Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)"

Transkript

1 CZ-PL-RUS

2 Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

3 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19 Zařízení pro rychlonapínání řetězu 21 Zapalování 23 Startovací zařízení 25 Těleso nádrže 27 Systém AV, trubka rukojeti 29 Vzduchový filtr, ovládání plynu 31 Karburátor WTE-1, WTE-2, WTE-4, WTE Karburátor WT , ( ) Karburátor WT-427, WT-581, WT , ( ) Karburátor WT , ( ) Kryt, víko karburátorové skříně 45 Nástroje, zvláštní příslušenství 47 Číslo stroje 49 Laser 2-in-1 51 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (3)

4 MS 260, MS 260 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpadlo Spojka, řetězka Řetězová brzda Zařízení pro rychlonapínání řetězu Zapalování Startovací zařízení Těleso nádrže Systém AV, trubka rukojeti Vzduchový filtr, ovládání plynu Karburátor WTE-1, WTE-2, WTE-4, WTE-11 Karburátor WT , ( ) Karburátor WT-427, WT-581, WT , ( ) Karburátor WT , ( ) Kryt, víko karburátorové skříně Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Laser 2-in-1 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (4)

5 MS 260, MS 260 C Popis Technické informace Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpadlo Spojka, řetězka Řetězová brzda Zařízení pro rychlonapínání řetězu Zapalování Startovací zařízení Těleso nádrže Systém AV, trubka rukojeti Vzduchový filtr, ovládání plynu Karburátor WTE-1, WTE-2, WTE-4, WTE-11 Karburátor WT , ( ) Karburátor WT-427, WT-581, WT , ( ) Karburátor WT , ( ) Kryt, víko karburátorové skříně Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Laser 2-in-1 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (5)

6 Kliková skříň Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (6)

7 Kliková skříň Popis Include Technické informace Kliková skříň (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Nátrubek (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Trubkový nýt 6,5x0,5x6,8 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Válcový kolík 5x18 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Rýhovaný hřeb s válcovou hlavou 2,6x8 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Ventil (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Radiální kuličkové ložisko 15x35x13 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Radiální kuličkové ložisko (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Čep (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Čep (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Čep (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Šroub s válcovou hlavou IS- M5x20 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Šroub s nákružkem M8 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Hadice Sací hlava Těsnící kroužek hřídele 15x29,6x Těsnící kroužek hřídele 12x20x Těsnění Klikový hřídel Segmentová pružina 2x3, Uzávěr nádržky Kulatý těsnící kroužek 23x Ozubený doraz (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13 ) Doraz (B) Šroub s válcovou hlavou IS- M5x12 (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13 ) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (7)

8 Kliková skříň Popis Include Technické informace Pojistná matice M5 (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13 ) Izolační fólie Kat. (6,7) Sada těsnění (B) Ozubený doraz (B) Ozubený doraz (B) Ozubený doraz (B) Šroub s šestihrannou hlavou M5x12 (B) Pojistná matice M5 (B) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (8)

9 Válec, tlumič výfuku Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (9)

10 Válec, tlumič výfuku Popis Include Až do Z Technic ké infor mace Válec s pístem Ø 44,7 mm Píst Ø 44,7 mm Těsnící pístní kroužek Ø 44,7x1,2 mm Pístní čep 10x6x rozpěrný pojistný kroužek Závrtný šroub M Zátka 8 * Válec s pístem Ø 44 mm 9 * Píst Ø 44 mm 10 * Těsnící pístní kroužek Ø 44x1,2 mm 4-7, 9, 10 4, 5, Věnec jehlovéh o ložiska 10x13x1 2, Těsnění válce 0,5 mm (1,2,3,4, 5,6,7,9,1 0,11,12, 13) Těsnění válce 1 mm Nízk ozkompr imovaný (8) Šroub s válcovou hlavou Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (10)

11 Válec, tlumič výfuku Popis Include Až do Z Technic ké infor mace IS- M5x Dekomp resní ventil (1, 2,3,4,6,7,8,9,10,1 1,12,13) Zakrytí ( 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,1 3) Čepička (5,12) Zapalov ací svíčka Bosch WSR 6 F Zapalov ací svíčka NGK BPMR7A Meziplec h (4,10, 12,13) Chladicí plech (1, 2,3,6,7,8,9,11) Těsnění tlumiče výfuku Tlumič výfuku ( 1,2,3,5,8,9,11) Vrchní miska (1,2,3,5,8, 9,11) Šroub s válcovou hlavou IS- M5x Šroub s válcovou hlavou IS- M5x16 26 * Šroub s válcovou hlavou IS- Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (11)

12 Válec, tlumič výfuku Popis Include Až do Z Technic ké infor mace M5x12 27 * Šroub s válcovou hlavou IS- M5x Tlumič výfuku USA, CDN, AUS, NZ (4,10,12,13) Vrchní miska USA, CDN, AUS, NZ (4,10,12,13) , Mřížka USA, CDN, AUS, NZ (4,10,12,13) Šroub do plechu 4,2x9,5 USA, CDN, AUS, NZ (4,10,12,13) Tlumič výfuku Kat. (6,7) Vrchní miska Kat. (6,7) Přídavná sada - k atalyzát or (B) Sada těsnění (B) 21, 24, 32, 33 12, 21 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (12)

13 Olejové čerpadlo Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (13)

14 Olejové čerpadlo Popis Include Až do Technické informace Přestavná sada "olejové čerpadlo" přestavitelná (B) Olejové čerpadlo přestavitelné (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13) Buben spojky (D) (1,2,3,4,6,7,8,9,1 0,11,12,13) Podložka (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12, 13) Tlačná pružina (1,2,3,4,6,7,8,9,10, 11,12,13) Píst čerpadla (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13) Ložiskové pouzdro (1,2,3,4, 6,7,8,9,10,11,12, 13) Kulatý těsnící kroužek 4x2 (1,2, 3,4,6,7,8,9,10,11, 12,13) Regulační čep (1, 2,3,4,6,7,8,9,10,1 1,12,13) Upínací kolík 2x10 (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13) Podložka (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12, 13) Šnek (1,2,3,4,6,7, 8,9,10,11,12,13) Unášeč (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,1 3) Kroužek 12x15x12 (1,2,3, 4,6,7,8,9,10,11,1 2,13) Šroub s válcovou hlavou IS-M4x12 15 * Podložka (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12, 13) 16 * Tlačná pružina (1,2,3,4,6,7,8,9,10, 11,12,13) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (14)

15 Olejové čerpadlo 17 * Píst čerpadla (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13) Popis Include Až do Technické informace * Zátka (1,2,3,4,6, 7,8,9,10,11,12,13 ) 19 * Šnek (1,2,3,4,6,7, 8,9,10,11,12,13) Olejové čerpadlo 65 (zdivh 0,65 mm) (5,12) Hadice 75 mm Šnek (5,12) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (15)

16 Spojka, řetězka Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (16)

17 Spojka, řetězka Popis Include Technické informace Spojka Unášeč Odstředivé závaží Držák Tažná pružina Krycí kotouč Věnec jehlového ložiska 10x13x10 CDN (10,12) Věnec jehlového ložiska 10x13x10 (1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12,13) Řetězka 0.325" 7z (1,2,3,6,7,8,9,11,12) Řetězka 0.325" 8z (B) Podložka Ø 27 mm CDN (10) Podložka Ø 27 mm (1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12,13) Pojistná podložka 8x1, Souprava "Prstencová řetězka 0.325" 7z" (B) Buben spojky (D) (1,4,9,10,12,13) Prstencová řetězka 0.325" 7z (1,4,5,9,10,12,13) Souprava "Prstencová řetězka 0.325" 8z" (B) 11-13, Prstencová řetězka 0.325" 8z (B) Souprava "Prstencová řetězka 3/8" Picco 7z" (B) 11-13, Prstencová řetězka 3/8" Picco 7z (B) Souprava "Prstencová řetězka 3/8" Picco 8z" (C) 11-13, Prstencová řetězka 3/8" Picco 8z (C) Souprava "Prstencová řetězka 3/8" 7z" 11-13, Prstencová řetězka 3/8" 7z USA (12,13) Řetězka 0.325" 7z (B) Řetězka 0.325" 8z (B) 21 1 Buben spojky (D) (5,12) Souprava "Prstencová řetězka 0.325" 7z" 11, 12, 14, 21 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (17)

18 Spojka, řetězka Souprava "Prstencová řetězka 0.325" 8z" (B) Popis Include Technické informace 11, 12, 15, Souprava "Prstencová řetězka 3/8" 7z" (B) 11, 12, 18, 21 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (18)

19 Řetězová brzda Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (19)

20 Řetězová brzda Popis Include Ochranný kryt ruky (1,2,3,6,7,8,9,11) Ochranný kryt ruky (4,10,12,13) Kombinovaný šroub M Páka Pružina Pojistná podložka Páka Tažná pružina Hadice 12x1x20 mm Brzdný pás Víko Šroub s válcovou hlavou IS-M4x Souprava "Čelní kolo / upínací šroub" (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Kulatý těsnící kroužek 7x1,5 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Napínací šoupátko (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Tlačný element (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Plechový kryt (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Šroub s válcovou hlavou M4x Boční plech, vnitřní 0,5 mm (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Boční plech, vnitřní (B) (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Víko řetězky (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) 22, Ochranný kryt Kluzná lišta Šestihranná matice M8 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Informační štítek USA (12,13) Nálepka Arctic (10) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (20)

21 Zařízení pro rychlonapínání řetězu Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (21)

22 Zařízení pro rychlonapínání řetězu Popis Include Technické informace Kliková skříň (2,3,4) 2-8, Nátrubek (2,3,4) Trubkový nýt 6,5x0,5x6,8 (2,3,4) Válcový kolík 5x18 (2,3,4) Rýhovaný hřeb s válcovou hlavou 2,6x8 (2,3,4) Ventil (2,3,4) Radiální kuličkové ložisko (2,3,4) Radiální kuličkové ložisko 15x35x13 (2,3,4) Šroub s válcovou hlavou IS- M5x20 (2,3,4) Čep (2,3,4) Čep (2,3,4) Čep (2,3,4) Šroub s nákružkem M8 (2,3,4) Kluzná lišta (2,3,4) Víko (2,3,4) Šroub s válcovou hlavou IS- M4x12 (2,3,4) Boční plech, vnitřní (2,3,4) Závitořezný šroub M4x16 (2,3,4) Napínací kotouč (2,3,4) Matice M4 (2,3,4) Víko řetězky (2,3,4) Šroub s válcovou hlavou P4x12 (2,3,4) Plechový kryt (2,3,4) Napínací kolo (2,3,4) Ochranný kryt (2,3,4) Křídlatá matice (2,3,4) Uzávěr nádržky (2,3,4) Kulatý těsnící kroužek 23x3 (2,3,4) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (22)

23 Zapalování Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (23)

24 Zapalování Popis Include Technické informace Setrvačník (1,2,4,5,6,8,12,13) Setrvačník (3,7,9,10,11) Generátor (3,7,9,10,11) Zástrčný kolík (C) (3,7,9,10,11) Izolační hadička 35 mm (3,7,9,10,11) Šroub s válcovou hlavou M3,5x12 (3,7,9,10,11) Držák (3,7,9,10,11) Šestihranná matice M8x Modul zapalování Zapalovací vedení 150 mm (D) Zapalovací vedení 1 m (B) Zapalovací vedení 10 m (B) Ochranná průchodka Držák kabelu Kabelový svazek (1,2,4,5,6,8,12,13) Násuvná objímka 4,8-1/0,8 (C) Kabelové oko A5-1,5 (C) Kontaktní objímka (C) Pryžová průchodka Izolační hadička 90 mm Kabelový svazek (3,7,9,10,11) 14-18, Násuvná objímka (C) (3,7,9,10,11) 21 1 Kontaktní pouzdro (D) (3,7,9,10,11) Zástrčný kolík (C) (3,7,9,10,11) Šroub s válcovou hlavou IS- M5x Nástrčka zapalovacího vedení Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (24)

25 Startovací zařízení Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (25)

26 Startovací zařízení Popis Include Těleso ventilátoru se startovacím zařízením Těleso ventilátoru Typový štítek MS 260 (1,5,6,7,8,9,10,11,12,13) Typový štítek MS 260 C (2,3,4) Pouzdro Podložka Trubkový nýt 5,5x0,5x6, Vratná pružina Pouzdro pružiny Lanová kladka Západka Podložka Pružina Rukojeť ElastoStart Ø 3,5 mm (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12) 14, Startovací lano Ø 3,5x960 mm Startovací lano Ø 3,5 mm x 30,5 m (B) Čepička (1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12) Šroub s válcovou hlavou IS M4x Rukojeť (5,12,13) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (26)

27 Těleso nádrže Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (27)

28 Těleso nádrže Popis Include Až do Technické informace Těleso nádrže 2-9, Šroub s nákružkem Informační štítek MS Větrání nádrže Kulatý těsnící kroužek (D) Dorazový nárazník Uzávěr nádržky Kulatý těsnící kroužek 25x3, Kontaktní pružina Průchodka 11 * Průchodka (1,2,3, 4,5,6,7,8,9,11,12 ) 12 * Průchodka USA (12,13) 13 * Průchodka CDN (10,12) Hadice Sací hlava Objímka Koleno Hadicová sponka o prům. 32x Impulzní hadička Podložka Miska rukojeti Šroub s válcovou hlavou IS-P4x Informační štítek USA (12) Informační štítek (C) Kat. (6,7) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (28)

29 Systém AV, trubka rukojeti Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (29)

30 Systém AV, trubka rukojeti Popis Include 1 Systém AV běžný: Kroužkový tlumič/nárazník (4,10,12,13) Kroužkový tlumič/nárazník (4,10,12,13) Kroužkový tlumič/nárazník (4,10,12,13) 1 Systém AV měkký: Kroužkový tlumič/nárazník (1,2,3,5,6,7,8,9,11) Kroužkový tlumič/nárazník (1,2,3,5,6,7,8,9,11) Kroužkový tlumič/nárazník (1,2,3,5,6,7,8,9,11) Přídržný plíšek Šroub s válcovou hlavou IS-M5x Objímka Šroub s válcovou hlavou IS-P6x26, Šroub s válcovou hlavou IS-P6x Zátka Zachytávač řetězu Zátka Trubka rukojeti (1,2,4,5,6,8,12,13) 16, Šroub s válcovou hlavou IS-P6x21,5 (1,2,4,5,6,8,12,13) Šroub s válcovou hlavouis-p6x32,5 (1,2,4,5,6,8,12,13) Trubka rukojeti (3,7,9,10,11) Izolační hadička 130 mm (3,7,9,10,11) Kontaktní objímka (C) (3,7,9,10,11) Násuvná objímka (C) (3,7,9,10,11) Šroub s válcovou hlavou IS-P6x19 (3,7,9,10,11) Výhřevná fólie (3,7,9,10,11) 24, Zástrčný kolík (C) (3,7,9,10,11) Násuvná objímka (C) (3,7,9,10,11) Tlačný element (3,7,9,10,11) Izolační hadička 35 mm (3,7,9,10,11) Izolační hadička 40 mm (3,7,9,10,11) Zastavovací spínač (3,7,9,10,11) Průchodka (3,7,9,10,11) Vedení uzemnění (3,7,9,10,11) 32, Kabelové oko A 8-1 (C) (3,7,9,10,11) Kabelové oko A 4-1 (C) (3,7,9,10,11) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (30)

31 Vzduchový filtr, ovládání plynu Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (31)

32 Vzduchový filtr, ovládání plynu Popis Include Až do Z Vzduchový filtr (1,2,3,5,6,7,8,9,11) Vzduchový filtr, rounová netkaná textilie USA, CDN, AUS, NZ (4,10,12,13) Kruhová matice se zářezy na čele Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci Startovací kladka Kulatý těsnící kroužek 7x2, Karburátor WTE-1B (1,2,3,4,5,6,7,11,12,13) Karburátor WTE-11A BR (1) Karburátor WTE-4B Nízkozkomprimova ný (8) Karburátor WTE-2B (9,10) 11 * Karburátor WT-426B (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 12 * Karburátor WT-403B USA (12,13) 13 * Karburátor WT-427 (9) 14 * Karburátor WT-590 (10) 15 * Karburátor WT-581A CDN (1) Topný prvek (9,10) Zástrčný kolík (C) (9,10) Výhřevná destička (9,10) Průchodka 20 * Průchodka (1,2,3,4, 5,6,7,8,9,11,12) 21 * Průchodka USA (12,13) 22 * Průchodka CDN (10,12) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (32)

33 Vzduchový filtr, ovládání plynu Průchodka Šestihranná matice M Válcový kolík 5x Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci Plynová páka Plynové pákoví Kontaktní pružina Pojistka plynové páčky Spínací hřídel Popis Include Až do Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (33)

34 Karburátor WTE-1, WTE-2, WTE-4, WTE-11 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (34)

35 Karburátor WTE-1, WTE-2, WTE-4, WTE-11 Popis Include Karburátor WTE-1B (1,2,3,4,5,6,7,11,12,13) 1-8, Karburátor WTE-4B Nízkozkomprimovaný (8) 1-8, 10, 11, Karburátor WTE-2B (9,10) 1-8, Karburátor WTE-11A BR (1) 1-6, 13-29, Vstupní jehla Pružina Regulační páčka sání Osa Šroub s půlkulovou hlavou Šroub s půlkulovou hlavou Škrticí klapka Seřizovací šroub volnoběhu 9 * Seřizovací šroub volnoběhu Hlavní seřizovací šroub Čepička Pevná tryska 0.48 (1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13) Těsnění Regulační membrána Uzávěrné víko Šroub Těsnící kroužek Podložka Pružina Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci Škrticí hřídelka s páčkou Pojistná podložka Síto Membrána čerpadla Těsnění Uzávěrné víko 28, Svěrací kus Dorazový šroub volnoběhu Šroub Termospínač (9,10) Držák (9,10) Pevná tryska 0.46 (B) Výšková tryska (1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (35)

36 Karburátor WTE-1, WTE-2, WTE-4, WTE-11 Popis Pevná tryska 0.46 Nízkozkomprimovaný (8) Include Pevná tryska 0.50 BR (1) Škrticí klapka BR (1) Seřizovací šroub volnoběhu BR (1) Hlavní seřizovací šroub BR (1) Souprava "Díly karburátoru" 1-3, 13, 14, Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (36)

37 Karburátor WT , ( ) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (37)

38 Karburátor WT , ( ) Popis Include Až do * Karburátor WT-426B (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) * Vstupní jehla (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 2 * Pružina (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 3 * Regulační páčka sání (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 4 * Osa (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 5 * Šroub s půlkulovou hlavou (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 6 * Uzávěrná zátka (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 7 * Ventilová tryska 0.48 (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 8 * Těsnění (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 9 * Regulační membrána (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 10 * Uzávěrné víko (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 11 * Šroub (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 12 * Šroub s půlkulovou hlavou (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 13 * Škrticí klapka (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 14 * Těsnící kroužek (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 15 * Podložka (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 16 * Pružina (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 17 * Hlavní seřizovací šroub (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 18 * Seřizovací šroub volnoběhu (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 19 * Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 20 * Škrticí hřídelka s páčkou (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 21 * Pojistná podložka (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 22 * Síto (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 23 * Membrána čerpadla (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 24 * Těsnění (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 25 * Uzávěrné víko (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 26, * Svěrací kus (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 27 * Dorazový šroub volnoběhu (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 28 * Šroub (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (38)

39 Karburátor WT , ( ) Popis Include Až do 29 * Pevná tryska 0.46 (B) Výšková tryska (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) * Souprava "Díly karburátoru" (1,2,3,4,5,6,7,8,11,12) 1-3, 8, 9, Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (39)

40 Karburátor WT-427, WT-581, WT , ( ) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (40)

41 Karburátor WT-427, WT-581, WT , ( ) Popis Include Až do * Karburátor WT-427 (9) 1-7, * Těsnící kroužek (9) 2 * Podložka (9) 3 * Pružina (9) 4 * Seřizovací šroub volnoběhu (9) 5 * Těsnící kroužek (9) 6 * Pružina (9) 7 * Hlavní seřizovací šroub (9) * Karburátor WT-590 (10) 8-36 * Karburátor WT-581A CDN (1) 8-11, 13-21, * 2 Těsnící kroužek (D) (1,9,10) 9 * Seřizovací šroub volnoběhu (1,9,10) 8 10 * Hlavní seřizovací šroub (1,9,10) 8 11 * Čepička (1,9,10) 12 * Ventilová tryska 0.48 (9,10) 13 * Vstupní jehla (1,9,10) 14 * Pružina (1,9,10) 15 * Regulační páčka sání (1,9,10) 16 * Osa (1,9,10) 17 * Šroub s půlkulovou hlavou (1,9,10) 18 * Uzávěrná zátka (1,9,10) 19 * Těsnění (1,9,10) 20 * Regulační membrána (1,9,10) 21 * Uzávěrné víko (1,9,10) 22 * Termospínač (9,10) 23 * Držák (9,10) 24 * Šroub (1,9,10) 25 * Síto (1,9,10) 26 * Membrána čerpadla (1,9,10) 27 * Těsnění (1,9,10) 28 * Uzávěrné víko (1,9,10) 29, * Svěrací kus (1,9,10) 30 * Dorazový šroub volnoběhu (1,9,10) 31 * Šroub (1,9,10) 32 * Škrticí klapka (1,9,10) 33 * Šroub s půlkulovou hlavou (1,9,10) 34 * Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (1,9,10) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (41)

42 Karburátor WT-427, WT-581, WT , ( ) Popis Include Až do 35 * Škrticí hřídelka s páčkou (1,9,10) 36 * Pojistná podložka (1,9,10) 37 * Pevná tryska 0.46 CDN (1) 37 * Pevná tryska 0.46 (B) Výšková tryska (9,10) * Souprava "Díly karburátoru" (1,9,10) 13-15, 19, 20, Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (42)

43 Karburátor WT , ( ) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (43)

44 Karburátor WT , ( ) Popis Include Až do * Karburátor WT-403B USA (12,13) * Uzávěrné víko USA (12,13) 2 * Šroub USA (12,13) 3 * Regulační membrána USA (12,13) 4 * Těsnění USA (12,13) 5 * Vstupní jehla USA (12,13) 6 * Pružina USA (12,13) 7 * Regulační páčka sání USA (12,13) 8 * Osa USA (12,13) 9 * Šroub s půlkulovou hlavou USA (12,13) 10 * Zpětný ventil USA (12,13) 11 * Pevná tryska 0.56 USA (12,13) 12 * Ventilová tryska USA (12,13) 13 * Uzávěrná zátka USA (12,13) 14 * Síto USA (12,13) 15 * Membrána čerpadla USA (12,13) 16 * Těsnění USA (12,13) 17 * Uzávěrné víko USA (12,13) 18, * Svěrací kus USA (12,13) 19 * Dorazový šroub volnoběhu USA (12,13) 20 * Šroub USA (12,13) 21 * Těsnící kroužek USA (12,13) 22 * Podložka USA (12,13) 23 * Pružina USA (12,13) 24 * Seřizovací šroub volnoběhu USA (12,13) 25 * 1 Uzávěrná zátka (C) USA (12,13) 26 * Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci USA (12,13) 27 * Škrticí hřídelka s páčkou USA (12,13) 28 * Pojistná podložka USA (12,13) 29 * Škrticí klapka USA (12,13) 30 * Šroub s půlkulovou hlavou USA (12,13) 31 * Pevná tryska 0.52 (B) Výšková tryska (12,13) * Souprava "Díly karburátoru" USA (12,13) 3-7, Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (44)

45 Kryt, víko karburátorové skříně Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (45)

46 Kryt, víko karburátorové skříně Popis Include Technické informace Kryt (1,2,3,6,7,8,9,11) 3, Kryt (4,10,12,13) Izolační fólie Čepička Kruhová matice se zářezy na čele Izolační kus Víko skříně karburátoru 8, Víko Uzávěr Přídavná sada - předehřívání nasávaného vzduchu (B) Víko skříně karburátoru (B) , 9, 11, Zakrytí (B) Slepý nýt 5x8 (B) Krycí deska (B) Šroub do plechu 3,5x9,5 (B) Vložka vedení vzduchu (B) Informační štítek uzávěr nádržky USA (10,12,13) 17 * Informační štítek uzávěr nádržky USA (10,12,13) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (46)

47 Nástroje, zvláštní příslušenství Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (47)

48 Nástroje, zvláštní příslušenství Popis Include Souprava "Nářadí" Kombiklíč Šroubovák IS 5x120x Šroubovák Brašna na nářadí Kryt řetězu Prodloužení krytu řetězu až na 63 cm (B,C) Pilovací měrka (B) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (48)

49 Číslo stroje Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (49)

50 Číslo stroje Zn. c. Mno Popis 1 1 Poloha výrobního čísla Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (50)

51 Laser 2-in-1 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (51)

52 Powered by TCPDF ( Laser 2-in-1 Popis Include Laser (B) (1,2,4,5,6,8,12,13) Těleso - spodní polovina (B) (1,2,4,5,6,8,12,13) Výstražný štítek (B) (1,2,4,5,6,8,12,13) Šroub s válcovou hlavou IS-P4x10 (B) (1,2,4,5,6,8,12,13) Taška na akumulátor (B) (1,2,4,5,6,8,12,13) Držák (B) (1,2,4,5,6,8,12,13) Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (52)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno Čelní a zadní okno 1 Čelní a zadní okno Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 12-150-94001 Sklo čelního okna pro levé řízení 1 110-740513 12-150-94001 Sklo čelního okna (provedení Float") 1

Více

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 /

Více

Prodejní cena ND včetně DPH

Prodejní cena ND včetně DPH Prodejní cena ND včetně DPH Skupina Obj. číslo-nové Obj. číslo-staré Název Cena vč. DPH Aku nůžky SOLO 12130 2200163 píst 35,00+čep+kroužky 1 413,46 Kč Aku nůžky SOLO 12341 2600141 starter kompletní 1

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1 Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1. 10-217-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 13 do 7. série 1 110-940020 1. 10-231-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 18

Více

Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH )

Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH ) Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH ) Skupina zboží Obj. číslo-nové Obj. číslo-staré Název ND Cena vč. DPH Aku nůžky SOLO 12130 2200163 píst 35,00+čep+kroužky 1 413,46 Kč Aku nůžky SOLO 12341

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

Technické informace Motorové pily STIHL MS 362, MS 362 C-M - Typ Technický popis. 2. Přídavné dokumenty

Technické informace Motorové pily STIHL MS 362, MS 362 C-M - Typ Technický popis. 2. Přídavné dokumenty Technické informace 14.2017 Motorové pily STIHL MS 362, MS 362 C-M - Typ 1140 Obsah 1. Technický popis 2. Přídavné dokumenty 3. Náhradní díly 4. Zapalovací svíčka 5. Válec s pístem o Ø 47 mm 6. Těsnící

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 208 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2 1453,1454,1447 Rozpis díl 1 9943224 GUFERO 17x35x10 2 1

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 207 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 1 945071 Matice M8x1 Nut M8x1 2 927010002 Setrvačník Flywheel 3 941000028 Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 3x3,7x10 4 260000016 Gufero 12x22x5 Oil seal 12x22x5 5 260000015 Ložisko 6001 Bearing 6001

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 07 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 5 5 5 5 MAX evo JUNIOR MAX evo MINI MAX evo MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: - ### R959 SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT ŘETĚZU Prodejní

Více

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau SPRINT Verze 9D902-2004 10D902-0155 10A902-2275 QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks štít brzdy kompletní brake guard assembly šroub M5x40 screw M průchodka pipe

Pozice Objednací číslo Název Name Ks štít brzdy kompletní brake guard assembly šroub M5x40 screw M průchodka pipe 1 956001 štít brzdy kompletní brake guard assembly 1 2 956002 šroub M5x40 screw M5 40 1 3 956003 průchodka pipe 1 4 956004 průchodka pipe 1 5 945094 čep 3x14 pin 3 14 1 6 945207S napínací šroub tensioner

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin 1 945001 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 945199 Čep štítu Shield pin 3 945198 Pouzdro štítu Shield pin gland 5 945200 Čep štítu brzdy Spacer pin 6 945193 Pomocná pružina Secondary brake pin

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter nut 2 962002 Podložka Washer 15x26x1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter upper cover 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 5 962005 Těsnění vzduchového

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy 1 939000001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 939000002 Šroub M5x40 Screw M5 40 5 939000005 Štít brzdy Front damper 6 939S044 Táhlo Heavy brock 7 956028 Pružina táhla Heavy brock spring 8 939000008

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau INTEC EDGE Verze 121602-0197 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300A 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 3 956003 Pouzdro Distance bushing 4 956004 Pouzdro Bushing 6 945201 Šroub napínáku Tightener screw 7 945202 Kámen napínáku

Více

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 945199 Čep pravého krytu Pin 3 945198 Pouzdro Bushing 5 945200 Čep štítu brzdy Pin 6 945193 Pružina Spring 7 956020 Pružina Spring 8 945197 Západka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet listů 42) Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: březen 2007 O B S A H: Kapotáž pracího

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco TAURUS 1-4 Axial eco 316 Profesionálové v nýtovací technice TAURUS 1-4 Axial eco 143 4976 Špička 17/1 143 4994 Špička17/20 143 501 Špička17/22 143 4955 Špička 17/24 1 143 4973 Špička 17/27 143 4974 Špička

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač HURRICANE MAX F-580 / F-580BiS Víceúčelový mulčovač Seznam náhradních dílů 2019 Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Kryt pracovního prostoru viz strana 24 1 3 Náhon nože viz strana 25

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22 12 322000012 Silenblok Rubber foot 14 322000014 Kolo Wheel 15 322000015 Osa kola Axle 21 322000021 Filtr Filter 22 322000022 Hadička Tube 24 322000024 Pouzdro Protection sheath 25 322000025 Hadička Tube

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty TAUUS -4 Explozní výkres zakládající se na TAUUS 2. Specifikace jiných modelů v políčkách. 2 4 5 6 7 8 9 0 2 4 5 6 7 8 9 20 2 TAUUS -2 2a* 4a* 5 6a/6b* 40 9 7 22 2 24 25 26 27 28 *Do měsíce výroby září

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 125 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: 1 ROTAX - Kapitola 1 SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX Prodejní cena - Kč POZICE KÓD Popis

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle 2 H3230-02 Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H3230-04 Bowden plynu Throttle cable 5 H3230-05 Páčka plynu Throttle control lever 7 H3230-07 Silenblok Shock absorber 12 H3230-12 Gumová opěrka Rubber foot

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

Škoda Fabia 1,2 44 kw

Škoda Fabia 1,2 44 kw Škoda Fabia 1,2 44 kw Subkritérium A1: Práce Práce (bez materiálu) Poznámka kontrola vozu: zjištění závady/ servisní prohlídka prohlédnutí vozu, ať už za účelem zjištění závady před opravou či servisní

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více