Členové Komise pro média a komunikaci ČGF

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Členové Komise pro média a komunikaci ČGF"

Transkript

1 Členové Komise pro média a komunikaci ČGF Ing. Michal Zahradníček, MBA Člen Výboru ČGF a předseda Komise pro média a komunikaci. Absolvoval sportovní atletickou základní školu. V letech se vrcholově věnoval atletice. Ve skoku vysokém zvítězil v mnoha domácích i mezinárodních soutěžích. Svou pracovní kariéru zahájil v roce 1993, kdy ukončil ekonomická studia na Universitě v Darmstadtu v SRN a na VUT v Brně. Zastával především ekonomické pozice v mezinárodních firmách. MBA dokončil v roce 2001 na Manchester Metropolitan University. Je spolumajitelem několika společností v oborech IT, zdravotnictví, nanotechnologií a energetiky. V roce 2004 se v soutěži vyhlašované Svazem průmyslu stal Manažerem roku v kategorii střední firma a současně byl zařazen mezi TOP 10 nejúspěšnějších managerů roku. V letech byl poradcem Ministerstva financí SR. Finančně podporuje Český paralympijský výbor. Od roku 2009 provozuje surfařský výcvikový camp pro děti. Od roku 2005 je členem Výboru a Rady expertů České manažerské asociace. V roce 2009 byl zvolen do Výboru České golfové federace, kde má na starosti Komisi pro média a komunikaci. Je duchovním otcem projektu Hraj golf změň život, který byl zahájen v roce V roce 2011 byl zvolen do finančního podvýboru sdružení Český sport 2011, které by se mělo stát nástupcem ČSTV. S golfem ho seznámil v roce 1991 docent Puchýř na VUT Brně. Hovoří 4 jazyky. Ing. Alan Babický, MBA Alan Babický studoval na VŠE Praha, inženýr (ing) a dále na Rochester Institute of Technology, Rochester, New York; Inženýr (ing.). Po vítězství na World Golfers Championship 2004 a šestém místu na Mistrovství Evropy Midamatérů 2004 se Alan Babický rozhodl věnovat golfu jako podnikatelské činnosti. Téměř na den deset poté, co začal hrát

2 golf coby manažer marketingu společnosti Pepsi Cola, založil INGOLF s.r.o.. INGOLF byla první společnost svého typu v České republice, která dnes nabízí škálu specializovaných služeb a produktů týkajících golfu ve všech jeho podobách a marketingových, obchodních či společenských uplatněních zahajuje svou činnost slovenská pobočka společnosti INGOLF pod názvem INGOLF Slovakia s.r.o.. Společnost INGOLF spoluautorem konceptu a je realizátorem PB Středoškolského poháru utkání tříčlenných středoškolských družstev. Společnost INGOLF je pořadatelem vzdělávací a popularizační golfové akce pro laickou i odbornou veřejnost nazvané International GolfWeek, která se záhy vyvinula v golfový festival jediný svého druhu v Evropě. Společnost za dobu své existence zorganizovala přes 200 turnajů, akademií a osvětových golfových akcí. Další golfová činnost Alana Babického: golfový komentátor Eurosportu od roku 2000, překladatel golfové literatury (více než 20 titulů, včetně historicky prvního překladu Velké golfové encyklopedie do češtiny a manuálu USGA pro normování hřišť), autor golfového analytického serveru golfový publicista (více než 350 golfových článků), průkopník extrémního golfu v Čechách a na Slovensku, spoluzakladatel Společnosti Golfistů Extrémních. V roce 2011 otevřel Alan Babický tréninkový areál Golfarena Praha. Petr Chajda Studoval na VŠE v Praze se zaměřením na ekonomiku zahraničního obchodu. Dále studoval v Madridu a na Smurfit Business School v Dublinu, kde získal titul MBA. Začínal jako konzultant v KPMG a pokračoval působením u PPF jako zástupce finančního ředitele (u této silné skupiny celkem 13 let) a reprezentace u Fondů Petra Velikého ( ), v pozicích finančního a pak výkonného ředitele. Zkušenosti sbíral i jako ředitel pro finanční strategie v Home Credit International. V mediálním průmyslu nejprve pracoval jako finanční ředitel CET 21, poté jako výkonný ředitel a člen předstvenstva u CP 2000 (produkce TV Nova), byl i jednatelem stanice Galaxie sport. Následně řídil akvizici a kabelové kanály CME. U televize setrval, tentokrát v čele TV Barrandov a v roce 2007 jako výkonný ředitel na TV Prima. Od roku 2008 je u společnosti Aegis Media Czech Republic v roli CEO a statutárního zástupce komunikační skupiny sdružující agentury Carat a Vizeum Isobar. Hovoří 4 jazyky. Mezi jeho vášně patří mimojiné golf. Tom Charvát Je nezávislý konzultant v oboru mediálních komunikací, spolumajitel reklamní agentury, spolumajitel hřiště Golf Park Slapy a viceprezident Golf Club Svatý Jan.

3 Miloslav Knepr pracuje v reklamní a komunikační branži více než dvacet let. Během své praxe pracoval na tisících projektů pro významné domácí i mezinárodní klienty. Je entuziastickým golfistou a Client service director v nadnárodní komunikační agentuře MARK BBDO. Mgr. Pavel Lupjan Je absolventem obchodní akademie v oboru zahraniční obchod.vysokou školu absolvoval na Univerzitě J. E. Purkyně v oboru Anglický jazyk a literatura, Český jazyk a literatura. Mezi jeho další vzdělání patří marketing - CIMA A, personalistika V oblasti reklamy a médií se pohybuje od roku IP Multimedia Praha a od roku 1996 ve společnosti Media Marketing Services a.s. (největší rozhlasové mediazastupitelství v ČR). V této společnosti se propracovával od pozice vedoucího prodeje, přes obchodního ředitele, ředitele národního prodeje až po člena představenstva, kterým je i v současnosti. Od roku 2008 působí v Impression Media (největší internetové mediazastupitelství v ČR) jako výkonný ředitel a jednatel. Jaroslav Novotný Absolvent střední průmyslové školy strojní. V letech 1991 až 2002 spoluvlastnil firmu působící v oboru autoopravárenství a distribuce náhradních dílů. Od roku 2001 je spolumajitelem a současně jednatelem obchodní společnosti provozující golfové hřiště Janov v oblasti Českého Švýcarska. Je rodilým "děčíňákem" a vůbec jedním z prvních, kdo se v oblasti Děčínska, Ústecka, Teplicka a Českolipska začal aktivně golfem zabývat. První pokusy s golfovými holemi podnikal v roce 1983 na hřišti v Šilheřovicích pod dohledem Ing. Jana Cieslara. Počátkem devadesátých let stál u zrodu prvního golfového hřiště a klubu v oblasti tehdejšího Severeočeského kraje - v Mostě Velebudicích. V I.GCM vykonával v letech 1993 až 1999 funkci STK. Nyní zastává funkci manažera golfového areálu Janov a současně i místního golfového klubu který se nazývá Klub hráčů golfu České Švýcarsko. Do roku 2007 působil současně jako "head greenkeeper". Je aktivním rozhodčím golfu III.třídy a cvičitelem golfu II. třídy jedním z trenérů místního TCM. Je otcem dvou dětí.

4 Ing. Jiří Pavlíček člen Výboru ČGF. Jiří Pavlíček vystudoval ČVUT v Praze, fakultu strojní se zaměřením na Design průmyslových robotů. Poté v roce 2006 absolvoval Columbia University v New Yorku. Od roku 1991 do března 2011 působil ve společnosti Johnson&Johnson. Díky tomu má Jiří Pavlíček mnoho kvalitních zkušeností. V dubnu roku 2011 nastoupil do společnosti Bright Element jako výkonný ředitel. Od roku 1998 do současnosti Americká obchodní komora - Vice President Finance člen správní rady, do současnosti Young President Organization - zakládající člen, do současnosti Transparency International CZ - člen představenstva. Jiří Pavlíček je ženatý, má tři děti. Petra Pipková, B.A. V letech studovala na Anglo American College v Praze se zaměřením na marketing a administrativu. Vedlejší zaměření se týkalo financí a práva. Od roku 1994 působí ve společnosti MediaCom Praha, kde se postupem času vypracovala až na pozici ředitelky společnosti, na které má dodnes za sebou řadu pracovních úspěchů. Ing. Jiří Ponikelský Absolvent ČVUT FSI a poté Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů, o.p.s. inovační studijní program. Komunikační a marketingová strategie (2002), Komunikační procesy a PR v praxi (2003). S golfem začínal v roce 1990 v Anglii. Člen v Královském Golf Clubu Malevil Od předseda představenstva marketingové společnosti Sport Bohemia a.s. (držitel TV a marketingových práv - florbal, basketbal, volejbal, házená, plážový volejbal) Od byl zástupcem šéfredaktora Redakce sport ČT a postupně se propracoval až na funkci výkonného ředitele ČT4, na kterou nastoupil Člen kolegia ČT. Dále Jiří Ponikelský zastával funkci mediálního zástupce Dominika Haška v letech Marketingový ředitel ME ve volejbale 2011, MS ve florbale 2008, Světové ligy ve volejbale 2003 Jiří Ponikelský je ženatý a má tři děti.

5 Pavel Slabý V letech žil ve Francii, studoval na Economie Deug Nanterre, Epprep (novinářské, reklamní a PR fakultě). V roce 1984 absolvoval Conservatoire nationale supérieure de musique de Paris, kde studoval operní zpěv. Po sametové revoluci se vrátil do Československa a založil společnost Avenir, která se v roce 1994 stala součástí francouzské skupiny JCDecaux, která je největší společností Out-Of-Home reklamy na světě. Ve stejném roce byl pan Pavel Slabý jmenován generálním ředitelem skupiny JCDecaux Česká republika a v této funkci úspěšně působí dosud. Martin Štěpánek Martin Štěpánek se narodil v roce 1962 v Praze, kde také v letech vystudoval Akademické Gymnázium. Dále pracoval jako produkční v Československé televizi a Filmovém studiu Barrandov. V letech studoval Filmovou a televizní fakultu Akademie múzických umění FAMU v Praze. V roce 1987 založil Martin Štěpánek vlastní tvůrčí skupinu AP Studio zaměřenou na televizní a filmové programy. Ta mimo jiné realizovala televizní reklamy pro zahraniční společnosti jako například Nestlé. V roce 1990 založil vlastní lokální reklamní agenturu AB line, která se v roce 1995 transformovala do nově založené pobočky mezinárodní agenturní sítě Publicis. Od roku 2006 do roku 2009 byl prezidentem Asociace komunikačních agentur (www.aka.cz). A mimo to působí také v národních a mezinárodních porotách kreativních soutěží o reklamní a marketingové komunikaci, například EURO EFFIE apod. V roce 2010 založil v Praze mezinárodní festival reklamy PIAF Prague International Advertising Festival. V současné době spoluvlastní a řídí kreativní agentury Publicis, Saatchi & Saatchi a Leo Burnett a mediální agenturu ZenithOptimedi. V letech spolu s partnery vybudoval mistrovské 18-ti jamkové golfové hřiště v lázních Kynžvart. Je zároveň prezidentem místního golfového klubu. Ke golfu se nedostane často, pilně však trénuje i v zimních měsících. Martin Štěpánek má čtyři děti a golf hraje celá rodina. Petr Topinka Petr Topinka je posledních 20 let úzce spojen s marketingem, komunikací a především celosvětovou sítí BBDO. V rámci své kariéry v této síti působil jak v Česku, tak i například v Kanadě. Posledních 10 let vede jednu z předních komunikačních agentur u nás, agenturu MARK BBDO.

Členové Komise pro média a komunikaci ČGF

Členové Komise pro média a komunikaci ČGF Členové Komise pro média a komunikaci ČGF Ing. Michal Zahradníček, MBA Člen Výboru ČGF a předseda Komise pro média a komunikaci. Absolvoval sportovní atletickou základní školu. V letech 1974-1986 se vrcholově

Více

Takřka nikdo neznal tvůrce, který už v první polovině 20. let vytvářel díla. srovnatelná s pracemi předních avantgardních fotografů, neexistovaly

Takřka nikdo neznal tvůrce, který už v první polovině 20. let vytvářel díla. srovnatelná s pracemi předních avantgardních fotografů, neexistovaly Výroční zpráva 2002 Skupina PPF, jedna z nejvýznamnějších finančních skupin v České republice, se profiluje jako strategický investor, který úspěšně spravuje majetek, rozvíjí svoje aktivity v regionu střední

Více

Drahomír Josef Růžička

Drahomír Josef Růžička Výroční zpráva 2004 Skupina PPF se stala za 14 let své existence největším českým finančním investorem, který prostřednictvím svých specializovaných společností efektivně a úspěšně spravuje majetek v hodnotě

Více

7 0 0 a 2 v rá p í z n roč ý V F P P Výroční zpráva

7 0 0 a 2 v rá p í z n roč ý V F P P Výroční zpráva Výroční zpráva principy skupiny PPF Jasná strategie Strategie PPF je postavena na jasně stanovených pilířích odvětví, trhů a aspirativních cílů zaměřených na systematický vývoj a tvorbu hodnoty. Profesionální

Více

principy skupiny PPF

principy skupiny PPF profil 2006 principy skupiny PPF mnohaleté zkušenosti jasná strategie profesionální tým profil skupiny PPF Mezinárodní finanční skupina PPF úspěšně spravuje aktiva v hodnotě téměř 225 miliard Kč. Skupina

Více

mnohaleté zkušenosti jasná strategie profesionální tým

mnohaleté zkušenosti jasná strategie profesionální tým profil 05 principy skupiny PPF mnohaleté zkušenosti jasná strategie profesionální tým profil Mezinárodní skupina PPF spravuje aktiva v hodnotě více než 220 miliard Kč. Tvoří ji finanční instituce (Česká

Více

PPF, jedna z nejvýznamnějších finančních skupin v České republice, se profiluje jako strategický investor, který úspěšně spravuje majetek, rozvíjí

PPF, jedna z nejvýznamnějších finančních skupin v České republice, se profiluje jako strategický investor, který úspěšně spravuje majetek, rozvíjí Výroční zpráva 2003 PPF, jedna z nejvýznamnějších finančních skupin v České republice, se profiluje jako strategický investor, který úspěšně spravuje majetek, rozvíjí svoje aktivity v regionu střední a

Více

Nominace na předsedu. Nominace na 1. místopředsedu/místopředsedkyni

Nominace na předsedu. Nominace na 1. místopředsedu/místopředsedkyni Volby orgánů hnutí Profily kandidátů na předsedu Ing. Andrej Babiš (1954, Bratislava) Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Bratislavě, v roce 1993 založil společnost Agrofert, která zaměstnává více než

Více

Sborník. Radosti a strasti projektového řízení aneb co v teorii nezazní, ale v praxi naleznete. 4. ročník odborné konference projektového řízení

Sborník. Radosti a strasti projektového řízení aneb co v teorii nezazní, ale v praxi naleznete. 4. ročník odborné konference projektového řízení Sborník 4. ročník odborné konference projektového řízení Radosti a strasti projektového řízení aneb co v teorii nezazní, ale v praxi naleznete 26. - 27. září 2012 Hotel Diplomat, Praha Záštita Ing. Evžen

Více

Konference INOVACE PRAKTICKY

Konference INOVACE PRAKTICKY Konference INOVACE PRAKTICKY KDY: Úterý 26. května 2015 od 9:00 hod. KDE: Přerov, Vysoká škola logistiky, Palackého 1381/25 ORGANIZÁTOR: OK4Inovace Profily přednášejících a členů panelu Pavel Bělobrádek

Více

Corporate partner. Silver partners. Partners

Corporate partner. Silver partners. Partners Corporate partner Silver partners Partners * Bereme Váš úspěch a Vaše bezpečí naprosto vážně * Společnost CGPartners je lídrem v poradenstvím a vzděláváním v oblasti corporate governance správě a řízení

Více

ANOTACE PŘÍSPĚVKŮ. Zlatý partner. Generální partner. Partneři. Mediální partneři

ANOTACE PŘÍSPĚVKŮ. Zlatý partner. Generální partner. Partneři. Mediální partneři ANOTACE PŘÍSPĚVKŮ Generální partner Zlatý partner Partneři Mediální partneři ANOTACE PŘÍSPĚVKŮ Úvod Zahájení konference doc. Ing. Boris Šimák, CSc. děkan FEL ČVUT v Praze Doc. Ing. Boris Šimák, CSc., je

Více

ČESKÉ AEROLINIE A.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2007

ČESKÉ AEROLINIE A.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2007 ČESKÉ AEROLINIE A.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2007 ČESKÉ AEROLINIE JAKO VLAJKOVÝ LETECKÝ DOPRAVCE ČESKÉ REPUBLIKY ZAJIŠŤUJÍ SPOJENÍ Z HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY DO VĚTŠINY HLAVNÍCH MĚST V EVROPĚ A DO SEVERNÍ AMERIKY,

Více

Proč kandidují naši lídři v krajských volbách:

Proč kandidují naši lídři v krajských volbách: Proč kandidují naši lídři v krajských volbách: ZDENĚK BEZECNÝ (JIHOČESKÝ KRAJ) Má rodina je spjatá s jižními Čechami již po tři století a i já mám ke svému kraji srdečný vztah. Jako historik se zabývám

Více

CIO Executive Forum 2006 Rozvoj business příležitostí pomocí ICT

CIO Executive Forum 2006 Rozvoj business příležitostí pomocí ICT CIO Executive Forum 2006 Rozvoj business příležitostí pomocí ICT hotel Crowne Plaza, Praha 21. 22. září 2006 THE NEW CIO LEADER NOVÉ KOMPETENCE CIO V EXEKUTIVNÍM TÝMU INDUSTRY INSIGTS KLÍČOVÉ VÝHLEDY PRO

Více

Direkt 27.2.2015 Rubrika: TECHNOLOGIE PRO DIRECT MARKETING / KDO JE KDO Strana: 12 Téma: Agentury

Direkt 27.2.2015 Rubrika: TECHNOLOGIE PRO DIRECT MARKETING / KDO JE KDO Strana: 12 Téma: Agentury Agentury Stavební spořitelna varuje před kutilstvím E15 3.3.2015 Rubrika: Strategie Strana: 18 autor: >pjn Téma: Agentury Praha Raiffeisen stavební spořitelna startuje začátkem března novou kampaň, kterou

Více

pražská plynárenská, a. s. výroční zpráva 2012

pražská plynárenská, a. s. výroční zpráva 2012 pražská plynárenská, a. s. výroční zpráva 2012 Obsah 1 OBSAH I. ÚVOD 2 Úvodní slovo předsedy představenstva 2 Historie a vývoj pražského plynárenství 4 II. VYBRANÉ ÚDAJE O SPOLEČNOSTI 6 Základní údaje

Více

LEKTOŘI oboru EXECUTIVE MBA

LEKTOŘI oboru EXECUTIVE MBA LEKTOŘI oboru EXECUTIVE MBA Ing. Eva Matoušková Prodej, mezinárodní obchod, obchodní jednání, Manažerská kultura a etika, společenská odpovědnost firem, Mezinárodní a diplomatický protokol, společenská

Více

16. června 2010 17. června 2010 doprovodné workshopy Hotel Akademie Chocerady. CFO, manažeři a majitelé firem

16. června 2010 17. června 2010 doprovodné workshopy Hotel Akademie Chocerady. CFO, manažeři a majitelé firem 13. CONTROLLINGOVÉ FÓRUM CASH IS K NG! Tlak na firemní výkonnost v období stagnace 16. června 2010 17. června 2010 doprovodné workshopy Hotel Akademie Chocerady CFO, manažeři a majitelé firem Controlleři

Více

LAUREÁTI EVROPSKÉ CENY TREBBIA ZA TVŮRČÍ ČINNOST (V LETECH 2000 AŽ 2014)

LAUREÁTI EVROPSKÉ CENY TREBBIA ZA TVŮRČÍ ČINNOST (V LETECH 2000 AŽ 2014) LAUREÁTI EVROPSKÉ CENY TREBBIA ZA TVŮRČÍ ČINNOST (V LETECH 2000 AŽ 2014) AMINOV, AMRI (*1966, Tádžikistán / Francie) Umělecké ambice a touhy zavedly francouzského sochaře tádžického původu Amri Aminova

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2006 NEJLEPŠÍ LETECKÁ SPOLEČNOST VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ OAG AWARDS 2004, 2005, 2006 & 2007

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2006 NEJLEPŠÍ LETECKÁ SPOLEČNOST VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ OAG AWARDS 2004, 2005, 2006 & 2007 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2006 NEJLEPŠÍ LETECKÁ SPOLEČNOST VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ OAG AWARDS 2004, 2005, 2006 & 2007 České aerolinie a.s. jako vlajkový letecký dopravce České republiky zajišťují spojení z hlavního

Více

již 25 let s Vámi Vážení klienti...

již 25 let s Vámi Vážení klienti... již 25 let s Vámi Vážení klienti...... nově Vám přínášíme náš... KATALOG LEKTORŮ TSM, spol. s r. o. Dukelská 117/12, 682 01 Vyškov tel.: 517 333 699, 517 330 543, 517 330 544; fax: 517 330 545 mobil: 736

Více

strana 1 KATALOG vzdělávacích ne zis kov .cz

strana 1 KATALOG vzdělávacích ne zis kov .cz strana 1 KATALOG vzdělávacích kurzù 2014 ne zis kov.cz strana 2 úvod Dobrý den, dostává se Vám do ruky výsledek naší letní prázdninové práce. Nápad vytvořit katalog kurzů vznikl na strategickém plánování

Více

Výroční zpráva 2012. Neziskovky.cz, o. p. s I pomáhat se musí umět!

Výroční zpráva 2012. Neziskovky.cz, o. p. s I pomáhat se musí umět! Výroční zpráva 2012 Neziskovky.cz, o. p. s I pomáhat se musí umět! OBSAH OBSAH...2 ÚVODNÍ SLOVO ŘEDITELE... 3 NEZISKOVKY.CZ STRUČNĚ, JASNĚ, VÝSTIŽNĚ... 4 ORGANIZAČNÍ STRUKTURA... 5 SPOLUPRÁCE A ČLENSTVÍ...

Více

KONSOLIDOVANÁ VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009

KONSOLIDOVANÁ VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 KONSOLIDOVANÁ VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 GE Money Bank 2 GE Money Bank Konsolidovaná výroční zpráva 2009 Úvodní slovo 1 Obsah 1 Úvodní slovo 5 Společenská odpovědnost 11 Obchodní výsledky regulovaného konsolidačního

Více

EJČÁRŮV MANUÁL. Váš průvodce světem vzdělávání PRAHA, BRNO, OSTRAVA, ČESKÁ LÍPA, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ. www.everesta.cz

EJČÁRŮV MANUÁL. Váš průvodce světem vzdělávání PRAHA, BRNO, OSTRAVA, ČESKÁ LÍPA, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ. www.everesta.cz EJČÁRŮV MANUÁL Váš průvodce světem vzdělávání PRAHA, BRNO, OSTRAVA, ČESKÁ LÍPA, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ www.everesta.cz INBOO VZDĚLÁVÁNÍ Akademie EVERESTA Akreditované a koncepční programy Personalistika,

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2013

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2013 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2013 Pražská plynárenská, a. s. Praha 1 Nové Město Národní 37 Tato výroční zpráva byla sestavena podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, a zákona

Více

Výroční zpráva 2013. VZ Czech E189023. www.domena.cz

Výroční zpráva 2013. VZ Czech E189023. www.domena.cz Výroční zpráva 2013 VZ Czech E189023 2013 www.domena.cz Základní konsolidované ekonomické ukazatele podle mezinárodních standardů pro fi nan ční výkaznictví (IFRS) Bilanční ukazatele 2011 2010 2009 Bilanční

Více

TOP 09 má kompletní kandidáty pro Senát

TOP 09 má kompletní kandidáty pro Senát VÍME, KAM JDEME TOP 09 má kompletní kandidáty pro Senát TOP 09 SPOLEČNĚ S HNUTÍM STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ NABÍDNE VOLIČŮM 22 KANDIDÁTŮ DO SENÁTU. V DALŠÍCH PĚTI OBVODECH STRANY PODPOŘÍ KANDIDÁTY ODS. KOMPLETNÍ

Více

Informace o Exportní garanční a pojišťovací společnosti, a.s. ke 30. červnu 2010

Informace o Exportní garanční a pojišťovací společnosti, a.s. ke 30. červnu 2010 Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1619, se sídlem Praha 1, Vodičkova 34 č. p. 701, PSČ 111 21, IČ 45279214.

Více