Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue"

Transkript

1 Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 0/ Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200

2

3 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že za ilustrovanou stranou následuje textová strana. Na textové straně jsou tyto kolonky : A A A A 1 2 TR 0/ A - označení skupiny 1 - číslo položky katalogu 2 - název součásti, rozměr - objednací číslo - ČSN - počet kusů do sestavy V obrazové části katalogu znamená: 1 - pozice dílu 1- označení rozpadajícího se dílu 1 - označení sestavy Při objednávce náhradních dílů uveďte vždy: - typ a výrobní číslo stroje - objednací číslo (kolonka ) - přesný název součásti a počet kusů Objednávku zašlete na adresu: LASKI spol. s r.o. 1 Smržice 2 Czech Republic TEL.FAX: Výrobní závod stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků. Proto si vyhrazuje možnost změn na strojích i v dokumentaci.

4 Anweisung für die Bestellung von Ersatzteilen Dieser Katalog umfasst die Ersatzteile und deren Zusammenbau in Montagegruppen. Der Katalog ist so ausgeführt, dass jeweils nach der Bildseite die Textseite folgt. Die Textseite gibt die Bildnummer : A A A A 1 2 TR 0/ A - Bennenung der Gruppe 1 - Die Positionennummer des Katalogs 2 - Die genaue Bennenung des Bestandteils, Dimension - Bestellnummer - CSN - Stückzahl Im Bildnachtrag des Katalogs wird angegeben: 1 - Teilposition 1 - Zerlegens Teil 1 -Bezeichnung der Zusammensetzung Bei jeder Bestellung von Ersatzteilen führen Sie bitte an: - Type der Maschine und die Herstellungsnummer der Maschine - Bestellnummer - Die genaue Bennenung des Bestandteile und Stückzahl Die Bestellung an die Adresse: LASKI spol. s r.o. 1 Smržice 2 Czech Republic TEL.FAX: Das Herstellerwerk vervollkommnet ständing seine Ergzeugnisse aufgrund von Erfahrungen beim Betriebseinsatz sowie von neuesten Erkenntnissen. Deshalb behält er sich das Recht vor, Änderrungen an den Maschinen wie auch in der Begleitdokumentation vorzunehmen.

5 Instructions for ordering spare part This catalogue contains a specification of the spare parts and their arrangement in individual assembling groups. The catalogue is arranged so that after each illustrated page follows the respective text-page. The text includes the following: A A A A 1 2 TR 0/ A - Designation of group 1 - Number of catalogue item 2 - Exact denomination of part, dimension - Ordering number - CSN - Number of pieces It is specified in the figure supplement of the catalogue: 1 - part position 1 - dismanted piece 1 - assembly designation When ordering spare parts, please, always state : - Type of machine and serial number of machine - Ordering number - Exact denomination of part and number of pieces Send your order to: LASKI spol. s r.o. 1 Smržice 2 Czech Republic TEL.FAX: The manufacturers continuously improve their products on the basis of experience gained in the course of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifying the machine as well as the respective documentation

6 0/200 TR 0/ 1 2 2A 2B

7 OBSAH INHALT CONTENS 0/ TR 0/ 1 Drážkovač Grabenfräse Trencher 2 Rameno řetězu 0 DR Kettenarm Chain arm 2A Rameno řetězu 0 DR Kettenarm Chain arm 2B Rameno řetězu 0 DR Kettenarm Chain arm Kolo pravé DR Rad rechts Wheel right Kolo levé DR Rad links Wheel left Motor Motor Engine Pojezdové kolo DR Laufrad Travel wheel

8 A 2, 2A, 2B A 1 0 A 2 2B /200 TR 0/

9 1 Drážkovač Grabenfräse Trencher 0/ TR 0/ 1 Rám DR Rahmen Frame 2 Rameno řetězu 0 DR Kettenarm Chain arm 2A Rameno řetězu 0 DR Kettenarm Chain arm 2B Rameno řetězu 0 DR Kettenarm Chain arm Řetězové kolo DR Kettenrad Chain wheel Kroužek pojistný H 001 ČSN Sicherheitsring Lock ring Matice M0x1, Hlavice mazací M10x ČSN Kopf Head Segment DR Segment Segment Šroub Mx ČSN Šroub Mx ČSN Podložka, ČSN Podložka 000 ČSN Matice M ČSN Páka zvedání ramene DR Hebel zum Armheben Lever for arm lifting 1 Zvedák DR Stossel Tappet 1 Šroub DR Podložka 10, ČSN Matice M ČSN Táhlo DR Lenkstange Pull 20 Čep DR Bolzen Pin 21 Čep DR Bolzen Pin 22 Závlačka,2x ČSN Splint Split pin 2 Závlačka,2x2 100 ČSN Splint Split pin 2 Pružina TZ 2x1x Feder Spring 2 Pružina T Z 1,x1,x Feder Spring 2 Páka DR Hebel Lever 2 Šroub Mx ČSN Podložka DR Rozpěrka DR Spreize Spacer

10 A 2, 2A, 2B A 1 0 A 2 2B /200 TR 0/

11 1 Drážkovač Grabenfräse Trencher 0/ TR 0/ 0 Předlohová hřídel DR Vorgelegewelle Lay shaft 1 Pastorek DR Ritzel Pinion 2 Řemenice DR Remenscheibe Pulley Ložisko UCP Lager Bearing Pero xx ČSN Feder Feather Šroub Mx Napínák předlohy DR Spanner Tightener A Napínák předlohy DR Spanner Tightener Podložka 10, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Řetěz 0 B ČSN Kette Chain 1 Spona 0 B ČSN Spange Clip 2 Kolo pravé DR Rad rechts Wheel right Kolo levé DR Rad links Wheel left Podložka ČSN Závlačka x ČSN Splint Split pin Madlo DR Holm Grip Spodní díl madla DR Holmunterteil Grip bottom part Stavěcí matice DR Stellmutter Adjusting nut Šroub Mx ČSN Podložka 000 ČSN Bezpečnostní spínač Sicherheitsschalter Safety switch 2 Rukojeť Griff Handle Ovladač plyn-sytič Hebel Lever Šroub Mx1 000 ČSN Motor dle provedení Motor Engine Příložka D Beilage Packing piece A Příložka DR Beilage Packing piece Podložka, ČSN

12 A 2, 2A, 2B A 1 0 A 2 2B /200 TR 0/

13 1 Drážkovač Grabenfräse Trencher 0/ TR 0/ Podložka 000 ČSN Matice M ČSN Řemen 1x0Li Riemen Belt 1 Kryt pohonu DR Deckel Cover 2 Matice M ČSN Podložka ČSN Šroub Mx ČSN Podložka, ČSN Podložka 000 ČSN Kryt předlohy DR Deckel Cover Víčko DR Deckel Lid Zámek visací Hängeschloss Padlock 0 Zástěra DR Schürze Apron 1 Příložka DR Beilage Packing piece 2 Šroub Mx ČSN Matice M ČSN Napínák DR Spanner Tightener Šroub M10x Matice M ČSN

14 0/ TR 0/

15 2 Rameno řetězu 0 Kettenarm Chain arm 0/ TR 0/ 1 Náboj DR Nabe Hub 2 Rameno I DR Arm Arm Hřídel DR Welle Schaft Vložka DR Einsatz Insert Kroužek DR Ring Ring Ložisko ČSN Lager Bearing Gufero GP 2x2x Dichtungsring Sealing ring Pero xx0 001 ČSN Feder Feather Kroužek pojistný H 001 ČSN Sicherungsring Retaining ring 10 Podložka 10, Šroub M10x1 000 ČSN Podložka ČSN Kroužek O Ring O Ring O 1 Rameno 0 DR Arm Arm 1 Šroub M1x Řetězka I DR Kettenrad Sprocket 1 Řetězka DR Kettenrad Sprocket 1 Řetězka II DR Kettenrad Sprocket 1 Ložisko 20 A 2RS Lager Bearing 20 Pojistný kroužek D ČSN Sicherungsring Retaining ring 21 Krytka vnitřní DR Innere Kappe Inside cap 22 Šroub M20x Podložka M Matice M Řetěz 0 DR Kette Chain 2 Šnek DR Schnecke Auger 2 Šroub M10x ČSN Matice M ČSN Kroužek šneku DR Ring Ring 0 Matice M1 001 ČSN

16 0/ TR 0/

17 2 Rameno řetězu 0 Kettenarm Chain arm 0/ TR 0/ 1 Kryt řetězu 0 DR Deckel Cover 2 Rameno - sestava 0 DR 00-1 Arm - Baugruppe Arm - Group Krytka řetězky DR Kettenradkappe Sprocket cap Pružina TZ 2,x1x Feder Spring Nosník 0,0 DR Stütze Console Držák krytu DR 00-1 Halter Holder Kryt pohyblivý DR 00-1 Beweglicher Deckel Cover movable Jekl DR Jeklen Steel profiles Příložka výměnná DR Austauschbeilage Exchangeable Packing piece 1

18 A 21A 2A A 0/200 TR 0/ 1A

19 2A Rameno řetězu 0 Kettenarm Chain arm 0/ TR 0/ 1 Náboj DR Nabe Hub 2 Rameno I DR Arm Arm Hřídel DR Welle Schaft Vložka DR Einsatz Insert Kroužek DR Ring Ring Ložisko ČSN Lager Bearing Gufero GP 2x2x Dichtungsring Sealing ring Pero xx0 001 ČSN Feder Feather Kroužek pojistný H 001 ČSN Sicherungsring Retaining ring 10 Podložka 10, Šroub M10x1 000 ČSN Podložka ČSN Kroužek O Ring O Ring O 1A Rameno 0 DR Arm Arm 1 Šroub M1x Řetězka I DR Kettenrad Sprocket 1 Řetězka DR Kettenrad Sprocket 1 Řetězka II DR Kettenrad Sprocket 1 Ložisko 20 A 2RS Lager Bearing 20 Pojistný kroužek D ČSN Sicherungsring Retaining ring 21 Krytka vnitřní DR Innere Kappe Inside cap 22 Šroub M20x Podložka M Matice M A Řetěz 0 DR Kette Chain 2 Šnek DR Schnecke Auger 2 Šroub M10x ČSN Matice M ČSN Kroužek šneku DR Ring Ring 0 Matice M1 001 ČSN

20 A 21A 2A A 0/200 TR 0/ 1A

21 2A Rameno řetězu 0 Kettenarm Chain arm 0/ TR 0/ 1A Kryt řetězu 0 DR Deckel Cover 2 Rameno - sestava 0 DR 00-1 Arm - Baugruppe Arm - Group Krytka řetězky DR Kettenradkappe Sprocket cap Pružina TZ 2,x1x Feder Spring Nosník 0,0 DR Stütze Console Držák krytu DR 00-1 Halter Holder Kryt pohyblivý DR 00-1 Beweglicher Deckel Cover movable Jekl DR Jeklen Steel profiles Příložka výměnná DR Austauschbeilage Exchangeable Packing piece 21

22 B 2 1B 21B B 2B 0/200 TR 0/

23 2B Rameno řetězu 0 Kettenarm Chain arm 0/ TR 0/ 1 Náboj DR Nabe Hub 2 Rameno I DR Arm Arm Hřídel DR Welle Schaft Vložka DR Einsatz Insert Kroužek DR Ring Ring Ložisko ČSN Lager Bearing Gufero GP 2x2x Dichtungsring Sealing ring Pero xx0 001 ČSN Feder Feather Kroužek pojistný H 001 ČSN Sicherungsring Retaining ring 10 Podložka 10, Šroub M10x1 000 ČSN Podložka ČSN Kroužek O Ring O Ring O 1B Rameno 0 DR Arm Arm 1 Šroub M1x Řetězka I DR Kettenrad Sprocket 1 Řetězka DR Kettenrad Sprocket 1 Řetězka II DR Kettenrad Sprocket 1 Ložisko 20 A 2RS Lager Bearing 20 Pojistný kroužek D ČSN Sicherungsring Retaining ring 21 Krytka vnitřní DR Innere Kappe Inside cap 22 Šroub M20x Podložka M Matice M B Řetěz 0 DR Kette Chain 2 Šnek DR Schnecke Auger 2 Šroub M10x ČSN Matice M ČSN Kroužek šneku DR Ring Ring 0 Matice M1 001 ČSN

24 B 2 1B 21B B 2B 0/200 TR 0/

25 2B Rameno řetězu 0 Kettenarm Chain arm 0/ TR 0/ 1B Kryt řetězu 0 DR 00-1 Deckel Cover 2 Rameno - sestava 0 DR 00-1 Arm Baugruppe Arm Group Krytka řetězky DR Kettenradkappe Sprocket cap Pružina TZ 2,x1x Feder Spring Nosník 0 DR 00-1 Stütze Console Držák krytu DR 00-1 Halter Holder Kryt pohyblivý DR Beweglicher Deckel Cover movable Jekl DR Jeklen Steel profiles Příložka výměnná DR Austauschbeilage Exchangeable Packing piece 2

26 0/ TR 0/ 21

27 21 Řetěz 0/21 Kette Chain 0/ TR 0/ 1 Řetěz válečkový patkový 1 článků Kette Chain 2 Spona řetězová Spange Clip Unašeč DR Mitnehmerscheibe Catch driver Unašeč P DR Mitnehmerscheibe Catch driver Unašeč L DR Mitnehmerscheibe Catch driver Hrot DR Spitze Toe Kroužek pojistný Sicherheitsring Lock ring Šroub Mx ČSN Matice M 000 ČSN Řetěz - sestava DR Kette - Baugruppe Chain Group 2

28 0/200 TR 0/ LOKALIZATION - POZ A

29 21 Řetěz 0/1 A Kette Chain 0/ TR 0/ 1 Řetěz válečkový patkový článků Kette Chain 2 Spona řetězová Spange Clip Unašeč DR Mitnehmerscheibe Catch driver Unašeč P DR Mitnehmerscheibe Catch driver Unašeč L DR Mitnehmerscheibe Catch driver Hrot DR Spitze Toe Kroužek pojistný Sicherheitsring Lock ring Šroub Mx ČSN Matice M 000 ČSN Lopatka DR Schaufel Blade 11 Řetěz - sestava DR Kette - Baugruppe Chain Group 2

30 0/ LOKALIZATION - POZ TR 0/ 21B

31 21 Řetěz 0/2 B Kette Chain 0/ TR 0/ 1 Řetěz válečkový patkový článků DR Kette Chain 2 Spona řetězová Spange Clip Unašeč DR Mitnehmerscheibe Catch driver Unašeč P DR Mitnehmerscheibe Catch driver Unašeč L DR Mitnehmerscheibe Catch driver Hrot DR Spitze Toe Kroužek pojistný Sicherheitsring Lock ring Šroub Mx ČSN Matice M 000 ČSN Lopatka DR Schaufel Blade 1

32 0/200 TR 0/ 2 1

33 Kolo pravé Rad rechts Wheel right 0/ TR 0/ 1 Brzdový buben pravý DR Bremstrommel rechts Brake drum right 2 Kolo 1x,00/ DR Rad Wheel Šroub Mx ČSN Podložka, ČSN Matice M 000 ČSN

34 0/200 TR 0/ 1 2

35 Kolo levé Rad links Wheel left 0/ TR 0/ 1 Brzdový buben levý DR Bremstrommel links Brake drum left 2 Kolo 1x,00/ DR Rad Wheel Šroub Mx ČSN Podložka, ČSN Matice M 000 ČSN

36 0/200 TR 0/ 2, 2A, 2B 1, 1A, 1B,B,B 1,B, A, B

37 Motor Motor Engine 0/ TR 0/ 1 Motor KOHLER CH T Motor Engine 1A Motor KOHLER CS T Motor Engine 1B Motor HONDA GX Motor Engine 2 Deflektor (CHT) Deflektor Deflector 2A Deflektor 2 01 (CST) Deflektor Deflector 2B Deflektor HONDA Deflektor Deflector Rozběhová spojka Ø1 S Anlaufkupplung Starting clutch B Rozběhová spojka Ø20 S Anlaufkupplung Starting clutch Pero,xx0 D ČSN Feder Feather B Pero Feder Feather Podložka,/2/ Šroub /1x1 1/ B Šroub Mx Nástavec KOHLER CH DR Ansatz Adapter A Nástavec KOHLER CS DR Ansatz Adapter B Nástavec HONDA DR Ansatz Adapter

38 0/200 TR 0/ 1 2 1,1B

39 1 Rozběhová spojka Anlaufkupplung Starting clutch 0/ TR 0/ 1 Náboj Ø1 S Nabe Hub 1B Náboj Ø20 S Nabe Hub 2 Řemenice S Remenscheibe Pulley Čelist S Bremsbacke Brake shoe Víčko S Deckel Cover Pouzdro Buchse Bush Kroužek S Ring Ring Kroužek pojistný H Sicherheitsring Lock ring Kolík x Stift Pin Pružina TZ 1,/12,2/ Feder Spring

40 0/200 TR 0/

41 Pojezdové kolo Laufrad Travel wheel 0/ TR 0/ 1 Držák pojezdového kola DR Laufradhalter Travel wheel holder 2 Vidlice DR Gabel Fork Pojistný čep DR Sicherungsbolzen Safety pin Kolo 10 LNR Rad Wheel Závlačka Beta PZJ Splint Split pin Šroub M12x Bolt Matice M ČSN Matice M ČSN Podložka ČSN Šroub M10x Bolt 11 Podložka 10, ČSN Matice M ČSN Podložka ČSN

42 Author: LASKI spol. s r.o. Smržice 2 1 Czech Republic 0/200

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Brzda Bremse Brake F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R Predator Predator Predator ÚPRV RMENE - Predátor P50R RM-DJUSTIERUNG - Predator P50R RM DJUSTMENT - Predator P50R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2011 2 Pokyny k objednávání

Více

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue P50R/P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin.

Více

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper Уборочная машина ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 11 / 2008 - 2 - Pokyny k objednávání náhradních dílů

Více

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2010 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue LS 95T Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E 51/CH 51/GX 51/E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vibrační deska Rüttler Vibration plate /6 /D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 08 / 008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 65/CH Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2007 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E 95/CH 95/GX 95 E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2013 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина FZ 500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 04 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních

Více

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue F 360SW Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 90 T KDO 90 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 009 Pokyny k objednávání

Více

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster Пылесос VD 500/18P Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 12 / 2002 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento

Více

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 360SW 360SWC réza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider sphalt & concrete cutter 14, 14 ECO Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 03 / 2009 1 2 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 85/12, 85 E, 85 T 85/12 85 E 85 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 12 / 2004

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 0/12, 0/1 0/12 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání

Více

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина FZ 500 FZ 500D Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 10 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 0/12, KDO 0/1 KDO 0/12 KDO 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2010

Více

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 90/14 90/13 90D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2016 2 Pokyny k objednávání

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2015 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Katalog náhradních dílů rsatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2011 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpfräse Stump Cutter 60T-RC 60T-M 60 T-RC 60T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 0 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter 560T-RC 560T-M 560 T-RC 560T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog

Více

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 22, 26, 26H, 32, 32H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 746000001 šroub M8x25 Screw M8*25 1 2 746000002 podložka Washer 8.4*24*2 1 3 746000003 vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 08 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1600 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1600 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Popis - Description Strana - Page Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Řidítka - Handlebar

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever 2 263600002 Rukojeť Handle grip 3 263600003 Spínač Switch 4 263600004 Ovládání plynu Throttle lever 5 263600005 Bowden plynu Throttle cable 6 263600006 Matice M6 Nut M6 7 263600007 Páka spojky Clutch lever

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

PRO VÝROBNÍ ČÍSLA STROJŮ OD 133/06 VČETNĚ 2006/03

PRO VÝROBNÍ ČÍSLA STROJŮ OD 133/06 VČETNĚ 2006/03 MULCHER Classic 4500 Seznam dílů Ersatzteilkatalog Catalogue of the spare parts Catalogue des pièces détachées Katalog części zamiennych Каталог запасных частей Kardanové hřídele a převodovky BONDIOLI

Více

Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley. 2 2 Zdvih sečení Lift.

Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley. 2 2 Zdvih sečení Lift. Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley 2 2 Zdvih sečení Lift 3 3 Sedadlo Seat 4 4 Řízení Steering 5 5 Napínání řemenu sečení Cutting clutch 6 6

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 od výr.č. 2000 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 from S/N 2000 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více