Naše služby v oblasti SEO optimalizace

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Naše služby v oblasti SEO optimalizace"

Transkript

1 Grafika Webdesign Eshopy Naše služby v oblasti SEO optimalizace OBSAH: Stručně o tom, co SEO optimalizace je a jak funguje 2 Co vše v rámci SEO optimalizace provádíme 3 Kolik SEO optimalizace stojí 4 Jak je to s garancí výsledků SEO optimalizace 5 Výsledky naší práce 5 SEO analýza 6

2 Grafika Webdesign Eshopy Stručně o tom, co to SEO optimalizace je a jak funguje SEO optimalizace je obor, který se snaží o to, aby optimlizované www stránky (ať již web nebo eshop) byly pozitivně hodnoceny ze strany internetových vyhledávačů (seznam, google) a aby relevance těchto stránek na daná klíčová slova byla co nejvyšší. To znamená, že na daná uživatelem hledaná klíčová slova se váš web/eshop zobrazí ve vyhledávačích výše (až třeba na první pozici). V České republice jde především o seznam, který je nejvyužívanější a google, který je v závěsu. Ostatní vyhledávače mají minimální podíl ve využívání, nicméně logicky se optimalizované stránky posunou i v ostatních vyhledávačích. Dosáhnout lepšího hodnocení ze strany vyhledávačů lze mnoha způsoby, vliv má mnoho faktorů čemu však který vyhledávač přikládá jakou relevanci vědí jen ti, kteří jej programují, nejde o veřejně dostupné informace. Každý, kdo provádí SEO optimalizaci tedy pracuje na základě obecně vypozorovaných skutečností nebo vlastních zkušeností. Faktory ovlivňující SEO najdeme jak na webu samotném (on-page faktory - kvalita kódu webu, kvalita článků na webu atd.) tak mimo samotný web (off-page faktory - zpětné odkazy, propojení se sociálními sítěmi atd.). Často se setkáváme s tím, že klientovi dělá nějaká firma SEO optimalizaci. Ve výsledku zjistíme, že klient vyhazuje peníze za placenou reklamu (PPC kampaně), přičemž by za stejné peníze mohl mít umístění na předních pozicích organicky (bez investic do PPC reklam), což by pro něho bylo mnohem výhodnější. Ve výsledku tedy vyhazuje peníze za aktivní reklamu. Jakmile přestane platit, nebude opět nikde vidět. Z dlouhodobého hlediska je mnohem výhodnější investovat do organických pozic vyhledávání a PPC kampaně brát jako - často také velmi výhodný - doplněk propagace.

3 Co vše v rámci SEO optimalizace provádíme Vzhledem k tomu, že účinná SEO optimalizace je založena především na dlouhodobých zkušenostech a know-how, tyto znalosti si každá firma chrání a nejinak je tomu v našem případě. Naše SEO postupy si ověřujeme na stovkách testovacích projektů a doménách, investujeme mnoho úsilí do ověřování, jak který faktor funguje a ovlivňuje výsledky vyhledávání. Díky těmto rozsáhlým a mnohaletým zkušenostem a díky zázemí, které máme v oboru SEO optimalizace vybudované, se nám daří dosahovat velmi dobrých výsledků a dokážeme často i to, čeho by naše konkurence neměla šanci dosáhnout. Nebudeme vám lhát zdaleka vám neřekneme vše, co děláme pro to, abychom dostali vaše www stránky nahoru. Provádíme totiž mnoho postupů a zohledňujeme mnoho vlivů, o jejichž důležitosti často naše konkurence nemá ani ponětí. Víme, co děláme, proč to děláme a jak to máme dělat. Je nám ale jasné, že klient často chce slyšet aspoň něco, aby měl pocit, že ví, za co své peníze utrácí. Obecné náležitosti SEO optimalizace vám rádi sdělíme v rámci měsíčního paušálu tedy mimo jiné provádíme především následující činnosti: Nejdříve provádíme klíčovou analýzu, abychom věděli, na co vše má smysl cílit a kam návštěvníky směřovat. Optimalizujeme obsah kontrolujeme a upravujeme články na optimalizovaném webu, správně nastavujeme metatagy, je-li třeba, zasahujeme také do zdrojového kódu webu. Web patřičně rozšiřujeme a spolu s klientem vytváříme obsah tak, abychom vytvořili optimální landingpages tedy aby se návštěvník z vyhledávače dostal na takovou stránku, jakou očekává a aby měla vhodný obsah. Sledujeme trendy a těm obsah i jeho formu a náležitosti přizpůsobujeme. Pokud například díky našemu testování zjistíme, že na SEO má něco konkrétního pozitivní vliv, promítneme to také do námi optimalizovaných a spravovaných projektů. Některé vlivy mohou mít naopak negativní vliv, proto upravujeme web tak, aby nebyl penalizován. Nakupujeme zpětné odkazy a to především z tematicky podobně zaměřených webů. Přitom monitorujeme konkurenční odkazové profily tak, abychom z těch zpětných odkazů vytěžili maximum. Píšeme a zveřejňujeme PR články na daná témata. Vytváříme nové weby a stránky k podpoře optimalizovaného webu. Odkazujeme ze vhodných diskuzních fór či sociálních sítí Obecně lze říci, že sledujeme trendy a novinky a na ty patřičně reagujeme i SEO optimalizace se vyvíjí a to velmi rychle. Co fungovalo před rokem, dnes může být úplně k ničemu, nebo to dokonce může i uškodit. O dosažených výsledcích SEO optimalizace jste informováni formou přehledného reportu. Obecně platí, že optimalizovat nové stránky je podstatně náročnější než v případě webu (domény), který již má svou historii.

4 Kolik SEO optimalizace stojí Kolik jste ochotni investovat SEO optimalizace, záleží na vás. U eshopů například platí, že vytvořit eshop samo o sobě zákazníky nepřinese, je potřeba investovat i do jeho propagace.. Vzhledem k faktu, že různé obory jsou různě konkurenční, je potřeba k dosažení stejných cílů investovat v různých oborech různé výše prostředků. Představme si, že optimalizujeme web a chceme, aby se dostal na první stránku na seznamu na danou klíčovou frázi. Půjde-li o firmu, která vyrábí plastová okna, bude chtít být vidět například na frázi plastová okna. Tato fráze je vysoce konkurenční (působí zde mnoho firem, které se touto činností zabývají a které investují do toho, aby byly na internetu vidět), a proto bude k protlačení optimalizovaného webu potřeba mnohem vyššího úsilí (a tedy financí) než například u webu jiné firmy, která bude chtít být vidět na klíčovou frázi kovářství Pardubice. Ze zkušeností víme, že není příliš efektivní investovat do SEO optimalizace méně než Kč měsíčně. Proto obvykle klientům doporučujeme měsíční paušál ve výši až Kč měsíčně. Částku je možné i v průběhu SEO optimalizace měnit. Jakmile se podaří dosáhnout vytyčených cílů, je vhodné v rámci paušálu jednak investovat do udržení pozic, jednak optimalizovat na další klíčové fráze (například ve spojení s konkrétním městem). Je možná také tapetáž výsledků vyhledávání když už dostaneme váš web nahoru na danou klíčovou frázi, řekněme třeba přímo na první místo, proč nevytvořit další prezentaci a tu neprotlačit například na druhé místo? Bude-li v takovém případě potenciální zákazník poptávat firmu ve vašem oboru, může si chtít porovnat nabídky v tomto případě mu vlastně 2x poskytnete svou nabídku, aniž by o tom věděl. A vám to přinese další klienty... Ano, SEO optimalizaci vám mnoho firem i studentů nabídne za nižší částky, než zmíněných Kč měsíčně. Z dříve uvedeného je ale patrné, že malé firmy či studenti zdaleka neoplývají takovými zkušenostmi a znalostmi a především zázemím, jako právě my. Služby, které za své peníze dostanete, tak nebudou zdaleka tak efektivní, jako v případě SEO optimalizace prováděné naším studiem. I my můžeme jít s paušálem pod Kč, avšak v takto nízkých částkách se obtížněji obhajují výsledky práce a efekt nemusí být příliš znatelný. Záleží ale samozřejmě na konkrétních případech a konkurenčnosti oboru. Pokud provádíme SEO optimalizaci, klademe důraz na dlouhodobou udržitelnost pozic. V rozpočtu Kč je obvykle optimalizace na přibližně 4 fráze. V případě vyššího rozpočtu lze optimalizovat na více klíčových frází a přesněji alokovat rozložení investice do jednotlivých frází. SEO optimalizaci je vhodné doplnit o správu profilů na sociálních sítítch - i tuto službu vám rádi poskytneme. Protože i přítomnost a aktivita na sociálních sítích má čím dál větší vliv na pozitivní SEO výsledky.

5 Jak je to s garancí výsledků SEO optimalizace Garantovat výsledky nelze a v blízké budoucnosti bude jejich garantovatelnost ještě omezenější. Mnoho firem to dělá garantuje vám nějaké výsledky SEO optimalizace. Fakticky ale riskuje jejich nesplnění (a třeba vůbec ne vlastní vinou) nebo vám prostě záměrně lže. My vám lhát nebudeme a ikdyž víme, že poskytnutí garance je líbivé, neslíbíme vám ji. Co vám ale slíbíme, je fakt, že naším cílem jsou pozitivní výsledky a spokojenost klienta. Pokud tedy není klient s průběhem a výsledky SEO optimalizace spokojen, vždy se to snažíme řešit k jeho spokojenosti. Výsledky naší práce Jsme přesvědčeni, že děláme SEO lépe, než drtivá většina konkurence v ČR. Výsledky naší práce nás v tomto přesvědčení utvrzují. Často však jde o utajené projekty a spolupráci, proto se vám bohužel nemůžeme pochlubit, čeho všeho jsme již v oboru SEO optimalizace dosáhli a vzhledem k ochraně našich klientů neuvádíme konkrétní jména. Věřte ale, že máme rozsáhlé zkušenosti podpořené úspěchy jak v rámci menších cílů, tak v rámci opravdu masivního ovlivňování výsledků vyhledávání. Úspěšně pomáháme našim klientům například z oblasti pojištění motorových vozidel, zdravotního pojištění, prodeje aut, oblečení, nádobí, pneumatik, jímek na dešťovou vodu, kočárků, cestování a mnohým dalším. Několik našich vlastních firemních prezentací se dlouhodobě drží na prvních pozicích (případně prvních stránkách) na výrazy jako grafické studio, návrh loga, či vizualizace.

6 SEO analýza Staráme-li se klientovi o SEO, vždy si na začátku spolupráce děláme interní SEO analýzu, díky které zjistíme slabé i silné stránky webu, jeho konkurenci, vhodné klíčové fráze a zkrátka důkladně zmonitorujeme vše, co se SEO optimalizace a daného projektu týká. Chcete-li i vy získat informace o tom, jak si váš web z hlediska SEO stojí, jaké má konkrétní nedostatky a rezervy, nechte si u nás zpracovat SEO analýzu. Obsahuje přibližně 70 kapitol na 50 stranách a stojí Kč. Ukázky ze SEO analýzy:

7

8

9

Internetový marketing

Internetový marketing Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra podnikání a oceňování Internetový marketing Bakalářská práce Autor: Andrea Rabiencná Ekonomie a management malých a středních podniků Vedoucí práce: Doc. Ing.

Více

TVORBA OBCHODNĚ ÚSPĚŠNÉHO WEBU

TVORBA OBCHODNĚ ÚSPĚŠNÉHO WEBU Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Katedra informačních technologií Student Vedoucí bakalářské práce Recenzent bakalářské práce : Martin Snížek : Ing. Jiří Kacerovský : Ing.

Více

JAK DĚLAT SEO. Vlastními silami. autor: Ing. Václav LIPOVSKÝ vydáno: srpen 2014. http://www.jak-delat-seo.cz

JAK DĚLAT SEO. Vlastními silami. autor: Ing. Václav LIPOVSKÝ vydáno: srpen 2014. http://www.jak-delat-seo.cz JAK DĚLAT SEO Vlastními silami http://www.jak-delat-seo.cz autor: Ing. Václav LIPOVSKÝ vydáno: srpen 2014 Prohlášení Tento materiál je informačním produktem. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám

Více

INTERNETOVÝ MARKETING

INTERNETOVÝ MARKETING INTERNETOVÝ MARKETING Marketing department Handbook Vysoká škola ekonomická v Praze Náměstí Winstona Churchilla 3 Praha E: jiri.markvart@gmail.com AUTOŘI: Bohdana Ivanytsya Viktor Smolík Radka Bělohradová

Více

Podnikatelský plán. Partneři projektu. Jindřich Fáborský

Podnikatelský plán. Partneři projektu. Jindřich Fáborský Podnikatelský plán Partneři projektu Jindřich Fáborský 18.4.2010 1 Obsah 2 Exekutivní souhrn... 4 3 Popis klíčových bodů projektu OnlineLektor.cz... 5 3.1 Základní myšlenky... 5 3.2 Pohled na vyvíjenou

Více

Reklama v placených katalozích

Reklama v placených katalozích Reklama v placených katalozích Autor ebooku: Vladimír Znamenskiy Více než 2 000 000 reálných uživatelů každý měsíc hledají konkrétní služby v českých katalozích. Ty patří mezi nejefektivnější kanály on-line

Více

Reklama v placených katalozích

Reklama v placených katalozích Reklama v placených katalozích Autor ebooku: Vladimír Znamenskiy Více než 2 000 000 reálných uživatelů každý měsíc hledají konkrétní služby v českých katalozích. Ty patří mezi nejefektivnější kanály on-line

Více

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3 J AK... PROVOZOVATÚSPĚŠNÝE SHOP Ana l y z uj t et r h Obj ev t ev a š es i l nés t r á nk y Pr opa guj t ev á šes hop Zí s k ej t ez á k a z ní k y Vy děl á v ej t e! Obsah 1. Úvod, bez kterého to nejde.......................

Více

Zařiďte si své webové stránky tak, aby opravdu podpořily Váš byznys. snadno. Webové stránky. bez znalostí

Zařiďte si své webové stránky tak, aby opravdu podpořily Váš byznys. snadno. Webové stránky. bez znalostí Zařiďte si své webové stránky tak, aby opravdu podpořily Váš byznys. snadno & Webové stránky bez znalostí Veškeré důležité informace, které musíte znát, když Vám webové stránky vytváří někdo jiný. Webové

Více

SEO a PPC kanály internetového marketingu

SEO a PPC kanály internetového marketingu ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ Fakulta elektrotechnická Katedra ekonomiky, manažerství a humanitních věd Bakalářská práce SEO a PPC kanály internetového marketingu 2015 Autor práce: Matěj Matoulek Vedoucí

Více

Česká zemědělská univerzita v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Katedra informačních technologií Bakalářská práce Optimalizace web site pro vyhledávače Jiří Knechtl 2009 ČZU v Praze Čestné prohlášení Prohlašuji,

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

SEO manuál pro uživatele systému FastCentrik

SEO manuál pro uživatele systému FastCentrik SEO manuál pro uživatele systému FastCentrik Vytvořil: Antonín Cicvárek Strana 1 (celkem 57) Datum: 12. října 2010 Obsah 1. Předmluva... 4 1.1 Co je SEO... 4 1.2 Vyhledávače v ČR...5 1.3 Jak vyhledávače

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O.

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. Analýza hotelové internetové prezentace s implementací změn a následným vyhodnocením Bakalářská práce Autor: Lenka Suchomelová, DiS. Studijní obor: Hotelnictví

Více

Univerzita Palackého v Olomouci Fakulta tělesné kultury. INTERNETOVÝ MARKETING A JEHO POUŽITÍ VE VOLNOČASOVÉ ORGANIZACI Bakalářská práce

Univerzita Palackého v Olomouci Fakulta tělesné kultury. INTERNETOVÝ MARKETING A JEHO POUŽITÍ VE VOLNOČASOVÉ ORGANIZACI Bakalářská práce Univerzita Palackého v Olomouci Fakulta tělesné kultury INTERNETOVÝ MARKETING A JEHO POUŽITÍ VE VOLNOČASOVÉ ORGANIZACI Bakalářská práce Autor: Alena Kabotová Vedoucí práce: Ing. Halina Kotíková, PhD. Olomouc

Více

Efektivita remarketingu v PPC kampaních. Pavel Pfauser

Efektivita remarketingu v PPC kampaních. Pavel Pfauser Efektivita remarketingu v PPC kampaních Pavel Pfauser Bakalářská práce 2015 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 2 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 3 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních

Více

UNICORN COLLEGE. Katedra Informačních technologií BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. White hat a Black hat SEO praktiky. Autor BP: Jakub Šebek

UNICORN COLLEGE. Katedra Informačních technologií BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. White hat a Black hat SEO praktiky. Autor BP: Jakub Šebek UNICORN COLLEGE Katedra Informačních technologií BAKALÁŘSKÁ PRÁCE White hat a Black hat SEO praktiky Autor BP: Jakub Šebek Vedoucí BP: Ing. Tomáš Holas 2013 Praha Čestné prohlášení Prohlašuji, že jsem

Více

Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoká škola ekonomická v Praze Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Katedra informačních technologií Student Vedoucí bakalářské práce Recenzent bakalářské práce : Jana Šindelářová : Prof. Ing. Jaroslav Jandoš,

Více

Mechanismy fungování sociálních sítí

Mechanismy fungování sociálních sítí Mechanismy fungování sociálních sítí KAPITOLA 1 V této kapitole : Jak fungují sociální sítě Kdo jsou jejich uživatelé Jak se v sociálních sítích šíří informace Jak funguje virální efekt Co jsou to okruhy

Více

Rychlokurz PPC reklamy

Rychlokurz PPC reklamy Rychlokurz PPC reklamy Obsah 1 Úvod do PPC reklamy... 3 1.1 Jak PPC reklama funguje a kde mohu inzerovat?... 3 1.2 PPC systémy v ČR... 3 1.3 Zahraniční PPC systémy... 3 1.4 Princip aukce... 4 1.5 Kolik

Více

MODERNÍ PŘÍSTUP K ELEKTRONICKÉMU OBCHODU

MODERNÍ PŘÍSTUP K ELEKTRONICKÉMU OBCHODU VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV INFORMATIKY FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE INFORMATICS MODERNÍ PŘÍSTUP K ELEKTRONICKÉMU OBCHODU MODERN

Více

Radek Karban & Tomas Roud

Radek Karban & Tomas Roud Radek Karban & Tomas Roud Copyright 2013 SEO Expert Stránka č. 2 www.seo-expert.cz Jak vybrat dodavatele SEO služeb... 4 Patičkové odkazy a systémy lišt, vedou k penalizaci, tzv. banu... 4 Podívejte se

Více

Využití systému kontextové reklamy AdWords pro podporu prodeje ve společnosti Mironet

Využití systému kontextové reklamy AdWords pro podporu prodeje ve společnosti Mironet Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Petr Musil Využití systému kontextové reklamy AdWords pro podporu prodeje ve společnosti

Více

UNIVERZITA PARDUBICE ÚSTAV ELEKTROTECHNIKY A INFORMATIKY Optimalizace internetových prezentací z hlediska jejich marketingové úspěšnosti BAKALÁŘSKÁ PRÁCE AUTOR PRÁCE: Karel Dytrych VEDOUCÍ PRÁCE: Ing.

Více

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Technická dokumentace a popis díla Cenová nabídka díla Obsah Strategie webových prezentací 2 Jazykové verze webové prezentace 3 Analýza webových prezentací

Více

Jaroslav Veselý. Bakalářská práce

Jaroslav Veselý. Bakalářská práce Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Jaroslav Veselý Podnikatelský záměr a marketingová strategie pro internetový obchod s oblečením

Více

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Vladimír Srp SEO analýza internetového obchodu Bakalářská práce 2012 Prohlášení Prohlašuji,

Více

E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz. Martin Šoula

E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz. Martin Šoula E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz Martin Šoula Bakalářská práce 2014 PROHLÁŠENÍ AUTORA BAKALÁŘSKÉ PRÁCE Beru na vědomí, že: odevzdáním bakalářské práce souhlasím se zveřejněním své

Více

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1 Obsah 1. Úvod... 3 2. Marketing... 4 2.1 Průzkum trhu... 4 2.2 Marketingový mix... 5 Výrobek... 5 Cena výrobku... 7 Propagace výrobku... 7 Distribuce výrobku... 8 2.3 Návrh plánu komunikace - systém SOSTAC...

Více