pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ"

Transkript

1 vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

2 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze, 5m a 6m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem a jištěním proti přetížení pracovní části - radličky Obsah Tažné zařízení, kypřič stop 2-3 Nosník příčný 6m. 4-5 Nosník příčný 5m. 6-7 Nosník příčný 3m, 4m Podvozek, plech boční Kypřící část 1,5m Kypřící část 2m Pěchovací část 1,5m a 2m Hydraulický obvod Dopravní značení Tento servisní katalog náhradních dílů stroje slouží k nejběžnějším opravám a pravidelné údržbě Vašeho stroje Dolní Životice, Hertice 7, okres Opava, Czech Republik, Tel: 420/ , Fax: 420/

3 2 Tažné zařízení, Kypřič stop

4 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Tažné zařízení 42 Tažný čep ,7 46 Kroužek ,6 53 Závlačka pérová 3,5x70/ ,02 54 Závesný hřídel ,- 55 Čep ,2 56 Podložka plochá D ,09 57 Matice korunová M36x ,44 58 Závlačka 6,3x , Maznička plochá M8x , Matice samojistná M , Šroub M24x ,57 79 Matice samojistná M ,1 85 Nosná tyč úplná ,6 87 Podložka D , Noha ,- 92 Čep 20x94x ,2 93 Kolík ,31 96 Šroub M16x ,22 98 Kolík pružný 6x , Kolík s kroužkem 11x56 D , Svorka ,8 104 Šroub M16x , Matice M , Stavěcí matice ,6 111 Šroub pravý ,4 112 Šroub levý ,4 113 Čep 24x100x , Závlačka 6,3x , Podložka plochá D , Táhlo ,6 131 Nosník příčný ,6 132 Pouzdro ,23 Kypřič stop 21 Čep 12x50x ,06 22 Závlačka 4x , Zvedání přední radličky ,8 24 Opěra pružiny ,9 25 Pružina 12x61,5x8,5x ,1 26 Podložka ,12 27 Matice M , Čep 16x50x , Držák přední radličky ,2 30 Radlička ,4 31 Šroub M10x50 DIN ,15 32 Matice M ,01 33 Šroub M16x ,23 34 Matice samojistná M , Příložka ,03 36 Úchyt radliček ,75 37 Šroub s okem ,8 3

5 4 Nosník příčný 6m

6 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Nosník příčný 6m 41 Nosník příčný ,6 42 Rameno levé ,8 43 Rameno pravé ,8 44 Deska upínací ,7 45 Šroub upínací M ,1 46 Tyč ,7 47 Pouzdro ,23 48 Čep ,85 50 Deska ,4 51 Upínací šroub M ,9 52 Čep 30x78x ,52 53 Čep 32x100x ,5 55 Závěs ,15 56 Držák ,05 57 Pružina tažná ,6 58 Řetěz ,48 59 Kroužek pojistný D ,01 60 Kroužek pojistný D , Maznička plochá M8x , Kolík pružný 6x , Podložka plochá D , Kolík pružný 8x , Podložka plochá D , Šroub M30x ,7 67 Matice M ,23 68 Šroub M16x ,17 72 Šroub M12x ,12 73 Matice M , Podložka plochá D , Šroub M12x ,05 76 Závlačka pérová 3,5x70/ ,02 78 Čep 50x ,6 79 Čep 60x ,3 80 Svorka ,8 81 Šroub M16x100 8G , Matice M , Podložka D , Matice M , Kroužek ,37 89 Pouzdro EG 40/ ,07 5

7 6 Nosník příčný 5m

8 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Nosník příčný 5m 41 Nosník příčný ,- 42 Rameno levé ,- 43 Rameno pravé ,- 44 Deska upínací ,7 45 Šroub upínací M ,1 Pro tyč D78 46 Tyč ,7 47 Pouzdro ,23 48 Čep ,85 50 Deska ,4 51 Upínací šroub M ,9 Pro tyč D68 52 Čep 30x78x ,52 53 Čep 32x100x ,5 55 Závěs ,15 56 Držák ,05 57 Pružina tažná ,6 58 Řetěz ,48 59 Kroužek pojistný D ,01 60 Kroužek pojistný D , Maznička plochá M8x , Kolík pružný 6x , Podložka plochá D , Kolík pružný 8x , Podložka plochá D , Šroub M30x ,7 67 Matice M ,23 68 Šroub M16x ,17 72 Šroub M12x ,12 73 Matice M , Podložka plochá D , Šroub M12x ,05 76 Závlačka pérová 3,5x70/ ,02 78 Čep 50x ,6 79 Čep 60x ,3 80 Svorka ,8 81 Šroub M16x , Matice M , Matice M , Podložka D , Kroužek ,37 89 Pouzdro EG 40/ ,07 90 Matice M ,062 7

9 8 Nosník příčný 3m a 4m

10 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Nosník příčný 3m, 4m 41 Nosník příčný ,- 42 Deska ,4 Pro 3m verzi 43 Upínací šroub M18-tyč D ,9 Pro 3m verzi 44 Závesný hřídel ,- 45 Svorka ,8 46 Kolík ,21 51 Matice M ,045 Pro 3m verzi 52 Matice M , Podložka D , Šroub M16x , Podložka plochá D ,32 62 Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 63 Upínací šroub M20-tyč D ,9 Pro 4m verzi 64 Deska ,2 Pro 4m verzi 65 Aretace sekcí ,7 66 Matice M ,062 Pro 4m verzi 70 Nosná tyč ,5 71 Šroub M16x ,12 72 Matice samojistná M , Pouzdro EG 33/ ,05 86 Pouzdro EG 40/ ,07 87 Šroub M12x ,12 88 Matice samojistná M ,17 9

11 10 Podvozek, plech boční

12 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Podvozek 42 Táhlo ,8 43 Deska pravá ,6 44 Trubka ,13 50 Čep35x85x ,6 51 Deska levá ,6 54 Nosný rám Pouzdro ,5 60 Podložka plochá D ,09 61 Podložka plochá D ,05 62 Kolík pružný 8x , Kolo kompletní 385/65 R22,5W Maznička plochá M8x , Čep 30x140x ,73 76 Čep 35x100x ,89 Plech boční úplný 21 Plech boční ,5 22 Kryt ,3 23 Šroub M10x30 8G , Matice M10 8G ,01 25 Podložka plochá D , Podložka pružná D ,002 11

13 12 Kypřící část 1,5m

14 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kypřící část 1,5m 41 Rám vnější ,- 42 Rám vnitřní ,- 44 Tyč úplná ,3 45 Držák ,1 46 Kolík úplný ,08 47 Deska ,63 48 Táhlo ,85 49 Páka ,07 50 Bočnice ,2 51 Deska ,9 52 Tyč ,2 53 Doraz ,78 54 Opěrka ,7 55 Závěs ,6 56 Držák - slupička pružinová ,6 57 Radlička ,4 58 Rameno ,6 59 Lišta ,2 60 Šroub ,25 61 Rukojeť ,3 63 Opěrka ,4 65 Vložka ,1 66 Zarážka ,4 67 Distanční trubka ,04 68 Šroub M12x40 8G ,05 70 Čep 16x50x ,09 72 Pružina ,2 75 Matice samojistná M10 8G ,01 79 Kolík pružný 16x , Šroub M12x40 DIN K , Matice samojistná M12 5S , Podložka pružná D , Šroub M10x50 DIN608 10K ,15 85 Podložka pružná D , Ložisko přírubové UCFL ,2 88 Šroub M12x65 8G ,07 89 Šroub M12x75 8G ,08 90 Šroub M12x110 8G ,11 91 Šroub M12x100 5S ,1 92 Šroub M6x40 5S , Matice M6 5S , Podložka pružná D , Podložka plochá D , Podložka plochá D , Kolík pružný 6x , Kolík pružný 8x , Matice M10 8G , Šroub M10x55 5S , Šroub M10x40 8G , A Drobící válec 1,5m ,4 105A Drobící válec zesílený 1,5m ,- 106 Držák - slupička střižná ,4 109 Čep ,2 111 Závlačka pérová 3,15x70/ Matice nízká M12 5S ,9 114 Závěs , Kolík pružný 6x , Čep 20x50x , Šroub M20x70 8G , Matice samojistná M20 5S , Maznička plochá M8x , Pouzdro EG18/ ,009 13

15 14 Kypřící část 2m

16 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kypřící část 2m 41 Rám vnější ,5 42 Rám vnitřní ,1 43 Lišta 2m ,1 44 Tyč úplná ,3 45 Držák ,1 46 Kolík úplný ,08 47 Deska ,65 48 Táhlo ,85 49 Páka ,1 50 Bočnice ,2 51 Deska ,9 52 Tyč D ,2 53 Doraz ,8 54 Opěrka ,7 55 Závěs ,6 56 Držák - slupička ,6 57 Radlička ,4 58 Rameno ,6 60 Šroub ,25 61 Rukojeť ,3 63 Opěrka ,4 64 Distanční trubka ,07 65 Vložka ,1 66 Zarážka ,4 67 Distanční trubka ,04 68 Šroub M12x40 8G ,05 70 Čep 16x50x ,09 72 Pružina ,2 79 Kolík pružný 16x , Šroub M12x40 DIN K , Matice samojistná M12 5S , Podložka pružná D , Šroub M10x50 DIN608 10K ,15 85 Podložka pružná D , Ložisko přírubové UCFL ,2 87 Kroužek , Šroub M12x65 8G ,07 89 Šroub M12x75 8G ,08 90 Šroub M12x110 8G ,11 91 Šroub M12x100 5S ,1 92 Šroub M6x40 5S , Matice M6 5S , Podložka pružná D , Podložka plochá D , Podložka plochá D , Kolík pružný 6x , Kolík pružný 8x , Matice M10 8G , Šroub M10x55 5S , Šroub M10x40 8G , Drobící válec 2m ,2 106 Držák - slupička střižná ,4 109 Čep ,2 111 Závlačka pérová 3,15x70/ , Matice nízká M12 5S ,9 114 Závěs , Kolík pružný 6x , Kroužek , Čep 20x50x , Šroub M20x70 8G , Matice samojistná M20 5S , Maznička plochá M8x , Pouzdro EG18/ , Tyč D ,2 153 Doraz ,88 15

17 16 Pěchovací část 1,5m a 2m

18 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Pěchovací část 1,5m a 2m 41 Rám ,2 Provedení 1,5m 42 Hrábě ,5 Provedení 1,5m 44 Pěchovací kotouč pravý ,6 45 Pěchovací kotouč ,- 46 Hřídel ,8 Provedení 1,5m 49 Pěchovací kotouč levý ,6 50 Šroub M12x40 DIN608 10K , Matice samojistná M12 8G , Podložka plochá D , Čep 16x50x ,08 59 Matice M24 nízká ,06 62 Matice levá M ,06 63 Matice M24 pravo-levá ,84 64 Čep 24x80x ,3 65 Podložka plochá D , Kolík pružný 6x , Kolík pružný 8x , Kroužek pojistný D , Ložisko přírubové UCFL ,95 71 Napínací šroub levý ,9 72 Napínací šroub pravý ,9 121 Rám ,- Provedení 2m 122 Hrábě ,4 Provedení 2m 126 Hřídel ,6 Provedení 2m 131 Válec trubkový ,8 Provedení 1,5m 132 Válec prutový ,- Provedení 1,5m 17

19 18 Hydraulický obvod

20 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Obvod hydraulický 32 Válec hydraulický 90/ Válec hydraulický 110/ Zámek hydraulický VZD ,7 63 T- spojka TS2 12L (3xM18x1,5) ,1 64 Šroub průtokový Js10-M16x , Prachovka zástrčkyiso 12, ,02 66 ZástrčkaISO 12,5-M18x1, ,4 69 Usit 16,7x24x1, , Kroužek zářezný ZK2 12 L/S , Matice převlečná M2 12L/M18x1, , Koncovka s okem ,08 77 Hadice DN 10x2000 DKL/RGN ,3 78 Hadice DN10x2350 DKL/RGN ,5 79 Hadice DN10x6100 DKL/DKL Hadice DN10x1650 DKL/RGN ,10 81 Hadice DN10x1300 DKL/RGN Hadice DN10x4600 DKL/DKL ,5 83 Hadice DN10x4600 DKL/DKL ,5 84 Hadice DN10x1000 DKL/RGN ,85 verze 5m 87 Spona 218/18 PP GD-AS ,05 dvojitá 88 Spona 218/18 PP SI-AF ,05 dvojitá nástavcová Válec hydraulický 90/ Trubka , Plášť válce úplný ,9 142 Pístnice úplná , Pouzdro ,6 145 Oko pístnice , Manžeta L43 90x70x22, , O-kroužek 82,14x3, , Kroužek opěrný ST 90x84,4x1, , Kroužek vodící SF45x50x5, , Kroužek stírací D , Manžeta T 20 45x55x ,05 Válec hydraulický 110/ Trubka , Kroužek vodící SF45x50x5, , Kroužek stírací D , Manžeta T 20 45x55x , Pouzdro ,3 224 Plášť válce úplný ,4 225 Pístnice úplná ,8 247 Oko pístnice , Manžeta L26 110x92x22, , O-kroužek 101,19x3, , Kr. opěrný STA 110x104,4x1, ,003 19

21 20 Dopravní značení

22 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Dopravní značení 21 Deska přední ,7 23 Deska zadní levá ,6 pro 5 a 6m 24 Deska zadní pravá ,6 pro 5 a 6m 32 Nosič ,- pro 5 a 6m 81 Šroub M10x ,07 82 Matice M10 samojistná ,01 84 Šroub M10x ,03 85 Šroub M12x , Matice M12 samojistná , Šroub M5x , Matice M5 samojistná , Šroub M5x Trojúhelník-pomalá voz Odrazka trojúhelníková , Stítek-nejvyšší dovolená rychlost , Odrazka oranžová Odrazka bílá Deska zadní ,5 pro 3 a 4m 122 Držák pravý ,2 pro 3 a 4m 123 Držák levý ,2 pro 3 a 4m 125 Držák zadní pro 3 a 4m 126 Držák přední ,7 pro 3 a 4m 127 Držák trojúhelníku ,8 pro 3 a 4m 130 Čep 16x50x , Šroub M12x , Matice M12 samojistná , Šroub M10x , Závl. pérová 3,15x70/ , Šroub M8x ,6 157 Matice M8 samojistná , Svítilna přenosná ,5 21

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Diskové brány PEGAS S

Diskové brány PEGAS S Diskové brány PEGAS S Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS-S 3m a 4m kompaktní

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

Servisní katalog náhradních dílů

Servisní katalog náhradních dílů Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VIRGO 8.3 OBSAH: Prvky rámů 2 3 Prvky oje 4 5 Náprava 6 Pracovní sekce střední 8 9 Pracovní sekce

Více

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 0 KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 Dodavatelem náhradních dílů je firma AGRA-BOHEMIA, a.s. se sídlem v Přelouči. Jako náhradní díly jsou dodávány díly označené +. 1 2 Manipulační

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

J17PI1II8R I ~O

J17PI1II8R I ~O Nesený oboustranný --- ----- otocný pluh J17PI1II8R I ~O Servisní katalog náhradních dílu 2008 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLU Soucásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Trailer Total U1_U4_CZ_Layout 1 06.02.2012 15:36 Seite 3 Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Náhradní díly pro nápravy s bubnovými brzdami Vzduchové

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PŘÍVĚSŮ AGADOS strana Přívěs NP 1,2,3,7 2 Přívěs NP 26 3 Přívěs HANDY 3 Korba a podvozek VZ-18,-21,-23,-26,-27 4 Přívěs VZ KONKURENT 6 Přívěs ALUX 6 Přívěs VZ EXCLUSIVE 8 Přívěs Kangaro,

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Kasač HORAL Aktiv skupina č. 015 532038120158 2715.01 Hřídel kasače 1 811 Kč 75,00 kg 532030220038 2715.03 Ozubené kolo 84 z. 5 615 Kč 32,00 kg 532038240028 2715.12 Hřídel pravý 1 158 Kč 3,80

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor.

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor. 20 NTV 73 3 LM 80 819.1 550.2 550.2 950 412.2 Těleso čerpadla Oběžné kolo Těsnící kroužek Těsnící kroužek O 412.2 Těsnící kroužek O Těsnící kruh Distanční kroužek Zadní ložiskové pouzdro Podložka 550.2

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ A MONTÁŽI SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ A MONTÁŽI SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ A MONTÁŽI SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ PŘÍDAVNÝ HYDRAULICKÝ SYSTÉM (TAG5231) Traktor B1710, B2110, B2410, B2710 Senefelder Str. 3x5 63110 Rodgau Změny vyhrazeny! NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ A MONTÁŽI

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N885 Grimstad, Norway Phone + 7 7 5 00 Fax + 7 7 5 0 Mail:

Více

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m Univerzální nosič nářadí 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servis í katalog áhrad í h dílů Součásti uvede é v to to servis í katalogu platí pro U iverzál í osič ářadí ko i ova ý kypřič NEPTUN

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS 3m a 4m nesená verze, se siletblokovým systémem jištění proti přetížení disku Tento servisní katalog

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

To umožňuje flexibilní přizpůsobení hořáku různým svařovaným zakázkám i individuálním požadavkům svářeče.

To umožňuje flexibilní přizpůsobení hořáku různým svařovaným zakázkám i individuálním požadavkům svářeče. MIG/MAGsvařovací hořáky ABIMIG 200 ABIMIG 200 T plynem chlazené Technická data podle EN 60 974-7: Zatížení: 180A CO 2 150A směsný plyn M 21 podle DIN EN 439 60% DZ Drát : 0,6 1,0 mm BINZEL. Pro kaïd pfiípad

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

V 500A KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

V 500A KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ V 500A KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULE V 500A, V 500A/1690 AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha - Letňany, Česká Republika P/N 060-8921.7 Vydání: Září 1999 Revize: Únor 2009 PLATNÉ OZNAČENÍ STRAN : PŮVODNÍ

Více

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz ČÍSLO POLOŽKY NÁZEV POLOŽKY BRUTTO CENA POZNÁMKY 0122114030 Zajišťovací šroub 350 Kč 0122214035 Zajišťovací šroub 427 Kč 0131108055 Šroub s okem 248 Kč 0143518000 Zátka šroub. 141 Kč 0143522000 Zátka šroub.

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 5045 Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 00420 / 325 / 608111 Okřínek 53 fax : 00420 / 325 / 653097, - 81 290 01 Poděbrady E-mail : http

Více

DYNATECH T3 PŘESTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ ZACHYCOVAČŮ NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU

DYNATECH T3 PŘESTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ ZACHYCOVAČŮ NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU DYNATECH T3 PŘESTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ ZACHYCOVAČŮ NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU 1. ÚVOD 2. POKYNY PRO POUŽÍVÁNÍ A ÚDRŽBU 3. MONTÁŽNÍ PŘÍRUČKA 2 z 11 1. ÚVOD Ovládání zachycovačů DYNATECH

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v Interiérového kotle VERNER 3/0. ČSN EN ISO 900: 00 OBSAH strana ZÁKLADNÍ SESTAVA 4 SPALOVACÍ PROSTOR 6 DVÍŘKA VNITŘNÍ 0 DVÍŘKA PŘEDNÍ POPELNÍK 4 KAPOTÁŽ 6 KOTEL ÚPLNÝ S PŘIKLÁDÁNÍM

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Fortschritt E 303 tabulka č. 02 4131771912 303002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 302) 3,00 kg tabulka č. 03 4140751467 303003.14 Portálová hřídel 966 Kč 3,10kg 4131771375

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

Dětská hřiště HUCK 2014-2015

Dětská hřiště HUCK 2014-2015 BERGER-HUCK s.r.o. tel: + 420 466 673 306 fax: + 420 466 673 305 www.berger-huck.cz www.huck.cz info@berger-huck.cz Dětská hřiště HUCK 2014-2015 Platné od 1.9.2014 Strana Číslo výrobku Popis výrobku MJ

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m Univerzální nosič nářadí 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servis í katalog áhrad í h dílů Součásti uvede é v to to servis í katalogu platí pro U iverzál í osič ářadí ko i ova ý kypřič NEPTUN

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

ATE nářadí a přístroje

ATE nářadí a přístroje ATE nářadí a přístroje www.ate.de tel.: +420 251613 333, fax : +420 251 617 133 Ceny bez DPH Dlouhé číslo Krátké číslo Popis Cena CZK 03-9301-0001-3-02 760106 Sada pro vystružení držáku senzoru ABS 3100

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Kawasaki. Stihl. Husqvarna. Mitsubishi. Stihl. Husqvarna. Oleo - Mac. Stihl. Partner. Husqvarna

Kawasaki. Stihl. Husqvarna. Mitsubishi. Stihl. Husqvarna. Oleo - Mac. Stihl. Partner. Husqvarna Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Čerpdla oleje, Partner Oleo - Mac Stihl Homelite, Zenoah Šneky čerpadel oleje Oleo - Mac Stihl Madla pil přední Oásy brzdy Silenbloky Josered Oleo - Mac, Efco Partner

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Části pil Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015

Části pil Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015 Části pil Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Čerpdla oleje vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Husqvarna, Partner Oleo - Mac Stihl Homelite, Zenoah Šneky čerpadel oleje vhodné pro stroje rozděleno

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 60, 60 B, 60 TC PISOÁROVÉ VENTILY

Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 60, 60 B, 60 TC PISOÁROVÉ VENTILY Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 60, 60 B, 60 TC 8/2007 PRESTO 60 PRESTO 60 B PRESTO 60 TC Tlačítkové ventily PRESTO typ 60 jsou určeny pro splachování pisoárových zařízení. Tyto ventily mají pevný

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

MIG/MAG hořák typ MB15

MIG/MAG hořák typ MB15 MIG/MAG hořák typ MB15 Vzduchem chlazený 150A Mix 60% DC drát Ø 0,6-1,0 Poz. Obj. číslo Název 1. 2. 3. 6. 7. 8. 9. 10. 4101.11 4102.05 4102.04 41000 41000 4106.06 4106.08 4106.10 4106.12 4108.01 4108.02

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 46 198,30 včetně DPH 55 900,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 2 3 4 4 4 11 11

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více