Byty k pronájmu Apartments for rent. better reality

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Byty k pronájmu Apartments for rent. better reality"

Transkript

1 Byty k pronájmu Apartments for rent

2 Haštalská, Praha 1 # Nově zrekonstruovaný světlý byt 3+1 (100 m 2 ), který se nachází v činžovním domě s výtahem v centru historického města. Byt je umístěný ve 2. patře a nabízí vstupní chodbu, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni, 2 ložnice, koupelnu, šatnu a extra toaletu. K bytu náleží balkon do vnitrobloku. Bydlení v blízkosti Staroměstského náměstí na Praze 1. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Newly renovated, bright two-bedroom apartment (100 sqm) located in the building with elevator in the historic center of Prague 1 - Old Town. The apartment is located on the 2 nd floor and offers entrance hall, living room, fully equipped kitchen, 2 bedrooms, bathroom, dressing room and extra toilet. There is balcony. Living near the Old Town Square.

3 Petrská, Praha 1 # Zcela nově zrekonstruovaný byt 2+1 (67 m 2 ) nacházející se ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v historickém centru Prahy. Byt nabízí vstupní chodbu, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu. K bytu náleží sklep. Možnost pronájmu garážového stání za extra poplatek. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Completely newly reconstructed one-bedroom apartment (67 sqm) located on the 3 rd floor of a renovated building with lift in the historical center of Prague 1 - Nové Město. The apartment offers entrance hall, living room with fully equipped kitchen corner, bedroom and bathroom. The garage parking for extra fee.

4 Resslova, Praha 2 # Moderní, plně zařízený byt 2+kk (72 m 2 ), nacházející se ve 3. patře zrekonstruovaného domu na Praze 2 - Novém Městě. Byt nabízí obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnici a 2 koupelny. Bydlení u řeky Vltavy a Tančícího domu s výbornou dostupností do centra, kousek od stanice metra Karlovo náměstí. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Modern new fully furnished one bedroom apartment (72 sqm), located on the 3 rd floor of renovated building in Prague 2 - New Town. The apartment offers living room with equipped kitchen corner, bedroom and 2 bathrooms. Living next by the Vltava River and Tancici dum Dancing building with excellent access to the city center, a short walk from the metro station Karlovo namesti.

5 Trojanova, Praha 2 # Luxusní byt 4+kk (130 m 2 ) po kompletní rekonstrukci, který se nachází ve 4. patře činžovního domu s výtahem na nábřeží řeky Vltavy. Byt je nezařízený a nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 3 ložnice, koupelnu a extra toaletu. k bytu náleží garážové stání, které je již zahrnuto v ceně nájmu. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Luxury three-bedroom apartment (130 sqm) after complete reconstruction, which is located on the 4 th floor in the building with elevator next to Vltava river. The apartment is unfurnished and offers living room with fully equpped kitchen corner, 3 bedrooms, bathroom and extra toilet. The apartment has garage space, which is already included in the rent.

6 Italská, Praha 2 # Luxusní byt 3+kk (72 m 2 ) v projektu Rezidence Riegrovy v jedné z nejžádanějších lokalit v Praze na Vinohradech. Byt se nachází ve 4. patře a skládá se ze 2 ložnic, obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelny a extra toalety. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Luxurious two-bedroom apartment (72 sqm) in Residence Riegrovy sady project located in one of Prague s most prestigious districts - Vinohrady. This apartment is on the 4 th floor and offers 2 bedrooms, 1 bathroom, living room with equipped kitchen corner, bathroom and extra toilet.

7 Korunní, Praha 2 # Nezařízený byt 3+kk (84 m 2 ) se nachází ve 3. patře zrekonstruované budovy s reprezentativním vstupem a výtahem, na Praze 2 - Vinohradech v blízkosti Náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt tvoří předsíň s toaletou pro hosty, pokoj s balkonkem a kuchyňským koutem odděleným stěnou, jedna ložnice do dvora, další ložnice s balkonkem do ulice, koupelna se sprchou, bidetem a toaletou. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Unfurnished two-bedroom apartment (84 sqm) situated on the 3 rd floor of renovated building with representative common spaces and elevator in Prague 2 - Vinohrady near náměstí Jiřího z Poděbrad. The apartment consists entrance hall with guest toilet, living room with balcony and kitchen corner, one bedroom, another bedroom with balcony, bathroom with shower, bidet and toilet.

8 Janáčkovo nábřeží, Praha 5 # Nově zrekonstruovaný byt 2+1 (85 sqm) ve 3. patře historické budovy s výtahem situované na nábřeží Vltavy v pěkné části Prahy 5 - Smíchov. Byt je nezařízený a nabízí vstupní halu, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a koupelnu a ložnici s výhledem na řeku, Žofín, Tančící dům a Národní divadlo. Dobrá dopravní dostupnost, kousek do Francouzského lycea. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Newly reconstructed one-bedroom apartment (85 sqm) on the 3 rd floor of historic building on the Vltava embankment in Prague 5 - Smichov. The apartment is unfurnished and offers entrance hall, living room, fully equipped kitchen, bathroom and one bedroom with beautiful view of the river, Žofín, Dancing building and National Theatre. Good transport links, close the French School.

9 Heinemannova, Praha 6 # Slunný byt 3+kk (80 m 2 ) nacházející se v moderním projektu Rezidence Podbaba. Tento byt se nachází ve 3. patře domu s výtahem a nabízí k užívání dvě ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu a extra toaletu. Dále k bytu náleží 3 balkóny, zimní zahrada, sklep a garážové stání, které je již zahrnuto v ceně nájmu. Z bytu je krásný výhled. Příjemné bydlení s výbornou dostupností. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Sunny two-bedroom apartment (80 sqm) located in modern project Residence Podbaba in Prague. This apartment is situated on the 3 rd floor in the building with lift and offers two bedrooms, living room with equipped kitchen corner, bathroom and extra toilet. There are also three balconies, winter garden, cellar and garage space, which is already included in the rent. Comfortable living with excellent access.

10 Irská, Praha 6 # Velmi pěkný byt 3+kk (117 m 2 ), který se nachází ve 2. patře bytového domu s výtahem, v oblíbeném projektu Terasy Červený vrch v Praze 6 - Vokovicích. Byt je kompletně zařízen nábytkem a skládá se ze 2 ložnic, 2 koupelen a obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem. K bytu dále náleží balkon, terasa, sklep a garážové parkovací stání, které je již zahrnuto v nájemném. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Very nice two-bedroom apartment (117 sqm) situated on the 2 nd floor in a building with a lift in a popular project with reception - Terasy Červený vrch in Prague 6 - Vokovice. The apartment is fully furnished and comprises 2 bedrooms, 2 bathrooms and living room with fully equipped kitchen corner. There are also a balcony, terrace, cellar and garage parking space, which is already included in the rent.

11 Nobelova, Praha 6 # ložnicový byt (110 m 2 ) s pěkným výhledem do Šáreckého údolí, který se nachází ve 3. patře projektu Na Krutci v žádané lokalitě Prahy 6 - Vokovice. Byt je částečně zařízený a disponuje obývacím pokojem s jídelním koutem, ze kterého je vstup na terasu (8 m 2 ), plně vybavenou kuchyni, 3 ložnice a 2 koupelny. K bytu náleží sklep a 2 parkovací stání v garáži, která jsou již zahrnuta v ceně nájmu. Měsíční nájem Monthly rent: CZK Three-bedroom apartment (110 sqm), situated on the 3 rd floor of Na Krutci project in an attractive area of Prague 6 - Vokovice. The apartment is partly furnished and comprises living room with dining area, from which is the access to the terrace (8 sqm), fully equipped kitchen corner, 3 bedrooms and 2 bathrooms. There are cellar and 2 parking spaces in the garage, which are already included in the rent.

12 LEXXUS a.s., V Celnici 1040/5, Praha 1 tel.: ,