Dotykový 10,1" LCD USB monitor UM- 1010/C/T

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Dotykový 10,1" LCD USB monitor UM- 1010/C/T"

Transkript

1 Dotykový 10,1" LCD USB monitor UM- 1010/C/T 1. Bezpečnostní instrukce Uživatelský manuál Tyto bezpečnostní instrukce je třeba brát na zřetel, abyste zajistili vlastní bezpečnost a zabránili poškození majetku. Dávejte pozor na varování a upozornění, jinak můžete přijít ke zranění nebo může dojít k poškození majetku. Přečtěte si pečlivě všechny instrukce a používejte podle nich odpovídajícím způsobem tento výrobek Napájení: Používejte pouze USB kabel (DC 5V, 500mA). Model 1 tohoto monitoru nevyžaduje žádný další zdroj napájení, nicméně model 2 potřebuje nabíjecí adaptér (DC 5V) Neumisťujte USB MONITOR na místo, kde je vystaven vlhkosti, prachu, kouři, vodě, nebo jej nedávejte do automobilu Čistěte tento výrobek pomocí měkkého hadříku a speciálního čisticího prostředku na monitory. Před čištěním vždy odpojte USB kabel. Zajistěte, aby se do monitoru nedostala voda a aby ani zvenčí nebyl nikdy vlhký. Toto může vést k elektrickému rázu, požáru nebo poruše Netlačte na monitor. Neklepejte na něj ani jej nepoškrábejte ostrým předmětem. Můžete jej tak poškodit Vstupní/výstupní konektory. Nevkládejte do nich kovové předměty jako mince, kancelářské sponky, apod. Pokud se do výrobku dostane nějaký cizí materiál, odpojte USB kabel a kontaktujte servisní centrum Neumisťujte USB MONITOR na nestabilní místo. Může spadnout, rozbít se a/nebo způsobit zranění Uživatelé nesmí monitor rozebírat, opravovat nebo modifikovat sami. Pokud je potřeba výrobek opravit, kontaktujte servisní středisko. Pokud se do výrobku dostane voda, odpojte USB a kontaktujte servisní středisko. Toto může vést k poruše, elektrickému rázu nebo požáru. 2. Vlastnosti výrobku Jedná se o dotykový monitor napájený skrze USB. Lze jej uplatnit pro video konference, instant messaging, apod. Tento model má speciální funkce: prodloužené monitorování a dotykové ovládání.

2 Model 1 (obrázek ze strany 5 originálního manuálu) 1. Snížení jasu 2. Zvýšení jasu 3. Vypínač 4. USB rozhraní: prodloužené rozhraní 5. Vstup napájení a signálu (Mini USB) 6. Napájení DC (volitelné) Model 2 (obrázek ze strany 6 originálního manuálu) 1. Vypínač 2. Snížení jasu 3. Zvýšení jasu 4. Stojánek 5. USB rozhraní 6. 2 zabudované reproduktory 7. Vstup napájení a signálu (rozhraní Mini USB) 8. Rozhraní napájení: DC5V 3. Připojení a instalace 3.1. USB monitor lze propojit pouze s USB rozhraním. Vstup Mini USB: propojte zařízení a PC pomocí USB kabelu Systémové požadavky CPU: Intel Pentium/Celeron/AMD/K6/Athlon/Duron 1.2 GHz nebo lepší. RAM: 512 MB RAM nebo více. USB: Nejméně jeden USB port. HDD: 30 MB místa na HDD nebo více. O/S: Windows 2000/Windows XP (32-bit, 64-bit) / Windows Vista (32-bit, 64-bit) / Windows 7 (32-bit) / Mac OS X Použití Používejte pouze s USB kabelem. USB monitor lze použít jako přídavný monitor.

3 4. Instalace ovladače (Auto Run) 4.1. Vložte CD do CD-ROM mechaniky. Ujistěte se, že je USB monitor opravdu zapojený do PC Instalace zabere kolem jedné minuty. Nevypínejte napájení ani neodpojujte USB kabel, dokud nebude instalace zcela dokončena. Můžete tak poškodit systém a způsobit chyby v systému. Rozlišení USB monitor je u každého modelu nastaveno na nejvyšší kvalitu Kroky instalace: Najděte instalační software. Tento soubor je pojmenován "setup-um " Dvakrát klikněte na tuto ikonu Pokud vidíte následující dialogové okno (viz obrázky na straně 5 originálního manuálu), vyberte "I agree", abyste přijali podmínky použití Když je instalace dokončena, objeví se v hlavní liště vašeho počítače ikona nastavení USB monitoru. Objeví se informace o připojeném monitoru. 5. Nastavení USB monitoru 5.1. Když je instalace dokončena, objeví se v hlavní liště vašeho počítače ikona nastavení USB monitoru Klikněte na ikonu USB monitoru, otevře se menu nastavení rozlišení (screen resolution), barev (color quality), otočení (screen rotation), rozšíření (extend to), atd. PS: Pokud je obrazovka USB monitoru černá, zkontrolujte, zda jste zavřeli nastavení USB monitoru. Pokud ano, vyberte "Extend".

4 6. Systémové požadavky a omezení 6.1. Operační systém Windows 2000 Windows XP (32-bit) Windows Vista (32-bit, 64-bit) Windows 7 (32-bit, 64-bit) Mac OS X Veri operačního systému můžete zjistit tak, že kliknete pravým tlačítkem na Tento počítač a vyberete "Vlastnosti" USB monitor bude systémem rozpoznán jako běžné USB zařízení. Proto se na něm nemusí správně zobrazit startovní obrazovka systému nebo okno systému DOS USB monitor nemůže zobrazit jakýkoliv software, který vyžaduje Hardware 3D akcelerátor. Příklady: Real Player (mód rozšíření) 3D grafika her Programy založené na Direct X 6.4. Pokud PC nepodporuje USB 2.0, USB monitor nemusí pracovat správně Pokud grafická karta systému nepodporuje WDDM (Windows Display Driver Mode), mód rozšíření USB monitoru nemusí fungovat správně se systémem Windows Vista. 7. Instrukce k funkci dotykové obrazovky (pouze pro zařízení s funkcí dotykové obrazovky) 7.1. Instalace softwaru dotykové obrazovky Vyberte složku nazvanou "TOUCHIT-DRIVERS" Otevřete a vyberte složku "ALL_In_One_2k_XP..." Otevřete a dvakrát klikněte na ikonu instalace (ikona v originálním návodu na straně 6) Podívejte se na obrázky na straně 7 v originálním manuálu. Druhý obrázek znázorňuje dialogové okno, u něhož stále klikejte na "NEXT" a nakonec na "FINISH" pro dokončení instalace. Na hlavní liště se poté objeví ikona (viz strana 7 originálního manuálu) Nastavení dotykové obrazovky Dvakrát klikněte na ikonu na ploše nebo klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu na liště. Když vyberete "Calibration Utility", objeví se dialogové okno (viz první obrázek na straně 8 v originálním manuálu). Klikněte na "Monitor Mapping", zobrazí obsah druhého obrázku na straně 8 v originálním manuálu. Klikněte na obrázek 1, stiskněte mezerník nebo čekejte deset sekund a vyberte, že dotyková obrazovka potřebuje zkalibrovat. Na obrázku 2 je >>Please touch here<< (Dotkněte se, prosím,

5 tohoto místa) a poté >>OK<< pro potvrzení tohoto monitoru na čtyř bodovou kalibraci (viz část 7.3. Kalibrace dotykového rozhraní), poté začněte s kalibrací. PS: Kalibrujte vždy, pokud se dotykové rozhraní chová abnormálně Kalibrace dotykového rozhraní Dvakrát klikněte na ikonu na ploše nebo klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu na liště. Objeví se menu. Vyberte "4 points calibration". Dlouze stiskněte prostřední bod, dokud se neukáže "OK". Stejnou metodu použijte i na další tři body. Kalibraci prosím dokončete během patnácti sekund Kalibrace více než jednoho dotykového monitoru Dotykový software může identifikovat všechny monitory, pokud je jich připojeno více Instrukce pro zvukové funkce (pouze model 2) Když je připojení USB zařízení hotové, digitální audio počítače zobrazí digitální audio USB a vy můžete přímo nastavit hlasitost Když je propojení USB zařízení dokončeno, dlouze tiskněte vypínač po pět sekund pro přepnutí zvukové funkce monitoru. 8. Specifikace kabelu (typ USB kabelu Y) Kabel pro propojení USB monitoru. Propojení s PC (napájení a data). Propojení s PC (napájení). Zapojte, prosím, do PC oba dva konektory pro správné napájení. 9. Specifikace Model číslo Model 1/C/T Model 2/C/T Zvuk X O Dotykové rozhraní Volitelné Volitelné DC adaptér DC5V DC5V Rozlišení obrazovky WVGA (1024x576) WVGA (1024x576) Úhel zobrazení 90/50 (H/V) 90/50 (H/V) Kontrast 500:1 500:1 Jas cd/m² cd/m² Poměr 16:9 16:9 Napájení USB (DC 5V) USB (DC 5V) Spotřeba 6W 7W Rozměry 254x163x34mm (bez stojánku) 254x163x61mm (se stojánkem) Hmotnost 1004 g 1010 g 254x163x34mm (bez stojánku) 254x163x61mm (se stojánkem)

6 10. Příslušenství 1. USB kabel 1 kus 2. CD s ovladači 1 kus 3. Dotykové pero 1 kus (volitelně) 4. DC adaptér (5V) 1 kus (volitelně) 5. Manuál 1 kus 11. Řešení problémů Než budete volat kvůli pomoci, přečtěte si pečlivě následující text. Pokud i přesto potřebujete pomoct, zavolejte servisní centrum nebo svého distributora. Otázka: Na obrazovce není žádný obraz. Nemohu zapnout USB monitor. Odpověď: 1. Ujistěte se, že je připojený USB kabel a máte nainstalované ovladače z CD. Spusťte instalační software. Pro více informací si přečtěte 4. Instalace ovladače (Auto Run). 2. Zkontrolujte, zda funguje správně USB rozhraní vašeho počítače. Vyzkoušejte jiný port USB rozhraní. Otázka: Nemohu zapnout obrazovku svého USB monitoru. Odpověď: 1. Zkontrolujte, zda je připojen USB kabel. Stiskněte vypínač USB monitoru a zkontrolujte stav obrazovky. Zkontrolujte, zda jste správně nainstalovali související software. a. Klikněte pravým tlačítkem myši na Tento počítač. b. Klikněte na "Správce zařízení". c. Umístěte kurzor nad PC na vrcholku systémového stromu. d. Dejte Přidat hardware. e. Restartujte počítač. Normální PC rozpozná USB monitor jako normální USB zařízení. Časté zapínání a vypínání zařízení může způsobit chybu USB zařízení. Pro řešení problémů s USB se obraťte zákaznickou podporu Microsoft. 2. Zkontrolujte, zda je nastavení "Display link Device" vypnuté nebo ne. Pokud ano, dejte "Extend". Otázka: Nemohu po připojení USB monitoru načíst svůj systém. Odpověď: V případě chipsetu i851 PC systému typ Board zamezte v systému "Legacy USB support". Spuštění BIOS se může lišit počítač od počítače. Nahlédněte do uživatelského manuálu vašeho počítače. Pro více detailů se obraťte na domovskou stránku Microsoft. Otázka: Když se můj počítač spouští, nevidím na USB monitoru úvodní DOS okno. Odpověď: USB monitor je USB zařízení. Jelikož DOS nerozpoznává při startu USB zařízení, USB monitor nedostává od systému video signál. Otázka: Nemohu spustit na USB monitoru hru s 3D grafikou. Odpověď: USB monitor využívá rozhraní USB 2.0 (480Mbps) pro přenos video dat. Proto každý program, který vyžaduje vysokorychlostní 3D grafickou akceleraci nelze zobrazit správně. Omezené programy: Real Player (nepodporuje mód rozšíření) Hry s 3D grarikou

7 Programy, které vyžadují grafickou akceleraci Direct X Power DVD Win DVD (verze 5 nebo novější) Podporované multimediální přehrávače: Windows Media Player (verze 10 nebo novější) GOM Player KM Player Otázka: Jak odinstalovat software "USB MONITOR installation software". Odpověď: "Ovládací panely" "Přidat nebo odebrat programy" "Display link Core software" Dejte "Odebrat". Otázka: Kolik USB monitorů mohu připojit k PC? Odpověď: USB monitor je běžné USB zařízení. Teoreticky může PC rozpoznat až 127 USB zařízení. Nicméně ve spojení s nejnovějšími počítači doporučujeme počet USB monitorů k daným parametrům, jak vidíte níže. 1. Připojení 1 až 2 USB monitorů - 1.2GHz CPU/512 MB pamětí 2. Připojení 3 až 5 USB monitorů - 1.8GHz CPU/1 GB pamětí 3. Připojení 6 USB monitorů - 1.6GHz Dual core CPU/1 GB pamětí Odezva závisí na každém USB monitoru a rozložení zdrojů PC. Otázka:Informace o USB monitoru zůstávají v mých "Display Properties" i po odpojení a vypnutí USB monitoru. Odpověď: Abyste se těchto informací zbavili, odinstalujte ovladač "Display link Core software". Jakmile je ovladač odinstalovaný, nemůžete USB monitor používat. Abyste jej opět mohli používat, musíte tento ovladač znovu nainstalovat. Otázka: Jak mám čistit LCD panel? Odpověď: Odpojte USB kabel a poté USB monitor vyčistěte měkkým hadříkem navlhčeným čisticím prostředkem nebo vodou. Nenechávejte čisticí prostředek nebo škrábance na krytu. Nedovolte, aby se do monitoru dostala voda. Otázka: Ztratil jsem instalační disk k USB monitoru. Kde mohu dostat nový? Odpověď: Kontaktujte svého distributora. Otázka: Co když je USB monitor napojený nejprve na PC, poté je PC zapnuto, ale USB monitor je v režimu standby a nic nezobrazuje? Odpověď: Vypojte a opět zapojte kabel spojující USB monitor a PC nebo stiskněte vypínač na USB monitoru, abyste jej vypnuli a znovu zapnuli. Otázka: Zvuk u monitoru je vypnutý (pouze model 2). Odpověď: Pokud je monitor zticha, zkontrolujte, zda není zvuk ztlumen ve vašem počítači. Otázka: Co dělat, pokud dotykové rozhraní nefunguje nebo funguje abnormálně? Odpověď: Zkontrolujte, zda je nainstalován příslušný software. (Viz 7. Instrukce k funkci dotykové obrazovky 1. Instalace softwaru dotykové obrazovky.) Pokud funguje dotykové rozhraní abnormálně, proveďte kalibraci. (Viz 7. Instrukce k funkci dotykové obrazovky 3. Kalibrace dotykového rozhraní.)

Nedodržování pravidel označených tímto symbolem může mít za následek úraz nebo poškození zařízení. Odpojte napájecí kabel ze zásuvky.

Nedodržování pravidel označených tímto symbolem může mít za následek úraz nebo poškození zařízení. Odpojte napájecí kabel ze zásuvky. SyncMaster XL20 Model SyncMaster XL20 Použité symboly Nedodržování pravidel označených tímto symbolem může mít za následek úraz nebo poškození zařízení. Zákaz Tento symbol označuje informace, které je

Více

SyncMaster 710T / 910T / 710N / 910N / 510T / 510N / 512N / 515V / 915V / 712N / 912N / 711T / 912T / 913N / 701T

SyncMaster 710T / 910T / 710N / 910N / 510T / 510N / 512N / 515V / 915V / 712N / 912N / 711T / 912T / 913N / 701T SyncMaster 710T / 910T / 710N / 910N / 510T / 510N / 512N / 515V / 915V / 712N / 912N / 711T / 912T / 913N / 701T Nedodržování pravidel označených tímto symbolem může mít za následek úraz nebo poškození

Více

PA600X/PA500X/ PA550W/PA500U

PA600X/PA500X/ PA550W/PA500U Přenosný projektor PA600X/PA500X/ PA550W/PA500U Návod k obsluze Model No. NP-PA600X/NP-PA500X/NP-PA550W/NP-PA500U NEC Display Solutions. Česká verze manuálu únor 2012. Všechna práva vyhrazena. Macintosh,

Více

Projektor L102W. Návod pro uživatele. Č. modelu NP-L102W

Projektor L102W. Návod pro uživatele. Č. modelu NP-L102W Projektor L102W Návod pro uživatele Č. modelu NP-L102W Ver.2/03/2014 DLP, DLP logo, DLP Link a BrilliantColor jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky Texas Instruments. IBM je obchodní značka

Více

Projektor L51W. Návod pro uživatele. Č. modelu NP-L51W

Projektor L51W. Návod pro uživatele. Č. modelu NP-L51W Projektor L51W Návod pro uživatele Č. modelu NP-L51W Ver.1/05/2012 DLP, DLP logo, DLP Link a BrilliantColor jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky Texas Instruments. IBM je obchodní značka

Více

Lenovo G400/G500 G405/G505 G410/G510

Lenovo G400/G500 G405/G505 G410/G510 Lenovo G400/G500 G405/G505 G410/G510 Uživatelská příručka Před používáním počítače si přečtěte bezpečnostní upozornění a důležité rady v dodaných příručkách. Poznámky Před používáním tohoto produktu si

Více

4-kanálový digitální USB video rekordér. Obj. č.: 75 17 04. Popis a ovládací prvky. Připojení

4-kanálový digitální USB video rekordér. Obj. č.: 75 17 04. Popis a ovládací prvky. Připojení Popis a ovládací prvky 4-kanálový digitální USB video rekordér Obj. č.: 75 17 04 Vážený zákazníku, 1 4) Video vstupy pro připojení kamer (cinch) 5. Audio vstup (cinch) pro připojení audio signálu (cinch)

Více

Uživatelská příručka - Joybook série A52/C41

Uživatelská příručka - Joybook série A52/C41 Uživatelská příručka - Joybook série A52/C41 Autorská práva Copyright 2007 BenQ Corporation. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této publikace nesmí být reprodukována, přenášena, přepisována, ukládána

Více

Uživatelská příručka 1800691-011A

Uživatelská příručka 1800691-011A PagePro 1200W Uživatelská příručka 1800691-011A Obchodní známky Následující označení jsou ochranné známky společnosti MINOLTA-QMS, Inc.: QMS a logo MINOLTA-QMS. Minolta, Fine-ART a PagePro jsou obchodní

Více

Rychlá instalace a příručka Začínáme Kancelářské počítače

Rychlá instalace a příručka Začínáme Kancelářské počítače Rychlá instalace a příručka Začínáme Kancelářské počítače Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Uvedené informace mohou být bez předchozího upozornění změněny. Microsoft, Windows a Windows

Více

OSOBNÍ POČÍTAČ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT PROPOJENÍ S PC NÁVOD K POUŽITÍ

OSOBNÍ POČÍTAČ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT PROPOJENÍ S PC NÁVOD K POUŽITÍ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT OSOBNÍ POČÍTAČ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT PROPOJENÍ S PC NÁVOD K POUŽITÍ Jak použít vaše PC k dalšímu zpracování snímků pořízených digitálním fotoaparátem. Děkujeme, že jste si zakoupili

Více

OBCHODNÍ ZNAČKY Všechny názvy výrobků jsou obchodními značkami registrovanými příslušnými společnostmi. UPOZORNĚNÍ Informace v této příručce

OBCHODNÍ ZNAČKY Všechny názvy výrobků jsou obchodními značkami registrovanými příslušnými společnostmi. UPOZORNĚNÍ Informace v této příručce OBCHODNÍ ZNAČKY Všechny názvy výrobků jsou obchodními značkami registrovanými příslušnými společnostmi. UPOZORNĚNÍ Informace v této příručce podléhají změnám bez předchozího upozornění. Obsah ÚVOD... -

Více

Dell Venue Pro 11 5130 Příručka uživatele

Dell Venue Pro 11 5130 Příručka uživatele Dell Venue Pro 11 5130 Příručka uživatele Regulační model: T06G Regulační typ: T06G001 Poznámky, upozornění a varování POZNÁMKA: POZNÁMKA označuje důležité informace, které pomáhají lepšímu využití počítače.

Více

Lenovo. Uživatelská příručka. Před používáním počítače si přečtěte bezpečnostní upozornění a důležité rady v dodaných příručkách.

Lenovo. Uživatelská příručka. Před používáním počítače si přečtěte bezpečnostní upozornění a důležité rady v dodaných příručkách. Lenovo Uživatelská příručka Před používáním počítače si přečtěte bezpečnostní upozornění a důležité rady v dodaných příručkách. Poznámky Před používáním výrobku si přečtěte Příručka s bezpečnostními a

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL ČESKY

UŽIVATELSKÝ MANUÁL ČESKY UŽIVATELSKÝ MANUÁL Děkujeme moc za výběr iiyama LCD monitoru. Doporučujeme, abyste věnovali několik minut, před instalací zapnutím monitoru, k pečlivému pročtení komplexního návodu. Prosíme, mějte tuto

Více

Uživatelská příručka. UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_Duo) 1. www.prestigio.com

Uživatelská příručka. UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_Duo) 1. www.prestigio.com Uživatelská příručka UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_Duo) 1 www.prestigio.com Všeobecné informace Vážení zákazníci, děkujeme, že jste si vybrali tablet Prestigio MultiPad2 Ultra

Více

Projektor L50W. Návod k obsluze. Model No. NP-L50W

Projektor L50W. Návod k obsluze. Model No. NP-L50W Projektor L50W Návod k obsluze Model No. NP-L50W NEC Display Solutions. Česká verze manuálu březen 2012 Všechna práva vyhrazena. DLP a BrilliantColor jsou ochranné známky Texas Instruments. IBM je ochranná

Více

Síťový USB 2.0 server. Obj. č.: 97 21 61

Síťový USB 2.0 server. Obj. č.: 97 21 61 Síťový USB 2.0 server Obj. č.: 97 21 61 Rozsah dodávky Síťový USB server Síťový kabel kategorie 5 (CAT5) Napájecí adaptér Instalační CD Návod k použití Vlastnosti Jednoduše připojí k síti Vaši USB tiskárnu

Více

Stručný návod k obsluze. Úvod První kroky Fotografování Další funkce Instalace aplikace Nikon Transfer Přenos snímků do počítače

Stručný návod k obsluze. Úvod První kroky Fotografování Další funkce Instalace aplikace Nikon Transfer Přenos snímků do počítače Stručný návod k obsluze Úvod První kroky Fotografování Další funkce Instalace aplikace Nikon Transfer Přenos snímků do počítače Cz MH-62 Úvod Obsah balení Vyjměte fotoaparát a příslušenství z obalu a zkontrolujte,

Více

Uživatelská příručka 1800690-011B

Uživatelská příručka 1800690-011B PagePro 1250E Uživatelská příručka 1800690-011B Obchodní známky Následující označení jsou ochranné známky společnosti MINOLTA-QMS, Inc.: QMS a logo MINOLTA-QMS. Minolta, Fine-ART a PagePro jsou obchodní

Více

Webové kamerky A4tech. Uživatelský manuál. www.a4tech.com www.a4tech.cz

Webové kamerky A4tech. Uživatelský manuál. www.a4tech.com www.a4tech.cz Webové kamerky A4tech Uživatelský manuál www.a4tech.com www.a4tech.cz Úvod Vítejte ve světě digitálního obrazu. Následující informace vám pomohou nainstalovat a poradí jak používat webovou kamerku značky

Více

Dell Latitude E6500 Instalační a stručná referenční příručka

Dell Latitude E6500 Instalační a stručná referenční příručka Dell Latitude E6500 Instalační a stručná referenční příručka Tato příručka poskytuje přehled funkcí, specifikací a informací o rychlém nastavení, softwaru a řešení potíží u vašeho počítače. Více informací

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA CZ UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA 10" LCD DVR MONITOR + 4 CH H.264 LAN DVR + 4 X IR LED KAMERA SET KATALÓGOVÉ ČÍSLO: DL1004+4XC137+HDD Děkujeme Vám, že jste si zakoupili námi distribuovaný, moderní sledovací systém

Více

A M I L O A. Návod k obsluze

A M I L O A. Návod k obsluze A M I L O A Návod k obsluze Máte nějaký technický problém nebo otázku, kterou potřebujete vyřešit? Nejaktuálnější informace o naší nabídce produktů, servisu a podpoře najdete na našich internetových stránkách

Více

TravelMate řady 2410. Uživatelská Příručka

TravelMate řady 2410. Uživatelská Příručka TravelMate řady 2410 Uživatelská Příručka Copyright 2005 Acer Incorporated. Všechna Práva Vyhrazena. Uživatelská příručka k notebooku TravelMate řady 2410 Původní Vydání: červenec 2005 Pravidelné úpravy

Více

CZ7602. Notebook uživatelská příručka

CZ7602. Notebook uživatelská příručka CZ7602 Notebook uživatelská příručka Listopad 2011 Obsah Kapitola 1:: Představení Notebooku O této uživatelské příručce... 6 Poznámky pro tuto příručku... 6 Bezpečnostní opatření... 7 Příprava notebooku...11

Více

ÚVOD. Děkujeme vám, že jste si zakoupili Android tablet Orin HD od společnosti Vonino.

ÚVOD. Děkujeme vám, že jste si zakoupili Android tablet Orin HD od společnosti Vonino. UŽIVATELSKÝ MANUÁL ÚVOD Děkujeme vám, že jste si zakoupili Android tablet Orin HD od společnosti Vonino. Než začnete zařízení používat, přečtěte si prosím pečlivě tento uživatelský manuál, který vám poskytuje

Více

Pokyny pro tento návod k obsluze. Úvod. Podrobnosti o nákupu

Pokyny pro tento návod k obsluze. Úvod. Podrobnosti o nákupu Pokyny pro tento návod k obsluze Tento návod k obsluze mějte vždy po ruce v blízkosti svého počítače. Návod k obsluze a obal pečlivě uschovejte a předejte jej v případě dalšího prodeje novému vlastníkovi.

Více

LCD monitory HP L1750, L1950, L1710, L1910, L1908w, L1908wm, L1945w, L1945wv, L2208w a L2245w. Uživatelská příručka

LCD monitory HP L1750, L1950, L1710, L1910, L1908w, L1908wm, L1945w, L1945wv, L2208w a L2245w. Uživatelská příručka LCD monitory HP L1750, L1950, L1710, L1910, L1908w, L1908wm, L1945w, L1945wv, L2208w a L2245w. Uživatelská příručka 2007, 2008 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Microsoft, Windows a Windows Vista

Více

SM-G925F. Uživatelská příručka. Czech. 04/2015. Rev.1.1. www.samsung.com

SM-G925F. Uživatelská příručka. Czech. 04/2015. Rev.1.1. www.samsung.com SM-G925F Uživatelská příručka Czech. 04/2015. Rev.1.1 www.samsung.com Obsah Základy 4 Nejdříve si přečtěte 5 Obsah balení 6 Rozvržení zařízení 8 Karta SIM nebo USIM 10 Baterie 15 Zapínání a vypínání zařízení

Více