Sreality.cz Realitní software Nápověda. Verze 1.1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Sreality.cz Realitní software Nápověda. Verze 1.1"

Transkript

1 Sreality.cz Realitní software Nápověda Verze 1.1

2 2 ÚVODEM... 4 POPIS SYSTÉMU... 5 SREALITY.CZ REALITNÍ SOFTWARE... 5 UŽIVATELSKÉ PROSTŘEDÍ... 6 ADMINISTRACE MÁ JASNĚ DANOU STRUKTURU A ROZLOŽENÍ HLAVNÍ MENU... 7 HLÁŠENÍ SYSTÉMU... 7 ZÁLOŽKY MENU... 7 NASTAVENÍ FILTRŮ... 7 PŘEHLED... 8 HROMADNÉ OPERACE... 8 NAHLÁSIT CHYBU... 8 PRVNÍ PŘIHLÁŠENÍ... 9 NASTAVENÍ POBOČKY, POBOČEK... 9 NASTAVENÍ MAKLÉŘŮ A UŽIVATELŮ... 9 KONTROLA NABÍDEK... 9 EXPORT... 9 NABÍDKY JAK VLOŽIT NABÍDKU DO SYSTÉMU? KDE NASTAVÍM ZNEPŘESNĚNÍ ADRESY? JAK VLOŽÍM GPS SOUŘADNICE K NABÍDCE? NABÍDKA NENÍ AKTIVNÍ? NEMÁM VODOZNAK U FOTOGRAFIÍ (PODPOROVANÝ FORMÁT SOUBORU JE PNG)? JAK VLOŽÍM VÍCE FOTOGRAFIÍ NAJEDNOU? JAK VKLÁDAT DOKUMENTY PŘÍMO K DANÉ NEMOVITOSTI? JAK PROVEDU HROMADNÝ EXPORT VÍCE NABÍDEK? JAK POROVNÁM DANOU NABÍDKU S PODOBNÝMI NABÍDKAMI NA TRHU? JAK EXPORTOVAT NABÍDKY DO EXCELU? JAK TISKNOUT VÍCE NABÍDEK NAJEDNOU? JAK NAHLÍŽET DO KATASTRU NEMOVITOSTÍ? JAK ZJISTÍM, ŽE VŠE PROBĚHLO V POŘÁDKU? JAK ZJISTÍM, ŽE JE ZAKÁZKA EXPORTOVÁNA? JAK ZOBRAZÍM STATISTIKU NÁVŠTĚVNOSTI ZAKÁZKY? POPTÁVKY JAK VLOŽÍM NOVOU POPTÁVKU DO SYSTÉMU? KDE NAJDU VYTVOŘENÝ PÁR MEZI NABÍDKOU A POPTÁVKOU? KDE NAJDU AKTIVNÍ POPTÁVKY? KDE NAJDU ARCHIV POPTÁVEK? KDE NAJDU ODPOVÍDAJÍCÍ NABÍDKY K POPTÁVCE? MAKLÉŘI JAK VYTVOŘÍM NOVÉHO MAKLÉŘE? KDE NAJDU PŘEHLED MAKLÉŘŮ? JAK PROVEDU EXPORT MAKLÉŘŮ DO EXCELU?... 24

3 3 UŽIVATELÉ JAK VYTVOŘÍM NOVÉHO UŽIVATELE? JAK NASTAVÍM ODESÍLÁNÍ Ů? VYTVOŘIL JSEM NOVÉHO UŽIVATELE, ALE NEJDE SE PŘIHLÁSIT? CO ZNAMENÁ AKTIVOVAT/DEAKTIVOVAT UŽIVATELE? K ČEMU SLOUŽÍ POLOŽKA UŽIVATELSKÉ ROLE? KDE ZMĚNÍM UŽIVATELI JEHO UŽIVATELSKOU ROLI? JAK NASTAVÍM UŽIVATELI PRÁVA V SYSTÉMU? NASTAVENÍ KDE NASTAVÍM POŽADOVANÝ KLÍČ PRO EXPORTNÍ MŮSTEK NA DANÝ PORTÁL? KDE NAJDU PŘEHLED EXPORTOVANÝCH NABÍDEK NA DANÝ PORTÁL? NEFUNGUJE EXPORT NA DANÝ PORTÁL, CO MÁM DĚLAT? KDE ZÍSKÁM PŘÍSTUPY (LOGIN A HESLO) NA DANÝ PORTÁL? POBOČKY JAK VYTVOŘÍM DALŠÍ POBOČKU? JAK VLOŽÍM K POBOČCE LOGO/VODOZNAK? JAK ZOBRAZIT NABÍDKY DANÉ POBOČKY? JAK ZOBRAZIT POPTÁVKY DANÉ POBOČKY? JAK ZOBRAZÍM UŽIVATELE DANÉ POBOČKY? KLIENTI JAK ZADÁM NOVÉHO KLIENTA DO SYSTÉMU? KDE NAJDU PŘEHLED KLIENTŮ? KDE NAJDU NABÍDKY/POPTÁVKY DANÉHO KLIENTA? JAK NASTAVIT, ABY OSTATNÍ MAKLÉŘI KLIENTA NEVIDĚLI? DOKUMENTY JAK VLOŽÍM NOVÝ DOKUMENT? KDE NAJDU PŘEHLED DOKUMENTŮ? JAKÉ JE MOŽNÉ POUŽÍT FORMÁTY? JAK NASTAVÍM PRÁVA K JEDNOTLIVÝM DOKUMENTŮM? NÁKLADY KDE NAJDU PŘEHLED NÁKLADU NA INZERCI? SPOLUPRÁCE JAKÉ ÚDAJE O NABÍDKÁCH DOSTANE REALITNÍ KANCELÁŘE V PŘÍPADĚ SPOLUPRÁCE? KDE NAJDU PŘEHLED REALITNÍCH KANCELÁŘÍ KE SPOLUPRÁCI? JAK AKTIVUJI SPOLUPRÁCI S POŽADOVANOU RK? JAK ZRUŠÍM SPOLUPRÁCI S POŽADOVANOU RK? JAK POZNÁM, ŽE JE SPOLUPRÁCE AKTIVNÍ? JAK NABÍDNOUT NABÍDKU KE SPOLUPRÁCI? KDE NAJDU PŘEHLED NABÍDEK, KTERÉ NABÍZÍM KE SPOLUPRÁCI? KDE NAJDU PŘEHLED PŘIJATÝCH NABÍDEK OD PARTNERŮ? KDE NAJDU ODMÍTNUTÉ NABÍDKY KE SPOLUPRÁCI? KDE NAJDU NABÍDKY PARTNERŮ KE SPOLUPRÁCI? KONTAKT KONTAKTNÍ ÚDAJE... 48

4 4 Úvodem Víme, že každá změna softwaru, byť k lepšímu, potřebuje zprvu dost úsilí a trpělivosti k osvojení nového ovládání a nových postupů. Abychom Vám seznámení s naším řešením ulehčili, sepsali jsme několik následujících stran. Krok za krokem Vás na nich provedeme úkony, které je dobré provést po prvním přihlášení do Vašeho nového realitního softwaru. Jelikož jsme si uvědomujeme, že se změnou spojenou s přechodem na nový software se může vyskytnou celá řada problémů, proto jsme připravili co nejkomfortnější přechod na nový software, který by Vám měl celý proces co nejvíce usnadnit. Všechny Vaše zakázky, informace o pobočce a makléřích, budou přeneseny do Vašeho nového softwaru, což výrazně usnadní celý proces. Výhradním dodavatelem realitního software pro Seznam.cz a.s. je společnost Realman s.r.o.

5 5 Popis systému Sreality.cz realitní software je řešen s důrazem na jednoduché, přehledné a intuitivní ovládání. Ušetřete čas spojený s agendou nemovitostí. Přistupujte k systému z jakéhokoliv počítače za použití Vašeho hesla a internetového prohlížeče. Vytvářejte pobočky a přidělujte makléře k jednotlivým zakázkám. Zadávejte neomezené množství poboček, uživatelů, makléřů, nemovitostí a to vše na neomezeném množství počítačů. Vkládejte k nemovitostem neomezený počet souborů, jako jsou videa, fotografie, dokumenty atd. Nakonfigurujte práva jednotlivých uživatelů systému. Exportujte Vaše nabídky na všechny důležité realitní portály v ČR. Odesílejte automatické y Vašim poptávajícím klientům. * Vytvářejte články, aktuality u Vaší webové prezentace. * * takto označené položky je možné zprovoznit po dohodě s dodavatelem softwarového řešení. Tyto položky jsou účtovány zvlášť mimo klasický balíček Sreality.cz realitní software. To vše a ještě mnohem více Vám nabízí Sreality.cz realitní software. Jak pohodlně zvládnout malé i velké výzvy softwarového řešení Sreality.cz Vám přiblíží tato nápověda formou otázka odpověď.

6 6 Uživatelské prostředí Administrace má jasně danou strukturu a rozložení.

7 7 Hlavní menu Jednotlivé moduly jsou hlavní části systému Hlášení systému po uložení dané operace se v této části zobrazí hlášení systému Záložky menu V této části jsou jednotlivé záložky ve kterých lze provádět jednotlivé operace, jako je například vkládání zakázek, zobrazení zakázek dle stavu apod. Nastavení filtrů V této části je možné nastavit potřebný filtr, tak aby uživatel rychleji nalezl požadované informace

8 8 Přehled V této části je zobrazen přehled dle zvoleného modulu. Jednotlivé operace lze provádět přes tlačítko Akce Hromadné operace V této části lze provádět hromadné operace (hromadný export, tisk, export do Excelu), což výrazně urychlí danou práci. Nahlásit chybu V této části lze použít formulář pro nahlášení chyby v systému. V případě, že se nejedná o oprávněnou reklamaci bude tento úkon účtován dle příslušeného ceníku.

9 9 První přihlášení Po prvním přihlášení do systému je důležité, aby si realitní kancelář zkontrolovala, že všechny informace má v pořádku, případně provedla jejich editaci. Nastavení pobočky, poboček Zkontrolujte správnost údajů u dané pobočky. Vložte logo společnosti (podporovány jsou všechny formáty JPEG, GIF, TIFF, PNG). Vložte Váš vodoznak (podporován formát PNG) systém je v základu nastaven, aby bylo logo automaticky vkládáno do fotografie spodní střed. V případě, že byste požadovali vkládání vodoznaku do jiné části fotografie, kontaktujte Každá pobočka může mít své vlastní logo i vodoznak. Nastavení makléřů a uživatelů Zkontrolujte údaje všech makléřů, případně proveďte potřebné změny Kontrola nabídek Export Zkontrolujte, zda máte v pořádku všechny nabídky a jejich počet, případně proveďte jejich editaci Nyní je potřeba nastavit Vámi požadované exporty. Proto, aby export fungoval je nutné kontaktovat daný portál s požadavkem na příslušný Login a heslo. Po obdržení těchto údajů zadejte k danému exportu a klikněte na uložit. Nyní můžete daný export plně využívat.

10 10 Nabídky Modul nabídky je určený pro správu Vašich nabídek, jejich vytváření a editaci. V tomto modulu také naleznete přehled všech nabídek, možnost hromadných exportů na portály, ale i automaticky vytvořené páry mezi nabídkami a poptávkami. Samozřejmostí je i archiv nabídek s možností jejich opětovné aktivace. Jak vložit nabídku do systému?

11 11 Kde nastavím znepřesnění adresy? U nabídky doporučujeme zadávat vždy přesnou adresu. Pokud si přejete, aby byla adresa znepřesněna, můžete si znepřesnění nastavit. V případě, že nastavíte znepřesnění adresy, systém bude zobrazovat na místo přesné adresy ulici nebo část města. Výchozím nastavením je vždy, že namísto přesné adresy se zobrazuje ulice.

12 12 Jak vložím GPS souřadnice k nabídce? GPS souřadnice je možné vložit přímo nebo je můžete zkopírovat za použití mapy.cz

13 13 Nabídka není aktivní?

14 14 Nemám vodoznak u fotografií (podporovaný formát souboru je PNG)?

15 15 Jak vložím více fotografií najednou? Fotografie jsou automaticky zmenšeny na požadovanou velikost, proto je lze nahrávat v rozlišení ve kterém byli pořízeny (doba nahrání na server je 5 min, maximální velikost hromadného nahrávání je 30MB). Rychlost nahrání je závislá od Vašeho internetového připojení. Ostatní typy dokumentu lze nahrávat pouze jednotlivě tzn. nelze nahrávat hromadně. Funkci hromadného nahrávání lze použít pouze u nahrávání fotografií.

16 16 Jak vkládat dokumenty přímo k dané nemovitosti? Po nahrání daného dokumentu (fotografie, PDF dokumenty, soubory formátu doc. apod.) je možné seřadit dle potřeby. Výhodou je také, že jedním kliknutím je možné nastavit, zda se dokument bude u zakázky zobrazovat či nikoliv. Jednotlivé soubory nelze nahrávat hromadně. Tuto funkci lze použít jen v případě nahrávání fotografií.

17 17 Jak provedu hromadný export více nabídek? Při použití tlačítka označit vše se vždy označí jen nabídky, které vidíte ve výpise. Pokud chcete označit více nabídek je potřeba změnit přehled položek na stránce (10,30,50). Jak porovnám danou nabídku s podobnými nabídkami na trhu?

18 18 Jak exportovat nabídky do Excelu? Jak tisknout více nabídek najednou?

19 19 Jak nahlížet do katastru nemovitostí? Jak zjistím, že vše proběhlo v pořádku? *Hlášení systému se zobrazí v momentě, kdy uživatel provede nějakou operaci

20 20 Jak zjistím, že je zakázka exportována? Kliknutím na jednotlivé exporty, tak můžete zjistit kdy byla zakázka exportována (zobrazí se Vám datum a čas exportu). Sreality.cz jako jediné umožňují proklikem zobrazit návštěvnost inzerátu (viz další obrázek). Zelené a červené zobrazení uživateli nabízí přehled o stavu exportu (exporty jsou řazeny dle toho jak se zobrazují jednotlivé portály). Jak zobrazím statistiku návštěvnosti zakázky? Návštěvnost zobrazíte viz předchozí krok (Jak zjistím, že je zakázka exportována). Kliknutím na export sreality.cz se zobrazí návštěvnost zakázky

21 21 Poptávky Modul poptávky je určen pro správu poptávek, jejich vkládání a editaci. V případě, že máte zakoupenou doplňkovou službu je možné mít, zde i přehled poptávek z webu. Samozřejmostí je i archiv poptávek s možností jejich opětovné aktivace. Stejně jako u nabídek je zde i přehled automaticky vytvořených párů mezi poptávkou a nabídkou. Jak vložím novou poptávku do systému? Kde najdu vytvořený pár mezi nabídkou a poptávkou?

22 22 Kde najdu aktivní poptávky? Kde najdu archiv poptávek? Kde najdu odpovídající nabídky k poptávce?

23 23 Makléři Modul makléři je určen pro vytváření, editaci a přehled. Nadřízený má snadno možnost aktivovat a deaktivovat jednotlivé makléře a tím povolit či zabránit přístupu do systému. Samozřejmostí jsou hromadné operace jako například hromadný export do Excelu. Jak vytvořím nového makléře?

24 24 Kde najdu přehled makléřů? Jak provedu export makléřů do Excelu?

25 25 Uživatelé Modul uživatelé je určen pro vytváření nových uživatelů jejich editaci a přehled. Součástí tohoto modulu je i účet uživatele, který je právě přihlášen. Dále je zde možnost vytvářet nové uživatelské role (např. makléř junior, makléř senior, asistentka ředitele apod.). Přes záložku uživatelské role je možné spravovat jednotlivá práva v systému. Jak vytvořím nového uživatele? * Heslo musí obsahovat minimálně 5 znaků, přihlašovací jméno zvolte dle potřeby, pokud nebude zaškrtnuto políčko aktivní účet, uživatel se nepřihlásit do systému. V případě, že se jedná o makléře, zaškrtněte políčko účet makléře.

26 26 Jak nastavím odesílání ů? V případě, že máte ové schránky u jiné společnosti a chcete odesílat y za pomocí realitního software, tak máte možnost nastavit si SMTP u každého makléře či uživatele. Adresu SMTP Vám poskytne váš poskytovatel ových schránek.

27 27 Vytvořil jsem nového uživatele, ale nejde se přihlásit? V tomto případě zkontrolujte: zda není chybně zadané heslo, zda je uživatel aktivní, zda není zařazen do pobočky, která není aktivní, zda není zařazen do uživatelské role, která není aktivní. Co znamená aktivovat/deaktivovat uživatele? Položka aktivovat/deaktivovat uživatele znamená, že aktivní uživatelé mají přistup do systému. V případě, že je uživatel deaktivován do systému se nepřihlásí. K čemu slouží položka uživatelské role? Položka uživatelské role slouží k nastavení práv pro jednotlivé operace v systému. Administrátor má tímto možnost nastavit, jaké operace danému uživateli povolí a které ne.

28 28 Kde změním uživateli jeho uživatelskou roli?

29 29 Jak nastavím uživateli práva v systému? V případě, že zatrhnete v pobočce bude mít daná uživatelská role přístup k dané akci v rámci celé pobočky. V případě, že zatrhnete vlastník bude mít daná uživatelská role přístup pouze k vlastním záznamům.

30 30 Nastavení Modul nastavení je určen pro nastavení exportu na dané portály. V případě, že máte zakoupení doplňkový balíček je možné přes tento modul spravovat i ové schránky. Kde nastavím požadovaný klíč pro exportní můstek na daný portál?

31 31 Kde najdu přehled exportovaných nabídek na daný portál? * Čísla je možné proklinout, následně se zobrazí přehled exportovaných nabídek na daný portál. Nefunguje export na daný portál, co mám dělat? v první řadě zkontrolujte hlášení systému * Hlášení systému vždy vypíše co je za problém. V případě, že se Vám nepodaří problém vyřešit, kontaktujte technickou podporu Kde získám přístupy (login a heslo) na daný portál? Přístupové údaje Vám vždy poskytnete provozovatel daného portálu. Většinou stačí uvést, že používáte realitní software REALMAN. Po obdržení přístupových údajů je stačí zadat do systému.

32 32 Pobočky Modul pobočky je určen pro vytváření a správu jedné nebo všech poboček realitní kanceláře. Jak vytvořím další pobočku?

33 33 Jak vložím k pobočce logo/vodoznak?

34 34 Jak zobrazit nabídky dané pobočky? Jak zobrazit poptávky dané pobočky?

35 35 Jak zobrazím uživatele dané pobočky?

36 36 Klienti Modul klienti je určen pro vytváření a správu Vašich klientů. V případě, že máte zakoupený doplňkový balíček, můžete přes přehled klientů rozesílat hromadné ové zprávy. Jak zadám nového klienta do systému?

37 37 Kde najdu přehled klientů? Kde najdu nabídky/poptávky daného klienta?

38 38 Jak nastavit, aby ostatní makléři klienta neviděli?

39 39 Dokumenty Modul dokumenty je určen pro správu Vašich dokumentů, jako jsou například vzory smluv apod. Při vkládání dokumentu pak máte možnost zařadit dokument k příslušné pobočce a také omezit viditelnost dokumentu příslušným rolím. Pokud tedy nechcete, aby k dokumentu neměli přístup například makléři jednoduše tuto volbu neumožníte. Jak vložím nový dokument?

40 40 Kde najdu přehled dokumentů? Jaké je možné použít formáty? Systém podporuje všechny dostupné formáty (PDF,doc, docx.). U vkládání souboru jiných než fotografie není možné použít hromadného nahrávání. Soubory se tak musí nahrávat jednotlivě. Následně je možné nastavovat pořadí souboru a měnit jejich zobrazovaní tzn. jejich viditelnost.

41 41 Jak nastavím práva k jednotlivým dokumentům?

42 42 Náklady Modul náklady je určen pro celkový přehled nákladů. Realitní kancelář, tak má přehled o nákladech za inzerci a topování za dané období. V současné době tuto funkci podporují pouze Sreality.cz. Kde najdu přehled nákladu na inzerci?

43 43 Spolupráce Modul spolupráce je určen pro sdílení nabídek a poptávek mezi jednotlivými kancelářemi využívající stejné softwarové řešení. Spolupráci je nutné oboustranně schválit, následně je možné si vzájemně zobrazovat předem určené nabídky či poptávky. Při sdílení žádná s protistran neobdrží interní informace dané zakázky. Jaké údaje o nabídkách dostane realitní kanceláře v případě spolupráce? V případě, že nabídnete partnerské RK nabídku do spolupráce, tak daná RK obdrží pouze všeobecné informace (klient se nahrazuje makléřem, který zakázku vyřizuje; fotografie obdrží partnerská RK bez vodoznaku, tak aby mohla, nabídnou nabídku pod hlavičkou své společnosti; adresu dané nabídky obdrží kompletní, tak jak byla zadána nabídka u Vás v systému).

44 44 Kde najdu přehled realitních kanceláří ke spolupráci? Je nutné, aby byla spolupráce mezi RK aktivní, jinak se nebudou nabídky zobrazovat dané RK, jako nabídky ke spolupráci.

45 45 Jak aktivuji spolupráci s požadovanou RK? Jak zruším spolupráci s požadovanou RK?

46 46 Jak poznám, že je spolupráce aktivní? Jednotlivé možnosti spolupráce jsou označeny barevně, kdy v levé části výpisu je vidět aktuální stav požadavku. K lepší orientaci naleznete ve spodní části kompletní legendu spolupráce. Jak nabídnout nabídku ke spolupráci? Nabídku je možné nabídnou ke spolupráci buď ihned při zadávání nové nabídky popřípadě později přes editaci nabídek.

47 47 Kde najdu přehled nabídek, které nabízím ke spolupráci? Kde najdu přehled přijatých nabídek od partnerů?

48 48 Kde najdu odmítnuté nabídky ke spolupráci? Kde najdu nabídky partnerů ke spolupráci? Kontakt Kontaktní údaje Realman s.r.o., Družstevní 421/1, Adamov IČ: ; DIČ: CZ Kancelář: Realman s.r.o., Čechyňská 353/8, Brno Pracovní doba: pondělí - pátek, od 8 do 16 hod. Technická podpora: Telefon: (REALMAN78)

49

PROFI TDi s.r.o. 696 37, Želetice 40 www.profi-tdi.cz info@profi-tdi.cz. Návod k používání systému OTDI.CZ

PROFI TDi s.r.o. 696 37, Želetice 40 www.profi-tdi.cz info@profi-tdi.cz. Návod k používání systému OTDI.CZ Návod k používání systému OTDI.CZ Vážený kliente. Děkujeme za projevený zájem o náš on-line systém evidence kontrol, určený speciálně pro účely dozorů staveb. Systém OTDI.CZ nabízí svým uživatelům zejména:

Více

Už ivatelska dokumentace

Už ivatelska dokumentace Už ivatelska dokumentace Aplikace Portál úspěšných projektů je určena k publikování informací o projektech realizovaných za přispění některého z Operačních programů v gesci Ministerstva vnitra České republiky.

Více

Manuál 2014. SaaService. REBOT IN Real Estate

Manuál 2014. SaaService. REBOT IN Real Estate Manuál 2014 SaaService REBOT IN Real Estate Inteligentní realitní systém - since 2013 Obsah Log-in & hlavní menu... 3 Realitní nabídka:... 4 Přehled realitních nabídek:... 4 Kompletní správa realitních

Více

WR Reality. Web Revolution. Uživatelský manuál administračního rozhraní

WR Reality. Web Revolution. Uživatelský manuál administračního rozhraní WR Reality Web Revolution Uživatelský manuál administračního rozhraní Web Revolution s. r. o. 2010 WR Reality Administrace uživatelský manuál Praktický průvodce administrací webové aplikace WR Reality

Více

Informace k aktualizaci Poski REAL

Informace k aktualizaci Poski REAL Informace k aktualizaci Poski REAL verze 2.12, vydání 13.12.2013 Vážení zástupci realitních kanceláří, dovolujeme si Vás informovat o vydání nové verze programu Poski REAL, verze 2.12, která opět přichází

Více

Registr práv a povinností

Registr práv a povinností Registr práv a povinností Doporučené postupy a nastavení internetového prohlížeče pro práci v aplikaci AIS RPP Doporučené postupy a nastavení internetového prohlížeče pro práci v aplikaci AIS RPP v4.0

Více

POPTÁVKOVÝ A OBJEDNÁVKOVÝ ONLINE SYSTÉM USERGUIDE

POPTÁVKOVÝ A OBJEDNÁVKOVÝ ONLINE SYSTÉM USERGUIDE USERGUIDE Obsah Vaše výhody na první pohled... 3 Přihlášení... 3 Cenová nabídka... 4 Jak si poradit s chybou krok 1... 7 Jak si poradit s chybou krok 2... 10 Jak vygenerovat z nabídky novou objednávku...

Více

Registr práv a povinností

Registr práv a povinností Registr práv a povinností Doporučené postupy a nastavení internetového prohlížeče pro práci v aplikaci AIS RPP list č.1/20 OBSAH 1 Úvod... 3 2 Doporučené nastavení prohlížeče... 4 2.1 Problém s certifikátem...

Více

Podrobný návod pro administraci zákaznických účtů na portálu Czechiatour.eu

Podrobný návod pro administraci zákaznických účtů na portálu Czechiatour.eu 2013 Podrobný návod pro administraci zákaznických účtů na portálu Czechiatour.eu Czechiatour.eu 1.2.2013 Vážení zákazníci portálu Czechiatour.eu. Abychom Vám co nejvíce usnadnili orientaci v administraci

Více

DOKUMENTACE REDAKČNÍHO SYSTÉMU PINYA

DOKUMENTACE REDAKČNÍHO SYSTÉMU PINYA DOKUMENTACE REDAKČNÍHO SYSTÉMU PINYA Obsah Obsah... 4 Pinya CMS... 5 Přihlášení do systému... 6 Položky v menu administrace... 7 Uživatelé... 8 Správa uživatelů... 8 Nový uživatel... 9 Role... 10 Vytvoření

Více

Uživatelská příručka pro administraci nabídek práce. na personálním webu Atraktivni-prace.cz. Verze 8.01/2013. Autor: Petr Kliment

Uživatelská příručka pro administraci nabídek práce. na personálním webu Atraktivni-prace.cz. Verze 8.01/2013. Autor: Petr Kliment Uživatelská příručka pro administraci nabídek práce na personálním webu Atraktivni-prace.cz Verze 8.01/2013 Autor: Petr Kliment Obsah: 1. Úvod 2. Registrace uživatelského účtu 3. Přihlášení na uživatelský

Více

ESPI9 - export zařízení do MA ISOH

ESPI9 - export zařízení do MA ISOH ESPI9 - export zařízení do MA ISOH Téma: Přenos evidence zařízení a navázaných spisů z ESPI9 do systému MA ISOH Program: ESPI9 Vypracoval: Mgr. Tomáš Čejchan (oddělení technické podpory) Revize: 7.3.2012

Více

Nápověda pro systém ehelpdesk.eu

Nápověda pro systém ehelpdesk.eu www.ehelpdesk.eu Nápověda pro systém ehelpdesk.eu Obsah 1. Základní informace o ehelpdesk.eu... 2 1.1 Rychlé použití aplikace ehelpdesk.eu... 2 1.2 Příklady nasazení... 2 2. Příručka pro uživatele ehelpdesk.eu...

Více

Podrobný postup pro doložení příloh k Žádosti o dotaci prostřednictvím Portálu Farmáře. 1. kolo příjmu žádostí Programu rozvoje venkova (2014 2020)

Podrobný postup pro doložení příloh k Žádosti o dotaci prostřednictvím Portálu Farmáře. 1. kolo příjmu žádostí Programu rozvoje venkova (2014 2020) Podrobný postup pro doložení příloh k Žádosti o dotaci prostřednictvím Portálu Farmáře 1. kolo příjmu žádostí Programu rozvoje venkova (2014 2020) V tomto dokumentu je uveden podrobný postup dokládání

Více

Dokumentace pro správu zlínských DUM

Dokumentace pro správu zlínských DUM Dokumentace pro správu zlínských DUM Obsah 1 Správa administrátorů... 3 1.1 Přidávání administrátorů... 3 1.2 Nastavování práv administrátorů... 3 1.3 Upravení detailů administrátora... 5 1.4 Aktivování,

Více

Aktualizováno: Říjen 2011 Verze: 1.1

Aktualizováno: Říjen 2011 Verze: 1.1 Uživatelská příručka REAL-CITY pro Aktualizováno: Říjen 2011 Verze: 1.1 Obsah Obsah... - 2-1. Přihlašovací stránka... - 3-1.1. Přihlášení... - 3-1.2. Zapomenuté heslo... - 3-1.3. Informace pro zákazníky...

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka B2B CENTRUM a.s. 3.2011 Obsah Začínáme... 3 Přihlášení a zapomenuté heslo... 3 Vytvoření uživatele... 3 Editace osobních údajů... 5 Vkládání souborů... 6 Elektronický podpis... 8 Stavební deník... 11 Identifikační

Více

CUZAK. Uživatelská příručka. Verze 2.0 2014

CUZAK. Uživatelská příručka. Verze 2.0 2014 CUZAK Uživatelská příručka Verze 2.0 2014 Copyright 2014 Altair Software s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Všechna práva vyhrazena. Všechna informace, jež jsou publikována na v tomto dokumentu, jsou chráněna

Více

Postup při zasílání dokumentů smluvních partnerů České pojišťovny prostřednictvím aplikace externí upload

Postup při zasílání dokumentů smluvních partnerů České pojišťovny prostřednictvím aplikace externí upload Postup při zasílání dokumentů smluvních partnerů České pojišťovny prostřednictvím aplikace externí upload Aplikaci spustíte dvojklikem na ikonu s logem ČP Upload zobrazí se následující okno aplikace: Pro

Více

Nastavení MDA Compact V

Nastavení MDA Compact V Nastavení MDA Compact V Telefon s integrovaným kapesním počítačem T-Mobile MDA Compact V, zakoupený v prodejní síti společnosti T- Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile

Více

Uživatelská příručka k portálu WWW.DIAGNOSTIK.CZ

Uživatelská příručka k portálu WWW.DIAGNOSTIK.CZ Uživatelská příručka k portálu WWW.DIAGNOSTIK.CZ Společnost pro kvalitu školy, o.s. část první registrace školy a první přihlášení Ostrava 2012 1 Obsah Portál Společnosti pro kvalitu školy, o.s.... 3 1.

Více

OBSAH. 48 Příručka ON-LINE KUPEG úvěrová pojišťovna, a.s. www.kupeg.cz

OBSAH. 48 Příručka ON-LINE KUPEG úvěrová pojišťovna, a.s. www.kupeg.cz DODATEK č. 1 20.1.2012 OBSAH OBSAH... 48 C. PRÁCE SE SYSTÉMEM... 49 C.1 ÚVODNÍ OBRAZOVKA PO PŘIHLÁŠENÍ... 49 C.2 NASTAVENÍ VLASTNÍCH ÚDAJŮ... 50 a. Nastavení Uživatele... 50 b. Nastavení Systému... 51

Více

Nemoagent. Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent.

Nemoagent. Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent. Nemoagent Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent. Nejdříve je nutné požádat o vytvoření účtu na info@nemoshop.cz, v odpovědi dostanete registrační

Více

FAQ často kladené otázky

FAQ často kladené otázky FAQ často kladené otázky PoskiREAL Pokud si s něčím nevíte rady, zkuste se podívat, zda situace již není popsána na následujících stránkách. K dispozici je Vám také naše technická podpora: E-mail: podpora@poski.com

Více

Easycars Aplikace pro správu autobazaru

Easycars Aplikace pro správu autobazaru Easycars Aplikace pro správu autobazaru Obsah 1 Úvod... 2 1.1 Požadavky... 2 2 Přihlášení do systému... 3 2.1 Úvodní stránka... 4 3 Správa nabídek vozů a klienů... 5 3.1 Výpis vozidel... 5 3.1.1 Export

Více

Technologické postupy práce s aktovkou IS MPP

Technologické postupy práce s aktovkou IS MPP Technologické postupy práce s aktovkou IS MPP Modul plánování a přezkoumávání, verze 1.20 vypracovala společnost ASD Software, s.r.o. dokument ze dne 27. 3. 2013, verze 1.01 Technologické postupy práce

Více

Základní uživatelský manuál služby WMS Drive

Základní uživatelský manuál služby WMS Drive Základní uživatelský manuál služby WMS Drive Uživatelský manuál Obsah Uživatelský manuál Obsah 2 Webový klient Základní prostředí 3 Webový klient Oblíbené položky 4 Webový klient Upload souborů 5 Webový

Více

Nastavení e-mailového účtu Outlook 2007

Nastavení e-mailového účtu Outlook 2007 Nastavení e-mailového účtu Outlook 2007 Nastavení bude demonstrováno na následujícím příkladu: Obdrželi jste následující údaje k nastavení vaší e-mailové schránky: e-mailová adresa: jan.novak@smartone.cz

Více

Návod pro práci s aplikací

Návod pro práci s aplikací Návod pro práci s aplikací NASTAVENÍ FAKTURACÍ...1 NASTAVENÍ FAKTURAČNÍCH ÚDA JŮ...1 Texty - doklady...1 Fakturační řady Ostatní volby...1 Logo Razítko dokladu...2 NASTAVENÍ DALŠÍCH ÚDA JŮ (SEZNAMŮ HODNOT)...2

Více

Postup k obsluze portálu O2 Delivery Desk

Postup k obsluze portálu O2 Delivery Desk Postup k obsluze portálu O2 Delivery Desk 1 Obecné informace... 3 1.1 Koncový uživatel... 3 1.2 Založení koncového uživatele... 3 2 Často kladené dotazy... 5 3 Zvýhodněné nabídky tarifů a služeb... 5 4

Více

Stručný manuál pro webový editor. Ukládáni základních informací, tvorba menu

Stručný manuál pro webový editor. Ukládáni základních informací, tvorba menu Stručný manuál pro webový editor Ukládáni základních informací, tvorba menu Po přihlášení ( zadejte zaslané přihlašovací jméno a heslo ) se Vám zobrazí stránka, kde jsou následující údaje: 1. blok, který

Více

Portál Algotech HelpDesk Uživatelský manuál

Portál Algotech HelpDesk Uživatelský manuál Portál Algotech HelpDesk Uživatelský manuál Vypracovali: Datum: 14. 9. 2012 Jméno Michal Zeman Jan Košátko Jan Skýpala Funkce IT specialista Project Manager Service Desk Manager Kontakt helpdesk@algotech.cz

Více

PORTÁL KAM NA ŠKOLU VE ZLÍNSKÉM KRAJI (stručný návod pro ředitele a administrátory škol)

PORTÁL KAM NA ŠKOLU VE ZLÍNSKÉM KRAJI (stručný návod pro ředitele a administrátory škol) 1. PŘÍSTUP K PORTÁLU REGISTRACE - PŘIHLÁŠENÍ Adresa úvodní stránky: www.burzaskol.cz (přechodně: www.sofiazk.cz/burzaskol) Vytvoření uživatelského účtu registrace Pro portál jsou platné přihlašovací údaje

Více

Docházkový systém modul E-PORTÁL

Docházkový systém modul E-PORTÁL Docházkový systém modul E-PORTÁL E-PORTÁL slouží k prohlížení docházky pomocí internetového prohlížeče, na základě přiřazených práv jednotlivým zaměstnancům (uživatelům). V E-PORTÁLu lze také plánovat

Více

Pravidla používání webového rezervačního systému bezpečnostních školení Letiště Praha, a. s. - firma

Pravidla používání webového rezervačního systému bezpečnostních školení Letiště Praha, a. s. - firma Pravidla používání webového rezervačního systému bezpečnostních školení Letiště Praha, a. s. - firma Jako firma se na portálu www.skoleni-lp.cz registrujte, pokud jste podnikající fyzická osoba nebo právnická

Více

Manuál pro správu uživatelských účtů aplikace MoneyWeb

Manuál pro správu uživatelských účtů aplikace MoneyWeb Manuál pro správu uživatelských účtů aplikace MoneyWeb Poznámka: Tento manuál byl vytvořen za použití Microsoft Internet Exploreru verze 6 cs. Používáte-li jinou verzi MS Internet Exploreru nebo jiný prohlížeč

Více

PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 USNADNĚNÝ PŘECHOD

PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 USNADNĚNÝ PŘECHOD PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 USNADNĚNÝ PŘECHOD Obsah Obsah 1 PTV Map&Guide internet V2 Co je nového?... 3 1.1 Změna licenčních modelů... 3 1.1.1 Kmenoví zákazníci 3 1.1.2 Noví zákazníci 4 1.2 Nástroj pro

Více

WEBsro.cz. Krok za krokem Založení webu. krásné weby pro české podnikatele 1 / 10

WEBsro.cz. Krok za krokem Založení webu. krásné weby pro české podnikatele 1 / 10 Krok za krokem Založení webu Vytvořeno:....2.2008 Klient:... asisio s.r.o. Kontakt:... obchod@websro.cz, www.websro.cz Verze:.... / 0 Krok - Představení Administrační rozhraní je uzpůsobeno tak, aby změny,

Více

Systém JSR představuje kompletní řešení pro webové stránky malého a středního rozsahu.

Systém JSR představuje kompletní řešení pro webové stránky malého a středního rozsahu. Redakční systém JSR Systém pro správu obsahu webových stránek Řešení pro soukromé i firemní webové stránky Systém JSR představuje kompletní řešení pro webové stránky malého a středního rozsahu. Je plně

Více

Ekoškola - manuál pro správce školy

Ekoškola - manuál pro správce školy Ekoškola - manuál pro správce školy Obsah 1. Registrace 2. Administrace školy 3. Ekoškola - úkol měsíce 1. Registrace Registrace školy se provádí na adrese www.ekolampov.cz/cz/registrace-skoly. Zde zadejte

Více

Snadná úprava stránek, nemusím umět HTML, tvořím obsah téměř jako ve Wordu. Jak změnit obsah nástěnky: vpravo nahoře Nastavení zobrazených informací

Snadná úprava stránek, nemusím umět HTML, tvořím obsah téměř jako ve Wordu. Jak změnit obsah nástěnky: vpravo nahoře Nastavení zobrazených informací Školení Wordpress Nainstalované pluginy: WPML Multilingual CMS Adminize Capability Manager Contact Form 7 Wordpress Download Monitor Google Analytics for WordPress Simple Google Sitemap XML Seznámení s

Více

Profesis on-line 20.1.2015. Obrázky v prezentaci byly upraveny pro potřeby prezentace.

Profesis on-line 20.1.2015. Obrázky v prezentaci byly upraveny pro potřeby prezentace. Profesis on-line 20.1.2015 Obrázky v prezentaci byly upraveny pro potřeby prezentace. Adresa systému: www.profesis.cz Údaje nutné pro přihlášení: - přihlašovací jméno: sedmimístné číslo autorizace (včetně

Více

NÁVOD NA OBSLUHU INTERNETOVÉ PREZENTACE. Ataxo Czech s.r.o.

NÁVOD NA OBSLUHU INTERNETOVÉ PREZENTACE. Ataxo Czech s.r.o. NÁVOD NA OBSLUHU INTERNETOVÉ PREZENTACE Ataxo Czech s.r.o. ÚVOD Internetové stránky vytvořené společností Ataxo v rámci produktu Mini web můžete jednoduše a rychle upravovat prostřednictvím on-line administrace.

Více

Registrace Jak mám postupovat hned po registraci? Kde a jak si nastavím, že jsem plátce DPH?

Registrace Jak mám postupovat hned po registraci? Kde a jak si nastavím, že jsem plátce DPH? Manuál k HELIOS One Podnikatel Obsah Registrace... 3 Jak mám postupovat hned po registraci?... 3 Kde a jak si nastavím, že jsem plátce DPH?... 3 Jak si založím další firmu?... 4 Jsem podnikatel. Jak vytvořím

Více

Nastavení telefonu Sony Ericsson XPERIA X10

Nastavení telefonu Sony Ericsson XPERIA X10 Nastavení telefonu Sony Ericsson XPERIA X10 Telefon Sony Ericsson XPERIA X10, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již přednastaveny.

Více

Nápověda k systému CCS Carnet Mini

Nápověda k systému CCS Carnet Mini Nápověda k systému CCS Carnet Mini Manuál k aplikaci pro evidenci knihy jízd Vážený zákazníku, vítejte v našem nejnovějším systému pro evidenci knihy jízd - CCS Carnet Mini. V následujících kapitolách

Více

Nastavení telefonu LG G2 D802

Nastavení telefonu LG G2 D802 Nastavení telefonu LG G2 D802 Telefon LG G2 D802, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již přednastaveny. Pokud je potřeba

Více

MANUÁL. Jak používat administraci webových stránek. Obsah ZÁKLAD... 2 ÚPRAVY POLOŽKY... 3 ÚPRAVY TEXTOVÉ STRÁNKY... 4

MANUÁL. Jak používat administraci webových stránek. Obsah ZÁKLAD... 2 ÚPRAVY POLOŽKY... 3 ÚPRAVY TEXTOVÉ STRÁNKY... 4 MANUÁL Jak používat administraci webových stránek Obsah ZÁKLAD... 2 PŘIHLÁŠENÍ DO ADMINISTRACE... 2 HLAVNÍ MENU... 2 VÝBĚR POLOŽKY... 2 ÚPRAVY POLOŽKY... 3 DETAIL POLOŽKY... 3 ÚPRAVY TEXTOVÉ STRÁNKY...

Více

Postup instalace síťové verze Mount Blue

Postup instalace síťové verze Mount Blue Postup instalace síťové verze Mount Blue Instalace na serveru 1. Stáhněte si instalační balíček pro server ze stránek Mount Blue na adrese: http://www.mountblue.cz/download/mountblue-server-setup.exe 2.

Více

Nastavení telefonu Sony Ericsson Xperia Arc S

Nastavení telefonu Sony Ericsson Xperia Arc S Nastavení telefonu Sony Ericsson Xperia Arc S Telefon Sony Ericsson Xperia Arc S, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již

Více

Nápověda pro systém eintranet.net

Nápověda pro systém eintranet.net www.eintranet.net Nápověda pro systém eintranet.net Obsah 1. Základní informace o eintranet.net... 2 2. Příručka pro správce aplikace eintranet.net... 2 2.1 Registrace do aplikace... 2 2.2 Přihlášení do

Více

Registrace a nastavení účtů do Vodafone OneNet Samoobsluhy, Vodafone evyúčtování.

Registrace a nastavení účtů do Vodafone OneNet Samoobsluhy, Vodafone evyúčtování. Registrace a nastavení účtů do Vodafone OneNet Samoobsluhy, Vodafone evyúčtování. Úvod: Pro správu a přehled aktivovaných služeb slouží Vodafone OneNet Samoobsluha. Pro veškeré sledování vyúčtování (různé

Více

T CLOUD MANUÁL ZÁKLADNÍHO POUŽÍVÁNÍ. PŘIHLÁŠENÍ K ÚČTU Přihlaste se z nabídky Přihlášení k účtu:

T CLOUD MANUÁL ZÁKLADNÍHO POUŽÍVÁNÍ. PŘIHLÁŠENÍ K ÚČTU Přihlaste se z nabídky Přihlášení k účtu: T CLOUD MANUÁL ZÁKLADNÍHO POUŽÍVÁNÍ 1 PŘIHLÁŠENÍ K ÚČTU Přihlaste se z nabídky Přihlášení k účtu: 1 2 REGISTRACE ÚČTU Pokud jste již stávajícím zákazníkem T-Mobile, můžete využívat spousty výhod! Stačí

Více

Návod. PersonIS. k provádění základních operací v aplikaci 1/8. v1.0

Návod. PersonIS. k provádění základních operací v aplikaci 1/8. v1.0 Návod k provádění základních operací v aplikaci PersonIS v1.0 1/8 1. Představení aplikace PersonIS je webová aplikace určená zejména k vedení pracovních výkazů a vytváření dohod o provedení práce a dohod

Více

Používání sdíleného kalendáře v projektu Bioanalytické centrum

Používání sdíleného kalendáře v projektu Bioanalytické centrum Používání sdíleného kalendáře v projektu Bioanalytické centrum Google Kalendář Google Kalendář je dostupný z hlavní stránky www.google.cz, kde je odkaz Kalendář buď přímo v horní liště: Horní lišta www.google.cz

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA UČITEL

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA UČITEL VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA UČITEL INFORMAČNÍ SYSTÉM PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLU LOŠTICE Radek ZIMMERMANN Obsah 1 Úvod... 3 2 Přístup... 3 3 Přihlášení do systému... 4

Více

24 Uživatelské výběry

24 Uživatelské výběry 24 Uživatelské výběry Uživatelský modul Uživatelské výběry slouží k vytváření, správě a následnému používání tématicky seskupených osob a organizací včetně jejich kontaktních údajů. Modul umožňuje hromadnou

Více

Návod na obsluhu internetového portálu O.K.V. Leasing s.r.o.

Návod na obsluhu internetového portálu O.K.V. Leasing s.r.o. Návod na obsluhu internetového portálu O.K.V. Leasing s.r.o. Internetový portál O.K.V. nám slouží: k pořízení smlouvy o úvěru se zákazníkem k vytištění smlouvy k vygenerování a odeslání pořízených dat

Více

Jak se orientovat ve světě ESTOFANu verze 3.0.3?

Jak se orientovat ve světě ESTOFANu verze 3.0.3? Jak se orientovat ve světě ESTOFANu verze 3.0.3? Systém ESTOFAN je určen pro administraci a editaci webových stránek, které jsou provozovány reklamní agenturou PANKREA. 1. Přihlášení Po objednávce a vytvoření

Více

Internetový portál Come Automaty

Internetový portál Come Automaty Manuál pro kartový účet Autor dokumentu: Roman Banar Verze dokumentu: 1.0 (20.1.2009) Status dokumentu: Dokončeno Obsah 1 Kartový účet...3 1.1 Přihlášení do kartového účtu...3 1.2 Historie operací...3

Více

Přechod na síťovou verzi programu

Přechod na síťovou verzi programu Přechod na síťovou verzi programu Poslední aktualizace 25.10.2013 Přechod na síťovou verzi programu 1 Realizace počítačové sítě 3 2 Původní počítač bude provozován jako server 3 2.1 Průběh... nové síťové

Více

Administrační rozhraní Manuál pro klienty

Administrační rozhraní Manuál pro klienty Administrační rozhraní Manuál pro klienty Verze 5. 9. 2013 Zpracoval Tým Zboží.cz Registrace eshopu Registrace vašeho eshopu se provádí na adrese: http://www.zbozi.cz/addpremisescreen. Na server Zboží.cz

Více

Nastavení e-mailového účtu Outlook Express operační systém Windows XP

Nastavení e-mailového účtu Outlook Express operační systém Windows XP Nastavení e-mailového účtu Outlook Express operační systém Windows XP Nastavení bude demonstrováno na následujícím příkladu: Obdrželi jste následující údaje k nastavení vaší e-mailové schránky: e-mailová

Více

Stručný manuál práce s e-shopem fiktivnifirmy.cz: vložení zboží do e-shopu

Stručný manuál práce s e-shopem fiktivnifirmy.cz: vložení zboží do e-shopu Stručný manuál práce s e-shopem fiktivnifirmy.cz: vložení zboží do e-shopu Obsah Přihlášení k administraci... 1 Nová kategorie... 2 Nové zboží... 3 Záložka Zboží... 3 Záložka Kategorie... 4 Záložka Parametry

Více

GRANTYS online formulář žádosti

GRANTYS online formulář žádosti GRANTYS online formulář žádosti Jste tu poprvé? Registrovat Znáte své přihlašovací údaje? Přihlásit (přihlašovací jméno = vaše IČ nebo jiná kombinace písmen a číslic, kterou jste dostali spolu s heslem

Více

Obsah. 1.1 Práce se záznamy... 3 1.2 Stránka Dnes... 4. 2.1 Kontakt se zákazníkem... 5

Obsah. 1.1 Práce se záznamy... 3 1.2 Stránka Dnes... 4. 2.1 Kontakt se zákazníkem... 5 CRM SYSTÉM KORMORÁN UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Obsah 1 Základní práce se systémem 3 1.1 Práce se záznamy................................. 3 1.2 Stránka Dnes.................................... 4 1.3 Kalendář......................................

Více

MetaTrader Mobile Uživatelský manuál Operační systém Andorid HIGHSKY.CZ

MetaTrader Mobile Uživatelský manuál Operační systém Andorid HIGHSKY.CZ MetaTrader Mobile Uživatelský manuál Operační systém Andorid HIGHSKY.CZ 1 OBSAH Instalace 3 Přihlášení 4 Trh 5 Symboly 4 Graf 6 Vlastnosti grafu 7 Nový pokyn okamžitá realizace 7 Nový pokyn čekající 8

Více

Moje-Projekty.cz Dokumentace k aplikaci

Moje-Projekty.cz Dokumentace k aplikaci Moje-Projekty.cz Dokumentace k aplikaci 12. 3. 2015 Verze: 1.0 Obsah 1. Obecné informace... 3 2. Přihlášení do systému... 3 3. Odhlašování ze systému... 4 4. Jak si změnit heslo... 4 5. Jak si nastavit

Více

Nastavení telefonu HTC Desire

Nastavení telefonu HTC Desire Nastavení telefonu HTC Desire Telefon HTC Desire, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již přednastaveny. Pokud je potřeba

Více

Nastavení telefonu Nokia 206

Nastavení telefonu Nokia 206 Nastavení telefonu Nokia 206 Telefon Nokia 206, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již přednastaveny. Pokud je potřeba

Více

CGMesky. Rozšiřující služba

CGMesky. Rozšiřující služba CGMesky Rozšiřující služba Návod Dokumentace Poslední aktualizace: 15.7.2015 CGMesky Služba CGMesky umožňuje odesílat textové SMS zprávy přímo z prostředí Vašeho programu. Rychle a efektivně můžete informovat

Více

Stránky pro realitní kanceláře

Stránky pro realitní kanceláře Stránky pro realitní kanceláře () Obsah Co nabízíme nově vznikajícím i existujícím realitním kancelářím... 2 Webové stránky pro realitní kancelář... 2 Realitní program (software)... 2 Náhledy realitního

Více

BALÍKONOŠ.CZ NÁVOD. 1. Obsah. 2. Aktivace účtu

BALÍKONOŠ.CZ NÁVOD. 1. Obsah. 2. Aktivace účtu BALÍKONOŠ.CZ NÁVOD 1. Obsah 1. Obsah... 1 2. Aktivace účtu... 1 3. První přihlášení... 2 4. Práce se zásilkami... 2 4.1. Vkládání zásilek... 2 4.2. Editace zásilek... 3 4.3. Uzavírání dávek... 4 4.4. Tisk

Více

Návod k aplikaci DPH Kontrol

Návod k aplikaci DPH Kontrol Návod k aplikaci DPH Kontrol Obsah I. O aplikaci... 2 II. Jak používat DPH Kontrol... 3 1. Kontrola spolehlivosti plátců DPH... 3 2. Kontrola zveřejněných účtů... 5 III. Další práce s databází záznamů...

Více

Obrázek 1: Struktura programu z hlediska zapojení

Obrázek 1: Struktura programu z hlediska zapojení MANUÁL K PROGRAMU DBADVOKÁT Program byl vytořený za účelem třídění a uchovávání jednotlivých spisů (elektronické dokumenty [doc, xls, odt, pdf, xml,...], emaily a další důležité soubory) v centralním počítači

Více

HLEDEJCENY.mobi. Obsah. Mobilní verze e-shopu. Důvody instalace

HLEDEJCENY.mobi. Obsah. Mobilní verze e-shopu. Důvody instalace Obsah HLEDEJCENY.mobi Mezi Vodami 1952/9 e-mail: info@hledejceny.cz HLEDEJCENY.mobi... 1 Mobilní verze e-shopu... 1 Důvody instalace... 1 Výhody... 2 Co je k mobilní verzi potřeba... 2 Objednávka služby...

Více

JRV.CZ s.r.o. Bulharská 4 612 00 Brno www.rosadata.cz. RosaData TM. Realitní kancelář

JRV.CZ s.r.o. Bulharská 4 612 00 Brno www.rosadata.cz. RosaData TM. Realitní kancelář RosaData TM Realitní kancelář OBSAH Úvod... 3 Realitní kancelář... 4 Seznam realit... 4 Detail reality... 5 Foto... 8 Exporty... 10 Stavy reality... 10 Obchodní případ... 12 Realitní poptávky... 13 Export

Více

InsideBusiness Payments CEE

InsideBusiness Payments CEE InsideBusiness Payments CEE Referenční příručka k novému vzhledu Přístupová cesta do střední a východní Evropy InsideBusiness Payments CEE Potřebujete pohodlný a bezproblémový přístup k úplné nabídce služeb

Více

apilot - První kroky Publikační platforma apilot První kroky

apilot - První kroky Publikační platforma apilot První kroky Publikační platforma apilot První kroky Přihlášení https://domena.apilot.cz Po přihlášení Po přihlášení Nástěnka - aktualizace platformy novinky - tipy, triky (nastavení poštovních klientů) - aktivita

Více

Nápověda pro aplikaci Manuscriptorium Kandidátů (M-Can) http:://candidates.manuscriptorium.com

Nápověda pro aplikaci Manuscriptorium Kandidátů (M-Can) http:://candidates.manuscriptorium.com Nápověda pro aplikaci Manuscriptorium Kandidátů (M-Can) http:://candidates.manuscriptorium.com Hlavní funkce aplikace Uživatelům autorům Otázky a odpovědi Jaké dokumenty lze do Manuscriptoria nabízet pomocí

Více

Stránky obce Olomučany

Stránky obce Olomučany Stránky obce Olomučany Uživatelská příručka 31. srpna 2011 Autor: Vojtěch Mrázek, mrazek.v@gmail.com Obsah 1 Úvod 1 2 Vytváření obsahu 1 2.1 Články................................ 1 2.2 Dokumenty.............................

Více

Nastavení telefonu Samsung S5570 Galaxy Mini

Nastavení telefonu Samsung S5570 Galaxy Mini Nastavení telefonu Samsung S5570 Galaxy Mini Telefon Samsung S5570 Galaxy Mini, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již

Více

Návod k obsluze webové aplikace EJídelníček 1. Vstupní stránka

Návod k obsluze webové aplikace EJídelníček 1. Vstupní stránka Návod k obsluze webové aplikace EJídelníček 1. Vstupní stránka (1) vložení přihlašovacího jména (2) vložení přihlašovacího hesla (3) vstup do objednávání jídel (4) zobrazení jídelníčku bez přihlášení (5)

Více

Nastavení telefonu HTC One S

Nastavení telefonu HTC One S Nastavení telefonu HTC One S Telefon HTC One S, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již přednastaveny. Pokud je potřeba

Více

Manuál k systému RS4S. verze 1.2

Manuál k systému RS4S. verze 1.2 Manuál k systému RS4S verze 1.2 1. Úvod Redakční systém RS4S slouží ke správě vaších webových stránek, bez nutnosti znalosti jakéhokoliv programovacího jazyku. Sami můžete provádět změny v dokumentech,

Více

Tour de ABB 2013 Průvodce online aplikací http://www.tourdeabb.cz

Tour de ABB 2013 Průvodce online aplikací http://www.tourdeabb.cz Tour de ABB 2013 Průvodce online aplikací http://www.tourdeabb.cz 1. V online systému došlo v tomto roce k několika změnám, proto není možno použít uživatelský účet z roku loňského. Prvním krokem je tedy,

Více

Obsah: 1. Přihlašovací okno a přihlášení do systému Zobrazení osobní stránky strávníka a jídelního lístku

Obsah: 1. Přihlašovací okno a přihlášení do systému Zobrazení osobní stránky strávníka a jídelního lístku Obsah: 1. Přihlašovací okno a přihlášení do systému 2. Zobrazení osobní stránky strávníka a jídelního lístku 3. Funkce tlačítek hlavní lišty a jejich popis 3.1 informační lišta uživatel a kredit 3.2 funkce

Více

Uživatelská příručka k portálu WWW.DIAGNOSTIK.CZ. Společnost pro kvalitu školy, o. s. část třetí. testování žáků

Uživatelská příručka k portálu WWW.DIAGNOSTIK.CZ. Společnost pro kvalitu školy, o. s. část třetí. testování žáků Uživatelská příručka k portálu WWW.DIAGNOSTIK.CZ Společnost pro kvalitu školy, o. s. část třetí testování žáků Ostrava 2012 1 Obsah Úvod:... 3 1. Přihlášení žáka... 3 2. Testování žáka... 5 2.1. Úvodní

Více

Návod k obsluze aplikace EKOR 2 Trial

Návod k obsluze aplikace EKOR 2 Trial Návod k obsluze aplikace EKOR 2 Trial Ostrava, leden 2010 Obsah O programu:... 4 Přihlášení do programu:... 5 Nastavení uživatelských údajů:... 7 Vstup do aplikace:... 7 1. Zvolte si firmu... 9 2. Evidence...

Více

Co je to E-Business Centrum

Co je to E-Business Centrum Co je to E-Business Centrum Jedná se o internetovou aplikaci, která je určena k oboustranné výměně informací mezi informačním systémem firmy Bartech, s.r.o. a zákazníkem. Přínosem jsou informace o novinkách,

Více

Uživatelský manuál aplikace. Dental MAXweb

Uživatelský manuál aplikace. Dental MAXweb Uživatelský manuál aplikace Dental MAXweb Obsah Obsah... 2 1. Základní operace... 3 1.1. Přihlášení do aplikace... 3 1.2. Odhlášení z aplikace... 3 1.3. Náhled aplikace v jiné úrovni... 3 1.4. Změna barevné

Více

Nastavení tabletu Apple ipad

Nastavení tabletu Apple ipad Nastavení tabletu Apple ipad Tablet Apple ipad, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již přednastaveny. Pokud je potřeba

Více

Nastavení telefonu T-Mobile move

Nastavení telefonu T-Mobile move Nastavení telefonu T-Mobile move Telefon T-Mobile move, zakoupený v prodejní síti společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., má potřebné parametry pro použití T-Mobile služeb již přednastaveny. Pokud je

Více

Úvod do email systému

Úvod do email systému Úvod do email systému Základní informace Toto emailové prostředí je rozloženo do tří hlavních částí - rámců. Levý rámec zobrazuje aktuálně přihlášené složky. V pravé části strany se realizuje veškerá činnost

Více

Na vod k nastavenı e-mailu

Na vod k nastavenı e-mailu Na vod k nastavenı e-mailu 1. Návod k nastavení e-mailových schránek na serveru stribrny.net. Do e-mailových schránek lze přistupovat přes webové rozhraní Webmail nebo přes poštovního klienta. Návod popisuje

Více

1. Obsah. 1. Obsah...2 2. Začínáme...3 3. Práce s mapou...4 4. Kniha jízd...5 5. Denní statistika...8 6. Seznam řidičů...9

1. Obsah. 1. Obsah...2 2. Začínáme...3 3. Práce s mapou...4 4. Kniha jízd...5 5. Denní statistika...8 6. Seznam řidičů...9 1. Obsah 1. Obsah...2 2. Začínáme...3 3. Práce s mapou...4 4. Kniha jízd...5 5. Denní statistika...8 6. Seznam řidičů...9 2 2. Začínáme Po zadání internetové adresy http://www.vidimte.cz v prohlížeči Mozila

Více

ROK V OBCI. Uživatelská příručka

ROK V OBCI. Uživatelská příručka Uživatelská příručka Hlavní obrazovka Menu pro správu uživatele Hlavní nabídka Kalendář akcí Přihlášený uživatel Odkazy na hlavní moduly aplikace Aktuální zprávy Seznam aktualit Přihlášení, uživatelský

Více

xmobile Operační systém Andorid Uživatelský manuál X-Trade Brokers DM S.A., organizační složka 1/12

xmobile Operační systém Andorid Uživatelský manuál X-Trade Brokers DM S.A., organizační složka 1/12 xmobile Operační systém Andorid Uživatelský manuál 1/12 Návod xmobile OS Android Přihlášení... 3 Trh... 3 Symboly... 4 Graf... 5 Vlastnosti grafu... 6 Obchod... 6 Nový pokyn okamžitá realizace... 7 Nový

Více

Informační systém Národní soustavy kvalifikací (IS NSK) Návod na obsluhu interního webu

Informační systém Národní soustavy kvalifikací (IS NSK) Návod na obsluhu interního webu Informační systém Národní soustavy kvalifikací (IS NSK) Návod na obsluhu interního webu 21.1.2013 Obsah Návod na obsluhu interního webu IS NSK... 3 Základní informace o IS NSK... 3 Stránka pro přihlášení

Více

WORKWATCH ON-LINE EVIDENCE PRÁCE A ZAKÁZEK

WORKWATCH ON-LINE EVIDENCE PRÁCE A ZAKÁZEK WORKWATCH ON-LINE EVIDENCE PRÁCE A ZAKÁZEK Systém WorkWatch je určen pro malé a střední firmy, které se zabývají službami nebo zakázkovou výrobou. Zajistí dokonalý přehled o všech zakázkách a jejich rozpracovanosti.

Více