BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau"

Transkript

1 BDR 550 Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau

2 Rozpis díl kle e zahradní DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A DÍL KLE Í SPODNÍ KAPSA NA NÁ ADÍ KROUŽEK POJISTNÝ 4 SN EP KAPSY NÁ ADÍ SVORNÍK MATICE PÁKA - SESTAVA DÍL KLE Í ZAHRADNÍCH HORNÍ RUKOJE A ZKRATOVA 1 10a PRUŽINA ZKRATOVA E 1 10b KROUŽEK POJISTNÝ 3,2 SN c KOLÍK 1 10d ŠN RA 1 10e KONCOVKA 1 10f ŠROUBENÍ ZKRATOVA E PÁ KA PLYNOVÁ ŠROUB M8x25 SN PODLOŽKA 8,2 SN KOLÍK 5x BOWDEN PLYNU-ND 1 15a LANKO PLYNU VLOŽKA 1 * PÁ KA PLYNU KOMPLETNÍ (obsahuje pol. 11 a 15) 1 * KLE E ZAHRADNÍ SESTAVA (mimo pol a 15) 1 BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 2

3 Rozpis díl kle e lu ní DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A DÍL KLE Í SPODNÍ KAPSA NA NÁ ADÍ KROUŽEK POJISTNÝ 4 SN EP KAPSY NÁ ADÍ SVORNÍK MATICE PÁKA - SESTAVA DÍL KLE Í LU NÍCH HORNÍ RUKOJE ZKRATOVA 1 10a PRUŽINA ZKRATOVA E 1 10b KROUŽEK POJISTNÝ 3,2 SN c KOLÍK 1 10d ŠN RA 1 10e KONCOVKA 1 10f ŠROUBENÍ ZKRATOVA E PÁ KA PLYNOVÁ ŠROUB M8x25 SN PODLOŽKA 8,2 SN BOWDEN PLYNU-ND 1 14a LANKO PLYNU VLOŽKA 1 * PÁ KA PLYNU KOMPLETNÍ (obsahuje pol. 11 a 14) 1 * KLE E LU NÍ SESTAVA S KAPSOU (mimo pol. 9-11) 1 BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 3

4 Rozpis díl ovládání p ítlaku DRŽÁK SVA ENÝ TÁHLO P ÍLOŽKA DOLNÍ PRUŽINA P ÍLOŽKA HORNÍ MATICE M18x1, VODÍTKO VAHADLO POSILOVA E VÁLE EK LANKA ŠROUB M6x ŠROUBENÍ MATICE M6 KE ŠROUBENÍ BOVDENU PÁ KA SPOJKY 1 13a PÁ KA 1 13b OBJÍMKA 1 13c KROUŽEK ROZP RNÝ 2 13d MATICE M6 K ÍDLOVÁ 2 13e EP LANKA PÁ KY 1 13f ŠROUB M6x ROZP RKA MATICE M10 SN EP 8x26x22, PODLOŽKA 8,4 SN ZÁVLA KA 1,6x ŠROUB M6x12 SN PODLOŽKA 6,1 SUROVÁ PODLOŽKA 6,4 SN BOWDEN SPOJKY 1 22a LANKO SPOJKY 1 * PÁ KA SPOJKY SESTAVA (obsahuje pol. 22 a 13) 1 BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 4

5 Rozpis díl podvozek DRŽÁK KOL VLOŽKA NÁBOJE 2 * NÁPRAVA LOŽISKO 6003 A-RS KOLO-STARÝ POJEZD KROUŽEK POJISTNÝ 17 SN LOŽISKO 6003 A ZÁTKA 1x1,/ CM Š ÍT OCHRANNÝ PLECH OCHRANNÝ ŠROUB M6x16 SN PODLOŽKA 6,1 SUROVÁ MATICE M6 SN ZÁV S I ZÁV S II ŠROUB M6x45 SN PODLOŽKA 6,4 SN MATICE M6 SN ŠROUB M8x25 SN PODLOŽKA 8,2 SN PODLOŽKA 8,4 SN BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 5

6 Rozpis díl náhon kol SK Í KA ŠNEKOVÁ - PRAVÁ POLOVINA ŠK Í KA ŠNEKOVÁ - LEVÁ POLOVINA KOLÍK 5x DVOUCHODÝ ŠNEK LOŽISKO 6201A KROUŽEK POJISTNÝ 32 SN GUFERO 22x32x KOLO ŠNEKOVÉ PODLOŽKA T ECÍ H ÍDEL PERO 6h9x6x22 SN ŠROUB M6x PODLOŽKA 6,1 SUROVÁ PODLOŽKA 6,4 SN BO NICE ŠNEKOVÉ P EVODOVKY LEVÁ BO NICE ŠNEKOVÉ P EVODOVKY - PRAVÁ ŠROUB M6x14 SN ŠROUB M6x MATICE M6 SN PODLOŽKA 6,1 SUROVÁ KRYT H ÍDELE ŠROUB PODLOŽKA 5, PERO 3x3, EMENICE PODLOŽKA 8,4 SN MATICE M 8 L KOLÍK 6x VÁLE EK POHONU KROUŽEK POJISTNÝ 18 SN * SK Í KA ŠNEKOVÁ (obsahuje pol. 1-3 a 12-14) 1 * SK Í KA ŠNEKOVÁ SESTAVA (obs. pol. 1-14, 16-20,24,27) 1 BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 6

7 Rozpis díl st ední díl T LESO SESTAVA KOLÍK 5x16 2 2a KOLÍK ÚCHYTU HONDA 2 2b ÚCHYT HONDA ŠROUB MATICE M10 SN ŠROUB NAPÍNÁNÍ EP LOŽISKO 6304 A-2RS C PERO 6h9x6x PERO 6h9x6x22 SN VÍ KO PODLOŽKA 6,1 SUROVÁ ŠROUB M6x14 SN BUBÍNEK PODLOŽKA B15 SN MATICE M14x1, EMENICE DVOUSTUP OVÁ 1 16A EMENICE HONDA ŠROUB M10x20 SN PODLOŽKA PODLOŽKA 10,2 SN PODLOŽKA VÁLE EK NAPÍNÁNÍ MATICE M8 SN EMEN KLÍNOVÝ 17x1100 B EMEN KLÍNOVÝ 13X900 A PODLOŽKA 10,5 SN ŠROUB M10x80 SN EP TRUBKA (NEPROFRÉZOVANÁ) 1 * DÍL ST EDNÍ - SESTAVA * DÍL ST EDNÍ SESTAVA 5315 DIAMON 120MM 1 * DÍL ST EDNÍ SESTAVA 5315 HONDA 1 BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 7

8 Rozpis díl kryty ALT KRYT SEKA KY 5315 S RÁMEM 1 1a KRYT SEKA KY 1 1b NÁRAZNÍK 1 1c NÝT TRHACÍ AL ST 5x SAMOLEPKA ROBUS ŠTÍTEK - "ŠIPKA" RAMENO ZÁV S KRYT EMENE PLECH KRYCÍ UPLNÝ SAMOLEPKA MOTOR JIKOV 1 BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 8

9 Rozpis díl držák rotoru DRŽÁK SESTAVA DRŽÁK ZÁV SU SVA ENÝ PODLOŽKA 8,2 SN MATICE M8 SN NAPÍNA PODLOŽKA PRUŽINA ŠROUB M8x25 SN ŠROUB M8x55 SN P ÍLOŽKA ŠROUB M8x35 SN ŠROUB M8x30 SN BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 9

10 Rozpis díl koš rotoru EMENICE ŽACÍ BDR a ŠROUB M6x14 SN b PODLOŽKA 6,1 SUROVÁ 6 1c PODLOŽKA 6,4 SN d BO NICE 2 1e NÁBOJ PERO 6x6x KRYT ROTORU KOŠ ROZP RA UNAŠE PODLOŽKA LOŽISKO 6004A 2RS LOŽISKO 6205A 2RS PODLOŽKA ŠROUB M10x20 SN PODLOŽKA 10,2 SN PODLOŽKA PODLOŽKA 6,1 SN ŠROUB M6x14 SN BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 10

11 Rozpis díl rotoru ROTOR NÁBOJ LOŽISKO 6004 RS PODLOŽKA KROUŽEK POJISTNÝ DISK SPODNÍ - SESTAVA ŠROUB M6x20 SN , MATICE M PODLOŽKA 10,2 SN PODLOŽKA 10,5 SN ŠROUB M10x20 SN N Ž DLOUHÝ 3 Speciální p íslušenství * STAHOVÁK EMENIC A OZUBENÝCH KOL 1 BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 1/Strana 11

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e lu ní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 4 výroba od roku 1998 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 4/Strana 2 0005321 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

BDR 700. Verze 1 výroba od roku 1990 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 1 výroba od roku 1990 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 1 výroba od roku 1990 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 01/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 N010297 MOTOR BRIGGS 950E SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1 4 1012410

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

BDR 700. Verze 6 výroba od roku 2002 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 6 výroba od roku 2002 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 6 výroba od roku 2002 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 6/Strana 2 0005321 Motorové jednotky rozpis

Více

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau SPRINT Verze 9D902-2004 10D902-0155 10A902-2275 QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300

Více

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2 1453,1454,1447 Rozpis díl 1 9943224 GUFERO 17x35x10 2 1

Více

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau INTEC EDGE Verze 121602-0197 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300A 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 /

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI Vladimír Bernklau 1415,1429,1443 Válec a kliková sk í 1 1351702 KROUŽEK POJISTNÝ 15 SN 022928.2 2 2 3011984 EP KLIKOVÝ 1 3 3043046 KROUŽEK PÍSTNÍ 67X2 3 4 9943132 LOŽISKO

Více

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II

Více

Páčky a bowdeny Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015

Páčky a bowdeny Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015 Páčky a bowdeny Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Páčky plynu a spojky vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Univerzální páčky plynu vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Kov plast

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

Páčky a bowdeny Katalog výrobků

Páčky a bowdeny Katalog výrobků Páčky a bowdeny Katalog výrobků 018-019 01 Obsah kapitoly Páčky plynu a spojky Jikov Vari Univerzální páčky plynu Kleče pro 4 taktní motory části klečí Kov plast Kovové Vari, Jikov Speciální bowvdeny a

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau INTEC PRO Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

10 Obsah kapitoly. Páčky plynu a spojky vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov. Vari

10 Obsah kapitoly. Páčky plynu a spojky vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov. Vari Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Páčky plynu a spojky Jikov Vari Univerzální páčky plynu Kov plast Kovové Vari, Jikov Speciální bowvdeny a lanka Jikov Vari MF LTS Castel Garden Univerzální bowdeny

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

OBSAH. Profily - Modul 45 - drážka 8. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Kompletační doplňky - drážka 6

OBSAH. Profily - Modul 45 - drážka 8. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Kompletační doplňky - drážka 6 OBSAH Profily - Modul 45 - drážka 8 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

MIKY starna 1. David Říha 2012 Jiří Černý 1981. Cvičný RC model

MIKY starna 1. David Říha 2012 Jiří Černý 1981. Cvičný RC model starna 1 Cvičný RC model Rozpětí: 1020mm Délka: 850mm Hmotnost: 1350g Motor: MEGA 22/20/3E nebo RAY 3542 Pohoný akumulátor: LiPo 3S 11.1V 2200mAh Ovládány: křidélka, směrovka výškovka a plyn starna 2 starna

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY EUROPA GROUP s.r.o. O B S A H PŘÍSLUŠENSTVÍ K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 3-5 NÁHRADNÍ DÍLY K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 5-19 PŘÍPOJNÝ STROJEK NA MLETÍ

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

ceník pro maloodběratele Platnost od

ceník pro maloodběratele Platnost od ceník pro maloodběratele 2015 Platnost od 1.2.2015 Modelářské díly a potřeby Příslušenství pro elektrolety Příslušenství pro modely lodí Příslušenství pro makety Spalovací motory Přesný spojovací materiál

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 26) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: září 2007 O B S A H: Plášť úplný Tabulka

Více

CURTAIN SIDER. Shrnovací systém. www.alsap.cz ALSAP s.r.o., Pražská 179, 267 12 Loděnice u Berouna Tel. 733 746 997, 733 746 999, prodej@alsap.

CURTAIN SIDER. Shrnovací systém. www.alsap.cz ALSAP s.r.o., Pražská 179, 267 12 Loděnice u Berouna Tel. 733 746 997, 733 746 999, prodej@alsap. CURTAIN SIDER Shrnovací systém www.alsap.cz ALSAP s.r.o., Pražská 179, 267 12 Loděnice u Berouna Tel. 733 746 997, 733 746 999, prodej@alsap.cz 9/2012 Firma Kontaktní osoba E-mail Poznámka: Poptávka: Termín

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

CLASIC. Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP. Vladimír Bernklau

CLASIC. Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP. Vladimír Bernklau CLASIC Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300 692307 VÝFUK CLASIC 534

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

CURTAIN SIDER. Shrnovací systém. ALSAP s.r.o., Pražská 179, Loděnice u Berouna Tel , ,

CURTAIN SIDER. Shrnovací systém.   ALSAP s.r.o., Pražská 179, Loděnice u Berouna Tel , , CURTAIN SIDER Firma Kontaktní osoba E-mail Poznámka: Poptávka: Termín Objednávka: Číslo Lak RAL elox hliník A přední - zadní sloupky Šířka plata Vnitřní výška Délka plata 120 B zadní - zadní sloupky Přesah

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

MV3-030 (MV3-031) náhradní díly pro sběrací návěs

MV3-030 (MV3-031) náhradní díly pro sběrací návěs Skupina - Kryty MV3-030 (MV3-031) tabulka č. 01 532098520028 3001.01 Oko závěsu Skupina - Podlahový dopravník 1 998 Kč 9,50 kg tabulka č. 02 532034250378 3002.01 Tažná řetězka 837 Kč 532038101018 3002.05

Více