Zaostřeno na portál Daňaři online

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Zaostřeno na portál Daňaři online"

Transkript

1 Zaostřeno na portál Daňaři online Vážení předplatitelé, víte, že nejen v tištěném časopise, ale také na portálu naleznete spoustu zajímavých a aktualizovaných odborných informací? Připravili jsme pro Vás praktického průvodce, ve kterém představíme vše, co svým předplatitelům portál nabízí. Základní informace Pokud uvádíme odkaz na internetové stránky Daňaři online, máme na mysli stránky pokud není v textu uvedeno jinak. Většina elektronického obsahu je uzamčena a je k dispozici pouze předplatitelům. Rozsah služeb se liší podle jednotlivých verzí předplatného. Verze předplatného a jejich zkratky v dokumentu: Daně a právo v praxi Daňový standard Daňový expert DANE_MINI DANE_ST DANE_EXP Informace, kde danou službu naleznete. Praktická rada. Verze předplatného, ve které je daná služba k dispozici. Aktivace elektronického účtu Daňaři online nabízí registrovaným uživatelům přístup k odborným článkům, právním předpisům, komentářům, otázkám a odpovědím, rozhovorům, judikatuře, vzorům a tabulkám, aktualitám a dalším odborným textům především z daňové a právní problematiky. Pro přístup k veškerému obsahu vaší verze předplatného je potřeba mít aktivovaný účet a být přihlášený. Hlavní stránka Aktivace pro předplatitele v pravé horní části nebo na Průvodce aktivací vám pomůže projít jednotlivé kroky, během nichž zadáte přihlašovací údaje a ovou adresu, na kterou vám budeme např. zasílat týdeník Daně na dlani, pokud je součástí vaší služby. V případě obnovy vašeho předplatného se vám elektronický účet prodlouží automaticky. Následné přihlášení při dalších návštěvách je snadné odkaz Přihlásit v horní části hlavní stránky. 1.

2 DANE_MINI, DANE_ST, DANE_EXP Pokud budete mít potíže s elektronickým přístupem, nedorazil vám týdeník Daně na dlani nebo jste zapomněli heslo, kontaktujte nás prosím na nebo zavolejte na (Jan Kučera). V případě dotazů k vašemu předplatnému, potřeby změnit zasílací adresu pro časopis apod., kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení na tel nebo na u Moje sekce Osobní nastavení každého uživatele Daňařů online zde naleznete informace o době platnosti vámi předplacených služeb, na jednotlivých záložkách si můžete změnit heslo, kontaktní , informace o vaší profesi, nahrát fotografii, přihlásit/odhlásit týdeník/newsletter. Moje sekce se automaticky zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům v horní části stránky. DANE_MINI, DANE_ST, DANE_EXP E-Knihovna Zde naleznete časopisy, knihy, týdeníky a judikaturu v elektronické podobě. Časopis Daně a právo v praxi (DaP) a odborné články Odborný tištěný měsíčník, který přináší čtenářům každý měsíc 64 stran informací z oblastí daní, práva a podnikání. Do vaší poštovní schránky přichází na začátku každého měsíce. V časopise mimo jiné naleznete: odborné články, názorné příklady, schémata, odborné dotazy a odpovědi, aktuality, přehled legislativních změn za uplynulý měsíc, termínový kalendář, knižní tipy. 2.

3 Články jsou k dispozici i online aktuální číslo i archiv minulých ročníků naleznete v online e-knihovně; můžete pohodlně a rychle vyhledávat konkrétní témata nebo články, aniž byste museli listovat staršími časopisy; články jsou provázány s textem právních předpisů pokud je v článku citován zákon, můžete se prokliknout na jeho znění. E-Knihovna Archiv časopisu DaP Odkaz přímo na stránku s elektronickým archivem přehledně řazeným podle jednotlivých vydání. E-Knihovna Fulltextové vyhledávání Pokročilé volby Lze filtrovat podle zdroje: Daně a právo v praxi, případně hledání omezit časově, podle relevance hledaného pojmu, zdroje, data vydání, typu dokumentu nebo autora. Nejnovější články se zobrazují také na hlavní stránce v boxu Nové články, rozhovory a aktuální téma pod záložkou Nové články. Je tu rovněž záložka Články zdarma, jedná se o starší články, které jsou volně k dispozici tedy i bez přihlášení. Články z časopisu Daně a právo v praxi jsou hlavním zdrojem výkladů na portálu Daňaři online, ale nejsou jediným. DANE_MINI, DANE_ST, DANE_EXP Časopis Daňový expert (DEX) Odborný tištěný dvouměsíčník určený pro pokročilou čtenářskou obec v oblasti daní. Prostor v něm je věnován podrobnějším rozborům s výklady dané problematiky. Prioritou je vysoká odborná úroveň a aktuálnost, kterou zaručuje také redakční rada. V časopise mimo jiné naleznete: odborné názory z daňové praxe, komentovaná významná rozhodnutí soudů, informace z daňové a související legislativy. Články jsou k dispozici i online aktuální číslo i archiv minulých ročníků naleznete v online e-knihovně; můžete pohodlně a rychle vyhledávat konkrétní témata nebo články, aniž byste museli listovat staršími časopisy; články jsou provázány s textem právních předpisů pokud je v článku citován zákon, můžete se prokliknout na jeho znění. E-Knihovna Archiv časopisu DEX Odkaz přímo na stránku s archivem přehledně řazeným podle jednotlivých vydání. E-Knihovna Fulltextové vyhledávání Pokročilé volby Lze filtrovat podle zdroje: Daňový expert, případně hledání omezit časově, podle relevance hledaného pojmu, zdroje, data vydání, typu dokumentu nebo autora. DANE_EXP 3.

4 Časopisy Účetnictví v praxi, Práce a mzda Elektronická verze všech článků z časopisů z oblasti účetnictví a pracovního práva. Články lze vyhledávat podle názvu, zdroje, autora, data vydání; můžete si je také vytisknout, uložit do oblíbených, případně si poslat jejich url adresu na váš . E-Knihovna Rozcestník v obsahu knihovny Časopisy nebo DANE_EXP Odborné elektronické publikace Aktuální elektronické verze odborných publikací (meritum, komentáře a další) přehledné řazení a možnost vyhledávání. meritum = praktická publikace renomovaných autorů s komplexním, přehledným a srozumitelným výkladem dané oblasti, doplněné příklady a upozorněními na výjimky a nejčastější chyby. Průběžně aktualizováno podle platné legislativy pro daný kalendářní rok. E-Knihovna Fulltextové vyhledávání Do vyhledávacího formuláře zadejte název publikace. E-Knihovna Rozcestník v obsahu knihovny Knihy nebo Máte některou z publikací řady meritum v tištěné podobě a bojíte se, že během roku zastarává? Nemusíte. Dojde-li v průběhu roku ke změně v legislativě, provádíme její aktualizaci, kterou si můžete bezplatně stáhnout na DANE_ST, DANE_EXP blíže specifikováno v archivu publikací 4.

5 Právní předpisy Odkazy na konkrétní ustanovení zákona v článcích propojeny přímo s textem předpisu. Kompletní aktuální znění právních předpisů z účetní, daňové a pracovněprávní oblasti. Správnost textu je zajištěna díky propojení s právně informačním systémem ASPI. E-Knihovna Fulltextové vyhledávání Do vyhledávacího formuláře zadejte název, číslo nebo část textu předpisu a dejte vyhledat. Pro zrychlení cesty k hledanému předpisu zaškrtněte při zadání dotazu v typech dokumentů volbu právní předpisy nebo ve výsledcích hledání přejděte na kartu právní předpisy. Základní knihovna obsahuje většinu předpisů a je dostupná všem předplatitelům. Informaci o dostupnosti některých specializovaných předpisů naleznete přímo u daného předpisu. Změny v právních předpisech Upozornění na schválení nových předpisů v okamžiku publikace ve Sbírce zákonů. Hlavní stránka Novinky, judikatura, předpisy a jiné Přijaté změny v legislativě Judikatura Výběr daňových judikátů českých soudů. E-Knihovna Rozcestník v obsahu knihovny Judikatura, zápisy KOOV aj. Hlavní stránka vpravo dole Judikatura aj. DANE_ST, DANE_EXP 5.

6 Týdeník Daně na dlani Každý pátek přináší přehled událostí pro daňovou praxi za uplynulých 7 dní. Naleznete v něm: informace týkající se schvalování předpisů, vydaných legislativních novinek a návrhů, statistiky a průzkumy, články na zajímavá témata, rozhovory s osobnostmi odborné sféry, otázky & odpovědi z naší odborné poradny, jazykový kurz odborné angličtiny, akce, výhodné nákupy, knižní novinky, semináře a další. Novinky na první straně týdeníku pro vás pravidelně připravuje Ing. Miroslava Kočová, účetní expertka, auditorka, členka Komory certifikovaných účetních a majitelka účetní společnosti Kočka, spol. s r. o. Přílohu týdeníku připravuje redakce portálu ve spolupráci s dalšími autory z našeho kolektivu. Hlavní stránka Týdeník Daně na dlani nebo Zasílání týdeníku začíná automaticky po objednání příslušné verze předplatného na portálu Daňaři online. Pokud vám týdeník i přesto do ové schránky nechodí, zkontrolujte prosím po přihlášení na Daňařích online, zda je ve vašem osobním nastavení Moje sekce záložka ingy zaškrtnuta volba týdeník Daně na dlani. Můžete se také obrátit na naši redakci na u redaktor vám vaše nastavení zkontroluje. DANE_ST, DANE_EXP Týdeníky Týden očima účetní a Podtrženo, sečteno pro mzdové účetní Týdeníky účetní a mzdové oblasti. E-Knihovna Rozcestník v obsahu knihovny Týdeníky nebo Pdf soubory všech týdeníků. DANE_EXP Newsletter Pravidelný zpravodaj se souhrnem nejdůležitějších novinek z daňové oblasti, s upoutávkami na výhodné akce, informacemi o důležitých událostech z účetní a daňové praxe, článkem zdarma a dalšími výhodami. Newsletter chodí přímo do vaší ové schránky, není potřeba ho stahovat. K odběru se můžete přihlásit hned při registraci nebo po přihlášení na Daňaře online ve vašem osobním nastavení Moje sekce záložka ingy, kde zaškrtnete volbu Daňaři online newsletter. Pro registrované i neregistrované uživatele zdarma stačí vyplnit ovou adresu do příslušné kolonky v pravé horní části hlavní stránky Daňaři online. 6.

7 Sazby, vzory, tabulky Užitečné odkazy, formuláře, vzory podání a další dokumenty pro vaši praxi. Naleznete zde také Česko-anglický slovník daňových pojmů a Slovník definic daňových pojmů. Hlavní stránka Sazby, vzory, tabulky Většina dokumentů je dostupná všem předplatitelům. Informaci o dostupnosti naleznete přímo u daného předpisu. Bezplatná odborná poradna Hledáte řešení daňového problému? Připadá vám text zákona nejasný? Nevíte si rady? Prostřednictvím služby Otázky a odpovědi online se můžete se svým dotazem obrátit na odborníka, který vám poskytne návod k řešení. vyplňte údaje v registračním formuláři, vložte číslo faktury, kterou jste uhradili předplatné některého z našich časopisů; Po přihlášení můžete zadat svůj dotaz do připraveného formuláře. Odpověď dostanete do své ové schránky a naleznete ji i v záložce Moje otázky. DANE_MINI, DANE_ST, DANE_EXP 7.

8 Diskuse Nevíte si rady s řešením zapeklitého daňového problému nebo se zkrátka chcete ujistit ve Vašem postupu řešení? Využijte diskusního fóra a poraďte se s kolegy z praxe. Diskuse je přehledně členěná do kategorií. Diskuse nebo přímo na Nejnovější diskuse se zobrazují na hlavní stránce Účetní kavárny dole v boxu Diskuse a blogy. Pro vložení dotazu nebo odpovědi do diskuse musíte být zaregistrováni a přihlášeni na Daňařích online. Pro registrované i neregistrované uživatele zdarma neregistrovaní mohou pouze číst otázky a odpovědi v diskusních fórech. Semináře a konference Vzdělávací akce pro naše zákazníky i veřejnost ke změnám, novinkám či každoročním povinnostem. Předplatné opravňuje ke zvýhodněné ceně vzdělávacích akcí pro vás i vaše kolegy: sleva 30 % pro předplatitele verze Daně a právo v praxi a Daňový standard, sleva 50 % pro předplatitele verze Daňový expert. Semináře nebo Máte zájem o uspořádání školení na míru? Ozvěte se nám na Zapojte se do našeho bonusového programu a získejte dárky za vaši účast na vzdělávacích akcích. DANE_MINI, DANE_ST, DANE_EXP 8.

9 Kalendář událostí Přehled daňových a účetních termínů důležitých pro praxi a termínů odborných vzdělávacích akcí (semináře, školení, konference). Hlavní stránka Kalendář událostí nebo Můžete vyhledávat a filtrovat dle data nebo kategorie události. dostupné bez registrace

inpage vytváříme webové stránky

inpage vytváříme webové stránky inpage vytváříme webové stránky Stránka 1 inpage vytváříme webové stránky Úvod a poděkování Vítejte ve světě internetových stránek! Pokud jste si dodnes mysleli, že tajemství vytváření hezkých webových

Více

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o.

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o. Příručka uživatele Příručka uživatele Ekonomický systém POHODA Příručka uživatele 2010 STORMWARE s.r.o. Příručka k programu POHODA pro Windows ve verzi Říjen 2010, release 9600 Příručka popisuje program

Více

platnost od 10. 9. 2012

platnost od 10. 9. 2012 P latnost od 3. 9. 2012 platnost od 10. 9. 2012 Obsah Úvod...... 4 Průvodce nastavením e-shopu... 5 Výkladový slovník... 9 Přihlášení... 11 Odhlášení... 13 ThemeCentrik - objednávka grafické šablony...

Více

Obsah. ifondy.cz Manuál k prostředí. Provozovatelem serveru ifondy.cz je stále KZ Finance, spol. s r.o, která uvítá vaše věcné připomínky.

Obsah. ifondy.cz Manuál k prostředí. Provozovatelem serveru ifondy.cz je stále KZ Finance, spol. s r.o, která uvítá vaše věcné připomínky. Servírujeme nové ifondy.cz Nové ifondy jsou svým záběrem nyní širší a jak se dočtete dále, aplikace Moje portfolio Vám nabídne práci nejen s podílovými fondy, ale také s akciemi ze SPAD, či stavebním spořením

Více

...NOVÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ ENCYKLOPEDIE

...NOVÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ ENCYKLOPEDIE PROČ VZNIKLA FOTBALOVÉ (R)EVOLUCE A JAK V NÍ ČÍST VÁŽENÍ FOTBALOVÍ FANOUŠCI, k Vašim rukám se právě dostává FOTBALOVÉ (R)EVOLUCE. FOTBALOVÁ (R)EVOLUCE (FRE), jeden z nejdůležitějších projektů v historii

Více

Informační manuál pro webové aplikace Pořizování a úprava informaci pro prezentační weby

Informační manuál pro webové aplikace Pořizování a úprava informaci pro prezentační weby Informační manuál pro webové aplikace Pořizování a úprava informaci pro prezentační weby Verze 1.07 V případě jakéhokoliv problému spojeného s weby, volejte HELPDESK 4444 2 Obsah Obsah... 3 1 Úvod... 4

Více

Attavena, o.p.s. ÚVOD

Attavena, o.p.s. ÚVOD Attavena, o.p.s. 1 2 Servisní NNO Attavena, o.p.s. ÚVOD Tato publikace si vytkla za cíl shromáždit informace o servisních nestátních neziskových organizacích v ČR a webových portálech zabývajících se touto

Více

Rozšířený HOTLINE se setkal s velkým ohlasem

Rozšířený HOTLINE se setkal s velkým ohlasem Rozšířený HOTLINE se setkal s velkým ohlasem O služby HOTLINE v nově zavedených ranních a večerních hodinách je velký zájem. Dostupnost hotline stoupla zřetelně nad hranicí 90 %. Do kvality této služby

Více

Jak vyplnit projektovou žádost výzvy č. 56 (Unit Cost), oblasti podpory 1.1 OP VK ve webové aplikaci Benefit7

Jak vyplnit projektovou žádost výzvy č. 56 (Unit Cost), oblasti podpory 1.1 OP VK ve webové aplikaci Benefit7 Jak vyplnit projektovou žádost výzvy č. 56 (Unit Cost), oblasti podpory 1.1 OP VK ve webové aplikaci Benefit7 Obsah 1 Jak vyplnit webovou žádost obecná část 3 1.1 Přístup a spuštění aplikace BENEFIT7 3

Více

MPSV, odbor řízení pomoci z ESF ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU (VZMR) TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU

MPSV, odbor řízení pomoci z ESF ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU (VZMR) TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU MPSV, odbor řízení pomoci z ESF ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU (VZMR) TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU Praha, 1. září 2008-1 - 1. Zadavatel Instituce: Ministerstvo

Více

DÁMY A PÁNOVÉ, To vše souvisí a vyvíjí se jedno z druhého.

DÁMY A PÁNOVÉ, To vše souvisí a vyvíjí se jedno z druhého. DÁMY A PÁNOVÉ, situace na českém trhu práce je, jaká je. Na jedné straně jsou ti, kteří práci nemají, na straně druhé je práce, která nemá, kdo by ji vykonával. Nezáleží na tom, jak hodně nebo málo honosně

Více

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU Marketing VÝZVA II 2. prodloužení

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU Marketing VÝZVA II 2. prodloužení Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky Sekce fondů EU, výzkumu a vývoje Řídící orgán OPPI POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU Marketing VÝZVA II 2. prodloužení Praha - duben 2012

Více

ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA PODLE JEDNOTNÉHO ZADÁNÍ VE ŠKOLE

ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA PODLE JEDNOTNÉHO ZADÁNÍ VE ŠKOLE ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA PODLE JEDNOTNÉHO ZADÁNÍ VE ŠKOLE ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA PODLE JEDNOTNÉHO ZADÁNÍ VE ŠKOLE ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 OBSAH ÚVOD 5 1 ZÁVAZNÝ POSTUP PŘI PRÁCI ŠKOLY S JEDNOTNÝM

Více

Číslo 1 březen 2008. Více o E-ZAKu na Konferenci ISSS. www.zakazky-online.cz. (podrobnosti na str. 8) vychází nepravidelně

Číslo 1 březen 2008. Více o E-ZAKu na Konferenci ISSS. www.zakazky-online.cz. (podrobnosti na str. 8) vychází nepravidelně E-ZAK je elektronický nástroj, který vám nabídne evidenci, správu a řízení procesu zadávání veřejných zakázek. Zároveň získáte přehlednou internetovou prezentaci o stavu cích řízení v podobě profilu zadavatele.

Více

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU INOVACE Inovační projekt VÝZVA IV II. prodloužení

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU INOVACE Inovační projekt VÝZVA IV II. prodloužení Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky Sekce fondů EU Řídící orgán OPPI POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU INOVACE Inovační projekt VÝZVA IV II. prodloužení Praha - únor 2013-1 -

Více

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU NEMOVITOSTI VÝZVA II

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU NEMOVITOSTI VÝZVA II Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky Sekce strukturálních fondů Řídící orgán OPPI POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU NEMOVITOSTI VÝZVA II Praha říjen 2010 Dokument je výhradním

Více

Metodická příručka pro učitele. InspIS ŠVP tvorba ŠVP

Metodická příručka pro učitele. InspIS ŠVP tvorba ŠVP Metodická příručka pro učitele InspIS ŠVP tvorba ŠVP InspIS ŠVP TVORBA A ADMINISTRACE ŠKOLNÍCH VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ Tato Metodická příručka pro učitele byla zpracována v rámci projektu Národní systém

Více

MULTIFUNKČNÍ WEBOVÁ APLIKACE ČMI

MULTIFUNKČNÍ WEBOVÁ APLIKACE ČMI MULTIFUNKČNÍ WEBOVÁ APLIKACE ČMI uživatelská příručka Verze dokumentu: 1.0 Jazyk dokumentu: český Vytvořeno: Realizační team projektu Datum: 2. 12. 2014 Upraveno: Aktualizace URL Datum: 19. 1. 2015 e-business

Více

Systém pro výměnu informací o vnitřním trhu. Časté otázky

Systém pro výměnu informací o vnitřním trhu. Časté otázky EVROPSKÁ KOMISE Generální ředitelství pro vnitřní trh a služby SLUŽBY Správní spolupráce a sítě členských států Systém pro výměnu informací o vnitřním trhu Časté otázky (březen 2011) Obsah 1. REGISTRACE

Více

Marwel v2.5 redakční systém pro internetové prezentace

Marwel v2.5 redakční systém pro internetové prezentace Marwel v2.5 redakční systém pro internetové prezentace backendová redakce správa redakčního systému verze manuálu: 0.5 QCM, s. r. o., květen 2008 Podpora: e-mail: podpora@qcm.cz tel.: +420 538 702 705

Více

KAPITOLA 7. Menu, bloky a další prvky stránky. Proč nestačí jedno menu? Tip

KAPITOLA 7. Menu, bloky a další prvky stránky. Proč nestačí jedno menu? Tip KAPITOLA 7 Menu, bloky a další prvky stránky Proč nestačí jedno menu? Standardní instalační profil Drupalu vám vytvoří několik menu v rámci Drupalu. Pro uživatele je připraveno Hlavní menu, obsahující

Více

Jak se zapojit do neformálního vzdělávání mládeže s grantovou podporou programu Erasmus+: Mládež v akci

Jak se zapojit do neformálního vzdělávání mládeže s grantovou podporou programu Erasmus+: Mládež v akci Jak se zapojit do neformálního vzdělávání mládeže s grantovou podporou programu Erasmus+: Mládež v akci Vydává: Dům zahraniční spolupráce, 2014 Editace textu: Tereza Krbcová, Vendula Venclíková a kol.

Více

Návod ke službě Era smartbanking

Návod ke službě Era smartbanking Návod ke službě Era smartbanking Obsah 1 Všeobecné informace 2 Zřízení a aktivace služby 3 Přihlášení a odhlášení 4 Přehled funkcí a služeb 5 Widgety na úvodní obrazovce 6 Bezpečnost 7 Doporučené minimální

Více

Uživatelská příručka služeb

Uživatelská příručka služeb Uživatelská příručka služeb Odteď máte nonstop k dispozici moderní formy internetového a telefonního bankovnictví. SERVIS 24 Internetbanking dostupný na internetové adrese: www.servis24.cz SERVIS 24 Telebanking

Více

Katalog (platný od 1.1.2015)

Katalog (platný od 1.1.2015) Software a služby pro správu domů a bytů Katalog (platný od 1.1.2015) Představujeme společnost Společnost STARLIT byla založena v červnu 1991 a od počátku se věnuje výhradně problematice správy bytů. V

Více

PRŮVODCE VYPLNĚNÍM PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI OP LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

PRŮVODCE VYPLNĚNÍM PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI OP LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST PRŮVODCE VYPLNĚNÍM PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI OP LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST Identifikační číslo: MAD 96 Příloha OM OP LZZ: D6 Typ: Řízená kopie elektronická Datum: 11.2.2008 Vydal: ŘO OP LZZ Číslo revize: 0

Více

Základní informace o Benefit7

Základní informace o Benefit7 Základní informace o Benefit7...2 Způsob práce s aplikací...2 Přepnutí jazyků...2 Časovač odhlášení...3 Registrace uživatelského účtu...4 Přihlášení k uživatelskému účtu...5 Zjištění zapomenutého hesla...5

Více

Použití služby SharePoint se sadou Microsoft Office 2007

Použití služby SharePoint se sadou Microsoft Office 2007 Použití služby SharePoint se sadou Microsoft Office 2007 K A P I T O L A 4 Témata kapitoly: Otevírání a ukládání dokumentů knihovny Úpravy dokumentů v sadě Microsoft Office V kapitole 3 Použití integrovaných

Více

Internet Banka s mobilním klíčem. První kroky

Internet Banka s mobilním klíčem. První kroky Internet Banka s mobilním klíčem První kroky Obsah DŘÍVE NEŽ ZAČNETE... 3 Minimální požadavky na Váš počítač... 3 Podpora služby Internet Banka... 3 Užitečné odkazy... 3 Důležitá upozornění... 3 CO VÁM

Více

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE OBECNÁ ČÁST

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE OBECNÁ ČÁST Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky Sekce fondů EU, výzkumu a vývoje Řídící orgán OPPI POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE OBECNÁ ČÁST Díl I. Žádost

Více