SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau"

Transkript

1 SPRINT Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau

2 000 Filtr vzduchový POJISTKA ŠROUB VÝFUKU S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU VÝFUK CLASIC ŠROUB FILTRU VZDUCHU S FILTR VZDUCHOVÝ S OBRUBOU 535A FILTR VZDUCHOVÝ FILTR SESTAVA PLECHOVÝ 536A FILTR SESTAVA PLASTOVÝ ŠROUB VÝFUKU VLOŽKA FILTRU M ÍŽKA VÝFUKU CLASIC ŠROUB M ÍŽKY SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 2

3 000 Plech chladící SETRVA NÍK CLASIC PLECH OCHRANNÝ 37A PLECH OCHRANNÝ SPOJKA STARTÉRU DOME EK SPOJKY STARTÉRU KULI KA STARTÉRU ROHATKA STARTÉRU KRYT SPOJKY STARTÉRU KRYT OB ŽNÉHO KOLA 73A M ÍŽKA SETRVA NÍKU P ED A M ÍŽKA SETRVA NÍKU PO ŠROUB PODLOŽKA ŠROUB ŠROUB KRYT VENTILÁTORU ŠROUB MATICE ROHATKY STAHOVÁK SETRVA NÍKU ROHATKA STARTÉRU KROUŽEK ROHATKY KRYT MOTORU PLASTOVÝ 930B M ÍŽKA STARTÉRU OKRASNÁ ŠROUB SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 3

4 000 Karburátor KARBURÁTOR PÁ KA ŠKRTÍCÍ KLAPKY SEDLO SÁNÍ KLAPKA ŠKRTÍCÍ S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU NÁDRŽ KOVOVÁ S VÍ KO NÁDRŽE KOVOVÉ ŠROUB 190A ŠROUB ŠROUB KARBURÁTORU PRUŽINA SÍTKO KARBURÁTORU MEMBRÁNA KOLÍNKO ODV TRÁNÍ S TRUBKA SACÍ KARBURÁTORU S KROUŽEK T SNÍCÍ T SN NÍ PODLOŽKA VYMEZOVACÍ KROUŽEK VENTIL ZP TNÝ S VÍ KO NÁDRŽE PLASTOVÉ ERNÉ VÍ KO NÁDRŽE PLASTOVÉ ERVENÉ PRIMER KARBURÁTORU KROUŽEK T SNÍCÍ SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 4

5 000 Regulace a brzda S PERO SETRVA NÍKU ŠROUB TÁHLO REGULÁTORU PRUŽINA REGULÁTORU PRUŽINA REGULÁTORU NEBARVENÁ (QUATRO) PRUŽINA B HU NAPRÁZDNO DESKA REGULÁTORU OTÁ EK PODLOŽKA P IDRŽOVACÍ 265A PODLOŽKA P IDRŽOVACÍ ŠROUB CÍVKA ZAPALOVACÍ S BOTKOU A KABELEM ŠROUB ŠROUB KABEL ZKRATOVACÍ S BOTKA KABELOVÁ ZKRATOVA PODLOŽKA VYMEZOVACÍ SPONKA ŠROUB 745A ŠROUB ŠROUB 772A ŠROUB KRYTU VÁLCE PRUŽINA BRZDA KRYT BRZDY SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 5

6 000 H ídel a píst SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 6

7 000 H ídel a píst KLIKOVÁ SK Í SPODEK PO KLIKOVÁ SK Í SPODEK P ED T SN NÍ KLIKOVÉ SK ÍN,005" SILNÉ T SN NÍ KLIKOVÉ SK ÍN,009" SILNÉ T SN NÍ KLIKOVÉ SK ÍN,015" SILNÉ STANDART ZÁTKA OLEJOVÁ H ÍDEL KLIKOVÁ 16A H ÍDEL KLIKOVÁ 16B H ÍDEL KLIKOVÁ S GUFERO SPODNÍ ŠROUB 22A ŠROUB S PERO SETRVA NÍKU PÍST SESTAVA,020" V TŠÍ P ED PÍST SESTAVA STANDART PO PÍST SESTAVA STANDART P ED PÍST SESTAVA,020" ZV TŠENÝ PÍST SESTAVA STANDART P ED KROUŽEK PÍSTNÍ SADA,020" V TŠÍ P ED KROUŽEK PÍSTNÍ SADA STANDART PO KROUŽEK PÍSTNÍ SESTAVA STANDART KROUŽEK PÍSTNÍ SESTAVA,020" ZV TŠENÝ KROUŽEK PÍSTNÍ SADA STANDART P ED KROUŽEK POJISTNÝ P ED EP PÍSTNÍ (STANDARD) PP ED EP PÍSTNÍ STANDART PO EP PÍSTNÍ (,005" ZV TŠENÝ) P ED OJNICE PO OJNICE STANDART OJNICE STANDART OJNICE,020" ZV TŠENÁ ŠROUB VENTIL VÝFUKOVÝ VENTIL SACÍ PRUŽINA VENTILU PRUŽINA VENTILU PODLOŽKA VENTILU ROZST IKOVA OLEJE PO ROZST IKOVA OLEJE P ED ZDVIHÁTKO VENTILU H ÍDEL VA KOVÁ SVORNÍK 718A KOLÍK KOLO OZUBWNÉ ASOVÁNÍ SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 7

8 000 Válec SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 8

9 000 Válec VÁLEC SESTAVA T SN NÍ SESTAVA S GUFERO (MAGNETO) HLAVA VÁLCE T SN NÍ HLAVY VÁLCE P ED T SN NÍ HLAVY VÁLCE PO ODDYCH SESTAVA PO ODDYCH SESTAVA P ED T SN NÍ ODDYCHU ŠROUB TRUBKA ODDYCHU T SN NÍ KLIKOVÉ SK ÍN,015" SILNÉ STANDART T SN NÍ KLIKOVÉ SK ÍN,005" SILNÉ T SN NÍ KLIKOVÉ SK ÍN,009" SILNÉ ŠROUB S GUFERO SPODNÍ POTRUBÍ SACÍ PO POTRUBÍ SACÍ P ED S T SN NÍ SÁNÍ P ED T SN NÍ SÁNÍ PO ŠROUB ŠROUB S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU LOPATKA REGULÁTORU ŠROUB KRYT VÁLCE ŠROUB KRYTU VÁLCE S SVÍ KA ZAPALOVACÍ 19LM SADA T SN NÍ VELKÁ S KLÍ SVÍ KY ŠROUB T SN NÍ M RKA OLEJE 523A M RKA OLEJE T SN NÍ TRUBKY M RKY OLEJE TRUBKA M RKY OLEJE S BOTKA ZAPALOVACÍ SVÍ KY PODLOŽKA VYMEZOVACÍ KOLÍK ŠROUB KROUŽEK T SNÍCÍ M RKA OLEJE SESTAVA SEDLO SACÍHO VENTILU PO SEDLO SACÍHO VENTILU P ED SEDLO VÝFUKOVÉHO VENTILU PO SEDLO VÝFUKOVÉHO VENTILU P ED POUZDRO VÝFUKOVÉHO VENTILU P ED POUZDRO VÝFUKOVÉHO VENTILU PO POUZDRO SACÍHO VENTILU T SN NÍ VÝFUKU SADA T SN NÍ MALÁ SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 9

10 000 Startér KRYT STARTÉRU Š RA STARTOVACÍ RUKOJE STARTOVACÍ ŠROUB 73A M ÍŽKA SETRVA NÍKU PO A M ÍŽKA SETRVA NÍKU P ED KRYT VENTILÁTORU ŠROUB MATICE ROHATKY ROHATKA STARTÉRU MISKA STARTOVADLA S ZÁPADKA STARTOVACÍ MATICE ŠROUB STARTÉRU STARTÉR PRUŽINA STARTÉRU 770A STARTÉR KOMPLETNÍ S CHLADÍCÍM PLECHEM 930B M ÍŽKA STARTÉRU OKRASNÁ BUBÍNEK STARTOVACÍ (PRUŽINA) BUBÍNEK STARTOVACÍ (PRUŽINA) SPRINT 9D , 10D , 10A Katalog íslo 52/Verze 1/Strana 10

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau INTEC EDGE Verze 121602-0197 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300A 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

CLASIC. Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP. Vladimír Bernklau

CLASIC. Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP. Vladimír Bernklau CLASIC Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300 692307 VÝFUK CLASIC 534

Více

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau INTEC PRO Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2 1453,1454,1447 Rozpis díl 1 9943224 GUFERO 17x35x10 2 1

Více

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 /

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e lu ní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503 KAPSA

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 4/Strana 2 0005321 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI Vladimír Bernklau 1415,1429,1443 Válec a kliková sk í 1 1351702 KROUŽEK POJISTNÝ 15 SN 022928.2 2 2 3011984 EP KLIKOVÝ 1 3 3043046 KROUŽEK PÍSTNÍ 67X2 3 4 9943132 LOŽISKO

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204.

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204. STAVEBNÍ MECHANIZACE 2012 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY Délka/ vnější Ø Šířka/ vnitřní Ø Info - použití pro modely: díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320

Více

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump 17 18 19 20 21 1 363500001 Čerpadlo kompletní Pump assembly 2 363500002 Příruba čerpadla Pump housing 3 363500003 Víko čerpadla Pump cover 4 363500004 Vstupní příruba Input flange 5 363500005 Výstupní

Více

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap 1 642100001 Levá deska Left board 2 642100002 Pravá deska Right board 3 642100003 Kryt Cover 4 642100004 Klapka Flap board 5 642100005 Opěrka Support 6 642100006 Osa kol Wheel axle 7 642100007 Kryt výhozu

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok 1 620800001 Šasí Deck 2 620800002 Kolo Wheel 3 620800003 Podložka Washer 4 620800004 Šroub Bolt 5 620800005 Silenblok Rubber pad 6 620800006 Opěrná noha Leg 7 620800007 Šroub Bolt 8 620800008 Podložka

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového 1 11221-KB01-0700 Ventilové víko Cylinder head cover 1 1 2 90229-KB01-0100 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 1 3 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2 2 4 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22 12 322000012 Silenblok Rubber foot 14 322000014 Kolo Wheel 15 322000015 Osa kola Axle 21 322000021 Filtr Filter 22 322000022 Hadička Tube 24 322000024 Pouzdro Protection sheath 25 322000025 Hadička Tube

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4 1 DY0218-28 Šroub nože Blade Bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Žací nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek 4,7x5x35 Key 4,7x5x35 7 DY0801-3

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 3 956003 Pouzdro Distance bushing 4 956004 Pouzdro Bushing 6 945201 Šroub napínáku Tightener screw 7 945202 Kámen napínáku

Více

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 1 H890-01 šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H890-02 Podložka Washer 3 H890-03 Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 845000003 Kotouč 700x30x4 42Z Saw blade 700x30x4 42T 5 H890-05 Vnitřní příruba kotouče

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin 1 945001 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 945199 Čep štítu Shield pin 3 945198 Pouzdro štítu Shield pin gland 5 945200 Čep štítu brzdy Spacer pin 6 945193 Pomocná pružina Secondary brake pin

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 1 945071 Matice M8x1 Nut M8x1 2 927010002 Setrvačník Flywheel 3 941000028 Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 3x3,7x10 4 260000016 Gufero 12x22x5 Oil seal 12x22x5 5 260000015 Ložisko 6001 Bearing 6001

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 27.08.2018 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1A Alternátor kompletní Alternator assembly Motor UP154 Engine UP

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1A Alternátor kompletní Alternator assembly Motor UP154 Engine UP 1A 029033120501 Alternátor kompletní Alternator assembly 1 012010000037 Motor UP154 Engine UP154 1 2 029030200206 Přední kryt motoru Front engine cover 1 3 029033120501 Rotor Rotor 1 4 029033120501 Stator

Více

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu 1 H541001 Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H541006 Bowden pojezdu Driving cable 7 553SX0055 Křídlová matice Knob nut 9 H4007 Šroub madla Bolt 12 H4010 Víko

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11 1 638900001 Silenblok Rubber foot 2 638900002 Opěrná noha Supprot leg 9 638900009 Osa Axle 10 642000010 Šroub Bolt 11 642000011 Šroub Bolt 12 638900007 Výhoz Discharge chute 13 638900008 Klapka výhozu

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x60 1 2 650000002 Ventilové víko Cylinder head cover 1 3 650000003 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 4 650000004 Hadička odvzdušnění Breathing pipe 1 5 650000005

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA STAVEBNÍ MECHANIZACE KATALOG 2016 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320 43-203 91 44 165 Atlas Copco EB10/16/22 680400728 43-204

Více

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 7 546SH0007 Pojistka

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 208 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 07 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 5 5 5 5 MAX evo JUNIOR MAX evo MINI MAX evo MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: - ### R959 SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT ŘETĚZU Prodejní

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 207 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 130ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 551000002 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 551000003 Podložka nože Blade washer 4 546600004 Nůž Blade 5 551000005 Unašeč nože Blade holder 6 551000006 Pouzdro

Více

ASK AČR Registrační list motoru

ASK AČR Registrační list motoru ASK AČR Registrační list motoru Registrační list č.: M/01/08 Platné od: 01.01.2008 Platné do: 31.12.2010 1. Všeobecné 1.1 Výrobce: IAME spa - ZINGONIA (ITALY) 1.2 Obchodní označení -(Typ/model): PARILLA

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 945199 Čep pravého krytu Pin 3 945198 Pouzdro Bushing 5 945200 Čep štítu brzdy Pin 6 945193 Pružina Spring 7 956020 Pružina Spring 8 945197 Západka

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více