Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE."

Transkript

1 Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE.

2 Žijeme ve složité době! Ekonomické PROBLÉMY, DEPRESE a RECESE probíhají na celém světě právě nyní! Společnosti zeštíhlují. Žádné pracovní místo není jisté. Velké banky i společnosti končí s podnikáním. OBROVSKY narůstají státní dluhy. Jediným řešením je mít vlastní podnikání, ale tradiční podnikání je velmi nákladné, rizikové a mnohé nově založené společnosti velmi brzo končí. Dobrá zpráva je, že podnikání z domova v oblasti síťového marketingu PRUDCE roste, protože stále více a více lidí hledá možnosti, jak doplnit, nebo nahradit svůj stávající výdělek!

3 $tiforp ~Fakta o průmyslu Network marketingu. Network Marketingový průmysl dospěl a konečně získává uznání na ekonomické i politické úrovni! Mnozí odborníci odhadují, že obrat v odvětví síťového marketingu přesahuje 130 Bilionů dolarů ročně a roste závratnou rychlostí, protože v současné nejistotě se jeví jako podnikatelská jistota. Současní bilionáři kupují a budují MLM společnosti a považují je za vynikající investiční příležitost. Více jak 200 milionů lidí po celém světě je aktivně zapojeno do odvětví síťového marketingu, ve kterém vidí skvělou příležitost pro podnikání z domova, a stále větší počet lidí se k tomuto odvětví přidává. VŠICHNI tito lidé potřebují nástroje pro online podnikání na Internetu, kvalitní informace a školení o tom jak uspět v tomto podnikání, bez ohledu na to, pro jakou společnost pracují. Společnosti síťového marketingu většinou nenabízejí svým členům tak výkonné nástroje jako Stiforp, takže s našimi nástroji můžeme uspokojit potřeby všech těchto lidí.

4 $tiforp Nabízíme krumpáče a lopaty pro průmysl síťového marketingu. Jeden zajímavý fakt... Na Yukonu a v Californii v dobách zlaté horečky, nejvíce zbohatli lidé, kteří prodávali důlní nářadí, ne samotní zlatokopové. Dnes je to stejné! Největší peníze jsou v: Nástrojích Tréninku Informacích $tiforp nabízí základní nástroje, trénink a informace, které všichni, kdo pracují v průmyslu síťového marketingu potřebují k úspěšnému podnikání. Se správnými nástroji, tréninkem a informacemi můžete být úspěšní v jakémkoliv podnikání z domova, i když změníte svoji příležitost, a můžete tak oslovit kteréhokoliv síťaře, aniž by Vás odmítl ~ VŠICHNI potřebují to, co ve Stiforp nabízíme. TO UMOŽNÍ VYTVÁŘENÍ REZIDUÁLNÍHO příjmu pro všechny Stiforp členy, pro další dlouhá desetiletí!

5 $tiforp skvělý nápad, vycházející z mnohaletých zkušeností. $tiforp Prohlášení. Založil a provozuje pan Nauder Kazan. 21 let zkušenostní v oblasti síťového marketingu, úspěšný distributor a majitel vlastní společnosti. Dříve pracoval v oblasti financí. Průmysl síťového marketingu se stále mění. Co fungovalo před 20, 10 nebo i 5 lety, ne vždy funguje dnes. Mnoho společností má skvělé produkty, velkorysý plán odměňování a vynikající vedení. Bohužel ne všechny poskytují nejnovější marketingové nástroje a školení, které jsou nutné k úspěchu v dnešním neustále se měnícím marketingovém prostředí. Ve Stiforp je naším posláním pomáhat všem existujícím networkerům, bez ohledu na to pro jakou společnost pracují, MAXIMALIZOVAT jejich výdělky tím, že jim nabídneme nejnovější osvědčené technologie, nástroje a školení, za cenu, kterou si KAŽDÝ může dovolit. Naším cílem je nabídnout všem našim aktivním i pasivním členům zajímavý program odměn, díky obrovskému trhu více jak 300 MILIONŮ lidí zapojených do našeho průmyslu, tak, aby všichni mohli dosáhnout snadněji a rychleji více, než by tomu bylo bez Stiforp! Rád pomáhá obyčejným lidem dosáhnout mimořádných úspěchů.

6 Naše Produkty. Všichni, VY i ostatní, kdo pracují v průmyslu síťového marketingu, potřebují propagovat své aktivity v JAKÉMKOLIV podnikání z domova online, profesionálně a jednoduše.

7 $tiforp Náš balíček nástrojů. Nyní můžete své domácí podnikání podpořit profesionálním způsobem s profesionálním vzhledem. Snadno a rychle nastavitelný systém v osobním Stiforp online Management centru. Vytvoření Záchytových stránek Vytvoření Flash prezentací Vytvoření Mluvčího na web Vše můžete nastavit během několika minut! Nástroje pro výběr a nastavení, Správce kontaktů, Autorespondery, Business Management & Tréninkové Centrum

8 $tiforp Jak to funguje Nastavení Systému. 1. Vyberte si svou záchytovou stránku. 2. Vyberte si mluvčího (volitelné). 3. Zvolte Flash prezentaci (volitelné). 4. Napište link svých webových stránek. 5. Vyberte, upravujte a přidávejte zprávy. 6. Propojte s vaším Správcem kontaktů. 7. ZAČNĚTE SVOU KAMPAŇ! Profesionální a jednoduché!

9 $tiforp Jak to funguje Vaše online obchodní centrum. Přihlaste se a zvolte balík nástrojů. Nastavte a spravujte online kampaně. Nastavte a spravujte svůj účet. Sledujte své výsledky v reálném čase. Spravujte svůj seznam kontaktů. Kontrolujte své výdělky a vybírejte provize. Prohlížejte plán odměňování a tabulku lídrů. Prohlížejte informace o vašem týmu. Kontaktujte zákaznickou podporu. Sledujte rozvoj společnosti. VYUŽÍVEJTE ŠKOLÍCÍ CENTRUM. a mnoho dalšího. Vše co potřebujete - na jednom místě!

10 $tiforp Naše nástroje a Obchodní balíček OBROVSKÉ hodnoty. To vše za méně než náklady na 1 šálek kávy, nebo nahuštění tlaku vzduchu v pneumatikách automobilu! Úžasná hodnota pro členy i zákazníky.

11 Finanční Příležitost. Velmi zajímavé provize, které oceňují sdílení našich produktů s ostatními.

12 $tiforp Odměny za doporučení. $49.95 jednorázově $40.00 registrace potom $9.95 měsíčně. $25 Fast Start Bonus + Infinity Overrides Matrix výdělek až $2, $25 Fast Start Bonus + Infinity Overrides Matrix výdělek až $2, % Matching Bonus z osobně registr. 1. linie $25 Fast Start Bonus + Infinity Overrides Matrix výdělek až $4, % Matching Bonus z osobně registr. 1. linie 20% z 2. linie Rychlý start! $ Jednorázově $50.00 registrace a $99.00 roční poplatek. Ušetříte 20%. $25 Fast Start Bonus + Infinity Overrides Matrix výdělek až $8, % Matching Bonus z osobně registr. 1. linie 20% z 2. linie 10% ze 3. linie $25 Fast Start Bonus + Infinity Overrides Matrix výdělek až $8, % Matching Bonus z osobně registr. 1. linie 20% z 2. linie 10% ze 3. linie 5% ze 4. linie $25 Fast Start Bonus + Infinity Overrides Matrix výdělek až $8, % Matching Bonus z osobně registr. 1. linie 20% z 2. linie 10% ze 3. linie 5% ze 4. linie 3% z 5. linie Registrován jako základní člen. Musíte mít 2 osobně registrované aktivní členy. Musíte mít 2 osobně registrované aktivní 1 Star členy nebo 12 osobně registrovaných aktivních členů. Musíte mít 2 osobně registrované aktivní 2 Star členy nebo 30 osobně registrovaných aktivních členů. Musíte mít 2 osobně registrované aktivní 3 Star členy nebo 100 osobně registrovaných aktivních členů. Musíte mít 2 osobně registrované aktivní 4 Star členy nebo 300 osobně registrovaných aktivních členů. Musíte mít 15 aktivních členů ve skupině. Musíte mít 50 aktivních členů ve skupině.. Musíte mít 150 aktivních členů ve skupině. Musíte mít 500 aktivních členů ve skupině. Pomáhejte druhým na vrchol a budete tam rychleji!

13 $tiforp Výdělek Powerline Bonusy. Každý den, se lidé připojují ke STIFORP, aby využili naše efektivní marketingové nástroje a náš SKVĚLÝ odměňovací plán. Začínáte vydělávat ihned, jakmile aktivujete svou pozici v matrixu! Generace Váš Bonus 1. $ $ $1.00 Váš Powerline Bonus $2 + $1 + $1 = $4.00 Powerline Bonusy jsou odměnou za AKTIVACI POZICE v matrixu pro ty, kteří udělali první krok pro dosažení svých odměn! Je to poděkování společnosti za vaše rozhodnutí. Výdělek z Powerline bonusu je jednorázový, další odměny získáte, jakmile budou svoji pozici aktivovat další lidé a začne se naplňovat váš matrix. * Lidé, kteří naplňují váš matrix jste Vy, vámi osobně registrovaní lidé a jejich skupiny, Váš sponzor a jeho sponzorská linie směrem nahoru. Ostatní lidé, kteří nesouvisí s Vámi a vaší sponzorskou linií, nespadají do vašeho matrixu.

14 $tiforp Výdělek Bonusy za aktivaci & Týmový infinity bonus. Za každého člena, kterého osobně zaregistrujete do STIFORP, získáte $25. Fast Start Bonusy se vyplácí týdně! PLUS, u všech osobně zaregistrovaných členů, získáváte $2 Sponzorský bonus z 2. linie a $1 Sponzorský bonus ze 3. linie, u všech lidí, kteří se zaregistrují! A když dosáhnete pozice 4 Star a 5 Star budete vydělávat další $1 Týmového Infinity bonusu za každého člena ve vaší otevřené 4 Star a 5 Star sponzorské linii! 100 lidí X $2 = $ lidí X $1 = $100 Dosažením vyšších pozic získáváte vyšší odměny!

15 $tiforp Výdělek Matrix dlouhodobý reziduální příjem. Když aktivujete svou pozici ve STIFORP, dostanete vlastní obchodní centrum v Matrixu 2x14! Váš matrix se zaplňuje pevně definovanou strukturou : 2 v 1. linii 4 ve 2. linii 8 ve 3. linii a tak dále. Síla zaplňování = přelévání jde tam, kde to váš matrix nejvíce potřebuje!

16 $tiforp Výdělek Matrix dlouhodobý reziduální příjem. Váš osobní Matrix začíná uvnitř Matrixu vašeho sponzora. Váš sponzor a další lidé nad vaším Matrixem zaplňují svými lidmi také váš Matrix. Vy pomáháte ostatním pod sebou zaplnit jejich Matrix. A další pomáhají dalším zaplnit jejich Matrix. Upline pomáhají downline, downline pomáhá Vám!

17 $tiforp Výdělek Matrix dlouhodobý reziduální příjem. Můžete vydělávat až $2, jako základní člen, aniž byste registrovali jediného dalšího člena, nebo až $8, pokud přivedete další členy* $ Pomalý nebo rychlý růst Vy rozhodujete!

18 $tiforp Výdělek Nekonečný Matching Bonus. Mimo $8, které můžete vydělávat ze svého osobního matrixu, Fast start a Powerline bonusů můžete získat ještě 50% z hodnoty matrix výdělku všech Vámi osobně registrovaných lidí a procenta z hodnoty matrix výdělku všech lidí v PĚTI SPONZORSKÝCH LINIÍCH bez ohledu na to, jak hluboko ve vašem matrixu se nacházejí! 5 Star Business Builder výdělek příklad! Linie Tým Výpočet Match Bonus L1 L2 L3 L4 L5 10 x1 =10 10 x5 =50 50 x3 = x2 = x $500 x 50% 50 x $400 x 20% 150 x $300 x 10% 300 x $200 x 5% $2,500 $4,000 $4,500 $3,000 Pouze jako příklad. Kolik si vyděláte závisí na vašem úsilí, schopnostech a efektivitě vaší práce. Provize získáte vždy, když se dostanete na požadovanou pozici. Úrovně Osobně registrovaní 2. Sponzorská linie 3. Sponzorská linie 4. Sponzorská linie 5. Sponzorská linie 50% 50% 50% 50% 50% 20% 20% 20% 20% 10% 10% 10% 5% 5% 300 x1 = x $100 x 3% $900 Ve skutečnosti můžete každý měsíc vydělávat mnoho set dolarů na matching bonuses z vašich sponzorských linií! Výdělek v tomto příkladu: $14,900 Můžete osobně sponzorovat neomezený počet lidí. 3% Základem úspěchu jsou osobní sponzorské linie!

19 Začněte. Jednoduché kroky, jak dostat své nástroje a finanční příležitost během několika minut.

20 $tiforp Online Registrace. Klikněte na Join a postupujte podle instrukcí.

21 $tiforp Online Registrace. Zadejte své osobní informace. Zvolte si Uživatelské jméno a Heslo.

22 $tiforp Online Registrace. Zvolte si Startovací balíček.

23 $tiforp Online Registrace. Zadejte vaše platební informace, potvrďte souhlas s podmínkami a klikněte na SUBMIT

24 $tiforp Gratulace. Prohlédněte si svůj účet & proveďte potřebná nastavení & začněte své podnikání. Váš úspěch začíná ZDE!

25 Vítejte ve $tiforp Ve světě rychle rostoucího obchodu, který přijímá celý svět. Máme to, co potřebují všichni v průmyslu síťového marketingu. Těšte se z nástrojů, těšte se z Příležitosti. Pojďme šířit po celém světě, že $tiforp přichází!

26 Vítejte & Děkuji Vám. Unikátní příležitost jako $tiforp přichází jednou za život ~ udělejte něco pro zajištění své finanční budoucnosti, používejte naše nástroje pro vybudování svého online podnikání z domova a přidejte se k nám v našem poslání vybavit podnikatele v síťovém marketingu vším co $tiforp nabízí!

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech CZECH GENERATION aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech StiforP - Odhlate tajemnství úspěchu!!! Dostává se Vám k dispozici první

Více

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní.

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní. Kompenzační plán Základní informace o kompenzačním plánu společnosti Conligus. Jedná se o kompenzační plán, který byl navržen přímo pro Vás tak, abyste s námi uspěli tak rychle jak to jen bude možné, díky

Více

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Kühn Company Kühn Company Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Slovo úvodem Vážení obchodní přátelé, dovolte mi, abych vám poblahopřál k odhodlání stát se svobodným a nezávislým poradcem naší společnosti

Více

GRATULUJI! Nyní vlastníte celoživotní práva na volné šíření této Speciální Zprávy. Můžete tedy volně šířit toto PDF

GRATULUJI! Nyní vlastníte celoživotní práva na volné šíření této Speciální Zprávy. Můžete tedy volně šířit toto PDF GRATULUJI! Nyní vlastníte celoživotní práva na volné šíření této Speciální Zprávy Můžete tedy volně šířit toto PDF Můžete volně šířit tuto digitální PDF zprávu každému dle vašeho uvážení a přání. Sdílejte

Více

Manuál a návody pro práci s nástroji StiforP Profits pro registrované partnery CZ - SK

Manuál a návody pro práci s nástroji StiforP Profits pro registrované partnery CZ - SK Kdo následuje moderní technologie v oblasti komunikace, má náskok před všemi ostatními. Manuál a návody pro práci s nástroji StiforP Profits pro registrované partnery CZ - SK Tento materiál je shrnutím

Více

INCOME FOR LIFE. Vaše finanční svoboda. Práce bez šéfů a zbytečné administrativy. Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí

INCOME FOR LIFE. Vaše finanční svoboda. Práce bez šéfů a zbytečné administrativy. Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí INCOME FOR LIFE Vaše finanční svoboda Práce bez šéfů a zbytečné administrativy Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí Buďte výdělečně činní, nemusíte být podnikateli a přeci budete pracovat legálně!

Více

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu.

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. > Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. Henry Ford Stiforp - Binary Multi-Level Marketing Produkty pro zviditelnění internetového prodeje

Více

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC PRVNÍ HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission Nabízíme našim partnerům možnost neomezených výdělků a finanční svobodu. To zajišťuje nejvíce inovativní systém odměňování

Více

POZNEJTE, JAK SE V SÍŤOVÉM MARKETINGU VYTVÁŘÍ SKUTEČNÍ MILIONÁŘI!

POZNEJTE, JAK SE V SÍŤOVÉM MARKETINGU VYTVÁŘÍ SKUTEČNÍ MILIONÁŘI! Jestliže Váš síťový marketing momentálně nešlape tak, jak byste chtěli, nebo jste byli neúspěšní v minulosti, může vás překvapit, že to nebyla Vaše vina. Samotný program, se kterým jste pracovali nebo

Více

Průvodce distributora OKG

Průvodce distributora OKG Průvodce distributora OKG PRŮVODCE DISTRIBUTORA OKG je nedílnou součástí DISTRIBUTORSKÉ SMLOUVY OKG. PRŮVODCE DISTRIBUTORA OKG byl vypracován za účelem stanovení závazných práv a povinností všech distributorů

Více

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ Datum účinnosti: 15. červen 2015 W W W. T A L K F U S I O N. C O M Vítejte V Talk Fusion považujeme naše nezávislé spolupracovníky za nejdůležitější

Více

Vítáme Vás v týmu GM Collection

Vítáme Vás v týmu GM Collection Cesta k uspechu Vítáme Vás v týmu GM Collection Gratulujeme Vám k rozhodnutí stát se obchodními partnery mezinárodní společnosti GM Collection. Každá společnost, stejně tak, jako každý člověk má svoji

Více

Franchising versus multilevel marketing

Franchising versus multilevel marketing Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně Provozně ekonomická fakulta Franchising versus multilevel marketing Referát do předmětu obchodní podnikání Knápková Jitka Rauš Tomáš ME ES, IV ME, IV 2002

Více

PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA. Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00

PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA. Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00 E L IT E M A R K E T I N G - P R O D E J N Í A R GU M EN T Y PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00 Copyright 2013 Internet Marketing Partners

Více

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL Tento materiál vznikl s podporou Evropské unie v programu Leonardo da Vinci. Obsah materiálu nevyjadřuje postoj Evropské unie a je v plné odpovědnosti jeho autorů.

Více

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom.

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom. www.tomtom.com/business TomTom Business Solutions Správa vozového parku ihned k použití Udržujeme vaše podnikání podnikání v pohybu! 20110509_WorkSmart_Sol_bro_CZ TomTom Business Solutions Oosterdoksstraat

Více

Výdělek ze sociálních sítí

Výdělek ze sociálních sítí Výdělek ze sociálních sítí Z obsahu I. Jak vydělat díky sociální síti? 2 II. Provizní systém 5 III. Co víme o People String? 8 IV. Výplaty a peněženky 12 V. FAQ - Često kladené otázky 18 + Příloha č.1

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 NEJ EFEKTI VNĚJ ŠÍ MARKETI NGOVÉ STRATEGI E PROROK2012 J AKÉSTRATEGI EVÁM PŘI NESOU NEJ VÍ CEZÁKAZNÍ KŮVTOMTOROCE EDI CE2012 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 Copyright 2012 Marketingové

Více

Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz

Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz empatia.cz Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz E-book napsaný pro účastníky PPP empatia.cz Ivan Matouš 2012 empatia.cz, http://partner.empatia.cz 20.12.2012 Jak efektivně pracovat s

Více

Natalie Samarec: 10 RAD PRO ZAČÍNAJÍCÍ DISTRIBUTORY

Natalie Samarec: 10 RAD PRO ZAČÍNAJÍCÍ DISTRIBUTORY Natalie Samarec: 10 RAD PRO ZAČÍNAJÍCÍ DISTRIBUTORY Každý člověk, který začíná nové podnikání, se řídí souborem pravidel, která ho mají dovést k úspěchu. Tato pravidla jsou velmi jednoduchá. V síťovém

Více

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem Integrované a adaptabilní systémy poskytující přehled a kontrolu nad aktivitami vaší firmy. 007735_MS_Profilova_brozura_BMS_1 1 20.8.2007 17:35:22

Více

Multilevel marketing v 21.století. Bc.Lucie Lipovská

Multilevel marketing v 21.století. Bc.Lucie Lipovská Multilevel marketing v 21.století Bc.Lucie Lipovská Diplomová práce 2008 ABSTRAKT Diplomová práce na téma Multilevel marketing v 21.století se zabývá problematikou referenčního neboli víceúrovňového

Více

Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í

Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í M a r k e t i n g o v ý p l á n 1 OBSAH První marketingový plán Úvod Seznam se s FM GROUP Multi-level marketing Zlaté zásady prodeje Proč stojí za to stát se distributorem

Více

10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM. Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní!

10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM. Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní! 10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní! Systém RE/MAX Vám poskytne podnikatelskou nezávislost a zároveň podporu a výhody silné

Více

FINANČNÍ PORADENSTVÍ PODLE

FINANČNÍ PORADENSTVÍ PODLE FINANČNÍ PORADENSTVÍ PODLE K2 Finance Některé cesty vedou nahoru Pojďte je hledat s námi! Trocha odvahy je cennější než tuna opatrnosti. Theodore Roosevelt Finanční poradenství podle K2 Finance Finanční

Více

Masarykova univerzita, Fakulta informatiky. Bakalářská práce. CRM systémy v multi-level marketing

Masarykova univerzita, Fakulta informatiky. Bakalářská práce. CRM systémy v multi-level marketing Masarykova univerzita, Fakulta informatiky Bakalářská práce CRM systémy v multi-level marketing [Number of numbers in MIME From exceeds maximum threshold] Aleš Kocián 2006 Prohlášení Prohlašuji, že tato

Více

Podnikatelský plán. Lektor: Ing. Zita Odstrčilová

Podnikatelský plán. Lektor: Ing. Zita Odstrčilová Zákl adypodni kání -výukovýmat er i ál I ng.zi t aods t r či l ová Podnikatelský plán Lektor: Ing. Zita Odstrčilová 2015 Obsah: 1.1. Jakou zvolit právní formu... 3 1.2. Jaké existují způsoby financování

Více

Skvělé titulky okamžitě!

Skvělé titulky okamžitě! Skvělé titulky okamžitě! 1) Titulek s přímým prohlášením Tento titulek obsahuje jednoduché tvrzení o Vašem produktu/službě. Obvykle je poměrně krátký a jde přímo k věci. Není v něm nic rafinovaného. Ideální

Více

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce David Kirš www.davidkirs.cz Internet je dnes pro realizaci snů a vydělávání peněz tím nejúžasnějším tržištěm na světě. Pokud je

Více