OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40"

Transkript

1 OBSAH Profily - Modul Profil 18.5x32 1/ Profil 18.5x45 1/ Profil 18.5x45 třídrážkový 1/ Profil 18.5x90 1/ Profil 18.5x180 1/ Profil 32x32 1/ L Profil 32x32 lehký 1/ Profil 32x45 1/ Profil 45x45 úhlový 1/ L Profil 45x45 úhlový lehký 1/ Profil 32x180 1/ Profil 45x45 jedna drážka 1/ Profil 45x45 dvě drážky 1/ Profil 45x45 dvě drážky protilehlé 1/ Profil 45x45 tři drážky 1/ E Profil 45x45 ekonomický 1/ L Profil 45x45 lehký 1/ Profil 45x45 1/ Profil 45x60 1/ Profil 45x120 1/ L Profil 45x90 lehký 1/ Profil 45x90 1/ Profil 45x90 1/ Profil 45x180 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 1/ Profil 60x90 1/ Profil 90x180 1/ Profil 90x180 1/ Profil R45/ / Profil R45/ / Teleskopický profil pro 45x45 1/ Teleskopický profil pro 45x90 1/ Teleskopický profil pro 90x90 1/ Profil D=45 1/ Profil rohový 1/ Profil 20,5x43 typ "C" 1/ Profil 90x90 1/ Profil 45x135 1/ Profil 32x32 1/ Profil 32x45 1/9 Profily - Modul Profil 16x40 1/ Profil 40x40 jedna drážka 1/ Profil 40x40 dvě drážky 1/ Profil 40x40 dvě drážky protilehlé 1/ Profil 40x40 tři drážky 1/ E Profil 40x40 ekonomický 1/ L Profil 40x40 lehký 1/ Profil 40x40 1/ L Profil 40x80 lehký 1/ Profil 40x80 1/ L Profil 40x120 lehký 1/ L Profil 80x80 lehký 1/ Profil 80x80 1/12 Profily - Modul 30 - drážka Profil 13x21.5 1/ Profil 13x30 1/ Profil 21x21 1/ Profil 30x30 1/ Profil 30x30 dvě drážky 1/ Profil 30x30 tři drážky 1/ Profil 30x60 1/ Profil 60x60 1/14 Spojovací prvky - drážka Šroub DIN 7984 M6x12 2/ Šroub DIN 7984 M6x16 2/ Šroub DIN 7984 M6x20 2/ Šroub DIN 7984 M6x25 2/ Šroub DIN 7984 M6x30 2/ Šroub DIN 7984 M6x35 2/ Šroub DIN 912 M5x12 2/ Šroub DIN 912 M6x12 2/ Šroub DIN 912 M6x16 2/ Šroub DIN 912 M6x20 2/ Šroub DIN 912 M6x25 2/ Šroub DIN 912 M6x30 2/ Šroub DIN 912 M6x35 2/ Matice M4 2/ Matice M5 2/ Matice M6 2/ Matice vysoká M6 2/ Matice s pružinou M4 2/ Matice s pružinou M5 2/ Matice s pružinou M6 2/ Aretační vložka 2/2 Zaslepovací doplňky - drážka Zátka pr.6 3/ Zátka pr.11 3/ Záslepka 13x21.5 3/ Záslepka 13x30 3/ Záslepka 21.5x21.5 3/ Záslepka 30x30 3/ Záslepka 30x60 3/ Záslepka 60x60 3/ Zaslepovací profil drážky černý 3/ Zaslepovací profil drážky šedý 3/ Zaslepovací profil na kabely černý 3/ Zaslepovací profil na kabely šedý 3/1 Spojovací doplňky - drážka Úhlový spoj 90 4/ Úhlový spoj stavitelný 4/ Spojovací člen 60 mm 4/ Spojovací člen 120 mm 4/ Fixační úhelník 4/ Fixační úhelník 4/ Fixační úhelník 4/ Z Krytka pro / Poziční spojka 4/ Fixační úhelník 4/ Fixační úhelník 4/ Z Krytka pro / Kloubový spoj 4/ Kloubový spoj s aretací 4/2 Kompletační doplňky - drážka Deska M8 5/ Deska M10 5/ Pant 5/ Pant 5/ Držadlo 5/ Doraz dveří s magnetem 5/2

2 Těsnění pro panel 3 mm 5/ Těsnění pro panel 4 mm 5/ Ochranný a těsnící profil 5/ Úchyt pneumatické vzpěry / Univerzální profil 5/2 Spojovací prvky Šroub DIN 7984 M8x12 6/ Šroub DIN 7984 M8x16 6/ Šroub DIN 7984 M8x20 6/ Šroub DIN 7984 M8x25 6/ Šroub DIN 7984 M8x30 6/ Šroub DIN 7984 M8x35 6/ Šroub DIN 7984 M8x40 6/ Šroub DIN 7984 M8x50 6/ Šroub DIN 7984 M8x60 6/ Šroub DIN 912 M8x12 6/ Šroub DIN 912 M8x16 6/ Šroub DIN 912 M8x20 6/ Šroub DIN 912 M8x25 6/ Šroub DIN 912 M8x30 6/ Šroub DIN 912 M8x35 6/ Šroub DIN 912 M8x40 6/ Šroub DIN 912 M8x50 6/ Šroub DIN 912 M8x60 6/ Šroub s integrovanou podložkou M5x10 6/ Šroub s integrovanou podložkou M5x12 6/ Šroub s integrovanou podložkou M5x16 6/ Šroub s integrovanou podložkou M5x20 6/ Šroub s integrovanou podložkou M6x10 6/ Šroub s integrovanou podložkou M6x12 6/ Šroub s integrovanou podložkou M6x16 6/ Šroub s integrovanou podložkou M6x20 6/ Šroub ISO 7380 M5x10 6/ Šroub ISO 7380 M5x16 6/ Šroub ISO 7380 M6x12 6/ Šroub ISO 7380 M8x12 6/ Šroub ISO 7380 M8x16 6/ Šroub ISO 7380 M8x20 6/ Šroub ISO 7380 M8x25 6/ Šroub ISO 7380 M8x30 6/ Šroub DIN 7991 M4x10 6/ Šroub DIN 7991 M4x20 6/ Šroub DIN 7991 M5x10 6/ Šroub DIN 7991 M5x20 6/ Šroub DIN 7991 M6x10 6/ Šroub DIN 7991 M6x20 6/ Šroub DIN 7991 M8x10 6/ Šroub DIN 7991 M8x20 6/ Šroub DIN 7991 M8x30 6/ Šroub DIN 7991 M8x40 6/ Maticový profil pro modul 40 6/ Matice M4 6/ Matice M5 6/ Matice M6 6/ Matice M8 6/ Matice M8 L=25 mm 6/ Matice s pružinou M4 6/ Matice s pružinou M5 6/ Matice s pružinou M6 6/ Matice s pružinou M8 6/ Matice s pružinou M8 L=25 mm 6/ Matice s pružinou M4 6/ Matice s pružinou M5 6/ Matice s pružinou M6 6/ Matice s pružinou M8 6/ Matice vysoká M8 6/ Podložka pr.13 6/ Podložka 13x13 6/ Podložka s aretací 6/ Aretační vložka 6/ Speciální spojka 6/ Spoj. člen profilů a /4 Zaslepovací doplňky Zátka pr.8 7/ Zátka pr / Záslepka 18.5x32 7/ Záslepka 18.5x45 7/ Záslepka 18.5x45 pro / Záslepka 18.5x90 7/ Záslepka 18.5x180 7/ Záslepka 32x32 7/ Záslepka 32x45 7/ Záslepka 45x45 pro / Záslepka 45x45 pro / Záslepka 45x45 7/ Záslepka 45x60 7/ Záslepka 45x90 7/ Záslepka 90x90 7/ Záslepka pro / R Záslepka pro / R Záslepka pro / Záslepka 16x40 7/ Záslepka 40x40 7/ Záslepka 40x80 7/ Záslepka 80x80 7/ Zaslepovací profil drážky černý 7/ Zaslepovací profil drážky šedý 7/ Zaslepovací profil na kabely černý 7/ Zaslepovací profil na kabely šedý 7/ Zaslepovací profil drážky 7/2 Spojovací doplňky Fixační úhelník 18x40 8/ Fixační úhelník 25x40 8/ Fixační úhelník 40x40 8/ Z Krytka pro / Fixační úhelník 43x43 8/ Z Krytka pro / Fixační úhelník 43x87 8/ Fixační úhelník 87x87 8/ Fixační úhelník 38x76 8/ Z Krytka pro / Fixační úhelník 74x76 8/ Z Krytka pro / Fixanční spoj pro profil / Vložka křížového spoje 45x45 8/ Vložka křížového spoje 45x90 8/ Rychlospojka 8/ Rychlospojka 8/ Šroub s válečkem pr.16 - M6x35 8/ Šroub s válečkem pr.20 - M8x40 8/ Šroub s válečkem pr.20 - M8x40 8/ Šroub s válečkem pr. 16 M6x35 8/ Úhlová vložka pro profil 45x45 8/ Úhlová vložka pro profil 45x90 8/ T profil L=1000 mm 8/ Spojovací člen 90 mm 8/ Spojovací člen 180 mm 8/ Úhlový spoj 30 8/ Úhlový spoj 45 8/ Úhlový spoj 60 8/ Úhlový spoj 90 8/ Úhlový spoj stavitelný 8/ Úhlový spoj vnitřní 45 8/3

3 Kloubový spoj 8/ Kloubový spoj s aretací 8/ Kloubový spoj 8/ Kloubový spoj s aretací 8/ Poziční spojka 8/ Poziční spojka 8/ Naklápěcí člen 8/5 Ukotvovací doplňky Stavěcí noha pr.40 - M6 9/ Stavěcí noha pr.40 - M8 9/ Stavěcí noha pr.40 - M10 9/ L Stavěcí noha pr.40 - M10 9/ Stavěcí noha pr.40 - M12 9/ L Stavěcí noha pr.40 - M12 9/ Stavěcí noha pr.50 - M6 9/ Stavěcí noha pr.50 - M8 9/ Stavěcí noha pr.50 - M10 9/ L Stavěcí noha pr.50 - M10 9/ Stavěcí noha pr.50 - M12 9/ L Stavěcí noha pr.50 - M12 9/ Stavěcí noha pr.50 - M16 9/ Stavěcí noha pr.80 - M8 9/ Stavěcí noha pr.80 - M10 9/ L Stavěcí noha pr.80 - M10 9/ Stavěcí noha pr.80 - M12 9/ L Stavěcí noha pr.80 - M12 9/ Stavěcí noha pr.80 - M16 9/ Stavěcí noha pr M16 9/ Stavěcí noha pr M16 9/ Stavěcí noha pr M16 9/ Stav. noha s aret. otvory pr.80 - M10 9/ L Stav. noha s aret. otvory pr.80 - M10 9/ Stav. noha s aret. otvory pr.80 - M12 9/ L Stav. noha s aret. otvory pr.80 - M12 9/ Stav. noha s aret. otvory pr.80 - M16 9/ Stav. noha s aret. otvory pr M16 9/ Stav. noha s aret. otvory pr M16 9/ Stav. noha s aret. otvory pr M16 9/ Pojezdové kolo otočné pr.75 9/ ESD Pojezdové kolo otočné pr.75 el. vodivé 9/ Pojezdové kolo otočné pr.100 9/ Pojezdové kolo pevné pr.75 9/ ESD Pojezdové kolo pevné pr.75 el. vodivé 9/ Pojezdové kolo otočné s brzdou pr.75 9/ ESD Pojezdové kolo otočné s brzdou pr.75 el. 9/ Pojezdové kolo otočné s brzdou pr.100 9/ Upínací příruba 40x80 - M16 9/ Upínací příruba 40x80 M12 9/ Upínací příruba 80x80 - M16 9/ Upínací příruba 45x90 - M16 9/ Upínací příruba 45x90 - M16 9/ Upínací příruba 90x90 - M16 9/ Trojnožka 9/ Kotvící patice 40x40 9/ Kotvící třmen 9/ Kotvící patice 45x90 9/ Kotvící patice 90x90 9/ Kotvící patice 45x45 9/4 Kompletační doplňky Rohová výztuha 2 x M16 10/ Rohová výztuha 1x M16 10/ Závěs na panely 10/ Závěs na panely Fe 10/ Pant 10/ Pružný doraz 10/ Pant hliníkový 10/ Pant polyamidový 18.5x32/32x32 10/ Pant polyamidový 18.5x32/45x45 10/ Pant polyamidový 45x45 10/ Pant hliníkový 18.5x32/32x32 10/ Pant hliníkový 18.5x32/45x45 10/ Pant hliníkový 45x45 10/ Doraz 10/ Zámek s klíčem 18.5x32 10/ Zámek s klíčem 10/ Zámek s klíčem 32x32 10/ Zámek s klíčem 45x45 10/ Vodováha 10/ Uzávěrka 10/ Šroub M8-plastová rukojeť 10/ Dveřní zámek 45x45 10/ Dveřní západka 45x45 10/ Držadlo 10/ Držadlo 10/ Držadlo 10/ Bezpečnostní držadlo 10/ Fixační blok 10/ Fixační blok na panely 10/ Úchyt na panely 10/ Úchyt na panely 10/ Úchyt na panely 10/ Úchyt na kabely 10/ Úchyt na kabely 10/ Doraz dveří s magnetem 10/ Doraz dveří s magnetem 10/ Koncový spínač na panty KIT 10/ Koncový spínač nožový 10/ Koncový spínač rotační 10/ Úhelník pro / Gumové těsnění panel 2 mm 10/ Gumové těsnění panel 3 mm 10/ Gumové těsnění panel 4 mm 10/ Gumové těsnění panel 5 mm 10/ Gumové těsnění panel 6 mm 10/ Ochranný a těsnící profil 10/ Ochranný a těsnící profil 10/ Vodící lišta - dvě drážky 10/ Vodící lišta - tři drážky 10/ Lišta pod panely a sklo 10/ Plynový tlumič 300N 10/ Plynový tlumič 200N 10/ Plynový tlumič 50N 10/ Plynový tlumič 200N 10/ Úchyt tlumiče přední 10/ Úchyt tlumiče zadní 10/ Kluzná lišta 10/ Kluzná lišta 2 m 10/ Čep s ložiskem 10/ Čep s kluzákem 10/ Čep s ložiskem 10/ Univerzální profil 10/ Univerzální profil 10/ Kolečko d=48 10/ Kolečko d=48 10/ Kolečko d=48 10/ Gumový plášť pro ,111,112 10/ Kolečko d=38 10/ Kolečko s vedením d=38 10/ Kluzný profil 10/ Hlavy pro protizávaží L+P 10/ Řetěz P6 10/ Čep mezi řetěz a závaží 10/ M Zásuvka 10/ Kluzák závěsu 10/11

4 Osvětlovací těleso 30W 10/ Osvětlovací těleso 60W 10/ Držák skleničky 10/ Kuličková západka 10/ Kuličková západka 10/ Doraz dveří s magnetem 10/11 Kompletační doplňky - výplně Pěněné PVC 4 mm 10/ Pěněné PVC 6 mm 10/ Pěněná PVC 8 mm 10/ Plexi XT 4 mm 10/ Plexi XT 5 mm 10/ Plexi XT 6 mm 10/ Plexi XT 8 mm 10/ Polykarbonát plný 4 mm 10/ Polykarbonát plný 5 mm 10/ Polykarbonát plný 6 mm 10/ Polykarbonát plný 8 mm 10/ Oboustranné lamino šedé 10/ Oboustranné lamino bílé 10/ Pletivo 30x30 zinek 10/ Pletivo 30x30 komaxit 10/12 Rozvod vzduchu Příruba 1/4" 11/ Příruba 3/8" 11/ Těsnění 11/1 Lineární vedení d= Profil pro vodící lištu 12/ Vodící lišta 12/ Kladka D=35 12/ A Kladka D=35 NEREZ 12/ Čep centrický 12/ Čep excentrický 12/ Krycí profil 12/ Krytka levá 12/ Krytka pravá 12/ Základní vozík s napínákem / R Základní vozík 12/ Základní vozík s napínákem / R Základní vozík 12/ Základní vozík s napínákem / R Základní vozík 12/ Základní vozík s napínákem / R Základní vozík 12/ Vedení 45x90 12/ Vedení 90x90 12/ Vedení s motorickým pohonem 12/ Vedení s motorickým pohonem 12/ Hlava pro řemen AT 10/16 12/ Hlava pro řemen AT 10/50 12/ Ozubený řemen AT 10/16 12/ Ozubený řemen AT 10/50 12/ C Vedení s centrálním pohonem 12/ C Vedení s centrálním pohonem 12/ Vozík s centrálním pohonem 16AT10 12/ Vozík s centrálním pohonem 50AT10 12/ Napínák pro / Napínák pro / Příruba pro 45x90 12/ Příruba pro 90x90 12/ Vedení s kuličkovým šroubem SH 16x5 13/ Vedení s kuličkovým šroubem SH 20x5 13/1 Lineární vedení s kluznými pouzdry Vodící tyč d=20 mm 14/ Pouzdro kuličkové 14/ Pouzdro kluzné DryLin 14/ Centrážní pouzdro 14/ Záslepka 14/ Blok s kluzným pouzdrem 14/ Blok s kuličkovým pouzdrem 14/ Koncový blok 14/2 Lineární vedení d= Vodící lišta 15/ Držák vedení d=20 15/ Držák vedení d=20 15/ Kolečko d=64 15/ Kolečko d=74 15/ Čep pro kolo centrický 15/ Čep pro kolo excentrický 15/ Čep pro kolo centrický 15/ Čep pro kolo excentrický 15/ Profil pro vodící lištu 15/ Kladka 15/ Čep centrický 15/ Čep excentrický 15/2 Pásové dopravníky - válec D= Upevňovací deska na válečky 16/ Příruba pro motor MVF 30/F 16/ Příruba pro motor MVF 44/f 16/ L Skříň reduktoru levá 16/ P Skříň reduktoru pravá 16/ Deska pro motor 16/ Ozubený řemen pro / Řemenice 18-5M-15 HTD 16/ Napínák 16/ Profil speciální 16/ Profil speciální s vedením 16/ Válec pr.50 16/ Válec pr.50 hnací pro MVF 30/F 16/ Válec pr.50 hnací pro MVF 44/F 16/ Válec hnací pro / Čep pro a MVF 44/F 16/ Bočnice pro KIT centrálního pohonu 16/ Hnací válec centrálního pohonu 16/ Válec pro centrální pohon 16/ Válec pro centrální pohon napínací 16/ Kryt centrálního pohonu 16/ Upevňovací deska naklápěcí 16/4 Pásové dopravníky válec D= Upevňovací deska na válečky 16/ L Upevňovací deska na válečky prodloužená 16/ Příruba pro motor MVF 44/F 16/ L Skříň reduktoru levá pro motor MVF 44/P 16/ P Skříň reduktoru pravá pro motor MVF 44/P 16/ Hřídel pro a MVF 44/P 16/ Řemenice 32-5M-25 HTD 16/ Ozubený řemen pro / Válec pr / Válec hnací pro MVF 44/F 16/ Válec hnací pro /6 Pásové dopravníky - válec D= Upevňovací deska na válečky 16/ L Upevňovací deska na válečky prodloužená 16/ Příruba pro motor MVF 44/F 16/ Příruba pro motor MVF 49/F 16/ L Skříň reduktoru levá pro motor MVF 44/P 16/ P Skříň reduktoru pravá pro motor MVF 44/P 16/7

5 Hřídel pro a MVF 44/P 16/ Řetězové kolo 3/8" z=15 napínací 16/ Řetěz jednořadý 3/8" 16/ Napínák 16/ Válec pr.96 16/ Válec hnací pro MVF 44/F 16/ Válec hnací pro MVF 49/F 16/ Válec hnací pro /8 Pásové dopravníky - kompletační doplňky Křížová svorka 17/ Křížová svorka 17/ Svorka 17/ Svorka 17/ Svorka na fotobuňky 17/ Svorka na fotobuňky 17/ Trubka pro svorky pr.10 17/ Trubka pro svorky 10x10 17/ Trubka pro svorky 10x10 L=6m 17/ Trubka pro svorky pr.12 17/ Trubka pro svorky pr. 12 L=6m 17/ Držák bočního vedení 17/ Držák bočního vedení 17/ Profil pro boční vedení 17/ Profil bočního vedení 17/ Nosič bočního vedení 17/ Nosič bočního vedení 17/ Koncovka k vedení / Koncovka k vedení /2 Páskové dopravníky Napínák 18/ Vodící profil s bočnicí 18/ Vodící profil s bočnicí 18/ Vodící profil 18/ Vodící profil 18/ Příruba s ložiskem 18/ Příruba pro motor MVF 30/F 18/ Příruba s ložiskem otvor pro hřídel 18/ Hnací hřídel pro MVF 30/F 18/ Hnací hřídel 18/ Spojovací hřídel 18/ Spojka 18/ Řemenice hnaná 18/ Řemenice hnací 18/3 Válečkové tratě Trubka pr.50, t=1.5 19/ Čep pro trubku / Držák válečku 19/ Úchyt válce - pár 19/ Válečková lišta bez nákolků 19/ Válečková lišta s nákolky 19/1 Řetězové dopravníky - řetěz 3/ Vodící profil pro řetěz - vnitřní 20/ Vodící profil pro řetěz - vnější 20/ Řetěz akumulační 3/8" 20/ Hlava hnaná 20/ Hlava hnací 20/1 Řetězové dopravníky - řetěz 3/ Vodící profil pro řetěz - vnější 21/ Vodící profil pro řetěz - vnitřní 21/ Řetěz akumulační 3/4" 21/ Hlava hnaná 21/ Hlava hnací 21/1

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

76

77

78

79

80

81

82

83

84

85

86

87

88

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100

101

102

103

104

105

106

107

108

109

110

111

112

113

114

115

116

117

118

119

120

121

122

123

124

125

126

127

128

129

130

131

132

133

134

135

136

137

138

139

140

141

142

143

144

145

146

147

148

149

150

151

152

153

154

155

156

157

158

159

160

161

162

163

164

165

166

167

168 ZASTOSOWANIA

OBSAH. Profily - Modul 45 - drážka 8. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Kompletační doplňky - drážka 6

OBSAH. Profily - Modul 45 - drážka 8. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Kompletační doplňky - drážka 6 OBSAH Profily - Modul 45 - drážka 8 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač HURRICANE MAX F-580 / F-580BiS Víceúčelový mulčovač Seznam náhradních dílů 2019 Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Kryt pracovního prostoru viz strana 24 1 3 Náhon nože viz strana 25

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

MV3-030 (MV3-031) náhradní díly pro sběrací návěs

MV3-030 (MV3-031) náhradní díly pro sběrací návěs Skupina - Kryty MV3-030 (MV3-031) tabulka č. 01 532098520028 3001.01 Oko závěsu Skupina - Podlahový dopravník 1 998 Kč 9,50 kg tabulka č. 02 532034250378 3002.01 Tažná řetězka 837 Kč 532038101018 3002.05

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

MV3-047 (MV ) náhradní díly pro sběrací návěs. (sada 02/28+02/29) Řetězový třmen (MV3-030 MV3-031)

MV3-047 (MV ) náhradní díly pro sběrací návěs. (sada 02/28+02/29) Řetězový třmen (MV3-030 MV3-031) Skupina - Kryty tabulka č. 01 532098520028 4701.01 Oko závěsu 1 998 Kč Skupina - Podlahový dopravník tabulka č. 02 532034250378 4702.01 Tažná řetězka 837 Kč 532038101018 4702.05 Hnací hřídel Ø 40-4t 532038110728

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Prstová lišta tabulka č. 01 4260714174 525001.04 Dvojprst 239 Kč (E 527) 0,60 kg 4262715438 525001.31 Žací kosa s hlavicí - 4,2 m Schumacher 4263715453 525001.32 Žací kosa s hlavicí - 4,8 m Schumacher

Více

Tiskové chyby vyhrazeny. Obrázky mají informativní charakter.

Tiskové chyby vyhrazeny. Obrázky mají informativní charakter. CTJ Lineární moduly CTJ Charakteristika Lineární jednotky (moduly) řady CTJ jsou moduly s pohonem ozubeným řemenem a se dvěma paralelními kolejnicovými vedeními. Kompaktní konstrukce lineárních jednotek

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od Cambridge válce VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m Servisní katalog náhradních dílů Platný od 2011 www.opall-agri.cz Tento návod k používání byl vydán pro Cambridge válce VEGA typ... výrobní číslo:... rok výroby:...

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097 8596220005250 001010098 8596220005267 001010099

Více

STROJÍRNY JONÁŠ CENÍK NÁHRADNÍ DÍLY AUTOMATICKÉ ŠACHETNÍ A KABINOVÉ DVEŘE. STROJON-výtahy s.r.o. Masarykovo nám Lázně Bohdaneč

STROJÍRNY JONÁŠ CENÍK NÁHRADNÍ DÍLY AUTOMATICKÉ ŠACHETNÍ A KABINOVÉ DVEŘE. STROJON-výtahy s.r.o. Masarykovo nám Lázně Bohdaneč CENÍK NÁHRADNÍ DÍLY AUTOMATICKÉ ŠACHETNÍ A KABINOVÉ DVEŘE STROJON-výtahy s.r.o. Masarykovo nám. 508 533 41 Lázně Bohdaneč Tel. : 466 741 062-obchodní Fax : 466 741 065 e-mail: info@strojon-vytahy.cz www.strojon-vytahy.cz

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

OVLÁDACÍ SKŘÍNĚ SL 2000

OVLÁDACÍ SKŘÍNĚ SL 2000 Systém skříní pro ovládání a vizualizaci. Volitelné rozměry pro šířku a hloubku. Přizpůsobení pro instalaci širokého příslušenství. Možnost instalace čelního panelu z vnější nebo vnitřní strany. Technické

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 03.12.2018 WT SERVIS spol. s r.o. www.weltservis.cz MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

NÁHRADNÍ DÍLY AUTOMATICKÉ ŠACHETNÍ A KABINOVÉ DVEŘE

NÁHRADNÍ DÍLY AUTOMATICKÉ ŠACHETNÍ A KABINOVÉ DVEŘE CENÍK NÁHRADNÍ DÍLY AUTOMATICKÉ ŠACHETNÍ A KABINOVÉ DVEŘE STROJON-výtahy s.r.o. Masarykovo nám. 508 533 41 Lázně Bohdaneč Tel. : 466 741 062-obchodní Fax : 466 741 065 e-mail: info@strojon-vytahy.cz www.strojon-vytahy.cz

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Alusic hliníkové profily a příslušenství. Edice: Vytvořil: Luboš Fistr

Alusic hliníkové profily a příslušenství. Edice: Vytvořil: Luboš Fistr Edice: 2017 06 Vytvořil: Luboš Fistr Oblast použití vytváření profilových struktur zejména v průmyslu hlavní využití jednoúčelové stroje, výrobní linky, automatizovaná pracoviště 2 Alusic hliníkové profily

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

PROFILY BOČNIC 25 mm SPODNÍ 04.01.01.0

PROFILY BOČNIC 25 mm SPODNÍ 04.01.01.0 PROFILY BOČNIC 25 SPODNÍ 04.01.01.0 Profil spodní 100 Povrch Materiál 0411 001.000 přírodní AlMgSi 0,5 1,60 kg / m 0412 001.000 elox Profil spodní 100, pro těsnění Povrch Materiál 0411 002.000 přírodní

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

PŘÍSLUŠENSTVÍ 2150 KAPSA NA DOKUMENTY (A4) 2152 KAPSA NA DOKUMENTY (A5) 2220 KULATÝ KONTROLNÍ PRŮZOR 2216 PRŮZOROVÉ OKÉNKO 2215 PRŮZOROVÉ OKÉNKO

PŘÍSLUŠENSTVÍ 2150 KAPSA NA DOKUMENTY (A4) 2152 KAPSA NA DOKUMENTY (A5) 2220 KULATÝ KONTROLNÍ PRŮZOR 2216 PRŮZOROVÉ OKÉNKO 2215 PRŮZOROVÉ OKÉNKO PŘÍSLUŠENSTVÍ SÉRIE NÁZEV 2150 KAPSA NA DOKUMENTY (A4) 2152 KAPSA NA DOKUMENTY (A5) 2220 KULATÝ KONTROLNÍ PRŮZOR 2216 PRŮZOROVÉ OKÉNKO 2215 PRŮZOROVÉ OKÉNKO 24XX 240X ŠROUB S OKEM MATICE V KLECI 340.00.135

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Ø 30 mm. T r u b k o v é h l i n í k o v é s p o j k y. platnost od:

Ø 30 mm. T r u b k o v é h l i n í k o v é s p o j k y. platnost od: T r u b k o v é h l i n í k o v é s p o j k y PRONY s.r.o. 733 641 043 prony@prony.cz Chebská 53 734 567 332 www.prony.cz 356 01 Sokolov IČ: 28017773 platnost od: 1.8.2015 Ø 30 mm 28 10 T-spojka 1690 0,130

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

i Lineární moduly MRJ se dodávají pouze s dlouhými vozíky. Lineární modul MRJ s pohonem ozubeným řemenem 03 > Lineární jednotky serie MRJ

i Lineární moduly MRJ se dodávají pouze s dlouhými vozíky. Lineární modul MRJ s pohonem ozubeným řemenem 03 > Lineární jednotky serie MRJ Příslušenství Lineární jednotky Lineární modul MRJ s pohonem ozubeným řemenem 1. hnací příruba s řemenicí 2. krycí pásek (těsnící pásek) z korozivzdorné ocele 3. polyuretanový ozubený řemen AT s ocelovým

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

KATALOG VERNER A25, A25U

KATALOG VERNER A25, A25U KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A5, A5U ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b0.077 0077 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b0.3379 03379 03 SPALOVACÍ

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Kování pro posuvné dveře, zejména pro těžká křídla v ložnicových skříních. Speciální vozíky pro křídla s dřevěným nebo hliníkovým

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 7 0530 03 SPALOVACÍ

Více

Ceník základní LAGUNA 1405

Ceník základní LAGUNA 1405 Ceník základní LAGUNA 1405 PZ1 Kontaktní adresa: EIPA Praha nábytkové kování prodejna, kancelář: Modřanská 80 147 00 PRAHA 4 maloobchodní prodejna: tel: 241 012 148 kancelář: tel: 241 012 145 zákaznický

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 8 0530 03 SPALOVACÍ

Více

Roletové systémy. Reflexol, Veranda

Roletové systémy. Reflexol, Veranda Roletové systémy Reflexol, Veranda CZ Obsah - Roletové systémy Reflexol 3 Reflexol 76 4 Základní specifikace produktu 4 Montáž, řezy 5-13 Reflexol 76 LOCK 14 Základní specifikace produktu 14 Montáž, řezy

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Komponenty pro dřevěné rolety

Komponenty pro dřevěné rolety Komponenty pro dřevěné rolety Materiál Barva Cena za j. Jednotka Nosič čelní kov 105,- 1513 Nosič boční kov 59,- 1514 Hruška dřevo dub 19,- 142 Brzda kov + + 93,- 1519 Dvoukladka kov + + 45,- 1511 Jednokladka

Více

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v Interiérového kotle VERNER 3/0. ČSN EN ISO 900: 00 OBSAH strana ZÁKLADNÍ SESTAVA SPALOVACÍ PROSTOR 6 DVÍŘKA VNITŘNÍ 0 DVÍŘKA PŘEDNÍ POPELNÍK KAPOTÁŽ 6 KOTEL ÚPLNÝ S PŘIKLÁDÁNÍM

Více

teplovodní kotel VERNER V20E

teplovodní kotel VERNER V20E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v teplovodní kotel VERNER V0E ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0683 050683 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.08 0508 03 SPALOVACÍ

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

3. Montáž rozvodového mechanismu motoru Škoda 1.3i

3. Montáž rozvodového mechanismu motoru Škoda 1.3i 3. Montáž rozvodového mechanismu motoru Škoda 1.3i Lukáš Buřval, Pavel Klaus, Petr Tomčík Tuto akci podpořil Regionální koordinátor pro popularizaci technických a přírodovědných oborů v Moravskoslezském

Více

NOVINKA. Rolničkové vedení C-Rail. Vozíky C-Rail. Kolejnice C-Rail. Nerezové provedení. Vodicí systémy

NOVINKA. Rolničkové vedení C-Rail. Vozíky C-Rail. Kolejnice C-Rail. Nerezové provedení. Vodicí systémy NOVINKA Rolničkové vedení Vozíky Kolejnice Nerezové provedení Vodicí systémy Technická specifikace Lineární rolničkové vedení typu nabízí jednoduché a ekonomicky výhodné řešení lineárních posuvů pro lehká

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

ceník pro maloodběratele Platnost od

ceník pro maloodběratele Platnost od ceník pro maloodběratele 2015 Platnost od 1.2.2015 Modelářské díly a potřeby Příslušenství pro elektrolety Příslušenství pro modely lodí Příslušenství pro makety Spalovací motory Přesný spojovací materiál

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

Ceník. Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky

Ceník. Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky Ceník Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky Platnost od 1. 3. 2011 1 2 3 4 5 6 7 8 Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky Ceník Ceník Sortiment stránka Komponenty

Více

Domácí posilovač číslo výr: 1164 CZ

Domácí posilovač číslo výr: 1164 CZ Domácí posilovač číslo výr: 1164 CZ 1.Nasuňte nožní kryt (oválný) (40) na konec přední, centrální a zadní stabilizační základny (2). 2.Namontujte stabilizační základnu (2) a protizdvižnú desku (3) do hlavní

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA Reflexol 76 Základní specifikace produktu Reflexol 76 Řezy KAZETA VEDENÍ A SPODNÍ PROFIL Vedení lanka Spodní profil Ø 42 Spodní profil Ø 35 Spodní profil

Více

Příloha č. 1 ke Smlouvě KRPT-168589-7/ČJ-2015-0700VZ pro Část 1 - Cenová tabulka náhradních dílů pro osobní vozidla značky Škoda Počet listů: 187 číslo pol. katalogové číslo název ks cena za ks v Kč/bez

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více