Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue"

Transkript

1 Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 /

2 2

3 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že za ilustrovanou stranou následuje textová strana. Na textové straně jsou tyto kolonky: A A A A F 500H 5 A - označení skupiny 1 - číslo položky katalogu 2 - název součásti, rozměr 3 - objednací číslo 4 - ČSN 5 - počet kusů do sestavy V obrazové části katalogu znamená: 1 - pozice dílu 1- označení rozpadajícího se dílu 1 - označení sestavy Při objednávce náhradních dílů uveďte vždy: - typ a výrobní číslo stroje - objednací číslo (kolonka 3) - přesný název součásti a počet kusů Objednávku zašlete na adresu: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic TEL.FAX: Výrobní závod stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků. Proto si vyhrazuje možnost změn na strojích i v dokumentaci. 3

4 Anweisung für die Bestellung von Ersatzteilen Dieser Katalog umfasst die Ersatzteile und deren Zusammenbau in Montagegruppen. Der Katalog ist so ausgeführt, dass jeweils nach der Bildseite die Textseite folgt. Die Textseite gibt die Bildnummer: A A A A F 500H 5 A - Bennenung der Gruppe 1 - Die Positionennummer des Katalogs 2 - Die genaue Bennenung des Bestandteils, Dimension 3 - Bestellnummer 4 - CSN 5 - Stückzahl Im Bildnachtrag des Katalogs wird angegeben: 1 - Teilposition 1 - Zerlegens Teil 1 -Bezeichnung der Zusammensetzung Bei jeder Bestellung von Ersatzteilen führen Sie bitte an: - Type der Maschine und die Herstellungsnummer der Maschine - Bestellnummer - Die genaue Bennenung des Bestandteile und Stückzahl Die Bestellung an die Adresse: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic TEL.FAX: Das Herstellerwerk vervollkommnet ständing seine Ergzeugnisse aufgrund von Erfahrungen beim Betriebseinsatz sowie von neuesten Erkenntnissen. Deshalb behält er sich das Recht vor, Änderrungen an den Maschinen wie auch in der Begleitdokumentation vorzunehmen. 4

5 Instructions for ordering spare part This catalogue contains a specification of the spare parts and their arrangement in individual assembling groups. The catalogue is arranged so that after each illustrated page follows the respective text-page. The text includes the following: A A A A F 500H 5 A - Designation of group 1 - Number of catalogue item 2 - Exact denomination of part, dimension 3 - Ordering number 4 - CSN 5 - Number of pieces It is specified in the figure supplement of the catalogue: 1 - part position 1 - dismantled piece 1 - assembly designation When ordering spare parts, please, always state : - Type of machine and serial number of machine - Ordering number - Exact denomination of part and number of pieces Send your order to: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic TEL.FAX: The manufacturers continuously improve their products on the basis of experience gained in the course of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifying the machine as well as the respective documentation 5

6 F 500 H Obsah 6

7 INHALT OBSAH CONTENS F 500H 1A Fréza na pařezy F Baumstumpträse Stump Cutter 1B Fréza na pařezy F Baumstumpträse Stump Cutter 2 Rám F Rahmen Frame 3 Zadní náprava F Hintensrachse Rear axle 4 Přední náprava F Vorderachse Front axle 5 Kola Räder Wheels 5A Kola - dvojmontáž Räder - zweirädrig Wheels dual - tired 6 Rameno kotouče F Arm des Rades Arm of disc 61 Motor 27HP F Motor Engine 61A Motor 38HP F Motor Engine 611 Čerpadlo s deskou F Pumpe mit Platte Pump with plate 62 Řezací kotouč F Schneidscheibe Cutting disc 62A Řezací kotouč Multi-Tip F Schneidscheibe Cutting disc 7 Otočný panel F Drehpaneel Turnable panel 71 Rozvaděč F Verteiler Switchboard 8 Kapota F Haube Cowl 9 Nádrž hydrauliky F Behälter der Hydraulik Tank of hydraulics 10 Hydraulický obvod F Hydraulischer Kreis Hydraulic circuit 11 Elektrovýzbroj F Elektroinstallation Electric installation 7

8 F 500 H 1A 8

9 1A Baumstumpträse Fréza na pařezy Stump Cutter F 500H 1 Rám F Rahmen Frame 2 Zadní náprava F Hinterachse Rear axle 3 Přední náprava F Vordereachse Front axle 4 Čep nápravy F Bolzen Pin 5 Šroub M10x ČSN Podložka 10, ČSN Podložka ČSN Hlavice mazací 8x ČSN Kopf Head 9 Kolo 23x8,50-12 F Rad Wheel 10 Kolo 16x6,50/ Rad Wheel 11 Šroub M12x ČSN Podložka kuželová Závaží F Gewicht Weight 14 Svorník F Bolzen Bolt 15 Podložka ČSN Matice M ČSN Čep F Bolzen Pin 18 Závlačka Splint Split pin 19 Kryt aku F Deckel Cover 20 Hlava plastová M Kopf Head 21 Matice M ČSN Klín Keil Wedge 23 Nádrž na palivo Behälter Fuel tank 24 Palivoměr Kraftstoffvorratsmesser Fuel gauge 25 Podložka pod nádrž F Upevňovací pás F Gurt Belt 27 Podložka ČSN Matice M ČSN Hadička FCV Schlauch Hose 30 Spona hadicová Spange Clip 9

10 F 500 H 1A 10

11 1A Baumstumpträse Fréza na pařezy Stump Cutter F 500H 31 Nádrž hydraulická F Behälter Tank 33 Upevňovací pás F Gurt Belt 34 Podložka ČSN Matice M ČSN Otočný panel F Paneel Panel 51 Podložka F Matice M18x1, ČSN

12 F 500 H 1B 12

13 1B Baumstumpträse Fréza na pařezy Stump Cutter F 500H 36 Závěs ramena F Aufhängung Suspension 37 Čep F Bolzen Pin 38 Rameno kotouče F 500H/27 F Arm Arm 38A Rameno kotouče F 500H/38 F Arm Arm 39 Čep F Bolzen Pin 40 Podložka F Matice M18x1, ČSN Hlavice mazací 8x ČSN Kopf Head 43 Válec PHM1 50/25/ Zylinder Cylinder 44 Válec PHM1 50/25/ Zylinder Cylinder 45 Čep F Bolzen Pin 46 Podložka ČSN Závlačka 4x ČSN Vorstecker Split pin 48 Čep F Bolzen Pin 49 Šroub M6x ČSN Hydraulický obvod F Hydraulischer Kreis Hydraulic circuit 54 Elektrovýzbroj F Elektroinstallation Electric installation 55 Kapota F Haube Cowl 56 Šroub M8x DIN Podložka 8, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Kryt levý F Deckel links Cover left 61 Kryt pravý F Deckel recht Cover right 62 Lišta kovová L=400mm Metallband Metal strip 63 Příložka F Beilage Packing piece 64 Příložka F Beilage Packing piece 65 Podložka 6, ČSN Matice M ČSN Pouzdro Ku Buchse Bush 13

14 F 500 H 2 14

15 2 Rahmen Rám Frame F 500H 1 Rám F Rahmen Frame 2 Blatník pravý F Kotfluegel Fender 3 Blatník levý F Kotfluegel Fender 4 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Podložka ČSN Blatník zadní F Kotfluegel Fender 8 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Rám kapoty F Rahmen Frame 13 Podložka F Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Podložka ČSN Kryt přední F Deckel Cover 18 Příložka F Beilage Packing piece 19 Zástěra F Schütze Apron 20 Šroub M6x DIN Podložka ČSN Matice M ČSN Šroub M10x ČSN Podložka 10, ČSN Matice M ČSN Zástěra pravá F Schütze Apron 27 Zástěra levá F Schütze Apron 28 Zástěra zadní F Schütze Apron 29 Příložka F Beilage Packing piece 30 Příložka F Beilage Packing piece 15

16 F 500 H 2 16

17 2 Rahmen Rám Frame F 500H 31 Šroub M6x ČSN Podložka 6, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Doraz F Stoppen Stop 36 Skříň na nářadí F Werkzeugschrank Tool cabinet 37 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Matice M ČSN

18 F 500 H 3 18

19 3 Hintensrachse Zadní náprava Rear axle F 500H 1 Hřídel F Welle Schaft 2 Náboj kola F Radnabe Hub 3 Západka F Klinke Pawl 4 Pouzdro F Buchse Bush 5 Rohatka F Klinkenrad Ratchet 6 Převodovka RT 160 F Überweisungsauftrag Bearbox 7 Zátka G1/ Propfen Plug 8 Brzda HYDRO ELB F Bremse Brake 9 Motor HYDRO EPM F Ölmotor Hydraulic motor 10 Ventil Ventil Valve 11 Šroub M12x Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Šroub M8x ČSN Ložisko UCP Lager Bearing 17 Šroub M12x ČSN Podložka M Matice M ČSN Pero 12x8x ČSN Feder Feather 21 Pero 12x8x ČSN Feder Feather 22 Ložisko RS ČSN Lager Bearing 23 Ložisko RS ČSN Lager Bearing 24 Podložka ČSN Matice M18x1, ČSN Víčko FAVORIT Deckel Cover 27 Pružina TLZ 1,25x17,2x Feder Spring 28 Kolík 5x ČSN Stift Pin 29 Kroužek klíčový Ring Ring 30 O-Kroužek 82x O-Ring O-Ring 19

20 F 500 H 4 20

21 4 Vorderachse Přední náprava Front axle F 500H 1 Nosník nápravy F Achsträger Axle beam 2 Vidlice pravá F Gabel rechts Fork right 3 Vidlice levá F Gabel links Fork left 4 Svislý čep F Senkrechter Zapfen Vertical pin 5 Kolík 8x ČSN Stift Pin 6 Pouzdro KU Buchse Bush 7 Pouzdro KU Buchse Bush 8 Válec PHM 1 40/22/ Hydromotor Hydromotor 9 Podložka ČSN Závlačka 5x ČSN Splint Split pin 11 Hlavice mazací KM8x ČSN Kopf Schmieröl Head lubricating 12 Náboj kola F Radnabe Hub 13 Ložisko RS ČSN Lager Bearing 14 Ložisko RS ČSN Lager Bearing 15 Podložka ČSN Matice M18x1, ČSN Víčko FAVORIT Deckel Cover 18 Spojovací tyč F Verbindungsstange Connecting rod 19 Matice F Matice M18x1, Pouzdro KU Buchse Bush 21

22 F 500 H 5 22

23 5 Räder Kola Wheels F 500H 1 Kolo 16x6,50/ Rad Wheel 2 Kolo 23x8,50/12 F Rad Wheel 3 Plášť 16x6,50/ Reifen Tube 4 Plášť 23x8,50/ Reifen Tube 5 Duše 6,50/ Luftschlauch Air tube 6 Duše 8,50/ Luftschlauch Air tube 7 Diskové kolo 5,50/ Felge Wheel disk 8 Diskové kolo 7,00/12 F Felge Wheel disk 9 Vložka pod duši Einsatz Insert piece 10 Vložka pod duši Einsatz Insert piece 23

24 F 500 H 5A 24

25 5A Enge Räder - zweirädrig Úzká kola dvoj montáž Narrow wheels dual tyre F 500H 1 Kolo 5,00/12 F Rad Wheel 2 Rozpěrka F Spreize Spacer 3 Kolo 5,00/12 F Rad Wheel 4 Podložka Šroub M12x Plášť 5,00/ Reifen Tube 7 Duše 5,00/ Luftschlauch Air tube 8 Vložka pod duši Einsatz Insert piece 9 Kolo 4,00-8 trac Rad Wheel 11 Sada kol (dvojmontáž) F Rädersatz(Zweirädrig) Set of Wheel(Dual tyre) 12 Sada kol (úzká) F Rädersatz(Enge) Set of Wheel(Narrow) 13 Sada kol (úzká+dvojmontáž) F Rädersatz(Enge+Zweirädrig) Set of Wheel(Narrow+Dual tyre) 25

26 F 500 H 6 26

27 6 Arm des Rades Rameno kotouče Arm of disc F 500H 1 Rameno kotouče F Arm des rades Arm of disc 2 Pouzdro KU Buchse Bush 3 Motor CH 740S F Motor Engine 3A Motor CH 980S F Motor Engine 4 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Šroub M12x ČSN Matice M ČSN Podložka ČSN Řezací kotouč F Rad Disc 12 Hřídel F Welle Shaft 13 Řemenice F Remenscheibe Pulley 14 Řemenice F Remenscheibe Pulley 15 Řemenice F Remenscheibe Pulley 16 Pero 10x8x ČSN Feder Feather 17 Podložka F Šroub M10x ČSN Ložisko UCF Lager Bearing 20 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Napínák F Spanner Tendeur 25 Matice M ČSN Podložka 10, ČSN Řemen B17x1525 Li Riemen Belt 28 Řemen XPA 13x1520 La Riemen Belt 29 Řemen AVX 13x825 La Riemen Belt 27

28 F 500 H 6 28

29 6 Arm des Rades Rameno kotouče Arm of disc F 500H 30 Spojka GT Kupplung Coupling 31 Podložka M Podložka ČSN Šroub 5/8x2 3/ Šroub M10x ČSN Podložka 10, ČSN Závěs spojky F Aufhängung Suspension 37 Kryt řemenice F Deckel Cover 38 Šroub M8x ČSN Podložka M Podložka ČSN Krytka F Deckel Cover 42 Šroub M6x ČSN Podložka 6, ČSN Podložka ČSN Kryt F Deckel Cover 46 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Držák krytu F Halter Holder 51 Šroub M8x ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Kryt řemenice F Deckel Cover 55 Kryt řemene F Deckel Cover 56 Kryt F Deckel Cover 57 Kryt předlohy F Deckel Cover 58 Kryt ložiska F Deckel Cover 59 Šroub M8x ČSN

30 F 500 H 6 30

31 6 Arm des Rades Rameno kotouče Arm of disc F 500H 60 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Podložka ČSN Oblouk F Kurve Curve 64 Náboj F Nabe Hub 65 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Podložka ĆSN Čep F Bolzen Pin 69 Kladka F Rolle Pulley 70 Podložka ČSN Pojistný kroužek ČSN Podložka 10, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN

32 F 500 H 61 32

33 61 Motor Motor Engine F 500H 1 Motor Kohler CH 740 S (27HP) Motor Engine 2 Výfuk F Aospuff Exhaust pipe 3 Kryt výfuku F Deckel Cover 4 Příložka F Beilage Packing piece 5 Matice M ČSN Podložka ČSN Hadice VT 10/ Schlauch Hose 8 Filtr vzduchový Luftfilter Air filter 9 Držák filtru Halter Holder 10 Rozpěrka F Distanzring Spacer 11 Řemenice F Remenscheibe Pulley 12 Pero F Feder Feather 13 Deska motoru F Motorplatte Plate of engine 14 Šroub 7/16x1.in Podložka ČSN Ćerpadlo s deskou F Pumpe mit Platte Pump with plate 17 Šroub M10x ČSN Podložka 10, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Šroub M8x ČSN Matice M ČSN Podložka Matice M ČSN Těsnění výfuku Dichtung Seal 26 Vložka filtru Einsatz Insert 27 Vložka filtru Einsatz Insert 28 Konzola motoru F Konsole Bracket 29 Šroub M10x ČSN Podložka 10, ČSN

34 F 500 H 61 34

35 61 Motor Motor Engine F 500H 31 Podložka ČSN Matice M ČSN Pero F Feder Feather 34 Rozpěrka F Distanzring Spacer 35

36 F 500 H 61A 36

37 61A Motor Motor Engine F 500H 1 Motor Kohler CH 980 S (38HP) Motor Engine 2 Výfuk F Aospuff Exhaust pipe 3 Kryt výfuku P Deckel Cover 4 Páčky+spínací skříňka Lever+Schaltkasten Lever+Switchbox 6 Šroub M5x10 s límcem DIN Hadice VT 10/ Schlauch Hose 11 Redukce F Reduzierung Reduction 12 Pero F Feder Feather 13 Pero F Feder Feather 14 Rozpěrka F Distanzring Spacer 15 Řemenice F Remenscheibe Pulley 16 Rozpěrka F Distanzring Spacer 17 Deska motoru F Motorplatte Plate of engine 18 Šroub 7/16x1.in Podložka ČSN Ćerpadlo s deskou F Pumpe mit Platte Pump with plate 23 Šroub M10x ČSN Podložka 10, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Šroub M8x ČSN Matice M ČSN Konzola motoru F Konsole Bracket 33 Šroub M10x ČSN Podložka 10, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Těsnění výfuku Dichtung Seal 37

38 F 500 H

39 611 Pumpe mit Platte Čerpadlo s deskou Pump with plate F 500H 1 Deska čerpadla F Platte Plate 2 Suport SU/1C Suport Suport 3 Čerpadlo 10A 6, Pumpe Pump 4 Přípojka 90 RB 12/ Anschluss Connection 5 Spojka zubová GR 2/1 Z Kupplung Claw coupling 6 Šroub M6x DIN Matice M ČSN Podložka ČSN Rozpěrka F Distanzring Spacer 10 Řemenice F Remenscheibe Pulley 11 Šroub M6x ČSN Podložka M Podložka ČSN

40 F 500 H 62 40

41 62 Schneidscheibe Řezací kotouč Cutting disc F 500H 1 Kotouč F Rad Disc 2 Hřídel F Welle Shaft 3 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Nůž levý přímý F Gerades Messer links Straight blade left 7 Nůž levý ohnutý F Gebogenes Messer links Bent blade left 8 Nůž pravý přímý F Gerades Messer rechts Straight blade right 9 Nůž pravý ohnutý F Gebogenes Messer rechts Bent blade right 10 Šroub M12x55 IMBUS DIN Podložka ČSN Kotouč + nože ND F Rad+Messer Disc+blade 41

42 F 500 H 62A 42

43 62A Schneidscheibe Řezací kotouč Multi-Tip Cutting disc F 500H 1 Hřídel F Welle Shaft 3 Kotouč Multi Tip F 500 W-GM-02-1 Rad Disc 4 Nůž Multi-Tip-Standard (P ) P - 6 Messer Knife 5 Držák nože Multi-Tip-Keeper Block (P ) P - 6 Messerhalter Knife holder 6 Vložka závitová pro nůž Multi-Tip P - 6 Gewindeeinsatz Threaded insert 7 Šroub M10x P Šroub M12x ČSN Matice M ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN

44 F 500 H 7 44

45 7 Drehpaneel Otočný panel Turnable panel F 500H 1 Rameno panelu F Arm des Paneeles Arm of panel 2 Pouzdro KU Buchse Bush 3 Páka F Hebel Lever 4 Čep F Bolzen Pin 5 Páčka F Hebel Lever 6 Kolík 5x ČSN Stift Pin 7 Pružina TZ 2x18x Feder Spring 8 Rukojeť kuželová Griff Handle 9 Rozvaděč F Verteiler Distributor 10 Šroub M8x ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Kryt panelu F Deckel Cover 14 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Příložka F Beilage Packing piece 19 Zástěra F Schürze Apron 20 Oblouk F Bogen Arc 21 Podložka 10, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Příchytka F Schelle Clip 25 Podložka F Šroub M6x ČSN Matice M ČSN Panel I F Paneel Panel 29 Panel II F Paneel Panel 30 Víčko F Deckel Lid 45

46 F 500 H 7

47 7 Drehpaneel Otočný panel Turnable panel F 500H 31 Šroub M4x Madlo F Griff Handle 33 Podložka 6, ČSN Šroub M6x DIN Matice M ČSN Spínač bezp Schalter Switch 41 Zátka kruhová Stecker Plug 44 Šroub M4x Podložka ČSN Matice M ČSN Počítadlo motohodin Zähler Counter 48 Rozpěrka F Distanzring Spacer 49 Štít F Schutzschild Shield 50 Šroub M8x ČSN Hlava plastová M Kopf Head 52 Matice M ČSN Podložka 8, ČSN Sklo F Glas Glass 55 Profil Okno 1447 VG Profil Fenster Profile Window 56 Štít montážní sestava F Schutzschild montage Shield assm. 47

48 F 500 H 71 48

49 71 Verteiler Otočný panel Switchboard F 500H 1 Rozvaděč ML4/GZ Verteiler Switchboard 2 Hrdlo F Stutzen Socket 3 Hrdlo přímé PHAR2 G3/8 M Stutzen Socket 6 Zátka ZOKA G3/ Propfen Plug 7 Ventil škrtící Drrosselventil Thorttle valve 8 Koule M Kugel Sphere 9 Matice M

50 F 500 H 8 50

51 8 Haube Kapota Cowl F 500H 1 Kapota F Haube Cowl 2 Víko kapoty F Deckel Lid 3 Pant Türband Hinge 6 Šroub M6x Matice M ČSN Závěs F Aufhängung Suspension 10 Šroub M6x ČSN Podložka 6, ČSN Podložka ČSN Omezovač pohybu Begrenzer Limiter 14 Šroub M4x ČSN Podložka 4, ČSN Podložka ČSN Držadlo Halter Holder 18 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Matice M ČSN Lemovka Bordieren Edging 22 Lemovka Bordieren Edging 24 Kryt protiprachový Deckel Cover 25 Jazýček hákový Zunge Lip 26 Těleso uzávěru Schlosskörper Lock body 27 Ovládání uzávěru Schlossbetätigungl Lock operation 28 Klíč uzávěru Schlosschlüssel Lock key 51

52 F 500 H 9 52

53 9 Behälter der Hydraulik Nádrž hydrauliky Tank of hydraulics F 500H 1 Nádrž F Behälter Tank 2 Filtr MPF 0301 AG1+P25NBT Filter Filter 3 Vložka filtru MF 0301 P25NB Filtereinsatz Insert of filter 4 Podložka ČSN Matice M ČSN Hrdlo F Stutzen Socket 7 Hrdlo plnící TAP Stutzen Socket 8 Hladinoměr LVA 1SA Standmeßgerät Level indicator 9 Zátka magnetická M22x1, Propfen Plug 10 Těsnící kroužek CU 27x22x1, ČSN Sealing ring Dichtring 11 Sací trubka F Rohr Tube 12 Filtr STR 0502 BG1 M Filter Filter 53

54 F 500 H

55 10 Hydraulischer Kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit F 500H 1 Potrubí S F Leitung Piping 2 Potrubí P F Leitung Piping 3 Potrubí 1.1 F Leitung Piping 4 Potrubí 1.2 F Leitung Piping 6 Potrubí 3.1 F Leitung Piping 7 Potrubí 3.2 F Leitung Piping 8 Potrubí 4.1 F Leitung Piping 9 Šroub F Nátrubek F Stutzen Coupling 11 Záslepka F Blindflansch Blind 12 Příchytka 10/10 F Schelle Clip 12A Příchytka 10/15 F Schelle Clip 13 Šroub M6x ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Hrdlo přímé PHAR2 G3/8/M Stutzen Socket 20 Hrdlo přímé PHER2 G1/2/M Stutzen Socket 21 Hrdlo přímé PHAR2 G1/2/M Stutzen Socket 22 Hrdlo přímé PHAR2 G1/4/M Stutzen Socket 25 Spojka T TSS02 M16/M Kupplung Coupling 26 Spojka T TS2 3/M Kupplung Coupling 27 Hadice 2SC DN16x1000 DKL DKL DIN EN Schlauch Hose 28 Hadice 2SC DN08x600 DKL DKL DIN EN Schlauch Hose 29 Hadice 2SC DN08x800 DKL DKL DIN EN Schlauch Hose 30 Hadice 2SC DN08x1200 DKL DKL DIN EN Schlauch Hose 31 Hadička L=2000 FCV Schlauch Hose 32 Přípojka úhlová UPS G1/4/M Anschluß Connection 33 Matice převlečná M2 8L M Überwurftmutter Cap nut 34 Kroužek zářezový ZK2 8L Ring Ring 35 Spojka přímá PS2 10L Kupplung Coupling 55

56 F 500 H 10 56

57 10 Hydraulischer Kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit F 500H 36 Spojka přímá PS2 18/15L Kupplung Coupling 37 Ventil škrtící SUR Ventil Valve 38 Ventil škrtící VRFC3 VS 10L F Ventil Valve 39 Zámek hydraul. VBPDE1/4L Schloß Lock 44 Těsnící kroužek CU 27x21x1, Dichtring Sealing ring 45 Blok ventilů F Ventilblock Valve block 46 Potrubí 5.1 F Leitung Piping 47 Potrubí 5.2 F Leitung Piping 48 Hadice 2SC DN08x1400 DKL DKL Schlauch Hose 49 Spojka úhlová XVB-10L Kupplung Coupling 50 Úchytka AD C Bankeisen Clip 51 Deska krycí ADPS Deckplatte Cover plate 52 Šroub M8x ČSN

58 F 500 H 11 58

59 11 Elektroinstallation Elektrovýzbroj Electric installation F 500H 1 Svazek vodičů 1 F Kabelbaum Cable assembly 2 Svazek vodičů 2 F Kabelbaum Cable assembly 3 Svazek vodičů 3 F Kabelbaum Cable assembly 4 Dioda F Diode Diode 5 Akumulátor 12V 44Ah Akku Accumulator 6 Podložka pod baterku F Bateriový kontakt Batteriekontakt Battery contact 8 Bateriový kontakt Batteriekontakt Battery contact 9 Spínač bezpečnostní Schalter Switch 10 Spojka OGURA GT Kupplung Coupling 17 Průchodka 7x ČSN Durchführung Bushing 18 Průchodka 13x ČSN Durchführung Bushing 19 Skříňka pojistková 3WK Sicherungskasten Fuse box 20 Pojistka 7,5A nožová Sicherung Fuse 21 Šroub M5x DIN Podložka 5, ČSN Relé přepínací Umschaltrelais Change-over relay 24 Šroub M5x DIN Podložka 5, ČSN Matice M ČSN Šroub M5x ČSN Spínací skříňka Schaltkasten Switch box 29 Vypínač Schalter Switch 30 Krytka vypínače zelená Deckel grün Cover green 31 Záslepka Blindflansch Blind 32 Zásuvka 12V Steckdose Female connector 59

60 Autor: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic 60

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Brzda Bremse Brake F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních

Více

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R Predator Predator Predator ÚPRV RMENE - Predátor P50R RM-DJUSTIERUNG - Predator P50R RM DJUSTMENT - Predator P50R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2011 2 Pokyny k objednávání

Více

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue P50R/P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin.

Více

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper Уборочная машина ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 11 / 2008 - 2 - Pokyny k objednávání náhradních dílů

Více

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2010 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2013 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина FZ 500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 04 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue F 360SW Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue LS 95T Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Fréza na pařezy. Baumstumpffräse. Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy. Baumstumpffräse. Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2018 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E 51/CH 51/GX 51/E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина FZ 500 FZ 500D Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 10 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2015 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam

Více

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vibrační deska Rüttler Vibration plate /6 /D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 08 / 008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 360SW 360SWC réza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2007 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 65/CH Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E 95/CH 95/GX 95 E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 90 T KDO 90 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 009 Pokyny k objednávání

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider sphalt & concrete cutter 14, 14 ECO Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 03 / 2009 1 2 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster Пылесос VD 500/18P Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 12 / 2002 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 0/ Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Katalog náhradních dílů rsatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2011 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpfräse Stump Cutter 60T-RC 60T-M 60 T-RC 60T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 0 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter 560T-RC 560T-M 560 T-RC 560T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 0/12, 0/1 0/12 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 0/12, KDO 0/1 KDO 0/12 KDO 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2010

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 85/12, 85 E, 85 T 85/12 85 E 85 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 12 / 2004

Více

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 90/14 90/13 90D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2016 2 Pokyny k objednávání

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 08 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P 38M, P 38R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P 38M, P 38R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap 1 642100001 Levá deska Left board 2 642100002 Pravá deska Right board 3 642100003 Kryt Cover 4 642100004 Klapka Flap board 5 642100005 Opěrka Support 6 642100006 Osa kol Wheel axle 7 642100007 Kryt výhozu

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 7 546SH0007 Pojistka

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 746000001 šroub M8x25 Screw M8*25 1 2 746000002 podložka Washer 8.4*24*2 1 3 746000003 vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY0218-15A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo Wheel 7 H40-06 Distanční pouzdro Spacer 11 R41000016 Unašeč nože Blade Hub 12 H4025 Nůž

Více