PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ"

Transkript

1 PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2007

2 SEZNAM TABULEK VNĚJŠÍ BUBEN Tabulka č. 1 PRACÍ BUBEN Tabulka č. 2 ULOŽENÍ PRACÍHO BUBNU Tabulka č. 3 ULOŽENÍ VNĚJŠÍHO BUBNU Tabulka č. 4 DVEŘE NAKLÁDKY ÚPLNÉ Tabulka č. 5 DVEŘE VYKLÁDKY ÚPLNÉ Tabulka č. 6 ROZMÍSTĚNÍ MIKROSPÍNAČŮ Tabulka č. 7 JEDNOTKA PRANÍ S PŘEVODOVKOU ALBOX Tabulka č. 8 PŘEVODOVKA ÚPLNÁ - ALBOX Tabulka č. 9 PŘEVODOVKA ALBOX 100/160 Tabulka č. 10 ELEKTROMOTOR ODSTŘEDĚNÍ Tabulka č. 11 HYDRAULICKÁ SPOJKA HS 30 Tabulka č. 12 PŘEDLOHA Tabulka č. 13 NÁHON - PŘEDLOHA Tabulka č. 14 ALNICO ÚPLNÉ Tabulka č. 15 BRZDA Tabulka č. 16 DÁVKOVACÍ NÁDOBA Tabulka č. 17 PNEUMATICKÝ VÁLEC DÁVKOVACÍ NÁDOBY Tabulka č. 18 VYPOUŠTĚCÍ KOMORA ÚPLNÁ Tabulka č. 19 VÁLEC VYPOUŠTĚCÍ KOMORY Tabulka č. 20 PŘÍVOD VODY - VENTIL Js 70 Tabulka č. 21 VODNÍ VENTIL PVV 70 Tabulka č. 22 PŘÍVOD PÁRY - VENTIL Js 40 Tabulka č. 23 VODOZNAK Tabulka č. 24 ROZVADĚČ Tabulka č. 25 VZDUCHOVÝ ROZVOD, POTRUBÍ ÚPLNÉ Tabulka č. 26 RÁM PŘÍSTROJŮ ÚPLNÝ Tabulka č. 27 HLAVNÍ VYPÍNAČ Tabulka č. 28 ELEKTRONICKÝ TERMOSTAT Tabulka č. 29 PROGRAMÁTOR P 25 - RÁM ÚPLNÝ Tabulka č. 30 PROGRAMÁTOR P 25 Tabulka č. 31 OVLÁDACÍ PANEL Tabulka č. 32 POMOCNÝ PANEL Tabulka č. 33 RÁM PRACÍHO STROJE Tabulka č. 34 KRYTY Tabulka č. 35 Náhradní díly uvedené v tomto katalogu je možno objednat na adrese: VÝROBNÍ ZÁVOD Mankovice 30, ODRY Telefon: SKLAD NÁHRADNÍCH Telefax: DÍLŮ URL:

3 PRACÍ STROJ PAC VNĚJŠÍ BUBEN TABULKA č. 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vnější buben úplný Přední čelo úplné Těsnění čela Pouzdro závěsu dveří Šroub M10x25 ČSN Podložka 10,2 ČSN Matice M10 ČSN Klíč hlavních ložisek úplný Manžeta desinfekční stěny Čep Napouštěcí koleno Lišta bubnu I Lišta bubnu II Lišta Lišta I Lišta II Závlačka 4x36 ČSN Šroub M24x Odtlačovací šroub Matice M24 ČSN Matice M24 ČSN Podložka 25 ČSN Matice M20 ČSN Sací trubka Zaslepovací příruba Těsnění Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,2 ČSN Fólie čela

4

5 PRACÍ STROJ PAC PRACÍ BUBEN TABULKA č. 2 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Prací buben úplný Pouzdro hřídele Zámek pravý úplný Zámek levý úplný Horní dveře úplné Čep pojistky Pojistka úplná Spodní dveře úplné Čep dveří Válcová pružina tlačná Drát Ø2, l=40 ČSN Matice čepu dveří Šroub vložky Matice vložky Matice levá Spojovací tyč Vymezovací vložka Třmen zámku Matice M12 ČSN

6

7 PRACÍ STROJ PAC ULOŽENÍ PRACÍHO BUBNU TABULKA č. 3 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těleso ucpávky Kroužek G 10x140x13 ČSN Kroužek GP 10x140x13 ČSN Podložka12,2 ČSN Šroub M12x50 ČSN Těleso S Vložka Ložisko K ČSN Upínací pouzdro H 2322 ČSN Vodicí kroužek 240x9, Těsnění 22 ČSN Těsnění Příchytka Prachovka Uložení těsnění Příruba Pero 36x20x110 ČSN Podložka16,3 ČSN Šroub M16x60 ČSN Klínový řemen 22x14x4250 ČSN Šroub M30x140 ČSN Podložka31 ČSN Kostka Hrdlo připojovací Js4 ą Pouzdro úplné Pouzdro Příruba pouzdra Pojistný kroužek 125 ČSN Řemenice bubnu Podložka Horní díl matice M Spodní díl matice M Pero 25x14x130 ČSN Podložka tělesa Pojistka ložiskového tělesa Přesuvná matice Js4, M12x1, Kolík 2x16 ČSN Trubka 6x1x1500 PDN 21/ Trubka 6x1x1300 PDN 21/ Mazací hlavice KM 10x1 ČSN

8

9 PRACÍ STROJ PAC ULOŽENÍ VNĚJŠÍHO BUBNU TABULKA č. 4 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Deska pružiny úplná Tyč pružiny Pružina Podložka hlavní pružiny Matice M16 ČSN Matice M30 ČSN Závlačka 6,3x56 ČSN Matice M30 ČSN Podložka 25 ČSN Závlačka 4x36 ČSN Čep tlumiče Teleskopický tlumič P 50x175 ČSN Šroub tlumiče Fixační čep Podložka 16,3 ČSN Podložka 31 ČSN Konsola spínače úplná Podložka 4 ČSN Šroub M16x60 ČSN Mikrospínač B Rameno Kroužek 4 ČSN Vibrační spínač Šroub M6x16 ČSN Podložka 6,4 ČSN Podložka 6,1 ČSN Šroub M4x30 ČSN

10

11 PRACÍ STROJ PAC DVEŘE NAKLÁDKY ÚPLNÉ TABULKA č. 5 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dveře nakládky úplné Vnější dveře Pouzdro kladky Kladka Těsnění víka L= Podložka 17 ČSN Matice M16 ČSN Madlo Svěrka Šroub M10x20 ČSN Podložka 10 ČSN Kryt I Šroub M16x45 ČSN Šroub M12x40 ČSN Kryt II Táhlo Čep dveří Šroub M6x6 ČSN Příruba pravá Pružina Čep Podložka Držák čepu I Držák čepu II Šroub M10x10 ČSN Matice M16 ČSN Pojistný kroužek 15 ČSN Podložka 12 ČSN Příruba levá

12

13 PRACÍ STROJ PAC DVEŘE VYKLÁDKY ÚPLNÉ TABULKA č. 6 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dveře Těsnění víka l= Kryt Dveře úplné Čep vnějších dveří Šroub M8x45 ČSN Šroub M10ő25 ČSN Podložka 10,5 ČSN Závlačka 3,2x25 ČSN Válec úplný Příruba spodní Válec Svorník Vodítko Váleček Čep Pouzdro Podložka 10 ČSN Příruba horní Pístnice úplná Závlačka 4x36 ČSN Doraz Připojovací hrdlo Js Přítlačný kroužek Mezikus pístu Manžeta Těsnění Ø2x Kroužek 32x24 ČSN Matice M8 ČSN Podložka 8,2 ČSN Matice M12 ČSN Podložka 12 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4,1 ČSN Závěs dveří Podložka 21 ČSN Přesuvná matice Js6, M14x1,

14

15 PRACÍ STROJ PAC ROZMÍSTĚNÍ MIKROSPÍNAČŮ TABULKA č. 7 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Jednopólový ovládač dvou obvodů Typ Jednopólový ovládač dvou obvodů Typ Páka Péro zámku Šroub M4x40 ČSN Šroub M8ő20 ČSN Šroub M4x30 ČSN Podložka 4,3 ČSN Matice M5 ČSN Šroub M5x30 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8,2 ČSN Matice M8 ČSN Koncový spínač dveří plnění Pojistka vnitřních dveří pravá Deska pojistky pravá úplná Podložka Těsnicí kroužek P16/8 ČSN Mikrospínač B Šroub M4x30 ČSN Koncový spínač dveří vykládky Vačka II Hřídelka Narážka Závitová příchytka Pružina Kroužek 12 ČSN Podložka 5 ČSN Kolík 3x20 ČSN Kroužek 10x2 ČSN Vačka Držák koncového spínače Závitová příchytka

16

17 PRACÍ STROJ PAC JEDNOTKA PRANÍ S PŘEVODOVKOU ALBOX TABULKA č. 8 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Náhon úplný Podložka 13 ČSN Alnico Šroub M10x25 ČSN Řemenice motoru praní Vypouštěcí trubka I Vypouštěcí trubka II Těsnicí kroužek 12x16 ČSN Distanční kroužek Podložka 10,2 ČSN Klínový řemen 22x2000 INDUSTRIÁL Podložka 12,2 ČSN Šroub M12x40 ČSN Šroub M16x90 ČSN Matice Ě16 ČSN Šroub M10x Deska náhonu úplná Pero 28x16x70 ČSN Distanční kroužek Středicí kroužek Šroub M16x50 ČSN Podložka 16,3 ČSN Převodovka úplná Matice Podložka 5,1 ČSN Šroub M5x16 ČSN Ucpávková vývodka CP 16/P 21x18 ČSN Vzpěra Příložka Pojistný kroužek 90 ČSN Elektromotor 4 AP 132, M42 5,5/7,5 kw,1470/2910 ot/min Příruba pouzdra Kolík 4x20 ČSN Pouzdro úplné Pouzdro Deska převodovky úplná ALBOX Spojka úplná (ALBOX 100/160) M1-D5 1

18

19 PRACÍ STROJ PAC PŘEVODOVKA ÚPLNÁ - ALBOX TABULKA č. 9 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Převodovka ALBOX 100/160x1470x Kroužek 80 ČSN Ložisko UR 6316 A ČSN Kostka Kostka úplná Šroub M12x40 ČSN Podložka 12 ČSN Víčko Kroužek Ø80 ČSN Kroužek 180x5 ČSN Ložisko UR ČSN Kroužek 170 ČSN Pero 16h9x10x100 ČSN Hřídel Šroub M40x40 ČSN Hlavice KM 10x1 ČSN Podložka 10 ČSN Pero 20h9x12x125 ČSN Matice M10 ČSN Převodovka ALBOX - Alfa 100/160.43x1470x16 1

20

21 PRACÍ STROJ PAC PŘEVODOVKA ALBOX 100/160 TABULKA č. 10 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pastorek (100) /4D Ozubené kolo + náboj 100) /M2D Ložisko 6406 (100) ČSN Ložisko 6013 ČSN Gufero 30x56x12 ČSN Gufero 65x90x13 ČSN Pastorek /4D Ozubené kolo /9D Ložisko 6420 ČSN Ložisko 6022 ČSN Gufero 50x80x13 ČSN Gufero 110x140x13 ČSN

22

23 ELEKTROMOTOR ODSTŘEDĚNÍ TABULKA č. 11 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Elektromotor F 180 M04 (18,5 kw) M 101,TAH 2,380 V, 50Hz Hydraulická spojka HS 30 Provedení P Rám předlohy Hřídel l= Pero 14e7x9x110 ČSN Pero 20e7x12x70 ČSN Ložiskové těleso S 615 ČSN Matice M20 ČSN Těsnění 82x65x6 ČSN Mazací tuk NH 2 PRACÍ STROJ PAC Vodicí kroužek 160x9, Ložisko 2315 K ČSN Upínací pouzdro H 2315 ČSN Řemenice Držák příchytek Pero 28e7x16x70 ČSN Řemenice Podložka hřídele náboje Podložka 10,2 ČSN Šroub M10x25 ČSN Kolík 4x10 ČSN Podložka 12,2 ČSN Šroub M12x40 ČSN Olej ÎŔ-ĐĐ13 (2,3 ë) Podložka 16 ČSN Příchytka Podložka 13 ČSN Pojistná podložka Šroub M12x50 ČSN Odtlačovací šroub Klínový řemen 10x Šroub M20x80 ČSN Podložka 21 ČSN Matice M20 ČSN Kryt hydraulické spojky Pouzdro 70 úplné

24 ELEKTROMOTOR ODSTŘEDĚNÍ PRACÍ STROJ PAC TABULKA č. 11 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pouzdro Příruba pouzdra Pojistný kroužek 105 ČSN Šroub M16x60 ČSN Podložka Ucpávková vývodka BP 36x Ucpávková vývodka BP 13,5x Olej TB 46 (7 l) Matice M16 ČSN Podložka 16,3 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4,1 ČSN Podložka 4,3 ČSN

25

26 PRACÍ STROJ PAC HYDRAULICKÁ SPOJKA HS 30 TABULKA č. 12 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Skříň spojky Turbínové kolo Čerpadlové kolo Olejová komora Náboj spojky Vložka Těsnění Těsnění Spojovací náboj Podložka Kolík 6x18 ČSN Čep Ø Zátka s tavnou pojistkou Distanční kroužek Těsnicí kroužek 13x Zátka 16x1, Těsnicí kroužek 17x Gufero G 90x120x13F ČSN Gufero G 75x110x13F ČSN Ložisko 6018 ČSN Ložisko 6016 ČSN Pojistný kroužek 12 ČSN Šroub M12x30 ČSN Šroub M10x35 ČSN Šroub M12x35 ČSN Podložka 12 ČSN Podložka 10 ČSN Šroub M20x110 ČSN Podložka 20 ČSN

27

28 PRACÍ STROJ PAC PŘEDLOHA TABULKA č. 13 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Řemenice předlohy Těsnění 17 ČSN Hřídel předlohy l= Vodicí kroužek 180x9, Ložisko K ČSN Upínací pouzdro H 2317 ČSN Ložiskové těleso S 617 ČSN Šroub M8x16 ČSN Řemenice předlohy malá Klínový řemen 22x14x1800 INDUSTRIÁL Pero 32e7x18x90 ČSN Podložka 12,2 ČSN Šroub M12x40 ČSN Podložka 20 ČSN Mazací tuk AK 2 (2 kg) Šroub M24x100 ČSN Podložka 25 ČSN Matice M24 ČSN Matice M24 ČSN Pero 20e7x12x100 ČSN Pouzdro úplné Pouzdro Příruba pouzdra Pojistný kroužek 105 ČSN Ochranný plech Podložka 8,2 ČSN Matice M20 ČSN

29

30 PRACÍ STROJ PAC NÁHON - PŘEDLOHA TABULKA č. 14 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Disk spojky Spojka Řemenice spojky Víko Ložisko UR 6312 AP6 ČSN Distanční kroužek Pojistný kroužek 130 ČSN Podložka Podložka 17 ČSN Šroub M16x45 ČSN Podložka II Šroub M10x45 ČSN Podložka 10 ČSN Šroub M10x Šroub M10x10 ČSN Hřídel předlohy (l=1170) Pero 20e7x12x70 ČSN Těsnění Kolík Pouzdro Těsnění přívodu spojky Hřídel válce Válec Těsnicí kroužek Podložka Válcová pružina tlačná O - kroužek 12x2 ČSN Ložisko UR 6202 AC3 ČSN Kroužek 35 ČSN Kroužek 12 ČSN Šroubení Vzdušnice spojky T Špalík brzdy Vratná pružina Šroub M6x70 ČSN Víko

31 NÁHON - PŘEDLOHA PRACÍ STROJ PAC TABULKA č. 14 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Nástavec Matice Těsnicí kuželka Vzdušnice spojky Spojka D Hrdlo připojovací Js Přesuvná matice Js6, M14x1, Podložka 6 ČSN Matice M6 ČSN

32

33 PRACÍ STROJ PAC ALNICO ÚPLNÉ TABULKA č. 15 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Alnico 01 TAH Těleso alnica Ložisko UR 6005 A ČSN Hřídel Kolík 4x20 ČSN Víčko II Těsnění 38x25x5 ČSN Řemenice alnica Kolík 4x10 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8,2 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 4,1 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 5,3 ČSN Podložka 5,1 ČSN Šroub M5x16 ČSN Šroub M8x45 ČSN Matice M8 ČSN Alnico úplné

34

35 PRACÍ STROJ PAC BRZDA TABULKA č. 16 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ventil brzdy Těleso ventilu Dřík válce Víko Pouzdro Kotouč Membrána Js Šroub M Kroužek 32 ČSN Šroub M8x30 ČSN Podložka 8 ČSN Pás s obložením Trubka 3 8ő1ő Brzdové obložení Nýt 5x12 ČSN Šroubení T - kus Připojovací hrdlo Js Přesuvná matice Js Držák úplný Matice M48x Spojovací trubka 8x1x Matice M16 ČSN Podložka pružiny Válcová pružina tlačná Stavěcí šroub Jednopólový ovládač dvou obvodů Typ Držák Podložka 13 ČSN Matice M12 ČSN Pružina Šroub M12x40 ČSN Podložka 12 ČSN Šroub M4x40 ČSN Podložka 4,3 ČSN Trubka 5 6x1x Kabel rozvaděč - spínač brzdy Těsnicí kroužek P 16/8 ČSN

36

37 PRACÍ STROJ PAC DÁVKOVACÍ NÁDOBA TABULKA č. 17 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dávkovací nádoba úplná Skříň Příruba ventilu Víko dávkovací nádoby Násypka Pneumatický válec Závěr Zpětná klapka Nástavec Nástavec Nástavec Hadice násypky Šroub M8x30 ČSN Sedlo Válec Čep Vodítko Válcová pružina tlačná Svorník Těsnění I Doraz Těsnění II Šroub M5x10 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Matice M4 ČSN O - kroužek 70x2 ČSN Kroužek 4 ČSN Podložka 4 ČSN Kroužek 7 ČSN Šroubovací hadicová spona č Víko Těsnění 10x15x Nýt 5x12 ČSN

38

39 PRACÍ STROJ PAC PNEUMATICKÝ VÁLEC DÁVKOVACÍ NÁDOBY TABULKA č. 18 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pneumatický válec Příruba spodní Příruba horní Válec Pouzdro Pístnice Přítlačný kroužek I Přítlačný kroužek II Vodicí kroužek Víčko Svorník Manžeta Kroužek 10x6 ČSN Těsnění Ø2x Válcová pružina 2x22x60x8,5 ČSN Kroužek 4 ČSN Šroub M3x8 ČSN Matice M6 ČSN Podložka 6 ČSN Matice M5 ČSN Podložka 5 ČSN Těsnění I Držák nádoby Matice M10 ČSN Šroub M10x30 ČSN Podložka 10,2 ČSN Podložka 10 ČSN Manžeta násypky Šroub M5x10 ČSN Spona 9 ČSN Pásek 0,3x9x810 ČSN Koleno úplné Těsnění kolena Šroub M8x30 ČSN Podložka 8 ČSN Podložka 8,4 ČSN

40

41 PRACÍ STROJ PAC VYPOUŠTĚCÍ KOMORA ÚPLNÁ TABULKA č. 19 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vypouštěcí komora Těsnění Výpusť Přítlačná deska Pryžový kotouč Opěra Doraz Talíř Pochva Těsnění vypouštěcí komory Podložka 10,2 ČSN Šroub M10x25 ČSN Těsnění Matice M12 ČSN Čidlo termostatu Typ Manžeta kondenzátoru Šroub M8x20 ČSN Pojistný kroužek 85 ČSN Podložka 8 ČSN Kryt Vysílač teploty P-1(8) T Držák příchytky /8 030 Šroub M8x30 ČSN

42

43 PRACÍ STROJ PAC VÁLEC VYPOUŠTĚCÍHO VENTILU TABULKA č. 20 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Matice Ě8 ČSN Podložka ČSN Svorník Příruba horní Válec Pružina tlačná 5x45x150x13,5 ČSN Doraz Hrdlo připojovací Js Mezikus pístu Manžeta Přítlačný kroužek Kotouč těsnění Kroužek 18x14 ON Přesuvná matice Js Kroužek 12x8 ČSN Příruba spodní Pouzdro Pístnice I Těsnění Šroub M5x12 ČSN , Podložka 5,1 ČSN Kroužek

44

45 PRACÍ STROJ PAC PŘÍVOD VODY - VENTIL JS 40 TABULKA č. 21 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ventil PMV Js Šroub M8x40 ČSN Podložka 8,2 ČSN Hrdlo připojovací Js4, M10x Víko Šroub M Kotouč Membrána Js Dřík ventilu Těleso ventilu Pouzdro Přítlačný kotouč Těsnicí kroužek Sedlo ventilu Válcová pružina tlačná Těsnění Víko spodní Příruba Těsnění Šroub M12x40 ČSN Matice M12 ČSN Podložka 12,2 ČSN Přesuvná matice Js4, M12x1, Kotouč I Šroub M8x20 ČSN Příruba Šroubení Přepážka

46

47 PRACÍ STROJ PAC VODNÍ VENTIL PVV 70 TABULKA č. 22 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vodní ventil PVV Těleso ventilu Horní víko Dolní víko Pouzdro Sedlo Hřídel Válec Opěrka pružiny Miska Opěrka manžety Podložka Dolní talíř Horní talíř Těsnění Manžeta Těsnění Doraz Pružina Hrdlo připojovací Js4, M10x Přesuvná matice Js Šroub M8x25 ČSN Šroub M4x6 ČSN Matice M12 ČSN Matice M10 ČSN Podložka 13 ČSN Podložka 8,2 ČSN Závlačka 3,2x25 ČSN Kroužek 20x16 ČSN Šroub M10x3 ČSN Těsnění Ø2x Příruba I Přepážka Podložka 10 ČSN Matice M10 ČSN

48

49 PRACÍ STROJ PAC PŘÍVOD PÁRY - VENTIL JS 40 TABULKA č. 23 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pneumatický ventil Js Těleso ventilu Dřík Šroub M8x40 ČSN Membrána Kotouč Matice M10 ČSN Víko Hrdlo připojovací Js Podložka 8,2 ČSN Šroub M8x20 ČSN Pouzdro Prsten Těsnění Miska Válcová pružina tlačná Těsnicí kroužek Víko spodní Podložka 8,1 ČSN Matice M8 ČSN Těsnění Příruba Šroub M10x40 ČSN Podložka 10,2 ČSN Matice M10 ČSN Příruba hadice Objímka Podložka Hadice Ø 38/ Parní ohřívač Injektor Dýza Mezipříruba Kroužek 55x3 ČSN Kroužek 100x3 ČSN Šroub M10x25 ČSN Podložka 10 ČSN Kroužek 120x5 ČSN Pružná hadice Ø 38x Šroub M10x25 ČSN Přepážka Sedlo Přesuvná matice Js4, M12x1,

50

51 PRACÍ STROJ PAC VODOZNAK TABULKA č. 24 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těsnění Odbočka Vrapová hadice Šroub M6x25 ČSN I. díl hadice Trubka spínačů Pryžová zátka Ø28/22x Šroub M8x20 ČSN Potrubí vodoznaku Příruba vodoznaku Sklo vodoznaku Příchytka vodoznaku Podložka 6,1 ČSN Matice M6 ČSN Spojka spínače hladin Hadice NP technická TPD 5-133/ Konzola Šroub M8x16 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8,2 ČSN Šroubovací hadicová spona č Šroub M8x16 ČSN Spirála PE 7/ Konzola Šroubovací hadicová spona č Šroub M6x16 ČSN

52

53 PRACÍ STROJ PAC ROZVÁDĚČ TABULKA č. 25 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Skříň Dveře horní úplné pravé Dveře pravé úplné spodní Dveře levé úplné spodní Dveře horní levé úplné Klíč uzávěru Uzávěr typ Délka západky 50mm Bezpečnostní blesk Těsnění 10x Nýt 2x6 ČSN Těsnění 10x Tabulka hlavní vypínač Válcová pružina tažná Rukojeť Nýt 5x Víčko Rám víčka Šroub M5x10 ČSN Šroub B 3,9x9,5 ČSN Šroub M4x16 ČSN Matice M4 ČSN Matice M4 ČSN Podložka 5 ČSN Nýt 3x6 ČSN Průchodka 27x2 ČSN Průchodka 18x2 ČSN Žlab horní Ucpávková vývodka GP 36/30 ČSN Hadice technická - novoplast TPD Šroub M10x30 ČSN Matice M10 ČSN Spojka Průchodka 8x2 ČSN Elektrický zvonek 3 FE 60618, 220 V Šroub M6x16 ČSN Podložka 6 ČSN

54 ROZVÁDĚČ PRACÍ STROJ PAC TABULKA č. 25 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Matice M6 ČSN Hladinový spínač Typ Ucpávková zátka KP 13,5 ČSN Upevňovací matice ČSN Ucpávková vývodka GP 29x24 ČSN Ucpávková vývodka GP 21x18 ČSN Ucpávková vývodka Ucpávková vývodka GP 16x14 ČSN Svorka SVP 7 ŇÓ ą Žlab dolní 60x Štítek PE Ø16 mm ČSN Transformátor RJN /220V, T2 50 Hz Šroub M6x14 ČSN Podložka 6,4 ČSN Šroub M6x40 ČSN

55

56 PRACÍ STROJ PAC VZDUCHOVÝ ROZVOD, POTRUBÍ ÚPLNÉ TABULKA č. 26 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Potrubí Žlab Přípojka 12/ Přípojka Přípojka Odfuk I Zátka Těsnicí kroužek 12x16x1,5 ČSN Odfuk II Žlab II. 60x Trubka Ø8ő1 PND 21/ Podložka Označovací štítky přístrojů Spirála Typ PE 7/ Trubka odfuku Ø3x Šroub Js5 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4,3 ČSN Hrdlo připojovací Js4, M10x Hrdlo připojovací Js6, M12x1, Přesuvná matice Js6, M14x1, Přesuvná matice Js6, M14x1,5 ą Pojistka 6 ČSN Elektromagnetický ventil Typ Trubka spojky Ø6x1x720 PND 21/ Redukce Průchodka 5,5x2 ČSN Vsuvka Js 3/4" x 1/4" ČSN Redukce Regulátor tlaku Tlakový spínač TSV 4E Matice šroubení Spojka Spojka Matice M16x1,5 ČSN

57 VZDUCHOVÝ ROZVOD, POTRUBÍ ÚPLNÉ PRACÍ STROJ PAC TABULKA č. 26 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Podložka 17 ČSN Víčko řadové svorkovnice Typ , TAH Koncová upevňovací svorka Typ , TAH Řadová svorkovnice Typ , TAH Spojovací můstek Typ Držák přívodu levý Držák přívodu pravý Regulátor tlaku - BLR RNP 10, G 3/8" Tlaková maznice - BLR OP 10, G 3/8" Čistič vzduchu - BLR FVR 10/40, G 3/8" Šroubení Js 3/8" ČSN Vsuvka Js 3/8" ČSN Olej OT - T3C 1

58

59 RÁM PŘÍSTROJŮ ÚPLNÝ TABULKA č. 27 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Rám přístrojů úplný Rám přístrojů Odrušení Deska odrušení Příchytka Kondenzátor WK Kondenzátor TC Příchytka WA Nosník Žlab krátký (25/60) Žlab I. (40/60) Žlab II. (25/60) Žlab III. (40/60) Žlab Štítek K L= Držák Pomocné relé RP 301-C 220V, 50 Hz, TAH Pomocné relé RP 301-B 220V, 50 Hz, TAH Blikací relé B 100 KC 220V~ PRACÍ STROJ PAC Distanční trubka Držák SPM I Univerzální napájecí zdroj U V, 50 Hz, Štítek svorkovnice Jednopólový jistič Typ IJ-M-2A-P Třípólový jistič Typ IT-M-25A-P Časové relé TU 60A-KC 220 V, 50 Hz Podpěra Typ Jisticí nadproudové relé R 101, 34A Jisticí nadproudové relé R 100, 10A Programový spínač SPM 220V/Ws 2U/A-60s Stykač K 25 E 220 V, 50 Hz, TAH Stykač V 40E 220 V, 50 Hz, TAH Elektronický termostat ET Programový spínač SPM 220V/Ws 5U/A-60s Programový spínač SPM 220V/Ws 10U/A-60s Řadová svorkovnice

60 RÁM PŘÍSTROJŮ ÚPLNÝ PRACÍ STROJ PAC TABULKA č. 27 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Víčko řadové svorkovnice Řadová svorkovnice Víčko řadové svorkovnice Izolační přepážka Spojovací můstek Koncová upevňovací svorka Svorkovnice lámací 2 pól

61

62 PRACÍ STROJ PAC HLAVNÍ VYPÍNAČ TABULKA č. 28 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Zámek úprava Třmen zámku Držák jističe Jistič J21U50A A, 220 V, 50 Hz Kryt přívodních svorek Šroub M3x8 ČSN Podložka 3,2 ČSN Podložka 6 ČSN Šroub M6x14 ČSN Podložka 6,4 ČSN Šroub M6x10 ČSN Šroub M Matice M6 ČSN Šroub M5x10 ČSN , Podložka 5,3 ČSN Matice M5 ČSN Šroub M6x40 ČSN

63

64 PRACÍ STROJ PAC ELEKTRONICKÝ TERMOSTAT ET 1 TABULKA č. 29 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Miniaturní relé LUN / Trimr 1K5 TP Trimr 10K TP Trimr 15K TP Odpor 330j/A TR Odpor 330j/A TR Odpor 470j/A TR Kondenzátor TK 774, 100pF Elektrolytický kondenzátor TE M/10V Elektrolytický kondenzátor TE M Elektrolytický kondenzátor TE M Integrovaný obvod MH 3ST Tranzistor KF Zenerova dioda KZ 260/5V Dioda KY 130/ Konektorový nůž 2,8 mm GDS Deska plošného spoje Označovací štítky Distanční trubka Izolační podložka Podložka 3,2 ČSN Šroub M3x18 ČSN Elektronický termostat ET

65

66 PRACÍ STROJ PAC PROGRAMÁTOR P 25 - RÁM ÚPLNÝ TABULKA č. 30 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Rám úplný Čelo levé Ukazatel Spojka Čelo pravé Konzola Svorník Držák konektorů Přidržovač Unášeč Šroub přidržovače Příchytka Izolace konektorů Pružina 661/ Šroub M4x8 ČSN Šroub M3x10 ČSN Šroub M3x10 ČSN Šroub M3x4 ČSN Matice M4 ČSN Matice M3 ČSN Kroužek 4 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 3,2 ČSN Kolík 2x16 ČSN Šroub M3x18 ČSN Synchronní motorek  , 220 V Zásuvka WK Izolační trubička PVC 6x0,5 ČSN Izolační trubička PVC 3x0,5 ČSN Kabelové oko ČSN Svorník hladký Průzor Šroub M3x6 ČSN Západka Bočnice Kostka

67 PROGRAMÁTOR P 25 - RÁM ÚPLNÝ PRACÍ STROJ PAC TABULKA č. 30 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Západka I Západka II Čep Mikrospínač A Pružina 0,63x5x21x14 ČSN Izolace čelní Šroub M3x12 ČSN Šroub M4x30 ČSN Matice M3 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4,3 ČSN Kroužek 3,2 ČSN Kolík 2x Rameno Trubka

68

69 PRACÍ STROJ PAC PROGRAMÁTOR P 25 TABULKA č. 31 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Držák úplný Držák Nálepka Táhlo Výztuha Vložka Matice Izolace spínačů Mikrospínač Šroub M4x12 ČSN Izolace čelní Hřeben Lišta Šroub M3x6 ČSN Podložka 3,2 ČSN Blok vaček Hřídel Krokovací vačka Programová vačka Číselník Svorník válce Ložisko Šroub 2,9x9,5 ČSN Matice M4 ČSN Podložka 4,3 ČSN Kroužek 6 ČSN Kolík 2x16 ČSN Distanční kroužek Nálepka Vylamovací přípravek Nůž s pákou Tělo Rameno Čep Nákružek Šroub M6x12 ČSN Kroužek 7 ČSN Programátor P

70

71 PRACÍ STROJ PAC OVLÁDACÍ PANEL TABULKA č. 32 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Víko ovládacího panelu úplné Víko přední Klíč uzávěru typ Průhled Krytka Ø Štítek Žlab spodní Svorka Označení svorek ovladačů Označovací štítky přístrojů Uzávěr typ Přítlačná podložka Šroub M4x8 ČSN Podložka 4 ČSN Hlavice G Hlavice A Hlavice B Hlavice J Indikační světelný zdroj ISZ 150 TE / Hlavice D pro ovládač se zámkem Kabelový žlab - PVC šedý 25x60x Spínací jednotka Spojovací díl Základní deska Ukazatel teploty UT Těsnění 10x15x Šroub M3x8 ČSN Šroub B 3,5x9,5 ČSN Podložka 3,7 ČSN

72

73 PRACÍ STROJ PAC POMOCNÝ PANEL TABULKA č. 33 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pomocný panel Víko pomocného panelu Štítek Štítek vyprazdňování Přítlačná podložka Hlavice A Hlavice G Hlavice J Spínací jednotka Základní deska Spojovací díl Transparentní svítidlo Indikační světelný zdroj - ISZ 150 č TP TE / Příchytka Typ , TAH Uzávěr Typ Těsnění 10x20x Šroub B 3,5x9,5 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4 ČSN Kroužek 4 ČSN

74

75 PRACÍ STROJ PAC RÁM PRACÍHO STROJE TABULKA č. 34 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Základový rám Rám přední - IV Rám zadní Šroub M8x25 ČSN Podložka 8,2 ČSN Matice M8 ČSN Můstek žlabu Rámek horní Rámek spodní

76

77 PRACÍ STROJ PAC KRYTY TABULKA č. 35 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Kryt V. úplný Kryt II Kryt programátoru úplný Kryt I Kryt Kryt přední Kryt jističe IV Žlab I. (25/60) Žlab IV. (60/60) Žlab V. (40/40) Krycí plech Kryt horní Víko dávkovací nádoby Kryt přední úplný Kryt Žlab VI. (40/60) Kryt horní pravý úplný Kryt IV Kryt III Madlo Kroužek 10x6 ČSN Šroub M8x30 ČSN Příchytka Typ , TAH Dírkovaný pásek Šíře 15 mm (0,5 kg) Podložka 8,4 ČSN Profilová pryž PND 21/ Chránič Šroub M4x S Matice M6 ČSN Háček Víko pomocného panelu úplné Zajišťovací kolíček Ucpávková průchodka GP 29x24 ČSN Ucpávkový šroub P 13,5 ČSN Podložka Kryt IV. střední

78 KRYTY PRACÍ STROJ PAC TABULKA č. 35 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Kryt zadní úplný Sponkový kroužek Čep Konzola úplná Spodní kryt levý úplný Spodní kryt pravý úplný Horní kryt střední úplný Těsnění Mikrospínač A R 35, Kryt malý Klíč Horní kryt levý úplný Kryt střední úplný Nosník žlabu Držák Clona Maska Ucpávková vývodka GP 21x18 ČSN

79

80 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Řemenice bubnu PP31P (repas) 4 721, Hadice solenoidu Ø10 (červená) 28, Vrapová hadice 132, Vrapová hadice 132, Hadice Ø40/10 (parní ST) 1,4 m 2 638, Klínový řemen 10x475 19, Klínový řemen 10x710 26, Klínový řemen 10x800 27, Klínový řemen 10x , Klínový řemen AX 2500 MILNOR 203, Klínový řemen XPA 2500 MILNOR 203, Klínový řemen XPZ 1250 MILNOR 130, Klínový řemen 17x , Klínový řemen 17x , Klínový řemen 22x14x , Klínový řemen 22x12x , Klínový řemen 22x , Klínový řemen 22x , Klínový řemen 22x14x , Klínový řemen 32x , Hadice (PAC 8, vypouštěcího ventilu) 44, Napouštěcí hadice APM , Vypouštěcí hadice L=150 74, Kroužek 10x6 8, Kroužek 110x5 24, Kroužek 180x5 25, Kroužek (manžeta přívodu spojky) 30, Těsnění skla PAC 8, APM , Manžeta 54, Manžeta 78, Manžeta 18, Manžeta 18, Manžeta PAC 8, APM , Průchodka čidla 8, Manžeta kondenzátoru 59, Příruba vodoznaku 12, Manžeta násypky 372, Vložka 367,20 Strana 1

81 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Brzdová duše (vzdušnice + šroubení) 1 980, Hadice MILNOR 278, I. díl hadice 108, Vypouštěcí koleno APS 30 (MILNOR) 1 290, Těsnění víka - SILIKON (cena za 1 m) 290, Manžeta desinfekční stěny 469, Vzdušnice spojky 1 780, Těsnění 10x15 (cena za 1 m) 25, Gufero 45x62x8 GP 29, Gufero 42x52x7 GP 22, Gufero 30x56x12 19, Gufero 30x62x7 19, Gufero 40x72x12 25, Gufero 45x65x12 24, Gufero 50x80x13 29, Gufero 60x90x10 49, Gufero 65x90x13 GP 49, Gufero 65x90x10 49, Gufero 60x80x8 30, Gufero 60x75x8 WAS 71, Gufero 85x120x13 62, Gufero 90x110x13 69, Gufero 90x120x13 84, Gufero 100x125x13 69, Gufero 110x140x13 "Silikon" 318, Gufero 110x140x13 132, Gufero 42x62x12 24, Gufero 100x120x13 GP 54, Gufero 100x120x13 "Silikon" 304, Gufero 140x180x15 103, Gufero 25x52x12 29, Těsnění Ø2x290 (šňůra) 20, Programová karta K 24 FIBER 270, Programová karta K 16 FIBER 244, Programová karta - individ. úprava 1 605, Programová karta K16 90º C 1 081, Programová karta K16 60º C 1 081, Programová karta K16 45º C 1 081,20 Strana 2

82 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Programová karta K16 30º C 1 081, Programová karta K24 90º C 1 081, Programová karta K24 60º C 1 081, Programová karta K24 45º C 1 081, Programová karta K24 30º C 1 081, Programová karta (PAC 120, 181) 75, Trubka Ø6x1x1500, PDN 21/ , Propojovací trubka Ø8x1 24, Hadice (k hladinovému spínači, cena za 1 m) 39, Hadice solenoidu Ø8/Ø14, L=850 28, Pero 8e7x7x28 17, Pero 12e7x8x50 48, Pero 14x9x110 49, Pero 16h9x10x100 63, Pero 20x12x70 76, Pero 20x12x100 81, Pero 25e7x14x110 96, Pero 25x14x , Pero 28x16x70 93, Pero 32e7x18x90 111, Pero 36x20x , Válcová pružina 2x22x60x8,5 34, Pružina tlačná 5x45x150x13,5 95, Pružina NT válce dveří 55, Pružina táhla dveří 178, Válcová pružina tlačná 89, Pružina 142, Válcová pružina tlačná 35, Pružina 25, Válcová pružina 29, Válcová pružina tlačná 60, Válcová pružina tlačná 86, Válcová pružina tlačná 25, Pružina PP-31-P 76, Pružina 54, Ložiskové těleso dělené S , Ložiskové těleso dělené S , Ložiskové těleso dělené S ,00 Strana 3

83 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Průzor 35, Spojka spínače hladin 24, Rukojeť 26, Tlačítko 77, Clona násypky 71, Miska knoflíku 49, Závěs panelu 47, Knoflík voliče 35, Přepážka násypky 91, Západka 58, Násypka PAC 8 226, Programová vačka 68, Krokovací vačka 63, Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko 6307 RS 168, Ložisko , Ložisko 6312 *** 306, Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko ,90 Strana 4

84 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko 7207 (CATB/P5 - PAN 90) 1 685, Ložisko , Ložisko 2315K 1 290, Ložisko , Ložisko NU , Ložisko NU , Ložisko , Ložisko 22317K 2 079, Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko 22320K 4 180, Ložisko 22322K 6 397, Ložisko , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Hadice Js 13x , Hadice armovaná parní G1/2" x , Hadice armovaná parní G3/4" x , Hadice armovaná parní G3/4" x , Hadice armovaná parní G3/4" x , Hadice armovaná parní G1/2" x , Redukce 69, Solenoidový ventil ASCO 1 350, Cívka solenoidového ventilu 448, Přístroj úplný ASCO 3 672, Regulátor 3/8" - I ASCO 1 767,20 Strana 5

85 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Filtr G 3/8" ASCO 1 445, Maznice 3/8" ASCO 1 514, Mezikus přívodu vzduchu 856, Převodovka E BOX (patková) , Dutá hřídel (VKP-160) 2 881, Pastorek (ST) 2 980, Spojka (Albox) 3 622, Pastorek (MKD-100) 3 148, Ozubené kolo s nábojem (MKD-100) 4 819, Pastorek (VKP-125) 3 063, Ozubené kolo (VKP-125) 9 996, Pastorek (VKP-160) 2 870, Ozubené kolo (VKP-160) 7 925, Dutá hřídel (MKP-100) 1 509, Ozubené kolo s nábojem 4 595, Pastorek (MKD-80) 2 656, Ozubené kolo (MKD-100) 5 671, Ozubené kolo (MKD-80) 2 490, Spojka úplná pro př. ALBOX 80/ , Spojka úplná pro př. ALBOX 100/ , Náboj pevný PAC , Náboj pevný PAC , Náboj pevný (př. HIMMEL PAC 120) 2 385, Náboj s pryží 1 720, Převodovka ALBOX (100/160, i=16) , Převodovka ALBOX (80/125, i=16) , ALBOX - MK PAC , ALBOX - VK PAC , ALBOX - MK PAC , ALBOX - VK PAC , Ozubená objímka 2202/ , Ozubený náboj 21028/ , Ozubená hřídelka 21028/ , Ozubené kolo 21028/ , Hřídel s ozubením 21028/ , Ozubené kolo 21028/ , Podložka 21028/9 428, Víčko 21028/4 642,60 Strana 6

86 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Kroužek 21028/6 418, Hřídel 21028/ , Podložka 21028/11 387, Mezikroužek 21028/12 397, Víčko II 21028/15 632, Víčko I 21028/16 637, Kroužek menší 21028/17 357, Mezikus PAC 120 (hrdlo) 2 665, Dutá hřídel (MKP-80) 1 224, Mezikus - hrdlo 4 162, Dutá hřídel (VKP-125) 2 881, Ozubené kolo 3 167, Záslepka Ø62-PH , Záslepka Ø72-SN , Záslepka Ø120-SN Gumokov , Zátka s tavnou pojistkou 134, Hydraulická spojka HS , Hydraulická spojka HS , Hydraulická spojka HS 30 (Repas.) , Motorek k programátoru FIBER 1 305, Programátor FIBER , Programátor FIBER , Diodová deska kontrolek 519, Programovací kleště FIBER 2 406, Elektronický termostat GEFRAN , Vysílač teploty k termostatu GEFRAN 2 024, Kontrolka LED zelená 9, Teploměr GEFRAN 4T , Kontrolka SMS 99B, 230AC NT mod. 147, Kontrolka SMS 99 G 230AC zelená 147, Pojistkový spodek 30, Pojistková hlavice 25, Pojistková vložka 13, Jednopólový ovládač dvou obvodů 525, Dveřní spínač PAC 8 104, Vývodka GP 21 30, Těsnicí zátka (Typ ) 19, Žárovka Ba 9s (24 V, 2W) 7,80 Strana 7

87 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Vestavná doutnavka E 26/20 20, Spínač VS , Hlavní vypínač VS 20 (32A) 840, Jistič třípólový (20A) 629, Jistič (IJM 2A-PO) 280, Centrálstop 481, Hlavice černá "A" 148, Hlavice zelená 259, Hlavice "CENTRÁL STOP" 307, Hlavice černá "B" 253, Hlavice černá "G" 182, Spínací jednotka ZBE 101-1/0 79, Rozpínací jednotka 59, Spínací jednotka ZBE , Spínací jednotka APM 10 K 80, Hlavice H 144, Hlavice A 144, Hlavice C 49, Hlavice D se zámkem 472, Hlavice G 144, Hlavice bílá (modrá) 42, Transformátor 220/24 278, Objímka C 91, Spojovací díl 8, Základní deska 15, Spínací jednotka 123, Hlavice ovládací 44, Koncový spínač 539, Spínač KS6 MF KR 393, Koncový spínač XCK-A , Tlakový spínač XML AO10 A2S , Mechanické blokování LA 9 D , Stykač EP 1C P7, 230V, 50Hz 417, Blok pomocných kontaktů EP1 A , Stykač motoru praní EP1-C , Stykač EP1 C 1601 P7 529, Blok pomocných kontaktů EP1 A , Stykač EP1-C ,90 Strana 8

88 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Spínač VS 25 (APM 10) 536, Kontrolka zelená (IHS-95 G) 178, Kontrolka žlutá (IHS 95) 178, Blok pomocných kontaktů EP 1A22 184, Kontrolka červená (IHS-95) 178, Teploměr digitální STE , Sonda - čidlo PT30 979, Stykač V40E 1 551, Stykač K25E 1 018, Stykač K6E 244, Jednopólový jistič 280, Jistič C60H 1P (2A) C NT 280, Proudový chránič 1 860, Jistič ITM 20 A 659, Jistič 50A, 220V, (PAC 120) 3 542, Jistič třífázový 50A-D motorový 1 556, Jistič ITM 80 A 2 856, Jistič J21U 50A 4 161, Jisticí nadproudové relé R100, 10A 578, Relé 9-13A (LRD16) 517, Jisticí nadproudové relé R100, 34A 556, Relé NT 34A (LRD A) 812, Jisticí nadproudové relé R100, 2,3A 524, Jisticí nadproud. relé EP1C-10-13A 551, Alnico , Alnico , Dveřní pojistka (PAC 8) 591, Dveřní pojistka 591, Dveřní pojistka S7/2 TS , Mikrospínač (APM 10 K) 198, Elektromagnet EVJ , Elektromotor F180, MO4 (repas) , Elektromotor AP132 S , Elektromotor SKg 132M 4/8-3/5 kw , Motor praní Sg132M 4/8-3/5 kw , Elektromotor 4AP132, M , Elektromotor AP132 S-8 (PAC 121) , Elektromotor 4AP80-12, 120W 1 237,10 Strana 9

89 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Elektromotor F160 (repas) , Motor odstředění Sg160L-4, 15 kw , Elektromotor SG 80-2B, 1,1 kw 3 512, Páka 1 997, Odrušovací kondenzátor TC , Kondenzátor TC , Odrušovací kondenzátor TC , Odrušovací tlumivka WN , Transformátor s usměr. 230V/12V 175, Odděl. trafo TVO VA 735, Transformátor JOC 400/230V 315 VA 1 664, Pojistka 5x20, 1,6A/250V 13, Pojistka 5x20, 2,5A/250V 18, Mikrospínač A 71, Mikrospínač B , Zásuvka 26 pól , Vidlice 26 pól , Ukazatel teploty UT , Časový spínač SC , Převodový synchronní motorek B , Brzdové obložení 518, Brzdové obložení N , Houkačka CEP , Časové relé - technol. čas TU60KC 2 069, Spínač OMRON WLNJ-G 2 046, Mikrospínač C2 158, Mikrospínač (náhrada za OMRON) 773, Pomocné relé CS4-22Z 477, Pomocné relé CS4-40E 446, Pomocné relé CS4-31Z 446, Blok pomocných kontaktů CS , Blok pomoc. kontaktů CS4-P , Blok pomoc. kontaktů CS4-P , Blok pomoc. kontaktů CS4-P , Signalizace Typ 800 EQ-PM , Relé (2 přep.) 168, Patice pro relé 143, Spona VAR. pro patici 10,20 Strana 10

90 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Modul s LED ( V DC/AC) 62, Žárovka DL1 - CF 220V 123, Signalizace ZB5AVM1 (zadní díl) 210, Signalizace ZB5CV013 (bílá) 82, Časové relé TU60 AKC 2 634, Hladinový spínač DH 512 (PAC8, APM 10) 890, Čidlo termostatu typ , Programové relé SPM, 10-ti pólové 4 298, Programový spínač SPM, 2 mikrosp , Reverzační relé cykl. CRZ 60-4P 1 304, Programové relé SPM, 5-ti pólové 3 572, Elektronický zesilovač PAC 8 367, Cyklovací relé CRZ-90-2P 775, Hladinový spínač (pro PAC 120, 181) 890, ENO-3 (Blok náběhu do odstředění) 3 304, Motorek programátoru B , Pomocné relé RP 92 3P 221, Pomocné relé RP-301 C 572, Pomocné relé RP-301 B 572, Relé RP , Blikací relé CRM-2AC multifunkční 1 231, Blikací relé B 100 KC 1 231, Blikací relé TX , Relé LUN , Univerzální napájecí zdroj U , Solenoidový ventil jednocestný 150, Termostat TH , Solenoidový ventil dvoucestný 196, Mazací hlavice KM 10x1 16, Třípólový jistič 872, Teleskopický tlumič P 50x , Olejový tlumič P 40x , Vysílač teploty 1 943, Prsten (Js 40) 288, Šroub vložky 12, Elektromagnetická spojka (MILNOR) , Napájecí zdroj (MILNOR) , Transformátor (malý) MILNOR 1 102,10 Strana 11

91 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Těsnění náboje velké (MILNOR) 854, Čidlo termostatu 2 156, Ventil pneumatický , Ložisko APS 30 (větší) 6 105, Ložisko APS 30 (menší) 5 079, Motor praní (MILNOR) , Pneumatická jednotka 4 104, Těsnění dveří (MILNOR) 629, Spojka praní APS 30 (Repasovaná) , Spojka vypouštění (Repasovaná) , Ventil vypouštěcí 3" 4 100, Spojka motoru praní , Spojka motoru odstředění , Parní ventil (MILNOR) , Transformátor řídicího obvodu MILNOR , Klínový řemen zdvojený 1 569, Klínový řemen MILNOR 269, Ventil jednocestný 287, Těsnění MILNOR 96, Hadice Ø70 (APS 30 - MILNOR) 458, Manžeta 60/50/7 33, Hadice tlaková 320, Hadice MILNOR 469, Těsnění dveří MILNOR 1 653, Ložiskový náboj MILNOR , Motor odstředění MILNOR , Nadproudová ochrana MILNOR 4 374, Hladinový spínač 1 377, Čidlo APS 30 - MILNOR 1 489, Vpich. nábalová plsť VNB 101 (1 m) 1 785, Nábalová tkanina horní VMP 2 (1 m) 979, Variátor 34 typ VAB , Řetěz 16B 2x25,4x17, čl , Řetěz 20B 2x31,75x19, čl , Ložiskové pouzdro 1 (L G) 8 664, Ložiskové pouzdro 2 (L B) 2 340, Předloha PP-31-P kompletní , Kladka ,70 Strana 12

92 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Odtlačovací šroub 245, Pouzdro gufera 2 965, Držák solenoidů (náhrada pro Westinghaus) 329, Táhlo I 434, Táhlo II 434, Řemenice předlohy velká 8 869, Těsnění vnějšího bubnu 895, Čelist brzdy (včetně obložení) 884, Brzda PP-31-P kompletní 5 880, Podpěrné ložisko 457, Unášecí rozeta bubnu 241, Podpěrná rozeta úplná 412, Prací buben - PR , Řemenice bubnu PR 8 1S 2 816, Převodová skříň PR , Unášecí čep PR , Pouzdro 341, Prací buben úplný PP 31 P , Skříň pravého ložiska 2 898, Odstřikovací kroužek 90, Víko ložiska levé 913, Víko ložiska pravé 989, Skříň levého ložiska 2 898, Pouzdro (chromované) 632, Těsnění pouzdra 353, Pouzdro 780, Teploměr PP-31-P (sada pro náhradu) 680, Čep s výztuhou pravý 3 853, Čep s výztuhou levý 3 748, Západka 525, Uzávěr (PP-31-P) 390, Těsnění , Těsnění 38, Těsnění termostatu 29, Memrána Js 40 (pro vodní ventil) 108, Ventil PMV Js , Těsnicí kroužek 46, Těleso ventilu Js ,50 Strana 13

93 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Víko spodní 562, Víko 814, Sedlo ventilu 656, Přítlačný kotouč 280, Dřík ventilu 997, Kotouč 304, Těsnění 30, Pouzdro 332, Víko spodní Js , Víko 612, Sedlo - miska 560, Dřík ventilu 576, Těsnění (pro vodní ventil Js 40) 45, Pouzdro (ventil Js 40) 399, Membrána 251, Těsnicí kroužek 86, Šroub M12 90, Membrána Js70 57, Hřídel I 4 900, Spojka 3 363, Kladka 250 "SILIKON" 1 550, Vodicí kladka SB , Odvalovací kladka SB , Kladka SB 30 (sada) 9 609, Registr - horní topné těleso , Topný registr dolní , Těsnění skla SB 6 (poz. 39) 379, Oběhové kolo SB , Reverzační relé RP , Časový spínač CS , Termostat ET , Reverzační spínač RP1 (SB6) 1 638, Sušicí buben SB , Řemenice předlohy SB , Hřídel předlohy SB 6 348, Hřídel nosné kladky 238, Kladka nosná SB 6 579, Kladka nosná úplná SB 6 (poz. 159) 1 852,30 Strana 14

94 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Magnet dveří SB 6 kompletní 124, Čep kladky axiální SB 6 231, Kladka axiální SB 6 379, Kladka axiální SB 6 kompletní 2 427, Dederon na ventilátor 171, Kladka opěrná , Kladka opěrná , Odvalovací kladka 3 629, Řemenice bubnu , Těsnění 68, Svěrka 359, Držák 284, Tyč pružiny 1 876, Těleso ucpávky 2 968, Příruba 514, Těsnění 38, Pružina PAC , Čep 186, Šroub tlumiče 176, Čep tlumiče 198, Čep vnějších dveří 178, Podložka 72, Vymezovací kroužek 45, Pouzdro Ø50 351, Čep dveří 292, Podložka pružiny 300, Těleso S , Horní díl matice M30 49, Spodní díl matice M30 41, Vodicí kroužek 240x9,5 278, Prací buben úplný PAC , Prací buben úplný PAC repasovaný , Pouzdro hřídele 1 417, Čep dveří 1 102, Matice čepu dveří 54, Spodní dveře úplné , Vymezovací vložka 237, Horní dveře úplné ,00 Strana 15

95 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Čep pojistky 87, Oko (dveří pracího bubnu) 194, Příchytka 27, Zámek levý úplný 4 420, Zámek pravý úplný 5 250, Pojistka úplná 1 382, Pouzdro závěsu dveří 407, Řemenice předlohy malá 5 304, Pojistná podložka 62, Těsnění 31, Hřídel 5 528, Řemenice 5 301, Podložka 77, Řemenice předlohy , Distanční kroužek 190, Středicí kroužek 484, Vodicí kroužek 180x9,5 202, Vodicí kroužek 160x9,5 612, Hřídel 275, Řemenice alnica 314, Víčko II 443, Těleso alnica 3 848, Disk spojky , Řemenice spojky , Víko 1 156, Distanční kroužek 342, Podložka II 31, Hřídel předlohy 7 262, Těsnění 15, Podložka , Kolík 4, Pouzdro 169, Nástavec 316, Vzduchová spojka + 1 ks vzdušnice , Pouzdro úplné , Pouzdro , Příruba pouzdra , Pouzdro 70 úplné 4 104,60 Strana 16

96 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Pouzdro , Příruba pouzdra , Pouzdro úplné , Pouzdro , Příruba pouzdra , Kostka úplná , Kostka 8 670, Víčko 878, Hřídel 7 309, Převodovka úplná (ALBOX s kostkou) , Dveře úplné , Dveře , Kladka 151, Pouzdro kladky 258, Dveře plnění úplné , Vnější dveře , Násypka úplná 2 886, Čep násypky 199, Násypka 2 856, Ventil brzdy 3 570, Těleso ventilu 944, Dřík válce 511, Víko 854, Pouzdro 482, Pás s obložením 2 550, Brzdové obložení (1,2 m) 587, Vypouštěcí komora úplná , Válec programátoru 1 776, Čep PAC , Hřeben 126, Stavěcí šroub 112, Válec úplný 6 813, Příruba horní 1 855, Příruba spodní 726, Válec 1 664, Svorník 79, Vodítko 12, Váleček 263,50 Strana 17

97 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Čep 173, Pouzdro 161, Pístnice úplná 1 776, Hrdlo 26, Prsten 77, Matice 13, Šroub M24x , Ventil PMV Js , Táhlo (PAC 181.2) 3 608, Hadice Ø38/10 (Cena za 1 m) 1 713, Příruba pouzdra 3 323, Pouzdro úplné 8 139, Pouzdro 3 320, Kovová pružná hadice Hydra (parní) 3 366, Parní hadice s koncovkami (MERON) 4 294, Hnaná hřídel 4 536, Ozubené kolo 3 213, Ložiskový domeček 7 229, Unášecí domeček 5 194, Vymezovací kroužek 131, Spojovací hřídel ozubená 9 938, Špalík brzdy 357, Vratná pružina 115, Víko 2 126, Vzduchová spojka , Klíč bubnu 949, Lišta čepů uzávěru (PAC 181.2) , Patka tlumiče 571, Elektronický termostat ET1 979, Růžice pracího bubnu APM , Stahovací pás delší s oky 567, Stahovací pás kratší s oky 460, Pouzdro PAC 8, APM , Rozpěrná trubka 190, Řemenice bubnu 3 808, Podložka řemenice 23, Těsnění štítu 90, Násypka úplná APM ,60 Strana 18

98 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Těsnění násypky 30, Víko násypky 151, Těleso zámku 280, Péro zámku 26, Západka 75, Vložka 347, Svorník pracího bubnu APM , Šroub M24 (PAC 90, PAC 180) 1 371, Šroub (PAC 90, PAC 180) 464, Podložka (PAC 90, PAC 180) 93, Těsnění vypouštěcí komory 100, Šroub zadní (PAC 90, PAC 181) 464, Šroubení 261, Matice 69, Těsnicí kuželka 42, Hřídel válce 439, Válec úplný 492, Těsnicí kroužek 54, Podložka 8,4 5, Přítlačný kroužek 118, Příruba spodní 1 173, Příruba horní 415, Opěra 659, Přítlačná deska 621, Pryžový kotouč 219, Těsnění 57, Svorník 200, Talíř 1 407, Válec 999, Kotouč těsnění 285, Pístnice 618, Doraz 263, Těsnění 69, Výpust 1 509, Spínač hladin PP-31-P 670, Objímka 319, Příruba spodní 1 173, Pouzdro 148,40 Strana 19

99 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Doraz 29, Řemenice velká PAC 8 980, Řemenice malá 852, Vložka prstence 51, Odrušení úplné APM , Odrušovací filtr FS , Víko 4 985, Hadice přívodu vody 73, Řemenice PAC 8 (malá) 852, Řemenice bubnu , Tyč pružiny 1 611, Podložka hlavní pružiny 703, Těleso ucpávky 1 678, Příruba 3 024, Těsnění 47, Podložka I 38, Čep 192, Čep tlumiče 282, Čep vnějších dveří 455, Napínací šroub 234, Napínací šroub 234, Propojovací hadice 100, Příruba dveří 995, Kryt válce II 359, Kryt válce 359, Ložiskové těleso - úprava 4 329, Těsnění vypouštěcí komory 369, Vodicí kroužek 215x9,5 693, Pružina pračky (PAC 120) 4 947, Těleso ventilu 5 515, Horní víko 809, Vodní ventil PVV , Hřídel 576, Těsnění 48, Manžeta 52, Těsnění ventilu PVV 70 36, Prací buben úplný (renovovaný) , Prací buben úplný ,40 Strana 20

100 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Spodní dveře úplné , Horní dveře úplné , Výplň spodních dveří (s oky) 8 200, Čep dveří 1 341, Horní dveře , Zámek levý úplný 4 273, Vymezovací vložka 693, Zámek pravý úplný 4 996, Matice levá 39, Spojovací tyč 338, Pouzdro hřídele 1 327, Západka 759, Vodicí čep 368, Madlo 217, Opěrný šroub 137, Matice 130, Šroub 10, Šroub M6x33 20, Řemenice motoru praní , Náboj 4 161, Držák vzduchového přívodu 2 107, Distanční kroužek 666, Trubka 57, Přítlačný kroužek 967, Odtlačovací šroub 265, Rozpěrná trubka 531, Pouzdro 390, Vzduchová spojka - úprava , Podložka , Kostka 9 180, Kostka úplná , Hřídel 3 570, Vzpěra 3 935, Převodovka úplná (ALBOX s kostkou) , Deska převodovky úplná 8 771, Příruba horní 1 269, Jednotka odstředění (úplná) , Alniko úplné 7 752,00 Strana 21

101 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Řemenice odstředění 7 202, Řemenice 852, Těleso alnica 1 836, Náboj spojky úplný (hydraulická) 5 465, Předloha odstředění , Ložiskové těleso 7 253, Hřídel (předlohy odstředění) 3 913, Víčko pravé 928, Víčko levé 901, Dveře , Dveře plnění úplné , Dveře plnění , Dávkovací nádoba , Skříň (dávkovací nádoba) , Víko dávkovací nádoby 2 968, Závěr 184, Pneumatický válec 2 656, Zpětná klapka 353, Nástavec 1 497, Těsnění I 22, Čep 48, Doraz 15, Příruba spodní 407, Příruba horní 310, Válec 337, Pouzdro 103, Pístnice 188, Přítlačný kroužek I 84, Přítlačný kroužek II 175, Vodicí kroužek 103, Víčko 152, Svorník 117, Klapka 17, Pouzdro úplné 5 454, Pouzdro 4 262, Příruba 1 192, Dávkovací nádoba (úplná) , Pouzdro (50) 2 286,60 Strana 22

102 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Příruba (50) 744, Pouzdro úplné (50) 2 881, Pás brzdy úplný 4 140, Brzdové obložení (1 m) 725, Vypouštěcí komora (zadní část) , Vypouštěcí komora úplná (dvojčinná) , Těsnění 273, Vypouštěcí komora (přední část) , Vypouštěcí komora úplná (jednočinná) , Vypouštěcí komora (jednočinná - holá) , Příruba horní 415, Svorník 200, Válec 999, Doraz , Pístnice I 770, Víko komory 1 098, Podložka 12, Kolík 13, Těsnění 220, Opěra 464, Zátka 277, Uložení pístnice 410, Přítlačný kroužek 134, Válec úplný 6 405, Pístnice úplná 1 776, Parní hadice úplná (starý typ) 5 194, Injektor 5 100, Dýza 958, Mezipříruba 1 523, Parní hadice Ø40x10x , Táhlo 3 384, Redukce 207, Pojistka vnitřních dveří 3 063, Držák úplný 2 284, Klíč úplný 949, Programový spínač 4 513, Programový spínač P , Čep PAC ,10 Strana 23

103 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Reverzační spínač 3 907, Jednotka praní (úplná) , Válec (úplný) 492, Těsnění přívodu spojky 1 708, Deska jednotky odstředění 8 771, Ozubené kolo 2 354, Pastorek hřídele 3 268, Ozubené kolo 3 066, Pastorek hřídele 2 399, Ozubené kolo 2 698, Pastorek 1 705, Nárazník 137, Oko závěsu kratší 176, Lišta čepů uzávěru (bez čepů) 2 780, Výztuha 282, Víčko 142, Čep uzávěru 414, Třmen 224, Opěrná deska 200, Opěrka levá 557, Opěrka pravá 556, Lišta s čepy , Válec 999, Válec vypouštěcí komory (komplet.) 6 100, Parní hadice s koncovkami (MERON) 4 540, Píst válce dveří 341, Příruba zadní 2 815, Deska náhonu E-BOX (APM 120) , Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 2 957, Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 2 669, Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 2 512, Pastorek (Flender Himmel, D81-K) 2 002, Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 3 613, Pastorek (Flender Himmel, D81-K) 3 164, Ozubený náboj 1 927, Ozubená objímka (Ø38) 3 162, Ozubená objímka (Ø22) 3 162, Mezikus pístu 138,20 Strana 24

104 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Programátor Holcer (výměna repasovaný) 1 713, Programátor Mertik 901, Náboj se štíty (PAC 8) 3 366, Hadice násypky 147, Výtoková hadice 536, II. díl hadice 474, Vypouštěcí ventil 4 127, Vypouštěcí ventil (kulový) 3 490, Vypouštěcí ventil 2 APM , Ucpávka (ventilu APM 10) 66, Opěra 133, Pružina 14, Příchytka závěru PAC 8 16, Pravý díl pláště APM 10 K (PAC 8) 2 233, Levý díl pláště APM 10 K (PAC 8) 2 233, Napouštěcí hadice 149, Spodní kryt (úzký APM 10) 217, Vnější buben úplný (PAC 8) 6 242, Mezikus úplný 213, Vnější buben úplný (APM 10) 6 242, Miska hlavního spínače 44, Napájecí zdroj 948, Náboj se štíty APM , Držák mikrospínače (APM 10) 157, Zadní kryt horní 1 021, Zadní kryt APM , Mřížka zadního krytu APM , Matice vložky 9, Odfuk (starý typ) 244, Odfuk II (upravený) 244, Násypka (PAC 121) 3 223, Ventil brzdy 3 570, Těsnění přívodu spojky 1 708, Těsnicí kroužek 54, Brzdový pás úplný 4 714, Programátor P 25 úplný 9 180, Pero zámku upravené 43, Jištění motoru praní 1 263,80 Strana 25

105 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Kroužek 32, Násypka 403, Víko násypky (PAC 8 - plastové) 151, Pravý díl pláště úplný 2 233, Levý díl pláště úplný 2 233, Náboj úplný APS 30 (výměna) , Hřídel APS 30 MILNOR 5 253, Pouzdro - kroužek APS 30 MILNOR 2 626, Pytlovina Juta (1 m) 132, Šnekové kolo (KZ 1218, KZ 1618) 2 582, Pojistkové pouzdro "REMOS" 35, Šnek (KZ 1218, KZ 1618) 1 579, Elektronický termostat ET , Převodovka (KZ 1218, KZ 1618) , Šnekové kolo KZ 165 (poz. 62) 3 468, Šnekové kolo KZ , Mezikus pístu 183, Programátor EL6 - klávesnice , Programátor EL6 - řídicí deska , Spojovací kabel programátoru EL6 198, Manžeta - APM , Manžeta předního krytu 184, Násypka 3 019, Přítlačný kroužek II 132, Pouzdro 109, Víko ovládacího panelu 1 132, Parní přípojka úplná 4 440, Rám předního krytu 1 468, Přední kryt dolní 3 906, Manžeta předního krytu 223, Lišta manžety 571, Injektor úplný NT 5 100, Injektor 1 280, Mezipříruba 1 795, Svorník 297, Příruba 810, Kryt válce 540, Příruba horní 510,00 Strana 26

106 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Válec dveří úplný 6 120, Kryt přední I 2 080, Píst (Válec dveří) 495, Příruba zadní 2 815, Parní hadice CALORTEC (17 bar) 5 900, Držák kulového ventilu I 118, Držák kulového ventilu II 118, Přední díl APM 10 (laminát) 3 677, Injektor parní APM , Hadice armovaná parní G1/2" x , Měděný kroužek 27/22 5, Měděný kroužek 32/27 9, Měděný kroužek 19/10 4, Řídicí deska programátoru IM , Řídicí deska programátoru IM , Blokování dveří RC/LM (6, 8, 11) 761, Parní ventil G3/4", 230V 4 688, Jednocestný ventil IMESA 397, Dvoucestný ventil IMESA 687, Blokování dveří RC/LM (14, 18, 23) 2 050, Těsnění pračky RC , Manžeta dveří RC/LM (6, 8, 11) 2 499, Frekvenční měnič LM , Tlumič SUSPA LM(6-23) 1 407, Ovládací panel IM6 - IMESA 2 539, Ovládací panel IM9 - IMESA 3 366, Náboj bubnu RC/LM (8, 11) 3 075, Třícestný ventil 697, Deska relé IM6, IM , Ventil vodní G1/2" RC/LM(30-85) 5 121, Čidlo pro IM6, IM9 698, Rozpěrná trubka RC, LM (11, 14) 184, Hladinový spínač k programátoru EL , Pouzdro (Imesa) 385, Dveřní pojistka RC 8 (24V) 2 858, Manžeta RC , Topné těleso M1400 (25-33) 2 784, Topné těleso M1600 (33) 3 519,00 Strana 27

107 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Topné těleso - sušič ES10 (300W) 1 528, Řídicí deska sušiče ES 9 705, Topné těleso - sušič ES (23-39) 1 377, Čidlo teplotní sušiče ES 1 125, Teplotní čidlo (programátor EL6) 1 264, Šroub W1/4 - APS 30 MILNOR 91, Těsnicí kroužek - těsnění přívodu spojky 82, Prima spojka 99, Topné těleso (PAC 8, APM 10) 397, Topné těleso KZ , Topné těleso KZ , Topné těleso K , Topné těleso SB 6 821, Topné těleso KZ , Hrdlo připojovací Js4, M10x1 10, Přesuvná matice Js4, M12x1,5 6, Přesuvná matice Js6 6, Připojovací hrdlo Js6, M12x1,5 11, Víko spodní 413, Dřík ventilu ( ) 576, Kotouč (ventilu Js 40) 311, Těsnicí kroužek (pro parní ventil Js 40) 50, Těleso ventilu Js , Miska ( ) 585, Ventil Js , Řídicí jednotka hořáku 1 652, Kloub pevný (PS 365) 265, Otočný kloub (PS 365) 290, Rukojeť (PS 365) 469, Kotouč fíbr lešticí (PS 365) 1 774, Kotouč "Bassina" mycí (PS 365) 1 759, Sklo vodoznaku 416, Sklo (PAC 8, APM 10 K) 989, Plátno - šíře 150 (cena za 1 m) 149, Spray na žehlicí koryto - parafin 275, Flanel šíře 150 cm (cena za 1 m) 720, Flanel šíře 160 cm (cena za 1 m) 780, Těsnění ,10 Strana 28

108 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Plstěný kroužek Ø22 127, Plstěný kroužek Ø55 81,60 Strana 29

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet listů 42) Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: březen 2007 O B S A H: Kapotáž pracího

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 26) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: září 2007 O B S A H: Plášť úplný Víko

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008 CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008 Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2008 Vážení obchodní partneři. Předáváme

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009 CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009 MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: leden 2009 Vážení obchodní partneři. Předáváme Vám ceník

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1 Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1. 10-217-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 13 do 7. série 1 110-940020 1. 10-231-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 18

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 7 0530 03 SPALOVACÍ

Více

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač HURRICANE MAX F-580 / F-580BiS Víceúčelový mulčovač Seznam náhradních dílů 2019 Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Kryt pracovního prostoru viz strana 24 1 3 Náhon nože viz strana 25

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 8 0530 03 SPALOVACÍ

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY EUROPA GROUP s.r.o. O B S A H PŘÍSLUŠENSTVÍ K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 3-5 NÁHRADNÍ DÍLY K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 5-19 PŘÍPOJNÝ STROJEK NA MLETÍ

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

KATALOG VERNER A25, A25U

KATALOG VERNER A25, A25U KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A5, A5U ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b0.077 0077 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b0.3379 03379 03 SPALOVACÍ

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Příloha č. 1 ke Smlouvě KRPT-168589-7/ČJ-2015-0700VZ pro Část 1 - Cenová tabulka náhradních dílů pro osobní vozidla značky Škoda Počet listů: 187 číslo pol. katalogové číslo název ks cena za ks v Kč/bez

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097 8596220005250 001010098 8596220005267 001010099

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 5045 Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 00420 / 325 / 608111 Okřínek 53 fax : 00420 / 325 / 653097, - 81 290 01 Poděbrady E-mail : http

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 27.08.2018 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 03.12.2018 WT SERVIS spol. s r.o. www.weltservis.cz MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco TAURUS 1-4 Axial eco 316 Profesionálové v nýtovací technice TAURUS 1-4 Axial eco 143 4976 Špička 17/1 143 4994 Špička17/20 143 501 Špička17/22 143 4955 Špička 17/24 1 143 4973 Špička 17/27 143 4974 Špička

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno Čelní a zadní okno 1 Čelní a zadní okno Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 12-150-94001 Sklo čelního okna pro levé řízení 1 110-740513 12-150-94001 Sklo čelního okna (provedení Float") 1

Více