GRATULUJI! Nyní vlastníte celoživotní práva na volné šíření této Speciální Zprávy. Můžete tedy volně šířit toto PDF

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "GRATULUJI! Nyní vlastníte celoživotní práva na volné šíření této Speciální Zprávy. Můžete tedy volně šířit toto PDF"

Transkript

1

2 GRATULUJI! Nyní vlastníte celoživotní práva na volné šíření této Speciální Zprávy Můžete tedy volně šířit toto PDF Můžete volně šířit tuto digitální PDF zprávu každému dle vašeho uvážení a přání. Sdílejte jí na sociálních sítích, napište o ní na vašem blogu nebo webových stránkách, pošlete jí do vaší ové databáze nebo jí použijte jako návnadu zdarma pro budování vašeho seznamu ových adres na internetu. Jediné omezení je pouze to, že nemůžete upravovat tento dokument v žádném směru bez předchozího souhlasu autora. Prosím čtěte: Všechna práva vyhrazena: Žádná část tohoto manuálu nesmí být reprodukována nebo přenesena do jakékoliv formy nebo významu, ať už elektronicky nebo mechanicky bez předchozího souhlasu vydavatele. Jedinou vyjímkou jsou výše popsaná celoživotní práva na volné šíření. Nelegální a nezákonné šíření těchto informací bude stíháno dle zákona. Ten, kdo poruší výše uvedené bude potrestán zaplacením plné náhrady vzniklých škod, včetně všech soudních výloh. Copyright Multilevel-Marketing.cz Vydavatel se snažil být co nejpřesnější a nejúplnější při tvorbě této knihy. Bez ohledu na tuto skutečnost však nezaručuje, ani negarantuje úspěšnost při použití uvedených informací, a to vzhledem k povaze network marketingového podnikání, a zejména pak vlivu internetu. Vydavatel učinil veškeré kroky, které vedly k ověření doporučovaných postupů. Vydavatel nenese žádnou zodpovědnost za chyby, opomenutí, nebo nepřesný výklad, či nepochopení. Jakákoliv podobnost s osobnostmi, lidmi, společnostmi, či organizacemi je čistě náhodná a neúmyslná. V praktických knihách, stejně jako v životě neexistují žádné zaručené postupy, a žádná garance zisku. Upozorňujeme čtenáře, aby se spoléhali na vlastní úsudek a jejich osobní povahu, a dle toho v každé situaci jednali. Tato kniha není určena k použití jako zdroj pro právní, obchodní, účetní a finanční poradenství. Doporučujeme čtenářům, aby v případě potřeby vyhledali rady u těchto odborníků. Pro snadnější čtení vám doporučujeme vytištění této zprávy.

3 Mnohonásobné proudy příjmu v síťovém marketingu Představte si, že strávíte 2 roky budováním příjmu v síťovém marketingu se společností, kterou jste si vysnili a které důvěřujete. Nyní vyděláváte šestimístnou cifru ročně, pracujete pro sebe, a v očích vaší rodiny a přátel jste úspěšnými network marketery. Vlastníte pěkný dům, luxusní auto, létáte na dlouhé dovolené a žijete životem, o kterém jste vždy snili. Pak jednoho dne obdržíte od majitelů vaší společnosti síťového marketingu: Jakkoliv jsme dávali network marketingovému modelu veškerou možnou šanci na přežití, jednoduše nefunguje jako hodnota pro naše zákazníky a marketéry. Představenstvo naší společnosti se usneslo, že nejlepším způsob pro korporaci, aby dosáhla svých cílů na poli doručování produktů k zákazníkům, je návrat k více tradičnímu obchodnímu modelu distribuce. Jak vyplývá ze smlouvy mezi marketéry a naší společností dle jejích ustanovení v oddílu 5 a Zásadách a Podmínkách v oddílu 11.4., oznamujeme s 30-denním předstihem oznámení o zrušení network marketingového způsobu distribuce zboží v naší společnosti. Virtuálně přes noc, váš byznys...váš příjem...skončil. Ten byznys, který jste od píky s velkým úsilím dlouhé hodiny budovali zmizel jako mávnutím kouzelného proutku. Teď si můžete říkat: To se mi nikdy nemůže stát! ale ujišťuji vás, že může. Fakt je, že úryvek z u, který jste četli výše, byl vyňat z dlouhého oznámení, které bylo zasláno distributorům jedné velké MLM společnosti, která se rozhodla změnit svůj obchodní model. Tato společnost ponechala své distributory na suchu včetně lídrů, kteří ji prosili, aby se neodvracela od modelu síťového marketingu. Koncern jejich prosby ignoroval a nyní už nepatří mezi společnosti multi-level marketingu. Toto se může zdát jako extremní příklad, ale stává se to. Splečnosti mění obchodní modely, překopávají kompenzační plány a někdy jdou úplně mimo celé MLM odvětví a to buď z důvodů finančních nebo právních problémů. Pokud váš celý příjem (nebo jeho podstatná část) proudí pouze z jedné společnosti síťového marketingu, riskujete neustále jeho ztrátu. Je to pak v podstatě to samé, jako by vás vyhodili z práce. Bohužel stejně jako v zaměstnání je často nemožné nahradit vysoký příjem, který jste po léta vytvářeli, pouhým změněním příležitosti. Možná budete moci trochu tento proces zkrátit tím, že budete povzbuzovat své downliny, aby přešli s vámi do nové MLM společnosti. Ale mnoho z těchto vašich bývalách kolegů nebude chtít přejít pod hlavičku nové firmy. Budete je muset tedy nahradit zcela novými distributory. To vám může zabrat opět spoustu času a stát mnoho peněz.

4 Řešením jsou mnohonásobné příjmové proudy Musíte diverzifikovat váš příjem ihned jakmile začne záviset pouze na vaší příležistosti jako primárním příjmovém proudu. Místo toho, abyste byli závislí pouze na jednom příjmovém proudu, potřebujete vytvořit mnohonásobné příjmové proudy. Mnohonásobné příjmové proudy Finanční stabilita Nejjednoduší způsob, jak to vysvětlit, je příklad stolu. Stůl s jednou nohou je nestabilní. Může se kdykoliv převrátit. Přidejte další tři nohy k tomuto jednonohému stolu a stane se velmi stabilním. Teď je to stabilní stůl! A pokud budete přidávat ke stolu další nohy, zjistíte, že je nyní velmi solidní a udrží více váhy než běžný stůl se čtyřmi nohami. Takhle podobně funguje i váš příjem. Čím více příjmových proudů máte, tím více je stabilní váš celkový příjem. A pokud náhodou ztratíte jeden příjmový proud, můžete ho kdykoliv bez jakéhokoliv stresu nahradit. Stůl s 20 nohami bude stále pevně stát, idkyž o jednu nebo dvě přijde. Takže, jak vytvořit mnohonásobné proudy přijmu v rámci vašeho podnikání síťového marketingu? Existují snadná řešení, jak připojit do vašeho portfolia mnohonásobné finanční toky, které budou podporovat váš primární MLM byznys! Marketingové nástroje a služby Nejpřirozenější způsob, jak vytvářet mnohonásobné příjmové proudy je zapojit se do affiliate programu a propagovat marketingové pomůcky a služby, které MLM distributoři používají k budování jejich byznysů. Každý, kdo chce budovat byznys online, potřebuje například Autoresponder automatický rozesílač ů. Takto si můžete vytvořit extra příjmový proud tím, že se stanete affiliate partnerem pro službu, která poskytuje zákazníkům software pro automatické rozesílání ů. Za každého doporučeného zákazníka, který nakoupí skrze váš affiliate link, získáte předem sjednanou provizi. Pokud nevíte, co je to affiliate program tak je to podobný systém jako síťový marketing, ale velmi zjednodušený. Získáte provizi za každý uskutečněný prodej, který proběhl přes váš affiliate link. Oproti tomu v síťovém marketingu dostáváte standardně zaplaceno i z více úrovní do hloubky. Některé affiliate programy vyplácejí provize také z hloubky, ale ne v takovém rozsahu jako společnosti multi-level marketingu. Většina affiliate programů vyplácí však provize pouze z první linie. Zatímco tedy propagujete jako affiliate partner různé marketingové nástroje... automatické rozesílače ů, telekonferenční řešení, systémy pro online marketing, reklamní sítě, blogovací platformy, hostingové služby, apod...vytváříte si takto dodatečný příjem. Podívejte se jednoduše jaké nástroje, pomůcky a služby s vlastním affiliate programem na trhu existují. Osobně využívám Revoluční marketing, který je přímo ušitý na míru všem

5 networkerům. Registrace do jeho affiliate programu je ZDAR MA. Během vteřin získáte také svůj affiliate odkaz, který můžete ihned propagovat a poté sklízet zasloužené provize. Gratuluji právě jste vytvořili první podpůrný příjmový proud! Pokročilé koučování Jako sponzor nesete zodpovědnost za to, že budete pomáhat druhým uspět. Však víte, že čím více budou vydělávat vaši distributoři, tím více budete vydělávat i vy. Další příjmový proud, který si můžete vytvořit je pokročilé koučování. Pokaždé, když vstoupí nový distributor do vaší sítě, můžete mu nabídnout kromě standardního i dodatečný trénink v podobě zvláštní zprávy, audioprogramu nebo vidotréninku. Za tyto služby si můžete říci o peněžní odměnu. Například můžete nabídnou lidem ve vaší spodní linii, kteří se chtějí stát lídry a topdistributory v síťovém marketingu, skupinový koučing. Této skupině vybraných můžete nabídnout koučování v hodnotě od 940,- do 3.940,- Kč jako měsíční paušál v závislosti na tom, jaký typ koučingu poskytujete. Pokud například nabízíte jeden 30 minutový konferenční hovor měsíčně, řekl bych si o 940,- Kč měsíčního paušálu. Pokud děláte 2-4 konferenční hovory měsíčně, každý z toho po 60 minutách, můžete si účtovat od 1.940,- do 3.940,- Kč. Pokud nabízíte 4 konferenční hovory měsíčně PLUS jeden 15-minutový hovor jeden na jednoho přímo s vámi můžete si klidně účtovat od 4.940,- do 5.940,- Kč. Díky skupinovému koučování můžete vydělávat spoustu peněz s minimální námahou. Dejme tomu, že jste vytvořili koučovací program pro vybranou skupinu zájemců, který nabízíte za 1.947,- Kč měsíčně. Za tuto odměnu poskytnete účastníkům kurzu 2-hodinové konferenční hovory měsíčně. Prvních 30 minut může probíhat samotný trénink, druhou polovinu věnujete otázkám a odpovědím. Jednoduchá telekonferenční služba stojí do 1.000,- Kč měsíčně, konferencí můžete pořádat bezpočet a s neomezeným počtem účastníků. Teď počítejte se mnou: S 20 lidmi, kdy každý zaplatí po 1.940,- Kč měsíčně za skupinový koučing, vyděláte ,- měsíčně, což dělá krásných Korun ročně! Pokud budete mít v koučovacím programu 50 lidí, z toho každý zaplatí 1.940,- měsíčně, vyděláte ,- měsíčně, což dělá za rok celý ,- Korun! A to vše díky telekonferenční službě, kde platíte necelou tisícovku měsíčně! Při minimální měsíční investici a 2 hodinách týdne můžete vytvořit příjem, který plně konkuruje příjmu na plný úvazek lidí, kteří pracují 40 hodin týdně. Další možností je nabízet konzultace jeden na jednoho, ať už po telefonu nebo osobně. Čím více zkušeností a úspěchů budete postupem času v network marektingu získávat, budete

6 přitahovat lidi, kteří budou chtít to, čeho jste dosáhli vy. Tito lidé jsou ochotni zaplatit mnoho paněz za to, aby se mohli od vás učit. Někteří konzultanti si účtují tisíce za hodinu konzulatce po telefonu. Ti nejlepší berou do klientů desetitisíce za osobní konzultace. Čím více se tedy prakticky naučíte, o to větší honorář můžete požadovat za vaše služby. Váš čas a získané vědomosti jsou to nejcenější. Proto je nepostytujte zadarmo. Prodejte je a získáte další cenný proud příjmu! Vaše vlastní produkty a semináře V dalším kroku můžete zabalit vaše znalosti do uceleného produktu (digitální, fyzické, audio, video, apod..), který můžete prodávat za pěkné peníze. Můžete prodávat také vstupenky na živé tréninky a semináře, které sami pořádáte nebo distributoři z ostatních společností či organizací. Máte mnoho možností, jak vytvořit produkt. Můžete vyhledat nějaký produkt, který je k prodeji i s autorskými právy a vydat ho pod vlastním jménem nebo značkou nebo můžete zadat zhotovení produktu nějakému šikovnému freelancerovi, který produkt za rozumnou cenu zhotoví. Až dozrajete do stádia, kdy se budete cítit na vlastní produkt, pusťte se do toho! S vlastními produky získáte více kontroly a také více zisku. Nejlepší na tom je, že můžete vytvořit celé portfolio produktů, které vám bude pořád dokola vydělávat peníze. To je skvělý způsob, jak vybudovat nezastavitelný proud příjmu vně vaší příležitosti síťového marketingu. Nastavení mysli na mnohonásobné finanční toky Klíčem k úspěchu je vytvoření pozitivního nastavení mysli na mnohonásobné příjmové proudy. Mějte vždy oči otevřené, jak byste mohli vydělávat na doporučení a provizích. Ptejte se sami sebe Co ještě potřebují distributoři v mé linii, aby mohli uspět v podnikání? A najděte způsob, jak profitovat z doporučení nejlepšího řešení. Udělejte si průzkum, jakým největším problémům čelí většina vašich distributorů, nalezněte řešení a pak jim ho prodejte. Pokud v MLM právě začínáte soustřeďte se nejvíce na vaší primární MLM příležitost. Jakmile váš příjem začne růst...a vy investujete stále více času do vaší společnosti...ujistěte se, že plánujete vytvořit další příjmové proudy. S vaší společností síťového marketingu se nemusí nic stát. Pokud se něco náhodnou přihodí, zasloužíte si, aby vaše přijmy byly ochráněny.

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE [Zadejte text.] ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE Napište ebook, který Vám bude vydělávat napsala STANISLAVA MRÁZKOVÁ Expertka na Online marketing 2012-2013 Stanislava Mrázková, www.jak-napsat-ebook.cz [Zadejte

Více

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce David Kirš www.davidkirs.cz Internet je dnes pro realizaci snů a vydělávání peněz tím nejúžasnějším tržištěm na světě. Pokud je

Více

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 NEJ EFEKTI VNĚJ ŠÍ MARKETI NGOVÉ STRATEGI E PROROK2012 J AKÉSTRATEGI EVÁM PŘI NESOU NEJ VÍ CEZÁKAZNÍ KŮVTOMTOROCE EDI CE2012 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 Copyright 2012 Marketingové

Více

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět.

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. ! Vlastí WEB pdf! Webová stránka Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. www.bohatycech.cz Tento dokument je možné dále šířit

Více

PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA. Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00

PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA. Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00 E L IT E M A R K E T I N G - P R O D E J N Í A R GU M EN T Y PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00 Copyright 2013 Internet Marketing Partners

Více

Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz

Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz empatia.cz Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz E-book napsaný pro účastníky PPP empatia.cz Ivan Matouš 2012 empatia.cz, http://partner.empatia.cz 20.12.2012 Jak efektivně pracovat s

Více

Marketingové dovednosti a sebeprezentace lektorů dalšího vzdělávání. Autorka: Jana Bártíková

Marketingové dovednosti a sebeprezentace lektorů dalšího vzdělávání. Autorka: Jana Bártíková Marketingové dovednosti a sebeprezentace lektorů dalšího vzdělávání Autorka: Jana Bártíková 1 Obsah Obsah...1 Úvodní slovo...3 Kdo je lektor?...4 1. Proč potřebuje lektor marketing?...4 1.1 Co je marketing?...

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu.

Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu. Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu. Jsem snílek, či co je tohle za způsob platby ebooku? Přátelé a čtenáři.

Více

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY?

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? PROČ BEZNADĚJNĚ SELHÁVAJÍ I FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? Všech 8 důvodů odhalených Včetně příručky na překonání těchto důvodů Dokument ze série Martin Mikláš léto 2013 Jaký názor má Libor Činka? Při čtení

Více

Ebook Podnikejte z pláže pomocí webinářů Ing.Petra Svobodová

Ebook Podnikejte z pláže pomocí webinářů Ing.Petra Svobodová 1 Ebook Podnikejte z pláže pomocí webinářů Ing.Petra Svobodová 2 Věnování Nejprve mi dovolte Vám pogratulovat, že jste si stáhli tento ebook! Tento ebook bych chtěla věnovat všem, kteří chtějí komunikovat

Více

Obsah Úvod...5 Miliony za jediný den práce...14 V čem je tedy trik?...15 Vaše největší chyba...16 Vytvořit jednou, prodat tisíckrát...17 Co se nejsnadněji prodává na internetu?...18 Jaký druh produktu

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

Tento dokument je určen pouze klientům Českého vzdělávacího centra, je chráněný autorským zákonem a není povoleno jej dále jakkoliv šířit či

Tento dokument je určen pouze klientům Českého vzdělávacího centra, je chráněný autorským zákonem a není povoleno jej dále jakkoliv šířit či Aby se vám nesmáli, že platíte zbytečně víc, než ostatní Vybrané postupy, jak neplatit v roce 2013 ani o korunu víc, než ostatní Co před vámi chtějí zatajit: Praktické tipy, které vám pomohou vyjednat

Více

Založení živnosti krok za krokem

Založení živnosti krok za krokem Založení živnosti krok za krokem Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, září 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který

Více

Příručka pro začínající podnikatele

Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Evropský sociální fond. Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti. Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Dominika Špačková (autorka

Více

Škola obchodníka I. Stanovte si cíle

Škola obchodníka I. Stanovte si cíle Škola obchodníka I. Stanovte si cíle Sestavení plánů a cílů je prvotní a nejdůležitější částí jakékoliv lidské činnosti. Úspěch totiž začíná určením toho, čeho chceme v životě dosáhnout. "Musíte vzít zodpovědnost

Více

Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák. Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák. Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod Computer Press Brno 2015 Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák Obálka:

Více

Jak získávat zákazníky, i když spíte

Jak získávat zákazníky, i když spíte Jak získávat zákazníky, i když spíte 5 kroků, jak znásobit své příjmy díky internetu a online komunikaci napsal: Daniel Križák Věnování Tuto knihu věnuji všem, kteří touží vybudovat skvělý byznys, zjednodušit

Více

1 Sociální podnikání...2. 1.1 Proč podnikat sociálně?...2. 1.2 Co je a co není sociální podnik?...3

1 Sociální podnikání...2. 1.1 Proč podnikat sociálně?...2. 1.2 Co je a co není sociální podnik?...3 [Zadejte text.] Obsah 1 Sociální podnikání...2 1.1 Proč podnikat sociálně?...2 1.2 Co je a co není sociální podnik?...3 1.3. Má mít nový sociální podnik samostatnou právní subjektivitu?...6 1.3.1. Jakou

Více

Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR. Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes

Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR. Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes 2 JAK VYDĚLAT MILIONY NA PRODEJI VOZŮ V ČR Jak využít moderní technologie k efektivnějšímu prodeji nových vozů v České republice Ing.

Více

a faktory jeho úspěšnosti

a faktory jeho úspěšnosti Ukazujeme, co umí internetová řešení e-shop a faktory jeho úspěšnosti Napsal kolektiv autorů: Václav Šourek, Asociace poskytovatelů internetových řešení Asociace.BIZ Jiří Štěpán, Et netera, a.s. Josef

Více

Jak vytvořit webové stránky (blog), které

Jak vytvořit webové stránky (blog), které 1 Jeden z ověřených postupů jak dnes uspět na internetu a vydělat peníze. Jak vytvořit webové stránky (blog), které budou ziskové? Mnoho lidí na to má! Jediné proč to neudělají je strach předat informace.

Více

Proč být svobodným poradcem

Proč být svobodným poradcem Proč být svobodným poradcem a pracovat sám pro sebe BP Broker-Pool.cz, a.s. (c) 2015 PROČ BÝT SVOBODNÝM PORADCEM #1 Proč být svobodným poradcem Prohlášení Tento materiál je informačním produktem. Šíření

Více

Téma #4: Návštěvnost voda na váš mlýn

Téma #4: Návštěvnost voda na váš mlýn EBOOK PRO ČLENY ONLINE ACADEMY CLUBU***** Téma #4: Návštěvnost voda na váš mlýn Osm způsobů, jak dostat návštěvníky na vaše webové stránky Prohlášení Tento materiál je informačním produktem pro členy Online

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Řízení vztahu se zákazníkem a jeho význam pro posílení konkurenceschopnosti podniku Customer Relationship Management and its Importance

Více

Tomáš Procházka Josef Řezníček. Obsahový marketing

Tomáš Procházka Josef Řezníček. Obsahový marketing Tomáš Procházka Josef Řezníček Obsahový marketing Computer Press Brno 2014 Obsahový marketing Tomáš Procházka, Josef Řezníček Obálka: Martin Sodomka Odpovědný redaktor: Libor Pácl Technický redaktor: Jiří

Více

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL Tento materiál vznikl s podporou Evropské unie v programu Leonardo da Vinci. Obsah materiálu nevyjadřuje postoj Evropské unie a je v plné odpovědnosti jeho autorů.

Více

1 PROČ TO NEFUNGUJE 2 MARKETING NA KAŽDÉM KROKU 3 UPOUTEJTE POZORNOST 4 BUĎTE ODBORNÍKEM 5 BUĎTE DŮVĚRYHODNÍ 6 SOUSTŘEĎTE SE NA PRODEJ 7 UDRŽENÍ

1 PROČ TO NEFUNGUJE 2 MARKETING NA KAŽDÉM KROKU 3 UPOUTEJTE POZORNOST 4 BUĎTE ODBORNÍKEM 5 BUĎTE DŮVĚRYHODNÍ 6 SOUSTŘEĎTE SE NA PRODEJ 7 UDRŽENÍ 1 PROČ TO NEFUNGUJE 2 MARKETING NA KAŽDÉM KROKU 3 UPOUTEJTE POZORNOST 4 BUĎTE ODBORNÍKEM 5 BUĎTE DŮVĚRYHODNÍ 6 SOUSTŘEĎTE SE NA PRODEJ 7 UDRŽENÍ ZÁKAZNÍKŮ 8 PŘÍKLADY MARKETINGOVÉHO ŘÍZENÍ I. 9 EFEKTIVITA

Více