Monitoring noviná ských test. Listopad 2012

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Monitoring noviná ských test. Listopad 2012"

Transkript

1 Monitoring noviná ských test Listopad 2012

2 zdroj model ŠKODA název lánku/typ testu AutoTip Rapid 1,2 MPI Test Auto motor a sport Rapid 1,2 TSI Test Sv t motor Citigo 1,0 MPI/55 kw Dlouhodobý test ifaster.cz Rapid 1,4 TSI DSG Srovnávací test (Peugeot 301 1,6 HDi) novinky.cz Superb Combi 2,0 TDI 4x4 Test zdroj model ŠKODA název lánku/typ testu AutoBild Octavia 2,0 TDI Srovnávací test 13 kompakt Auto Zeitung Octavia 2,0 TDI Srovnávací test 13 kompakt autonews.de Auto Zeitung Yeti 2,0 TDI 4x4 Yeti 2,0 TDI 4x4 Srovnávací test (KIA Sportage 2,0 CRDi AWD a Mini Countryman Cooper SD ALL4) Srovnávací test (Mitsubishi ASX 1,8 DI-D 4WD a Opel Mokka 1,7 CDTI 4x4) motor-traffic.de Citigo 1,0 MPI/55 kw Test Süddeutsche Zeitung Rapid 1,2 TSI Test AutoBild Yeti 2,0 TDI 4x4 Srovnávací test (Mini Countryman Cooper SD ALL4, Mitsubishi ASX 1,8 DI-D 4WD a Opel Mokka 1,7 CDTI 4x4)

3 zdroj model ŠKODA název lánku/typ testu news.at Fabia Monte Carlo 1,2 TSI Test zdroj model ŠKODA název lánku/typ testu The Telegraph Superb Combi GreenLine Test cars.uk.msn.com Citigo 1,0 MPI/55 kw Test The Sunday Times Rapid 1,2 TSI Test Autocar Rapid 1,6 TDI Test AutoExpress Rapid 1,2 TSI Test zdroj model ŠKODA název lánku/typ testu Sunday World Rapid 1,2 TSI Test zdroj model ŠKODA název lánku/typ testu carsguide.com.au Fabia RS Test carsguide.com.au Yeti 1,8 TSI 4x4 Test

4 eská republika AutoTip Test: ŠKODA Rapid 1,2 MPI datum: hodnocení: Známka 2 + dynamika v nízkých rychlostech + kultivovan jší projev motoru oproti HTP - vyšší spot eba Motorá i si dali záležet na odhlu n ní, akustický projev te nijak nevybo uje ze zvyklostí moderních t íválc. Slad ní plynu a spojky ústí v plynulé rozjezdy i zcela bez tréninku. Zcela p eskládané rychlostní stupn, zejména t i nejnižší, zrychlují lehký Rapid uspokojiv. V z se p es silni ní nerovnosti p enáší leh eji než dvanáctistovka TSI, a p esto nepotvrzuje obavy z nedostatku adheze. I pro základní verzi modelu jsou p ehnané náklony neznámým pojmem

5 eská republika Auto motor a sport Test: ŠKODA Rapid 1,2 TSI datum: hodnocení: 3,5/5 + jisté chování i v extrémních situacích + pohodlná sedadla, p irozený posaz za volantem - výhled dozadu, nižší komfort odpružení Nová globální ŠKODA nabízí mimo ádný prostor. I dlouháni mají vzadu za sebou slušnou rezervu pro kolena. Spíše oceníte vysokou porci to ivého momentu už pod ot./min. Na dálnici se Rapid spokojí se 6,6 l/100 km. Když dojde na lámání chleba a pot ebujete ost e zm nit sm r, tak se ŠKODA chová jist a ve štychu vás nenechá. P irozenou pozici za volantem chválíme, stejn jako úzké provedení st edového panelu.

6 eská republika Sv t motor Dlouhodobý test: ŠKODA Citigo 1,0 MPI/55 kw datum: hodnocení: + perfektn vylad ný podvozek + výkonný a úsporný motor - nekomfortní ovládání oken a jiná p ehnan úsporná opat ení n kolikahodinovou cestu po n mecké dálnici stosedmdesátkou jsme p ežili s velkým údivem nad kvalitami vozu. Vedle odleh ené mechaniky vd í za zázra nou spot ebu vodou chlazeným výfukovým svod m. Redaktor Matouš Jelínek naskládal do Citigo celou kapelu. Poklona všem zú astn ným. Trasu Kosmonosy Vrchlabí a zp t projel s pr m rem 55,19 km/h a p esným dotankováním mu byla nam ena spot eba 3,293 l/100 km. I nejmenší ŠKODA nabízí kus auta navíc. V jednoduché podob p ináší nejnov jší koncernovou techniku.

7 eská republika ifaster.cz Srovnávací test: ŠKODA Rapid 1,4 TSI DSG a Peugeot 301 1,6 HDi datum: hodnocení: 1. ŠKODA, 2. Peugeot + ú inn jší odhlu n ní + prakti t jší vnit ní uspo ádání - vysoká cena U 301 se šet ilo i na odhlu n ní, což poznáte už podle zvuku p i zavírání dve í. Horší je to, že se absence kvalitního odhlu n ní projevuje za jízdy. Vhodn jší pozici za volantem vozu ŠKODA si najdete snáze díky volantu nastavitelnému v obou osách. Na rozdíl od 301 pot ší i osv tlená p ihrádka p ed spolujezdcem. Další velkou výhodou modelu Rapid je jeho zavazadlový prostor. Podvozek ŠKODA nabízí více jistoty v zatá kách i mimo n. Je také lépe izolován od veškerých vn jších zvuk. Jestliže bych si m l vybrat sám za sebe, p iklonil bych se k vozu Rapid. P esv d ila m jeho prakti nost, vzhled, modern jší a útuln jší interiér a dobré jízdní vlastnosti.

8 eská republika novinky.cz Test: ŠKODA Superb Combi 2,0 TDI 4x4 datum: hodnocení: 4/5 + prostor pro nohy a kolena + využitelnost obrovského zavazadelníku - vrcholná výbava není kompletní Výborné bylo na testovaném exemplá i dílenské zpracování. Prakti nost vozu Superb je výte ná, místa je totiž dostatek nejen vp edu, kde lze seda ky se ídit ve velkorysém rozsahu, ale i vzadu. Velikost kufru nesnížil ani pohon 4x4 Skv le funguje pohon 4x4, p ipojení zadních kol je bleskurychlé a zajiš uje vozu perfektní trakci nap íklad p i velmi prudkém rozjezdu. Superb v nejvyšším provedení má bezpochyby sv j smysl

9 N mecko AutoBild Srovnávací test: ŠKODA Octavia 2,0 TDI a 12 konkurent datum: hodnocení: 1. VW Golf (529), 2. Audi A3 (504), 3. ŠKODA Octavia (490), 4. BMW 1 (489), 5. Ford Focus (480), 6. Mercedes-Benz A (477), 7. KIA Cee d (473), 8. Volvo V40 (471), 9. Hyundai i30 (468), 10. Honda Civic (460), 11. Citroën C4 (443), 12. Peugeot 308 (440), 13. Mitsubishi Lancer (419) + vnit ní prostornost + velký kufr - úzká p ední sedadla KIA Cee d se prosadila mezi asijskými vozy, ŠKODA Octavia mezi svými evropskými soupe i a Audi A3 zvít zilo v nejt žší konkurenci mezi n meckými prémiovými zna kami. Posádku hý ká pohodlné pérování a dokonce i vedlejší silnice 3. t ídy se zdají mén rozbité. Kliky dve í, spína e sv tlomet, páka ru ní brzdy ne úpln moderní, ale stále solidní. Prostorový velikán p esv d í hodnotnou mechanikou a komfortem vhodným pro rodinné využití. Také 3. místo putuje ke koncernu VW. ŠKODA s velkým kufrem a dobrou nabídkou prostoru sice stojí na základech starého Golfu, ale za vydané peníze poskytuje p ebytek automobilové hodnoty.

10 N mecko Auto Zeitung Srovnávací test: ŠKODA Octavia 2,0 TDI a 12 konkurent datum: hodnocení: 1. Volkswagen Golf (3 226), 2. Audi A3 (3 157), 3. Mercedes-Benz A (3 069), 4. Volvo V40 (3 066), 5. ŠKODA Octavia (3 063), 6. Ford Focus (3 058), BMW 1 a KIA Cee d (3 052), 9. Renault Mégane (3 041), 10. Honda Civic (3 023), 11. Hyundai i30 (3 021), 12. Opel Astra (2 987), 13. Mazda 3 (2 956) + nejv tší zavazadelník + snadné ovládání - vyšší cena a slabší garance Žádný jiný v z nepobere 4 osoby a jejich zavazadla tak snadno jako ten eský. Nejlepší známky získává Octavia za logické a intuitivní ovládání. I bez adaptivních tlumi zvládá špatné silnice dost dob e a prokazuje bohaté rezervy na extrémn špatných cestách. P edevším spot eba 5,8 l na 100 km spl uje sou asné požadavky. idi i spolujezdec t ží z širokého rozsahu se ízení pohodlných p edních sedadel. Krátce p ed st ídáním stráží bojovala prostorná ŠKODA Octavia na 5. míst velmi state n.

11 N mecko autonews.de Srovnávací test: ŠKODA Yeti 2,0 TDI 4x4, KIA Sportage 2,0 CRDi AWD a Mini Countryman Cooper SD ALL4 datum: hodnocení: 1. ŠKODA (4,5/5), KIA a Mini (4/5) + zna ná variabilita, hodn místa + nejlepší celek - hlu ný motor se silnými vibracemi Mnoho kladných bod sbírá Yeti za sv j vnit ní prostor. Kokpit p sobí uspo ádaným a nesmírn solidním dojmem. Zvlášt vzadu se sedí pohodln s odpovídajícím místem pro hlavu a nohy. Praktický systém sedadel prospívá také prostoru pro zavazadla. Zdravou st ední cestou jde Yeti. Docela tvrd, ale nikoliv nepohodln odpružený eský v z je p íjemným autem pro cestování, které si p esto troufne i na jízdu po nezpevn ných cestách. Za p íznivých 80 eur m že být Yeti dovybaven off-roadovým paketem. Nejvylad n jší koncepci poskytuje ŠKODA Yeti. P i opravdu kompaktních rozm rech nabízí pozoruhodný prostor, díky uspo ádání sedadel je velice variabilní a disponuje líbivým interiérem.

12 N mecko Auto Zeitung Srovnávací test: ŠKODA Yeti 2,0 TDI 4x4, Mitsubishi ASX 1,8 DI-D 4WD a Opel Mokka 1,7 CDTI 4x4 datum: hodnocení: 1. ŠKODA (3 015), 2. Opel (2 847), 3. Mitsubishi (2 811) + nejvyšší užite né zatížení + nejlepší komfort odpružení - vysoká cena ŠKODA je vp edu sice trochu užší než Mitsubishi, ale díky tém kolmým bo ním okn m a d myslnému využití prostoru nabízí více místa vp edu i vzadu. Také na téma zavazadlového prostoru Yeti rychle ukáže, jak se to d lá. Ani povolená hmotnost brzd ného p ív su kg není pro Mokku žádná sláva Yeti smí táhnout 2 tuny. Použité materiály d lají v tšinou lepší dojem než v rustikáln p sobícím Mitsubishi. Úrovn vozu ŠKODA však Opel nedosahuje a to platí i pro p ehlednost. Motory Mitsubishi a p edevším Opelu klapou mnohem slyšiteln ji než 2,0 TDI a p i vyšších rychlostech si ŠKODA odpustí i jízdní a aerodynamický hluk, který trápí p edevším Opel. Pokud jde o jízdní dynamiku, st ží se v této t íd najde n co lepšího než Yeti. Koruna náleží suverénnímu vít zi testu tím je ŠKODA Yeti.

13 N mecko motor-traffic.de Test: ŠKODA Citigo 1,0 MPI/55 kw datum: hodnocení: + isté zpracování a p ív tivá obsluha + jisté jízdní vlastnosti - zvlášt p i svižné jízd vyšší než udávaná spot eba Nejnov jším p íkladem je ŠKODA Citigo, která je p i celkové délce 3,56 m a rozvoru 2,42 m plnohodnotným ty místným vozem. Zvlášt atraktivní je v p tidve ovém provedení. P ístroje má idi v zorném poli, tla ítka a ovlada e jsou ergonomicky správn rozmíst ny a obsluha se provádí nanejvýš intuitivn. idi a spolujezdec sedí na tuhých, ale dostate n pohodlných sedadlech. Dokonce i vysocí dosp lí mají k dispozici dostatek místa. Díky dobrému nalad ní pružin/tlumi a jistému chování p i jízd Citigo projíždí zatá kami jedna radost. S pr m rem otá ení 9,8 m p itom ani nejužší parkovišt není problémem a idi najde mnohá parkovací místa, která pro jiné z stanou nep ístupná.

14 N mecko Süddeutsche Zeitung Test: ŠKODA Rapid 1,2 TSI datum: hodnocení: + místo v interiéru i zavazadelníku + krása v jednoduchosti - málo ú inná ventilace Ani pln obsazená nep sobí 105ko ová verze nedostate n motorizovaná. Také p ímé ízení a vylad ný podvozek ladí se sportovním zvukem motoru: brzdou zábavy tedy ŠKODA není. Skute n pozoruhodná je prostorová nabídka tohoto prodlouženého derivátu Pola. Zavazadlový prostor je se svými 550 litry konkurencí pro luxusní limuzíny. Rovn ž uvnit se cestuje s volností, kterou sportovn elegantní konkurenti s širokými podb hy jen st ží nabídnou. Spot eba 6,2 litru na naší standardní trati je na benzinový motor nadmíru úctyhodná.

15 N mecko AutoBild Srovnávací test: ŠKODA Yeti 2,0 TDI 4x4, Mini Countryman Cooper SD ALL4, Mitsubishi ASX 1,8 DI-D 4WD a Opel Mokka 1,7 CDTI 4x4 datum: hodnocení: 1. ŠKODA (515), 2. Mini (479), 3. Opel (476), 4. Mitsubishi (471) + dynamika jízdních vlastností + využití vnit ního prostoru - pon kud letargický motor Yeti umí mnohé jednoduše nejlépe. Další výhodou jsou t i odd lená zadní sedadla, která se dají skláp t, p ekláp t a vyjímat. Zavazadlový prostor pojme maximáln ohromných litr, k tomu se p idává nejv tší zatížení 513 kg a nejvyšší hmotnost p ív su 2 tuny. Dvoulitrové TDI zní vlídn, b ží tiše a kultivovan. Nikdo by ne ekl, že Yeti je jen auto z rozumu. Na to je p íliš zábavné p i jízd. Pohybuje se hbit a obratn, skv le se ídí. Nikoliv poprvé se suverénním vít zem stává sympatická ŠKODA Yeti. Yeti šikovn spojuje p ednosti kombi, minivanu a SUV do jednoho auta.

16 Rakousko news.at Test: ŠKODA Fabia Monte Carlo 1,2 TSI datum: hodnocení: + jízdní vlastnosti + dobrá výbava v cen - nezaznamenány Testovali jsme sportovní v z ŠKODA a došli k záv ru, že eši ud lali všechno správn. Na dálnici ukáže ŠKODA Fabia se svým 105ko ovým TSI nesmírn agilní jízdní vlastnosti pro každý den. Ani v kopcích neukáže žádné slabiny a prom ní se v rallye-sportovce. Ve spot eb se projevuje spíše umírn n. Odpovídající místo nalezne posádka vp edu i vzadu. Výborný výhled všemi sm ry iní parkovací asistent postradatelným. Kokpit a veškeré ovlada e jsou ergonomicky uspo ádané a intuitivn obsluhovatelné.

17 Velká Británie The Telegraph Test: ŠKODA Superb Combi GreenLine datum: hodnocení: 4/5 + místo pro nohy zadních cestujících + pom r kvality a ceny - malý motor ve velkém aut není p íliš úsporný Pokud chcete velké pohodlné kombi, je ŠKODA Superb t žko k p ekonání Uvnit netrvá p íliš dlouho pochopit, pro majitelé Superb tak moc milují. Ten v z sice neoslní, ale má prvot ídní smysl pro spln ní svého ú elu. Jeho interiér se vyzna uje zdrženlivou jednoduchostí, logicky rozmíst nými ovlada i a kvalitou, která snese srovnání s Audi. Vezmeme-li v úvahu velikost vozu a prokazatelnou technickou vysp lost, je cena skute n udivující.

18 Velká Británie cars.uk.msn.com Test: ŠKODA Citigo 1,0 MPI/55 kw datum: hodnocení: + prostorný interiér + výkonný motor - lehké a necitlivé ízení Vozidla jako Citigo krásn pasují do zastav ných ploch. Je z nich snadný výhled, a proto se jednoduše manévruje p i parkování. Je také relativn praktický. T ídve ová karoserie sice znamená ob as obtížn jší p ístup, ale ve ty ech se sedí docela pohodln. Kabina je chyt e ešená a poskytuje pocit prostornosti. Když jsem v cíli cesty vystoupil z vozu, nebyl jsem rozmrzelý, unavený, rozzlobený, a dokonce ani trochu podrážd ný z toho, že jsem za hodinu a p l ujel jen 19 mil. Pokud bydlíte ve m st, s vozem Citigo se vám bude skv le žít. S 251 litry je zavazadelník tak velký jako u v tšiny aut o t ídu výše nap íklad o užite ných 40 litr více, než má naše dlouhodob testované Suzuki Swift. Citigo je p sobivý v z a vnit ní hlas nám íká, že práv tuto verzi bychom cht li.

19 Velká Británie The Sunday Times Test: ŠKODA Rapid 1,2 TSI datum: hodnocení: 2/5 + chytré detaily + uvnit se snadno zabydlíte - trochu nudný v z Vzpomínám si na velké tmavé místo, jesky ovit tajemné. To musí být kufr. Všech 550 litr je k dispozici ješt p ed sklopením sedadel nesmírn praktické. Kdosi, s nímž jsem mluvil, ekl, že v jednoduchých prolisech karoserie vidí kontury BMW ady 3 Užívám si schopného azení, lehkého ízení, slušného odhlu n ní a nedostatku dramat, což je vlastn docela uklid ující. Všechno je tak, jak má být. Jsou mezi námi mnozí, kte í up ímn milují nenápadnost vozu, zvlášt když je spojena se spolehlivostí a dobrou cenou, jak tomu u zna ky ŠKODA bývá.

20 Velká Británie Autocar Test: ŠKODA Rapid 1,6 TDI datum: hodnocení: + vnit ní prostor v podélném sm ru + p edvídatelné jízdní vlastnosti - hlu n jší motor Vysocí dosp lí se za sebe pohodln posadí. Rapid vypadá jako sedan, ale opravdu je to velmi praktický hatchback s 550 až litry zavazadlového prostoru podle toho, co ud láte se zadními sedadly. P tistup ová p evodovka adí brilantn a odezva motoru je okamžitá. Rapid je nenáro ný spole ník. ídí se precizn a snadno na rovin a jeho konzistentní p esnost je to, co jsme požadovali v zatá kách. Vykazuje p sobivou úrove prostoru a dobrý výkon i hospodárnost vzhledem ke své cen. Tam by sm ovalo naše doporu ení.

21 Velká Británie AutoExpress Test: ŠKODA Rapid 1,2 TSI datum: hodnocení: 4/5 + praktický v z za dobrou cenu + prostorná kabina a ohromný kufr - nepohodlná jízda na nerovnostech Linie jsou isté a úhledné. P estože se za ním málokdo oto í, po ítá se to uvnit a tady Rapid boduje. idi a spolujezdec vp edu mají spoustu místa pro nohy, zatímco dlouháni nemají problém pohodln se usadit vzadu. Interiér je robustn sestaven z materiál dobré kvality, spína e a ovlada e jsou perfektn rozvrženy. Dojem prostornosti povyšuje kufr, který má nejv tší objem ve své t íd. Lehké a p esné ízení i slušná p ilnavost p ispívají k pocitu klidu a dobré ovladatelnosti na silnici. Žádný jiný v z ve t íd (mimo tém identický SEAT Toledo) se mu nem že rovnat prostorem a 1,2litrový turbomotor je úplný skvost.

22 Irsko Sunday World Test: ŠKODA Rapid 1,2 TSI datum: hodnocení: + p sobivý objem kufru + p íznivé provozní náklady - jednodušší design Tep vám sice nezrychlí, ale bude to rozumná volba dob e zkonstruovaného a dostupného rodinného vozu. A už sedíte ve voze kdekoliv, nabízený prostor je prost skv lý. Když jsem své dlouhé t lo pohodln usadil do seda ky idi e, m j dosp lý spolucestující sedící za mnou si ješt užíval bohaté místo pro své nohy. Interiér je funk ní a vyzna uje se dobrým zpracováním. Rapid 1,2 TSI na m skute n zap sobil Rapid se na silnici chová solidn a zatá ky zvládá s lehkostí. Není na trhu mnoho takových voz, které by za danou cenu mohly nabídnout všechny p ednosti, jaké má Rapid. S nízkými provozními náklady a dob e zpracovaným prostorným interiérem dává Rapid skv lý smysl.

23 Austrálie carsguide.com.au Test: ŠKODA Fabia RS datum: hodnocení: + možnosti individualizace + úrove p ilnavosti - vyšší úrove jízdního a aerodynamického hluku Motor mohutn táhne v celé ší i otá ek a je skv le slad n s p evodovkou, která nabízí bleskov rychlá p e azení v manuálním režimu a je docela dobrá v automatickém. Širší pneumatiky a elektronický uzáv r diferenciálu XDL, který p ibrz uje vnit ní p ední kolo, aby potla il nedotá ivost, p ispívají k jízdní dynamice a dávají malému hatchbacku ŠKODA vysokou úrove p ilnavosti Bylo pot šující, že auto neopustilo stopu a neztratilo p ilnavost ani s vypnutou trak ní kontrolou. Není pochyb o tom, že Fabia RS je báje ný hothatch Má osobitý a atraktivní design, je praktická s brilantní kombinací motoru a p evodovky, rychlým ízením a velkorysými sedadly. Celkov je Fabia RS roztomilým lenem malé rodiny hothatch, který poskytne požitek z jízdy a pot ší i p i projíž kách po m st.

24 Austrálie carsguide.com.au Test: ŠKODA Yeti 1,8 TSI 4x4 datum: hodnocení: 3,5/5 + stabilita karoserie + zadní sedadla VarioFlex - sv tlá výška limitující využitelnost v terénu Uvnit je kabina p íjemná a vzdušná. P ístrojový štít vypadá úhledn a kožený volant je na dotyk p íjemný a vysoce kvalitní. P tihv zdi kové hodnocení, 7 airbag, výškov nastavitelné hlavové op rky, ESC, ABS, EBD a ASR d lají z vozu Yeti bezpe né malé SUV. Citlivé ovládání, velmi malé náklony karoserie, jemná p evodovka DSG a dostate ná dávka elánu d lají z vozu Yeti zábavné silni ní vozidlo se schopností vypravit se na blátivé cesty. Zap áhn te tohle zví e a Yeti se stane solidním kompaktním SUV pro rodinu nebo rozumného dobrodruha.

Právo Octavia 2,0 TDI Test. ifaster.cz Octavia 1,2 TSI Test. Auto Test Citigo 1,0 MPI Srovnávací test

Právo Octavia 2,0 TDI Test. ifaster.cz Octavia 1,2 TSI Test. Auto Test Citigo 1,0 MPI Srovnávací test zdroj model ŠKODA Právo Octavia 2,0 TDI Test ifaster.cz Octavia 1,2 TSI Test zdroj model ŠKODA Auto Test Citigo 1,0 MPI Srovnávací test Auto Moto und Sport Octavia 1,4 TSI Srovnávací test Auto Zeitung

Více

!"#$!%#"&'"!(#")*+,-./'$0+$1!"#!$%&'()

!#$!%#&'!(#)*+,-./'$0+$1!#!$%&'() !"#$!%#"&'"!(#")*+,-./'$0+$1!"#!$%&'() zdroj model ŠKODA Superb Combi 2,0 TDI Test Octavia Combi 2,0 TDI 4x4 Test Auto TIP Octavia Combi 2,0 TDI Test Autohit Octavia Combi 1,8 TSI Elegance Test (Tomáš

Více

Monitoring novinářských testů. Červen 2012

Monitoring novinářských testů. Červen 2012 Monitoring novinářských testů Červen 2012 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Svět motorů Citigo 1,0 MPI/55 kw Srovnávací test (FIAT Panda 1,2) ifaster.cz Octavia RS 2,0 TDI DSG Test veciautomobilove.cz

Více

Monitoring novinářských testů. Červen 2011

Monitoring novinářských testů. Červen 2011 Monitoring novinářských testů Červen 2011 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Sedmička Octavia Combi 1,6 TDI DSG Test Auto Tip Octavia Scout 2,0 TDI DSG Test zdroj model ŠKODA název článku/typ testu

Více

Rámcová smlouva v trvání 4 let od její ú innosti

Rámcová smlouva v trvání 4 let od její ú innosti OD VODN NÍ VE EJNÉ ZAKÁZKY ve ejné zakázky pro ú ely p edb žného oznámení ú elnosti ve ejné zakázky obsahuje alespo - Popis pot eb, které mají být spln ním ve ejné zakázky napln ny. - Popis p edm tu ve

Více

vyr. 04/2000, hatchback/5, nafta 66 kw 4x airbag, ABS, alarm, aut. klimatizace, Fiat Dobló cargo 1,3 JTD?R vyr. 11/2013, sk?í?

vyr. 04/2000, hatchback/5, nafta 66 kw 4x airbag, ABS, alarm, aut. klimatizace, Fiat Dobló cargo 1,3 JTD?R vyr. 11/2013, sk?í? Ojeté vozy 69 prov??ených voz? k otestování a nákupu Alfa Romeo 147 2,0 JTD 16V vyr. 02/2007, hatchback/3, nafta 110 kw Audi A3 1,9 TDI vyr. 04/2000, hatchback/5, nafta 66 kw 8x airbag, ABS, autorádio,

Více

MONITORING NOVINÁŘSKÝCH TESTŮ. prosinec 2010

MONITORING NOVINÁŘSKÝCH TESTŮ. prosinec 2010 MONITORING NOVINÁŘSKÝCH TESTŮ prosinec 2010 zdroj model Škoda název článku/typ testu Auto 7, 25/2010 Superb GreenLine 1,6 TDI Jako po másle Motorsport magazín, 12/2010 Octavia RS Nebe a dudy Octavia Tour

Více

Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha

Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha Pro uplatnění uvedených slev je nutné prokázat se průkazem zaměstnance Dopravního podniku Praha. Pro členy uvedených odborových organizací ZO

Více

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů Přes

Více

Škoda Octavia Green-E-Line TC, Ing. Marek Jež 18.4.2012

Škoda Octavia Green-E-Line TC, Ing. Marek Jež 18.4.2012 Škoda Octavia Green-E-Line TC, Ing. Marek Jež 18.4.2012 Škoda Octavia Green e Line Základní informace 1. Trak ní baterie (VN - Baterie) Technologie Typ lánk Li-Ion Cylindrické lánky JohnsonControls-Saft

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

Monitoring novinářských testů. Srpen 2012

Monitoring novinářských testů. Srpen 2012 Monitoring novinářských testů Srpen 2012 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Žena a život Fabia 1,2 TSI Test AutoTip Superb Combi 3,6 FSI Test veciautomobilove.cz Superb 2,0 TDI Test Svět motorů Octavia

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

Monitoring novinářských testů. Květen 2012

Monitoring novinářských testů. Květen 2012 Monitoring novinářských testů Květen 2012 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu ifaster.cz Citigo 1,0 MPI/44 kw Srovnávací test s vozy Hyundai i10 1,1i a Peugeot 107 1,0 12V AutoProfi Praktik 1,2 HTP

Více

Co postrádají absolventi eských vysokých škol v praxi aneb co nám škola nedala

Co postrádají absolventi eských vysokých škol v praxi aneb co nám škola nedala Co postrádají absolventi eských vysokých škol v praxi aneb co nám škola nedala Pr zkumy a ankety provedené v posledních letech jak mezi zam stnavateli, tak mezi absolventy vysokých škol shodn ukazují,

Více

Monitoring novinářských testů. Srpen 2011

Monitoring novinářských testů. Srpen 2011 Monitoring novinářských testů Srpen 2011 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Svět motorů Roomster 1.4 TDI Recenze ojetého vozu Auto motor a sport Yeti 1.4 TSI 4x2 Test Auto motor a sport Superb 2.0

Více

Dacia Celebration. Limitovaná série

Dacia Celebration. Limitovaná série Dacia Celebration Limitovaná série Dacia slaví úspěch a uvádí limitovanou sérii Celebration U značky Dacia je vše možné: koupit si vůz 4X4, elegantní sedan, 5místné stylové vozidlo, jednoprostorový vůz

Více

Vývoj podvozk a agregát ve Škoda Auto

Vývoj podvozk a agregát ve Škoda Auto Vývoj podvozk a agregát ve Škoda Auto Martin Hrdli ka Škoda Auto, TP Vývoj podvozku a agregát 13.11.2009 Tento materiál vznikl jako sou ást projektu In-TECH 2, který je spolufinancován Evropským sociálním

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu

Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu Pro terénní jízdy, výlety do města nebo jako pracovní vozidlo Silný partner pro všechny životní situace V novém ISUZU D-MAX je skryta DNA nákladního

Více

Koncept vozu. Karel Švábek a kol. Škoda Auto TF - Frontloading 12.11.2010

Koncept vozu. Karel Švábek a kol. Škoda Auto TF - Frontloading 12.11.2010 Karel Švábek a kol. Škoda Auto TF - Frontloading 12.11.2010 T. Součková, K. Procházková Tento materiál vznikl jako součást projektu In-TECH 2, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním

Více

VACON 10 JAK SI DNES P EDSTAVUJETE

VACON 10 JAK SI DNES P EDSTAVUJETE VACON 10 JAK SI DNES P EDSTAVUJETE VÁŠ FREKVEN NÍ M NI? JEDNODUŠE SE P IZP SOBÍ POŽADAVK M ZÁKAZNÍKA Vacon 10 je mimo ádn kompaktní frekven ní m ni pro výrobce stroj s rozsahem výkonu od 0,25 kw do 5,5

Více

Monitoring novinářských testů. Březen 2013

Monitoring novinářských testů. Březen 2013 Monitoring novinářských testů Březen 2013 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Právo Octavia 2,0 TDI Test ifaster.cz Octavia 1,2 TSI Test zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Auto Test Citigo 1,0

Více

Monitoring novinářských testů. Únor 2012

Monitoring novinářských testů. Únor 2012 Monitoring novinářských testů Únor 2012 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu autoweb.cz Superb 2,0 TDI DSG 4x4 Test Autohit Citigo 1,0 MPI/44 kw Test Technický týdeník Yeti 2,0 TDI 4x4 Test hybrid.cz

Více

Automobilismus a emise CO 2

Automobilismus a emise CO 2 Automobilismus a emise CO 2 Artur Güll Škoda Auto, TZZ 13.11.2009 Tento materiál vznikl jako sou ást projektu In-TECH 2, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpo tem R. Obsah

Více

Monitoring novinářských testů. Březen 2012

Monitoring novinářských testů. Březen 2012 Monitoring novinářských testů Březen 2012 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu autopruvodce.cz Citigo 1,0 MPI/44 kw Test veciautomobilove.cz Octavia Scout 2,0 TDI Test Auto 7 Octavia Combi 1,6 TDI

Více

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20.

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Hyundai ix20 Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Model ix20 dokazuje, že největší prostor ve svém segmentu nemusí být na úkor stylu. Přitom jeho svěží a dynamický design je doplněn

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Monitoring novinářských testů. Červen 2013

Monitoring novinářských testů. Červen 2013 Monitoring novinářských testů Červen 2013 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Svět motorů Superb Combi 2,0 TDI Test Svět motorů Octavia Combi 2,0 TDI 4x4 Test Auto TIP Octavia Combi 2,0 TDI Test Autohit

Více

Monitoring novinářských testů. Duben 2013

Monitoring novinářských testů. Duben 2013 Monitoring novinářských testů Duben 2013 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu Svět motorů Octavia 2,0 TDI Srovnávací test (Hyiundai i40) Auto 7 Octavia 1,2 TSI Elegance Test Auto 7 Octavia Test (čtenáři

Více

Monitoring novinářských testů. Listopad 2011

Monitoring novinářských testů. Listopad 2011 Monitoring novinářských testů Listopad 2011 zdroj model ŠKODA název článku/typ testu autoweb.cz Citigo 1,0 MPI/55 kw Srovnávací test s Citroënem C1 1,0i auto.cz Yeti 1,4 TSI Test ifaster.cz Fabia RS Test

Více

KALKULACE OPERATIVNÍHO LEASINGU

KALKULACE OPERATIVNÍHO LEASINGU kontakt: Lighthouse Towers, Jankovcova 2c, 17 Praha 7 Tel: 266 7 11 Fax: 266 7 13, lease@sixt.cz; IČO 62912691 Garantovaná zůst. hodnota 192 54 v Kč bez DPH 1,815 Finanční splátka 4 86 osobní M1 (s odpočtem

Více

Specifikace obvodu elektronického zapalování TMCI1+ (OEZ) 15.02.2005 verze SW: V 3.02

Specifikace obvodu elektronického zapalování TMCI1+ (OEZ) 15.02.2005 verze SW: V 3.02 Ing. Z.Královský Ing. Petr Štol Petr 457 Okrajová 1356 675 22 STA 674 01 T EBÍ - vývoj a výroba m ící a ídící techniky Tel.: 568 870982 Tel.: 568 848179 - SW pro vizualizaci, m ení a regulaci Fax: 568

Více

kolní ád Mate ské koly, sou ásti Základní koly Bílá 1, Praha 6 (dále jen mate ská kola )

kolní ád Mate ské koly, sou ásti Základní koly Bílá 1, Praha 6 (dále jen mate ská kola ) kolní ád Mate ské koly, sou ásti Základní koly Bílá 1, Praha 6 (dále jen mate ská kola ) kolní ád d sledn vychází ze zákona. 561/2004 Sb., o p ed kolním, základním, st edním, vy ím odborné a jiném vzd

Více

Obecná charakteristika produktu

Obecná charakteristika produktu Obecná charakteristika produktu Název: Výrobce: Cena: Škoda Octavia Combi II Škoda Auto a.s. od 464 900 Kč Popisovaný model: 976 800 Kč Technický popis: Stupeň výbavy: Motor: Elegance 2.0 TDI PD Vznětový,

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

GEODÉZIE ENGINEERING s.r.o. Mezinár.výzkumné laserové centrum ELI Hrdlo ezská 21/31, 19000 Praha 9, tel: +420 284 810 346

GEODÉZIE ENGINEERING s.r.o. Mezinár.výzkumné laserové centrum ELI Hrdlo ezská 21/31, 19000 Praha 9, tel: +420 284 810 346 GEODÉZIE ENGINEERING s.r.o. Mezinár.výzkumné laserové centrum ELI Hrdlo ezská 21/31, 19000 Praha 9, tel: +420 284 810 346 Dolní B ežany email: geopraha@geopraha.cz, web: www.geopraha.cz Projekt m ení posun

Více

Grafy a tabulky ke statistice vozidel registrovaných v ČR v období 1-3/2013

Grafy a tabulky ke statistice vozidel registrovaných v ČR v období 1-3/2013 Grafy a tabulky ke statistice vozidel registrovaných v ČR v období 1-3/2013 Registrace nových vozidel Registrace vozidel v ČR Srovnání 1-3/2013 a 1-3/2012 2013 Kategorie Nová vozidla Ojetá vozidla Celkem

Více

CHYTRÉ M STO? Kvalita Informace Doprava - Finance. První ve ejná nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrické invalidní vozíky v R.

CHYTRÉ M STO? Kvalita Informace Doprava - Finance. První ve ejná nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrické invalidní vozíky v R. CHYTRÉ M STO? Kvalita Informace Doprava - Finance VYUŽÍVÁNÍ ALTERNATIVNÍCH ZDROJ ENERGIE V DOPRAV První ve ejná nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrické invalidní vozíky v R Desná Nabíjecí stanice:

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Historické milníky 1895 založení továrny Laurin&Klement (výroba jízdních kol) 1905 výroba prvního automobilu

Více

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér :

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér : Vážení zákazníci a přátelé, Vstoupili jsme do roku 2013 a já pevně věřím, že to bude rok pro vás i pro nás úspěšný a to i přes současnou ekonomickou situaci, při zvyšování daňové zátěže, apod. Těmto negativním

Více

1) CHCEME, ABY RADNICE - M

1) CHCEME, ABY RADNICE - M petice-za-zmenu-pravidel_050509.doc PETICE A POŽADAVKY ob an M stské ásti Praha 3 za zm nu pravidel prodeje byt ve IV. etap privatizace byt a na podporu prohlášení Ob anského sdružení ŽIŽKOV (NEJEN) SOB

Více

Partnerský program spole nosti ABBYY pro eskou republiku a Slovensko 1

Partnerský program spole nosti ABBYY pro eskou republiku a Slovensko 1 Partnerský program spole nosti ABBYY pro eskou republiku a Slovensko Úrovn partnerství ABBYY je partnersky orientovanou spole ností a používá dvoustup ový model partnerství. Partner m že být bu prodejcem,

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

Monitoring novinářských testů. Leden 2014

Monitoring novinářských testů. Leden 2014 Monitoring novinářských testů Leden 2014 zdroj model ŠKODA název článku / typ testu Auto 7 - Autohit Superb Combi Vlajková loď / Test Auto 7 - Autohit Octavia RS 2,0 TSI/162 kw DSG Srovnávací test vs Ford

Více

- 1 - Statut pro ud lení ocen ní "TOP VÍNO SLOVÁCKA"

- 1 - Statut pro ud lení ocen ní TOP VÍNO SLOVÁCKA - 1 - Statut pro ud lení ocen ní "TOP VÍNO SLOVÁCKA" VIII. ro ník 2015 - Slovácko, Zlínský kraj Ocen ní výrobku z odv tví zem d lství a potraviná ství Okresní agrární komora pro okres Uh. Hradi t a Zem

Více

Stroj na peníze. Námitky. I. díl. a jak na n IVO TOMAN. Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz

Stroj na peníze. Námitky. I. díl. a jak na n IVO TOMAN. Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Stroj na peníze I. díl Námitky a jak na n IVO TOMAN Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w. k o s m a s.

Více

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Předmět: Ročník: Vytvořil: Datum: SILNIČNÍ VOZIDLA DRUHÝ NĚMEC V. 25.6.2012 Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Karosérie automobilů Karosérie je ta část automobilu, ve které jsou přepravovány

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

Pro rozbalení menu klikn te na znaménko + 1 P EHLEDY starších aktualizací

Pro rozbalení menu klikn te na znaménko + 1 P EHLEDY starších aktualizací Stránka. 1 z 9 Pro rozbalení menu klikn te na znaménko + Aktualizace 3.Q.2007 obsah 1 P EHLEDY starších aktualizací Nejd ležit jší zm ny obecn závazných p edpis Co možná nevíte..zajímavosti..problémy a

Více

Rozvodová sada Peugeot/Citroën/Ford 1,6HDi/1,6TDCi 0831P2/1229768/0831V4. Řemen drážkový Škoda Octavia I, VW Golf IV 038903137E/038903137J

Rozvodová sada Peugeot/Citroën/Ford 1,6HDi/1,6TDCi 0831P2/1229768/0831V4. Řemen drážkový Škoda Octavia I, VW Golf IV 038903137E/038903137J ŘEMENOVÉ SYSTÉMY GSK015598XS 10452133 GS6PK1660 10425465 GS5PK1220 10451310 GSK055569XS 10452394 GSK015579XS 10452118 GS6PK1053 10451488 GSK015569XS 10452111 GSK015603XS 10452138 Rozvodová sada Peugeot/Citroën/Ford

Více

STAHLGRUBER TIP. Popis Aplikace OE číslo. Citroën C4 (LC), C4 kupé (LA), Peugeot 307 (3A/C), 307 Break (3E), 307 SW (3H)

STAHLGRUBER TIP. Popis Aplikace OE číslo. Citroën C4 (LC), C4 kupé (LA), Peugeot 307 (3A/C), 307 Break (3E), 307 SW (3H) 11/2014 STAHLGRUBER TIP Nabídka je platná od 1. 11. 2014 do 30. 11. 2014 nebo do vyprodání zásob! www.autobenex.cz www.autocora.cz www.stahlgruber.cz PRUŽINY PODVOZKŮ cena KYBRH1711 10467754 Škoda (6Y2,

Více

Aplika ní doložka KA R Ov ování výro ní zprávy

Aplika ní doložka KA R Ov ování výro ní zprávy Aplika ní doložka KA R Ov ování výro ní zprávy ke standardu ISA 720 ODPOV DNOST AUDITORA VE VZTAHU K OSTATNÍM INFORMACÍM V DOKUMENTECH OBSAHUJÍCÍCH AUDITOVANOU Ú ETNÍ ZÁV RKU Aplika ní doložku mezinárodního

Více

Akce náboru a formy propagace st edních škol loni a letos. Studie ob anského sdružení Než zazvoní

Akce náboru a formy propagace st edních škol loni a letos. Studie ob anského sdružení Než zazvoní Akce náboru a formy propagace st edních škol loni a letos Studie ob anského sdružení Než zazvoní 30. b ezna 2015 Pr zkum st edních škol Tento dokument shrnuje, jak probíhal nábor student na st ední školy

Více

Elektronické tiskárny M-1

Elektronické tiskárny M-1 Elektronické tiskárny M-1 Základní údaje M-1 Std. M-1 Pro II Zp sob tisku Rychlost tisku tepelný p enos (300 dpi) tepelný p enos (300dpi) 12,5 mm/s standardn 18,5 mm/s, bužírky a štítky 25 mm/s Bužírky

Více

Pravidla lezení ve skalních oblastech eské republiky

Pravidla lezení ve skalních oblastech eské republiky Pravidla lezení ve skalních oblastech eské republiky lánek 1 Úvod (1) Pravidla lezení ve skalních oblastech eské republiky (dále jen Pravidla ) se vztahují na horolezeckou innost provozovanou na lezeckých

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily. akční. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily. akční. Fotografie jsou pouze ilustrativní. SIMPLY CLEVER ŠkodaFamily akční NABÍDKA Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční ceník Family (ceny jsou uvedeny včetně metalízy a paketu Plus) motorizace standardní ZVÝHODNĚNÍ FAMILY LINE* FAMILY LINE

Více

Výukový materiál zpracovaný v rámci opera ního programu Vzd lávání pro konkurenceschopnost

Výukový materiál zpracovaný v rámci opera ního programu Vzd lávání pro konkurenceschopnost Výukový materiál zpracovaný v rámci opera ního programu Vzd lávání pro konkurenceschopnost Registra ní íslo: CZ.1.07/1. 5.00/34.0084 Šablona: III/2 Inovace a zkvalitn ní výuky prost ednictvím ICT Sada:

Více

NISSAN MURANO ORIGINÁLNÍ P ÍSLUŠENSTVÍ. Vytisknout Zavřít

NISSAN MURANO ORIGINÁLNÍ P ÍSLUŠENSTVÍ. Vytisknout Zavřít NISSAN MURANO ORIGINÁLNÍ P ÍSLUŠENSTVÍ Vn jší vzhledové dopl ky Vyšší osobnost ve m st 4 5 6 7 DOPL TE SM LÝ DESIGN, KTERÝ ADÍ NISSAN MURANO DO KATEGORIE VOZ CEOSSOVER, TÍMTO DESIGNOVÝM P ÍSLUŠENSTVÍM

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA. Fotografie jsou pouze ilustrativní. SIMPLY CLEVER ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční ceník Family (ceny jsou uvedeny včetně metalízy a paketu Plus) MOTORIZACE STANDARDNÍ ZVÝHODNĚNÍ FAMILY LINE* FAMILY LINE

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

U ivatelská p íru ka

U ivatelská p íru ka RC modely automobil Porsche Cayman Mercedes-Benz SL65 AMG Lamborghini Aventador BMW X6 U ivatelská p íru ka 1/8 Obsah Úvod... 3 Obsah balení... 3 P ed prvním pou itím... 3 D le ité informace t kající se

Více

Ceník podélných nosičů NEUMANN Platnost od 1.6.2007 Verze: 06/2007

Ceník podélných nosičů NEUMANN Platnost od 1.6.2007 Verze: 06/2007 NPO5601 AUDI, 100 5-dr combi, r.v. 1992->1994 Neumann (Česko) 2 podélný nosič - montáž jen v odborné dílně (podmínka příp. reklamace) 3 990 Kč NPO5602 AUDI, 80 4-dr sedan, r.v. 1986->1991 Neumann (Česko)

Více

Komentář ke statistice vozidel registrovaných v ČR v roce 2014

Komentář ke statistice vozidel registrovaných v ČR v roce 2014 Komentář ke statistice vozidel registrovaných v ČR v roce 2014 Registrace nových vozidel Osobní automobily V roce 2014 registrace automobilů všech kategorií rostly, registrace motocyklů nepatrně klesly.

Více

Jen tolik technologie, kolik je nutné, tak málo technologie, kolik je možné.

Jen tolik technologie, kolik je nutné, tak málo technologie, kolik je možné. Jen tolik technologie, kolik je nutné, tak málo technologie, kolik je možné. V n kolika posledních letech byl Sou asn je t eba poznamenat, že tato v oblasti systém na zpracování odpad- technická vybavenost

Více

TEST 7 STATEČNÝCH 2003

TEST 7 STATEČNÝCH 2003 TEST 7 STATEČNÝCH 2003 Testy s tímto názvem získaly dobrou pověst a každoročně podrobují zkouškám jinou kategorii automobilů. Všechny dosavadní testy byly zaměřeny na užitné vlastnosti vozidel a jejich

Více

Kongresové centrum U Hájk 17.9.2013 Bezpe né a úsporné bydlení v bytových domech

Kongresové centrum U Hájk 17.9.2013 Bezpe né a úsporné bydlení v bytových domech Kongresové centrum U Hájk 17.9.2013 Bezpe né a úsporné bydlení v bytových domech Program Úvod: Již nemusíte zavírat, dve e to ud lají za vás JIS, spol. s r.o. osv ený výrobce oken a dve í Bezpe nostní

Více

Psychiatrická nemocnice ( lé ebna):

Psychiatrická nemocnice ( lé ebna): Psychiatrická nemocnice ( lé ebna): Psychiatrická nemocnice je léka ské za ízení, které se zam uje p evážn na lé bu závažných duševních onemocn ní. Psychiatrické nemocnice se mohou lišit v metodice a postupu

Více

Tisková zpráva, Strana 1 z 6

Tisková zpráva, Strana 1 z 6 Tisková zpráva, Strana 1 z 6 Nová ŠKODA Octavia: Třída sama pro sebe Klíčový model značky ŠKODA ve zcela nové podobě ŠKODA Octavia třetí generace stanovuje nová měřítka v nabídce místa pro cestující a

Více

Zpracování dokumentací p írodních limit využití území Jihomoravského kraje

Zpracování dokumentací p írodních limit využití území Jihomoravského kraje Zpracování dokumentací p írodních limit využití území Jihomoravského kraje Úvod RNDr. Josef Glos, RNDr. Ji í Kocián AGERIS. s.r.o. Je ábkova 5, 602 00 Brno Tel., fax.: +420 545241842-3, e-mail: josef.glos@ageris.cz,jiri.kocian@ageris.cz

Více

P íloh/list : 0. Datum: 06.04.2012

P íloh/list : 0. Datum: 06.04.2012 Odbor výstavby stavební ú ad Karlovo nám stí 78, 280 12 Kolín I, e-podatelna: posta@mukolin.cz tel.: +420 321 748 231, fax: +420 321 748 217, e-mail: stavebni.urad@mukolin.cz sídlo odboru: Zámecká 160,

Více

Ceník ATERA, platný od 1.3.2009

Ceník ATERA, platný od 1.3.2009 Kód Název Cena od 1.3.2009 bez DPH MOC AR021105 Montážní kit k nosiči ATERA LINEA na zadní dveře pro Ch.Voyager, r.v.1996->2001 bez spoil. 4 503,36 Kč 5 359 Kč AR021107 Montážní kit k nosiči ATERA LINEA

Více

Kde hlavu složit Katalog táborových základen a kluboven Pionýra a pionýrských skupin

Kde hlavu složit Katalog táborových základen a kluboven Pionýra a pionýrských skupin Pionýr Kde hlavu složit Katalog táborových základen a kluboven Pionýra a pionýrských skupin Kde hlavu složit Katalog táborových základen a kluboven Pionýra a pionýrských skupin Pionýr, Je objevitel nových

Více

Zp soby sledování pohybu zraku

Zp soby sledování pohybu zraku Mechanické metody Zp soby sledování pohybu zraku Mgr. Jeroným Klimeš DIMAR s.r.o. 200 P esné monitorování zraku se objevilo po válce, kdy se pokusné osob na rohovku oka nalepilo malé zrcátko, na které

Více

Pravidla pro hodnocení výsledk vzd lávání

Pravidla pro hodnocení výsledk vzd lávání Základní kola pro t lesn posti ené, Opava, Dostojevského 12 Pravidla pro hodnocení výsledk vzd lávání (sou ást VP kola pro ivot, dodatek k 1. 9. 2012) A/ Pravidla pro hodnocení a klasifikaci ák Z Hodnocení

Více

VNIT NÍ SM RNICE 1)PRO ZADÁVÁNÍ NABÍDKOVÝCH ÍZENÍ 2)PRO EVIDENCI A ZADÁVÁNÍ VE EJNÝCH ZAKÁZEK MALÉHO ROZSAHU

VNIT NÍ SM RNICE 1)PRO ZADÁVÁNÍ NABÍDKOVÝCH ÍZENÍ 2)PRO EVIDENCI A ZADÁVÁNÍ VE EJNÝCH ZAKÁZEK MALÉHO ROZSAHU VNIT NÍ SM RNICE 1)PRO ZADÁVÁNÍ NABÍDKOVÝCH ÍZENÍ 2)PRO EVIDENCI A ZADÁVÁNÍ VE EJNÝCH ZAKÁZEK MALÉHO ROZSAHU OBEC TY KOLY ÁST I Úvodní ustanovení LÁNEK 1 edm t úpravy Tato sm rnice upravuje zp sob a postup

Více

MONTÁŽNÍ KATALYZÁTORY

MONTÁŽNÍ KATALYZÁTORY MONTÁŽNÍ KATALYZÁTORY Katalyzátory ŠKODA - pøehled náhled obj. èíslo OE aplikace K001M K001MK 6U0 131 701HX 6U0 131 701HX Škoda Felicia 1.3 do r.v. 11/98 (keramika) Škoda Felicia 1.3 do r.v. 11/98 (kov)

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Superb Asi tak t i roky života strávíte v aut. Vybírejte proto s rozvahou. Nová ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní sv t asi nikdo z nás nedovede p edstavit. I když Vám p

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

Traktory řady 5E 5055E (55 k./40 kw), 5065E (65 k./48 kw), 5075E (75 k./55 kw)

Traktory řady 5E 5055E (55 k./40 kw), 5065E (65 k./48 kw), 5075E (75 k./55 kw) Traktory řady 5E 5055E (55 k./40 kw), 5065E (65 k./48 kw), 5075E (75 k./55 kw) 2 Traktory řady 5E představení Když méně je více Traktor do živočišné výroby, ke koním, do sadů, pro komunální využití nebo

Více

Archivní fond eského horolezeckého svazu

Archivní fond eského horolezeckého svazu Archivní fond eského horolezeckého svazu I. ízení fondu, správa a umíst ní Archivní fond HS je založen rozhodnutím Výkonného výboru eského horolezeckého svazu, o.s., v souladu s ustanovením 3 odst. 2 písmeno

Více

3.4.2 Geometrie kol automobilu

3.4.2 Geometrie kol automobilu 3.4.2 Geometrie kol automobilu Jízdní vlastnosti každého vozidla závisí na správné geometrii polohy kol a to p i všech jízdních režimech, v p ímém sm ru i zatá ce. K tomu je t eba, aby za jízdy docházelo

Více

www.datex.com DATEX - ochranné potahy pro ŠKODA s jistotou chrání - šetří náklady - zlepšují image

www.datex.com DATEX - ochranné potahy pro ŠKODA s jistotou chrání - šetří náklady - zlepšují image www.datex.com DATEX - ochranné potahy pro ŠKODA s jistotou chrání - šetří náklady - zlepšují image NOVINKA Postranní ochranné potahy pro ŠKODA Referenční číslo Volkswagen: VAS 871005 * (ASE 87100500000)

Více

MANUÁL PRO PRÁCI S POČÍTAČOVÝM PROGRAMEM SLUNÍČKO

MANUÁL PRO PRÁCI S POČÍTAČOVÝM PROGRAMEM SLUNÍČKO UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI Pedagogická fakulta Katedra speciální pedagogiky RADKA BENEŠOVÁ III. roč ník prezenč ní studium obor: speciální pedagogika př edškolního vě ku MANUÁL PRO PRÁCI S POČÍTAČOVÝM

Více

Zadávací dokumentace k veřejné zakázce

Zadávací dokumentace k veřejné zakázce Zadávací dokumentace k veřejné zakázce Opravy a údržba motorových dopravních prostředků Celní správy ČR Otevřené řízení Tato veřejná zakázka na Opravy a údržbu motorových dopravních prostředků pro Celní

Více

>4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ. 4.a. Manažerská provize I. 4.b. Manažerská provize II. 4.c. Manažerská provize III. Průvodce

>4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ. 4.a. Manažerská provize I. 4.b. Manažerská provize II. 4.c. Manažerská provize III. Průvodce jdoucích nomina ních m síc struktura poradce musí mít v první linii min. jednu 15% v tev, jednu 12% v tev a jednu 9% v tev. >4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ náleží poradci 1% manažerská provize p i spln

Více

ENÝCH K PRODEJI PODLE 7 ZÁKONA

ENÝCH K PRODEJI PODLE 7 ZÁKONA VE EJNÁ NABÍDKA POZEMK UR ENÝCH K PRODEJI PODLE 7 ZÁKONA. 95/1999 Sb., O PODMÍNKÁCH P EVODU ZEM D LSKÝCH A LESNÍCH POZEMK Z VLASTNICTVÍ STÁTU NA JINÉ OSOBY, VE ZN NÍ POZD JŠÍCH P EDPIS (DÁLE JEN ZÁKON

Více

Sport X over. Nová Suzuki SX4 Outdoor Line. Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní

Sport X over. Nová Suzuki SX4 Outdoor Line. Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní Nová Suzuki SX4 Outdoor Line Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní 4,6 l na 100 km! Nový je interiér, palubní deska, hatchback, jehož předchůdce se v České informační displej a klimatizace. K

Více

Centrum pro flexibilní zpracování plechových polotovar

Centrum pro flexibilní zpracování plechových polotovar Název ve ejné zakázky: Centrum pro flexibilní zpracování plechových polotovar Od vodn ní vymezení technických podmínek podle 156 odst. 1 písm. c) ZVZ Technická podmínka: Od vodn ní Efektivní pracovní plocha

Více

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat.

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. MNOHÉ MALÉ VĚCI JSOU JEDINEČNÉ. Vidět všechny veselé barevné 500, jak se ženou ulicemi měst, je prostě velkolepé. 500 budí pozornost kdekoli. Drzá barevná maličkost

Více

AUTOKLUB ČESKÉ REPUBLIKY Opletalova 29, 110 00 Praha 1 tel. 602 363 032 e mail: spicka@autoklub.cz, www.autoklub.cz

AUTOKLUB ČESKÉ REPUBLIKY Opletalova 29, 110 00 Praha 1 tel. 602 363 032 e mail: spicka@autoklub.cz, www.autoklub.cz AUTOKLUB ČESKÉ REPUBLIKY Opletalova 29, 110 00 Praha 1 tel. 602 363 032 e mail: spicka@autoklub.cz, www.autoklub.cz AUTOKLUB ČR TESTOVAL ZIMNÍ PNEUMATIKY RŮZNÝCH ROZMĚRŮ 15, 16, 17 VĚTŠÍ NEBO MENŠÍ KOLA?

Více

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI Je to přesně model Type R, na který jste čekali. Ostřejší, rychlejší, silnější. Byl zkonstruován s využitím veškerých poznatků získaných ze závodních vozů Honda. Jedná se o čistokrevný sportovní vůz, který

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

Projekt je obvykle iniciován z d vodu dodržení sou asné i budoucí úrovn výroby,

Projekt je obvykle iniciován z d vodu dodržení sou asné i budoucí úrovn výroby, 164 Pr b h a a ízení investi ního procesu v eské rafinérské, a.s. a.s. Ing. Ing. Josef Josef Sváta, eská rafinérská a.s., O. Wichterleho 809, 278 52 52 Kralupy nad nad Vltavou, tel.:+420 315 718 605, e-mail:

Více

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Nákup nových osobních automobilů pro městskou část Praha 4 Požadovaná technická specifikace vozidel Minimální

Více

Splity 2006. Nová URURU SARARA

Splity 2006. Nová URURU SARARA Nová URURU SARARA 1 Rysy Vnit ní FTXR28E FTXR42E FTXR50E (bílá) Venkovní RXR28E RXR42E RXR50E (béžová) Jediná pln vybavená klimatizace s funkcí kontroly teploty a funkcí ventilace. URURU = zvlh ování SARARA

Více

Vymezení nivy pomocí pedologických a biogeografických podklad na p íkladu povodí Opavy

Vymezení nivy pomocí pedologických a biogeografických podklad na p íkladu povodí Opavy Vymezení nivy pomocí pedologických a biogeografických podklad na p íkladu povodí Opavy TOMÁŠ CHUMAN Díl í v dní disciplíny fyzické geografie se p i vymezování nivy opírají o odlišné složky p írodního prost

Více