Části motorů a strojů

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Části motorů a strojů"

Transkript

1 Části motorů a strojů Katalog výrobků

2 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Brigs Honda Vari, Jikov Gutbrod Válce, písty a hlavy vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Tecumseh Vari, Jikov Gutbrod Ventily a vačky vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Ostatní části motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Ostatní části motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Gutbrod Části převodových skříní vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Vari DSK 316 Vari AKY Vari DSK 317 Vari T 20 pro lištové sekačky díly pro nápravy strojů Části sečení vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Ložiska vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Kuličková Kuželíková Aksiální Speciální pro sekačky Jehlová Řemeny vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Klasické Speciální Spojovací materiál vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců šrouby a matice pojistné kroužky a podložky klíny a pera Vari, Terra, Jikov

3 spoky vhodné pro Jikov, Vari, Agzat Části motorů a strojů Odstředivé spojky # Obj, číslo Originální číslo L N L N pracovní 0 mm 0 mm 0 mm 0 mm Popis Vhodné pro modely Poznámka obložení spojky Ferodo, lepené obložení spojky kovokeramické navařované obložení spojky Ferodo, lepené obložení spojky kovokeramické navařované Vari, Terra, Jikov Vari, Terra, Jikov B 120 mm obložení spojky lepené Jikov mm obložení spojky lepené Agzat, Diamon setrvačník spojky pro Agzat náboj spojky pro Vari, Jikov, Terra pouzdro spojky pro Vari, Jikov, Terra mm obložení keramické mm obložení spojky Ferodo A obložení spojky Ferodo pružné spoky vhodné pro 4 taktní motory # Obj, číslo Originální číslo pracovní hřídele B 0 mm 22,2 mm lepená C 0 mm 25,4 mm lepená mm kužel keramika GXV mm 22,2 mm keramika mm 25,4 mm keramika mm 22,2 mm lepená BDR 700 Popis Vhodné pro modely Poznámka Váš spolehlivý dodavatel, Jitka Bernklauová, Vodňany, Tel., FAX: ,

4 Části motorů a strojů spoky specíální vhodné pro motory # Obj, číslo Originální číslo pracovní hřídele Popis Vhodné pro modely Poznámka mm 22,2 mm s řemenicí Otava, Rosa, Perla ,2 mm kroužek vymezovací kovová Adéla B bez řemenice Adéla řemenice Adéla mezičlen pryžový Adéla náboj spojky Gutbrod pružiny spojek vhodné pro 2 taktní a 4 taktní spojky # Obj, číslo Originální číslo pružiny drátu Délka pružiny Vhodné pro modely Vari, Terra, jikov všechny čtyřtaktní spojky Agzat Vari, původní Poznámka

5 bubínky spoky vhodné pro Jikov, Vari Části motorů a strojů # Obj, číslo Originální číslo pracovní hřídele Vhodné pro modely mm 1 mm BDR 700, BDR 550, Viva mm 14, mm DSK 317, Aky mm 16, mm T mm 12,0 mm DSK mm 20,0 mm AZS, 2 x drážka pro pero 4 a 5 mm Poznámka Odstředivé spojky ostatní části uchycení motorů vhodné pro Jikov, Vari příruba Vari, Jikov pro spojku 0 mm B příruba Vari, Jikov pro spojku 120 mm uzávěr spona Vari, Jikov pro spojku 0 mm příruba 4 takt Jikov pro spojku 0 mm 5

6 Části motorů a strojů vhodné pro Briggs, Honda, Vari, Jikov, Gutbrod Výfuky # Obj, číslo Originální číslo Pro výrobce Vhodné pro modely Poznámka 1 B , Briggs 3, 3,5 a 4 HP vertikální 2 B , Briggs 3 a 4 HP max, černý 3 B , až 5 HP Briggs S 4 B ZMO-000 Honda GCV B ZE2-013 Honda GX 240, GX Vari, Jikov všechny modely (s krytem) Vari, Jikov všechny modely (bez krytu) Vari, Jikov kryt výfuku Vari, Jikov plech izolační Vari, Jikov clona izolační Vari, Jikov rozpěra výfuku Gutbrod kulaté provedení

7 sady vhodné pro Briggs a Honda Části motorů a strojů Válce a písty 7 9 # Obj, číslo Originální číslo vrtání čepu Síla kroužků Pro výrobce Vhodné pro modely 1 B Briggs 3, 3,5 a 5 HP, Chrom 2 B ZE ZE ZE2-W00 Honda GX 240, chrom 3 B30245 Honda GX 270, chrom 4 B ZF6-000 GX 340, chrom Honda ZF6-W00 5 B ZF6-000 GX 390, chrom Honda ZF6-W00 6 B3056 Honda GXV 160 # Obj, číslo Originální číslo vrtání Počet kroužků Síla kroužků Pro výrobce Vhodné pro modely 7 B Briggs 3, 3,5 a 5 HP, chrom B , Briggs 3 HP B , Briggs 3, 3,5 a 5 HP B , Briggs 4 HP B Briggs B Briggs 9 B ZE A1-ZE1-003 B ZF ZL A1-ZE1-003 B ZE ZE Honda 3 Honda 3 Honda GX 140, GCV 135, GCV 160 GX 160, GXV 160, GX 200 GX 240 B ZE Honda GX 270 B ZE Honda GX 340 B Honda GX 340 Poznámka Poznámka

8 Části motorů a strojů vhodné pro Vari, Jikov, Gutbrod # Obj, číslo Originální číslo vrtání čepu Síla kroužků Vhodné pro modely Vari, Jikov Vari, Jikov s dekompresním kanálem ,00 2 Vari, Jikov originální, zámek uprostřed ,25 2 Vari, Jikov 1. výbrus, zámek uprostřed ,50 2 Vari, Jikov 2. výbrus, zámek uprostřed ,75 2 Vari, Jikov 3. výbrus, zámek uprostřed ,00 2 Vari, Jikov 4. výbrus, zámek uprostřed ,00 2 Vari, Jikov originální, zámek uprostřed ,25 2 Vari, Jikov 1. výbrus, zámek uprostřed ,50 2 Vari, Jikov 2. výbrus, zámek uprostřed ,75 2 Vari, Jikov 3. výbrus, zámek uprostřed ,00 2 Vari, Jikov 4. výbrus, zámek uprostřed ,00 2 Vari, Jikov 6 HP DV Vari, Jikov 6 HP s dekompresním kanálem 60, ,00 2 Vari, Jikov originální, zámek z boku ,25 2 Vari, Jikov 1. výbrus, zámek z boku ,00 2 Vari, Jikov originální, zámek z boku ,25 2 Vari, Jikov 1. výbrus, zámek z boku ,00 2 Gutbrod ,00 2 Gutbrod originální, zámek uprostřed /25 67,25 2 Gutbrod 1. výbrus, zámek uprostřed ,50 2 Gutbrod 2. výbrus, zámek uprostřed ,75 2 Gutbrod 3. výbrus, zámek uprostřed ,00 2 Gutbrod originální, zámek uprostřed /25 67,25 2 Gutbrod 1. výbrus, zámek uprostřed ,50 2 Gutbrod 2. výbrus, zámek uprostřed ,75 2 Gutbrod 3. výbrus, zámek uprostřed Poznámka

9 Části motorů a strojů vhodné pro Jikov, Vari, Gutbrod Hlavy válce a ojnice # Obj, číslo Originální číslo A5 vhodné pro Briggs vrtání - 56 mm Popis Vhodné pro modely Poznámka Opravná sada pro opravu podtlakového dekompresního ventilu Dekompresní sada pro dvoutaktní motory Vari, Terra, Jikov Vari, Terra, Jikov 96023A6 60 mm Vari, Jikov /60 Hlava válce Vari, Terra, Jikov Hlava váloce pro dekompresní Vari, Terra, Jikov 56/60 ventil mm Hlava válce Gutbrod Svorník M6 x 30 pro karburátor Vari, Terra, Jikov Svorník M x 14 mm pro výfuk Vari, Terra, jikov Svorník M x 142 mm pro válec Vari, Terra, Jikov B , , , , 4 HP 2 B , , a 11 HP, , B ,5 HP 4 B ,5 HP

10 Části motorů a strojů vhodné pro Honda B ZE1-000 GX 140, 160, ZE B ZE2-000 GX 240, ZE B ZE3-020 GX 340, 370, ZE B ZE7-000 GXV 160 vhodné pro Tecumseh 1 1 B LAV40, vetšina malých motorů vhodné pro Vari, Jikov, Terra, Gutbrod Kompletní Terra Vari, Jikov Gutbrod čep pístní Gutbrod čep klikový 25 x 40 Gutbrod čep pístní Vari, Jikov čep klikový Vari, Jikov hřídel kliková Vari, Jikov

11 Části motorů a strojů vhodné pro Briggs a Honda 1 2 Ventily a vačkové hřídele # Obj, číslo Originální číslo Popis Pro výrobce Vhodné pro modely 1 B Sací ventil Briggs 3 a 3,5 HP B Výfukový ventil Briggs 3 a 3,5 HP B Sací ventil Briggs HP B Výfukový ventil Briggs HP B , Sací ventil Briggs 16-1 HP B , Výfukový ventil Briggs 16-1 HP B , S Sací ventil Briggs Quantum B , S Výfukový ventil Briggs Quantum B ZE2-000 Sací ventil Honda GX 240, GX 270 B ZE2-000 Výfukový ventil Honda GX 240, GX 270 B ZE3-000 Sací ventil Honda GX 340, GX 390 B ZE3-000 Výfukový ventil Honda GX 340, GX 390 B ZE7-000 Výfukový ventil Honda GXV B ZE1-003 Hřídel vačková HOnda GX 140, GX 160 Poznámka

12 Části motorů a strojů vhodné pro Jikov, Vari, Terra, Gutbrod Plech chladící Vari, Jikov Plech chladící Terra Kolo ventilátoru Vari, Jikov Kolo ventilátoru Gutbrod Páka regulace Vari, Jikov Matice hlavy válce Vari, Jikov, Terra Matice setrvačníku Vari, Jikov, Terra Spona kabelová Vari Terra, Jikov Skříň kliková Vari, Jikov 5 HP Skříň kliková Vari, Jikov 6 HP Průchodka gumová 3 otvory Vari, Jikov, Terra Průchodka gumová 1 otvor Vari, Jikov Držadlo motoru bez DV Vari, Jikov, Terra Držadlo motoru s DV Vari, Jikov Mezistěna Gutbrod Víko krytu Gutbrod Pásek stahovací pro nádrž Gutbrod Podložka pojistná Gutbrod Podložka pojistná náb. spojky Gutbrod

13 vhodné pro převodovku DSK 316 Části motorů a strojů Díly převodových skříní Kolo šnekové DSK Kotouč unášecí Hřídel šnekového kola Hřídel šnekový Kolo ozubené kuželové pro 2 takt Pastorek kuželový pro 2 takt Kryt gufera krátká hřídel Spojka šnekového hřídele Redukce Terra - Vari 10 G Pojistka G Trubka opravná šestihranná Podložka na osový čep Čep osový Pružina vypínání pojezdu vhodné pro převodovku AKY Hřídel šneková Aky Kolo šnekové

14 Části motorů a strojů vhodné pro převodovku DSK Hřídel šnekový DSK Kolo šnekové Kolo řazení Pastorek 2 takt Pastorek 4 takt Předloha Hřídel předlohový Kolo ozubené malé Kolo ozubené 2 takt Kolo ozubené 4 takt Kulisa řadící Zátka mrazová 45 mm Páka řadící prodloužená Podložka zajišťovací Šroub zajišťovací Zátka M14 x 1,5 mm prodloužená

15 vhodné pro převodovku T20 Části motorů a strojů Díly převodových skříní Hřídel šneková T Kolo šnekové Kolo zpětné 2 takt Kolo zpětné 4 takt Hřídel zpětného chodu Kolo řazení 2 takt Kolo řazení 4 takt Hřídel předlohový 2 takt Hřídel předlohový 4 takt Prachovka Zátka mrazová 45 mm Páka řadící prodloužená vhodné pro převodovky lištových sekaček Měch lištové sekačky Kámen náhonu Hřídel výstředníková Páka hnací Zátka mrazová 50 mm

16 Části motorů a strojů vhodné pro nápravy a kola Vari, Terra Poloosa 130 mm hranatá DSK Poloosa 40 mm hranatá DSK Poloosa 610 mm hranatá DSK Poloosa 130 mm T Poloosa 40 mm T Poloosa 610 mm T A Trubka opravná 26/5/40 T Šroub nápravy 610 mm DSK 317, T Šroub nápravy 40 mm DSK 317, T Podložka šroubu nápravy DSK 317, T Závlačka šroubu nápravy DSK 317, T Matice M16 x 1,5 DSK 317, T Náboj kola DSK 317, T Palec rohatky kola DSK 317, T Západka kola DSK 317, T Pružina palce kola DSK 317, T Duše kola 5 x 12 DSK 317, T 20

17 vhodné pro části sečení Části motorů a strojů Díly sečení Hřídel pravá (kratší) BDR 700 starší modely Hřídel levá (delší) BDR 700 starší modely Hřídelka protisměrné převodovky BDR 700 všechny modely Náboj disků BDR 700 starší modely /2 Sada pastorků BDR 700 starší modely Řemenice jednostupňová BDR Unašeč rotoru BDR 700 starší modely Hřídel nože mulčovače Strong Hřídel rotoru kratší (274 mm) Adéla Hřídel rotoru delší (299 mm) Adéla Unašeč rotoru Adéla Příruba disku Adéla další rozsáhlý sortimet dílů pro sečení najdete na

18 Části motorů a strojů ložiska kuličková 1 2 # Obj, číslo Originální číslo vnitřní vnější KIN RS ZVL 6002 KIN BDR ZVL BDR RS KIN , KIN RS KIN RS C3 KIN zvětšená vůle 6005 KIN , ZVL RS KIN , KIN RS KIN KIN RS KIN KIN KIN , RS KIN ZVL KIN , C3 ZVL KIN RS KIN C3 KIN , RS KIN KIN , RS KIN C3 ZVL KIN RS C3 KIN C3 KIN ZVL ,9 dvouřadé Výška Vhodné pro modely Poznámka

19 Části motorů a strojů ložiska kuličková, kuželíková, aksiální, jehlová Ložiska # Obj, číslo Originální číslo vnitřní vnější AA ZVL AA ZVL AA ZVL A KLF ZVL , , A KLF ZVL , ZVL ZVL , BB1001 BB , HK VARI HK VARI HK AZS Výška Vhodné pro modely Poznámka bal 10 kusů

20 Části motorů a strojů řemeny klínové univerzální - klasické # Obj, číslo Originální číslo Typ Li délka Lw délka 1 RK10x450 Z RK10x Z BRAVO RK10x Z BRAVO RK10x Z BLANICE RK10x650 Z RK10x690 Z RK10x700 Z RK10x Z RK10x , RK10x , , RK10x , 5275 Z 10 Z 29 Z 10 Z 29, Z RK10x00 Z RK10x20 Z RK10x , Z LTS RK10x50 Z RK13x A RK13x A RK13x , A RK13x A RK13x A RK13x A RK13x A L590K RK13x A L600K RK17x B RK17x B RK17x B Vhodné pro modely Poznámka

21 Části motorů a strojů klínové řemeny specíální Klínové řemeny # Obj, číslo Originální číslo Typ Li délka Lw délka 1 RK13x A La BRAVO 2 VB-4L550K A La RK13x AW BLANICE VB-4L590K L/ BLANICE VB-4L550K 4L/ RK13x A Lp ADÉLA VB-4L40K L/ ADÉLA VB-4L470L 4L/ RK13x , A ,5, PONY VB-4L340K L/ PONY VB-4L330K 4L/ PONY TX Ld 1205 La TX Ld 1270 La A TX VB-AA6K RK-AA AA 6 BDR 700 Vhodné pro modely Poznámka měřidlo pro řemeny 1 1 B1993 Měřidlo délky řemenů max 60, 153 cm

22 Části motorů a strojů šrouby a matice # Obj, číslo Originální číslo Závit Délka těla Norma Vhodné pro modely Poznámka M6 16 DIN963 zápustný M6 20 DIN963 zápustný A M6 20 DIN963 zápustný imbus M6 16 DIN912 imbus M6 22 DIN912 imbus M6 25 DIN912 imbus M 30 DIN912 imbus M10 70 DIN912 imbus M6 70 DIN M10 0 DIN M5 20 DIN M6 14 DIN M 16 DIN M 20 DIN M 25 DIN M10 20 DIN M10 60 DIN M 20 DIN M 50 DIN603 # Obj, číslo Originální číslo Závit Výška Norma Vhodné pro modely Poznámka M5 DIN M6 DIN M DIN M10 DIN M10x1 DIN267 unašeč spojky M10 DIN936 nízká M12x1,25 DIN936 nízká M14x1,5 DIN936 nízká M4 DIN95 pojistná M5 DIN95 pojistná M6 DIN95 pojistná M DIN95 pojistná M6 ONL324 pojistná - spojky M16x1,5 DIN937 korunková M20x1,5 DIN937 korunková

23 Části motorů a strojů kroužky pojistné a podložky pojistné, závlačky Spojovací materiál # Obj, číslo Originální číslo Typ hřídele / otvoru Norma Vhodné pro modely Poznámka vnější 10 DIN vnější 12 DIN vnější 14 DIN vnější 16 DIN vnější 1 DIN vnější 20 DIN vnější 50 DIN vnitřní 14 DIN vnitřní 32 DIN vnitřní 42 DIN B19344 B vnější 6 mm B19345 B B19346 B vnější vnější mm 10 mm B19356 B vnější 12 mm ,1 DIN ,2 DIN ,2 DIN ,2 náboj spojky Vari, Jikov BN 791 rohatka Vari, jikov ,5 plochá bubínek spojky ,4 velká mm 1,6 DIN mm 2,5 DIN m 4 DIN 94

24 Části motorů a strojů klíny a pera # Obj, číslo Originální číslo Rozměr Délka Norma Vhodné pro modely Poznámka x 4 12 DIN x 4 16 DIN x 4 32 DIN x 5 14 DIN x 6 14 DIN x 6 1 DIN x 6 22 DIN x 6 2 DIN x 6 36 DIN x DIN DIN ,5 DIN ,5 DIN 6

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Brigs

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 201-2019 151 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek a ostatní části Výfuky motorů

Více

Těsnění. Honda. Husqvarna. Stihl. Tecumseh. Jikov. Sachs. Guttbrod

Těsnění. Honda. Husqvarna. Stihl. Tecumseh. Jikov. Sachs. Guttbrod Katalog výrobků 2016-2017 7 Obsah kapitoly Sady těsnění vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Husqvarna Mitsubishi Stihl vhodné pro Briggs karburátoru a výfuku skříně válce vhodné pro Honda

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

Těsnění Katalog výrobků

Těsnění Katalog výrobků Katalog výrobků 2014-2015 7 Obsah kapitoly Sady těsnění vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Husqvarna Mitsubishi Stihl vhodné pro Briggs karburátoru a výfuku skříně válce vhodné pro Honda

Více

Těsnění Katalog výrobků

Těsnění Katalog výrobků Katalog výrobků 2018-2019 135 7 Obsah kapitoly Sady těsnění vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Husqvarna, Partner Mitsubishi Stihl vhodné pro Briggs karburátoru a výfuku skříně válce

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

Páčky a bowdeny Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015

Páčky a bowdeny Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015 Páčky a bowdeny Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Páčky plynu a spojky vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Univerzální páčky plynu vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Kov plast

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 4/Strana 2 0005321 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2 1453,1454,1447 Rozpis díl 1 9943224 GUFERO 17x35x10 2 1

Více

10 Obsah kapitoly. Páčky plynu a spojky vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov. Vari

10 Obsah kapitoly. Páčky plynu a spojky vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov. Vari Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Páčky plynu a spojky Jikov Vari Univerzální páčky plynu Kov plast Kovové Vari, Jikov Speciální bowvdeny a lanka Jikov Vari MF LTS Castel Garden Univerzální bowdeny

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

Páčky a bowdeny Katalog výrobků

Páčky a bowdeny Katalog výrobků Páčky a bowdeny Katalog výrobků 018-019 01 Obsah kapitoly Páčky plynu a spojky Jikov Vari Univerzální páčky plynu Kleče pro 4 taktní motory části klečí Kov plast Kovové Vari, Jikov Speciální bowvdeny a

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

Palivová soustava Katalog výrobků

Palivová soustava Katalog výrobků Palivová soustava Katalog výrobků 208-209 77 Obsah kapitoly Karburátory vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Mitsubishi Stihl Vari, Jikov, Terra, Gutbrod Walbro - originální Zama - originální

Více

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau SPRINT Verze 9D902-2004 10D902-0155 10A902-2275 QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204.

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204. STAVEBNÍ MECHANIZACE 2012 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY Délka/ vnější Ø Šířka/ vnitřní Ø Info - použití pro modely: díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau INTEC EDGE Verze 121602-0197 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300A 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

CENÍK ND 2012 CENA Cena s DPH. Cena bez DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2012 CENA Cena s DPH. Cena bez DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2012 CENA 2012 Č.položky Název Balení Cena bez DPH Cena s DPH 0000111 DRŽÁK RUKOJETI HORNÍ (ŠUPA) pro ND 1 56,67 68,57 0001212 KLEČE SPECIÁL 1 3 661,76 4 430,74 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR

Více

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e lu ní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

CENÍK ND 2017 PLATNÝ OD DO CENA Cena bez DPH. Cena s DPH

CENÍK ND 2017 PLATNÝ OD DO CENA Cena bez DPH. Cena s DPH Č.položky CENÍK ND 2017 PLATNÝ OD 1.2.2017 DO 31.12.2017 Název Cena bez DPH CENA 2017 Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 2,41 2,92 1300516 MATICE M12

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

Startéry ruční Katalog výrobků

Startéry ruční Katalog výrobků Startéry ruční Katalog výrobků 2018-2019 99 Obsah kapitoly Staréry ruční vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Husqvarna Mitsubishi Stihl Tecumseh Vari, Jikov, Gutbrod Kladky startérů vhodné

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 /

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503 KAPSA

Více

Části pil Katalog výrobků

Části pil Katalog výrobků Části pil Katalog výrobků 208-20 8 Obsah kapitoly Čerpdla oleje Alpina, AL-KO, Einhell, McCulloch Husqvarna, Partner Oleo - Mac Stihl Homelite, Zenoah Šneky čerpadel oleje Husqvarna Oleo - Mac Stihl Madla

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

Zapalování Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015

Zapalování Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015 Zapalování Katalog výrobků 2014-2015 1 Obsah kapitoly Části zapalování vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Zapalovací svíčky BRISK Klíče kombinovné Botky kabelové Kabely zapalování Měření zapalování

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 27.08.2018 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA STAVEBNÍ MECHANIZACE KATALOG 2016 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320 43-203 91 44 165 Atlas Copco EB10/16/22 680400728 43-204

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Prstová lišta tabulka č. 01 4260714174 525001.04 Dvojprst 239 Kč (E 527) 0,60 kg 4262715438 525001.31 Žací kosa s hlavicí - 4,2 m Schumacher 4263715453 525001.32 Žací kosa s hlavicí - 4,8 m Schumacher

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1 Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1. 10-217-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 13 do 7. série 1 110-940020 1. 10-231-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 18

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097 8596220005250 001010098 8596220005267 001010099

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 125 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: 1 ROTAX - Kapitola 1 SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX Prodejní cena - Kč POZICE KÓD Popis

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 03.12.2018 WT SERVIS spol. s r.o. www.weltservis.cz MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více