Docházkový systém slouží k evidenci docházky, sledování pohybu zaměstnanců v průběhu pracovní doby, k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Docházkový systém slouží k evidenci docházky, sledování pohybu zaměstnanců v průběhu pracovní doby, k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy."

Transkript

1 Docházkový systém slouží k evidenci docházky, sledování pohybu zaměstnanců v průběhu pracovní doby, k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy. Používáním docházkového systému dosáhnete omezení chybovosti při zpracování dat o docházce, lepšího využívání pracovní doby kvalitativním zvýšením osobního přístupu zaměstnanců k pracovním povinnostem (zvýšení pracovní morálky), vyloučení neoprávněných přesčasových hodin. Před samotnou implementací docházkového systému a školením uživatelů je potřeba zajistit několik informací potřebných pro plynulé a rychlé nastavení systému. Správné připravení podkladů pro nastavení systému výrazně urychlí proces nastavovaní programu a ušetřený čas může být věnován školení a řešení konkrétních problémů. OBSAH Seznam zaměstnanců Automatický import z nadřazeného systému Identifikační média Směny Příplatky a přesčasy Kalendáře Mzdové položky, výpočet odměn/prémií/ohodnocení Rozdělení na střediska Nastavení zabezpečení Práva pro modul Intraweb (tenký klient) Export dat do mzdového systému

2 SEZNAM ZAMĚSTNANCŮ Pro snadný import zaměstnanců do docházkového systému doporučujeme vyplnit soubor ppomer.xls, který naleznete v instalaci programu ADS4 (zpravidla C:\Program Files\Ron Software\ADS4\doc\ppomer.xls). PŘÍKLAD VYPLNĚNÉ TABULKY Povinné je vyplnit všechny žluté pole (rodné číslo může být stejné jako osobní číslo), vhodné je však vyplnit i další údaje pro rychlejší implementaci zaměstnanců (např. rozdělení). Do uživatelských polí 1 až 9 lze vepsat doplňující informace, které potřebujete u zaměstnance evidovat. AUTOMATICKÝ IMPORT Z NADŘAZENÉHO SYSTÉMU Docházkový systém je možno přímo propojit s řadou mzdových systémů a zajistit tak automatický přenos dat do docházkového systému. Zpravidla dodavatel mzdového systému připraví view nebo textový soubor v požadovaném formátu. Lze importovat tato data: Rodné číslo Příjmení Jméno Titul před Titul za Rodné jméno Datum narození Zaměstnanec Osobní číslo Datum nástupu Datum výstupu Typ pracovního poměru Kalendář Středisko Popis střediska Personální středisko Popis personálního střediska Platnost kalendáře a středisek od Typ mzdy Kód karty Označení karty Datum přidělení karty Uživatelská pole osoby Kód kategorie Popis kategorie Platnost kategorie od Kód funkce Popis funkce Platnost kategorie od Název uživatele pro E-PORTÁL Heslo E-PORTÁL Skupina práv E-PORTÁL Požadujete jednorázový import dat? Požadujete automatický import dat ze mzdového systému? Z jakého? Sdělte nám kontakt na vašeho konzultanta a my s ním probereme možnosti propojení.

3 IDENTIFIKAČNÍ MÉDIA Pro evidenci docházky zaměstnanců jsou využívána identifikační média. Naše docházka používá několik typů: Bezkontaktní karta Bezkontaktní přívěsek Kontaktní čip dallas Otisky prstů Při dodávce hardware pro docházkový systém jsou dodány také identifikační média a jejich čísla jsou načteny do programu DOCHÁZKA. Bezkontaktní karty nebo přívěsky je možné potisknout. Jaké jsou možnosti? Bezkontaktní karta Přímý potisk na kartu Potisk na samolepící fólii Bezkontaktní přívěsek Potisk čísla pořadového čísla Gravírování pořadového čísla Výroba logoprintu z pryskyřice OTÁZKA Požadujete potisk karty nebo přívěsku? Jakou technologií? SMĚNY Směna určuje pracovní čas jednotlivých směn, délku pracovního fondu, délku pevného jádra. A způsob vkládání a počet přestávek na, které má zaměstnanec nárok. Př1. 3směný, Po-Pá, Ranní - 06:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-06:00. Fond je 7,5h. Přestávky se vkládají automaticky po 4,5 h práce v délce 30 min. Př2. 3směný, Po-Pá, Ranní - 06:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-06:00. Fond je 7,5h. Přestávky se vkládají v pevný čas (10:00 10:30, 18:00-18:30, 2:00-2:30). Pokud příchod do práce je v čase přestávky, automaticky ji čerpá. Pokud si označí přestávku v jiný čas, je mu vložena jak přestávka v pevný čas tak i označená na terminálu.

4 Př3. 2směný, Po-Pá, Ranní 06:00-18:00, odpolední 18:00-06:00 Fond je 11,5h. Přestávky se vkládají automaticky po 6h práce v délce 30 min. Př4. Administrativa, Po-Pá 08:00-16:30, Fond je 8h. Přestávky se vkládají automaticky po 5h práce v délce 30 min. Př5. Uklízečka, Po-Pá 10:00-15:00 Fond je 5h. Bez přestávek. PŘÍPLATKY A PŘESČASY Příplatek - je ohodnocení za práci v konkrétní typ směny, dne. Příplatek zaměstnanci vždy zůstane, nedochází ke krácení, pokud zaměstnanec neodpracuje celý pracovní fond v měsíci. Přesčas - je rozdíl mezi fondem pracovní doby a skutečně odpracovanou dobou. Přesčas si může zaměstnanec čerpat, např. formou náhradního volna. NEJČASTĚJŠÍ PŘÍPLATKY Příplatek za odpolední od 14:00 22:00 Příplatek za noční od 22:00 06:00 Příplatek za práci o víkendu Příplatek za práci ve svátek Nárok na stravu/stravný lístek. Definujte, pokud má zaměstnanec nárok na stravu/stravný lístek, za jakých okolností má na tento příplatek nárok. Př1. po odpracování 4 hodin, ale zároveň musí mít méně než 5 hodin služební cesty. Př2. Za odpracování 4 hodin ve dnech kdy má plánovanou směnu. Aj. NEJČASTĚJŠÍ PŘESČASY Přesčas Po-Ne Přesčas Po-Pá Přesčas ve svátek aj. Jaké příplatky a přesčasy používáte ve vaší firmě?

5 KALENDÁŘE Kalendáře se skládají ze směn, příplatků, přesčasů a dalšího nastavení. Definují, denní úvazek zaměstnance. Jak se zaměstnanci zaokrouhlují příchody a odchody (lze zaokrouhlovat např. na 5,10,15,30,60 min, a to vždy nahoru, dolů, nebo podle matematických pravidel). Jakým způsobem se počítá s přesčasy: nepočítají/převádějí/proplácí. Jaké směny daný konkrétní zaměstnanec používá, na které příplatky a přesčasy má nárok. Jak se zaměstnanci střídají směny a v jakém intervalu (Př. Zaměstnanec má jeden týden ranní, druhý týden odpolední a třetí týden noční, Př2. Zaměstnanec jde 2 dny na ranní, 2 dny na odpolední, 2 dny na noční a pak má 3 dny volna, opakovaní tohoto cyklu je pak =9 dní). Jak zaokrouhlujete příchody a odchody? Přesčasy se proplácejí/převádějí/nepočítají? Kolik provozů s různými typy opakovaní máte? Na které příplatky a přesčasy tyto provozy mají nárok? OPERACE Pomocí operací si zaměstnanec označuje operace, které jde provádět. Případně tyto operace můžou být vloženy do docházky ruční editací. Operace mohou mít odlišné nastavení např. automatické ukončování, opakování, započítávání do jedné nebo více časových složek. Standardně jsou v docházce nastaveny tyto operace Příchod, přestávka, odchod, služební cesta, Soukromý odchod, školení, k lékaři, dovolená, nemoc, očr, mateřská, další mateřská, omluvená absence, neomluvená absence, náhradní volno, práce ve ztíženém prostředí, překážky (zaměstnavatel), neplacené volno. Budete chtít zadávat i jiné operace? ZAOKROUHLOVÁNÍ Jednotlivé časové složky, přesčasy, příplatky mohou být zaokrouhlovány např. na 5,10,15,30,60 min, a to vždy nahoru, dolů, nebo podle matematických pravidel. Jak se budou zaokrouhlovat časové složky?

6 MZDOVÉ POLOŽKY, VÝPOČET ODMĚN/PRÉMIÍ/OHODNOCENÍ V docházce můžete zadávat mzdové položky a ohodnocení pro každého zaměstnance zvlášť na základě uvážení nadřízeného. Případně nechat docházku tyto prémie vypočítat, pokud je jasně stanoven výpočet/algoritmus těchto prémií. Budete chtít zadávat mzdové položky? Máte stanoven jasný výpočet prémií/odměn/ohodnocení? ROZDĚLENÍ NA STŘEDISKA Rozdělit zaměstnance je vhodné pro další práci s programem. Použijte taková rozdělení, které Vám usnadní práci s docházkou. Díky správnému rozdělení osob můžete snadněji tisknout a filtrovat zaměstnance dle konkrétních rozdělení. Např. rozdělení na THP pracovníky a výrobu, rozdělení dle provozů, rozdělené dle umístění, rozdělení dle jednotlivých vedoucích atd. ZABEZPEČENÍ V APLIKACI Je vhodné promyslet si, kteří zaměstnanci budou pracovat s docházkou, jaký rozsah pravomocí jim bude přidělen a se kterými lidmi v docházce bude moci pracovat (proto je vhodné mít vytvořeno jedno rozdělní dle jednotlivých vedoucích/zpracovatelů docházky). Zpravidla IT a personální účetní jsou správci, mistři mohou pouze upravovat docházku svým podřízeným, ředitel firmy má pouze náhled do celé docházky. Kdo bude mít přístup do docházky? Jaké práva bude mít a na jaké skupiny zaměstnanců/rozdělení? PRÁVA PRO MODUL E-PORTÁL Součástí docházkového systému může být webový portál. Definujte práva pro E-PORTÁL resp. co zaměstnanec může vidět na portálu. Vedoucí pracovník v portálu může vidět docházku svých podřízených a může jim schvalovat absence, zaměstnanec může mít náhled na svoji docházku a může si plánovat absence. Určí se, zda a jaké výsledky může vidět (odpracovaná doba, přesčasy, dovolené, nemoci.). Jaké práva bude mít zaměstnanec? Jaké práva budou mít nadřízení?

7 EXPORT DAT DO MZDOVÉHO SYSTÉMU Data z docházkového systému lze exportovat do systému mzdového. Je možné exportovat data o docházce (dny, hodiny) a také odměny zaměstnanců Kč,, %. Formát exportu závisí na požadavcích dodavatele mzdového systému. Požadujete export do mzdového systému? Do jakého a v jakém formátu? Sdělte nám kontakt na vašeho konzultanta a my s ním probereme možnosti propojení.

Docházkový systém Docházka 3000 - Software

Docházkový systém Docházka 3000 - Software Docházkový systém Docházka 3000 - Software - Propracovaný čistě český program Docházka 3000 vyhovující naší legislativě (plus slovenská lokalizace) - Snadná instalace, jednoduché ovládání, možnost síťového

Více

Docházka INTRAWEB. Osobní údaje

Docházka INTRAWEB. Osobní údaje Docházka INTRAWEB Ve docházkovém systému je možno používat také tenkého klienta. Přes internetový prohlížeč je možno sledovat docházku zaměstnanců, žádat o dovolenou, schvalovat docházku, atd. Zákazníci,

Více

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické specifikace nebo designu bez předchozího upozornění. Kopírování

Více

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO ZPRACOVÁNÍ MEZD A VEDENÍ PERSONALISTIKY

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO ZPRACOVÁNÍ MEZD A VEDENÍ PERSONALISTIKY MZDY PROFI PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO ZPRACOVÁNÍ MEZD A VEDENÍ PERSONALISTIKY OBSAH MZDY PROFI... 1 Firemní profil... 2 Kontaktní informace... 2 Význam programu... 3 Personalistika... 3 Mzdy... 3 Zaměstnanec...

Více

Uživatelská dokumentace. Watt. verze 1.0 2003 Cominfo a.s.

Uživatelská dokumentace. Watt. verze 1.0 2003 Cominfo a.s. Uživatelská dokumentace Uživatelská dokumentace Watt verze 1.0 2003 Cominfo a.s. Obsah OBSAH: 1. CO JE TO WATT?...3 1.1. ZÁKLADNÍ POJMY...3 2. SPUŠTĚNÍ APLIKACE...5 2.1. VOLBA JAZYKA...5 2.2. PŘIHLÁŠENÍ

Více

Nápověda k docházkové aplikaci AME

Nápověda k docházkové aplikaci AME Nápověda k docházkové aplikaci AME Obsah: 1. Základní ovládání programu 3 2. Často kladené dotazy (F.A.Q.) 4 A. Zaměstnanci 4 1. Jak přidat, opravit nebo odebrat zaměstnance? 2. Jak přeřadit zaměstnance

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Zaměstnanci Výpočty Tisky Číselníky Servis Firmy Období O programu Nápověda Uživatel Konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Zaměstnanci Výpočty Tisky Číselníky Servis Firmy Období O programu Nápověda Uživatel Konec Vysvětlivky: Podtržené údaje - zadání je povinné Listovací seznam - [u] vybírá se z předvolených možností Zaškrtávací políčko - označuje se ( Ano Ne) Přepínač - nastavuje se možnost ze zobrazených Numerický

Více

DOCHÁZKOVÝ A PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM MADAM WHITEPAPER V. 2

DOCHÁZKOVÝ A PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM MADAM WHITEPAPER V. 2 DOCHÁZKOVÝ A PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM MADAM WHITEPAPER V. 2 ECM SYSTEM SOLUTIONS 2014 MADAM MaDaM je modulový systém pro evidenci nejen docházky. Jednoduchost obsluhy, intuitivnost ovládání, moderní vzhled a

Více

DOCHÁZKA PROFESIONÁLNÍ DOCHÁZKOVÝ A PŘÍSUPOVÝ SYSTÉM

DOCHÁZKA PROFESIONÁLNÍ DOCHÁZKOVÝ A PŘÍSUPOVÝ SYSTÉM DOCHÁZKA PROFESIONÁLNÍ DOCHÁZKOVÝ A PŘÍSUPOVÝ SYSTÉM OBSAH DOCHÁZKA... 1 Firemní profil... 2 Kontaktní informace... 2 Popis docházkového a přístupového systému... 3 Služby... 8 Výhody nabízeného řešení...

Více

MZDY A PERSONALISTIKA 5-1

MZDY A PERSONALISTIKA 5-1 MZDY A PERSONALISTIKA 5-1 OBSAH ÚVOD... 3 OBECNÉ A ÚČETNÍ NASTAVENÍ MEZD... 3 PARAMETRY MEZD... 5 SEZNAM POJIŠŤOVEN... 6 PERSONALISTIKA ZAMĚSTNANCI... 7 TISK/ZOBRAZENÍ - SEZNAM ZAMĚSTNANCŮ... 8 SESTAVY

Více

Administrátorská příručka k systému Docházka 3000

Administrátorská příručka k systému Docházka 3000 Administrátorská příručka k systému Docházka 3000 Spusťte docházku pomocí ikony Docházka 3000 nebo na PC s docházkou spusťte prohlížeč internetu (Internet Explorer, Mozila Firefox...) a do pole Adresa

Více

Stravovací systém Uživatelská příručka Verze 02.42 Copyright 2000-2013 ESTELAR s.r.o.

Stravovací systém Uživatelská příručka Verze 02.42 Copyright 2000-2013 ESTELAR s.r.o. Stravovací systém Uživatelská příručka Verze 02.42 Copyright 2000-2013 ESTELAR s.r.o. 1 1. Úvod... 4 2. Jak číst tuto příručku... 5 3. Instalace a první spuštění programu... 6 3.1. Instalace... 6 3.2.

Více

Příručka k docházkovému systému QDOCHÁZKA

Příručka k docházkovému systému QDOCHÁZKA Příručka k docházkovému systému QDOCHÁZKA Přihlášení: Na číselníku (viz obr. ) zadejte heslo, které jste zvolili jako administrátorské, protože nejdříve je třeba systém nastavit. Po zadání hesla klepněte

Více

IKOS D3. Systém evidence docházky

IKOS D3. Systém evidence docházky 3 IKOS D3 Systém evidence docházky Docházkový systém IKOS-D3 ve spojení s terminály pro sběr dat je určen pro automatizovanou evidenci docházky, řízení přístupů osob do vymezených prostor, sledování výrobních

Více

kompletní ekonomický systém Rozdílová dokumentace STEREO 19

kompletní ekonomický systém Rozdílová dokumentace STEREO 19 O B S A H 1 kompletní ekonomický systém pro firmy, rozpočtové a neziskové organizace účtující v soustavě podvojného účetnictví Rozdílová dokumentace STEREO 19 Ježek software s.r.o. 2011 2 O B S A H Rozdílová

Více

Návod k aplikaci. PersonIS. v1.2 1/29

Návod k aplikaci. PersonIS. v1.2 1/29 Návod k aplikaci PersonIS v1.2 1/29 1. První seznámení 2/29 Představení aplikace PersonIS je webová aplikace určená zejména k vedení pracovních výkazů a vytváření dohod o provedení práce a dohod o pracovní

Více

EVIDENČNÍ SYSTÉM PRACANT

EVIDENČNÍ SYSTÉM PRACANT Agerit s.r.o. EVIDENČNÍ SYSTÉM PRACANT Uživatelský manuál O systému Evidenční systém PRACANT by Agerit s.r.o Evidenční systém Pracant j e program určený pro malé a střední podniky, které se zabývaj í zakázkovou

Více

Leden 2013 SKA. Soubor programů pro vedení podvojného účetnictví a souvisejících agend. verze 2013 MZDY. uživatelská příručka

Leden 2013 SKA. Soubor programů pro vedení podvojného účetnictví a souvisejících agend. verze 2013 MZDY. uživatelská příručka Leden 2013 SKA Soubor programů pro vedení podvojného účetnictví a souvisejících agend verze 2013 MZDY uživatelská příručka autorský kolektiv programu SKA: Ing. Šárka Skalská Ing. Miroslav Skalský Miroslav

Více

MacMZDY & WinMZDY. verze 10.2.1 / 2004. Masarykova 117 Větrná 490 738 01 Frýdek-Místek 73514 Orlová-Lutyně tel. 558 608111 tel.

MacMZDY & WinMZDY. verze 10.2.1 / 2004. Masarykova 117 Větrná 490 738 01 Frýdek-Místek 73514 Orlová-Lutyně tel. 558 608111 tel. MacMZDY & WinMZDY Uživatelská příručka verze 10.2.1 / 2004 MATTES AD spol. s.r.o. RNDr. Jiří Glac Masarykova 117 Větrná 490 738 01 Frýdek-Místek 73514 Orlová-Lutyně tel. 558 608111 tel. 603 468742 ÚVOD

Více

16. Mzdy. WINSTROM - modul MZDY. 16.1 Vlastnosti a možnosti programu. 16.2 Stručný návod na zpracování mezd

16. Mzdy. WINSTROM - modul MZDY. 16.1 Vlastnosti a možnosti programu. 16.2 Stručný návod na zpracování mezd WINSTROM - modul MZDY 16. Mzdy Program WinMzdy je program určený na komplexní zpracování mezd malé i velké organizace pracující pod operačním systémem Windows. WinMzdy navazují a dále rozvíjejí dosovský

Více

Obsah dokumentu. Hotelový systém ACS-line, http://www.acsline.cz. strana 2 (celkem 14)

Obsah dokumentu. Hotelový systém ACS-line, http://www.acsline.cz. strana 2 (celkem 14) Obsah dokumentu Obsah dokumentu...2 Popis výrobního systému ACS-line...3 Přínosy elektronické sběru výrobních dat:... 3 Princip výrobního systému... 3 Obecné schéma výrobního systému:... 3 Zakázkový systém

Více

číslo 2 news Informační systém SlimOffice Informační občasník nejen pro zákazníky společnosti SLIM, s.r.o.

číslo 2 news Informační systém SlimOffice Informační občasník nejen pro zákazníky společnosti SLIM, s.r.o. číslo 2 news Informační občasník nejen pro zákazníky společnosti SLIM, s.r.o. Editorial Vážení uživatelé, přichází konec léta a s ním druhé (tentokráte elektronické) vydání našeho časopisu SLIM news. Věříme,

Více

CÉZAR : MZDY A PERSONALISTIKA

CÉZAR : MZDY A PERSONALISTIKA Základní příručka k modulu CÉZAR : MZDY A PERSONALISTIKA OBSAH : 1. Úvod 2. Základní ovládání programu 3. MENU 4. podmenu ÚČTOVÁNÍ 5. podmenu VÝSTUPY 6. podmenu POLOŽKA 7. podmenu SEZNAMY 8. podmenu KONFIGURCE

Více

JÍDELNA STRAVOVACÍ SYSTÉM ELEKTRONICKÁ OBJEDNÁVKA A VÝDEJ STRAVY

JÍDELNA STRAVOVACÍ SYSTÉM ELEKTRONICKÁ OBJEDNÁVKA A VÝDEJ STRAVY JÍDELNA STRAVOVACÍ SYSTÉM ELEKTRONICKÁ OBJEDNÁVKA A VÝDEJ STRAVY OBSAH JÍDELNA... 1 Firemní profil... 2 Kontaktní informace... 2 Stručný popis stravovacího systému... 3 Typy instalací... 3 Přehled vlastností

Více

Systém pro evidenci a vyhodnocování hovorů

Systém pro evidenci a vyhodnocování hovorů Systém pro evidenci a vyhodnocování hovorů ALL.COM software, s.r.o. AMI Praha a.s. 11. září 2007 Vypracovali: Tomáš Čihák, tomas.cihak@ami.cz Jiří Zíka, zika@allsoft.cz ALL.COM software, s.r.o. sídlo Zavadilova

Více

Změny a nové funkce v aktuálních revizích

Změny a nové funkce v aktuálních revizích Změny a nové funkce v aktuálních revizích Poslední revize dne 13.7.2010 Revize 3.00.0140 1. Kompatibilita: - MyODBC verze 5.1: Do dialogu nastavujícího připojení k MySQL databázovému serveru byla doplněna

Více

KEO4 Mzdy. 2015 ALIS spol. s r.o.

KEO4 Mzdy. 2015 ALIS spol. s r.o. 12.8.2015 2 Obsah 0 6 1 Úvod 2 Prvotní nastavení 10 3 Zaměstnanci 11 3.1 Osobní karta 11 Základní údaje... 12 Důchod... 14 Kontaktní údaje... 15 Rodinní příslušníci... 15 Údaje k platu... 16 Ostatní...

Více

zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET zařízení je vybaveno rozhraním USB zařízení je připojitelné na sběrnici G-link zařízení je vybaveno

zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET zařízení je vybaveno rozhraním USB zařízení je připojitelné na sběrnici G-link zařízení je vybaveno Vysvětlivky značek, uváděných u výrobků: Vysvětlivky písmen v označení výrobků: identifikace - kontaktní čipy DALLAS zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET B bezkontaktní technologie EMmarin identifikace

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA K OBSLUZE PROGRAMU

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA K OBSLUZE PROGRAMU MOTTO: Neříkej, že to nejde, řekni, že to neumíš! MZDY a PRERONALISTIKA UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA K OBSLUZE PROGRAMU 01. 01. 2006 Oprava k druhému knižnímu vydání uživatelské příručky březen 1998. Název programu

Více

MZDY a PERSONALISTIKA pro rozpočtové a příspěvkové organizace

MZDY a PERSONALISTIKA pro rozpočtové a příspěvkové organizace duben 2011 verze 7.81 MZDY a PERSONALISTIKA pro rozpočtové a příspěvkové organizace autor příručky: Drahoslava Mayová distributor 2011 ALIS, spol. s r.o. Česká Lípa 2 MZDY a PERSONALISTIKA - Uživatelská

Více