KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS."

Transkript

1

2 KEMAS O PCS PCS spol. s r. o., divize Security poskytuje dodávky kvalitních technologií vyhovujících velkým, středním i malým aplikacím s profesionální technickou podporou a servisem. V rámci nabízených služeb se soustředí na odbornou technickou podporu obchodních partnerů, provádí pravidelná školení projekčních společností a montážních firem. Pro investory nabízí kompletní projekční a poradenskou činnost, posouzení a analýzy v oblasti bezpečnosti. Krédem divize Security je držet krok s moderními technologiemi, neustále zvyšovat kvalitu a odbornou úroveň svých zaměstnanců a poskytovaných služeb. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS. Dále aktivně spolupracuje s výrobci BOSCH, PELCO by Schneider, Aiphone, CBC, Baldwin Boxall a R.C.S. Audio, Etrovision a Genius Vision Digital (GVD). Skupina firem PCS Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem činností od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen, až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a nemocničních informačních systémů. Sortiment divize Security obsahuje: kamerové systémy ozvučovací systémy elektronická zabezpečovací signalizace elektrická požární signalizace kongresové a tlumočnické systémy inteligentní depotní systémy Skupina PCS působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990, zaměstnává přes 100 pracovníků a její roční obrat se pohybuje okolo 200 milionů Kč (2010). Vzájemná synergie jednotlivých činností je zárukou rozvoje a stability i do dalších let. Společnosti sídlí ve vlastních objektech v Praze, Brně a Blansku, její dceřiná společnost je aktivní v Bratislavě. Více informací najdete na a identifikační a docházkové systémy videotelefony a interimy systémová integrace, komplexní technická řešení, projektová podpora servis a opravy produktů

3 KLÍČOVÁ KOMPETENCE Každá společnost a instituce čelí problémům se správou a zabezpečením majetku. Zdroje je nutné neustále chránit. Je Vaším zájmem zavádět vhodná opatření, která zaručí bezpečný pohyb prostředků. Vy zodpovídáte za zamezení ztrátám, podvodům a znehodnocení. Proto jsme se specializovali na bezpečnostní opatření a optimalizaci každodenních procesů. Zaměřujeme se na řešení, která umožňují nejlepší možné použití a předávání objektů, které představují nebo poskytují přístup k firemním hodnotným prostředkům. Abychom to zkrátili: zabezpečujeme vše, co je pro naše klienty důležité! Současně je vaším úkolem zajistit, aby byly všechny zdroje nutné pro plnění firemních činností používány efektivně. Proto je nezbytná dobře koncipovaná organizace. Naším zájmem je být k dispozici s našimi zkušenostmi a znalostmi. Známe potřeby a požadavky klientů. Tyto znalosti umožnily společnosti KEMAS sestavit obsáhlou nabídku služeb v oblasti zabezpečovacích technologií s cílem implementovat nejlepší možnou ochranu a efektivnost materiálních zdrojů. Základem našich řešení jsou inteligentní depotní a řídicí systémy KEMAS, které sestávají z následujících součástí: mechanické součásti pro ochranu objektů, elektronické součásti pro řízení systému, softwarové součásti pro správu dat, identifikační technologie pro jednoznačnou identifikaci objektů a pro správu oprávnění různých skupin osob.

4 INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE, CHYTRÁ ŘEŠENÍ DEPOTNÍ SCHRÁNKY Depotní boxy KEMAS umožňují organizovanou ochranu materiálních zdrojů, chrání před neoprávněnou manipulací a podvody. Nabízíme různé typy a velikosti boxů, v závislosti na formě, velikosti a hmotnosti objektů. Jako jediný poskytovatel vybavuje výrobce svá zařízení centrálním, mechanickým nouzovým spínačem, který rovněž zaručuje přístup k uskladněným objektům v případě poruchy elektrické nebo datové sítě. Kromě modulů ve formě zásuvky, které jsou pro KEMAS typické a nabízejí nepřekonatelně snadné použití, obsahuje sortiment produktů řadu dalších provedení od schránek na úschovu a správu klíčů, přes kartové moduly pro monitoring návštěv až po depotní moduly pro ochranu rozvrhů a plánů nouzového provozu. Moderní design systémů dokazuje, že i zabezpečovací technologie mohou vypadat vkusně. Funkce ochranné a funkce úložné jsou z hlediska konstrukce odděleny, což umožňuje instalaci systému jak na stěnu, tak ve formě zapouštění do zdi, ale také jako volně stojící systém. Výrobce nabízí i přizpůsobený design požadavkům firemní identity nebo okolní architektuře. Všechny typy depotních systémů staví na modulární platformě, která jim umožňuje individuálně kombinovat různé varianty depotních boxů v rámci systému KEMAS. Systémy lze adaptovat dle měnících se potřeb z hlediska kvantitativní struktury a rozmístění.

5 Software Modulární koncepce depotních zařízení KEMAS pokračuje i v softwarové architektuře. Platforma KEMAS NET utváří základ pro všechna systémová řešení a obsahuje základní funkce, jakými je (mimo jiné) administrace a správa osobních dat, zařízení a klientských struktur. K dispozici jsou jednotlivé balíky od jednoduchých požadavků po neomezené firemní licence. Pohodlné navádění obsluhy přímo v systému je založeno na struktuře, kterou lze přizpůsobit z hlediska množství a obsahu komunikace s uživatelem a rovněž z hlediska grafického provedení a firemní identity. Na této platformě staví různé aplikace, které lze přizpůsobit potřebám zákazníka. Tyto aplikace pak umožňují konkrétní funkce např. správy klíčů, návštěvníků nebo vozového parku. Platforma je propojena s velkým množstvím rozhraní pro import a export, což umožňuje interaktivní výměnu dat s periferními systémy. Koncepce je založena na škálovatelné webové aplikaci a obsluha je zajišťována prostřednictvím standardizovaných prohlížečů, nezávisle na stávajících platformách.

6 JEDNOZNAČNÁ IDENTIFIKACE OSOBY OBJEKTY Základem správy oprávnění v systémech KEMAS je jednoznačná identifikace uživatele. Výrobce zde využívá svých rozsáhlých odborných znalostí v oblasti všech identifikačních systémů a technologií dostupných na trhu. Proto je možné do zařízení KEMAS bez problémů integrovat průkazy zaměstnanců, transpondéry, kódy PIN nebo biometrické technologie, které již jsou ve společnosti klienta používány. Při zkombinování více způsobů identifikace se dá rovněž implementovat princip čtyř očí. Pro zjištění a ověření toho, který objekt byl použit, kdy a jak dlouho je nezbytná jednoznačná identifikace. Výběr a použití vhodných technik závisí na fyzických rysech objektů, provozních procesech ve spojení s jejich účelem použití a rovněž na ekonomických faktorech. Ve většině případů spoléhá výrobce na technologie RFID. V tomto ohledu je obvykle nutné standardizované značení objektů. Lze však použít i kódování, které se již na objektech (např. klíčích od aut) nachází. Pokud značení objektů na bázi RFID není možné z fyzických důvodů nebo nemá smysl kvůli ekonomickým faktorům, KEMAS jako jediný poskytovatel depotních systémů alternativně nabízí možnosti identifikace na bázi optických nebo gravimetrických technik a rovněž na bázi senzorové technologie.

7 ZÁKAZNICKÝ SERVIS OD A DO Z PORADENSTVÍ, PLÁNO- VÁNÍ, PROJEKTOVÉ PRÁCE TECHNICKÁ PODPORA Naším primárním cílem v každém zákaznickém projektu je realizovat nejlepší možná řešení. Proto je pro zajištění kvality důležité naslouchat vašim potřebám. Vypracování účinného projektu a volba vhodné koncepce zabezpečení je možná pouze pokud známe konkrétní požadavky a rizika zákazníka. Proto vás bude podporovat odborný tým prodejců, produktová podpora. Hlavní úlohou našeho servisního týmu a týmu produktových manažerů je zaručit dostupnost systémů. Jejich činnost sahá od co nejrychlejší a nejhladší instalace systémové technologie, přes uvedení systémů do provozu, po proškolení zaměstnanců organizace. Během provozu systému rovněž získáte rozsáhlou technickou podporu.

8 ZABEZPEČENÍ Cílem našich řešení v oblasti ZABEZPEČENÍ je ochrana materiálních zdrojů před ztrátou, neoprávněnou manipulací a podvodným používáním. Depotní systémy KEMAS v této oblasti dominují díky individuálně nastaveným provozním procesům a dokonalé integraci do okolních procesů a příslušného systémového prostředí. Škála objektů, které potřebují ochranu, je rozsáhlá. Nabízíme řešení pro následující objekty: Klíče Musí být definován přístup pro různé skupiny osob do různých oblastí společností nebo veřejných institucí. Přínosy, které vám poskytuje systém KEMAS: zabezpečená a přehledná ochrana a správa klíčů přístup pouze pro oprávněné osoby protokolované předávání pro transparentní ověření úspora nákladů díky zkrácení doby hledání zamezení nadbytečnému uchovávání a zpracování dat

9 Zbraně Léky Služební zbraně používané ve věznicích, v policejních a ozbrojených složkách a rovněž pro ostrahu podniků musí být uchovávány ve speciálních zařízeních pro zaručení bezpečí a zamezení podvodům. Na klinikách a v nemocnicích musí být přidělování léků a anestetik prováděno se značnou opatrností, jelikož ztráta nebo nesprávné přidělení může vést k závažným zraněním a poškození životního prostředí. Přínosy, které vám poskytuje systém KEMAS: uschování služebních zbraní odolné vůči manipulaci trvalé sledování úložiště nepřerušené protokolování Přínosy, které vám poskytuje systém KEMAS: přístup pouze pro oprávněné osoby bezpečné ukládání léků a farmak rychlé a protokolované odebírání omezení zneužití a nesprávného přidělení správa nezávislá na lokaci

10 LOGISTIKA Na manipulaci se zdroji je třeba nahlížet nejen z pohledu zabezpečení, ale vždy také se zohledněním ekonomických faktorů což je záměrem LOGISTIKY. Pro efektivní používání zdrojů je nutné vhodně pojaté uspořádání. Systémy KEMAS pomáhají standardizovat a automatizovat provozní procesy a poskytují důležité informace o stavu a dostupnosti zdrojů. Depozitní středisko Správa nástrojů Systémy KEMAS organizují rozmístění a předávání speciálních nástrojů, měřicích technologií, náhradních dílů, spotřebního materiálů a dalších objektů. Tím je zabezpečena dostupnost těchto pracovních prostředků a významně tak optimalizujete využití jejich kapacity. Současně jsou všechna zařízení uchovávána v bezpečí před ztrátou a manipulací a snižují se náklady. Při propojování interních toků komodit s externími poskytovateli logistických služeb je třeba řešit velké množství činností. Obzvláště obtížné je získat spolehlivé údaje jako základ pro dispozitivní a transparentní procesy. Dále se interní a externí procesy mohou odchylovat z hlediska času. Z tohoto důvodu společnost KEMAS nabízí předávací stanice sloužící jako tzv. předávací terminály, nabízející větší flexibilitu pro obě strany a poskytující nezbytné informace o dostupnosti a procesech výměny. Poštovní a dokumentové středisko S rostoucí velikostí společnosti a instituce rostou požadavky na vnitrofiremní zpracování pošty a dokumentů. To vyžaduje komplexní koncepci organizace práce, jelikož spotřeba personálu a času musí být naplánována co nejefektivněji. Dokumentová střediska od společnosti KEMAS tyto procesy dokážou zlepšit.

11 MOBILITA Správa vozového parku Elektronická kontrola řidičských průkazů Kompletní řešení pro vozové parky jsou klíčovými oblastmi MOBILITY. Řešení zahrnují vyhodnocování poptávky a dostupnosti osobních automobilů, dodávek i nákladních automobilů, kontrolu řidičských průkazů, nejlepší možné uspořádání a automatizované předávání vozidel, knihy jízd a dokonce i fakturaci. Výrobce tak rozšiřuje dostupný software pro správu vozového parku založený na datech o funkci řízení a plnění každodenních a praktických manipulačních procesů. Přínosy, které vám poskytuje systém KEMAS: úspora nákladů díky optimalizaci dostupnosti vozidel omezení ztrát a krádeží protokolování všech procesů a generování důležitých údajů pro správu pojistných událostí V rozsahu odpovědnosti vlastníka mají správci vozového parku zákonnou povinnost pravidelně kontrolovat řidičské průkazy všech osob ve společnosti, které jsou oprávněny řídit vozidlo. Licence softwaru KEMAS NET tuto činnost zajišťuje. Přínosy, které vám poskytuje systém KEMAS: úspora nákladů díky automatizovanému řízení procesů a omezení rizik splnění právních formalit prostřednictvím ověřitelných řídicích procesů odolných vůči manipulaci naprostá transparentnost při pořizování a následných nákladech generovaná data zůstávají ve společnosti lze individuálně definovat intervaly zkoušek elektronicky generované knihy jízd předávání bez personálu v jakoukoli dobu

12 OBLASTI VYUŽITÍ VĚZNICE, POLICEJNÍ A OZBROJENÉ SLOŽKY VELKÉ OBCHODNÍ CELKY Zabezpečení má nejvyšší prioritu ve věznicích a rovněž v policejních a ozbrojených složkách. S řešeními od společnosti KEMAS mají přístup do konkrétních oblastí pouze oprávněné osoby. Prostřednictvím depotních systémů KEMAS lze klíče jednoduše uchovávat v bezpečí, spravovat a monitorovat (např. pomocí technologie RFID). Při obchodu ve velkém měřítku musí být splněna značná řada požadavků v oblasti zabezpečení, a to bez ohledu na to, zda se jedná o zajištění přístupu různých skupin osob do citlivých oblastí, jako je výzkum a vývoj, nebo k cennostem společnosti, jako jsou klíče od kanceláří a vozidel či pracovní vybavení. Se speciálním depotním systémem určeným pro věznice nabízí výrobce řešení na zakázku konkrétně navržené pro manipulaci s klíči od vězeňských cel a s osobními systémy tísňové signalizace. Modulární systémy KEMAS rovněž umožňují bezpečné uchovávání, uvolňování a vracení objektů, jako jsou zbraně a střelivo a také uchovávání osobních předmětů v celách předběžného zadržení. Vzhledem k protokolované historii uživatelů se zvyšuje informovanost o manipulaci s cennostmi společnosti a současně se snižují ztráty. Například řešení e-reception spravuje registraci a příjem hostů, informace o pravidlech chování v prostorách a přiřazování individuálně definovaných průkazů návštěvníků to vše zároveň. Navíc lze vytvářet jednodenní náhradní průkazy pro zaměstnance bez zvýšení pracovní zátěže ostrahy závodu.

13 CHEMICKÝ A FARMACEU- TICKÝ PRŮMYSL ENERGETIKA A ZPRACOVÁNÍ ODPADU Technologie KEMAS je použita v bezpečnostních řídicích centrech a dalších výrobních oblastech, v chemickém a farmaceutickém průmyslu. V tomto případě je jejím cílem zajistit nejvyšší možné zabezpečení osob, které zde pracují. Produkty KEMAS lze proto najít v oblasti řízení přístupu do objektu, přístupu ke klíčům od laboratoří a pracoven, k dokumentaci o výzkumu a vývoji a rovněž k pracovnímu vybavení a nástrojům pro měření a testování. Úplná integrace systémové technologie KEMAS do specifických provozních postupů ve spojení s rozhraními do komunikace se všemi souvisejícími periferními systémy je nezbytná, jelikož pouze integrace umožňuje zjistit a okamžitě implementovat potřebná bezpečnostní opatření. Elektrárny a společnosti zabývající se zpracováním odpadu jako jsou jaderné elektrárny a komunální služby, mají z hlediska zabezpečení ty nejvyšší nároky. Řešení společnosti KEMAS umožňují, aby přístup do konkrétních bezpečnostních zón měly pouze oprávněné osoby s předem definovanými způsoby přístupu. Modulární systémy společnosti KEMAS mohou zajišťovat předávání a správu těchto klíčů a dalších zařízení, jako jsou vysílače, měřicí a zkušební technologie, a rovněž bezpečné uchovávání osobních předmětů. Navíc flexibilní správa oprávnění umožňuje provádění úprav v jakoukoli dobu. Je dosaženo vysokého standardu zabezpečení pro personál a externí poskytovatele služeb. Vedle vybavení nepohyblivých zařízení nabízí výrobce také zajímavá řešení pro údržbu terénních technických provozů a správu vozového parku.

14 OBLASTI VYUŽITÍ PŘEPRAVA A LOGISTIKA FINANCE Řešení KEMAS lze použít také na letištích, nádražích a ve skladech, Pracovní postupy pro interní a externí zaměstnance musí být vždy zajištěny dle nejpřísnějších bezpečnostních předpisů. Řešení společnosti KEMAS nabízí správu přístupu k důležitým klíčům a rovněž k rozmístění a předávání operačních plánů, pracovního vybavení, nástrojů a zkušebního vybavení a rovněž k vozidlům a příslušenství vozového parku. Účinná správa klíčů v bankovnictví a pojišťovnictví je předpokladem pro snížení ztrát a krádeží klíčů a rovněž pro omezení provozních a administrativních nákladů. Systémy KEMAS pro správu klíčů poskytují každému internímu i externímu zaměstnanci individuální stále protokolované oprávnění přístupu do různých bezpečnostních zón. To zahrnuje kartotéční skříně, oblasti, kde se pracuje s hotovostí, datová centra, trezory nebo serverovny. Vzhledem k přesnému sledování může být zajištěna jejich dostupnost na základě potřeb a jejich použití z hlediska ekonomické efektivity se může zlepšit, aniž by byly zanedbány otázky zabezpečení nebo to obnášelo další časově náročné úkony. Společnost KEMAS již v této oblasti našla řadu klientů, od zabezpečení letišť po provozovatele železnic, půjčovny aut a spediční firmy. Pobočková koncepce systému KEMAS nabízí unikátní řešení obzvláště pro začlenění externích dodavatelů služeb do celostátní správy prostředků v pobočkách. Výrobce rovněž implementuje správu pečlivé manipulace s dokumenty klientů, jako jsou smlouvy a certifikáty, prostřednictvím sledování dokumentů na bázi technologie RFID.

15 ZDRAVOTNICTVÍ VZDĚLÁNÍ A VÝZKUM Zajištění bezpečnosti v sektoru zdravotnictví představuje nesmírnou zodpovědnost vzhledem k ohromnému a stále se měnícímu množství lidí. Nutnost spravovat a monitorovat citlivé objekty je neustálá. Bezpečné uchovávání osobních předmětů pacientů, zajišťování správné a ekonomické manipulace s léky, čisticími materiály, produkty lékařské péče a spotřebním a lékařským vybavením, moderní správa klíčů pro flexibilní řízení přístupu a oprávnění všechny tyto problémy potřebují najít řešení, aby byla zajištěna bezpečná a efektivní péče o pacienty. Přínosy modulární struktury systému KEMAS se v této oblasti mohou plně projevit. Manipulace s nejrozličnější škálou objektů je centrálně kompatibilní s jednou a stejnou platformou. V kombinaci s vysoce kvalitní a individuální péčí o zákazníky je důvodem k tomu, proč velké množství nemocnic, klinik a dalších institucí spoléhá na produkty KEMAS. Implementace produktů společnosti KEMAS v oblasti vzdělávání a výzkumu zvyšuje zabezpečení a rovněž pořádek a efektivitu při práci s nezbytným pracovním vybavením. Systémy pro správu klíčů a skladištní systémy KEMAS se v této oblasti velmi dobře uplatní. Vydávání klíčů do učeben a přednáškových sálů, laboratoří, zkušebních oblastí a archivů, rovněž poskytování pracovního vybavení, jako jsou přenosné počítače, projektory nebo učební pomůcky, jsou jedním z logistických problémů pro vzdělávací instituce. Navíc lze s nepotními systémy KEMAS zajišťovat vnitřní předávání pošty a dokumentů.

16 Divize Security je autorizovaný partner a servisní středisko pro produkty KEMAS v České republice. KEMAS GmbH wüstenbrander Str Oberlungwitz Německo PCS spol. s r. o., divize Security Na Dvorcích Praha 4 Česko Telefon: Fax: Telefon: Fax: Bquad CZ

Hänel Rotomat a Hänel Lean-Lift Automatizované skladové systémy a výdejny nářadí a měřidel

Hänel Rotomat a Hänel Lean-Lift Automatizované skladové systémy a výdejny nářadí a měřidel Hänel Rotomat a Hänel Lean-Lift Automatizované skladové systémy a výdejny nářadí a měřidel Ideas that move the world... Automatizované skladové systémy Úspora prostoru, času a nákladů Automatizované skladové

Více

NOVÁ DIMENZE INTERAKTIVNÍ ZÁBAVY

NOVÁ DIMENZE INTERAKTIVNÍ ZÁBAVY NOVÁ DIMENZE INTERAKTIVNÍ ZÁBAVY TV Filmy Internet Hudba Rádio Telefonní komunikace Pokojová služba Digitální informační systém ŘEŠENÍ IP KOMUNIKACE PŘIZPŮSOBENÉ VAŠIM POTŘEBÁM NEMOCNICE HOTELY ADMINISTRATIVNÍ

Více

3 PROFIL SPOLEČNOSTI

3 PROFIL SPOLEČNOSTI PROFIL SPOLEČNOSTI 3 2 Základní údaje: Generální ředitel a člen představenstva: Ing. Jindřich Špringl Sídlo společnosti: Rohan Business Centre (Budova A, 6.patro) Rohanské nábřeží 671/15 186 00 Praha -

Více

PŘÍPADOVÉ STUDIE. AGADOS, s.r.o. Situace: Výchozí stav: Obchodní cíle: Řešení mygem :

PŘÍPADOVÉ STUDIE. AGADOS, s.r.o. Situace: Výchozí stav: Obchodní cíle: Řešení mygem : PŘÍPADOVÉ STUDIE AGADOS, s.r.o. AGADOS s.r.o. je společnost, která vyrábí vysoce spolehlivé výrobky. Jednou z priorit firmy je kvalita vyráběných přívěsů. Jejich dlouhověkost je zajištěna kvalitním designérským,

Více

Řešení Vašeho nástrojového managementu

Řešení Vašeho nástrojového managementu Řešení Vašeho nástrojového managementu TDM Systems komp TDM Systems profesionálové pro správu nástrojových dat Již více než 20 let vyvíjí a prodává společnost TDM Systems GmbH software pro organizaci nástrojů

Více

Management času FleetBoard Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu.

Management času FleetBoard Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu. A Daimler company Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu. 2014 Driver and logistics management Daimler FleetBoard 1 To se vyplatí. Ekonomicky, efektivně a transparentně

Více

Zlepšete bezpečnost a komunikaci ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích IP vnitřní a venkovní video interkomy a IP paging systémy

Zlepšete bezpečnost a komunikaci ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích IP vnitřní a venkovní video interkomy a IP paging systémy Zlepšete bezpečnost a komunikaci ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích IP vnitřní a venkovní video interkomy a IP paging systémy HIP video interkomy a IP paging systémy společnosti 2N umožní zvýšit

Více

Kamerový systém Security Center OMNICAST

Kamerový systém Security Center OMNICAST Kamerový systém Security Center OMNICAST Security Center Omnicast je dlouhodobou investicí do bezpečnosti vaší firmy. Díky maximální flexibilitě, otevřené architektuře a pravidelně uváděným aktualizacím

Více

SW pro správu a řízení bezpečnosti

SW pro správu a řízení bezpečnosti Integrační bezpečnostní SW pro správu a řízení bezpečnosti Systém je vlastním produktem společnosti Integoo. Trvalý vývoj produktu reflektuje požadavky trhu a zákazníků. Ať už je velikost vaší organizace

Více

Produktový katalog. Nabíjecí infrastruktura pro elektromobily Služby ABB Connected

Produktový katalog. Nabíjecí infrastruktura pro elektromobily Služby ABB Connected Produktový katalog Nabíjecí infrastruktura pro elektromobily Služby ABB Connected Služby Connected Produkty na podporu vašeho podnikání Abyste ze své nabíjecí sítě elektromobilů získali maximum, potřebujete

Více

Náš zákazník Jaguar Land Rover. Vše v jednom-speciální na míru šité služby pro Vás

Náš zákazník Jaguar Land Rover. Vše v jednom-speciální na míru šité služby pro Vás Náš zákazník Jaguar Land Rover Vše v jednom-speciální na míru šité služby pro Vás Outsourcing reklamy. Pro obchodní a marketingová oddělení je v dnešní době stále více důležité udržet náklady na minimu.

Více

VoltTerra základní informace

VoltTerra základní informace VoltTerra základní informace VoltTerra je operační systém pro elektromobilitu - Nabízí veškeré softwarové end-to-end funkcionality pro e- mobilitu - Realizuje v jednotlivých dobíjecích bodech různé obchodní

Více

Bezpečnostní politika společnosti synlab czech s.r.o.

Bezpečnostní politika společnosti synlab czech s.r.o. Bezpečnostní politika společnosti synlab czech s.r.o. Platnost dokumentu: 14. ledna 2015 Datum vypracování: 8. ledna 2015 Datum schválení: 13. ledna 2015 Vypracoval: Schválil: Bc. Adéla Wosková, Ing. Jaroslav

Více

Role technologií v čisté mobilitě. 20.9.2012 Ing. Vlastimil Vyskočáni Manažer M2M Vertical

Role technologií v čisté mobilitě. 20.9.2012 Ing. Vlastimil Vyskočáni Manažer M2M Vertical Role technologií v čisté mobilitě 20.9.2012 Ing. Vlastimil Vyskočáni Manažer M2M Vertical Obsah 1. Trendy v oblasti automotive a monitoringu vozidel 2. Řešení O2 Car Control a reference 3. Obchodní příležitosti.

Více

Software pro vyhodnocení dat z tachografu. jednoduchý Snadné používání Jednoduché čtení údajů tachografu Smysluplné a jasné grafické znázornění

Software pro vyhodnocení dat z tachografu. jednoduchý Snadné používání Jednoduché čtení údajů tachografu Smysluplné a jasné grafické znázornění 2.0 Software pro vyhodnocení dat z tachografu jednoduchý Snadné používání Jednoduché čtení údajů tachografu Smysluplné a jasné grafické znázornění v souladu se zákony Splňuje zákonné požadavky Přesný seznam

Více

Komplexní řízení bezpečnostních, provozních, technologických systémů budov

Komplexní řízení bezpečnostních, provozních, technologických systémů budov Komplexní řízení bezpečnostních, provozních, technologických systémů budov Nadstavbový systém pro sledování, správu a vyhodnocování elektronických systémů budov a rozlehlých objektů. Umožňuje efektivně

Více

Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte

Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte hned! LFS Vaše softwarové řešení pro optimalizaci řízení skladu, které zároveň snižuje celkové náklady na logistiku 100% zaměřeno na řízení skladu

Více

Přístupový a docházkový systém

Přístupový a docházkový systém Přístupový a docházkový systém eseries Nadčasový docházkový a přístupový systém Název eseries označuje novou řadu produktů identifikačního systému Aktion s revoluční technologií ACTIVE DEVICE. Instalace,

Více

pro komplexní řešení agendy neziskových organizací se zaměřením na sociální služby zdravotně postiženým NABÍDKOVÝ LIST

pro komplexní řešení agendy neziskových organizací se zaměřením na sociální služby zdravotně postiženým NABÍDKOVÝ LIST pro komplexní řešení agendy neziskových organizací se zaměřením na sociální služby zdravotně postiženým NABÍDKOVÝ LIST Nabídkový list informačního systému modularis Informační systém modularis je typickým

Více

PAVEZA &EVEZA PRODUKTOVÉ PORTFOLIO ELEKTRONICKÝCH NÁSTROJŮ PRO SPRÁVU VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

PAVEZA &EVEZA PRODUKTOVÉ PORTFOLIO ELEKTRONICKÝCH NÁSTROJŮ PRO SPRÁVU VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK PAVEZA & PRODUKTOVÉ PORTFOLIO ELEKTRONICKÝCH NÁSTROJŮ PRO SPRÁVU VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK PAVEZA / PAVEZA LIGHT Intranetová aplikace PAVEZA (a její odlehčenější verze PAVEZA LIGHT) jako velmi efektivní elektronický

Více

Bosch Video Management System Zabezpečení budoucnosti pomocí technologie IP

Bosch Video Management System Zabezpečení budoucnosti pomocí technologie IP Bosch Video Management System Zabezpečení budoucnosti pomocí technologie IP Zabezpečení videodat přes síť IP Spojení všech součástí Systém Bosch Video Management System (VMS) slouží ke správě IP a digitálních

Více

Současný stav a rozvoj elektronického zdravotnictví - pohled Ministerstva zdravotnictví

Současný stav a rozvoj elektronického zdravotnictví - pohled Ministerstva zdravotnictví Současný stav a rozvoj elektronického zdravotnictví - pohled první ročník semináře ehealth 2012 kongresový sál IKEM 1.11.2012 Elektronizace zdravotnictví: 1. jedná se o dlouhodobé téma 2. povede ke zvýšení

Více

Komplexní špičkový systém detekce požáru od společnosti Bosch s technologií místní zabezpečovací sítě (LSN) pro dokonalou ochranu.

Komplexní špičkový systém detekce požáru od společnosti Bosch s technologií místní zabezpečovací sítě (LSN) pro dokonalou ochranu. Prvotřídní požární ochrana luxusního hotelu Hotel Kempinski Hotel The Dome v Turecku je kompletně vybaven systémem elektrické požární signalizace od společnosti Bosch. Kempinski 2 Komplexní špičkový systém

Více

Možnosti perspektivních skladových technologií

Možnosti perspektivních skladových technologií Mendelova univerzita v Brně Provozně-ekonomická fakulta program: B-II Inženýrská informatika obor: Automatizace řízení a informatika [prezenční] III. ročník / semestr 1. Možnosti perspektivních skladových

Více

Elektronická kniha jízd

Elektronická kniha jízd Elektronická kniha jízd ÚVOD Elektronická kniha jízd Vám pomocí systému GPS (Global position system) umožní jednoduše sledovat pohyb všech Vašich vozidel a zároveň zpracovat a vytvořit elektronickou knihu

Více

České Budějovice. 2. dubna 2014

České Budějovice. 2. dubna 2014 České Budějovice 2. dubna 2014 1 IBM regionální zástupci - Jihočeský kraj Michal Duba phone: +420 737 264 058 e-mail: michal_duba@cz.ibm.com Zdeněk Barlok phone: +420 731 435 534 e-mail: zdenek_barlok@cz.ibm.com

Více

Představení společnosti

Představení společnosti TOPENÍ VODA PLYN MĚŘENÍ A REGULACE ELEKTROINSTALACE PROJEKTOVÁ ŘÍZENÍ V OBORU TZB Představení společnosti www.esl.cz 04 / 2012 Přinášíme nové systémy pro technická a technologická zařízení budov. Základní

Více

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService Komplexní služba Nákladní pneumatiky Continental jsou konstruovány pro vaši maximální hospodárnost. Ovšem nejsou to jenom pneumatiky,

Více

SKLADOVACÍ VĚŽ LOGIMAT. Výkonná technologie pro skladování a vychystávání drobných dílů

SKLADOVACÍ VĚŽ LOGIMAT. Výkonná technologie pro skladování a vychystávání drobných dílů ogimat SKLADOVACÍ VĚŽ LOGIMAT Výkonná technologie pro skladování a vychystávání drobných dílů Výhody Skladovací věž LogiMat Ergonomický a výkonný systém pro skladování a vychystávání drobných dílů LogiMat

Více

Jan Horák. Pilíře řešení

Jan Horák. Pilíře řešení Jan Horák Pilíře řešení Nová generace systémů Důsledek rozvoje a změn informatiky ve zdravotnictví: Nové technologie Výkonnost, mobilita, velikost monitorů, dotykové ovládání, vzdálené přístupy Nové možnosti

Více

Střežíme. pro vás. Nabídka služeb a profil společnosti. Bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí

Střežíme. pro vás. Nabídka služeb a profil společnosti. Bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí Bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí Střežíme pro vás Nabídka služeb a profil společnosti ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ Podnik zajišťující ostrahu majetku a osob Obsluha telefonní

Více

www.macte.cz www.supplypro.com

www.macte.cz www.supplypro.com AUTOMATIZOVANÉ SKLADOVÉ SYSTÉMY Listopad 2012 Kdo jsme. MACTE, spol. s r.o. Lautnerova 3171/4 787 01 ŠUMPERK CZECH REPUBLIC Naše společnost působí na trhu více než 20 let: Produkty: - distributor ochranných

Více

Damas Energy Systém pro řízení trhu

Damas Energy Systém pro řízení trhu Damas Energy Systém pro řízení trhu > Komplexní podpora obchodních a technických procesů provozovatelů přenosových soustav a operátorů trhů > Řízení bilance soustavy prostřednictvím podpůrných služeb >

Více

ekey TOCAnet Váš prst je Vašim klíčem

ekey TOCAnet Váš prst je Vašim klíčem ekey TOCAnet Váš prst je Vašim klíčem Biometrická síť SYSTÉM ŘÍZENÍ PŘÍSTUPU Představte si...... nový zaměstnanec nebude potřebovat klíče, karty ani kódy pro vstup do budovy společnosti.... centrální řízení

Více

Elektromobilita nejsou jen vozidla na elektřinu

Elektromobilita nejsou jen vozidla na elektřinu Elektromobilita nejsou jen vozidla na elektřinu Ing. Jan Vurm Siemens, s.r.o. Inteligence procesní infrastruktury 20.9.2012 Siemens 2012 IC MOL základ pro individuální dopravu šetrnou k životnímu prostředí

Více

Filip Navrátil PCS spol. s r.o. Divize DataGuard stánek 45 přízemí

Filip Navrátil PCS spol. s r.o. Divize DataGuard stánek 45 přízemí Řešení pro vaše e technologie, technologie pro vaše řešení Filip Navrátil PCS spol. s r.o. Divize DataGuard stánek 45 přízemí Skupina PCS Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem

Více

SECAR BOHEMIA, a.s. Firemní profil

SECAR BOHEMIA, a.s. Firemní profil SECAR BOHEMIA, a.s. SHERLOG SecurityCar Ing. Jiří Dufek SECAR BOHEMIA, a.s. SECAR BOHEMIA, a.s. Firemní profil Česká společnost, 100% v soukromém vlatnictví Společnost založena v roce 1992 v Československu

Více

Systém FuelOmat revoluční tankování paliva

Systém FuelOmat revoluční tankování paliva Systém FuelOmat revoluční tankování paliva FUELOMAT A.S. Naše společnost v současné době nabízí v České republice revoluční systém tankování paliva FuelOmat, který je odlišný od karetních systémů pro tankování

Více

Co je doma, to se počítá, aneb Jak ušetřit na komunikaci. Petr SOLNAŘ / Liberecká IS, a.s. Michal NOVÁK / SOITRON CZ, s.r.o. 12.6.

Co je doma, to se počítá, aneb Jak ušetřit na komunikaci. Petr SOLNAŘ / Liberecká IS, a.s. Michal NOVÁK / SOITRON CZ, s.r.o. 12.6. Co je doma, to se počítá, aneb Jak ušetřit na komunikaci. Petr SOLNAŘ / Liberecká IS, a.s. Michal NOVÁK / SOITRON CZ, s.r.o. 12.6.2008 VoIP Liberec Proč by se o telefony mělo starat IT? Případová studie

Více

DODÁVÁME VÍC NEŽ VÝROBKY Mgr. Václav Halama

DODÁVÁME VÍC NEŽ VÝROBKY Mgr. Václav Halama DODÁVÁME VÍC NEŽ VÝROBKY Mgr. Václav Halama Dlouhodobé partnerství poradenství sortiment Service služby partnerské smlouvy Skladové hospodářství Procesní analýzy Služby HARTMANN Zprostředkování dotací

Více

PRODEJ Prodej je pochopitelně základní funkcí pokladního systému. Systému MERCATOR umožňuje prodej realizovat ve 3 režimech:

PRODEJ Prodej je pochopitelně základní funkcí pokladního systému. Systému MERCATOR umožňuje prodej realizovat ve 3 režimech: MERCATOR Moderní pokladní systém od společnosti SICONET a.s. Co je MERCATOR MERCATOR je PC pokladní systém určený především maloobchodním a velkoobchodním prodejnám společností, jejichž podnikovým systémem

Více

Konferenční systém Bosch CCS 800 Ultro Přináší inovace...

Konferenční systém Bosch CCS 800 Ultro Přináší inovace... Konferenční systém Bosch CCS 800 Ultro Přináší inovace... 2 Konferenční systém CCS 800 Ultro...s využitím flexibilního řešení pro konference Jedinečná funkce digitálního záznamu a přehrávání ve formátu

Více

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ Indra je globální společnost, jejíž silnou stránkou jsou technologie, inovace a talent. Jako lídr ve svém odvětví poskytuje prvotřídní řešení s přidanou hodnotou

Více

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ Indra je globální společnost, jejíž silnou stránkou jsou technologie, inovace a talent. Jako lídr ve svém odvětví poskytuje prvotřídní řešení s přidanou hodnotou

Více

Electricity Meters Residential. Landis+Gyr E350 (ZMF/ZFF/ZCF100 S2) Flexibilní modularita Spolehlivost a zaměření na budoucí potřeby

Electricity Meters Residential. Landis+Gyr E350 (ZMF/ZFF/ZCF100 S2) Flexibilní modularita Spolehlivost a zaměření na budoucí potřeby Electricity Meters Residential Landis+Gyr E350 (ZMF/ZFF/ZCF100 S2) Flexibilní modularita Spolehlivost a zaměření na budoucí potřeby Rozšiřitelnost pro budoucí funkce Rozšiřitelnost pro budoucí komunikační

Více

Helios Easy. integrované řešení pro řízení

Helios Easy. integrované řešení pro řízení integrované řešení pro řízení Skupina ASSECO je jedním z nejvýznamnějších softwarových domů ve střední Evropě. Chcete držet své náklady více pod kontrolou? Potřebujete, aby vaše investice měly rychlou

Více

E-ŘEŠENÍ INTERNETOVÉ APLIKACE NAD SOFT-4-SALE

E-ŘEŠENÍ INTERNETOVÉ APLIKACE NAD SOFT-4-SALE E-ŘEŠENÍ E-řešení je společným názvem pro skupinu internetových nadstaveb. V systému Soft-4-Sale poskytují podporu e-řešením, která Vám pomohou s prodejem a propagací zboží a služeb na internetu. Systém

Více

Mnohostranné bezpečnostní řešení

Mnohostranné bezpečnostní řešení Mnohostranné bezpečnostní řešení Xesar Uzamykací systém pro komplexní použití Mnohostranné bezpečnostní řešení pro profesionální použití Systém Xesar je další inovací v nabídce společnosti EVVA. Tento

Více

K A M E R O V É S Y S T É M Y

K A M E R O V É S Y S T É M Y KAMEROVÉ SYSTÉMY V segmentu kamerových systémů jsme v roce 2012 udělali výrazný krok vpřed. Díky akvizici společnosti KH servis s více než 20 lety zkušeností jsme zkvalitnili služby a rozšířili své možnosti.

Více

DEN S FLEETEM SOFTWARE JAKO PODPORA SPRÁVY VOZOVÝCH PARKŮ 15. 5. 2013

DEN S FLEETEM SOFTWARE JAKO PODPORA SPRÁVY VOZOVÝCH PARKŮ 15. 5. 2013 DEN S FLEETEM SOFTWARE JAKO PODPORA SPRÁVY VOZOVÝCH PARKŮ 15. 5. 2013 ÚVOD SÍLÍCÍ SNAHA SNIŽOVAT FIREMNÍ NÁKLADY NÁKLADY NA POŘÍZENÍ A PROVOZ VOZIDEL MOHOU TVOŘIT JEJICH VÝZNAMNOU ČÁST DŮLEŽITÉ JE ZAJISTIT

Více

ATEUS - OMEGA Komunikační řešení pro malé a střední firmy

ATEUS - OMEGA Komunikační řešení pro malé a střední firmy ATEUS - OMEGA Komunikační řešení pro malé a střední firmy 2 varianty: - ATEUS - OMEGA Business - ATEUS - OMEGA Basic Propojení všech telekomunikačních služeb firmy Přímé propojení do sítí ISDN, GSM a VoIP

Více

Role datových schránek v elektronické komunikaci zdravotnických zařízení

Role datových schránek v elektronické komunikaci zdravotnických zařízení Role datových schránek v elektronické komunikaci zdravotnických zařízení Ing. Svetlana Drábková konzultant pro oblast zdravotnictví email: drabkova@datasys.cz Základní fakta o společnosti DATASYS Společnost

Více

Představení společnosti Dopravníky v Intralogistice Základní logistické procesy Příklady z praxe referenční projekty Souhrn, závěr

Představení společnosti Dopravníky v Intralogistice Základní logistické procesy Příklady z praxe referenční projekty Souhrn, závěr Představení společnosti Dopravníky v Intralogistice Základní logistické procesy Příklady z praxe referenční projekty Souhrn, závěr Logsys, spol. s r.o. Průmyslové aplikace Distribuční centra Letiště MANIPULACE

Více

OBSAH. Seminář 2010 Brno Strana 1 (celkem 17)

OBSAH. Seminář 2010 Brno Strana 1 (celkem 17) OBSAH A. STRUKTURÁLNÍ PLÁN X LOGISTICKÉ SYSTÉMY B. SYSTÉMY MANIPULACE A DOPRAVY PRO JEDNOTLIVÉ DRUHY MATERIÁLŮ. C. KONTEJNER A DOPRAVNÍ SYSTÉM D. VÝTAHY E. PNEUMATICKÝ DOPRAVNÍ SYSTÉM DOPRAVA ODPADU A

Více

MATERNA GmbH 2013 www.materna.de 1

MATERNA GmbH 2013 www.materna.de 1 MATERNA GmbH 2013 www.materna.de 1 O nás 1980 založena MATERNA. 1.400 zaměstnanců v 11 národních a 11 mezinárodních pobočkách v Evropě. 158 milionů Euro obrat v roce 2013. MATERNA působí úspěšně v oboru

Více

Projekt podnikové mobility

Projekt podnikové mobility Projekt podnikové mobility Cortado Corporate Server Jedno řešení pro firemní mobilitu IGNUM Telekomunikace s.r.o. Cortado Corporate Server Bezkonkurenční all-in-one řešení zahrnuje mobilní zařízení a správu

Více

Náš zákazník Henkel. Centrální uzel pro složité přepravní úkoly

Náš zákazník Henkel. Centrální uzel pro složité přepravní úkoly Náš zákazník Henkel Centrální uzel pro složité přepravní úkoly Shrnutí Přeprava zboží z různých míst v Evropě zákazníkům v Bulharsku, Rumunsku, Srbsku nebo Chorvatsku po nejjednodušší trase, v různých

Více

Telefonie VoIP. Multimedia Internet Intranet Radio TV. VISOCALL IP. IP komunikační systém pro zdravotnictví Výstavba systému

Telefonie VoIP. Multimedia Internet Intranet Radio TV. VISOCALL IP. IP komunikační systém pro zdravotnictví Výstavba systému Nouzové volání Telefonie VoIP Platební systém Multimedia Internet Intranet Radio TV.. VISOCALL IP IP komunikační systém pro zdravotnictví Výstavba systému Komunikační kanály systému Nouzové přivolání pomoci

Více

MEDIAKIT 2015 LOGISTICKÝ ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL. www.elogistika.info

MEDIAKIT 2015 LOGISTICKÝ ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL. www.elogistika.info MEDIAKIT 2015 LOGISTICKÝ ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL www.elogistika.info LOGISTICKÝ ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL PŘINÁŠÍME ZPRÁVY DO ČECH Nezávislý portál plný informací a společenských událostí pro všechny, kdo přicházejí

Více

BEZPEČNÁ SPRÁVA KLÍČŮ POMOCÍ HSM. Petr Dolejší Senior Solution Consultant

BEZPEČNÁ SPRÁVA KLÍČŮ POMOCÍ HSM. Petr Dolejší Senior Solution Consultant BEZPEČNÁ SPRÁVA KLÍČŮ POMOCÍ HSM Petr Dolejší Senior Solution Consultant OCHRANA KLÍČŮ A ZOKB Hlavní termín kryptografické prostředky Vyhláška 316/2014Sb. o kybernetické bezpečnosti zmiňuje: v 17 nástroj

Více

CRM. Integrujte Vaše aplikace Google do modulů Zoho: Mail, Calendar, Adwords, Analytics, Contacts...

CRM. Integrujte Vaše aplikace Google do modulů Zoho: Mail, Calendar, Adwords, Analytics, Contacts... Přehled modulů Zoho CRM Modul Zoho CRM Vám nabízí kompletní řešení v oblasti řízení vztahů se zákazníky s funkcemi, které lze individuálně přizpůsobit Vašim procesům. Každé pole lze kromě toho libovolně

Více

Komunikace Sestra-Pacient

Komunikace Sestra-Pacient Komunikace Sestra-Pacient Popis systému Systém Sestra-Pacient ALCAD je řešením pro komunikaci a řízení ošetřoven, který využívá technologii IP, a který pracuje jak po drátovém vedení, tak bezdrátově. Charakteristika

Více

Mezinárodní a vnitrostátní stěhování Stěhování na klíč

Mezinárodní a vnitrostátní stěhování Stěhování na klíč STĚHOVÁNÍ ALBOS MOVERS Mezinárodní a vnitrostátní stěhování Stěhování na klíč Způsob oslovení zákazníka - bezplatná inspekce/prohlídka stěhované zásilky - seznámení s požadavky klienta - informování klienta

Více

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector.

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. LEHKÉ A JEDNODUCHÉ Je vašim cílem udržení stálé teploty na dlouhé vzdálenosti s maximálním užitečným zatížením a minimálním prostojem? Jednotka Vector 1350 v sobě

Více

Infrastrukturní projekty. Jan Šnajdr

Infrastrukturní projekty. Jan Šnajdr Infrastrukturní projekty Jan Šnajdr Náš tým poskytující infrastrukturní poradenství je kompetenčním centrem finanční skupiny Erste Group Kdo jsme Největší poskytovatel finančních služeb ve střední Evropě

Více

Ceny typových instalací. Alarm Jablotron 100

Ceny typových instalací. Alarm Jablotron 100 Ceny typových instalací Alarm Jablotron 100 Vážený zákazníku, instalace elektronického zabezpečovacího systému JABLOTRON 100 je odbornou záležitostí, kterou by měly provádět pouze proškolené montážní

Více

ESI[tronic] základ moderní diagnostiky vozidel, techniky, údržby a servisu. Informace Obsah Rozsah. Výbava vozidel. Náhradní díly diesel

ESI[tronic] základ moderní diagnostiky vozidel, techniky, údržby a servisu. Informace Obsah Rozsah. Výbava vozidel. Náhradní díly diesel ESI[tronic] základ moderní diagnostiky vozidel, techniky, údržby a servisu Servisy mohou v budoucnu nabízet veškeré služby pro stále komplikovanější vozidla pouze s profesionálním diagnostickým a informačním

Více

Finanční služby SOB pro municipality

Finanční služby SOB pro municipality Finanční služby SOB pro municipality Rozšíření nabídky ČSOB pro municipality Využití předností a možností obchodních míst ČSOB a České pošty pro zlepšení kvality obsluhy municipalit Pobočková síť ČSOB

Více

TELEMEDICÍNA. ...kvalita provìøená medicínou

TELEMEDICÍNA. ...kvalita provìøená medicínou TELEMEDICÍNA...kvalita provìøená medicínou TruVidia Manager Chcete mít vše pod kontrolou? Efektivní možnosti pro komunikaci při každodenní klinické práci Digitální svět pokračuje ve vítězném pochodu na

Více

URL veřejné zakázky v elektronickém nástroji zadavatele Plzeňského kraje v E-ZAK: Dodatečné informace č. 4

URL veřejné zakázky v elektronickém nástroji zadavatele Plzeňského kraje v E-ZAK: Dodatečné informace č. 4 Nadlimitní veřejná zakázka zadávaná v otevřeném zadávacím řízení s názvem Systém sběru informací o průjezdu a měření rychlosti vozidel na území Plzeňského kraje URL veřejné zakázky v elektronickém nástroji

Více

People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše

People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše Hlavní funkce Řízení portfolia projektů Podpora pro Demand Management a prioritizaci Podpora pro rozhodování při plánování releasů aplikací Přehled

Více

Architektura ArchestrA Všechny systémy ve Vašem podniku pracují v souladu

Architektura ArchestrA Všechny systémy ve Vašem podniku pracují v souladu Architektura ArchestrA Všechny systémy ve Vašem podniku pracují v souladu Wonderware, Pantek (CS) s.r.o. Strana 2 Moderní průmyslová aplikační infrastruktura ArchestrA pro efektivní řešení v průmyslové

Více

Ochranný svaz autorský zefektivnil svou činnost s produktem Webtica HelpDesk na platformě Microsoft

Ochranný svaz autorský zefektivnil svou činnost s produktem Webtica HelpDesk na platformě Microsoft Microsoft Windows Server System Ochranný svaz autorský zefektivnil svou činnost s produktem Webtica HelpDesk na platformě Microsoft Přehled Země: Česká republika Odvětví: Služby, zábavní průmysl Vedení

Více

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE Vám přináší efektivní řešení servisu Vašeho vozového parku: Prokazatelné snížení nákladů na servis vozidel Provádění oprav a pravidelného

Více

AirKey. Klíčem je mobilní smartphone

AirKey. Klíčem je mobilní smartphone AirKey Klíčem je mobilní smartphone Tak dynamický jako Vše o systému AirKey jednoduché a přehledné vysvětlení. potřeby zákazníků AirKey Flexibilní přístupové řešení pro kancelářské prostory Moderní způsob

Více

DETEKCE DOPRAVY KLASIFIKACE VOZIDEL MONITORING DOPRAVNÍHO PROUDU

DETEKCE DOPRAVY KLASIFIKACE VOZIDEL MONITORING DOPRAVNÍHO PROUDU Road Traffic Technology DETEKCE DOPRAVY KLASIFIKACE VOZIDEL MONITORING DOPRAVNÍHO PROUDU BTTT modul SČÍTÁNÍ A KLASIFIKACE DOPRAVY BLUETOOTH MODUL PRO MONITOROVÁNÍ DOPRAVNÍHO PROUDU A DOJEZDOVÝCH ČASŮ Technologie

Více

Neomezená mobilita, jistota a nezávislost po celé Evropě. Karta MercedesServiceCard pro užitková vozidla.

Neomezená mobilita, jistota a nezávislost po celé Evropě. Karta MercedesServiceCard pro užitková vozidla. Neomezená mobilita, jistota a nezávislost po celé Evropě. Karta MercedesServiceCard pro užitková vozidla. ...s kartou MercedesServiceCard se dostanete dále! Lahůdky z Francie, solární panely z Německa,

Více

DAMAS POWER. Flexibilní řešení pro řízení výroby elektřiny a tepla

DAMAS POWER. Flexibilní řešení pro řízení výroby elektřiny a tepla DAMAS POWER Flexibilní řešení pro řízení výroby elektřiny a tepla > > Komplexní podpora obchodních a technických procesů provozovatelů tepláren a elektráren > > Plánování v různých časových řezech > >

Více

Spojení a kontakty: Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace

Spojení a kontakty: Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace Spojení a kontakty: Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace Ředitel: Ing. Josef Šorm Zástupci ředitele: Mgr. Jan Šimůnek

Více

Řešení potřeb veřejné správy pomocí velkých i malých BI systémů. Tomáš Jindřich Pavel Bobkov 19.9.2013

Řešení potřeb veřejné správy pomocí velkých i malých BI systémů. Tomáš Jindřich Pavel Bobkov 19.9.2013 Řešení potřeb veřejné správy pomocí velkých i malých BI systémů Tomáš Jindřich Pavel Bobkov 19.9.2013 Agenda 1) Požadavky organizací veřejného sektoru 2) Porovnání standardních a specializovaných BI 3)

Více

Fyzická bezpečnost. Téma: Ochrana proti odposlechu. Ing. Kamil Halouzka, Ph.D. kamil.halouzka@unob.cz

Fyzická bezpečnost. Téma: Ochrana proti odposlechu. Ing. Kamil Halouzka, Ph.D. kamil.halouzka@unob.cz Fyzická bezpečnost Téma: Ochrana proti odposlechu Ing. Kamil Halouzka, Ph.D. kamil.halouzka@unob.cz Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Projekt: Vzdělávání pro bezpečnostní systém státu

Více

KREDITCUS. centrální úhradový systém

KREDITCUS. centrální úhradový systém centrální úhradový KREDITCUS návrh řešení centralizovaného informačního a identifikačního u pro zajištění úhrad za služby poskytované univerzitou... požadované cíle projektu Základním cílem projektu je

Více

www.elvac.eu 21. dubna 2015, Brno Tomáš Gebauer

www.elvac.eu 21. dubna 2015, Brno Tomáš Gebauer 21. dubna 2015, Brno Tomáš Gebauer O společnosti Kdo jsme? Jsme součástí největší české inženýrské skupiny sdružené pod křídly VAE CONTROLS Group, a.s. Poskytujeme obchodně-technické a inženýrskododavatelské

Více

Projektové řízení jako základ řízení organizace

Projektové řízení jako základ řízení organizace Projektové řízení jako základ řízení organizace Aleš Chudý, ředitel divize IW ales.chudy@microsoft.com Technický seminář Bratislava 6.10.2008 Obsah Potřeby byznysu a IT Řešení EPM Microsoft EPM Optimalizační

Více

Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013.

Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013. Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013. Změna zákona o rozpočtových pravidlech Nový zákon č.501/2013, kterým se mění zákon 218/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech

Více

Chytrá systémová architektura jako základ Smart Administration

Chytrá systémová architektura jako základ Smart Administration Chytrá systémová architektura jako základ Smart Administration Ing. Petr Škvařil, Pardubický kraj Dipl. Ing.Zdeněk Havelka PhD. A-21 s.r.o. 1 Nepříjemné dotazy Jsme efektivní v provozování veřejné správy?

Více

3. Očekávání a efektivnost aplikací

3. Očekávání a efektivnost aplikací VYUŽÍVANÍ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ V ŘÍZENÍ FIREM Ota Formánek 1 1. Úvod Informační systémy (IS) jsou v současnosti naprosto nezbytné pro úspěšné řízení firem. Informačním ním systémem rozumíme ucelené softwarové

Více

Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013.

Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013. Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013. Změna zákona o rozpočtových pravidlech Nový zákon č.501/2013, kterým se mění zákon 218/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech

Více

Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013.

Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013. Změna zákona o rozpočtových pravidlech. Nové služby ČSOB pro municipality v r. 2013. Změna zákona o rozpočtových pravidlech Nový zákon č.501/2013, kterým se mění zákon 218/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech

Více

IBM Content Manager Collaboration Edition ECM služby pro IBM Lotus Quickr

IBM Content Manager Collaboration Edition ECM služby pro IBM Lotus Quickr IBM Content Manager Collaboration Edition ECM služby pro IBM Lotus Quickr 5/2010 IBM Content Manager Collaboration Edition O produktu IBM Content Manager Collaboration Edition IBM Content Manager Collaboration

Více

Identity Manager 4. Poskytujte okamžitý přístup ke zdrojům v rámci celého podniku

Identity Manager 4. Poskytujte okamžitý přístup ke zdrojům v rámci celého podniku Produktový leták Identity Manager 4 Ve vašem podniku probíhá neustálý boj s časově náročnými manuálně prováděnými procesy a strmě rostoucími náklady na obsluhu přístupů ke zdrojům v rámci celých systémů,

Více

Výzkumná potřeba (budoucí výzkumný projekt) 1) Název: Výzkum ochrany objektů a prostor malých letišť s mezinárodním provozem

Výzkumná potřeba (budoucí výzkumný projekt) 1) Název: Výzkum ochrany objektů a prostor malých letišť s mezinárodním provozem Návrh výzkumné potřeby státní správy pro zadání veřejné zakázky na projekt z programu veřejných zakázek ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích pro potřeby státní správy BETA Předkladatel - garant

Více

G4S. Komplexní řešení v oblasti bezpečnosti

G4S. Komplexní řešení v oblasti bezpečnosti G4S Komplexní řešení v oblasti bezpečnosti G4S ve světě Skupina G4S Plc. je světovou jedničkou v oboru bezpečnosti a zaujímá vůdčí roli v oblasti komplexních bezpečnostních řešení. Operuje ve 125 zemích

Více

CA AppLogic platforma typu cloud pro podnikové aplikace

CA AppLogic platforma typu cloud pro podnikové aplikace INFORMACE O PRODUKTU: CA AppLogic CA AppLogic platforma typu cloud pro podnikové aplikace agility made possible CA AppLogic je platforma na klíč založená na technologii cloud computing, která pomáhá podnikům

Více

Infrastruktura jako služba

Infrastruktura jako služba Infrastruktura jako služba Pavel Řezníček #19198 Jiří Šolc ICZ a. s. 20.9.2011 1 Agenda Outsourcing infrastruktury IaaS projekty Společná diskuze 2 Pavel Řezníček OUTSOURCING INFRASTRUKTURY 3 ICZ Plný

Více

CCS Monitor je vynikající řídící a kontrolní prostředek pro veškerá služební vozidla jak ve státní správě tak i v soukromém sektoru

CCS Monitor je vynikající řídící a kontrolní prostředek pro veškerá služební vozidla jak ve státní správě tak i v soukromém sektoru Obecný popis produktu CCS Monitor CCS Monitor je vynikající řídící a kontrolní prostředek pro veškerá služební vozidla jak ve státní správě tak i v soukromém sektoru systém je založen na využívání celosvětové

Více

Vitana a.s. monitoruje výrobní procesy všech 3 závodů pomocí systému MES Merz

Vitana a.s. monitoruje výrobní procesy všech 3 závodů pomocí systému MES Merz Vitana a.s. monitoruje výrobní procesy všech 3 závodů pomocí systému MES Merz Společnost Vitana a.s. je moderní potravinářskou firmou, která je součástí norského nadnárodního koncernu Rieber & Son. Od

Více

Case Study. google apps jako cesta k finančnímu ozdravení společnosti hlds

Case Study. google apps jako cesta k finančnímu ozdravení společnosti hlds Case Study google apps jako cesta k finančnímu ozdravení společnosti hlds KDO JE HLDS Hradecká lesní a dřevařská společnost se od roku 1994 zabývá velkoobchodem se dřevem. Hledá, nakupuje a následně prodává

Více

Multifunkční co-brandovaná městská karta Nabídka KB pro dopravce a municipality

Multifunkční co-brandovaná městská karta Nabídka KB pro dopravce a municipality JJ Mois Année Multifunkční co-brandovaná městská karta Nabídka KB pro dopravce a municipality Elektronické platby v dopravě 21.2.2008 Monika Truchliková, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví KB

Více

ARCHIVACE A SDÍLENÍ ZDRAVOTNICKÉ DOKUMENTACE V SOULADU S LEGISLATIVOU

ARCHIVACE A SDÍLENÍ ZDRAVOTNICKÉ DOKUMENTACE V SOULADU S LEGISLATIVOU ARCHIVACE A SDÍLENÍ ZDRAVOTNICKÉ DOKUMENTACE V SOULADU S LEGISLATIVOU PACS = BEZFILMOVÝ PROVOZ PICTURE ARCHIVING AND COMMUNICATING SYSTEM SYSTÉM PRO ARCHIVACI A DISTRIBUCI OBRAZOVÝCH DAT DICOM (Digital

Více