PŘÍLOHA BYDLENÍ. z druhé strany novin. Vychází zdarma měsíc co měsíc již 24 let! T

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PŘÍLOHA BYDLENÍ. z druhé strany novin. Vychází zdarma měsíc co měsíc již 24 let! T1163054"

Transkript

1 Příští číslo vyjde 8. prosince 2014 měsíčník / soukromá inzerce zdarma PŘÍLOHA BYDLENÍ z druhé strany novin Vychází zdarma měsíc co měsíc již 24 let! Listopad 2014 / náklad výtisků OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ: Zakoupením křišťálové karafy podpoříte opravy vodních zdrojů v Etiopii Již popáté se spustil prodej karaf v rámci projektu Voda pro Afriku, který už pátým rokem organizují Nadační fond Veolia a společnost Veolia. Od 1. listopadu můžete podpořit unikátní projekt, který napomáhá k lepší dostupnosti pitné vody na etiopském venkově. Údajně až 74 % tamních venkovanů nemá přístup k nezávadné vodě a smutným obrazem této skutečnosti je fakt, že na nemoci způsobené nedostatkem kvalitní vody zemře ročně v Etiopii 55 tisíc malých dětí. Jedná se hlavně o venkovské oblasti. Ve velkých městech infrastruktura relativně T Jan Plachý VÝKUP SBĚRNÉHO PAPÍRU PŘIJEDEME A ODVEZEME Platba v hotovosti na ruku! Mobil jan.pla@seznam.cz T Samoobslužná AUTOMYČKA Nejnovější prášková bezkontaktní technologie NOVĚ OTEVŘENA - NONSTOP v Jateční ulici TEPLICE (bývalý autobazar) SPODNÍ PRÁDLO A PLAVKY značková prodejna TEPLICE, Krupská 27 VELKÝ VÝPRODEJ SLEVA AŽ 50% Otevírací doba: Po-Pá So sušící efekt T funguje, ale v místech daleko od hlavního města Addis Abeba jsou nuceny ženy chodit i desítky kilometrů daleko pro pitnou vodu a zabere jim to tak většinu dne. Někde jsou odkázáni dokonce jenom na dešťovou vodu. Často ji navíc nabírají do špinavých kanystrů a nádob. Vloni jsme tak poskytli organizaci Člověk v tísni krom 500 tisíc z prodeje karaf dalších 200 tisíc korun za prodaná PF přání, aby se za to mohly koupit i nové nádoby na vodu, přibližuje problematiku Mgr. Vendula Valentová, ředitelka nadačního fondu Veolia. Celkový výtěžek za minulé čtyři roky přesáhl úctyhodných 1,8 miliónu korun. Přestože inovace vodních zdrojů v podmínkách venkova ve východní Africe je úkol složitý, i díky tomuto projektu se daří nepříjemné důsledky situace v Etiopii výrazně mírnit. Pro potřeby prodeje se letos vyrobí v huti sklářské školy v Novém Boru 1200 karaf. Je neuvěřitelné, kolik práce se skrývá za výrobou karaf. Klobouk dolů před všemi, kteří se na projektu podílí. Je to opravdu unikátní věc, říká Ing. Iveta Kardianová, tisková mluvčí společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. Každý rok volí veřejnost na Facebooku ze tří variant ilustrací s africkou tématikou, která bude zdobit celou nadcházející sérii. Pro letošní rok zvítězil symbol nosorožce. Pokud přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem a zároveň chcete, aby utracené peníze šly na správnou věc, neměly byste váhat. Karafu zakoupíte na prodejních místech v Praze, Brně a Ostravě nebo přes E-shop. Veškeré informace o možnostech prodeje naleznete na (red) Přijmeme nové obchodní zástupce T T116017

2 ÚVODNÍK Milé čtenářky a čtenáři, určitě jste si všimli, že toto listopadové vydání měsíčníku REGIO, které právě čtete, je útlejší než obvykle. Bohužel z technických důvodů jsme nemohli vyřešit kapacitní problém jinak, než výrazně omezit čtenářskou část, program kulturních akcí i soukromou inzerci. Za to se Vám upřímně omlouváme a doufáme, že nám zachováte i nadále přízeň. Prosincové vydání už zase vyjde v obvyklém rozsahu, a tak Vás čeká několik zajímavých článků, z nichž některé Vám mohu prozradit již nyní. Představíme Vám například profesi duly speciálně vyškolené ženy, která nabízí oporu rodícím matkám a jejich rodinám. Takové pomocnice poskytují v těhotenství i během porodu především emocionální podporu. Oslovili jsme proto dulu přímo z Teplic, která nám vysvětlí nejen smysl své činnosti, ale hlavně si při rozhovoru s ní čtenář zase uvědomí, že zrození nového člověka na svět je zázrak. Dalším zajímavým tématem budou radniční budovy lázeňských Teplic a jak se v průběhu staletích měnily jak architektonicky, tak i personálně. Za zmínku pak stojí především konflikt z konce 16. století, kdy na radnici došlo dokonce k ozbrojené půtce, která vznikla z důvodu nesouhlasné reakce majitele teplického panství. To dnes je oproti dávným dobám na radnici relativně klid. V prosinci se samozřejmě vrátíme i s populární stránkou o aktualitách v teplickém fotbalovém klubu. Přečtete si také retrofejeton, který přiblíží atmosféru víkendových Teplic před půlstoletím. Na závěr bych Vám ještě jednou poděkoval za pochopení a těším se, že i nadále budete pro náš měsíčník hnacím motorem právě Vy, naši milí čtenáři! Výherci křížovky Vážení luštitelé, i v tomto vydání jsme vylosovali tři z vás, kteří správně vyluštili křížovku, jejímž sponzorem byla přírodní kosmetika značky Manufaktura, kterou najdete v OC Galerie Teplice, Nám. Svobody Vylosovaní výherci zís - kávají poukazy na balíčky kosmetiky litované edice Švestka hodnotě 602,- Kč: H. Datlová, Bílina, D. Hrušková, Chabařovice a J. Augustová, Teplice. Blahopřejeme. Výprodej skladových vozů 2 Za redakci měsíčníku REGIO Jan Dlouhý, šéfredaktor dlouhy@agenturais.cz FIREMNÍ INZERCE grafické zpracování v ceně inzerce výrazné slevy pro stálé zákazníky (opakovací slevy) poradíme a navrhneme nejvhodnější formu prezentace vašeho podniku nabízíme dlouholeté zkušenosti a tradiční měsíčník s nákladem výtisků! Volejte: , , SOUKROMÁ ŘÁDKOVÁ INZERCE Tel.: mesicnik@iregio.cz SMS: Fax: Web: SBĚRNÁ MÍSTA BEZPLATNÉ INZERCE: TEPLICE - REDAKCE, U Císařských lázní 7, Teplice - Prodejna knih RBP - Masarykova 180, Trnovany ÚSTÍ N. L. - ZOO centrum - Vaníčkova 31 - Trafika - Pivovarská 4 (pod vanou) REGIO - Kupón k podání soukromého inzerátu ZDARMA! POUZE 3 INZERÁTY NA KAŽDÉHO ZADAVATELE. DO RUBRIKY REALITY POUZE 1 INZERÁT NA KAŽDÉHO ZADAVATELE TEXT: (vyplňte hůlkovým písmem nebo na stroji) Adresa a telefon: (bude otištěno jako součást inzerátu) Podpis: Tento díl vyplňte jen v případě, že Vaše adresa nemá být otištěna v textu inzerátu. Jméno a adresa: (nebude otištěno) SEZNÁMENÍ 18 - SEZNÁMENÍ HLEDÁM protějšek se záz., Krušnohor statné postavy, středního věku. Podmínkou zájem o natur žití, přírodu. Děti vítány, potřebuji nabrat elán do života. Tel.: (111801) JSEM žena všestranných zájmů by ráda poznala muže, který by byl kamarád i přítel. Jsem SŠ, která nemá ráda nudu. Vždyť i podzim je krásný ve dvou. Prosím jen nezadaní muži. TP, UL, MO, CHO. Tel.: (111802) 52LETÁ vysokoškolsky vzdělaná svobodná bezdětná baculka s bytem vteplicích hledá touto cestou pro nedostatek příležitosti muže aspoň po 40-tce na trvalý láskyplný vztah. Měl by být vysoký, na vzdělání nezáleží, záleží pouze na přirozené inteligenci a šarmu. Pouze volejte, na SMS nebudu odpovídat. Můj tel. je (111803) HLEDÁM ženu, štíhlou kolem let ze Sev. kraje k vážnému vztahu. Štíhlý sympaťák stř. let, 183/83, nekuřák, abstinent s dobrým vzděláním, zaopatřený. Nerad jezdím na kole, raději cestuji letadlem. Mám vše, jen ty mi scházíš. Tel.: (111804) STEREO TEPLICE OLDA HOLUB HUDBA PRO VÁS Muzikant U schodů 4 oldaholub@seznam.cz Teplice Svatby, plesy, oslavy Česká republika T Urban Auto s.r.o. tel.: Nákup vozu trochu jinak T ROZVEDENÝ nekuř., 57/170 hledá z nedost. příležitostí obyč. osamělou ženu, nekuř., rozv., vdovu, let na pěkný a trvalý vztah, nejr. TP, MO, CV a okolí. Důvěra, věrnost, opora, pochopení. Jen SMS. Tel.: (111805) NĚŽNÝ prý sympat. voňavý mazlík 57letý hledá přítelkyni, umazlím tě všude. Tel.: (SMS). (111806) RÁD poznám mladou a drobnou cizinku s malými prsy k občas. schůzkám, nejl. Asiatku, Rusku, Mulatku,jsem muž v letech - rozv., pohl., nekuřák s knírem, najdu? (111807) ZATÍM k přátelství a kamarádství hledám obyč. pohled. štíhlou a dlouhovl. ženu, věk nerozhoduje, čas ukáže, co bude dál, já 61/178, nezadaný, pohledný,foto potěší. Zajdeme na kávu? (111808) ZRALÝ muž hledá dívku nebo ženu s většími prsy na občas. sex, jen nezadanou a s vl. zázemím, uvítám dlouhod. vztah. (111809) 70/164/68 nekuř. postrádá kamarádku i přítelkyni nekuř. s vyřeš. minulostí. Obyč. ženu, štíhlou až plnoštíhlou. Jsem z MO, uvítám ženu, která ráda jezdí autem, není podmínk. Tel.: (111812) ROZVEDENÁ žena 58/158 kuřačka hledá hodného kamaráda na přátelství a dlouhé chvilky. Tel.: (111810) 44LETÁ, 183 cm vysoká SŠ, nekuř., rozv. z TP hledá spolehl. a hodného partnera pro život ztp a okolí ve věku do 55 let. Tel.: (111811) 70LETÝ senior 165/66 hledá přítelkyni, která by se později přistěhovala - TP, MO. Tel.: (111813) On, 39/1,91 rozvedený, nekuřák, hledá milou, upřímnou partnerku od 25 let, žádné seznamovací agentury. WochenKurier, Königsteiner Str.12, Pirna, šifra č. 029/56002 z HLEDÁM muže, žena na 49/175/80 z Teplic, nekuřáka do 54 let z Teplic, sociálně zajištěného. Tel.: (SMS). (111814) 72/166 vdovec, abst. hledá ženu od 65 do 70 let, domácí typ. Tel.: (volat). (111815) MUŽ, 59LETÝ 174/79 by chtěl najít s nadějí smutnou a něžnou ženušku, která touží po tom, co já. Tj. najít to, co bychom chtěli oba. Tel.: (111816) SCHÁZÍ mi partner, který mi vrátí úsměv na tvář a chuť do života, je mi 74/166, TP a okolí. Tel.: (111817) PRODÁM pánský krátký kožený zimní kabát, vel , cm, velmi dobrý stav a semiš. sako, vel , téměř nové. Tel.: RÁD se seznámím s hodnou ženou, které by nevadil můj handicap kožní choroby. Jsem zteplic, je mi 46 let. Tel.: (111818) NEHLEDÁM sponzora, hledám partnera pro hezké chvilky, jsem 175 cm vysoká, 67 let, plnoštíhlá. TP, MO, UL. (111819) HLEDÁM sympat. muže na váž. vztah, 55 let, 162/57. Tel.: (111821) Nenechte se trápit bolestí zarostlého nehtu - máme pro vás bezbolestné řešení B/S špony - rovnátka Špona se bez tahu nalepí na nehet, pomalu odrůstá s nehtem a zabraňuje dalšímu zarůstání. Nevadí při chůzi ani při sportování! Provádí PEDIKÚRA, Studio Hollywood, Jankovcova 1230/48, Teplice, tel Dámské, pánské a dětské kadeřnictví - Vlasová kosmetika L ORÉAL Professionnal / Proměny, Rasta copánky, Pseudo dready / tel Kosmetika - Kosmetika, Prodlužování řas, Depilace, Chemický peeling / tel Pedikúra - Pedikúra, Nehtová protetika UNGUISAN, B/S špony T

3 3T Váš inzerát v drážďanském týdeníku vyjde ve výtiscích za cenu již od 800,- Kč Kontakt v ČR: sekretariat@agenturais.cz telefon: LETÁ by si přála poznat slušného obyč. přítele nekuřáka do 73 let, který už je v důchodu, vadí mu samota jako mně, se kterým bychom vyplnili prázdné chvíle a tím doplnili smysl života. Tel.: (111820) STARŠÍ štíhlý romantik hledá mladší ženu na dny všední i nevšední, která má ráda pohyb, pohodu a věrnost a nebojí se třeba i zamilovat, pro začátek stačí poslat SMS a něco o sobě na tel.: (111822) RÁDA poznám kamaráda, řidiče TIR, 59letá žena v domácn. Tel.: (111823) HLEDÁM pohledného zabezpečeného muže, let, který by se o mě postaral, je mi 46 let, jsem pohledná a neměla jsem dlouho vztah.tel.: (111824) 72LETÁ vdova, 155 cm, by ráda poznala upřímného a veselého muže, nekuřáka, let, TP a okolí. Tel.: (111825) RŮZNÉ 22 - RŮZNÉ KOUPÍM celohliník. kolo, odpružené, pro 14letého chlapce. Tel.: (112225) NABÍZÍM 5 l demižon za 120,- Kč, nová stisk. víčka velká a malá, cca 200 ks za 100,- Kč, semena květin a zeleniny, sáček 3,- Kč,dále pán. brusle Kanady, vel. 39 za 120,- Kč, bílé sjezd. hole Fisher 105 cm za 100,- Kč a zahr. běžky, vel. 180, vázání Norma 75 za 130,- Kč. Tel.: (112226) PRODÁM levně věci ze skla a porcelánu. Tel.: (112227) DARUJI skleněné tabule, různé rozměry. Tel.: (112228) KOUPÍM zařízení strojní (zámečnické) kovářské dílny - svářečka, kovadlina, stojanová vrtačka, hupcuk, pila, fréza, soustruh, nůžky, lis, ohýbačka, kladka, vše nářadí i s přísl., klidně i staré výroby. Tel.: (112229) NABÍZÍM pomoc na zahradě, v okolí domu a chaty. Úklid, sekání dříví aj. pomocné práce, děkuji za nabídky. Nekuřák, abstinent. Tel.: (112230) HLEDÁM kadeřnici(e), která(é) by využila(y) volný prostor ke své podnikatelské činnosti, s vlastním zařízením.. Prostory jsou v Revoluční ul. vteplicích, jsou zkolaudované a skládají se z prostor pro kadeřnictví a kosmetiku, kterou bych prováděla já. Jsou zde 2 toalety, úklid. místnost, místnost pro kuchyňku aj. potřeby. Ulice je čistá, sídlí zde dětská doktorka a zubaři. Nájemné je za velmi dobrou cenu. Prostory jsou ihned k dispozici. V případě zájmu mě kontaktujte na mail: martina.ustohalova@gmail.com nebo na tel.: (112231) NABÍZÍM výborné domácí vánoční cukroví 1 kg za 350,- Kč, dále také koláče a ostatní pečivo, přivezu. Tel.: (112232) PRODÁM vitrínové sklo 40x26, 2 ks, broušené, moc hezké. Cena dohodou. Tel.: (112233) PRODÁM desku ze žuly, 85x24, vhodnou jako parapet nebo jiné. Cena dohodou. Tel.: (112234) PRODÁM z pozůst. formičky na cukr., úspor. žárovky, knihy, pohledy, horské slunce, biolampu, talíře, sklo-porcelán, vysav. Worwerk, hol. strojek, obrázky, hody, vázy, korále, mapy atd. Tel.: (112235) PRODÁM levně (dohodou), asi 1 m vysokou dekor. rostl. Pandan Veitchuv. Tel.: (112236) NABÍZÍM lekce španělštiny a doučování pro začátečníky i pokročilé pro dě- ti od 7 do 15 let. Je-li vám více jak 15 let po osobní domluvě. Jsem žena, 19 let, český jazyk základní, AJ aktivně slovem i písmem.tel.: nebo nuriaamate@hotmail.com. Cena 230,- Kč/hod. (112239) PRODÁM rošty na kotel Dakon 21+22, starší typ, různý hut. materiál, T-kusy, vinkl do 3,5 m. Tel.: (112237) PRODÁM benzín. sekačku s pojezdem + další na ND, komplet 1 500,- Kč, dále křovinořez (benzín), made in USA a dom. vodárnu (motor, pumpa, nádrž, tlakovna), 800,- Kč. Tel.: (TP). (112244) NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA V MOSTĚ V PENZIONU OLYMPIA Prodej arabských/muslimských věcí, doplňků Zajištujeme výlety po S.A.E Dubaji Dále překlady z jazyků: arabština, urdu, angličtina, čeština Více info Facebook: Arabian Eagle.cz Kontakt: U Věžových domů 1453/3, Most Česká republika - CZ Tel.: Facebook: Arabian Eagle.cz Skype: arabianeagle.cz arabianeagle.cz@hotmail.com T golfbarbora.cz RESTAURACE pro veřejnost Polední menu od 79,- Kč princedeligne.cz

4 4 BYTY PRONÁJEM PRONAJMU od byt 2+1+B, 60 m2, plast. okna. Nájem bez kauce s energiemi 5 500,- Kč. Byt je třeba vymalovat. Tel.: (111317) PRONAJMU dlouhodobě byt 1+1 v Novosedlicích (30 m2 ), parkování u domu, spol. zahr., náj ,- Kč + ener., vratná kauce 3x. Tel.: (111318) PRONAJMU byt 1+1 vtp, ul. A. Staška, 4. p., dům po celk. rekonstr., pěkný a čistý byt, nájem 5 300,- Kč + elektr., kauce 7 000,- Kč, byt přímo od majitele. Tel.: (111320) PRONAJMU dlouhodobě byt 3+1 (86 m2) v Litoměřické ulici v Teplicích. Byt část. zařízený, od volný. Cena nájmu 6 000,- Kč (vč. zálohy na vodu) + elektř. a plyn. Vratná kauce 6 000,- Kč. Tel.: (111321) PRONAJMU byt 3+1 v RD vteplicích na Valech. Tel.: (111322) PRONAJMU byt o velikosti 1+1 o velikosti 36 m2 v Novosedlicích, ve starší zástavbě. Nájemné je ve výši 2 900,- Kč bez energií. Kauce ve výši 3 nájmů. Tel.: (111323) SHÁNÍM nutně pronájem 1+1 nebo 2+kk. Cena do 6 000,- Kč se vším, bez kauce max. jednu kauci. Jsme dva dospělí s miminkem. Spěchá. Tel.: (111324) HLEDÁM pronájem většího pokoje se soc. zařízením pro 1 osobu za lidovou cenu nebo pronájem 2+1 v OV, cca m2 za celkové náklady do 7 000,- Kč (nebo prodej za hodně dobrou cenu) pro matku s dospělým studujícím synem (možnost trv. bydliště) v Teplicích, popř. bydlení v domě u lidí, kteří potřebují jakoukoliv výpomoc (nákupy, vaření, pomoc na zahradě apod.) Jsem slušná, pracovitá, pečlivá, zodpovědná, zkušenosti i s péčí o babičku. Teplice a blízké okolí - Novosedlice, Proboštov, Sobědruhy. Můžete volat nebo poslat SMS či napsat na m.teplice@centrum.cz. (111325) NABÍZÍM podnájem bytu 2+kk v ulice Javorová na Nové Vsi v TP. Byt volný cca od půlky listopadu až prosince. Nájem 6 500,- Kč s energiemi. Kauce 2 nájmy. Pouze slušným lidem se stálým příjmem. Tel.: (111326) HLEDÁM dlouhodobý pronájem bytu 3+1, 2+1 vtp, bez kauce nebo s kaucí na spl.. Tel.: (111327) HLEDÁM dlouhodobý pronájem, byt s přísl., nájem se vším všudy do 4 000,- Kč, TP a okolí, žena 70 let, spolehl., mám starob. důchod, nekouřím. Tel.: , (111328) BYTY VÝMĚNA 14 - BYTY - VÝMĚNA DB 2+1, sídliště Skalka, vyměním za 1+1 na Severní Terase. Tel.: (111401) VYMĚNÍM Ústí za Teplice, DB 2+1 v Ústí za stejný byt nebo 2+kk v Teplicích, nejlépe Šanov, ale není podmínkou. Tel.: (111402) VYMĚNÍM DB 3+1+L v Bohosudově za 2+0, 1+1 vtp, balkon nutný. Tel.: (111403) VYMĚNÍM DB 2+1+L, 64 m2, TP-Trnovany, za DB s lodžií do 50 m2 nebo za malý RD, vhodný k trv. bydlení (TP, UL, Ltm, RnL, ME a okolí), vesnice nevadí, dohoda, bez RK. Tel.: (111404) NEMOVITOSTI PRODEJ 15 - NEMOVITOSTI - PRODEJ NABÍZÍM k prodeji zděnou, podsklepenou chatu se zahradou na okraji chatové kolonie v Újezdečku (klidné místo na konci Krušnohorské ul). Přístupná autem i MHD. Výměra zahrady 374 m2, zast. plocha chaty 17 m2. V chatě je elektřina a kamna na tuhá paliva. Na pozemku zaveden vlastní vodovod. Na zahradě několik ovocných stromů, keřů s drobným ovocem a květin. Velice pěkné a slunné místo. Cena: ,- Kč (při rychlém jednání sleva). monika.luk@centrum.cz, tel.: (111501) PRODÁM RD se zahradou, na pozemku 647 m2, 6+1 (+ sklep, půda, samost. stojící garáž, zahr. domek, vetší i menší kůlna/dílna, seník, úlož. prostory). Krupka - pod lanovkou, u lesa. Velmi klidná část obce. Cena dohodou. Spěchá. Tel.: , lenkaniky@post.cz. (111502) PRODÁM zahradu v Horním Lomu u Litvínova, mezi koupalištěm Koldům a Oprámem. Pozemek o rozloze 307 m2 je rovinatý, část. oplocený. Na zahradě je pův. dřevěná podsklep. chatka a nově přistavěný karavan. Přístupová cesta je zpevněná, autem lze dojet až k brance. Užit. sezónní voda je zavedena, elektřina není. Prostředí je klidné, jedná se o menší zahrád. kolonii, dále od městs. ruchu a silnice. Cena je ,- Kč. Při rychlém jednání je možná sleva. Zahradu lze také pronajmout nebo sjednat pronájem s pozdějším odkupem nájemcem. Inzeruje přímo majitel bez zprostředkování RK. Další info a foto na požádání. Pouze pro vážné zájemce. Tel.: (111503) PRODÁM dům v Lahošti, po rekonstrukci, cena ,- Kč. Tel.: (111504) PRODÁM RD, 82,2 m2 s dispozicí 5+1 na pozemku 617 m2 s balkonem a vlastním obecním vodovodem, komín na tuhá paliva. Vše se nachází v klidné a atraktivní lokalitě v obci Šumná. Jedná se o dvoupodlažní, prakticky uspořádanou stavbu. Dům je napojen na veškeré IS. V přízemí je vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyní, pokoj, koupelna Nutno dokončit vnitřní a vnější omítky druhého patra, dlažby a sádrokartony, Hezká a klidná lokalita. Nejsme RK- RK ne! Asteromolix@seznam.cz. (111505) PRODÁM zděnou garáž v Mostě, poblíž Autodromu, v dosahu MHD, po rekonstr., v letošním roce s elektř., os. vlastnictví. Tel.: (111506) PRODÁM garáž, Řetenice, OV, větších rozměrů, ,- Kč. Tel.: (111507) PRODÁM stav. pozemky v Zabrušanech, 2x m2, sítě zavedeny, možnost výstavby. Tel.: (111508) PRODÁM dílnu v OV, komplet vybavená (ponky, vrtačky, kompresor, zdvihák na auto atd.), ,- Kč, rychle = sleva. Tel.: (111509) PRODÁM garáž na Třešňovce v blízk. Bílé cesty nebo pronajmu. Tel.: (111510) T PRODÁM chalupu po rekonstr., 200 m2, Cínovec u přechodu za 1,7 mil. z důvodu nemoci. Tel.: , , RK ne! (111511) PRODÁM RD o obytné ploše 82,2 m2 s dispozicí 5+1 na pozemku 617 m2 s balkonem a vlastním obecním vodovodem, komín na tuhá paliva. Vše se nachází v klidné a atraktivní lokalitě v obci Šumná. Jedná se o dvoupodlažní, prakticky uspořádanou stavbu. Dům je napojen na veškeré IS. V přízemí vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyní, pokoj, koupelna Nutno dokončit vnitřní a vnější omítky 2. p., dlažby a sádrokartony. Hezká a klidná lokalita Nejsme RK, RK nevolat! Tel.: (111512) PŘÍMÝ majitel prodá lesní pozemek m2, stáří 91m2. Buk, dub, osika, p.p.č 57/1, k.ú. Vitín u malého Března. Tel.: (111513) PRODÁM garáž na ul. Závodní v Teplicích u nádraží. El. zavedena. Tel.: (111514) PRODÁM (i na splátky) nebo dlouhodobě pronajmu chalupu v Jižních Čechách. Ústřední topení - dřevoplyn nebo elektro.vlastní studna. Septik tři komory. Dvě garáže. jedna na dvě auta + venkovní. Vyhřívaný bazén, 2x koupelna, 4x WC. Oplocená zahrada, část. obezděná. Nutná počáteční investice. Vymalovat, zprovoznit topení, navézt dříví jako topivo. Další opravy postupně, během bydlení. aurinko-dv@volny.cz. (111515) PRODÁM chatu zděnou a podsklepenou se zahradou na okraji chatové kolonie v Újezdečku (klidné místo na konci Krušnohorské ul.). Přístupná autem i MHD. Výměra zahrady 374 m2, zast. plocha chaty 17 m2). V chatě elektřina a kamna na tuhá paliva. Na pozemku zaveden vlastní vodovod. Na zahradě několik ovocných stromů, keřů s drobným ovocem a květin. Velice pěkné a slunné místo. Cena: ,- Kč monika.luk@centrum.cz, tel.: (111516) STĚHOVÁNÍ TEPLICE a okolí byty kanceláře nebytové prostory SKŘÍŇOVÁ AVIE Volejte PRODÁM chatu na vl. oploc. pozemku, rozl. 824 m2, u řeky Ohře v oblasti Postoloprt, el. energ., voda. Tel.: (111517) PRONAJMU dlouhodobě garáž, Fr. Šrámka, TP, pod SŠ staveb. Tel.: (po 17. h.). (111518) PRODÁM zahradu (340 m2), z toho 142 m2 je stav. parcela. Pozemek tráva + ovoc. stromy, ing. sítě na hranici pozemku, pod novosedl. kopcem, jen vážní zájemci, ,- Kč, rychle = sleva, RK ne. Tel.: (111519) PRODÁM chatu zděnou a podsklepenou se zahradou na okraji chatové kolonie v Újezdečku (klidné místo na konci Krušnohorské ul.). Přístupná autem i MHD. Výměra zahrady 374 m2, zast. plocha chaty 17 m2. V chatě elektřina a kamna na tuhá paliva. Na pozemku zaveden vlastní vodovod. Na zahradě několik ovocných stromů, keřů s drobným ovocem a květin. Velice pěkné a slunné místo. Cena: ,- Kč, při rychlém jednání sleva. monika.luk@centrum.cz, tel.: (111520) PRODÁM řadovou garáž v ul. Bratislavská, umístěná hned za viaduktem, dobře zabezpečená, cena 59 tis. Kč. Tel.: (111521) NEMOVITOSTI KOUPĚ 16 - NEMOVITOSTI - KOUPĚ KOUPÍM dům, vilku menší velikosti cca 4+1 v lokalitě Šanov. Tel.: ivet.fun@atlas.cz. (111601) KOUPÍM garáž v oblasti Botanické zahrady a Šestidomí. Tel.: (111602) KOUPÍM zahradu s chatou za Panoramou, platím hotově, cenu respektuji. Tel.: (111603) KOUPÍM vilku 4+1 v Teplicích pouze v lokalitě Šanov. Tel.: (111604) KOUPÍM chatu v okrese Ústí n. L. v dobrém stavu, v chatě zavedena voda a elektřina. Svah nežádoucí. Tel.: (111605) KOUPÍM malou obyč. zahrádku pro nenáročné, kdekoli v TP. Tel.: (111606) KOUPÍM vilku v Teplicích pouze v oblasti Šanov. Nejsem RK. Tel.: ( NEMOVITOSTI PRONÁJEM 17 - NEMOVITOSTI - PRONÁJEM PRONAJMU prostory k podnikání, Krupská 27, Teplice, 1. p., býv. tetovací salon. Vlastní sociální zařízení. Cena vč. energií 5 000,- Kč/měs.Tel.: (111707) Firma Beránek St. & Novák odvoz fekálií vysokotlaké čištění T NABÍZÍM dlouhodobý pronájem garáže v Teplicích lokalita Šanov ul. Trnovanská. Elektřina není zavedena. Ideální pro moto, čtyřkolku či sklad. S autem jsem tam zajel jen jednou - špatný nájezd. Více info na sevcovic@seznam.cz. (111701) PRONAJMU na Masarykově třídě u Červeného kostela vteplicích prodejnu, 50 m2. Tel.: (111702) PRONAJMU pěkný, slunný byt 1+1 v Novosedlicích, klidná čtvrť, nájem 4 500,- Kč + en., volný ihned. Možnost využití zahrádky. Tel.: (111703) PRONAJMU nadstandardně velkou udržovanou garáž 28 m2 v ul. Hřbitovní v Krupce. Nájem 1 000,- Kč/měsíc. Sleva při platbě předem:1 měs./1 000,- Kč, 3 měs./900,- Kč, 6 měs./800,- Kč, 12 měs./700,- Kč. Elektrika zavedena. Platbu za elektřinu platíte zvlášť dle ročního zúčtování. Kauce 2 000,- Kč z důvodu el. přípojky a možnému vzniku dluhu. Dohoda možná. k.lipertova@centrum.cz.. (111704) PRONAJMU třípodl. dvougenerační dům. Na vlastním pozemku 970 m2. Ve Střelné u Teplic. Zděná prostorná garáž, další přístavky. Topení ústřední, kotlem na tuhá paliva. Dispozice 5+1, 2x WC. Prostorná vysoká půda. Bez nutnosti stavebních úprav. V řadě dalších rodinných domů. Krásné a tiché místo. Cena nájmu, 8 200,- Kč/měs, zahrnuje spotřebu vody. Platba měsíc napřed, pronajímá majitel - bez kauce. Tel.: (111705) PRONAJMU nebytové, býv. prodejna, 70 m2, nyní skladové prostory. Tel.: (111706) NABÍZÍM pronájem garáže vtp, Jateční ul. s el., cena dohodou. Tel.: (111708) PRONAJMU 2 nebyt. místnosti, 30 m2 s velkým regálem, osvětlení, přístup přes vyhraz. naklád. otvor z ulice Kříčkova 20, Šanov I, 1 500,- Kč/měs. Tel.: , (111709) PRONAJMU garáž v Teplicích pod mlékárnou, vhodná k podnikání, dříve kancelář autobazaru, elektřina, plynové topení, možno umístit velkoplošnou reklamu, výb. stav, možno vč. zařízení nebo vyklizená, vše dohodou. Tel.: (111710) PRONAJMU garáž vtrnovanech za OBI, u skladu Kera. Nájem 600,- Kč/měs. Tel.: (111711) PRONAJMU bezbariérovou prodejnu s velkým výkladem a keramickou dlažbou 57 m2 od Frekventovaná část Masarykovy tř. v Trnovanech, zast. MHD. Zavedeno ústř. plyn. topení, telefon, internet a zab. zařízení. Skládek. Cena s energiemi dle zamýšleného sortimentu jistou dohodou. Tel.: (111712) PRONAJMU garáž za plav. halou, elektř., velký úlož. prostor. Tel.: (111713) PRODÁME POZEMKY určené k výstavbě v Teplicích. Celková plocha m 2. Cena 8,7 mil. Kč (190 m 2 ). Volejte: Husitská 16, Krupka odpady.novakova@seznam.cz Tel.: , , T PRONAJMU garáž vtp - Řetenice, pod mlékárnou, Jateční ul., preferuji dlouhodobě, nájem 800,- Kč/měs. Tel.: (111714) PRONAJMU zahradu v Horním Lomu u Litvínova, mezi koupalištěm Koldům a Oprámem. Pozemek 307 m2 je rovinatý, část. oplocený. Na zahradě pův. dřevěná podsklepená chatka a nově přistavěný karavan. Přístup. cesta zpevněná, autem lze dojet až k brance. Užitková sezónní voda zavedena, elektřina není. Prostředí klidné, jedná se o menší zahrádkářskou kolonii, dále od městského ruchu a silnice. Běžné měsíční nájemné je 1 500,- Kč nebo roční nájemné ,- Kč. Kauce nutná, její výše je po dohodě. Pouze pro vážné zájemce. Upřednostňuji dlouhodobý pronájem. Pozdější odkup nájemcem možný. Tel.: (111715) PRONAJMU v Teplicích garáž blízko Intersparu, možno i jako sklad. Zavedena elektrika. Měsíční nájemné 800,- Kč. Upřednostním dlouhodobý nájem. Tel.: (111716) PRONAJMU zahradu vtp, utří dubů od 1/15. Tel.: (111717) HLEDÁM hledám pronájem zahrady vtp a okolí. Tel.: (111718) T Výrobní a skladové prostory na Teplicku od 100 m 2 do m 2 Petr Hampejs tel.:

5 5 VÝROBNÍ A SKLADOVÉ PROSTORY v Teplicích od 300 m 2 do m 2 Ing. Zdeněk Halama tel.: phrealas@gmail.com Využijte nízké návštěvnosti STK v zimních měsících. STK Mstišov, technická prohlídka bez čekání! RŮZNÉ PRODÁM pilu cirkulárku 380 W, 1 000,- Kč, vzduchovka Slavie, cena dohodou a samovar ruský, cena dohodou. Tel.: (112238) PRODÁM stavební rozvaděč nový, s revizní zprávou, levně. Tel.: (112240) PRODÁM vyloupané vlašské ořechy 200,-Kč/kg. Teplice a okolí, možno zaslat poštou na dobírku. Tel.: (112241) PRODÁM palivové dřevo metrové, i špalky, cena dohodou. Tel.: (112242) HLEDÁM učitele na doučování Somatologie pro dceru v prvém ročníku na Střední zdravotnické škole. janaperglova1125@seznam.cz. (112243) PRODÁM paliv. dřevo (bříza, modřín, PRMS 800,- Kč), doprava dohodou, minim. odběr 5 m3. Tel.: (večer). (112245) NABÍZÍM reklamu na plot, ul. Nákladní, u semaforu, levně. Tel.: (112246) PRODÁM drhaný závěs na květiny s očkem k zavěšení, přír. barva, vhodný i jako dárek. Tel.: (112247) PRODÁM vlašské ořechy, vyloupané, 3 kg, 180,- Kč/1 kg. Tel.: (112248) GENIUS multimedia hifi speaker system SP-Q2,1 slim černé, repro + subwoofer 2+1, 300,- Kč. Tel.: (112249) PRODÁM Bridge angličtina pro pokroč. vč. CD, r , tel.: (112250) PRODÁM el. psací stroj programovatelný Carerra Olympia za 350,- Kč. Tel.: po 18. hod , janf@atlas.cz. (112251) HLEDÁM zpěvačku, které by nevadilo dojíždění ke mně, a která by chtěla se mnou začít tvořit. Můj styl: Elektro, Dance, Trance, Rave a podobně. Mám skromné amatérské domácí studio. Pokud jsi z Teplicka nebo Mostecka, je to ideální. Tel.: (112252) KOUPÍM kovadlinu do 2 tis., stolní vrtačku do 2 tis., řetězový zvedák nebo hupcuk. Tel.: (112253) NABÍZÍM knihy: Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ a studijní obory SOU - Enco-tepelná technika s.r.o. tepelná čerpadla - automatické kotle - solární systémy - vytápění návrh systému zdarma!!! tel , T VÝFUKY KATALYZÁTORY pro všechny typy automobilů opravy na počkání montáž zdarma servis, prodej prodej sportovních výfuků tažná zařízení výroba potrubí za studena s antikorozní úpravou Teplice - Trnovany tel.: Thámova 1630 mobil: Otevřeno: Po-Pá So hod. výfuků-rychloservis -pneuservis.cz LEVNÉ VÝFUKY, OLEJE, ČEPY, DESTIČKY A KOTOUČE, PNEU APOD.! PROHLÍDKY ZDARMA!! PŘEZOUVÁNÍ PNEU OD 400,- KČ! TP U PIVOVARU 1 (vjezd z Nákladní 150 m od ONA ) SLEVY AŽ 15% T % SLEVA na tento inzerát VÝHODNÉ AUTOBATERIE značky VARTA Například: 12V44Ah za 1090,- Kč 12V55Ah za 1390,- Kč 12V74Ah za 1890,- Kč Záruka 24 měsíců, kontrola dobíjení zdarma. Sleva 10% při odevzdání staré baterie. Autodíly Dolejší, Štúrova ul., Teplice Tel , Silniční a odtahová služba Tyršova 95, Dubí 3, tel Mobil T T T i 2. část. Použitá, ale nezničená, nepodtrhaná. Cena za kus 75,- Kč. Tel.: (112254) HLEDÁM někoho, kdo odstraní pařezy vtp. Tel.: (112256) PRODÁM hrob Dubí - Novosedlice, zaplaceno na 3 roky, součástí jsou bílé kamínky + mramorová deska v čele. Možno vidět. Hrob je v dobrém stavu. Tel.: (112257) KOUPÍM kovadlinu do 2 tis. a stolní vrtačku do 2 tis. Tel.: (112258) KOUPÍM svářečku Triodyn nebo KS 350 do 3 500,- Kč i se závadou. Tel.: (112259) KOUPÍM vzduchovku, nejl. Slávii 631, možno i jiný typ vhodný pro sport. střelbu v dobré stavu a za rozum. cenu. Tel.: (112260) NABÍZÍM stav. materiál - trubky ocel., d. 260, 310, 346 cm, prům. 7,5 cm cm a prům. 9 cm, cena dohodou. Tel.: (UL). (112261) PŘEVEDU vaše videokazety na DVD, USB, SD nebo jiné paměť. média. Tel.: (112263) PRODÁM Benát. zrcadlo, ručně brouš., 820x500 mm, foto zašlu, 2 700,- Kč. Tel.: (112264) HLEDÁM někoho, kdo se zabývá problem. Židů v Ravensbrucku za 2. sv. války. Tel.: (112265) PRODÁM garáž. vrata, sklopná, nová, 234x190 (st. rozm. 246x210), 5 900,- Kč, dále dř. okno 90x150, 2 ks, nové, á 500,- kč. Tel.: (112266) PRODÁM pás. pilu na porobeton, 220 V, posuv. stůl, přesný řez, použitá, váha 130 kg, ,- Kč. Tel.: (112267) PRODÁM bezdrát. zabezp. systém JA-60 COM, použitý, 6x čidlo, 3x vnitř. sirény vč. modulu pro mobil. tel., spolehl., cena kompl ,- Kč. Tel.: (112268) PRODÁM malíř. barvu vnitř. zář. bílou, 15 l = 25 kg, 500,- Kč. Tel.: (112269) PRODÁM PB bombu, velkou, 33 kg a kanystry 5, 10, 20 l. Tel.: (TP). (112270) PRODÁM panelákové dveře prosklené P 80, cena 200,- Kč, dále, kulatý konferenční stůl - kouřové sklo 1m průměr, nožičky v bílé barvě, velice zachovalý, cena 500,- Kč. Tel.: (111109) ZDRAVÍ 23 - ZDRAVÍ PRODÁM masážní pásový elektrický přístroj pro masáž celého těla, zad, svalů, proti celulitidě, 4 různé masážní pásy, 400,- Kč. Tel.: (112301) PRODÁM málo využ. Eliptical, magn. trenažer, scan, čas, rychlost, kalorie, puls, cena dohodou. Tel.: (112302) PRODÁM Stamm Bodyfit, velký LCD displ., měření času, vzdálenosti, rychl., spál. kalorie, pulsu, autom. zapn./vypn., 16 rychl., rozm.: 113,5x57x154, 1 800,- Kč. Tel.: (112303) PRODÁM knihy Kalanetika a Superkalanetika, cena á 99,- Kč. Tel.: (112304) PRODÁM rotoped, mechan., černý, 550,- Kč, nevyužitý. Tel.: (112305) Nebytové prostory, kanceláře a byty k pronájmu v centru Ústí n. L. Radek Andres tel.:

6 BYTY PRODEJ 11 - BYTY - PRODEJ PRODÁM 2+kk, 48 m2, vtrnovanech ve třípatrovém paneláku naproti benzínové pumpě Shell. Byt se nachází ve 3 p., WC + koupelna je původní. V celém bytě položená plovoucí podlaha. Foto zašlu na . Cena 350 tis Kč. RK nevolat. Tel.: (111101) PRODÁM 1+kk (32 m2), 6. p. ze 7. p., Janáčkova ul., Teplice. Krásná klidná lokalita. Plastová okna. Volný, k nastěhování. Osobní prohlídka po dohodě. Při rychlém jednání platím přepis (17 000,- Kč), cena ,- Kč je pro kupujícího konečná, žádné jiné poplatky hradit nebudete. petraseverinova@seznam.cz. (111102) PRODÁM DB 1+kk, 35 m2, 7. np. Krušnohorská ul., Teplice. Klidná lokalita s výhledem do zeleně, byt prošel část. rekonstrukcí, plast. okna, snížené stropy atd. Linka na míru cca ,- Kč, nutno vidět. RK NE! miroslav.kriner@seznam.cz. (111103) PRODÁM DB 2+1 v Řetenicích, 50 m2 v pěkném stavu, ihned k nastěhování. Cena ,- Kč. Tel.: (111104) PRODÁM DB 2+kk, TP, Edisonova, 6. p., 48 m2, plov. podlaha, plast. okna, sprch. kout, přímo u školy a školky, SBD Mír, cena ,- Kč. Tel.: (111105) Peníze v hotovosti za Vaši nemovitost (dům, byt, pozemek, chatu, chalupu). Volejte tel T PRODÁM dva byty v 1. a 2. nadz. podl., 4 pokoje, 2 kuchyně. Klidná lokalita, zeleň, pod nemocnicí, blízko centrum i MHD, MŠ, ZŠ. Dům po celk. rekonstr. spodní byt po část. rekonstr., nová koupelna, kuch. linka, el. rozvody, renov. parekty v obýv. pokoji, pl. okna. žaluz. Nyní s podnáj. ve výpovědi. Horní byt po renovaci, pl. okna, žaluz., nová vana, parkety, malý balkon, k okamž. nastěhování. V bytech kabel. TV, internet, el. vrátný. Součástí i malá sklep. kóje., možno propojit v mezonet. Jde o DB. Rychle = možná sleva. RK nevolat! Tel.: (111106) PRODÁM 2+kk cihlový byt 48 m2, Masarykova u Vlastního krbu. Balkon, 2.p., broušená dřev. podlaha, nová koupelna. Slušný stav. DV, ihned volný. Cena ,- Kč + převod. Tel.: (111107) PRODÁM prostorný byt 4+1 vteplicích, Trnovanech, ul. Nedbalova, 1. nadz. podl., ihned k nastěhování, udržovaný. V kuchyni vestavné spotřebiče, plast. okna v celém bytě, proskl. lodžie. Nízký nájem, BD Trnovany. V okolí MŠ, ZŠ, veškerá další občanská vybavenost. Byt situován na JV, velice světlý a v zimě teplý. Nízké náklady na topení. Možno vyměnit za menší, pouze BD Trnovany. V případě zájmu , popř. SMS. Jedná se o přímý prodej, RK nevolat! (111108) PRODÁM DB 3+1+B v žádané a klidné lokalitě na Nové vsi, byt ve 3. p. Dům prošel celkovou revitalizací, zatepl., plast. okna, eurovýtah, nové pošt. schránky a nyní nově domácí telefon, jsou zde umístěny sluneční kolektory na střeše. Na patře sušárna a k bytu náleží sklepní kóje. V bytě PVC + plov. podlaha, novější kuchyň, internet, UPC. BD Mír. MHD, škola, školka, jesle, obchod, cena ,- Kč + 1/2 přepisu. Tel.: (111110) PRODÁM byt 2+kk, Arbesova ul. za OBI, byt po rekonstr., vše nové, ,- Kč. Tel.: (111111) PRODÁM DB 2+kk, velká zaskl. lodžie, centrum TP, dům i byt po rekostr., 2x OC na dosah, ,- Kč. Tel.: ( PRODÁM DB 2+1+B, 53 m2, Americká ul., klidná lokalita, nízký nájem, ,- Kč. Tel.: (111113) PRODÁM moderní byt 3+1+B, 80 m2, Javorová ul., Nová Ves, 2. p., dům po celk. rekonstr., parkety, dlažby v kuchyni a předs., nově zděná koupelna, vymalováno, sušárna na chodbě, krásný výhled, klidná část, i pro děti, možnost pronájmu, cena dohodou, jen serioz. zájemci. Tel.: , verar@webspeed.dk. (111114) PRODÁM DB 3+1 v Oseku Kolonii, 2. podl. K dispozici společná sušárna s balkonem na patře. Byt zůstane částečně vybaven el. spotřebiči, aut. pračka, myčka a satelit. Cena ,- Kč, při rychlém jednání možná sleva. Tel.: (111115) PRODÁM DB 2+kk, TP, Edisonova, 6. p., 48 m2, plov. podlaha, plast. okna, sprch. kout, přímo u školy a školky, SBD Mír, cena 180tis. Kč. Tel.: (111116) PRODÁM OV 2+kk, TP, J. Koziny, 3. p., 42 m2, bezbariérový, s výtahem, byt ve standardu, menší úpravy, náklady cca 3 000,- Kč/měs., cena 490tis. Kč. Tel.: (111117) PRODÁM OV 2+kk+L, TP, Trnovanská, 3. p., 45 m2, standard, plast. okna, skvělý výhled k Doubravce, náklady cca 2 500,- Kč/měs., cena 760tis. Kč. Tel.: (111118) PRODÁM DB 4+1 vteplicích - Proseticích, zrekonstruovaný panelový dům, zateplený, plastová okna, slušný vchod tis. Kč. Tel.: nebo vyměním za 2+1 nebo 2+kk kdekoliv vtp (možno i Prosetice). (111119) PRODÁM byt v OV ul. J. Koziny vteplicích. Byt po rekonstrukci i dům po opravě. Cena ,- Kč. hanka.gav@gmail.com. (111120) PRODÁM byt 3+1 v OV., TP, J. Koziny, byt po část. rekonstrukci, nová kuchyně, dlažba, nová lina. Byt slunný, 4. p., dům po celkové rekonstrukci, cena ,- Kč. Tel.: (111121) PRODÁM DB, ul. Habrová na Nové Vsi v Teplicích, ve 3. p. panel. domu, ten prošel celkovou úpravou, zateplení, eurovýtah, plast. okna, pošt. schránky, vymalování chodeb, domácích telefonů. V bytě PVC, plov. podlaha, novější kuchyň, koupelna klasické jádro, byt velmi hezký, udržovaný, balkon s výhledem do zeleně a z ložnice a z dětského pokoje na Krušné hory. Vedle bytu se nachází sušárna, k bytu náleží sklepní kóje. Cena ,- Kč, v ceně je přepis. Tel.: (volat kolem 17. h). (111122) PRODÁM byt Trnovany, ul. Havířská, 3+1, 1. p. nebo pronajmu, RK nevolat. Tel.: (111123) PRODÁM DB 1+1+ přísl. (40 m2) za ,- Kč. Byt dobově zařízen, velmi dobrý stav, dobré místu uvl. krbu, plast. okna, v místě vešk. obč. vybavenost, 8 min od láz. zóny. Tel.: , (111124) PRODÁM DB garáž OV + zahrada OV v Řetenicích, zateplený, plastová okna. Renovované parkety, v kuchyni dlažba, vestavěná skříň, bezpečnostní dveře. Koupelna původní. Fér cena ,- Kč + přepis. RK ne! iuos2758@gmail.com. (111125) Nabízíme levné stěhování a autodopravu vč. vyklízení bytových i nebytových prostor. Tel: T PRODÁM byt 1+1 v Teplicích, Horova ul., velmi klidná lokalita, v okolí MŠ, ZŠ, nákupní centrum, autobus.zastávka, restaurace, překrásný výhled z jedné strany na Doubravku, z druhé na panorama města, cca 15 min chůze do centra.byt se nachází ve 3. p., má plast. okna, nově zrekonstr. koupelnu, jinak pův. stav. K bytu náleží sklep a v mezipatře malý balkonek. Cena ,- Kč, holý nájem 2 600,- Kč + energ., RK ne. Tel.: nebo simonasimones@seznam.cz. (111126) PRODÁM DB 2+0, 48 m2, nová kuch. linka, vkusné linoleum, umyvadlo,wc, jinak byt udržovaný, do konce roku výměna oken a výtahu, v okolí MŠ, ZŠ, hřiště, večerky, Penny, parkování před domem, nízké náklady komplet 4 000,- Kč + el. Možno nechat i částečně zařízen. Adresa je Na Konečné 199/8, Prosetice, cena ,- Kč + přepis. Tel.: (na SMS nereaguji). (111127) PRODÁM DB 2+kk, TP, Edisonova, 6. p., 48 m2, plov. podlaha, plast. okna, sprch. kout, přímo u školy a školky, SBD Mír, cena ,- Kč + přepis. Tel.: (111128) PRODÁM OV 2+kk, TP, J. Koziny, 3. p., 42 m2, bezbariérový, s výtahem, byt nejvyšší cena - platba ihned Tel.: pozemky.vykup@ .cz ve standardu, menší úpravy, náklady cca 3000,- Kč/měs., cena ,- Kč. Tel.: (111129) PRODÁM OV 2+kk+L, TP, Trnovanská, 3. p., 45 m2, standard, plast. okna, velká lodžie, skvělý výhled k Doubravce, náklady cca 2 500,- Kč/měs, cena ,- Kč. Tel.: (111130) PRODÁM DB 2+1, Teplice, 50 m2, ul. Liberecká. Jedná se o cihlový dům, plastová okna, zateplený, ve velmi dobrém stavu. Volný ihned k nastěhování. Cena: ,- Kč. Tel.: (111131) PRODÁM byt 1+1 v Teplicích, Horova ul., velmi klidná lokalita, v okolí MŠ, ZŠ, nákupní centrum, autobus. zastávka, restaurace, výhled z jedné strany na Doubravku, z druhé na panorama města, cca 15 min chůze do centra. Byt ve 3. p., plastová okna, nově zrekonstr. koupelna, jinak v pův. stavu. K bytu náleží sklep a v mezipatře malý balkonek. Cena ,- Kč, holý nájem 2 600,- Kč + energie, RK ne, děkuji. Tel.: nebo simonasimones@seznam.cz. (111132) PRODÁM zaříz. byt v Bílině, 1+1 v OV, nejl. seniorce, servis RK. Tel.: (111133) PRODÁM DB 1+1 po vešk. úpravách, nová pl. okna, nové vstup. dveře, zatepl., 12. p. věž. domu, 2 výtahy, u Perly, Řetenice. V blízk. vešk. občan. vybavenost. Ze zdrav. důvodů odcházím do DD, snažím se byt rychle prodat za ,- Kč. Tel.: (111134) PRODÁM DB 2+kk, Trnovany, dům zatepl., pův. stav, vl. plast. okna, nízký nájem, ,- Kč + přepis, RK nevolat. Tel.: (111135) 12 - BYTY - KOUPĚ KOUPÍM 1+1, 2+kk, 2+1 v ul. Alejní, Teplice, platba hotově. Tel.: (111201) SHÁNÍM byt 1+1 Hrob, Střelná, Osek. jiricermak123@.cz. (111202) SHÁNÍM byt vteplicích, ne Prosetice. sarom@volny.cz. (111203) KOUPÍM za rozumnou cenu DB vteplicích, Krupce, Dubí. možno i s dluhem, platba hotově. Tel.: (111204) 13 - BYTY - PRONÁJEM VÝKUP ZEMĚDĚLSKÝCH POZEMKŮ BYTY KOUPĚ BYTY PRONÁJEM 6 T11 PRONAJMU byt 3+1 (100m2) ve vile, v luxusní čtvrti v Novosedlicích. Nájem , -Kč. Jen vážní zájemci. Tel.: , pronajembytuteplice@seznam.cz HLEDÁM pronájem bytu 1+1, 2+0, 2+kk, 2+1 vteplicích a blízkém okolí. Se vším všudy do 6ti tisíc. Nejlépe bez kauce. Jsem zaměstnaný s trvalým příjmem. Nekuřák. Prosím nabídněte. Tel.: (111301) HLEDÁM pronájem 2+kk, 2+1 nebo větší 1+1 vteplicích. I zařízený a dlouhodobě. Děkuji za nabídku na tel.: , stačí SMS, zavolám zpět. (111304) PRONAJMU velký a krásný podkrovní byt 2+kk, 80m2 v centru Teplic u Hadích lázní. Ve 2. p. skromná mansarda s přístupem po skládacím schodišti. Velký úložný půdní prostor. Plynový kotel, kuch. linka, plynový sporák. Koupelna plně vybavena. Nájem 6 500,-Kč/měs. + energie. radovan.zdarsky@seznam.cz. (111302) PRONAJMU byt 1+1 v Chlumci, ve 3. p. domě, byt je částečně vybaven se zděným jádrem, jedná o velice klidný a čistý dům. Nájemné ve výši 5 900,- Kč bez el. Byt volný ihned. Požadována vratná kauce ve výši 2měs. nájemného. Tel.: (111303) PRONAJMU 3+1+L, část. zrekonstr., cena je kompletní, zahrnuje zálohy na energie, 8 500,- Kč. evick@seznam.cz. (111305) NABÍZÍM k pronájmu byt 2+1 s vstupní halou v Dubí. Byt v klidné části města v RD, možnost parkování. Byt vhodný svou dispozicí pro dvě osoby. Vytápění plyn. kotlem. Cena pronájmu 5 900,- Kč/měs. + energie. Dva nájmy jsou vyžadovány jako kauce. Tel.: (111306) PRONAJMU pěkný, slunný byt v Sobědruhách, 2+kk, nájem 6 000,- Kč + en., požaduji kauci. Tel.: (111307) PRONAJMU dlouhodobě DB 1+1+B, 36,09 m2 v nejžádanější a klidné lokalitě města Duchcov, Osecká 1306/90 starší tiché ženě nebo muži, bez zvířat, nekuřákům (není podmínk.). Dům prošel celkovou revitalizací, nová plast. okna, výtah. Byt ve stand. stavu, čistý v 7. p. K bytu náleží sklep. V okolí vešk. obč. vybavenost, celk. klidné prostředí, slušní tiší nájemníci. Volný ihned k nastěhování. Nájemné 5 500,- Kč/měs., požaduji kauci 2 nájmů. Bližší info prosím formou SMS. Tel.: (111308) PRODÁM DB (SBD Mír), Šanov II, 2. np, 3. p. dům zateplen, pl. okna, nízké náklady, sklep. Klidné místo. Byt část. zrekonstr. a zařízen (kuch. linka, v předsíni vestavěné skříně, koupelna). RK nevolat. Cena ,- Kč. Tel.: (111309) HLEDÁM pronájem bytu 1+1,1+2, 2+kk vteplicích. Pokud možno se zařízením. Děkuji za nabídky. ilonabenesovska@hotmail.cz. (111310) NABÍZÍM dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v Bílině, sídliště Za Chlumem, 36 m2, volný ihned. Tel.: (111311) PRONAJMU krátkodobě (do ) 1+kk (37 m2) v RD. K dispozici internet a kabel. TV. Byt zařízen. Požaduji jednu vratnou kauci ve výši 5 000,- Kč. Nájem 4 500, ,- Kč + en. Tel.: (111312) PRONAJMU nezař. byt 1+1, 42 m2, Řetenice, Bratislavská ul., za nemocn., nová linka, sporák, WC, nájem 5 000,- Kč/měs., kauce ,- Kč, volný od 11/14. Tel.: (111313) HLEDÁM levné bydlení, Teplice, Ústí a okolí, nenáročné, slušné, klidné, 1 místnost. Tel.: (111314) JSEM slušný senior, abstinent, nekuřák, mám svůj byt, ale přesto hledám podnájem u klidné, empatické paní. Vypomůžu téměř se vším. Tel.: (111315) PRONAJMU byt 2+1+L na Duchcovské ul. vteplicích, 6 200,- Kč + elektřina. hanka.gav@gmail.com. (111316) PRONAJMU byt 2+1 OV vtp, Na Stínadlech, 1. p., perf. stav, hned u ZŠ, k bytu je možné si pronajmout garáž. Nájem 6 000,- Kč + poplatky, kauce ,- Kč. Tel.: (111319) tel.: Prodej jablek, vhodné i k uskladnění Jablka - 5 až 16 Kč: Bohemia Rubín Šampion Golden Delicious Jonagold Rubinola Hrušky - 5 až 16 Kč: Boscova lahvice Lucasova Pařížanka Brambory na uskladnění - 3 až 8 Kč V nabídce též mošty z vlastní produkce. Otevřeno: PO - PÁ 7-17 hodin, SO - NE 7-14 hodin T JAZZ CLUB TEPLICE Zámecké náměstí 14, Teplice, tel PROGRAM LISTOPAD 2014 Pokud není uvedeno jinak, začátky koncertů jsou ve 20 hodin. Koncerty se konají za finanční podpory města Teplic Pátek Luboš Pospíšil Luboš Pospíšil koncertuje s obnovenou kapelou 5P, kromě toho vystupuje také sólově nebo v duu s některým z členů 5P. Pátek GWYN ASHTON duo (AUS/SK) Gwyn AShton duo je projekt australského kytaristy a zpěváka Gwyna Ashtona a slovenského bubeníka Tomáše Bobrovniczkého. Pátek J. Eoin Jeho profesionální hudební dráha má počátky v 80. letech, kdy vystupoval jako sólový písničkář na turné legendární kapely Clannad. T Kancelářské a komerční prostory v Teplicích Libor Wohlrab tel.:

7 ZKUŠENÉ ZKUŠENÉ ŘIDIČE KAMIONŮ PRO MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVU HLEDÁ FIRMA Z MLADÉ BOLESLAVI. ŘIDIČE KAMIONŮ Nabízíme jistý a solidní výdělek! PRO MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVU Volejte od 7.30 do Tel.: hledá rozšiřující 512 nebo 728 se firma z nebo Loukova u 915 Mnichova nebo 326 Hradiště Nabízíme jistý a solidní výdělek! Volejte zdarma od 8.00 do na tel nebo na T ZAMĚSTNÁNÍ HLEDÁ VYŽEHLÍM pečlivě, levně - vyzvednu a přivezu prádlo zpět. Opravy oděvů - vyučená švadlena. Jen Teplice. Tel.: (111901) NABÍZÍM pedikúru uvás doma. Pedikúra obnáší koupel v Roch.soli, ošetření ztvrdlé kůže skalpelem, stříhání nehtu a ošetření okolí nehtu, peeling a masáž. (pouze ženy). Jsem vystudovaná kosmetička a pedikérka. Cena 200,- Kč. Volat navečer. Tel.: (111902) HLEDÁM práci - provádím zednické práce, praxe 25 let. Tel.: (111905) HLEDÁM práci - paní na úklid, jsem pracovitá a spolehlivá. Tel.: (111906) HLEDÁM brigádu, zkušená pečovatelka, jsem svědomitá a pracovitá, děkuji za nabídky. Tel.: (111907) NABÍZÍM spolehlivost, pracovitost k pravidelnému úklidu vašeho bytu, domu. Tel.: , prcek@seznam.cz. (111908) HLEDÁM práci jako servírka, pokojská, uklízení nebo hlídání dětí. spolehlivost, pečlivost, ochota zaručena. Děkuji za nabídky. Tel.: , (111909) HLEDÁM práci na polov. úvazek, ráno-dopoledne, vl. auto k dispozici. Nejl. rozvoz, úklid apod. Spolehl., pečlivost. prosony@seznam.cz. (111917) Hledáme šikovné kolegy na pozici operátor/ka call centra Nabízíme: příjemné prostředí dobrý výdělek práce v centru Teplic HLEDÁM práci jako masér, 5 let praxe, nabídněte. Tel.: (111910) HLEDÁM práci - úklid nebo žehlení, nabídněte, děkuji marketaliebrzeitova@seznam.cz. (111911) NABÍZÍM hlídání dětí, jsem na MD, domluva. MarketaLieberzeitova@seznam.cz. (111912) NABÍZÍM pomoc starším občanům, pracovala jsem v DD. Jsem časově neomezená, vč. víkendu. Pouze Teplice a blízké okolí. Peníze dle dohody. Prosím erotiku nevolejte. Tel.: (111913) SHÁNÍM brigádu v dopol. hodinách v centru TP, býv. zaměstn. lázní, pouze seriozní nabídky, spolehlivá, pracovitá, ochotná, perf. němčina. Tel.: (111914) NABÍZÍM hlídání dětiček jakéhokoli věku, zkušenosti s hlídáním mám již 6 let, bydlím v domě se zahradou, jsem mobilní, za sebe mohu říci že jsem seriozní, děkuji Nela. kornelie.kohutova@seznam.cz. (111915) JSEM v důchodu a hledám práci jako výpomoc v domácnosti. Např. úklid, žehlení, mytí oken, hlídání dětí, nákup, výpomoc ze staršíma lidmi atd.). Jsem spolehlivá, samostatná, mám praxi. Mohu po celí den, dohoda jista. Tel.: (111916) HLEDÁM práci - hlídání objektů, mám praxi i certifikát, jsem část. ID. Tel.: (111918) BÝVALÝ řidič z povolání, majitel Š Fabia Combi odveze kdykoli kamkoli (i do zahran.), levně, stabilně. Tel.: (TP). (111919) požadujeme komunikativnost, dobré prezentační schopnosti, tah na branku a základní znalost práce na PC náplní práce je nabídka produktů a služeb pro nejvýznamnější firmy našeho trhu základní hodinová mzda + atraktivní bonusy nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy, aktivní důchodce či maminky s dětmi Své CV zasílejte na job@norise.cz nebo volejte na tel.: iteplice.cz 7 T Sanatorium Europa: Sanatorium Europa nabízí lékařské služby včetně estetické medicíny (dermatologie, oftalmologie, flebologie, stomatologie), ale také kosmetické služby, masáže, koupele, tělové zábaly, manikúru a pedikúru, Dornovu metodu, hubnutí, služby psychologa a další. V nové prodejně v Sanatoriu Europa najdete kosmetické, dermatologické a masážní přípravky, produkty zdravé výživy, originální šperky a amulety, parfémy ad. Výběrem z naší nabídky máte možnost udělat radost sobě nebo svým blízkým (na služby vám rádi vystavíme dárkový poukaz). Slevové akce pro nákup v listopadu a prosinci jsou zároveň možností, jak vyřešit dárek pod stromeček... ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY: Thajské masáže: Všechny druhy thajských masáží Tipy a slevy na listopad a prosinec prováděných v Sanatoriu Europa pořídíte během listopadu a prosince o 100 Kč levněji! Balíčky procedur: Rozmazlovací balíček Koupel v růžích Olejová thajská masáž (60 min) Kosmetické ošetření Aquarelle Pedikúra CENA: 1250 Kč (cena před slevou: 1700 Kč) Relaxační balíček Koupel relax Klasická thajská masáž (60 min) CENA: 600 Kč (cena před slevou: 850 Kč) Balíček pro radost Koupel v růžích Královská thajská masáž (90 min) CENA: 1200 Kč (cena před slevou: 1600 Kč) NOVINKA: Baňkování Přijďte si vyzkoušet jednu z nejstarších léčebných metod, jejíž kořeny sahají až do Mezopotámie a staré Číny... Účely baňkování: Pročistění krve, zlepšení oběhu, obnovení funkce nervového systému Místní uvolnění křečí a bolestí hlavy, zad, kloubů Zlepšení při závratích ad. Pomoc při obrně, astmatu či problémech se sluchem Velmi účinné při odstraňování celulitidy Ceny: od 150 Kč + možnost využít bonusu k baňkování: ošetření přístrojovou lymfodrenáží za cenu 100 Kč (běžná cena: 300 Kč) Pod Doubravkou Teplice v Čechách Tel.: Tel.: Tel.: Fax: info@sanatoriumeuropa.eu VYDÁVÁ Agentura IS Teplice s.r.o., U Císařských lázní 7 - Číslo 11, ročník 24 - Vyšlo info@agenturais.cz IČO Tel.: Povoleno Ministerstvem kultury ČR - ev. číslo: MK ČR E Distribuce: P. Šádek

8 8 ESTETICKÉ STUDIO DAKAR NABÍZÍ: Bezbolestná neinvazní liposukce ultrazvukem v kombinaci s radiofrekvencí Bezbolestná liposukce zmrazením (kryolipolýza) Přístrojové lymfodrenáže Odstranění celulitidy Omlazení obličeje ultrazvukem v kombinaci s radiofrekvencí (facelifting) Redukce strií Minimalizace nevzhledných jizev Omlazení obličeje intenzivním pulsním světlem (fotorejuvenace) Trvalá epilace (odstranění chloupků) Léčba akné Odstranění drobných červených žilek Odstranění pigmentace PŘEDVÁNOČNÍ AKCE Jako poděkování našim zákazníkům jsme na vybrané procedury od do připravili tuto akční nabídku na 1x ošetření: Odstranění celulitidy Rázovou vlnou: Zadní stehna ,-Kč Trvalá epilace podpaží (Intenzivní pulzní světlo) ,- Kč Lymfodrenáže (60 min.) ,- Kč Odstranění akné celý obličej ,- Kč Kryolipolýza (60 min min. lymfodrenáže) ,- Kč Neinvazní liposukce břicha (Exilis Body) ,- Kč Omlazení obličeje (Exilis Face) ,- Kč! V PRODEJI JSOU JIŽ VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY! Chcete vědět více? Kontaktujte přímo Estetické studio DAKAR! Srbická 474, Teplice (v objektu autosalonu Peugeot) Objednávky na telefonu , konzultace zdarma info@studiodakar.cz Kvalitní servis pro Vaše lyže Již 20 let nabízí teplická prodejna REGALBIKE regionální zastoupení pro výrobky světově oblíbené značky SCOTT. Za tu dobu se prodejna již třikrát stěhovala vždy do větších prostor a nyní sídlí na adrese Masarykova 30 v Teplicích. Kromě nákupu sportovního vybavení zde najdete i kvalitní servisní služby. Právě teď, dříve než napadne první sníh a vyrazíme na sjezdovky, je nejvhodnější doba dopřát kvalitní servis našim sjezdovým lyžím. Jak takový servis probíhá? Nejdříve skluznici lyže musíme řádně očistit a odmastit. Broušením na speciálních strojích pak upravíme všechna narušení struktury skluznice. Stejně důležité je i přesné nabroušení a správné vyúhlení hran lyže. Práce na lyži končí parafínováním a vyleštěním, popisuje majitel prodejny Martin Podsedník. Pro servisní práce je dílna vybavena čtyřmi kvalitními stroji německé firmy Reichmann. Stejné stroje se používají i v servisních dílnách přímo na alpských sjezdovkách. Bude to něco kolem tisíce párů lyží, které projdou každý rok naším servisem. Dříve k nám přicházeli lyžaři za servisem zejména před odjezdem za lyžováním na alpských sjezdovkách. Teď už ale i většina svahů v našich horách mají takové parametry a jsou tak dobře upravované, že pro dokonalý prožitek z jízdy a její bezpečnost je odborná úprava lyží potřebná, říká servisman. Nutno ještě podotknout, že pro dokonalé prožití dnes tak moderního carvingového lyžování je dobře připravená lyže velkou výhodou. Prodejna také pro tuto sezonu, na základě stále se zvyšujícího počtu výpůjček lyží, výrazně rozšiřuje nabídku půjčovny. Kromě lyžařského servisu nabízí nově i broušení bruslí. Majitel jedné z největších sportovních prodejen v podkrušnohorské oblasti a jednoho v České republice z největších regionálních zastoupení firmy SCOTT, Martin Podsedník vás zve: Jak lyže servisujeme, co s nimi na strojích značky Reichmann děláme, to vše Vám předvedeme. Ošetřujeme a opravujeme i běžecké lyže. Též snowboardy. Odkaz na Také rádi poradíme při nákupu nových lyží i dalšího sjezdařského či běžeckého vybavení. A s Vámi, kteří na lyže vyrážíte jen jednou, dvakrát do roka určitě vybereme nejvhodnější lyže v naší půjčovně.

9 Unikátní výstava výtvarných děl Teplicích 9 Ve velké výstavní síni Regionálního muzea v Teplicích bude 11. prosince 2014 zahájena ojedinělá výstava České moderní umění , kterou muzeum připravilo ze svých sbírek a z pozůstalosti teplického autora, výtvarníka a básníka Josefa Honyse ( ). Výstava představí 19 autorů v kvalitním souboru 45 maleb, kreseb, grafických listů a plastik rozdělených do 5 částí. V Teplicích bude vystaven soubor děl představitelů klasické noty české moderny, pohádkové ilustrace Jiřího Trnky doplní akvarely Vlastimila Rady, Otakara Mrkvičky a malba Václava Rabase. Progresivní proud českého malířství představí soubor obrazů a kreseb v evropském kontextu významných českých malířů. Muzeum vystaví kubistická zátiší Emila Filly z 20. let 20. století i obrazy z prvních let po 2. světové válce, dále poetické záběry z Bretaně a Benátek Jana Zrzavého, surrealistickou abstraktní malbu Františka Muziky, cézannovsky laděná díla Josefa Lieslera nebo expresivní kresbu Václava Špály i nezvyklé kubistické zátiší Otty Janečka. Teplické muzeum získalo dosud málo prezentovaný soubor v roce Původně byl součástí rozsáhlé sbírky sběratele umění české moderny dr. Erbana, který sbírku budoval několik desetiletí. Většina obrazů a kreseb byla vystavena v předválečném období, po té se skryla do soukromé sbírky a vánoční teplická výstava představí tato kvalitní díla v jakési obnovené premiéře. Třetí část výstavy připomene odkaz klasiků české moderny v dílech nastupující umělecké generace počátku 60. let 20. století, která měla příležitost k prvním prezentacím Jan Zrzavý, Benátky, olej, plátno, 1933 svého díla právě v Teplicích. Výstavní program tehdejšího muzea poskytl prostor mladým českým malířům, kteří se navzdory oficiálnímu proudu vydali převážně cestou abstrakce. Výstavní činností první poloviny 60. let stály Teplice po boku progresivnímu pražskému prostředí. S Teplicemi je spjato mládí světoznámého malíře a sochaře Jana Koblasy, jehož takřka kultovní obraz českého informelu doplní grafiky Jiřího Johna nebo imaginativní malba Vladimíra Komárka. Díla připomenou slavné období teplické umělecké historie, do které se řadí také experimentální tvorba výtvarníka a básníka Josefa Honyse. Přítele, nejen v uměleckém slova smyslu, věhlasného Josefa Koláře. Honys věnoval svoji tvorbu vizuálním básním, kolážím a obrazovým experimentům hry linie s plochou. Vystavoval nejen v Praze, Brně, ale také v Paříži, Terstu, Benátkách a Buenos Aires. Teplickému publiku však bude představen poprvé. Výstava připomene rovněž tvorbu malíře a grafika Zdeňka Veselého a sochaře Vladimíra Šmída, kteří spojili s Teplicemi nejen svoji profesi ale i soukromý život a jejichž dílo lze zařadit do základního fondu českého moderního umění. Výstava, ve které se bude prolínat galerijní a muzejní prezentace díla potrvá v Teplicích do Muzeum v Teplicích pořádá výstavu na počest 120. výročí založení Muzejního spolku, který inicioval otevření muzejních expozic i budování sbírkových fondů pravidelně představovaných veřejnosti. PhDr. Bohuslava CHLEBORÁDOVÁ, muzeum Teplice

10 PŘÍLOHA BYDLENÍ Nepodceňte správný výběr nábytku pro vaši práci Pro celodenní práci v kanceláři je velmi důležitý správný výběr nábytku, protože někteří lidé tráví až třetinu svého času v zaměstnání. Kancelář je pro ně skoro druhým domovem. Obchodní firma Daitl-kancelářský nábytek má nabídku snad pro každého. Jak už z názvu vyplývá, specializuje se na vybavování kanceláří, domácích pracoven, škol a komerčních interiérů. Samozřejmostí je, že poskytuje i služby, které jsou s tím spojené, jako zaměření prostorů u klienta, návrh kanceláře včetně barevného řešení, 3D vizualizaci, poradenství, montáž, dopravu a servis. Firma je certifikovaným partnerem několika významných výrobců ÚČETNICTVÍ, DAŇOVÁ EVIDENCE, MZDY Tel.: T které státní instituce a v neposlední řadě i menší firmy a jednotlivci. V nabídce firmy je mj. i více než 400 druhů židlí v mnoha modifikacích. K prodanému nábytku, především k židlím, firma zajišťuje nejen záruční, ale i pozáruční servis. Na ploše cca 150 m2 je trvale vystaveno k vyzkoušení na 100 různých kancelářských a konferenčních židlí a křesel. Nechybí ani kompaktní recepční pult, skládací stůl, plechové archivní skříně a několik sedacích souprav od české firmy Jech CZ. Novinkou letošního roku jsou psací stoly Motion s elektricky nastavitelnou výškou pracovní desky v rozmezí od 70 do 120 cm. Dále je vystaveno několik ucelených kancelářských pracovišť z nábytku zn. Hobis. Hobis je český kancelářský nábytek, který zahrnuje širokou škálu prvků i barev, je prezentován ve velice zdařilých a přehledných katalozích a má 8 různých certifikátů o kva- velký výběr nábytkových řad kancelářského nábytku, což zaručuje vysokou kvalitu prodávaných produktů a poskytovaných služeb. Za dobu své existence, t.j. od roku 1991, se působnost firmy Daitl-kancelářský nábytek rozšířila z Teplic a blízkého okolí do celého Ústeckého kraje. Nezřídka zařizuje kanceláře i v jiných oblastech, v současné době pracuje na zakázkách například i v Sokolově, v Semilech, v Praze a v Liberci. Zákaznickou klientelu tvoří jak pobočky velkých nadnárodních společností, tak i nělitě a ekologii. Hobis obsahuje 5 typových řad stolů, 2 řady skříní, několik typů zásuvkových kontejnerů, recepce, kuchyňky a mnoho různých doplňků. Většina sortimentu Hobisu je trvale skladem, záruka je 5 let. Dodací lhůty se u většiny nábytku pohybují mezi 10 a 20 dny. Prodejna firmy Daitl - kancelářský nábytek je v Teplicích na Duch covské ulici 432 v obchodním areálu Perla. Pro další informace můžete navštívit webové stánky zboží dopravíme až k Vám domů e-shop na NEJVĚTŠÍ PRODEJNA STYLOVÉHO MASIVNÍHO NÁBYTKU V ČESKÉ REPUBLICE! T PRODEJNY: Teplice, Celní 144 Ústí n.l., OD Labe II. patro Nabízí i OUTLET nábytek! Praha 6, Karlovarská 28 V prodejně svítidel Orion Tel.: info@sobnabytek.cz PRAVIDELNĚ OBNOVUJEME SORTIMENT - VELKÉ VÝPRODEJNÍ AKCE!

11 BYDLENÍ 2 Nemáte vlastní byt? Bydlíte u rodičů a už toho máte dost? Bydlíte v podnájmu a za Vaše peníze si pronajímatel vylepšuje svůj vlastní rozpočet? Máme pro Vás řešení! Nabízíme byty o různé velikosti v různých nadzemních podlažích, každý si vybere. Ve všech bytech je instalováno měření na dodávku vody a tepla, přípojky na kabelovou televizi, plastová okna, domovní přístup a jízda výtahem na čipy, standardní výbava bytů. Nemáte peníze na pořízení družstevního bytu v plné výši? Nevadí! Pro každého nalezneme finanční řešení, jak si pořídit vlastní byt. Výše družstevního podílu již od 1.000,- Kč/m 2. Okresní stavební bytové družstvo Teplice Střední 1057/11, Teplice Tel podatelna@osbdtp.cz Přijďte si pro svůj úvěr ProBydlení a získejte až 700 tis. na pořízení nemovitosti a třeba i rekonstrukci. To vše bez ručitele a zástavy nemovitosti! Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. Vrchlického 4, Teplice Tel.: T T NOVÁ VANA DO STARÉ - bez bourání - bez nástřiku - montáž - 2 hodiny - záruka 5 let Tel.: , T DÁM za odvoz - dívčí a chlapecké horské kolo (obě s potřebou údržby), skleněnou sifonovou láhev i s bombičkami, funkční miniždímačku a hi-fi věž (LP, MC) s bedýnkami (nepřehrává CD). Tel.: (UL). (112201) PRODÁM P staré dveře na chalupu 60 za 100,- Kč. Tel.: (112202) PRODÁM staré panelákové dveře prosklené L 80. Cena 200,- Kč. Tel.: (112203) HLEDÁM paní na hlídání seniorky. Krátký a dlouhý týden, 50,- Kč/hod. Teplice. Tel.: (112204) STAVEBNÍ PRÁCE Provádíme stavby garáží, RD, přístavby, renovace koupelen, byt. jader, omítky, štuky, obklady, dlažby, mnichovské omítky, zateplení, sádro karton, vodu a odpady. Mobil. tel.: T SHÁNÍM interiérové dveře 70 L. Tel.: (112205) PRODÁM větší množství metrového textilu za velmi příznivé ceny. Jedná se o manchestery, fleece, halenkoviny ad. Dále jsou také k prodeji nitě v m návinech. Dvě těhotenské figuríny (jedna je pouze torzo s nohou a druhá je celá postava). Tel.: (112206) DOJÍŽDÍM každý den z Duchcova do Drážďan do práce a mám 2 volné místa v autě. petrakuffnerova@seznam.cz. (112207) KDO opraví-seřídí 20 piezzoelektrických zapalovačů. Tel.: (112208) PŘEVEDU videokazety všech typů a značek na DVD, také SD, USB, Mini DV, Hi8 atd. Digitální úpravy zdarma! 50,- Kč/hodina záznamu. Tel: (112209) PLOTY, PLETIVA SLEVA NA VYBRANÉ DRUHY PLETIV PVC Zapletené při odběru nad 50 m SLEVA 25 %. Nezapletené KOMPAKT při odběru nad 50 m SLEVA 25 %. Při větším odběru pletiva SLEVA 30% Tel.: , PLOTOVÉ CENTRUM, U vlečky 1, UL-Předlice T PRODÁM drcený polystyren. Na izolaci dutých cihel apod. Tel.: (112210) PŘEVEDU videokazety, USB, SD karty, VHS, S-VHS, VHS-C, Hi8, Digital8, Mini DV a další na DVD, v nejvyšším rozlišení. Levně, rychle.tel.: (112211) PRODÁM Benátské ručně broušené zrcadlo, 820 x 500 mm, ochrana proti černání, cena 2 700,- Kč Tel.: (112212) POMOC V NOUZI! Zastavíme dražbu vašeho majetku, exekuce. Sjednotíme vaše dluhy do jedné splátky, snížené až o 70%. VŠE PRÁVNÍ CESTOU A SOUDNÍ OCHRANOU! Stačí zavolat a domluvit si schůzku. Tel.: T T PRODÁM dřevěné okno. Jde o dvoukřídlé okno s dvojsklem. Venk. rozm. rámu 170 x 130 cm. Okno je se žaluziemi. Cena 350,- Kč. Okr. TP. Tel.: (112213) STĚHUJETE SE vyklízíte RD, pozůstalost i nebyt. prostory, stodolu, půdu, garáž, od různých starých věcí všeho druhu. Odkoupím i větší množství, odvoz mám, dohodou, nabídněte, starožitnosti, nářadí, ND aj. stačí SMS ozvu se hned. Tel.: (112214) KOUPÍM malý soustruh, děličku, svářečku KS nebo Triodyn do 4 000,- Kč aj. Kovadlinu 80 kg a více do cca 2 000,- Kč, výheň, probíjecí kovářskou desku, kleště, klempířskou signovačku, pertlovačku aj. nářadí, cena dle stavu. Nabídněte, stačí SMS, ozvu se hned. Tel.: (112215) 50LETÁ žena hledá přítelkyni na procházky, občasné posezení u kávy a jiné aktivity. Tel.: (112216) HLEDÁM někoho, kdo by mi levně přivezl několik věcí z Bratislavy do Teplic. Tel.: (112217) T NABÍZÍM pomoc se znalostí němčiny (stát. zkouška), zdravý, flexibilní důchodce (64), UL, s praxí, vl. autem. Tel.: (112218) KOUPÍM nebo kdo daruje výbojku do komb. zářiče k použití 1) ultrafialového, 2) infračerveného záření, výrobce Chirana, konc. podnik Piešťany (dat. výr. 1979). Tel.: (po 19. h). (112219) PRODÁM brambory konzumní odr. Princess (A,B), Laura červ. slupka (B), dále ječmen 1q 500,- Kč, pšenice 1q 500,- Kč, česnek modrý český paličák, 100,- Kč/kg malý, 150,- Kč/kg velký. tel.: (Bořislav). (112220) PRODÁM ocel. vrata, dvoukřídlá, d. 3,4 m, TKZ psaníčka, v dolní části plný rám, nahoře silný výplet v rámu, natřená zákl. barvou, nová, nepouž., 4 800,- Kč. Tel.: (112221) PRODÁM stolní telefon 100,- Kč, prodlužovák 15 m, 150,- Kč, nové tažné lano, 50,- Kč, osvětl. těleso + zářivka d. 70 cm, 70,- Kč. Tel.: (112222) DARUJI staré cihly, půlky, za odvoz. Tel.: (112223) PŘEPÍŠI váš videozáznam VHS, Mini-DV, Video 8, Hi 8, Digital 8 atd. na DVD. Přepisy na studij. zaříz., možnost střihu, potisku na DVD atd. Tel.: (112224) NABÍZÍM stav. materiál - 2 traverzy Y 428x16x7,4 cm, 2 000,- Kč, 2 ocel. tyče L, 250,- Kč. Tel.: (UL). (112262) STOP DLUHŮM NETRAPTE SE a PŘIJĎTE s námi vyřešit svůj finanční problém. Nabízíme osobní přístup diskrétnost a profesionální práci v souladu se zákonem. Spolupracujeme s právníkem. insolvence - osobní bankrot zastavení dražby nemovitosti půjčky oproti zástavě nemovitosti jiná individuální řešení PORADENSKÁ ČINNOST ZDARMA Volejte: T T Služby HODINOVÉHO MANŽELA František Černý Tel.: T Rychlé hotovostní půjčky do Kč. Peníze ještě dnes. CentroFinance s.r.o. Benešovo nám. 488, Teplice Tel.: T T

12 BYDLENÍ 3 TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY TIPY KOPÍROVÁNÍ A TISK KVALITNĚ A RYCHLE ani k nám nemusíte chodit. Vyřídíme em nebo telefonicky a hotové kopie Vám doručíme. T Telefon: , p. Zlámalová zlamalova@agenturais.cz Redakce REGIO, U Císařských lázní 7, Teplice (naproti divadlu) šrouby, matice, podložky, nýty velký sortiment nerezového materiálu hmoždinky, kotvy, vruty elektrické a ruční nářadí SPOJTEC s.r.o. Libušina 79/15, Teplice Mobil : spojtec@centrum.cz T Autovrakoviště Sluštice Likvidace autovraků zdarma včetně odvozu z místa bydliště. Vykupujeme i bouraná auta. Telefon: T Vybavení interiérů Zakázková výroba nábytku Zpracování grafických návrhů Modlanská Teplice Tel.: info@zf-interiery.cz

13 BYDLENÍ 4

14 BYDLENÍ 5 Proč kotle? Kvalita a skvělá cena, letos navíc s technickým vylepšením Česká značka TOPmax nabízí široký výběr automatických i běžných přikládacích kotlů na uhlí, brikety, uhelný prach, dřevo, pelety, štěpku. Vybrat si můžete malé, ekonomicky úsporné kotle určené pro chaty a malé domy i střední a velké velikosti, které pohodlně vytopí každý objekt dům, tělocvičnu i průmyslové objekty. Proč jsou kotle TOPmax mezi zákazníky tak oblíbené, jsme se zeptali obchodního ředitele pro náš region pana Hejduka. Nabízíme bezkonkurenčně nejlevnější ceny. A zaručenou kvalitu, která je dána pětatřicetiletou tradicí. Naše kotle mají dlouhou životnost, procházejí několikastupňovou výstupní kontrolou a poskytujeme na ně až pětiletou záruku. Splňují přísná kritéria EU a díky propracovanému elektronickému systému zaručují dokonalé spalování, vysokou účinnost a nízké emise ve spalinách. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky kotlů s ručním přikládáním, automatické na uhlí, automatické univerzální nebo automatické na pelety. Všechny výrobky v těchto řadách mají kvalitní ocelové, dokonale odizolované těleso, litinové hořáky, vodní rošt a další vybavení. Stačí navštívit naše přehledné webové stránky, kde jsou vlastnosti každého kotle popsány. Nebo navštívit prodejnu TOPmax v Teplicích, kde vám ochotně poradíme. Je topení těmito kotli ekonomicky výhodné? Oproti elektřině nebo plynu určitě. Navíc díky automatickému dávkování paliva stačí přiložit jednou za čtyři až pět dní, což je velmi pohodlné. Jaké jsou aktuální novinky z vaší firmy? Pro rok 2014 proběhlo technické zlepšení, kotle se nyní mohou pochlubit lepším spalováním paliva, naše automatické kotle jsou nově ve 4. emisní třídě. Dále automatické kotle TOP-EKO a TOP-EKO MULTI splňují dotační podmínky pro kotlíkovou dotaci - emisní třída 4 = dotace ,- Kč. Dokonalý servis pro zákazníky - Naši technici kotel odborně nainstalují, spustí a nastaví zařízení, tak aby vyhovovalo požadavkům klienta - Možnost servisního zásahu už do 48 hodin od nahlášení. Pod značkou TOPmax patří rozsáhlá nabídka zařízení. Kromě kotlů to jsou zásobníky a ohřívače vody, akumulační nádrže a další. MIMOŘÁDNÁ AKCE PRO MĚSÍCE ŘÍJEN A LISTOPAD - Automatické kotle na splátky bez navýšení (CETELEM) Příklad splácení: cena zboží Kč s přímou platbou Kč. Výše úvěru Kč, počet měsíčních splátek 9, měsíční splátka Kč, za úvěr celkem zaplatíte Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Prodejce zprostředkovává úvěry pro spol. CETELEM ČR, a.s.; je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele. Společnost CETELEM ČR, a.s. poskytuje úvěry od Kč. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Kontakt: Areál zahradnictví Kraus , Srbická 470, Teplice info@topmax-teplice.cz T T116034

15 BYDLENÍ 6 ZIMNÍ AKCE SLEVA 30% NA VCHODOVÉ DVEŘE MIKEA prodejna FA BODOM Rokycanova 896/1, TEPLICE tel Kompletní katalog naleznete na (ceny v katalogu jsou uvedeny před slevou) PENB-průkazy energetické náročnosti budov Energetické audity a posudky Termovizní měření budov a technologií Posudky k dotačním programům REAL plus ENERGY s.r.o. Masarykova 2421/66, Teplice (budova Pozemkového úřadu ČR) tel.: , info@realplusenergy.cz T T T PROVÁDÍME: Za Drahou 462, Teplice Tel./fax: Mobil: E mail: info@elsen.cz elektromontážní práce - bytové, průmyslové, opravy elektro, revize prodej elektroinstalačního materiálu servis a údržba strojního zařízení včetně automatizace zámečnické práce kovovýroba údržba budov autodoprava - dodávka expres T Bydlení bez bariér Sedačka do sprchy 542 A Bezbariérové bydlení se nemusí týkat jen osob s pohybovým omezením. Například u starších lidí se stává nejvíce úrazů vedoucích k následným zdravotním komplikacím právě v domácnosti a navíc nezapomeňme, že jednou zestárneme všichni a přechodné obtíže mohou nastat kdykoliv. Vzpomeňte si, kolik nepříjemností nadělá taková banany, stupínku k vaně a madel. Madlo nelze velmi často z mnoha důvodů připevnit bezpečně ke zdi, může tedy být již součástí pomůcky nebo přenosné. Optimálním řešením koupelny je samozřejmě bezbariérový sprchový kout, tedy bez vaničky, aby se do sprchy dalo pohodlně ne - jen vstoupit, ale i najet například sprchovým vozíkem. Na případné stavební úpravy je možné zažádat o jednorázový příspěvek na sociál- Sedačka na vanu 4100 ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY Masarykova Třída 46, Teplice tel.: , prodejnateplice@dmapraha.cz W W W. D M A P R A H A. C Z Nástavec na WC s madly 580 lita, jakou je například noha v sádře. Ve většině případů se úpravy řeší, až když problém nastane. Díky jednoduché prevenci, se ale na takovéto případy můžeme dostatečně připravit. Stačí přitom pár drobných úprav jako odstranění prahů a jiných předmětů, které by mohly překážet, rozšířit futra dveří minimálně na 80 cm, důkladné přilepení koberců k podlaze, použití gumové podložky nebo jejich úplné odstranění, použití vhodné obuvi a zajištění protiskluzové podlahy, rozmístění nábytku tak, aby nepřekážel pohybu, ale aby také poskytl případnou oporu. Jsou-li schody, použít šikmou rampu a zábradlí, omezit věci na podlaze apod. Nejvíce rizikovým prostorem je pak, díky vlhkému kluzkému prostředí, koupelna s toaletou. Samozřejmostí by mělo být pořízení protiskluzové podložky nebo nálepek do vaním odboru městského úřadu. Vanu i sprchový kout lze také vybavit speciální sedačkou nebo židlí. Zvýšení toalety pomocí nástavce pak výrazně usnadní dosedání i vstávání. Tyto kompenzační pomůcky jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou a může je předepsat praktický nebo odborný lékař. (pr) 10% SLEVA

16 BYDLENÍ 7 KUPON NA SLEVU % -10 na vše Nevztahuje se na již zlevněné zboží. Nelze uplatnit zpětně po nákupu a nelze kumulovat s jinými slevami. Vztahuje se pouze na zboží k přímému odběru. KUPON NA SLEVU % -15 Na zbytkové koberce a PVC.

ATRAKTIVNÍ BYTY A NEBYTOVÉ PROSTORY VE VSETÍNĚ

ATRAKTIVNÍ BYTY A NEBYTOVÉ PROSTORY VE VSETÍNĚ REZIDENCE U ZÁMKU REZIDENCE U ZÁMKU, HORNÍ NÁMĚSTÍ 50, VSETÍN ATRAKTIVNÍ BYTY A NEBYTOVÉ PROSTORY VE VSETÍNĚ K PRODEJI DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ INVESTOR: NOVÉ BYTY VSETÍN s.r.o. VÝHRADNÍ PRODEJCE: AENTURA

Více

Srovnávací tržní analýza

Srovnávací tržní analýza Srovnávací tržní analýza 1/6 Srovnávací tržní analýza Ladislav Jandáček ladislav.jandacek@re-max.cz +420 727 832 834 Klient : Potanková Jaroslava Nemovitost : Prodej bytové jednotky Adresa : Čimická 2

Více

INFORMAČNÍ MEMORANDUM

INFORMAČNÍ MEMORANDUM INFORMAČNÍ MEMORANDUM Prodej bytového fondu v konkurzní podstatě úpadce TIBA, a.s. Předmětem prodeje je: 26 bytových jednotek na adrese U Stadionu 894, 895 a 896, 293 01 Mladá Boleslav s podílem na společných

Více

KVALITATIVNÍ STANDARD

KVALITATIVNÍ STANDARD Příloha č. 2 KVALITATIVNÍ STANDARD BYTOVÉ OBJEKTY A, B OBYTNÝ SOUBOR KOLOVRATY OBSAH A) Konstrukce a povrchové úpravy B) Stavební prvky C) Vybavení bytových jednotek Položka standard popis A) KONSTRUKCE

Více

Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem

Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem Druh zděná novostavba rodinného domu Velikost 5+1 Praha cca 10km Soc. zařízení ano Zdi štuk Obec Kostelec nad Labem Nadzemní podl. 2 Parkování

Více

Popis nemovitostí Oceňovaná nemovitost Byt č. 1391/27 (4+kk) Krakovská, Praha 1 - Nové Město zdroj informací: VÝPOČET POROVNÁVACÍ HODNOTY nemovitost č. 1 nemovitost č. 2 nemovitost č. 3 nemovitost č. 4

Více

Nabízíme k prodeji slunný mezonetový byt 6+kk se dvěma terasami a garážovým stáním v...

Nabízíme k prodeji slunný mezonetový byt 6+kk se dvěma terasami a garážovým stáním v... Nabízíme k prodeji slunný mezonetový byt 6+kk se dvěma terasami a garážovým stáním v... Realitní kancelář HERRYS nabízí exkluzivně k prodeji slunný mezonetový byt 6+kk v cihlovém domě v klidné ulici v

Více

APLU reality s.r.o. KONTROLNÍ LIST (CHECKLIST) / BYT

APLU reality s.r.o. KONTROLNÍ LIST (CHECKLIST) / BYT KONTROLNÍ LIST (CHECKLIST) / BYT Využijte této pomůcky při volbě výběru správného bytu. Jestli se rozhodujete mezi několika byty, pro jejich porovnání si u každého z nich vyplňte samostatný kontrolní list.

Více

O projektu. Lokalita. Rezidence Janáčkova

O projektu. Lokalita. Rezidence Janáčkova O projektu Společnost AAA Realitní fond, a.s. Vám nabízí možnost atraktivního bydlení v žádané lokalitě Prahy 5 Janáčkovo nábřeží. Řadový bytový dům z roku 1910 je jako stvořený pro ty, kteří touží po

Více

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BYTOVÝCH JEDNOTEK A SPOLEČNÝCH PROSTOR

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BYTOVÝCH JEDNOTEK A SPOLEČNÝCH PROSTOR TECHNICKÁ SPECIFIKACE BYTOVÝCH JEDNOTEK A SPOLEČNÝCH PROSTOR Budovy L, M, N, O Konstrukce budovy KONSTRUKCE základy a základová deska - železobeton nosné zdi železobeton nebo zdivo nenosné zdi a příčky

Více

Viladům Sv. Václav Václavské předměstí Písek

Viladům Sv. Václav Václavské předměstí Písek Viladům Sv. Václav Václavské předměstí Písek Objevte komfort bydlení ve městě s volností výhledů do okolní krajiny. 1 POPIS PROJEKTU Představujeme Vám nově dokončený projekt viladomu Sv. Václav, jenž v

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4030-46/2015

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4030-46/2015 ZNALECKÝ POSUDEK č. 4030-46/2015 O ceně bytové jednotky č.985/43 zapsané v KN na LV č.7881, vymezené v bytovém domě čp.985 zapsaném v KN na LV č.6042, stojící na pozemku p.č.st.3742,zapsaném na LV č.6042,

Více

Znalecký posudek odhadu obvyklé ceny nemovitosti

Znalecký posudek odhadu obvyklé ceny nemovitosti Znalecký posudek odhadu obvyklé ceny nemovitosti číslo 2827/2014 6 NEMOVITOST: Rodinný dům - bez nebytových prostor, Rodinný dům č.p. 1137, Sokolov Kraj: Karlovarský Okres: Sokolov Obec: Sokolov Katastrální

Více

Příloha 1: byt Lužická, k příkladu ocenění

Příloha 1: byt Lužická, k příkladu ocenění Příloha 1: byt Lužická, k příkladu ocenění 1 Příloha 2: byt Lazecká, k příkladu ocenění 2 Příloha 3: byt Trnkova k příkladu ocenění 3 Příloha 4: byt Rooseveltova Prodej, byt 3+1, 64 m² Celková cena: 1

Více

Prodej luxusní rezidence s okrasnou zahradou a bazénem, Kralupy n.vlt., Lobeček

Prodej luxusní rezidence s okrasnou zahradou a bazénem, Kralupy n.vlt., Lobeček Prodej luxusní rezidence s okrasnou zahradou a bazénem, Kralupy n.vlt., Lobeček Luxusní rezidence Kralupy nad Vltavou 5+1 895 m 2 13.990.000 Kč Nabízíme Vám zprostředkování prodeje luxusní rezidence v

Více

P ÍLOHA A PLATNÝ ÚZEMNÍ PLÁN M STA BRNA. (Zdroj: www.brno.cz)

P ÍLOHA A PLATNÝ ÚZEMNÍ PLÁN M STA BRNA. (Zdroj: www.brno.cz) P ÍLOHA A PLATNÝ ÚZEMNÍ PLÁN M STA BRNA (Zdroj: www.brno.cz) PŘÍLOHA B VÝVOJ OBCE ŽABŘESKY NA MAPÁCH A POHLEDNICÍCH 1 Mapa z roku 1836 1852 (Zdroj: www.mapy.cz) 2 Katastrální plán Brna 1:2 880 z roku 1906

Více

Pronájem lukrativních kancelářských, bytových a obchodních prostor v budově České pojišťovny v centru města Humpolce.

Pronájem lukrativních kancelářských, bytových a obchodních prostor v budově České pojišťovny v centru města Humpolce. Pronájem lukrativních kancelářských, bytových a obchodních prostor v budově České pojišťovny v centru města Humpolce. 1 Vážení obchodní přátelé, touto cestou se Vám dovolujeme představit a nabídnout naše

Více

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitých věcí

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitých věcí Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitých věcí číslo 3690/284/2014 6 NEMOVITOST: Rodinný dům čp. 199, který je součástí pozemku p.č. st. 134, s příslušenstvím a pozemky p.č. st. 134 a p.č. 1008/1, vše v

Více

Byt 2+1, 54 m2. Na Větrníku, Praha 6 - Břevnov Kč Konečná cena. Neplatíte žádnou provizi. Web nemovitosti: bytnavetrniku.

Byt 2+1, 54 m2. Na Větrníku, Praha 6 - Břevnov Kč Konečná cena. Neplatíte žádnou provizi. Web nemovitosti: bytnavetrniku. Byt 2+1, 54 m2 Na Větrníku, Praha 6 - Břevnov 4 690 000 Kč Konečná cena. Neplatíte žádnou provizi. Web nemovitosti: bytnavetrniku.cz Popis Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0679-115/2014 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 1165/3 a garáž č. 1165/7, vše s příslušenstvím a pozemky Katastrální údaje : Kraj Středočeský, okres Praha-západ, obec

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 67*458*14

ZNALECKÝ POSUDEK č. 67*458*14 ZNALECKÝ POSUDEK č. 67*458*14 NEMOVITÁ VĚC: Bytová jednotka č. 2736/10 nacházející se v bytovém domě č.p. 2735, 2736 a 2737 v ulici Větrná, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a

Více

Příloha č. 1 - Výpisy z katastru nemovitostí Byt č. 1, 2, 8, 9. Informace o stavbě. Stavba: č.p. 1251

Příloha č. 1 - Výpisy z katastru nemovitostí Byt č. 1, 2, 8, 9. Informace o stavbě. Stavba: č.p. 1251 Příloha č. 1 - Výpisy z katastru nemovitostí Byt č. 1, 2, 8, 9 Informace o stavbě Stavba: č.p. 1251 Část obce: 490423 Číslo LV: 1849 Typ stavby: Způsob využití: budova s číslem popisným objekt k bydlení

Více

ODHAD č.2486/126/2013 odhad obvyklé ceny nemovitosti

ODHAD č.2486/126/2013 odhad obvyklé ceny nemovitosti ODHAD č.2486/126/2013 odhad obvyklé ceny nemovitosti Předmět ocenění: Soubor bytů Stávající Číslo jednotky: 305/2, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 305/9, 305/11, 305/15, 305/16, 305/18, 305/19, 305/20, 305/23,

Více

můj katalog nemovitostí

můj katalog nemovitostí můj katalog nemovitostí exkluzivní lokalita kvalita & design výjimečnost trvalá hodnota nadčasovost bezpečnost dětská hřiště služby pohodlí Do svého katalogu jste si vybrali tyto nemovitosti: nemovitost

Více

bytových jednotek a společných prostor

bytových jednotek a společných prostor Technická specifikace bytových jednotek a společných prostor Budovy E1 a E2 Konstrukce budovy Kostra základy a základová deska železobeton obvodové a vnitřní nosné zdi železobeton zdi mezi byty železobeton

Více

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti číslo 3451/316/2013 6 NEMOVITOST: Rodinný dům čp. 5 na pozemku p.č. st. 124 a pozemky p.č. st. 124 a p.č. 1695, to vše v k.ú. Dobré obce Dobré. Adresa nemovitosti:

Více

Přílohy k textu studijní opory předmětu Tržní oceňování nemovitostí

Přílohy k textu studijní opory předmětu Tržní oceňování nemovitostí Rok Přibližné přepočítací indexy cen stav. prací - odvětví stavební výroby celkem Přepočet na první pololetí 2009 (CÚ 09a). Index Období Rok Období Index 09a Rok Období 09a Příloha č. 1 Index 09a 1914

Více

Příloha č. 1: Orientační mapy vybraných bytových jednotek

Příloha č. 1: Orientační mapy vybraných bytových jednotek Příloha č. 1: Orientační mapy vybraných bytových jednotek Orientační mapa: Byt 2+1, Brno Bystrc, ul. Teyschlova 1118/1 Orientační mapa: Byt 3+1, Brno Bystrc, ul. Ečerova 964/21 Orientační mapa: Byt 2+kk

Více

Znalecký posudek číslo S 245/64/2014 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka - byt, Byt č. 159/4 v bytovém domě č. p. 159/5 na pozemku parc. č.

Znalecký posudek číslo S 245/64/2014 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka - byt, Byt č. 159/4 v bytovém domě č. p. 159/5 na pozemku parc. č. Znalecký posudek číslo S 245/64/2014 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka - byt, Byt č. 159/4 v bytovém domě č. p. 159/5 na pozemku parc. č. 61/4 včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0905-083/2015 NEMOVITÁ VĚC: Rodinný dům včetně příslušenství a pozemků Podíly 1/2 z celku rodinného domu včetně příslušenství a pozemků Katastrální údaje : Kraj Liberecký,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 25/2014. Odhad obvyklé ceny nemovitosti

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 25/2014. Odhad obvyklé ceny nemovitosti EURODRAŽBY, CZ a.s. ZNALECKÝ POSUDEK číslo 25/2014 Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Stávající Číslo popisné: 149 Na

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014 ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014 NEMOVITOST: Bytová jednotka, č. 1055/6 v Plzni, část Bolevec, Komenského 1055/33 Katastrální údaje : Kraj Plzeňský, okres Plzeň-město, obec Plzeň, k.ú.

Více

lokalita Javorová čtvrť

lokalita Javorová čtvrť Praha 10 - Horní Měcholupy lokalita Javorová čtvrť Byt č. 163 / bytový dům F / 12. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.122.224 Kč vč. DPH (4.454.108 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy:

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 37/2015. (Stanovení obvyklé ceny předmětu aukce.)

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 37/2015. (Stanovení obvyklé ceny předmětu aukce.) ZNALECKÝ POSUDEK číslo 37/2015 (Stanovení obvyklé ceny předmětu aukce.) Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Stávající Číslo popisné: 219 Na pozemku parc. č.: 552 Pozemky parc. č.:

Více

ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1905-09/016 OBVYKLÁ CENA. 777 000 Kč

ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1905-09/016 OBVYKLÁ CENA. 777 000 Kč - ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1905-09/016 NEMOVITOST: Byt číslo č. 548/9 Katastrální údaje: Kraj Vysočina, okres Třebíč, obec Náměšť nad, k.ú. Náměšť nad Adresa nemovitosti: Náměšť nad, Husova č.p. 548 Vlastník

Více

Bydlení s nejhezčími výhledy

Bydlení s nejhezčími výhledy Bydlení s nejhezčími výhledy REZIDENCE NA VESELÉ KRÁSNÝ SVĚT 40 bytových jednotek 1+kk až 5+kk K nastěhování začátkem roku 2014 V bytovém domě o čtyřech nadzemních podlažích na severo-východním okraji

Více

č. 1098/15 obec : Praha Objednatel posudku: MČ Praha 14 v zastoupení Správa majetku Praha 14 a.s., Metujská 907, 198 00 Praha 9

č. 1098/15 obec : Praha Objednatel posudku: MČ Praha 14 v zastoupení Správa majetku Praha 14 a.s., Metujská 907, 198 00 Praha 9 Z N A L E C K Ý P O S U D E K č. 1098/15 o ceně bytové jednotky č. 993/6 v budově č.p.993, 994 na pozemku par.č.232/119, 232/120 včetně spoluvlastnického podílu na společných částech budovy, jejího příslušenství

Více

1 400 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6227/147 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s.

1 400 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6227/147 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6227/147 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Stávající Číslo popisné: 113 Na pozemku

Více

Luxusní byt 3+kk, 112,7 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 3+kk, 112,7 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 3+kk, 112,7 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295877 11 530 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost

Více

KVALITATIVNÍ STANDARD

KVALITATIVNÍ STANDARD KVALITATIVNÍ STANDARD RODINNÝCH DOMŮ PROJEKTU Písnice - Vrtilka OBSAH A) Konstrukce a povrchové úpravy B) Stavební prvky C) Vybavení RD Položka standard popis A) KONSTRUKCE A POVRCHOVÉ ÚPRAVY základy Betonové

Více

Luxusní byt 3+kk, 94,6 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 3+kk, 94,6 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 3+kk, 94,6 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295848 9 090 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 81 / bytový dům Q / 3. patro Základní informace 5.638.421 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE:

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 81 / bytový dům Q / 3. patro Základní informace 5.638.421 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE: Praha 5 Zličín lokalita Metropole Byt č. 81 / bytový dům Q / 3. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.638.421 Kč vč. DPH (4.902.975 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy: 36.900 Kč/m2

Více

lokalita Javorová čtvrť

lokalita Javorová čtvrť Praha 10 Horní Měcholupy lokalita Javorová čtvrť Byt č. 240 / bytový dům H / 8. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 2.454.426 Kč vč. DPH (2.028.451 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy:

Více

PRAHA 9 LETŇANY LETŇANSKÉ ZAHRADY RODINNÉ BYDLENÍ V ŽÁDANÉ LOKALITĚ BLÍZKO METRA

PRAHA 9 LETŇANY LETŇANSKÉ ZAHRADY RODINNÉ BYDLENÍ V ŽÁDANÉ LOKALITĚ BLÍZKO METRA PRAHA 9 LETŇANY LETŇANSKÉ ZAHRADY RODINNÉ BYDLENÍ V ŽÁDANÉ LOKALITĚ BLÍZKO METRA RODINNÉ BYDLENÍ BLÍZKO OC LEŤNANY Areál Letňanské zahrady vyrůstá v sousedství zavedené lokality nových bytových domů, jen

Více

ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1904-08/016 OBVYKLÁ CENA. 1 464 000 Kč

ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1904-08/016 OBVYKLÁ CENA. 1 464 000 Kč ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1904-08/016 NEMOVITOST: Byt č. 550/7 Katastrální údaje: Kraj Vysočina, okres Třebíč, obec Náměšť nad Oslavou, k.ú. Náměšť nad Oslavou Adresa nemovitosti: Náměšť nad Oslavou, Husova

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1929/2015 Ocenění nemovitých věcí: st. parcela č. 80/2 o výměře 293 m2, zastavěná plocha a nádvoří, Součástí je stavba: Kozárovice, č.p. 190, rod.dům, Stavba stojí na

Více

Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitostí porovnávací metodou Příloha č. 1 - Výpočet hodnoty nemovitosti porovnávací metodou Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitosti domu č.e. 9 porovnávací metodou Porovnání

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 3849-26/15 NEMOVITÁ VĚC: Rodinný dům Katastrální údaje : Kraj Jihomoravský, okres Vyškov, obec Drnovice, k.ú. Drnovice u Vyškova Adresa nemovité věci: Drnovice 104

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 27/2012. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby)

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 27/2012. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby) ZNALECKÝ POSUDEK číslo 27/2012 EURODRAŽBY.CZ a.s. Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) 6 NEMOVITOST: Rodinný dům. Adresa nemovitosti: Jevišovice 237 Katastrální údaje : Kraj Jihomoravský,

Více

APLU reality s.r.o. KONTROLNÍ LIST (CHECKLIST) / DŮM

APLU reality s.r.o. KONTROLNÍ LIST (CHECKLIST) / DŮM KONTROLNÍ LIST (CHECKLIST) / DŮM Využijte této pomůcky při volbě výběru správného domu. Jestli se rozhodujete mezi několika domy, pro jejich porovnání si u každého z nich vyplňte samostatný kontrolní list.

Více

Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitostí porovnávací metodou Příloha č. 1 - Výpočet hodnoty nemovitosti porovnávací metodou Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitosti domu č.e. 9 porovnávací metodou Porovnání

Více

REZIDENCE PROSTĚJOV CITY

REZIDENCE PROSTĚJOV CITY REZIDENCE PROSTĚJOV CITY AD štúdio - 2013 SBC Czech Investment a.s. PRŮVODNÍ ZPRÁVA 2 REZIDENCE PROSTĚJOV CITY Rezidence Prostějov CITY - tak trochu jiné bydlení... Motto: Od nepaměti hledali obydlí lidé

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 3943/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 3943/2013 ZNALECKÝ POSUDEK číslo 3943/2013 NEMOVITOST: Rodinný dům č.p. 50, Rodinný dům č.p. 50 s pozemky Katastrální údaje : Kraj Liberecký, okres Liberec, obec Hrádek nad Nisou, k.ú. Oldřichov na Hranicích Adresa

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 27/2013. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby) Číslo orientační:

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 27/2013. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby) Číslo orientační: EURODRAŽBY.CZ a.s. ZNALECKÝ POSUDEK číslo 27/2013 Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Stávající Číslo popisné: 100 Na

Více

JAVOROVÁ ČTVRŤ II. PRAHA 10 HORNÍ MĚCHOLUPY MODERNÍ BYDLENÍ ZA DOSTUPNÉ CENY

JAVOROVÁ ČTVRŤ II. PRAHA 10 HORNÍ MĚCHOLUPY MODERNÍ BYDLENÍ ZA DOSTUPNÉ CENY JAVOROVÁ ČTVRŤ II. PRAHA 10 HORNÍ MĚCHOLUPY MODERNÍ BYDLENÍ ZA DOSTUPNÉ CENY NOVÉ BYTY VE VELMI OBLÍBENÉ LOKALITĚ POSLEDNÍ ETAPA Oblíbená lokalita s moderním bydlením v zeleni, to je Javorová čtvrť II.

Více

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 246 / bytový dům R / 5. patro Základní informace 5.408.188 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE:

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 246 / bytový dům R / 5. patro Základní informace 5.408.188 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE: Praha 5 Zličín lokalita Metropole Byt č. 246 / bytový dům R / 5. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.408.188 Kč vč. DPH (4.702.772 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy: 44.400 Kč/m2

Více

Luxusní byt 2+kk, 65 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 2+kk, 65 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 2+kk, 65 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295858 4 530 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

Bydlení v nejlepší lokalitě

Bydlení v nejlepší lokalitě Bydlení s nejhezčími výhledy REZIDENCE NA VESELÉ KRÁSNÝ SVĚT 40 bytových jednotek 1+kk až 5+kk K nastěhování na jaře roku 2014 V bytovém domě o čtyřech nadzemních podlažích na severo-východním okraji města

Více

Luxusní byt 3+kk, 79,8m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 3+kk, 79,8m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 3+kk, 79,8m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295776 7 050 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

Luxusní byt 2+kk, 58,1 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 2+kk, 58,1 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 2+kk, 58,1 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295876 4 390 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

Luxusní byt 1+kk, 42,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 1+kk, 42,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 1+kk, 42,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295868 2 590 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

Nabídka nemovitostí červen 2010

Nabídka nemovitostí červen 2010 Nabídka nemovitostí červen 2010 NABÍDKA BYTŮ v Renaissance Village, Fort Myers, Florida o Renaissance Village nabízí svým obyvatelům rozlehlý, vyhřívaný plavecký bazén a vířivku, fitness centrum, kavárnu,

Více

Luxusní byt 2+kk, 62,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 2+kk, 62,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 2+kk, 62,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295883 4 480 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

PRODEJ KOMERČNÍHO AREÁLU V ŽABNI /

PRODEJ KOMERČNÍHO AREÁLU V ŽABNI / PRODEJ KOMERČNÍHO AREÁLU V ŽABNI ludma@ludma.cz / +420 558 623 740 http://www.ludma.cz/prodej-statku KOMERČNÍ AREÁL ŽABEŇ Nemovitost s popisným číslem 1 se nachází v obci Žabeň mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem

Více

Prodej, Dům, Rodinný, 284 m²

Prodej, Dům, Rodinný, 284 m² 1 / 7 2 / 7 3 / 7 $(document).ready(function(){ $(".thumb_images img" ).mouseover(function() { $(".images.image img").attr("src",this.src.replace("/95/","/400/")); $(".images.image a").attr("href",this.src.replace("/95/","/800/"));

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1917/2015 Ocenění nemovitých věcí: St. parcela č. 397 o výměře 115 m2 zastavěná plocha a nádvoří, Součástí je stavba: Šťáhlavy, č.e. 711, rod.rekr., Stavba stojí na pozemku

Více

typ nemovitosti bytová jednotka č.449/49 k.ú.horní Rokytnice nad Jizerou Adresa nemovitosti: Kraj Liberecký, obec Rokytnice nad Jizerou 51245

typ nemovitosti bytová jednotka č.449/49 k.ú.horní Rokytnice nad Jizerou Adresa nemovitosti: Kraj Liberecký, obec Rokytnice nad Jizerou 51245 Z n a l e c k ý p o s u d e k číslo T 1840-140 / 2013 o obvyklé ceně bytové jednotky č.449/49 s podílem 241/10000 na budově čp.449 a pozemku st.447/1 dle LV 2408 a 2015 k.ú.horní Rokytnice nad Jizerou,

Více

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti číslo 3440/306/2013 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 735/1 v bytovém domě čp. 735 na pozemku p.č. st. 1406 vč. příslušenství a podílu na společných částech domu

Více

Posudek číslo 3898-018/2014

Posudek číslo 3898-018/2014 Posudek číslo 3898-018/2014 Odhadce: Ing. Vladimír Novák Lomená 1758/32, 415 01 Teplice, 602 349 589 Datum objednání: Datum místního šetření: 29. 8. 2014 Místní šetření proběhlo za účasti: mojí V. Nováka,

Více

Pasport nemovitosti. Číslo pasportu: 001/2013. Objednatel: dumkv.cz. Adresa nemovitosti: Karlovy Vary. Strana 1 (celkem 11)

Pasport nemovitosti. Číslo pasportu: 001/2013. Objednatel: dumkv.cz. Adresa nemovitosti: Karlovy Vary. Strana 1 (celkem 11) Strana 1 (celkem 11) Pasport nemovitosti. Číslo pasportu: 001/2013 Objednatel: dumkv.cz Adresa nemovitosti: Karlovy Vary Strana 2 (celkem 11) Popis nemovitosti. Hodnocená nemovitost je dvoupatrový podsklepený

Více

Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Dolní Jirčany. LV č.

Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Dolní Jirčany. LV č. ODHAD č.9/1/018 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Číslo popisné: Na pozemku parc. č.: Pozemky parc.

Více

INFORMAČNÍ MEMORANDUM Vyškov, ul. Palánek 374/1A

INFORMAČNÍ MEMORANDUM Vyškov, ul. Palánek 374/1A INFORMAČNÍ MEMORANDUM Vyškov, ul. Palánek 374/1A Celková plocha budovy 2.697 m 2 Celková plocha pozemků 1.963 m 2 7 parkovacích míst v podzemní garáži K dispozici až 200 parkovacích míst u budovy Volná

Více

ODHAD OBVYKLÉ CENY číslo 2667-122/2014

ODHAD OBVYKLÉ CENY číslo 2667-122/2014 ODHAD OBVYKLÉ CENY číslo 2667-122/2014 NEMOVITOST: Rodinný dům. Katastrální údaje : Kraj Liberecký, okres Česká Lípa, obec Doksy, k.ú. Doksy u Máchova jezera Adresa nemovitosti: Valdštejnská 168, 472 01

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3528-351/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3528-351/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č.3528-351/2013 O ceně bytové jednotky č.860/77 v Praze Ruzyni, Ciolkovského 860/12, včetně příslušenství a podílu o velikosti 4152/412089 na společných částech domu a pozemku p.č.1739/25

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 66/2012. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby)

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 66/2012. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby) EURODRAŽBY, CZ a.s ZNALECKÝ POSUDEK číslo 66/2012 Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) Předmět ocenění: 10.1 Byt Stávající Číslo jednotky: 187/11 V budově č. p.: 187 Na pozemku

Více

č. 1093/15 obec : Praha Objednatel posudku: MČ Praha 14 v zastoupení Správa majetku Praha 14 a.s., Metujská 907, 198 00 Praha 9

č. 1093/15 obec : Praha Objednatel posudku: MČ Praha 14 v zastoupení Správa majetku Praha 14 a.s., Metujská 907, 198 00 Praha 9 Z N A L E C K Ý P O S U D E K č. 1093/15 o ceně bytové jednotky č. 625/4 v budově č.p.625, 626, 668, 669 na pozemku par.č.566/27, 566/28, 566/29, 566/30, 566/31 včetně spoluvlastnického podílu na společných

Více

lokalita Rezidence Bělohorská

lokalita Rezidence Bělohorská Praha 6 Břevnov lokalita Rezidence Bělohorská Byt č. 8 / bytový dům A / 1. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.836.810 Kč vč. DPH Cena vnitřní užitné plochy: 53.900 Kč/m2 vč. DPH Příplatkové

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3318-141/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3318-141/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č.3318-141/2013 O ceně bytové jednotky č.892/15 v Brně Bystrci, Štouračova č.p.892/22, včetně příslušenství a podílu o velikosti 5521/371488 na společných částech domu a pozemcích p.č.5973/1,

Více

Lipno Lake Resort. Prodej rekreačních apartmánů v areálu. - Lipno nad Vltavou - TYP 3 + kk Ceny od 4.125.000 Kč

Lipno Lake Resort. Prodej rekreačních apartmánů v areálu. - Lipno nad Vltavou - TYP 3 + kk Ceny od 4.125.000 Kč Prodej rekreačních apartmánů v areálu Lipno Lake Resort - Lipno nad Vltavou - TYP 3 + kk Ceny od 4.125.000 Kč Všeobecné informace Rekreační areál s apartmány Lipno Lake Resort v obci Lipno nad Vltavou

Více

Luxusní byt 1+0, 43 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 1+0, 43 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 1+0, 43 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295856 2 440 000 CZK Nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0777-213/2014 NEMOVITÁ VĚC: Rodinný dům s pozemky Katastrální údaje : Kraj Plzeňský, okres Plzeň-město, obec Plzeň, k.ú. Křimice Adresa nemovité věci: K Nádraží 218/15,

Více

Vážení, dovolujeme si Vám představit komerční areál v ulici Pražská č.p. 3227/121, Teplice Prosetice, jehož část nyní nabízíme k pronájmu.

Vážení, dovolujeme si Vám představit komerční areál v ulici Pražská č.p. 3227/121, Teplice Prosetice, jehož část nyní nabízíme k pronájmu. GELLO WEST, s.r.o. IČ: 242 85 960, DIČ: CZ24285960 Společnost zapsaná v OR Městského soudu v Praze, C/193204 Se sídlem: Řehořova 1003/34, Žižkov, 130 00 Praha 3 e-mail: info@gellowest.cz, www.gellowest.cz

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 68/2012. O ceně nemovitosti bytové jednotky č. 942/31 v obci Lovosice, ul. Osvoboditelů, k.ú. Lovosice, okres Litoměřice.

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 68/2012. O ceně nemovitosti bytové jednotky č. 942/31 v obci Lovosice, ul. Osvoboditelů, k.ú. Lovosice, okres Litoměřice. ZNALECKÝ POSUDEK č. 68/2012 O ceně nemovitosti bytové jednotky č. 942/31 v obci Lovosice, ul. Osvoboditelů, k.ú. Lovosice, okres Litoměřice. Objednatel znaleckého posudku: Účel znaleckého posudku: De -

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011 MěDK Elektra, příspěvková organizace Městské a turistické informační centrum Luhainfo Masarykova 950, 763 26 Luhačovice Tel.: 577 133 980 www.luhacovice.cz E-mail: luhainfo2@mdkelektra.cz NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Více

Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice

Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice Obec: Okres: Kraj: Čenkovice Ústí nad Orlicí Pardubický ZÁKLADNÍ INFORMACE Cena prodejní: 1 500 000,00 CZK Číslo zakázky: 233-N00050 Poloha objektu: Samostatný

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3975-98/2014

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3975-98/2014 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3975-98/2014 O ceně nemovitých věcí, tj. pozemku p.č.st.96 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 926m 2 včetně stavby bydlení čp.142, jež je součástí pozemku p.č.st.96, vše v obci a k.ú.choustníkovo

Více

VÍTEJTE VE VAŠEM NOVÉM DOMĚ

VÍTEJTE VE VAŠEM NOVÉM DOMĚ VÍTEJTE VE VAŠEM NOVÉM DOMĚ včetně pozemku!! Slavětín nad Ohří Identifikační údaje: Obec:. Slavětín Okres:... Louny k.ú.:. Slavětín nad Ohří parcelní číslo:..... 410/32 plocha:... 1063 m2 Zpracoval: REAL

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 12/2016. Odhad obvyklé ceny nemovitosti

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 12/2016. Odhad obvyklé ceny nemovitosti EURODRAŽBY, CZ a.s. ZNALECKÝ POSUDEK číslo 12/2016 Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu dražby) Předmět ocenění: Bytová jednotka - byt ocenění stávajícího stavu Název nemovitosti: Byt 3+1. Bytová jednotka

Více

Město Jílové Mírové nám. 280

Město Jílové Mírové nám. 280 Město Jílové Mírové nám. 280 407 01 Jílové Jílové, 03.05.2013 Město Jílové zveřejňuje podle 39 odst. 1 zák.č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů. záměr prodat nemovitosti 1) objekt B.

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3919-42/2014

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3919-42/2014 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3919-42/2014 O ceně nemovitostí, tj. pozemku p.č.st.156 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 273m2, včetně jeho součástí tj. stavby bydlení čp.142 stojící na pozemku p.č.st.156, a pozemku

Více

Bytová jednotka 3+KK v rodinném domě ve Veliké Vsi u Prahy LEVÁ Kč

Bytová jednotka 3+KK v rodinném domě ve Veliké Vsi u Prahy LEVÁ Kč Bytová jednotka 3+KK v rodinném domě ve Veliké Vsi u Prahy LEVÁ 3.537.000 Kč Základní informace k bytové jednotce 3+KK v rodinném domě ve Veliké Vsi u Prahy, rodinný dům o dvou bytových jednotkách LEVÁ

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1800/2015 Ocenění nemovitých věcí: St. parcela č. 73/1 o výměře 870 m2 zastavěná plocha a nádvoří, Součástí je stavba: Studánka, č.p. 55, rod.dům, Stavba stojí na pozemku

Více

Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č / 26 / 2019

Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č / 26 / 2019 Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 3872 / 26 / 2019 Typ nemovitosti Byt ve vlastnictví bez garáže a bez garážového stání v současném stavu Účel ocenění exekuční řízení

Více

IČ: 72987898 telefon: 513033035 e-mail: DIČ: CZ7862305561

IČ: 72987898 telefon: 513033035 e-mail: DIČ: CZ7862305561 Znalecký posudek stanovení obvyklé ceny nemovitosti číslo 2851-016/2014OC 6 NEMOVITOST: Adresa nemovitosti: Katastrální údaje: Bytová jednotka č. 318/2, 1+1 s přísl. v 1.NP bud. č.p. 318 včetně spoluvl.

Více

Bytová jednotka 4+KK v rodinném domě v Kostelci nad Labem LEVÁ Kč

Bytová jednotka 4+KK v rodinném domě v Kostelci nad Labem LEVÁ Kč Bytová jednotka 4+KK v rodinném domě v Kostelci nad Labem LEVÁ 3.997.000 Kč Základní informace k bytové jednotce 4+KK v rodinném domě v Kostelci nad Labem, rodinný dům o třech bytových jednotkách LEVÁ

Více

JEDNODUCHÉ BYDLENÍ VÍKENDOVÁ CHATA - HORNÍ ZÁLEZLY JAN HARCINÍK, ČVUT FAKULTA ARCHITEKTURY, NAUKA O STAVBÁCH, 2. SEMESTR

JEDNODUCHÉ BYDLENÍ VÍKENDOVÁ CHATA - HORNÍ ZÁLEZLY JAN HARCINÍK, ČVUT FAKULTA ARCHITEKTURY, NAUKA O STAVBÁCH, 2. SEMESTR JEDNODUCHÉ BYDLENÍ VÍKENDOVÁ CHATA - HORNÍ ZÁLEZLY JAN HARCINÍK, ČVUT FAKULTA ARCHITEKTURY, NAUKA O STAVBÁCH, 2. SEMESTR Víkendová chata, Horní Zálezly 10, okres Ústí nad Labem Projekt: Stavitel: ing.

Více

Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice

Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice Obec: Okres: Kraj: Čenkovice Ústí nad Orlicí Pardubický ZÁKLADNÍ INFORMACE Cena prodejní: Info o ceně u makléře Číslo zakázky: 233-N00050 Poloha objektu:

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 680/115/2011 - 1 -

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 680/115/2011 - 1 - - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 680/115/2011 o ceně obvyklé bytové jednotky č. 1156/4, v budově č.p. 1156 na pozemku č. parc. 2061/288, vč. příslušenství a spoluvlastnického podílu na společných částech domu

Více

Dokument: Směrnice pro stavební úpravy v bytových jednotkách v domě Haškova 5-15, Příloha 1

Dokument: Směrnice pro stavební úpravy v bytových jednotkách v domě Haškova 5-15, Příloha 1 Dokument: Směrnice pro stavební úpravy v bytových jednotkách v domě Haškova 5-15, Příloha 1 Jde o prohlášení Převodce (Nový domov SBD) o tom co je převedeno na Nabyvatele (člen SBD), do jeho vlastnictví

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1630/2015 Ocenění nemovitých věcí: Bytová jednotka č. 575/19 zapsaná na listu vlastnictví č. 3128, vymezená v budově č.p. 574, 575, zapsané na LV č. 2468, stojící na

Více