Sreality.cz Realitní software Nápověda. Verze 1.1

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Sreality.cz Realitní software Nápověda. Verze 1.1"

Transkript

1 Sreality.cz Realitní software Nápověda Verze 1.1

2 2 ÚVODEM... 4 POPIS SYSTÉMU... 5 SREALITY.CZ REALITNÍ SOFTWARE... 5 UŽIVATELSKÉ PROSTŘEDÍ... 6 ADMINISTRACE MÁ JASNĚ DANOU STRUKTURU A ROZLOŽENÍ HLAVNÍ MENU... 7 HLÁŠENÍ SYSTÉMU... 7 ZÁLOŽKY MENU... 7 NASTAVENÍ FILTRŮ... 7 PŘEHLED... 8 HROMADNÉ OPERACE... 8 NAHLÁSIT CHYBU... 8 PRVNÍ PŘIHLÁŠENÍ... 9 NASTAVENÍ POBOČKY, POBOČEK... 9 NASTAVENÍ MAKLÉŘŮ A UŽIVATELŮ... 9 KONTROLA NABÍDEK... 9 EXPORT... 9 NABÍDKY JAK VLOŽIT NABÍDKU DO SYSTÉMU? KDE NASTAVÍM ZNEPŘESNĚNÍ ADRESY? JAK VLOŽÍM GPS SOUŘADNICE K NABÍDCE? NABÍDKA NENÍ AKTIVNÍ? NEMÁM VODOZNAK U FOTOGRAFIÍ (PODPOROVANÝ FORMÁT SOUBORU JE PNG)? JAK VLOŽÍM VÍCE FOTOGRAFIÍ NAJEDNOU? JAK VKLÁDAT DOKUMENTY PŘÍMO K DANÉ NEMOVITOSTI? JAK PROVEDU HROMADNÝ EXPORT VÍCE NABÍDEK? JAK POROVNÁM DANOU NABÍDKU S PODOBNÝMI NABÍDKAMI NA TRHU? JAK EXPORTOVAT NABÍDKY DO EXCELU? JAK TISKNOUT VÍCE NABÍDEK NAJEDNOU? JAK NAHLÍŽET DO KATASTRU NEMOVITOSTÍ? JAK ZJISTÍM, ŽE VŠE PROBĚHLO V POŘÁDKU? JAK ZJISTÍM, ŽE JE ZAKÁZKA EXPORTOVÁNA? JAK ZOBRAZÍM STATISTIKU NÁVŠTĚVNOSTI ZAKÁZKY? POPTÁVKY JAK VLOŽÍM NOVOU POPTÁVKU DO SYSTÉMU? KDE NAJDU VYTVOŘENÝ PÁR MEZI NABÍDKOU A POPTÁVKOU? KDE NAJDU AKTIVNÍ POPTÁVKY? KDE NAJDU ARCHIV POPTÁVEK? KDE NAJDU ODPOVÍDAJÍCÍ NABÍDKY K POPTÁVCE? MAKLÉŘI JAK VYTVOŘÍM NOVÉHO MAKLÉŘE? KDE NAJDU PŘEHLED MAKLÉŘŮ? JAK PROVEDU EXPORT MAKLÉŘŮ DO EXCELU?... 24

3 3 UŽIVATELÉ JAK VYTVOŘÍM NOVÉHO UŽIVATELE? JAK NASTAVÍM ODESÍLÁNÍ Ů? VYTVOŘIL JSEM NOVÉHO UŽIVATELE, ALE NEJDE SE PŘIHLÁSIT? CO ZNAMENÁ AKTIVOVAT/DEAKTIVOVAT UŽIVATELE? K ČEMU SLOUŽÍ POLOŽKA UŽIVATELSKÉ ROLE? KDE ZMĚNÍM UŽIVATELI JEHO UŽIVATELSKOU ROLI? JAK NASTAVÍM UŽIVATELI PRÁVA V SYSTÉMU? NASTAVENÍ KDE NASTAVÍM POŽADOVANÝ KLÍČ PRO EXPORTNÍ MŮSTEK NA DANÝ PORTÁL? KDE NAJDU PŘEHLED EXPORTOVANÝCH NABÍDEK NA DANÝ PORTÁL? NEFUNGUJE EXPORT NA DANÝ PORTÁL, CO MÁM DĚLAT? KDE ZÍSKÁM PŘÍSTUPY (LOGIN A HESLO) NA DANÝ PORTÁL? POBOČKY JAK VYTVOŘÍM DALŠÍ POBOČKU? JAK VLOŽÍM K POBOČCE LOGO/VODOZNAK? JAK ZOBRAZIT NABÍDKY DANÉ POBOČKY? JAK ZOBRAZIT POPTÁVKY DANÉ POBOČKY? JAK ZOBRAZÍM UŽIVATELE DANÉ POBOČKY? KLIENTI JAK ZADÁM NOVÉHO KLIENTA DO SYSTÉMU? KDE NAJDU PŘEHLED KLIENTŮ? KDE NAJDU NABÍDKY/POPTÁVKY DANÉHO KLIENTA? JAK NASTAVIT, ABY OSTATNÍ MAKLÉŘI KLIENTA NEVIDĚLI? DOKUMENTY JAK VLOŽÍM NOVÝ DOKUMENT? KDE NAJDU PŘEHLED DOKUMENTŮ? JAKÉ JE MOŽNÉ POUŽÍT FORMÁTY? JAK NASTAVÍM PRÁVA K JEDNOTLIVÝM DOKUMENTŮM? NÁKLADY KDE NAJDU PŘEHLED NÁKLADU NA INZERCI? SPOLUPRÁCE JAKÉ ÚDAJE O NABÍDKÁCH DOSTANE REALITNÍ KANCELÁŘE V PŘÍPADĚ SPOLUPRÁCE? KDE NAJDU PŘEHLED REALITNÍCH KANCELÁŘÍ KE SPOLUPRÁCI? JAK AKTIVUJI SPOLUPRÁCI S POŽADOVANOU RK? JAK ZRUŠÍM SPOLUPRÁCI S POŽADOVANOU RK? JAK POZNÁM, ŽE JE SPOLUPRÁCE AKTIVNÍ? JAK NABÍDNOUT NABÍDKU KE SPOLUPRÁCI? KDE NAJDU PŘEHLED NABÍDEK, KTERÉ NABÍZÍM KE SPOLUPRÁCI? KDE NAJDU PŘEHLED PŘIJATÝCH NABÍDEK OD PARTNERŮ? KDE NAJDU ODMÍTNUTÉ NABÍDKY KE SPOLUPRÁCI? KDE NAJDU NABÍDKY PARTNERŮ KE SPOLUPRÁCI? KONTAKT KONTAKTNÍ ÚDAJE... 48

4 4 Úvodem Víme, že každá změna softwaru, byť k lepšímu, potřebuje zprvu dost úsilí a trpělivosti k osvojení nového ovládání a nových postupů. Abychom Vám seznámení s naším řešením ulehčili, sepsali jsme několik následujících stran. Krok za krokem Vás na nich provedeme úkony, které je dobré provést po prvním přihlášení do Vašeho nového realitního softwaru. Jelikož jsme si uvědomujeme, že se změnou spojenou s přechodem na nový software se může vyskytnou celá řada problémů, proto jsme připravili co nejkomfortnější přechod na nový software, který by Vám měl celý proces co nejvíce usnadnit. Všechny Vaše zakázky, informace o pobočce a makléřích, budou přeneseny do Vašeho nového softwaru, což výrazně usnadní celý proces. Výhradním dodavatelem realitního software pro Seznam.cz a.s. je společnost Realman s.r.o.

5 5 Popis systému Sreality.cz realitní software je řešen s důrazem na jednoduché, přehledné a intuitivní ovládání. Ušetřete čas spojený s agendou nemovitostí. Přistupujte k systému z jakéhokoliv počítače za použití Vašeho hesla a internetového prohlížeče. Vytvářejte pobočky a přidělujte makléře k jednotlivým zakázkám. Zadávejte neomezené množství poboček, uživatelů, makléřů, nemovitostí a to vše na neomezeném množství počítačů. Vkládejte k nemovitostem neomezený počet souborů, jako jsou videa, fotografie, dokumenty atd. Nakonfigurujte práva jednotlivých uživatelů systému. Exportujte Vaše nabídky na všechny důležité realitní portály v ČR. Odesílejte automatické y Vašim poptávajícím klientům. * Vytvářejte články, aktuality u Vaší webové prezentace. * * takto označené položky je možné zprovoznit po dohodě s dodavatelem softwarového řešení. Tyto položky jsou účtovány zvlášť mimo klasický balíček Sreality.cz realitní software. To vše a ještě mnohem více Vám nabízí Sreality.cz realitní software. Jak pohodlně zvládnout malé i velké výzvy softwarového řešení Sreality.cz Vám přiblíží tato nápověda formou otázka odpověď.

6 6 Uživatelské prostředí Administrace má jasně danou strukturu a rozložení.

7 7 Hlavní menu Jednotlivé moduly jsou hlavní části systému Hlášení systému po uložení dané operace se v této části zobrazí hlášení systému Záložky menu V této části jsou jednotlivé záložky ve kterých lze provádět jednotlivé operace, jako je například vkládání zakázek, zobrazení zakázek dle stavu apod. Nastavení filtrů V této části je možné nastavit potřebný filtr, tak aby uživatel rychleji nalezl požadované informace

8 8 Přehled V této části je zobrazen přehled dle zvoleného modulu. Jednotlivé operace lze provádět přes tlačítko Akce Hromadné operace V této části lze provádět hromadné operace (hromadný export, tisk, export do Excelu), což výrazně urychlí danou práci. Nahlásit chybu V této části lze použít formulář pro nahlášení chyby v systému. V případě, že se nejedná o oprávněnou reklamaci bude tento úkon účtován dle příslušeného ceníku.

9 9 První přihlášení Po prvním přihlášení do systému je důležité, aby si realitní kancelář zkontrolovala, že všechny informace má v pořádku, případně provedla jejich editaci. Nastavení pobočky, poboček Zkontrolujte správnost údajů u dané pobočky. Vložte logo společnosti (podporovány jsou všechny formáty JPEG, GIF, TIFF, PNG). Vložte Váš vodoznak (podporován formát PNG) systém je v základu nastaven, aby bylo logo automaticky vkládáno do fotografie spodní střed. V případě, že byste požadovali vkládání vodoznaku do jiné části fotografie, kontaktujte Každá pobočka může mít své vlastní logo i vodoznak. Nastavení makléřů a uživatelů Zkontrolujte údaje všech makléřů, případně proveďte potřebné změny Kontrola nabídek Export Zkontrolujte, zda máte v pořádku všechny nabídky a jejich počet, případně proveďte jejich editaci Nyní je potřeba nastavit Vámi požadované exporty. Proto, aby export fungoval je nutné kontaktovat daný portál s požadavkem na příslušný Login a heslo. Po obdržení těchto údajů zadejte k danému exportu a klikněte na uložit. Nyní můžete daný export plně využívat.

10 10 Nabídky Modul nabídky je určený pro správu Vašich nabídek, jejich vytváření a editaci. V tomto modulu také naleznete přehled všech nabídek, možnost hromadných exportů na portály, ale i automaticky vytvořené páry mezi nabídkami a poptávkami. Samozřejmostí je i archiv nabídek s možností jejich opětovné aktivace. Jak vložit nabídku do systému?

11 11 Kde nastavím znepřesnění adresy? U nabídky doporučujeme zadávat vždy přesnou adresu. Pokud si přejete, aby byla adresa znepřesněna, můžete si znepřesnění nastavit. V případě, že nastavíte znepřesnění adresy, systém bude zobrazovat na místo přesné adresy ulici nebo část města. Výchozím nastavením je vždy, že namísto přesné adresy se zobrazuje ulice.

12 12 Jak vložím GPS souřadnice k nabídce? GPS souřadnice je možné vložit přímo nebo je můžete zkopírovat za použití mapy.cz

13 13 Nabídka není aktivní?

14 14 Nemám vodoznak u fotografií (podporovaný formát souboru je PNG)?

15 15 Jak vložím více fotografií najednou? Fotografie jsou automaticky zmenšeny na požadovanou velikost, proto je lze nahrávat v rozlišení ve kterém byli pořízeny (doba nahrání na server je 5 min, maximální velikost hromadného nahrávání je 30MB). Rychlost nahrání je závislá od Vašeho internetového připojení. Ostatní typy dokumentu lze nahrávat pouze jednotlivě tzn. nelze nahrávat hromadně. Funkci hromadného nahrávání lze použít pouze u nahrávání fotografií.

16 16 Jak vkládat dokumenty přímo k dané nemovitosti? Po nahrání daného dokumentu (fotografie, PDF dokumenty, soubory formátu doc. apod.) je možné seřadit dle potřeby. Výhodou je také, že jedním kliknutím je možné nastavit, zda se dokument bude u zakázky zobrazovat či nikoliv. Jednotlivé soubory nelze nahrávat hromadně. Tuto funkci lze použít jen v případě nahrávání fotografií.

17 17 Jak provedu hromadný export více nabídek? Při použití tlačítka označit vše se vždy označí jen nabídky, které vidíte ve výpise. Pokud chcete označit více nabídek je potřeba změnit přehled položek na stránce (10,30,50). Jak porovnám danou nabídku s podobnými nabídkami na trhu?

18 18 Jak exportovat nabídky do Excelu? Jak tisknout více nabídek najednou?

19 19 Jak nahlížet do katastru nemovitostí? Jak zjistím, že vše proběhlo v pořádku? *Hlášení systému se zobrazí v momentě, kdy uživatel provede nějakou operaci

20 20 Jak zjistím, že je zakázka exportována? Kliknutím na jednotlivé exporty, tak můžete zjistit kdy byla zakázka exportována (zobrazí se Vám datum a čas exportu). Sreality.cz jako jediné umožňují proklikem zobrazit návštěvnost inzerátu (viz další obrázek). Zelené a červené zobrazení uživateli nabízí přehled o stavu exportu (exporty jsou řazeny dle toho jak se zobrazují jednotlivé portály). Jak zobrazím statistiku návštěvnosti zakázky? Návštěvnost zobrazíte viz předchozí krok (Jak zjistím, že je zakázka exportována). Kliknutím na export sreality.cz se zobrazí návštěvnost zakázky

21 21 Poptávky Modul poptávky je určen pro správu poptávek, jejich vkládání a editaci. V případě, že máte zakoupenou doplňkovou službu je možné mít, zde i přehled poptávek z webu. Samozřejmostí je i archiv poptávek s možností jejich opětovné aktivace. Stejně jako u nabídek je zde i přehled automaticky vytvořených párů mezi poptávkou a nabídkou. Jak vložím novou poptávku do systému? Kde najdu vytvořený pár mezi nabídkou a poptávkou?

22 22 Kde najdu aktivní poptávky? Kde najdu archiv poptávek? Kde najdu odpovídající nabídky k poptávce?

23 23 Makléři Modul makléři je určen pro vytváření, editaci a přehled. Nadřízený má snadno možnost aktivovat a deaktivovat jednotlivé makléře a tím povolit či zabránit přístupu do systému. Samozřejmostí jsou hromadné operace jako například hromadný export do Excelu. Jak vytvořím nového makléře?

24 24 Kde najdu přehled makléřů? Jak provedu export makléřů do Excelu?

25 25 Uživatelé Modul uživatelé je určen pro vytváření nových uživatelů jejich editaci a přehled. Součástí tohoto modulu je i účet uživatele, který je právě přihlášen. Dále je zde možnost vytvářet nové uživatelské role (např. makléř junior, makléř senior, asistentka ředitele apod.). Přes záložku uživatelské role je možné spravovat jednotlivá práva v systému. Jak vytvořím nového uživatele? * Heslo musí obsahovat minimálně 5 znaků, přihlašovací jméno zvolte dle potřeby, pokud nebude zaškrtnuto políčko aktivní účet, uživatel se nepřihlásit do systému. V případě, že se jedná o makléře, zaškrtněte políčko účet makléře.

26 26 Jak nastavím odesílání ů? V případě, že máte ové schránky u jiné společnosti a chcete odesílat y za pomocí realitního software, tak máte možnost nastavit si SMTP u každého makléře či uživatele. Adresu SMTP Vám poskytne váš poskytovatel ových schránek.

27 27 Vytvořil jsem nového uživatele, ale nejde se přihlásit? V tomto případě zkontrolujte: zda není chybně zadané heslo, zda je uživatel aktivní, zda není zařazen do pobočky, která není aktivní, zda není zařazen do uživatelské role, která není aktivní. Co znamená aktivovat/deaktivovat uživatele? Položka aktivovat/deaktivovat uživatele znamená, že aktivní uživatelé mají přistup do systému. V případě, že je uživatel deaktivován do systému se nepřihlásí. K čemu slouží položka uživatelské role? Položka uživatelské role slouží k nastavení práv pro jednotlivé operace v systému. Administrátor má tímto možnost nastavit, jaké operace danému uživateli povolí a které ne.

28 28 Kde změním uživateli jeho uživatelskou roli?

29 29 Jak nastavím uživateli práva v systému? V případě, že zatrhnete v pobočce bude mít daná uživatelská role přístup k dané akci v rámci celé pobočky. V případě, že zatrhnete vlastník bude mít daná uživatelská role přístup pouze k vlastním záznamům.

30 30 Nastavení Modul nastavení je určen pro nastavení exportu na dané portály. V případě, že máte zakoupení doplňkový balíček je možné přes tento modul spravovat i ové schránky. Kde nastavím požadovaný klíč pro exportní můstek na daný portál?

31 31 Kde najdu přehled exportovaných nabídek na daný portál? * Čísla je možné proklinout, následně se zobrazí přehled exportovaných nabídek na daný portál. Nefunguje export na daný portál, co mám dělat? v první řadě zkontrolujte hlášení systému * Hlášení systému vždy vypíše co je za problém. V případě, že se Vám nepodaří problém vyřešit, kontaktujte technickou podporu Kde získám přístupy (login a heslo) na daný portál? Přístupové údaje Vám vždy poskytnete provozovatel daného portálu. Většinou stačí uvést, že používáte realitní software REALMAN. Po obdržení přístupových údajů je stačí zadat do systému.

32 32 Pobočky Modul pobočky je určen pro vytváření a správu jedné nebo všech poboček realitní kanceláře. Jak vytvořím další pobočku?

33 33 Jak vložím k pobočce logo/vodoznak?

34 34 Jak zobrazit nabídky dané pobočky? Jak zobrazit poptávky dané pobočky?

35 35 Jak zobrazím uživatele dané pobočky?

36 36 Klienti Modul klienti je určen pro vytváření a správu Vašich klientů. V případě, že máte zakoupený doplňkový balíček, můžete přes přehled klientů rozesílat hromadné ové zprávy. Jak zadám nového klienta do systému?

37 37 Kde najdu přehled klientů? Kde najdu nabídky/poptávky daného klienta?

38 38 Jak nastavit, aby ostatní makléři klienta neviděli?

39 39 Dokumenty Modul dokumenty je určen pro správu Vašich dokumentů, jako jsou například vzory smluv apod. Při vkládání dokumentu pak máte možnost zařadit dokument k příslušné pobočce a také omezit viditelnost dokumentu příslušným rolím. Pokud tedy nechcete, aby k dokumentu neměli přístup například makléři jednoduše tuto volbu neumožníte. Jak vložím nový dokument?

40 40 Kde najdu přehled dokumentů? Jaké je možné použít formáty? Systém podporuje všechny dostupné formáty (PDF,doc, docx.). U vkládání souboru jiných než fotografie není možné použít hromadného nahrávání. Soubory se tak musí nahrávat jednotlivě. Následně je možné nastavovat pořadí souboru a měnit jejich zobrazovaní tzn. jejich viditelnost.

41 41 Jak nastavím práva k jednotlivým dokumentům?

42 42 Náklady Modul náklady je určen pro celkový přehled nákladů. Realitní kancelář, tak má přehled o nákladech za inzerci a topování za dané období. V současné době tuto funkci podporují pouze Sreality.cz. Kde najdu přehled nákladu na inzerci?

43 43 Spolupráce Modul spolupráce je určen pro sdílení nabídek a poptávek mezi jednotlivými kancelářemi využívající stejné softwarové řešení. Spolupráci je nutné oboustranně schválit, následně je možné si vzájemně zobrazovat předem určené nabídky či poptávky. Při sdílení žádná s protistran neobdrží interní informace dané zakázky. Jaké údaje o nabídkách dostane realitní kanceláře v případě spolupráce? V případě, že nabídnete partnerské RK nabídku do spolupráce, tak daná RK obdrží pouze všeobecné informace (klient se nahrazuje makléřem, který zakázku vyřizuje; fotografie obdrží partnerská RK bez vodoznaku, tak aby mohla, nabídnou nabídku pod hlavičkou své společnosti; adresu dané nabídky obdrží kompletní, tak jak byla zadána nabídka u Vás v systému).

44 44 Kde najdu přehled realitních kanceláří ke spolupráci? Je nutné, aby byla spolupráce mezi RK aktivní, jinak se nebudou nabídky zobrazovat dané RK, jako nabídky ke spolupráci.

45 45 Jak aktivuji spolupráci s požadovanou RK? Jak zruším spolupráci s požadovanou RK?

46 46 Jak poznám, že je spolupráce aktivní? Jednotlivé možnosti spolupráce jsou označeny barevně, kdy v levé části výpisu je vidět aktuální stav požadavku. K lepší orientaci naleznete ve spodní části kompletní legendu spolupráce. Jak nabídnout nabídku ke spolupráci? Nabídku je možné nabídnou ke spolupráci buď ihned při zadávání nové nabídky popřípadě později přes editaci nabídek.

47 47 Kde najdu přehled nabídek, které nabízím ke spolupráci? Kde najdu přehled přijatých nabídek od partnerů?

48 48 Kde najdu odmítnuté nabídky ke spolupráci? Kde najdu nabídky partnerů ke spolupráci? Kontakt Kontaktní údaje Realman s.r.o., Družstevní 421/1, Adamov IČ: ; DIČ: CZ Kancelář: Realman s.r.o., Čechyňská 353/8, Brno Pracovní doba: pondělí - pátek, od 8 do 16 hod. Technická podpora: Telefon: (REALMAN78)

49

ProFact 3.0. Uživatelský manuál. Obsah

ProFact 3.0. Uživatelský manuál. Obsah ProFact 3.0 Uživatelský manuál Obsah 1. Instalace ProFact 3.0 str. 2 2. Instalace ProFact 3.0 v síti str. 2 3. Aktivace ProFactu na plnou verzi str. 2 4. Popis základních ovládacích prvků str. 3 5. První

Více

Manuál pro systém WebCzech E-commerce PRO 4.0

Manuál pro systém WebCzech E-commerce PRO 4.0 Manuál pro systém WebCzech E-commerce PRO 4.0 1 / 105 Table of contents Instalace / aktivace systému... 5 Vstup / přihlášení do systému... 7 Popis administrace e-shopu... 9 Jak začít prodávat pomocí systému

Více

WR Web Web Revolution

WR Web Web Revolution WR Web Web Revolution Uživatelský manuál administračního rozhraní Web Revolution s.r.o. 2009 WR Web Administrace uživatelský manuál Praktický průvodce webové aplikace WR WEB seznamuje uživatele s prací

Více

Uživatelský manuál pro administrátory

Uživatelský manuál pro administrátory Webove stra nky pro s koly (wwwproskoly.cz) Uživatelský manuál pro administrátory 1 Obsah 1. Úvod... 4 2. Jak webové stránky pro školy fungují... 4 3. Přihlášení... 4 1. Přístup z frontendu... 4 2. Přístup

Více

inpage vytváříme webové stránky

inpage vytváříme webové stránky inpage vytváříme webové stránky Stránka 1 inpage vytváříme webové stránky Úvod a poděkování Vítejte ve světě internetových stránek! Pokud jste si dodnes mysleli, že tajemství vytváření hezkých webových

Více

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 1) Práce s příručkou...5 2) Popis aplikace...5 3) Doporučená konfigurace...5 a) Intranetový / internetový server...6 b) Stanice sítě...6 4) Licenční podmínky...6 Kapitola

Více

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku Global Payment Plus UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Commerzbank AG, pobočka Praha Banka po Vašem boku Obsah PRVNÍ KROKY... 3 Krok č. 1 Přihlašovací údaje, USB token a čipová karta... 3 Krok č. 2 Spuštění aplikace...

Více

Nemoagent. Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent.

Nemoagent. Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent. Nemoagent Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent. Nejdříve je nutné požádat o vytvoření účtu na info@nemoshop.cz, v odpovědi dostanete registrační

Více

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl CarControl Uživatelská a administrační příručka verze 7.4-12. 06. 2009 2007 Telefónica O 2 Czech Republic, a.s. Úvod 1 Obsah Úvod 5 Nastavení internetového prohlížeče... 5 Blokování automaticky otevíraných

Více

Jazzman CRM Příručka uživatele

Jazzman CRM Příručka uživatele JAZZMAN CRM Příručka uživatele 1 / 37 JAZZMAN CRM Příručka uživatele 2005-2008 Václav Petřík JAZZWARE.CZ Příručka k programu Jazzman CRM pro Windows ve verzi 3.0 Příručka popisuje funkčnost programu v

Více

Visual PHP Uživatelská příručka

Visual PHP Uživatelská příručka Visual PHP Uživatelská příručka Visual PHP - Uživatelská příručka Vážení administrátoři, dostává se Vám do rukou jedinečný software, který nenaleznete nikde na světě. Je jedinečný ve své jednoduchosti

Více

Informace k aktualizaci Poski REAL

Informace k aktualizaci Poski REAL Informace k aktualizaci Poski REAL verze 3.1, vydání 17.3.2015 Vážení zástupci realitních kanceláří, dovolujeme si vás informovat o vydání nové verze programu Poski REAL, verze 3.1, která opět přichází

Více

Manuál programu SendMails

Manuál programu SendMails Strana I Manuál programu SendMails Part I O programu SendMails 1 1 Instalace... 2 2 Registrace... 2 3 Kontakt... 3 Part II Práce s programem 3 1 Způsob... zasílání zpráv 5 Přes SMTP server... 5 Kde získat

Více

WEBOVÉ STRÁNKY PRO ŠKOLY

WEBOVÉ STRÁNKY PRO ŠKOLY WEBOVÉ STRÁNKY PRO ŠKOLY (wwwproskoly.cz) UŽIVATELSKÝ MANUÁL WWWproškoly.cz manuál verze: 2.0, poslední aktualizace: 23. 7. 2015 OBSAH 1 Úvod... 5 2 Jak webové stránky pro školy fungují... 5 3 Přihlášení

Více

Visual PHP Uživatelská příručka

Visual PHP Uživatelská příručka Visual PHP Uživatelská příručka Visual PHP - Uživatelská příručka Vážení administrátoři, dostává se Vám do rukou jedinečný software, který nenaleznete nikde na světě. Je jedinečný ve své jednoduchosti

Více

Vítejte v aplikaci Objednejse-online.

Vítejte v aplikaci Objednejse-online. Vítejte v aplikaci Objednejse-online. 1. První přihlášení do aplikace Objednejse-online 2. Firemní účet 2.1 Můj účet 2.2 Moje rezervace 2.3 Moje stránka 2.4 Veřejný profil firmy 3. Práce s Kalendářem 3.1

Více

Servis a reporting v IS

Servis a reporting v IS - 1 - Servis a reporting v IS Vzdělávací modul Servis a reporting v IS - 2 - Servis a reporting v IS Obsah Obsah... 2 O manuálu... 7 Stručně o aplikaci... 9 Co je CRM?... 9 Co aplikace CRM obsahuje?...

Více

Internetový obchod. Uživatelský manuál administrace FajnySHOP.cz. www.fajny-shop.cz. verze 1.4 Platnost od června 09

Internetový obchod. Uživatelský manuál administrace FajnySHOP.cz. www.fajny-shop.cz. verze 1.4 Platnost od června 09 Internetový obchod Uživatelský manuál administrace FajnySHOP.cz verze 1.4 Platnost od června 09 2 / 71 Manuál Obsah Obsah...2 1 Úvod...7 1.1 Přihlášení do administrace...7 1.2 Odhlášení...7 1.3 Hlavní

Více

ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013

ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013 ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013 Centrum klientské podpory: Mobilní telefony: +420 733 530 680,

Více

Základy práce s Sklikem TUTORIÁL

Základy práce s Sklikem TUTORIÁL Základy práce s Sklikem TUTORIÁL Obsah Obsah... 2 1 O Skliku... 4 1.1 Kde se inzeráty z Skliku zobrazují... 4 1.2 Proč právě Sklik?... 5 2 Založení účtu Skliku... 6 2.1 Registrace... 6 2.2 Přihlášení do

Více

Uživatelská příručka. HelpDesk

Uživatelská příručka. HelpDesk Uživatelská příručka HelpDesk 2 HelpDesk 2014 Obsah 1. Úvod... 4 2. Základní popis aplikace... 5 2.1. Přihlašovací stránka... 5 2.2. Standardní funkce... 5 2.3. Vstupní stránka... 8 2.4. Aplikace pro mobilní

Více

Elektronické aukce. ú č a s t n í k. Uživatelský manuál. podpora@qcm.cz www.eaukce.cz

Elektronické aukce. ú č a s t n í k. Uživatelský manuál. podpora@qcm.cz www.eaukce.cz Elektronické aukce ú č a s t n í k Uživatelský manuál 1 Obsah 1 Použité výrazy... 3 2 Registrace a přihlášení do systému... 4 2.1 Registrace organizace... 5 2.2 Přihlášení do systému... 7 3 Editace registrovaných

Více

Manuál k redakčnímu systému WebRedakce. NETservis s.r.o.

Manuál k redakčnímu systému WebRedakce. NETservis s.r.o. Manuál k redakčnímu systému WebRedakce NETservis s.r.o. Obsah 1 Základní informace...- 4-2 Položky menu...- 5-2.1 Vytvoření menu...- 5-2.2 Popis nastavení položky menu...- 5-2.3 Modely položky menu (stránky)...-

Více

Manuál k aplikaci ShopSys. Psáno pro verzi 3.11, 3.12.

Manuál k aplikaci ShopSys. Psáno pro verzi 3.11, 3.12. Manuál k aplikaci ShopSys. Psáno pro verzi 3.11, 3.12. netdevelo s.r.o., Slévárenská 18/408, 709 00 Ostrava ShopSys Profesionální internetové obchody info@netdevelo.cz, www.netdevelo.cz, +420 552 30 90

Více

HOTEL TIME, a.s. Manuál Start verze systému HotelTime

HOTEL TIME, a.s. Manuál Start verze systému HotelTime HOTEL TIME, a.s. Manuál Start verze systému HotelTime OBSAH 1. Úvod... 4 1.1. Jak začít... 4 1.2. Přihlášení do systému... 5 1.3. Odhlášení ze systému... 6 1.4. Demoverze... 7 1.5. Minimální a doporučené

Více

Redakční systém UNIWEBSET verze 6. uniwebset. websites management. Příručka pro administrátory. uniwebset. websites management

Redakční systém UNIWEBSET verze 6. uniwebset. websites management. Příručka pro administrátory. uniwebset. websites management verze 6 Příručka pro administrátory verze 6 Obsah 1. Úvodem 1.1. Struktura UNIWEBSET 1.2. Šablonový systém 1.2.1. Layouty 1.2.2. Šablony 1.2.3. Stránky 2. Stránky 2.1. Vytvoření nové stránky 2.2. Nastavení

Více

Nápověda k systému CCS Carnet 2014

Nápověda k systému CCS Carnet 2014 Nápověda k systému CCS Carnet 2014 Manuál k aplikaci monitoringu firemních vozidel Vážený zákazníku, blahopřejeme Vám k pořízení nejnovějšího telematického systému v České republice CCS Carnet. V následujících

Více

GEOPORTÁL DMVS KARLOVARSKÉHO KRAJE

GEOPORTÁL DMVS KARLOVARSKÉHO KRAJE Datum: 29. 5. 2015 Verze: 1.1 GEOPORTÁL DMVS KARLOVARSKÉHO KRAJE Zpracoval VARS BRNO a.s. A:: Kroftova 3167/80c 616 00 Brno T:: +420 515 514 111 E:: info@vars.cz IČ:: 634 819 01 DIČ:: CZ634 819 01 Zpracováno

Více

T-MOBILE AUTOPARK. Manuál k aplikaci monitoringu firemních vozidel. 1 Jak začít... 2 1.1 Jak se přihlásit... 2

T-MOBILE AUTOPARK. Manuál k aplikaci monitoringu firemních vozidel. 1 Jak začít... 2 1.1 Jak se přihlásit... 2 T-MOBILE AUTOPARK Manuál k aplikaci monitoringu firemních vozidel Obsah 1 Jak začít... 2 1.1 Jak se přihlásit... 2 1.2 Změna hesla... 3 1.3 Jak pracovat s aplikací... 3 1.3.1 Okno Průzkumník... 4 1.3.2

Více

PŘÍLOHA Č. 2 NÁVOD K VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI BENEFIT7. Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 0 Strana 1 z 95

PŘÍLOHA Č. 2 NÁVOD K VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI BENEFIT7. Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 0 Strana 1 z 95 PŘÍLOHA Č. 2 NÁVOD K VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI BENEFIT7 Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 0 Strana 1 z 95 Obsah 1. Kde získat formulář žádosti... 4 Úvodní stránka... 13 Registrace

Více