16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut"

Transkript

1 16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ tel fax

2

3 jedinečnou platformu pro pořádání akcí, pomoc při organizaci eventů, ulehčení administrativních činností spojených s organizováním veřejných setkání. nové partnery, potenciální klienty, ty, kdo by chtěli být součástí našeho projektu.

4

5 roboty rodiny Advee, zakázkový vývoj (mechanika + elektronika + software). obchodního partnera pro Advee xstatic v zahraničí.

6

7 firmám možnost objevovat a rozvíjet individuální talenty skrze hry. feedback & networking.

8

9 mobilní technologii pro řízení mise, mapování a work-flow management, řešení na míru. technologické a distribuční partnery pro projekty s přesahem do oblasti security, krizového řízení a mapování krajiny.

10

11 možnosti obchodní spolupráce, partnery pro spolupráci. možnost technické spolupráce v oblasti monitorování a bezpečnosti počítačových sítí.

12

13 zakázkový vývoj aplikací na Smart TV, chytré telefony, tablety a HbbTV, konzultace technologií NFC, OTT, a DRM. zajímavé projekty, nápady, technologické partnery.

14

15 technologie, produkty a knowhow pro řešení v oblasti - call center, - korporátních telefonních systémů, - hlasových dispečerských systémů, - speciálních systémů pro práci s hlasovou komunikací. partnery pro distribuci a/nebo implementaci a/nebo společný vývoj řešení z výše uvedených oblastí - např. výrobce informačních systémů, výrobce telekomunikačních zařízení či systémové integrátory.

16

17 spolupráci v projektech zvyšování zakaznické spokojenosti, trial příležitosti. digitálniho 24x7 mystery shoppera, partnery v Polsku, na Ukrajině a v Rakousku.

18

19 software pro získávání maxima informací z nahrávek řeči, konzultace k využití nasazení řečových technologií, call centra, agentury národní bezpečnosti a obrany, integrátory IT systémů. přizpůsobení technologií potřebám zákazníka a výzkum nových technologií.

20

21 pokročilé zpracování audiovizuálních záznamů z konferencí, školení a přednášek, zpřístupnění záznamů uživatelům pro pohodlné sledování a rychlou navigaci v záznamech, perfektní marketing vaší akce a spokojené návštěvníky. partnery pro integraci našich služeb, dodavatele audiovizuálních záznamů, konferenční a školící agentury.

22

23 produkt, který společnosti ochrání před krádeži intelektuálního vlastnictví, partnery, spolupráci. produkt, který řeší ve firmách lidský faktor.

24

25 vytvoření videoprezentace. technologa - synchronizace videa (spoteee) s běžícím pásem.

26

27 jednoduchý nástroj na získávání feedbacku od zákazníků, množství předpřipravených dotazníků k dispozici zdarma, kompletní služby průzkumů spokojenosti na klíč. nové uživatele a zákazníky, resellery a affiliate partnery.

28

29 mikroplatby pomocí premium sms ve 40 zemích světa, dramaticky vyšší výnosy z vašich j2me aplikací, publikaci aplikací na stahovacích serverech za vás, již brzy sms mikroplatby pro Android, web a mobilní web. lidi, kteří mají mobilní aplikace a chtějí na nich bez práce vydělat až tisíce eur měsíčně navíc, lidi, kteří mají web/mobilní web a uvažují o mikroplatbách na tomto webu.

30

31 outsourcing online technické podpory, vzdálenou technickou podporu pro vaši aplikaci / produkt: technickou podporu pro zaměstnance nebo koncové uživatele. firmy, které mají zájem o partnerství nebo outsourcing v oblasti technické podpory.

32

33 prostor pro vývoj produktů doplňujících naše produktové portfolio, které bychom nabízeli v naši světové distribuční síti. vývojové partnery.

34

35 možnost dostat se se svým produktem do naší distribuční sítě k našim stávajícím i budoucím zákazníkům (dnes ČR a SR, v budoucnu celý svět), možnost sdílení nejen technologického, ale i podnikatelského knowhow. partnery, kteří mají vlastní inovativní produkt/technologii, jež vhodně doplní naše stávající produktové portfolio.

36

37 technologie na čištění vody a vzduchu, hledání energetických zdrojů a úspor. zajímavé technologie umožňující rozšířit a doplnit naši nabídku, kontakty a další zajímavé nápady.

38

39 tým expertů s mnohaletými zkušenostmi v oboru IT, zajímavé projekty, dlouhodobou spolupráci. komplexní ICT řešení, hostované služby (cloud).

40

41 obchodní platformu pro mezinárodní obchodování, zákazníky a partnery. adaptivní CMS pro pružné marketingové strategie, software pro podporu procesního a personálního auditu.

42

43 vývoj aplikací na zakázku, vývoj webu včetně serverového řešení, vývojáře ios, obchodníka pro Prahu. školení.

44

45 poradenství a konzultace v business developmentu, vývojáře v RoR. školení podnikání a marketingu, aplikace pro podnikání.

46

47 vykonávání obchodních činností na trzích východní Evropy a střední Asie v zastoupení klienta, vyhledávání zákazníků a jiných obchodních partnerů, zřízení pobočky, zkušenosti, kontakty a síť spolupracovníků na východních trzích. vysoce specializované podniky, pro které je český trh malý, firmy s výjimečnými produkty nebo službami, které se mohou uplatnit na zahraničních trzích.

48

49 vývoj softwaru na zakázku, outsourcingové služby v oblasti vývoje IT, vzdělávání na míru v oblastech IT a soft skills, vlastní produkty - ekonomický systém FENS a IS školicího střediska OMiCRON. koncové zákazníky pro dlouhodobou spolupráci, partnery pro nové projekty, partnery pro rozvoj stávajících produktů.

50

51 zprostředkování dodání specifických subsystémů či komponent v rámci integrovaných projektových IT dodávek, vyhledání vhodného externího dodavatele, jehož dodávky / služby integrujeme do požadovaného projektového celku. Totéž může fungovat i obráceně, kdy naši odbornost využije někdo jiný v rámci svých integračních aktivit pro nějaký zákaznický projekt.

52

53 výkonnostní internetový marketing, dlouhodobé partnery pro spolupráci v projektech. tvorbu marketingových strategií, konzultace, semináře a školení.

54

55 vzdělávání (Řízení projektů v praxi/klíčové kompetence manažerů) a certifikace/recertifikace IPMA a PMP, poradenství v oblasti projektového řízení, Partnerství. ty, kteří chtějí rozvíjet manažerské dovednosti u přední české firmy. ty, co uvítají pomoc s dodržováním termínů zakázek, s výběrovým řízením, s motivací i formováním týmu, partnery.

56

57 inspekce, certifikace, firmy, které to myslí s kvalitou vážně. školení.

58

59 Executive MBA Worldwide Program, vzdělávací programy pro top manažery a podnikatele, online vzdělávání v oblasti managementu. talentované studenty pro Executive MBA, firmy, které hledají vzdělávací programy pro management, příležitosti k propagaci dobré praxe v oblasti podnikání a obchodu.

60

61 identifikaci vhodných EU programů pro financování vašeho projektu (FP7, CIP...), vyhledání vhodného partnera pro váš projekt, poradenství při přípravě projektu. firmy, které mají zajímavé nápady a hledají zahraniční partnery a finance pro svůj další rozvoj, firmy, které mají zájem o spolupráci se zahraničními partnery v oblasti VaVaI.

Profil společnosti T-SySTemS CzeCh RepubliC

Profil společnosti T-SySTemS CzeCh RepubliC Profil společnosti T-Systems Czech Republic O společnosti T-Systems Czech Republic T-Systems je spolu s T-Mobile součástí holdingu Deutsche Telekom AG. T-Systems zajišťuje komplexní služby a péči o ICT

Více

Academic Initiation IBM. Internship program. IBM University Czech Republic. 2009 IBM Corporation

Academic Initiation IBM. Internship program. IBM University Czech Republic. 2009 IBM Corporation Academic Initiation IBM University Czech Republic IBM Internship program Cíl programu IBM University Czech Republic IBM Internship program Cílem programu studentských stáží v prostředí společnosti IBM

Více

nebo zaplatit ročně odvod

nebo zaplatit ročně odvod 1 Obsah O společnosti 4 Náhradní plnění 5 Aktivní telemarketing 6 Klientské centrum 7 Mobilní služby 8 Služby IP telefonie 9 Fixní služby 10 Online konference 12 Videokonference 13 RES+ 14 RES+proLync

Více

SBORNÍK Z KONFERENCE PØÍSPÌVKY PARTNERÙ 22. 24. 5. 2013, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC

SBORNÍK Z KONFERENCE PØÍSPÌVKY PARTNERÙ 22. 24. 5. 2013, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC of Information 2013 SBORNÍK Z KONFERENCE PØÍSPÌVKY PARTNERÙ 22. 24. 5. 2013, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC Konferenci poøádají Úvodem Ve dnech 22. až 24. května 2013 se v administrativní budově (sály místnosti

Více

GENERÁLNÍ PARTNER KONFERENCE

GENERÁLNÍ PARTNER KONFERENCE GENERÁLNÍ PARTNER KONFERENCE Česká spořitelna, a. s. Centrála České spořitelny Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4 Info linka: 800 207 207 E-mail: csas@csas.cz www.csas.cz Česká spořitelna je moderní banka

Více

Návrh opatření aktualizované Regionální inovační strategie hl. m. Prahy

Návrh opatření aktualizované Regionální inovační strategie hl. m. Prahy Návrh opatření aktualizované Regionální inovační strategie hl. m. Prahy Zpracoval: Návrh opatření vzešel ze dvou workshopů konaných ve dnech 20. a 27. února 2012. Prvního workshopu se zúčastnilo 30 a druhého

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Vážení partneři, do sedmnáctého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards přihlásili

Více

Předběžný harmonogram výzev pro OP PIK na rok 2015

Předběžný harmonogram výzev pro OP PIK na rok 2015 Předběžný harmonogram výzev pro OP PIK na rok 2015 Identifikace specifického cíle Prioritní osa Specifický cíl PO 1 SC 1.1 Inovace PO 1 SC 1.1 Potenciál PO 1 SC 1.1 Aplikace PO 1 SC 1.2 Program podpory

Více

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer Dobrá praxe ve VTP příručka zpracovaná v rámci projektu SPolupráce, INovace, NETworking vědeckotechnických parků a vysokých škol, č. CZ 1.07/2.4.00/17.0094 garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový

Více

2013START-UP FIRMY ZLÍNSKÉHO KRAJE

2013START-UP FIRMY ZLÍNSKÉHO KRAJE 2013START-UP FIRMY ZLÍNSKÉHO KRAJE MVDr. STANISLAV MIŠÁK, hejtman Zlínského kraje Zlínský kraj je regionem s významnými podnikatelskými tradicemi. Aby se soukromý sektor, který přináší pracovní místa

Více

Newsletter Enterprise Europe Network v ČR

Newsletter Enterprise Europe Network v ČR Newsletter Enterprise Europe Network v ČR číslo 1 - duben 2011 Vydává Technologické centrum AV ČR Co jsme pro Vás připravili: Informace a zajímavosti Vážení čtenáři, rádi bychom Vám představili další číslo

Více

This project is implemented through the CENTRAL EUROPE Programme co-financed by the ERDF. Action 6.3.3. FREE - From Research to Enterprise

This project is implemented through the CENTRAL EUROPE Programme co-financed by the ERDF. Action 6.3.3. FREE - From Research to Enterprise Action 6.3.3 FREE - From Research to Enterprise No. 1CE028P1 STUDIE PROVEDITELNOSTI č. 7 1 Název: Plnění funkce podnikatelského inkubátoru Zaměření: Cílové skupiny: Studie je zaměřena na popsání funkcí

Více

KATALOG SLUŽ B 1 1. Proč vznikl Katalog služeb a k čemu slouží Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR předkládá tuto ucelenou publikaci Katalog služeb jako jednu z možností prezentace služeb svých členů členům,

Více

Profil společnosti Vema, a. s. Software pro váš úspěch

Profil společnosti Vema, a. s. Software pro váš úspěch Software pro váš úspěch Profil společnosti Vema, a. s. Společnost Vema je pro své zákazníky dodavatelem ucelených řešení v oblasti informačních systémů pro řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky

Více

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC partner pro byznys inovace MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC Hlavní zaměření: Odborná specializace: EKONOMIKA a MANAGEMENT Inovační management Informační a komunikační technologie

Více

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2020

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2020 REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2020 OBSAH 1. Proč Moravskoslezský kraj potřebuje svou inovační strategii? 4-5 2. Cíl Regionální inovační strategie 6-7 3. Struktura Regionální

Více

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012 Firemní profil 2012 Obsah 4 6 8 10 11 16 20 21 22 23 Slovo generálního ředitele Představení společnosti Významné události roku 2011 Očekávaný vývoj v roce 2012 Podnikové aplikace pro váš úspěch Infrastrukturní

Více

Monitoring. dotačních příležitostí. Obsah

Monitoring. dotačních příležitostí. Obsah Číslo: 06/2015 Datum vydání: 1. 6. 2015 Monitoring Obsah gg dotačních příležitostí Výzvy OPPIK vyhlášeny... 3 Inovace... 3 Úspory energie... 4 ICT a sdílené služby - vývoj softwaru... 7 ICT a sdílené služby

Více

Úspěch spočívá v detailech

Úspěch spočívá v detailech Služby Projekty Více o nás Úspěch spočívá v detailech Deloitte v České republice V publikaci jsou použity fotografie plastik Tomáše Medka, který se podílí na projektu Deloitte Inovace v umění. Deloitte

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.)

Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.) Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.) ve spolupráci s Technologickým centrem Akademie věd České republiky Obsah Seznam tabulek...3

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Přehled vítězů a finalistů soutěže Cena generální ředitelky za inovativní přístup

Více

Název projektu: Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí

Název projektu: Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí Název projektu: Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí Zkrácený název projektu: UNIPRANET Číslo projektu: CZ.1.07/2.4.00/17.0054 Operační program: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Více

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB PŮSOBNOST HOLDINGU RUSKá federace - Филиал НВТ A.C. Velká Británie - NWT International Ltd. Česká republika - NWT A.S. - EMEA s.r.o. - PARZLICH s.r.o. Slovensko - NWT Slovakia

Více

Profil společnosti ET NETERA a.s. Chytrá e-business řešení pro chytré firmy

Profil společnosti ET NETERA a.s. Chytrá e-business řešení pro chytré firmy Profil společnosti ET NETERA a.s. Chytrá e-business řešení pro chytré firmy Představení společnosti Kdo je ET NETERA 12 let úspěšného růstu Za výsledky stojí silný tým ET NETERA pomáhá firmám využívat

Více

Jihočeský kraj. Krajská příloha k národní RIS 3 SCHVÁLENÁ ZASTUPITELSTVEM JIHOČESKÉHO KRAJE DNE 26. 6. 2014. Červen 2014

Jihočeský kraj. Krajská příloha k národní RIS 3 SCHVÁLENÁ ZASTUPITELSTVEM JIHOČESKÉHO KRAJE DNE 26. 6. 2014. Červen 2014 Jihočeský kraj Krajská příloha k národní RIS 3 SCHVÁLENÁ ZASTUPITELSTVEM JIHOČESKÉHO KRAJE DNE 26. 6. 2014 Červen 2014 Zpracovatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání, o.p.s. 1 Obsah Analytická

Více

Příloha 1 SEZNAM ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ RIS KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020

Příloha 1 SEZNAM ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ RIS KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020 Příloha 1 SEZNAM ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ RIS KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020 1. Přehled projektů Prioritní oblast A Inovační infrastruktura a transfer technologií Specifický cíl A1 Zřízení kontaktních míst

Více

32 vzdělávacích akcí s 525 účastníky

32 vzdělávacích akcí s 525 účastníky 27 firem a 5 pracovišť UP v pronájmu na 95 % dostupné plochy 395 konzultačních hodin klientům 42 poptávek po měření a výzkumu 17 zpracovaných žádostí o dotaci pro klienty 8 zaměstnanců 47 dnů na školení

Více

Gradua-CEGOS Vzdělávání Gradua

Gradua-CEGOS Vzdělávání Gradua Gradua-CEGOS Veřejné kurzy Zakázkové kurzy na míru Profesní E-learning a blended learning Poradenství ve gradua.cz O Gradua-CEGOS Naše přístupy k řešení Gradua-CEGOS je původem česká vzdělávací a poradenská

Více

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2016

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2016 PŘÍLOHA Č.: 3 NÁZEV PŘÍLOHY: Akční plán 2012 REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2016 Zadavatel: Zpracovatel: Moravskoslezský kraj Agentura pro regionální rozvoj, a.s. Leden 2012

Více