KLIMA FUJITSU-GENERAL FUJITSU-GENERAL ACC moduly (Air Conditioner Controller)

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KLIMA FUJITSU-GENERAL FUJITSU-GENERAL ACC moduly (Air Conditioner Controller)"

Transkript

1 KLIMA

2

3 KLIMA Jsme oficiální velkoobchodní zástupce FUJITSU-GENERAL pro Českou republiku. Naším hlavním cílem je prodej klimatizací, tepelných čerpadel, chillerů, fancoilů, vzduchotechniky a dalšího příslušenství prostřednictvím dealerské síťe koncovým zákazníkům se zajištěním záručního a servisního zázemí. Klimatizace FUJITSU-GENERAL jsou v České republice velmi populární a jsou úspěšně instalovány nejen v bankách, obchodních a výrobních firmách, ale i v domácnostech či obytných a technologických kontejnerech. Funkční propojení vzduchotechnických zařízení s jednotkami FUJITSU zajišťují ACC moduly (Air Conditioner Controller) vlastního vývoje, které v současné době dodáváme celé řadě distributorů FUJITSU v Evropě.

4 FAKULTA ELEKTROTECHNIKY A KOMUNUKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ Technická 12, Brno Kampus Vysokého učení technického v Brně v areálu Pod Palackého vrchem byl doplněn o další komplex budov pro Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií. Komplex osazen: systém VRF V-II, 44ks venkovních jednotek, 489 vnitřních jednotek systém VRF V-II, připojen na VZT jednotky, celkem 32ks systém VRF V-II, připojen na hydromodul, celkem 2ks klimatizační sestavy SPLIT, celkem 74ks Klimatizační VRF systémy jsou navzájem propojeny a monitorovány BMS pomocí BACnet brány. Splitové systémy jsou pomocí IMPROMAT příslušenství propojeny na jednu komunikační sběrnici, která je BMS monitorována. VRF V-II venkovní jednotky jsou pomocí VRF-Kitů připojeny na VZT jednotky, které pomocí ACC modulů řídí nadřazený systém. Dvě venkovní jednotky systému V-II jsou napojeny přes hydromoduly na nádrže, ve kterých vyrábějí 16 C vodu pro chlazení technologických strojů.

5 VUT Brno, FEKT T12.

6 WELLNESS CENTRUM HOTELU HORAL Léskové, Velké Karlovice Výroba teplé vody pro wellness centrum horského hotelu HORAL. Získané teplo je použito pro ohřev bazénové vody, vytápění objektu a ohřev užitkové vody. Teplota vody v bazénech je udržovaná na hodnotě +36 C. Teplota okolního vzduchu na +33 C. Celkový výkon: 250 kw 5 ks venkovních jednotek AJY144LALH 5 ks vnitřních hydromodulů ATW-VRF Instalace je netradiční již samotným umístěním jednotek, které jsou schovány pod slunící terasou hotelu. Umístění je natolik netypické, že bylo nutné provést CFD analýzu pro zjištění možností instalace. Venkovní jednotky jsou osazeny centrálním vzduchotechnickým deflektorem pro odvod vzduchu zbaveného tepla mimo prostor, kde je zařízení instalováno. Všechny vnitřní hydormoduly jsou hydraulicky spojeny do jednoho potrubí vedoucí do akumulační nádrže, ze které je odebírána voda pro podlahové vytápění, výměníky vzduchotechnik, výměníky bazénů a výměníky TUV.

7 SRC hotel HORAL

8 UTB - Vědeckotechnický park ICT Zlín Park tvoří tři objekty spojené s budovou fakulty aplikované informatiky. Nabízí 5000 metrů čtverečních laboratoří a dalších prostor. Chlazení prostor zajišťují VRF systémy série V-II. Celkem 9 venkovních jednotek a 76 vnitřních kazetových jednotek. Klimatizační VRF systémy jsou navzájem propojeny a monitorovány BMS pomocí BACnet brány. Klimatizační jednotky v modelovém provedení SPLIT zajišťují chlazení serverovan a pomocí modulů ACC jsou řízeny nadřazeným centrálním systémem.

9 Vědeckotechnický park ICT

10 Revírní Bratrská pokladna Michálkovická, Ostrava VRF V systém 4 venkovní jednotky a 31 vnitřních jednotek VRF V-II systém 3 venkovní jednotky a 42 vnitřních 5 splitových klimatizačních jednotek. Rozlehlá instalace systému VRF na dvou samostatných budovách. Klimatizace slouží k chlazení kanceláří významné zdravotnické pojišťovny. Všechny instalované systémy VRF V série a VRF V-II série jsou monitorovány a řízeny programem SYSTEM CONTROLLER, na který jsou pomocí převodníků VGGX připojeny i SPLIT systémy. Program SYSTEM CONTROLLER se stará o ekonomický provoz klimatizací, hlídá nastavené režimy a teploty, v pozdních odpoledních hodinách automaticky vypíná spuštěné klima jednotky.

11 administrativní budova RBP

12 Administrativní budova NUTREND D.S. Olomouc Sestava tří venkovních jednotek zajišťující chlazení nové moderní administrativní budovy. Jedná se o třípodlažní objekt s kancelářskými, školícími a obchodními prostory v celkové výměře 3000m2. VRF V-II systém 3 venkovní jednotky a 29 vnitřních mezistropních jednotek Vnitřní jednotky instalovány v mezistropních prostorech s přiznaným sáním vzduchu. Distribuce je řešena výdechem do mezistropu místností. Fyzikální vlastností studený vzduch klesá dolů skrze rastrový strop, níže na zaměstnance v kancelářích. Tímto způsobem je docíleno výkonného a velmi příjemného způsobu chlazení prostor budovy.

13 budova NUTREND D.S.

14 Dům U Kamenného Zvonu Staroměstské náměstí, Praha Unikátní instalace mezistropních jednotek systému VRF V-II v historické budově ze 13.století, sloužící nyní jako galerie. VRF V-II systém 3 venkovní jednotky a 28 vnitřních jednotek VRF V-II. systém je celý ovládán jen pomocí LONworks převodníku VLGX připojeného na centrální řídící systém. Ve spojení s ostatní technologií je zajištěno držení konstantní teploty a vlhkosti ve vnitřním prostoru hlavně pak v galerii obrazů.

15 U Kamenného Zvonu

16 Hotel LANTERNA**** Léskové, Velké Karlovice 2 systémy VRF + SPLIT jednotky v serverech, SPA a hotelovém baru. VRF V-II. systém A.: venkovní jednotka připojena na VZT jednotku + 5 vnitřních jednotek VRF V-II. systém B.: venkovní jednotka připojena na 6 vnitřních jednotek VRF V-II. systém A je složen z jedné venkovní jednotky připojené pomocí VRF-KITU na VZT zařízení pro chlazení a případné vytápění hotelové kuchyně a zážitkové restaurace Vyhlídka. Na systém je připojeno taky 5 standardních vnitřních jednotek chladící prostory restaurace hotelu. VRF V-II. systém B chladí konferenční sály hotelu. Všechny vnitřní jednotky jsou pomocí ACC modulů napojeny na centrální řídící systém pro možnost komfortnějšího ovládání. SPLIT jednotky chladí prostoty hotelového baru, místnosti masáží SPA centra a dvou hotelových servroven.

17 Hotel LANTERNA ****

18 JUTA Dvůr Králové nad Labem 5ks venkovních jednotek systému VRF V-II. Speciální instalace venkovních jednotek, připojených pomocí VRF-KITů do VZT jednotky s pěti okruhovým vzduchovým výměníkem. Celkem 200kW tepla nebo chladu udržuje ve výrobní hale stálou požadovanou teplotu. Řízení zajišťuje nadřazený systém s kaskádním řadičem pro spínání venkovních jednotek.

19 výrobní hala JUTA

20 Polyfunkční dům Uherský Brod Moderní více funkční budova v centru Uherského Brodu. Celkem 5 venkovních a 38 vnitřních jednotek. Systém VRF V-II série zajišťuje úpravu vzduchu pro nájemníky domu místní úřad práce, obchody a kavárny. Uživatelé systém ovládají pomocí bezdrátových ovladačů. Centrální řízení zajišťuje software SYSTEM CONTROLLER, který celý klimatizační systém monitoruje, časově jej vypíná a zajišťuje sběr dat pro rozpočet spotřeby energie pro každého nájemníka.

21 Polyfunkční dům

22 FAKULTA ELEKTROTECHNIKY A KOMUNUKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ Technická 10, Brno Pomocí technologie FUJITSU a IMPROMAT zajištěno kompletní chlazení v celém objektu školy. 11 venkovních a 142 vnitřních jednotek klimatizačního systému VRF V-II. 31 split venkovních jednotek napojeno na VZT VRF systém zajištující zdroj chladu a tepla v celé budově fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně. Celý systém monitoruje a ovládá systém měření a regulace pomocí LONworks převodníků VLGX. Venkovní jednotky od SPLIT systémů jsou připojeny na vícepruhové VZT jednotky a řízeny MaR přes IMPROMAT moduly ATW-C-INV.

23 VUT Brno, FEKT T10

24 Hotel HORAL Léskové, Velké Karlovice VRF V systém A: 1ks venkovní jednotka + 6ks vnitřní jednotka + VZT jednotka VRF V systém B: 1ks venkovní jednotka + 10ks vnitřní jednotka + VZT jednotka VRF V systém C: 1ks venkovní jednotka + 2ks VRF-KIT připojen na VZT jednotku VRF V systém D: 1ks venkovní jednotka + hydromodul VRF V-II systém: 1 ks venkovní jednotka + hydromodul SPIT jednotky pro chlazení serverovny, recepcí, skladů a místností masáží. 10 venkovní SPLIT jednotek připojeno na 5ks DUO hydromodulů. Unikátní instalace technologie FUJITSU na horském hotelu Horal. Dodané jednotky zajišťují kompletní chlazení a topení v celkem komplexu hotelu. Tepelné čerpadla slouží pro ohřev topné a užitkové vody na pokojích hotelu a hlavní bodově se zasedacími sály a kuchyní. Průmyslový výměník s venkovní jednotkou Fujitsu a řídícím modulem ATW-C zajišťuje konstantní teplotu +12 C ve skladu lihovin.

25 horský hotel HORAL***

26 Hotel Castle Residence Usedlost Kuchyňka" Praha, Libeň Citlivě zrekonstruovaná usedlost z 18.stolení v městské části Praha Libeň. VRF systémy generace V a V-II, jako jediný zdroj tepla v hotelovém objektu. Distribuce tepla pomocí klasických vnitřních klimatizačních jednotek a speciálních VRF-KITů pro VZT jednotky. Zbytkový výkon systému V-II využíván pro ohřev bazénu a nahřívání nádrží s TUV.

27 Castle Residence****

28 Kancelářské budovy č.41 a č.51 Bývalý areál SVIT, Zlín Zrekonstruované budovy v bývalém areálu SVIT v centru krajského města Zlín. Budova č.41 Systémy VRF: celkem 8ks venkovních jednotek a 63ks vnitřních jednotek SPLIT systém: celkem 5ks jednotek chladící serverovny Všech 5 VRF systémů komunikačně propojeno a monitorováno programem PC CONTROLLER. Pomocí modulu YTMA a příslušenství IMPROMAT připojeny časové hodiny pro automatické vypínání jednotek v několika úrovních. Budovy č.51 Systém VRF: celkem 3ks venkovních jednotek a 31 vnitřních jednotek SPILT systém připojen pomocí ACC modulu na průmyslový výměník, chladící strojovnu výtahu.

29 Budova č.41 a č.51

30 KLIMA ZLIN PRAHA Tř. T. Bati 5267 U Hellady 697/ , Zlín , Praha Tel.: Tel.: Fax: Fax:

www.domat.cz DOMAT SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ

www.domat.cz DOMAT SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ www.domat.cz DOMAT SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ OBSAH O společnosti 3 Topologie systému 4-5 Contport 6-7 Merbon SCADA 8-9 Řízení strojoven 10 Řízení vzduchotechnických jednotek 11 Regulace jednotlivých místností 12

Více

TEPELNÁ ČERPADLA TEPELNÁ ČERPADLA CHYTRÉ A POHODLNÉ VYTÁPĚNÍ

TEPELNÁ ČERPADLA TEPELNÁ ČERPADLA CHYTRÉ A POHODLNÉ VYTÁPĚNÍ TEPELNÁ ČERPADLA TEPELNÁ ČERPADLA CHYTRÉ A POHODLNÉ VYTÁPĚNÍ nejširší výkonová řada kw 1fázové a 3fázové jednotky www.ac-heating.cz AC HEATING VŽDY O KROK DÁLE Když jsme v roce 200 vstoupili jako první

Více

Řídící systémy Rychlý přehled ovladačů

Řídící systémy Rychlý přehled ovladačů Řídící systémy Rychlý přehled ovladačů INDIVIDUÁLNÍ OVLÁDÁNÍ Kabelový ovladač Standardní Zjednodušený Zjednodušený hotelový Premium dotykový Infra ovladač AC Ez AC Smart Premium / AC Smart IV CENTRÁLNÍ

Více

www.domat.cz DOMAT PŘEHLEDOVÝ KATALOG

www.domat.cz DOMAT PŘEHLEDOVÝ KATALOG www.domat.cz DOMAT PŘEHLEDOVÝ KATALOG OBSAH O společnosti 3 Přednosti systému 4 Novinky 5 Přehled systému 6 Topologie systému 7 Regulátory MiniPLC 8 Vývojové prostředí SoftPLC 9 Podstanice a I/O moduly

Více

2015 / 16 LIGHT COMMERCIAL KLIMATIZACE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ

2015 / 16 LIGHT COMMERCIAL KLIMATIZACE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ 2015 / 16 LIGHT COMMERCIAL KLIMATIZACE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ 2 I TOSHIBA LIGHT COMMERCIAL Kvalita především Základní filozofií výrobce zařízení TOSHIBA je neustálé zvyšování kvality a hledání, a aplikace

Více

OHŘEV VODY OBNOVITELNÉ ENERGIE ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ. Tepelná čerpadla země voda

OHŘEV VODY OBNOVITELNÉ ENERGIE ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ. Tepelná čerpadla země voda OHŘEV VODY OBNOVITELNÉ ENERGIE ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ Tepelná čerpadla země voda 08 2014 Proč tepelné čerpadlo Stiebel Eltron? TRADICE 40 letý vývoj a výroba tepelných čerpadel KVALITA vývoj a výroba v jednom

Více

Komplexní modernizace energetického hospodářství provozu Národního divadla s využitím alternativních zdrojů a realizovaného prostřednictvím energetických služeb se zaručenými úsporami energie Národní divadlo

Více

2 0 1 2 / 1 3. KLimAtiZACe PRo PRoFeSioNÁLNÍ PoUŽitÍ TOSHIBA I 1

2 0 1 2 / 1 3. KLimAtiZACe PRo PRoFeSioNÁLNÍ PoUŽitÍ TOSHIBA I 1 2 0 1 2 / 1 3 LIGHT COMMERCIAL KLimAtiZACe PRo PRoFeSioNÁLNÍ PoUŽitÍ TOSHIBA I 1 RAV Light CommeRCiAL 2 I TOSHIBA Pro profesionální použití? Výhradně profesionální řešení! Filozofie firmy Toshiba je založená

Více

2015 / 16 CONTROLS OVLADAČE A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

2015 / 16 CONTROLS OVLADAČE A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY 2015 / 16 CONTROLS OVLADAČE A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY 2 I TOSHIBA CONTROLS Lokální ovladače TOSHIBA nabízí ke klimatizačním zařízením širokou škálu různých ovladačů, které umožňují snadné a přehledné ovládání jak

Více

LG klimatizace. Unikátní technologie klimatizací LG Váš životní styl a povznese na úroveň, která bude běžná v budoucnu již dnes.

LG klimatizace. Unikátní technologie klimatizací LG Váš životní styl a povznese na úroveň, která bude běžná v budoucnu již dnes. O LG Electronics Historie 1958 Založení společnosti pod názvem GoldStar 60. léta 20. století Vyrobeny první rádio, televizor, chladnička, pračka a klimatizační zařízení v Koreji 1995 Společnost je přejmenována

Více

CENÍK 2015 / 16 RAS RESIDENTIAL. RAV LIGHT COMMERCIAL pro kanceláře, obchody a technické aplikace. pro byty, rodinné domy a kanceláře

CENÍK 2015 / 16 RAS RESIDENTIAL. RAV LIGHT COMMERCIAL pro kanceláře, obchody a technické aplikace. pro byty, rodinné domy a kanceláře CENÍK 2015 / 16 RAS RESIDENTIAL pro byty, rodinné domy a kanceláře LIGHT COMMERCIAL pro kanceláře, obchody a technické aplikace DOPORUČENÉ CENY BEZ DPH PRO KONCOVÉHO UŽIVATELE V ČR. DATUM VYDÁNÍ 1. DUBNA

Více

S-MMS SUPER MODULAR MULTI SYSTEM VRF S-HRM SUPER HEAT RECOVERY MULTI SYSTEM

S-MMS SUPER MODULAR MULTI SYSTEM VRF S-HRM SUPER HEAT RECOVERY MULTI SYSTEM Ceník 2007 (2.díl) Klimatizační zařízení Toshiba Vydáno 1. dubna 2007. Ceny sklad Praha, procleno. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Doporučené ceny pro koncového zákazníka v ČR. VRF MiNi-SMMS VRF SUPER

Více

CENÍK 2015 / 16 BUSINESS R410A. PRO STŘEDNÍ A VELKÉ PROJEKTY produktové řady MiNi-SMMS, S-MMSi, S-HRMi. 2-trubkové a 3-trubkové modulární VRF systémy

CENÍK 2015 / 16 BUSINESS R410A. PRO STŘEDNÍ A VELKÉ PROJEKTY produktové řady MiNi-SMMS, S-MMSi, S-HRMi. 2-trubkové a 3-trubkové modulární VRF systémy CENÍK 2015 / 16 BUSINESS R410A 2-trubkové a 3-trubkové modulární systémy PRO STŘEDNÍ A VELKÉ PROJEKTY produktové řady MiNi-SMMS, S-MMSi, S-HRMi DOPORUČENÉ CENY BEZ DPH PRO KONCOVÉHO UŽIVATELE V ČR. DATUM

Více

inels V PRAXI SPŠ chemická Brno Realizace: Activhouse cz s.r.o., srpen 2008 Použitý hardware: CU2-01M Programové vybavení: INELS Designer & Manager

inels V PRAXI SPŠ chemická Brno Realizace: Activhouse cz s.r.o., srpen 2008 Použitý hardware: CU2-01M Programové vybavení: INELS Designer & Manager SPŠ chemická Brno Realizace: Activhouse cz s.r.o., srpen 2008 inels V PRAXI Programové vybavení: INELS Designer & Manager Komplexní řízení vnitřního osvětlení objektu, ohřevu TUV prostřednictvím časových

Více

Profil společnosti. Kompresorová technika Průmyslové chlazení Rozvody technických plynů Dodávky pro zdravotnictví

Profil společnosti. Kompresorová technika Průmyslové chlazení Rozvody technických plynů Dodávky pro zdravotnictví Profil společnosti Kompresorová technika Průmyslové chlazení Rozvody technických plynů Dodávky pro zdravotnictví Společně najdeme řešení Let s find solution together O společnosti Společnost BSJ group

Více

Větrací jednotky s vysokou účinností

Větrací jednotky s vysokou účinností Větrací jednotky s vysokou účinností Komfovent Energeticky účinné ventilační jednotky KOMFOVENT je obchodních značkou ventilačního vybavení vyráběného společností AMALVA. KOMFOVENT znamená komfort, zdravé

Více

Katalog komerčních systémů

Katalog komerčních systémů Katalog komerčních systémů 2014 INSPIRUJEME SE KOMFORTEM VEDE NÁS DESIGN STAVÍME NA TECHNOLOGIÍCH O společnosti Daikin Společnost Daikin je celosvětově známou firmou. Je založena na téměř 90 letých zkušenostech

Více

OHŘEV VODY OBNOVITELNÉ ENERGIE ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ. Tepelná čerpadla vzduch voda

OHŘEV VODY OBNOVITELNÉ ENERGIE ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ. Tepelná čerpadla vzduch voda OHŘEV VODY OBNOVITELNÉ ENERGIE ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ Tepelná čerpadla vzduch voda 08 2014 Proč tepelné čerpadlo Stiebel Eltron? TRADICE 40 letý vývoj a výroba tepelných čerpadel KVALITA vývoj a výroba v

Více

KLIMATIZAČNÍ SYSTÉMY MULTI V

KLIMATIZAČNÍ SYSTÉMY MULTI V KLIMATIZAČNÍ SYSTÉMY MULTI V 2012 SPOLEČNOST LG Společnost LG Electronics (LG) je silnou a stabilní nadnárodní společností, která se svojí téměř šedesátiletou tradicí patří mezi světové lídry a technologické

Více

TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA

TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA www.hokkaido.cz Budoucnost patří ekologickému a ekonomickému vytápění Tepelné čerpadlo vzduch - voda Omezení emisí CO 2 Spotřeba energie Životní prostředí Principem každého

Více

Katalog 2015-2016 VRV. Minimální provozní náklady, maximální flexibilita. Rychlá instalace, nejvyšší spolehlivost, dokonalé pohodlí.

Katalog 2015-2016 VRV. Minimální provozní náklady, maximální flexibilita. Rychlá instalace, nejvyšší spolehlivost, dokonalé pohodlí. Katalog 2015-2016 VRV Minimální provozní náklady, maximální flexibilita. Rychlá instalace, nejvyšší spolehlivost, dokonalé pohodlí. KAZETOVÁ JEDNOTKA S PLOCHÝM DEKORAČNÍM PANELEM APLIKACE V KANCELÁŘI VENKOVNÍ

Více

tepelná čerpadla 2014 Srdce vašeho domova

tepelná čerpadla 2014 Srdce vašeho domova tepelná čerpadla 2014 Srdce vašeho domova H E A T P U M P S obsah Technologie S-THERM+, S-THERM a SWH Představení S-THERM+ Vnitřní jednotka S-THERM+ Venkovní jednotka S-THERM+ Řízení a ovládání S-THERM+

Více

Získávání energie z venkovního vzduchu

Získávání energie z venkovního vzduchu OHŘEV VODY OBNOVITELNÉ ENERGIE ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ Získávání energie z venkovního vzduchu TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH VODA 08 2014 Proč tepelné čerpadlo Stiebel Eltron? TRADICE 40 letý vývoj a výroba tepelných

Více

KATALOG REFERENCÍ PLYNOVÁ ABSORPČNÍ TEPELNÁ ČERPADLA GAHP

KATALOG REFERENCÍ PLYNOVÁ ABSORPČNÍ TEPELNÁ ČERPADLA GAHP KATALOG REFERENCÍ PLYNOVÁ ABSORPČNÍ TEPELNÁ ČERPADLA GAHP MISE Zodpovědné rozhodnutí činí rozdíl. Váš zodpovědný přístup k investici může mít velký vliv na život nás všech. Zvažte výrobky a zařízení spotřebují

Více

Účinná odvlhčovací jednotka pro optimální komfort GEA CAIR pool

Účinná odvlhčovací jednotka pro optimální komfort GEA CAIR pool GEA Odvlhčovací jednotky Účinná odvlhčovací jednotka pro optimální komfort GEA CAIR pool Katalog výrobků 12/2014 (CZ) GEA Heat Exchangers Příjemný pocit v bazénových halách GEA CAIRpool je náš příslib

Více

Ceník klimatizačního zařízení

Ceník klimatizačního zařízení Ceník 2010-1. díl Ceník klimatizačního zařízení (rozšíření o 3-fázové jednotky RAV) RAS Residential pro byty, rodinné domy a kanceláře RAV Light Commercial pro kanceláře, obchody a technické aplikce UPDATE

Více

Teplo ze VZDUCHU. Teplo ze ZEMĚ. Tepelná čerpadla

Teplo ze VZDUCHU. Teplo ze ZEMĚ. Tepelná čerpadla Teplo ze VZDUCHU Teplo ze ZEMĚ Teplo z VODY Tepelná čerpadla Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo představuje budoucnost ve vytápění a ohřevu teplé vody pro svoje nesporné výhody. Jako zdroj energie využívá

Více

Chladicí systémy Liquid Cooling Package

Chladicí systémy Liquid Cooling Package Chladicí systémy Liquid Cooling Package 2 Rittal LCP Rittal The System. Celek je mnohem více než jen součet jeho jednotlivých částí. To platí také pro systém Rittal. Proto jsme spojili naše inovativní

Více

vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ

vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ Vytápění, ohřev vody a chlazení Účinná energetická řešení pro rezidenční a komerční prostory 2 3 Vy a

Více

produktů a služeb ROBUR katalog produktů a služeb

produktů a služeb ROBUR katalog produktů a služeb ROBUR katalog produktů a služeb Katalog produktů a služeb Firma ROBUR, s.r.o. si zakládá na svých výrobcích a službách nejen dnes, ale i za 10 let. VIZE ROBUR Firma ROBUR se stále věnuje inovaci svých

Více