W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE"

Transkript

1 W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W UNIVERZÁLNÍ OPTICKÉ KABELY S VOLNOU SEKUNDÁRNÍ OCHRANOU 285 KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH045 Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH085 Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH125 Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH165 Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH245 KATEGORIE OM3 VLÁKNO 50µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH043 Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH083 Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH123 Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH163 Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH243 KATEGORIE OS2 / VLÁKNO 9µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 8 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 12 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 16 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH Optický kabel univerzální 24 vláken, FRNC/LS0H HSEAIBH W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE KOMPLETNÍ KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HSELS046TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HSELS086TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HSELS126TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HSELS166TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS246TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS046CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS086CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS126CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS166CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS246CG KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HSELS045TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HSELS085TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HSELS125TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HSELS165TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS245TG

2 286 W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE KOMPLETNÍ POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS045CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS085CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS125CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS165CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS245CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, LC HSELS045LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, LC HSELS085LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, LC HSELS125LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, LC HSELS165LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, LC HSELS245LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HSELS045FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HSELS085FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HSELS125FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HSELS165FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HSELS245FG KATEGORIE OM3 VLÁKNO 50µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HSELS043TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HSELS083TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HSELS123TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HSELS163TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS243TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS043CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS083CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS123CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS163CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS243CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, LC HSELS043LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, LC HSELS083LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, LC HSELS123LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, LC HSELS163LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, LC HSELS243LG KATEGORIE OS2 VLÁKNO 9µm VÝŠKA 1U, KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HSELS249TG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HSELS049CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HSELS089CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HSELS129CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HSELS169CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HSELS249CG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, LC HSELS049LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, LC HSELS089LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, LC HSELS129LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, LC HSELS169LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, LC HSELS249LG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HSELS049FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HSELS089FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HSELS129FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HSELS169FG 19 optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HSELS249FG

3 W NÁSTĚNNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE KOMPLETNÍ KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HVTLA046TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HVTLA086TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HVTLA126TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HVTLA166TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HVTLA246TG KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HVTLA045TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HVTLA085TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HVTLA125TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HVTLA165TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HVTLA245TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HVTLA045CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HVTLA085CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HVTLA125CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HVTLA165CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HVTLA245CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HVTLA045FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HVTLA085FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HVTLA125FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HVTLA165FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HVTLA245FG KATEGORIE OS2 VLÁKNO 9µm KOMPLETNÍ VČETNĚ PIGTAILŮ Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, ST HVTLA049TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, ST HVTLA089TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, ST HVTLA129TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, ST HVTLA169TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, ST HVTLA249TG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, SC HVTLA049CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, SC HVTLA089CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, SC HVTLA129CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, SC HVTLA169CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, SC HVTLA249CG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 4 vlákna, FC HVTLA049FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 8 vláken, FC HVTLA089FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 12 vláken, FC HVTLA129FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 16 vláken, FC HVTLA169FG Nástěnný optický rozvaděč kompletní, pro 24 vláken, FC HVTLA249FG 287 W SLUŽBY Svařování optického vlákna včetně proměření a protokolu (MM) HARBEIT Měření OTDR vlákno MM, včetně protokolu HARBEIT Svařování optického vlákna včetně proměření a protokolu (SM) HARBEIT Měření OTDR vlákno SM, včetně protokolu HARBEIT

4 288 W OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY DUPLEXNÍ KATEGORIE OM1 / VLÁKNO 62,5µm Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 1m HLP26TT01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 2m HLP26TT02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 3m HLP26TT03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 5m HLP26TT05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 10m HLP26TT10F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 1m HLP26TC01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 2m HLP26TC02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 3m HLP26TC03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 5m HLP26TC05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 10m HLP26TC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP26CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP26CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP26CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP26CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP26CC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP26LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP26LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP26LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP26LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP26LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 1m HLP26LT01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 2m HLP26LT02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 3m HLP26LT03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP26LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP26LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP26LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP26LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP26LL10F

5 W OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY DUPLEXNÍ POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM2 / VLÁKNO 50µm Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 1m HLP25TT01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 2m HLP25TT02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 3m HLP25TT03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 5m HLP25TT05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 10m HLP25TT10F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 1m HLP25TC01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 2m HLP25TC02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 3m HLP25TC03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 5m HLP25TC05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 10m HLP25TC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP25CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP25CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP25CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP25CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP25CC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 1m HLP25CF01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 2m HLP25CF02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 3m HLP25CF03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 5m HLP25CF05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 10m HLP25CF10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP25LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP25LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP25LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP25LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP25LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 1m HLP25LT01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 2m HLP25LT02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 3m HLP25LT03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 5m HLP25LT05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/ST 10m HLP25LT10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP25LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP25LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP25LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP25LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP25LL10F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 1m HLP25RT01F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 2m HLP25RT02F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 3m HLP25RT03F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 5m HLP25RT05F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/ST 10m HLP25RT10F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 1m HLP25RC01F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 2m HLP25RC02F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 3m HLP25RC03F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 5m HLP25RC05F Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ/SC 10m HLP25RC10F 289

6 290 W OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY DUPLEXNÍ POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM3 / VLÁKNO 50µm Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP23CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP23CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP23CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP23CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP23CC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP23LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP23LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP23LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP23LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP23LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP23LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP23LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP23LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP23LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP23LL10F KATEGORIE OS2 / VLÁKNO 9µm Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 1m HLP29TT01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 2m HLP29TT02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 3m HLP29TT03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 5m HLP29TT05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/ST 10m HLP29TT10F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 1m HLP29TC01F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 2m HLP29TC02F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 3m HLP29TC03F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 5m HLP29TC05F Optický propojovací kabel duplexní, ST/SC 10m HLP29TC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 1m HLP29CC01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 2m HLP29CC02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 3m HLP29CC03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 5m HLP29CC05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/SC 10m HLP29CC10F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 1m HLP29CF01F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 2m HLP29CF02F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 3m HLP29CF03F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 5m HLP29CF05F Optický propojovací kabel duplexní, SC/FC 10m HLP29CF10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 1m HLP29LC01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 2m HLP29LC02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 3m HLP29LC03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 5m HLP29LC05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/SC 10m HLP29LC10F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 1m HLP29LL01F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 2m HLP29LL02F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 3m HLP29LL03F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 5m HLP29LL05F Optický propojovací kabel duplexní, LC/LC 10m HLP29LL10F

7 W PŘEDKONEKTOROVANÉ OPTICKÉ TRASY UNIVERZÁLNÍ KABEL KONEKTORY ST pro 4-vláknový optický kabel OM HLPSUTT045 pro 8-vláknový optický kabel OM HLPSUTT085 pro 12-vláknový optický kabel OM HLPSUTT125 Předkonektorovaný svazek 2x 24 konektorů, pro 24-vláknový optický kabel OM HLPSUTT245 KONEKTORY SC pro 4-vláknový optický kabel OM HLPSUCC045 pro 8-vláknový optický kabel OM HLPSUCC085 pro 12-vláknový optický kabel OM HLPSUCC125 Předkonektorovaný svazek 2x 24 konektorů, pro 24-vláknový optický kabel OM HLPSUCC245 KONEKTORY LC pro 4-vláknový optický kabel OM HLPSULL045 pro 8-vláknový optický kabel OM HLPSULL085 pro 12-vláknový optický kabel OM HLPSULL125 Předkonektorovaný svazek 2x 24 konektorů, pro 24-vláknový optický kabel OM HLPSULL245 UNIVERZÁLNÍ OPTICKÝ KABEL PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY Optický kabel univ. bez kov. elementů, 4x 50/125µm OM HLPSKON241 Optický kabel univ.bez kov. elementů, 8x 50/125µm OM HLPSKON242 Optický kabel univ.bez kov.elementů, 12x 50/125µm OM HLPSKON243 Optický kabel univ. bez kov. elementů, 24x 50/125µm OM HLPSKON245 VENKOVNÍ OPTICKÝ KABEL PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 4x 50/125µm OM HLPSKON211 Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 8x 50/125µm OM HLPSKON212 Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 12x 50/125µm OM HLPSKON213 Optický kabel venkovní bez kovových elementů, 24x 50/125µm OM HLPSKON215 Ostatní typy vláken a konektorů na vyžádání 291 W PŘEDKONEKTOROVANÉ OPTICKÉ TRASY VNITŘNÍ KABEL KONEKTORY ST Předkonektorovaný svazek 2x 2 konektory, pro 2-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT025 pro 4-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT045 pro 8-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT085 pro 12-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBTT125 Ostatní typy vláken a konektorů na vyžádání

8 292 W PŘEDKONEKTOROVANÉ OPTICKÉ TRASY VNITŘNÍ KABEL POKRAČOVÁNÍ KONEKTORY SC Předkonektorovaný svazek 2x 2 konektory, pro 2-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC025 pro 4-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC045 pro 8-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC085 pro 12-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBCC125 KONEKTORY LC Předkonektorovaný svazek 2x 2 konektory, pro 2-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL025 pro 4-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL045 pro 8-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL085 pro 12-vláknový vnitřní kabel OM HLPSBLL125 VNITŘNÍ BREAKOUT OPTICKÝ KABEL PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY Optický kabel vnitřní - breakout, 2x 50/125µm OM HLPSKON103 Optický kabel vnitřní - breakout, 4x 50/125µm OM HLPSKON105 Optický kabel vnitřní - breakout, 8x 50/125µm OM HLPSKON106 Optický kabel vnitřní - breakout, 12x 50/125µm OM HLPSKON107 Ostatní typy vláken a konektorů na vyžádání W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY SPOJKY ST ST kompletní včetně spojek, 4 vlákna HSELS04MTG kompletní včetně spojek, 8 vláken HSELS08MTG kompletní včetně spojek, 12 vláken HSELS12MTG kompletní včetně spojek, 16 vláken HSELS16MTG kompletní včetně spojek, 24 vláken HSELS24MTG SPOJKY SC SC kompletní včetně spojek, 4 vlákna HSELS04MCG kompletní včetně spojek, 8 vláken HSELS08MCG kompletní včetně spojek, 12 vláken HSELS12MCG kompletní včetně spojek, 16 vláken HSELS16MCG kompletní včetně spojek, 24 vláken HSELS24MCG

9 W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE PRO PŘEDKONEKTOROVANÉ TRASY POKRAČOVÁNÍ SPOJKY LC LC kompletní včetně spojek, 4 vlákna HSELS04MLG kompletní včetně spojek, 8 vláken HSELS08MLG kompletní včetně spojek, 12 vláken HSELS12MLG kompletní včetně spojek, 16 vláken HSELS16MLG kompletní včetně spojek, 24 vláken HSELS24MLG 293 W 19 OPTICKÉ ROZVADĚČE PRÁZDNÉ 19" FO vana, výsuvné čelo pro 24xST/FC, neosazená, výška 1U HSELS240TG 19" FO vana, výsuvné čelo pro 12xSC-D, neosazená, výška 1U HSELS240CG 19" FO vana, výsuvné čelo pro 12xLC-D, neosazená, výška 1U HSELS240LG Úchytka pro fixaci optického kabelu HSELSFTTDM W NÁSTĚNNÉ OPTICKÉ ROZVADĚČE PRÁZDNÉ Nástěnný FO rozvaděč pro max. 48xLC, 24xST/FC, 32xSC, IP HDFO900LCT W OPTICKÁ KAZETA Optická kazeta pro 24 svárů,držáky svárů, stohovatelná HLZPZCC005 Víčko k optické kazetě HLZPZCC HLZPZCD-02 W OPTICKÉ PIGTAILY KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m KATEGORIE OM2 VLÁKNO 50µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m HLP06T002F HLP06C002F HLP06L002F HLP06F002F HLP05T002F HLP05C002F HLP05L002F HLP05F002F

10 294 W OPTICKÉ PIGTAILY POKRAČOVÁNÍ KATEGORIE OM3 VLÁKNO 50µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m HLP03T002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m HLP03C002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m HLP03L002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m HLP03F002F KATEGORIE OS2 VLÁKNO 9µm Optický pigtail vlákno 900µm, konektor ST, 2m HLP09T002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor SC, 2m HLP09C002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor LC, 2m HLP09L002F Optický pigtail vlákno 900µm, konektor FC/PC, 2m HLP09F002F W OPTICKÉ SPOJKY SINGLEMODE / MULTIMODE MULTIMODE MM Optická spojka ST ST, kovová HMOL Optická spojka SC SC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC čtyřplexní, plastová HMOL SINGLEMODE SM Optická spojka ST ST, kovová HMOL Optická spojka SC SC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC duplexní, plastová HMOL Optická spojka LC LC čtyřplexní, plastová HMOL Optická spojka FC FC, kovová HMOL W ZÁSLEPKY VOLNÝCH POZIC V OPTICKÉM ROZVADĚČI Plastová záslepka - ST/FC, černá Plastová záslepka SC-duplexní, černá Plastová záslepka SC-simplexní/LC-duplexní, černá HLZPZKBT01 HLZPZKBC01 HLZPZKBX01 W SYSTÉM URM ŘEŠENÍ PRO DATOVÁ CENTRA TECHNICKÉ PARAMETRY, CENA A DOSTUPNOST NA VYŽÁDÁNÍ

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o.

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Trendy ve vývoji podnikových sítí Zvyšování rychlosti podnikových páteří

Více

LOGO. TELMO a.s., Štěrboholská 560/73, 102 00 Praha 10 - Hostivař CENOVÁ NABÍDKA

LOGO. TELMO a.s., Štěrboholská 560/73, 102 00 Praha 10 - Hostivař CENOVÁ NABÍDKA LOGO Firma: TELMO a.s., Štěrboholská 560/73, 102 00 Praha 10 - Hostivař CENOVÁ NABÍDKA Optická kabelová trasa Jindřicha z Lipé - Sokolská, Zámecká Česká Lípa Datum: Vypracoval: Nabídka/ verze: 03.04.2015

Více

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1

Vysokokapacitní optický modulární rozváděč. Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144. zásuvky. Rozváděče. Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč Optický modulární rozváděč HC 144 HC 144 Strana 1 Vysokokapacitní optický modulární rozváděč HC 144 představuje univerzální řešení optického rozváděče pro široké

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Excellence in Connectivity Solutions Komunikace Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011 Title of Presentation 2 Vysokohustotní SAN Management Excellence in Connectivity Solutions 00 Month 2011

Více

Excellence in Connectivity Solutions

Excellence in Connectivity Solutions Excellence in Connectivity Solutions Konektivita v datacentrech Excellence in Connectivity Solutions October 2011 MPO & MTP Connector Technology 2 Technologie MPO & MTP konektorů Excellence in Connectivity

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti.

micos.cz WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší společnosti. micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 6/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, zasíláme Vám pravidelné informace a aktuality z naší

Více

INFORMACE Z TRHU 01/2013. Vážení obchodní partneři a přátelé, Aktuální situace rozvoje optiky na evropských trzích

INFORMACE Z TRHU 01/2013. Vážení obchodní partneři a přátelé, Aktuální situace rozvoje optiky na evropských trzích 01/2013 Vážení obchodní partneři a přátelé, v prvním vydání našeho informačního bulletinu v tomto roce mi dovolte poděkovat Vám za dosavadní spolupráci a vyjádřit přesvědčení, že rok 2013 přinese na trh

Více

3M SCM Organizéry T1, T2, T3

3M SCM Organizéry T1, T2, T3 3M SCM Organizéry T1, T2, T3 Produktový list 3M SCM Organizer SCM Organizéry jsou nosníky standardních optických kazet 3M kombinované se zásobníky rezerv vláken, které jsou používány ve spojkách a rozváděčích

Více

micos.cz WE HOLD NETWORKS 02/2015 Vážení obchodní partneři a přátelé,

micos.cz WE HOLD NETWORKS 02/2015 Vážení obchodní partneři a přátelé, micos.cz Bulletin Pro zákazníky a partnery společnosti MICOS spol. s r.o., divize Telcom 02/2015 WE HOLD NETWORKS Vážení obchodní partneři a přátelé, v tomto bulletinu Vám zasíláme nejnovější informace

Více

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both

Organizace optických vláken v FTTH sítích. Pavel Both Organizace optických vláken v FTTH sítích Pavel Both Prezentace firmy Vznik v roce 2003 se zaměřením na prodej telekomunikačních technologií Od roku 2010 smluvní partner Telefónica Czech Republic, a.s.

Více

Bezpečnost síťové infrastruktury Panduit NISS - s námi je to snadné (komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001)

Bezpečnost síťové infrastruktury Panduit NISS - s námi je to snadné (komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001) Bezpečnost síťové infrastruktury Panduit NISS - s námi je to snadné (komplexní řešení síťové infrastruktury dle ISO 27001) Verze 1.30 NISS - Network Infrastructure Security Solution Rozvoj technologií

Více

Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet

Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet Bel Stewart s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewart.cz www.hubersuhner.com Jan Fulín Roman Pinc Optické komunikace 2010 21.-22. října 2010

Více

KIVS setkání 2. 9. 2011. Další postup realizace KIVS

KIVS setkání 2. 9. 2011. Další postup realizace KIVS KIVS setkání 2. 9. 2011 Další postup realizace KIVS Agenda (1) Představení KIVS teamu a organizace KIVS (2) Historie KIVS (3) Harmonogram dalšího postupu KIVS (4) Seznámení s hlavními principy připravované

Více

Školení vláknová optika JARO 2014

Školení vláknová optika JARO 2014 Alternetivo s.r.o. WWW.ALTERNETIVO.CZ Školení vláknová optika JARO 2014 Část 4. optické konektory a způsoby konektorování Optický konektor Optická spojka (coupling, connector adapter) Ferrule 2,5mm tělo

Více

Podmínky připojení operátorů KIVS k infrastruktuře CMS Interconnect

Podmínky připojení operátorů KIVS k infrastruktuře CMS Interconnect Podmínky připojení operátorů KIVS k infrastruktuře CMS Interconnect Aby bylo možné připojit Operátora KIVS k infrastruktuře CMS Interconnect je nezbytné splnění podmínek uvedených v níže uvedených dokumentech,

Více

DOTAZY A ODPOVĚDI - Nákup přístrojového vybavení pracoviště PET/CT Evidenční číslo v IS VZ US: 60016956. ZNĚNÍ DOTAZU ze dne 9.5.

DOTAZY A ODPOVĚDI - Nákup přístrojového vybavení pracoviště PET/CT Evidenční číslo v IS VZ US: 60016956. ZNĚNÍ DOTAZU ze dne 9.5. DOTAZY A ODPOVĚDI - Nákup přístrojového vybavení pracoviště PET/CT Evidenční číslo v IS VZ US: 60016956 ZNĚNÍ DOTAZU ze dne 9.5.2008 Dobrý den, účastníme se výběrového řízení na PET kameru ve vaší nemocnici

Více

Problémy a dilemata malých operátorů při výstavbě optických sítí

Problémy a dilemata malých operátorů při výstavbě optických sítí Optical Fibre Apparatus Problémy a dilemata malých operátorů při výstavbě optických sítí Problémy a dilemata malých operátorů při výstavbě optických sítí Pojmy, dojmy a realita. Co je to penetrace? Co

Více

Projektová dokumentace bezdrátové počítačové sítě v budovách Střední dopravní školy v Křimicích, Průkopníků 290

Projektová dokumentace bezdrátové počítačové sítě v budovách Střední dopravní školy v Křimicích, Průkopníků 290 Projektová dokumentace bezdrátové počítačové sítě v budovách Střední dopravní školy v Křimicích, Průkopníků 290 Vypracoval: Ing. Jan Beneš Jaroslav Malát SOFTECH Plzeň Březen 2015 str.2 OBSAH 1. CÍL PROJEKTU...

Více

Í Č ú Č Š Í Á É Č Č ú š š Ž ž š Ť Ť Ž ž Ó ó Ž ž ž Í ú ž Ť ž ž š ň ž š š Í ž Í ň Ž ň š ó š Ž Ž Í Š ú Í ž ž Í š ž ž Ť š š Ž Ž Á ž ó ž Ť š ž ť š Í ň ť ž Ž ž Ž ž Ť ž šť š ž Ž ň ú ž š ž ú ú ť Ž ň ú š ú ž Ž

Více

Kroucená dvojlinka. původně telefonní kabel, pro sítě začalo používat IBM (Token Ring) kroucením sníženo rušení. potah (STP navíc stínění)

Kroucená dvojlinka. původně telefonní kabel, pro sítě začalo používat IBM (Token Ring) kroucením sníženo rušení. potah (STP navíc stínění) Fyzická vrstva Kroucená dvojlinka původně telefonní kabel, pro sítě začalo používat IBM (Token Ring) kroucením sníženo rušení potah (STP navíc stínění) 4 kroucené páry Kroucená dvojlinka dva typy: nestíněná

Více

01/2013 POL NÁZEV VÝROBEK POČET MJ JC CELKEM

01/2013 POL NÁZEV VÝROBEK POČET MJ JC CELKEM 01/2013 POL NÁZEV VÝROBEK POČET MJ JC CELKEM 1. 2. 3. 4. Rozpočet včetně montáže a zapojení, ceny bez DPH ZŠ BRNO, BAKALOVO NÁBŘEŽÍ 8, NÁSTAVBA ADMINISTRATIVNÍ ČÁSTI BUDOVY SOP 01 BUDOVA ŠKOLY Zadávací

Více

Držáky a příslušenství pro řadu AutoDome

Držáky a příslušenství pro řadu AutoDome Video Držáky a příslšenství pro řad AtoDome Držáky a příslšenství pro řad AtoDome www.boschsecritysystems.cz Modly napájení 24 V AC, 120 V AC a 230 V AC Držáky pro závěsno montáž na stěn, do roh, na slop,

Více

Školení vláknová optika JARO 2014

Školení vláknová optika JARO 2014 Alternetivo s.r.o. WWW.ALTERNETIVO.CZ Školení vláknová optika JARO 2014 Část 6. další produkty pro optické sítě - produktová prezentace optických komponent Alternetivo s.r.o. - partner pro optické sítě

Více

TECHNICKÝ LIST SERVEROVÝ STOJANOVÝ DATOVÝ ROZVADĚČ DSS IP 54. DSSxxyyzz5 APLIKACE / POUŽITÍ TECHNICKÁ DATA

TECHNICKÝ LIST SERVEROVÝ STOJANOVÝ DATOVÝ ROZVADĚČ DSS IP 54. DSSxxyyzz5 APLIKACE / POUŽITÍ TECHNICKÁ DATA TECHNICKÝ LIST SERVEROVÝ STOJANOVÝ DATOVÝ ROZVADĚČ DSS IP 54 DSSxxyyzz5 APLIKACE / POUŽITÍ Serverové rozvaděče řady DSS mají zesílenou konstrukci, která jej předurčuje pro instalaci prvků s vyšší nosností

Více

i4wifi a.s. produktové novinky Listopad 2013

i4wifi a.s. produktové novinky Listopad 2013 i4wifi a.s. produktové novinky Listopad 2013 RouterBoard je dodáván s vyšší licencí L5. Mikrotik: RB2011UiAS-2HnD 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, USB, PoE, L5 RouterBoard RB2011UiAS-IN je osazen 5x

Více

Jsme stejní, jen žijeme jinde.

Jsme stejní, jen žijeme jinde. Jsme stejní, jen žijeme jinde. tango tango Praktik Garant Zásuvky jiných systémů element time 291 Zásuvky zapuštěné Tango (podle DIN) s ochrannými kontakty bílá 5518A-A3449 BX 10 slonová kost 5518A-A3449

Více

ELEKTROINSTALACE SLABOPROUDÉ

ELEKTROINSTALACE SLABOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE SLABOPROUDÉ Tento dokument je nedílnou součástí celého projektu "slapobroud". Pořadová čísla položek v tomto dokumentu odkazují na výkresovou část. Pokud jsou v projektové dokumentaci

Více

Wieslaw Orszulik KATALOG výhradní obchodní zástupce pro ČR a SR 2010/01. ROZVÁDĚČE NÍZKÉHO NAPĚTÍ Modulové - TYP RP

Wieslaw Orszulik KATALOG výhradní obchodní zástupce pro ČR a SR 2010/01. ROZVÁDĚČE NÍZKÉHO NAPĚTÍ Modulové - TYP RP ROZVÁDĚČE NÍZKÉHO NAPĚTÍ Modulové - TYP RP Uplatnění : Technické údaje : rozváděče nn pro vnitřní použití jsou určené jmenovitý stálý proud : ln 100 A v závislostí na vybavení pro rozvod, jmenovité napětí

Více

i4wifi a.s. produktové novinky Říjen 2013

i4wifi a.s. produktové novinky Říjen 2013 i4wifi a.s. produktové novinky Říjen 2013 Mikrotik: RB2011UiAS-2HnD 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, USB, PoE, L5 RouterBoard RB2011UiAS-IN je osazen 5x Gbit ethernetovými porty, 5x 100 Mbit porty, 1x

Více

Strukturovaná kabeláž KELine HOME NETWORKING pro bytové a rodinné domy

Strukturovaná kabeláž KELine HOME NETWORKING pro bytové a rodinné domy Strukturovaná kabeláž KELine HOME NETWORKING pro bytové a rodinné domy Plánujete stavět nebo renovovat bytový nebo rodinný dům? Nezapomeňte na kvalitní, dobře dimenzovanou a nadčasovou kabeláž, která je

Více

Kroucená dvojlinka. potah. 4 kroucené páry. STP navíc stínění

Kroucená dvojlinka. potah. 4 kroucené páry. STP navíc stínění Fyzická vrstva Kroucená dvojlinka původně telefonní kabel, kroucením sníženo rušení pro sítě začalo používat IBM (Token Ring) nestíněná (Unshielded Twisted Pair, UTP) stíněná (Shielded Twisted Pair, STP)

Více

Podlahové zásuvkové bloky. Zásuvkové bloky xxxxxxx pro zasedací místnosti a stolní zásuvkové bloky PODLAHOVÉ ZÁSUVKOVÉ BLOKY BEZ P IPOJOVACÍHO KABELU

Podlahové zásuvkové bloky. Zásuvkové bloky xxxxxxx pro zasedací místnosti a stolní zásuvkové bloky PODLAHOVÉ ZÁSUVKOVÉ BLOKY BEZ P IPOJOVACÍHO KABELU Podlahové zásuvkové bloky PODLAHOVÉ ZÁSUVKOVÉ BLOKY BEZ P IPOJOVACÍHO KABELU PODLAHOVÉ ZÁSUVKOVÉ BLOKY SE SILOVÝMI ZÁSUVKAMI 3 zásuvky 2P+T 534 00 4 zásuvky 2P+T 534 01 6 zásuvek 2P+T 534 02 3 zásuvky

Více

Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu

Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu Zadavatel Úřední název zadavatele: Vězeňská služba České republiky IČ: 00212423 Sídlo/místo podnikání: Soudní 1672/1a

Více

pavilon CH2 Soupis prací a dodávek

pavilon CH2 Soupis prací a dodávek Ústřední vojenská nemocnice v Praze 6 - Střešovicích pavilon CH2 Posílení klimatizace angiografických vyšetřoven F1.4.b zařízení pro ochlazování staveb Soupis prací a dodávek INVESTOR : ÚVN Praha DATUM

Více

Představení. Založení společnosti: 1991 Červený Kříž 250, 586 01 Jihlava, Czech Republic Právní forma Akciová společnost Vlastní kapitál 215 mil.

Představení. Založení společnosti: 1991 Červený Kříž 250, 586 01 Jihlava, Czech Republic Právní forma Akciová společnost Vlastní kapitál 215 mil. Představení Název společnosti OPTOKON, a.s. Založení společnosti: 1991 Adresa Červený Kříž 250, 586 01 Jihlava, Czech Republic Právní forma Akciová společnost Vlastní kapitál 215 mil. CZK IČO 13692283

Více

TE Connectivity Enterprise Networks

TE Connectivity Enterprise Networks TE Connectivity Enterprise Networks Datová centra Trendy a výzvy (IT kabeláž) Ing. Pavel Muzikant Country Manager pro ČR a Slovensko Network Solutions / TE Enterprise Networks AMP NETCONNECT & ADC Krone

Více

Správa měřicího parku kdo to uklidí?

Správa měřicího parku kdo to uklidí? Správa měřicího parku kdo to uklidí? Pavel Kosour info@profiber.eu www.profiber.eu OSNOVA 1 Cloud EXFO Connect 2 3 Alternativní software 2 www.profiber.eu info@profber.eu Copyright PROFiber Networking

Více

Mapa optické sítě v Hansbrouking projekci

Mapa optické sítě v Hansbrouking projekci Mapa optické sítě v Hansbrouking projekci Jan Brouček, PROFiber Networking CZ s.r.o. info@profiber.eu www.profiber.eu OBSAH 1 Proč mapování optické sítě 100 Gbit/s? 2 Závěry a zkušenosti vizualizace a

Více

ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací

ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací Navrhované technické standardy pro sdílené sítě budované se státní podporou - technická část * Rejstřík pojmů přílohou dokumentu

Více

ER WELDING CENÍK PRODUKTU KONCOVÝ ZÁKAZNÍK

ER WELDING CENÍK PRODUKTU KONCOVÝ ZÁKAZNÍK TI ER WELDING CENÍK PRODUKTU KONCOVÝ ZÁKAZNÍK TIGER WELDING platné od 01/2011 - strana 1 - TŘÍFÁZOVÉ INVERTORY PRO SVAŘOVÁNÍ METODAMI MMA, TIG, MIG/MAG TIGER 220 MMA/ES-V/HF, 270 MMA/ES-V/HF, 320 MMA/ES-V/HF

Více

Aktuální dění v optických komunikacích a jejich názorná výuka SEMINÁŘ PRO PEDAGOGY

Aktuální dění v optických komunikacích a jejich názorná výuka SEMINÁŘ PRO PEDAGOGY Aktuální dění v optických komunikacích a jejich názorná výuka SEMINÁŘ PRO PEDAGOGY Praha + Bratislava, 27. 3. + 12. 4. 2012 Martin Hájek, Miroslav Švrček MIKROKOM, s.r.o. martin.hajek@mikrokom.cz miroslav.svrcek@mikrokom.cz

Více

Kombinovaný adaptér se síťovou zásuvkou chráněnou svodičem přepětí. Adaptér chrání síťový zdroj a datové vstupy připojeného telekomunikačního

Kombinovaný adaptér se síťovou zásuvkou chráněnou svodičem přepětí. Adaptér chrání síťový zdroj a datové vstupy připojeného telekomunikačního DEHN chrání. 909 300 DPO 230 TV 909 300 4013364117723 4-3-1 233,8 g 1 Stk. 86,00 909 310 DPO 230 NT 909 310 4013364117747 4-3-1 212 g 1 Stk. 75,50 909 320 DPO 230 ISDN 909 320 4013364136885 4-3-1 215 g

Více

Průmyslové lasery MediCom

Průmyslové lasery MediCom Průmyslové lasery MediCom MediCom a.s. Praha divize průmyslové lasery Firma MediCom a.s. Praha se více než 20 let věnuje vývoji, výrobě a prodeji laserových systémů pro průmyslové a lékařské aplikace.

Více

Budování sítě v datových centrech

Budování sítě v datových centrech Budování sítě v datových centrech Ing. Pavel Danihelka Senior network administrator Obsah Seznam a jeho síť Hardware Škálovatelnost a propustnost Zajištění vysoké dostupnosti Load balancing Návrh architektury

Více

Příloha č.1 Zadávací dokumentace. Technická specifikace předmětu dodávky - nábytek

Příloha č.1 Zadávací dokumentace. Technická specifikace předmětu dodávky - nábytek Příloha č.1 Zadávací dokumentace Technická specifikace předmětu dodávky - nábytek KANCELÁŘE: Stůl psací - 6 ks boční stůl s prostorem pro počítač v pravém rohu, šířka 130cm (+/- 10cm), pravá strana hloubka

Více

ROZPOČET - REKAPITULACE

ROZPOČET - REKAPITULACE Osvětlení víceúčelového hřiště v Nikolčicích ROZPOČET - REKAPITULACE NOSNÝ MATERIÁL VČ. MONTÁŽE SVÍTIDLA VČ. MONTÁŽE DODÁVKA ZEMNÍ PRÁCE HZS CELKEM BEZ DPH Rozpočet nezahrnuje případné zadláždění a konečnou

Více

Příslušenství k tepelným čerpadlům NeoRé

Příslušenství k tepelným čerpadlům NeoRé Příslušenství k tepelným čerpadlům NeoRé Čidlo venkovní teploty Tyto odporové snímače teploty jsou určeny pro kontaktní měření teploty plynných látek ve venkovních nebo průmyslových prostorech. Plastová

Více

NOVINKA MIKROFONNÍ STOJANY. 579 Kč. 649 Kč MIS-0722BK MIS-0922BK. včetně DPH Pevná kovová konstrukce s kovovými spojovací díly

NOVINKA MIKROFONNÍ STOJANY. 579 Kč. 649 Kč MIS-0722BK MIS-0922BK. včetně DPH Pevná kovová konstrukce s kovovými spojovací díly MIKROFONNÍ STOJANY MIS-0722BK 579 Kč 25021840 25021841 Pevná kovová konstrukce s nylonovými spojovací díly Pevná nylonová trojnožka s kovovými prvky Kabelové úchytky Včetně univerzálního mikrofonního klipu

Více

Příloha č. 3 - Technická specifikace

Příloha č. 3 - Technická specifikace Příloha č. 3 - Technická specifikace 1 Předmět plnění a technické podmínky Předmětem plnění je dodávka bloku mobilního datového centra (dále jen MDC ) založeného na kontejnerovém řešení sestávající z jednoho

Více

Jsme stejní, jen žijeme jinde.

Jsme stejní, jen žijeme jinde. swing L tango Jsme stejní, jen žijeme jinde. 292 Praktik Garant Zásuvky jiných systémů time time swing L 293 Zásuvky zapuštěné Řazení Název Barva Objednací číslo Jednot. bal. ks Pro design Technické údaje

Více

SCALANCE XM-400 Více možností pro Vaši síť

SCALANCE XM-400 Více možností pro Vaši síť TIA na dosah 2014 SCALANCE XM-400 Více možností pro Vaši síť siemens.cz/x-400 SCALANCE X-400 L3 switch Vlastnosti / aplikace Strukturování výrobních segmentů VLAN, L3 routing Připojení do stávající výrobní

Více

SELPO. e-mail: selpo@selpo.cz, web: www.selpo.cz. Rekapitulace. Kap. Popis položky Základ DPH Základ 21,00%

SELPO. e-mail: selpo@selpo.cz, web: www.selpo.cz. Rekapitulace. Kap. Popis položky Základ DPH Základ 21,00% Zakázka číslo: Z-2014/0003 Název: Demonstrační ukázka použití aktualizovaného ceníku C22M Slaboproudé rozvody - vzorek dat Rekapitulace Kap. Popis položky A. ZÁKLADNÍ ROZPOČTOVÉ NÁKLADY 1. Elektrická zabezpečovací

Více

Model Externí ventilační jednotka

Model Externí ventilační jednotka Návod k použití Model Externí ventilační jednotka Technický popis TECHNICKÝ POPIS Konstrukce většiny odsavačů par Faber umožňuje přemístění ventilační jednotky (standardně umístěné v odsavači) mimo kuchyni.

Více

Příslušenství na trubičky

Příslušenství na trubičky služby Produktový na trubičky na trubičky - precizní řada precizní řada Sezemická 287210, Strana 1 Produktový služby na trubičky - precizní řada Řada mechanických spojek na trubičky gabocom představuje

Více

CENÍK SLUŽEB BACKER COMPUTER s.r.o.

CENÍK SLUŽEB BACKER COMPUTER s.r.o. CHYTRYINTERNET.CZ CENÍK SLUŽEB BACKER COMPUTER s.r.o. Platný od 1.12.2014 1. Připojení k Internetu 2. VoIP telefonie 3. WEB TV 4. Ceník a ostatní zařízení 5. Kontakt 1 1. PŘIPOJENÍ K INTERNETU Připojení

Více

Moduly pro odměřování CPX-CMIX

Moduly pro odměřování CPX-CMIX Všeobecné údaje Polohovací úlohy a úlohy s odměřováním jako integrovaná součást ventilového terminálu CPX modulární systém periférií pro decentrální automatizační úlohy. Díky modulární konstrukci lze na

Více

Systém WiFi záznamníků dat

Systém WiFi záznamníků dat Systém WiFi záznamníků dat Saveris 2 nové pojetí sledování teploty a vlhkosti C Přenos dat přes WiFi %rv Všechna naměřená data kdykoliv k dispozici, na každém místě, v každém PC, tabletu nebo Smartphonu

Více

i4wifi a.s. produktové novinky Červen 2010

i4wifi a.s. produktové novinky Červen 2010 i4wifi a.s. produktové novinky Červen 2010 WAVEANT: Parabolická anténa 30 cm EXTREM s lícem (10-11 GHz) Profesionální anténa pro pásma 10 GHz až 11 GHz se ziskem 28 dbi. K anténám je dodáván robustní,

Více

KOMUNIKAČNÍ ŘEŠENÍ PRO BYTY, REZIDENCE A RODINNÉ DOMY

KOMUNIKAČNÍ ŘEŠENÍ PRO BYTY, REZIDENCE A RODINNÉ DOMY Kompetence zavazuje. MULTIMEDIA BOX SCHRACK @ HOME KOMUNIKAČNÍ ŘEŠENÍ PRO BYTY, REZIDENCE A RODINNÉ DOMY E N E R G I E P R Ů M Y S L B U D O V Y Z A Ř Í Z E N Í D A T A K A B E LY O S V Ě T L E N Í :NÉTE

Více

É č É Í Ř Á Ě ž š č č š š šť Ť Ý č č Ť Ť Ť č Ť č šť Í č č č š š ď ž Ť Á č Í Ó š Ž š Č Ť č Ť č Ť ď č š Č Ď ž ž š č č č Ú Š š Ť Č š ž š š č Ú š č š É Š š šš š Ť č č č č š č š Ť č č ž š č Ť č š Ť š č š č

Více

Komunikační zařízení. s rozhraním ethernet. Řešení založená na technologii Ethernet. Rozšiřte svoji průmyslovou síť.

Komunikační zařízení. s rozhraním ethernet. Řešení založená na technologii Ethernet. Rozšiřte svoji průmyslovou síť. Komunikační zařízení s rozhraním ethernet Řešení založená na technologii Ethernet. Rozšiřte svoji průmyslovou síť. Neustále se rozšiřující řada výrobků pro datovou komunikaci založenou na technologii Ethernet

Více

Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková cena musí být včetně ceny za dopravu do místa plnění zakázky.

Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková cena musí být včetně ceny za dopravu do místa plnění zakázky. Příloha č. 1 Rozsah a technická specifikace zakázky Předmětem zakázky je dodání ICT techniky a dalšího zařízení pro učebnu Centra Kašpar, o. s. Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková

Více

SMART transformátor proudu PTD s děleným jádrem

SMART transformátor proudu PTD s děleným jádrem SMART transformátor proudu PTD s děleným jádrem Měřící Energetické Aparáty, a.s. 664 31 Česká 390 Česká republika Měřící Energetické Aparáty SMART transformátor proudu PTD s děleným jádrem 1/ Účel a použití

Více

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ OCTAVIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ OCTAVIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání NÁVOD NA POUŽITÍ CZ OCTAVIA DO centrální zamykání na dálkové ovládání Obsah balení 1x kabelový svazek 1x řídící jednotka 2x dvu vodičový servomotor 2x pěti vodičový servomotor 2x dálkový ovladač 4x táhla

Více

Monitoring fyzické vrstvy PON

Monitoring fyzické vrstvy PON Monitoring fyzické vrstvy PON Pavel Kosour info@profiber.eu www.profiber.eu OSNOVA 1 Princip OTDR 2 PON OTDR 3 ConnectorMax a FTB-1 4 Měření Ethernetu s FTB-1 2 www.profiber.eu info@profber.eu Copyright

Více

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek Masarykovo gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Vsetín Zkvalitnění a modernizace výuky cizích jazyků v Masarykově gymnáziu Vsetín Vsetín, 13. ledna 2010 Č.j.: MGV/ 22/2010/OPVK Výzva

Více

h a n d b o o k A L F A 3 0 0

h a n d b o o k A L F A 3 0 0 handbook A LFA 300 úvod je stabilní a flexibilní, jehož základním konstrukčním prvkem je most. Vhodný je pro vybavování všech druhů kanceláří, call center, zasedacích či školících místností apod. Stoly

Více

Sídlo firmy: Mekra Lang International ČR, spol. s r.o. Skupova 37, 301 00 Plzeň E-mail: mekra@mekra.cz http://www.mekra.cz

Sídlo firmy: Mekra Lang International ČR, spol. s r.o. Skupova 37, 301 00 Plzeň E-mail: mekra@mekra.cz http://www.mekra.cz Sídlo firmy: ekra Lang International ČR, spol. s r.o. Skupova 7, 0 00 Plzeň E-mail: mekra@mekra.cz http://www.mekra.cz Prodejní sklad ZRUČ: Družstevní 8 0 08 Zruč Tel./fax: 0040/778489 obil: 0040/767660

Více

Přenosová média KIV/PD Přenos dat Martin Šimek

Přenosová média KIV/PD Přenos dat Martin Šimek Přenosová média KIV/PD Přenos dat Martin Šimek O čem přednáška je? 2 Frekvence, připomenutí skutečností 3 Úvodní přehled 4 Úvodní přehled 5 6 Frekvenční spektrum elektromagnetických kanálů Základní klasifikace

Více

Vnější LED osvětlení kolejových vozidel. Prezentace společnosti

Vnější LED osvětlení kolejových vozidel. Prezentace společnosti Vnější LED osvětlení kolejových vozidel Prezentace společnosti Kde nás najdete? MSV Elektronika s.r.o Poštovní 662 74213 Studénka tel./fax: 556 455 330/331 info@msvelektronika.cz Pobočka: Pávovská 2403

Více

KKD Kentzler Kaschner Dental (Německo)

KKD Kentzler Kaschner Dental (Německo) SORTIMENT PRO PRÁCI S KOFERDAMEM KKD Kentzler Kaschner Dental (Německo) KKD spony Standard cena 450,- Kč / 1 ks Spony z vysoce kvalitní nerezové oceli pro upevnění koferdamové blány v místě ošetření. KKD

Více

KNIHA SVÍTIDEL VÝZKUMNÉ CENTRUM JOSEFA RESSELA, S002. Jihomoravský kraj, katastrální území Vranov u Brna, Útěchov u Brna

KNIHA SVÍTIDEL VÝZKUMNÉ CENTRUM JOSEFA RESSELA, S002. Jihomoravský kraj, katastrální území Vranov u Brna, Útěchov u Brna KNIHA SVÍTIDEL NÁZEV AKCE VÝZKUMNÉ CENTRUM JOSEFA RESSELA, S002 MÍSTO STAVBY Jihomoravský kraj, katastrální území Vranov u Brna, Útěchov u Brna STAVEBNÍK Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613

Více

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG FRL jednotky HAFNER Hafner - Pneumatik Krämer KG Stammheimer Strasse 10 D - 70806 Kornwestheim tel.:+49 7154 82 72 60 fax:+49 7154 82 72 68 e-mail: info@hafner-pneumatik.de www.hafner-pneumatik.com prodej

Více

ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací

ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací ICT Unie Pracovní skupina pro usnadnění výstavby sítí elektronických komunikací Budování sdílených sítí Obsah Důvody pro budování sdílených sítí Exkluzivní vs sdílené sítě Velkoprodej, bitstream nebo pronájem

Více

spojování sítí (internetworking) Internet a vlastnictví síťové prvky repeater (hub) bridge switch router gateway

spojování sítí (internetworking) Internet a vlastnictví síťové prvky repeater (hub) bridge switch router gateway Přednáška č.5 spojování sítí (internetworking) Internet a vlastnictví síťové prvky repeater (hub) bridge switch router gateway Propojení výpočetních systémů do LAN a vzájemné propojení těchto sítí může

Více

Baltrum. 12.05.2014. Model-Nr. 915 Olše, částečný masiv

Baltrum. 12.05.2014. Model-Nr. 915 Olše, částečný masiv Model-Nr. 915 Olše, částečný masiv 1 Baltrum. Obsah Skříně s křídlovými dveřmi strana 3 Doplňkové elementy pro skříně s křídlovými dveřmi strana 5 Doplňkový nábytek, výška 89 cm strana 8 Informace o výrobku

Více

Část 1. Technická specifikace. Posílení ochrany demokratické společnosti proti terorismu a extremismu

Část 1. Technická specifikace. Posílení ochrany demokratické společnosti proti terorismu a extremismu příloha č. 1 k PPR-15689-2/ČJ-2013-990656 Část 1 Technická specifikace Posílení ochrany demokratické společnosti proti terorismu a extremismu Předmět Veřejné zakázky: Řešení pro dodání speciálního SW pro

Více

ES11-SC4D8 ES11 BEZPEČNOSTNÍ OVLÁDACÍ PŘÍSTROJE

ES11-SC4D8 ES11 BEZPEČNOSTNÍ OVLÁDACÍ PŘÍSTROJE O N - L I N E D AT O V Ý L I S T ES-SCD ES ES-SCD ES A B C D E F Objednací informace Typ Výrobek č. ES-SCD další provedení přístroje a příslušenství 09 www.sick.de/es Technická data v detailu Vlastnosti

Více

Elektronová mikroskopie SEM, TEM, AFM

Elektronová mikroskopie SEM, TEM, AFM Elektronová mikroskopie SEM, TEM, AFM Historie 1931 E. Ruska a M. Knoll sestrojili první elektronový prozařovací mikroskop 1939 první vyrobený elektronový mikroskop firma Siemens rozlišení 10 nm 1965 první

Více

KOVONA a.s. Lysá nad Labem

KOVONA a.s. Lysá nad Labem KOVONA a.s. nad Labem Ceník Katalog sklady a bezpečnost platný od 1.1. do 31.12.2014 Ceny: jsou uvedeny bez a Ex Works dle výrobního závodu Barevné provedení: standardní (bez příplatku) dle katalogu výrobků

Více

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1:

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1: Pdrbné technické specifikace a pžadavky k dílčímu plnění : a) Zálžní server včetně UPS pr virtuální server b) Zálžní file server včetně UPS pr fungvání virtuálních serverů c) Knslidace LAN navýšení ptických

Více

Pasivní optická infrastruktura FTTx

Pasivní optická infrastruktura FTTx Optical Fibre Apparatus Pasivní optická infrastruktura FTTx Petr Kolátor OFA s.r.o. Úvod Zatím neexistuje univerzální optimální řešení Každý projekt je unikátní Roli hraje Použité řešení aktivní části

Více

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku malého rozsahu na stavby

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku malého rozsahu na stavby Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku malého rozsahu na stavby Název veřejné zakázky: Rozvláknění optických kabelů v panelových domech na sídlišti B - 2. etapa, ul. Koželužská, Sukova, Věžní a Zeyerova

Více

KATALOG A CENÍK ROLETY

KATALOG A CENÍK ROLETY KATALOG A CENÍK ROLETY 0 ROLETA STANDARD - ŘETÍZKOVÁ Standardní řetízková roleta pro menší rozměry, vyznačuje se pevnými ocelovými držáky pro stěnovou nebo stropní montáž, jako závaží je použit žaluziový

Více

TECHNICKÁ SPECIFIKACE ÚČASTNICKÝCH ROZHRANÍ

TECHNICKÁ SPECIFIKACE ÚČASTNICKÝCH ROZHRANÍ TECHNICKÁ SPECIFIKACE ÚČASTNICKÝCH ROZHRANÍ POSKYTOVANÝCH SPOLEČNOSTÍ OVANET a.s. Datum vydání: 17. prosince 2012 Verze: 3.0-1 - Obsah Úvod... - 3 - Předmět specifikace... - 3 - Koncový bod sítě... - 3

Více

Použitelný buď pouze pro vytápění, nebo pouze pro chlazení. 2-bodová regulace Spínané napětí AC 24...250 V

Použitelný buď pouze pro vytápění, nebo pouze pro chlazení. 2-bodová regulace Spínané napětí AC 24...250 V 3 562 RAA21 Použitelný buď pouze pro vytápění, nebo pouze pro chlazení 2-bodová regulace Spínané napětí AC 24...250 V Použití Termostat RAA21 se používá pro regulaci prostorové teploty v systémech vytápění

Více

solid kancelářský nábytek

solid kancelářský nábytek kancelářský nábytek ceník 04 / 2013 SOLID cube SOLID prime SOLID standard SOLID prime SOLID classic SOLID cube SOLID standard dezény dezény lamina WH - bílá SE - šedá BS - bříza sněžná BE - buk OL - olše

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka Čelní chirurgické světlo ZPŮSOB POUŽITÍ Světelným systémem z optických vláken lze dodávat světlo do chirurgických čelních světel na osvětlení operačního pole. Splňuje standardy a je

Více

Napájecí panel PDU 3x230 V SCHUKO 10A,přívod UPS,délka 1.5m 4016514034192 Q7533060. 800 VA / 640 W / 5-9 min. 9004840669107 USDVT80A

Napájecí panel PDU 3x230 V SCHUKO 10A,přívod UPS,délka 1.5m 4016514034192 Q7533060. 800 VA / 640 W / 5-9 min. 9004840669107 USDVT80A w Série GENIO Eco- 600 VA - 3000 VA w GENIO iplug - Offline (VFD) - 600 až 800 VA 1/1-fázová GENIO iplug - stojanové provedení 439 600 VA / 360 W / 4-7 min. 9004840625868 USIPLUG60 600 VA / 360 W / 4-7

Více

Čtečka EDK2-OEM. Návod pro instalaci. Identifikační systém ACS-line. Popis EDK2-OEM.doc - strana 1 (celkem 5)

Čtečka EDK2-OEM. Návod pro instalaci. Identifikační systém ACS-line. Popis EDK2-OEM.doc - strana 1 (celkem 5) Čtečka EDK2-OEM Identifikační systém ACS-line Návod pro instalaci Popis EDK2-OEM.doc - strana 1 (celkem 5) Popis funkce Čtečky EDK2-OEM slouží pro čtení kontaktních čipů Dallas nebo bezkontaktních karet

Více

Newsletter ZPRAVODAJ DUBEN 2015. V tomto vydání

Newsletter ZPRAVODAJ DUBEN 2015. V tomto vydání Newsletter OPTOKON, a.s. Červený Kříž 250, 586 01 Jihlava, Czech Republic WWW.OPTOKON.COM, OPTOKON@OPTOKON.COM ZPRAVODAJ DUBEN 2015 PRODUKTOVĚ NOVINKY PLS-30 Precizní světelné zdroje Precizní světelné

Více

Nábytek SMART má tři varianty stolového podnoží, a to kombinace kovových nohou a lubů z DTD desek, celokovového podnoží typu U a typu A.

Nábytek SMART má tři varianty stolového podnoží, a to kombinace kovových nohou a lubů z DTD desek, celokovového podnoží typu U a typu A. Český kancelářský nábytek SMART představuje moderní koncept tvorby kancelářských pracovišť. Atraktivní geometrické linie odrážejí základní tvůrčí principy: jednoduchost, variabilitu a funkčnost kancelářského

Více

NV35M INFO BULLETIN 3/15 EPS EZS CCTV SKS EVS ISB. září 2015 www.variant.cz ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY ELEKTRONICKÉ PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

NV35M INFO BULLETIN 3/15 EPS EZS CCTV SKS EVS ISB. září 2015 www.variant.cz ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY ELEKTRONICKÉ PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY INFO BULLETIN září 2015 www.variant.cz 3/15 NV35M EZS ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY CCTV KAMEROVÉ SYSTÉMY EVS ELEKTRONICKÉ VSTUPNÍ SYSTÉMY 10101 EPS ELEKTRONICKÉ PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY SKS STRUKTUROVANÉ

Více

Účetní deník Strana 1 Jablonka.cz IČ: 26635925 Rok: 2008 Dne: 09.02.2009 Tisk všech záznamů

Účetní deník Strana 1 Jablonka.cz IČ: 26635925 Rok: 2008 Dne: 09.02.2009 Tisk všech záznamů Účetní deník Strana 1 01.01.2008 28P10002 PO osobní vklad 211100 395000 11 000,00 01.01.2008 ČL08/002 OP 01.01.2008 ČL08/002 OP 2007 (omylem doplněno) 2007 (omylem doplněno) 315000 684200 315000 684300

Více

ODBORNÉ 32 49 UČEBNY.

ODBORNÉ 32 49 UČEBNY. . ODBORNÉ UČEBNY 32 49 PC UČEBNY 5 let Počítačový stůl BASIC PLUS dvoumístný STPC16066 735 1600 600 7 164 Kč 2 PC nosič stříbrný 1 teleskopický kabelový most Počítačový stůl BASIC PLUS jednomístný STPC08066

Více

LARA Radio TECHNICKÉ PARAMETRY. Možnosti instalace. Montáž na povrch. Zapuštěná montáž

LARA Radio TECHNICKÉ PARAMETRY. Možnosti instalace. Montáž na povrch. Zapuštěná montáž LARA Radio LARA Radio je přehrávač hudby a internetových rádií - v rozměru vypínače v designu LOGUS 90. Rádio Hudba Videotelefon Interkom Audiozóna V rámci připojení k internetu umí LARA přehrávat stream

Více

!"#!$%&'()*+%,-"(.&'%/-)#)0'("1 2'/'#(+% '-/"3#"%4)56 "$%4%7 "(#0.%8)6#9:

!#!$%&'()*+%,-(.&'%/-)#)0'(1 2'/'#(+% '-/3#%4)56 $%4%7 (#0.%8)6#9: !"#!$%&'()*+%,-"(.&'%/-)#)0'("1 2'/'#(+%'-/"3#"%4)56"$%4%7"(#0.%8)6#9: Vedoucí výrobce tepelných čerpadel v České republice HOTJET uvedl na trh novou řadu tepelných čerpadel vzduch-voda HOTJET ONE. Řada

Více

Rozvodnice. RNG Normy ČSN EN 62208 Certifikační značky. Svorkové bloky PE a N. 14 1 14 RNG-1P14 40587 N 5 6 mm 2 N 5 6 mm 2 1,41 28,9

Rozvodnice. RNG Normy ČSN EN 62208 Certifikační značky. Svorkové bloky PE a N. 14 1 14 RNG-1P14 40587 N 5 6 mm 2 N 5 6 mm 2 1,41 28,9 NÁSTĚNNÉ ROZVODNICE RNG (IP40) Pro domovní, bytové a podobné instalace. Pro montáž přístrojů na U lištu dle ČSN EN 60715 šířky 35 mm s výřezem v krycí desce 45 mm. Barva: bílá (RAL 9003). Třída ochrany:

Více

KATALOG A CENÍK ROLETY

KATALOG A CENÍK ROLETY KATALOG A CENÍK ROLETY 01 OBSAH ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm STANDARD 1 ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm LUX ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm LUX - AL ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm KOMPAKT ŘETÍZKOVÁ ROLETA 8 mm LUX ŘETÍZKOVÁ ROLETA 8 mm LUX - AL

Více

DataLab LCD Panelové LCD monitory s dotykovou obrazovkou

DataLab LCD Panelové LCD monitory s dotykovou obrazovkou DataLab LCD Panelové LCD monitory s dotykovou obrazovkou n ě D Tato publikace byla vytvořena ve snaze poskytnout přesné a úplné informace. Společnost Moravské přístroje a.s. nepřejímá žádné záruky týkající

Více