Prosím mějte na paměti, že z bezpečnostních důvodů byste měli změnit Internetový přístupový kód každých 60 dní.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Prosím mějte na paměti, že z bezpečnostních důvodů byste měli změnit Internetový přístupový kód každých 60 dní."

Transkript

1 Před přihlášením - HLAVNÍ MENU Přihlášení do banky Přihlášení s Internetovým přístupovým kódem 1. Vepište své Zákaznické ID do kolonky 'identifikátor uživatele'. (Vaše Zákaznické ID je 8-místný číslovat kód, který Vám byl zaslán v uvítací zásilce po otevření účtu.) 2. Zadejte svůj Internetový přístupový kód (IAC) - který jste také obdrželi v uvítací zásilce -do kolonky 'Heslo'. 3. Vyberte 'Internet Access Code' z možností 'Druh hesla'. 4. Zadejte systémem vygenerovaný kód CAPTCHA. 5. Po zadání všech požadovaných dat, prosím klikněte na 'Přihlásit'. Pokud použijete IAC, první systémy vygenerované heslo nelze použít pro přihlášení, proto musí být změněno v průběhu prvního vstupu do NetBank. Systém vás vyzve k zadání nového IAC hesla, které vám umož vstup do NetBank. Viz položku "Změna hesla" pro další pokyny. Prosím mějte na paměti, že z bezpečnostních důvodů byste měli změnit Internetový přístupový kód každých 60 dní. Přihlášení s Digipass 1. Vepište vaše Zákaznické ID. (Vaše Zákaznické ID je 8-místný číslovat kód, který Vám byl zaslán v uvítací zásilce po otevření účtu.) 2. Stiskněte tlačítko 'ON / OFF' na přístroji Digipass. 3. Stiskněte tlačítko 'I'. 4. Objeví se zpráva 'Your PIN?'. 5. Zadejte 4-místné číslo PIN kódu. 6. Stiskněte tlačítko '='. 7. Zadejte 6-místný digitální kód odpovědi, který vidíte na displeji vašeho Digipass do kolonky 'Heslo' na obrazovce Netbank. 8. Vyberte 'Digipass' z možnosti 'Druh hesla'. 9. Zadejte systémem vygenerovaný CAPTCHA kód. 10. Po zadání všech požadovaných dat, prosím klikněte na 'Přihlásit'.

2 ÚČET Detaily účtu: 1. K zobrazení detailů účtu prosím klikněte na položku 'Detaily účtu'. Na obrazovce se objeví vaše jméno a souhrnná tabulka vašich účtů a zůstatků. 2. Klikněte na číslo účtu uvidíte detaily vybraného účtu. Podrobnosti vybraného účtu budou zobrazeny v dolní části obrazovky. 3. Klikněte na 'Zobrazit' vedle každého z účtů k zobrazení historie za posledních 7 dnů. Historie 1. Klepněte na položku 'Historie', abyste viděli detaily transakcí za určité období. 2. Vyberte číslo účtu ze seznamu. 3. Vyberte začátek a konečné datum vyhledávání. 4. Stiskněte 'OK' a povrďte žádost. Vyhledávání transakcí 1. Vyberte 'Vyhledat transakce' k vyhledání transakce. 2. Zaškrtněte políčko 'Hledané období' k vyhledání časového intervalu. 3. Zadejte počáteční datum a konečným datum vyhledávání. 4. Vyberte bankovní účet, jehož se hledání týká. 5. Můžete také vyhledávat podle jména partnera, čísla účtu příjemce, částku a poznámky zadáním hledaného výrazu v daném poli. 6. Stiskněte 'OK'. Výpisy z účtu 1.Vyberte položku 'Výpis z účtu' abyste požádali o výpis z účtu. 2.Odstranění účet ze seznamu. 3. Zadejte datum zahájení a datum výpisu. 4. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód. 5. Klikněte na 'Vytvořit výpis z účtu'. 6. V okénku budete upozorněni, že vám bude zúčtován poplatek při každém požadavku. 7. Stiskněte 'OK' pokud souhlasíte s poplatkem. 8. Vraťte se k položce 'Výpis z účtu'.

3 9. Nyní můžete vidět seznam vyžádaných výpisů na obrazovce 'Žádost o výpis'. 10. Klepněte na položku vedle požadovaného výpisu abyste se dostali na stranu, kde si můžete stáhnout váš výpis. 11. Klikněte na 'Klikněte sem ke stažení' abyste mohli stáhnout a uložit výpis ve formátu PDF. 12. Klikněte na 'Zpět' k návratu na obrazovku 'Žádost o výpis' nebo k požádání o nový výpis. Čekající žádosti 1.Vyberte možnost 'Čekající žádosti' abyste viděli své žádosti (např. převody), které ještě ne jí potvrzeno. 2. Žádosti můžete vymazat kliknutím na 'Vymazat', vedle každé žádosti. 3. K potvrzení žádosti zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na 'Potvrdit a odeslat žádost'. PŘEVODY Převody mezi vlastními účty (Interní převody mezi vlastními účty) 1.Kliknite na 'Převod mezi vlastními účty' K inicializaci interního převodu z jednoho vlastního účtu na druhý. 2.Odstranění vzor převodu, který chcete použít, pokud jste už takový vytvořili. Pokud ne, pole musí být vyplněna takto. 3. Vyberte výchozí číslo účtu ze seznamu. 4. Vyberte cílové číslo účtu ze seznamu. 5. Zadejte částku (měna účtu bude automaticky zobrazena). 6. Napsat poznámku pokud je třeba. 7. Nastavte datum debetu. 8. Vyplňte pole "Název vzoru" k uložení této transakce jako vzoru. 9. Zadejte "Odeslat" na přistoupení k podpisu. 10. Stiskněte "Nový" pro vytvoření nového interního převodu nebo zadejte "Postoupit k potvrzení", aby žádosti postoupily k potvrzení. 11. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Potvrdit a odeslat žádost".

4 Převod v rámci Loyal Bank (Interní převod mezi účty) 1.Kliknite na "Převod v rámci Loyal Bank" K inicializaci interního převodu z jednoho účtu Loyal Bank na druhý účet v Loyal Bank. 2. Vyberte vzor převodu který chcete použít, pokud již takový máte vytvořen. Pokud ne, pole musí být vyplněna následovně. 3. Vyberte číslo účtu odesílatele ze seznamu. 4. Zadejte jméno příjemce. 5. Zadejte číslo účtu příjemce. 6. Zadejte částku a vyberte menu. 7. Napište poznámku pokud je třeba. 8. Vyberte datum debetu. 9. Vyplňte pole "Název vzoru" a klikněte na "Uložit" k uložení této transakce jako vzoru. 10. Stiskněte "Potvrdit" na postoupení k podpisu. 11. Stiskněte "Nový" pro vytvoření nového převodu nebo zadejte "Potvrzení žádosti", aby žádosti postoupily na potvrzení. 12. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Potvrdit a odeslat žádost". Externí SWIFT převod 1.Kliknite na "Externí SWIFT převod" k uskutečnění externího převodu z vašeho účtu Loyal Bank na jiný zahraniční účet. 2. Vyberte datum debetu. 3. Vyberte číslo účtu odesílatele. 4. Napište jméno a adresu příjemce. 5. Napište číslo účtu příjemce. 6. Označte políčko nad číslem účtu v případě, že číslo účtu je v IBAN formátu. 7. Zadejte částku. Menu můžete vybrat z možností v seznamu. (Pro jiné měny klikněte na "Další měny" a vyberte preferovanou měnu.) 8. Zvolte preferované "Bankovní poplatky" z možností v rozevíracím poli. 9. Vyhledejte "SWIFT kód banky příjemce" zadáním do vyhledávacího pole a vyberte ze zobrazených možností.

5 10. Vyhledejte "SWIFT kód korespondenční banky" zadáním do vyhledávacího pole a vyberte ze zobrazených možností. 11. Napište poznámku pokud je třeba. 12. Vyplňte pole "Název vzoru" k uložení této transakce pro vzor. 13. Zadejte na postoupení k podpisu. 14. Stiskněte "Nový" pro vytvoření nového převodu nebo zadejte "Potvrzení žádosti", aby žádosti odeslali na potvrzení. 15. Postupujte podle instrukcí na obrazovce k vytvoření elektronického podpisu s Digipass. Napište svůj digitální podpis do kolonky a klikněte na "Potvrdit a odeslat žádost". Správa vzorů 1.Vyberte kategorii vzoru. 2. Vyberte vzor, který chcete upravit z rozbalovacího seznamu. 3. Stiskněte "Výběr". 4. Můžete také napsat text do pole "Vyhledávání textu ve vzorech". 5. Stiskněte "Vyhledávání" po vyplnění výše uvedeného pole. 6. Dostanete se na obrazovku, kde můžete upravit detaily vašeho vzoru, šablony. 7. Stiskněte na "OK" pro potvrzení změn nebo "Vymazat" k jejich zrušení. TERMÍNOVANÝCH VKLAD Nový termínovaný vklad 1.Vyberte číslo účtu ze seznamu, ze kterého chcete umístit depozit. 2. "Datum splatnosti" vaší žádosti bude aktuální datum. 3. Zvolte "Počet dnů vkladu" ze seznamu. "Datum splatnosti" se automaticky zobrazí. 4. Uveďte částku kterou chcete umístit do depozitu. 5. Vyberte "Splatnost ustanovení". 6. Uveďte poznámku pokud je třeba. 7. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a stiskněte "Potvrdit a odeslat žádost".

6 Ukončení depozitu 1.Vyberte druh depozitu, který chcete ukončit. 2. Vyberte cílový účet, na který chcete připsat částku. 3. Uveďte částku, která má být ukončena (ne vyšší než původně vložená částka). 4. Napište poznámku pokud je třeba. 5. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Potvrdit a odeslat žádost". Změnit datum splatnosti 1.Vyberte zdroj vkladu, kde chcete upravit datum splatnosti. 2. Vyberte preferovaný datum splatnosti. 3. Napište poznámku pokud je třeba. 4. Zadejte své heslo a klikněte na "Potvrdit a odeslat žádost". Výpočet úroků 1.Kliknite na "Výpočet úroků" pro výpočet tržeb na termínovaném vkladu. 2. Vyberte číslo účtu termínovaného vkladu ze seznamu. 3. Zobrazí se začátek a datum ukončení depozitu a částka. 4. Stiskněte na "OK". PLATEBNÍ KARTY Nová karta 1.K požádání o novou kartu zvolte číslo účtu, ke kterému žádáte vydat kartu. 2. Vyberte typ nové karty ze seznamu. 3. Napište své Zákaznické ID. 4. Napište jméno, které chcete mít uvedeny na kartě. 5. Napište název společnosti, které chcete mít uvedenéna kartě. 6. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Odeslat žádost" k odeslání žádosti o kartu.

7 Aktivace karty 1.Označte kartu kterou chcete aktivovat. 2. Klikněte na "Aktivace" v řádku, kde vidíte údaje své platební karty. Podrobnosti o kartě se automaticky objeví v příslušných polích v následující tabulce. 3. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Potvrdit" k aktivaci karty. Zablokování karty 1. Označte kartu kterou chcete zablokovat. 2.Kliknite na "Zablokování karty" v řádku kde vidíte údaje své platební karty. Podrobnosti o kartě se automaticky objeví v příslušných polích v následující tabulce. 3. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Potvrdit" k zablokování karty. Ovládání CVC 1.Vyberte kartu, pro kterou chcete vypnout CVC2 kód. 2. Klikněte na 'Ovládání CVC' v řádku, kde vidíte detaily vaší karty. Detaily karty se automaticky objeví v příslušném poli v tabulce. 3. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Potvrdit" k vypnutí CVC kódu vaší karty. DOKUMENTY Potvrdenie o prevode 1.Vyberte ze seznamu SWIFT převodů za posledních 15 dní nebo hledejte jakékoliv období. 2. Vyberte účet ze seznamu. 3. Nastavte počáteční a konečné datum žádosti. 4. Klikněte na "Vyhledat".

8 5. Vyberte transakci, ke které chcete vytvořit kopii potvrzení o SWIFT převodu stisknutím na ikonu vedle vybrané transakce. 6. Zadejte svůj Internetový přístupový kód / Digipass odpovědný kód a klikněte na "Odeslat". 7. Pop-up okno vás upozorní, že vám bude zúčtován poplatek za každou žádost. 8. Klikněte na "OK" pokud souhlasíte s poplatky. 9. Vraťte se na "Potvrdenie o prevode", kde můžete podívat seznam žádaných výkazů. 10. Klikněte na ikonu "Oko" vedle požadovaného převodu ke stažení. 11. Klikněte na "Klikněte sem pro stažení" ke stažení a uložení kopie potvrzení o SWIFT převodu ve formátu PDF. INVESTICE Moje portfolio 1.K zobrazení investičního portfolia prosím klikněte na 'Moje portfolio'. 2. Klikněte na kterýkoliv účet k zobrazení detailních údajů vybraného účtu. Detaily vybraného účtu budou zobrazeny v dolní části obrazovky. SLUŽBY Změna Internetového přístupového kódu 1.Napíšte své "Zákaznické ID" se kterým se přihlašujete do Internetbankingu (Customer ID). 2. Napište svůj původní Internetový přístupový kód do pole "Starý IAC". 3. Napište svůj nový Internetový přístupový kód po pole "Nový IAC". 4. Potvrďte svůj nový Internetový přístupový kód, napište jej znovu do příslušného pole. 5. Klikněte na "OK" k aktivaci nového Internetového přístupového kódu. SMS nastavení 1.Označte okno "Objednat služby SMS notifikace" 2. Zadejte vaše telefonní číslo začínající '+' a volacím číslem země. 3. Klikněte na "Potvrdit".

9 Žádost o Digipass 1.Označte číslo účtu, ke kterému chcete objednat přístroj Digipass. 2.Zadajte svůj Internetový přístupový kód a klikněte na "Potvrdit" k odeslání žádosti o přístroj Digipass. 3. Pop-up okno vás upozorní, že vám bude zúčtován poplatek za tuto žádost. 4. Klikněte na "OK" pokud souhlasíte s poplatkem. Zablokování Digipass 1.Vyberte číslo účtu, ke kterému patří Digipass, který chcete zablokovat. 2. Zadejte svůj Internetový přístupový kód a klikněte na "Potvrdit" k zablokování přístroje Digipass. 3. Pop-up okno vás upozorní, že vám bude zúčtován poplatek za tuto žádost. 4. Klikněte na "OK" pokud souhlasíte s poplatkem. Zobrazit žádosti 1.Vyberte číslo účtu. 2. Zvolte počáteční a konečným datum vaší žádosti. 3. Vyberte ze seznamu, co se na dané období vztahuje. 4. Pokud chcete filtrovat vyhledávání, zaškrtněte příslušné okénko. 5. Klikněte na "OK". ZPRÁVY Nové zprávy 1.Vyberte předmět vašemu zprávy ze seznamu. 2. Napište svou zprávu do prázdného pole. 3. Klikněte na "Odeslat" k odeslání zprávy.

10 Nepřečtené zprávy 1.správy poslané bankou se zobrazují v položce "Nepřečtené zprávy". 2. Vyberte zprávu kterou chcete přečíst nebo vyberte možnost "Označit všechny" k pročtení všech vašich zpráv. 3. Klikněte na "Označit jako přečtenou" abyste vybranou zprávu přesunuli do složky "Přečteno zprávy". Přečtené zprávy 1.Prečítané zprávy můžete najít ve složce "Přečteno zprávy". 2. Označte zprávu kterou chcete odstranit nebo vyberte možnost "Označit všechny" k vymazání všech zpráv. 3. Klikněte na "Vymazat" k vymazání zpráv. Odeslané zprávy 1.Kliknite na "Odeslané zprávy" k zobrazení odeslaných zpráv. 2.Kliknite na zprávu, kterou chcete vymazat nebo vyberte moznost "Označit všechny" k vymazání všech zpráv. 3. Klikněte na "Vymazat" k vymazání všech zpráv. INFORMACE V této položce se zobrazuje datum a čas vašeho posledního přihlášení.

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část Uživatelská příručka aplikace WebKlient klientská část Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1 Tel.: +420 255 721 111 E-mail: info@cmzrb.cz www: http://www.cmzrb.cz

Více

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku Global Payment Plus UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Commerzbank AG, pobočka Praha Banka po Vašem boku Obsah PRVNÍ KROKY... 3 Krok č. 1 Přihlašovací údaje, USB token a čipová karta... 3 Krok č. 2 Spuštění aplikace...

Více

Portál elektronických služeb J&T Banky Příručka pro uživatele Internetbankingu

Portál elektronických služeb J&T Banky Příručka pro uživatele Internetbankingu Portál elektronických služeb J&T Banky Příručka pro uživatele Internetbankingu Portál elektronických služeb J&T Banky Příručka pro uživatele Internetbankingu OBSAH 1. Slovník používaných pojmů 4 2. Úvod

Více

Uživatelská dokumentace aplikace eportál

Uživatelská dokumentace aplikace eportál Uživatelská dokumentace aplikace eportál Strana 1 z 68 OBSAH 1. 2. 3. 1.1. 1.2. 1.3. 1.4. 2.1. 2.2. 2.3. 2.4. 2.5. 2.6. 2.7. 3.1. 3.2. 3.3. 3.4. 3.5. 3.6. 3.7. 3.8. Výchozí stránka - Přehled 5 Sekce profil

Více

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba 1 1. Úvod... 3 1.1. Účel dokumentu... 3 1.2. Připojení obchodníka k Mobito platbě... 3 1.3. Termíny a ustálené výrazy... 4 1.4. Popis Mobito portálu pro

Více

On-line Broker MANUÁL

On-line Broker MANUÁL On-line Broker MANUÁL OBSAH 1. O Aplikaci On-line Broker (OLB) 3 2. PŘIHLÁŠENÍ 4 3. NASTAVENÍ 5 4. MENU OBCHODY 6 10 NASTAVENÍ 6 JAK UZAVŘU OBCHOD? 7 OBJEDNÁVKA 8 SPRÁVA EVIDOVANÝCH OBJEDNÁVEK 9 5. PLATEBNÍ

Více

INTERNETOVÉ BANKOVNICTVÍ CITIBUSINESS DIRECT A VYBRANÉ PRODUKTY Citibank Europe plc, organizační složka

INTERNETOVÉ BANKOVNICTVÍ CITIBUSINESS DIRECT A VYBRANÉ PRODUKTY Citibank Europe plc, organizační složka INTERNETOVÉ BANKOVNICTVÍ CITIBUSINESS DIRECT A VYBRANÉ PRODUKTY Citibank Europe plc, organizační složka LEDEN 2014 OBSAH 1. ÚVOD... 3 2. PŘIHLÁŠENÍ DO IB... 4 2.1 SMS OTP OVĚŘENÍ... 5 2.2 OVĚŘENÍ SAFEWORD...

Více

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál 1 1. Úvod... 3 1.1. Účel dokumentu... 3 1.2. Připojení obchodníka k Mobitu web terminálu... 3 1.3. Termíny a ustálené výrazy... 4 1.4. Popis Mobito

Více

ONLINE Documentation Moeller Internet Sales Application

ONLINE Documentation Moeller Internet Sales Application ONLINE Documentation Moeller Internet Sales Application Přehled Vítejte v elektronickém obchodě Moeller, přístup do systému je ze stránky na adrese www.eshop.moeller.cz, kde budete muset zadat jméno uživatele

Více

Sberbank Online Banking

Sberbank Online Banking Sberbank Online Banking JAK FUNGUJE SBERBANK ONLINE BANKING Sberbank Online Banking funguje na principu zabezpečené webové aplikace. Klient stanoví ve Smlouvě o elektronické komunikaci mezi bankou a klientem

Více

MultiCash 3.2 Základní funkce Obsah:

MultiCash 3.2 Základní funkce Obsah: MultiCash 3.2 Základní funkce Obsah: 1. Spuštění a přihlášení do programu... 2 2. Stažení informací z banky, jejich prohlížení a tisk... 3 2.1 Spuštění komunikace pro příjem dat z banky... 3 2.2 Přehled

Více

Obsah 1. Všeobecné informace... 4

Obsah 1. Všeobecné informace... 4 Uživatelská příručka pro Virtuální centrum karet společnosti Slovnaft Česká republika spol. s r.o. Obsah 1. Všeobecné informace... 4 1.1. Technické požadavky... 4 1.1.1. Internet Explorer... 4 1.2. Bezpečnost...

Více

On-line Broker MANUÁL

On-line Broker MANUÁL On-line Broker MANUÁL OBSAH 1. O Aplikaci On-line Broker (OLB) 3 2. Přihlášení do OLB? 4 3. Menu OBCHODY 5 10 Jak uzavřu obchod? Podmenu Obchod 6 Jak zadám objednávku? Podmenu Objednávka 7 Jak pošlu platbu

Více

Mobilní banka 2 Uživatelská příručka

Mobilní banka 2 Uživatelská příručka Mobilní banka 2 Uživatelská příručka Mobilní banka 2 Uživatelská příručka Obsah 1 Co je Mobilní banka 2... 3 1.1 Jak získám Mobilní banku 2... 3 1.2 Technické podmínky pro provozování služby Mobilní banka

Více

KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE

KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE BŘEZEN 2015 Obsah 1. Úvod... 3 1.1. Dostupnost a historie dat... 3 2. Než začneme... 4 2.1. Registrace... 4 2.2. Přihlášení... 6 3. Domovská stránka... 7 4. Orientace

Více

NÁVOD K AKTIVACI A POUŽÍVÁNÍ E-MAILOVÉHO ÚČTU V DOMÉNĚ PACR.EU

NÁVOD K AKTIVACI A POUŽÍVÁNÍ E-MAILOVÉHO ÚČTU V DOMÉNĚ PACR.EU NÁVOD K AKTIVACI A POUŽÍVÁNÍ E-MAILOVÉHO ÚČTU V DOMÉNĚ PACR.EU PŘIHLÁŠENÍ K E-MAILOVÉMU ÚČTU Pro přihlášení k účtu je třeba do internetového vyhledávače napsat internetovou adresu http://hotmail.com. Po

Více

Uživatelská příručka. Smart Tab 4. Power to you

Uživatelská příručka. Smart Tab 4. Power to you Uživatelská příručka Smart Tab 4 Power to you Obsah 1 Vaše zařízení... 5 1.1 Tlačítka a konektory...5 1.2 Začínáme...7 1.3 Úvodní obrazovka...9 2 Zadávání textu...18 2.1 Používání klávesnice na obrazovce...18

Více

Systém mobilních plateb MOPET CZ (MPS) a pracovní postupy

Systém mobilních plateb MOPET CZ (MPS) a pracovní postupy Systém mobilních plateb MOPET CZ (MPS) a pracovní postupy Uživatelská příručka pro Obchodníky 18. 9. 2012 Obsah 1. Důležitá telefonní čísla a kontakty... 3 2. Cíl dokumentu... 4 3. Připojení obchodníka

Více

BlackBerry Internet Service. Verze:: 4.5.1. Uživatelská příručka

BlackBerry Internet Service. Verze:: 4.5.1. Uživatelská příručka BlackBerry Internet Service Verze:: 4.5.1 Uživatelská příručka Vydáno: 2014-01-08 SWD-20140108174357315 Obsah 1 Začínáme... 7 Plány služeb odesílání zpráv služby BlackBerry Internet Service... 7 Základy...7

Více

ekomunikátor Uživatelská příručka programu

ekomunikátor Uživatelská příručka programu ekomunikátor Uživatelská příručka programu Infolinka 841 164 164 Obsah 1 Úvod...3 2 Instalační proces...4 2.1 Technické požadavky...4 2.2 Instalace ekomunikátoru...4 2.3 Upgrade ekomunikátoru...4 2.4 Poinstalační

Více

Kompletní manuál internetového bankovnictví Citibank Online

Kompletní manuál internetového bankovnictví Citibank Online Kompletní manuál internetového bankovnictví Citibank Online 2 Obsah 1. ÚVOD... 6 2. ZAČÁTEK V CITIBANK ONLINE... 7 2.1. PRVNÍ REGISTRACE... 7 2.2. SNADNÉ PŘIHLÁŠENÍ... 8 2.2.1. SMS KLÍČ... 9 2.2.2. OSOBNÍ

Více

Popis nejčastějších funkcí aplikace MojeBanka business

Popis nejčastějších funkcí aplikace MojeBanka business Tento dokument popisuje následující funkčnosti aplikace MojeBanka. Kliknutím na odkaz vyberte příslušnou kapitolu. zadání jednorázového příkazu k úhradě zadání zahraniční platby odeslání dávkového příkazu

Více

FedEx Ship Manager na fedex.com

FedEx Ship Manager na fedex.com FedEx Ship Manager na fedex.com Registrace Zasílání s FedEx Ship Manager vyžaduje: 1 Devítimístné číslo účtu FedEx. 2 uživatelské ID a heslo. Zaregistrujte se na příslušné domovské stránce fedex.com a

Více

Uživatelská příručka. Smart Tab 4G. Vodafone. Power to you

Uživatelská příručka. Smart Tab 4G. Vodafone. Power to you Uživatelská příručka Smart Tab 4G Vodafone Power to you 1 Obsah 1 Vaše zařízení... 4 1.1 Tlačítka a konektory...4 1.2 Začínáme...6 1.3 Úvodní obrazovka...8 2 Zadávání textu...17 2.1 Používání klávesnice

Více

www.dpd.cz/dobirky Uživatelský manuál

www.dpd.cz/dobirky Uživatelský manuál www.dpd.cz/dobirky Uživatelský manuál DPD CZ Obsah 1. Úvod... 3 2. Přihlášení... 3 Přihlášení... 3 Nový uživatel, zapomenuté heslo... 5 3. Nastavení... 6 Nastavení uživatele... 6 Nastavení bankovních účtů...

Více

Uživatelská příručka BusinessNet UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Uživatelská příručka BusinessNet UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Uživatelská příručka BusinessNet UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. BusinessNet Srpen 2014 OBSAH: 1 ÚVOD... 1 2 BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ... 2 2.1 Bezpečnostní klíč TOKEN... 2 2.2 Mobilní

Více

Využití Exchange Serveru pro skupinovou spolupráci

Využití Exchange Serveru pro skupinovou spolupráci Využití Exchange Serveru pro skupinovou spolupráci KAPITOLA 6 V této kapitole se dozvíte: Plánování událostí pomocí kalendářů Delegování přístupu do kalendáře pro jiného uživatele Firemní kontakty Využití

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka BusinessNet Internetové bankovnictví UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Aktualizace k 18.10.2007 Verze 1.40 Obsah: 1 Úvod... - 2-2 Bezpečnost na prvním místě... - 3-2.1 Bezpečnostní

Více

N á v o d. I n s t a t O n l i n e

N á v o d. I n s t a t O n l i n e Generální ředitelství cel N á v o d k obsluze webové aplikace pro podávání výkazů pro Intrastat I n s t a t O n l i n e verze 3.5 duben 2009 1 Obsah 1. Úvod... 3 2. Definice základních termínů... 3 3.

Více

Návod pro práci s aplikací

Návod pro práci s aplikací Návod pro práci s aplikací NASTAVENÍ FAKTURACÍ...1 NASTAVENÍ FAKTURAČNÍCH ÚDA JŮ...1 Texty - doklady...1 Fakturační řady Ostatní volby...1 Logo Razítko dokladu...2 NASTAVENÍ DALŠÍCH ÚDA JŮ (SEZNAMŮ HODNOT)...2

Více