5. listopadu 2014 NEWSLETTER

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "5. listopadu 2014 NEWSLETTER"

Transkript

1 5. listopadu 2014 NEWSLETTER

2 3 POŘADATELÉ KONFERENCE 2 20 INFORMAČNÍCH HAPPENINGŮ 73 VYSTAVOVATELŮ 8 R O Č N Í K VÍCE NEŽ 2600 ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽ JOBCHALLENGE YOURSELF 20 PŘEDNÁŠEK V DOPROVODNÉM PROGRAMU 5000 CHALLENGE BOOK

3 8Í K R O Č N 8. ROČNÍK Veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy vysokých škol JobChallenge se uskutečnil 5. listopadu 2014 v Richard Adam Gallery v Brně. Součástí akce byl bohatý doprovodný program, který probíhal ve třech panelech: panel trhu práce, panel rozvoje a panel zaměstnání. Mimo přednášek doprovodného programu mohli návštěvníci přímo na veletrhu využít možnosti konzultovat životopisy s odborníky z kariérních a poradenských center pořadatelských univerzit či se zapojit do soutěže JobChallenge Yourself. Při příležitosti JobChallenge 2014 byl vydán Challenge Book, rozšířený katalog zaměstnavatelů, který obdržel každý z příchozích studentů během veletržního dne. Všem partnerům a podporovatelům děkujeme a již nyní se těšíme na spolupráci při dalším ročníku brněnského veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge. Devátý ročník veletrhu JobChallenge se uskuteční 11. listopadu Newsletter JobChallenge vydávají pořadatelé osmého ročníku veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge. Jmenovitě děkujeme našim partnerským společnostem Komerční banka, a.s., generální partner, dále Čeps, a.s., EmbedIt, KPMG Česká republika, s.r.o., Mondeléz Czech Republic, s.r.o., National Instruments a Richard Adam Gallery.

4 3 POŘADATELÉ 3 POŘADATELÉ Veletrh JobChallenge již čtvrtým rokem společně pořádají Poradenské centrum Vysokého učení technického v Brně, Kariérní centrum Masarykovy univerzity a Poradenské centrum Mendelovy univerzity v Brně. Tři pořádající centra se v průběhu veletržního dne ujala konzultace životopisů studentů, kteří se veletrhu zúčastnili. S kolegy z dalších center jsme se shodli, že o konzultace životopisů je mezi studenty stále velký zájem. Studenti si pomalu uvědomují, že jejich CV není pouze kus papíru, ale že je potřeba zvážit každou informaci v něm a to, jak ji potenciálnímu zaměstnavateli podají. Pavla Horáková, Kariérní centrum MU

5 2 KONFERENCE 2 KONFERENCE Přípravné akce před veletrhem Konference kariérního minima Pořadatel: Kariérní centrum Masarykovy univerzity Pro studenty, jejichž studium se chýlí ke konci a jejichž představy o dalším směřování nejsou úplně jasné, se 23. října v Moravské zemské knihovně konala Konference kariérního minima. Účastníci se dozvěděli, jak si naplánovat kariéru, jak správně napsat životopis a motivační dopis a jak se prezentovat před potenciálními zaměstnavateli. Také získali spoustu užitečných tipů pro nadcházející veletrh pracovních příležitostí JobChallenge. Odstartuj Pořadatel: Institut celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně 1. kariérní den MENDELU proběhl 16. října. Studenti měli možnost zúčastnit se 8 přednášek a 5 workshopů a převzít tak zkušenosti od skutečně úspěšných lidí. Cílem konference bylo zbavit studenty strachu z prvního zaměstnání, ukázat jim jejich pracovní možnosti a připravit je na první pracovní zkušenosti. Mimoto studenti mohli konzultovat své životopisy či si nechat udělat profesionální fotografii na CV.

6 20 INFORMAČNÍCH HAPPENINGŮ 20 INFORMAČNÍCH HAPPENINGŮ Přípravné akce před veletrhem Součástí propagace letošního ročníku byla soutěž o 45 litrů piva Starobrno. Tato soutěž probíhala v rámci informačních happeningů na všech třech pořádajících univerzitách. Studenti měli na happeninzích buď ukázat, jakou radost by měli ze získání vysněného zaměstnání, nebo vytvořit vtipnou kompozici s paní JobChallengeovou, tváří letošní kampaně. Fotky byly posléze uveřejňovány na facebookovém profilu JobChallenge a tři nejpopulárnější fotografie vyhrály sud piva, karton plechovek a 10 lahví piva. Blog JobChallenge V roce 2014 měli studenti poprvé možnost sledovat přípravy veletrhu téměř v přímém přenosu prostřednictvím blogu JobChallenge. Již od července jsme uveřejňovali články plné užitečných rad z oblasti hledání práce a pracovního trhu. Před veletrhem se studenti rovněž dozvěděli praktické tipy, jak se na veletrh připravit a jak z něj vytěžit maximum. Tyto články byly rozšířeny o seriál firemních článků, do nějž přispívaly společnosti z řad vystavovatelů.

7 73 VYSTAVOVATELŮ 73 VYSTAVOVATELŮ Veletržní den V roce 2014 se veletrhu JobChallenge zúčastnilo 73 vystavovatelů, z toho: 61 komerčních subjektů 2 subjekty veřejného sektoru 6 neziskových subjektů 1 studentský spolek 2 start-upy a Jihomoravské inovační centrum Veletrh měl v letošním roce měl veletrh 6 partnerů a jednoho generálního partnera. Reference od vystavovatelů: I've got a total positive feedback about the job fair! :) Thanks for the huge help during the whole organization process! I would also like to ask you to contact me when JobChallenge will take place next time, as we would like to attend again as well! :) National Instruments, Hungary Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za velmi dobrou organizaci včerejšího veletrhu. Z Vaší strany jsme měli všichni maximální péči. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia Veľtrh hodnotíme veľmi pozitívne a budeme z neho ťažiť po celý rok. Nemám ešte presné štatistiky, ale náš stánok navštívilo cca 600 študentov. Honeywell spol.s.r.o.

8 VÍCE NEŽ 2600 ÚČASTNÍKŮ 2600 ÚČASTNÍKŮ Veletržní den 5. listopadu 2014 dorazilo do Richard Adam Gallery více než studentů. Data byla získána dotazováním návštěvníků přímo na veletrhu. Vzorek, z něhož statistiky vycházejí, tvoří respondentů. Nejvíce studentů (41 %), kteří navštívili veletrh JobChallenge, bylo z Masarykovy univerzity. Studentů z VUT dorazilo 25,9 % a z Mendelovy univerzity 22,5 % účastníků. Studenti z ostatních vysokých škol představovali 10,6 %. Z Masarykovy univerzity dorazily studenti všech devíti fakult. Největším podílem byli zastoupeni studenti z Ekonomicko-správní fakulty (31 %). Na druhém místě v počtu zúčastněných byli studenti z Filozofické fakulty (16 %) a na třetím studenti Fakulty informatiky (14 %). Mezi studenty z Vysokého učení technického v Brně se největší část (36 %) hlásila k Fakultě podnikatelské. K Fakultě strojního inženýrství se přihlásilo 19 % účastníků a k Fakultě informačních technologií 10 %. Mendelova univerzita v Brně byla nejvíce zastoupena studenty Provozně ekonomické fakulty (45 %). Druhé největší zastoupení představovali student Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií (25 %) a třetí (16 %) student Agronomické fakulty. Stejně jako v předchozích letech, největší zájem o veletrh JobChallenge měli studenti pátých ročníků (29,8 %). Dále třetích ročníků (23,9 %) a čtvrtých ročníků (16,4 %). Co se týče oborového zaměření všech návštěvníků, nejvíce student na veletrhu bylo z ekonomických oborů (36%), dále z oborů humanitních (23%) a technických (14%).

9 SOUTĚŽ JOBCHALLENGE YOURSELF SOUTĚŽ JOBCHALLENGE YOURSELF Veletržní den Jak studenty motivovat, aby aktivně oslovovali vystavovatele a nešli se na veletrh jen podívat? Za tímto účelem byla uspořádána soutěž JobChallenge yourself. Díky partnerům soutěže měli studenti možnost vyhrát hodnotné ceny. Úkolem studenta bylo oslovit a zaujmout zástupce společnosti a tím získat nálepku. Po získání pěti nálepek pak student soutěžní kartičku odevzdal ke slosování. Před ukončením veletrhu bylo vylosováno 10 šťastných výherců. Barevné identifikační samolepky Již v loňském roce byly na veletrhu rozdávány identifikační náramky, letos jsme z praktických důvodů náramky vyměnili za samolepky. Vytvořeno bylo dvanáct různobarevných kategorií oborového zaměření na jedné straně si barevnou samolepku vybíral každý student hned u vstupu, na straně druhé byly těmito barvami označeny i veletržní stánky firem. Mimo to bylo toto barevné rozdělení začleněno i do katalogu zaměstnavatelů.

10 20 PŘEDNÁŠEK V DOPROVODNÉM PROGRAMU 20 PŘEDNÁŠEK V DOPROVODNÉM PROGRAMU Veletržní den Již tradičně bylo dění na veletržní ploše doplněno bohatým doprovodným programem uspořádaným do třech panelů. Novinkou letošního ročníku byl panel trhu práce, v němž se hosté v moderované diskuzi pokusili představit práci v různých sektorech trhu práce. Přednášky se týkaly freelancingu, práce v neziskovém sektoru, práce v zahraničí, start-upů, práce ve veřejného sektoru a stáží a dobrovolnictví. V panelu zaměstnání zástupci sedmi společností předali studentům poutavým způsobem informace o tom, jak v jejich firmě vypadá přijímací řízení a co od studentů daná společnost vyžaduje. V panelu rozvoje se přednášející zaměřili především na předání klíčových dovedností, které v dnešní době lidé potřebují k tomu, aby se uplatnili na trhu práce. Chill-out zóna Novinkou letošního veletrhu byla také chill-out zóna, kde si mohli návštěvníci na chvíli odpočinout při čtení knih a časopisů či hraní her na Xboxu.

11 Podívejte se na reportáž z veletrhu JobChallenge 2014!

12 5000 CHALLENGE BOOK 5000 CHALLENGE BOOK V roce 2014 jsme se rozhodli zapracovat také na již tradičním katalogu vystavovatelů. Vznikl tak Challenge Book, katalog zaměstnavatelů, který obdržel každý student na veletrhu a který bude mimo veletržní den distribuován i během celého akademického roku na půdě všech pořadatelských vysokých škol. Distribuce bude probíhat i na tematických eventech pořádajících center. Náklad katalogů jsme tak navýšili z kusů na kusů. Stejně jako původní katalog vystavovatelů i Challenge Book obsahuje profily jednotlivých vystavujících firem a neziskových organizací. Oproti předchozím letem měly možnost v katalogu inzerovat i společnosti, které se veletrhu přímo neúčastnily.

PR 7 5 - OGR 11 5. - 7. LISTOPADU 2012 VUT MU MENDELU CAFÉ PRÁH WANNIECK GALLERY JOBCH.CZ

PR 7 5 - OGR 11 5. - 7. LISTOPADU 2012 VUT MU MENDELU CAFÉ PRÁH WANNIECK GALLERY JOBCH.CZ 5 - PR 7 OGR 11 AM 5. - 7. LISTOPADU 2012 VUT MU MENDELU CAFÉ PRÁH WANNIECK GALLERY JOBCH.CZ PROGRAM NA UNIVERZITÁCH Program JobChallenge má studentům pomoci přestat tápat a ukázat formou přednášek, seminářů,

Více

CHYSTÁ SE VZKŘÍŠENÍ MISTROVSKÝCH ZKOUŠEK

CHYSTÁ SE VZKŘÍŠENÍ MISTROVSKÝCH ZKOUŠEK Z OBSAHU Polemika kolem maturit Příklady využití systému ECVET Co už vykonal projekt UNIV 3 Finský úspěch je založen na učitelích 2/2014 ČTVRTLETNÍK NÁRODNÍHO ÚSTAVU PRO VZDĚLÁVÁNÍ NOVÁ STRATEGIE DO ROKU

Více

Národní cena kariérového poradenství 2013. Sborník soutěžních příspěvků z České republiky

Národní cena kariérového poradenství 2013. Sborník soutěžních příspěvků z České republiky Národní cena kariérového poradenství 2013 Sborník soutěžních příspěvků z České republiky Národní cena kariérového poradenství 2013 Sborník soutěžních příspěvků z České republiky Vydavatel: Dům zahraniční

Více

Pruzkum: Mají firmy o stážisty zájem?

Pruzkum: Mají firmy o stážisty zájem? Foto: Kamil Coufal Pruzkum: Mají firmy o stážisty zájem? Osobní zkušenosti stážistu Stáž získáte na veletrhu JobChallenge Co potřebujete vedet o stážích úvodník Úvodem Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

Více

SONDA DO PROBLEMATIKY PROPAGACE

SONDA DO PROBLEMATIKY PROPAGACE UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI Profesně poradenské centrum FF UP Wurmova 7, 771 11 Olomouc Tel.: +420 585 633 250 SONDA DO PROBLEMATIKY PROPAGACE VYSOKOŠKOLSKÝCH PORADENSKÝCH CENTER Závěrečná zpráva z

Více

www.vedamabudoucnost.cz Obsah

www.vedamabudoucnost.cz Obsah Obsah Třetí ročník završen! 3 Zapojené firmy a školy 4 Východiska projektu 6 Systémové působení projektu Věda má budoucnost 7 Irsko a Slovensko 8 Strategičtí partneři a networking 8 Medializace 9 Dovednosti

Více

NEWSLETTER CSI. číslo3. V tomto vydání:

NEWSLETTER CSI. číslo3. V tomto vydání: Vytvořilo Centrum pro komunitní práci Moravskoslezský kraj, Zábřežská 20, 787 01 Šumperk. E-mail: ivo.skrabal@cpkp.cz, telefon: +420 777 793 714. Foto: archiv CpKP a autoři příspěvků. NEWSLETTER CSI Centrum

Více

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2013

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2013 Akademické centrum studentských aktivit Výroční zpráva 2013 Obsah Úvod... 5 Organizace a personální zajištění... 7 Kancelář ACSA... 7 Provozní doba... 7 Kontakt... 7 Odborné semináře... 12 Semináře realizované

Více

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2012

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2012 Akademické centrum studentských aktivit Výroční zpráva 2012 Obsah Úvod... 6 Organizace a personální zajištění... 8 Kancelář ACSA... 8 Provozní doba... 8 Kontakt... 8 Odborné semináře... 12 Semináře realizované

Více

ZPRÁVA O ČINNOSTI 2012 ČESKÁ KOSMICKÁ KANCELÁŘ, O.P.S.

ZPRÁVA O ČINNOSTI 2012 ČESKÁ KOSMICKÁ KANCELÁŘ, O.P.S. ZPRÁVA O ČINNOSTI 2012 ČESKÁ KOSMICKÁ KANCELÁŘ, O.P.S. doc. Ing. Jan Kolář, CSc. Výroční zpráva České kosmické kanceláře, o.p.s., za rok 2012 2 Obsah 1. Představení společnosti a základní údaje... 4 2.

Více

Akademické centrum studentských aktivit

Akademické centrum studentských aktivit 1 1 Akademické centrum studentských aktivit VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 1 Obsah OBSAH... 2 ÚVOD... 5 ORGANIZACE A PERSONÁLNÍ ZAJIŠTĚNÍ... 7 ODBORNÉ SEMINÁŘE... 13 VYSOKOŠKOLSKÁ LEGISLATIVA... 16 AKADEMICKÉ SENÁTY...

Více

SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR

SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR ZPRAVODAJ SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR říjen 2014 Národní informační centrum pro mládež vám přináší novinky z domova i ze zahraničí, nejen pro pracovníky informačních center pro mládež. OCENĚNÍ

Více

EVROPSKÝ VELETRH POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ GAUDEAMUS XXI. ROČNÍK

EVROPSKÝ VELETRH POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ GAUDEAMUS XXI. ROČNÍK EVROPSKÝ VELETRH POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ GAUDEAMUS XXI. ROČNÍK BRNO 4. 7. listopadu 2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Ve dnech 4. až 7. listopadu 2014 proběhl v areálu brněnského výstaviště, v pavilonech

Více

Rozhoduj o Evropě modelové zasedání Rady EU a Evropské rady

Rozhoduj o Evropě modelové zasedání Rady EU a Evropské rady Rozhoduj o Evropě modelové zasedání Rady EU a Evropské rady Realizátor projektu: Projektu vyjádřili podporu: OBSAH Část A: Základní charakteristika projektu... 3 Základní popis projektu:... 3 Výčet cílových

Více

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2011

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2011 Akademické centrum studentských aktivit Výroční zpráva 2011 Obsah Úvod... 5 Organizace a personální zajištění... 7 Odborné semináře realizované v roce 2011... 12 Vysokoškolská legislativa... 13 Akademické

Více

8. března se konala konference v pražském hotelu STEP

8. března se konala konference v pražském hotelu STEP Z obsahu: Inkluze je pro všechny...str. 7 8 Jak se reformují ZUŠ... str. 9 Příloha: Gramotnosti na základních školách 1/2012 ČTVRTLETNÍK NÁRODNÍHO ÚSTAVU PRO VZDĚLÁVÁNÍ Editorial Dostává se Vám do rukou

Více

VELETRHY A VÝSTAVY JAKO NÁSTROJ MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÝCH ŠKOL

VELETRHY A VÝSTAVY JAKO NÁSTROJ MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÝCH ŠKOL VELETRHY A VÝSTAVY JAKO NÁSTROJ MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÝCH ŠKOL Barbara Morská Klíčová slova: Veletrhy, výstavy, podpora prodeje, public relations, cíle vystavovatele, výběr veletrhu. Key words:

Více

Tandem. Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Koordinierungszentrum Deutsch-Tschechischer Jugendaustausch

Tandem. Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Koordinierungszentrum Deutsch-Tschechischer Jugendaustausch Tandem Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Koordinierungszentrum Deutsch-Tschechischer Jugendaustausch Výroční zpráva za rok 2011 Výroční zpráva Tandemu Plzeň za rok 2011 Impresum Výroční

Více

Akademické centrum studentských aktivit

Akademické centrum studentských aktivit 1 1 Akademické centrum studentských aktivit VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 1 Obsah OBSAH... 2 ÚVOD... 5 ORGANIZACE A PERSONÁLNÍ ZAJIŠTĚNÍ... 7 ODBORNÉ SEMINÁŘE... 11 VYSOKOŠKOLSKÁ LEGISLATIVA... 14 AKADEMICKÉ SENÁTY...

Více

Získali jsme akreditaci programu MPA. Další ročník soutěže GMC začíná Simulace strategie řízení společnosti. Vysoká škola finanční a správní

Získali jsme akreditaci programu MPA. Další ročník soutěže GMC začíná Simulace strategie řízení společnosti. Vysoká škola finanční a správní Xadonia občasník studentů, pedagogů a příznivců vysoké školy finanční a správní 02 2012 Získali jsme akreditaci programu MPA Master of Public Administration Strana 04 Další ročník soutěže GMC začíná Simulace

Více

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2012 MARTINA GLETTNIKOVÁ

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2012 MARTINA GLETTNIKOVÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2012 MARTINA GLETTNIKOVÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU Nárožní 2600/9a, 158 00 Praha 5 BAKALÁŘSKÁ PRÁCE KOMUNIKACE A LIDSKÉ ZDROJE Vysoká škola

Více

UNIVERZITA V TÝDNU NEKLIDU

UNIVERZITA V TÝDNU NEKLIDU číslo 71 / březen 2012 UNIVERZITA V TÝDNU NEKLIDU Univerzita Pardubice se připojila k Týdnu neklidu - k celostátním aktivitám studentské a akademické obce vysokých škol ČR a k diskusi o navrhovaných reformách

Více

SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR

SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR ZPRAVODAJ SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR červen 2015 Národní informační centrum pro mládež vám přináší novinky z domova i ze zahraničí, nejen pro pracovníky informačních center pro mládež. CVZ

Více

O B S A H Úvod Projektový tým Činnosti roku 2002 Komunikace, propagace Finance Spolupráce

O B S A H Úvod Projektový tým Činnosti roku 2002 Komunikace, propagace Finance Spolupráce OBSAH Úvod 2 Projektový tým 4 Činnosti roku 2002 Celostátní studentská konference 7 Současná úloha a postavení studentů na vysokých školách 2002 Odborný seminář Vysokoškolská legislativa 14 Sběr a analýza

Více

AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně. Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2013

AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně. Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2013 AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2013 Brno, květen 2014 OBSAH 1 ÚVOD... 3 2 ZÁKLADNÍ ÚDAJE... 3 2.1 KONTAKTNÍ ÚDAJE... 3 2.2 ORGANIZAČNÍ SCHÉMA...

Více

Akademické centrum studentských aktivit

Akademické centrum studentských aktivit Akademické centrum studentských aktivit VÝROČNÍ ZPRÁVA 2008 0 Obsah OBSAH... 1 ÚVOD... 5 ORGANIZACE A PERSONÁLNÍ ZAJIŠTĚNÍ... 7 ČINNOSTI ROKU 2008... 13 ODBORNÉ SEMINÁŘE... 25 VYSOKOŠKOLSKÁ LEGISLATIVA...

Více

Výroční zpráva o činnosti Moravské vysoké školy Olomouc, o.p.s. za rok 2012

Výroční zpráva o činnosti Moravské vysoké školy Olomouc, o.p.s. za rok 2012 Výroční zpráva o činnosti Moravské vysoké školy Olomouc, o.p.s. za rok 2012 V Olomouci, červen 2013 Zpracovalo širší vedení Moravské vysoké školy Olomouc 1. Úvod... 5 2. Základní údaje o vysoké škole...

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA GLOBAL ENTREPRENEURSHIP WEEK 2014

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA GLOBAL ENTREPRENEURSHIP WEEK 2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA GLOBAL ENTREPRENEURSHIP WEEK 2014 1. Obsah 1. Obsah... 1 2. Úvod... 2 3. GEW v České republice... 3 4. Přehled událostí... 4 5. Tváře GEW ČR 2014... 5 6. Propagace projektu... 7 a. Partnerská

Více

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 www.pwc.cz/csr Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 Jak PwC Česká republika přispívá k rozvoji společnosti, v níž působí? foto Obsah Úvodní slovo Jiřího Mosera, řídícího

Více

ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ VE VĚDĚ A VÝZKUMU

ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ VE VĚDĚ A VÝZKUMU Sborník příspěvků z odborného sympozia ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ VE VĚDĚ A VÝZKUMU 21. 23. května 2012 Liberec, Česká republika Workshop proceedings DEVELOPMENT OF HUMAN RESOURCES IN SCIENCE AND RESEARCH

Více