Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)"

Transkript

1 0-206 CZ-PL-RUS

2 Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2)

3 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení pro napínání řetězu, víko řetězky Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení, Ochranný kryt ruky Těleso nádrže Systém AV, trubka rukojeti Kryt, Vedení vzduchu Nosič karburátoru, vzduchový filtr Karburátor CQ-S2, CQ-S78D Karburátor CQ-S253, CQ-S22, CQ-S79D Karburátor CQ-S254, CQ-S23, CQ-S80D Karburátor Ovládání plynu Vytápění Nástroje, zvláštní příslušenství Laser 2-in- (není v USA, CDN) Číslo stroje Nátrubek Montážní nářadí Upínací pás Montážní čep Lisovací objímka Lisovací čep Těsnící destička Kleště A9 Vložka T20x25 T27x25 Hadice 35 mm Seřizovací měrka Montážní nářadí Montážní trubka Zkušební příruba Montážní hák Čepový klíč M8 Montážní hák Zkušební přístroj zapalování ZAT 3 Zkušební přístroj zapalování ZAT 4 Vložka SW 3 dlouhá Dorazová lišta Seřizovací kotoučová měrka Momentový klíč s optickým/akustickým signálním zařízením Momentový klíč s optickým/akustickým signálním zařízením Čelisti (s profilem č ) Závitová objímka Objímka Závitová objímka Zátka Montážní kozlík Montážní nářadí 0 Stahovací přípravek Podložka Lisovací objímka Montážní objímka Šroubovák Stahovák Stahovák Narážecí nástroj na svorkovnice Kryt Nátrubek Čerpadlo Šroubovák T8 Šroub s nákružkem Upínka Aku-adaptér diagnostického přístroje AAD Diagnostický přístroj MDG Šroubovák T27x50 Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (3)

4 Table of contents Souprava "Montážního nářadí AS" Šroubovák T0 Šroubovák T0 Zahnlose Kette.325-,3 (40 cm / 6-) Vložka SW 8 dlouhá Seřizovací měrka Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (4)

5 Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (5)

6 MS 26, MS 26 C Olejové čerpado, spojka Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Zařízení pro napínání řetězu, víko řetězky Zapalování, kabelový svazek Systém AV, trubka rukojeti Kryt, Vedení vzduchu Řetězová brzda Startovací zařízení, Ochranný kryt ruky Nosič karburátoru, vzduchový filtr Těleso nádrže Karburátor CQ-S2, CQS78D Ovládání plynu Karburátor CQ-S253, CQS22, CQ-S79D Vytápění Karburátor CQ-S254, CQS23, CQ-S80D Karburátor Nástroje, zvláštní příslušenství Laser 2-in- (není v USA, CDN) Číslo stroje () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (6)

7 MS 26, MS 26 C Nátrubek Montážní nářadí Montážní čep Upínací pás Lisovací objímka Lisovací čep Vložka T20x25 T27x25 Montážní trubka Těsnící destička Kleště A9 Seřizovací měrka Montážní nářadí Montážní hák Čepový klíč M8 Zkušební přístroj zapalování ZAT 4 Vložka SW 3 dlouhá Momentový klíč s optickým/akustickým signálním zařízením Momentový klíč s optickým/akustickým signálním zařízením Hadice 35 mm Zkušební příruba Montážní hák Zkušební přístroj zapalování ZAT 3 Dorazová lišta Seřizovací kotoučová měrka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (7)

8 MS 26, MS 26 C Čelisti (s profilem č ) Závitová objímka Zátka Objímka Montážní nářadí 0 Montážní kozlík Podložka Závitová objímka Lisovací objímka Stahovák Stahovák Nátrubek Stahovací přípravek Montážní objímka Šroubovák Narážecí nástroj na svorkovnice Kryt Šroubovák T8 Šroub s nákružkem Čerpadlo Šroubovák T27x50 Upínka Aku-adaptér diagnostického přístroje AAD Diagnostický přístroj MDG () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (8)

9 MS 26, MS 26 C Šroubovák T0 Šroubovák T0 Zahnlose Kette.325-,3 (40 cm / 6-) Souprava "Montážního nářadí AS" Vložka SW 8 dlouhá Seřizovací měrka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (9)

10 MS 26, MS 26 C Popis Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení pro napínání řetězu, víko řetězky Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení, Ochranný kryt ruky Těleso nádrže Systém AV, trubka rukojeti Kryt, Vedení vzduchu Nosič karburátoru, vzduchový filtr Karburátor CQ-S2, CQ-S78D Karburátor CQ-S253, CQ-S22, CQ-S79D Karburátor CQ-S254, CQ-S23, CQ-S80D Karburátor Ovládání plynu Vytápění Nástroje, zvláštní příslušenství Laser 2-in- (není v USA, CDN) Číslo stroje Nátrubek Montážní nářadí Upínací pás Montážní čep Lisovací objímka Lisovací čep Těsnící destička Kleště A9 Vložka T20x25 T27x25 Hadice 35 mm Seřizovací měrka Montážní nářadí Montážní trubka Zkušební příruba Montážní hák Čepový klíč M8 Montážní hák Zkušební přístroj zapalování ZAT 3 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (0)

11 MS 26, MS 26 C Popis Zkušební přístroj zapalování ZAT 4 Vložka SW 3 dlouhá Dorazová lišta Seřizovací kotoučová měrka Momentový klíč s optickým/akustickým signálním zařízením Momentový klíč s optickým/akustickým signálním zařízením Čelisti (s profilem č ) Závitová objímka Objímka Závitová objímka Zátka Montážní kozlík Montážní nářadí 0 Stahovací přípravek Podložka Lisovací objímka Montážní objímka Šroubovák Stahovák Stahovák Narážecí nástroj na svorkovnice Kryt Nátrubek Čerpadlo Šroubovák T8 Šroub s nákružkem Upínka Aku-adaptér diagnostického přístroje AAD Diagnostický přístroj MDG Šroubovák T27x50 Souprava "Montážního nářadí AS" Šroubovák T0 Šroubovák T0 Zahnlose Kette.325-,3 (40 cm / 6-) Vložka SW 8 dlouhá Seřizovací měrka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 ()

12 Kliková skříň () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2)

13 Kliková skříň Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Polovina klikové skříně, strana ventilátoru 3-8, 35, 37, Sada kuličkových ložisek 3, Radiální kuličkové ložisko 5x32x Těsnící kroužek hřídele 5x22x Objímka Válcový kolík,8x Objímka Dorazový nárazník Polovina klikové skříně (,4,5,6,7,2,3,4) 6, 7, 3, 4, 8, 9, 2 24, Polovina klikové skříně (2,3) 6, 7, 3, 4, 8, 9, 2 24, Polovina klikové skříně (8,9,0,) 6, 7, 3, 4, 8-23, 25, Souprava 2, Radiální kuličkové ložisko 5x35x Těsnící kroužek hřídele 5x29,6x Dorazový nárazník (2,0,2) Dorazový nárazník (,3,4) Dorazový nárazník (,3,4,5,6,7,8,9,4) Ventil Rýhovaný hřeb s válcovou hlavou 2,6x Rýhovaný hřeb s válcovou hlavou 2,6x8 (8,9,0,) Čep Čep Čep Čep (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Čep (8,9,0,) Šroub s nákružkem M8 (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Šroub s nákružkem M8 (2,3) Hadice Sací hlava Sada těsnění Těsnění Klikový hřídel Klikový hřídel Pojistný kroužek 5x Šroub IS-M5x27 3, 35 32, 35 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (3)

14 Kliková skříň Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Šroub s válcovou hlavou IS-M5x Uzávěr nádržky Kulatý těsnící kroužek 23x Zachytávač řetězu Šroub s válcovou hlavou IS-P6x Sada těsnění (B) 36 * Include 38 4, 4, 3 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (4)

15 Válec, tlumič výfuku () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (5)

16 Válec, tlumič výfuku Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Válec s pístem Ø 44,7 mm (,3,4,5,6,7,8,9,4) Válec s pístem Ø 44,7 mm (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Válec s pístem Ø 44,7 mm (2) Píst Ø Ø 44,7 mm Těsnící pístní kroužek Ø 44,7x,2 mm Pístní čep 0x6x rozpěrný pojistný kroužek Věnec jehlového ložiska 0x4x3, Dekompresní ventil (,3,4,5,6,7,8,9,4) Dekompresní ventil (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Těsnění válce Šroub s válcovou hlavou IS-M5x Koleno Šroub s válcovou hlavou IS-M4x Zapalovací svíčka NGK BPMR7A Zapalovací svíčka Bosch WSR 6 F Těsnění tlumiče výfuku Tlumič výfuku (,2,3,4,5,8,0,2) Zátka Tlumič výfuku USDA Cert. I.D. 4/32 USA (6,7,9,,3,4) Ochranné sítko proti jiskření USA (6,7,9,,3,4) Závitořezný šroub M4x9,6 USA (6,7,9,,3,4) Šroub s válcovou hlavou IS-M5x Sada těsnění (B) 2 0 * * 8 8, 20, 2, 6 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (6)

17 Olejové čerpado, spojka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (7)

18 Olejové čerpado, spojka Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Olejové čerpadlo Podložka Tlačná pružina Píst čerpadla Ložiskové pouzdro Kulatý těsnící kroužek 4x Regulační čep Upínací kolík 2x Těsnící kroužek B4x Šroub s válcovou hlavou IS-M4x Šnek Unášeč Spojka Unášeč Odstředivé závaží Tažná pružina Držák Krycí kotouč Věnec jehlového ložiska 0x3x Souprava "Prstencová řetězka 0.325" 7z" (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) 24, 28, Souprava "Prstencová řetězka 0.325" 8z" (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) 25, 28, Souprava "Prstencová řetězka 3/8" 7z" (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) 26, 28, Souprava "Prstencová řetězka 3/8" P 7z" (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Prstencová řetězka 0.325" 7z (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Prstencová řetězka 0.325" 8z (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Prstencová řetězka 3/8" 7z (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Prstencová řetězka 3/8" Picco 7z (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Podložka Ø 27 mm (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Pojistná podložka 8x,3 (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Řetězka 0.325" 7z (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Řetězka 3/8" 7z (B) (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (8)

19 Řetězová brzda () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (9)

20 Řetězová brzda Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Páka (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Páka Pružina Pojistná podložka Pojistná podložka 4 (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Brzdný pás (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Šroub s válcovou hlavou IS-M4x Tažná pružina (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Hadice (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Tažná pružina (8,9,0,) Hadice (8,9,0,) Brzdová páka (8,9,0,) Tažná pružina (8,9,0,) Brzdný pás 0.325" 7z (0,) Brzdný pás 0.325" 7z (8,9) Brzdný pás 3/8" Picco 7z (B) (0,) Brzdný pás 3/8" Picco 7z (B) (8,9) Podložka Ø 27 mm (8,9,0,) Pojistná podložka 8x,3 (8,9,0,) Víko (,3,4,5,6,7,8,9,4) Víko (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Víko (2,3) Šroub s válcovou hlavou IS-M4x2 2 * Include 9 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (20)

21 Zařízení pro napínání řetězu, víko řetězky () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2)

22 Zařízení pro napínání řetězu, víko řetězky Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Tlačný element (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Napínací šoupátko (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Souprava "Čelní kolo / upínací šroub" (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) 3 Čelní kolo (D) (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) 4 Upínací šroub (D) (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Kulatý těsnící kroužek 7x,5 (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Plechový kryt (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Šroub s válcovou hlavou IS-M4x Podpěrka (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Boční plech (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Víko řetězky (,4,5,6,7,8,9,4) Kluzná lišta (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Ochranný kryt (,4,5,6,7,8,9,4) Matice s nákružkem M8 (,4,5,6,7,8,9,4) 4 * Víko řetězky (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) 5 * Ochranný kryt (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) 6 * Matice s nákružkem M8 (,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Ozubený doraz (,3,4,5,6,7,8,9,4) Ozubený doraz (2,0,,2,3,4) Šroub s válcovou hlavou IS-M5x Pojistná matice M Ozubený doraz (B) Ozubený doraz (B) Šroub s šestihrannou hlavou M5x2 (B) Pojistná matice M5 (B) Boční plech, vnitřní (2,3) Napínací kotouč (2,3) Matice M4 (2,3) Víko řetězky (2,3) Šroub s válcovou hlavou P4x2 (2,3) Plechový kryt (2,3) Napínací kolo (2,3) Křídlatá matice (2,3) Informační štítek ARCTIC (6) Include , 5, 6 7, , 29-3 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (22)

23 Zapalování, kabelový svazek () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (23)

24 Zapalování, kabelový svazek Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Setrvačník (,0,,4) Setrvačník (3,4,7,8,9) Setrvačník (2,3) Setrvačník (5,6) Setrvačník (2) Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (2) Západka (2) Pojistná podložka 3,2 (2) Generátor (5,6,2,3) Šroub s válcovou hlavou IS-M4x2 (5,6,2,3) Izolační hadička 35 mm (5,6,2,3) Matice s nákružkem M8x Modul zapalování (,2,0,,2,3,4) Ochranná průchodka (,2,0,,2,3,4) Řídicí přístroj USA (3,4,5,6,7,8,9) Ochranná průchodka (3,4,5,6,7,8,9) Zapalovací vedení m Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci Nástrčka zapalovacího vedení Zakrytí Šroub s válcovou hlavou IS-M4x Kabelový svazek (,4) Kabelový svazek (2,0,,2,3,4) Kabelový svazek (3,4,5,6,7,8,9) Kabelový svazek (5,6,2,3) Vedení uzemnění (5,6,2,3) Vedení uzemnění (5,6,2,3) 27 * Include 6-8 4, () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (24)

25 Startovací zařízení, Ochranný kryt ruky () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (25)

26 Startovací zařízení, Ochranný kryt ruky Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Těleso ventilátoru se startovacím zařízením (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Těleso ventilátoru (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Pouzdro Podložka (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Nýt (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Segment (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Vratná pružina (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Lanová kladka (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Západka (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Podložka Pružina Rukojeť ElastoStart Ø 3,5 mm (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Startovací lano Ø 3,5x960 mm (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Startovací lano Ø 3,5 mm / 28 kusů (A,B) (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Čepička (,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Těleso ventilátoru se startovacím zařízením (2) 2, 9, 0, Těleso ventilátoru (2) 2, 5, Podložka (2) Objímka (2) Segment (2) Podložka (2) Vratná pružina (2) Lanová kladka (2) Západka (2) Pouzdro pružiny (2) Unášeč (2) Podložka (2) Pojistný kroužek 8x (2) Rukojeť (2) Startovací lano Ø 3x960 mm (2) Šroub s válcovou hlavou IS-M5x Ochranný kryt ruky Kombinovaný šroub M Typový štítek MS 26 (,2,3,4) Typový štítek MS 26 C (2,3,4,5,6,7,8,9,0,) 3 2, 3 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (26)

27 Startovací zařízení, Ochranný kryt ruky Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Informační štítek USA Souprava "Krycí deska" (B) Šroub s válcovou hlavou IS-D4x5 (B) Include 35 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (27)

28 Těleso nádrže () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (28)

29 Těleso nádrže Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Těleso nádrže (5,6,2,3,4) 5-7, Těleso nádrže (,3,4,7,4) 5-7, Těleso nádrže (2) 5-7, 0, Těleso nádrže (8,9,0,) 5-7, 4, 5, Větrání nádrže Hadice Sací hlava Zalomený nátrubek Hadice Průchodka (2) Zalomený nátrubek (2) Hadice (2) Zalomený nátrubek (2) Uzávěr nádržky Kulatý těsnící kroužek 25x3, Informační štítek (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Informační štítek QS (8,9,0,) Informační štítek USA Informační štítek USA (9) Informační štítek CDN () 5 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (29)

30 Systém AV, trubka rukojeti () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (30)

31 Systém AV, trubka rukojeti Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Kroužkový tlumič/nárazník (,2,3,4,5,8,0,2) Kroužkový tlumič/nárazník (6,7,9,,3,4) Úložná zátka pružiny Pružina Pružina Úložná zátka pružiny (,2,0,,2,3,4) Úložná zátka pružiny (,3,4,5,6,7,8,9,4) Úložná zátka pružiny (,3,4,5,6,7,8,9) Pojistka (,2,3,4,7,8,9,0,,4) Pojistka (5,6,2,3) Úložná zátka pružiny (5,6,2,3) Objímka (5,6,2,3) Šroub s válcovou hlavou IS-M5x6 (5,6,2,3) Šroub s válcovou hlavou IS-M5x Pružina AV Šroub s válcovou hlavou IS-P5x Šroub s válcovou hlavou IS-M4x Dorazový nárazník (2,0,2) Dorazový nárazník (,3,4,5,6,7,8,9,4) Dorazový nárazník Dorazový nárazník (,3,4) Trubka rukojeti (,3,4,7,8,9,0,,4) Trubka rukojeti (2) Trubka rukojeti (5,6,2,3) Šroub s válcovou hlavouis-p6x32,5 (,3,4,7,8,9,0,,4) Šroub s válcovou hlavouis-is-p6x30 (5,6,2,3) 8 * Include () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (3)

32 Kryt, Vedení vzduchu () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (32)

33 Kryt, Vedení vzduchu Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Kryt (,4) Kryt (3,4,7,8,9) Kryt (5,6) Kryt (7,9), 39, Kryt (4), 39, 4 6 * Kryt (,0,,4) 7 * Kryt (3,4,7,8,9) 8 * Kryt (2,3), 2 9 * Kryt (5,6), Kryt (2), Uzávěr Průchodka (5,6,2,3) Čepička (2) Informační štítek uzávěr nádržky USA (7,9,,3,4) Informační štítek uzávěr nádržky USA (,3,4) Kryt vedení vzduchu Kabelová svorka (5,6,2,3) Ochranná průchodka proti dešti (5,6,2,3) Šoupátko Kryt vedení vzduchu (,3,4,5,6,7,8,9,4) Kryt vedení vzduchu (,2,3,4,5,6,7,8,9,0,,2,3,4) Držák (5,6,2,3) Spínač (5,6,2,3) Podložka (5,6,2,3) Šestihranná matice (5,6,2,3) Vedení uzemnění (5,6,2,3) Vedení uzemnění (2,3) Kabelová svorka (5,6,2,3) Držák (2) Čerpadlo paliva (2) Hadice 2,2x5,4 mm x m, R5 (2) Hadice 2,2x5,4 mm x m, R5 (2) Zalomený nátrubek (2) Hadicová svorka (2) Šroub s válcovou hlavou IS-M4x2 (5,6,2,3) Vstupní oddělovač (2,0,,2,3,4) Vstupní oddělovač (,3,4,5,6,7,8,9,4) Šroub s válcovou hlavou IS-M5x * * () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (33)

34 Kryt, Vedení vzduchu Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Výstraha Ochranné sítko proti jiskření USA (7,9,4) Výstraha Ochranné sítko proti jiskření USA (7,9,,4) Informační štítek uzávěr nádržky USA (7,9,4) Informační štítek uzávěr nádržky USA (6,7,9,,3,4) 40 * 4 42 * Include () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (34)

35 Nosič karburátoru, vzduchový filtr () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (35)

36 Nosič karburátoru, vzduchový filtr Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Nosič karburátoru Podložka Karburátor (,0,,4) Karburátor CQ-S2 (,0,,4) Karburátor CQ-S253 (2) Karburátor CQ-S23 (2,3) Karburátor CQ-S254 (2,3) Karburátor CQ-S22 (2) Karburátor (3,4,7,8,9) Karburátor (5,6) Dno filtru (2,0,,2,4) Dno filtru (2,3) Dno filtru (,3,4,5,6,7,8,9,4) Tlumič, nárazník Nárazový hrnec Šestihranná matice M Vzduchový filtr HD Vzduchový filtr PA (B) (2,3) 4 * 5 6 * 7 8 * () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (36)

37 Karburátor CQ-S2, CQ-S78D () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (37)

38 Karburátor CQ-S2, CQ-S78D Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Karburátor (,0,,4) 4-8, 0-20, 22, 23, 25 28, 30, 32 2 * Karburátor CQ-S2 (,0,,4) 4-8, 0-8, 2-23, 25 27, 29, 3, 32 3 * Karburátor CQ-S78D (C) (,0,,4) 4-7, 9-8, 2-22, 24 27, 29, 3, Vstupní jehla (,0,,4) Regulační páčka sání (,0,,4) Pružina (,0,,4) Osa (,0,,4) Šroub (,0,,4) Šroub s nákružkem (,0,,4) Těsnění (,0,,4) Regulační membrána (,0,,4) Uzávěrné víko (,0,,4) Šroub s nákružkem (,0,,4) Kulatý těsnící kroužek 7x,5 (,0,,4) Membrána čerpadla (,0,,4) Těsnění (,0,,4) Uzávěrné víko (,0,,4) Šroub se zápustnou čočkovitou hlavou (,0,,4) Seřizovací šroub volnoběhu (,0,,4) Čepička (,0,,4) Seřizovací šroub volnoběhu (,0,,4) Hlavní seřizovací šroub (,0,,4) Čepička (,0,,4) Čepička (,0,,4) Čepička (,0,,4) Dorazový šroub volnoběhu (,0,,4) Síto (,0,,4) Páka (,0,,4) Páka (,0,,4) Šroub s nákružkem (,0,,4) Šroub s plochou hlavou M3x3,5 (,0,,4) Kroužek (,0,,4) Souprava (B) (,0,,4) * * * * * 20 0,, 5, 6 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (38)

39 Karburátor CQ-S253, CQ-S22, CQ-S79D () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (39)

40 Karburátor CQ-S253, CQ-S22, CQ-S79D Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Karburátor CQ-S253 (2) 4-8, 0-20, 22, 23, * Karburátor CQ-S22 (2) 4-8, 0-8, 2-23, * Karburátor CQ-S79D (C) (2) 4-7, 9-8, 2-23, Vstupní jehla (2) Regulační páčka sání (2) Pružina (2) Osa (2) Šroub (2) Šroub s nákružkem (2) Těsnění (2) Regulační membrána (2) Uzávěrné víko (2) Šroub s nákružkem (2) Kulatý těsnící kroužek 7x,5 (2) Membrána čerpadla (2) Těsnění (2) Uzávěrné víko (2) Šroub se zápustnou čočkovitou hlavou (2) Seřizovací šroub volnoběhu (2) Čepička (2) Seřizovací šroub volnoběhu (2) Hlavní seřizovací šroub (2) Čepička (2) Čepička (2) Čepička (2) Dorazový šroub volnoběhu (2) Síto (2) Páka (2) Šroub s plochou hlavou M3x3,5 (2) Kroužek (2) Souprava (B) (2) * * * 20 0,, 5, 6 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (40)

41 Karburátor CQ-S254, CQ-S23, CQ-S80D () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (4)

42 Karburátor CQ-S254, CQ-S23, CQ-S80D Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Karburátor CQ-S254 (2,3) 4-8, 0-20, 22, 23, * Karburátor CQ-S23 (2,3) 4-8, 0-8, 2-23, * Karburátor CQ-S80D (C) (2,3) 4-7, 9-8, 2-23, Vstupní jehla (2,3) Regulační páčka sání (2,3) Pružina (2,3) Osa (2,3) Šroub (2,3) Šroub s nákružkem (2,3) Těsnění (2,3) Regulační membrána (2,3) Uzávěrné víko (2,3) Šroub s nákružkem (2,3) Kulatý těsnící kroužek 7x,5 (2,3) Membrána čerpadla (2,3) Těsnění (2,3) Víko čerpadla (2,3) Šroub (2,3) Seřizovací šroub volnoběhu (2,3) Čepička (2,3) Seřizovací šroub volnoběhu (2,3) Hlavní seřizovací šroub (2,3) Čepička (2,3) Čepička (2,3) Čepička (2,3) Dorazový šroub volnoběhu (2,3) Síto (2,3) Páka (2,3) Šroub s plochou hlavou M3x3,5 (2,3) Kroužek (2,3) Termospínač (2,3) Souprava (B) (2,3) * * * 20 0,, 5, 6 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (42)

43 Karburátor () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (43)

44 Karburátor Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Karburátor (3,4,7,8,9) - 5, 7, Karburátor (5,6) - 4, 6, Vstupní jehla (3,4,5,6,7,8,9) Pružina (3,4,5,6,7,8,9) Regulační páčka sání (3,4,5,6,7,8,9) Osa (3,4,5,6,7,8,9) Šroub (3,4,5,6,7,8,9) Těsnění (3,4,5,6,7,8,9) Regulační membrána (3,4,5,6,7,8,9) Uzávěrné víko (3,4,5,6,7,8,9) Šroub s nákružkem (3,4,5,6,7,8,9) Kulatý těsnící kroužek 7x,5 (3,4,5,6,7,8,9) Membrána čerpadla (3,4,5,6,7,8,9) Těsnění (3,4,5,6,7,8,9) Uzávěrné víko (3,4,7,8,9) Víko čerpadla (5,6) Šroub se zápustnou čočkovitou hlavou (3,4,7,8,9) Šroub (5,6) Síto (3,4,5,6,7,8,9) Páka (3,4,5,6,7,8,9) Šroub s nákružkem (3,4,5,6,7,8,9) Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (3,4,5,6,7,8,9) Páčka sytiče (3,4,5,6,7,8,9) Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (3,4,5,6,7,8,9) Páčka sytiče (3,4,5,6,7,8,9) Šroub (3,4,5,6,7,8,9) Čepička (3,4,5,6,7,8,9) Spínač (3,4,5,6,7,8,9) Zátka (3,4,5,6,7,8,9) Šroub s válcovou hlavou A2,5x6 (3,4,5,6,7,8,9) Kroužek (3,4,5,6,7,8,9) Elektromagnetický ventil (3,4,5,6,7,8,9) Držák (3,4,5,6,7,8,9) Šroub (3,4,5,6,7,8,9) Souprava (B) (3,4,5,6,7,8,9) 29, 30 8, 9, 3, 4 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (44)

45 Ovládání plynu () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (45)

46 Ovládání plynu Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Plynová páka (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Pojistka plynové páčky (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Miska rukojeti (,2,3,4,5,6,7,2,3,4) Válcový kolík 5x Plynové pákoví Spínací hřídel (,2,0,,2,3,4) Spínací hřídel (3,4,5,6,7,8,9) Kontaktní pružina (2,0,,2,3,4) Kontaktní pružina (,3,4,5,6,7,8,9,4) Pákoví startéru Plynová páka (8,9,0,) Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (8,9,0,) Pojistka plynové páčky (8,9,0,) Šroubovitá válcová pružina s prodlouženými konci (8,9,0,) Jehlový váleček 3x25,8 (8,9,0,) Páka (8,9,0,) Brzdový bouden (8,9,0,) Podpěrka (8,9,0,) Šroub s válcovou hlavou IS-P4x0 (8,9,0,) Šroub s válcovou hlavou IS-P4x0 (8,9,0,) Miska rukojeti (8,9,0,) Include 5 9, 20 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (46)

47 Vytápění () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (47)

48 Vytápění Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Trubka rukojeti (5,6,2,3) Šroub s nákružkem (5,6,2,3) Pouzdro (5,6,2,3) Vložka do trubky rukojeti (5,6,2,3) Držák trubky rukojeti (5,6,2,3) Šroub s válcovou hlavouis-is-p6x30 (5,6,2,3) Zakrytí (5,6,2,3) Kabelový svazek (5,6,2,3) Izolační hadička 35 mm (5,6,2,3) Topný prvek (5,6,2,3) Svěrka (5,6,2,3) Termospínač (2,3) Termospínač (5,6) Topný prvek (2,3) Topný prvek (5,6) Spínač (5,6,2,3) Podložka (5,6,2,3) Šestihranná matice (5,6,2,3) Vedení uzemnění (5,6,2,3) Vedení uzemnění (2,3) 20 * () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (48)

49 Nástroje, zvláštní příslušenství () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (49)

50 Nástroje, zvláštní příslušenství Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Souprava "Nářadí" (2,0,,2,3,4), Souprava "Nářadí" (3,4,5,6,7,8,9) 2, 3, Souprava "Nářadí" (,4) Kombiklíč (2,0,,2,3,4) Kombiklíč (,3,4,5,6,7,8,9,4) Šroubovák IS 5x20x Šroubovák (,2,0,,2,3,4) Brašna na nářadí Pilovací měrka (B) () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (50)

51 Laser 2-in- (není v USA, CDN) () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (5)

52 Laser 2-in- (není v USA, CDN) Zn. c. Kód výrobku Mno ž. Popis Include Laser 2-in- (B)(C) (,2,3,4,7,8,9,0,,4) Laser (B) (,2,3,4,7,8,9,0,,4) Těleso - spodní polovina (B) (,2,3,4,7,8,9,0,,4) Výstražný štítek (B) (,2,3,4,7,8,9,0,,4) Šroub s válcovou hlavou IS-P4x0 (B) (,2,3,4,7,8,9,0,,4) Taška na akumulátor (B) (,2,3,4,7,8,9,0,,4) Držák (B) (,2,3,4,7,8,9,0,,4) () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (52)

53 Číslo stroje () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (53)

54 Číslo stroje Zn. c. Mno ž. Popis Poloha výrobního čísla () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (54)

55 Nátrubek () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (55)

56 Nátrubek Kód výrobku Mno ž. Popis Nátrubek () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (56)

57 Montážní nářadí () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (57)

58 Montážní nářadí Kód výrobku Mno ž. Popis Montážní nářadí Šestihranná matice M6 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (58)

59 Upínací pás () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (59)

60 Upínací pás Kód výrobku Mno ž. Popis Upínací pás () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (60)

61 Montážní čep () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (6)

62 Montážní čep Kód výrobku Mno ž. Popis Montážní čep () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (62)

63 Lisovací objímka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (63)

64 Lisovací objímka Kód výrobku Mno ž. Popis Lisovací objímka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (64)

65 Lisovací čep () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (65)

66 Lisovací čep Kód výrobku Mno ž. Popis Lisovací čep () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (66)

67 Těsnící destička () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (67)

68 Těsnící destička Kód výrobku Mno ž. Popis Těsnící destička () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (68)

69 Kleště A9 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (69)

70 Kleště A9 Kód výrobku Mno ž. Popis Kleště A9 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (70)

71 Vložka T20x25 T27x25 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (7)

72 Vložka T20x25 T27x25 Kód výrobku Mno ž. Popis Vložka T20x25 T27x25 () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (72)

73 Hadice 35 mm () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (73)

74 Hadice 35 mm Kód výrobku Mno ž. Popis Hadice 35 mm () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (74)

75 Seřizovací měrka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (75)

76 Seřizovací měrka Kód výrobku Mno ž. Popis Seřizovací měrka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (76)

77 Montážní nářadí () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (77)

78 Montážní nářadí Kód výrobku Mno ž. Popis Montážní nářadí () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (78)

79 Montážní trubka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (79)

80 Montážní trubka Kód výrobku Mno ž. Popis Montážní trubka () MS 26, (2) MS 26 C-BE, (3) MS 26 C-BM, (4) MS 26 C-M, (5) MS 26 C-M VW, (6) MS 26 C-M VWZ Arctic, (7) MS 26 C-M Z, (8) MS 26 C-MQ, (9) MS 26 C-MQ Z, (0) MS 26 C-Q, () MS 26 C-Q Z, (2) MS 26-VW, (3) MS 26-VWZ, (4) MS 26-Z Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (80)

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 27.08.2018 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 208 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 207 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 07 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 5 5 5 5 MAX evo JUNIOR MAX evo MINI MAX evo MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: - ### R959 SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT ŘETĚZU Prodejní

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 /

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno Čelní a zadní okno 1 Čelní a zadní okno Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 12-150-94001 Sklo čelního okna pro levé řízení 1 110-740513 12-150-94001 Sklo čelního okna (provedení Float") 1

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 125 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: 1 ROTAX - Kapitola 1 SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX Prodejní cena - Kč POZICE KÓD Popis

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Prodejní cena ND včetně DPH

Prodejní cena ND včetně DPH Prodejní cena ND včetně DPH Skupina Obj. číslo-nové Obj. číslo-staré Název Cena vč. DPH Aku nůžky SOLO 12130 2200163 píst 35,00+čep+kroužky 1 413,46 Kč Aku nůžky SOLO 12341 2600141 starter kompletní 1

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH )

Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH ) Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH ) Skupina zboží Obj. číslo-nové Obj. číslo-staré Název ND Cena vč. DPH Aku nůžky SOLO 12130 2200163 píst 35,00+čep+kroužky 1 413,46 Kč Aku nůžky SOLO 12341

Více

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 3 956003 Pouzdro Distance bushing 4 956004 Pouzdro Bushing 6 945201 Šroub napínáku Tightener screw 7 945202 Kámen napínáku

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 1 945071 Matice M8x1 Nut M8x1 2 927010002 Setrvačník Flywheel 3 941000028 Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 3x3,7x10 4 260000016 Gufero 12x22x5 Oil seal 12x22x5 5 260000015 Ložisko 6001 Bearing 6001

Více

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter nut 2 962002 Podložka Washer 15x26x1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter upper cover 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 5 962005 Těsnění vzduchového

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks štít brzdy kompletní brake guard assembly šroub M5x40 screw M průchodka pipe

Pozice Objednací číslo Název Name Ks štít brzdy kompletní brake guard assembly šroub M5x40 screw M průchodka pipe 1 956001 štít brzdy kompletní brake guard assembly 1 2 956002 šroub M5x40 screw M5 40 1 3 956003 průchodka pipe 1 4 956004 průchodka pipe 1 5 945094 čep 3x14 pin 3 14 1 6 945207S napínací šroub tensioner

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin 1 945001 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 945199 Čep štítu Shield pin 3 945198 Pouzdro štítu Shield pin gland 5 945200 Čep štítu brzdy Spacer pin 6 945193 Pomocná pružina Secondary brake pin

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty TAUUS -4 Explozní výkres zakládající se na TAUUS 2. Specifikace jiných modelů v políčkách. 2 4 5 6 7 8 9 0 2 4 5 6 7 8 9 20 2 TAUUS -2 2a* 4a* 5 6a/6b* 40 9 7 22 2 24 25 26 27 28 *Do měsíce výroby září

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 945199 Čep pravého krytu Pin 3 945198 Pouzdro Bushing 5 945200 Čep štítu brzdy Pin 6 945193 Pružina Spring 7 956020 Pružina Spring 8 945197 Západka

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy 1 939000001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 939000002 Šroub M5x40 Screw M5 40 5 939000005 Štít brzdy Front damper 6 939S044 Táhlo Heavy brock 7 956028 Pružina táhla Heavy brock spring 8 939000008

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco TAURUS 1-4 Axial eco 316 Profesionálové v nýtovací technice TAURUS 1-4 Axial eco 143 4976 Špička 17/1 143 4994 Špička17/20 143 501 Špička17/22 143 4955 Špička 17/24 1 143 4973 Špička 17/27 143 4974 Špička

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1 Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1. 10-217-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 13 do 7. série 1 110-940020 1. 10-231-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 18

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204.

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204. STAVEBNÍ MECHANIZACE 2012 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY Délka/ vnější Ø Šířka/ vnitřní Ø Info - použití pro modely: díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového 1 11221-KB01-0700 Ventilové víko Cylinder head cover 1 1 2 90229-KB01-0100 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 1 3 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2 2 4 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Průchodka štítu

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Průchodka štítu 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 1 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 1 3 956003 Průchodka štítu Shield pipe 1 4 956004 Průchodka Pipe 1 5 950A05 Čep 3x14 Pin 3 14 1 6 945207S Napínací

Více

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau SPRINT Verze 9D902-2004 10D902-0155 10A902-2275 QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22 12 322000012 Silenblok Rubber foot 14 322000014 Kolo Wheel 15 322000015 Osa kola Axle 21 322000021 Filtr Filter 22 322000022 Hadička Tube 24 322000024 Pouzdro Protection sheath 25 322000025 Hadička Tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 440000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945213 Plastová podložka Plastic washer B4

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

Příloha č. 1 ke Smlouvě KRPT-168589-7/ČJ-2015-0700VZ pro Část 1 - Cenová tabulka náhradních dílů pro osobní vozidla značky Škoda Počet listů: 187 číslo pol. katalogové číslo název ks cena za ks v Kč/bez

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Matice vzduchového filtru Air filter lock nut Podložka Lock nut washer 15x26x

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Matice vzduchového filtru Air filter lock nut Podložka Lock nut washer 15x26x 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter lock nut 1 2 962002 Podložka Lock nut washer 15x26x1 1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter cover 1 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 1 5 962005 Těsnění

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau INTEC EDGE Verze 121602-0197 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300A 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více