Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice"

Transkript

1

2 Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice Dnešní zpravodaj Vám přináší jako vždy spoustu nových informací. Dozvíte se o výsledcích naší společné schůzky s nájemcem areálu v České Lípě s Martinem Muzikantem. V sobotu jsem v Mimoni na žádost správce areálu U Ploučnice Vency Semeráda organizoval deblový turnaj. I z této akce se dozvíte velmi zajímavé informace. Nezapomněl jsem na žádnou soutěž, pokud se v ní odehrály nové události. Závěr zpravodaje naznačuje další konkrétní kroky v budoucí organizaci našich soutěží. Závěrečný komentář pak vysvětluje, kam až bychom mohli naše soutěže v krátké době posunout. Přeji Vám všem co nejlepší čtení a prohlížení zpravodaje a ať se Vám čte co nejlíp! Ať se Vám všem daří co nejvíc!

3

4 Kosmetika LF Lenka Fleklová

5 Tip soutěže Název soutěže Hra základní skupiny Termín soutěže play off hlavní Ploučka cup - muži dvouhra výkonnostní Forrest cup - muži dvouhra elitní Turnaj Borců - muži dvouhra Pronájem kurtů na soutěžní mače 100,- Kč/1 hodina hlavní Ploučka cup - ženy dvouhra výkonnostní Ladies cup - ženy dvouhra elitní Turnaj Mistryň dvouhra Startovné na jednodenní turnaje 200,- Kč/1 osoba kolo osmifinále dlouhodobá Lípa cup týmová soutěž čtvrtfinále semifinále finále

6 Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Frajers cup - dvouhra - muži vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné 200,- Kč/1 osoba Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 sobota turnaj základní série neděle turnaj základní série Září 2015 neděle finálový turnaj jarní a letní sezóny Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Ploučka cup - čtyřhra - muži vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné 200,- Kč/1 osoba Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 neděle turnaj základní série Září 2015 sobota turnaj základní série neděle finálový turnaj jarní a letní sezóny Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Smíšenka cup - smíšené páry vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné Kč/1 osoba Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 sobota turnaj základní série Září 2015 neděle turnaj základní série neděle finálový turnaj jarní a letní sezóny Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Ploučka cup - čtyřhra ženy vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné 200,- Kč/1 osoba. Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 neděle turnaj ženské čtyřhry Září 2015 sobota turnaj ženské čtyřhry

7 Datum Časové rozmezí Turnaj Uzávěrka přihlášek Sobota :00 16:00 Frajers cup Dvouhra - muži Středa Neděle :00 16:00 Ploučka cup Čtyřhra - ženy Čtvrtek Neděle :00 16:00 Ploučka cup Čtyřhra - muži Čtvrtek Sobota :00 16:00 Smíšenka cup Smíšená čtyřhra Středa Neděle :00 16:00 Frajers cup Dvouhra - muži Čtvrtek Jednotné startovné na všechny jednodenní turnaje: 200,- Kč/1 osoba. Platí se v recepci areálu před zahájením účasti na turnaji.

8

9

10 Důležité informace na úvod zpravodaje. V turnaji Mistryň odstoupila pro zranění kolena hráčka Alena Soukupová. Každé zranění je mrzuté, zvláště takové, které Vás vyřadí na delší dobu ze hry. Alena velmi poctivě hrála všechny soutěžní mače. Některé vyhrála i ve 3 setech. Ze soutěže Ploučka cup dvouhra ženy se dokázala probojovat na Turnaj Mistryň. Pak se ale Ála nešťastně zranila a do finálového turnaje tak nemůže nastoupit. Aleně Soukupové budeme všichni určitě přát, aby se jí poraněné koleno brzy zahojilo a Ála se mohla do našich soutěží ještě do konce jarní a letní sezóny zapojit svou účastí v jednodenních turnajích. V sobotu jsem v roli organizátora řídil turnaj rekreačních tenistů a tenistek ve čtyřhře. Turnaj v Mimoni probíhal podobně jako u nás v pohodové a přátelské atmosféře. Jen pravidla byla trochu jiná. Některé dvojice v průběhu turnaje měnily svá složení. Turnaj se hrál jen pro radost a o pro zábavu, nikoliv o poháry, případně medaile a body do žebříčku. Přesto se mi podařilo turnaj jak rozjet, tak dokončit a vyhlásit jeho vítěze. Byla to pro mě zcela nová a velmi pozitivní zkušenost. Areál v Mimoni je velmi pěkný. Kvalita 3 antukových kurtů byla velmi dobrá. V areálu je k dispozici také zeď a venkovní terasa. Areál je celkově velmi prostorný, obklopený stromy. Důležité ale je, že vedení areálu v Mimoni projevilo zájem o další spolupráci s námi. Díky tomu můžeme v areálu v Mimoni pořádat naše soutěže v termínech, které budeme sami chtít a nebudeme tak muset čekat jen na termíny, které nám dá k dispozici SK Matchball pro pořádání našich turnajů. Více podrobností na dalších stránkách zpravodaje.

11 Konečné pořadí turnaje - Mimoň cup - sobota DZRT - deblový žebříček rekreačních tenistů - Mimoň Pořadí Jména páru Zápasy Výhry Prohry Sety Gamy Body Skupina Play off Celkem - DZRT 1. Horáček - Stříž :0 36: Drahota - Židlický :4 25: Průša - Hanka :2 37: Michálek - Foubík :2 28: Motl - Bukovec :1 20: Haiko - Tomáš :2 21: Kváš - Slavík :2 16: Bydža - Jitka :3 17: Jana - Jarda :3 11: Kratochvíl - Konopiský :3 13: Hykš - Bretová :4 10: Táta - syn 4 (1x skreč) 0 4 0:4 3:

12 Informace ze schůzky s Martinem Muzikantem. Ve čtvrtek proběhla moje schůzka s Martinem Muzikantem ohledně další naší vzájemné spolupráce na rozvoji všech našich soutěží po jednotným názvem Tenisová rodina v České Lípě. Jednotlivé body ze schůzky Vám přináším v dnešním vydání zpravodaje. 1. Můj dotaz na výměnu koberců v hale pro zimní turnaje. Výměna všech 3 koberců v hale včetně práce vychází na cca ,- Kč. Není to vůbec levná záležitost. Hala i celý areál je majetkem města Česká Lípa. Pouze majitel se tak musí rozhodnout, jestli tuto investici zařídí. Stav koberců se stále zhoršuje. Zkusíme tedy apelovat na město Česká Lípa prostřednictvím Výboru pro sport, aby zajistilo výměnu koberců. V případě, že se koberce v hale rozpadnou tak, že nebude na nich možné hrát, přijde město o pravidelné a nemalé měsíční částky. Pokusíme se v tomto směru podniknout co se dá. Výsledek záleží jen na ochotě a zdravém rozumu lidí, kteří mají možnost výměnu koberců v hale zajistit. 2. Zhodnocení naší dosavadní vzájemné spolupráce. Oba jsme se shodli, že mezi námi nejsou žádné komunikační ani jiné problémy. Dosavadní vzájemná spolupráce byla z obou stran hodnocená velmi dobře s tím, že naše společné úsilí o co nejlepší vnímání tenisového areálu mezi hráči a hráčkami bude pokračovat. Naše soutěže byly hodnoceny velmi kladně a mají velký, nejen ekonomický přínos pro celý tenisový areál. Je dobře, že se v areálu U Ploučnice naše soutěže zavedly. Nemají s námi žádné problémy, naopak, jsou rádi, že se v areálu pravidelně scházíme.

13 Informace ze schůzky s Martinem Muzikantem. 3. Termínová listina pro zimní halové turnaje sezóna 2015/16. Termínová listina pro zimní halové turnaje se bude připravovat v polovině září Nejprve se do kalendáře akcí zapíšou turnaje v závodním tenisu. Po té dostaneme příležitost doplnit si svoje vlastní termíny pro naše zimní halové turnaje. Co bylo dále diskutováno je termín pro Vánoční turnaj. V loňském roce jsme pořádali vánoční turnaj ve dvouhře mužů Frajers cup. Martin navrhoval pro rok 2015 udělat v tomto termínu smíšenku. Z důvodu zjištění zájmu o možnou smíšenku v termínu budu rozesílat samostatný anketní lístek. Pokud bude mezi Vámi dostatečný zájem o smíšenku v uvedeném termínu, zapíšeme jí do termínovky na zimu a vánočního Frajera ve dvouhře mužů uděláme o pár dní později. 4. Závěrečný večírek sobota v 17:00 hodin. Závěrečný večírek u příležitosti předávání cen pro hráče a hráčky v dlouhodobých soutěžích pořádáme již 4. rokem. Večírek je zároveň příležitostí na setkání všech hráčů a hráček ve všech našich soutěžích. Program večírku zveřejníme v příštím vydání zpravodaje v úterý Martin navrhl, že nám na večírek připraví pro nás všechny speciální občerstvení ve formě buď švédských stolů nebo obložených mís. Každý účastník večírku by za toto občerstvení zaplatil 150,- Kč /1 osoba. Nápoje si pak všichni účastníci večírku uhradí sami za sebe. Otázka týkající se zajištění občerstvení na závěrečném večírku bude součástí žádosti o potvrzení Vaší účasti.

14 Informace ze schůzky s Martinem Muzikantem. 5. Založení neziskové organizace pod názvem Tenisová rodina v České Lípě. Náš úmysl založit neziskovou organizaci za účelem podpory dalšího rozvoje našich soutěží je Martinem vnímáno velmi kladně. Nezisková organizace nám umožní především daleko lépe shánět sponzory pro všechny naše soutěže. Martin i my máme velký zájem na pokračování naší vzájemné spolupráce i v dalších letech. Naše neziskovka nám k tomu může jen pomoci. Návrh stanov na založení neziskovky je již hotový. Následovat budou další kroky. 6. Zjednodušení naší nástěnky upoutávky pro jednodenní turnaje. Vzhledem k tomu, že ne všechny turnaje v jarní a letní sezóně se nám daří naplnit dostatečným počtem hráčů a hráček, vznesl jsem dotaz, zda bychom nemohli vylepovat upoutávky na jednotlivé turnaje do výloh v areálu. Martinova odpověď byla zamítavá. Upoutávky ve výlohách nemají takový efekt, jak jsme se domnívali. Daleko lépe fungují maily, SMS nebo osobní setkání. Doporučil nám zjednodušit naší nástěnku v areálu. Místo seznamu turnajů vyvěsit přímo upoutávky na daný turnaj tak, aby byly již z recepce dobře viditelné. Připravil jsem tedy několik samostatných upoutávek, které již visí v areálu na naší nástěnce. Z průběhu schůzky je to vše. S Martinem jsme se shodli, že musíme být oba trpěliví co se týká dalšího rozvoje našich soutěží. Počet hráčů a hráček v našich soutěžích stále roste. Je potřeba dát čas všem hráčům a hráčkám na to, aby se dřív nebo později přidali do našich soutěží a přišli na to, že naše soutěže jim umožňují jak růst jejich tenisové výkonnosti, tak možnost na získání nových přátel.

15 S velkým předstihem oznamuji všem hráčům a hráčkám datum a čas konání závěrečného večírku, který zakončí jarní a letní sezónu 2015 v areálu U Ploučnice. Na večírku se budou předávat všechny poháry a věcné ceny všem hráčům a hráčkám ve všech dlouhodobých soutěžích včetně týmové soutěže Lípa cup. Přesný program závěrečného večírku bude upřesněn po dohodě s nájemcem areálu Martinem Muzikantem. Datum konání večírku Vám všem oznamuji již nyní, abyste si ve velkém předstihu zajistili pro tento večírek svůj volný čas. Večírek je určený nejen pro úspěšné hráče, hráčky a týmy, ale také pro všechny ostatní členy a členky naší velké tenisové rodiny. Večírek je vždy o pohodě a pomáhá utužovat a stmelovat naší velkou tenisovou partu tenisovou rodinu.

16 Program závěrečného večírku sobota od 17:00 hodin v areálu U Ploučnice 1. Stručný úvod - přivítání všech přítomných členů a členek naší tenisové rodiny. 2. Krátké představení způsobu vyhlášení a předávání cen. 3. Zahájení vyhlášení výsledků dlouhodobých soutěží v pořadí 1. ženy, 2. muži. Pořadí vyhlašovaných soutěží - ženy: 1. Ploučka cup - dvouhra - ženy 2. Ladies cup - dvouhra - ženy 3. Turnaj Mistryň - dvouhra - ženy Pořadí vyhlašovaných soutěží - muži: 1. Ploučka cup - dvouhra - muži 2. Forrest cup - dvouhra - muži 3. Turnaj Borců - dvouhra - muži 4. Týmová soutěž - Lípa cup Vyhlašování konečného pořadí všech žebříčků: 1. Žebříček týmů - týmová soutěž Lípa cup 2. Žebříček Frajerů - dvouhra - muži 3. Žebříček DZRT - smíšené páry 4. Žebříček DZRT - čtyřhra - muži 5. Žebříček ZRT - dvouhra - ženy 6. Žebříček ZRT - dvouhra - muži 4. Ocenění hráčů a hráček s mimořádným přínosem pro naše soutěže. 5. Poděkování všem hráčům a hráčkám za jejich účast v našich soutěžích. 6. Stručné představení plánů na další rozvoj našich soutěží v sezóně 2015/16 7. Volná diskuse - možnost pro všechny hráče a hráčky na vyjádření jejich názorů na naše soutěže. 8. Volná zábava.

17 Žebříček ZRT dvouhra - muži a ženy. Žebříček ZRT muži Žebříček ZRT dvouhra má po minulém týdnu nového lídra. Stal se jím Štěpán Skrbek s minimálním náskokem 25 bodů na Vladimíra Jaloveckého. Na 3. místo klesl Láďa Müller, který má náskok 100 bodů na čtvrtého Pavla Pekárka. Celkem 1000 a více bodů získali ještě Miloš Nedbal a Martin Kalenda. Pořadím na předních místech a to dost výrazně zamíchá dohrávka 2 semifinálových a 1 finálového mače v soutěži Ploučka cup dvouhra muži. Nicméně o konečném pořadí v ZRT rozhodne teprve až odehraný Turnaj Borců, kde jsou za postupy v play off opravdu zajímavé body. Také hráči v turnaji Forrest cup mohou výrazně zamíchat pořadím ve spodní části žebříčku. Zejména pak postupy v play off mohou pro mnoho Forrestů znamenat zajímavé bodové přilepšení a výrazný posun vpřed směrem nahoru. Nedotáhnou se sice na nejlepší hráče, ale ti tak se mohou v případě úspěchu dočkat velmi zajímavých pozic na žebříčku po skončení celé jarní a letní sezóny Žebříček ZRT ženy - Žebříček ZRT dvouhra ženy má stejně jako v případě mužů novou vedoucí hráčku. Jitka Doutnáčová po velké 3 setové bitvě porazila v turnaji Mistryň Renátu Krausovou a s těsným náskokem vede průběžný ženský žebříček. Po odstoupení Aleny Soukupové z turnaje Mistryň pro zranění kolena získaly všechny její soupeřky kontumační výhry a body ze zápasů s Álou. Psaní jakékoliv kontumace je vždy nemilé. Ála se ale určitě dá do kupy a v příští jarní a letní sezóně si bude moci se svými ženskými soupeřkami zahrát nové soutěžní mače. V turnaji Ladies cup se zatím nezačalo vůbec hrát. Věřím, že se i tento turnaj brzy rozjede a všech 5 tenistek si zapíše první turnajové body do ženského žebříčku.

18 Ploučka cup 2015 dvouhra muži - informace. Dlouhodobá soutěž Ploučka cup dvouhra zná již kompletní složení semifinálových dvojic. Do semifinále a malý pohár za účast v této fázi play off si zajistili Ladislav Müller x Štěpán Skrbek, Vladimír Jalovecký x Miloš Nedbal. Oba semifinálové zápasy slibují opravdu velkou tenisovou podívanou. K oběma zápasům připojuji malý komentář. Ladislav Müller x Štěpán Skrbek dvojice dvou špičkových hráčů, kteří se spolu dlouhodobě velmi dobře znají a jsou skvělými kamarády. Oba kamarádi spolu vytvořili i dosud neporažený tým Nadoraz, který s velkým přehledem dovedli až do finále celé týmové soutěže. Jak Štěpán, tak Láďa vyhráli své základní skupiny a to bez jediné prohry. Také v play off si vedou velmi dobře. Mnohem těžší cestu do semifinále měl ale Štěpán, který již ve čtvrtfinále podstoupil 3 setovou bitvu s Tondou Slavíkem. Oba soupeři se na kurtu nemají čím překvapit. Vyhraje hráč, který bude mít v den souboje lepší momentální formu. Ať vyhraje lepší z Vás! Vladimír Jalovecký x Miloš Nedbal souboj dvou hráčů ze skupiny E. V prvním vzájemném zápase vyhrál Vláďa až po 3 setové bitvě. Prohraný set s Milošem je zatím jedinou ztrátou jinak suverénního Vládi na cestě do semifinále. Miloš je naopak největším překvapením play off v ročníku Miloš postupoval ze skupiny E až z 3. místa. V play off ale našel spoustu nové energie a síly. Ve osmifinále vyřadil vítěze skupiny A Martina Kalendu a ve čtvrtfinále doslova zdevastoval Filipa Nešněru, který až do zápasu s Milošem prohrál jen s vítězem skupiny F Štěpánem Skrbkem. Miloš bude Vláďovi určitě chtít vrátit prohru ze základní skupiny. Zkušený Vláďa ale umí tyto mače hrát, což dokázal v minulých letech. Souboj bude určitě velmi vyrovnaný, ať vyhraje lepší hráč!

19 Ploučka cup 2015 dvouhra muži - informace. V celé soutěži Ploučka cup tak zbývají sehrát již jen 3 mače. Ať se vítězem stane kterýkoliv z těchto 4 hráčů, bude to pro 1. ročník Ploučka cupu ve dvouhře mužů skvělá reklama na tenis v podání rekreačních tenistů. Všichni 4 špičkoví hráči ukazují, jak skvělý tenis se mohou naučit čistě rekreační hráči. Pro ostatní hráče v soutěži je velkou výzvou pokusit se co nejdříve svou vlastní tenisovou výkonnost přiblížit na úroveň těchto 4 super špičkových hráčů. Mnozí z Vás se mohou směle měřit se všemi 4 semifinalisty. Dalším hráčům zase tolik nechybí k tomu, aby mohli hrát s takto špičkovými hráči rovnocenné tenisové partie. Tenis je sport, který se učíte prakticky celý život. Jen trpělivý hráč, který pravidelně hraje soutěžní mače a utkává se s hráči všech výkonnostních úrovní může myslet na takovéto velké úspěchy. Za postup do této fáze soutěže si již zajistíte pohár. Navíc si získáte přirozený respekt všech Vašich soupeřů, kteří už dopředu půjdou do zápasů s takto kvalitním hráčem s tím, že je nečeká vůbec nic lehkého. Na druhou stranu se zase objeví další hráči, tzv. dravci, kteří se budou snažit Vás porazit a získat tak velmi cenný tenisový skalp. V každém případě je účast v semifinále takto velké soutěže (přihlášeno 54 hráčů) obrovským úspěchem. Je to odměna za Váš poctivý přístup ke hře a za tvrdě odmakané mače s různými soupeři. Všem 4 semifinalistům přeji co nejlepší výkony. Do zápasů běžte s čistou hlavou a s vědomím, že v těchto zápasech se může na kurtu stát cokoliv. Vítězové obou semifinálových zápasů si zahrají o velký putovní pohár. Je těžké předvídat, který z nich si bude moci zvednout velký putovní pohár nad hlavu. Úspěch přeji všem 4 hráčům! Ať to vyjde nejlepšímu z Vás!

20 Ploučka cup 2015 dvouhra komentáře vybraných zápasů. Vladimír Jalovecký x Pavel Pekárek 6:2 6:1- čtvrtfinále V pořadí 3. semifinalistou se stal Vladimír Jalovecký. Odveta za prohru v základní skupině E se Pavlovi nevydařila. Vláďa si díky svým velkým zkušenostem a také nesmírně kvalitní hře postup mezi 4 nejlepší hráče a zisk jistého poháru pohlídal. Přitom úroveň hry u Pavla Pekárka je velmi vysoká. Pavel patří mezi špičkové hráče našich soutěží. Přesto Pavel nenašel způsob, jak přes Vláďu projít do dalších bojů o velký pohár. Vláďa dlouhodobě v našich soutěžích potvrzuje své obrovské tenisové kvality. V loňské sezóně prohrál jen 1 soutěžní mač ve dvouhře v týmové soutěži s Markem Šedivým. Letos pak Vláďa prohrál také jen 1 soutěžní mač opět v týmové soutěži se Štěpánem Skrbkem. Ve všech ostatních zápasech až na mač s Milošem Nedbalem v základní skupině E neztratil ani 1 set. Vláďa svou neporazitelnost v dlouhodobých individuálních soutěžích od roku 2014 i v součtu se 2 výhrami v letošním turnaji Borců prodloužil již na 35 zápasů. To je opravdu vynikající výkon! Pavlovi Pekárkovi děkuji za jeho letošní účast v soutěži Ploučka cup dvouhra muži. Pavel má za sebou velmi úspěšné účinkování v této soutěži. Dostal se mezi 8 špičkových hráčů a po té vypadl s dosud neporaženým Vláďou Jaloveckým. Pavel opouští soutěž s hrdostí a vztyčenou hlavou, protože prohrál pouze 2 mače. Shodnou okolností oba s Vláďou Jaloveckým v základní skupině a po té v play off. Jinak Pavel všechny své soupeře v letošním ročníku porazil, včetně semifinalisty Miloše Nedbala. Pavel může s velkým optimismem hledět do turnaje Borců, ve kterém už má odehrány 3 mače z toho 2 výhry. Pavel se tak na závěr sezóny může těšit na další play off, tentokrát v turnaji Borců. Věřím, že se Pavel v Borcích prosadí stejně výrazně ne-li lépe, než v mužském Ploučka cupu. Ať se Ti Pavle v Borcích daří co nejvíc! Vláďovi pak přeji pokračování jeho cesty v play off až do zápasu o velký pohár!

21 Ploučka cup 2015 dvouhra komentáře vybraných zápasů. Štěpán Skrbek x Antonín Slavík 5:7 6:1 6:2 - čtvrtfinále Posledním semifinalistou soutěže Ploučka cup dvouhra muži se stal Štěpán Skrbek. Souboj dvou vítězů základních skupin byl od začátku velmi vyrovnaný. Část zápasu jsem viděl osobně. Tonda zejména v 1. setu sváděl vyrovnané tenisové výměny, nebál se riskovat a často dokázal Štěpána překvapit nečekaným řešením herní situace. S přibývajícím časem se ale Štěpán stále více dostával do své obvyklé herní pohody a postupně přebíral iniciativu do svých rukou. Štěpán si touto výhrou zajistil nejen malý pohár za účast v semifinále, ale zůstal také ve hře o velký putovní pohár. Gratuluji Štěpánovi k tomuto obrovskému úspěchu. Se svým velkým kamarádem Láďou Müllerem si zahrají o postup do velkého finále. Tondovi Slavíkovi tímto děkuji za jeho letošní účast v soutěži Ploučka cup dvouhra muži. Výborné výsledky a skvělé výkony v celé soutěži vynesly Tondovi účast ve čtvrtfinále mezi 8 nejlepšími hráči celé soutěže. Tonda v základní skupině prohrál až po 3 setovém boji jen 1 mač. Stejným způsobem po obrovské 3 setové bitvě a se vztyčenou hlavou opouští letošní Ploučka cup. Tonda hned při 1. účasti v našich soutěžích dosáhl velkého úspěch, který mu opravdu upřímně moc přeji. Tonda navíc dostane příležitost na odvetu, protože jsou spolu se Štěpánem také v základní skupině turnaje Borců. Turnaj Borců je tak pro Tondu další možností v letošní sezóně na vyniknutí. Věřím, že si Tonda v Borcích také zajistí postup ze skupiny a promluví co nejvíc do konečného pořadí vysoce prestižního turnaje 24 nejlepších hráčů celé sezóny. Ať se Ti Tondo v Borcích daří co nejvíc a do konce jarní a letní sezóny uhraješ co nejlepší výsledky. Štěpánovi pak přeji, aby jeho cesta v letošním play off touto výhrou neskončila a Štěpán si tak zahrál i o velkou trofej.

22 Turnaj Borců dvouhra muži finálový turnaj. Do turnaje Borců se zapojilo již 13 Borců. Nejlépe si co do zisku bodů vede zatím Pavel Pekárek, který i přes jednu prohru ve skupině má již jistotu, že si zahraje play off turnaje. Skvěle se v turnaji daří také obhájci loňské trofeje Vladimírovi Jaloveckému a Martinovi Kalendovi, kteří mají za sebou 2 výhry ve skupině. Jednu výhru zaznamenali také Štěpán Skrbek a Standa Peřinka. Čím déle se tento turnaj hraje, tím větší oblibu u našich hráčů má. Přeci jen hrát mezi Borci je určitě cílem každého hráče. Rozdat si to s opravdu kvalitními soupeři, to je velká čest a výzva pro každého Borce. Přeji všem Borcům, aby se jim jejich snaha o co nejlepší výsledky v Borcích maximálně vyplatila. Každá výhra v tomto turnaji má opravdu velkou cenu. Ať se všem Borcům daří co nejvíc!

23 Finálové turnaje dvouhra komentáře hráčů a hráček k zápasům. Zdravím všechny hráče a hráčky z finálových turnajů ve dvouhře Na těchto stránkách budu Vám všem v případě, že o to projevíte zájem zveřejňovat Vaše příspěvky a komentáře k Vámi odehraným zápasům ve finálových turnajích. Vím, jak těžké mače se svými soupeři ve finálových turnajích máte. O to větší emoce v nich prožíváte. Nebojte se proto o své prožitky z těchto náročných zápasů podělit s ostatními členy a členkami našich soutěží. Zvláště pak v případě, kdy Vás zápas stál hodně sil a úsilí a Vám se ho podařilo nakonec zvládnout. O to cennější pak tyto výhry jsou a o to větší emoce pak z těchto zápasů prožíváte. Bude jen dobře, když se o svou radost podělíte z ostatními hráči a hráčkami. Vaše komentáře pomůžou všem hráčům a hráčkám v jejich dalším úsilí o co nejlepší výsledky, podpoří jejich motivaci vítězit a zároveň tím pomůžete i dalšímu rozvoji našich soutěží. Zveřejním všechny Vaše komentáře, které mi do mailu přijdou. Nebudu měnit žádná slova. Jen Vás prosím o vynechání expresivních výrazů.

24 Finálové turnaje dvouhra komentáře hráčů a hráček k zápasům. Martin Kalenda Karel Janovský 6:1 7:5 Turnaj Borců Zápas kdy na mě Karel vletěl jak velká voda, hned jsem prohrál podání, a v druhém gamu měl vedení 40:15. Potom jsem ale prvním setu opanoval hru, a po chybách od Karla jsem vyhrál 6:1. V tomto duchu pokračoval druhý set, a snadno jsem vedl 4:1. Jenže Karel je bojovník, zpřesnil hru, přitvrdil údery a hrál tento úsek výborně. Povedlo se mu to otočit až na 5:4 v jeho prospěch. Krizový moment jsem ustál a ziskem tří gamů v řadě jsem utkání vyhrál. Hezký zbytek dnešního dne. Martin Kalenda

25 Forrest cup dvouhra muži finálový turnaj. V turnaji Forrest cup má minimálně 1 mač odehráno již 11 hráčů. Tabulku turnaje vede zatím Zdeněk Botek, kterému se v základní skupině B vede velmi dobře. Ze 3 odehraných zápasů má 2 výhry a 1 prohru s Pavlem Jelínkem. Zdenda se v turnaji stal opravdovým bojovníkem. Ze 3 odehraných zápasů hned 2 z nich šli do 3 setů. Zatímco v případě Romana Jenšovského se Zdendovi 3 rozhodující set vydařil, s Pavlem Jelínkem 3. rozhodující set o fous poměrem 5:7 prohrál. Již 2 výhry v turnaji mají také Lukáš Mašek a Pavel Jelínek. Minimálně 1 výhru dále zaznamenali 4 další hráči. V letošním Forrest cupu přibývají zápasy, které jdou do 3 setů. Potvrzuje se, že turnaj bude velmi vyrovnaný a mezi Forresty se bude ještě hodně bojovat nejen o body do ZRT, ale určitě i ve fázi play off o zisk trofejí. Vždyť ve hře jsou 4 opravdu pěkné poháry. Památka na tento turnaj je to určitě velmi pěkná. Mít doma pohár nebo nemít je rozdíl. Vyhrát letošní turnaj Forrest cup nebude pro žádného hráče s ohledem na letošní vyrovnanost nic jednoduchého. Ať vyhraje nejlepší z nás!

26 Ploučka cup dvouhra ženy Dlouhodobá soutěž Ploučka cup dvouhra ženy zná již obě finalistky. Jsou jimi Jitka Doutnáčová a Angelika Bergerová. Jitka v semifinále ve 2 setech porazila Ilču Suchou. Angie pak po velké 3 setové bitvě zdolala Marcelu Vejmělkovou. Poražené hráčy Marcela a Ilča si na závěrečném večírku převezmou poháry za účast v semifinále. Marcele a Ilče děkuji za jejich letošní účast v ženském Ploučka cupu. Zisk pohárů za semifinále je skvělý výsledek a na svůj výkon v celé soutěži můžete být velmi hrdé. V konkurenci 12 tenistek jste určitě uspěly a odehrály vynikající soutěž. Nyní si spolu zahrajete ještě finálový turnaj Mistryň. Oběma Vám přeji, aby se Vám i finálový turnaj vydařil co nejvíc! Jitka si společně s Angie zahrají opravdu velké finále, na nějž se v případě, že mi bude sdělen jeho termín přijdu určitě podívat a napíšu ho Vám všem, abyste si i Vy mohli tohoto mače zúčastnit. Jitka zatím celou soutěž prochází bez prohry a nebude chtít prohrát ani ve finále. Zvlášť, když má na dosah velký putovní pohár. Angie Bergerová s Jitkou již v této sezóně hrála v modré skupině. Jejich první vzájemný zápas byl velmi vyrovnaný, když ve dvou setech 2x 6:4 vyhrála Jitka. Finálový mač může ale mít úplně jiný průběh. Zvláště po té, kdy je zejména Angie velmi psychicky posílena díky velké semifinálové tenisové bitvě, když dokázala porazit vítězku červené skupiny Marcelu Vejmělkovou. Výhru přeji oběma ženám. Ať vyhraje lepší hráčka!

27 Turnaj Mistryň dvouhra ženy Turnaj Mistryň se pomalu rozjíždí. Odehrána je první 3 setová bitva mezi ženami v tomto turnaji. Velká favoritka na celkové vítězství v turnaji Jitka Doutnáčová se musela vydat ze všech svých sil k výhře nad Renátou Krausovou. Turnaj Mistryň slibuje další vyrovnané souboje. Po odstoupení Aleny Soukupové zbylo v turnaji 5 hráček, které si spolu zahrají o celkem 4 poháry a nemalé body do žebříčku ZRT. Těším se na další výsledky z tohoto turnaje. Ať se všem mistryním daří co nejvíc!

28 Ladies cup dvouhra ženy Turnaj Ladies cup dvouhra ženy stále čeká na své první výsledky. V tabulce jsou zapsané zatím jen kontumační výhry všech hráček nad Kamilou Ajšmanovou, která si zlomila kotník a z turnaje musela odstoupit. Pro celkem 5 zbývajících hráček jsou určeny 4 poháry. Šance na zisk poháru je pro všechny hráčky v turnaji obrovská. Očekávám proto v tomto turnaji velké tenisové bitvy mezi všemi 5 tenistkami. Ať se Vám všem daří ve všech zápasech co nejvíc!

29 Ploučka cup 2015 čtyřhra muži neděle Turnaj Ploučka cup čtyřhra muži zatím až na pár Milan Hahnel Vladimír Jalovecký čeká na své další účastníky. Mužské deblové turnaje zatím mají nejnižší účast, což je velká škoda, protože v těchto turnajích se hrají vždy velmi vyrovnané tenisové bitvy a o překvapující výsledky nebývá nouze. Věřím, že se do neděle ještě další mužské páry přihlásí. Přijďte si zahrát mužský debl a užít si jak zápasy tak pohodu, která na těchto turnajích vždy vládne.

30 První z obou singlových turnajů se koná již v tuto sobotu. Místo je ještě pro 3 zájemce. Od některých hráčů slýchám časté nářky nad nízkým počtem mužských singlových turnajů. V měsíci září se chystá ještě jeden mužský singlový turnaj pro muže. Nikoliv v České Lípě, ale v areálu v Mimoni. Byl jsem v Mimoni osobně a zjistil jsem, že tento areál o 3 kurtech je více než vhodný pro naše soutěže. Vyzkoušíme proto jeden singlový turnaj v Mimoni a pokud se spolupráce s vedením tamního areálu ukáže jako velmi dobrá, tak několik turnajů pro mužské singly zařadíme v jarní a letní sezóně 2016 právě do Mimoně. Stejně dobrou spolupráci můžeme rozjet i s dalšími areály v okolí našeho města. Případná úspěšná spolupráce s několika areály by pak vedla k rozjetí velké okresní soutěže ve dvouhře mužů. Podrobnosti se dozvíte v další vydáních zpravodaje. V každém případě se již od zimní halové sezóny dočkáte rozšířené mužské turnajové série, která pak bude pokračovat i v letní sezóně 2016.

31 Ploučka cup čtyřhra ženy neděle První ženský deblový turnaj je již za pár dní. Poprvé si v našich soutěžích zahrají ženy svůj deblový turnaj. Zatím 7 ženských přihlášených párů přináší jistotu, že se turnaj určitě uskuteční. Medaile pro ženy jsou již zajištěny. Těším se na všechny ženské páry. Přihlášené ženy se dozvědí včas všechny informace včetně rozpisu a rozlosování. Všem ženám přeji co nejlepší výsledky. Ať si všechny ženy turnaj užijí co nejvíc!

32 Kosmetika LF Smíšenka cup sobota Kosmetika LF Na 3. smíšenku v sobotu je nahlášeno zatím 6 smíšených párů. Těším se na další přihlášky. Věřím, že i 3. smíšenka se naplní a zahrajeme si na konci dovolených opravdu moc pěkný turnaj.

33 Lípa cup 2015 týmová soutěž. Týmová soutěž Lípa cup zná již oba své finálové týmy. První finalista tým Nadoraz se utká s vyzyvatelem týmem NeVyšNě o velký putovní pohár po vzoru Davis cupu. Dohrávka druhého semifinále mezi týmy Valdíci a NevyšNě se protáhla o 1 týden. O 1 kalendářní týden se tak prodlužuje i termín na sehrání finále a to až do neděle Jaké jsou šance obou finálových týmů. Tým Nadoraz První finalista je tvořen 4 členy. Štěpán Skrbek s Láďou Müllerem odehráli všechny dvouhry v soutěži. Dalšími členy týmu jsou Renáta Krausová a Marcela Vejmělková. Marcela se aktivně podílela na zisku 3. bodu v závěrečné čtyřhře v semifinále proti týmu Hýrous. Tým Nadoraz má obrovskou herní kvalitu. Štěpán s Láďou okupují první místa v ZRT a oba postoupili již do semifinále soutěže Ploučka cup dvouhra muži. Marcela je skvělá hráčka, která v ženském Ploučka cupu dokázala postoupit až do semifinále. Marcela je i vynikající hráčkou do debla, což již několikrát potvrdila jak ve smíšenkách, tak i právě v semifinále týmové soutěže proti sehranému a kvalitnímu páru Lukáš Mašek Ondra Nudera. Podle papírových předpokladů je tým Nadoraz mírným favoritem celého finále. Tým NeVyšNě Druhý semifinálový tým tvoří kvarteto špičkových a vyrovnaných hráčů. I bez nemocného kapitána Filipa Nešněry (semifinále) dokázal tento tým postoupit až do finále, kdy po obrovské bitvě a 3 setové výhře v závěrečné čtyřhře vyřadili velmi kvalitní tým Valdíci. Kapitán Filip má k dispozici 3 bojovné a odhodlané hráče, kteří dokáží v pravý moment vybojovat ty nejlepší výsledky. Ať to Filip postaví jakkoliv, bojovníci z týmu NeVyšNě určitě nechají na kurtu srdce a duši, aby ve velkém finále zdolali nesmírně silný tým Nadoraz. Týmu NeVyšNě budu přát, aby ve finále sehráli co nejlepší partii a uhráli co nejlepší výsledky.

Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice

Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice Dnešní zpravodaj je tak jako všechny předchozí plný důležitých informací. Dalším příspěvkem od Vás hráčů a hráček je pak

Více

Úvodní slovo. Vítám všechny účastníky a účastnice našich soutěží při čtení dnešního zpravodaje. Dnes se dozvíte kromě jiného i první konkrétní

Úvodní slovo. Vítám všechny účastníky a účastnice našich soutěží při čtení dnešního zpravodaje. Dnes se dozvíte kromě jiného i první konkrétní Úvodní slovo. Vítám všechny účastníky a účastnice našich soutěží při čtení dnešního zpravodaje. Dnes se dozvíte kromě jiného i první konkrétní informace o tom, jak budou probíhat jarní a letní soutěže

Více

Kosmetika LF Lenka Fleklová

Kosmetika LF Lenka Fleklová Kosmetika LF Lenka Fleklová Úvodní slovo. Vítám všechny členy a členky naší tenisové rodiny. Dnešní zpravodaj Vám přináší čerstvé informace o našich soutěžích. Novinkou jsou komentáře ke 2 vybraným zápasům

Více

Úvodní slovo. Zdeněk

Úvodní slovo. Zdeněk Kosmetika LF Úvodní slovo. Všem rekreačním tenistům a tenistkám přeji co nejlepší čtení dnešního zpravodaje. Dozvíte se v něm další nové informace. Jednou z nich je, že počet našich sponzorů se rozrostl

Více

Zpravodaj zima 2015/16

Zpravodaj zima 2015/16 Zpravodaj zima 2015/16 Zpravodaj zima 2015/16 BABOLAT AERO PRO DRIVE, málo hraná, v perfektním stavu, váha 300g, grip 3, cena 800,- Kč, tel 721 998 492 Pavel Pekárek Zdravím všechny členy a členky tenisové

Více

Úvodní komentář k odehranému turnaji. V sobotu 28.3.2015 se odehrál druhý turnaj smíšených párů v rámci zimní halové sezóny 2014/15.

Úvodní komentář k odehranému turnaji. V sobotu 28.3.2015 se odehrál druhý turnaj smíšených párů v rámci zimní halové sezóny 2014/15. Úvodní komentář k odehranému turnaji. V sobotu 28.3.2015 se odehrál druhý turnaj smíšených párů v rámci zimní halové sezóny 2014/15. Úvodem bych rád poděkoval všem zúčastněným párům, které turnaj odehrály.

Více

Úvodní slovo. Úvodem bych rád přivítal všechny rekreační tenisty a tenistky v našich soutěžích. Dnešní zpravodaj obsahuje další důležité informace

Úvodní slovo. Úvodem bych rád přivítal všechny rekreační tenisty a tenistky v našich soutěžích. Dnešní zpravodaj obsahuje další důležité informace Úvodní slovo. Úvodem bych rád přivítal všechny rekreační tenisty a tenistky v našich soutěžích. Dnešní zpravodaj obsahuje další důležité informace zaměřené na start jarní a letní sezóny 2015. V procesu

Více

Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice

Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice Již takto dopředu sděluji všem hráčů a hráčkám, že dnešní zpravodaj přináší Vám všem zcela zásadní informace o další budoucnosti

Více

Zpravodaj zima 2015/16

Zpravodaj zima 2015/16 Zpravodaj zima 2015/16 Zpravodaj zima 2015/16 Hlavní logo tenisové rodiny. Mužské soutěže. Ženské soutěže. Smíšené a týmové soutěže. Mužské žebříčky. Ženské žebříčky. Smíšené páry a týmová soutěž. Všechna

Více

Zpravodaj zima 2015/16

Zpravodaj zima 2015/16 Zpravodaj zima 2015/16 Hlavní logo tenisové rodiny. Mužské soutěže. Ženské soutěže. Smíšené a týmové soutěže. Všechna loga byla vytvořena v programu Power Point. Programy na vytvoření loga neumožňují buď

Více

Zpravodaj zima 2015/16

Zpravodaj zima 2015/16 Zpravodaj zima 2015/16 Zpravodaj zima 2015/16 Zdravím všechny členy a členky naší tenisové rodiny, zdravím také všechny fanoušky a zájemce i zájemkyně o naše tenisové soutěže. Dnešní zpravodaj je nabitý

Více

Úvod k tenisové rodině.

Úvod k tenisové rodině. Úvod k tenisové rodině. Tenisová rodina začala vznikat v roce 2012 v tenisovém areálu na Slovance v České Lípě. Každým rokem se zvyšoval počet hráčů a účastníků našich soutěží a přibýval i počet jednodenních

Více

PRAVIDLA SOUTĚŽÍ. Dlouhodobé i jednodenní soutěže a turnaje. Tenisová rodina, spolek reg. číslo 04694579. Tenisové areály pro pořádání našich soutěží:

PRAVIDLA SOUTĚŽÍ. Dlouhodobé i jednodenní soutěže a turnaje. Tenisová rodina, spolek reg. číslo 04694579. Tenisové areály pro pořádání našich soutěží: Tenisová rodina, spolek reg. číslo 04694579 Te n i s o v é s o u t ě ž e o p o h o d ě. PRAVIDLA SOUTĚŽÍ Dlouhodobé i jednodenní soutěže a turnaje. Tenisové areály pro pořádání našich soutěží: Česká Lípa

Více

Červená. Modrá. Milan Hahnel Vladimír Jalovecký. Marek Šedivý Roman Jenšovská. Petr Souček Pavel Košnar. Lukáš Mašek Ondra Nudera

Červená. Modrá. Milan Hahnel Vladimír Jalovecký. Marek Šedivý Roman Jenšovská. Petr Souček Pavel Košnar. Lukáš Mašek Ondra Nudera Červená Modrá Milan Hahnel Vladimír Jalovecký Marek Šedivý Roman Jenšovská Petr Souček Pavel Košnar Lukáš Mašek Ondra Nudera Stanislav Peřinka Daniel Jukl Ondra Holovčák Jaroslav Tomek Michael Berger st.

Více

Modrá. Zelená. Červená. David Průša Jiří Hanka. David Drahota Martin Židlický. Milan Hahnel Vladimír Jalovecký. Ladislav Motl Radek Bukovec

Modrá. Zelená. Červená. David Průša Jiří Hanka. David Drahota Martin Židlický. Milan Hahnel Vladimír Jalovecký. Ladislav Motl Radek Bukovec Červená Modrá Zelená Milan Hahnel Vladimír Jalovecký David Drahota Martin Židlický David Průša Jiří Hanka Ladislav Motl Radek Bukovec Pavel Slejška Michal Horáček Petr Striž Jaromír Plíva Vlasta Kratochvíl

Více

MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013

MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013 MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013 ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE info@cz-squash.net www.cz-squash.net 1 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SQUASHI 2013 Jménem České Asociace

Více

PROPOZICE. Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

PROPOZICE. Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov PROPOZICE Pořadatel: Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov Kontakt: Jiří Pavelka ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273; mail: pavelkaj@medialine.cz Petr Nadymáček organizační zajištění; mobil: +420

Více

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ Praha 6.-8.února 2014

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ Praha 6.-8.února 2014 MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ Praha 6.-8.února 2014 ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE info@cz-squash.net www.cz-squash.net 1 MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ VE SQUASHI 2014 Jménem České Asociace Squashe si vás dovolujeme pozvat

Více

ATP Otrokovice 2013 single

ATP Otrokovice 2013 single ATP Otrokovice 2013 single Opět tu máme atraktivní sezónní tenisovou soutěž, kde má každý jedinečnou možnost zahrát si větší počet zápasů a hlavně s různými soupeři s cílem neustále se zdokonalovat ve

Více

Daniela Zábojníková a Patrik Bída

Daniela Zábojníková a Patrik Bída Staronový král a nová královna V loňském roce se ve spolupráci Šachového oddílu Kunovice a obou kunovických škol uskutečnil první ročník turnaje nazvaného O šachového krále a královnu Kunovických škol.

Více

FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY 2011-12

FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY 2011-12 FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY 2011-12 Sportovní úsek ČSRU OBSAH 1. ÚVOD 3 2. LIGA V SEZÓNĚ 2011-12.4 2.1. Extraliga v 8 4 2.2. 1. liga v 6..5 2.3. Oblastní přebor 6 3. LIGA OD SEZÓNY 2012-13.7 3.1. Extraliga

Více

OREL TENIS CUP LICHNOV 2015

OREL TENIS CUP LICHNOV 2015 Pravidla tenisového turnaje OREL TENIS CUP LICHNOV 2015 Článek 1 Všeobecná a technická ustanovení A. Turnajové disciplíny a kategorie A.1 Dvouhra mužů A.2 Dvouhra žen A.3 Čtyřhra Dvouhra žen se hraje bez

Více

Soutěž. Základní informace

Soutěž. Základní informace Soutěž 5 důvodů, proč se přihlásit do soutěže U příležitosti jubilejního pátého ročníku soutěže jsme pro Vás připravili přehled pěti základních důvodů, proč se vyplatí se soutěže zúčastnit jako soutěžící:

Více

Prize money: 100 000,- CZK. Pravidla turnaje

Prize money: 100 000,- CZK. Pravidla turnaje LAMA TENIS TOUR 2015 O nejlepší hráče DEBLU Prize money: 100 000,- CZK Pravidla turnaje Vlastní volba dvojice ve skupinové části každého kola turnaje 16 nově utvořených dvojic dle pravidel turnaje, odehraje

Více

AIR-HOCKEY SCHÉMA SOUTĚŽÍ V ROCE 2015

AIR-HOCKEY SCHÉMA SOUTĚŽÍ V ROCE 2015 AIR-HOCKEY SCHÉMA SOUTĚŽÍ V ROCE 2015 Český svaz Air-hockey, o.s. vyhlašuje schéma soutěží jednotlivců a družstev pro sezónu 2015. Jednotlivci i celá hráčská uskupení se mohou do soutěží zapojit účastnicky

Více

SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101. pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu V. ROČNÍK

SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101. pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu V. ROČNÍK SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101 pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu V. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO TURNAJE kategorie U11 2. - 3. 10. 2010 Turnaj se bude konat

Více

Zikova 4, 166 36 Praha 6

Zikova 4, 166 36 Praha 6 STUDENTSKÁ UNIE ČVUT KLUB SILICON HILL Zikova 4, 166 36 Praha 6 Autor dokumentu: Ondřej Kliment,20.2.2012 Projekt Stav Funguje Ekonom. čin. Ne Vedoucí O.Kliment, J.Hanč E-mail oklim@sh.cvut.cz,

Více

6. 9. + 10. 12. 13. 16. 2012 2014. 17. 29. 2014 (ZRT, DZRT, ZF

6. 9. + 10. 12. 13. 16. 2012 2014. 17. 29. 2014 (ZRT, DZRT, ZF Zpravodaj Slovánek Strana Kapitola 1. Obsah zpravodaje. 2. Úvod do tenisové rodiny. 3. Organizační výbor tenisových soutěží na Slovance. 4. Sponzoři letní tenisové sezóny na Slovance. 5. Úvodní slovo ředitele

Více

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory http://www.fineprint.cz

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory http://www.fineprint.cz TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ MUŽI OP-II HODNOCENÍ SEZÓNY 2002/2003 HODNOCENÍ Příprava Sezóna 2002/2003 začala podobně jako v loňském roce. Hráči se sešli v tělocvičně až v září. Mužstvo se letos nezúčastnilo

Více

Mistrovství ČR družstev mládeže 2013 JUNIOR TOUR O POHÁR PREZIDENTA ČTS

Mistrovství ČR družstev mládeže 2013 JUNIOR TOUR O POHÁR PREZIDENTA ČTS Mistrovství ČR družstev mládeže 2013 JUNIOR TOUR O POHÁR PREZIDENTA ČTS A. Všeobecná ustanovení ROZPIS FINÁLOVÉ ČÁSTI SOUTĚŽE 1. Řídící orgán Sportovně technický úsek sekretariátu ČTS Leoš Fiala, Ing.

Více

Českomoravský fotbalový svaz Diskařská 100 P.O. Box 11 160 17 Praha 6 - Strahov

Českomoravský fotbalový svaz Diskařská 100 P.O. Box 11 160 17 Praha 6 - Strahov Českomoravský fotbalový svaz Diskařská 100 P.O. Box 11 160 17 Praha 6 - Strahov internet: www.fotbal.cz - sekce Grassroots e-mail: mestek@fotbal.cz, blazej@fotbal.cz tel: 233 029 111 fax: 233 353 107 3.

Více

METODIKA PRO ZAVEDENÍ TURNAJE DO OFICIÁLNÍHO ŽEBŘÍČKU

METODIKA PRO ZAVEDENÍ TURNAJE DO OFICIÁLNÍHO ŽEBŘÍČKU METODIKA PRO ZAVEDENÍ TURNAJE DO OFICIÁLNÍHO ŽEBŘÍČKU ČESKÉHO SNOOKERU OBSAH Podmínky pro zavedení turnaje do žebříčku... 2 Postup pro zavedení turnaje do žebříčku... 2 Propozice turnaje... 2 Povinné odstavce...

Více

SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101. pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu V. ROČNÍK

SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101. pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu V. ROČNÍK SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101 pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu V. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO TURNAJE kategorie U11 2. - 3. 10. 2010 Turnaj se bude konat

Více

BBO klasické měsíční turnaje v roce 2016 propozice

BBO klasické měsíční turnaje v roce 2016 propozice BBO klasické měsíční turnaje v roce 2016 propozice (nově atraktivnější herní systém a pravidelné střídání mazacích modelů) Místo konání: Best Bowling Zličín Termíny: 13.1., 10.2., 9.3., 13.4., 11.5., 8.6.,

Více

HC BULDOCI NERATOVICE

HC BULDOCI NERATOVICE HC BULDOCI NERATOVICE LEDNÍ HOKEJ Krajská soutěž mužů HC Buldoci Neratovice vs TJ Spartak Příbram 31.10.2015 18:30 Partneři hokejového týmu: KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ Vážení příznivci neratovického ledního hokeje,

Více

Spolek tenisová rodina byl založen za účelem dalšího rozvoje tenisových soutěží pro neregistrované rekreační tenisty a tenistky.

Spolek tenisová rodina byl založen za účelem dalšího rozvoje tenisových soutěží pro neregistrované rekreační tenisty a tenistky. Spolek tenisová rodina byl založen za účelem dalšího rozvoje tenisových soutěží pro neregistrované rekreační tenisty a tenistky. Tenisové soutěže, které vznikly již v roce 2012 v tenisovém areálu na Slovance

Více

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2013 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2013. Štěpánkovické

Více

36. YONEX CZECH INTERNATIONAL SOUČÁST INTERNATIONAL SERIES ZAŘAZENÝ DO OLYMPIJSKÉ KVALIFIKACE 2007/2008 BRNO 20. ZÁŘÍ 23.

36. YONEX CZECH INTERNATIONAL SOUČÁST INTERNATIONAL SERIES ZAŘAZENÝ DO OLYMPIJSKÉ KVALIFIKACE 2007/2008 BRNO 20. ZÁŘÍ 23. ORGANIZÁTOR: POŘADATEL: MÍSTO KONÁNÍ: 36. YONEX CZECH INTERNATIONAL SOUČÁST INTERNATIONAL SERIES ZAŘAZENÝ DO OLYMPIJSKÉ KVALIFIKACE 2007/2008 BRNO 20. ZÁŘÍ 23. ZÁŘÍ 2007 ČESKÝ BADMINTONOVÝ SVAZ ZÁTOPKOVA

Více

CZECH. Mezinárodní šipkový turnaj WDF jako kategorie 3 a BDO kategorie C. Sportovní centrum TJ Bohemians - hala Hagibor, Izraelská 6, Praha 10

CZECH. Mezinárodní šipkový turnaj WDF jako kategorie 3 a BDO kategorie C. Sportovní centrum TJ Bohemians - hala Hagibor, Izraelská 6, Praha 10 ČESKÁ ŠIPKOVÁ ORGANIZACE ŘÁDNÝ ČLEN WORLD DARTS FEDERATION (WDF) WORLD WORLD DARTS FEDERATION 14. CZECH OPEN Mezinárodní šipkový turnaj WDF jako kategorie 3 a BDO kategorie C Pátek 31. října 2008 Smíšené

Více

Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období 2015 2016

Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období 2015 2016 Středočeský krajský volejbalový svaz http://stc.cvf.cz e-mail: stc-vol@seznam.cz Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období 2015 2016 modrý, červený a žlutý volejbal chlapců, dívek a

Více

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2014 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2014. Štěpánkovické

Více

6. Přihlášky a odhlášky:

6. Přihlášky a odhlášky: Středočeský svaz stolního tenisu vypisuje Středočeskou Open Tour mládeže a juniorů ve stolním tenise 2015-2016 1. Řídící orgán: Soutěž řídí Středočeský svaz stolního tenisu (STSST) prostřednictvím své

Více

CZECH OPEN 15. ČESKÁ ŠIPKOVÁ ORGANIZACE. Vítězové soutěží jednotlivců budou pozváni na Winmau World Masters 2009.

CZECH OPEN 15. ČESKÁ ŠIPKOVÁ ORGANIZACE. Vítězové soutěží jednotlivců budou pozváni na Winmau World Masters 2009. ČESKÁ ŠIPKOVÁ ORGANIZACE ŘÁDNÝ ČLEN WORLD DARTS FEDERATION (WDF) WORLD WORLD DARTS FEDERATION 15. CZECH Mezinárodní šipkový turnaj OPEN WDF kategorie 3, BDO kategorie B, Zuiderduin Masters Pátek 6. listopadu

Více

Systém soutěží a klasifikační řád ČASQ. sezóna 2010-11

Systém soutěží a klasifikační řád ČASQ. sezóna 2010-11 Systém soutěží a klasifikační řád ČASQ sezóna 2010-11 1. SOUTĚŽE JEDNOTLIVCŮ 1A. SOUTĚŽE DOSPĚLÝCH SOUTĚŽE MUŽŮ SOUTĚŽE ŽEN 1B. SOUTĚŽE MASTERS 1C. SOUTĚŽE VE ČTYŘHŘE 1D. SOUTĚŽE JUNIORŮ 2.SOUTĚŽE DRUŽSTEV

Více

Golf, sport, který spojuje

Golf, sport, který spojuje GAAN GOLF TOUR 2012 Golf, sport, který spojuje 2012 Existuje-li představa o ušlechtilém sportu, vždy gentlemanském, čestném a za všech okolností zábavném, je jím nepochybně golf. Lidé, kteří se aktivně

Více

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a NIKE Premier Cup 2013 Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a Generální partner: NIKE Organizátoři: NIKE, FAČR, Slovenský fotbalový svaz, SPORT INVEST Marketing,

Více

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín CELOSTÁTNÍ LIGA V SÁLOVÉM FOTBALU - FUTSALU 1. utkání čtvrtfinále play off Sobota 9. února 2013 Sportovní centrum Radostova v Luhačovicích SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín Rozhodčí : Uhlár Ivo

Více

Yauwais Cup 2013. Tisková zpráva k vícebojařskému turnaji v kolektivních sportech. Obsah: Část A obecné informace. Část B představení týmů a los

Yauwais Cup 2013. Tisková zpráva k vícebojařskému turnaji v kolektivních sportech. Obsah: Část A obecné informace. Část B představení týmů a los Tisková zpráva k vícebojařskému turnaji v kolektivních sportech Yauwais Cup 2013 Obsah: Část A obecné informace Část B představení týmů a los Část C rozpis a časový harmonogram Část A - obecné informace:

Více

Medvídek Teddy barvy a tvary

Medvídek Teddy barvy a tvary CZ Habermaaß-hra 5878 Moje první hra Medvídek Teddy barvy a tvary Moje první hra Medvídek Teddy barvy a tvary První umísťovací hra pro 1 až 4 malé medvídky od 2 let. Autor: Christiane Hüpper Ilustrace:

Více

Golden Tour Pardubice 2014

Golden Tour Pardubice 2014 2014 spojte příjemné s užitečným udělejte něco pro své zaměstnance zviditelněte svou společnost dejte vzniknout novým obchodním kontaktům zapojte se do nejvýznamnějšího projektu svého druhu ve střední

Více

Ví tkovice Golden Tour Ostrava 2014

Ví tkovice Golden Tour Ostrava 2014 Ví tkovice Golden Tour Ostrava 2014 spojte příjemné s užitečným udělejte něco pro své zaměstnance zviditelněte svou společnost dejte vzniknout novým obchodním kontaktům zapojte se do nejvýznamnějšího projektu

Více

WORLD Èâm Úãd åyçî êãþä Þ ØÝáÖåØÞ Ùmëàî ÏÖÝ mëöøm éêçãöß ÚÙãäéáÞëØÞ âê Þ Úãî êãþä Þ èúâþā ãyáú ā ãyáú ÅYçî âê Þ Úãî ËmØÚ ÞãÛäçâÖØm ãö ãú ä

WORLD Èâm Úãd åyçî êãþä Þ ØÝáÖåØÞ Ùmëàî ÏÖÝ mëöøm éêçãöß ÚÙãäéáÞëØÞ âê Þ Úãî êãþä Þ èúâþā ãyáú ā ãyáú ÅYçî âê Þ Úãî ËmØÚ ÞãÛäçâÖØm ãö ãú ä WORLD DARTS FEDERATION WORLD 16. CZECH OPEN V ŠIPKÁCH 2010 Bodováno WDF kategorie 2, BDO kategorie B, žebříček pro Zuiderduin Masters, žebříčky IDPA Foundation & Academy Jménem České šipkové organizace

Více

Český tenisový svaz. 1. Pravidla pro kategorie MINITENIS a BABYTENIS. 2. Soutěžní řád pro kategorie MINITENIS a BABYTENIS

Český tenisový svaz. 1. Pravidla pro kategorie MINITENIS a BABYTENIS. 2. Soutěžní řád pro kategorie MINITENIS a BABYTENIS Český tenisový svaz 1. Pravidla pro kategorie MINITENIS a BABYTENIS 1.1. Pravidla minitenisu 1.2. Pravidla babytenisu 2. Soutěžní řád pro kategorie MINITENIS a BABYTENIS 2.1. Společná ustanovení pro soutěže

Více

7:00 8:30 Registrace hráčů u hostesek v restauraci GC Mstětice 7:15 8:30 Snídaně formou bufetového stolu v prostorách restaurace a příprava na hru

7:00 8:30 Registrace hráčů u hostesek v restauraci GC Mstětice 7:15 8:30 Snídaně formou bufetového stolu v prostorách restaurace a příprava na hru Středoškolský pohár 2012 GC Mstětice 10.5. 2012 Organizační pokyny Program dne: Příjezd na hřiště 7:00 8:30 Registrace hráčů u hostesek v restauraci GC Mstětice 7:15 8:30 Snídaně formou bufetového stolu

Více

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015 Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015 Termín: sobota 20.6.2015 Místo konání: Účastníci: fotbalové hřiště TJ Sokol Podlesí TJ Sokol Podlesí FC Lhota u Vsetína TJ Sokol Hošťálková

Více

c) body jsou přiznány za získané umístění v hracím plánu, skreč má pro postup hráče na hracím plánu hodnotu vítězství.

c) body jsou přiznány za získané umístění v hracím plánu, skreč má pro postup hráče na hracím plánu hodnotu vítězství. SOUTĚŽNÍ ŘÁD SENIORSKÉHO TENISU Článek 1 Soutěžní řád stanoví organizaci a řízení seniorských tenisových soutěží hraných na území České republiky (dále jen ČR), včetně mezinárodních, pokud pro ně neplatí

Více

TENISKA. Tenisová škola MICHALA JUDY

TENISKA. Tenisová škola MICHALA JUDY Číslo 8 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY Zas je tu jaro, je tu,lidí šílí zpívá Lucie Bílá v jedné ze svých písniček. Letos by se určitě dalo říct,že opravdu všichni šílí radostí,že konečně

Více

PROPOZICE. České Amatérské Bowlingové Ligy ABL

PROPOZICE. České Amatérské Bowlingové Ligy ABL PROPOZICE České Amatérské Bowlingové Ligy ABL 10.ročník jaro 2009 1. Pořadatel soutěže SILVER LANE PRODUCTION s.r.o. Cukrovarnická 30, 162 00 Praha 6 Ořechovka Tel : 608-862698, E-mail : info@bowlingweb.cz

Více

2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ

2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ 2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ pod patronací starosty městské části Praha 9 - Satalice SPARŤANKA CUP (pro hráčky narozené po 01.01.1998) Úvodní slovo Váţení sportovní přátelé, vítáme Vás na druhém ročníku

Více

4. kolo 10. ledna 2016. 5. kolo 21. února 2016

4. kolo 10. ledna 2016. 5. kolo 21. února 2016 Středočeský krajský volejbalový svaz ČVS - STK Příloha č. 1 k Rozpisu krajského přeboru mládeže Praha 23. června 2015 R o z l o s o v á n í krajského přeboru mládeže ve volejbale v sezóně 2015-2016 aktualizováno

Více

Rozpis PPL CUP- MČR jednotlivců mužů a žen 2015. www.cztenis.cz/mcr/ A.Všeobecná ustanovení. 1.Řídící orgán STK ČTS

Rozpis PPL CUP- MČR jednotlivců mužů a žen 2015. www.cztenis.cz/mcr/ A.Všeobecná ustanovení. 1.Řídící orgán STK ČTS Rozpis PPL CUP- MČR jednotlivců mužů a žen 2015 www.cztenis.cz/mcr/ A.Všeobecná ustanovení 1.Řídící orgán STK ČTS Ing.Leoš Fiala,Štvanice 38,170 00 Praha 7 Tel.:222333418 m.777922395 e- mail:leos.fiala

Více

PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha 30. kolo Gambrinus ligy FC Vysočina Jihlava SK Slavia Praha 1.6. 2013, Stadion Jihlava 17:00 Rozhodčí: Jan Kalenda - Tomáš Kovařík,

Více

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé,

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé, Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012 Vážení fotbaloví přátelé, dovolte mi vás jménem fotbalového klubu FK Ústí nad Labem a.s. pozvat na další setkání série turnajů Partners Cup, kde hlavní cenou bude opět

Více

HVĚZDNÁ ŠKOLA BEACHE

HVĚZDNÁ ŠKOLA BEACHE HVĚZDNÁ ŠKOLA BEACHE KDO JSME? United Sport Partners s.r.o. je společnost zabývající se sportovním marketingem se zaměřením na beachvolejbal - na trhu jsme od r. 2005 - spolupracujeme s mezinárodní, evropskou

Více

Dlouhodobé soutěže v Orlu

Dlouhodobé soutěže v Orlu Dlouhodobé soutěže v Orlu Tělovýchovná rada Orla chystá od podzimu 2008 rozšíření nabídky dlouhodobých soutěží v Orlu. Zasíláme vám nyní několik základních informací a prosíme o vyplnění přihlášky, pokud

Více

Mistrovství ČR mládeže jednotlivců 2013 ROZPIS SOUTĚŽE

Mistrovství ČR mládeže jednotlivců 2013 ROZPIS SOUTĚŽE A. Všeobecná ustanovení Mistrovství ČR mládeže jednotlivců 2013 ROZPIS SOUTĚŽE 1. Řídící orgán Sportovně technický úsek sekretariátu ČTS Leoš Fiala Štvanice 38, 170 00 Praha 7 tel. 222 333 417, mobil 777

Více

Talířová na Nížkově 35. ročník

Talířová na Nížkově 35. ročník Talířová na Nížkově 35. ročník Termín konání: 19. září 2015 Hrací louka u rybníka (jako minulý rok) Časový harmonogram: Termín konání: 19. září 2015 Příjezd: většina přijede již 18. září večer Začátek

Více

Pravidla Havlovické tenisové ligy

Pravidla Havlovické tenisové ligy Pravidla Havlovické tenisové ligy Termín Jarní ligy: 27.3 24. 6. 2015 Termín Podzimní ligy: 1. Základní ustanovení 1.1 Pořadatelem Havlovická Tenisová liga je TJ Sokol Havlovice, o.s, IČO: 13586424, DIČ:CZ13586424.

Více

Florbalový turnaj. Malý projekt. Rybák Luděk. Rok 2009/10. Fakulta textilní Technická univerzita v Liberci Stránka 1

Florbalový turnaj. Malý projekt. Rybák Luděk. Rok 2009/10. Fakulta textilní Technická univerzita v Liberci Stránka 1 Florbalový turnaj Malý projekt Rybák Luděk Rok 2009/10 Fakulta textilní Technická univerzita v Liberci Stránka 1 Obsah Úvod...3 Popis projektu...3 Cíle projektu...3 Strom cílů...4 Časový harmonogram...5

Více

V Ř E S K O V Á K únor 2007

V Ř E S K O V Á K únor 2007 V Ř E S K O V Á K únor 2007 Úvodní slovo Vážení spoluobčané, s blížícím se jarem vás opět vyzývám, abyste nepálili odpad na svých zahradách. Co se týká dřevního odpadu z prořezání stromů, opět nabízíme

Více

SPORTOVNÍ AREÁL ČZU PRAHA

SPORTOVNÍ AREÁL ČZU PRAHA SPORTOVNÍ AREÁL ČZU PRAHA 17. 5. 2012 Sportovní hry zaměstnanců ČZU v Praze. Termín: čtvrtek 17. května 2012 Místo: sportovní areál ČZU v Praze Suchdole Garant akce: Prof.Ing. Jiří Balík, CSc., rektor

Více

PROPOZICE KUTNOHORSKÉ BOWLINGOVÉ LIGY 2014-2015

PROPOZICE KUTNOHORSKÉ BOWLINGOVÉ LIGY 2014-2015 PROPOZICE KUTNOHORSKÉ BOWLINGOVÉ LIGY 2014-2015 Vypisovatel KHBL: Vedoucí KHBL: Bowling a Pizzerie Kutná Hora Hrnčířská 235, 284 01 +420 327 511 848 www.bowlingkutnahora.cz Petr Mráček +420 602 549 946

Více

O pohár starosty města Modřice

O pohár starosty města Modřice Pozvánka na XIV. ročník mezinárodního turnaje mladších žáků (roč. 2002) O pohár starosty města Modřice srpna 2014 na hřišti v Modřicích www.turnaj-modrice.cz POZVÁNKA Organizační výbor zve všechny hráče,

Více

PROPOZICE TURNAJE Ještědská série

PROPOZICE TURNAJE Ještědská série PROPOZICE TURNAJE Ještědská série 1. Platnost předpisů a řádů Ještědská serie se řídí: a) propozicemi turnaje b) základní pravidla hry vydané Českomoravskou bowlingovou asociací c) turnaj je zařazen do

Více

FloorballGames 2013 PROPOZICE AKCE

FloorballGames 2013 PROPOZICE AKCE FloorballGames 2013 PROPOZICE AKCE ZÁKLADNÍ INFO Pro pravidelné účastníky nemusíme představovat - jedná se o tradiční florbalové posezónní setkání florbalistů v České Lípě s řadou doprovodných akcí a jedinečnou

Více

XI. turnaj zdravotníků v malé kopané Sobota, 10. září 2005

XI. turnaj zdravotníků v malé kopané Sobota, 10. září 2005 XI. turnaj zdravotníků v malé kopané Sobota, 10. září 2005 Memoriál Jaroslava Valenty a Tomáše Poláčka Místo konání: SK Dynamo ZČE Plzeň Pořádají: Společnosti skupiny B. Braun Ú V O D N Í S L O V O Vážení

Více

SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101. pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu IV. ROČNÍK

SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101. pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu IV. ROČNÍK SKB Český Krumlov Chvalšinská 111, P.O.BOX 94, Český Krumlov 38101 pořádá z pověření STK Českého badmintonového svazu IV. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO TURNAJE kategorie U11 24. - 25. 10. 2009 Turnaj je pořádán

Více

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna X. ročník středa 17.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam

Více

NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS. Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky.

NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS. Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky. NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky. MINITENISOVÁ ŠKOLIČKA V našem tenisovém oddíle již šestým rokem funguje

Více

Číslo 10 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY

Číslo 10 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY Číslo 10 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY Jarní část tenisové sezóny je v plném proudu a ke slovu přišly soutěže družstev. Bývaly časy, kdy jsem se na tuto část tenisové sezóny velmi těšil.

Více

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002)

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci nedokázali na jaře vylepšit své postavení z podzimu tabulky a zůstali na jedenáctém místě tabulky, když jaro mělo skoro stejný průběh jako podzim, dokážeme

Více

A. Všeobecná ustanovení

A. Všeobecná ustanovení A. Všeobecná ustanovení 1. Pořadatel kvalifikace: ONDRÁŠOVKA a.s., FAČR, SKFS Petr Lacina manažer sportovních projektů Telefon: 725 800 114 e-mail: ondrasovkalacina@seznam.cz, ondrasovkalacina@email.cz

Více

BAREVNÝ SPORTOVNÍ TÝDEN

BAREVNÝ SPORTOVNÍ TÝDEN NESTŮJ! POJĎ SE PŘIDAT, MÁŠ PRÁVO MÍT KAMARÁDY! Základní školy v Děčíně: ZŠ Školní, ZŠ Dr. Miroslava Tyrše a ZŠ Vojanova spolu s Domem dětí a mládeže Teplická, Děčín IV Okresní radou AŠSK Děčín, BK Děčín

Více

Vážení sportovní přátelé, dovolte abychom Vás srdečně pozvali na mezinárodní hokejový turnaj žáků KOMETA CUP 2011 v kategoriích:

Vážení sportovní přátelé, dovolte abychom Vás srdečně pozvali na mezinárodní hokejový turnaj žáků KOMETA CUP 2011 v kategoriích: Bantam 1998 25. 28. 8. 2011 Mezinárodní hokejový turnaj žáků Peewee 2000 1. 4. 9. 2011 Turnaj se koná pod záštitou primátora města Brna. Vážení sportovní přátelé, dovolte abychom Vás srdečně pozvali na

Více

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota 10. 11. 2012 Výkop: 10:15h

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota 10. 11. 2012 Výkop: 10:15h www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE - FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota 10. 11. 2012 Výkop: 10:15h Sezóna: 2012/2013 Soutěž: divize B Kolo: 14 Rozhodčí: Šmakal, Kubr, Teuber Delegát:

Více

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009 MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL pořádá Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009 MFH Ostrava-Vítkovice 1. Všeobecná ustanovení 1.1 Pořádající

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, Vážení sportovní přátelé, rád bych Vás přivítal u nás v Hradci Králové, již na 7. ročníku mezinárodního turnaje starších a mladších žáků v kopané O pohár primátora města Hradce Králové, který se koná každoročně

Více

Fotbalový turnaj na Kladně

Fotbalový turnaj na Kladně Fotbalový turnaj pro ročník 2006 a mladší Fotbalový turnaj na Kladně ------------------------------------------------------------------------------------ SK Kladno Dívejme se na naše děti a pojďme si to

Více

Představení Seznam.cz Abaku ligy Jak děti tráví čas s počítačem a internetem?

Představení Seznam.cz Abaku ligy Jak děti tráví čas s počítačem a internetem? Představení Seznam.cz Abaku ligy Jak děti tráví čas s počítačem a internetem? Michal Vodák, marketingový ředitel Seznam.cz Tomáš Zatloukal, ředitel odboru vzdělávání MŠMT Vlastimil Lisse, ředitel ZŠ a

Více

V. ROČNÍK INTERNACIONÁLNÍHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ

V. ROČNÍK INTERNACIONÁLNÍHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ V. ROČNÍK INTERNACIONÁLNÍHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ Organizátor: Termín: 11. 07. 2015 od 9:30 do cca 16:00 Místo: Domácí hřiště TJ Ďáblice. Kokořínská 400/34, 182 00, Praha 8, Ďáblice Partneři: 1. SOUTĚŽNÍ

Více

VÝKONNÝ VÝBOR ČESKÉ RUGBYOVÉ UNIE

VÝKONNÝ VÝBOR ČESKÉ RUGBYOVÉ UNIE VÝKONNÝ VÝBOR ČESKÉ RUGBYOVÉ UNIE Zápis č. 4/2015 z jednání VV dne 18. 3. 2015 Místo jednání: Praha, Kancelář JIMI CZ a.s., Účastníci: Výkonný výbor - David Frydrych (DF), Jiří Vinter (JV) Sportovní ředitel

Více

Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010

Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010 Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010 Výkonný výbor ČSLH Komise mládeže ČSLH Trenérsko-metodická komise ČSLH Reprezentační komise ČSLH Zpracovali: Milan Vacke a ing. Jaromír Jindřich Analýza

Více

Královéhradecký krajský kuželkářský svaz

Královéhradecký krajský kuželkářský svaz ROZPIS MISTROVSTVÍ KKKS 2006 JEDNOTLIVCŮ Královéhradecký krajský kuželkářský svaz Předseda STK VV KKKS Jaroslav Dyntera Kategorie: Místo konání: Muži Hořice Datum: 29. duben 2006 Všeobecná ustanovení 1.

Více

Dlouhodobé soutěže v ORLU

Dlouhodobé soutěže v ORLU Dlouhodobé soutěže v ORLU PING PONG - MALÁ KOPANÁ - NOHEJBAL Tělovýchovná rada Orla chystá od podzimu 2009 rozšíření nabídky dlouhodobých soutěží v Orlu. Zasíláme vám nyní několik základních informací

Více

Plány na rok 2013. OK Dobříš

Plány na rok 2013. OK Dobříš Plány na rok 2013 OK Dobříš Rozdělení dětí do skupin Zelenáči Žluťásci Červená elitní skupina Dotazy, omluvy aj. ke svému dítěti řešte nejlépe přímo s jeho trenérem/kou Zelenáči Začátečníci Předškolní,

Více

Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých: IV.liga

Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých: IV.liga Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých: IV.liga IV. liga JM oblasti 2014/2015 Hraje se podle posledního vydání pravidel badmintonu s výjimkou ustanovení tohoto rozpisu podle sportovních dokumentů

Více

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů)

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) Propozice Sportovní klub Benešov ve spolupráci s S trio Benešov a S centrum Benešov pořádají mládežnické turnaje v minikopané přípravek na UMT 4. generace Benešov S centrum

Více

Stanovy SFL - Small Floorball League

Stanovy SFL - Small Floorball League SFL - Small Floorball League Stanovy SFL - Small Floorball League I. Základní ustanovení 1. Small floorball league ( SFL ) je amatérská soutěž určená pro vyplnění volného času, hraná dle pravidel Čfbu

Více