ukázka výstupů ze systému

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ukázka výstupů ze systému"

Transkript

1 ukázka výstupů ze systému Commander Control Car

2 Začněte s Commander Systems, s.r.o. Česká republika Slovenská republika România Российская Федерация. Řešení pro On-line monitoring vozidel. Obsah: Úvod Kniha jízd Přehled jízd Výpis zaznamenaných tankování Přehled spotřeby paliva Měsíční vyúčtování PHM Výpočet nákladů Ostatní náklady na vozidlo Aktivita vozů Výpis provozu vozidla Report práce - NOVINKA Strana 2 (celkem 9)

3 Úvod. Vážení, vítejte ve firmě Commander Systems, s.r.o. a dovolte mi, abych vám představil ukázky výstupů z On-line systému Commander Control Car. Výstupy pro vás poskytují důležité a ucelené informace o provozu vašich firemních vozidel, především automatickou elektronickou knihu jízd a řadu dalších nezbytných výstupních informací. Cílem této prezentace výstupů je vám poskytnout vizuální informace ze systému pro představu a přehled o celkové charakteristice našeho systému Commander pro vaše potřeby. Samozřejmostí pro nás je v rámci technologických možností i podle požadavků klienta zpracovat i jiné potřebné elektronické výstupy. Trendem posledních let je rostoucí zájem o služby v oblasti On-line monitoringu vozidel, my samozřejmě na tento trend reagujeme a chceme našim klientům poskytnout jen ty nejlepší podmínky a zároveň rozšiřovat spolupráci. Vy & Commander Systems On-line monitoring vozidel Systém Commander je variabilní, jednoduchá a uživatelsky přehledná webová aplikace, dostupná 24 hod/denně. Nabízí svým zákazníkům nejmodernější technologie GPS GSM GPRS v oblasti On-line monitoringu vozového parku a webovou aplikaci pro přístup do systému Commander Control Car, uživatel potřebuje pouze běžný PC s připojením k síti internetu. Všichni naši stávající klienti mají přesné informace o svých vozidlech. Efektivně řídí své dodávky zboží. Neřeší už reklamace s pozdním dodáním materiálu či dodávky. Mají elektronickou knihu jízd a servisní knihu k dispozici okamžitě. Chcete opravdu efektivně řídit svůj vozový park? Tak na co čekáte! Commander systém je připraven pomoci i vám! Strana 3 (celkem 9)

4 Kniha jízd. Automatická (elektronická) kniha jízd je základní součástí On-line monitoringu firemních vozidel. Pomůže vám prostřednictvím systému GPS lokalizovat aktuální polohu vašeho vozidla a současně vytvořit knihu jízd, potřebnou pro daňové účely. S elektronickou knihou jízd získáte absolutní přehled o pohybu vašeho vozového parku, vytížení vozidel i řidičů, dodržování dopravních předpisů, překračování rychlostních, bezpečnostních i firemních limitů. S naší pomocí lépe zorganizujete využití pracovní doby, zamezíte černým jízdám a případným krádežím paliva. Ukázka elektronické knihy jízd ze systému Commander Control Car, která je exportována do Excelu tak, aby s ní mohlo být dále pracováno podle interních potřeb a požadavků. Tzn. filtrování různých veličin apod. Popisuje předmětné vozidlo, SPZ a požadované období. Ukázka elektronické knihy jízd ze systému Commander Control Car, která je exportována do PDF. Popisuje předmětné vozidlo, SPZ a požadované období. Strana 4 (celkem 9)

5 Přehled jízd. Přehled jízd je rozšířenou verzí knihy jízd Ukázka přehledu jízd ze systému Commander Control Car, která je exportována do Excelu tak, aby s ní mohlo být dále pracováno podle interních potřeb a požadavků. Tzn. filtrování různých veličin apod. Popisuje komentář jízdy (může být použit název firmy klienta, kam směřovala cesta řidiče) a poznámky k jízdě (definují jízdu, jako např. obchodní jednání nový zákazník apod.). Nedílnou součástí přehledu jízd je i výstup o teoretické ceně jízdy s i bez DPH. Vizuální ukázka celé stránky přehledu jízd ze systému Commander Control Car, která je exportována do Excelu. Pozn. Kniha jízd a přehled jízd se dá exportovat do: Strana 5 (celkem 9)

6 Výpis zaznamenaných tankování. Výpis zaznamenaných tankování: popisuje název vozidla, SPZ a typ paliva, datum a čas tankování, stav ujetých km mezi jednotlivým tankováním, čas ujetých km, počet litrů tankování, cena za litr, cena celkem a název čerpací stanice. Přehled spotřeby paliva. Přehled spotřeby paliva (přehled tankování): popisuje datum a čas tankování, stav tachometru, kdy bylo tankováno, najeto km od posledního tankování a celkový čas, počet litrů tankování, cena s DPH a spotřebu v litrech. Strana 6 (celkem 9)

7 Měsíční vyúčtování PHM. Měsíční vyúčtování PHM nám popisuje, kdo s řidičů převyšuje náklady ve vztahu k nadspotřebě PHM a normospotřeby podle TP. Ukazuje na hospodárnost řidičů za měsíc. Porovnejte si, kolik vás finančně stojí řidiči v nadspotřebě. Měsíční vyúčtování PHM v období: popisuje SPZ vozidla, řidiče, celkový počet ujetých km (1212,03), automaticky reálnou spotřebu (8,23 litry na 100 km), reálnou spotřebu litrů (99,79), reálná spotřeba 2 651,36 Kč. (Eur), normo spotřeba (uvedeno v systému při zadávání vozidla dle TP), normo spotřebu litrů ve vztahu k normě spotřebě litrů na 100 km, normo spotřeba v Kč (Eur), normo spotřeba bilance (v tomto případě systém popisuje vyšší spotřebu o 14,95 litrů nad rámec reálné spotřeby a o 397,21 Kč vyšší nákladovost). Tyto informace vypovídá o nehospodárné jízdě Pozn. Pokud má zaměstnavatel 10 řidičů s tímto výsledkem vyšší spotřeby, celkem náklady nad rámec normo spotřeby, činí 3 972,10 Kč/měsíčně. Za rok zaměstnavatel zaplatí navíc ,20 Kč!!!!!!!! Měsíční vyúčtování PHM v období: tato vizualizace popisuje tři vozidla, kde lze porovnávat u jednotlivců nadspotřebu PHM. Tento případ ukazuje akceptovatelnou nadspotřebu v součtu 14,61 litrů v ceně 14,93 EUR (cca 400 Kč). Víte, jakou nadspotřebu mají však vaši jednotliví zaměstnanci (řidiči)? My máme řešení! Výpočet nákladů. Výpočet nákladů(systémová vizualizace): celkem na služební a soukromé jízdy, cena za litr PHM, cena opotřebení (3,90 Kč) a celkem, a celkem s ostatními náklady na vozidlo, viz níže. Tento výstup Výpočet nákladů(export do Excel): celkem na služební a soukromé jízdy, cena za litr PHM, cena opotřebení (3,90 Kč) a celkem, a celkem s ostatními náklady na vozidlo, viz níže. Tento výstup Strana 7 (celkem 9)

8 Ostatní náklady na vozidlo. Výstup nám popisuje veškeré náklady na předmětné vozidlo např. servisní kontroly, nákup různých komponentů spojených s provozem vozidla. Zadává se do systému manuálně. Ostatní náklady na vozidlo: popisují různé servisy, leasing, dálniční známky apod. Souhrnná částka se připisuje do shora uvedené tabulky Výpočet nákladů, jako celkové náklady na provoz vozidla. Aktivita vozů. Aktivita vozidel nám může sloužit, jako nástroj pro výpočet zahraničních diet. Systém Commander Control Car toto automaticky zapisuje. Vizualizace nám jasně popisuje počet ujetých km v každé zemi, dobu jízdy a strávený čas. V tomto případě řidič na služební cestě strávil např. v Rumunsku 19 dní a 23 hodin. Veličina pro výpočet zahraničních diet. Strana 8 (celkem 9)

9 Výpis provozu vozidla. Výpis provozu vozidla nám, jako celek popisuje celodenní jízdu START-STOP (kde v daný den byla jízda započata a kde byla ukončena bez ohledu na celkově provedených jízd) s celkovým stavem ujetých km, časem, maximální rychlostí (eviduje maximální rychlostní limity, které mají vliv na celkovou spotřebu) a jméno řidiče. Výpis provozu vozidla, poskytuje informace o maximální rychlosti, kterou řidič v uvedený den dosáhl.v tomto případě řidič 14x jel rychlostí nad 130 km/hod. Report práce - NOVINKA. Zatím se jedná o testovací režim, který bude spuštěn v průběhu měsíce březen Veškeré tyto výstupy také získáte na webové adrese společnosti Commander Systems, s.r.o. JiPo pod odkazem UKÁZKY ON-LINE SYSTÉMU Děkujeme za pozornost. Váš Commander tým. Strana 9 (celkem 9)

Elektronická kniha jízd

Elektronická kniha jízd Elektronická kniha jízd ÚVOD Elektronická kniha jízd Vám pomocí systému GPS (Global position system) umožní jednoduše sledovat pohyb všech Vašich vozidel a zároveň zpracovat a vytvořit elektronickou knihu

Více

MONITORING VOZIDEL. F&B COMPANY s.r.o. Čajkovského 18 779 00 Olomouc

MONITORING VOZIDEL. F&B COMPANY s.r.o. Čajkovského 18 779 00 Olomouc MONITORING VOZIDEL ON-LINE sledování vozidel Elektronická kniha jízd Přehled o čerpání a spotřebě PHM Statistiky provozu vozidel Zabezpečení vozidel F&B COMPANY s.r.o. Čajkovského 18 779 00 Olomouc Obsah

Více

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl CarControl Uživatelská a administrační příručka verze 7.4-12. 06. 2009 2007 Telefónica O 2 Czech Republic, a.s. Úvod 1 Obsah Úvod 5 Nastavení internetového prohlížeče... 5 Blokování automaticky otevíraných

Více

SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ VOZIDEL ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD

SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ VOZIDEL ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ VOZIDEL ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD PRODUKTOVÝ LIST GSM/GPS komunikační modul Výrobce: F&B COMPANY s.r.o. Čajkovského 18 779 00 Olomouc IČO 25384775 www.fbcom.cz www.knihajizd.info 1)

Více

T-MOBILE AUTOPARK. Manuál k aplikaci monitoringu firemních vozidel. 1 Jak začít... 2 1.1 Jak se přihlásit... 2

T-MOBILE AUTOPARK. Manuál k aplikaci monitoringu firemních vozidel. 1 Jak začít... 2 1.1 Jak se přihlásit... 2 T-MOBILE AUTOPARK Manuál k aplikaci monitoringu firemních vozidel Obsah 1 Jak začít... 2 1.1 Jak se přihlásit... 2 1.2 Změna hesla... 3 1.3 Jak pracovat s aplikací... 3 1.3.1 Okno Průzkumník... 4 1.3.2

Více

Monitoring firemních aut CCS Carnet nejefektivnější cesta k úsporám

Monitoring firemních aut CCS Carnet nejefektivnější cesta k úsporám Monitoring firemních aut CCS Carnet nejefektivnější cesta k úsporám Marek Paneš Ředitel marketingu David Dohnal Obchodní a produktový manažer telematiky CCS Den s Fleetem 16. května 2012 Agenda Total Cost

Více

Webdispečink manuál. Leden 2013. www.webdispecink.cz. Princip a.s. Radlická 204/503 158 00 Praha 5

Webdispečink manuál. Leden 2013. www.webdispecink.cz. Princip a.s. Radlická 204/503 158 00 Praha 5 Webdispečink manuál Leden 2013 1 Obsah 1 Popis systému... 5 1.1 Podporované internetové prohlížeče... 5 1.2 Způsob detekce jízdy... 5 1.3 Omezení systému... 5 1.4 Přihlášení do systému... 6 1.5 Doporučená

Více

Systém FuelOmat revoluční tankování paliva

Systém FuelOmat revoluční tankování paliva Systém FuelOmat revoluční tankování paliva FUELOMAT A.S. Naše společnost v současné době nabízí v České republice revoluční systém tankování paliva FuelOmat, který je odlišný od karetních systémů pro tankování

Více

Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího softwaru vyfotografujte. Čtečka kódů převede QR kód a připojí vás přímo na internetovou stránku.

Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího softwaru vyfotografujte. Čtečka kódů převede QR kód a připojí vás přímo na internetovou stránku. Openmatics s.r.o. Poděbradova 2842/1 301 00 Plzeň Czech Republic Tel.: +420 371 150 000 Fax: +420 371 150 001 E-mail: info.openmatics@zf.com www.openmatics.com Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího

Více

10 11/14. O'dvaha. Pusťte si chytrá řešení do své firmy. Katalog pro vaši firmu

10 11/14. O'dvaha. Pusťte si chytrá řešení do své firmy. Katalog pro vaši firmu 10 11/14 O'dvaha Katalog pro vaši firmu Pusťte si chytrá řešení do své firmy Proč být s námi Pro nás jsou důležití všichni zákazníci, ať se jedná o malé firmy, nebo o velké korporace. Řešení na míru Pomůžeme

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

O firmě SGS. CarNet sledování vozidel

O firmě SGS. CarNet sledování vozidel O firmě SGS Společnost SGS, a.s. je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících společností holdingu Synot. Ten sdružuje více než padesát samostatných firem z mnoha různých odvětví, jako například provozu

Více

CCS MONITOR SYSTÉM PRO SPRÁVU A SLEDOVÁNÍ VOZIDEL

CCS MONITOR SYSTÉM PRO SPRÁVU A SLEDOVÁNÍ VOZIDEL CCS MONITOR SYSTÉM PRO SPRÁVU A SLEDOVÁNÍ VOZIDEL strana 1 / 77 Obsah: Stručný popis produktu...3 Hlavní výhody systému CCS Monitor...3 Základní informace o programu...4 Hlavní vlastnosti programu...4

Více

Informační systém pro správu vozového parku. Bc. Jiří Strašák

Informační systém pro správu vozového parku. Bc. Jiří Strašák České vysoké učení technické v Praze Fakulta elektrotechnická Katedra počítačů Diplomová práce Informační systém pro správu vozového parku Bc. Jiří Strašák Vedoucí práce: Ing. Josef Semrád Studijní program:

Více

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky.

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. A Daimler company FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. FleetBoard Vám pomůže optimálně řídit Váš vozový park! Vhodné pro dálkovou, distribuční a stavební

Více

strážný anděl vašeho autoparku informace o pohybu vašich vozů přímo do vašeho počítače

strážný anděl vašeho autoparku informace o pohybu vašich vozů přímo do vašeho počítače strážný anděl vašeho autoparku informace o pohybu vašich vozů přímo do vašeho počítače 2 o pohybu vašich vozů budete vědět vše......a ještě mnohem více obsah 01 kdo jsme... str. 4 02 co vám nabízíme.........................................

Více

Příručka uživatele. STORMWARE s.r.o. Za Prachárnou 45, PS 22, 586 01 Jihlava hotline@stormware.cz www.stormware.cz

Příručka uživatele. STORMWARE s.r.o. Za Prachárnou 45, PS 22, 586 01 Jihlava hotline@stormware.cz www.stormware.cz Příručka uživatele STORMWARE s.r.o. Za Prachárnou 45, PS 22, 586 01 Jihlava hotline@stormware.cz www.stormware.cz Příručka uživatele Instalace, první kroky a nastavení Kniha jízd cestovní náhrady GLX Příručka

Více

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom.

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom. www.tomtom.com/business TomTom Business Solutions Správa vozového parku ihned k použití Udržujeme vaše podnikání podnikání v pohybu! 20110509_WorkSmart_Sol_bro_CZ TomTom Business Solutions Oosterdoksstraat

Více

CAR MONITOR. MONITORING VOZIDEL - SYSTÉMY GPS a GSM

CAR MONITOR. MONITORING VOZIDEL - SYSTÉMY GPS a GSM PREZENTACE CAR MONITOR CAR MONITOR MONITORING VOZIDEL - SYSTÉMY GPS a GSM CAR MONITOR 1.1FUNKCIONALITY SYSTÉMU Monitoring vozidel Generování automatické knihy jízd On-line sledování pohybu vozidel Sledování

Více

Otevíráte nové možnosti komunikace

Otevíráte nové možnosti komunikace Otevíráte nové možnosti komunikace Matts Johansen marketingový ředitel pro firemní zákazníky Business Segment Milí kolegové, naším společným úkolem je pomáhat zákazníkům v jejich podnikání, přinášet jim

Více

Podzim 2009. Arval Fleet Control

Podzim 2009. Arval Fleet Control Podzim 2009 Arval Fleet Control Seznámíme vás s novinkou, kterou společnost Arval uvedla na trh letos v červnu. Díky této službě můžete pohodlně a jednoduše spravovat svůj vozový park a šetřit náklady.

Více

Obsah 1. Všeobecné informace... 4

Obsah 1. Všeobecné informace... 4 Uživatelská příručka pro Virtuální centrum karet společnosti Slovnaft Česká republika spol. s r.o. Obsah 1. Všeobecné informace... 4 1.1. Technické požadavky... 4 1.1.1. Internet Explorer... 4 1.2. Bezpečnost...

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL. Monitorovací systém AUTOPATROL ONLINE. verze CAN a CAN+

UŽIVATELSKÝ MANUÁL. Monitorovací systém AUTOPATROL ONLINE. verze CAN a CAN+ UŽIVATELSKÝ MANUÁL Monitorovací systém AUTOPATROL ONLINE verze CAN a CAN+ UŽIVATELSKÝ MANUÁL (ver. 1/2014) Obsah Obsah 3 Úvod 4 Ovládání přepínače služební/soukromá jízda 4 Monitorovací systém AUTOPATROL

Více

Jaké zvíře chovat ve fi rmě. zaměřené na servis a půjčování

Jaké zvíře chovat ve fi rmě. zaměřené na servis a půjčování Jaké zvíře chovat ve fi rmě zaměřené na servis a půjčování určitě takové, které se Vaší firmě dobře přizpůsobí informační systém, který se Vám přizpůsobí Obsah Představujeme Vám informační systém KARAT

Více

CCS Limit průvodce. Na správné cestě. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.

CCS Limit průvodce. Na správné cestě. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. je významnou společností na českém trhu, která má ve svém portfoliu řadu moderních produktů a služeb. Firmám

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

Webdispečink manuál. Červen 2011. Princip a.s. Radlická 204/503 158 00 Praha 5. HI Software Development s.r.o. Legionářská 1319/10 779 00 Olomouc

Webdispečink manuál. Červen 2011. Princip a.s. Radlická 204/503 158 00 Praha 5. HI Software Development s.r.o. Legionářská 1319/10 779 00 Olomouc Webdispečink manuál Červen 2011 1 Obsah Popis systému... 6 1.1 Podporované internetové prohlíţeče... 6 1.2 Způsob detekce jízdy... 6 1.3 Omezení systému... 6 1.4 Přihlášení do systému... 7 1.5 Doporučená

Více

SVĚT WEBDISPEČINKU 01/2007 ČERVENEC

SVĚT WEBDISPEČINKU 01/2007 ČERVENEC SVĚT WEBDISPEČINKU 01/2007 ČERVENEC VÍTEJTE Obsah Úvodník 2 WEBDISPEČINK: Novinky a přehledy 3 Téma měsíce : Vedení knihy jízd 1. 4 GPS on-line jednoty 5 Redakce Adresa redakce: HI Software Development

Více

10/2010 - ŘÍJEN VÍTEJTE Obsah Úvodník Komunikace s řidičem Garmin a Webdispečink, nový e-shop! 3 Novinky z Webdispečinku 8 Kontrola soukromých jízd Odsouhlasení/potvrzení knihy jízd Statistika rychlosti

Více