W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE"

Transkript

1 W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W UNIVERZÁLNÍ OPTICKÉ KABELY S VOLNOU SEKUNDÁRNÍ OCHRANOU 285 KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH045 Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH085 Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH125 Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH165 Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH245 KATEGORIE OM3 VLÁKNO 50µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH043 Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH083 Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH123 Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH163 Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH243 KATEGORIE OS2 / VLÁKNO 9µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE KOMPLETNÍ KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HSELS046TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HSELS086TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HSELS126TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HSELS166TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS246TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS046CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS086CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS126CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS166CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS246CG KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HSELS045TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HSELS085TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HSELS125TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HSELS165TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS245TG

2 286 W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE KOMPLETNÍ POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS045CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS085CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS125CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS165CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS245CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, LC HSELS045LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, LC HSELS085LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, LC HSELS125LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, LC HSELS165LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, LC HSELS245LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HSELS045FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HSELS085FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HSELS125FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HSELS165FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HSELS245FG KATEGORIE OM3 VLÁKNO 50µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HSELS043TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HSELS083TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HSELS123TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HSELS163TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS243TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS043CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS083CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS123CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS163CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS243CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, LC HSELS043LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, LC HSELS083LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, LC HSELS123LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, LC HSELS163LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, LC HSELS243LG KATEGORIE OS2 VLÁKNO 9µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS249TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS049CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS089CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS129CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS169CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS249CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, LC HSELS049LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, LC HSELS089LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, LC HSELS129LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, LC HSELS169LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, LC HSELS249LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HSELS049FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HSELS089FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HSELS129FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HSELS169FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HSELS249FG

3 W NÁSTĚNNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE KOMPLETNÍ KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HVTLA046TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HVTLA086TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HVTLA126TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HVTLA166TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HVTLA246TG KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HVTLA045TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HVTLA085TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HVTLA125TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HVTLA165TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HVTLA245TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HVTLA045CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HVTLA085CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HVTLA125CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HVTLA165CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HVTLA245CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HVTLA045FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HVTLA085FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HVTLA125FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HVTLA165FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HVTLA245FG KATEGORIE OS2 VLÁKNO 9µm KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HVTLA049TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HVTLA089TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HVTLA129TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HVTLA169TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HVTLA249TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HVTLA049CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HVTLA089CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HVTLA129CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HVTLA169CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HVTLA249CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HVTLA049FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HVTLA089FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HVTLA129FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HVTLA169FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HVTLA249FG 287 W SLUŽBY Svařování optického vlákna včetně proměření a protokolu (MM) HARBEIT Měření OTDR vlákno MM, včetně protokolu HARBEIT Svařování optického vlákna včetně proměření a protokolu (SM) HARBEIT Měření OTDR vlákno SM, včetně protokolu HARBEIT

4 288 W OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY DUPLEXNÍ KATEGORIE OM1 / VLÁKNO 62,5µm Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 1m HLP26TT01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 2m HLP26TT02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 3m HLP26TT03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 5m HLP26TT05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 10m HLP26TT10F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 1m HLP26TC01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 2m HLP26TC02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 3m HLP26TC03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 5m HLP26TC05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 10m HLP26TC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP26CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP26CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP26CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP26CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP26CC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP26LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP26LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP26LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP26LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP26LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 1m HLP26LT01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 2m HLP26LT02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 3m HLP26LT03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP26LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP26LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP26LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP26LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP26LL10F

5 W OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY DUPLEXNÍ POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM2 / VLÁKNO 50µm Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 1m HLP25TT01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 2m HLP25TT02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 3m HLP25TT03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 5m HLP25TT05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 10m HLP25TT10F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 1m HLP25TC01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 2m HLP25TC02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 3m HLP25TC03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 5m HLP25TC05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 10m HLP25TC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP25CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP25CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP25CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP25CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP25CC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 1m HLP25CF01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 2m HLP25CF02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 3m HLP25CF03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 5m HLP25CF05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 10m HLP25CF10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP25LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP25LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP25LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP25LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP25LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 1m HLP25LT01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 2m HLP25LT02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 3m HLP25LT03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 5m HLP25LT05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 10m HLP25LT10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP25LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP25LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP25LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP25LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP25LL10F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 1m HLP25RT01F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 2m HLP25RT02F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 3m HLP25RT03F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 5m HLP25RT05F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 10m HLP25RT10F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 1m HLP25RC01F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 2m HLP25RC02F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 3m HLP25RC03F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 5m HLP25RC05F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 10m HLP25RC10F 289

6 290 W OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY DUPLEXNÍ POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM3 / VLÁKNO 50µm Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP23CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP23CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP23CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP23CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP23CC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP23LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP23LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP23LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP23LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP23LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP23LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP23LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP23LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP23LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP23LL10F KATEGORIE OS2 / VLÁKNO 9µm Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 1m HLP29TT01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 2m HLP29TT02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 3m HLP29TT03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 5m HLP29TT05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 10m HLP29TT10F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 1m HLP29TC01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 2m HLP29TC02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 3m HLP29TC03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 5m HLP29TC05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 10m HLP29TC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP29CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP29CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP29CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP29CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP29CC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 1m HLP29CF01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 2m HLP29CF02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 3m HLP29CF03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 5m HLP29CF05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 10m HLP29CF10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP29LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP29LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP29LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP29LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP29LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP29LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP29LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP29LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP29LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP29LL10F

7 W PŘEDKONEKTOROVANÉ OPTICKÉ TRASY UNIVERZÁLNÍ KABEL KONEKTORY ST pro 4-vláknový optický kabel OM HLPSUTT045 pro 8-vláknový optický kabel OM HLPSUTT085 pro 12-vláknový optický kabel OM HLPSUTT125 Předkonektorovaný svazek 2x 24 konektorů, pro 24-vláknový optický kabel OM HLPSUTT245 KONEKTORY SC pro 4-vláknový optický kabel OM HLPSUCC045 pro 8-vláknový optický kabel OM HLPSUCC085 pro 12-vláknový optický kabel OM HLPSUCC125 Předkonektorovaný svazek 2x 24 konektorů, pro 24-vláknový optický kabel OM HLPSUCC245 KONEKTORY LC pro 4-vláknový optický kabel OM HLPSULL045 pro 8-vláknový optický kabel OM HLPSULL085 pro 12-vláknový optický kabel OM HLPSULL125 Předkonektorovaný svazek 2x 24 konektorů, pro 24-vláknový optický kabel OM HLPSULL245 UNIVERZÁLNÍ OPTICKÝ KABEL PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY Optický kabel univ. bez kov. elementů, 4x 50/125µm OM HLPSKON241 Optický kabel univ.bez kov. elementů, 8x 50/125µm OM HLPSKON242 Optický kabel univ.bez kov.elementů, 12x 50/125µm OM HLPSKON243 Optický kabel univ. bez kov. elementů, 24x 50/125µm OM HLPSKON245 VENKOVNÍ OPTICKÝ KABEL PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 4x 50/125µm OM HLPSKON211 Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 8x 50/125µm OM HLPSKON212 Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 12x 50/125µm OM HLPSKON213 Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 24x 50/125µm OM HLPSKON215 Ostatní typy vláken a konektorů na vyžádání 291 W PŘEDKONEKTOROVANÉ OPTICKÉ TRASY VNITŘNÍ KABEL KONEKTORY ST Předkonektorovaný svazek 2x 2 konektory, pro 2-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT025 pro 4-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT045 pro 8-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT085 pro 12-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT125 Ostatní typy vláken a konektorů na vyžádání

8 292 W PŘEDKONEKTOROVANÉ OPTICKÉ TRASY VNITŘNÍ KABEL POKRAČOVÁNÍ KONEKTORY SC Předkonektorovaný svazek 2x 2 konektory, pro 2-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC025 pro 4-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC045 pro 8-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC085 pro 12-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC125 KONEKTORY LC Předkonektorovaný svazek 2x 2 konektory, pro 2-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL025 pro 4-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL045 pro 8-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL085 pro 12-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL125 VNITŘNÍ BREAKOUT OPTICKÝ KABEL PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY Optický kabel vnitřní - breakout, 2x 50/125µm OM HLPSKON103 Optický kabel vnitřní - breakout, 4x 50/125µm OM HLPSKON105 Optický kabel vnitřní - breakout, 8x 50/125µm OM HLPSKON106 Optický kabel vnitřní - breakout, 12x 50/125µm OM HLPSKON107 Ostatní typy vláken a konektorů na vyžádání W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY SPOJKY ST ST kompletní včetně spojek, 4 vlákna HSELS04MTG kompletní včetně spojek, 8 vláken HSELS08MTG kompletní včetně spojek, 12 vláken HSELS12MTG kompletní včetně spojek, 16 vláken HSELS16MTG kompletní včetně spojek, 24 vláken HSELS24MTG SPOJKY SC SC kompletní včetně spojek, 4 vlákna HSELS04MCG kompletní včetně spojek, 8 vláken HSELS08MCG kompletní včetně spojek, 12 vláken HSELS12MCG kompletní včetně spojek, 16 vláken HSELS16MCG kompletní včetně spojek, 24 vláken HSELS24MCG

9 W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY POKRAČOVÁNÍ SPOJKY LC LC kompletní včetně spojek, 4 vlákna HSELS04MLG kompletní včetně spojek, 8 vláken HSELS08MLG kompletní včetně spojek, 12 vláken HSELS12MLG kompletní včetně spojek, 16 vláken HSELS16MLG kompletní včetně spojek, 24 vláken HSELS24MLG 293 W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE PRÁZDNÉ 19" FO vana, výsuvné čelo pro 24xST/FC, neosazená, výška 1U HSELS240TG 19" FO vana, výsuvné čelo pro 12xSC-D, neosazená, výška 1U HSELS240CG 19" FO vana, výsuvné čelo pro 12xLC-D, neosazená, výška 1U HSELS240LG Úchytka pro fixaci optického kabelu HSELSFTTDM W NÁSTĚNNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE PRÁZDNÉ Nástěnný FO rozvaděč pro max. 48xLC, 24xST/FC, 32xSC, IP HDFO900LCT W OPTICKÁ KAZETA Optická kazeta pro 24 svárů,držáky svárů, stohovatelná HLZPZCC005 Víčko k optické kazetě HLZPZCC HLZPZCD-02 W OPTICKÉ PIGTAILY KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m HLP06T002F HLP06C002F HLP06L002F HLP06F002F HLP05T002F HLP05C002F HLP05L002F HLP05F002F

10 294 W OPTICKÉ PIGTAILY POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM3 VLÁKNO 50µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m HLP03T002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m HLP03C002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m HLP03L002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m HLP03F002F KATEGORIE OS2 VLÁKNO 9µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m HLP09T002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m HLP09C002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m HLP09L002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m HLP09F002F W OPTICKÉ SPOJKY SINGLEMODE / MULTIMODE MULTIMODE MM Optická spojka ST ST, kovová HMOL Optická spojka SC SC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC čtyřplexní, plastová HMOL SINGLEMODE SM Optická spojka ST ST, kovová HMOL Optická spojka SC SC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC čtyřplexní, plastová HMOL Optická spojka FC FC, kovová HMOL W ZÁSLEPKY VOLNÝCH POZIC V OPTICKÉM ROZVADĚČI Plastová záslepka - ST/FC, černá Plastová záslepka SC-duplexní, černá Plastová záslepka SC-simplexní/LC-duplexní, černá HLZPZKBT01 HLZPZKBC01 HLZPZKBX01 W SYSTÉM URM ŘEŠENÍ PRO DATOVÁ CENTRA TECHNICKÉ PARAMETRY, CENA A DOSTUPNOST NA VYŽÁDÁNÍ

Kabeláž datová - optická

Kabeláž datová - optická 572 w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou a ochranou proti hlodavcům Kategorie OM2 - vlákno 50/125 μm Univerzální optický kabel

Více

Konfekcionované duplexní vlákna s těsnou ochranou a s různými typy konektorů v provedení vlákna Singlemode nebo Multimode

Konfekcionované duplexní vlákna s těsnou ochranou a s různými typy konektorů v provedení vlákna Singlemode nebo Multimode Konfekcionované duplexní vlákna s těsnou ochranou a s různými typy konektorů v provedení vlákna Singlemode nebo Multimode Optický Duplex Patchcord s různými typy konektorů (ST, LC, SC) dostupný jako jednovidový

Více

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy - Strukturované Kabelážní Systémy OPTICKÁ KABELÁŽ - pigtaily Optické pigtaily - multimode 50/125 m, OM2 P edem p ipravený a zakon eny optický konektor ST, SC, LC, multimode 50/125 m, kategorie OM2 s optickým

Více

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná krimpovací nástroje a konektory, epoxidové konektory 331 93 331 06 331 10 Bal. Obj.. Souprava s krimpovacími nástroji 1 331 93 Souprava obsahuje nástroje pro zalisování konektor ST, SC nebo LC. S pomocí

Více

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o.

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Trendy ve vývoji podnikových sítí Zvyšování rychlosti podnikových páteří

Více

STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU

STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU Nové typy stohovatelných FTTx rozvaděčů jsou určeny k jednoduché a efektivní distribuci optického signálu ve vnitřních prostorech,

Více

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B:

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Konsolidace LAN navýšení optických spojů (1GB) pro zajištění plné funkčnosti virtuálních serverů (5 Switchů) Konsolidace LAN navýšení optických

Více

Kabeláž datová - metalická

Kabeláž datová - metalická w TOOLLESS LINE - modulární řada Cat.6 A, Cat.6, Cat.5e - STP & UTP w TOOLLESS LINE - modulární řada - keystone moduly RJ45 stíněné Cat.6 A / Třída E A - Schrack Format A (SFA) 455 TOOLLESS LINE modul

Více

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky Konektory KON4/4 telefonní 4/4 KON6/2 telefonní 6/2 KON6/4 telefonní 6/4, licna KON6/4DR telefonní 6/4, drát KON6/6 telefonní 6/6 KON8/8 Cat 5e UTP, plochý kabel licna KON/8/8C5L Cat 5e UTP, kulatý kabel

Více

Předřadná optická vlákna

Předřadná optická vlákna Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu i servis optických tras pomocí optického reflektometru. Pokryje mrtvou zónu a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního u. Malé a lehké

Více

ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě. Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00

ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě. Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewartnet.cz www.hubersuhner.com Seminář Sítě FTTx v roce 2009, Brno 12. a

Více

Seminář Sítě FTTx v roce 2010

Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Nové komponenty nejen pro FTTH od Huber+Suhner Jiřina Špálová Bel Stewart, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewartnet.cz www.hubersuhner.com Komplexní řešení od

Více

Aplikace pro DIN lišty

Aplikace pro DIN lišty Telegärtner sází při rozvoji průmyslových komponent na STEADYTEC DataVoice Aplikace pro DIN lišty Rozbočovače a moduly STX pro montáž na DIN lištu 1 Chytrá řešení pro DIN lišty Pro strukturovanou kabeláž

Více

Příloha č. 1 - podrobný položkový rozpočet

Příloha č. 1 - podrobný položkový rozpočet Příloha č. - podrobný položkový rozpočet. Reinstalace datových rozvaděčů RD02 a TC0. RD02 a TC0 2. 3. RMA-45-A68- AAX-A RMA-45-A68- AAX-A 4. RAC-CH-X04-X3 Rozvaděč 45U stojanový 600x800 - pro kabeláž Rozvaděč

Více

Rozváděčový systém SLIDE do 19" stojanů

Rozváděčový systém SLIDE do 19 stojanů Rozváděčový systém SLIDE do 19" stojanů systém Slide do 19" stojanů Strana 1 Rozváděčový systém Slide sestává z řady 1U a 2U rozváděčů do 19" stojanů. Rozváděče 1U jsou standardně vybavovány (součást dodávky)

Více

Optické rozváděče 600 B2 600 B3

Optické rozváděče 600 B2 600 B3 služby Produktový Optické rozváděče 600 B2 600 B3 Produktový služby Rozvaděče řady 600B jsou určeny jsou určenu pro ukončování vláken vnitřních optických kabelů ve standardních rámech 19" a 21". Rozváděč

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 č. dokumentace: 209 27-01 Datum platnosti: 20.12.2010 Počet stran: 6 V20101220

Více

FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014

FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014 FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014 Náplň prezentace Zasazení optických rozvaděčů do kontextu optických sítí Zemní spojky co to je a k čemu se používají Co je ODF?

Více

Patchcordy, pigtaily, adaptéry

Patchcordy, pigtaily, adaptéry služby Produktový Patchcordy, pigtaily, adaptéry Strana 1 Produktový služby Patchcordy a pigtaily jsou dodávány v nepřeberném množství stovek různých variant délek, typů, konektorů, typů vláken a dalších

Více

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144 Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč HC 144 představuje univerzální řešení optického rozváděče pro široké

Více

Písemná zpráva zadavatele

Písemná zpráva zadavatele Zadavatel Úřední název zadavatele: Vězeňská služba České republiky IČO: 00212423 Sídlo/místo podnikání: Soudní 1672/1a 14067 Praha Specifikace VZ VZ: GŘ OI - aktivní prvky 2013 Druh zadávacího řízení:

Více

LOGO. TELMO a.s., Štěrboholská 560/73, 102 00 Praha 10 - Hostivař CENOVÁ NABÍDKA

LOGO. TELMO a.s., Štěrboholská 560/73, 102 00 Praha 10 - Hostivař CENOVÁ NABÍDKA LOGO Firma: TELMO a.s., Štěrboholská 560/73, 102 00 Praha 10 - Hostivař CENOVÁ NABÍDKA Optická kabelová trasa Jindřicha z Lipé - Sokolská, Zámecká Česká Lípa Datum: Vypracoval: Nabídka/ verze: 03.04.2015

Více

OPTICKÁ KABELÁŽ OM2 OS1. OM4 multimode OM3. OM1 multimode OM2 OM1. OM2 multimode. OS2 singlemode OM1 OM2 OM4 OM3 OS2. 275m max. 5km. 550m max.

OPTICKÁ KABELÁŽ OM2 OS1. OM4 multimode OM3. OM1 multimode OM2 OM1. OM2 multimode. OS2 singlemode OM1 OM2 OM4 OM3 OS2. 275m max. 5km. 550m max. 2 58 65 67 72 74 76 77 OPTICKÁ KABELÁŽ Optické káble Pigtaily Patch káble Adaptéry Patch panely a distribučné boxy Pomocný materiál Hrncová spojka Najnovšie vysokorýchlostné protokoly pre optické kabeláže

Více

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 UBNT: PoE napájení 15 V, 0.8 A PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15 V PoE injektor

Více

moduly rozváděče HC 144

moduly rozváděče HC 144 Speciální a zákaznické Speciální a zákaznické moduly rozváděče HC moduly rozváděče HC Prázdné moduly Osazené moduly Plug&Play moduly Splitterové moduly Strana odulární optický rozváděč OFA HC pro svoji

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 07/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, nové číslo našeho informačního bulletinu přináší řadu

Více

Optické kazety do spojek a rozváděčů 3M

Optické kazety do spojek a rozváděčů 3M služby Produktový Optické kazety do spojek a rozváděčů 3M Produktový list Produktový služby představují univerzální systém optických kazet používaných do organizérů optických spojek a optických rozváděčů

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Excellence in Connectivity Solutions Komunikace Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011 Title of Presentation 2 Vysokohustotní SAN Management Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 11/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR

POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR W KOMPAKTNÍ ŘADA KATEGORIE 5 W DATOVÁ ZÁSUVKA KOMPAKTNÍ KATEGORIE 5 251 Datová zásuvka,2xrj-45 Cat.5 STP pod omítku, RAL 9010 9004840277876 HSEDG2UW5F Datová zásuvka, 2xRJ-45 Cat.5 UTP pod omítku, 9004840374261

Více

Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu

Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu Zadavatel Úřední název zadavatele: ÚSTŘEDNÍ VOJENSKÁ NEMOCNICE - Vojenská fakultní nemocnice PRAHA IČO: 61383082 Sídlo/místo

Více

Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha

Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha Agenda Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha Venkovní závěsné FTTH řešení Aeroclick Pavel Both Sítě FTTx v roce 2019 Manažer obchodní a produktové podpory KABEL Trade Praha s.r.o.

Více

Vysokokapacitní optický HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1

Vysokokapacitní optický HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární Optický rozváděč modulární HC 144 HC 144 Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč HC 144 představuje univerzální řešení optického rozváděče pro široké spektrum

Více

The end to end network cabling solution KATALOG PRODUKTŮ OPTICKÉ SÍTĚ METALICKÉ SÍTĚ TELEFONNÍ SÍTĚ. 1<

The end to end network cabling solution KATALOG PRODUKTŮ OPTICKÉ SÍTĚ METALICKÉ SÍTĚ TELEFONNÍ SÍTĚ.   1< The end to end network cabling solution KATALOG PRODUKTŮ OPTICKÉ SÍTĚ METALICKÉ SÍTĚ TELEFONNÍ SÍTĚ www.ctnetcable.com 1 Rozdělení metalických sítí Max. přenosová rychlost Potřebná šířka přenosového pásma

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Excellence in Connectivity Solutions Konektivita v datacentrech Excellence in Connectivity Solutions October 2011 MPO & MTP Connector Technology 2 Technologie MPO & MTP konektorů Excellence in Connectivity

Více

Optická vlákna na všech úrovních jsou typu G.652.D nebo G.657.A. Optická vlákna v patch kabelech ve všech úrovních 0 až 4 jsou typu G.657.

Optická vlákna na všech úrovních jsou typu G.652.D nebo G.657.A. Optická vlákna v patch kabelech ve všech úrovních 0 až 4 jsou typu G.657. Řešení FTTH PON pro bytové domy., na základě využití nejpokročilejších technologií, nabízí zákazníkovi komplexní návrh a realizaci optických sítí FTTx na bázi PON (Passive Optical Network), která umožňuje

Více

Montážní návod optických rozváděčů řady LGX

Montážní návod optických rozváděčů řady LGX Montážní návod optických rozváděčů řady LGX Před zahájením instalace důkladně prostudujte tento návod. LSC2U - 024/5 Rozváděče řady řady LGX jsou konstruovány jako modulární stavebnice. Fiber Optic Shelf

Více

10. března 2011 Brno, Česká republika

10. března 2011 Brno, Česká republika 10. března 2011 Brno, Česká republika (6. ročník) info@profiber.eu www.profiber.eu Již tradiční, jedinečná akce v Brně. ukázka novinek v technologii mikrotrubiček, předvedení dovednosti montážních skupin,

Více

Komponenty pro datové rozvody

Komponenty pro datové rozvody www.moeller.cz Komponenty pro datové rozvody Rozváděče a pasivní prvky pro datové rozvody. Výběrová pomůcka Platnost od 1. 6. 2008 Datové rozváděče 10 a 19 a jejich příslušenství Pasivní prvky pro datové

Více

Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2

Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Optický splitterový koncentrátor SDF HC 432 Strana 1 Optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Optický splitterový koncentrátor High Capacity

Více

BULLETIN 7/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom

BULLETIN 7/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom BULLETIN 7/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom OPTICKÉ 19 ODF ROZVADĚČE Optické ODF rozvaděče jsou určeny k uložení optických konektorů a svárů ve vnitřním prostředí.

Více

i4wifi a.s. produktové novinky říjen 2008

i4wifi a.s. produktové novinky říjen 2008 i4wifi a.s. produktové novinky říjen 2008 Soundwin: VoIP PBX ústředna (1x WAN, 1x LAN, IPPBX) Podporuje protokol SIP. Export výpisů hovorů do CSV. Hlasová schránka pro každou linku. Zabudovaný router.

Více

Pøíslušenství systémù LCS

Pøíslušenství systémù LCS Pøíslušenství systémù LCS telefonní patch panely, bloky pro konfigurované propojovací kabely a pasivní rozboèovaèe 327 09 327 08 327 33 Bal. Obj.. Telefonní patch panely Dodávány v etn upev ovacího materiálu.

Více

POLOŽKOVÝ ROZPOČET ROZPOČTOVÉ NÁKLADY

POLOŽKOVÝ ROZPOČET ROZPOČTOVÉ NÁKLADY POLOŽKOVÝ ROZPOČET Rozpočet 1477.08.Z0 JKSO 828.89 Objekt SKP 08 Měrná jednotka m Stavba Počet jednotek 0 1477 Venkovní sportoviště Náklady na m.j. 0 Projektant Ing. Zbyněk Kabelík Typ rozpočtu Zpracovatel

Více

Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19" stojanů. Montážní návod

Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19 stojanů. Montážní návod Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19" stojanů Montážní návod Rozvaděčový systém SLIDE představuje ekonomickou řadu výsuvných 1U a 2U optických rozváděčů. Rozváděče jsou vybaveny kazetovým systémem upevňovaným

Více

HUBER+SUHNER AG. Švýcarsko. Historie : 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG.

HUBER+SUHNER AG. Švýcarsko. Historie : 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG. Historie : AG Švýcarsko 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG. Net Sales 2005 : 567 Mio CHF Employees worldwide : 2751 Řešení pro FTTH sítě FTTH

Více

Optický distribuční. sloupový rozváděč. OFAPole DB24

Optický distribuční. sloupový rozváděč. OFAPole DB24 Optický distribuční Produktový sloupový rozváděč OFAPole DB24 Inovace optických sítí Strana 1 Produktový služby Optický distribuční sloupový rozváděč OFAPole DB24 představuje řešení vnějšího optického

Více

3M SCM Organizéry T1, T2, T3

3M SCM Organizéry T1, T2, T3 3M SCM Organizéry T1, T2, T3 Produktový list 3M SCM Organizer SCM Organizéry jsou nosníky standardních optických kazet 3M kombinované se zásobníky rezerv vláken, které jsou používány ve spojkách a rozváděčích

Více

Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2. Produktový list. zásuvky. Rozváděče

Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2. Produktový list. zásuvky. Rozváděče Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2 Produktový list Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2 je navržen jako univerzální vnější/ vnitřní plastový rozváděč. Rozvaděč je určen k montáži na zeď nebo sloup.

Více

INFORMACE Z TRHU 01/2013. Vážení obchodní partneři a přátelé, Aktuální situace rozvoje optiky na evropských trzích

INFORMACE Z TRHU 01/2013. Vážení obchodní partneři a přátelé, Aktuální situace rozvoje optiky na evropských trzích 01/2013 Vážení obchodní partneři a přátelé, v prvním vydání našeho informačního bulletinu v tomto roce mi dovolte poděkovat Vám za dosavadní spolupráci a vyjádřit přesvědčení, že rok 2013 přinese na trh

Více

Sítě FTTx v roce motto: NGA ve vlákně nebo ve vzduchu ʺ. 11.Ročník mistrovství světa v mikrotrubičkování

Sítě FTTx v roce motto: NGA ve vlákně nebo ve vzduchu ʺ. 11.Ročník mistrovství světa v mikrotrubičkování Sítě FTTx v roce 2015 motto: NGA ve vlákně nebo ve vzduchu ʺ odborný partner 11.Ročník mistrovství světa v mikrotrubičkování Opět jsme to stihli ještě se nekope do země. Rezervujte si termín v kalendáři

Více

MISTROVSTVÍ SVĚTA V MIKROTRUBIČKOVÁNÍ (5. ročník)

MISTROVSTVÍ SVĚTA V MIKROTRUBIČKOVÁNÍ (5. ročník) (5. ročník) 18. března 2010 Brno, Česká republika Již tradiční, jedinečná akce v Brně. ukázka novinek v technologii mikrotrubiček, předvedení dovednosti montážních skupin, či jednotlivců, příležitost montážním

Více

HITRONIC. Optické systémy přenosu dat

HITRONIC. Optické systémy přenosu dat Plastové optické kabely (POF) 444 Skleněné optické kabely s plastovým optickým pláštěm (PCF) 454 Skleněné optické kabely (GOF) 455 GOF-Jumper a Pigtaily 464 Připojovací technika GOF 466 HITRONIC Optické

Více

Montážní návod kazet LT1B

Montážní návod kazet LT1B Montážní návod kazet LT1B 636-299-103-52 Instruction Sheet Krok 1 Popis kazety Kazeta LT1B Kryty vstupů Kovová základna pojezdu Držáky svarů (F/F) nebo ribbonů (MF/MF) Samolepka Obrázek 1. Kazeta LT1B

Více

14. března 2013 Brno, Česká republika

14. března 2013 Brno, Česká republika 14. března 2013 Brno, Česká republika (8. ročník) info@profiber.eu www.profiber.eu Již tradiční, jedinečná akce v Brně. ukázka novinek v technologii mikrotrubiček, předvedení dovednosti montážních skupin,

Více

Produktová prezentace. FT Fiber Tray

Produktová prezentace. FT Fiber Tray Produktová prezentace FT Fiber Tray Fiber Tray - přehled součástí Tělo Dvoudílný systém ukotvení Patchcordové vyvazovací rameno Čelo s adaptery Tělo - vlastnosti Chráněný vstupní bod pro miniflex trubičku

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 05/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v aktuálním květnovém vydání našeho bulletinu Vás chceme informovat

Více

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both Organizace optických vláken v FTTH sítích Pavel Both Prezentace firmy Vznik v roce 2003 se zaměřením na prodej telekomunikačních technologií Od roku 2010 smluvní partner Telefónica Czech Republic, a.s.

Více

W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD

W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD KOMPETENCE ZAVAZUJE. W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD Výklopné boční díly Prázdné porty pro moduly TOOLLESS Prostor pro napájecí zásuvku - příklad osazení STRANA 1/5 w SCHRACK-INFO

Více

Zadávací dokumentace Příloha č. 1 Technická specifikace předmětu plnění Nákup univerzálního kabelážního systému a rozvaděčů pro DC. Obsah...

Zadávací dokumentace Příloha č. 1 Technická specifikace předmětu plnění Nákup univerzálního kabelážního systému a rozvaděčů pro DC. Obsah... Obsah Obsah... 1 1 Předmět zakázky... 2 2 Technická specifikace... 2 2.1 Systém kabelových tras... 2 2.1.1 Systém drátěných kabelových roštů... 2 2.1.2 Systém plastových žlabů... 3 2.2 Popis univerzálního

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti.

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 6/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

6. Spojovací materiál

6. Spojovací materiál 6. Spojovací materiál 6. 1 Optické konektory Nejčastěji způsob ukončování vláken optických kabelů je pomocí optických konektorů. Používají se pro připojení optických vláken a kabelů ke koncovým zařízením,

Více

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky Konektory KON4/4 telefonní 4/4 KON6/2 telefonní 6/2 KON6/4 telefonní 6/4, licna KON6/4DR telefonní 6/4, drát KON6/6 telefonní 6/6 KON8/8 Cat 5e UTP, plochý kabel licna KON/8/8C5L Cat 5e UTP, kulatý kabel

Více

RBA - DĚLENÉ. RBA dělené

RBA - DĚLENÉ. RBA dělené RBA dělené 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 011 1 1 RBA - DĚLENÉ Dvoudílný rozvaděč RBA je velmi úspěšnou verzí nástěnných rozvaděčů. Otvíratelné části rozvaděče umožňují snadný přístup

Více

OPTICKÝ VÝKONOVÝ TESTER

OPTICKÝ VÝKONOVÝ TESTER SKS MANUÁL STRUKTUROVANÝ KABELÁŢNÍ SYSTÉM OPTICKÝ VÝKONOVÝ TESTER Měřící sada FO4-WSMDSDsc VARIANT plus, spol. s.r.o., U Obůrky 5, 674 01 TŘEBÍČ, tel.: 565 659 600 technická linka 777 55 77 02 (pracovní

Více

Přehled produktů. Complete Service - Powerful Solution

Přehled produktů. Complete Service - Powerful Solution Přehled produktů Complete Service - Powerful Solution ANTÉNNÍ SYSTÉMY PRO BEZDRÁTOVOU KOMUNIKACI RF kabely a kabely pro Remote Radio Heads (RRH) a příslušenství - Nízkoútlumové koaxiální kabely CELLFLEX

Více

RISER technologie FTTH s výrobky MICOS

RISER technologie FTTH s výrobky MICOS s výrobky MICOS OBSAH Varianta Domovní box Varianta Sdílená infrastruktura Varianta Splitterová Varianta Poschoďový rozvaděč Instalace RISER kabelu Jednotlivé komponenty Montážní nářadí 2 Vnitřní instalace

Více

POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ.ČÍSLO Bytové rozvodnice - zapuštěné a do dutých stěn, plechové dveře, RAL 9016

POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ.ČÍSLO Bytové rozvodnice - zapuštěné a do dutých stěn, plechové dveře, RAL 9016 906 w Schrack 4 Home - Multimediální systém w Bytové rozvodnice - zapuštěné a do dutých stěn Bytové rozvodnice - zapuštěné a do dutých stěn, plechové dveře, RAL 9016 Rozvodnice zapuštěná, 1-řadá, plné

Více

Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529

Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529 Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529 2529 představují alternativu tradičního svaru. Mechanický spoj vláken 3M Fibrlok II 2529 je použitelný jak pro vlákna v 250µm primární ochraně, tak pro vlákna v

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX č. dokumentace: 212 16 Tato uživatelská příručka obsahuje: Návod pro montáž,

Více

RBA dělené. RBA - dělené. Dvoudílný svařovaný nástěnný rozvaděč. IP30, nosnost 30 kg

RBA dělené. RBA - dělené. Dvoudílný svařovaný nástěnný rozvaděč. IP30, nosnost 30 kg RBA dělené RBA - dělené Dvoudílný svařovaný nástěnný rozvaděč. IP30, nosnost 30 kg 125 RBA dělené Vysoká pevnost konstrukce Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 07/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v tomto bulletinu Vám zasíláme nejnovější informace o našich

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS 02/2015 Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS 02/2015 Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 02/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v tomto bulletinu Vám zasíláme nejnovější informace

Více

Montážní návod rozváděčů 600 B

Montážní návod rozváděčů 600 B Montážní návod rozváděčů 600 B Před zahájením instalace důkladně prostudujte tento návod. Rozváděče řady 600B jsou navrženy jako modulární stavebnice, umožňující ukončení až 24 vláken na konektorech ST,

Více

Základní nářadí na optické sítě. Nářadí

Základní nářadí na optické sítě. Nářadí Základní nářadí na optické sítě Katalogový list obsahuje základní nářadí pro práci s optickými kabely, HDPE chráničkami pro optické sítě a mikrotrubičkami. Katalog je členěn na část popisující nářadí na

Více

RBA DĚLENÉ. RBA dělené

RBA DĚLENÉ. RBA dělené 1 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 000 0 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1 0 111 RBA DĚLENÉ Datový a telekomunikační rozvaděč je velmi úspěšnou verzí dvoudílných rozvaděčů. Otvíratelné části

Více

FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení

FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení RLC Praha a.s. FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení Ing. Jaromír Šíma sima@rlc.cz www.rlc.cz 1 RLC Praha a.s. 2 FTTH Prakticky 1 Jaký je nejlepší způsob Cena je jako vždy až na prvním místě Je třeba

Více

MPO/MTP konektor. MPO/MTP konektor

MPO/MTP konektor. MPO/MTP konektor Řešení optických přípojek v datacentru s konektory MPO Ing. Jaromír Šíma Sítě FTTx v roce 2019 Optické konektory FOCIS - ANSI/TIA/EIA-604-x (Fiber Optic Connector Intermateability Standard) FOCIS number

Více

Optické rozvaděče a boxy MICOS

Optické rozvaděče a boxy MICOS Rozdělení optických rozvaděčů 1. Vnitřní ( nástěnné boxy ) 2. Venkovní ( nástěnné boxy, pilířové boxy, sloupové boxy ) Kritérium pro výběr rozvaděčů -Teplotní rozsah - UV odolnost - Nárazu odolnost IK

Více

Requirements Specification Document (RSD)

Requirements Specification Document (RSD) Institute of Physics ASCR, v. v. i. Na Slovance 2 182 21 Prague 8 eli-cz@fzu.cz www.eli-beams.eu Klasifikace Dokumentu BL - Restricted for internal use TC ID / Revize 00123259 / D Status Dokumentu Document

Více

PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES

PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ORM 1 ACCESSORIES FOR ORM 1 1 2 3 4 5 12 11 10 9 8 7 6 491797 Těsnění ORM 1 (IP 54) / Sealing ORM 1 (IP 54) 1 491818 Krabička pro uložení rezerv / Box for placement of reserves 80 80

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Dobrovolné elektronické dražby vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb., v platném znění, Bod 1.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Dobrovolné elektronické dražby vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb., v platném znění, Bod 1. č.j. 0745 D 000018 / 15 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dobrovolné elektronické dražby vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb., v platném znění, Bod 1. Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné elektronické.

Více

SOŠ strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527. Zadavatel: Registrační číslo projektu, Název Grantového programu:

SOŠ strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527. Zadavatel: Registrační číslo projektu, Název Grantového programu: Příloha č. 6B zadávací dokumentace Zadavatel: Registrační číslo projektu, Název Grantového programu: Název projektu: SOŠ strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 57 CZ.1.07/1.1.1/01.0009, Operační

Více

Bulletin. micos.cz 01/2016. Vážení obchodní partneři a přátelé, WE HOLD NETWORKS

Bulletin. micos.cz 01/2016. Vážení obchodní partneři a přátelé, WE HOLD NETWORKS 01/2016 Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, s prvním číslem našeho informačního zpravodaje v tomto roce

Více

Bezpečnost síťové infrastruktury Panduit NISS - s námi je to snadné (komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001)

Bezpečnost síťové infrastruktury Panduit NISS - s námi je to snadné (komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001) Bezpečnost síťové infrastruktury Panduit NISS - s námi je to snadné (komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001) Verze 1.30 NISS - Network Infrastructure Security Solution Rozvoj technologií

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, ANGA COM 2014

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, ANGA COM 2014 Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 06/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu

Více

Zkušenosti HUBER+SUHNER s budováním FTTH. Dánsko 2007

Zkušenosti HUBER+SUHNER s budováním FTTH. Dánsko 2007 Bel Stewart Net s.r.o. Zkušenosti HUBER+SUHNER s budováním FTTH Dánsko 2007 Jiřina Špálová Současnost Dánsko 129 projektů FTTx (cca 1,4 mil koncových uživatelů) Telekomunikační společnosti, veřejně prospěšné

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 08/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

DataVoice Systémové komponenty pro strukturovanou kabeláž

DataVoice Systémové komponenty pro strukturovanou kabeláž SÍŤOVÉ KOMPONENTY KOAXIÁLNÍ KONEKTORY KABELOVÁ KONFEKCE PŘESNÉ SOUSTRUŽENÉ DÍLY PLASTOVÉ DÍLY PRŮMYSLOVÁ ELEKTRONIKA DataVoice Systémové komponenty pro strukturovanou kabeláž Jednoduché projektování s

Více

Spojka COYOTE In-Line RUNT. Spojky

Spojka COYOTE In-Line RUNT. Spojky Spojka COYOTE InLine RUNT Spojka COYOTE InLine RUNT COYOTE InLine Runt je optická spojka určená pro distribuční metropolitní a přístupové sítě. Ploché těleso spojky umožňuje její snadnou montáž na stěnu,

Více

Budoucnost průmyslových konektorů. DataVoice. STX-Industry. Průmyslová platforma konektorového spojení

Budoucnost průmyslových konektorů. DataVoice. STX-Industry. Průmyslová platforma konektorového spojení Budoucnost průmyslových konektorů DataVoice STX-Industry Průmyslová platforma konektorového spojení 1 Revoluční platforma pro průmyslové konektory Ať už se jedná o kabeláž v továrnách, ve strojích nebo

Více

RNA. RNA - hybridní rozvaděč. Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05

RNA. RNA - hybridní rozvaděč. Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 - hybridní rozvaděč Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05 163 Výklopné boční panely Boční nosné panely na obou stranách

Více

Panduit NISS - komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001. Verze 1.20 - určena odbornou veřejnost.

Panduit NISS - komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001. Verze 1.20 - určena odbornou veřejnost. Panduit NISS - komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001 Verze 1.20 - určena odbornou veřejnost. NISS - Network Infrastructure Security Solution Rozvoj technologií je rozhodujícím předpokladem

Více

Katalog 2008 Nexans Cabling Solutions

Katalog 2008 Nexans Cabling Solutions Katalog 2008 Nexans Cabling Solutions Světový expert na kabely a kabelážní systémy Skupina Nexans : O společnosti Skupina Nexans je přední světový výrobce v oblasti kabelážního průmyslu, nabízející rozsáhlou

Více

Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet

Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet Bel Stewart s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewart.cz www.hubersuhner.com Jan Fulín Roman Pinc Optické komunikace 2010 21.-22. října 2010

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 09/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, nové číslo našeho informačního bulletinu přináší řadu

Více

Školení vláknová optika JARO 2014

Školení vláknová optika JARO 2014 Alternetivo s.r.o. WWW.ALTERNETIVO.CZ Školení vláknová optika JARO 2014 Část 4. optické konektory a způsoby konektorování Optický konektor Optická spojka (coupling, connector adapter) Ferrule 2,5mm tělo

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS 10/2015 Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom

micos.cz WE HOLD NETWORKS 10/2015 Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 10/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš

Více

ANTÉNNÍ SYSTÉMY PRO BEZDRÁTOVOU KOMUNIKACI

ANTÉNNÍ SYSTÉMY PRO BEZDRÁTOVOU KOMUNIKACI ANTÉNNÍ SYSTÉMY PRO BEZDRÁTOVOU KOMUNIKACI Antény a anténní komponenty pro mobilní komunikace - Antény pro základnové stanice sítí: GSM, GSM-R, CDMA, UMTS, LTE - Systémy pro dálkové nastavení elektrického

Více

KATALOG NÁŘADÍ A POMŮCEK

KATALOG NÁŘADÍ A POMŮCEK KATALOG NÁŘADÍ A POMŮCEK NÁSTROJE PRO DĚLENÍ A PÁRANÍ KABELŮ. FACC-RP-UCC kleště pro dělení optického kabelu cena: 1 496 Kč FACC-JACKET-STRIPPER-01 nástroj na odpláštění kabelu 6-28 mm cena: 1 584 Kč FACC-RP-ACS-2

Více