KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste"

Transkript

1 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 90 T KDO 90 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 009

2

3 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že za ilustrovanou stranou následuje textová strana. Na textové straně jsou tyto kolonky : KDO 90 T 5 - označení skupiny - číslo položky katalogu - název součásti, rozměr - objednací číslo - ČSN 5 - počet kusů do sestavy V obrazové části katalogu znamená: - pozice dílu - označení rozpadajícího se dílu - označení sestavy Při objednávce náhradních dílů uveďte vždy: - typ a výrobní číslo stroje - objednací číslo (kolonka ) - přesný název součásti a počet kusů Objednávku zašlete na adresu: LSKI spol. s r.o. 98 Smržice 6 Czech Republic TEL.FX: Výrobní závod stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků. Proto si vyhrazuje možnost změn na strojích i v dokumentaci.

4 nweisung für die Bestellung von Ersatzteilen Dieser Katalog umfasst die Ersatzteile und deren Zusammenbau in Montagegruppen. Der Katalog ist so ausgeführt, dass jeweils nach der Bildseite die Textseite folgt. Die Textseite gibt die Bildnummer : KDO 90 T 5 - Bennenung der Gruppe - Die Positionennummer des Katalogs - Die genaue Bennenung des Bestandteils, Dimension - Bestellnummer - CSN 5 - Stückzahl Im Bildnachtrag des Katalogs wird angegeben: - Teilposition - Zerlegens Teil -Bezeichnung der Zusammensetzung Bei jeder Bestellung von Ersatzteilen führen Sie bitte an: - Type der Maschine und die Herstellungsnummer der Maschine - Bestellnummer - Die genaue Bennenung des Bestandteile und Stückzahl Die Bestellung an die dresse: LSKI spol. s r.o. 98 Smržice 6 Czech Republic TEL.FX: Das Herstellerwerk vervollkommnet ständing seine Ergzeugnisse aufgrund von Erfahrungen beim Betriebseinsatz sowie von neuesten Erkenntnissen. Deshalb behält er sich das Recht vor, Änderrungen an den Maschinen wie auch in der Begleitdokumentation vorzunehmen.

5 Instructions for ordering spare part This catalogue contains a specification of the spare parts and their arrangement in individual assembling groups. The catalogue is arranged so that after each illustrated page follows the respective text-page. The text includes the following: KDO 90 T 5 - Designation of group - Number of catalogue item - Exact denomination of part, dimension - Ordering number - CSN 5 - Number of pieces It is specified in the figure supplement of the catalogue: - part position - dismanted piece - assembly designation When ordering spare parts, please, always state : - Type of machine and serial number of machine - Ordering number - Exact denomination of part and number of pieces Send your order to: LSKI spol. s r.o. 98 Smržice 6 Czech Republic TEL.FX: The manufacturers continuously improve their products on the basis of experience gained in the course of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifying the machine as well as the respective documentation 5

6 0/009 KDO 90 T 6

7 OBSH INHLT CONTENS 0/009 KDO 90 T 0 Drtič KDO 90 T KD Zerkleinerer Shredder Skříň KD Schrank Box Rotor KD Rotor Rotor Hlavní násypka KD Haupteinlegerutsche Upper feeding hopper Boční násypka KD Seitliche Einlegerutsche Side loading chute Komín KD Schlot Chimney 6 Předloha KD Vorgelege Countershaft gear

8 0/009 KDO 90 T

9 0 Drtič KDO 90 T Zerkleinerer Shredder 0/009 Rám KD Rahmen Frame Kolo 0.0, Rad Wheel Podložka 000 ČSN Závlačka x Splint Split pin 0 Skříň KD Schrank Box Šroub M8x ČSN Podložka ČSN 00.5 Podložka 8, ČSN Hlavní násypka KD Haupteinlegerutsche Upper feeding hopper 6 Čep násypky KD Bolzen Pin Matice M ČSN Šroub M0x Podložka ČSN Podložka 0, ČSN Boční násypka KD Seitliche Einlegerutsche Side loading chute 6 Háček násypky KD Haken Hook Šroub M6x ČSN Matice M ČSN Matice M ČSN Komín KD Schlot Chimney Šroub M8x ČSN Řemenice KD Remenscheibe Pulley 6 Pero K Feder Feather Šroub M0x ČSN Podložka F Předloha KD Vorgelege Countershaft gear Zarážka KD nschlag Back stop Řemen klínový B x850 Li Riemen Belt 5 Napínák KD Spanner Tightener 6 Podložka ČSN 00.5 KDO 90 T 9

10 0/009 KDO 90 T

11 0 Zerkleinerer Drtič KDO 90 T Shredder Matice M ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Kryt předlohy KD Deckel Cover 56 Kryt pohonu KD Deckel Cover 5 Šroub M6x ČSN Podložka ČSN Podložka 6, ČSN Bezpečnostní kryt KD Sicherheitsdeckel Safety cover 66 Šroub násypky KD Kryt kardanu 85 (Kardanex) Deckel Cover 0 Rychlozávěs KD Schnellaufhängung Speed suspension Šroub M6 x ČSN Šroub M6x Podložka ČSN Podložka ČSN Horní čep KD Oberes Bolzen Pin top part 8 Kolík pružný LP Stift Pin 8 Dolní čep KD Unteres Bolzen Pin bottom part 8 Matice M ČSN /009 KDO 90 T

12 KDO 90 T 0/

13 Skříň s rotorem Rotorgehäuse Casing with rotor wheel 0/009 Bočnice P KD Seitenwand Sideboard Bočnice L KD Seitenwand Sideboard Přepážka KD Zwischenmauer Partition Rotor KD Rotor Rotor 5 Rošt KD Rahmen Hake 6 Vložka KD Einsatz Insert Přední čelo KD Stirnwand Front face 8 Zadní dveře KD Hecktűr Back door 9 Čep dveří KD Bolzen Pin 0 Kryt hřídele KD Deckel Cover Rozpěrka KD Spreize Spacer Zadní stěna KD Heckwand Rear wall Šroub K Pouzdro ložiska KD Lagergehäuse Casing of bearing 5 Nůž pevný K 065- (0090) - Ortsfestes Messer Fixed blade 6 Kryt otvoru K Deckel Cover Distanční vložka K (00) - Distanzstück Spacer Matice M ČSN Ložisko 06 RS CX Lager Bearing 6 Šroub M0x ČSN Matice M ČSN Podložka ČSN 00.5 Šroub M8x ČSN 00.5 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Šroub M8x Matice M ČSN Podložka 0, ČSN Podložka ČSN Víčko KD Deckel Lid KDO 90 T

14 KDO 90 T 0/

15 Rotorgehäuse Skříň s rotorem Casing with rotor wheel 9 Šroub M6x Závěs KD ufhängung Suspension Nůž pevný KD 0069 (00) - Ortsfestes Messer Fixed blade 8 Šroub M0x Podložka 0,5 KD Podložka KD Podložka ČSN Podložka KD Držák nože KD Halter Holder 0/009 KDO 90 T 5

16 KDO 90 T 0/009 VIEW P B P B 5 5 5

17 Rotor Rotor Rotor 0/009 Rotor svařenec KD Rotor Rotor Čep K Bolzen Pin Kladívko řezací KD 0055 (006) - 8 Schneider Hammer Cutting hammer 5 Nůž K 065- (0009) - 6 Messer Blade 6 Podložka K 065- (005) - Rozpěrka KD Spreize Spacer 8 Rozpěrka,5 KD Spreize Spacer 9 Podložka ČSN Kroužek pojistný SEG 6 H ČSN 90 Sicherheitsring Lock ring Šroub M8x Matice M ČSN KDO 90 T

18 0/009 KDO 90 T

19 Hlavní násypka Haupteinlegerutsche Upper feeding hopper 0/009 Spodní díl KD Unterteil Lower part Horní díl KD Oberteil Upper part Clona KD Blende Shutter Clona KD Blende Shutter 5 Clona KD Blende Shutter 6 Šroub M6x0 000 ČSN Matice M ČSN Vkladač KD Einleger Loader 0 Šroub M6x ČSN Podložka ČSN Podložka 6, ČSN Páka vkladače KD Hebel Lever Šroub M8x ČSN Podložka M8 8,xx Těsnění KD Liderung Packing 8 Těsnění KD Liderung Packing 9 Trhací nýt x ČSN 9 8 Niete Rivet 0 Podložka KD Podložka KD KDO 90 T 9

20 0/009 KDO 90 T

21 Boční násypka Seitliche Einlegerutsche Side loading chute 0/009 Ústí násypky KD Trichterrutschemundloch Feeding chute mouth Plášť násypky KD Reifen Tube Čep boční násypky KD Bolzen Pin Matice M ČSN Gumový kryt KD Gummihaube Rubber shielding 6 Pásek KD Gurt Flat strip Trhací nýt x ČSN 9 5 Niete Rivet 8 Rukojeť M Griff Handle 9 Šroub M6x0 00 ČSN Podložka M6 6,x8x, Matice M ČSN 00.5 KDO 90 T

22 0/009 KDO 90 T

23 Komín Schlot Chimney 0/009 Potrubí KD Leitung Piping Přechodka KD Reduktionsstück Transition piece Sklopka KD Kappe Cap Šroub M0x ČSN Matice M ČSN Podložka 0, ČSN Šroub M8x ČSN Matice M ČSN Podložka 8, ČSN KDO 90 T

24 0/009 KDO 90 T

25 5 Předloha Vorgelege Countershaft gear 0/009 Držák předlohy KD Halter Holder Hřídel předlohy KD Vorlagewelle Counter gear shaft Řemenice F Remenscheibe Pulley Ložisko UCP Lager Bearing 5 Pero 0x8x ČSN 056 Feder Feather 6 Šroub Mx ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN KDO 90 T 5

26 uthor: LSKI s.r.o., 98 Smržice 6 Czech republik http: version: 0/009

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Brzda Bremse Brake F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních

Více

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R Predator Predator Predator ÚPRV RMENE - Predátor P50R RM-DJUSTIERUNG - Predator P50R RM DJUSTMENT - Predator P50R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2011 2 Pokyny k objednávání

Více

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue P50R/P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin.

Více

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue LS 95T Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper Уборочная машина ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 11 / 2008 - 2 - Pokyny k objednávání náhradních dílů

Více

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2010 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 65/CH Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E 51/CH 51/GX 51/E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 0/12, 0/1 0/12 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vibrační deska Rüttler Vibration plate /6 /D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 08 / 008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 0/12, KDO 0/1 KDO 0/12 KDO 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2010

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2007 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2013 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 90/14 90/13 90D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2016 2 Pokyny k objednávání

Více

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 85/12, 85 E, 85 T 85/12 85 E 85 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 12 / 2004

Více

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина FZ 500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 04 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider sphalt & concrete cutter 14, 14 ECO Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 03 / 2009 1 2 Pokyny k objednávání náhradních

Více

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E 95/CH 95/GX 95 E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster Пылесос VD 500/18P Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 12 / 2002 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento

Více

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue F 360SW Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 360SW 360SWC réza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 0/ Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина FZ 500 FZ 500D Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 10 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2015 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Katalog náhradních dílů rsatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2011 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 22, 26, 26H, 32, 32H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

PRO VÝROBNÍ ČÍSLA STROJŮ OD 133/06 VČETNĚ 2006/03

PRO VÝROBNÍ ČÍSLA STROJŮ OD 133/06 VČETNĚ 2006/03 MULCHER Classic 4500 Seznam dílů Ersatzteilkatalog Catalogue of the spare parts Catalogue des pièces détachées Katalog części zamiennych Каталог запасных частей Kardanové hřídele a převodovky BONDIOLI

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap 1 642100001 Levá deska Left board 2 642100002 Pravá deska Right board 3 642100003 Kryt Cover 4 642100004 Klapka Flap board 5 642100005 Opěrka Support 6 642100006 Osa kol Wheel axle 7 642100007 Kryt výhozu

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11 1 638900001 Silenblok Rubber foot 2 638900002 Opěrná noha Supprot leg 9 638900009 Osa Axle 10 642000010 Šroub Bolt 11 642000011 Šroub Bolt 12 638900007 Výhoz Discharge chute 13 638900008 Klapka výhozu

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle 2 861610002 Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 861610004 Pružina Spring 5 P-10 Podložka 10 Washer 10 6 861610006

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin Kolol kompletní Wheel assembly Pneumatika Tyre

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin Kolol kompletní Wheel assembly Pneumatika Tyre 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2 587002002 Kolol kompletní Wheel assembly 2-1 5870020021 Pneumatika Tyre 2-2 5870020022 Duše kola Tube 2-3 5870020023 Ráfek kola Wheel disc 3 587002003 Kroužek

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

W3500, W3600. Parts Catalogue Seznam dílù

W3500, W3600. Parts Catalogue Seznam dílù PØEDNÍ ZÁVÌS FORE HANGINGS W3500, W3600 Parts Catalogue Seznam dílù 10-2009 WISCONSIN Engineering CZ s.r.o. Vrahovická 41, 796 01 PROSTÌJOV CZECH REPUBLIC Tel: +420 582 401 915 Fax: +420 582 401 919 E-mail:

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 133002001 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 133002002 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 1 4 6202 2RS/P5 Ložisko 6202-2RS Bearing

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks silenblok rubber foot podstava leg šroub inner hexagon screw 4 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks silenblok rubber foot podstava leg šroub inner hexagon screw 4 4 1 638900001 silenblok rubber foot 2 2 638900002 podstava leg 1 3 642000003 šroub inner hexagon screw 4 4 642000004 podložka flat washer 10 5 642000005 matice locknut 10 6 642000006 matice nut 36 7 642000007

Více

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher BDR-60 Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher BDR-60D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 009 BDR-60 obj.č. 6 009 00 0 BDR-60D

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right 1 690001001 Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x16 3 690001003 Pravý karter Right housing 4 ST3*14 Šroub ST3x14 Screw ST3x14 5 690001005 Pravá krytka Right decorative

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right

Position Part number Název Name Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x Pravý karter Right 1 690001001 Plastový kryt pravý Plastic cover right 2 ST4*16 Šroub ST4x16 Screw ST4x16 3 690001003 Pravý karter Right housing 4 ST3*14 Šroub ST3x14 Screw ST3x14 5 690001005 Pravá krytka Right decorative

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpfräse Stump Cutter 60T-RC 60T-M 60 T-RC 60T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 0 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

DS-521D DS-521. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

DS-521D DS-521. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher DS- Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher DS-D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 00 DS- 000000 () DS-D DS-D 00000 () 00000

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1600 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1600 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 GC Rám Frame 1 95a Podložka 8 Washer P Kryt

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 GC Rám Frame 1 95a Podložka 8 Washer P Kryt OBSAH 2. Žací stroj 12. Žací kryt, Sečení 15. Přední osa 17. Páka zdvihu 18. Napínání varia 20. Diferenciál 22. Převodovka 25. Kapotovací prvky 27. Přístrojový panel 29. Elektroinstalace 32. Sedadlo 34.

Více

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher BDR-0 Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher BDR-0D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 00 BDR-0 obj.č. 00 00 0 BDR-0D obj.č.

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter 560T-RC 560T-M 560 T-RC 560T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage screw M6x35 2 4 KC214A-12 Pouzdro kola Wheel spacer 2 5 KC214-18 Zadní kolo Rear wheel 2

Více