KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ"

Transkript

1 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line Z 59 Satelitní výdejní stojan Satellite fuel dispenser Satellitenzapfsäule Satelitarny dystrybutor paliwa Сателлитная раздаточная колонка verze: MKT

2

3 Obsah Satelitní výdejní stojan V-line Z Satellite fuel dispenser V-line Z 59 Satellitenzapfsäule V-line Z 59 Satelitarny dystrybutor paliwa V-line Z 59 Сателлитная раздаточная колонка V-line Z 59 Skelet V-line Z Skeleton V-line Z 59 Skelett V-line Z 59 Szkielet V-line Z 59 Скелет V-line Z 59 3 Hydraulika V-line Z Hydraulics V-line Z 59 Hydraulik V-line Z 59 Hydraulika V-line Z 59 Гидравлика V-line Z 59 Upozornění: Záruka bude poskytnuta pouze v případě použití originálních dílů uvedených v tomto katalogu. Notice: The guarantee will be provided only in case of original parts using from this spare parts book. Achtung: Die Garantie wird nur bei der Verwendung der Originalteile gewährt, die in diesem Katalog beinhaltet sind. UWAGA! Warunki gwarancji Warunkiem skorzystania z gwarancji jest wyłączne użycie orginalnych części zamiennych, które są zawartością tego katalogu. Предупреждение: Гарантия будет предоставлена только в случае использования оригинальных частей приведенных в данном каталоге.

4 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59

5 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 Satellite fuel dispenser V-line Z 59 Satellitenzapfsäule V-line Z 59 Satelitarny dystrybutor paliwa V-line Z 59 Сателлитная раздаточная колонка V-line Z 59 Pozice číslo Position number Positionsnummer Pozycja numer Номер позиции Objednací číslo dílu Part ref. no Bestellnummer des Teiles Numer zamów. części Номер детали Název dílu Name of the part Benennung des Teiles Nazwa części Наименование детали 97007V Výdejní pistole ZVA Dispensing nozzle ZVA Zapfpistole ZVA Pistolet do dystrybucji ZVA Раздаточный пистолет ZVA Výdejní hadice DN 5 Dispensing hose DN 5 Zapfschlauch DN 5 Wąż do dystrybucji DN 5 Раздаточный шланг DN Značka Diesel Brand of Diesel Marke Diesel Marka Diesel Марка Diesel Přechodka M 4,5 / M 34,5 Reducer M 4,5 / M 34,5 Übergangsstück M 4,5 / M 34,5 Przejściówka M 4,5 / M 34,5 Переход M 4,5 / M 34, Těsnění VD 4/9 Gasket VD 4/9 Dichtung VD 4/9 Uszczelka VD 4/9 Уплотнение VD 4/ Spojka trhací ELAFLEX Rupture coupling ELAFLEX Abreißkupplung ELAFLEX Złączka rozrywana ELAFLEX Разрывная муфта ELAFLEX Číslo výkresu Figure number Zeichnungsnummer Numer rysunku Номер чертежа Ks Pcs St Szt Шт 6 3

6 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 4

7 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 Skelet V-line Z 59 Skeleton V-line Z 59 Skelett V-line Z 59 Szkielet V-line Z 59 Скелет V-line Z 59 Pozice číslo Position number Positionsnummer Pozycja numer Номер позиции Objednací číslo dílu Part ref. no Bestellnummer des Teiles Numer zamów. części Номер детали Název dílu Name of the part Benennung des Teiles Nazwa części Наименование детали Základ satelitu Z 59 Satellite basement Z 59 Satellitfundament Z 59 Fundament satelity Z 59 Фундамент сателлита Z Sloup satelitu Z 59 Column of satellite Z 59 Satellitsäule Z 59 Kolumna satelity Z 59 Столб сателлита Z Konzola satelitu Z 59 Bracket of satellite Z 59 Satellitkonsole Z 59 Wspornik satelity Z 59 Консоль сателлита Z Nosník hadice Hose hanger Schlauchhänge Zawieszenie węża Подвес шланга Kryt HAMO SAT Cover HAMO SAT Verkleidung HAMO SAT Osłona HAMO SAT Покрытие HAMO SAT Kryt boční SAT Side cover SAT Seitenabdeckung SAT Osłona boczna SAT Боковое покрытие SAT Krytka šroubení Screwing cover Abdeckung der Verschraubung Osłona ośrubowania Колпачок резьбового соединения Konzola Bracket Konsole Wspornik Консоль Krytka základu Basement cover Abdeckung des Fundaments Osłona fundamentu Колпачок фундамента Číslo výkresu Figure number Zeichnungsnummer Numer rysunku Номер чертежа Ks Pcs St Szt Шт 5

8 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 Skelet V-line Z 59 Skeleton V-line Z 59 Skelett V-line Z 59 Szkielet V-line Z 59 Скелет V-line Z 59 Pozice číslo Position number Positionsnummer Pozycja numer Номер позиции Objednací číslo dílu Part ref. no Bestellnummer des Teiles Numer zamów. części Номер детали Název dílu Name of the part Benennung des Teiles Nazwa części Наименование детали Konzola Bracket Konsole Wspornik Консоль Nosič krytu satelitu Carrier of the satellite cover Träger des Satellitverdecks Nośnik osłony satelity Держатель покрытия сателлита Svorka Terminal Klemme Zacisk Зажим V Zámek Lock Schloss Zamek Замок Šroub M 8 6 Screw M 8 6 Schraube M 8 6 Śruba M 8 6 Винт M Šroub F M 6 6 Screw F M 6 6 Schraube F M 6 6 Śruba F M 6 6 Винт F M Šroub M 6 Screw M 6 Schraube M 6 Śruba M 6 Винт M Šroub M 6 0 Screw M 6 0 Schraube M 6 0 Śruba M 6 0 Винт M Matice M 8 Nut M 8 Mutter M 8 Nakrętka M 8 Гайка M 8 Číslo výkresu Figure number Zeichnungsnummer Numer rysunku Номер чертежа Ks Pcs St Szt Шт

9 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 Skelet V-line Z 59 Skeleton V-line Z 59 Skelett V-line Z 59 Szkielet V-line Z 59 Скелет V-line Z 59 Pozice číslo Position number Positionsnummer Pozycja numer Номер позиции Objednací číslo dílu Part ref. no Bestellnummer des Teiles Numer zamów. części Номер детали Název dílu Name of the part Benennung des Teiles Nazwa części Наименование детали Matice M 6 Nut M 6 Mutter M 6 Nakrętka M 6 Гайка M Podložka 6 Washer 6 Unterlegscheibe 6 Podkładka 6 Шайба Podložka 6 Washer 6 Unterlegscheibe 6 Podkładka 6 Шайба Podložka 8 Washer 8 Unterlegscheibe 8 Podkładka 8 Шайба Podložka 6 Washer 6 Unterlegscheibe 6 Podkładka 6 Шайба Rozvodná krabice E33/A-3 Distribution box E33/A-3 Verteilungsdose E33/A-3 Puszka rozdzielcza E33/A-3 Распределительная коробка E33/A-3 Číslo výkresu Figure number Zeichnungsnummer Numer rysunku Номер чертежа Ks Pcs St Szt Шт

10 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 8

11 Satelitní výdejní stojan V-line Z 59 Hydraulika V-line Z 59 Hydraulics V-line Z 59 Hydraulik V-line Z 59 Hydraulika V-line Z 59 Гидравлика V-line Z 59 Pozice číslo Position number Positionsnummer Pozycja numer Номер позиции Objednací číslo dílu Part ref. no Bestellnummer des Teiles Numer zamów. części Номер детали Název dílu Name of the part Benennung des Teiles Nazwa części Наименование детали Trubka Tube Rohr Rurka Трубка Mezikus rohový Immediate corner piece Eckfüllstück Złącze pośrednie rogowe Переходник угловой Matice mezikusu Immediate piece nut Mutter des Füllstücks Nakrętka złącza pośredniego Гайка переходника Těsnění 4/9 Gasket 4/9 Dichtung 4/9 Uszczelka 4/9 Уплотнение 4/ Šroub M 40 Screw M 40 Schraube M 40 Śruba M 40 Винт M Matice M Nut M Mutter M Nakrętka M Гайка M Podložka 3 nerez Washer 3 stainless steel Unterlegscheibe 3 Rostfrei Podkładka 3 nierdzewna Шайба 3 нержавеющая Číslo výkresu Figure number Zeichnungsnummer Numer rysunku Номер чертежа Ks Pcs St Szt Шт 9

12 Kontakty: ADAMOV SYSTEMS, a.s. Mírová Adamov CZECH REPUBLIC Tel.: Fax: Vzhledem k neustálému vývoji výrobce si vyhrazuje právo technických změn! Regarding continuous development the producer stipulates the right to pursue technical changes! In Hinsicht auf die kontinuierliche Entwicklung behaltet sich der Erzeuger das Änderungsrecht vor! W związku ze ciągłym rozwojem producent zastrzega sobie prawo do zmian technicznych! Ввиду постоянного опытного производста изготовитель оставляет за собой право технических изменений! verze: MKT

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ M P/1 M 406.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ M P/1 M 406. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ M 06.5P/ M 06.5EP/ Piston Flow Meter Kolbendurchflussvolumenmesser Пoршневoй прoтoчный измеритель

Více

M P/1, M P/1 M EP/1, M EP/1

M P/1, M P/1 M EP/1, M EP/1 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ M 03.5P/, M 03.3P/ M 03.5EP/, M 03.3EP/ Piston Flow Meter Kolbendurchflussvolumenmesser Пoршневoй

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line 4701 Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная колонка verze:

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ N N /ATC

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ N N /ATC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ N 82.20 N 82.20/ATC Odlučovač LPG Separator LPG Abscheider LPG Separator LPG Сепаратор LPG verze:

Více

P /2, P /2 P /2, P /2

P /2, P /2 P /2, P /2 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ P 640.50/2, P 640.00/2 P 64.50/2, P 64.00/2 Čerpací monoblok Pumping Monoblock Насосный моноблок

Více

V-line /P V-line /P V-line /P V-line /P

V-line /P V-line /P V-line /P V-line /P KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line 8990.422/P V-line 8993.422/P V-line 8994.422/P V-line 8998.422/P Výdejní stojan na kapalná

Více

V-line minor xx xx

V-line minor xx xx KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line minor 899.6xx 8997.6xx Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

V-line minor xx xx

V-line minor xx xx KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line minor 8991.6xx 8997.6xx Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

MAJOR. V-line H 46xx.xxx KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

MAJOR. V-line H 46xx.xxx KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ MAJOR V-line H 46xx.xxx Výdejní stojan na kapalná paliva Fuel Dispenser Zapfsäule Dystrybutor

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ M P M EP

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ M P M EP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ M 06.5P M 06.5EP Pístový průtočný měřič LPG Piston Flow Meter LPG Kolbendurchflussvolumenmesser

Více

V-line major H 46xx.xxx

V-line major H 46xx.xxx KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line major H 46xx.xxx Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

MAJOR V-line R 46xx.xxx

MAJOR V-line R 46xx.xxx KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ MAJOR V-line R 46xx.xxx Výdejní stojan na kapalná paliva Fuel Dispenser Zapfsäule Dystrybutor

Více

P /2, P /2 P /2, P640.50/2 P /2/ATC, P /2/ATC P /2/ATC, P /2/ATC

P /2, P /2 P /2, P640.50/2 P /2/ATC, P /2/ATC P /2/ATC, P /2/ATC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ P 640.50/, P 640.00/ P 64.50/, P640.50/ P 640.50//ATC, P 640.00//ATC P 640.5//ATC, P 64.00//ATC

Více

V-line popular xx/S xx/S xx/S xx/S xx/S

V-line popular xx/S xx/S xx/S xx/S xx/S KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line popular Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная колонка

Více

V-line popular xx/S xx/S xx/S xx/S

V-line popular xx/S xx/S xx/S xx/S KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line popular Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная колонка

Více

V-line major R 46xx.xxx

V-line major R 46xx.xxx KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line major R 46xx.xxx Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

POPULAR. V-line 8995.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

POPULAR. V-line 8995.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ POPULAR V-line 8995.xxx/LPG Výdejní stojan Fuel Dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

CARBURETTOR 889-16-700

CARBURETTOR 889-16-700 Spare parts catalog CARBURETTOR 889-16-700 JAWA Divišov - D-ANA s.r.o. e-mail : sales@jawa.cz http://www.jawa.cz Vlašimská 216 Phone : +420 317721649 25726 Divišov Handy : + 420602121140 Česká republika

Více

V-line popular 8995.xxx/LPG

V-line popular 8995.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line popular 8995.xxx/LPG Výdejní stojan Fuel dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

Katalog náhradních dílů Spare parts catalog Katalog czešci zamiennych

Katalog náhradních dílů Spare parts catalog Katalog czešci zamiennych Katalog náhradních dílů Spare parts catalog Katalog czešci zamiennych Čelní nakladač / Front loader / Ladowacz czolowy: TL 90 SL (102 SLX) Objednací číslo / Order number / Numer do zamówienia : 536 565

Více

POPULAR. V-line 8994.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

POPULAR. V-line 8994.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ POPULAR V-line 8994.xxx/LPG Výdejní stojan na kapalná paliva Fuel Dispenser Zapfsäule Dystrybutor

Více

V-line popular 8991.xxx/LPG

V-line popular 8991.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ V-line popular 899.xxx/LPG Výdejní stojan LPG dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

POPULAR. V-line 8995.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

POPULAR. V-line 8995.xxx/LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ POPULAR V-line 8995.xxx/LPG Výdejní stojan Fuel Dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

POPULAR V-line /LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

POPULAR V-line /LPG KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK ERSATZTEILKATALOG KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ POPULAR V-line 899.622/LPG Výdejní stojan Fuel Dispenser Zapfsäule Dystrybutor paliw Раздаточная

Více

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R Predator Predator Predator ÚPRV RMENE - Predátor P50R RM-DJUSTIERUNG - Predator P50R RM DJUSTMENT - Predator P50R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2011 2 Pokyny k objednávání

Více

OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL. UNI 6-12 t. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL. UNI 6-12 t. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL UNI - 12 t Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 0020 25 08111 Factory address : Okřínek 5 fax : 0020 25 509,

Více

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Brzda Bremse Brake F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0139

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0139 SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0139 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100524 Pg./Str. 1 / 8 5 2 3 4 73 19 18

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0084: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0084: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0084: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100520 Pg./Str. 1 / 12 84 33 32

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0025: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16 RIVETEC E100520 Pg./Str. 1 / 16 70 69 68 67 66 65 64 18 19 17 16 21 27

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

Katalog náhradních dílů. Spare parts catalog. Katalog czešci zamiennych TL 140 SL PROFILINE

Katalog náhradních dílů. Spare parts catalog. Katalog czešci zamiennych TL 140 SL PROFILINE CZ GB PL Katalog náhradních dílů Spare parts catalog Katalog czešci zamiennych TL 140 SL PROFILINE Výroba od roku / Production from year / Produkcja z roku 6/2014 Strana 2 Nakladač / Loader / Ladowacz

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0026: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100520 Pg./Str. 1 / 12 31 30 29

Více

Montážní návod Mounting instructions. Rám / bracket Zetor Crystal 4V

Montážní návod Mounting instructions. Rám / bracket Zetor Crystal 4V Montážní návod Mounting instructions Rám / bracket Zetor Crystal 4V 9 7751 222 5 Strana 2 Rám / bracket Zetor Crystal 4V 9 7751 222 5 Strana 3 Rám / bracket Zetor Crystal 4V 9 7751 222 5 Strana 4 Rám /

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0022: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, RIVETEC E100518 Pg./Str. 1 / 12 32 33 42 34 43 35 38 40 39 36 41 37 105

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0141: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100524 Pg./Str. 1 / 12 35 34 33

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0020: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100517 Pg./Str. 1 / 12 34 33 31

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0023: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16 RIVETEC E100518 Pg./Str. 1 / 12 38 35 36 34 37 33 32 30 31 27 29 28 44

Více

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue P50R/P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin.

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec GERMES GRUPP. Гермес Групп (499)

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec GERMES GRUPP. Гермес Групп (499) SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0024: Rivetec Заклепочник пневмогидравлический RL 50 RIVETEC - запчасти, спецификация Гермес Групп (499) 502-15-65 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2010 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

RIVETEC RL 100. Пневмогидравлический заклёпочник для установки резьбовых заклёпок СХЕМА ЗАПЧАСТЕЙ. Компания АЙРИВЕТ

RIVETEC RL 100. Пневмогидравлический заклёпочник для установки резьбовых заклёпок СХЕМА ЗАПЧАСТЕЙ. Компания АЙРИВЕТ Пневмогидравлический заклёпочник для установки резьбовых заклёпок RIVETEC RL 100 СХЕМА ЗАПЧАСТЕЙ Компания АЙРИВЕТ ООО АЙ-РИВЕТ www.irivet.ru Тел: +7 (495) 135 4201 Тел: +7 916 922 6789 Почта: order@irivet.ru

Více

RIVETEC RL 50. Пневмогидравлический заклёпочник для установки резьбовых заклёпок СХЕМА ЗАПЧАСТЕЙ. Компания АЙРИВЕТ

RIVETEC RL 50. Пневмогидравлический заклёпочник для установки резьбовых заклёпок СХЕМА ЗАПЧАСТЕЙ. Компания АЙРИВЕТ Пневмогидравлический заклёпочник для установки резьбовых заклёпок RIVETEC RL 50 СХЕМА ЗАПЧАСТЕЙ Компания АЙРИВЕТ ООО АЙ-РИВЕТ www.irivet.ru Тел: +7 (495) 135 4201 Тел: +7 916 922 6789 Почта: order@irivet.ru

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0012

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0012 SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0012 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100517 Pg./Str. 1 / 8 13 14 12 11 10 9

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0026: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0026: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0026: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100520 Pg./Str. 1 / 12 31 30 29

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0021: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0021: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0021: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100517 Pg./Str. 1 / 12 31 23 30

Více

Пневмогидравлический заклепочник RL-20A Rivetec

Пневмогидравлический заклепочник RL-20A Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí заклепочник для вытяжных заклепок Пневмогидравлический заклепочник RL-20A Rivetec Гермес Групп (499) 502-15-65 Germes Grupp www.germesgrupp.ru 2010

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0023: Rivetec. для. Схема

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0023: Rivetec. для. Схема SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0023: Rivetec заклепочник для вытяжных заклепок Заклепочник Rivetec RL-60 Схема запчастей Гермес Групп (499) 502-15-65 Germes Grupp www.moscvetmet.narod.ru

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0020: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0020: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0020: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, RIVETEC E100517 Pg./Str. 1 / 12 34 33 31 30 29 28 27 32 26 13 9 12 11

Více

Montážní návod Mounting instructions. Hydraulika / hydraulics Deutz Fahr

Montážní návod Mounting instructions. Hydraulika / hydraulics Deutz Fahr Montážní návod Mounting instructions Hydraulika / hydraulics Deutz Fahr 5125 9 8298 235 5 Ovládací hydraulika / hydraulics Deutz Fahr 5125 9 8298 235 5 Strana 2 Ovládací hydraulika / hydraulics Deutz Fahr

Více

Katalog náhradních dílů Spare parts catalog Katalog czešci zamiennych

Katalog náhradních dílů Spare parts catalog Katalog czešci zamiennych Katalog náhradních dílů Spare parts catalog Katalog czešci zamiennych Čelní nakladač / Front loader / Ladowacz czolowy: TL 260 SLx Objednací číslo / Order number / zamówienia : 536 565 312 083 Výroba od

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL

R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL HYDROSTATICKÝ NAVIJÁK HSN02 SPIDER ILD01, ILD02 WINCH HSN02 SPIDER ILD01, ILD02 vydání/revision 03-01-09-2007, SN: 1-167 Dvořák svahové sekačky, s.r.o. Dvorce

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0140: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0140: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0140: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, RIVETEC E100524 Pg./Str. 1 / 12 27 25 26 23 24 22 30 29 28 42 33 82 4

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Montážní návod Mounting instructions. Hydraulika / hydraulics Deutz Fahr 5100G

Montážní návod Mounting instructions. Hydraulika / hydraulics Deutz Fahr 5100G Montážní návod Mounting instructions Hydraulika / hydraulics Deutz Fahr 5100G 9 8298 236 5 Ovládací hydraulika / hydraulics Deutz Fahr 5100G 9 8298 236 5 Strana 2 Ovládací hydraulika / hydraulics Deutz

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 491 401 609 E-mail: ntc@ntc.cz www.ntc.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle 2 H3230-02 Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H3230-04 Bowden plynu Throttle cable 5 H3230-05 Páčka plynu Throttle control lever 7 H3230-07 Silenblok Shock absorber 12 H3230-12 Gumová opěrka Rubber foot

Více

Position Part number Název Name Poklice kola Rear wheel cover Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4

Position Part number Název Name Poklice kola Rear wheel cover Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4 1 560100001 Poklice kola Rear wheel cover 2 560100002 Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4 PP-12 Pružná podložka 12 Spring washer 12 5 560100005 Zadní kolo kompletní Rear wheel

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002

RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002 Catalogue & servicing manual RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002 Převod Gear ratio Základní Standard provedení Příbal Included D-ANA s.r.o. - JRM Divišov Vlašimská 216 257 26 Divišov 1.67 1.59 Kolo

Více

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right 1 690001001 Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x16 3 690001003 Pravý karter Right housing 4 ST3*14 Šroub ST3x14 Screw ST3x14 5 690001005 Pravá krytka Right decorative

Více

OPIS Engineering k.s. w w w. o p i s. c z

OPIS Engineering k.s. w w w. o p i s. c z 2012 OPIS Engineering k.s. w w w. o p i s. c z Řada 300 strana 119 strana 119 strana 120 strana 120 strana 121 strana 121 strana 122 strana 122 strana 123 strana 123 strana 124 strana 124 strana 125 strana

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 146001001 ŠROUB SCREW 1 2 146001002 PODLOŽKA RATCHET 1 3 146001003 KLADKA STARTERU START ROPE REEL 1 4 146001004 LANKO STARTERU ROPE 1 5 146001005 PRUŽINA STARTERU RECOIL

Více

W3500, W3600. Parts Catalogue Seznam dílù

W3500, W3600. Parts Catalogue Seznam dílù PØEDNÍ ZÁVÌS FORE HANGINGS W3500, W3600 Parts Catalogue Seznam dílù 10-2009 WISCONSIN Engineering CZ s.r.o. Vrahovická 41, 796 01 PROSTÌJOV CZECH REPUBLIC Tel: +420 582 401 915 Fax: +420 582 401 919 E-mail:

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ POSUVU DRÁTU CWF 300 SPARE PARTS LIST OF WIRE FEED CWF 300. Typ posuvu. Pozice. Kód posuvu. Obj. číslo Part.

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ POSUVU DRÁTU CWF 300 SPARE PARTS LIST OF WIRE FEED CWF 300. Typ posuvu. Pozice. Kód posuvu. Obj. číslo Part. SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ POSUVU DRÁTU CWF 300 SPARE PARTS LIST OF WIRE FEED CWF 300 CWF 300 2-kl./2-roll Posi- number tion 30997 CWF 300 000780023 1 Deska Feed plate 650,00 23,21 30997 CWF 300 000780048

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

Podrobný rozkres čerpadla vyberte dle obrázku níže Choose the detailed partlist of pump assembly according to the version you own Strana - Page Název

Podrobný rozkres čerpadla vyberte dle obrázku níže Choose the detailed partlist of pump assembly according to the version you own Strana - Page Název Podrobný rozkres čerpadla vyberte dle obrázku níže Choose the detailed partlist of pump assembly according to the version you own Strana - Page Název Name 3 Provedení A Version A 7 Provedení B Version

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Frame Rám 1 2 Pump casing Kryt čerpadla 1 3 Handle Rukojeť 1 4 Mechanical seal Hřídelové těsnění 1 8895108F 5 O seal O kroužek 1 8895108-5 6

Více

made for garden 146 Rozkres motoru

made for garden 146 Rozkres motoru 146 Rozkres motoru motoru 1 146001001 SCREW šroub 1 2 146001002 RATCHET příruba 1 3 146001003 START ROPE REEL kladka starteru 1 4 146001004 ROPE lanko 1 5 146001005 RECOIL SPRING pružina starteru 1 6 146001006

Více

Vymezovací průchodka kompletní Fixing board assembly 1

Vymezovací průchodka kompletní Fixing board assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 601000001 Pravé madlo kompletní Right handle assembly 1 33 601000033 Tlaková hadice Gear pipe assembly 1 2 601000002 Šroub M10x110

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Frame 1 Rám 2 Pump casing 1 Kryt čerpadla 3 Handle 1 Rukojeť 4 Mechanical seal 1 Hřídelové těsnění 8895108F 5 O seal 1 O kroužek 8895108-5 6

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

JAWA 350/640-5 TRAMP SPARE PARTS KATALOG

JAWA 350/640-5 TRAMP SPARE PARTS KATALOG JAWA 350/640-5 TRAMP SPARE PARTS KATALOG CHAIN COVER 1 81103010 1 Kryt vnější (pro Cover hranatou vidlici) 2 64003500 2 Manžeta 52x37/450 Flexible couping 3 318141330133 1 Řetěz 133 článků Transmission

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub bolt 10 2 25100129601 Gufero 25x40x7 skeleton oil sealer 25x40x7 1 3 26400104201 Víko motoru tank cover 1 4 Čep position fixed pin B8x14 of combination box

Více

PRO VÝROBNÍ ČÍSLA STROJŮ OD 133/06 VČETNĚ 2006/03

PRO VÝROBNÍ ČÍSLA STROJŮ OD 133/06 VČETNĚ 2006/03 MULCHER Classic 4500 Seznam dílů Ersatzteilkatalog Catalogue of the spare parts Catalogue des pièces détachées Katalog części zamiennych Каталог запасных частей Kardanové hřídele a převodovky BONDIOLI

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 22, 26, 26H, 32, 32H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více