tel/fax: s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!"

Transkript

1 tel/fax: s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep rejdový čep manžeta řízení kulový čep tyč řízení manžeta řízení manžeta řízení manžeta řízení sada šroubů rejd. Čepu x x silentblok horního ramene silentblok spodního ramene silentblok stabilizátoru silentblok tlumiče silentblok řízení silentblok alternátoru rameno spodní levé rameno spodní pravé silentblok stab. levý silentblok stab. pravý silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru doraz zadní nápravy silentblok zadní nápravy silentblok ramene tyč řízení manžeta řízení rameno přední pravé rameno přední levé rameno zadní pravé ,2 rameno zadní levé ,2 rameno zadní pravé rameno zadní levé silentblok ramene tyčka stabilizátoru silentblok stabilizátoru kulový čep tyčka řízení manžeta řízení rejdový čep sada šroubů rejd. Čepu x x rameno levé rameno pravé silentblok stabilizátoru silentblok řízení silentblok stabilizátoru Effective Oct 28th 2005 Page 1 of 162

2 silentblok stabilizátoru tyč řízení manžeta řízení manžeta řízení sada šroubů rejd. Čepu x x silentblok stabilizátoru uložení silentbloku silentblok ramene tyč stabilizátoru komplet silentblok stabilizátoru ,1 silentblok řízení silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silentblok stabilizátoru silenblok ramene silenblok ramene silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok silentblok řízení opravná sada řízení opravná sada řízení ,8 čerpadlo řízení uložení tlumiče uložení tlumiče uložení tlumiče ,7 uložení tlumiče ,8 matice ,1 závrtny šroub ,8 šroub ,1 šroub ,9 šroub ,9 pružiny přední ,6 Effective Oct 28th 2005 Page 2 of 162

3 pružiny přední ,8 pružiny zadní ,3 pružiny zadní ,5 pružiny zadní ,303 pružiny zadní ,3 pružiny zadní ,3 pružiny zadní ,5 pružiny zadní pružiny zadní ,7 pružiny zadní ,5 pružiny zadní ,3 tlumiče přední ,4 tlumiče přední ,4 tlumiče přední ,4 tlumiče přední ,3 tlumiče přední ,3 tlumiče zadní ,5 tlumiče zadní ,5 tlumiče zadní ,2 ložiska kol ,8 ložiska kol ložiska kol ložiska kol ,5 ložiska kol ložiska kol ložiska kol ,7 ložiska kol ložiska kol ,1 ložiska kol ,7 ložiska kol ,2 ložiska kol ,5 ložiska kol ,5 ložiska kol ložiska kol ložiska kol ,8 ložiska kol ,1 ložiska kol ,7 ložiska kol ložiska kol ložiska kol ,8 ložiska kol ,7 ložiska kol ,1 brzdové kotouče přední ,6 brzdové kotouče přední ,5 brzdové kotouče přední ,8 brzdové kotouče přední ,5 brzdové kotouče přední ,8 brzdové kotouče přední ,6 brzdové kotouče přední ,5 brzdové kotouče přední ,8 brzdové kotouče přední brzdové kotouče přední ,1 brzdové kotouče přední ,6 brzdové kotouče přední ,6 brzdové kotouče zadní ,6 Effective Oct 28th 2005 Page 3 of 162

4 brzdové kotouče zadní ,6 brzdové kotouče zadní ,6 brzdové kotouče zadní ,2 brzdové kotouče zadní brzdové desky přední ,7 brzdové desky přední ,9 brzdové desky přední ,3 brzdové desky přední ,8 brzdové desky zadní brzdové desky zadní ,1 brzdové desky zadní ,4 montážní přípravek ,5 montážní sada ,1 montážní sada ,5 montážní sada montážní sada ,6 montážní sada ,2 montážní sada ,8 montážní sada ,1 montážní sada ,6 opravná sada ,8 opravná sada ,8 opravná sada ,8 opravná sada opravná sada ,7 opravná sada ,9 opravná sada opravná sada ,7 opravná sada ,5 opravná sada ,7 opravná sada ,1 opravná sada ,3 opravná sada ,6 opravná sada ,5 opravná sada ,9 opravná sada ,5 opravná sada ,7 opravná sada ,1 opravná sada opravná sada ,6 opravná sada opravná sada ,5 opravná sada ,3 opravná sada ,9 opravná sada opravná sada ,1 opravná sada opravná sada ,5 opravná sada ,6 brzdový válec ,7 brzdový válec ,5 brzdový válec ,7 brzdový válec ,7 odvzdušňovací šrouby ,9 odvzdušňovací šrouby ,5 Effective Oct 28th 2005 Page 4 of 162

5 odvzdušňovací šrouby ,8 odvzdušňovací šrouby ,5 odvzdušňovací šrouby ,4 odvzdušňovací šrouby ,8 krytko odvzdu. šroubu brzdová hadice přední ,8 brzdová hadice přední ,9 brzdová hadice přední ,9 brzdová hadice přední ,9 brzdová hadice přední ,9 brzdová hadice přední ,9 brzdová hadice přední ,2 brzdová hadice přední ,9 brzdová hadice zadní ,1 brzdová hadice zadní brzdová hadice zadní ,7 brzdová hadice zadní ,7 brzdová hadice zadní ,7 brzdová hadice zadní ,8 brzdová hadice zadní ,7 brzdová hadice zadní ,7 brzdová hadice zadní ,7 brzdová hadice zadní ,7 brzdová hadice zadní brzdová hadice zadní ,5 brzdové lano ,4 brzdové lano ,.- brzdové lano ,6 brzdové lano ,4 brzdové lano ,1 brzdové lano ,5 brzdové lano ,5 homo kloub + manžeta ,5 homo kloub + manžeta ,5 homo kloub + manžeta ,8 homo kloub + manžeta ,1 homo kloub + manžeta ,2 homo kloub + manžeta ,9 homo kloub + manžeta ,4 homo kloub + manžeta ,4 homo kloub + manžeta ,7 homo kloub + manžeta ,4 manžeta koubu ,7 manžeta koubu ,8 manžeta koubu manžeta koubu ,1 manžeta koubu manžeta koubu ,1 manžeta koubu ,1 manžeta koubu Nahrazuje manžeta koubu ,1 manžeta koubu ,4 manžeta koubu ,3 mazací tuk ,7 ložisko spojky Effective Oct 28th 2005 Page 5 of 162

6 ložisko spojky ,8 ložisko spojky ložisko spojky ,8 ložisko spojky ,4 sada spojky ,2 sada spojky ,2 sada spojky ,4 sada spojky ,4 sada spojky sada spojky > ,8 sada spojky > sada spojky > ,8 sada spojky ,7 sada spojky ,5 sada spojky ,7 sada spojky ,8 sada spojky ,1 sada spojky ,9 sada spojky ,3 sada spojky ,1 sada spojky hl. spoj. válec ,2 hl. spoj. válec ,4 hl. spoj. válec ,4 hl. spoj. válec ,8 hl. spoj. válec opravná sada ,4 opravná sada ,3 opravná sada pružina ,5 pracovní spoj. válec ,6 pracovní spoj. válec ,3 pracovní spoj. válec ,4 pracovní spoj. válec ,1 pracovní spoj. válec ,3 opravná sada ,3 opravná sada ,5 opravná sada ,8 opravná sada krytka pedálu ,5 krytka pedálu ,3 silentblok řízení ,5 těsnění ,6 těsnění ,6 matice kryt ,8 olejový filtr ,1 těsnění šrouby ,5 hydraulika zdvihátka ,2 výpustní šroub ,1 výpustní šroub ,2 výpustní šroub ,2 měděný o-kroužek ,4 měděný o-kroužek Effective Oct 28th 2005 Page 6 of 162

7 měděný o-kroužek ,5 řetěz ,9 řetěz ,6 řetěz napínák řetězu ,5 napínák řetězu ,2 ozubené kolo ,4 ozubené kolo ozubené kolo ,9 vodící lišta ,3 vodící lišta ,9 vodící lišta ,3 vodící lišta ,9 vodící lišta ,4 vodící lišta ,9 šroub ,5 vodící lišta ozubené kolo ,5 ozubené kolo ,7 ozubené kolo ozubené kolo ,6 vodící lišta ,8 vodící lišta ,7 napínák ozubené kolo ,3 ozubené kolo ozubené kolo ,7 ozubené kolo ,4 ozubené kolo ,2 ozubené kolo ,8 vodící lišta ,4 napínák napínák ,2 napínák ,5 kladka ,9 napínák ,3 kladka ,6 kladka ,3 napínák řemenice ,5 řemenice ,6 řemenice řemenice ,9 řemenice ,2 řemenice ,1 řemenice kroužek SDI ,6 pístní kroužky ,4 pístní kroužky ,3 palivové čerpadlo ,5 palivové čerpadlo ,9 palivové čerpadlo ,1 palivové čerpadlo ,4 palivové čerpadlo ,3 palivové čerpadlo Effective Oct 28th 2005 Page 7 of 162

8 palivové čerpadlo ,7 palivové čerpadlo ,8 palivové čerpadlo ,8 vstřik ,5 těsnění ,1 těsnění ,5 vzduchový filtr ,6 vzduchový filtr ,9 vzduchový filtr vzduchový filtr ,6 vzduchový filtr klima filtr klima filtr ,9 klima filtr ,9 klima filtr sada těsnění o-kroužek ,9 o-kroužek ,6 o-kroužek ,3 o-kroužek ,5 těsnění hlavy ,6 těsnění hlavy Hg ,9 těsnění hlavy ,9 těsnění hlavy Hg ,6 těsnění hlavy těsnění hlavy ,3 těsnění hlavy ,5 těsnění víka ventilů těsnění víka ventilů ,4 těsnění víka ventilů ,7 těsnění víka ventilů ,1 těsnění ,7 silentblok ,2 silentblok ,8 silentblok ,6 silentblok ,5 silentblok ,6 těsnění výfuku těsnění výfuku ,5 těsnění výfuku těsnění výfuku ,2 těsnění výfuku ,3 simering ventilu ,3 simering ventilu ,8 simering ventilu ,4 těsnění výfuku těsnění výfuku ,5 těsnění výfuku ,2 těsnění výfuku ,8 těsnění výfuku 2x x ,1 těsnění výfuku ,3 těsnění výfuku těsnění výfuku ,4 těsnění sání ,4 těsnění sání ,96 Effective Oct 28th 2005 Page 8 of 162

9 těsnění sání ,3 těsnění sání ,2 těsnění sání ,5 těsnění sání ,8 těsnění sání těsnění sání ,3 těsnění sání ,4 těsnění sání ,5 sada šroubů 4x x x x ,8 průchodky L 24 11,9 lambda ,9 lambda ,9 lambda ,8 lambda ,7 opravná sada RP ,2 vodní pumpa ,2 vodní pumpa vodní pumpa ventil topení termostat termostat termostat termostat ,2 termostat termostat ,2 termostat ,2 těsnění ,9 víko nádržky víko nádržky ,5 hadice ,5 hadice ,9 hadice ,3 hadice ,1 hadice hadice ,2 hadice ,7 hadice ,5 hadice ,5 hadice ,4 hadice ,6 hadice ,1 hadice přerušovací kontakt ,8 přerušovací kontakt ,2 přerušovací kontakt ,8 přerušovací kontakt ,7 přerušovací kontakt ,7 přerušovací kontakt ,7 přerušovací kontakt ,7 kondezátor kondezátor ,3 kondezátor víko rozdělovače ,6 víko rozdělovače ,4 víko rozdělovače ,6 Effective Oct 28th 2005 Page 9 of 162

10 víko rozdělovače ,6 víko rozdělovače ,7 víko rozdělovače ,6 kabel ,8 palec rozdělovače palec rozdělovače palec rozdělovače ,6 palec rozdělovače ,6 palec rozdělovače palec rozdělovače ,6 palec rozdělovače ,6 palec rozdělovače ,6 palec rozdělovače ,8 palec rozdělovače ,6 palec rozdělovače ,8 zapalovací modul ,6 regulátor napětí ,7 regulátor napětí ,7 indukční civka ,7 teplotní čidlo ,9 zapalovací kabely snímač otáček ,7 snímač otáček ,5 tlakové čidlo ,6 tlakové čidlo tlakové čidlo tlakové čidlo ,8 tlakové čidlo tlakové čidlo ,8 tlakové čidlo tlakové čidlo ,8 teplotní čidlo ,9 teplotní čidlo ,3 teplotní čidlo teplotní čidlo ,3 teplotní čidlo ,6 teplotní čidlo čidlo ,8 čidlo ,4 čidlo ,8 čidlo ,9 čidlo ,5 čidlo ,8 cidlo zpatecky ,2 cidlo zpatecky ,4 cidlo zpatecky ,9 regulátor regulátor ,8 váha vzduchu ,7 váha vzduchu ,4 váha vzduchu ,6 váha vzduchu ,7 váha vzduchu ,4 váha vzduchu váha vzduchu ,6 Effective Oct 28th 2005 Page 10 of 162

11 váha vzduchu ,3 regulátor plnění ,3 expanzní ventil ,1 expanzní ventil expanzní ventil ,1 expanzní ventil ventil ostřikovače ventil ostřikovače ,6 ventil ostřikovače ,4 ostřikovač ,5 ostřikovač ,9 ostřikovač ,9 pumpa ostřikovače ,9 pumpa ostřikovače pumpa ostřikovače pumpa ostřikovače ,4 pumpa ostřikovače ,8 pumpa ostřikovače pumpa ostřikovače ,2 relé ,3 relé ,8 relé ,3 relé ,6 sklo světla levé ,3 světlo levé ,3 světlo pravé ,5 sklo levé ,9 sklo pravé ,9 parabola levá ,7 parabola pravá ,7 světlo levé ,5 světlo pravé ,5 sklo levé ,7 sklo pravé ,7 světlo levé ,9 světlo pravé světlo levé světlo pravé sklo levé ,7 sklo pravé ,1 světlo levé světlo pravé sklo levé ,2 sklo pravé ,2 světlo levé ,5 světlo pravé ,5 sklo levé ,6 sklo pravé ,6 blikač levý ,4 blikač pravý ,4 blikač levý ,8 blikač pravý ,8 blikač levý W ,6 blikač pravý W ,3 blikač levý Effective Oct 28th 2005 Page 11 of 162

12 blikač pravý blikač pravý blikač pravý W blikač levý blikač levý W blikač pravý ,1 blikač levý blikač pravý blikač levý W ,3 blikač pravý W ,3 blikač levý ,9 blikač pravý ,6 blikač levý W ,7 blikač pravý W ,9 blikač levý ,3 blikač pravý ,3 blikač levý ,4 blikač pravý ,8 blikač levý ,7 blikač pravý ,7 blikač levý ,1 blikač pravý ,1 blikač levý W ,8 blikač pravý W ,8 zadní světla pravý ,6 zadní světla levý ,7 zadní světla pravý ,8 zadní světla levý ,6 zadní světla pravý ,6 zadní světla levý ,5 zadní světla pravý ,8 zadní světla levý ,3 zadní světla pravý ,8 zadní světla levý ,3 zadní světla pravý ,8 zadní světla levý ,9 zadní světla pravý ,6 zadní světla levý ,3 zadní světla pravý zadní světla levý ,3 zadní světla pravý ,1 přední mlhové světlo levé ,9 přední mlhové světlo pravé přední mlhové světlo pravé ,8 přední mlhové světlo pravé ,2 přední mlhové světlo pravé přední mlhové světlo levé přední mlhové světlo pravé zrcátko pravé ,2 zrcátko levé ,3 zrcátko pravé zrcátko levé ,3 zrcátko pravé ,7 maska nýt Effective Oct 28th 2005 Page 12 of 162

13 kleště ,8 platova vlozka ,3 sada sedačky ,4 stahovačky ,3 stahovačky ,1 motor stěrače levý motor stěrače pravý ,1 rameno stěrače světla levý ,5 rameno stěrače světla pravý ,6 vypínač spínač ,2 rameno ,6 plynové vzpěry ,1 plynové vzpěry ,8 plynové vzpěry ,5 plynové vzpěry ,5 plynové vzpěry ,2 plynové vzpěry ,5 plynové vzpěry ,9 plynové vzpěry ,9 plynové vzpěry ,2 plynové vzpěry ,8 plynové vzpěry ,5 plynové vzpěry ,6 Effective Oct 28th 2005 Page 13 of 162

14 Effective Oct 28th 2005 Page 14 of 162

15 Effective Oct 28th 2005 Page 15 of 162

16 Effective Oct 28th 2005 Page 16 of 162

17 Effective Oct 28th 2005 Page 17 of 162

18 Effective Oct 28th 2005 Page 18 of 162

19 Effective Oct 28th 2005 Page 19 of 162

20 Effective Oct 28th 2005 Page 20 of 162

21 Effective Oct 28th 2005 Page 21 of 162

22 Effective Oct 28th 2005 Page 22 of 162

23 Effective Oct 28th 2005 Page 23 of 162

24 Effective Oct 28th 2005 Page 24 of 162

25 Effective Oct 28th 2005 Page 25 of 162

26 Effective Oct 28th 2005 Page 26 of 162

27 Effective Oct 28th 2005 Page 27 of 162

28 Effective Oct 28th 2005 Page 28 of 162

29 Effective Oct 28th 2005 Page 29 of 162

30 Effective Oct 28th 2005 Page 30 of 162

31 Effective Oct 28th 2005 Page 31 of 162

32 Effective Oct 28th 2005 Page 32 of 162

33 Effective Oct 28th 2005 Page 33 of 162

34 Effective Oct 28th 2005 Page 34 of 162

35 Effective Oct 28th 2005 Page 35 of 162

36 Effective Oct 28th 2005 Page 36 of 162

37 Effective Oct 28th 2005 Page 37 of 162

38 Effective Oct 28th 2005 Page 38 of 162

39 Effective Oct 28th 2005 Page 39 of 162

40 Effective Oct 28th 2005 Page 40 of 162

41 Effective Oct 28th 2005 Page 41 of 162

42 Effective Oct 28th 2005 Page 42 of 162

43 Effective Oct 28th 2005 Page 43 of 162

44 Effective Oct 28th 2005 Page 44 of 162

45 Effective Oct 28th 2005 Page 45 of 162

46 Effective Oct 28th 2005 Page 46 of 162

47 Effective Oct 28th 2005 Page 47 of 162

48 Effective Oct 28th 2005 Page 48 of 162

49 Effective Oct 28th 2005 Page 49 of 162

50 Effective Oct 28th 2005 Page 50 of 162

51 Effective Oct 28th 2005 Page 51 of 162

52 Effective Oct 28th 2005 Page 52 of 162

53 Effective Oct 28th 2005 Page 53 of 162

54 Effective Oct 28th 2005 Page 54 of 162

55 Effective Oct 28th 2005 Page 55 of 162

56 Effective Oct 28th 2005 Page 56 of 162

57 Effective Oct 28th 2005 Page 57 of 162

58 Effective Oct 28th 2005 Page 58 of 162

59 Effective Oct 28th 2005 Page 59 of 162

60 Effective Oct 28th 2005 Page 60 of 162

61 Effective Oct 28th 2005 Page 61 of 162

62 Effective Oct 28th 2005 Page 62 of 162

63 Effective Oct 28th 2005 Page 63 of 162

64 Effective Oct 28th 2005 Page 64 of 162

65 Effective Oct 28th 2005 Page 65 of 162

66 Effective Oct 28th 2005 Page 66 of 162

67 Effective Oct 28th 2005 Page 67 of 162

68 Effective Oct 28th 2005 Page 68 of 162

69 Effective Oct 28th 2005 Page 69 of 162

70 Effective Oct 28th 2005 Page 70 of 162

71 Effective Oct 28th 2005 Page 71 of 162

72 Effective Oct 28th 2005 Page 72 of 162

73 Effective Oct 28th 2005 Page 73 of 162

74 Effective Oct 28th 2005 Page 74 of 162

75 Effective Oct 28th 2005 Page 75 of 162

76 Effective Oct 28th 2005 Page 76 of 162

77 Effective Oct 28th 2005 Page 77 of 162

78 Effective Oct 28th 2005 Page 78 of 162

79 Effective Oct 28th 2005 Page 79 of 162

80 Effective Oct 28th 2005 Page 80 of 162

81 Effective Oct 28th 2005 Page 81 of 162

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

ARDOR AKCE INDEKS OE - KOD HP FEBI JINÉ NÁZEV DÍLU POUŽITÍ KS

ARDOR AKCE INDEKS OE - KOD HP FEBI JINÉ NÁZEV DÍLU POUŽITÍ KS OR AKCE INDEKS OE - KOD HP FEBI JINÉ NÁZEV DÍLU POUŽITÍ KS Bal. 0001\10-026 103 085F 03598 Corteco 1212709 SIMERING VAČKY ROZVODU S-32#47#10 VW AUDI -MALY 10 165,62 606,13 0001\50-026 103 085F 03598 Corteco

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

Škoda Fabia 1,2 44 kw

Škoda Fabia 1,2 44 kw Škoda Fabia 1,2 44 kw Subkritérium A1: Práce Práce (bez materiálu) Poznámka kontrola vozu: zjištění závady/ servisní prohlídka prohlédnutí vozu, ať už za účelem zjištění závady před opravou či servisní

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

2361 Seznam ND k prodeji - KIA

2361 Seznam ND k prodeji - KIA 2361 Seznam ND k prodeji - KIA Nomeklatura Název Množství Cena za ks bez DPH Cena celkem bez DPH 0K01A33040A Kroužek vnitří 1,00 2 317,92 2 317,92 0K01A33047 Ložisko př. kola SPORTAGE 3,00 2 566,88 7 700,64

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 Auto-moto díly Objednávka/datum: Žižkova 618,664 62 Hrušovany u Brna Faktura č.: Židlochovice Iveta Zoubková Odběratel: Komenského 408 667 01 Židlochovice Strana

Více

Horimex cars s.r.o. Sokolská 15 772 00 Olomouc Česká Republika. +420 585 208 923 info@bmwolomouc.cz http://www.bmwolomouc.cz

Horimex cars s.r.o. Sokolská 15 772 00 Olomouc Česká Republika. +420 585 208 923 info@bmwolomouc.cz http://www.bmwolomouc.cz Horimex cars s.r.o. Sokolská 15 772 00 Olomouc Česká Republika +420 585 208 923 info@bmwolomouc.cz http://www.bmwolomouc.cz NAZEV CENA Cislo dilu Šroub 2,88 Kč 07119900297 Šroub 17,03 Kč 07119900402 Šroub

Více

Popis VIN... 12. Kontrola bloku motoru... 21 Opravy a renovace bloku motoru... 22 Mazací kanály... 22

Popis VIN... 12. Kontrola bloku motoru... 21 Opravy a renovace bloku motoru... 22 Mazací kanály... 22 Obsah Seznámení s vozidlem......................................................... 11 Hlavní součásti vozidla........................................................... 11 Identifikace a vy bavení vozidla.....................................................

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Demontáž a výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování

Více

OBSAH. Úvod... 9 Popis a ovládání vozidla... 10. Technický popis... 10

OBSAH. Úvod... 9 Popis a ovládání vozidla... 10. Technický popis... 10 OBSAH Úvod................................................................ 9 Popis a ovládání vozidla.......................................... 10 Technický popis.....................................................

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

číslo název označení ks cena obrázek 1 karta still / saxby 380362 1 300,-- 2 karta still / saxby 39401 1 550,-- 3 karta still 389528 1 550,--

číslo název označení ks cena obrázek 1 karta still / saxby 380362 1 300,-- 2 karta still / saxby 39401 1 550,-- 3 karta still 389528 1 550,-- číslo název označení ks cena obrázek 1 karta still / saxby 380362 1 300,-- 2 karta still / saxby 39401 1 550,-- 3 karta still 389528 1 550,-- 4 karta still 616237 1 250,-- 5 karta still 134339 1 550,--

Více

Obsah. Běžná ú d ržba a o p ra v y - v z n ě to v é m o to r y 49 Technické údaje... 50 Ú d ržbářské p r á c e...54

Obsah. Běžná ú d ržba a o p ra v y - v z n ě to v é m o to r y 49 Technické údaje... 50 Ú d ržbářské p r á c e...54 5 Obsah Představujem e v o z id lo R e n a u lt L a g u n a... 10 Bezpečnost p ře d e v š ím!... 11 Opravy během jíz d y... 12 Nouzové s ta rto v á n í... 13 Výměna k o la... 14 Hledání n e tě s n o s

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Plynové závěsné kotle II. Změna vyhrazena! 6/5/2014 M

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Plynové závěsné kotle II. Změna vyhrazena! 6/5/2014 M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Plynové závěsné kotle II. Změna vyhrazena! 6/5/2014 M7742190014 Důležité poznámky Náhradní díly smí instalovat pouze servisní pracovník s platným oprávněním! Ceník náhradních dílů

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2018 Disk kola OC A4 82 Matice kola (5x) OC WH 002 10 Disk kola 94 Zadní křídlo OC PE 009 BN Výplň dveří ZL OC PI 002L 97 64 Okno boční zadní (2x) OC GL 002 91 Zrcátko L OC PE 007L

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů Prelims Obsah 5 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla...

Více

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00 Záznamy vozidla Str. 1 26.6.2013 22:21:54 Záznamy vozidla SPZ: 2B6 8788 Jméno: Sobek, Martin Značka, typ: Volkswagen Passat Variant B5 3BGAVBXOS...Adresa: Na lánech 22 Motor: AVB 1,9 TDI PD 74/4000 BOLATICE

Více

MotoFocus - novodobá řešení marketingových výzkumů

MotoFocus - novodobá řešení marketingových výzkumů MotoFocus je analytickou firmou, která se specializuje na výzkumy motoristického trhu. Tato specializace Vám umožní podílet se na využívání analýz motoristického trhu a zároveň i vy se můžete stát hlavním

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Příloha č.1 Soupis oceňovaných položek

Příloha č.1 Soupis oceňovaných položek Příloha č.1 Soupis oceňovaných položek Číslo položky 0 261 210 151 Snímač polohy klikov.hřídele BOSCH 676,00 Kč 2 ks 1 352,00 0,31 419,12 0 261 230 112 Čidlo teploty paliva BOSCH 1 455,55 Kč 1 ks 1 455,55

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

ŠKODA FELICIA. Příloha č. 2 k č.j. MV /OSM Počet kusů. číslo skladu. Nomenklatura Katalog. číslo Název.

ŠKODA FELICIA. Příloha č. 2 k č.j. MV /OSM Počet kusů. číslo skladu. Nomenklatura Katalog. číslo Název. ŠKODA FELICIA Příloha č. 2 k č.j. MV-90272-2/OSM-2015 Počet kusů číslo skladu 080 010 000 066 047103463A Držák trubky chlazení 9 AS 09 994,72 Kč 080 010 000 077 357501641B Gufero 4 AS 09 322,61 Kč 080

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 27.08.2018 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 208 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 207 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Katalog dílenského nářadí

Katalog dílenského nářadí Katalog dílenského nářadí stahováky NE00001 SADA NA STAHOVÁNÍ PRUŽIN 370mm NE00004 SADA NA ZATLAČENÍ BRZDOVÝCH PÍSTKŮ 30ks. NE00008 SADA STAHOVÁKŮ NA AXIÁLNÍ TÁHLA NE00002 SADA NA STAHOVÁNÍ PRUŽIN 250mm

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 07 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 5 5 5 5 MAX evo JUNIOR MAX evo MINI MAX evo MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: - ### R959 SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT ŘETĚZU Prodejní

Více

Označení FUCHS. Fuchs. 140 kg a 1ks

Označení FUCHS. Fuchs. 140 kg a 1ks Sklad Skladové číslo 4081 4090 4100 4103 4104 4105 4110 4111 4112 4113 4114 4115 4116 4118 4119 4120 4121 4125 4126 4128 4131 4137 4139 4140 4141 4142 4144 4146 4147 4148 Název ČEP VÁLCE DRAPÁKU ČEP FUCHS

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

TF PRESS s.r.o. Bankovní spojení: ČSOB a.s. pobočka Náchod č.ú. 161992223/0300

TF PRESS s.r.o. Bankovní spojení: ČSOB a.s. pobočka Náchod č.ú. 161992223/0300 KATALOG VÝROBKŮ Česká Republika Telefon: tel./fax: +420 491 462931 mobil: +420 603 561837 E-mail, WWW: obchod@tfpress.cz - obchodník vedení@tfpress.cz - ředitel http://www.tfpress.cz Platný od: 01. 07.

Více

E-CATALOG PREMIER PARTS

E-CATALOG   PREMIER PARTS F2BE(CURSOR-8 CNG)E5 currency [CZK] page: 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - * IVECO-MOTOR F2BE(CURSOR8-CNG)E5 ---------------------

Více

UTAHOVACÍ MOMENTY MOTOR

UTAHOVACÍ MOMENTY MOTOR Hlava válců (dan.m) 1 Šroub sacího potrubí (*) 1,3 ± 0,2 2 Šroub odlučovače oleje (*) 1,3 ± 0,2 3 4 Šroub skříní uložení vačkových hřídelů (*) Závrtný šroub skříní uložení vačkových hřídelů (*) 0,5 ± 0,1

Více

Příloha č. 1 ke KRPB-72392/ČJ AO. Strana 1 ze 6. minimální cena Kč. kód typ r. v. stav km. stručný popis technického stavu

Příloha č. 1 ke KRPB-72392/ČJ AO. Strana 1 ze 6. minimální cena Kč. kód typ r. v. stav km. stručný popis technického stavu 25988 Renault Laguna 3,0 1995 230612 3000 62708 Škoda Felicia kombi 1,9 D 1996 324362 4000 63943 Škoda Felicia 1,3 1997 147400 2000 64196 Škoda Felicia 1,3 1998 196210 3000 64657 Škoda Felicia 1,3 1998

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

AUTO PARTS. náhradní díly automobilù. Obsah

AUTO PARTS. náhradní díly automobilù. Obsah AUTO PARTS náhradní díly automobilù Obsah kategorie strana Motor 1-3 Chlazení, vytápìní, klimatizace 4-5 Vnitøní vybavení 5 Díly karoserie 5 Nápravy a øízení 5-10 Brzdové systémy 10 Pøevodovka a pohon

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

prodejní cena/ks prodejní cena celkem P.Č Registrační číslo Název Množství MJ

prodejní cena/ks prodejní cena celkem P.Č Registrační číslo Název Množství MJ P.Č Registrační číslo Název Množství MJ prodejní cena/ks prodejní cena celkem 1 7001-0374 Vložka čističe vzduchu SL 81189 - kompresor 1-12406 1,000 ks 379,20 379,20 2 7019-0218 Matice M 18x1,5 11,000 ks

Více

Registrační číslo. Množství MJ prodejní cena/ks

Registrační číslo. Množství MJ prodejní cena/ks P.Č Registrační číslo Název 1 Množství MJ prodejní cena/ks prodejní cena celkem 1 7001-0374 Vložka čističe vzduchu SL 81189 - kompresor 1-12406 1,000 ks 284,40 284,4 2 7019-0218 Matice M 18x1,5 11,000

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 3 956003 Pouzdro Distance bushing 4 956004 Pouzdro Bushing 6 945201 Šroub napínáku Tightener screw 7 945202 Kámen napínáku

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH 1 OC BK 001 KR L Brzdový kotouč přední levý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 2 OC BK 001 KR R Brzdový kotouč přední pravý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 3 OC BK 002 F Adaptér brzdového kotouče

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Soupis nepotřebného majetku

Soupis nepotřebného majetku Příloha 2 K č.j.: HSBM-215-64/2014 P.č. Název majetku Soupis nepotřebného majetku Inventární číslo RZ Výrobní číslo (VIN) Počet mj Pořizovací cena za mj Kč Rok pořízení Stav majetku Minimální nabídková

Více

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump 17 18 19 20 21 1 363500001 Čerpadlo kompletní Pump assembly 2 363500002 Příruba čerpadla Pump housing 3 363500003 Víko čerpadla Pump cover 4 363500004 Vstupní příruba Input flange 5 363500005 Výstupní

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

Škoda Octavia. Hodnocení 61% Základní informace. Protokol kontroly technického stavu vozu. Kompletní servis při prodeji a nákupu ojetého vozu.

Škoda Octavia. Hodnocení 61% Základní informace. Protokol kontroly technického stavu vozu. Kompletní servis při prodeji a nákupu ojetého vozu. Protokol kontroly technického stavu vozu Škoda Octavia Datum kontroly 26.04.2016 Kód technika UZ0006 Základní informace Rok výroby 2003 Hodnocení 61% Dokumenty 71 % Počet km 304 360 km 50 % Fastback, 5

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 125 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: 1 ROTAX - Kapitola 1 SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX Prodejní cena - Kč POZICE KÓD Popis

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Použité náhradní díly na Volvo V40 1.8 16V, rok 96

Použité náhradní díly na Volvo V40 1.8 16V, rok 96 Pravý světlomet včetně ovládacího motůrku pro naklápění světel. Světlomet je bez skla a bez naklápěcích prvků.. V případě zájmu zašlu větší fotografie. V případě jakýchkoliv dotazů prosím pište na email

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22 12 322000012 Silenblok Rubber foot 14 322000014 Kolo Wheel 15 322000015 Osa kola Axle 21 322000021 Filtr Filter 22 322000022 Hadička Tube 24 322000024 Pouzdro Protection sheath 25 322000025 Hadička Tube

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ 16 25 24 22 23 15 18 26 19 17 21 20 1 10 7 8 9 13 27 4 6 3 5 7 28 14 12 11 2 Stacionární kotle Změna vyhrazena! 10/2017 M7742190015 Důležité poznámky Katalog náhradních dílů je

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter nut 2 962002 Podložka Washer 15x26x1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter upper cover 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 5 962005 Těsnění vzduchového

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

UTAHOVACÍ MOMENTY ZAVĚŠENÍ MOTORU

UTAHOVACÍ MOMENTY ZAVĚŠENÍ MOTORU UTAHOVACÍ MOMENTY ZAVĚŠENÍ MOTORU Motory : 9HY 9HZ (dan.m) Táhlo záchytu reakce 1 2 10 6 ± 0,6 Levý horní závěs motoru 3 5,5 ± 0,5 Levý spodní závěs motoru 4 6 ± 0,6 Pravý spodní závěs motoru 5 5,5± 0,5

Více

Všeobecný technický popis... 13 Rozměry vozidla... 15 Hmotnostní a váhové parametry... 17. Vlastní jízda se Škodou Octavia... 32 Technika jízdy...

Všeobecný technický popis... 13 Rozměry vozidla... 15 Hmotnostní a váhové parametry... 17. Vlastní jízda se Škodou Octavia... 32 Technika jízdy... Obsah Úvod...................................................... 9 Seznámení s vozidlem................................... 11 Všeobecný technický popis................................ 13 Rozměry vozidla............................................

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy 1 939000001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 939000002 Šroub M5x40 Screw M5 40 5 939000005 Štít brzdy Front damper 6 939S044 Táhlo Heavy brock 7 956028 Pružina táhla Heavy brock spring 8 939000008

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 1 945071 Matice M8x1 Nut M8x1 2 927010002 Setrvačník Flywheel 3 941000028 Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 3x3,7x10 4 260000016 Gufero 12x22x5 Oil seal 12x22x5 5 260000015 Ložisko 6001 Bearing 6001

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N885 Grimstad, Norway Phone + 7 7 5 00 Fax + 7 7 5 0 Mail:

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového 1 11221-KB01-0700 Ventilové víko Cylinder head cover 1 1 2 90229-KB01-0100 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 1 3 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2 2 4 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2

Více