MAGNALOCK ŘADA M 34, M 62 MONTÁŽNÍ NÁVOD

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MAGNALOCK ŘADA M 34, M 62 MONTÁŽNÍ NÁVOD"

Transkript

1 PN# Page 1 Rev. A.1, 7/01 1. POPIS MAGNALOCK ŘADA M 34, M 62 MONTÁŽNÍ NÁVOD Modelová řada 34 je určena pro kontrolu průchodu a disponuje přídržnou sílou 2 700N (275Kg). Modelová řada 62 je určena pro účely vyšší bezpečnosti a disponuje přídržnou sílou 5 350N (550Kg). SC verze poskytuje hlášení o stavu zámku. OBR. 1: STANDARDNÍ MONTÁŽ A ROZMĚRY MAGNETŮ verze (cm) Délka LengthŠířka WidthHloubka Depth , ,5 4.5 Nýtovací Blind Nut matice Model 62 Gold Podložka Washer Model 34 6mm-1mm Imbus. Šroub X 75mm M6 Cap 75mm Screw pevnostní Tamper Zátka Cap 6mm-1mm Imbus. X Šroub 55mm M6 Cap Screw55mm pevnostní Copyright, 2001, all rights reserved Securitron Magnalock Corp., 550 Vista Blvd., Sparks NV 89434, USA Tel: (775) (800) MAGLOCK Fax: (775) Website: An ASSA ABLOY Group company

2 Rev. A.1, 7/01 Page 2 OBR. 2: STANDARDNÍ MONTÁŽ A ROZMĚRY DESEK Sex Zapuštěná Bolt: 8mm-1.25mm matice M8 (M thread 62) nebo form6 model (M 34) 62 6mm-1mm for model 34 Rubber Washer (2) Pryžová podložka 2ks Plastové Bushing vodítko (2) Roll Pružný Pin (2), kolík 1/4" 6 x 30mm 1 1/4" Bushing Plastové pouzdro verze (cm) Length Délka Šířka Width Hloubka Depth Flathead Šroub M8 Screw 40mm (M 62) 8mm-1.25mm nebo M6 40mm x 40mm (M 34) (62) 6mm-1mm se zápustnou x 40mm hlavou (34) 2. INSTALACE 2.1 INSTALACE NA VEN OTVÍRANE DVEŘE Toto je typická instalace v případě, že se dveře otvírají ven z chráněného prostoru.magnalock se montuje do podhledu zárubně do rohu na její zámkové straně(viz. Obr. 3). Křídlo dveří se otvírá směrem od dosedací plochy. Prvním krokem je montáž desky MONTÁŽ DESKY Šablona určuje pozici desky na dveřním křídle. Mezi deskou a zárubní je třeba vytvořit vůli asi 2mm posunutím desky směrem dolů po křídle. Na Obr. 3 je vidět polohu desky a tělesa magnetu, když je v podhledu zárubně dostatek místa pro montáž. Může se stát, že v případě konstrukcí z dutých profilů (např. hliníkových) je rám křídla příliš úzký a centrální šroub desky pro verzi M62 se dostává z obrysu profilu. Tato situace může být vyřešena třemi způsoby: Použitím verze M34, která má velmi úzkou konstrukci

3 Rev. A.1, 7/01 Page 3 Použitím desky s posunutým otvorem pro centrální šroub (varianta OS) Vyříznutím části zárubně, pokud je tvořena jen jednoduchým dorazem, jak je vidět na Obr. 4. Na Obr. 4 je také ukázáno použití SHB konzole. Ta sestává ze dvou částí: L profil pro montáž tělesa magnetu a přichycení kabeláže a nerezového krytu. Na Obr. 5 je ukázán postup montáže desky. OBR. 3: INSTALACE NA VEN OTVÍRANE DVEŘE ZÁRUBEŇ BLIND NÝTOVACÍ NUTS MATICE TĚLESO MAGNETU BODY STOP 2mm VŮLE GAP 2mm BETWEEN MEZI DESKOU STOP A ZÁRUBNÍ AND EDGE OF STRIKE CENTRÁLNÍ SEX ŠROUB BOLT WASHER PRYŽOVÉ PODLOŽKY STACK DESKA STRIKE DOOR DVEŔE 19mm 63.5 mm 6 ŠROUBY mm MOUNTING M6 PEVNOSTNÍ SCREWS MODEL 62 IS SHOWN WITH FOUR MOUNTING SCREW. MODEL 34 EMPLOYS ONLY TWO. TAMPER BEZPEČNOSTNÍ CAPS ZÁTKY

4 Rev. A.1, 7/01 Page 4 OBR. 4: POUŽITÍ POMOCNÉ KONZOLE NA DVEŘÍCH S PROFILOVÝM RÁMEM MODEL 34 MONTOVANÝ MOUNTED WITH SHB-34 S POMOCNOU BRACKET KONZOLÍ PROFIL FRAME ZÁRUBN PROFILE MODEL MONTOVANÝ MOUNTED WITH S SHB-62 POMOCNOU BRACKET KONZOLÍ BRACKET COVER BRACKET POMOCN EXTRUSION Á BRACKET COVER 22 mm mm GAP SPÁRA BETWEEN MEZI STRIKE AND STOP DESKOU A LIŠTOU DORAZOVÁ "BLADE" STOP LIŠTA POZNÁMKA: NOTE: BLADE STOP MUST PRO MODEL BE CUT AWAY 62 FOR MUSÍ MODEL BÝT DORAZOVÁ 62. MODEL LIŠTA 34 ALLOWS VYŘÍZNUTA RETENTION OF BLADE STOP HOLLOW RÁM KŘÍDLA METAL Z DUTÝCH DOOR PROFILE PROFILŮ OBR. 5: POSTUP MONTÁŽE DESKY STEP 1.: URČIT 1: LOCATE POZICI DESKY STRIKE NA POSITION KŘÍDLE DVEŘÍ ON DOOR STEP 3.: VLOŽIT 3: INSERT PLASTIC PLASTOVÁ BUSHINGS 2.: STEP VRTAT 2: DRILL 3 OTVORY 3 HOLES PODLE IN DOOR PŘILOŽENÉ FOLLOWING ŠABLONY THE TEMPLATE 6.: NA CENTRÁLNÍ STEP 6: INSTALL ŠROUB NASADIT 2 OR 3 RUBBER WASHERS 2 NEBO 3 ON PRYŽOVÉ STRIKE MOUNTING SCREW PODLOŽK 5.: PROSTRČIT Y 4.: STEP LEHKÝMI 4: LIGHTLY ÚDERY HAMMER VSADIT STEP CENTRÁLNÍ 5: INSERT ŠROUB STRIKE IN ROLL PINS, MOUNTING SCREW THROUGH PRUŽNÉ KOLÍKY S PLASTOVOU WHITE PLASTIC BUSHING STEP 7: SECURE STRIKE TO DOOR USING SEX BOLT PODLOŽKOU 7.: ŠROUB S DESKOU LEHCE PŘITÁHNOUT DO VLOŽENÉ MATICE TAK, ABY DESKA ZŮSTALA VÝKYVNÁ. SPOJ ZAJISTIT PROTI POVOLENÍ PŘILOŽENÝM LEPIDLEM.

5 Rev. A.1, 7/01 Page MONTÁŽ TĚLESA MAGNETU 1- Určit polohu tělesa magnetu podle namontované desky. 2- Vrtat otvory pro montážní šrouby a kabel podle přiložené šablony. 3- Namontovat nýtovací matice pomocí přiloženého přípravku podle obr Provést příslušné elektrické propojení. 5- Přišroubovat těleso magnetu přiloženými šrouby. Doporučujeme zajistit šrouby proti povolení přiloženým lepidlem Thread-Lock TL-1 OBR. 6: MONTÁŽ NÝTOVACÍCH MATIC COLLAPSES MATICE JE V WHEN DUTINĚ CAP SCREW VRTAT OTVOR d 9,5mm IS ROZNÝTOVÁNA TURNED WITH UTAŽENÍM ALLEN WRENCH DRILL 9.5MM HOLE WHILE TOOL IS HELD FAST A VSADIT PRESS NÝTOVACÍ ŠROUBU IN BLIND WITH BOX WRENCH MATICI NUT DLE OBR. AS SHOWN BLIND NÝTOVACÍ NUT MATICE HEADER RÁM HOLD PŘIDRŽET WITH STRANOVÝM WRENCH OR KNURL VISE NEBO GRIP OČKOVÝM WHILE KLÍČEM TURNING LEM CAP SCREW TOOL PŘÍPRAVEK TWO FLAT WASHERS DVĚ PLOCHÉ IF SCREW PODLOŽKY, IS STIFF DLE TO TURN, ŠROUB CAP SCREW IMBUS M6 6MM-1mm 25mm X 25mm POTŘEBY ADD POUŽÍT LUBRICANT PLASTICKÉ TO WASHERS MAZIVO WHILE BĚHEM TURNING UTAHOVÁNÍ WITH JE ALLEN WRENCH, TŘEBA STÁLE PRESS VTLAČOVAT IN TO KEEP NUT SEATED IN HEADER MATICI DO OTVORU 2.2 INSTALACE NA DVEŘE OTVÍRANÉ DO CHRANĚNÉHO PROSTORU V tomto případě montáže je těleso magnetu montováno na zárubeň nad křídlo dveří případně nad zárubeň na pomocnou konzoli CWB. Pro vynesení desky je použita Z konzole s krytem viz.: Obr. 7. Model 62 má skrz těleso pět montážních otvorů. Otvor navíc umožňuje vetší variabilitu při montáži. Plastová vodítka pružných kolíků je třeba zkrátit pilkou na kov, aby nevyčnívala na čelní straně Z-konzole, na kterou se oboustrannou lepící páskou připevňuje kryt.

6 Rev. A.1, 7/01 Page 6 OBR. 7: PŘÍKLAD ČELNÍ MONTÁŽE Roll pin plastic bushing require 12.7mm holes and must be shortened to work in Z bracket. Roll pin bushings may be omitted if lock is not Status Sensing. Then drill 9.5mm holes for roll pins. Header ZÁRUBEŇ Sex Bolt Drill 12.7mm hole Zapuštěná matice (model 62) or 9.5mm v otvoru 12,7mm (M62) holde (model 34) nebo 9,5mm (M34) Mounting PŘÍKLAD for MONTÁŽE 62 shown (4 M62 screws) (4 ŠROUBY) Model 34 mounts via two centered screws kabel Cable Kryt se upevňuje pomocí Architectural oboustranné lepící Cover pásky slides on last otevřenou with open stranou side nahoru up and is DESKA attached with supplied double TĚLESO Strike Plastiková vodící pouzdra stick tape MAGNETU je třeba zkrátit Magnet T-Nut Nýtovací requires matice 9.5mm vyžaduje Dia hole in otvor bracket 9,5mm (model pro M62 62) nebo or 8mm (model 8mm pro 34) M34. and accepts strike mounting screw Use Montážní 25mm šroub mounting dlouhý screw supplied 25mm dodávaný with Z bracket v balení se Z-konzolí Washer Pryžové Stack podložky Z-konzole Z Bracket Cap Šroub Screw: imbus M8-40 (M62) nebo 8mm-1.25mm x 40mm (model 62) or M6-40 (M34) dodávaný v baleni 6mm-1mm x 40mm (model 34) konzole #14 Samořezný Hex Sheet šroub Metal (2ks) Screw (2) Door Dveřní křídlo 3. ELECTRICKÉ ZAPOJENÍ V 24V 12V 24V SPOTŘEBA 350 ma 175 ma 250 ma 125 ma 3.2 STANDARDNÍ ZÁMEK Provozní napájení stejnosměrné (24 nebo 12VDC) musí být zajištěno s tolerancí +30-0%. Červený kabel připojený na +12VDC nebo +24VDC, černý kabel na 0V (negative). V zapojení s obrácenou polaritou zámek nebude fungovat. Napájení není třeba vyhlazovat; stačí transformátor a diodový můstek. Zámky Magnalocks pracují v systému dual voltage. To znamená, že automaticky vyhodnotí velikost napětí a přepnou se do příslušného režimu. Zapojení kabelů zůstává stejné pro oba režimy.

7 Rev. A.1, 7/01 Page VYLOUČENÍ PROBLÉMŮ PŘI PROVOZU Jednou z provozních zvláštností Magnalocks je téměř okamžité uvolnění dveří. Dvě různé chyby při zapojení mohou způsobit prodloužení reakce zámku na vypnutí (na jednu až dvě sekundy). Tyto chyby jsou ukázány na Obr. 8. Pro potlačení nežádoucího zpětného proudu při vypnutí běžného magnetu se používá paralelně připojená dioda jako vybíjecí okruh. Zámky Magnalocks mají vestavěnou ochranu proti tomuto jevu. Použití paralelní diody je proto bezpředmětné. Při zapojení další odporové zátěže paralelně k zámku Magnalock je nutné ji napájet přes sériově připojenou diodu. OBR. 8: ZAPOJENÍ PRO OMEZENÍ POMALÉHO UVOLNĚNÍ ČERVENÝ RED ČERVENÝ RED ČERNÝ BLACK NIKDY NEVER NEZAPOJUJTE CONNECT PARALLEL REVERSE DIODE AS SHOWN PARALELNÍ VYBÍJECÍ DIODU BLACK ČERNÝ USE POUŽIJTE A FORWARD SERIOVOU DIODE DIODU WITH PRO ANY NAPÁJENÍ PARALLEL RESISTIVE JAKÉKOLI ODPOROVÉ LOAD SUCH ZÁTĚŽE AS A LAMP (např. žárovky) 3.4 SIGNALIZACE STAVU DVEŘÍ: Zámky Magnalocks se signalizací (označení SC v objednacím čísle) poskytují hlášení o skutečném stavu dveří. Jsou vybaveny beznapěťovým releovým výstupem(1 30 VDC maximum). OBR. 9: ZAPOJENÍ MONITOROVACÍCH KONTAKTŮ NAPÁJEČ POWER SUPPLY + ORANŽOVÁ ORANGE ČERNÁ BLK SC "SC" ZAMČENO LOCK GREEN ZELENÁ ČERVENÁ RED BÍLÁ WHITE Po WHITE přitažení AND desky GREEN k magnetu WIRES dojde PROVIDE k propojení ISOLATED bílého a oranžového CLOSURE kabelu. WHEN Po LOCK odpadnutí IS SECURE. desky dojde ORANGE k propojení AND WHITE bílého a ARE zeleného CLOSED kabelu. WHEN LOCK IS NOT SECURE (AS SHOWN ABOVE). PATENTS Magnalock je chráněn U.S. patentem #4,516,114 and 4,682,801.

Návod na instalaci MAGNALOCK řada M32 a M62

Návod na instalaci MAGNALOCK řada M32 a M62 Návod na instalaci MAGNALOCK řada M32 a M62 Assa Abloy 7.2.2011 MONTÁŽNÍ NÁVOD 1. POPIS Modelová rada M32 je určena pro kontrolu průchodu a disponuje přídržnou sílou 2 700N (275Kg). SC verze magnetů poskytují

Více

DOTYKOVÁ MADLA SECURITRON ŘADY TSB - 3 MONTÁŽNÍ A UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

DOTYKOVÁ MADLA SECURITRON ŘADY TSB - 3 MONTÁŽNÍ A UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA - 1 - DOTYKOVÁ MADLA SECURITRON ŘADY TSB - 3 MONTÁŽNÍ A UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA 1. POPIS Dotyková madla Securitron řady TSB - 3 jsou odchodovým zařízením ke dveřím zabezpečeným elektrickým zámkem. Mohou být

Více

2N Voice Alarm Station

2N Voice Alarm Station 2N Voice Alarm Station 2N Lift1 Installation Manual Version 1.0.0 www.2n.cz EN Voice Alarm Station Description The 2N Voice Alarm Station extends the 2N Lift1/ 2N SingleTalk with an audio unit installed

Více

3.0 Bo ní pozi ní sv!tla side marker lights

3.0 Bo ní pozi ní sv!tla side marker lights 3.0 Bo ní pozi ní sv!tla side marker lights 3.1 Náhradní díly / Spare Parts Unipoint Úhelník!90 /!bracket!90 : 15-5319-004 Sv"tlo!jako!náhradní!díl!/ spare part lense: 21-2000-004 Náhradní!sada!(v#. úhelníku)

Více

PALERMO. Dveřní rám Glass door frame

PALERMO. Dveřní rám Glass door frame 4 PALERMO Dveřní rám Glass door frame Bartosini s.r.o. Kancelář: Karvinská 1897, 737 01 Český Těšín tel.: +420 602 322 276; e-mail: bartosini@bartosini.cz WWW.BARTOSINI.CZ PALERMO Dveřní rám ke skleněným

Více

ENERGY PETROCHEMISTRY ENERGETIKA PETROCHEMIE. DN 50 - DN 800-100 C up to + 500 C - 100 c až + 500 c FLOW CONTROL

ENERGY PETROCHEMISTRY ENERGETIKA PETROCHEMIE. DN 50 - DN 800-100 C up to + 500 C - 100 c až + 500 c FLOW CONTROL DOUBLE OFFSET BUTTERFLY VALVES SERIES 2E 5 EXCENTRICKÉ UZAVÍRACÍ KLAPKY SÉRIE 2E 5 ENERGY PETROCHEMISTRY ENERGETIKA PETROCHEMIE DN 50 - DN 800-100 C up to + 500 C - 100 c až + 500 c FLOW CONTROL * * *

Více

BERGAMO FIRENZE RIMINI. Samozavírače a samozavírací závěsy Floor springs and hinges

BERGAMO FIRENZE RIMINI. Samozavírače a samozavírací závěsy Floor springs and hinges 3 BERGAMO FIRENZE RIMINI Samozavírače a samozavírací závěsy Floor springs and hinges Bartosini s.r.o. Kancelář: Karvinská 1897, 737 01 Český Těšín tel.: +420 602 322 276; e-mail: bartosini@bartosini.cz

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

11.12. 100 ΕΙΣΟΔΟΣ = E / ENTRANCE = E = = 1174 550 ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΥ = 2000 (ΕΠΙΛΟΓΗ: 2100) / CH STANDARD = 2000 (OPTIONAL: 2100) 243 50 ΚΥ/CH + 293 ΚΥ/CH +103 100 ΚΥ /CH 6 11 6 20 100 0,25 ΚΑ (CO) + 45

Více

POHONY PRO ODPÍNAČE TYPU C3 A UZEMŇOVAČE. Návod na montáž, obsluhu a údržbu. ABB Power Distribution

POHONY PRO ODPÍNAČE TYPU C3 A UZEMŇOVAČE. Návod na montáž, obsluhu a údržbu. ABB Power Distribution POHONY PRO ODPÍNAČE TYPU C3 A UZEMŇOVAČE Návod na montáž, obsluhu a údržbu ABB Power Distribution Vaše bezpečnost má přednost - vždy! Proto uvádíme tato doporučení na začátku našeho návodu pro obsluhu.

Více

on offer / v nabídce position description QTY název order no./ objednací číslo

on offer / v nabídce position description QTY název order no./ objednací číslo 405441 position description QTY název order no./ objednací číslo on offer / v nabídce 1 Screw 5 Šroub 405441-1 2 Motor cover 1 Kryt motoru 405441-2 3 Screw 4 Šroub 405441-3 4 Brush spring 2 Přítlačná pružina

Více

position description popis QTY order no./ objednací číslo

position description popis QTY order no./ objednací číslo 405441 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Screw Šroub 5 2 Motor cover Kryt motoru 1 3 Screw Šroub 4 4 Brush spring Přítlačná pružina uhlíkového kartáče 2 5 Brush holder Držák uhlíkového

Více

Přístroje pro montáž na povrch

Přístroje pro montáž na povrch comfort Přístroje pro montáž na povrch HYDRO 55 + Ucelený sortiment přístrojů se stupněm krytí IP55 Odolnost proti nárazům podle IK07 Spínače se signalizací, popisným štítkem nebo výměnnou čočkou Šroubové

Více

KUZMA. Zákaznický ceník platný od května 2014 včetně DPH 21% I.Tonearms

KUZMA. Zákaznický ceník platný od května 2014 včetně DPH 21% I.Tonearms I.Tonearms Each tonearm is supplied with accessory kit (tools, screws, protractors, ) - see comments. Stogi S Stogi S* no armbase mounts on Stabi S directly 1 180 Stogi S no armbase silver wiring 1 800

Více

UPÍNAČE ROTAČNÍCH NÁSTROJŮ TOOLING SYSTEMS

UPÍNAČE ROTAČNÍCH NÁSTROJŮ TOOLING SYSTEMS UPÍNAČE ROTAČNÍCH NÁSTROJŮ TOOLING SYSTEMS PR rev. 02/2011 HSK 63A DIN 69871 JIS B 6339 (MAS BT) DIN 2080 9 22 23 46 47 60 61 68 69 73 75 86 87 96 1 DIN 2080 JIS B 6339 DIN 69871 HSK 63A DIN 2080 JIS B

Více

SERVICE ADVISORY SA-5A

SERVICE ADVISORY SA-5A V510 PROPELLER TYPE SERIES REPLACEMENT OF BLADE BEARING SEAL VRTULE TYPOVÉ ŘADY V510 VÝMĚNA TĚSNÍCÍ MANŽETY ULOŽENÍ LISTU 1. GENERAL A. This document provides disassembly and assembly procedure in the

Více

obal manuálu, asi něco podobného jako u LC 100 asi by to chtělo lepší obrázek!!! FYTOSCOPE FS130 Instruction Guide

obal manuálu, asi něco podobného jako u LC 100 asi by to chtělo lepší obrázek!!! FYTOSCOPE FS130 Instruction Guide obal manuálu, asi něco podobného jako u LC 100 asi by to chtělo lepší obrázek!!! FYTOSCOPE FS130 Instruction Guide možná tohle trochu zmenšit a dát sem i to varování LED RADIATION co je na další straně

Více

Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO

Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO PALERMO Dveřní rám ke skleněným dveřím, používaný u skleněných dělících příček Door frame, installed on glass partition walls Detail 1 / Detail 1 FCM nebo DRM

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 1 819900001 Šroub Screw 1 2 819900002 Vodící kolo Pulley 1 3 819900003 Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 819900004 Držák krytu kotouče Rotational cover holder 1 5 819900005 Kryt kotouče Rotational

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

Nástrãné roubení - kovové / Push-in Fittings ada BU 50000 / BU 50000 Series

Nástrãné roubení - kovové / Push-in Fittings ada BU 50000 / BU 50000 Series ada BU 50000 / BU 50000 Series Technické údaje / Technical data: Rozsah tlaku / Pressure range 0,099 1,5 MPa Rozsah teplot / Temperature range -20 C +80 C Pracovní poloha / Working position libovolná/any

Více

skluzné kompresní Šrouby dynamic Hip And condylar screws

skluzné kompresní Šrouby dynamic Hip And condylar screws skluzné kompresní Šrouby dynamic Hip And condylar screws f NÁSTROJE A IMPLANTÁTY PRO TRAUMATOLOGII INSTRUMENTS AND IMPLANTS FOR TRAUMATOLOGY 211 F Skluzné kompresní šrouby Dynamic Hip and Condylar Screws

Více

VESTAVBOVÝ RÁM - ROLLO JUMBO

VESTAVBOVÝ RÁM - ROLLO JUMBO VESTAVBOVÝ RÁM - ROLLO JUMBO Montageanleitung / Mounting Instruction / Montážní návod Nur von Erwachsenen zu bedienen! Kinder nicht an der Bildwand spielen lassen! Operation by adults only! Do not let

Více

CASIA zásuvková lišta pro kuchyně na zeď / do rohu (923.0XX)

CASIA zásuvková lišta pro kuchyně na zeď / do rohu (923.0XX) Přehled Overview Vue d ensemble Visión general Privire de ansamblu Overzicht 1 Přehled Overview Vue d ensemble Visión general Privire de ansamblu Overzicht Ozn. Popis Množství Description Quantity A Kryt

Více

www.alu-sv.com BLATNÍKY A BEDNY NA NÁŘADÍ MUDGUARDS AND TOOLBOXES 5.1 5.2 5.3 5.4 5.5

www.alu-sv.com BLATNÍKY A BEDNY NA NÁŘADÍ MUDGUARDS AND TOOLBOXES 5.1 5.2 5.3 5.4 5.5 5.1 CZ LATNÍKY A EDNY NA NÁŘADÍ 5.1 latníky 5.2 edny na nářadí 5.3 Kanystry na vodu a schránky na hasící přístroje 5.4 Zakládací klíny 5.5 Držáky rezervy a navijáky EN 5.1 Mudguards 5.2 Toolboxes 5.3 Plastic

Více

Nástrãné roubení - kovové / Socket Screw joints - Metallic ada BU 50000 / BU 50000 Series

Nástrãné roubení - kovové / Socket Screw joints - Metallic ada BU 50000 / BU 50000 Series Technické údaje / Technical data: Rozsah tlaku / Pressure range 0-1,5 MPa Rozsah teplot / Temperature range -18 C +70 C Pracovní poloha / Working position libovolná/any Pfiipojovací závit Válcov - s tûsnícím

Více

Baltimore Aircoil Chladicí vìže série 3000 Pokyny k seøizování a montáži

Baltimore Aircoil Chladicí vìže série 3000 Pokyny k seøizování a montáži 6 Baltimore Aircoil Chladicí vìže série 3000 Pokyny k seøizování a montáži Úvod Chladicí vìže série 3000 by mìly být sestavovány a montovány tak, jak je to uvedeno v tomto manuálu. Tyto postupy by se mìly

Více

Popis. Příslušenství. Kat. č. Vozík

Popis. Příslušenství. Kat. č. Vozík Dělička trubek s elektrickým pohonem Dělení a odhrotování trubek Model a XL dělička trubek s elektrickým pohonem Rozměr trubky: / - - Děličky trubek s elektrickým pohonem RIDGID jsou určeny pro dělení

Více

HandiClamp. Single Band Repair Clamp Jednodílný Opravný Třmen INSTALLATION INSTRUCTIONS

HandiClamp. Single Band Repair Clamp Jednodílný Opravný Třmen INSTALLATION INSTRUCTIONS HandiClamp Single Band Repair Clamp Jednodílný Opravný Třmen INSTALLATION INSTRUCTIONS Montážní návod GB CZ Pioneers in pipe solutions INSTALLATION INSTRUCTIONS - English Single Band Repair Clamp 1 2 3

Více

Pneumatické válce dvojãinné 32 aï 250 Pneumatic Cylinders Double-acting 32 up to 250 ada / Series PS 5, ISO 6431, VDMA 24562, CETOP PR 43

Pneumatické válce dvojãinné 32 aï 250 Pneumatic Cylinders Double-acting 32 up to 250 ada / Series PS 5, ISO 6431, VDMA 24562, CETOP PR 43 Pneumatické válce dvojãinné 32 aï 250 Pneumatic Cylinders Double-acting 32 up to 250 ada / Series PS 5, ISO 6431, VDMA 24562, CETOP PR 43 PouÏití / Use Konstrukce Construction Konstrukãní materiály Construction

Více

SERVICE MANUAL PEGAS 250 E CEL SERVISNÍ MANUÁL PEGAS 250 E CEL

SERVICE MANUAL PEGAS 250 E CEL SERVISNÍ MANUÁL PEGAS 250 E CEL MG-011-05 PEGAS 250 E CEL SERVICE MANUAL page 1 SERVISNÍ MANUÁL PEGAS 250 E CEL SERVICE MANUAL PEGAS 250 E CEL 1. VAROVÁNÍ WARNING UPOZORNĚNÍ Pouze osoba splňující kvalifikaci danou zákonem je oprávněna

Více

RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002

RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002 Catalogue & servicing manual RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002 Převod Gear ratio Základní Standard provedení Příbal Included D-ANA s.r.o. - JRM Divišov Vlašimská 216 257 26 Divišov 1.67 1.59 Kolo

Více

Size / Světlost : DN 1/4 to 4 / DN 1/4 až 4

Size / Světlost : DN 1/4 to 4 / DN 1/4 až 4 Size / Světlost : 1/4 to 4 / 1/4 až 4 Ends / Konce : Threaded BSP / Závitové BSP Min. Temperature / Minimální teplota : -20 C Max. Temperature / Maximální teplota : +180 C Max. Pressure / Maximální tlak

Více

ROMA. Svěrné profily pro příčky a dveře Door & panel rails

ROMA. Svěrné profily pro příčky a dveře Door & panel rails Svěrné profily pro příčky a dveře Door & panel rails 4 Bartosini s.r.o. Kancelář: Karvinská 97, 77 0 Český Těšín tel.: +40 60 76; e-mail: bartosini@bartosini.cz WWW.BARTOSINI.CZ DRM Montážní lišta DRM

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 146001001 ŠROUB SCREW 1 2 146001002 PODLOŽKA RATCHET 1 3 146001003 KLADKA STARTERU START ROPE REEL 1 4 146001004 LANKO STARTERU ROPE 1 5 146001005 PRUŽINA STARTERU RECOIL

Více

Instalační manuál ke kamerám řady WNx-2002 2014/06 (V5.1.0) www.wonderex.com

Instalační manuál ke kamerám řady WNx-2002 2014/06 (V5.1.0) www.wonderex.com Instalační manuál ke kamerám řady WNx-00 04/06 (V5..0) Informace o právních předpisech Prohlášení o shodě - EU Tento produkt a případně dodávané příslušenství jsou také označeny logem CE a splňují tak

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 10 Q (8896211) position description QTY název 1 Bolt M6x50 3 Šroub M6x50 2 Muffler 1 Výfuk 3 Bolt M5x20 16 Šroub M6x20 4 Gearbox cover 1 Kryt převodové skříně 5 Washer 1 Podložka 6 Shaft 1 Hřídel 7

Více

Kabelové příchytky a vázací pásky

Kabelové příchytky a vázací pásky Cable clips and ties 97 Příchytky USMP a USMP-bis Cable mounting clip, USMP and USMP-bis clip Příchytky UM / cable mounting clip otvoru montážního ssembly aperture dia Rozměr [mm] Dimension H.7206 UM 6

Více

NÁVOD K OBSLUZE KOMBINOVANÝ OBUVNICKÝ STROJ BT - 202

NÁVOD K OBSLUZE KOMBINOVANÝ OBUVNICKÝ STROJ BT - 202 NÁVOD K OBSLUZE KOMBINOVANÝ OBUVNICKÝ STROJ BT - 202 OBSAH I. Hlavní součásti obuvnického stroje. II. Konstrukce III. Schéma elektrického zapojení IV. Instalace a uvedení do provozu V. Obsluha stroje VI.

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

stany A B C D tents VÝBAVA stanů Husky 2005/Husky 2005 tents ACCESSORIES

stany A B C D tents VÝBAVA stanů Husky 2005/Husky 2005 tents ACCESSORIES VÝBAVA stanů Husky 2005/Husky 2005 ACCESSORIES A B C D E F Voděodolnost Husky Dostatečné vodní sloupce v hodnotě až 6000 mm/cm 2 tropiko a 10000 mm/cm 2 podlážka (dle typu stanu), PU zátěry a podlepené

Více

MA251 (cz_en) Operating instructions. MA251 (cz_en) Montážní návod. Krimpovací kleště PV-CZM... pro MC3, MC4 a MC4-EVO 2

MA251 (cz_en) Operating instructions. MA251 (cz_en) Montážní návod. Krimpovací kleště PV-CZM... pro MC3, MC4 a MC4-EVO 2 MA251 (cz_en) Montážní návod Krimpovací kleště PV-CZM... pro MC3, MC4 a MC4-EVO 2 MA251 (cz_en) Operating instructions Crimping pliers PV-CZM... for MC3, MC4 and MC4-EVO 2 Obsah Bezpečnostní pokyny...2

Více

made for garden engine

made for garden engine made for garden engine Item standart code parts name Qty 1 ZH51300001 carter screw 5 2 ZH51300002 carter screw 2 3 ZH51300003 oil seal 1 4 ZH51300004 cover crankase assy 1 5 ZH51300005 pins 2 6 ZH51300006

Více

Montážní profily Door & panel rails and panel rails ROMA

Montážní profily Door & panel rails and panel rails ROMA Montážní profily Door & panel rails and panel rails ROMA DRM Montážní lišta DRM Assembly rail DRM Sety / Sets : DRMSETA0AL DRMSETAAL DRMSETAAL surový hliník / raw aluminium surový hliník / raw aluminium

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: IP 64 2 DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Čtěte pokyny : všechny bezpečnostní a provozní pokyny musí být přečteny před uvedením zařízení do provozu. Je nutno dodržovat všechna bezpečnostní upozornění pokyny pro údržbu,

Více

Lineární jednotka LM-26-KU Jednotka s elektrickým pohonem přes závitovou hřídel, vedení v tyčích a kuličkových klecích (bez vůle)

Lineární jednotka LM-26-KU Jednotka s elektrickým pohonem přes závitovou hřídel, vedení v tyčích a kuličkových klecích (bez vůle) Lineární jednotka LM-26-KU Jednotka s elektrickým pohonem přes závitovou hřídel, vedení v tyčích a kuličkových klecích (bez vůle) víko není při použití příruby motoru nutné Řez A-A dle hřídele motoru příruba

Více

NÁSTROJE A IMPLANTÁTY PRO TRAUMATOLOGII / INSTRUMENTS AND IMPLANTS FOR TRAUMATOLOGY 1

NÁSTROJE A IMPLANTÁTY PRO TRAUMATOLOGII / INSTRUMENTS AND IMPLANTS FOR TRAUMATOLOGY 1 001 H ZEVNÍ Šrouby FIXÁTORY kostní EXTERNAL Bone FIXATORS Screws 1 ZEVNÍ FIXÁTORY EXTERNAL FIXATORS Fixátor UNI-FIX External fixator UNI-FIX H.1 Díly fixátoru Fixator components 1 4 Nástroje Instruments

Více

PAINTING SCHEMES CATALOGUE 2012

PAINTING SCHEMES CATALOGUE 2012 Evektor-Aerotechnik a.s., Letecká č.p. 84, 686 04 Kunovice, Czech Republic Phone: +40 57 57 Fax: +40 57 57 90 E-mail: sales@evektor.cz Web site: www.evektoraircraft.com PAINTING SCHEMES CATALOGUE 0 Painting

Více

made for garden 133 H TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST

made for garden 133 H TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST made for garden 133 H TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST No Obj. číslo název Part Name QT 2-1 2-1 úhlový převod GEAR CASE ASSY 1 2-2 2-2 4538 pojistný kroužek 28 STOP RING

Více

Citis SN h a n d b o o k

Citis SN h a n d b o o k handbook Kancelářský systém Úvod Pevná varianta stolového systému CITIS je vhodná do běžného administrativního provozu pro vybavování všech druhů kanceláří, call center, zasedacích či školicích místností

Více

stroj made for garden

stroj made for garden stroj made for garden 6159 pozice objednací číslo Název Description počet kusů 1 615900001 pěchovací madlo Material Push Stick 1 2 615900002 násypka Feed Hopper 1 3 615900003 příruba násypky Feed Bottom

Více

DA950 Instalační a provozní manuál

DA950 Instalační a provozní manuál DA950 Instalační a provozní manuál 2 Certifikace / normy Low Voltage directive 73/23/EEC as amended by the directive 93/68/EEC EMC directive 89/336/EEC Statement of fire doors by Technical Research Centre

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0139

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0139 SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0139 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100524 Pg./Str. 1 / 8 5 2 3 4 73 19 18

Více

SE ZÁVITEM TO THREAD / VISSER TRYSKY INLETS / BOUCHES 072030 135 4 81 CZ TRYSKY Z BÍLÉHO ABS S 2 VNÌJŠÍM ZÁVITEM A 50 mm VNITØNÍM PRÙMÌREM. E WHITE ABS INLETS WITH 2 EXTERNAL THREAD AND 50 mm INSIDE DIAMETER.

Více

KOMBINACE KOMOD A / RANGE OF CABINETS A PORTE A1 150 x 45/99,5 cm výška s nízkou nohou 85,5 cm. PORTE A2 150 x 45/99,5 cm. PORTE A3 150 x 45/99,5 cm

KOMBINACE KOMOD A / RANGE OF CABINETS A PORTE A1 150 x 45/99,5 cm výška s nízkou nohou 85,5 cm. PORTE A2 150 x 45/99,5 cm. PORTE A3 150 x 45/99,5 cm 3 police malá shelf - small doplňující prvek korpusu Corpus accessory for C + F + H + R 46 x 40/2 cm zásuvka velká bílá White drawer - large doplňující prvek korpusu Corpus accessory for A + C + E + G

Více

Bezpečnostní optické závory Nášlapné rohože Kontaktní nárazníky

Bezpečnostní optické závory Nášlapné rohože Kontaktní nárazníky BG -PRÜFZERT BG -PRÜFZERT BG -PRÜFZERT Bezpečnostní optické závory Nášlapné rohože Kontaktní nárazníky Obsah Použití světelných závor ke kontrole nebezpečného prostoru... 2 Aplikace doprava palety do nebezpečného

Více

KABELOVÉ KOMORY ZEKAN

KABELOVÉ KOMORY ZEKAN we protect the cables KABELOVÉ KOMORY ZEKAN W W W. C W S. C Z VÝHODY KABELOVÝCH KOMOR ZEKAN Zatížitelnost je kladen důraz na maximální zatížitelnost kabelových komor a to jak proti bočnímu tlaku zeminy,

Více

Y-Ufo manual CZEN v 1.04 7.12.2007

Y-Ufo manual CZEN v 1.04 7.12.2007 Y-Ufo manual CZEN v 1.04 7.12.2007 www.laheli.com 2007 Antonín Laštůvka LAheli Děkujeme za zakoupení výrobku naší firmy. Thank you for buying our product. Bezpečnostní upozornění: o RC model není hračka

Více

N0524/N1024, N05230-2POS/N10230-2POS

N0524/N1024, N05230-2POS/N10230-2POS N0/N0, N00-POS/N00-POS KLAPKOVÉ POHONY BEZ VRATNÉ PRUŽINY PRO -POLOHONOU A -POLOHOVOU REGULACI TECHNICKÉ INFORMACE OBECNĚ Klapkové pohony zajišťují -polohovou a -polohovou regulaci pro: vzduchové klapky,

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Optimal WM J/X. Průvodce aplikacemi / e-katalog. Rozvodnice izolované. Skříně nástěnné, izolované. Zapouzdření nástěnná, systémová

Optimal WM J/X. Průvodce aplikacemi / e-katalog. Rozvodnice izolované. Skříně nástěnné, izolované. Zapouzdření nástěnná, systémová Průvodce aplikacemi / e-katalog Rozvodnice izolované Skříně nástěnné, izolované. Optimal WM (oceloplechové) Zapouzdření nástěnná, systémová.8 Optimal S (nerezové) Skříně nástěnné, oceloplechové Skříně

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

VOLKSWAGEN. CORRADO 1989 to 1995 NOTES

VOLKSWAGEN. CORRADO 1989 to 1995 NOTES CORRADO 989 to 99 Front Wishbone Inner Bush (Front) PFF8-0 per car 80 Kč Front Wishbone Inner Bush (Rear) PFF8-0 per car 80 Kč PFF8-0 per car/8mm 666 Kč PFF8-08 Front Eye Bolt Mounting Bush per car Kč

Více

GN 807 GN 708. Přítlačné upínací šrouby. Přítlačné upínací šrouby. Rychloupínače

GN 807 GN 708. Přítlačné upínací šrouby. Přítlačné upínací šrouby. Rychloupínače GN 807 Přítlačné upínací šrouby Pozinkovaný ocelový šroub DIN 933, třída 8.8 (pevnost v tahu 800 N/mm 2 ) s ochrannou krytkou DIN 806 (typ B pouze pro d mm) nebo bez ochranné krytky (typ A). Pozinkované

Více

Sada standardního napájecího zdroje icontrol

Sada standardního napájecího zdroje icontrol Provozní pokyn P/N 719284A - Czech - Sada standardního napájecího zdroje icontrol Tento provozní pokyn je průvodcem modernizací standardního napájecího zdroje icontrol. AROÁNÍ: šechny následující činnosti

Více

TERNO TERNO DIVA TERNO MULTI TERNO SOLO VETRO. Posuvné systémy Sliding systems

TERNO TERNO DIVA TERNO MULTI TERNO SOLO VETRO. Posuvné systémy Sliding systems TERNO TERNO DIVA TERNO MULTI TERNO SOLO VETRO Posuvné systémy Sliding systems 6 Bartosini s.r.o. Kancelář: Karvinská 1897, 737 01 Český Těšín tel.: +420 602 322 276; e-mail: bartosini@bartosini.cz WWW.BARTOSINI.CZ

Více

Instalační návod Dual Technology 360 Stropní detektor s Antimaskingem

Instalační návod Dual Technology 360 Stropní detektor s Antimaskingem Instalační návod Dual Technology 360 Stropní detektor s Antimaskingem Detektor Lunar je stropní detektor pro použití v rizikových aplikacích.způsob detekce PIR senzoru je založen na principu změn teploty

Více

1. Úvod / Introduction...2 5. 2. Výsuvný box / Silent soft closing drawer system...6 7

1. Úvod / Introduction...2 5. 2. Výsuvný box / Silent soft closing drawer system...6 7 Obsah / Content 1. Úvod / Introduction...2 5 2. Výsuvný box / Silent soft closing drawer system...6 7 3. Vnitřní výsuvný box / Built in silent soft closing drawer system...8 9 4. Výsuvný box + RELING...

Více

LED svetelné dekorácie LED decorations

LED svetelné dekorácie LED decorations svetelné dekorácie decorations Objednací číslo / Item number Název / Name Barva / Colour Rozměr / Size Napětí, příkon / Working voltage KSD-100 vločka / snowflake bílá žlutá / white yellow 80 80 cm 230

Více

Systém skládací - harmonikový Slide & fold system BARI SLF400

Systém skládací - harmonikový Slide & fold system BARI SLF400 Systém skládací - harmonikový Slide & fold system BARI SLF400 SLF400 Harmonikově skládací systém SLF 400 Slide and fold glass panel system SLF 400 SLF400-B10-ROLLER vozík SLF400-B10-ROLLER Roller HN Závěs

Více

pozn. 1 při přestavbě převodovky (plechové za hliníkovou) je nutná vyměna těchto dílů: made for garden

pozn. 1 při přestavbě převodovky (plechové za hliníkovou) je nutná vyměna těchto dílů: made for garden made for garden made for garden poz. obj. č. NÁZEV počet 1 H01 gumové madlo 2 2 H02 šroub 1 3 H03 matice 1 4 H04 ovládání sytiče 1 5 H05 madlo pravé 1 6 H06 páka spojky 1 7 H07 matice 1 8 H08 šroub 1 9

Více

Řada MS Nářadí / MS Nářadí series

Řada MS Nářadí / MS Nářadí series Řada MS Nářadí / MS Nářadí series Charakteristika / Features Řada produktů MS Nářadí je profesionální ruční nýtovací nářadí určené pro instalici trhacích, maticových a šroubových nýtů, vyvinuté s ohledem

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

CENÍK - KOMPONENTY / PRICE LIST - COMPONENTS Interiérové žaluzie Systém 25 motor / Interior blinds System 25 motor

CENÍK - KOMPONENTY / PRICE LIST - COMPONENTS Interiérové žaluzie Systém 25 motor / Interior blinds System 25 motor A 35 12x18 5000 A 35 12x18 xxxx A 35 18x28 5000 A 35 18x28 xxxx A 35 21,5x28 5000 A 35 22x28 5000 A 35 22x28 xxxx A 55/6 A 55/7 A 55/8 A 67 A 70 A 70/1 6-000155-5000 6-000155-xxxx 6-000154-5000 6-000154-xxxx

Více

8-1 3 SAMONOSNÉ POSUVNÉ BRÁNY S CANTILEVER GATE S SAMONOSNÉ POSUVNÉ BRÁNY M CANTILEVER GATE M

8-1 3 SAMONOSNÉ POSUVNÉ BRÁNY S CANTILEVER GATE S SAMONOSNÉ POSUVNÉ BRÁNY M CANTILEVER GATE M Katalog CAIS vám nabízí ucelenou řadu vysoce kvalitních komponentů pro brány a vrata. K rychlé orientaci v tomto katalogu vám pomohou přehledné stránky, při jejichž zpracování jsme vycházeli z našich letitých

Více

EWS3 BEZDRÁTOVÁ VNITŘNÍ SIRÉNA

EWS3 BEZDRÁTOVÁ VNITŘNÍ SIRÉNA EWS3 BEZDRÁTOVÁ VNITŘNÍ SIRÉNA Uživatelský a instalační manuál v1.0 Kompatibilita: ESIM364 v02.06.09 a vyšší. EPIR2 v01.01.12 a vyšší + EPIR3 všechny verze. ESIM264 v7.14.07 a vyšší. Základní vlastnosti:

Více

HOPE fix, a.s. je česká akciová společnost, založena 15. 9. 2011. Navazuje na dlouholetou tradici společnosti Šroubárna Ždánice.

HOPE fix, a.s. je česká akciová společnost, založena 15. 9. 2011. Navazuje na dlouholetou tradici společnosti Šroubárna Ždánice. HOPE fix, a.s. je česká akciová společnost, založena 15. 9. 2011. Navazuje na dlouholetou tradici společnosti Šroubárna Ždánice. Historie Šroubárny Ždánice sahá až do roku 1951, kdy byla založena jako

Více

The global leader in door opening solutions

The global leader in door opening solutions Cylinder CYLINDRICKÉ locks VLOŽKY 2011 The global leader in door opening solutions Cylindrické Cylinder locks vložky with se increased zvýšenou protection ochranou pro for entrance vstupní dveře doors

Více

OPIS Engineering k.s. w w w. o p i s. c z

OPIS Engineering k.s. w w w. o p i s. c z 2012 OPIS Engineering k.s. w w w. o p i s. c z Řada 300 strana 119 strana 119 strana 120 strana 120 strana 121 strana 121 strana 122 strana 122 strana 123 strana 123 strana 124 strana 124 strana 125 strana

Více

Pedestals H A N D B O O K

Pedestals H A N D B O O K Pedestals HANDBOOK Kontejnery Úvod Kontejnery kovové Korpus celokovových kontejnerů a čela zásuvek jsou vyrobeny z hlubokotažného ocelového plechu o tloušťce 0,8 mm povrchově upraveného práškovou barvou.

Více

GENERAL INFORMATION RUČNÍ POHON MANUAL DRIVE MECHANISM

GENERAL INFORMATION RUČNÍ POHON MANUAL DRIVE MECHANISM KATALOG CATALOGUE RUČNÍ POHONY PRO VENKOVNÍ PŘÍSTROJE, MONTÁŽ NA BETONOVÉ SLOUPY MANUAL DRIVE MECHANISM FOR THE ACTUATION OF OUTDOOR TYPE SWITCHING DEVICES MOUNTED ON THE CONCRETE POLES TYP RPV ISO 9001:2009

Více

roubení s pfievleãnou maticí - kovové / Quick Couplings ada BU 1000 / BU 1000 Series

roubení s pfievleãnou maticí - kovové / Quick Couplings ada BU 1000 / BU 1000 Series Technické údaje / Temperature range: Rozsah tlaku / Pressure range 0,099 1,5 MPa Rozsah teplot / Temperature range -18 C +70 C Pracovní poloha / Working position libovolná / ny Pfiipojovací závit Válcov

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0021: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0021: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0021: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100517 Pg./Str. 1 / 12 31 23 30

Více

4Ever H A N D B O O K

4Ever H A N D B O O K 4Ever HANDBOOK Kancelářský systém 4Ever Úvod Základními stavebními komponenty podnoží jsou bočnice a podélné nosníky. Bočnice je tvořena nohami čtvercového průřezu 45 x 45 mm, spojovacím vodorovným bočním

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

EGM 20 LPG (8896311)

EGM 20 LPG (8896311) 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 EGM 20 LPG (8896311) 40 41 42 43 44 49 50 24 39 51 52 53 22 20 23 21 45 46 47 48 56 54 65 55 57 58 62 6 63 74 73 66 67 68 69 71 72 61 60 59 18 17 19 16 15 14 13

Více

Výprodej světelné vánoční výzdoby 2014

Výprodej světelné vánoční výzdoby 2014 Výprodej světelné vánoční výzdoby 2014 3D figury GX803L GX831L 1 ks výška - 2 m šířka - 1,9 m hloubka - 2 m spotřeba - 160 W 39 kg 133 000 Kč 56 900 Kč 1 ks výška - 3 m šířka - 2 m hloubka - 0,85 m spotřeba

Více

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor.

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor. 20 NTV 73 3 LM 80 819.1 550.2 550.2 950 412.2 Těleso čerpadla Oběžné kolo Těsnící kroužek Těsnící kroužek O 412.2 Těsnící kroužek O Těsnící kruh Distanční kroužek Zadní ložiskové pouzdro Podložka 550.2

Více

Pramet Tools, s.r.o., Uničovská 2, CZ-787 53 Šumperk, CZECH REPUBLIC BRAZIL GERMANY CHINA HUNGARY INDIA ITALY POLAND RUSSIA SLOVAKIA www.pramet.

Pramet Tools, s.r.o., Uničovská 2, CZ-787 53 Šumperk, CZECH REPUBLIC BRAZIL GERMANY CHINA HUNGARY INDIA ITALY POLAND RUSSIA SLOVAKIA www.pramet. VRTÁNÍ / DRILLING PR rev. 04/2011 ZNAČENÍ, POPIS A PŘEHLED VRTÁKŮ MARKING, DESCRIPTION AND OVERVIEW OF DRILLS Strana/Page: 2 Strana/Page: 8 Strana/Page: 28 VYMĚNITELNÉ BŘITOVÉ DESTIČKY (VBD) INDEXABLE

Více

Překlápěcí spínač. Slouží k připojení na objímku se žárovkou spínače nebo kontrolky, pro ploché dutinky 6,3.

Překlápěcí spínač. Slouží k připojení na objímku se žárovkou spínače nebo kontrolky, pro ploché dutinky 6,3. Překlápěcí spínače Překlápěcí spínač Překlápěcí spínač - vyrábí se v provedení 16A/ 12V nebo 8A/ 24V, osazují se víčky se symboly (viz str. 6-15). Spínače jsou opatřeny plochými kolíky 6,3 mm. Velikost

Více

Centrum tachografů, s.r.o. Tachograf 1318 díly a příslušenství 1318 tachograph spare parts & accessories

Centrum tachografů, s.r.o. Tachograf 1318 díly a příslušenství 1318 tachograph spare parts & accessories Centrum tachografů, s.r.o. 1 Tachograf 1318 díly a příslušenství 1318 tachograph spare parts & accessorie 370010 Tachograf 1318 24V - repas 1318 24V tachograph for repaired 370012 Tachograf 1318 12V repas

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0012

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0012 SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0012 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100517 Pg./Str. 1 / 8 13 14 12 11 10 9

Více

AC Dimmer 12 x 2300 W

AC Dimmer 12 x 2300 W PX 095 AC Dimmer 12 x 2300 W Návod k obsluze R CONTENTS 1. Obecný popis... 1 2. Bezpečnostní upozornění 1 3. Čelní panel 2 4. Kontrola přerušení v řízeném obvodu... 2 5. programování zařízení... 3 5.1.

Více

Pull-link / Pull-link

Pull-link / Pull-link Pull-link / Pull-link Charakteristika / Features Řada produktů Pull-link je ruční nýtovací nářadí určené pro instalaci trhacích, maticových a šroubových nýtů vyvinuté pro montážní práce menšího a malého

Více

Exxcurve. Exxcurve. W 940 x H 1050 x D 560 mm. deska Graphic size: Cena celkem. Exxcurve Mini. W 780 x H 950 x D 460 mm.

Exxcurve. Exxcurve. W 940 x H 1050 x D 560 mm. deska Graphic size: Cena celkem. Exxcurve Mini. W 780 x H 950 x D 460 mm. EXXCOUNTER model MODEL kat. ART č. NR rozměry SIZE grafiky PRICE cena () 57609 57609 Exxcurve Exxcurve W 940 x H 1050 x D 560 2 ks. 390x1000 čelní 1 pcs zahnutá 903x1000 deska, 2 pcs 390x1000 1 ks. 903x1000

Více

MAGNETICKÝ BEŽECKÝ PÁS ČÍS. VÝR: 1271

MAGNETICKÝ BEŽECKÝ PÁS ČÍS. VÝR: 1271 MAGNETICKÝ BEŽECKÝ PÁS ČÍS. VÝR: 7 UPOZORNĚNÍ: Přečtěte si všechny pokyny před použitím tohoto produktu. Uschovejte tuto příručku pro budoucí použití. Specifikace tohoto produktu se mohou lišit od této

Více

Mobilní počítač Dolphin TM 6100. Stručný návod k použití

Mobilní počítač Dolphin TM 6100. Stručný návod k použití Mobilní počítač Dolphin TM 6100 Stručný návod k použití Mobilní počítač Dolphin 6100 Pro začátek Ověřte si, že balení obsahuje následující položky: Mobilní počítač Dolphin 6100 (terminál) Hlavní bateriový

Více