STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU"

Transkript

1 STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU Nové typy stohovatelných FTTx rozvaděčů jsou určeny k jednoduché a efektivní distribuci optického signálu ve vnitřních prostorech, především v panelových domech. Jedná se o: RLC FTTH PON 3U - nástěnný optický rozvaděč určený pro instalace sítí FFTH PON. RLC FTTB 3U - nástěnný optický rozvaděč určený pro vnitřní prostory v rámci instalací FTTB sítí. RLC FTTH LLU ( Local Loop Unbundling ) doplňkový optický rozvaděč poloviční velikosti určený jako samostatný rozvaděč menších rozměrů a kapacity nebo stohováním s optickým rozvaděčem RLC FTTH PON 3U k pro umožnění sdílení místní linky a vytvoření kolokačního optického rozvaděče. Rozvaděče je možno instalovat nad sebe do výšky a tak zvýšit celkovou kapacitu zakončených optických konektorů. Toto stohování rozvaděčů lze použít také v případě výstavby přístupových optických sítí, které jsou sdíleny více operátory Open Access Network. S otevřením předních dveří rozvaděčů se vždy otvírá i bok rozvaděče a je tak umožněn pohodlný přístup jak k propojovacím panelům, tak i k zadní straně aktivního prvku. Rozvaděč je řešen symetricky, lze ho instalovat s orientací s otevíráním propojovacího prostoru vlevo nebo vpravo. Společné charakteristické vlastnosti : Promyšlená konstrukce s minimálními nároky na prostor Symetrické otvírání vlevo i vpravo Pohodlný přístup k vybavení rozvaděče Masivní konstrukce vybavena zámkem a panty na spodní stěně Možnost stohování všech typů rozvaděčů do funkčních celků, důmyslný systém přepážek a průchodek umožňující vzájemné propojení Široká nabídka příslušenství rozvaděčů

2 STOHOVATELNÝ OPTICKÝ ROZVADĚČ RLC FTTH PON 3U produktu RLC FTTH PON je nástěnný rozvaděč velikosti 3U, který je speciálně optimalizován pro pohodlnou instalaci optických rozvodů v panelových domech pomocí předkonektorovaného Riser kabelu nebo předkonektorovaného pigtailu. Typicky bývá umístěn ve sklepních prostorech v dosahu technologických stoupaček. V rohu jsou umístěny otvory pro přivedení vstupních optických kabelů, případně výstupních optických kabelů. Vlákna jsou navařena v jednotlivých optických kazetách a vyvedena pomocí pigtailů do optické propojovací matice umístěné na 3U optickém panelu. Varianta A - přímé připojení výstupního optického signálu. Do rozvaděče přivedeny předem připravené předkonektorované RISER kabely zapojené přímo do 3U optického panelu. Varianta B vlakna navařena do optické kazety Optická vlákna předkonektorovaného pigtailu navařená v optické kazetě a spojena do optické propojovací matice pomocí krátkého propojovacího pigtailu Montážní lišty 19 jsou umístěny vodorovně a rozvaděč tak minimálně zasahuje do prostoru. Panel 19 rozděluje rozvaděč FTTH PON na dvě části propojovací prostor a vnitřní prostor. S otevřením předních dveří rozvaděče na straně propojovacího prostoru se vždy otvírá i bok rozvaděče a je tak umožněn pohodlný přístup k propojovacím panelům. Rozvaděč lze instalovat s orientací s otevíráním propojovacího prostoru vlevo nebo vpravo. Technická specifikace: Kapacita pro zakončení až 108 vláken Prostor pro max 7 optických kazet Optický panel 3U s maticí 108 optických konektorů primárně SC/APC Na přání SC,,LC,LC/APC, E2000/APC Prostor až pro 6 splitterů 1 : x Odmontovatelné přepážky umožňující stohování Barva: RAL 7035, světlá šedá Materiál: hliník Rozměry : 555 x 500 x 160 mm ( š x v x h )

3 STOHOVATELNÝ OPTICKÝ ROZVADĚČ RLC FTTB 3U produktu RLC FTTB je nástěnný rozvaděč velikosti 3U, který je speciálně optimalizován pro pohodlnou instalaci optických a metalických rozvodů v panelových domech rámci instalací Point to-point FTTB sítí. Rozvaděč má prostor pro instalaci zařízení o rozměru 19, výšce 3U. Montážní lišty 19 jsou umístěny vodorovně a rozvaděč tak minimálně zasahuje do prostoru. Panely 19 rozdělují rozvaděč FTTB na dvě části propojovací prostor a vnitřní prostor. S otevřením předních dveří rozvaděče se vždy otvírá i bok rozvaděče a je tak umožněn pohodlný přístup jak k propojovacím panelům, tak i k zadní straně aktivního prvku. Rozvaděč je řešen symetricky, lze ho instalovat s orientací s otevíráním propojovacího prostoru vlevo nebo vpravo. Pro přivedení kabelů do rozvaděče lze použít průchodky typu PG, které se umístí místo dodávaných zálepek. V rozvaděči je také místo pro uchycení optické kazety a rezervy optického kabelu. Technická specifikace: Spodní 1U panel s vyvedenými volitelnými typy konektorů (SC, SC/APC, LC duplex, LC/APC duplex, E2000/APC) Střední 1U panel s porty RJ-45 CAT5E Prostor pro 1U aktivní prvek Přepěťová ochrana AC230V, 4 x zásuvka Odmontovatelné přepážky propojovací části umožňující snadné stohování Barva: RAL 7035, světlá šedá Materiál: hliník Rozměry : 555 x 500 x 160 mm ( š x v x h )

4 STOHOVATELNÝ OPTICKÝ ROZVADĚČ RLC FTTH LLU produktu RLC LLU je nástěnný doplňkový, kolokační rozvaděč velikosti 3U ale poloviční velikosti, který je speciálně určený např. pro sdílení místní linky tzv. LLU( Local Loop Unbundling). Může být použit jako samostatný optický rozvaděč nebo stohovatelný rozvaděč, doplňující velké rozvaděče RLC FTTH PON 3U a RLC FTTB 3U. V rohu jsou umístěny otvory pro přivedení vstupních optických kabelů, případně výstupních optických kabelů. Vlákna jsou navařena v jednotlivých optických kazetách a vyvedena pomocí pigtailů do optické propojovací matice. Zároveň mohou být do rozvaděče přivedeny předem připravené předkonektorované RISER kabely. Předností je možnost bezešvé propojení všech optických rozvaděčů a tím dokonalého rozšiřování optického pasivního systému. Systém odnímatelných přepážek a průchodek umožňuje růst systému optických rozvodů s minimálními nároky na prostor. Technická specifikace: Kapacita pro zakončení až 48 vláken Prostor pro max 5 optických kazet Optický panel 3U pro 48 optických konektorů SC, SC/APC,LC,LC/APC, E2000/APC Prostor až pro 5 splitterů 1 : x Odmontovatelné přepážky propojovací části umožňující snadné stohování Barva: RAL 7035, světlá šedá Materiál: hliník Rozměry : 555 x 250 x 160 mm ( š x v x h

5 Příslušenství rozvaděčů společné Kazeta optická + víčko ORPRLCKAZETA-M ORPMISVICKO-M OCHR60 Kazeta optická - černá, Víčko na optickou kazetu Ochrana svarů Hřebínek pro ochrany svárů - 2ks do jedné optické kazety ORPOPVHREB-6SM ORPVNTC46197-A7-A69 ORPR&MHREB-FIBRLOK Hřebínek pro 6 smrštitelných ochran Hřebínek pro 12 krimpovacích ochran Hřebínek pro 6 spojek FIBRLOK Optické spojky SC/APC - couplingy Záslepky SC Typ konektorů COUFFLSCAPCUSGREEN SC/APC Coupling SC/APC-SC/APC, SM, simplex, ceramic, zelený COUFFLLCDPXBLUE LC/PC Coupling LC-LC, SM, duplex, ceramic, do SC díry LCAPCUDGREEN LC/APC Coupling LC/APC-LC/APC, SM, duplex, ceramic, do SC díry COUR&MR E2000/APC Coupling E2000/APC, SM, simplex, zelený, do SC díry ORPSTOBPE-SC-1-01 Záslepka SC, do panelu, plast, 22x12.8mm, překrytí šroubků Pigtaily SCAPCUSGREEN NOIFPRF09LC1 F09LCA1 OPIRLC09E2A1 Pigtail 09/125, SC/APC, vlákno 900um Pigtail 09/125, LC/PC, vlákno 900um, 1m Pigtail 09/125, LC/APC, vlákno 900um, 1m Pigtail 09/125, E2000/APC, vlákno 900um, 1m

6 Příslušenství rozvaděče RLC FTTH PON 3U Předkonektorovaný RISER kabel 8, 12, 24, 48 vláken počet vláken jednovidové vlákno 09/125 μm typu G.657.A - barevně rozlišená sekundární ochrana 900 μm - vnější plášť LSZH pro vnitřní užití - tahové prvky - laminátové pruty - jednoduché vyjmutí vlákna - snadné zasunutí vlákna do trubičky nebo lišty na vzdálenost cca 20m - délka kabelu na přání * primárně osazeno optickými konektory SC/APC možno osadit konektory SC/PC, LC, LC/APC, E2000/APC / délka xx (m) Typy konektorů OTRRLCT09-SCA/XX-8VLK-RISER SC/APC, * Kabel RISER, 09/125 μm, 8 vl., LSZH, vlákno G657 OTRRLCT09-SCA/XX-12VLK-RISER SC/APC, * Kabel RISER, 09/125 μm, 12 vl., LSZH, vlákno G657 OTRRLCT09-SCA/XX-24VLK-RISER SC/APC, * Kabel RISER, 09/125 μm, 24 vl., LSZH, vlákno G657 OTRRLCT09-SCA/XX-48VLK-RISER SC/APC, * Kabel RISER, 09/125 μm, 48 vl., LSZH, vlákno G657 Předkonektorovaný pigtail kabel 1, 2, 3, 4 vláken - p Simplex, Duplex, Triplex, Quadruplex předkonektorovaný kabel - jednovidové vlákno 09/125 μm typu G.657.A - barevně rozlišená sekundární ochrana 900 μm - vnější plášť LSZH pro vnitřní užití průměr 2mm - ochrana kevlarovým vláknem - délka kabelu na přání * primárně osazeno optickými konektory SC/APC možno osadit konektory SC/PC, LC, LC/APC, E2000/APC / délka xx (m) Typy konektorů OTRRLCT09-SCA/XX-1VLK-PIGTAIL SC/APC, * Pigtal Simplex, 09/125 μm, 1 vl., LSZH, vlákno G657 OTRRLCT09-SCA/XX-2VLK-PIGTAIL SC/APC, * Pigtaill Duplex, 09/125 μm, 2 vl., LSZH, vlákno G657 OTRRLCT09-SCA/XX-3VLK-PIGTAIL SC/APC, * Pigtail Triplex, 09/125 μm, 3 vl., LSZH, vlákno G657 OTRRLCT09-SCA/XX-4VLK-PIGTAIL SC/APC, * Kabel Quadruplex, 09/125 μm, 4 vl., LSZH, vlákno G657 Splittery 1 : 2, 1 : 4, 1 : 16, 1:32 pro GPON - počet vláken jednovidové vlákno 09/125 μm typu G.657.A - vlnové délky nm * primárně osazeno optickými konektory SC/APC možno osadit konektory SC/PC, LC, LC/APC, E2000/APC Typy konektorů WDMRLC09PLC-1/2-SC-KLF SC/APC, * Splitter PLC 1:2, SM 9/125, , krabička+patch SC/APC WDMRLC09PLC-1/4-SC-KLF SC/APC, * Splitter PLC 1:4, SM 9/125, , krabička+patch SC/APC WDMRLC09PLC-1/12-SC-KLF SC/APC, * Splitter PLC 1:12, SM 9/125, , krabička+patch SC/APC WDMRLC09PLC-1/16-SC-KLF SC/APC, * Splitter PLC 1:16, SM 9/125, , krabička+patch SC/APC WDMRLC09PLC-1/32-SC-KLF SC/APC, * Splitter PLC 1:32, SM 9/125, , krabička+patch SC/APC

7 Příslušenství rozvaděče RLC FTTB 3U Volitelné čelo optického rozvaděče 1U OROHAVORM-12-SC_C Čelo výměnné 12xSC otvorů, 1U, RAL 9005 OROHAVORM-24-SC_C Čelo výměnné 24xSC otvorů, 1U, RAL U panel 24 x RJ45 CAT5E U panel 24 x RJ-45 CAT5E, osazený 4 x zásuvka 230V s přepěťovou ochranou Protection Strip 4 FR, přepěťová ochrana, 4 výstupy 230V PG průchodka pro kabel, 16 mm CSPG16 Vývodka PG-16 s maticí, 10 14mm

8 y rozvaděčů Rozvaděč Objednací kod obsahuje RLC FTTH PON 3U RLCFTTHPON3U 1ks Rozvaděč + optický panel RLC FTTB 3U RLCFTTB3U 1ks Rozvaděč + optický panel Napájecí panel s přepěťovou ochranou 7ks vývodka PG 16 s maticí, mm RLC FTTH LLU RLCFTTHLLU 1ks Rozvaděč + optický panel

Optická vlákna na všech úrovních jsou typu G.652.D nebo G.657.A. Optická vlákna v patch kabelech ve všech úrovních 0 až 4 jsou typu G.657.

Optická vlákna na všech úrovních jsou typu G.652.D nebo G.657.A. Optická vlákna v patch kabelech ve všech úrovních 0 až 4 jsou typu G.657. Řešení FTTH PON pro bytové domy., na základě využití nejpokročilejších technologií, nabízí zákazníkovi komplexní návrh a realizaci optických sítí FTTx na bázi PON (Passive Optical Network), která umožňuje

Více

RISER technologie FTTH s výrobky MICOS

RISER technologie FTTH s výrobky MICOS s výrobky MICOS OBSAH Varianta Domovní box Varianta Sdílená infrastruktura Varianta Splitterová Varianta Poschoďový rozvaděč Instalace RISER kabelu Jednotlivé komponenty Montážní nářadí 2 Vnitřní instalace

Více

Kabeláž datová - optická

Kabeláž datová - optická 572 w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou a ochranou proti hlodavcům Kategorie OM2 - vlákno 50/125 μm Univerzální optický kabel

Více

moduly rozváděče HC 144

moduly rozváděče HC 144 Speciální a zákaznické Speciální a zákaznické moduly rozváděče HC moduly rozváděče HC Prázdné moduly Osazené moduly Plug&Play moduly Splitterové moduly Strana odulární optický rozváděč OFA HC pro svoji

Více

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144 Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč HC 144 představuje univerzální řešení optického rozváděče pro široké

Více

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky Konektory KON4/4 telefonní 4/4 KON6/2 telefonní 6/2 KON6/4 telefonní 6/4, licna KON6/4DR telefonní 6/4, drát KON6/6 telefonní 6/6 KON8/8 Cat 5e UTP, plochý kabel licna KON/8/8C5L Cat 5e UTP, kulatý kabel

Více

Optické rozváděče 600 B2 600 B3

Optické rozváděče 600 B2 600 B3 služby Produktový Optické rozváděče 600 B2 600 B3 Produktový služby Rozvaděče řady 600B jsou určeny jsou určenu pro ukončování vláken vnitřních optických kabelů ve standardních rámech 19" a 21". Rozváděč

Více

ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě. Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00

ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě. Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewartnet.cz www.hubersuhner.com Seminář Sítě FTTx v roce 2009, Brno 12. a

Více

Rozváděčový systém SLIDE do 19" stojanů

Rozváděčový systém SLIDE do 19 stojanů Rozváděčový systém SLIDE do 19" stojanů systém Slide do 19" stojanů Strana 1 Rozváděčový systém Slide sestává z řady 1U a 2U rozváděčů do 19" stojanů. Rozváděče 1U jsou standardně vybavovány (součást dodávky)

Více

W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE

W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W UNIVERZÁLNÍ OPTICKÉ KABELY S VOLNOU SEKUNDÁRNÍ OCHRANOU 285 KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H 9004840516395 HSEAIBH046 6132

Více

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B:

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Konsolidace LAN navýšení optických spojů (1GB) pro zajištění plné funkčnosti virtuálních serverů (5 Switchů) Konsolidace LAN navýšení optických

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 05/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v aktuálním květnovém vydání našeho bulletinu Vás chceme informovat

Více

FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení

FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení RLC Praha a.s. FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení Ing. Jaromír Šíma sima@rlc.cz www.rlc.cz 1 RLC Praha a.s. 2 FTTH Prakticky 1 Jaký je nejlepší způsob Cena je jako vždy až na prvním místě Je třeba

Více

Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha

Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha Agenda Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha Venkovní závěsné FTTH řešení Aeroclick Pavel Both Sítě FTTx v roce 2019 Manažer obchodní a produktové podpory KABEL Trade Praha s.r.o.

Více

W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD

W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD KOMPETENCE ZAVAZUJE. W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD Výklopné boční díly Prázdné porty pro moduly TOOLLESS Prostor pro napájecí zásuvku - příklad osazení STRANA 1/5 w SCHRACK-INFO

Více

Vysokokapacitní optický HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1

Vysokokapacitní optický HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární Optický rozváděč modulární HC 144 HC 144 Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč HC 144 představuje univerzální řešení optického rozváděče pro široké spektrum

Více

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o.

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Trendy ve vývoji podnikových sítí Zvyšování rychlosti podnikových páteří

Více

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both Organizace optických vláken v FTTH sítích Pavel Both Prezentace firmy Vznik v roce 2003 se zaměřením na prodej telekomunikačních technologií Od roku 2010 smluvní partner Telefónica Czech Republic, a.s.

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti.

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 6/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

Komponenty pro datové rozvody

Komponenty pro datové rozvody www.moeller.cz Komponenty pro datové rozvody Rozváděče a pasivní prvky pro datové rozvody. Výběrová pomůcka Platnost od 1. 6. 2008 Datové rozváděče 10 a 19 a jejich příslušenství Pasivní prvky pro datové

Více

Optický distribuční. sloupový rozváděč. OFAPole DB24

Optický distribuční. sloupový rozváděč. OFAPole DB24 Optický distribuční Produktový sloupový rozváděč OFAPole DB24 Inovace optických sítí Strana 1 Produktový služby Optický distribuční sloupový rozváděč OFAPole DB24 představuje řešení vnějšího optického

Více

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky Konektory KON4/4 telefonní 4/4 KON6/2 telefonní 6/2 KON6/4 telefonní 6/4, licna KON6/4DR telefonní 6/4, drát KON6/6 telefonní 6/6 KON8/8 Cat 5e UTP, plochý kabel licna KON/8/8C5L Cat 5e UTP, kulatý kabel

Více

Přechodové skříňové spojky OCEF OCEF

Přechodové skříňové spojky OCEF OCEF Přechodové skříňové spojky Přechodové skříňové spojky (OPTICAL CABLE ENTRY FACILITY) je vodotěsná skříňová přechodová spojka, která slouží k napojení vnějších optických kabelů vstupujících do budovy na

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 č. dokumentace: 209 27-01 Datum platnosti: 20.12.2010 Počet stran: 6 V20101220

Více

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 UBNT: PoE napájení 15 V, 0.8 A PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15 V PoE injektor

Více

Montážní návod optických rozváděčů řady LGX

Montážní návod optických rozváděčů řady LGX Montážní návod optických rozváděčů řady LGX Před zahájením instalace důkladně prostudujte tento návod. LSC2U - 024/5 Rozváděče řady řady LGX jsou konstruovány jako modulární stavebnice. Fiber Optic Shelf

Více

Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2

Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Optický splitterový koncentrátor SDF HC 432 Strana 1 Optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Optický splitterový koncentrátor High Capacity

Více

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324 Instalační manuál rev. 20110324 Tento instalační manuál je určen k instalaci průmyslových switchů průmyslových switchů 200M-2.0.3-... 200M-1.0.3-... 1 Obsah balení 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 Switch Napájecí

Více

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy - Strukturované Kabelážní Systémy OPTICKÁ KABELÁŽ - pigtaily Optické pigtaily - multimode 50/125 m, OM2 P edem p ipravený a zakon eny optický konektor ST, SC, LC, multimode 50/125 m, kategorie OM2 s optickým

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 07/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, nové číslo našeho informačního bulletinu přináší řadu

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS 02/2015 Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS 02/2015 Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 02/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v tomto bulletinu Vám zasíláme nejnovější informace

Více

Seminář Sítě FTTx v roce 2010

Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Nové komponenty nejen pro FTTH od Huber+Suhner Jiřina Špálová Bel Stewart, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewartnet.cz www.hubersuhner.com Komplexní řešení od

Více

Aplikace pro DIN lišty

Aplikace pro DIN lišty Telegärtner sází při rozvoji průmyslových komponent na STEADYTEC DataVoice Aplikace pro DIN lišty Rozbočovače a moduly STX pro montáž na DIN lištu 1 Chytrá řešení pro DIN lišty Pro strukturovanou kabeláž

Více

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324 Instalační manuál rev. 20110324 Tento instalační manuál je určen k instalaci průmyslových media konvertorů průmyslových media konvertorů 200M-1.0.1-... 2G-1.1.0-... 1 Obsah balení 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6

Více

FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014

FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014 FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014 Náplň prezentace Zasazení optických rozvaděčů do kontextu optických sítí Zemní spojky co to je a k čemu se používají Co je ODF?

Více

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH3215

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH3215 Ocelové rozváděče s krytím IP66 Vhodné pro venkovní instalace media konvertorů 200M/2G a injektorů PoE-PSE Testováno dle EN 61439-1 Schválená výstroj rozváděčů - zásuvka 230VAC - zdroj 12, 24 nebo 48V

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, , OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, , OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Uživatelská PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX č. dokumentace: 212 16 Tato uživatelská obsahuje: Návod pro montáž, instalaci, uvedení

Více

Vnitřní rozvody sítí FTTH

Vnitřní rozvody sítí FTTH Optical Fibre Apparatus Vnitřní rozvody sítí FTTH Petr Kolátor OFA s.r.o. Obsah 1. Úvod 2. Volba topologie FTTx 3. Volby typu optického vlákna 4. Volba optického kabelu 5. Umístění a typy optických spojek

Více

Venkovní instalace optické sítě FTTx s výrobky firmy MICOS

Venkovní instalace optické sítě FTTx s výrobky firmy MICOS Venkovní instalace optické sítě FTTx s výrobky firmy MICOS OBSAH : Varianty zapojení optické sítě FTTx Topologie venkovní optické sítě FTTx ORU skříně SAFETNET systém ORU skříně instalace ORU skříň konektorové

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX č. dokumentace: 212 16 Tato uživatelská příručka obsahuje: Návod pro montáž,

Více

Příloha č. 1 - podrobný položkový rozpočet

Příloha č. 1 - podrobný položkový rozpočet Příloha č. - podrobný položkový rozpočet. Reinstalace datových rozvaděčů RD02 a TC0. RD02 a TC0 2. 3. RMA-45-A68- AAX-A RMA-45-A68- AAX-A 4. RAC-CH-X04-X3 Rozvaděč 45U stojanový 600x800 - pro kabeláž Rozvaděč

Více

Strukturovaná kabeláž KELine HOME NETWORKING pro bytové a rodinné domy

Strukturovaná kabeláž KELine HOME NETWORKING pro bytové a rodinné domy Strukturovaná kabeláž KELine HOME NETWORKING pro bytové a rodinné domy Plánujete stavět nebo renovovat bytový nebo rodinný dům? Nezapomeňte na kvalitní, dobře dimenzovanou a nadčasovou kabeláž, která je

Více

Optická spojka PLP COYOTE DOME SFMS

Optická spojka PLP COYOTE DOME SFMS Optická spojka PLP COYOTE DOME SFMS Řešení pro FTTH sítě Inovace optických sítí Optická spojka COYOTE DOME 6,5" 17 SFMF byla navržena speciálně pro přístupové sítě typu FTTH a FTTB. Spojka obsahuje SFMS

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 11/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

Niloé. jednoduše elegantní

Niloé. jednoduše elegantní Niloé jednoduše elegantní Je zde pro vás i životní prostředí kolem vás Eco produkt > řada Niloé se vyrábí se speciální ohleduplností k životnímu prostředí podle ISO 14001. Snížení spotřeby elektrické energie

Více

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH4320

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH4320 v Ocelové rozváděče s krytím IP66 v Testováno dle EN 61439-1 v Schválená výstroj rozváděčů - zásuvka 230VAC - spínané zdroje 120W 48, 24 nebo 12 VDC - jistič 4A-char. C - přepěťová ochrana 1 + 2 stupeň

Více

System pro E comfort MISTRAL41F Výhody a možnosti instalace

System pro E comfort MISTRAL41F Výhody a možnosti instalace System pro E comfort MISTRAL41F Výhody a možnosti instalace Zapuštěná montáž Krytí IP41 Otvírání dvířek o 180 umožňuje pohodlný přístup do rozvodnice. Dvířka buď v elegantní modré benzínové barvě, nebo

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 07/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v tomto bulletinu Vám zasíláme nejnovější informace o našich

Více

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná krimpovací nástroje a konektory, epoxidové konektory 331 93 331 06 331 10 Bal. Obj.. Souprava s krimpovacími nástroji 1 331 93 Souprava obsahuje nástroje pro zalisování konektor ST, SC nebo LC. S pomocí

Více

Montážní návod rozváděčů 600 B

Montážní návod rozváděčů 600 B Montážní návod rozváděčů 600 B Před zahájením instalace důkladně prostudujte tento návod. Rozváděče řady 600B jsou navrženy jako modulární stavebnice, umožňující ukončení až 24 vláken na konektorech ST,

Více

CWDM CrossConnect pro Datacentra

CWDM CrossConnect pro Datacentra CrossConnect CrossConnect pro Datacentra CrossConnect system pro datová centra je založen na využití technologie vlnového multiplexu pro přenos na krátké vzdálenosti. Díky použití technologie je možné

Více

Příloha 17 Popis služby Vysunutá kolokace

Příloha 17 Popis služby Vysunutá kolokace Příloha 17 Popis služby Vysunutá kolokace Obsah 1 Služba Vysunutá kolokace... 3 2 Poskytování služby Vysunutá kolokace... 7 3 Opravy poruch... 8 2 8 1 Služba Vysunutá kolokace Obecné podmínky 1.1.1 Vysunutá

Více

RNA. RNA - hybridní rozvaděč. Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05

RNA. RNA - hybridní rozvaděč. Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 - hybridní rozvaděč Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05 163 Výklopné boční panely Boční nosné panely na obou stranách

Více

Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2. Produktový list. zásuvky. Rozváděče

Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2. Produktový list. zásuvky. Rozváděče Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2 Produktový list Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2 je navržen jako univerzální vnější/ vnitřní plastový rozváděč. Rozvaděč je určen k montáži na zeď nebo sloup.

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 08/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

KATALOG 2014. DISTRIBUTOR KABELÁŽNÍCH SYSTÉMů

KATALOG 2014. DISTRIBUTOR KABELÁŽNÍCH SYSTÉMů KATALOG 2014 DISTRIBUTOR KABELÁŽNÍCH SYSTÉMů Naše společnost Společnost NETWORK GROUP, s.r.o. je distributorem pasivních prvků pro výstavbu datových sítí. Naši distribuci charakterizuje: síť silných instalačních

Více

SNA. SNA - hybridní rozvaděč. Silový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP 30 / IK 06

SNA. SNA - hybridní rozvaděč. Silový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP 30 / IK 06 - hybridní rozvaděč Silový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP 30 / IK 06 169 Odnímatelná dvířka Systém uchycení pantů umožňuje snadnou demontáž dvířek. Krycí rámeček Při využití možnosti

Více

Montážní návod Modulární stavebnicové řešení nové generace skříní

Montážní návod Modulární stavebnicové řešení nové generace skříní Montážní návod Modulární stavebnicové řešení nové generace skříní MIS 600, MIS 900, SIS 600, SIS 900 Nová generace skříní MIS 600, 900 a SIS 600, 900 vychází ze stavebnicového systému šíře 548 mm a hloubky

Více

Produktová prezentace. FT Fiber Tray

Produktová prezentace. FT Fiber Tray Produktová prezentace FT Fiber Tray Fiber Tray - přehled součástí Tělo Dvoudílný systém ukotvení Patchcordové vyvazovací rameno Čelo s adaptery Tělo - vlastnosti Chráněný vstupní bod pro miniflex trubičku

Více

HUBER+SUHNER AG. Švýcarsko. Historie : 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG.

HUBER+SUHNER AG. Švýcarsko. Historie : 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG. Historie : AG Švýcarsko 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG. Net Sales 2005 : 567 Mio CHF Employees worldwide : 2751 Řešení pro FTTH sítě FTTH

Více

RBA - DĚLENÉ. RBA dělené

RBA - DĚLENÉ. RBA dělené RBA dělené 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 011 1 1 RBA - DĚLENÉ Dvoudílný rozvaděč RBA je velmi úspěšnou verzí nástěnných rozvaděčů. Otvíratelné části rozvaděče umožňují snadný přístup

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS 10/2015 Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom

micos.cz WE HOLD NETWORKS 10/2015 Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 10/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš

Více

PREMIUM Server RSF CONTEG DATASHEET. Všechna práva vyhrazena, CONTEG 2014 STOJANOVÉ ROZVADĚČE

PREMIUM Server RSF CONTEG DATASHEET.  Všechna práva vyhrazena, CONTEG 2014 STOJANOVÉ ROZVADĚČE version: -0-0 CONTEG DATASHEET STOJANOVÉ ROZVADĚČE PREMIUM Server RSF CONTEG, spol. s r.o. Centrála: Na Vítězné pláni / 0 00 Praha Česká republika Tel.: +0 Fax: +0 Výrobní závod: K Silu 0 Pelhřimov Česká

Více

Kabeláž datová - metalická

Kabeláž datová - metalická w TOOLLESS LINE - modulární řada Cat.6 A, Cat.6, Cat.5e - STP & UTP w TOOLLESS LINE - modulární řada - keystone moduly RJ45 stíněné Cat.6 A / Třída E A - Schrack Format A (SFA) 455 TOOLLESS LINE modul

Více

Optické rozvaděče a boxy MICOS

Optické rozvaděče a boxy MICOS Rozdělení optických rozvaděčů 1. Vnitřní ( nástěnné boxy ) 2. Venkovní ( nástěnné boxy, pilířové boxy, sloupové boxy ) Kritérium pro výběr rozvaděčů -Teplotní rozsah - UV odolnost - Nárazu odolnost IK

Více

Rozvaděčové skříně univers

Rozvaděčové skříně univers Rozvaděčové skříně univers Rozvaděče univers pro všestranné použití: závěsné a volně stojící rozvaděče Závěsné a volně stojící rozvaděče univers od Hageru lze těžko překonat v jejich flexibilitě. Ať už

Více

PLASTOVÉ ROZVODNICE NA OMÍTKU

PLASTOVÉ ROZVODNICE NA OMÍTKU 40 CD SERIE 40 CD 1 SERIE 40 CD VLASTNOSTI A VÝHODY KOMPLETNÍ ŘADA Řada modulárních rozvodnic vhodná pro všechny aplikace při jištění elektrického rozvodu. 40 CD JEDNODUCHÁINSTALACE A OSOBNÍ ŘEŠENÍ Díky

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, ANGA COM 2014

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, ANGA COM 2014 Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 06/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu

Více

Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19" stojanů. Montážní návod

Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19 stojanů. Montážní návod Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19" stojanů Montážní návod Rozvaděčový systém SLIDE představuje ekonomickou řadu výsuvných 1U a 2U optických rozváděčů. Rozváděče jsou vybaveny kazetovým systémem upevňovaným

Více

VÝROBA ROZVÁDĚČŮ ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ DSR

VÝROBA ROZVÁDĚČŮ ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ DSR VÝROBA ROZVÁDĚČŮ ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ DSR DEL a.s., STROJÍRENSKÁ 38, 591 01 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, CZECH REPUBLIC Obsah Obsah Obecné informace... 3 Technický popis, ovládací pulty... 3 Provedení... 4 Skladování...

Více

Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná. PE, N, od 28 modulů N pro chránič. PE, N, N pro chrániče. Součástí standardní dodávky

Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná. PE, N, od 28 modulů N pro chránič. PE, N, N pro chrániče. Součástí standardní dodávky PŘEHLED PROVEDENÍ Typ RZA RZG RZI Provedení oceloplastové oceloplechové plastové plastové s vyšším krytím Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná zapuštěná / nástěnná / / do dutých stěn

Více

19" MONTOVANÉ ROZVADĚČE ŘADY REV

19 MONTOVANÉ ROZVADĚČE ŘADY REV 19" MONTOVANÉ ROZVADĚČE ŘADY REV ::REV Stojanové telekomunikační a datové rozvaděče jsou navrženy a přizpůsobeny pro instalaci patch panelů, aktivních prvků, serverů atd. 12 Popis: Vyrábí se ve velikostech

Více

Spojka COYOTE In-Line RUNT. Spojky

Spojka COYOTE In-Line RUNT. Spojky Spojka COYOTE InLine RUNT Spojka COYOTE InLine RUNT COYOTE InLine Runt je optická spojka určená pro distribuční metropolitní a přístupové sítě. Ploché těleso spojky umožňuje její snadnou montáž na stěnu,

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 05/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, v tomto bulletinu Vám zasíláme nejnovější informace o našich nových produktech

Více

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH6425

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH6425 v Ocelové rozváděče s krytím IP66 v Testováno dle EN 61439-1 v Schválená výstroj rozváděčů - zásuvka 230VAC - spínané zdroje 120/240W 48, 24 nebo 12 VDC - zálohované zdroje 110W / 13,8 + 24 nebo 48 VDC

Více

OBSAH PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE

OBSAH PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE OBSAH PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE 1/ SCHVALOVACÍ LIST 2/ TECHNICKÁ ZPRÁVA 3/ VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE : D1.07-101 SLP 1.NP strana 2 1/ SCHVALOVACÍ LIST Objekt : Investor : Nemocnice Hutopeče p.o., Brněnská 716/41,

Více

BULLETIN 5/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom

BULLETIN 5/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom BULLETIN 5/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom Vážení obchodní partneři, ve spolupráci se společností PROFiber jsme pro Vás připravili školení na téma: OPTICKÉ ROZVADĚČE

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 09/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, nové číslo našeho informačního bulletinu přináší řadu

Více

Bulletin. micos.cz 01/2016. Vážení obchodní partneři a přátelé, WE HOLD NETWORKS

Bulletin. micos.cz 01/2016. Vážení obchodní partneři a přátelé, WE HOLD NETWORKS 01/2016 Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, s prvním číslem našeho informačního zpravodaje v tomto roce

Více

ZÁSUVKOVÉ KOMBINACE - NÁSTĚNNÉ materiál pouzdra: vysoce odolný plast, chráněno proti stříkající vodě IP44, prodrátováno, zásuvky s ochranným kolíkem, každá kombinace vybavena standardně připojovací svorkovnicí

Více

Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT

Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT Montážní návod Inovace optických sítí Strana 1 Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 1. POPIS

Více

Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná. PE, N, od 28 modulů N pro chránič. PE, N, N pro chrániče. Součástí standardní dodávky

Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná. PE, N, od 28 modulů N pro chránič. PE, N, N pro chrániče. Součástí standardní dodávky DistriTon PŘEHLED PROVEDENÍ Typ RZB RZG RZI Provedení oceloplastové oceloplechové plastové plastové s vyšším krytím Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná zapuštěná / nástěnná / / do dutých

Více

Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529

Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529 Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529 2529 představují alternativu tradičního svaru. Mechanický spoj vláken 3M Fibrlok II 2529 je použitelný jak pro vlákna v 250µm primární ochraně, tak pro vlákna v

Více

CENÍK 2011/12 Pablo e pico _02_FINAL.indd 1 9/16/2011 1:15:07 PM

CENÍK 2011/12 Pablo e pico _02_FINAL.indd 1 9/16/2011 1:15:07 PM CENÍK 2011/12 str. 2 str. 3 str. 8 str. 12 str. 15 str. 20 str. 28 str. 30 1 ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ IP65 IP40 DESIGN IP40 STANDARD IP40 INCASSO PŘÍSLUŠENSTVÍ Kryt kanálu Propojovací průchodka Krabice IP56

Více

Široký sortiment: 19" datové rozvaděče stojanové. 19" serverové rozvaděče. 19" datové rozvaděče skládané. 19" datové rozvaděče nástěnné

Široký sortiment: 19 datové rozvaděče stojanové. 19 serverové rozvaděče. 19 datové rozvaděče skládané. 19 datové rozvaděče nástěnné ATRACK jsou vyráběny nejmodernější technologií pro pro zpracování plechů, zaručující vysokou kvalitu výroby, kterou deklaruje certifi kát ISO 9001:2000 a TUV. Certifi kát kvality zahrnuje i certifi kát

Více

DistriTon. Hlavní výhody. Nadstandardní prostor. Velký počet svorek. Vymyšleno pro českého elektrikáře. Oceloplastové RZA

DistriTon. Hlavní výhody. Nadstandardní prostor. Velký počet svorek. Vymyšleno pro českého elektrikáře. Oceloplastové RZA DistriTon Rozvodnicové skříně Hlavní výhody Oceloplastové RZA Nadstandardní prostor Velký počet svorek Vymyšleno pro českého elektrikáře Oceloplechové RZB Plastové RZG Plastové IP65 RZI 2 Rozvodnicové

Více

RBA dělené. RBA - dělené. Dvoudílný svařovaný nástěnný rozvaděč. IP30, nosnost 30 kg

RBA dělené. RBA - dělené. Dvoudílný svařovaný nástěnný rozvaděč. IP30, nosnost 30 kg RBA dělené RBA - dělené Dvoudílný svařovaný nástěnný rozvaděč. IP30, nosnost 30 kg 125 RBA dělené Vysoká pevnost konstrukce Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější

Více

MODUL 160 OCELOPLECHOVÉ ROZVODNICE

MODUL 160 OCELOPLECHOVÉ ROZVODNICE w DÁTOVÝ LIST: MODUL 160 OCELOPLECHOVÉ ROZVODNICE ILCXXXXXXX ILCAXXXXXX ILC2UXXXXX ILCXXXXXXX Instalační rozvodnice nástěnné i zapuštěné, plech lakovaný práškovou barvou Dodávané s 2- až 6-řadami, každá

Více

i4wifi a.s. produktové novinky říjen 2008

i4wifi a.s. produktové novinky říjen 2008 i4wifi a.s. produktové novinky říjen 2008 Soundwin: VoIP PBX ústředna (1x WAN, 1x LAN, IPPBX) Podporuje protokol SIP. Export výpisů hovorů do CSV. Hlasová schránka pro každou linku. Zabudovaný router.

Více

PLASTOVÉ ROZVODNICE POD OMÍTKU

PLASTOVÉ ROZVODNICE POD OMÍTKU 7 VLASTNOSTI A VÝHODY KOMPLETNÍ ŘADA Řada modulárních rozvodnic pod omítku, která vyhovuje všem potřebám pro instalace domovní, rezidenční i průmyslové. PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství usnadňuje montáž, výzbroj

Více

ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací

ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací Navrhované technické standardy pro sdílené sítě budované se státní podporou Přístup na úrovni fyzické vrstvy Rejstřík pojmů

Více

Ekinoxe. výsledek užitečných hodnot MODULÁRNÍ ROZVODNICE PRO ZAPUŠTĚNOU A POVRCHOVOU MONTÁŽ.

Ekinoxe. výsledek užitečných hodnot MODULÁRNÍ ROZVODNICE PRO ZAPUŠTĚNOU A POVRCHOVOU MONTÁŽ. Ekinoxe výsledek užitečných hodnot MODULÁRNÍ ROZVODNICE PRO ZAPUŠTĚNOU A POVRCHOVOU MONTÁŽ www.legrand.cz VYBERTE SI MODULÁRNÍ ROZVODNICI EKINOXE - ROZVODNICE PRO POVRCHOVOU MONTÁŽ, 1 AŽ 6 MODULŮ Rozměry

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Excellence in Connectivity Solutions Komunikace Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011 Title of Presentation 2 Vysokohustotní SAN Management Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011

Více

Riser kabel. Ø 12 mm 24 vláken

Riser kabel. Ø 12 mm 24 vláken Riser kabel kabel Ø mm a příslušenství Ø mm 4 vláken Optické kabely včetně příslušenství Strana Optické kabely Riser kabel Ø mm a příslušenství Kabely pro postupné připojování zákazníků (Riser kabely)

Více

Rozšířená. řada optických spojek 3M BPEO

Rozšířená. řada optických spojek 3M BPEO Rozšířená řada optických spojek 3M BPEO Strana 1 BPEO Evolution představuje novou inovovanou řadu optických hrncových spojek pro distribuční i přístupové sítě včetně sítí FTTx a PON. Řada byla v roce 2014

Více

Optimal AISI. Skříně nástěnné, nerezové J/X. Skříně nástěnné, nerezové, s dveřmi jednoduchými. Vlastnosti. Stupeň krytí.

Optimal AISI. Skříně nástěnné, nerezové J/X. Skříně nástěnné, nerezové, s dveřmi jednoduchými. Vlastnosti. Stupeň krytí. Optimal S Skříně nástěnné, nerezové, s dveřmi jednoduchými Skříně nástěnné, nerezové Stupeň krytí Vlastnosti P66 / NM 4X, a ertifikace Standardní dodávka - Zahrnuje: desku montážní, příslušenství pro připevnění

Více

POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR

POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR POPIS EAN DOSTUPNOST STORE OBJ. Č. PGR W KOMPAKTNÍ ŘADA KATEGORIE 5 W DATOVÁ ZÁSUVKA KOMPAKTNÍ KATEGORIE 5 251 Datová zásuvka,2xrj-45 Cat.5 STP pod omítku, RAL 9010 9004840277876 HSEDG2UW5F Datová zásuvka, 2xRJ-45 Cat.5 UTP pod omítku, 9004840374261

Více

Školení vláknová optika JARO 2014

Školení vláknová optika JARO 2014 Alternetivo s.r.o. WWW.ALTERNETIVO.CZ Školení vláknová optika JARO 2014 část 3. optické kabely - konstrukční prvky - různé použití - druhy plášťů a jejich výhody Optické vlákno a primární ochrana Primární

Více

Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná. PE, N, od 28 modulů N pro chránič. PE, N, N pro chrániče. Součástí standardní dodávky

Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná. PE, N, od 28 modulů N pro chránič. PE, N, N pro chrániče. Součástí standardní dodávky PŘEHLED PROVEDENÍ Typ RZA RZB RZG Provedení oceloplastové oceloplechové plastové plastové s vyšším krytím Instalace zapuštěná / do dutých stěn zapuštěná/nástěnná zapuštěná / nástěnná / / do dutých stěn

Více

AKTUÁLNÍ NOVINKY v sortimentu SCHRACK

AKTUÁLNÍ NOVINKY v sortimentu SCHRACK AKTUÁLNÍ NOVINKY v sortimentu SCHRACK HDMI a USB moduly (spojky) Patch Cordy a Flexibilní datové kabely Konektory a spojky na kabely Cat.5, 6 a 6a Nástrojové keystone Cat.5, 6 a 6a Modulární Patch Panely

Více