PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ, SCHEMA MONTÁŽE SLOUPŮ 4 3. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ LEHKÉ 7

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "- 2 - 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS2 3 2. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ, SCHEMA MONTÁŽE SLOUPŮ 4 3. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ LEHKÉ 7"

Transkript

1 SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY AKTUALIZACE

2

3 - 2 - OBSAH: 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ, SCHEMA MONTÁŽE SLOUPŮ 4 3. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ LEHKÉ 7 4. SLOUPEK HESTAL LIFTMASTER SLOUPEK DG ROHOVÝ ZVEDACÍ S PLYNOVOU VZPĚROU MONTÁŽNÍ PROVEDENÍ - JEDNOSTRANNÉ ZVEDÁNÍ SLOUPEK STŘEDOVÝ H=2800mm PŘÍSLUŠENSTVÍ SLOUPKŮ / NEZVEDACÍ, ZVEDACÍ / MONTÁŽNÍ PROVEDENÍ PRO VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS DÍLY PRO PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS MONTÁŽNÍ SADY PRO PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS2 - ZVEDACÍ MONTÁŽNÍ SADY PRO PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS2 - NEZVEDACÍ ZAVĚTROVÁNÍ PŘEDNÍHO ČELA SE ZVEDACÍ STŘECHOU ZAVĚTROVÁNÍ PŘEDNÍHO ČELA S NEZVEDACÍ STŘECHOU UCHYCENÍ PRVNÍHO PŘÍČNÍKU STŘECHY MONTÁŽNÍ NÁVOD PRO PŘIPEVNĚNÍ STŘEŠNÍ A BOČNÍ PLACHTY MONTÁŽ STŘEŠNÍ PLACHTY NA KONCOVÝ SKLOPNÝ DÍL MONTÁŽ KONCOVÉHO SKLOPNÉHO DÍLU ZAJIŠTĚNÍ KONCOVÉHO SKLOPNÉHO DÍLU NAPÍNÁNÍ PLACHTY NÁHRADNÍ DÍLY UNIVERSÁLNÍ PRO SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE 35

4 - 3 - PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS2 lx: 511,3 cm 4 ly: 220,0 cm 4 ± 6,2 kg / m L = 8,5 m L = 8,6 m L = 9,8 m; předpětí 70 mm L = 10,2 m

5 - 4 - SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ SLOUPY HLINÍKOVÉ PŘEDNÍ SLOUPY HLINÍKOVÉ ZADNÍ ROZMÍSTĚNÍ SLOUPŮ PŘEDNÍ PRAVÝ ZADNÍ PRAVÝ VARIANTA 1 VARIANTA 2 PŘEDNÍ LEVÝ ZADNÍ LEVÝ TT-číslo Název Materiál povrch Hmotnost Q kg / m Sloup zadní Al 255 x 35 mm Al přírodní Sloup zadní Al 255 x 35 mm Al elox Sloup přední 161 / 174 x 35 mm Al přírodní Sloup přední 161 / 174 x 35 mm Al elox 3300

6 - 5 - SCHÉMA MONTÁŽE SLOUPŮ UCHYCENÍ AL SLOUPŮ NA RÁM Sada obsahuje: Sada obsahuje: 1ks - U profil 65/800 4ks - šroub M14x40 DIN 912 4ks - matice M14 DIN ks - podložka A15 DIN 125 4ks - podložka 15 DIN 433 2ks - U profil 35/800 4ks - šroub M14x40 DIN 912 4ks - matice M14 DIN ks - podložka A15 DIN 125 4ks - podložka 15 DIN 433 TT-číslo Název Materiál povrch Pozn Montážní sada pro rám zadní sloup ocel pozink Spojovací mater Montážní sada pro rám přední sloup ocel pozink je součástí dod.

7 - 6 - Montáž předního sloupu na rám plata Montáž zadního sloupu na rám plata Výztužný U-profil 23x35x23 mm, L=800 mm, t=4 mm Výztužný U-profil 42x65x42 mm, L=800 mm, t=6 mm Zadní hliníkový sloup přírodní elox Přední hliníkový sloup přírodní elox Šroub M14x40 DIN 912 p.t.12,9 Šroub M14x40 DIN 912 p.t.12,9 Matice M14 samojistící DIN 985 Zn Podložka A 15/28 DIN 125 Záslepka Záslepka

8 - 7 - SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ LEHKÉ ROZMÍSTĚNÍ SLOUPŮ AL ROHOVÉ LEHKÉ PŘEDNÍ PRAVÝ ZADNÍ PRAVÝ PŘEDNÍ PRAVÝ ZADNÍ PRAVÝ PŘEDNÍ LEVÝ ZADNÍ LEVÝ PŘEDNÍ LEVÝ ZADNÍ LEVÝ TT-číslo Název Materiál povrch Délka mm Hmotnost Q kg / m Sloup zadní Al 128 x 35 mm Al přírodní 3,16 3, Sloup zadní Al 128 x 35 mm Al elox 3,16 3, Sloup přední Al 90 / 70 x 35 mm Al přírodní 2,586 2, Sloup přední Al 90 / 70 x 35 mm Al elox 2,586 2,586

9 - 8 - MONTÁŽNÍ SADY PRO RÁM - VÝZTUHY, PRO AL SLOUPY ROHOVÉ LEHKÉ Výztuha U 35,5x27-800mm Spojovací materiál je součástí dodávky TT-číslo Název Materiál povrch Montážní sada pro rám -výztuha U 35,5x27-800mm ocel pozink Pozn. Spojovací mater. je součástí dod.

10 - 9 - SLOUPKY HESTAL LIFTMASTER 770 Liftmaster 770 je mechanický zdvihací systém, u něhož lze pomocí kloubového mechanismu plynule zvednout střechu vozu až o 400 mm. Standardní délka sloupku činí 2750 mm, v případě potřeby může být upravena v 50 mm krocích až na minimální délku 2450 mm. Liftmaster 770 se nýtuje k nosnému rohovému prvku nástavby. Nosnost sloupku je 250 kg, při použití 4 ks sloupků Liftmaster 770 je maximální přípustná váha střechy 1000 kg. Prostor pro umístění sloupku HESTAL LIFTMASTER 770 v profilu sloupu rohového předního Al xxx Prostor pro umístění sloupku HESTAL LIFTMASTER 770 v profilu sloupu rohového zadního Al xxx Zcela spuštěná střecha dosedne při jízdě na tělo sloupku Liftmaster 770, takže je odlehčena kloubová mechanika. Ruční páka je zajištěna pružinou proti samovolnému vychylování. Díky dodatečné aretaci zdvihu je přípustná jízda se střechou zvednutou až o 120 mm. Spuštění střechy se provádí spouštěcím tlačítkem, rychlost spouštění střechy je dána ovládací silou vyvíjenou na páku. Každým pohybem páky dochází ke zvednutí střechy až o 50mm. TT-číslo L min. mm L max. mm Materiál / povrch Hmotnost kg / ks ocel / kataforéze 17,5

11 SLOUPEK DG ROHOVÝ ZVEDACÍ S PLYNOVOU VZPĚROU 900N DG je mechanický zdvihací systém, u něhož lze pomocí kloubového mechanismu plynule zvednout střechu vozu až o 400 mm. Standardní délka sloupku činí 2850 mm. Sloupek DG se nýtuje k nosnému rohovému prvku nástavby. Materiál / povrch ocel / kataforéze Montáž zvedacího sloupku DG do Al rohového sloupu Montáž pro přední sloupek, výklopné provedení - pouze 1 čep Montáž pro zadní sloupek, pevné provedení - dva čepy T-číslo H mm L mm S mm H1 mm LB mm ST mm Hmotnost kg / ks , Plynová vzpěra 400 / 900N,ND pro sl.zved.

12 MONTÁŽNÍ PROVEDENÍ - SLOUPEK DG ROHOVÝ ZVEDACÍ

13 MONTÁŽNÍ PROVEDENÍ - JEDNOSTRANNÉ ZVEDÁNÍ SLOUP ROHOVÝ PŘEDNÍ SLOUP ROHOVÝ ZADNÍ Protikus k montážní sadě zvedací pro DG sloupek, pro jednostr.zvedání

14 SLOUPEK STŘEDOVÝ H2800mm TT-číslo Název Výška sloupku mm Materiál / povrch Hmotnost kg / ks Sloupek středový CS, DG 2800 ocel / černý lak 21,5

15 PŘÍSLUŠENSTVÍ SLOUPKŮ - DÍLY UNIVERSÁLNÍ TT-číslo Název Materiál / povrch Hmotnost kg / ks Kapsa sloupku DG navařovací ocel 0, Kapsa sloupku DG šroubovací ocel pozink 0, Kapsa pro podplachtový profil ocel pozink 0, Kapsa pro pyramidový profil ocel pozink 1, Oko pro bočnicové uzávěry ocel pozink 0,01 PŘÍSLUŠENSTVÍ SLOUPKŮ NEZVEDACÍ TT-číslo Název Materiál / povrch Hmotnost kg / ks Nástavec pevný universal / DG sloupky ocel pozink 3, Jezdec střed. sloupku zvedací ALTO 150 VS2 ocel pozink 0, Jezdec střed sloupku ALTO 150 ocel pozink 3,5 PŘÍSLUŠENSTVÍ SLOUPKŮ ZVEDACÍ TT-číslo Název Materiál / povrch Hmotnost kg / ks Sloupek středový CS, DG Nástavec středového sloupku výsuvný ocel pozink 6, Jezdec střed. sloupku zvedací ALTO 150 VS2 ocel pozink 0,8

16 PŘÍSLUŠENSTVÍ SLOUPKŮ - DÍLY UNIVERSÁLNÍ TT-číslo Název Nákres Kapsa sloupku DG navařovací Kapsa je součástí sloupku Kapsa sloupku DG šroubovací Kapsa pro podplachtový profil Kapsa pro pyramidový profil Oko pro bočnicové uzávěry

17 PŘÍSLUŠENSTVÍ SLOUPKŮ NEZVEDACÍ TT-číslo Název Nákres Jezdec střed sloupku ALTO Nástavec pevný universal

18 PŘÍSLUŠENSTVÍ SLOUPKŮ ZVEDACÍ TT-číslo Název Nákres Nástavec středového sloupku výsuvný pro sloupek Jezdec střed. sloupku ALTO 150 VS2 MONTÁŽ NÁSTAVCE STŘEDOVÉHO SLOUPKU

19 Nástavec středového sloupku výsuvný pro sloupek Pozice Název Počet kusů 1 Výsuvný profil 1 2 Doraz 1 3 Tažná pružina 1 4 Vedení pružiny 1 5 Vedení výsuvného profilu 1 6 Šroub M10x85 DIN Matice M10 šestihr.samoj.,pozink DIN 985,ISO Podložka 10,5 kruh.,pozink,din 125 ISO Čep s hlavou a dírou 12x Závlačka ZB Šroub M8x25,šestihr.hlava 8,8 pozink DIN 933,ISO Matice M8 šestihr.samoj.,pozink DIN 985,ISO Nýt trhací 6,4x12 St/St plochá hlava 4 14 Podložka 8,4 kruh.,pozink,din 125 ISO

20 MONTÁŽNÍ PROVEDENÍ PRO VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS Profil podélný Al 100x30,5 Vodicí profil ALTO 150 VS xx Těsnění boční plachty Montážní sada PP Rolna plachtová Nýt trhací Sloup Al přední Sloupek DG rohový zvedací Vodicí profil ALTO 150 VS2 Montážní sada PP xx Těsnění boční plachty Nýt trhací Protikus k montážní sadě zvedací Sloup Al přední

21 DÍLY PRO PODÉLNÝ VODÍCÍ PROFIL ALTO 150 VS2 DÍLY PRO PROFIL VODICÍ ALTO 150 VS2 TT-číslo Název Nákres L = 8,5 m L = 8,6 m L = 9,8 m L = 10,2 m Rolna plachtová Těsnění boční plachty ,5m barva černá 7m barva černá 9m barva černá 14m barva černá

22 MONTÁŽNÍ SADY PRO PODÉLNÝ VODÍCÍ PROFIL ALTO 150 VS2 ZVEDACÍ, PRO SLOUPY AL ROHOVÉ PŘEDNÍ SADA ZVEDACÍ Montážní sada Vodicí profil ALTO 150 VS Plech naváděcí PL Sloup Al přední ZADNÍ SADA ZVEDACÍ Vodicí profil ALTO 150 VS2 Montážní sada Plech naváděcí Sloup Al zadní

23 MONTÁŽNÍ SADY PRO VODÍCÍ PROFIL ALTO ZVEDACÍ / PRO ZVEDACÍ SLOUPKY S PLYN. VZPĚROU DG TT-číslo Název Nákres Montážní sada ALTO ZL sada obsahuje: 3ks - šroub M10x35 zapušť. 3ks - šroub M10x30 šestihr. 3ks - podložka Montážní sada ALTO PL sada obsahuje: 1ks - závit deska 25x ks - šroub M10x35 zapušť. 3ks - šroub M10x30 šestihr. 3ks - podložka Montážní sada ALTO ZP sada obsahuje: 3ks - šroub M10x35 zapušť. 3ks - šroub M10x30 šestihr. 3ks - podložka Montážní sada ALTO PP sada obsahuje: 1ks - závit deska 25x ks - šroub M10x35 zapušť. 3ks - šroub M10x30 šestihr. 3ks - podložka10

24 DÍLY PRO VODÍCÍ PROFIL ALTO ZVEDACÍ / PRO ZVEDACÍ SLOUPKY S PLYN. VZPĚROU DG TT-číslo Název Nákres PL PP Plech naváděcí pro (PL) Plech naváděcí pro (PP) Plech naváděcí pro (ZP,ZL) Konzola (L) pro zavětr.před. čela Konzola (P) pro zavětr.před. čela Čep pro konzolu Deska závitová 65 / 35 Šroub M8x16, šestihr.hlava Podložka 8 pružná

25 MONTÁŽNÍ SADY PRO PODÉLNÝ VODÍCÍ PROFIL ALTO 150 VS2 NEZVEDACÍ, PRO SLOUPY AL ROHOVÉ PŘEDNÍ SADA NEZVEDACÍ Montážní sada ZADNÍ SADA NEZVEDACÍ Montážní sada

26 DÍLY PRO VODÍCÍ PROFIL ALTO NEZVEDACÍ TT-číslo Název Nákres Mont.sada ALTO (ZL,ZP) nezvedací Sada obsahuje: 1ks - montážní deska ZL 2ks - závit.deska 25x8x200/75 6ks - šroub M10x35 šestihr. 12ks - podložka10,5 6ks - šroub m10x30,válc.hlava 6ks - matice M10 šestihr. 6ks - zaslepovací krytka 18, Montážní sada ALTO PL nezvedací Sada obsahuje: 1ks - montážní deska PL 2ks - závit.deska 25x8x200 6ks - šroub M10x35 šestihr. 4ks - matice M10 šestihr. 10ks - podložka 10,5 4ks - šroub M10x30 válc. 2ks - zaslep. krytka 18,4 3ks - nýt 6 x 12 St/St, pozink 1ks - M8 x 16 šestihr. 1ks - podložka 8 1ks - závit. deska 40x Montážní sada ALTO PP nezvedací Sada obsahuje: 1ks - montážní deska PP 2ks - závit.deska 25x8x200 6ks - šroub M10x35 šestihr. 4ks - matice M10 10ks - podložka 10,5 4ks - šroub M10x30 2ks - zaslep. krytka 3ks - nýt 6 x 12 St/St, pozink 1ks - M8 x 16 šestihr. 1ks - podložka 8 1ks - závit. deska 40x18-6

27 ZAVĚTROVÁNÍ PŘEDNÍHO ČELA SE ZVEDACÍ STŘECHOU Profil podélný Al 100x30, Profil okopový L 50x260 Nýt trhací 6x12 Al/St Těsnění PVC Profil lemovací U Přední čelo Koncovka E2, 100x Čep pro konzolu Nýt trhací 6x12 Al/St Nanesená vrstva lepidla pro připevnění okopového profilu Profil okopový L 50x Koncovka E2, 100x Konzola pro zavětrování předního čela Profil podélný Al 100x30,5 Vodicí profil ALTO 150 VS Těsnění PVC Profil lemovací U

28 ZAVĚTROVÁNÍ PŘEDNÍHO ČELA S NEZVEDACÍ STŘECHOU Profil Al 60x Profil podélný Al 100x30, Záslepka profilu 60x30 Přední čelo Profil podélný Al 100x30, Koncovka E2, 100x30 Šroub M8x16 DIN 933 Vodicí profil ALTO 150 VS Destička záv. 40x Profil Al 60 x 30 Montážní deska zvedací

29 UCHYCENÍ PRVNÍHO PŘÍČNÍKU STŘECHY Profil podélný Al 100x30, Řetízek z příslušenství střechy Příčník Vodící profil Alto 150 VS2 Vodící profil Alto 150 VS2

30 MONTÁŽNÍ NÁVOD PRO PŘIPEVNĚNÍ STŘEŠNÍ A BOČNÍ PLACHTY PŘÍPRAVA STŘEŠNÍ PLACHTY Otvor použít k připevnění střešní plachty na příčník a ke koncovému sklopnému dílu nýtováním Spodní otvor použít pro označení místa pro nýt, potom posunout plachtu nahoru a přinýtovat přes horní otvor MONTÁŽ STŘEŠNÍ PLACHTY NA PŘÍČNÍK

31 MONTÁŽ STŘEŠNÍ PLACHTY NA KONCOVÝ SKLOPNÝ DÍL PŘIPEVNĚNÍ BOČNÍ PLACHTY (ALTO 150)

32 MONTÁŽ KONCOVÉHO SKLOPNÉHO DÍLU xxx Trámec hraněný Koncový sklopný díl Zajištění z příslušenství střechy

33 ZAJIŠTĚNÍ KONCOVÉHO SKLOPNÉHO DÍLU Zajištění z příslušenství střechy Zajištění z příslušenství střechy Koncový sklopný díl

34 NAPÍNÁNÍ PLACHTY Horní uložení Deska pro napínání Trubka napínací Držák malé převodovky Trubka převlečná pro spodní uložení Spodní uložení Převodovka Ráčna napínací se čtyřhranem 12 mm, přední levá / zadní pravá Materiál: ocel pozink Hmotnost: 2,2 kg / ks Ráčna napínací se čtyřhranem 12 mm, přední pravá / zadní levá Materiál: ocel pozink Hmotnost: 2,2 kg / ks Vhodné pro - spodní uložení trubky napínací ø spodní uložení trubky napínací ø

35 CS Převodovka napínání plachty L 73 x 40 x 40 mm, 4HR Provedení levé, samosvorné CS Převodovka napínání plachty P 73 x 40 x 40 mm, 4HR Provedení pravé, samosvorné Materiál: ocel Hmotnost: 0,8 kg / ks CS Převodovka napínání plachty 73 x 40 x 40 mm, Provedení levé CS Převodovka napínání plachty 73 x 40 x 40 mm Provedení pravé Materiál: ocel Hmotnost: 0,8 kg / ks Napínací převodovka Mini 63 x 30 x 30 mm Materiál:ocel Hmotnost: 0,55 kg / ks CS Klika převodovky, pro převodovku ; NAPÍNÁNÍ VELIKOST 27 NAPÍNÁNÍ VELIKOST 35 Horní uložení Horní uložení Trubka napínací l=3300 mm Spodní uložení Trubka napínací l=3300 mm Spodní uložení Spodní uložení Spodní uložení

36 NÁHRADNÍ DÍLY UNIVERSÁLNÍ PLATÍ PRO PODÉLNÉ VODICÍ PROFILY MYCRO, KUBUS, KUBUS LIGHT, ALTO 150 TT-ČÍSLO NÁZEV NÁKRES Příčník komplet universál L=2550 mm Jezdec příčníku Ložisko příčníku, červený plast Je smontováno Koncový sklopný díl universál L=2550 mm Koncový sklopný díl universál TWIN s kolíky pro zajištění proti zvednutí L=2550 mm Klapka zadní pro pevnou střechu Trámec sklopný universál 120 x 40 x 2550 Trámec sklopný 30 x 30 s bočním ukončením Trámec hraněný H=125 mm H=175 mm H=208 mm

37 NÁHRADNÍ DÍLY UNIVERSÁLNÍ PLATÍ PRO PODÉLNÉ VODICÍ PROFILY MYCRO, KUBUS, KUBUS LIGHT, ALTO 150 TT-ČÍSLO NÁZEV NÁKRES Příčník pevné střechy pro plachtovou střechu L = 2550 mm Příslušenství střechy universal ( 4 ks uzávěrů ) Příslušenství střechy universal TWIN ( 8 ks uzávěrů ) Lamela VERSUS OMEGA 400 Lamela VERSUS OMEGA 500 Lamela VERSUS OMEGA 600 Lamela VERSUS OMEGA Ovládací tyč Plynová vzpěra koncového sklopného dílu 700 N L=205 mm, zvih 60 mm

38 Výpočet délky rohových sloupů a rozměrů vrat Výpočet pro délku sloupků pro: Zvedací ALTO VS2 L sl = H sp H rámu = H sp H rámu Nezvedací ALTO VS2 L sl = H sp H rámu = H sp H rámu Výpočet H t vrat : Zvedací i nezvedací ALTO VS2 H t vrat = H sp = H sp - 110

- 2 - 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL DUO 120 TRIKE 3 2. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ, SCHEMA MONTÁŽE SLOUPŮ 4 3. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ LEHKÉ 7

- 2 - 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL DUO 120 TRIKE 3 2. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ, SCHEMA MONTÁŽE SLOUPŮ 4 3. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ LEHKÉ 7 SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY PRACOVNÍ VERZE 15.2. 2015 - 2 - OBSAH: 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL DUO 120 TRIKE 3 2. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ, SCHEMA MONTÁŽE

Více

SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY VODICÍ PROFIL MYCRO

SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY VODICÍ PROFIL MYCRO SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY VODICÍ PROFIL MYCRO AKTUALIZACE 1.10. 2014 - 2 - OBSAH: 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL MYCRO 3 2. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ

Více

SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ K KONSTRUKCE -- V VERSUS OMEGA

SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ K KONSTRUKCE -- V VERSUS OMEGA SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY AKTUALIZACE 1.2. 201 - 1 - - 2 - OBSAH: 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL ALTO 150 VS2 3 2. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ, SCHEMA MONTÁŽE

Více

SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY VODICÍ PROFIL MYCRO

SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY VODICÍ PROFIL MYCRO SHRNOVACÍ PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - VERSUS OMEGA SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ MONTÁŽNÍ SADY VODICÍ PROFIL MYCRO AKTUALIZACE 1.11. 2015 - 2 - OBSAH: 1. PODÉLNÝ VODICÍ PROFIL MYCRO 3 2. SLOUPY HLINÍKOVÉ ROHOVÉ

Více

ZADNÍ VRATA DVOUKŘÍDLÁ 05.01.01.0

ZADNÍ VRATA DVOUKŘÍDLÁ 05.01.01.0 ZADNÍ VRATA DVOUKŘÍDLÁ 05.01.01.0 Zadní vrata mohou být v provedení dvouuzávěrová a čtyřuzávěrová s uzávěrem Boxer, povrch přírodní nebo elox. Zadní vrata jsou z al. profilů, zatěsněna po obvodu a přes

Více

CERTIFIKOVANÁ NÁSTAVBA TT ČSN EN 12 642 XL

CERTIFIKOVANÁ NÁSTAVBA TT ČSN EN 12 642 XL CERTIFIKOVANÁ NÁSTAVBA TT ČSN EN 12 642 XL UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA TT CS XL16-1 TT CS XL16-2 Vydáno 2014 OBSAH Obecné parametry 1. Popis nástavby a montáže 1.1 TT CS XL 16-1 1.1.1 Ocelové plato 1.1.2 Montáž

Více

PROFILY BOČNIC 25 mm SPODNÍ 04.01.01.0

PROFILY BOČNIC 25 mm SPODNÍ 04.01.01.0 PROFILY BOČNIC 25 SPODNÍ 04.01.01.0 Profil spodní 100 Povrch Materiál 0411 001.000 přírodní AlMgSi 0,5 1,60 kg / m 0412 001.000 elox Profil spodní 100, pro těsnění Povrch Materiál 0411 002.000 přírodní

Více

CURTAIN SIDER. Shrnovací systém. www.alsap.cz ALSAP s.r.o., Pražská 179, 267 12 Loděnice u Berouna Tel. 733 746 997, 733 746 999, prodej@alsap.

CURTAIN SIDER. Shrnovací systém. www.alsap.cz ALSAP s.r.o., Pražská 179, 267 12 Loděnice u Berouna Tel. 733 746 997, 733 746 999, prodej@alsap. CURTAIN SIDER Shrnovací systém www.alsap.cz ALSAP s.r.o., Pražská 179, 267 12 Loděnice u Berouna Tel. 733 746 997, 733 746 999, prodej@alsap.cz 9/2012 Firma Kontaktní osoba E-mail Poznámka: Poptávka: Termín

Více

NÁVOD K POUŽITÍ MONTÁŽI CS SLOUPKŮ A EDSCHY CS 162 MAX

NÁVOD K POUŽITÍ MONTÁŽI CS SLOUPKŮ A EDSCHY CS 162 MAX NÁVOD K POUŽITÍ MONTÁŽI S SLOUPKŮ A EDSHY S MAX 00/0/ 0 MAX NÁVOD K POUŽITÍ MONTÁŽI S SLOUPKŮ A EDSHY S MAX EDSHA MAX MAXIMÁLNÍ ŘEŠENÍ VAŠÍ NAKLÁDKY MAXIMÁLNE RIEŠENIE VAŠEJ NAKLÁDKY MAKSYMALNY ZAŁADUNEK

Více

VNĚJŠÍ TYČOVÉ UZÁVĚRY ø 16 mm 10.01.01.0

VNĚJŠÍ TYČOVÉ UZÁVĚRY ø 16 mm 10.01.01.0 VNĚJŠÍ TYČOVÉ UZÁVĚRY ø 16 mm 10.01.01.0 1011 160.000 Vnější tyčový uzávěr ø 16 mm sada Materiál : ocel nerez : 0,930 kg 1012 160.000 Vnější tyčový uzávěr ø 16 mm sada Materiál : ocel pozink : 0,930 kg

Více

CENTRÁLNÍ UZÁVĚR PRO SKLÁPĚČOVÉ NÁSTAVBY

CENTRÁLNÍ UZÁVĚR PRO SKLÁPĚČOVÉ NÁSTAVBY CENTRÁLNÍ UZÁVĚR PRO SKLÁPĚČOVÉ NÁSTAVBY 07.04.01.0 0712 081.000 Centrální uzávěr H519 levý boční Hmotnost: 1,95 kg / ks 0712 082.000 Centr. uzávěr H519 pravý boční Hmotnost: 1,95 kg / ks Provedení Hmotnost

Více

TT-číslo Název Materiál 1113 002.000 Pant 60 x 59 ocel nerez 1114 002.000 Pant 60 x 59 ocel pozink

TT-číslo Název Materiál 1113 002.000 Pant 60 x 59 ocel nerez 1114 002.000 Pant 60 x 59 ocel pozink PANTY 180 11.01.01.0 1113 002.000 Pant 60 x 59 ocel nerez 1114 002.000 Pant 60 x 59 ocel pozink 0,140 1113 003.000 Pant 117 lomený ocel nerez 1114 003.000 Pant 117 lomený ocel pozink 0,230 1113 004.000

Více

ALSAP.CZ. 1.6. sklopné přepážky. 1.7. - roletové vrata

ALSAP.CZ. 1.6. sklopné přepážky. 1.7. - roletové vrata 1 - skříně 1.1. kování skříně 1.2. panty skříně 1.3. profily 1.4. těsnění 1.5. panely 1.6. sklopné přepážky 1.7. - roletové vrata 1.8. maso ve visu 2/2010 110H29 Závěr vestavný PUSH pro 29/16mm včetně

Více

alsap 7 Zajištění nákladu 7.1 oka upevňovací 7.2 popruhy 7.3 rozpěrné tyče, lišty 7.5 zámky pro výměnné nástavby

alsap 7 Zajištění nákladu 7.1 oka upevňovací 7.2 popruhy 7.3 rozpěrné tyče, lišty 7.5 zámky pro výměnné nástavby 7 Zajištění nákladu 7.1 oka upevňovací 7.2 popruhy 7.3 rozpěrné tyče, lišty 7.5 zámky pro výměnné nástavby 710004 Oko upevňovací 350 dan malý ovál 104 x 70, oko 6 mm 0,18 kg, gzn, ks 710006 Oko upevňovací

Více

alsap 3 Plachtová konstrukce 3.1 pevné plachty 3.2 CS sloupky 3.3 CS střechy 3.4 napínání plachty 3.5 doplňky 3.6 Ada Slider 3.

alsap 3 Plachtová konstrukce 3.1 pevné plachty 3.2 CS sloupky 3.3 CS střechy 3.4 napínání plachty 3.5 doplňky 3.6 Ada Slider 3. 3 Plachtová konstrukce 3.1 pevné plachty 3.2 CS sloupky 3.3 CS střechy 3.4 napínání plachty 3.5 doplňky 3.6 Ada Slider 3.8 vrata Pevná střecha - sloupky Opracované před eloxem 313000 313010 313020 313030

Více

alsap 1 Skříně 1.1 kování 1.2 panty 1.3 profily 1.4 těsnění 1.5 panely 1.7 roletová vrata 1.8 maso ve visu

alsap 1 Skříně 1.1 kování 1.2 panty 1.3 profily 1.4 těsnění 1.5 panely 1.7 roletová vrata 1.8 maso ve visu 1 Skříně 1.1 kování 1.2 panty 1.3 profily 1.4 těsnění 1.5 panely 1.7 roletová vrata 1.8 maso ve visu Závěry vestavné Ø16mm 110H29 Závěr vestavný PUSH pro 29/16 mm včetně háků a protikusů 2,3 kg, nerez,

Více

SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY SKRIŇOVÉ NADSTAVBY ZABUDOWY KONTENEROWE ARCAL PLY

SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY SKRIŇOVÉ NADSTAVBY ZABUDOWY KONTENEROWE ARCAL PLY 2004/05/21 SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY ARCAL PLY Skříňové nástavby moderní konstrukce, které se montují na podvozky nákladních automobilů, přívěsů a návěsů Z čeho jsou skříně ARCAL PLY vyrobeny? Skříňové nástavby

Více

alsap Dodavatel dílů pro nástavby KATALOG

alsap Dodavatel dílů pro nástavby KATALOG Dodavatel dílů pro nástavby KATALOG skříně 1 valníky 2 plachtové konstrukce 3 sklápěče 4 blatníky, bedny 5 příslušenství 6 zajištění nákladu 7 podlahy a vestavby 8 vzduchové pérování 9 1 Skříně 1.1 kování

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

EDSCHA DBV Návod k montáži

EDSCHA DBV Návod k montáži EDSCHA DBV Návod k montáži Soupiska hlavních montážních celků 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (Seznam dílů) Pohyblivý koncový oblouk Pohyblivý čelní oblouk Zámek čela Pohyblivý mezioblouk Kolejnice Zámek pohyblivého

Více

4 - sklápěče ALSAP.CZ. 4.4. uložení sklápěče. 4.5. ocelové bočnice

4 - sklápěče ALSAP.CZ. 4.4. uložení sklápěče. 4.5. ocelové bočnice 4 - sklápěče 4.1. hydraulika 4.2. panty 4.3. sloupky 4.4. uložení sklápěče 4.5. ocelové bočnice 4.6. al bočnice 4.7 - S1 bočnice 4.8 - podlahové díly 4/2010 410170 Elektrohydraulické čerpadlo 12V, 2000W

Více

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v Interiérového kotle VERNER 3/0. ČSN EN ISO 900: 00 OBSAH strana ZÁKLADNÍ SESTAVA SPALOVACÍ PROSTOR 6 DVÍŘKA VNITŘNÍ 0 DVÍŘKA PŘEDNÍ POPELNÍK KAPOTÁŽ 6 KOTEL ÚPLNÝ S PŘIKLÁDÁNÍM

Více

NÁVOD K POUŽITÍ A MONTÁŽI PRO SHRNOVACÍ STŘECHY EDSCHA CS

NÁVOD K POUŽITÍ A MONTÁŽI PRO SHRNOVACÍ STŘECHY EDSCHA CS NÁVOD K POUŽITÍ A MONTÁŽI PRO SHRNOVACÍ STŘECHY EDSCHA CS 2005/07/01 Montážní instrukce pro shrnovací střechy CS Zákaznické informace Vážený zákazníku Zde najdete několik informací kterým byste měl věnovat

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Folding scaffold. unit

Folding scaffold. unit Fahrgerüste zum Poklopemn Folding scaffold unit Pojízdná sklapovací lešení rychle připravena k použití, snadno se ovládají a jsou obzvláště bezpečná. Tato verze má výhodu v tom, že spodní patro lešení

Více

Vnitřní roh FF20 2,75m 21mm 214,0 587516000 Vnitřní roh FF20 1,00m 21mm 117,0 587525000 Innenecke FF20 21mm

Vnitřní roh FF20 2,75m 21mm 214,0 587516000 Vnitřní roh FF20 1,00m 21mm 117,0 587525000 Innenecke FF20 21mm Stěnové Nosníkové systémy bednění Doka FF20 Panel FF20 2,00x2,75m 21mm 335,0 587512000 Panel FF20 1,00x2,75m 21mm 166,0 587508000 Panel FF20 0,75x2,75m 21mm 131,0 587504000 Panel FF20 0,50x2,75m 21mm 92,0

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Interiérového kotle VERNER 13/10.2

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Interiérového kotle VERNER 3/0. OBSAH strana INTERIÉROVÝ KOTEL - PŘIKLÁDÁNÍ PŘEDNÍ INTERIÉROVÝ KOTEL - PŘIKLÁDÁNÍ ZADNÍ 6 SPALOVACÍ PROSTOR PŘIKLÁDÁNÍ PŘEDNÍ 8 SPALOVACÍ PROSTOR

Více

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken Rolety do střešních oken Sky- light concept obsahuje systémy na stínění většiny typů střešních oken. Můžeme ho rozdělit na dva systémy řady EXCLUSIVE a řady STANDARD. Roleta řady EXCLUSIVE zaručuje dokonalé

Více

Komponenty pro dřevěné rolety

Komponenty pro dřevěné rolety Komponenty pro dřevěné rolety Materiál Barva Cena za j. Jednotka Nosič čelní kov 105,- 1513 Nosič boční kov 59,- 1514 Hruška dřevo dub 19,- 142 Brzda kov + + 93,- 1519 Dvoukladka kov + + 45,- 1511 Jednokladka

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Nová generace shrnovacích střech SESAM. Slimliner Medium 125,5 112,5. Ix: 264.1 cm 4 Iy: 194.4 cm 4 Wx: 40.51 cm 3 Wy:25.82 cm 3 Hmotnost 5.

Nová generace shrnovacích střech SESAM. Slimliner Medium 125,5 112,5. Ix: 264.1 cm 4 Iy: 194.4 cm 4 Wx: 40.51 cm 3 Wy:25.82 cm 3 Hmotnost 5. 2006/06/23 Nová generace shrnovacích střech 4 1 5 3 2 PŘEDNOTI A VÝHODY: Nové univerzální profily pro systémy hodné díly pro všechny druhy profilů Rychlá montáž střechy HINÍKOVÉ VODÍCÍ PROFIY Vrchní část

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

Kostka T3 30x30. Číslo výkresu: 0609-T-0001-F-F1-2 Obj. číslo: F1. Povrchová úprava x

Kostka T3 30x30. Číslo výkresu: 0609-T-0001-F-F1-2 Obj. číslo: F1. Povrchová úprava x Kostka T3 3030 F1 () Číslo výkresu: 0609-T-0001-F-F1-2 Obj. číslo: F1 +PL Kostka T3 60 /30 3030 F2 () Číslo výkresu: 0609-T-0008-F-F2-2 Obj. číslo: F2 +PL Kostka T3 45 3030 F3 () Číslo výkresu: 0609-T-0003-F-F3-2

Více

Van Hool třístranná shrnovací nástavba na podvozek Volvo

Van Hool třístranná shrnovací nástavba na podvozek Volvo www.vanhool.be Van Hool třístranná shrnovací nástavba na podvozek Volvo ROZMĚRY : Výška šasi podvozku (nezatíženého) cca. mm Pneu podvozku max. Vnitřní délka cca. 7760 mm (dle Vašeho výběru) Vnitřní výška

Více

AL4-xx/MP. Návod na sestavení antény. Soupis potřebného nářadí: klíč stranový otevřený: 17; 16; 13; 8 mm klíč s vnějším šestihranem (imbus) 5; 3 mm

AL4-xx/MP. Návod na sestavení antény. Soupis potřebného nářadí: klíč stranový otevřený: 17; 16; 13; 8 mm klíč s vnějším šestihranem (imbus) 5; 3 mm Návod na sestavení antény AL4-xx/MP Soupis potřebného nářadí: klíč stranový otevřený: 17; 16; 13; 8 mm klíč s vnějším šestihranem (imbus) 5; 3 mm Verze dokumentu: 1.3 Datum vydání: 27.4.2010 Poslední úprava:

Více

NÁVOD K POUŽITÍ A MONTÁŽI EDSCHA DBV

NÁVOD K POUŽITÍ A MONTÁŽI EDSCHA DBV NÁVOD K POUŽITÍ A MONTÁŽI EDSCHA DBV 2005/08/31 NÁVOD K POUŽITÍ A MONTÁŽI EDSCHA DBV Návod k použití a montáži EDSCHA DBV 1 Identifikace tovaru Druh nástavby Typ nástavby Výrobní číslo shrnovací, celoplachtová

Více

Crawford DS6060P. Typový list výrobku. mechanický těsnící límec. Typový list výrobku Crawford DS6060P

Crawford DS6060P. Typový list výrobku. mechanický těsnící límec. Typový list výrobku Crawford DS6060P cz_2016a.docx 10.01.2016 Strana: 1 / 6 Typový list výrobku mechanický těsnící límec cz_2016a.docx 10.01.2016 Strana: 2 / 6 (SMP) Konstrukce těsnícího límce sestává z předního a zadního rámu z profilů z

Více

ZÁBRANY PROTI BOČNÍMU VKLÍNĚNÍ 08.01.01.0

ZÁBRANY PROTI BOČNÍMU VKLÍNĚNÍ 08.01.01.0 ZÁBRANY PROTI BOČNÍMU VKLÍNĚNÍ 08.01.01.0 Umístění a stanovení rozměrů zábran Předpis pro boční ochranné zařízení a vozidlo třídy N2 nad 3,5 tuny do 12 tun celkové hmotnosti a N3 nad 12 tun. Předpis pro

Více

Rozvaděčové skříně univers

Rozvaděčové skříně univers Rozvaděčové skříně univers Rozvaděče univers pro všestranné použití: závěsné a volně stojící rozvaděče Závěsné a volně stojící rozvaděče univers od Hageru lze těžko překonat v jejich flexibilitě. Ať už

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Nabídka materiálu k prodeji 3.4.2012

Nabídka materiálu k prodeji 3.4.2012 Nabídka materiálu k prodeji 3.4.2012 Kód Popis Množství Jednotka Prodejní cena za jednotku Cena Celkem Datum výroby M3123080000081 SVAŘ.DRÁT MIG 308 LSi D 0,8 15,00 kg 346,09 Kč 5 191,29 Kč 30.7.2008 M151111320068

Více

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH 1 OC BK 001 KR L Brzdový kotouč přední levý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 2 OC BK 001 KR R Brzdový kotouč přední pravý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 3 OC BK 002 F Adaptér brzdového kotouče

Více

G A S S HLINÍKOVÉ NOSNÉ LEŠENÍ

G A S S HLINÍKOVÉ NOSNÉ LEŠENÍ Technické informace G A S S HLINÍKOVÉ NOSNÉ LEŠENÍ PASCHAL s.r.o. Tel.: 224 915 451 Vyšehradská 23 Fax.: 224 915 451 128 00 Praha 2 E-mail: info@paschal.cz www.paschal.cz Obsah 3 Technické údaje 4 Výšky

Více

MANUÁL EXT 50, INT 50. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 2 (8/2004)

MANUÁL EXT 50, INT 50. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 2 (8/2004) MANUÁL VENKOVNÍ ŽALUZIE EXT 50, INT 50 Tel./fax: 571 405 601 SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín Manuál 2 (8/2004) 1. ÚČEL POUŽITÍ Venkovní žaluzie Ext 50 a Int 50 umožňují plynule regulovat

Více

Montážní sady pro kolektory RSK II 21

Montážní sady pro kolektory RSK II 21 Montážní sady pro kolektory RSK II POZOR! Před montáží pečlivě prostudujte návod!! Při montáži dodržujte všechny předpisy a normy týkající se prováděných prací! Dodržujte všechna bezpečnostní pravidla

Více

www.tona.cz 159 Dílenské vybavení 160 Vypouštění oleje 162 Svíčky 164 Brzdy 165 Kola 166 Boxy a montážní skříně Klíče Ráčny a hlavice

www.tona.cz 159 Dílenské vybavení 160 Vypouštění oleje 162 Svíčky 164 Brzdy 165 Kola 166 Boxy a montážní skříně Klíče Ráčny a hlavice Boxy a montážní skříně Klíče Ráčny a hlavice Šroubováky a bity Momentové klíče NÁŘADÍ PRO AUTOSERVISY Kleště Úderné nářadí Stříhání značení Svítidla, instalatérské nářadí pro elektrikáře a elektroniku

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Kování, skládací a zavěšená vrata

Kování, skládací a zavěšená vrata Přehled různých typů skládacích vrat s příslušenstvím Zavěšená skládací vrata: typ 2+2 s otočením o 180 308.3 308.2 3003.1 3003.1 308.2 308.3 3922 3922 30/2.2 3051+3052/.. 3053 3952.1 3922 3053 12/1 3906/3908

Více

Hydraulické válce V350CBR. Kompaktní hydraulické válce s průchozí oboustranou pístnicí 350 bar V350CBR

Hydraulické válce V350CBR. Kompaktní hydraulické válce s průchozí oboustranou pístnicí 350 bar V350CBR Hydraulické válce Kompaktní hydraulické válce s průchozí oboustranou pístnicí 350 bar V350CBR V350CBR V350CBRcat.CZ01-2007 Kompaktní hydraulické válce s průc 1 Příslušenství: Uzaviratelný zpětný ventil

Více

ZDVIH Maximální výška zdvihu 504 mm.

ZDVIH Maximální výška zdvihu 504 mm. ZDVIH Maximální výška zdvihu 504 mm. OCHRANA Pěnový obal rukojeti chrání karosérii zvedaného vozidla před poškozením. VÝŠKA Minimální světlá výška pro zasunutí zvedáku 145 mm. OCHRANA Ochranný gumový kryt

Více

ŘADOVÉ SKŘÍNĚ QA. Rozváděčové skříně

ŘADOVÉ SKŘÍNĚ QA. Rozváděčové skříně Základní provedení skříně obsahuje: skelet odnímatelný horní kryt odnímatelný zadní kryt otvor ve dně 2 boční lišty dveře výklopná klika vložka DB5 šroubovaná perforovaná výztuha po celém obvodu dveří

Více

Kritéria pro posouzení stupně opotřebení. Lešení pro překládané bednění CB

Kritéria pro posouzení stupně opotřebení. Lešení pro překládané bednění CB Kritéria pro posouzení stupně opotřebení či poškození pronajímaných výrobků Lešení pro překládané bednění CB Kritéria posuzování nájemního materiálu Vydání: 09/2013 09 2013 Strana 1 z 10 Přehled 1. Konzola...

Více

Kování. pro konstrukci posuvných a samonosných bran

Kování. pro konstrukci posuvných a samonosných bran Kování pro konstrukci posuvných a samonosných bran 18. kování 18. rejstřík 18.1 posuvné brány 18.2 křídlové brány 18.3 dveřní panty 18.4 skládací a zavěšená vrata 18.5 pro výstavbu mobilních stěn 18.6

Více

KLADKA profil Y - 306Y. KLADKA profil Y, 2 ložiska - 307Y. D průměr KÓD VELIKOST C H L ŠROUB NOSNOST CENA

KLADKA profil Y - 306Y. KLADKA profil Y, 2 ložiska - 307Y. D průměr KÓD VELIKOST C H L ŠROUB NOSNOST CENA 2 KLADKA profil Y - 306Y KÓD VELIKOST C D průměr H L ŠROUB NOSNOST CENA 306/60 60 24 60 9 16,5 M10x45 100 Kg 190,- 306/80 80 34 78 9,5 20 M14x70 200 Kg 254,- 306/90 90 34 88 10,5 21 M14x70 210 Kg 277,-

Více

AL4-xx/MPR. Návod na sestavení anténní jednotky ODU R

AL4-xx/MPR. Návod na sestavení anténní jednotky ODU R Návod na sestavení anténní jednotky AL4-xx/MPR ODU R Soupis potřebného nářadí: klíč stranový otevřený: 17; 16; 13; 8 mm klíč s vnějším šestihranem (imbus) 5; 4; 3 mm Verze dokumentu: 1.5 Datum vydání:

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU STAVEBNÍ VRÁTKY PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení si tuto příručku důkladně prostudujte. Všechny činnosti se

Více

Ceník. Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky

Ceník. Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky Ceník Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky Platnost od 1. 3. 2011 1 2 3 4 5 6 7 8 Velkoobchod materiálem pro výrobu a montáž vzduchotechniky Ceník Ceník Sortiment stránka Komponenty

Více

KATALOG A CENÍK ROLETY

KATALOG A CENÍK ROLETY KATALOG A CENÍK ROLETY 0 ROLETA STANDARD - ŘETÍZKOVÁ Standardní řetízková roleta pro menší rozměry, vyznačuje se pevnými ocelovými držáky pro stěnovou nebo stropní montáž, jako závaží je použit žaluziový

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Hliníkový rámový kolektor CosmoSOL Bluetec 210. Montážní návod kolektorů. Všeobecně - Montáž na střechu ve sklonu: strana 2

Hliníkový rámový kolektor CosmoSOL Bluetec 210. Montážní návod kolektorů. Všeobecně - Montáž na střechu ve sklonu: strana 2 Všeobecně - Montáž na střechu ve sklonu: strana - paralelním se sklonem střechy a pomocí stavěcích šroubů strana - 6 - paralelním se sklonem střechy a pomocí střešních háků strana 7 - - navýšeném o 0 nebo

Více

Diskové brány PEGAS S

Diskové brány PEGAS S Diskové brány PEGAS S Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS-S 3m a 4m kompaktní

Více

Svěrka pro vertikální přepravu plechů Typ K10

Svěrka pro vertikální přepravu plechů Typ K10 Svěrka pro vertikální přepravu plechů Typ K10 Svěrky s bezpečnostní pojistkou a pružinovými přepjetím. Snadné ovládání otočným excentrem. Otevřená i zavřená poloha je blokována. Otevření kleští při náhodném

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Kloubový roh vnější A Framax 2,70m 52,8 588134000 Kloubový roh vnější A Framax 0,90m 17,6 588350000 Framax-Scharnierecke A

Kloubový roh vnější A Framax 2,70m 52,8 588134000 Kloubový roh vnější A Framax 0,90m 17,6 588350000 Framax-Scharnierecke A Stěnové Rámové systémy bednění Doka Alu-Framax Xlife Rámový prvek Alu-Framax Xlife 0,90x2,70m 68,8 588301500 Rámový prvek Alu-Framax Xlife 0,75x2,70m 55,7 588302500 Rámový prvek Alu-Framax Xlife 0,60x2,70m

Více

Pouzdra pro posuvné dveře

Pouzdra pro posuvné dveře Pouzdra pro posuvné dveře Technické parametry Pouzdro Omítka Konstrukce plechové kapsy je z pozinkovaného plechu o tloušťce 0,5 mm na bocích/zadním profilu a 0,8 mm na horním/spodním profilu. Bok plechové

Více

ceník pro maloodběratele Platnost od

ceník pro maloodběratele Platnost od ceník pro maloodběratele 2015 Platnost od 1.2.2015 Modelářské díly a potřeby Příslušenství pro elektrolety Příslušenství pro modely lodí Příslušenství pro makety Spalovací motory Přesný spojovací materiál

Více

Autopřívěsy. Typy autopřívěsů. EPA přívěs s ocelovými bočnicemi

Autopřívěsy. Typy autopřívěsů. EPA přívěs s ocelovými bočnicemi Autopřívěsy 02 Autopřívěsy Typy autopřívěsů EPA přívěs s ocelovými bočnicemi Bočnice z masivního ocelového plechu Žárově zinkováno Mnoho setového příslušenství a nástavbových možností Provozní hm. Celková

Více

6 - příslušenství ALSAP.CZ. 6.1. boční zábrana

6 - příslušenství ALSAP.CZ. 6.1. boční zábrana 6 - příslušenství 6.1. boční zábrana 6.2. schůdky 6.3. dorazy 6.4. osvětlení 6.5. okna 61220E Profil náběžný zábrany 100x100 1,98 kg/m, elox, m 61213E Profil boční zábrany S, 100/30 mm 1,58 kg/m, elox,

Více

KATALOG KOMPONENTŮ NA VENKOVNÍ ROLETY

KATALOG KOMPONENTŮ NA VENKOVNÍ ROLETY KATALOG KOMPONENTŮ NA VENKOVNÍ ROLETY OBSAH: 1. - Hliníkové lamely 1.1 Lamely 1.2 Koncové lamely 1.3 Závěsy lamel 1.4 Koncové dorazy, západky, zámky 2. - Komponenty pro hliníkové boxy a bočnice 2.1 Předokenní

Více

Montážní sady pro kolektory RSK II 25w

Montážní sady pro kolektory RSK II 25w Montážní sady pro kolektory RSK II w POZOR! Před montáží pečlivě prostudujte návod!! Při montáži dodržujte všechny předpisy a normy týkající se prováděných prací! Dodržujte všechna bezpečnostní pravidla

Více

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od TRUBKY PPR Trubka S 2,5 (PN20) - 4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 18,60 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 24,80 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 39,00 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 62,00 40x6,7 m 101040 0,67 1,83

Více

DistriBox D12 ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ QA. Tabulka výběru skříní. Rozváděčové skříně

DistriBox D12 ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ QA. Tabulka výběru skříní. Rozváděčové skříně DistriBox Rozváděčové skříně Tabulka výběru skříní hloubka 300 400 500 D12 Rozměry skeletu Skříň IP40 Boční kryty IP40 Skříň IP55 Boční kryty IP55 Podstavce Montážní panely šířka výška 1 QA40-180603 35462

Více

MIKY starna 1. David Říha 2012 Jiří Černý 1981. Cvičný RC model

MIKY starna 1. David Říha 2012 Jiří Černý 1981. Cvičný RC model starna 1 Cvičný RC model Rozpětí: 1020mm Délka: 850mm Hmotnost: 1350g Motor: MEGA 22/20/3E nebo RAY 3542 Pohoný akumulátor: LiPo 3S 11.1V 2200mAh Ovládány: křidélka, směrovka výškovka a plyn starna 2 starna

Více

s. r. o. Sídlo a provozovna: Na Návsi 7 Zbuzany, p. Jinočany 252 25 Tel., fax: 257 960 151 www.rmp.cz Fax 800 100 930 rmp@rmp.cz

s. r. o. Sídlo a provozovna: Na Návsi 7 Zbuzany, p. Jinočany 252 25 Tel., fax: 257 960 151 www.rmp.cz Fax 800 100 930 rmp@rmp.cz s. r. o. Ceník hliníkových profilů a příslušenství, hotových info-systémů Plano, Variabel, Kristallino, osobních a stolních jmenovek platný od 21. 7. 2015 Sídlo a provozovna: Na Návsi 7 Zbuzany, p. Jinočany

Více

Kování pro posuvné dveře

Kování pro posuvné dveře Kování pro posuvné dveře Top Line 1200/ 1210/1230 Systém posuvných dveří Top Line 1200, Top Line 1210, Top Line 1230 umožňuje např. rozčlenit místnost nebo uzavřít šatnu, pracovnu, domácí kancelář atd.

Více

R.S.P. s.r.o. Týn nad Vltavou

R.S.P. s.r.o. Týn nad Vltavou R.S.P. s.r.o. Týn nad Vltavou Verze: GEZ-02.15 Platnost od: 01.09.2016 Technické změny vyhrazeny! SAMOZAVÍRAČE HORNÍ S RAMENEM PRO JEDNOKŘÍDLÉ DVEŘE TS 1000 C pro dveře s dorazem otevírané vlevo a vpravo

Více

CENÍK TESAŘSKÉ KOVÁVNÍ PRO DŘEVO

CENÍK TESAŘSKÉ KOVÁVNÍ PRO DŘEVO CENÍK 3 TESAŘSKÉ KOVÁVNÍ PRO DŘEVO KT02272 xx5 30x30x5 00 KT02273 KT02274 KT02275 KT02276 KT02277 KT02278 KT02279 KT022 xx5 xx5 xx5 xx5 x5 xx5 00x00x5 00 00 00 00 00 00 00 00 za ks za ks 2,07 2,3 2,53

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 8 0530 03 SPALOVACÍ

Více

STAVEBNÍ VRÁTKY MINOR MILLENNIUM BASE 325/500 KG

STAVEBNÍ VRÁTKY MINOR MILLENNIUM BASE 325/500 KG STAVEBNÍ VRÁTKY Tato zařízení jsou určena výhradně ke zvedání materiálu. PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

1320 201.000 Páska obrysová reflexní červená 50mm Použití: pouze dozadu. 1320 202.000 Páska obrysová reflexní bílá 50mm Použití: pouze do boku

1320 201.000 Páska obrysová reflexní červená 50mm Použití: pouze dozadu. 1320 202.000 Páska obrysová reflexní bílá 50mm Použití: pouze do boku NÁPADNÉ OBRYSOVÉ ZNAČENÍ 13.08.03.0 1320 201.000 Páska obrysová reflexní červená 50mm Použití: pouze dozadu 1320 202.000 Páska obrysová reflexní bílá 50mm Použití: pouze do boku 1320 203.000 Páska obrysová

Více

Venkovní žaluzie. Sítě proti hmyzu. Venkovní Pevné sítěžaluzie C-80 / C-80 CC. Venkovní žaluzie EXT-50 / EXT-50H. Sešit 4 (6/2007) Sešit 2 (2/2011)

Venkovní žaluzie. Sítě proti hmyzu. Venkovní Pevné sítěžaluzie C-80 / C-80 CC. Venkovní žaluzie EXT-50 / EXT-50H. Sešit 4 (6/2007) Sešit 2 (2/2011) Ceník Ceník a manuál manuál Venkovní žaluzie Sítě proti hmyzu Venkovní Pevné sítěžaluzie / Venkovní Dveřní sítěžaluzie Venkovní Rolovací sítě žaluzie okenní Venkovní Rolovací sítě žaluzie dveřní Venkovní

Více

GEWA - břemenová traverza, typ WTS

GEWA - břemenová traverza, typ WTS GEWA - břemenová traverza, typ WTS se 2 jistícími háky Tyto traverzy mají dva pevně umístěné jistící háky a uprostřed závěsné oko pasující na zátěžový hák dle DIN 15401. K dodání také s 2- pramenným úvazkem

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU STAVEBNÍ VRÁTKY Tato zařízení jsou určena výhradně ke zvedání materiálu. TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení si tuto příručku důkladně prostudujte.

Více

RECA DRŽÍ.PŮSOBÍ.HÝBE. RECA regálové řešení. www.reca.cz

RECA DRŽÍ.PŮSOBÍ.HÝBE. RECA regálové řešení. www.reca.cz RECA DRŽÍ.PŮSOBÍ.HÝBE. RECA regálové řešení www.reca.cz Zásuvný systém pro sklad, dílny, provozy jednostranně použitelné, nastavitelné díky příčnému vyztužení Závěsné konzole pro rohové řešení zástrčný

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Ceník nerezového zábradlí

Ceník nerezového zábradlí Ceník nerezového zábradlí Zakázková výroba zábradlí orientační cena bez DPH za 1 bm od zábradlí s bezpečnostním sklem, s bočním kotvením, oblý držák skla, kulatý sloupek 9 600,00 zábradlí s prutovou výplní,

Více

TECHNICKÁ A PROVOZNÍ DOKUMENTACE

TECHNICKÁ A PROVOZNÍ DOKUMENTACE TECHNICKÁ A PROVOZNÍ DOKUMENTACE RUČNÍ HYDRAULICKÝ JEŘÁB ZHR-300/S Obsah. Úvod 2. Určení 3. Technický popis 4. Technické údaje 5. Příprava jeřábu k použití 6. Pracovní podmínky 7. Provozní a bezpečnostní

Více

12 mm vůle v drážce 18/20 mm šířka přesahu 9/13 mm osa kování

12 mm vůle v drážce 18/20 mm šířka přesahu 9/13 mm osa kování Montážní návod větracích nůžek Závěsová strana E5, systém 12/(20)-9(13) 12 mm vůle v drážce /20 mm šířka přesahu 9/13 mm osa kování Funkční bezpečnost kování Záruky na výrobek - předpisy Pro zajištění

Více

Systémy skříní. Samostatně stojící systémová skříň SE 8 Šířka: 600 800 mm...98 Šířka: 1000 1800 mm...99

Systémy skříní. Samostatně stojící systémová skříň SE 8 Šířka: 600 800 mm...98 Šířka: 1000 1800 mm...99 Systémy skříní Systémy řadových skříní TS 8 Výška: 1200 mm/1400 mm, hloubka: 500 mm...72 Výška: 1600 mm, hloubka: 500 mm...73 Výška: 1800 mm, hloubka: 400 mm...73 Výška: 1800 mm, hloubka: 500 mm...74 Výška:

Více

Výbava Svislé markýzy

Výbava Svislé markýzy Výbava Svislé markýzy Svislé markýzy Typ 470 Typ 490 Typ 499 Typ 0 Pohon a ovládání Motorový pohon (včetně ovládacího spínače) Dálkově ovládaný motor (včetně 1- kanálového rádiového ručního vysílače) O

Více

TĚSNĚNÍ PVC KOMBINACE TVRDÉ / MĚKKÉ 06.01.01.0

TĚSNĚNÍ PVC KOMBINACE TVRDÉ / MĚKKÉ 06.01.01.0 TĚSNĚNÍ PVC KOMBINACE TVRDÉ / MĚKKÉ 06.01.01.0 Deskové díly překližka, plywood, um.hmoty a sendviče ) jsou olemovány tvrdým PVC U-profilem s měkkými PVC jazýčky nosy na konci. Takto olemované deskové díly

Více

Koncový ceník Strana 1

Koncový ceník Strana 1 Koncový ceník Strana 1 APC 5001 ACS INT autíčko 15 mm ACS INT ks 4,50 21% 5,40 APC 5000 ACS INT autíčko 31 mm ACS INT ks 4,50 21% 5,40 APE 3125 ACS INT koncovka 125 mm ACS INT ks 17,00 21% 20,60 APE 3156

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více