moduly rozváděče HC 144

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "moduly rozváděče HC 144"

Transkript

1 Speciální a zákaznické Speciální a zákaznické moduly rozváděče HC moduly rozváděče HC Prázdné moduly Osazené moduly Plug&Play moduly Splitterové moduly Strana

2 odulární optický rozváděč OFA HC pro svoji univerzální koncepci a variabilnost řešení nalézá široké uplatnění v neustále se rozrůstající řadě aplikací. Přestože jsou v těchto aplikacích využívána shodná základní šasi tohoto rozváděče, specifika instalací v různých segmentech sítě a instalační postupy či zvyklosti jednotlivých operátorů daly v průběhu let vzniknout početné řadě typů a modifikací zásuvných modulů, které jsou v těchto rozváděčích využívány. Přehled zákaznických a speciálních modulů uvedený v tomto katalogovém listu obsahuje nejvíce užívané moduly, instalované do vysokokapacitního modulárního optického rozváděče OFA HC. Vlastní rozváděč se základním příslušenstvím a sortimentem běžně používaných modulů je popsán v samostatném katalogovém listu, který naleznete na webu ofacom.cz. oduly označené logem 3U Ready jsou kromě stan- dardní verze navíc kompatibilní i se zmenšenou verzí rozváděče (3U) určenou pro datová centra. Z důvodu přehlednosti jsme jednotlivé moduly zařadili do čtyř základních skupin. A. Prázdné moduly Prázdné moduly obsahují tělo modulu a včetně základní výstroje, jako jsou mechanické díly, prázdné optické kazety, trubička pro uložení rezervy vláken, krytky, fixace a podobně. Rozsah této výstroje se u jednotlivých dílů liší. Tyto moduly však již neobsahují adaptéry optických konektorů, optické pigtaily, patchcordy, hybridní patchcordy či fanouty, nebo smrštitelné ochrany svarů, které je nutné objednat zvlášť. B. Osazené moduly Osazené moduly jsou předosazeny v konfiguraci podle přání zákazníka. Kromě těla modulu a základní výstroje jsou v modulu osazeny adaptéry optických konektorů, optické pigtaily případně patchcordy, hybridní patchcordy či fanouty. Technici operátora do takového modulu již zavedou vlákna kabelu a mohou zahájit svařování. V některých sadách jsou v příbalu i smrštitelné ochrany svarů. C. Plug&Play moduly Tyto moduly jsou určeny zejména pro datová centra. Celý modul je obvykle napojen jedním nebo několika PO/TP konektory, které jsou propojeny se samostatnými konektory (obvykle SC, E000 nebo LC) z čela modulu. Tyto moduly neobsahují kazety a nerealizují se v nich svary. odul se pouze připojí vícevláknovým konektorem a zasune do rozváděče. D. Splitterové moduly Splitterové moduly obsahují okonektorované planární optické splittery, nejčastěji s dělícím poměrem : až :8. Pokud jsou v modulu osazeny splittery :, modul může obsahovat až čtyři splittery. Optické splittery jsou dodávány podle přání zákazníka, ať již s rovnoměrným nebo nerovnoměrným rozdělením optického výkonu (např. v poměru 70:30). Strana

3 A. Prázdné moduly Prázdné moduly obsahují tělo modulu vybavené základním příslušenstvím, jako prázdné optické kazety (kazeta určená pro rezervy pigrailů a kazeta pro uložení svarů, nebo například dvě kazety pro uložení svarů), trubička pro uložení rezervy vláken, kryt kazety s organizérem rezervy trubičky s vlákny, kryt prostoru uložení multipigtailů, plastové matky a podobně. Rozsah této výstroje se u jednotlivých modulů liší. Prázdné moduly však již neobsahují adaptéry optických konektorů, optické pigtaily, patchcordy, hybridní patchcordy či fanouty, smrštitelné ochrany svarů a podobně. Veškeré z uvedeného příslušenství si potom musí operátor nebo montážní firma zajistit separátně. ezi prázdné moduly je zahrnuta i záslepka. Alternativou k prázdným modulům jsou potom varianty osazených modulů, Plug&Play modulů nebo splitterových modulů popsaných na dalších stranách. Záslepka neobsazené pozice Záslepka Kapacita svarů: Kapacita svarů: Základní modul pro SC, E000 nebo LC konektorů _V SC/E000/Duplex. LC SC + svarů odul, kazeta (rezerva+svary), nosník rezerv,ochranná trubička, plastové matice Předosazený modul adaptéry a pigtaily dle přání zákazníka kazeta svar rezerva _V Předosazený modul adaptéry a pigtaily dle přání zákazníka pigtail SC simplexní SC, E000, duplexní LC Základní modul pro SC, E000 nebo LC s alternativní kazetou SC/E000/Duplex. LC SC + svarů odul, kazeta (rezerva+svary), nosník rezerv,ochranná trubička, plastové matice svar rezerva pigtail SC simplexní SC, E000, duplexní LC kazeta Strana 3

4 Kapacita svarů: Kapacita svarů: odifikovaný základní modul pro LC konektorů _V LC LC svarů odul, kazeta (svary), nosník rezerv, ochranná trubička, plastové matice Předosazený modul adaptéry a pigtaily dle přání zákazníka kazeta svar Provařovací modul včetně kazety pro / svarů _V svar svarů smršť. ( krimp.) odul s plným čelním panelem, kovová kazeta s držáky svarů, nosník rezerv, ochranná trubička, vázací pásky plastové matice modulu. výstup vstup pigtail LC LC adaptér svar ve smršťovací ochraně ( svar v krimpovací ochraně) Provařovací moduly rozváděče HC slouží k napojení vláken vstupního kabelu na vlákna odchozího kabelu. Vlákna jsou spojena nerozebíratelně pomocí svaru ve smrštitelné ochraně. Kovová kazeta je opatřena dvěma hřebínky se šesti pozicemi pro ukládání smrštitelných ochran svaru (0 mm), alternativně lze využít hřebínky pro uložení svarů v krimpovací ochraně. Vstupní i výstupní vlákna jsou navedena samostatnou ochrannou trubičkou. Obě trubičky vstupují do kazety shodným spodním vstupem, kde jsou upevněny pomocí vázacích pásků (v příbalu modulu). Po dokončení montáže kazety pomocí plastových matic upevníme nosník rezerv a navineme a navineme je. Sestava provařovacího modulu (na obrázku nezobrazeny plastové matice a vázací pásky pro fixaci ochranných trubiček) Strana

5 Speciální a zákaznické moduly rozváděče HC PO modul SC, E000 nebo duplexní LC PO + SC, E000, DLC PO + SC, nebo E000, nebo LC odul, krytka modulu, šroub pro upevnění krytky Předosazený modul adaptéry a pigtaily dle přání zákazníka fanout PO / SC simplexní SC, E000, 6 duplexní LC PO konektor PO modul 3 PO, LC (6 LC quadplex), kompatibilní s 3U frame _ 3 PO + 6 Quadplexní LC 3 PO + LC 3U Ready odul, krytka modulu, šroub pro upevnění krytky Předosazený modul adaptéry a pigtaily dle přání zákazníka 3 PO konektor 3 fanout PO / xx LC LC adaptér PO modul 6 SC nebo LC, PO konektor z čela modulu _ PO + 6 SC nebo Dulexní LC PO + 6 SC nebo LC odul, krytka modulu, šroub pro upevnění krytky Předosazený modul adaptéry a pigtaily dle přání zákazníka PO fanout PO/6 SC nebo LC 6 simplexní SC, E000, 6 duplexní LC PO konektor Strana 5

6 PO modul pro 6 PO umístěných z čela modulu PO 6 x PO odul, krytka modulu, šroub pro upevnění krytky 6 PO PO modul pro 8 PO umístěných z čela modulu, kompat. s 3U frame _ 8 PO 8 x PO 3U Ready odul, krytka modulu, šroub pro upevnění krytky 8 PO B. Osazené moduly Osazené, nebo předosazené moduly rozváděče OFA HC vycházejí z prázdných modulů specifikovaných na předchozích stranách, které jsou podle požadavků jednotlivých zákazníků již z výroby předosazeny zvolenými adaptéry, adaptéry a pigtaily, případně může být sada modulu dovybavena například příslušným počtem smršťovacích ochran svarů a podobně. Pokud je modul vybavován pigtaily, jsou konektory zapojeny do namontovaných adaptérů a rezervy pigtailů navedeny do kazet a připraveny pro svařování. Alternativou k osazeným modulům jsou prázdné moduly popsané na předchozích stránkách, které si zákazník vybavuje při provádění montážních prací sám. Další možností je potom využití varianty Plug&Play modulů nebo splitterových modulů popsaných na dalších stranách. Strana 6

7 Kapacita svarů: Osazené moduly s konektory E000 E000 E000 dle tabulky svarů odul, kazeta (rezerva+svary), nosník rezerv,ochranná trubička, plastové matice, daptér E000, pigtail zavedený do kazety a popsaný svar rezerva pigtail E000 E000 kazeta Adaptér Pigtail Poznámka _V E000/APC R& super strip V příbalu jsou ochrany svarů _V E000/APC Diamond (SQS) standard V příbalu jsou ochrany svarů _V E000/APC R& super strip Pro svary užita alternativní kazeta, v příbalu jsou ochrany svarů Pro další varianty kontaktujte obchodní zástupce OFA s.r.o. Kapacita svarů: Osazené moduly s konektory SC SC SC dle tabulky svarů odul, kazeta (rezerva+svary), nosník rezerv,ochranná trubička, plastové matice, daptér SC, pigtail zavedený do kazety a popsaný svar rezerva pigtail SC SC _V _V _V kazeta Adaptér Pigtail Poznámka SC/PC (UPC) standard V příbalu jsou ochrany svarů. SC/APC super strip V příbalu jsou ochrany svarů. SC/APC standard V příbalu jsou ochrany svarů. Pro další varianty kontaktujte obchodní zástupce OFA s.r.o. Uvedené příklady popisují pouze nejčastěji užívané varianty osazených modulů. Další slupinou osazených modulů jsou moduly vybavené pouze adaptéry. Pro další varianty nebo specifické požadavky kontaktujte obchodní zástupce OFA s.r.o. Strana 7

8 C. oduly Plug&Play oduly Plug&Play jsou určeny zejména pro datová centra a využívají vícevláknové PO/TP konektory. oduly neobsahují kazety a jsou připojeny jedním až třemi PO konektory. oduly jsou obvykle připojeny ze zadní strany (okonektorovaný kabel protažený zadní otevřenou stranou rozváděče), nicméně je možné připravit i modul připojovaný PO konektorem z čela (viz například prázdný modul _ na straně 5). Plug&Play moduly mohou být používány ve standardních U verzích rozváděče OFA HC. Pokud jsou ale používány v rozváděči výhradně Plug&Play moduly, odpadá potom potřeba vstupního organizéru kabelů a tehdy je možné použít 3U verzi rozváděče OFA HC. Pouze je v tomto případě nutné vzít na vědomí, že do 3U verze rozváděče OFA HC lze instalovat pouze moduly označené 3U Ready. Takto označené moduly jsou zpětně kompatibilní a je možné je instalovat do obou verzí (jak do 3U, tak i do U verze rozváděče). Níže popsané moduly představují výběr z nejčastěji užívaných aplikací, nicméně na dotaz lze připravit modul osazený podle přání zákazníka. Plug&Play oduly K-00_V K-00_V PO/breakout subrack module, PO/-xLC/PC O PO/ PO konektor PO/breakout subrack module, PO/-xSC/APC G.65D PO/ PO konektor LC/PC (LC Duplex) fanout PO / LC/PC SC/APC (SC Simplex) fanout PO / SC/APC O 6 Duplexní LC/PC adaptér S G.65.D Simplexní SC/APC adaptér K-003_V PO/breakout subrack module, PO/-xLC/PC G.65D PO/ PO konektor LC/PC (LC Duplex) fanout PO / LC/PC S G.65.D 6 Duplexní Strana 8

9 Plug&Play oduly K-00_V PO/breakout subrack module, PO/-xE000/APC G.65D PO/ E000/APC (E000) S G.65.D fanout PO / E000/APC E000/APC PO konektor K-06_V PO/breakout subrack module, xpo/-xlc/pc quadplex G.65D PO/ PO konektor LC/PC (LC Quadplex) fanout PO / LC/APC S G.65.D K-07_V PO/breakout subrack module, xqsfp xpo/-6xlc/pcquad O PO/ LC/PC PO konektor 6 LC/PC (LC Quadplex) fanout PO / LC/APC O Quadplexní záslepka LC/PC K-08_V PO/breakout subrack module, 3U, xpo/-xlc/pc quadplex O PO konektor fanout PO / LC/APC PO/ LC/PC (LC Quadplex) O 3U Ready Strana 9

10 K-0_V K-09_V odul do HC vybavený, xpo/f-xlc/pc quadplex G.657A, pro 3U PO/F F F PO konektor odul do HC vybavený, (3xQSFP) 3xPO/-xLC/PCquad O 3 PO/ LC/PC LC/PC (LC Quadplex) fanout PO / LC/APC LC/PC (LC Quadplex) 3 fanout PO / LC/APC S G.657.A 3U Ready O LC/PC K-00_V LC/PC 3 PO konektor odul do HC vybavený, (3xQSFP) 3xPO/-xLC/PCquad S 3 PO/ LC/PC LC/PC (LC Quadplex) 3 fanout PO / LC/APC S G.65.D LC/PC LC/PC 3 PO konektor Vlastní rozváděč OFA HC je popsán v separátním katalogovém listu, který je online dostupný na webu Případně také můžete kontaktovat některého z obchodníků nebo projektových manažerů společnosti OFA s.r.o. Na naše obobchodníky se obraťte také v případě, pokud pro Vaši aplikaci žádný z uvedených modulů nebude plně vyhovující. Strana 0

11 K-0_V odul do HC vybavený, xpo/f-xlc/pc quadplex G.657A, pro 3U PO/F PO/F 8 LC/PC ( LC Quadplex) S G.657.A Zapojení fanoutu: OUT(LC) OUT(LC) IN OUT IN OUT PO konektor Quadplexní PO/F PO/F PO/F PO/F IN(PO) OUT(PO) OUT(LC) IN(PO) OUT(PO) OUT(LC) 3U Ready IN(PO) PO/F D. Splitterové moduly OUT(LC) OUT(PO) PO/F Splitter modul splitter : 3 Splitter modul splitter : Splitterové moduly jsou speciální kategorií Plug&Play modulů, které obsahují okonektorované planární optické splittery (PLC splittery). Tyto moduly jsou osazeny vybranými okonektorovanými optickými splittery v kovovém housingu. Rozměrové a optické parametry těchto splitterů jsou specifikovány v samostatném katalogovém listu dostupném na webu oduly jsou osazovány nejčastěji splittery s dělícím poměrem : až :8 v provedení s optickými konektory dle volby zákazníka. Pokud jsou v modulu osazeny splittery :, modul může obsahovat až čtyři splittery. Optické splittery jsou dodávány podle přání zákazníka, ať již s rovnoměrným nebo nerovnoměrným rozdělením optického výkonu (např. v poměru 70:30). Strana

12 Speciální a zákaznické moduly rozváděče HC Splitter subrack module, S xsplitter : E000/APC K-0_V : Adaptér vstup. konektoru: Výstupní konektory: Adaptér výstup. konektorů: E000 K-00_V 8 E000/APC E000 Počet splitterů: Splitting faktor: : Výkonový poměr splitteru: 50:50 Housing splitterů: kovový Výstupní vlákno splitterů: 900 µm IN OUT OUT IN OUT OUT IN 3 IN OUT OUT 3 Splitter subrack module, S xsplitter : SC/APC K-0_V : SC/APC Adaptér vstup. konektoru: Výstupní konektory: Adaptér výstup. konektorů: E000/APC SC/APC simplex K-00_V 8 SC/APC SC/APC simplex Počet splitterů: Splitting faktor: : Výkonový poměr splitteru: 50:50 Housing splitterů: kovový Výstupní vlákno splitterů: 900 µm IN OUT OUT IN OUT OUT IN 3 IN OUT OUT 3 Splitter subrack module, S splitter :8 E000/APC K-03_V : Adaptér vstup. konektoru: Výstupní konektory: Adaptér výstup. konektorů: E000/APC E000 K-00_V 8 E000/APC E000 Počet splitterů: Splitting faktor: :8 Výkonový poměr splitteru: IN 50:50 Housing splitterů: kovový Výstupní vlákno splitterů: 900 µm OUT OUT OUT OUT 5 OUT 6 OUT 7 OUT 8 Popsané prvky představují v současnosti nejpoužívanější moduly rozváděče OFA HC a je potřeba na ně nahlížet jako na zlomek možných řešení. Pro Vaši aplikaci rádi nakonfigurujeme kterýkoli z modulů způsobem, který bude plně vyhovovat Vašim požadavkům. Strana

13 : Adaptér vstup. konektoru: Výstupní konektory: Adaptér výstup. konektorů: Počet splitterů: Splitting faktor: Výkonový poměr splitteru: Housing splitterů: Výstupní vlákno splitterů: Splitter subrack module, S splitter :8 SC/APC K-0_V SC/APC SC/APC K-00_V simplex 8 SC/APC SC/APC simplex :8 50:50 kovový 900 µm IN OUT OUT OUT OUT 5 OUT 6 OUT 7 OUT 8 : Adaptér vstup. konektoru: Výstupní konektory: Adaptér výstup. konektorů: Počet splitterů: Splitting faktor: Výkonový poměr splitteru: Housing splitterů: Výstupní vlákno splitterů: odul do HC se x splitter S 70/30 konektory LC/PC K-05_V LC/PC LC/PC K-00_V duplex 8 LC/PC LC/PC duplex : 30:70 kovový 900 µm OUT OUT Pokud jste v katalogu nenašli modul pokrývající Vaše potřeby, obraťte se na naše obchodníky. Vlastní katalog rozváděče OFA HC naleznete v samostatném katalogovém listu na našem webu IN 30 IN IN 3 IN OUT Copyright OFA s.r.o. and its licensors. All rights reserved. Strana 3

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144 Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč HC 144 představuje univerzální řešení optického rozváděče pro široké

Více

Vysokokapacitní optický HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1

Vysokokapacitní optický HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární Optický rozváděč modulární HC 144 HC 144 Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč HC 144 představuje univerzální řešení optického rozváděče pro široké spektrum

Více

Rozváděčový systém SLIDE do 19" stojanů

Rozváděčový systém SLIDE do 19 stojanů Rozváděčový systém SLIDE do 19" stojanů systém Slide do 19" stojanů Strana 1 Rozváděčový systém Slide sestává z řady 1U a 2U rozváděčů do 19" stojanů. Rozváděče 1U jsou standardně vybavovány (součást dodávky)

Více

Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2

Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Vysokohustotní optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Optický splitterový koncentrátor SDF HC 432 Strana 1 Optický splitterový koncentrátor SDF HC 432.2 Optický splitterový koncentrátor High Capacity

Více

Patchcordy, pigtaily, adaptéry

Patchcordy, pigtaily, adaptéry služby Produktový Patchcordy, pigtaily, adaptéry Strana 1 Produktový služby Patchcordy a pigtaily jsou dodávány v nepřeberném množství stovek různých variant délek, typů, konektorů, typů vláken a dalších

Více

Spojka COYOTE In-Line RUNT. Spojky

Spojka COYOTE In-Line RUNT. Spojky Spojka COYOTE InLine RUNT Spojka COYOTE InLine RUNT COYOTE InLine Runt je optická spojka určená pro distribuční metropolitní a přístupové sítě. Ploché těleso spojky umožňuje její snadnou montáž na stěnu,

Více

Spojka Coyote DOME. Spojka Coyote Dome. Spojky. Strana 1

Spojka Coyote DOME. Spojka Coyote Dome. Spojky. Strana 1 Spojka Coyote Dome Strana 1 Řada spojek COYOTE Dome Splice Closures představuje optické spojky vhodné pro distribuční metropolitní a přístupové sítě. využívají patentovaný systém segmentových těsnění kabelových

Více

Optický distribuční. sloupový rozváděč. OFAPole DB24

Optický distribuční. sloupový rozváděč. OFAPole DB24 Optický distribuční Produktový sloupový rozváděč OFAPole DB24 Inovace optických sítí Strana 1 Produktový služby Optický distribuční sloupový rozváděč OFAPole DB24 představuje řešení vnějšího optického

Více

STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU

STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU STOHOVATELNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE RLC FTTH PON 3U, RLC FTTB 3U, RLC FTTH LLU Nové typy stohovatelných FTTx rozvaděčů jsou určeny k jednoduché a efektivní distribuci optického signálu ve vnitřních prostorech,

Více

Optické kazety do spojek a rozváděčů 3M

Optické kazety do spojek a rozváděčů 3M služby Produktový Optické kazety do spojek a rozváděčů 3M Produktový list Produktový služby představují univerzální systém optických kazet používaných do organizérů optických spojek a optických rozváděčů

Více

Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19" stojanů. Montážní návod

Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19 stojanů. Montážní návod Rozváděče Slide 1U 12, 24 do 19" stojanů Montážní návod Rozvaděčový systém SLIDE představuje ekonomickou řadu výsuvných 1U a 2U optických rozváděčů. Rozváděče jsou vybaveny kazetovým systémem upevňovaným

Více

Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2. Produktový list. zásuvky. Rozváděče

Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2. Produktový list. zásuvky. Rozváděče Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2 Produktový list Optický distribuční rozváděč 3M PBO T2 je navržen jako univerzální vnější/ vnitřní plastový rozváděč. Rozvaděč je určen k montáži na zeď nebo sloup.

Více

Montážní návod optických rozváděčů řady LGX

Montážní návod optických rozváděčů řady LGX Montážní návod optických rozváděčů řady LGX Před zahájením instalace důkladně prostudujte tento návod. LSC2U - 024/5 Rozváděče řady řady LGX jsou konstruovány jako modulární stavebnice. Fiber Optic Shelf

Více

Optická spojka PLP COYOTE DOME SFMS

Optická spojka PLP COYOTE DOME SFMS Optická spojka PLP COYOTE DOME SFMS Řešení pro FTTH sítě Inovace optických sítí Optická spojka COYOTE DOME 6,5" 17 SFMF byla navržena speciálně pro přístupové sítě typu FTTH a FTTB. Spojka obsahuje SFMS

Více

Montážní návod rozváděčů 600 B

Montážní návod rozváděčů 600 B Montážní návod rozváděčů 600 B Před zahájením instalace důkladně prostudujte tento návod. Rozváděče řady 600B jsou navrženy jako modulární stavebnice, umožňující ukončení až 24 vláken na konektorech ST,

Více

Rozšířená. řada optických spojek 3M BPEO

Rozšířená. řada optických spojek 3M BPEO Rozšířená řada optických spojek 3M BPEO Strana 1 BPEO Evolution představuje novou inovovanou řadu optických hrncových spojek pro distribuční i přístupové sítě včetně sítí FTTx a PON. Řada byla v roce 2014

Více

Přechodové skříňové spojky OCEF OCEF

Přechodové skříňové spojky OCEF OCEF Přechodové skříňové spojky Přechodové skříňové spojky (OPTICAL CABLE ENTRY FACILITY) je vodotěsná skříňová přechodová spojka, která slouží k napojení vnějších optických kabelů vstupujících do budovy na

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 05/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v aktuálním květnovém vydání našeho bulletinu Vás chceme informovat

Více

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy - Strukturované Kabelážní Systémy OPTICKÁ KABELÁŽ - pigtaily Optické pigtaily - multimode 50/125 m, OM2 P edem p ipravený a zakon eny optický konektor ST, SC, LC, multimode 50/125 m, kategorie OM2 s optickým

Více

3M SCM Organizéry T1, T2, T3

3M SCM Organizéry T1, T2, T3 3M SCM Organizéry T1, T2, T3 Produktový list 3M SCM Organizer SCM Organizéry jsou nosníky standardních optických kazet 3M kombinované se zásobníky rezerv vláken, které jsou používány ve spojkách a rozváděčích

Více

Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT

Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 CT Montážní návod Inovace optických sítí Strana 1 Optický přechodový provařovací box OFALink TB72 1. POPIS

Více

HUBER+SUHNER AG. Švýcarsko. Historie : 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG.

HUBER+SUHNER AG. Švýcarsko. Historie : 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG. Historie : AG Švýcarsko 1864, Založení Suhner &Co. (Herisau) 1882, Založení R+E Huber (Pfaffikon) 1969, Huber+Suhner AG. Net Sales 2005 : 567 Mio CHF Employees worldwide : 2751 Řešení pro FTTH sítě FTTH

Více

Optické rozváděče 600 B2 600 B3

Optické rozváděče 600 B2 600 B3 služby Produktový Optické rozváděče 600 B2 600 B3 Produktový služby Rozvaděče řady 600B jsou určeny jsou určenu pro ukončování vláken vnitřních optických kabelů ve standardních rámech 19" a 21". Rozváděč

Více

Kabeláž datová - optická

Kabeláž datová - optická 572 w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou a ochranou proti hlodavcům Kategorie OM2 - vlákno 50/125 μm Univerzální optický kabel

Více

Riser kabel. Ø 12 mm 24 vláken

Riser kabel. Ø 12 mm 24 vláken Riser kabel kabel Ø mm a příslušenství Ø mm 4 vláken Optické kabely včetně příslušenství Strana Optické kabely Riser kabel Ø mm a příslušenství Kabely pro postupné připojování zákazníků (Riser kabely)

Více

RISER technologie FTTH s výrobky MICOS

RISER technologie FTTH s výrobky MICOS s výrobky MICOS OBSAH Varianta Domovní box Varianta Sdílená infrastruktura Varianta Splitterová Varianta Poschoďový rozvaděč Instalace RISER kabelu Jednotlivé komponenty Montážní nářadí 2 Vnitřní instalace

Více

Optická vlákna na všech úrovních jsou typu G.652.D nebo G.657.A. Optická vlákna v patch kabelech ve všech úrovních 0 až 4 jsou typu G.657.

Optická vlákna na všech úrovních jsou typu G.652.D nebo G.657.A. Optická vlákna v patch kabelech ve všech úrovních 0 až 4 jsou typu G.657. Řešení FTTH PON pro bytové domy., na základě využití nejpokročilejších technologií, nabízí zákazníkovi komplexní návrh a realizaci optických sítí FTTx na bázi PON (Passive Optical Network), která umožňuje

Více

BULLETIN 09/2011 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom

BULLETIN 09/2011 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom BULLETIN 09/2011 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom Společnost MICOS Vás zve na konferenci a výstavu 20. a 21. října 2011 v Hotelu Olympik Praha Konference a výstava

Více

Konektory. Crimplok +

Konektory. Crimplok + Konektory TM Crimplok + Konektory 3MTM CrimplokTM + představují lehce a rychle montovatelný optický konektor na vlákno v těsné sekundární ochraně 900μm, bez obsahu lepidel, imerzních gelů či nutnosti sváření

Více

Produktová prezentace. FT Fiber Tray

Produktová prezentace. FT Fiber Tray Produktová prezentace FT Fiber Tray Fiber Tray - přehled součástí Tělo Dvoudílný systém ukotvení Patchcordové vyvazovací rameno Čelo s adaptery Tělo - vlastnosti Chráněný vstupní bod pro miniflex trubičku

Více

Předřadná optická vlákna

Předřadná optická vlákna Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu i servis optických tras pomocí optického reflektometru. Pokryje mrtvou zónu a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního u. Malé a lehké

Více

W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE

W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W UNIVERZÁLNÍ OPTICKÉ KABELY S VOLNOU SEKUNDÁRNÍ OCHRANOU 285 KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H 9004840516395 HSEAIBH046 6132

Více

Mikrotrubičkové systémy speedźpipe

Mikrotrubičkové systémy speedźpipe Mikrotrubičkové systémy speedźpipe speedźpipe ground speedźpipe indoor indoor Copyright 2018 OFA s.r.o. and its licensors. All rights reserved. ground Mikrotrubičkové systémy Gabocom speedźpipe Gabocom

Více

RNA. RNA - hybridní rozvaděč. Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05

RNA. RNA - hybridní rozvaděč. Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 - hybridní rozvaděč Datový modul hybridních rozvaděčů pro domovní rozvody. IP20 / IK05 163 Výklopné boční panely Boční nosné panely na obou stranách

Více

Riser kabely a příslušenství

Riser kabely a příslušenství služby Produktový Riser kabely a příslušenství Strana 1 služby Produktový Vnitřní, plně dielektrický kabel s LSZH pláštěm v provedení s 12 nebo 24 optickými vlákny dle ITU.T G.657.A, určený pro postupné

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 07/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, nové číslo našeho informačního bulletinu přináší řadu

Více

Seminář Sítě FTTx v roce 2010

Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Nové komponenty nejen pro FTTH od Huber+Suhner Jiřina Špálová Bel Stewart, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewartnet.cz www.hubersuhner.com Komplexní řešení od

Více

Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529

Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529 Mechanické spoje vláken Fibrlok II 2529 2529 představují alternativu tradičního svaru. Mechanický spoj vláken 3M Fibrlok II 2529 je použitelný jak pro vlákna v 250µm primární ochraně, tak pro vlákna v

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, ANGA COM 2014

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, ANGA COM 2014 Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 06/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu

Více

Příslušenství na trubičky

Příslušenství na trubičky na trubičky na trubičky - transparentní řada transparentní řada Spojky Koncovky Redukce WaterBlocky GasBlocky Strana 1 služby na trubičky - transparentní řada Transparentní řada příslušenství na trubičky

Více

Komponenty pro datové rozvody

Komponenty pro datové rozvody www.moeller.cz Komponenty pro datové rozvody Rozváděče a pasivní prvky pro datové rozvody. Výběrová pomůcka Platnost od 1. 6. 2008 Datové rozváděče 10 a 19 a jejich příslušenství Pasivní prvky pro datové

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 08/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B:

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Konsolidace LAN navýšení optických spojů (1GB) pro zajištění plné funkčnosti virtuálních serverů (5 Switchů) Konsolidace LAN navýšení optických

Více

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o.

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Trendy ve vývoji podnikových sítí Zvyšování rychlosti podnikových páteří

Více

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky

Konektory. Keystone LEXI-NET Standard. Keystone LEXI-NET Exclusive. Zásuvky Konektory KON4/4 telefonní 4/4 KON6/2 telefonní 6/2 KON6/4 telefonní 6/4, licna KON6/4DR telefonní 6/4, drát KON6/6 telefonní 6/6 KON8/8 Cat 5e UTP, plochý kabel licna KON/8/8C5L Cat 5e UTP, kulatý kabel

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Excellence in Connectivity Solutions Komunikace Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011 Title of Presentation 2 Vysokohustotní SAN Management Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011

Více

Montážní návod Modulární stavebnicové řešení nové generace skříní

Montážní návod Modulární stavebnicové řešení nové generace skříní Montážní návod Modulární stavebnicové řešení nové generace skříní MIS 600, MIS 900, SIS 600, SIS 900 Nová generace skříní MIS 600, 900 a SIS 600, 900 vychází ze stavebnicového systému šíře 548 mm a hloubky

Více

Držáky kabelů 12A. Držáky kabelů 12A. pasivní sítě. Příslušenství. rozváděče. aktivní prvky. komponenty optických sítí. Strana 1.

Držáky kabelů 12A. Držáky kabelů 12A. pasivní sítě. Příslušenství. rozváděče. aktivní prvky. komponenty optických sítí. Strana 1. Držáky kabelů 12A Strana 1 1 a 12A2 slouží jako fixační členy pro optické typu LGX a optické spojky OCEF. Dodávají se ve dvou provedeních: 12A2 pro upevnění dielektrického kabelu 12A1 pro upevnění kabelu

Více

Optické rozváděče řady LGX

Optické rozváděče řady LGX Optické rozváděče Optické řady LGX řady LGX list Strana 1 služby jsou určeny pro ukončování nebo propojování optických kabelů ve vnitřním prostředí. tvoří modulární systém sestávající z jednotlivých skříní

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti.

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 6/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

Základní nářadí na optické sítě. Nářadí

Základní nářadí na optické sítě. Nářadí Základní nářadí na optické sítě Katalogový list obsahuje základní nářadí pro práci s optickými kabely, HDPE chráničkami pro optické sítě a mikrotrubičkami, nářadí pro práci s optickými kabely, trubičky

Více

ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě. Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00

ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě. Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 ODR & EDR Inteligentní řešení datového centra nejen pro FTTH sítě Bel Stewart Net, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewartnet.cz www.hubersuhner.com Seminář Sítě FTTx v roce 2009, Brno 12. a

Více

Montážní návod spojek OCEF

Montážní návod spojek OCEF Montážní návod spojek OCEF POPIS OCEF (OPTICAL CABLE ENTRY FACILITY) je vodotěsná skříňová spojka určená pro uložení a ochranu spojů optických vláken. Je určena především pro realizaci přechodu vnějších

Více

W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD

W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD KOMPETENCE ZAVAZUJE. W TECHNICKÝ LIST: DOMOVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ROZVADĚČ ŘADY DW4HD Výklopné boční díly Prázdné porty pro moduly TOOLLESS Prostor pro napájecí zásuvku - příklad osazení STRANA 1/5 w SCHRACK-INFO

Více

Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha

Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha Agenda Kabelové systémy pro FTTH sítě Představení KABEL Trade Praha Venkovní závěsné FTTH řešení Aeroclick Pavel Both Sítě FTTx v roce 2019 Manažer obchodní a produktové podpory KABEL Trade Praha s.r.o.

Více

Optické rozvaděče a boxy MICOS

Optické rozvaděče a boxy MICOS Rozdělení optických rozvaděčů 1. Vnitřní ( nástěnné boxy ) 2. Venkovní ( nástěnné boxy, pilířové boxy, sloupové boxy ) Kritérium pro výběr rozvaděčů -Teplotní rozsah - UV odolnost - Nárazu odolnost IK

Více

Kabeláž datová - metalická

Kabeláž datová - metalická w TOOLLESS LINE - modulární řada Cat.6 A, Cat.6, Cat.5e - STP & UTP w TOOLLESS LINE - modulární řada - keystone moduly RJ45 stíněné Cat.6 A / Třída E A - Schrack Format A (SFA) 455 TOOLLESS LINE modul

Více

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both Organizace optických vláken v FTTH sítích Pavel Both Prezentace firmy Vznik v roce 2003 se zaměřením na prodej telekomunikačních technologií Od roku 2010 smluvní partner Telefónica Czech Republic, a.s.

Více

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná krimpovací nástroje a konektory, epoxidové konektory 331 93 331 06 331 10 Bal. Obj.. Souprava s krimpovacími nástroji 1 331 93 Souprava obsahuje nástroje pro zalisování konektor ST, SC nebo LC. S pomocí

Více

Aplikace pro DIN lišty

Aplikace pro DIN lišty Telegärtner sází při rozvoji průmyslových komponent na STEADYTEC DataVoice Aplikace pro DIN lišty Rozbočovače a moduly STX pro montáž na DIN lištu 1 Chytrá řešení pro DIN lišty Pro strukturovanou kabeláž

Více

RDA. RDA - serverový rozvaděč. svařovaný serverový rozvaděč, IP20, nosnost 1800 kg

RDA. RDA - serverový rozvaděč. svařovaný serverový rozvaděč, IP20, nosnost 1800 kg R R - serverový rozvaděč svařovaný serverový rozvaděč, IP20, nosnost 1800 kg 47 R Nosnost 1800 kg Rozvaděč má zesílenou konstrukci a je vyroben ze silnějšího materiálu. Také 19 vertikální lišty jsou upraveny

Více

PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES

PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ORM 1 ACCESSORIES FOR ORM 1 1 2 3 4 5 12 11 10 9 8 7 6 491797 Těsnění ORM 1 (IP 54) / Sealing ORM 1 (IP 54) 1 491818 Krabička pro uložení rezerv / Box for placement of reserves 80 80

Více

Mikrotrubičkové systémy speedźpipe

Mikrotrubičkové systémy speedźpipe Mikrotrubičkové systémy speedźpipe speedźpipe ground speedźpipe indoor služby Mikrotrubičkové systémy Gabocom speedźpipe Gabocom (gabo Systemtechnik GmbH) patří k předním světovým výrobcům trubičkových

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, , OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, , OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Uživatelská PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX č. dokumentace: 212 16 Tato uživatelská obsahuje: Návod pro montáž, instalaci, uvedení

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 11/2014 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení

FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení RLC Praha a.s. FTTH Horizontální rozvody způsoby řešení Ing. Jaromír Šíma sima@rlc.cz www.rlc.cz 1 RLC Praha a.s. 2 FTTH Prakticky 1 Jaký je nejlepší způsob Cena je jako vždy až na prvním místě Je třeba

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Uživatelská příručka PROPOJOVACÍ OPTICKÁ SKŘÍŇ POK-72XX POK-36XX č. dokumentace: 212 16 Tato uživatelská příručka obsahuje: Návod pro montáž,

Více

Sondy s vysílaèem VESALA. pro detekci a vyhledávání závad mikrotrubièek, chránièek a potrubí. Měřící přístroje. lokátory. 33 khz, 512 Hz SONDY 2019

Sondy s vysílaèem VESALA. pro detekci a vyhledávání závad mikrotrubièek, chránièek a potrubí. Měřící přístroje. lokátory. 33 khz, 512 Hz SONDY 2019 Sondy s vysílaèem VESALA pro detekci a vyhledávání závad mikrotrubièek, chránièek a potrubí SONDY 2019, jsou určeny k detekci a vyhledávání závad mikrotrubiček, optických chrániček a ostatních typů chrániček

Více

ŘADA ROZVADĚČŮ OPTIMAL OPTIMAL

ŘADA ROZVADĚČŮ OPTIMAL OPTIMAL ŘADA ROZVADĚČŮ OPTIMAL OPTIMAL OPTIMAL Rozvaděče řady OPTIMAL jsou k dispozici ve dvou provedeních jako svařovaný rozvaděč ROF a jako jeho montovaná verze s označením RMF. Řada rozvaděčů OPTIMAL má dlouhou

Více

RDA. RDA - serverový rozvaděč. svařovaný serverový rozvaděč, IP20, nosnost 1800 kg

RDA. RDA - serverový rozvaděč. svařovaný serverový rozvaděč, IP20, nosnost 1800 kg R 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 R - serverový rozvaděč svařovaný serverový rozvaděč, IP20, nosnost 1800 kg 63 R Nosnost 1800 kg Rozvaděč má zesílenou konstrukci a je vyroben ze

Více

PREMIUM Server RSF CONTEG DATASHEET. Všechna práva vyhrazena, CONTEG 2014 STOJANOVÉ ROZVADĚČE

PREMIUM Server RSF CONTEG DATASHEET.  Všechna práva vyhrazena, CONTEG 2014 STOJANOVÉ ROZVADĚČE version: -0-0 CONTEG DATASHEET STOJANOVÉ ROZVADĚČE PREMIUM Server RSF CONTEG, spol. s r.o. Centrála: Na Vítězné pláni / 0 00 Praha Česká republika Tel.: +0 Fax: +0 Výrobní závod: K Silu 0 Pelhřimov Česká

Více

Vnitřní rozvody sítí FTTH

Vnitřní rozvody sítí FTTH Optical Fibre Apparatus Vnitřní rozvody sítí FTTH Petr Kolátor OFA s.r.o. Obsah 1. Úvod 2. Volba topologie FTTx 3. Volby typu optického vlákna 4. Volba optického kabelu 5. Umístění a typy optických spojek

Více

PREMIUM Heavy RHF CONTEG DATASHEET. Všechna práva vyhrazena, CONTEG 2014 STOJANOVÉ ROZVADĚČE. CONTEG, spol. s r.o. version:

PREMIUM Heavy RHF CONTEG DATASHEET.   Všechna práva vyhrazena, CONTEG 2014 STOJANOVÉ ROZVADĚČE. CONTEG, spol. s r.o. version: version: 0-0-0 CONTEG DATASHEET STOJANOVÉ ROZVADĚČE PREMIUM Heavy RHF CONTEG, spol. s r.o. Centrála Česká republika: Na Vítězné pláni / 0 00 Praha Tel.: +0 Fax: +0 Výrobní závod Česká republika: K Silu

Více

Venkovní instalace optické sítě FTTx s výrobky firmy MICOS

Venkovní instalace optické sítě FTTx s výrobky firmy MICOS Venkovní instalace optické sítě FTTx s výrobky firmy MICOS OBSAH : Varianty zapojení optické sítě FTTx Topologie venkovní optické sítě FTTx ORU skříně SAFETNET systém ORU skříně instalace ORU skříň konektorové

Více

Příloha č. 1 - podrobný položkový rozpočet

Příloha č. 1 - podrobný položkový rozpočet Příloha č. - podrobný položkový rozpočet. Reinstalace datových rozvaděčů RD02 a TC0. RD02 a TC0 2. 3. RMA-45-A68- AAX-A RMA-45-A68- AAX-A 4. RAC-CH-X04-X3 Rozvaděč 45U stojanový 600x800 - pro kabeláž Rozvaděč

Více

CWDM CrossConnect pro Datacentra

CWDM CrossConnect pro Datacentra CrossConnect CrossConnect pro Datacentra CrossConnect system pro datová centra je založen na využití technologie vlnového multiplexu pro přenos na krátké vzdálenosti. Díky použití technologie je možné

Více

Příslušenství na trubičky

Příslušenství na trubičky služby Produktový na trubičky na trubičky - precizní řada precizní řada Sezemická 287210, Strana 1 Produktový služby na trubičky - precizní řada Řada mechanických spojek na trubičky gabocom představuje

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS 10/2015 Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom

micos.cz WE HOLD NETWORKS 10/2015 Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš Tým Micos Telcom micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 10/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení zákazníci, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. Váš

Více

AKTUÁLNÍ NOVINKY v sortimentu SCHRACK

AKTUÁLNÍ NOVINKY v sortimentu SCHRACK AKTUÁLNÍ NOVINKY v sortimentu SCHRACK HDMI a USB moduly (spojky) Patch Cordy a Flexibilní datové kabely Konektory a spojky na kabely Cat.5, 6 a 6a Nástrojové keystone Cat.5, 6 a 6a Modulární Patch Panely

Více

Mikrotrubièkové. svazky speed pipe bundle

Mikrotrubièkové. svazky speed pipe bundle Mikrotrubièkové svazky speed pipe bundle Strana 1 Mikrotrubičkové svazky (rukávy) gabocom speed pipe bundle umožňují jednoduchou a flexibilní instalaci svazku mikrotrubiček do kabelové rýhy v jednom kroku.

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Fiber Optics Řešení nejběžnějších problémů s konektivitou v datacentrech HUBER+SUHNER Excellence in Connectivity HUBER+SUHNER je globálním specialistou na výrobu špičkových optických systémů, které zvyšují

Více

5. Třmen spojky 6. Silikonový lubrikant 7. Těsnění kabelu (průchodka) 8. Kovový stahovací pásek 9. Fixace tahových členů 10.

5. Třmen spojky 6. Silikonový lubrikant 7. Těsnění kabelu (průchodka) 8. Kovový stahovací pásek 9. Fixace tahových členů 10. JANUARY 2015 COYOTE DOME 6.5" 17" Ujistěte se, že jste před započetím montáže přečetli kompletně celý návod a zcela jste mu porozuměli. Dále se ujistěte, že spojka COYOTE DOME 6.5" 17" je vhodná spojka

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 č. dokumentace: 209 27-01 Datum platnosti: 20.12.2010 Počet stran: 6 V20101220

Více

Přístroje nízkého napětí Oceloplechové rozváděčové skříně s vysokým krytím IP65 řada SR2

Přístroje nízkého napětí Oceloplechové rozváděčové skříně s vysokým krytím IP65 řada SR2 Přístroje nízkého napětí Oceloplechové rozváděčové skříně s vysokým krytím IP65 řada SR2 Oceloplechové rozváděčové skříně řada SR2 Oceloplechové rozváděčové skříně řady SR2 jsou určeny k použití pro automatizační,

Více

RMA RMA. svařovaný skelet rozvaděče s odnímatelnými bočnicemi a zadním krytem, IP20, nosnost 400 kg

RMA RMA. svařovaný skelet rozvaděče s odnímatelnými bočnicemi a zadním krytem, IP20, nosnost 400 kg 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 svařovaný skelet rozvaděče s odnímatelnými bočnicemi a zadním krytem, IP20, nosnost kg 19 Vysoká pevnost konstrukce má robustní svařovanou konstrukci.

Více

14. března 2013 Brno, Česká republika

14. března 2013 Brno, Česká republika 14. března 2013 Brno, Česká republika (8. ročník) info@profiber.eu www.profiber.eu Již tradiční, jedinečná akce v Brně. ukázka novinek v technologii mikrotrubiček, předvedení dovednosti montážních skupin,

Více

KATALOG NÁŘADÍ A POMŮCEK

KATALOG NÁŘADÍ A POMŮCEK KATALOG NÁŘADÍ A POMŮCEK NÁSTROJE PRO DĚLENÍ A PÁRANÍ KABELŮ. FACC-RP-UCC kleště pro dělení optického kabelu cena: 1 496 Kč FACC-JACKET-STRIPPER-01 nástroj na odpláštění kabelu 6-28 mm cena: 1 584 Kč FACC-RP-ACS-2

Více

BULLETIN 5/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom

BULLETIN 5/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom BULLETIN 5/2012 Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom Vážení obchodní partneři, ve spolupráci se společností PROFiber jsme pro Vás připravili školení na téma: OPTICKÉ ROZVADĚČE

Více

ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ PRO ENERGETICKÉ OCHRANY + PŘÍSLUŠENSTVÍ

ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ PRO ENERGETICKÉ OCHRANY + PŘÍSLUŠENSTVÍ ESB ROZVADĚČE, a.s. K terminálu 7 619 00 Brno tel.: +420 515 502 111 fax: +420 515 502 101 www.esb-rozvadece.cz KATALOG ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ PRO ENERGETICKÉ OCHRANY + PŘÍSLUŠENSTVÍ REOS 1. POUŽITÍ Rozvaděče

Více

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324 Instalační manuál rev. 20110324 Tento instalační manuál je určen k instalaci průmyslových switchů průmyslových switchů 200M-2.0.3-... 200M-1.0.3-... 1 Obsah balení 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 Switch Napájecí

Více

FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014

FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014 FTTX - Pasivní infrastruktura (optické rozvaděče) František Tejkl 17.9.2014 Náplň prezentace Zasazení optických rozvaděčů do kontextu optických sítí Zemní spojky co to je a k čemu se používají Co je ODF?

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 09/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, nové číslo našeho informačního bulletinu přináší řadu

Více

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324

www.metel.eu Instalační manuál rev. 20110324 Instalační manuál rev. 20110324 Tento instalační manuál je určen k instalaci průmyslových media konvertorů průmyslových media konvertorů 200M-1.0.1-... 2G-1.1.0-... 1 Obsah balení 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6

Více

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH4320

Venkovní ocelové rozváděče s krytím IP66 OH4320 v Ocelové rozváděče s krytím IP66 v Testováno dle EN 61439-1 v Schválená výstroj rozváděčů - zásuvka 230VAC - spínané zdroje 120W 48, 24 nebo 12 VDC - jistič 4A-char. C - přepěťová ochrana 1 + 2 stupeň

Více

Základní nářadí na optické sítě. Nářadí

Základní nářadí na optické sítě. Nářadí Základní nářadí na optické sítě Katalogový list obsahuje základní nářadí pro práci s optickými kabely, HDPE chráničkami pro optické sítě a mikrotrubičkami. Katalog je členěn na část popisující nářadí na

Více

Bytové aplikace / Komerční sektor

Bytové aplikace / Komerční sektor Bytové aplikace / Komerční sektor FLCO980 IMQ značka v souladu s CEI 23-48 a 23-49 Standards Řada Unibox Technické charakteristiky krytí IP 40 izolační třída II dodává se ve 3 provedeních: - bez dvířek,

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Excellence in Connectivity Solutions Konektivita v datacentrech Excellence in Connectivity Solutions October 2011 MPO & MTP Connector Technology 2 Technologie MPO & MTP konektorů Excellence in Connectivity

Více

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 UBNT: PoE napájení 15 V, 0.8 A PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15 V PoE injektor

Více

RXA RXA. rozvaděč dodávaný v rozloženém stavu jako flat-pack, IP20, nosnost 800 kg

RXA RXA. rozvaděč dodávaný v rozloženém stavu jako flat-pack, IP20, nosnost 800 kg 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 rozvaděč dodávaný v rozloženém stavu jako flat-pack, IP20, nosnost 800 kg 49 Snížené náklady na dopravu a skladování, snadná montáž i v místech s

Více

Rozvodnice FHS - montáž na omítku, IP66

Rozvodnice FHS - montáž na omítku, IP66 Polyesterové rozvodnice FHS vyztužené skelným vláknem (GRP) Splňující požadavky ČSN EN 62208 Varianty na povrchovou montáž Stupeň ochrany IP66 Mechanická odolnost IK10 Světle šedá barva RAL7035 Konstrukce

Více