KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874"

Transkript

1 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX

2 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ 8 4A POHON POJEZDU K B POHON POJEZDU K ZAVĚŠĚNÍ SEČENÍ 102/ A SEČENÍ A SEČENÍ B SEČENÍ B SEČENÍ OVLÁDÁNÍ POJEZDU 24 8 OVLÁDÁNÍ BRZDY 26 9 ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ 28 9 ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ KAPOTÁŽ KAPOTÁŽ 34 11A KOŠ NA TRÁVU 300L 36 11B KOŠ NA TRÁVU 360L TUNEL A ZADNÍ DESKA NÁLEPKY OVLÁDÁNÍ UZÁVĚRY DIFERENCIÁLU K RÁM STROJE 46 1

3 1A MOTOR 17,5 HP SPŘÍSLUŠENSTVÍM 2

4 MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM pozice obj. číslo název ks K17/102H Motor 17,5 HP Výfukové potrubí B+S 15,5 HP Držák výfuku, pravý Držák výfuku, levý Tlumič výfuku Nástavek vypouštění oleje Palivová hadice L= Palivový kohout Spona UM Těsnění výfuku 15,5 HP Šroub výfuku 5/ / Podložka 8 DIN 127 B Šroub M6x12 DIN 7500 D Šroub M6x16 DIN 7500 D Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 125 A Šroub M8x35 DIN 933-8, Matice M8 DIN 985-KL Kryt potrubí Kryt Šroub M6x16 DIN 933-8, Podložka 6 DIN 127 B Matice M6 DIN 934-KL Podložka 6,4 DIN 9021 B Podložka 6,4 DIN 125 A Nádrž Víčko nádrže Držák nádrže Držák Palivová hadice L= Těsnění víčka Vložka Průchodka KD Průchodka 18x Šroub M8x30 DIN 933-8, Šroub M8x20 DIN 933-8, Šroub M6x12 BN ,9 2 3

5 1B MOTOR 20/22 HP SPŘÍSLUŠENSTVÍM 4

6 pozice obj. číslo název ks K20/102H K22/102HX K22/122HX MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍ 1 x Motor 20 HP - V twin 1 x Motor 22 HP - V twin Výfukové potrubí, pravé Výfukové potrubí, levé Držák výáfuku, pravý Držák výfuku, levý Tepelný štít Tlumič výfuku Šroub M6x12 DIN 933-8, Matice M6 DIN 985 KL Nástavek vypouštění oleje 1 30 x Palivová hadice L=350 1 x Palivová hadice L= Palivový kohout Spona UM Těsnění výfuku Šroub výfuku 5/ / Podložka 8 DIN 127 B Šroub M6x12 DIN 7500 D Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka 6,4 DIN 125 A Šroub M8x35 DIN 933-8, Matice M8 DIN 985 KL Šroub M5x12 eco-fix 4, Podložka 5,3 DIN 9021 B Matice M5 DIN 985 KL Nádrž Víčko nádrže Držák nádrže Držák Palivová hadice L= Těsnění víčka Vložka Průchodka KD Průchodka 18x Šroub M8x30 DIN 933-8, Šroub M8x20 DIN 933-8, Šroub M6x12 BN ,9 2 5

7 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6

8 pozice obj. číslo název ks K17/102H K20/102H PŘEDNÍ NÁPRAVA K22/102HX K22/122HX Čep, levý Čep, pravý Nápravnice Páka řízení Spojovací táhlo Rozpěrka Pouzdro Kulový kloub Matice samojistící M10 DIN 980 8/V Matice M10 DIN 934 KL Šroub M12x90 DIN 931-8, Matice M12 DIN 985 Kl Šroub M10x75 DIN 931-8, Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 KL Podložka 19 DIN 125 A Třmen 15 DIN Šroub M8x50 DIN Matice M8 DIN 985 KL Mazací hlavice MK6 DIN Podložka 8 DIN Krytka SC 1 1/ Podložka 20/ Kolo 16x6, , Pneu 16x6, , Duše 16x6, , Disk 2 7

9 3 ŘÍZENÍ 8

10 pozice obj. číslo název ks K17/102H K20/102H ŘÍZENÍ K22/102HX K22/122HX Hřídel volantu Pouzdro dolní Pouzdro horní Ozubený segment Deska řízení Čep řízení Vodící šroub Podložka Táhlo řízení Pouzdro Kloubové ložisko FJB Kulový kloub Matice M10 DIN 934 KL Matice samojistící M10 DIN 980 8/V Šroub M12x45 DIN 933-8, Matice M12 DIN 985 Kl Třmen 15 DIN Šroub M8x16 DIN 933-8, Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 125A Matice M8 DIN 985-KL Matice M10 DIN 985 Kl.8 1 9

11 4A POHON POJEZDU K46 10

12 pozice obj. číslo název ks K17/102H POHON POJEZDU K46 K20/102H Vodící řemenice V Zájistka Napínací řemenice F Záchyt reakce Podložka Konzola, pravá Řemenice motoru Elektro-magnetická spojka Warner MSS Převodovka Tuff-Torq K Řemen klínový LA Pero 1/4x1/4x1 1/ Podložka pružná 7/ Šroub spojky 7/16-20x2 1/ Šroub M8x25 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 9021 B Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 KL Pružina Šroub M8x45 DIN , Konzola, levá Šroub M8x75 DIN 931-8, Podložka Zábrana Šroub M10x50 DIN 931-8, Podložka 10,5 DIN Pouzdro Šroub M10x40 DIN 931-8, Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 KL Rameno napínáku Mazací hlavice MK6 DIN Pero 3/16x3/16x2 1/ Podložka Rozpěrka Třmen 15 DIN Krytka SC 1 1/ Kolo 20x10, , Pneu 20x10, , Duše 20x10, , Disk 20x10,

13 4B POHON POJEZDU K62 12

14 pozice obj. číslo název ks K22/102HX POHON POJEZDU K62 K22/122HX Vodící řemenice V Zájistka Řemenice napínací F Stabilizátor Podložka Konzola, pravá Řemenice motoru Elektro-magnetická spojka Warner MSS Převodovka Tuff-Torq K Řemen klínový La Pero 1/4x1/4x1 1/ Podložka pružná 7/16" Šroub spojky 7/16-20x2 1/ Šroub M8x25 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 9021 B Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Pružina Šroub M8x55 DIN 931-8, Konzola, levá Šroub M8x75 DIN 931-8, Šroub M8x25 Din 933-8, Rameno pohonu Podpěra Držák nádrže Podložka 20/ Zábrana Šroub M10x50 DIN 931-8, Podložka 10,5 DIN Pouzdro Šroub M10x40 Din 931-8, Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 Kl Rameno napínáku Mazací hlavice MK6 DIN Pero 1/4"x1/4" 2 3/ Podložka Rozpěrka Třmen 25 DIN Krytka SC 1 1/ Kolo 20x10, , Pneu 20x10, , Duše 20x10, , Disk 20x10,00-8/ Trubka Šroubení Těsnění 12/ Rozpěrka Podložka 8,4 BN Podložka 8 DIN 127 B Šroub M10x55 DIN 931-8, Matice M8x1 DIN 439 B ISO Šroub M8x18 DIN 933-8, Šroub M8x16 DIN 933-8, Ventilátor převodovky Řemenice převodovky Vyrovnávací nádrž Zátka Trubka Těsnění Zámek Hadice Spona UM Podložka 2 13

15 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 102/122 14

16 pozice obj. číslo název ks K17/102H ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 102/122 K20/102H K22/102HX K22/122HX 1 1 x Přední závěs 1 x x Přední závěs Rameno zdvihání x Hřídel zvedání 1 x x Hřídel Ozubený segment 1 5 x x Táhlo 1 x 5 x Táhlo 1 x x Táhlo Ruční páka Pružina sečení Závěsné oko M10x50x Čep závěsu Čep x Šroub 1 x x Šroub Pružná závlačka 3, Pružná závlačka 2, Závlačka 5x50 DIN Pryžová podložka x Matice M10 DIN 985 Kl.8 2 x x Matice M10 DIN 985 Kl Podložka 10,5 DIN 125 A Kolík 5x30 DIN x x Šroub M8x45 DIN , x Podložka 8,4 DIN 125 A 3 x x Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka 12 DIN 125 A Šroub M8x20 DIN 933-8, x Matice M8 DIN 985 Kl.8 3 x x Matice M8 DIN 985 Kl x Závlačka 2x18 1 x x Závlačka 2x Rukojeť zvedání sečení Západka Tlačítko Táhlo Pružina Čep Třmen 6 DIN Držák Matice M12 DIN 934 Kl Matice M12 DIN 985 Kl.8 1 x x Páka zvedání sečení 2 15

17 6A SEČENÍ

18 pozice obj. číslo název ks K17/102H K20/102H SEČENÍ 102 K22/102HX Kryt nožů 102-K2-S Hřídel, levý Hřídel, pravý Rozpěrka Příruba nože Těleso ložiska s 2 přírubami Střižný kolík Šroub M10x1x35 L Šroub M10x1x35 P Nůž, levý Nůž, pravý Výztuha nože Kopírovací kolečka Rozpěrka Přípojka G 3/4" Vložka Talířová pružina 40x10,2x2x3, Ložisko RS P Pero 6h9x6x Pero 6h9x6x Pojistný kroužek 25 DIN Šroub M10x70 DIN 931-8, Matice M10 DIN 985 Kl Podložka 10,5 DIN Šroub M8x30 DIN , Matice M8 DIN 6926 Kl Šroub M8x35 DIN ,8 6 17

19 6A SEČENÍ }

20 pozice obj. číslo název ks K20/102H SEČENÍ 102 K17/102H K22/102HX Deska Řemenice s ložiskem 2 4,1 4, Řemenice 28z 2 4,2 4, Ložisko RS P6 2 4,3 4, Pojistný kroužek 40 DIN Řemenice 28z Výztuha Výztuha Podložka Podložka 12,4/50/ Podložka Držák Řemenice Kryt řemenu Ozubený řemen 20DS/8M Pružina Šroub M10x25 DIN 933-8, Šroub M10x45 DIN 933-8, Matice M10 DIN 985 Kl Matice M12 DIN 985 Kl Šroub M8x25 DIN 933-8, Šroub M6x16 DIN 912-8, Matice M8 DIN 985 Kl Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka10 DIN 127 B Podložka pryžová 6, Podložka 6,4 DIN 125 A Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M6 DIN 985 Kl Podložka 6,4 BN Šroub M6x16 DIN 603-6, Držák krytu Šroub M5x12 DIN 933-8, Matice M5 DIN 985 Kl Podložka 5x20 BN Kryt řemenice Šroub M4x12-4,6 BN Podložka 8 DIN 127 B Deska Řemenice W Čep Zábrana Matice M8 DIN 439 B Kl Podložka 8,4 DIN Patka Šroub M8x50 DIN 931-8, Čep řemenice Podložka 13 DIN 125 A x Klínový řemen 17x1400 Li (B55) 1 x Klínový řemen 17x1350 Li (B53) Sečení -kompletní

21 6B SEČENÍ

22 SEČENÍ 122 pozice obj. číslo název ks K22/122HX Kryt nožů Hřídel, levý Hřídel, pravý Přední závěs Příruba nože Těleso ložiska Střižný kolík Šroub M10x1x35L Šroub M10x1x Nůž, levý Nůž, pravý Kopírovací kolečko Držák kopírovacího kolečka Přípojka G 3/4" Talířová podložka 40x10,2x2x3, Ložisko RS P Pero 6h9x6x Pero 6h9x6x Pero 6h9x6x Pojistný kroužek 25 DIN Šroub M10x90 DIN 931-8, Matice M10 DIN 985 Kl Podložka 10,5 DIN Šroub M8x45 DIN , Matice M8 DIN 6926 Kl Šroub M8x30 DIN , Šroub M8x20 DIN 933-8, Šroub M8x25 DIN 933-8, Šroub M8x30 DIN 933-8, Matice M8 DIN 985 Kl Podložka 8 DIN 127 B 7 21

23 6B SEČENÍ }

24 SEČENÍ 122 pozice obj. číslo název ks K22/122HX Deska Řemenice 25 s ložiskem 2 4, Řemenice , Ložisko RS P6 4 4, Pojistný kroužek 40 DIN Řemenice Výztuha Výztuha Podložka Podložka 12,4/50/ Podložka10 DIN 127 B Podložka Držák Řemenice Kryt řemenu Ozubený řemen 25DS/8M Pružina Šroub M10x25 DIN 933-8, Šroub M10x50 DIN 933-8, Matice M10 DIN 985 Kl Matice M12 DIN 985 Kl Šroub M8x25 DIN 933-8, Šroub M6x16 DIN 933-8, Matice M8 DIN 985 Kl Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka 8 DIN 127 B Podložka pryžová Podložka 10,5 DIN 125 A Podložka 6,4 BN Držák krytu Šroub M5x16 DIN 933-8, Matice M5 DIN 985 Kl Podložka 5x20 BN Kryt řemenice Šroub M4x12-4,6 BN Deska Řemenice W Čep Zábrana Matice M8 DIN 439 B Kl Podložka 8,4 DIN Patka Šroub M8x50 DIN 931-8, Čep řemenice Podložka 13 DIN 125 A Klínový řemen 17x1400 Li (B55) 1 110* Sečení-kompletní * - bez klínového řemenu poz

25 7 OVLÁDÁNÍ POJEZDU 24

26 pozice obj. číslo název ks K17/102H K22/102HX OVLÁDÁNÍ POJEZDU K20/102H K22/122HX Vahadlo Pedál přední Pedál zadní Hřídel Hřídel 1 6 x Táhlo ovládání 1 x Táhlo 1 7 x Táhlo bypassu 1 x Táhlo bypassu Rozpěrka Táhlo ovládání Čep vydlice 1 15 x Čep ovládání 1 x Čep 1 19 x Rameno ovládání 1 x Rameno bypassu K x Táhlo bypassu 1 x Táhlo bypassu 1 x Tlumič XP x Pouzdro Potah pedálu Potah pedálu Krytka 6/ Kolík 5x22 DIN Kolík 5x26 ISO Podložka 10,5 DIN 125 A Závlačka 2x18 DIN Podložka 9 DIN Závlačka 2,5x18 DIN 94 2 x Třmen 7 DIN x Podložka 6,4 DIN Podložka 6,4 DIN 125 A Třmen 4 DIN Podložka 6,4 DIN 137 A Závlačka 1,6x12 DIN 94 1 x Matice M8 DIN 985 Kl Matice M8 DIN 934 Kl Šroub M8x60 DIN 933-8, x Šroub M8x25 DIN 933-8,8 1 x Šroub M8x30 DIN 933-8,8 2 x Matice M10 DIN Podložka 10,5 BN Podložka 10,5 DIN 137 A 1 25

27 8 OVLÁDÁNÍ BRZDY 26

28 pozice obj. číslo název ks K17/102H K22/102HX OVLÁDÁNÍ BRZDY K20/102H K22/122HX Pedál brzdy Pedál brzdy Páka brzdy Páka aretace Táhlo brzdy Patka Držák Pružina Pružná páka Pružina Pružina Potah pedálu Návlek 1 x Rozpěrka Šroub M8x20 DIN 933-8, x Podložka 8,4 DIN 125 A 5 x Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Kolík 5x22 DIN Šroub M4x25 DIN 933-8, Podložka 4,3 DIN 125A Matice M4 DIN 985 Kl Závlačka 1,8x Podložka 10,5 DIN 125 A 1 27

29 9 ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ 28

30 pozice obj. číslo název ks K17/102H K20/102H K22/102HX ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ K22/122HX Kabel baterie "-" Kabel baterie "+" Nosič baterie Svazek diody Kabelový svazek Kabelová příchytka RT Baterie 12V-22Ah Šroub M6x16 DIN 933-8, Matice M6 DIN Kl Držák baterie Šroub M8x16 DIN 933-8, Krytka baterie 16x15, Průchodka 16x2 KD Průchodka 9x1,5 KD Uzavírací příchytka F/A Samolepící příchytka Krytka mont. otvoru Držák kabelu Průchodka 22x Průchodka 18x Objímka žárovky MR Svazek žárovek Halog. žárovka Ø50mm 12V 10W Halog. žárovka Ø30mm 12V 10W Objímka žárovky MR Podložka 6,4 DIN 125 A 2 29

31 9 ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ A B C D 39 6 E F

32 pozice obj. číslo název ks K20/102H K22/102HX ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ K17/102H K22/122HX Kabel solenoidu Spínač zaplnění koše Spínač Delta Krytka Delta Držák modulu Řídící modul Šroub 2,9x13 DIN 7981 Z Podložka 3 DIN 125 A Solenoid 94255/12V - 150A Krytka startéru 16x Matice W 1/ Šroub M6x12 DIN 933-8, Spínač spojky tahový Spínací skříňka Delta PN Klíč Kroužek / Podložka 6,4 DIN 125 A 2 65 x Propojovací kabel 1 x Počítadlo motohodin 1 x Ampérmetr Podložka 6 DIN 127 B Bzučák 1 31

33 10 KAPOTÁŽ 32

34 pozice obj. číslo název ks K22/102HX KAPOTÁŽ K17/102H K20/102H K22/122HX Blatníky x Podlaha 1 x x Podlaha Schránka na baterii Krytka SC 1 1/ Nosič sedačky Nosník spínače Rozpěrka Pouzdro Držák nosiče Pružina sedačky Pružina Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 Kl Šroub M8x25 DIN 933-8, Podložka 8 DIN 127 B Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 9021 B Podložka 5,3 SN Šroub M5x16 DIN , Šroub nosiče Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Šroub M6x30 DIN 603-6, Podložka 6,4 DIN 9021 B Matice M6 DIN 985 Kl x x Sedačka 1 x Sedačka Seřizovací šroub KRG Podložka 8 DIN 137 A Šroub M8x20 DIN , Rozpěrka Podložka 5,3 DIN 9021 B Matice M5 DIN 985 Kl Podložka pryžová Podložka pryžová Podložka Podložka 5,3 DIN 125 A Šroub M5x16 DIN 965A-4, Šroub M5x16 DIN 603-6,8 6 33

35 10 KAPOTÁŽ 34

36 pozice obj. číslo název ks K22/102HX KAPOTÁŽ K17/102H K20/102H K22/122HX 4 x x Panel 1 x Panel 1 5 x x Kapota 1V 1 x Kapota 2V Kryt boční Kryt "H" Nárazník Krytka GL 50x1-2, Šroub 4,2x13 Eco-drill DIN 7504 K Volant Rukojeť plynu 1 x Podložka 10 DIN 137 A Výztuha páčky plynu 1 28 x x Páčka plynu se sytičem "37" 1 x Páčka plynu GAR 001 bez sytiče "56" 1 x Táhlo sytiče B x Matice 3/8" Podložka 8 DIN 127 B Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 9021 B Šroub M5x20 DIN 933-8, Podložka 5,3 DIN 9021 B Matice M5 DIN 985 Kl Matice M4 DIN 985 Kl Šroub M5x16 DIN 965A-4, Šroub M4x14 DIN 84 A Kolík 6x45 ISO Držák Pružina 1 35

37 11A KOŠ NATRÁVU 300L

38 pozice obj. číslo název ks K17/102H K20/102H KOŠ NA TRÁVU 300L K22/102HX Rám vrchní Rám přední Rám dolní Madlo Vzpěra Vzpěra Vzpěra rohová, levá Vzpěra rohová, pravá Vyklápěcí páka Víko koše Vak na trávu Rukojeť páky vyklápění Šroub M8x25 DIN 933-8, Držák pružiny Pružina koše Matice M8 DIN 985 Kl Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8,4 DIN 9021 B Podložka 8 DIN 127 B Šroub M5x16 DIN 603-6, Šroub M5x16 DIN 933-8, Šroub M5x30 DIN 933-8, Šroub M5x35 DIN 933-8, Šroub M5x25 DIN 933-8, Šroub M6x12 DIN 7500 D Podložka 5,3 DIN 125 A Matice M5 DIN 985 Kl Podložka pryžová Podložka 5,3 DIN 9021 B Koš na trávu-kompletní 1 37

39 11B KOŠ NATRÁVU 360L

40 KOŠ NA TRÁVU 360L pozice obj. číslo název ks K22/122HX Koš na trávu-kompletní Šroub M5x16 DIN 933-8, Matice M5 DIN 985 Kl Pružná páka Držák pružiny Madlo páky vyklápění Páka vyklápění Rám přední Potah koše Rohová vzpěra, pravá Podložka 5,3 DIN 9021 B Šroub M5x30 DIN 933-8, Šroub M5x25 DIN 933-8, Rohová vzpěra, levá Vzpěra Šroub M5x35 DIN 933-8, Rám dolní Matice M8 DIN 985 Kl Držák Šroub M8x25 DIN 933-8, Šroub M5x16 DIN 603-6, Šroub M8x20 DIN 933-8, Podložka 8 DIN 127 B Podložka8,4 DIN 9021 B Rám horní Madlo Víko koše Šroub M6x12 DIN 7500 D Pryžová podložka Nástavek desky Šroub M8x20 DBN

41 12 TUNELAZADNÍ DESKA 40

42 pozice obj. číslo název ks K17/102H TUNEL A ZADNÍ DESKA K20/102H K22/102HX K22/122HX Deska koše 1 2 x x Tunel 1 x 2 x Tunel 1 x x Tunel Závěs koše, levý Závěs koše, pravý Držák krytu Kryt řemenice Výztuha Výztuha Násypka Posuvná zábrana Planžeta Šroub M4x12 Eco-fix 4, Matice M4 DIN 985 Kl Šroub M8x20 DIN , Šroub M8x25 DIN , Šroub M6x12 DIN 933-8, Šroub M8x12 DIN 933-8, Šroub M8x25 Verb. Ripp ŠroubM8x16 10,9 BN Šroub M5x16 DIN 603-6, Šroub M6x16 DIN 603 Mu Vodítko pravé Vodítko levé Průchodka KD Křídlová matice 1/4" Matice M5 DIN 985 Kl Matice M6 DIN Kl Matice M8 DIN Kl Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka 6,4 DIN 125 A Podložka 8 DIN 127 B Šroub M6x16 DIN 933-8, Pryžová clona Opěrný pásek Šroub M4x12 DIN 84A-8, Závěs Šroub M8x20 DIN 933-8,8 2 41

43 13 NÁLEPKY

44 NÁLEPKY pozice obj. číslo název ks K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX Nálepka kapoty Karsit Nálepka zvedání sečení "P" Nálepka zvedání sečení "L" 1 7 x x x Nálepka panelu "P" 1 x Nálepka panelu "P" 1 8 x x x Nálepka panelu "L" 1 x Nálepka panelu "L" Provozní pokyny Bezpečnostní pokyny Aretace brzdy Nálepka šipka Nálepka baterie Nálepka pojezdu Nálepka upozornění x x Nálepka Bypass 1 x x Nálepka Bypass Nálepka násypky Nálepka B&S Bezpečnostní nálepka 2 31 x x x Nálepka 17/102H "L" 1 x 31 x x Nálepka 20/102H "L" 1 x x 31 x Nálepka 22/102HX "L" 1 x x x Nálepka 22/122HX "L" Nálepka Karsit 1 33 x x x Nálepka 17/102H "P" 1 x 33 x x Nálepka 20/102H "P" 1 x x 33 x Nálepka 22/102HX "P" 1 x x x Nálepka 22/122HX "P" 1 43

45 14 OVLÁDÁNÍ UZÁVĚRY DIFERENCIÁLU K

46 pozice obj. číslo název ks K22/102HX OVLÁDÁNÍ UZÁVĚRY DIFERENCIÁLU K62 K22/122HX Pedál uzávěry diferenciálu Pojistný čep Vodítko Rameno Pedál uzávěry Lanko Držák lanka Držák pedálu Potah pedálu Pružina uzávěry Šroub M8x25 DIN 933-8, Šroub M5x12 DIN 965 A-4, Šroub M8x25 DIN 7500-D Šroub 4,2x13 DIN 7983 C Matice M8 DIN 985 Kl Matice M5 DIN 985 Kl Podložka 8 DIN 127 B Třmen 9 DIN Kolík 5x22 DIN Uzavírací příchytka F/A 2 45

47 15 RÁM STROJE 1 46

48 pozice obj. číslo název ks K17/102H K22/102HX RÁM STROJE K20/102H K22/122HX 1 x Rám stroje 1 x Rám stroje 1 Poznámky: 47

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 0 KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 Dodavatelem náhradních dílů je firma AGRA-BOHEMIA, a.s. se sídlem v Přelouči. Jako náhradní díly jsou dodávány díly označené +. 1 2 Manipulační

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH 1 OC BK 001 KR L Brzdový kotouč přední levý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 2 OC BK 001 KR R Brzdový kotouč přední pravý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 3 OC BK 002 F Adaptér brzdového kotouče

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

DS-521D Líza Číslo dílu:

DS-521D Líza Číslo dílu: 0 Poz. 0 ND Samolepka VAI (0x) SAMOLEPKA LÍZA Štítek DS-D Podložka B, Šroub Mx Kryt EN sestava Šroub Mx Šroub ST,x-C-AL Šroub Mx0 Kryt převodovky spodní Podložka, Šroub Mx KYT PŘEVODOVKY horní Podložka,

Více

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Demontáž a výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Disk kola OC A4 27 Matice kola (5x) OC WH 002 26 Disk kola Zadní křídlo 183 OC PE 009 BN Výplň dveří ZL OC PI 002L 200 214 Okno boční zadní (2x) OC GL 002 180 Zrcátko L OC PE 007L

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Kasač HORAL Aktiv skupina č. 015 532038120158 2715.01 Hřídel kasače 1 811 Kč 75,00 kg 532030220038 2715.03 Ozubené kolo 84 z. 5 615 Kč 32,00 kg 532038240028 2715.12 Hřídel pravý 1 158 Kč 3,80

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Úloha technologii montáže podvozku obsahující montáž přední, zadní nápravy, řízení, brzdového systému, zprovoznění podvozku Úloha na montáž hnacího agregátu

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní 447 T Kód 04470 Univerzální demontážní zařízení na tlumiče K č 45.65 Kč 7.5 SAMOSTŘEDÍCÍ SYSTÉM Dvě horní ramena se přizp ůsobí také kuželovým a nevyrovnaným pružinám stlačením nezávislým na rozložení

Více

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA FAKULTA METALURGIE A MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ Ústav progresivních technologií pro automobilový průmysl Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 Petr

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů Prelims Obsah 5 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla...

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2018 Disk kola OC A4 82 Matice kola (5x) OC WH 002 10 Disk kola 94 Zadní křídlo OC PE 009 BN Výplň dveří ZL OC PI 002L 97 64 Okno boční zadní (2x) OC GL 002 91 Zrcátko L OC PE 007L

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PŘÍVĚSŮ AGADOS strana Přívěs NP 1,2,3,7 2 Přívěs NP 26 3 Přívěs HANDY 3 Korba a podvozek VZ-18,-21,-23,-26,-27 4 Přívěs VZ KONKURENT 6 Přívěs ALUX 6 Přívěs VZ EXCLUSIVE 8 Přívěs Kangaro,

Více

NáŘaDí PrO autoservisy

NáŘaDí PrO autoservisy NáŘaDí PrO autoservisy DílENSKé vybavení...176 výměna OlEjE/filtrŮ...180 výměna SvíčEK...182 SErviS motoru...184 SErviS BrZD...186 SErviS tlumičů PérOváNí...187 SErviS KOl...188 NáŘaDí PrO KarOSáŘE...190

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Brigs

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

Bezpečnostní symboly použité na stroji

Bezpečnostní symboly použité na stroji Bezpečnostní symboly použité na stroji DŮLEŽITÉ: Následující značky se nacházejí na Vašem zařízení nebo v přiloženém prospektu výrobku. Před použitím zařízení je důležité seznámit se s významem každé značky.

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Fortschritt E 303 tabulka č. 02 4131771912 303002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 302) 3,00 kg tabulka č. 03 4140751467 303003.14 Portálová hřídel 966 Kč 3,10kg 4131771375

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor.

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor. 20 NTV 73 3 LM 80 819.1 550.2 550.2 950 412.2 Těleso čerpadla Oběžné kolo Těsnící kroužek Těsnící kroužek O 412.2 Těsnící kroužek O Těsnící kruh Distanční kroužek Zadní ložiskové pouzdro Podložka 550.2

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

Podvozky (pojezdy) železničních vozidel. Volné materiály k předmětu MZV

Podvozky (pojezdy) železničních vozidel. Volné materiály k předmětu MZV Podvozky (pojezdy) železničních vozidel Volné materiály k předmětu MZV Ing. Marcel Mityska, CSc. 2012 1 Podvozky (pojezdy) železničních vozidel Základní rozdělení pojezdů je na: RÁMOVÉ a PODVOZKOVÉ. Chování

Více

Seznam náhradních dílů

Seznam náhradních dílů 1ZSE 5492-134 jazyk - čeština Revize 3, 1998-01-30 Seznam náhradních dílů Přepínač odboček typu UB s pohonem typu BUE a BUL Bez písemného povolení výrobce nesmí být tento dokument kopírován, předán třetí

Více

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 01/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 N010297 MOTOR BRIGGS 950E SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1 4 1012410

Více

STAVEBNÍ VRÁTKY P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG)

STAVEBNÍ VRÁTKY P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG) P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG) (POUZE PRO ZVEDÁNÍ MATERIÁLU) PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

Výbava Svislé markýzy

Výbava Svislé markýzy Výbava Svislé markýzy Svislé markýzy Typ 470 Typ 490 Typ 499 Typ 0 Pohon a ovládání Motorový pohon (včetně ovládacího spínače) Dálkově ovládaný motor (včetně 1- kanálového rádiového ručního vysílače) O

Více

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 INDEX l NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS OBSAH: list číslo I. Montáž vík ložisek klikového hřídele... 2 II. Výběr těsnění hlav válců... 3 III. Utahování šroubů

Více

www.tona.cz 155 Dílenské vybavení 156 Vypouštění oleje 157 Svíčky 159 Brzdy 160 Kola 161 Servisní kufříky s nářadím 162 Boxy a montážní skříně Klíče

www.tona.cz 155 Dílenské vybavení 156 Vypouštění oleje 157 Svíčky 159 Brzdy 160 Kola 161 Servisní kufříky s nářadím 162 Boxy a montážní skříně Klíče Boxy Dílenské vybavení 156 Vypouštění oleje 157 Svíčky 159 Brzdy 160 Kola 161 Servisní kufříky s nářadím 162 www.tona.cz 155 NÁŘADÍ PRO AUTOSERVISY DÍLENSKÉ VYBAVENÍ 2T POJÍZDNÝ ZVEDÁK - CE - EN 1494 -

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Spojka Obsah 18. Strana SPOJKA. - Spojka s hydraulickým ovládáním 2

Spojka Obsah 18. Strana SPOJKA. - Spojka s hydraulickým ovládáním 2 Obsah Strana SPOJKA - Spojka s mechanickým ovládáním 1 - Spojka s hydraulickým ovládáním 2 - Demontáž a montáž 5 - Obložení - přítlačný kotouč 5 - Vypínací ložisko spojky 6 - Hřídel vypínací vydlice 6

Více

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e lu ní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N885 Grimstad, Norway Phone + 7 7 5 00 Fax + 7 7 5 0 Mail:

Více

MIG/MAG hořák typ MB15

MIG/MAG hořák typ MB15 MIG/MAG hořák typ MB15 Vzduchem chlazený 150A Mix 60% DC drát Ø 0,6-1,0 Poz. Obj. číslo Název 1. 2. 3. 6. 7. 8. 9. 10. 4101.11 4102.05 4102.04 41000 41000 4106.06 4106.08 4106.10 4106.12 4108.01 4108.02

Více

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE Hydranty EXPO 269108000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5030,5020, 80 1300 Kč 269110000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5020, 5030 100 1470 Kč 502000000090 ZNAK NA HYDRANT - PŘÍPLATEK 680 Kč 502008002130

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1 TRUBKY Trubka S 2,5 (PN 20) 4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 19,70 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 26,30 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 41,30 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 65,70 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24

Více

RETRY profi machinery s.r.o., Božetěchova 36, 612 00 Brno

RETRY profi machinery s.r.o., Božetěchova 36, 612 00 Brno Strana 1 Strana 2 Strana 3 Strana 4 Strana 5 Strana 6 Strana 7 Strana 8 Strana 9 Strana 10 Strana 11 Strana 12 Strana 13 Strana 14 Strana 15 Strana 16 Strana 17 Strana 18 Strana 19 Strana 20 Strana 21

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 4/Strana 2 0005321 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607

Více

Katalog dílenského nářadí

Katalog dílenského nářadí Katalog dílenského nářadí stahováky NE00001 SADA NA STAHOVÁNÍ PRUŽIN 370mm NE00004 SADA NA ZATLAČENÍ BRZDOVÝCH PÍSTKŮ 30ks. NE00008 SADA STAHOVÁKŮ NA AXIÁLNÍ TÁHLA NE00002 SADA NA STAHOVÁNÍ PRUŽIN 250mm

Více

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011 TRUBKY Trubka PN 20-4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 17,30 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 23,00 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 36,20 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 57,60 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24 87,80

Více

REFERENCE BOHEMIAFLEX CS PROTISLUNEČNÍZAŘ ÍZENÍ KATALOG EXTERIÉROVÉHO STÍNĚNÍ

REFERENCE BOHEMIAFLEX CS PROTISLUNEČNÍZAŘ ÍZENÍ KATALOG EXTERIÉROVÉHO STÍNĚNÍ PROTISLUNEČNÍZAŘ ÍZENÍ BOHEMIAFLEX CS REFERENCE KATALOG EXTERIÉROVÉHO STÍNĚNÍ RODI-M HORIZONTÁLNÍ KLOUBOVÁ MARKÝZA bez nosného profilu Tato jednoduchá markýza nacházíuplatněnípři stíněnírodinných domů

Více

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz ČÍSLO POLOŽKY NÁZEV POLOŽKY BRUTTO CENA POZNÁMKY 0122114030 Zajišťovací šroub 350 Kč 0122214035 Zajišťovací šroub 427 Kč 0131108055 Šroub s okem 248 Kč 0143518000 Zátka šroub. 141 Kč 0143522000 Zátka šroub.

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

NOVÁ GENERACE ELEKTRONÁŘADÍ. Katalog 2014 ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ A ZAHRADNÍ TECHNIKY. www.tryton-tools.cz

NOVÁ GENERACE ELEKTRONÁŘADÍ. Katalog 2014 ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ A ZAHRADNÍ TECHNIKY. www.tryton-tools.cz NOVÁ GENERACE ELEKTRONÁŘADÍ Katalog 2014 ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ A ZAHRADNÍ TECHNIKY www.tryton-tools.cz OBSAH AKU VRTAČKY NiCd AKU VRTAČKY LI-Ion ELEKTRICKÉ ŠROUBOVÁKY VRTAČKY BEZ PŘÍKLEPU PŘÍKLEPOVÉ VRTAČKY

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

UPEVŇOVACÍ PRVKY. upevňovací prvky. art. Objímka jednošroubová. art. Objímka dvoušroubová. art. Objímka s vrutem bez tlumicí vložky

UPEVŇOVACÍ PRVKY. upevňovací prvky. art. Objímka jednošroubová. art. Objímka dvoušroubová. art. Objímka s vrutem bez tlumicí vložky art. Objímka jednošroubová vnější průměr potrubí šroub upevňovací bal. cena kód (mm) (in) D hlava ks Kč OB 11001216 12-16 1/4 M5x20 M8 100 12,14 OB 11001719 17-19 3/8 M5x20 M8 100 11,99 OB 11002023 20-23

Více

UNIVERZÁLNÍ Měření buď bezkontaktní nebo pomocí testovacích hrotů. SNADNÉ OVLÁDÁNÍ Otočný knoflík pro výběr ze 7 funkcí. PŘÍMÉ ZOBRAZENÍ LCD display

UNIVERZÁLNÍ Měření buď bezkontaktní nebo pomocí testovacích hrotů. SNADNÉ OVLÁDÁNÍ Otočný knoflík pro výběr ze 7 funkcí. PŘÍMÉ ZOBRAZENÍ LCD display UNIVERZÁLNÍ Měření buď bezkontaktní nebo pomocí testovacích hrotů SNADNÉ OVLÁDÁNÍ Otočný knoflík pro výběr ze 7 funkcí PŘÍMÉ ZOBRAZENÍ LCD display BEZPEČNOST Zápěstní řemínek pro zajištění na ruce 118

Více

Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka

Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka Příloha č.1 k KRPA-149830-2/ČJ-2014-0000VZ-V Počet listů: 6 Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka Č. "B" Typ rok celkem DN Barva výr. km závada 1 30 865 Karosa C 734.1340 1991 160 792 modrá

Více

CENÍK náhradních dílů čerpadel

CENÍK náhradních dílů čerpadel 5. ledna 2016 CENÍK náhradních dílů čerpadel číslo dílu popis dílu cena bez DPH v Kč cena s DPH v Kč kategorie 001DK 001DK Motor 0,37 kw, 230V, 50Hz 2031,5 2458,12 ND 002DK 002DK Motor 0,55 kw, 400V, 50Hz

Více