SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro 2008. náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května 2008 17:00 25.

SK MARILA Votice - zpravodaj 03 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Slavoj Vyšehrad. sobota 14. dubna :30 21.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 02 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Malše Roudné. sobota 24. března :00 19.kolo TABULKA DIVIZE - A

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 19. září 2015 v 16:30 ABC Braník FC Zličín

ARCHIV SEZONY 2013/14

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

Muži okresní přebor. Trenér:

Skupina "A" 2012 HC SPV Těchonín Tygři Rejchartice Kuňák Team Žamberk HSÚ Koliba Ústí nad Labem Skóré Body Pořadí TĚCH KAPŘÍ 3:1 0:2 1:2 4:5 3 3.

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ÚJEZD

SOUTĚŽNÍ ŘÁD. 1. Základní ustanovení. 2. Řízení soutěží. 3. Účastníci soutěže 1.1

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

I. ročník M E M O R I Á L U

INFORMACE SPORTOVNĚ TECHNICKÉ KOMISE

neprospěch tohoto družstva Hlášení Osobní NOVÉ NOVÉ

PODROBNÁ PRAVIDLA HRY PRO LORD CUP 2016 RÝMAŘOV

SK MARILA Votice - zpravodaj 02/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. SK Motorlet Praha. sobota 5.dubna :30 19.

2.1. Hrací doba Hrací doba. současné znění

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13, U /2016

PRAVIDLA FOTBALOVÉHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ POCINOVICE OPEN CUP 2015

VSK VUT BRNO ALLIGATORS vs. Prague BLACK HAWKS 0 : 40

5. 8. května Delegát ČAMB: Hála Petr

Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu EU peníze do škol. Pohádka Kráska a zvíře

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č.j. 020/2010

Preference v u ívání prost edk elektronické komunikace áky a studenty

Korfbal je jediným bezkontaktním kolektivním míčovým sportem na světě, který se hraje ve smíšených druţstvech. Tento sport vznikl v Nizozemí v roce

let kopané mezi vltavou a sázavou

ÚVODNÍ BTM: KVĚTON, ZÁDĚROVÁ, ROZÍNEK A Z. BLAŠKOVÁ VLASTIMIL BUBEN VE DVOUHŘE NEUSPĚL, ZVÍTĚZIL VŠAK VE ČTYŘHŘE

OBECNÍ ZPRAVODAJ II / 2015

TJ Slavoj Moravany. Sokol Strážovice TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Rozhodčí: p. Prokopenko. III.A třída - 8.kolo ročník 2006/2007

Tomáš Dvořák. V roce 2006 účinkoval jako jeden z tanečníků-celebrit v reality show České televize StarDance když hvězdy tančí.

Sezóna 2004 / 2005 Fotbal Muži A Divize skupina A

Sezóna 2003 / 2004 Fotbal Muži A Krajský přebor

Č T E N Í. pro Pražskou futsalovou ligu žen. Jaro 2009 finálové skupiny. 2. kolo

HC KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ. POŘÁDÁ TURNAJ 4. TŘÍD (ročník 2005)

VOLEJBAL EXTRALIGA KADETŮ SK.II. Pá Ne hala ZŠ Želetava za účasti družstev

6. ROČNÍK TURNAJE STARŠÍCH ŢÁKYŇ SPARŤANKA CUP

Okrsková kola ve vybíjené pro hochy a dívky základních škol

Můj milý deníčku Jasně, že jsem nejlepší!

Soutěžní ročník

RINGO. Průpravná cvičení. Na osla

*** Co Vás přivedlo k tomu založit v České republice občanské sdružení?

Z P R A V O D A J P R A Ž S K É H O K U Ž E L K Á Ř S K É H O S V A Z U

SK MARILA Votice - zpravodaj 07 / 08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Slavia Vejprnice. sobota 14.června :00 29.kolo TABULKA DIVIZE A

R O Z P I S soutěží dospělých pro rok v okresním přeboru mužů a žen okres Ústí nad Orlicí

Výroční zpráva o činnosti sdružení za rok 2012

JUVE CUP 2011 IV. ročník HALOVÝ TURNAJ- sobota Pro hráče nar. po a hráčky narozené po

Pravidla pro vydávání parkovacích karet ve městě Kopřivnici

MANUÁL PRO HODNOCENÍ OTEVŘENÝCH TESTOVÝCH ÚLOH MATEMATIKA SADA B (TEST PRO PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY DO 8LETÉHO GYMNÁZIA)

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ OKRESNÍ KOLO

Směrnice k Pravidlům hry ICCF Turnaje jednotlivců a družstev (platné od )

OD 13 DO 17 HODIN. Zpracovala Nová Milena, spolupracuje Jana Šmardová Koulová korektura webmaster Ing. Vlach

Zpravodaj č /13

Dražební vyhláška pro dobrovolnou (dle zákona Č. 26/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů) číslo: 02/05/11

Mňau, mňau, mňau!!! Taky se těšíte na tábor? Já moc a moc. Mňau, mňau, mňau!!! Mňau, mňau, mňau!!!

Názory na bankovní úvěry

12. Hodnocení rozhod ích ve futsalu FIFA

Česká basketbalová federace

ZPRAVODAJ ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA 17. KOLO

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Králův Dvůr. sobota 31.května :00 27.

TJ BLATNÁ A - Týn n.vltavou

INSPEKČNÍ ZPRÁVA. Mateřská škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace. Na vršku 495, Hrušovany nad Jevišovkou

DRUŽSTVA DOSPĚLÝCH Muži A I. liga skupina B řídící pracovník Karel Šebelka. Ženy A I. liga skupina B řídící pracovník Petr Šindelář

P R O P O Z I C E. Termín konání: oblast Mohelnicko a Šumpersko od 9,00 hodin (prezence 8,00-8,45 hodin) Organizační štáb soutěže

ČESKÁ KUŽELKÁŘSKÁ ASOCIACE

Kategorie C 2. kolo Nehemjáš kviz

Závěrečná zpráva (věcný popis činnosti v roce 2012)

Upozornění a předpoklady k dobrému řezání ŘEZÁNÍ V PRAXI

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva

Pravidla Trutnovské volejbalové ligy Ročník:

březen-duben 2016 Č. 2, 2016 TJ Sokol Město Touškov z.s. informační zpravodaj TJ Sokol Město Touškov z.s.

Pavel Bratinka. aneb Od metaře k ministrovi

Pořadatel : TJ Jiskra Rýmařov Datum :

Co se nám podařilo udělat díky věcné podpoře společnosti FINIDR, a. s. v první polovině roku 2012

Děkujeme všem sponzorům!! Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání

Město Ždírec nad Doubravou

ELEKTRICKÝ SPORÁK B-E-C-6/900 EOH 2/1 NÁVOD PRO OBSLUHU A SERVIS

ZPRAVODAJ Vč divize. Výsledky 21. kola:

OKÉNKO DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

květen Sta S vění májky a slet ě í á k l y čar č odějnic na P dě alhanci a v P lh e Vá V vr á ovicích í h

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, Sladký domov. 10. číslo červen 2011

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 722-DD/15

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

Vydání občanského průkazu

Spokojenost zákazníka

1 Úvod. 2 Pom cky. 3 Postup a výsledky. 3.1 M ení p enosové funkce ve frekven ní oblasti

HALUZ CUP 2. ročník. Propozice turnaje. Florbalový klub Sokol Vlašim Sokolovna Vlašim Sportovní 618, Vlašim

Přívozský čtvrtletník

SMLOUVA O POSKYTNUTÍ DOTACE ZA POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB OBECNÉHO HOSPODÁŘSKÉHO ZÁJMU Č. /2012

Zpravodaj pro rodiče č.22

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ. Strana

DIVIZE A jaro 2008 náš dnešní soupeř Jiskra Třeboň sobota 17.května 2008 17:00 25.kolo DIVIZE A 1. Viktorka Žižkov 24 18 3 3 54:16 21 57 2. Králův Dvůr 24 17 4 3 54:23 19 55 3. Marila Votice 24 16 3 5 37:16 15 51 4. Jiskra Třeboň 24 11 5 8 44:36 2 38 5. Prachatice 24 10 4 10 35:33-2 34 6. SK Strakonice 1908 24 10 4 10 33:31-2 34 7. FC Písek 24 9 6 9 41:33-3 33 8. Vejprnice 24 8 9 7 33:26-3 33 9. Domažlice 24 10 3 11 40:43-3 33 10. Admira Praha 24 10 2 12 31:36-4 32 11. Klatovy 24 9 3 12 36:33-6 30 12. FC Bzová 24 8 5 11 32:38-7 29 13. FK Horažďovice 24 7 3 14 19:52-12 24 14. Motorlet Praha 24 6 5 13 26:36-13 23 15. Jankov 24 5 4 15 19:51-17 19 16. Doubravka 24 5 3 16 26:57-18 18 HR Dujsík Jiří (Opatovice n.l.) AR1 Průcha Petr (Nový Bydžov) AR2 Hock David (Jablonné n.orlicí) DS Kozel Slavomír (Cheb) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 1

Vážení sportovní přátelé, Opět se scházíme na domácím hřišti, kde vítáme hráče, funkcionáře a příznivce našeho dnešního soupeře. Podzimní vzájemné utkání s Jiskrou Třeboň skončilo naší prohrou 1:0 (1:0) POSLEDNÍ DVĚ KOLA 23.kolo A2A2301 Motorlet Praha Doubravka 0:1 150 A2A2302 Admira Praha Domažlice 0:2 225 A2A2303 Písek Jankov 1:2 280 A2A2304 Viktoria Žižkov B Strakonice 1908 1:0 100 A2A2305 Votice Klatovy 3:0 250 A2A2306 Vejprnice Bzová 0:0 150 A2A2307 Tatran Prachatice Třeboň 4:1 100 A2A2308 Králův Dvůr Horažďovice 4:2 300 24.kolo A2A2401 Doubravka Králův Dvůr 1:3 150 A2A2402 Horažďovice Tatran Prachatice 0:1 135 A2A2403 Třeboň Vejprnice 1:1 200 A2A2404 Bzová Votice 1:2 120 A2A2405 Klatovy Viktoria Žižkov B 2:2 300 A2A2406 Strakonice 1908 Písek 0:0 200 A2A2407 Jankov Admira Praha 0:2 100 A2A2408 Domažlice Motorlet Praha 3:1 350 Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 2

SK MARILA Votice - SK Jankov 3:0 (1:0) Nezáživnou půlhodinku zakončil mazácky domácí Siegl, který si naběhl na centr Filingera - 1:0.Vzruch přinesla poslední minuta poločasu. Nejprve domácí gólman Soukup kryl nepříjemnou střelu Maxovy kopačky a z rychlého protiútoku namířil Bareš do tyče a následnou dorážku Siegla vykopával obránce z branky. V 65. minutě si přiklepl Sieglův centr Daniel a jeho střela skončila v síti - 2:0. Zanedlouho se prosadili i hosté a z rychlého brejku snížil Jordán. Tečku za utkáním udělal Filinger přesně mířenou střelou k tyči. Už v nastavení spatřil červeného žolíka jankovský Bláha za faul na Bartolšice. Prvních dvacet minut jsme se hledali, spoustu míčů jsme ztratili uprostřed hřiště, závěr poločasu už byl lepší. To samé se opakovalo po přestávce, takže jsme kvalitně odehráli pouze polovinu zápasu. Vyhráli jsme ale zaslouženě, měli jsme řadu šancí. Pochvalu zaslouží Soukup, který v brance dostal šanci," řekl po zápase kormidelník Votic Ivan Čabala. Branky: Siegl. Daniel, Filinger. Rozhodčí: Novotný J. ŽK: 3/4 ČK: 0/1. Diváků: 250 Votice: Soukup - Havlíček, Gazmend, Horňák, Málek - M. Budil (77. Slabý), Filinger, Rezek, Bareš (89. Honka) - Daniel (82. Bartolšic), Siegl Brankový účet s Jankovem otevřel Horst Siegl Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 3

Strakonice - SK MARILA Votice 3:2 (2:0) Hosté začali nebojácně a již ve třetí minutě po dlouhém autubudila napálil Havlíček míč vedle branky. Domácí odpověděli nebezpečným rohem, s kterým si Soukup v brance poradil. V 18. minutě šli domácí do vedení, když po dlouhém pasu unikl votické obraně Káník a přesně trefil - 1:0. Za pět minut si na centr naběhl Zelenka a zvýšil na 2:0. Ve 32. minutě vykopl domácí hráč z branky Filingerův trestný kop, stejně tak v poslední minutě prvního poločasu po Málkově standardce. Po změně stran se hosté dočkali. Po kličkované Daniela a přihrávce Bartolšice snížil v 56. minutě Budil - 2:1. Za chvíli si na roh nejvýše naskočil Rezek a bylo srovnáno. Domácí odpověděli dvěma šancemi, ale bez efektu. Ve 21. minutě měl na hlavě gól strakonický Hajdušek, ale střílel vedle. Stejně se vedlo hostujícímu Bartolšicovi, jehož hlavičku zlikvidoval gólman Charvát. V závěru utkání vyrobili hosté na polovině hřiště hrubku a z rychlého brejku po narážečce Kostka přesně zamířil k tyči a zajistil domácím tři body. Začali jsme výborně, jenže dvě šance jsme neproměnili. Pak jsme dvakrát inkasovali a na hráčích byla znát jakoby jarní únava. Druhý poločas to bylo už o něčem jiném. Začali jsme běhat, bojovat, brzy vyrovnali a byli jsme na koni. V závěru jsme ale vyrobili nepochopitelnou chybu a za ní jsme zaplatili. Byl to remízový zápas," řekl po utkání kormidelník Votic Ivan Čabala. Branky: Budil, Rezek. Rozhodčí: Kubec. ŽK: 4/3. Diváků: 220 Votice: Soukup - Havlíček, Gazmend, Horňák, Málek (86. Honka) - M. Budil (77. Slabý), Filinger, Rezek, Bareš (89. Honka) - Daniel, Bartolšic (78. Slabý). SK MARILA Votice Klatovy 3:0 (2:0) Po úvodním oťukávání udeřili domácí. V 19. minutě zaplesalo srdce diváka, když Filingr precizně zakroutil míč z trestného kopu do klatovské svatyně. Gól Votice uklidnil, přesto mohli hosté vyrovnat, když dalekonosná střela Tafata skončila na břevně Klímovy branky. Poté již převzali otěže utkání do svých nohou domácí a výsledkem byla druhá branka. Daniel dlouhým pasem vyzval Filingera ke skórování a ten jí nepohrdl. A to ještě Rezek po Filingerově sólu pálil vedle. Po přestávce Votice vedení kontrolovaly, po střele Rezka vedle a Bartolšicově do brankáře, posledně jmenovaný přidal hlavou třetí gól po dlouhém autu Budila. Hosté zahrozili jen hlavičkou Tafata vedle a střelou Beneše, kterou Klíma kryl. Na druhé straně Filinger ani Budil již stavem nepohnuli. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do hry a byly tam hluché pasáže. Do hry nás dostal krásný gól ze standardky. Po druhé brance, po ideální kombinaci, již bylo utkání jednoznačné. Soupeř nastřelil jen z dálky břevno, jinak si žádnou šanci nevypracoval. Kluci odehráli nadprůměrný zápas bez obdržené branky, a to se cenní," řekl po utkání spokojený kormidelník Votic Ivan Čabala. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 4

Branky: Filinger 2, Bartolšic. Rozhodčí: Stumpf - Ochotnický, Duchoň - DS Krenčík. ŽK: 0/3. Diváků: 250 Votice: Klíma - M. Budil, Havlíček, Gazmend, Málek (79. Novák) - Daniel, Filinger, Rezek (71. Slabý), Bareš - Siegl, Bartolšic. S číslem 9 střelec dvou branek do sítě Klatov - David Filinger Bzová - SK MARILA Votice 1:2 (0:1) Vedení se ujali hosté po faulu na Filingera v pokutovém území, když penaltu proměnil Z. Svoboda. Ve druhém poločase domácí snížili také z penalty. Během třech minut se kopala třetí penalta, a exekutor standardek Svoboda se opět nemýlil - 1:2. "Body se počítají. První poločas byl z naší strany výborný, druhá půle pravý opak. Nedostali jsme se do hry, vázla kombinace. Domácí měli několik šancí, ale my jsme mohli nějaké protiútoky také dotáhnout do konce a mohlo být rozhodnuto dříve," řekl po utkání spokojený kormidelník Votic Ivan Čabala. Branky: Z.Svoboda 2x, Rozhodčí: Mareška. Diváků: 100 Votice:Klíma - M. Budil, Havlíček, Gazmend, Málek - Daniel, Z. Svoboda, Rezek, Bareš (85. Novák) - Filinger (80. Slabý), Bartolšic. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 5

PŘÍŠTÍ KOLO DIVIZE Sokol Úročnice - SK MARILA Votice B 2:1 (1:0) branka Pešata SK MARILA Votice B - Jawa Divišov 3:1 (3:1) branky Pohan 3. Ostředek - SK MARILA Votice B 2:1 (1:0) Branky: Pohan Rozhodčí: Nathan. ŽK:1/1 Diváků: 40 Votice: Kopecký - Šlejmar, L. Budil, P. Soukup, Dušátko - V. Budil, Kolář, Baťha, Kuneš - Pohan, Jonszta. Střídali: Řehák, Homolka SK MARILA Votice B - Sokol Miřetice 0:1 (0:0) Votická rezerva potvrdila špatnou formu z posledních tří zápasů a po trapném výkonu korunovaným neproměněnou penaltou prohrála s hosty, kteří měli viditelně více chuti do hry. Rozhodčí: Černý Diváků: 70 Votice: Kopecký - Šlejmar, L.Budil, Hájek (80.Řehák), Dušátko - V.Budil, Kolář, Baťha, Kuneš (65.Voráček) - Pohan, Jonszta (35.P.Soukup) TABULKA OKR.PŘEBORU Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 6

Dorost st.: SK MARILA Votice - SK Polaban Nymburk 1:0 (1:0) Votice hrající o udržení v soutěži proti celku usilujícímu o postup opět potvrdily, že proti silnějšímu soupeři jsou schopni udělat dobrý výsledek.bez zraněného Neuberga, ale s Danielem, svého soupeře přehrávaly. Branky se dočkaly až po střele právě Daniela. Ten měl vzápětí další tutovku, jenže hostující gólman ji chytil. Ve druhém poločase opět vynikl hostující brankář, když konečky prstů vytáhl Voráčkovu střelu k tyči. Hosté se do moc šancí nedostali, a když, tak je vychytal výborný Bánský. Branka: Daniel. Rozhodčí: Hejný. ŽK: 2/4. Diváků: 30 Votice: Bánský - Sládek, Homolka, Hrdlovič, Kronus - Blanda, Daniel, Říha (87. Nusek), Dvořák - Voráček (61. Smažík), Žák (90. Račanský) Dorost ml.: SK MARILA Votice - SK Polaban Nymburk 3:0 (1:0) Vyrovnaný souboj začali rozhodovat ve svůj prospěch domácí už ve 20. minutě, když Balík vyškolil z trestného kopu gólmana. Po změně stran se dlouho čekalo na další branku, která přišla po centru Voráčka z pravé strany na Homolku, který doslova donesl naservírovaný míč v klíně až do branky. Tečku za utkáním udělal Račanský perfektní hlavou po rohovém kopu. Branky: Balík, Homolka, Račanský. Rozhodčí: Svoboda ŽK:0/1 Diváků: 20 Votice: Nerad - Sládek, Nusek, Novotný, Vinduška - Račanský, Brzoň, Babický (41. Voráček), Šmíd (24. Dvořák) - Balík (55. Homolka), Trefil (71. Bursík). Dorost st.: Sj Stará Boleslav - SK MARILA Votice 2:1 (1:0) Marodkou zdevastovaní hosté inkasovali po nádherné a nechytatelné střele. Votičtí stačili vyrovnat hlavou dříče Sládka a zdálo se, že si minimálně bod odvezou. Jenže chyba v obranné fázi je stála všechny body. Branka: Sládek. Rozhodčí: Prislupský. Diváků: 30. Votice: Bánský - Kronus, Sládek, Hrdlovič, Homolka - Aisbrych, Račanský, Blanda, Žák - Trefil (46. Voráček), Říha Dorost ml.: Sj Stará Boleslav - SK MARILA Votice 2:1 (0:1) Hosté se domácích nezalekli, do poločasu byli lepším celkem a ujali se vedení hlavičkou Sládka. Po poločasové přestávce se domácí zvedli, zlepšili pohyb, mušku a nakonec otočili stav ve svůj prospěch. Hostům pomalu docházely síly, na zvrat utkání se už nezmohli. Branka: Sládek Rozhodčí: Macháček Diváků: 20 Votice: Nerad - Bursík, Veselý, Sládek, Vinduška - Račanský, Nusek, Brzoň - Trefil, Babický (Voráček), Šedivý (Homolka) Dorost st.: SK MARILA Votice - SK Kosmonosy 2:2 (0:1) Ani v dalším utkání nezískaly Votice tři body, po průměrném výkonu jen remizovali. Začátek patřil hostům, kteří se ujali vedení brankou z penalty za ruku. Domácí v začátku druhého poločasu srovnali. Po úniku a přihrávce Voráčka byl faulován v šestnáctce Říha a Homolka penaltu proměnil. Vzápětí ale domácí udělali v obraně další chybu a hosté ji hned potrestali. Na konečných 2:2 srovnával před koncem Nusek. V samotném závěru vyloučil rozhodčí hostujícího gólmana za urážku. Branky: Homolka(P), Nusek. Rozhodčí: Hůlka ŽK: 2/3 ČK: 0/1. Diváků: 50 Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 7

Votice: Bánský - Kronus, Jantač, Sládek, Homolka - Dvořák, Daniel, Račanský, Nusek - Říha, Voráček (Žák) Dorost mladší: SK MARILA Votice - SK Kosmonosy 1:0 (0:0) Dlouho vyrovnaný zápas nakonec domácí rozhodli dvanáct minut před koncem, když po levé straně unikl Homolka a nezištně podél celé branky nahrál Voráčkovi na gól. Branka: Voráček. Rozhodčí: Šimáček Diváků: 30. Votice: Nerad - Bursík, Sládek, Veselý, Nusek - Račanský, Brzoň, Hrdlovič - Trefil (Voráček), Smažík, Babický (Homolka) Dorost st.: Brandýs n.l. - SK MARILA Votice 1:3 (1:2) Domácí se ujali vedení z protiútoku po chybně rozehraném rohovém kopu. Vyrovnání přišlo po Kronusově střele ze závaru před domácí branku a do poločasu strhli hosté vedení na svoji stranu tečovanou střelou Blandy. Na konečných 1-3 upravil po samostatném úniku podél vybíhajícího brankáře Voráček. Branky:Kronus, Blanda, Voráček. Rozhodčí: Malý Votice: Bánský - Kronus, Sládek, Hrdlovič, Homolka - Dvořák, Blanda, Nusek, Žák (Trefil)- Říha, Voráček. Dorost ml.: Brandýs n.l. - SK MARILA Votice 0:1 (0:1) Po vcelku vyrovnaném poločase začali hosté domácí přehrávat hlavně v zahozených šancích.. Jedinou branku utkání dal po centru Brzoně z trestného kopu Sládek. Branka: Sládek. Rozhodčí: Chrudimský Votice: Nerad - Nusek, Bursík (Homolka), Veselý, Vinduška - Račanský, Sládek, Brzoň, Balík Babický (Voráček), Trefil (Říha) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 8