návod pro OSOBNÍ AUTOSHIP SDRUŽENÝ AUTOSHIP

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "návod pro OSOBNÍ AUTOSHIP SDRUŽENÝ AUTOSHIP"

Transkript

1 návod pro OSOBNÍ AUTOSHIP SDRUŽENÝ AUTOSHIP

2 NASTAVENÍ OSOBNÍHO AUTOSHIPU 1. Přihlaste se do svého účtu na eshop.ramissio.com 2. V menu v horní části obrazovky klikněte na autoship a poté na zlaté tlačítko Vytvořit autoship. 3. Nastavení samotného autoshipu: A. Vyberete si způsob doručení (osobní odběr/ppl) a platební metodu (kartou/převodem/dobírkou). B. V případě platby kartou si vyberete, ze které Vaší karty chcete provádět automatickou platbu (po kliknutí na ikonu tužky můžete upravovat na konci fakturačních údajů. Pokud nemáte zapamatovanou kartu, můžete ji uložit pomocí jednokorunové transakce nebo využít možnosti uložit kartu při platbě objednávky). Pravidla platby: - První autoship po registraci lze odeslat a uhradit ihned. Další autoshipy se pak provádějí podle zvoleného termínu. - Platba převodem před provedením autoshipu (maximálně 5 dní předem) v příkazu k úhradě zadejte do zprávy pro příjemce: AUTOSHIP (vaše ID). C. Pokud chcete objednávku uhradit z peněženky, zaškrtnete políčko Sleva z peněženky. (V případě vyplněného IČ v profilu není sleva z peněženky možná.) D. Zvolte fakturační a doručovací adresu (lze upravit po kliknutí na symbol tužky).

3 4. Kliknutím na tlačítko plus Přidat položku přejdete k výběru produktů. U těch, které chcete v autoshipu mít, klikněte na zlaté tlačítko Do autoshipu. 5. V poslední části nastavení pod tabulkou s přehledem produktů: A. Zaškrtněte políčko Potvrzuji a souhlasím s uložením pravidelně generované objednávky. B. Zvolte požadované datum, ke kterému se má objednávka v systému automaticky provést. C. Nastavte interval opakování autoshipu v počtu dní maximum je 100. (Můžete využít tlačítka Optimalizovat, které interval nastaví přesně podle podmínek pro splnění aktivity 28 dnů.)

4 6. Nastavení potvrdíte kliknutím na Uložit a přepočítat. Autoship se pak provede ve vámi zvolené datum. 7. K obsahu autoshipu a jeho nastavení se dostanete po kliknutí na Přejít do autoshipu ve spodní části pravého sloupce menu nebo po kliknutí na AUTOSHIP v horním menu. Zrušit nebo měnit autoship je možné do 23:59 hodin dne před datem provedení automatické objednávky. (Příklad: autoship je nastaven k datu , úpravy, nebo zrušení je možné provést do :59 hod.) 8. Zrušit nastavení autoshipu je možné pomocí tlačítka ZRUŠIT AUTOSHIP Změnit nebo stornovat již provedený autoship je možné pouze žádostí odeslanou em na adresu BONUS: DOPRAVNÉ Pro nárok na slevu z dopravného je potřeba provést alespoň jednu autoshipovou objednávku za 100 dnů. Nárok mají také členové a zákaznici, kteří nastavují svůj první autoship. U objednávek nad 40 PV je dopravné poloviční a nad 80 PV zdarma. Platí pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

5 NASTAVENÍ SDRUŽENÉHO AUTOSHIPU (delegování autoshipu) Pro nastavení sdruženého autoshipu je potřeba zvolit tzv. správce autoshipu. Tato osoba zadává a mění produkty pro jednotlivé členy, nastavuje termíny objednání a provádí platbu za sdružený autoship. Správcem autoshipu může být kdokoliv bez ohledu na zařazení v síti. Bonus dopravné za polovinu nebo zdarma se řídí bodovou hodnotou obsahu správcova autoshipu. Výše dopravného a balného, která je uvedena v ceníku pro každou zemi, závisí na celkové bodové hodnotě sdruženého autoshipu. Pokud některému z účastníků správce nevloží do autoshipu produkty, bude sdružený autoship proveden jen pro ty účastníky, kteří mají produkty vloženy. 1. Přihlaste se do svého účtu na eshop.ramissio.com 2. V menu v horní části obrazovky klikněte na autoship a poté na zlaté tlačítko Delegovat autoship. 3. Zadejte ID člena, k jehož autoshipu se chcete přidat tzv. správce autoshipu a stiskněte Delegovat autoship.

6 Objeví se zpráva: Delegování autoshipu bylo úspěšně nastaveno. 4. Sdělte správci autoshipu, seznam produktů, které vám má nastavit. Přehled nastavených produktů, si můžete prohlédnout ve svém autoshipu. Každý účastník může kdykoliv zrušit svou část sdruženého autoshipu. Delegování zrušíte tlačítkem: Zrušit delegování autoshipu.

7 NASTAVENÍ SPRÁVCEM AUTOSHIPU 1. Po přihlášení správce do autoshipu se objeví tabulky pro zadání produktů. 1. Je správce autoshipu a další patří delegujícím členům. 2. Produkty lze přidávat tlačítky + Přidat položku. 3. V poslední části nastavení pod tabulkou s přehledem produktů: A. Zaškrtněte políčko Potvrzuji a souhlasím s uložením pravidelně generované objednávky. B. Zvolte požadované datum, ke kterému se má objednávka v systému automaticky provést. C. Nastavte interval opakování autoshipu v počtu dní nejvýše 100 dní. (Můžete využít tlačítka Optimalizovat, které interval nastaví přesně podle podmínek pro splnění aktivity 28 dnů.) Nastavení potvrdíte kliknutím na Uložit a přepočítat. Autoship se pak provede ve vámi zvolené datum.

8 Sleva z peněženky u sdruženého autoshipu možnost využít slevu z peněženky má pouze správce autoshipu a to do výše své části objednávky. Pro využití slevy zaškrtněte políčko Sleva z peněženky. Části objednávky delegujících členů je možné zaplatit pouze penězi. (V případě vyplnění IČ v profilu není sleva z peněženky možná. O vymazání IČ můžete požádat Ramissio em na adresu: Obsah autoshipu a jeho nastavení můžete měnit po kliknutí na Přejít do autoshipu ve spodní části pravého sloupce menu nebo po kliknutí na AUTOSHIP v horním menu. Zrušit nebo měnit autoship je možné do 23:59 hodin dne před datem provedení automatické objednávky. (Příklad: autoship je nastaven k datu , úpravy, nebo zrušení je možné provést do :59 hod.) Změnit nebo stornovat již provedený autoship je možné pouze žádostí odeslanou em na adresu