No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název"

Transkript

1

2 No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A ELSVA01 Bunkr A ELSVA51 Podložka A ELSVA02 Plastový kluzák A ELSVA52 Táhlo šneku A ELSVA03 Matice A ELSVA53 Řemenice šneku A ELSVA04 Podložka A ELSVA54 Podložka A ELSVA05 Šroub A ELSVA55 Šroub A ELSVA06 Šroub A ELSVA56 Šroub A ELSVA07 Spodní lišta A ELSVA58 Zajištění ložiska A ELSVA08 Kryt ložiska A ELSVA59 Kryt ložiska A ELSVA09 Ložisko A ELSVA60 Ložisko A ELSVA10 Šroub A ELSVA61 Pružina A ELSVA11 Podložka A ELSVA62 Šroub A ELSVA13 Šnek pravý A ELSVA63 Pravý kryt A ELSVA14 Šroub A ELSVA64 Matice A ELSVA15 Pouzdro A ELSVA64 Vrchní panel A ELSVA16 Těsnící kroužek A ELSVA66 Šroub A ELSVA17 Obal převodovky P A ELSVA18 Hřídel A ELSVA19 Šroub A ELSVA20 Závlačka A ELSVA21 Střižný čep A ELSVA22 Těsnění A ELSVA23 Pouzdro A ELSVA24 Hřídel A ELSVA25 Klínek A ELSVA26 Ložisko hřídele A ELSVA27 Ozubené kolo A ELSVA28 Obal převodovky L A ELSVA28 Šroub A ELSVA29 Podložka A ELSVA30 Matice A ELSVA32 Šnek levý A ELSVA33 Vzpěra P A ELSVA34 Vzpěra L A ELSVA26 Ložisko hřídele A ELSVA36 Vymezovací kroužek A ELSVA37 Ložisko A ELSVA38 Střižný čep A ELSVA39 Turbína A ELSVA40 Matice křídlová A ELSVA41 Zařezávací lišta A ELSVA42 Plastový čep A ELSVA43 Podložka A ELSVA44 Držák A ELSVA45 Plech A ELSVA46 Šroub A ELSVA47 Držák A ELSVA48 Šroub A ELSVA49 Podložka A ELSVA50 Řemenice

3 VeGA 1176 ELS

4 No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název B ELSVB01 Šasi B ELSVB50 Pružina B ELSVB02 Hřídel B ELSVB51 Táhlo B ELSVB03 Šroub B ELSVB52 Spojka B ELSVB04 Podložka B ELSVB53 Vidlice spojky B ELSVB03 Podložka B ELSVB54 Diferenciál B ELSVB06 Spodní kryt B ELSVB55 Hřídel B ELSVB07 Kroužek B ELSVB56 Madlo B ELSVB08 Hřídel B ELSVB57 Šroub B ELSVB09 Variátor komplet B ELSVB58 Podložka B ELSVB10 Hřídel B ELSVB59 Podložka B ELSVB11 Řetěz B ELSVB60 Šroub B ELSVB18 Řemenice pojezdu B ELSVB61 Pouzdro ložiska B ELSVB17 Šroub B ELSVB62 Řetěz B ELSVB16 Ložisko B ELSVB63 Šroub B ELSVB15 Podložka B ELSVB64 Ovladání řazení B ELSVB15 Pouzdro B ELSVB65 Matice B ELSVB11 Pružina B ELSVB66 Šroub B ELSVB18 Závlačka B ELSVB67 Hřídel B ELSVB13 Přítlačná deska B ELSVB68 Pouzdro hřídele B ELSVB20 Matice B ELSVB69 Zajišťovací podložka B ELSVB21 Kolík B ELSVB70 Hřídel kola B ELSVB22 Páka řazení B ELSVB71 Závlačka B ELSVB23 Pouzdro B ELSVB72 Kolo B ELSVB24 Šroub B ELSVB73 Držák lanka B ELSVB25 Podložka B ELSVB26 Podložka B ELSVB27 Ložisko B ELSVB28 Kryt ložiska B ELSVB29 Ložisko B ELSVB49 Kryt ložiska B ELSVB24 Šroub B ELSVB32 Matice B ELSVB33 Těsnění B ELSVB40 Kladka B ELSVB35 Pružina B ELSVB28 Podložka B ELSVB37 Držák B ELSVB38 Šroub B ELSVB39 Šroub B ELSVB40 Řemenice šneku B ELSVB41 Řemenice pojezdu B ELSVB42 Řemenice B ELSVB43 Těsnění B ELSVB44 Řemen pojezdu B ELSVB45 Motor B ELSVB46 Šroub B ELSVB47 Šteft B ELSVB48 Matice B ELSVB49 Kolík

5 VeGA 1176 ELS

6 No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název C ELSVC01 Madlo vrchní C ELSVC44 Šroub C ELSVC02 Panel C ELSVC45 Panel C ELSVC03 Matice C ELSVC46 Pouzdro C ELSVC04 Držák C ELSVC05 Šroub C ELSVC06 Lanko diferinciálu C ELSVC06 Podložka C ELSVC07 Světlo C ELSVC09 Matice C ELSVC10 Matice C ELSVC11 Box páky C ELSVC12 Šroub C ELSVC13 Šroub C ELSVC09 Šroub C ELSVC15 Páčka C ELSVC10 Závlačka C ELSVC11 Páka řazení C ELSVC12 Čep C ELSVC13 Matice C ELSVC14 Rukojeť C ELSVC16 Gumová podložka C ELSVC17 Lanko pojezdu C ELSVC18 Pružina C ELSVC19 Rukojeť pravá C ELSVC22 Konzole aretace C ELSVC23 Závlačka C ELSVC24 Aretační zarážka C ELSVC25 Pružina C ELSVC26 Šroub C ELSVC27 Nýt C ELSVC28 Rukojeť C ELSVC29 Lanko šneku C ELSVC30 Rukojeť levá C ELSVC28 Kabel C ELSVC32 Spínač C ELSVC30 Tlačítko C ELSVC31 Šroub C ELSVC37 Držák C ELSVC44 Šroub C ELSVC34 Kabel C ELSVC45 Panel C ELSVC46 Pouzdro

7 VeGA 1176 ELS

8 No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název D ELSVD01 Matice D ELSVD02 Spojovací kloub D ELSVD03 Matice D ELSVD04 Táhlo D ELSVD05 Pouzdro D ELSVD06 Matice plastová D ELSVD07 Antivibrační podložka D ELSVD08 Šroub D ELSVD09 Držák D ELSVD10 Šroub D ELSVD11 Podložka D ELSVD12 Podložka D ELSVD13 Kryt řemene D ELSVD12 Držák řemene D ELSVD13 Šroub D ELSVD14 Podložka D ELSVD17 Výhozový komín D ELSVD18 Šroub D ELSVD19 Matice D ELSVD20 Motor komínku D ELSVD21 Držák krytu D ELSVD22 Kryt motoru D ELSVD23 Šroub D ELSVD24 Šroub D ELSVD25 Podložka D ELSVD26 Čep D ELSVD27 Vrchní část komínku D ELSVD22 Lopatka D ELSVD24 Ochranná mřížka D ELSVD30 Matice D ELSVD23 Matice D ELSVD32 Šroub D ELSVD33 Podložka D ELSVD34 Podložka D ELSVD35 Kryt motoru D ELSVD36 Ozubené kolo D ELSVD31 Šroub D ELSVD32 Držák D ELSVD32 Klínový řemen D ELSVD40 Motor D ELSVD41 Konektor

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač HURRICANE MAX F-580 / F-580BiS Víceúčelový mulčovač Seznam náhradních dílů 2019 Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Kryt pracovního prostoru viz strana 24 1 3 Náhon nože viz strana 25

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

Rozmetadlo RMA-8. náhradní díly pro automobilové rozmetadlo (RUR10, RMA10) 2,80 kg (RUR10, RMA10) 3,30 kg

Rozmetadlo RMA-8. náhradní díly pro automobilové rozmetadlo (RUR10, RMA10) 2,80 kg (RUR10, RMA10) 3,30 kg skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RMA-8 tabulka č. 01 943370612 8001.01 Plášť skříně I 031250912 (sada 01/02-17z + 01/18-16z) 93125009 8001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 2,80

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY EUROPA GROUP s.r.o. O B S A H PŘÍSLUŠENSTVÍ K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 3-5 NÁHRADNÍ DÍLY K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 5-19 PŘÍPOJNÝ STROJEK NA MLETÍ

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka Washer 39 8341-765001 Kluzná podpěra krytu Slide shoe 3

Více

Elektrický řetězový kladkostroj

Elektrický řetězový kladkostroj vydáno prosinec 2015 Elektrický řetězový kladkostroj K a t a l o g n á h r a d n í c h d í lů Pro typy STAR LIFTKET 02../.., 03../.., 05../.., 07../.., 09../.., 11../.. Přehled Kód Název Strana A těleso

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

Position Part number Název Name 1 M-08 Matice M8 Nut M8 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Connecting rod joint 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1 4

Position Part number Název Name 1 M-08 Matice M8 Nut M8 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Connecting rod joint 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1 4 1 M-08 Matice M8 Nut M8 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Connecting rod joint 3 GB/T 6171-2000 Matice M8x1 Nut M8x1 4 KC26-04A Táhlo řazení Gear connecting rod 5 SB-94 Matice M8 Nut M8 6 955500012 Tvarová

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right 1 690001001 Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x16 3 690001003 Pravý karter Right housing 4 ST3*14 Šroub ST3x14 Screw ST3x14 5 690001005 Pravá krytka Right decorative

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

Position Part number Název Name 2 SJ-066 Závlačka kola 6x40 Wheel pin 6x Disk kola Wheel disc Pneumatika 12x4.

Position Part number Název Name 2 SJ-066 Závlačka kola 6x40 Wheel pin 6x Disk kola Wheel disc Pneumatika 12x4. 2 SJ-066 Závlačka kola 6x40 Wheel pin 6x40 3 955500003 Disk kola Wheel disc 4 955500004 Pneumatika 12x4.00-6 Tyre 12x4.00-6 5 SK-08*20 Šroub M8x20 Bolt M8x20 7 AG43-6 Závlačka 1,5x25 Cotter pin 1,5x25

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Airportstr. 4, 2401 Fischamend Tel: / Fax: / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Airportstr. 4, 2401 Fischamend Tel: / Fax: / Mail: Web: Airportstr., 0 Fischamend Tel: 03 / 777 00 Fax: 03 / 777 00-0 Seite /5 (c) 08 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Sunday nd of December 08 :39:06 AM

Více

552 RS. součástí motoru není dodáváno samostatně držák bowdenu pressing plate 1

552 RS. součástí motoru není dodáváno samostatně držák bowdenu pressing plate 1 Č. Objed. číslo Název Name Ks Poznámka 236000503 236000503 236000503 kryt př. kola 8"wheel cover- 2 2 268004060 268004060 268004060 ložisko bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo 8

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Prstová lišta tabulka č. 01 4260714174 525001.04 Dvojprst 239 Kč (E 527) 0,60 kg 4262715438 525001.31 Žací kosa s hlavicí - 4,2 m Schumacher 4263715453 525001.32 Žací kosa s hlavicí - 4,8 m Schumacher

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

Příloha 1 Manipulátor - pohled přední

Příloha 1 Manipulátor - pohled přední Příloha 1 Manipulátor - pohled přední Příloha 2 Manipulátor - pohled levý Příloha 3 Manipulátor - pohled horní Příloha 4 Manipulátor - pohled ISO Poz. Výkres Kusů Název - rozměry součásti Norma Materiál

Více

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH 1 OC BK 001 KR L Brzdový kotouč přední levý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 2 OC BK 001 KR R Brzdový kotouč přední pravý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 3 OC BK 002 F Adaptér brzdového kotouče

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle 2 861610002 Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 861610004 Pružina Spring 5 P-10 Podložka 10 Washer 10 6 861610006

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin Kolol kompletní Wheel assembly Pneumatika Tyre

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin Kolol kompletní Wheel assembly Pneumatika Tyre 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2 587002002 Kolol kompletní Wheel assembly 2-1 5870020021 Pneumatika Tyre 2-2 5870020022 Duše kola Tube 2-3 5870020023 Ráfek kola Wheel disc 3 587002003 Kroužek

Více

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks SKLAD 09 ZÁSOBY P.č. Kód Název Ks CENA celkem bez DPH 1 351572041DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 622,50 Kč 2 351568008DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 393,00 Kč 3 AC484831

Více

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Airportstr. 4, 2401 Fischamend Tel: / Fax: / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Airportstr. 4, 2401 Fischamend Tel: / Fax: / Mail: Web: Airportstr., 0 Fischamend Tel: 03 / 777 00 Fax: 03 / 777 00-0 Makita Service Information / Model: HR00C Seite /6 (c) 09 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Více

Domácí posilovač číslo výr: 1164 CZ

Domácí posilovač číslo výr: 1164 CZ Domácí posilovač číslo výr: 1164 CZ 1.Nasuňte nožní kryt (oválný) (40) na konec přední, centrální a zadní stabilizační základny (2). 2.Namontujte stabilizační základnu (2) a protizdvižnú desku (3) do hlavní

Více

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right 1 690001001 Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x16 3 690001003 Pravý karter Right housing 4 ST3*14 Šroub ST3x14 Screw ST3x14 5 690001005 Pravá krytka Right decorative

Více

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona.

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona. Bruska Belt 412991000 Belt - prachový pytel bez zipu ks 1 598,33 Kč 1 918 Kč 412991215 Belt - bederní pás k tažení ks 4 376,67 Kč 5 252 Kč 4121126003 Belt - brusný válec 200 mm ks 12 470,00 Kč 14 964 Kč

Více

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla CENÍK Motocyklové nádrže Jawa 500 OHC Jawa Pérák Jawa Kývačka Jawa Panelka Jawa ČZ Stadion Manet Jawa Robot Jawa Spec. 175,250 Jawa Villiers Jawa 350 OHV, SV Jawa Duplex Jawa Rumpál Ariel BSA PUCH Leštění

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097 8596220005250 001010098 8596220005267 001010099

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x16 Hex bolt M8x Domeček ložiska Bearing support

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x16 Hex bolt M8x Domeček ložiska Bearing support 1 26800606401 Šroub M8x16 Hex bolt M8x16 6 2 26300233801 Domeček ložiska Bearing support 2 3 26800707601 Podložka 20x37x2 Flat washer 20x37x2 5 4 25284100101 Vnější pouzdro šneku Auger sheath 2 5 25284000101

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 2 3LXP675 Klínový řemen 3LXP675 (ke šneku) V-belt 3LXP675 (auger) 1 3 Čep kola Wheel pin *4.

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 2 3LXP675 Klínový řemen 3LXP675 (ke šneku) V-belt 3LXP675 (auger) 1 3 Čep kola Wheel pin *4. 2 3LXP675 Klínový řemen 3LXP675 (ke šneku) V-belt 3LXP675 (auger) 1 3 Čep kola Wheel pin 2 5 13*4.00-6 Kolo kompletní Wheel assembly 2 6 Šroub M8x20 Bolt M8x20 5 7 Podložka 8 Washer 8 5 8 Velká podložka

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 03.12.2018 WT SERVIS spol. s r.o. www.weltservis.cz MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 8SFDD08-16D Šroub Hex screw 6 2 8WS-08D Pružná podložka Spring washer 6 3 8WF-08D Podložka Flat washer 6 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 8SFDD08-16D Šroub Hex screw 6 2 8WS-08D Pružná podložka Spring washer 6 3 8WF-08D Podložka Flat washer 6 4 1 8SFDD08-16D Šroub Hex screw 6 2 8WS-08D Pružná podložka Spring washer 6 3 8WF-08D Podložka Flat washer 6 4 8145-765001 Kryt ložiska Bearing housing 2 5 8210-765001 Plastové pouzdro Hex Flange Bearings

Více

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek:

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: OBSAH BOLZONI 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HLAVNÍ RÁM 8 BOLZONI TSM QUICKLIFT - HYDRAULICKÁ

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 7 0530 03 SPALOVACÍ

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KCM22A-01 Bunkr šneku kompletní Auger housing assembly 1 36 KCM24-19

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KCM22A-01 Bunkr šneku kompletní Auger housing assembly 1 36 KCM24-19 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KCM22A-01 Bunkr šneku kompletní Auger housing assembly 1 36 KCM24-19 Mřížka komínu Chute safety guard 1 2 902100002 Pneumatika

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od Cambridge válce VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m Servisní katalog náhradních dílů Platný od 2011 www.opall-agri.cz Tento návod k používání byl vydán pro Cambridge válce VEGA typ... výrobní číslo:... rok výroby:...

Více

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok 1 620800001 Šasí Deck 2 620800002 Kolo Wheel 3 620800003 Podložka Washer 4 620800004 Šroub Bolt 5 620800005 Silenblok Rubber pad 6 620800006 Opěrná noha Leg 7 620800007 Šroub Bolt 8 620800008 Podložka

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 551000002 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 551000003 Podložka nože Blade washer 4 546600004 Nůž Blade 5 551000005 Unašeč nože Blade holder 6 551000006 Pouzdro

Více