Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice"

Transkript

1

2 Úvodní slovo. Zdravím všechny členy a členky tenisové rodiny v areálu U Ploučnice Dnešní zpravodaj Vám přináší jako vždy spoustu nových informací. Dozvíte se o výsledcích naší společné schůzky s nájemcem areálu v České Lípě s Martinem Muzikantem. V sobotu jsem v Mimoni na žádost správce areálu U Ploučnice Vency Semeráda organizoval deblový turnaj. I z této akce se dozvíte velmi zajímavé informace. Nezapomněl jsem na žádnou soutěž, pokud se v ní odehrály nové události. Závěr zpravodaje naznačuje další konkrétní kroky v budoucí organizaci našich soutěží. Závěrečný komentář pak vysvětluje, kam až bychom mohli naše soutěže v krátké době posunout. Přeji Vám všem co nejlepší čtení a prohlížení zpravodaje a ať se Vám čte co nejlíp! Ať se Vám všem daří co nejvíc!

3

4 Kosmetika LF Lenka Fleklová

5 Tip soutěže Název soutěže Hra základní skupiny Termín soutěže play off hlavní Ploučka cup - muži dvouhra výkonnostní Forrest cup - muži dvouhra elitní Turnaj Borců - muži dvouhra Pronájem kurtů na soutěžní mače 100,- Kč/1 hodina hlavní Ploučka cup - ženy dvouhra výkonnostní Ladies cup - ženy dvouhra elitní Turnaj Mistryň dvouhra Startovné na jednodenní turnaje 200,- Kč/1 osoba kolo osmifinále dlouhodobá Lípa cup týmová soutěž čtvrtfinále semifinále finále

6 Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Frajers cup - dvouhra - muži vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné 200,- Kč/1 osoba Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 sobota turnaj základní série neděle turnaj základní série Září 2015 neděle finálový turnaj jarní a letní sezóny Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Ploučka cup - čtyřhra - muži vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné 200,- Kč/1 osoba Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 neděle turnaj základní série Září 2015 sobota turnaj základní série neděle finálový turnaj jarní a letní sezóny Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Smíšenka cup - smíšené páry vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné Kč/1 osoba Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 sobota turnaj základní série Září 2015 neděle turnaj základní série neděle finálový turnaj jarní a letní sezóny Termíny pro jednodenní turnaje - jaro a léto areál U Ploučnice v České Lípě. Ploučka cup - čtyřhra ženy vždy od 9:00 16:00 hodin 4 kurty. Startovné 200,- Kč/1 osoba. Kalendářní měsíc den v týdnu datum turnaje Poznámka Srpen 2015 neděle turnaj ženské čtyřhry Září 2015 sobota turnaj ženské čtyřhry

7 Datum Časové rozmezí Turnaj Uzávěrka přihlášek Sobota :00 16:00 Frajers cup Dvouhra - muži Středa Neděle :00 16:00 Ploučka cup Čtyřhra - ženy Čtvrtek Neděle :00 16:00 Ploučka cup Čtyřhra - muži Čtvrtek Sobota :00 16:00 Smíšenka cup Smíšená čtyřhra Středa Neděle :00 16:00 Frajers cup Dvouhra - muži Čtvrtek Jednotné startovné na všechny jednodenní turnaje: 200,- Kč/1 osoba. Platí se v recepci areálu před zahájením účasti na turnaji.

8

9

10 Důležité informace na úvod zpravodaje. V turnaji Mistryň odstoupila pro zranění kolena hráčka Alena Soukupová. Každé zranění je mrzuté, zvláště takové, které Vás vyřadí na delší dobu ze hry. Alena velmi poctivě hrála všechny soutěžní mače. Některé vyhrála i ve 3 setech. Ze soutěže Ploučka cup dvouhra ženy se dokázala probojovat na Turnaj Mistryň. Pak se ale Ála nešťastně zranila a do finálového turnaje tak nemůže nastoupit. Aleně Soukupové budeme všichni určitě přát, aby se jí poraněné koleno brzy zahojilo a Ála se mohla do našich soutěží ještě do konce jarní a letní sezóny zapojit svou účastí v jednodenních turnajích. V sobotu jsem v roli organizátora řídil turnaj rekreačních tenistů a tenistek ve čtyřhře. Turnaj v Mimoni probíhal podobně jako u nás v pohodové a přátelské atmosféře. Jen pravidla byla trochu jiná. Některé dvojice v průběhu turnaje měnily svá složení. Turnaj se hrál jen pro radost a o pro zábavu, nikoliv o poháry, případně medaile a body do žebříčku. Přesto se mi podařilo turnaj jak rozjet, tak dokončit a vyhlásit jeho vítěze. Byla to pro mě zcela nová a velmi pozitivní zkušenost. Areál v Mimoni je velmi pěkný. Kvalita 3 antukových kurtů byla velmi dobrá. V areálu je k dispozici také zeď a venkovní terasa. Areál je celkově velmi prostorný, obklopený stromy. Důležité ale je, že vedení areálu v Mimoni projevilo zájem o další spolupráci s námi. Díky tomu můžeme v areálu v Mimoni pořádat naše soutěže v termínech, které budeme sami chtít a nebudeme tak muset čekat jen na termíny, které nám dá k dispozici SK Matchball pro pořádání našich turnajů. Více podrobností na dalších stránkách zpravodaje.

11 Konečné pořadí turnaje - Mimoň cup - sobota DZRT - deblový žebříček rekreačních tenistů - Mimoň Pořadí Jména páru Zápasy Výhry Prohry Sety Gamy Body Skupina Play off Celkem - DZRT 1. Horáček - Stříž :0 36: Drahota - Židlický :4 25: Průša - Hanka :2 37: Michálek - Foubík :2 28: Motl - Bukovec :1 20: Haiko - Tomáš :2 21: Kváš - Slavík :2 16: Bydža - Jitka :3 17: Jana - Jarda :3 11: Kratochvíl - Konopiský :3 13: Hykš - Bretová :4 10: Táta - syn 4 (1x skreč) 0 4 0:4 3:

12 Informace ze schůzky s Martinem Muzikantem. Ve čtvrtek proběhla moje schůzka s Martinem Muzikantem ohledně další naší vzájemné spolupráce na rozvoji všech našich soutěží po jednotným názvem Tenisová rodina v České Lípě. Jednotlivé body ze schůzky Vám přináším v dnešním vydání zpravodaje. 1. Můj dotaz na výměnu koberců v hale pro zimní turnaje. Výměna všech 3 koberců v hale včetně práce vychází na cca ,- Kč. Není to vůbec levná záležitost. Hala i celý areál je majetkem města Česká Lípa. Pouze majitel se tak musí rozhodnout, jestli tuto investici zařídí. Stav koberců se stále zhoršuje. Zkusíme tedy apelovat na město Česká Lípa prostřednictvím Výboru pro sport, aby zajistilo výměnu koberců. V případě, že se koberce v hale rozpadnou tak, že nebude na nich možné hrát, přijde město o pravidelné a nemalé měsíční částky. Pokusíme se v tomto směru podniknout co se dá. Výsledek záleží jen na ochotě a zdravém rozumu lidí, kteří mají možnost výměnu koberců v hale zajistit. 2. Zhodnocení naší dosavadní vzájemné spolupráce. Oba jsme se shodli, že mezi námi nejsou žádné komunikační ani jiné problémy. Dosavadní vzájemná spolupráce byla z obou stran hodnocená velmi dobře s tím, že naše společné úsilí o co nejlepší vnímání tenisového areálu mezi hráči a hráčkami bude pokračovat. Naše soutěže byly hodnoceny velmi kladně a mají velký, nejen ekonomický přínos pro celý tenisový areál. Je dobře, že se v areálu U Ploučnice naše soutěže zavedly. Nemají s námi žádné problémy, naopak, jsou rádi, že se v areálu pravidelně scházíme.

13 Informace ze schůzky s Martinem Muzikantem. 3. Termínová listina pro zimní halové turnaje sezóna 2015/16. Termínová listina pro zimní halové turnaje se bude připravovat v polovině září Nejprve se do kalendáře akcí zapíšou turnaje v závodním tenisu. Po té dostaneme příležitost doplnit si svoje vlastní termíny pro naše zimní halové turnaje. Co bylo dále diskutováno je termín pro Vánoční turnaj. V loňském roce jsme pořádali vánoční turnaj ve dvouhře mužů Frajers cup. Martin navrhoval pro rok 2015 udělat v tomto termínu smíšenku. Z důvodu zjištění zájmu o možnou smíšenku v termínu budu rozesílat samostatný anketní lístek. Pokud bude mezi Vámi dostatečný zájem o smíšenku v uvedeném termínu, zapíšeme jí do termínovky na zimu a vánočního Frajera ve dvouhře mužů uděláme o pár dní později. 4. Závěrečný večírek sobota v 17:00 hodin. Závěrečný večírek u příležitosti předávání cen pro hráče a hráčky v dlouhodobých soutěžích pořádáme již 4. rokem. Večírek je zároveň příležitostí na setkání všech hráčů a hráček ve všech našich soutěžích. Program večírku zveřejníme v příštím vydání zpravodaje v úterý Martin navrhl, že nám na večírek připraví pro nás všechny speciální občerstvení ve formě buď švédských stolů nebo obložených mís. Každý účastník večírku by za toto občerstvení zaplatil 150,- Kč /1 osoba. Nápoje si pak všichni účastníci večírku uhradí sami za sebe. Otázka týkající se zajištění občerstvení na závěrečném večírku bude součástí žádosti o potvrzení Vaší účasti.

14 Informace ze schůzky s Martinem Muzikantem. 5. Založení neziskové organizace pod názvem Tenisová rodina v České Lípě. Náš úmysl založit neziskovou organizaci za účelem podpory dalšího rozvoje našich soutěží je Martinem vnímáno velmi kladně. Nezisková organizace nám umožní především daleko lépe shánět sponzory pro všechny naše soutěže. Martin i my máme velký zájem na pokračování naší vzájemné spolupráce i v dalších letech. Naše neziskovka nám k tomu může jen pomoci. Návrh stanov na založení neziskovky je již hotový. Následovat budou další kroky. 6. Zjednodušení naší nástěnky upoutávky pro jednodenní turnaje. Vzhledem k tomu, že ne všechny turnaje v jarní a letní sezóně se nám daří naplnit dostatečným počtem hráčů a hráček, vznesl jsem dotaz, zda bychom nemohli vylepovat upoutávky na jednotlivé turnaje do výloh v areálu. Martinova odpověď byla zamítavá. Upoutávky ve výlohách nemají takový efekt, jak jsme se domnívali. Daleko lépe fungují maily, SMS nebo osobní setkání. Doporučil nám zjednodušit naší nástěnku v areálu. Místo seznamu turnajů vyvěsit přímo upoutávky na daný turnaj tak, aby byly již z recepce dobře viditelné. Připravil jsem tedy několik samostatných upoutávek, které již visí v areálu na naší nástěnce. Z průběhu schůzky je to vše. S Martinem jsme se shodli, že musíme být oba trpěliví co se týká dalšího rozvoje našich soutěží. Počet hráčů a hráček v našich soutěžích stále roste. Je potřeba dát čas všem hráčům a hráčkám na to, aby se dřív nebo později přidali do našich soutěží a přišli na to, že naše soutěže jim umožňují jak růst jejich tenisové výkonnosti, tak možnost na získání nových přátel.

15 S velkým předstihem oznamuji všem hráčům a hráčkám datum a čas konání závěrečného večírku, který zakončí jarní a letní sezónu 2015 v areálu U Ploučnice. Na večírku se budou předávat všechny poháry a věcné ceny všem hráčům a hráčkám ve všech dlouhodobých soutěžích včetně týmové soutěže Lípa cup. Přesný program závěrečného večírku bude upřesněn po dohodě s nájemcem areálu Martinem Muzikantem. Datum konání večírku Vám všem oznamuji již nyní, abyste si ve velkém předstihu zajistili pro tento večírek svůj volný čas. Večírek je určený nejen pro úspěšné hráče, hráčky a týmy, ale také pro všechny ostatní členy a členky naší velké tenisové rodiny. Večírek je vždy o pohodě a pomáhá utužovat a stmelovat naší velkou tenisovou partu tenisovou rodinu.

16 Program závěrečného večírku sobota od 17:00 hodin v areálu U Ploučnice 1. Stručný úvod - přivítání všech přítomných členů a členek naší tenisové rodiny. 2. Krátké představení způsobu vyhlášení a předávání cen. 3. Zahájení vyhlášení výsledků dlouhodobých soutěží v pořadí 1. ženy, 2. muži. Pořadí vyhlašovaných soutěží - ženy: 1. Ploučka cup - dvouhra - ženy 2. Ladies cup - dvouhra - ženy 3. Turnaj Mistryň - dvouhra - ženy Pořadí vyhlašovaných soutěží - muži: 1. Ploučka cup - dvouhra - muži 2. Forrest cup - dvouhra - muži 3. Turnaj Borců - dvouhra - muži 4. Týmová soutěž - Lípa cup Vyhlašování konečného pořadí všech žebříčků: 1. Žebříček týmů - týmová soutěž Lípa cup 2. Žebříček Frajerů - dvouhra - muži 3. Žebříček DZRT - smíšené páry 4. Žebříček DZRT - čtyřhra - muži 5. Žebříček ZRT - dvouhra - ženy 6. Žebříček ZRT - dvouhra - muži 4. Ocenění hráčů a hráček s mimořádným přínosem pro naše soutěže. 5. Poděkování všem hráčům a hráčkám za jejich účast v našich soutěžích. 6. Stručné představení plánů na další rozvoj našich soutěží v sezóně 2015/16 7. Volná diskuse - možnost pro všechny hráče a hráčky na vyjádření jejich názorů na naše soutěže. 8. Volná zábava.

17 Žebříček ZRT dvouhra - muži a ženy. Žebříček ZRT muži Žebříček ZRT dvouhra má po minulém týdnu nového lídra. Stal se jím Štěpán Skrbek s minimálním náskokem 25 bodů na Vladimíra Jaloveckého. Na 3. místo klesl Láďa Müller, který má náskok 100 bodů na čtvrtého Pavla Pekárka. Celkem 1000 a více bodů získali ještě Miloš Nedbal a Martin Kalenda. Pořadím na předních místech a to dost výrazně zamíchá dohrávka 2 semifinálových a 1 finálového mače v soutěži Ploučka cup dvouhra muži. Nicméně o konečném pořadí v ZRT rozhodne teprve až odehraný Turnaj Borců, kde jsou za postupy v play off opravdu zajímavé body. Také hráči v turnaji Forrest cup mohou výrazně zamíchat pořadím ve spodní části žebříčku. Zejména pak postupy v play off mohou pro mnoho Forrestů znamenat zajímavé bodové přilepšení a výrazný posun vpřed směrem nahoru. Nedotáhnou se sice na nejlepší hráče, ale ti tak se mohou v případě úspěchu dočkat velmi zajímavých pozic na žebříčku po skončení celé jarní a letní sezóny Žebříček ZRT ženy - Žebříček ZRT dvouhra ženy má stejně jako v případě mužů novou vedoucí hráčku. Jitka Doutnáčová po velké 3 setové bitvě porazila v turnaji Mistryň Renátu Krausovou a s těsným náskokem vede průběžný ženský žebříček. Po odstoupení Aleny Soukupové z turnaje Mistryň pro zranění kolena získaly všechny její soupeřky kontumační výhry a body ze zápasů s Álou. Psaní jakékoliv kontumace je vždy nemilé. Ála se ale určitě dá do kupy a v příští jarní a letní sezóně si bude moci se svými ženskými soupeřkami zahrát nové soutěžní mače. V turnaji Ladies cup se zatím nezačalo vůbec hrát. Věřím, že se i tento turnaj brzy rozjede a všech 5 tenistek si zapíše první turnajové body do ženského žebříčku.

18 Ploučka cup 2015 dvouhra muži - informace. Dlouhodobá soutěž Ploučka cup dvouhra zná již kompletní složení semifinálových dvojic. Do semifinále a malý pohár za účast v této fázi play off si zajistili Ladislav Müller x Štěpán Skrbek, Vladimír Jalovecký x Miloš Nedbal. Oba semifinálové zápasy slibují opravdu velkou tenisovou podívanou. K oběma zápasům připojuji malý komentář. Ladislav Müller x Štěpán Skrbek dvojice dvou špičkových hráčů, kteří se spolu dlouhodobě velmi dobře znají a jsou skvělými kamarády. Oba kamarádi spolu vytvořili i dosud neporažený tým Nadoraz, který s velkým přehledem dovedli až do finále celé týmové soutěže. Jak Štěpán, tak Láďa vyhráli své základní skupiny a to bez jediné prohry. Také v play off si vedou velmi dobře. Mnohem těžší cestu do semifinále měl ale Štěpán, který již ve čtvrtfinále podstoupil 3 setovou bitvu s Tondou Slavíkem. Oba soupeři se na kurtu nemají čím překvapit. Vyhraje hráč, který bude mít v den souboje lepší momentální formu. Ať vyhraje lepší z Vás! Vladimír Jalovecký x Miloš Nedbal souboj dvou hráčů ze skupiny E. V prvním vzájemném zápase vyhrál Vláďa až po 3 setové bitvě. Prohraný set s Milošem je zatím jedinou ztrátou jinak suverénního Vládi na cestě do semifinále. Miloš je naopak největším překvapením play off v ročníku Miloš postupoval ze skupiny E až z 3. místa. V play off ale našel spoustu nové energie a síly. Ve osmifinále vyřadil vítěze skupiny A Martina Kalendu a ve čtvrtfinále doslova zdevastoval Filipa Nešněru, který až do zápasu s Milošem prohrál jen s vítězem skupiny F Štěpánem Skrbkem. Miloš bude Vláďovi určitě chtít vrátit prohru ze základní skupiny. Zkušený Vláďa ale umí tyto mače hrát, což dokázal v minulých letech. Souboj bude určitě velmi vyrovnaný, ať vyhraje lepší hráč!

19 Ploučka cup 2015 dvouhra muži - informace. V celé soutěži Ploučka cup tak zbývají sehrát již jen 3 mače. Ať se vítězem stane kterýkoliv z těchto 4 hráčů, bude to pro 1. ročník Ploučka cupu ve dvouhře mužů skvělá reklama na tenis v podání rekreačních tenistů. Všichni 4 špičkoví hráči ukazují, jak skvělý tenis se mohou naučit čistě rekreační hráči. Pro ostatní hráče v soutěži je velkou výzvou pokusit se co nejdříve svou vlastní tenisovou výkonnost přiblížit na úroveň těchto 4 super špičkových hráčů. Mnozí z Vás se mohou směle měřit se všemi 4 semifinalisty. Dalším hráčům zase tolik nechybí k tomu, aby mohli hrát s takto špičkovými hráči rovnocenné tenisové partie. Tenis je sport, který se učíte prakticky celý život. Jen trpělivý hráč, který pravidelně hraje soutěžní mače a utkává se s hráči všech výkonnostních úrovní může myslet na takovéto velké úspěchy. Za postup do této fáze soutěže si již zajistíte pohár. Navíc si získáte přirozený respekt všech Vašich soupeřů, kteří už dopředu půjdou do zápasů s takto kvalitním hráčem s tím, že je nečeká vůbec nic lehkého. Na druhou stranu se zase objeví další hráči, tzv. dravci, kteří se budou snažit Vás porazit a získat tak velmi cenný tenisový skalp. V každém případě je účast v semifinále takto velké soutěže (přihlášeno 54 hráčů) obrovským úspěchem. Je to odměna za Váš poctivý přístup ke hře a za tvrdě odmakané mače s různými soupeři. Všem 4 semifinalistům přeji co nejlepší výkony. Do zápasů běžte s čistou hlavou a s vědomím, že v těchto zápasech se může na kurtu stát cokoliv. Vítězové obou semifinálových zápasů si zahrají o velký putovní pohár. Je těžké předvídat, který z nich si bude moci zvednout velký putovní pohár nad hlavu. Úspěch přeji všem 4 hráčům! Ať to vyjde nejlepšímu z Vás!

20 Ploučka cup 2015 dvouhra komentáře vybraných zápasů. Vladimír Jalovecký x Pavel Pekárek 6:2 6:1- čtvrtfinále V pořadí 3. semifinalistou se stal Vladimír Jalovecký. Odveta za prohru v základní skupině E se Pavlovi nevydařila. Vláďa si díky svým velkým zkušenostem a také nesmírně kvalitní hře postup mezi 4 nejlepší hráče a zisk jistého poháru pohlídal. Přitom úroveň hry u Pavla Pekárka je velmi vysoká. Pavel patří mezi špičkové hráče našich soutěží. Přesto Pavel nenašel způsob, jak přes Vláďu projít do dalších bojů o velký pohár. Vláďa dlouhodobě v našich soutěžích potvrzuje své obrovské tenisové kvality. V loňské sezóně prohrál jen 1 soutěžní mač ve dvouhře v týmové soutěži s Markem Šedivým. Letos pak Vláďa prohrál také jen 1 soutěžní mač opět v týmové soutěži se Štěpánem Skrbkem. Ve všech ostatních zápasech až na mač s Milošem Nedbalem v základní skupině E neztratil ani 1 set. Vláďa svou neporazitelnost v dlouhodobých individuálních soutěžích od roku 2014 i v součtu se 2 výhrami v letošním turnaji Borců prodloužil již na 35 zápasů. To je opravdu vynikající výkon! Pavlovi Pekárkovi děkuji za jeho letošní účast v soutěži Ploučka cup dvouhra muži. Pavel má za sebou velmi úspěšné účinkování v této soutěži. Dostal se mezi 8 špičkových hráčů a po té vypadl s dosud neporaženým Vláďou Jaloveckým. Pavel opouští soutěž s hrdostí a vztyčenou hlavou, protože prohrál pouze 2 mače. Shodnou okolností oba s Vláďou Jaloveckým v základní skupině a po té v play off. Jinak Pavel všechny své soupeře v letošním ročníku porazil, včetně semifinalisty Miloše Nedbala. Pavel může s velkým optimismem hledět do turnaje Borců, ve kterém už má odehrány 3 mače z toho 2 výhry. Pavel se tak na závěr sezóny může těšit na další play off, tentokrát v turnaji Borců. Věřím, že se Pavel v Borcích prosadí stejně výrazně ne-li lépe, než v mužském Ploučka cupu. Ať se Ti Pavle v Borcích daří co nejvíc! Vláďovi pak přeji pokračování jeho cesty v play off až do zápasu o velký pohár!

21 Ploučka cup 2015 dvouhra komentáře vybraných zápasů. Štěpán Skrbek x Antonín Slavík 5:7 6:1 6:2 - čtvrtfinále Posledním semifinalistou soutěže Ploučka cup dvouhra muži se stal Štěpán Skrbek. Souboj dvou vítězů základních skupin byl od začátku velmi vyrovnaný. Část zápasu jsem viděl osobně. Tonda zejména v 1. setu sváděl vyrovnané tenisové výměny, nebál se riskovat a často dokázal Štěpána překvapit nečekaným řešením herní situace. S přibývajícím časem se ale Štěpán stále více dostával do své obvyklé herní pohody a postupně přebíral iniciativu do svých rukou. Štěpán si touto výhrou zajistil nejen malý pohár za účast v semifinále, ale zůstal také ve hře o velký putovní pohár. Gratuluji Štěpánovi k tomuto obrovskému úspěchu. Se svým velkým kamarádem Láďou Müllerem si zahrají o postup do velkého finále. Tondovi Slavíkovi tímto děkuji za jeho letošní účast v soutěži Ploučka cup dvouhra muži. Výborné výsledky a skvělé výkony v celé soutěži vynesly Tondovi účast ve čtvrtfinále mezi 8 nejlepšími hráči celé soutěže. Tonda v základní skupině prohrál až po 3 setovém boji jen 1 mač. Stejným způsobem po obrovské 3 setové bitvě a se vztyčenou hlavou opouští letošní Ploučka cup. Tonda hned při 1. účasti v našich soutěžích dosáhl velkého úspěch, který mu opravdu upřímně moc přeji. Tonda navíc dostane příležitost na odvetu, protože jsou spolu se Štěpánem také v základní skupině turnaje Borců. Turnaj Borců je tak pro Tondu další možností v letošní sezóně na vyniknutí. Věřím, že si Tonda v Borcích také zajistí postup ze skupiny a promluví co nejvíc do konečného pořadí vysoce prestižního turnaje 24 nejlepších hráčů celé sezóny. Ať se Ti Tondo v Borcích daří co nejvíc a do konce jarní a letní sezóny uhraješ co nejlepší výsledky. Štěpánovi pak přeji, aby jeho cesta v letošním play off touto výhrou neskončila a Štěpán si tak zahrál i o velkou trofej.

22 Turnaj Borců dvouhra muži finálový turnaj. Do turnaje Borců se zapojilo již 13 Borců. Nejlépe si co do zisku bodů vede zatím Pavel Pekárek, který i přes jednu prohru ve skupině má již jistotu, že si zahraje play off turnaje. Skvěle se v turnaji daří také obhájci loňské trofeje Vladimírovi Jaloveckému a Martinovi Kalendovi, kteří mají za sebou 2 výhry ve skupině. Jednu výhru zaznamenali také Štěpán Skrbek a Standa Peřinka. Čím déle se tento turnaj hraje, tím větší oblibu u našich hráčů má. Přeci jen hrát mezi Borci je určitě cílem každého hráče. Rozdat si to s opravdu kvalitními soupeři, to je velká čest a výzva pro každého Borce. Přeji všem Borcům, aby se jim jejich snaha o co nejlepší výsledky v Borcích maximálně vyplatila. Každá výhra v tomto turnaji má opravdu velkou cenu. Ať se všem Borcům daří co nejvíc!

23 Finálové turnaje dvouhra komentáře hráčů a hráček k zápasům. Zdravím všechny hráče a hráčky z finálových turnajů ve dvouhře Na těchto stránkách budu Vám všem v případě, že o to projevíte zájem zveřejňovat Vaše příspěvky a komentáře k Vámi odehraným zápasům ve finálových turnajích. Vím, jak těžké mače se svými soupeři ve finálových turnajích máte. O to větší emoce v nich prožíváte. Nebojte se proto o své prožitky z těchto náročných zápasů podělit s ostatními členy a členkami našich soutěží. Zvláště pak v případě, kdy Vás zápas stál hodně sil a úsilí a Vám se ho podařilo nakonec zvládnout. O to cennější pak tyto výhry jsou a o to větší emoce pak z těchto zápasů prožíváte. Bude jen dobře, když se o svou radost podělíte z ostatními hráči a hráčkami. Vaše komentáře pomůžou všem hráčům a hráčkám v jejich dalším úsilí o co nejlepší výsledky, podpoří jejich motivaci vítězit a zároveň tím pomůžete i dalšímu rozvoji našich soutěží. Zveřejním všechny Vaše komentáře, které mi do mailu přijdou. Nebudu měnit žádná slova. Jen Vás prosím o vynechání expresivních výrazů.

24 Finálové turnaje dvouhra komentáře hráčů a hráček k zápasům. Martin Kalenda Karel Janovský 6:1 7:5 Turnaj Borců Zápas kdy na mě Karel vletěl jak velká voda, hned jsem prohrál podání, a v druhém gamu měl vedení 40:15. Potom jsem ale prvním setu opanoval hru, a po chybách od Karla jsem vyhrál 6:1. V tomto duchu pokračoval druhý set, a snadno jsem vedl 4:1. Jenže Karel je bojovník, zpřesnil hru, přitvrdil údery a hrál tento úsek výborně. Povedlo se mu to otočit až na 5:4 v jeho prospěch. Krizový moment jsem ustál a ziskem tří gamů v řadě jsem utkání vyhrál. Hezký zbytek dnešního dne. Martin Kalenda

25 Forrest cup dvouhra muži finálový turnaj. V turnaji Forrest cup má minimálně 1 mač odehráno již 11 hráčů. Tabulku turnaje vede zatím Zdeněk Botek, kterému se v základní skupině B vede velmi dobře. Ze 3 odehraných zápasů má 2 výhry a 1 prohru s Pavlem Jelínkem. Zdenda se v turnaji stal opravdovým bojovníkem. Ze 3 odehraných zápasů hned 2 z nich šli do 3 setů. Zatímco v případě Romana Jenšovského se Zdendovi 3 rozhodující set vydařil, s Pavlem Jelínkem 3. rozhodující set o fous poměrem 5:7 prohrál. Již 2 výhry v turnaji mají také Lukáš Mašek a Pavel Jelínek. Minimálně 1 výhru dále zaznamenali 4 další hráči. V letošním Forrest cupu přibývají zápasy, které jdou do 3 setů. Potvrzuje se, že turnaj bude velmi vyrovnaný a mezi Forresty se bude ještě hodně bojovat nejen o body do ZRT, ale určitě i ve fázi play off o zisk trofejí. Vždyť ve hře jsou 4 opravdu pěkné poháry. Památka na tento turnaj je to určitě velmi pěkná. Mít doma pohár nebo nemít je rozdíl. Vyhrát letošní turnaj Forrest cup nebude pro žádného hráče s ohledem na letošní vyrovnanost nic jednoduchého. Ať vyhraje nejlepší z nás!

26 Ploučka cup dvouhra ženy Dlouhodobá soutěž Ploučka cup dvouhra ženy zná již obě finalistky. Jsou jimi Jitka Doutnáčová a Angelika Bergerová. Jitka v semifinále ve 2 setech porazila Ilču Suchou. Angie pak po velké 3 setové bitvě zdolala Marcelu Vejmělkovou. Poražené hráčy Marcela a Ilča si na závěrečném večírku převezmou poháry za účast v semifinále. Marcele a Ilče děkuji za jejich letošní účast v ženském Ploučka cupu. Zisk pohárů za semifinále je skvělý výsledek a na svůj výkon v celé soutěži můžete být velmi hrdé. V konkurenci 12 tenistek jste určitě uspěly a odehrály vynikající soutěž. Nyní si spolu zahrajete ještě finálový turnaj Mistryň. Oběma Vám přeji, aby se Vám i finálový turnaj vydařil co nejvíc! Jitka si společně s Angie zahrají opravdu velké finále, na nějž se v případě, že mi bude sdělen jeho termín přijdu určitě podívat a napíšu ho Vám všem, abyste si i Vy mohli tohoto mače zúčastnit. Jitka zatím celou soutěž prochází bez prohry a nebude chtít prohrát ani ve finále. Zvlášť, když má na dosah velký putovní pohár. Angie Bergerová s Jitkou již v této sezóně hrála v modré skupině. Jejich první vzájemný zápas byl velmi vyrovnaný, když ve dvou setech 2x 6:4 vyhrála Jitka. Finálový mač může ale mít úplně jiný průběh. Zvláště po té, kdy je zejména Angie velmi psychicky posílena díky velké semifinálové tenisové bitvě, když dokázala porazit vítězku červené skupiny Marcelu Vejmělkovou. Výhru přeji oběma ženám. Ať vyhraje lepší hráčka!

27 Turnaj Mistryň dvouhra ženy Turnaj Mistryň se pomalu rozjíždí. Odehrána je první 3 setová bitva mezi ženami v tomto turnaji. Velká favoritka na celkové vítězství v turnaji Jitka Doutnáčová se musela vydat ze všech svých sil k výhře nad Renátou Krausovou. Turnaj Mistryň slibuje další vyrovnané souboje. Po odstoupení Aleny Soukupové zbylo v turnaji 5 hráček, které si spolu zahrají o celkem 4 poháry a nemalé body do žebříčku ZRT. Těším se na další výsledky z tohoto turnaje. Ať se všem mistryním daří co nejvíc!

28 Ladies cup dvouhra ženy Turnaj Ladies cup dvouhra ženy stále čeká na své první výsledky. V tabulce jsou zapsané zatím jen kontumační výhry všech hráček nad Kamilou Ajšmanovou, která si zlomila kotník a z turnaje musela odstoupit. Pro celkem 5 zbývajících hráček jsou určeny 4 poháry. Šance na zisk poháru je pro všechny hráčky v turnaji obrovská. Očekávám proto v tomto turnaji velké tenisové bitvy mezi všemi 5 tenistkami. Ať se Vám všem daří ve všech zápasech co nejvíc!

29 Ploučka cup 2015 čtyřhra muži neděle Turnaj Ploučka cup čtyřhra muži zatím až na pár Milan Hahnel Vladimír Jalovecký čeká na své další účastníky. Mužské deblové turnaje zatím mají nejnižší účast, což je velká škoda, protože v těchto turnajích se hrají vždy velmi vyrovnané tenisové bitvy a o překvapující výsledky nebývá nouze. Věřím, že se do neděle ještě další mužské páry přihlásí. Přijďte si zahrát mužský debl a užít si jak zápasy tak pohodu, která na těchto turnajích vždy vládne.

30 První z obou singlových turnajů se koná již v tuto sobotu. Místo je ještě pro 3 zájemce. Od některých hráčů slýchám časté nářky nad nízkým počtem mužských singlových turnajů. V měsíci září se chystá ještě jeden mužský singlový turnaj pro muže. Nikoliv v České Lípě, ale v areálu v Mimoni. Byl jsem v Mimoni osobně a zjistil jsem, že tento areál o 3 kurtech je více než vhodný pro naše soutěže. Vyzkoušíme proto jeden singlový turnaj v Mimoni a pokud se spolupráce s vedením tamního areálu ukáže jako velmi dobrá, tak několik turnajů pro mužské singly zařadíme v jarní a letní sezóně 2016 právě do Mimoně. Stejně dobrou spolupráci můžeme rozjet i s dalšími areály v okolí našeho města. Případná úspěšná spolupráce s několika areály by pak vedla k rozjetí velké okresní soutěže ve dvouhře mužů. Podrobnosti se dozvíte v další vydáních zpravodaje. V každém případě se již od zimní halové sezóny dočkáte rozšířené mužské turnajové série, která pak bude pokračovat i v letní sezóně 2016.

31 Ploučka cup čtyřhra ženy neděle První ženský deblový turnaj je již za pár dní. Poprvé si v našich soutěžích zahrají ženy svůj deblový turnaj. Zatím 7 ženských přihlášených párů přináší jistotu, že se turnaj určitě uskuteční. Medaile pro ženy jsou již zajištěny. Těším se na všechny ženské páry. Přihlášené ženy se dozvědí včas všechny informace včetně rozpisu a rozlosování. Všem ženám přeji co nejlepší výsledky. Ať si všechny ženy turnaj užijí co nejvíc!

32 Kosmetika LF Smíšenka cup sobota Kosmetika LF Na 3. smíšenku v sobotu je nahlášeno zatím 6 smíšených párů. Těším se na další přihlášky. Věřím, že i 3. smíšenka se naplní a zahrajeme si na konci dovolených opravdu moc pěkný turnaj.

33 Lípa cup 2015 týmová soutěž. Týmová soutěž Lípa cup zná již oba své finálové týmy. První finalista tým Nadoraz se utká s vyzyvatelem týmem NeVyšNě o velký putovní pohár po vzoru Davis cupu. Dohrávka druhého semifinále mezi týmy Valdíci a NevyšNě se protáhla o 1 týden. O 1 kalendářní týden se tak prodlužuje i termín na sehrání finále a to až do neděle Jaké jsou šance obou finálových týmů. Tým Nadoraz První finalista je tvořen 4 členy. Štěpán Skrbek s Láďou Müllerem odehráli všechny dvouhry v soutěži. Dalšími členy týmu jsou Renáta Krausová a Marcela Vejmělková. Marcela se aktivně podílela na zisku 3. bodu v závěrečné čtyřhře v semifinále proti týmu Hýrous. Tým Nadoraz má obrovskou herní kvalitu. Štěpán s Láďou okupují první místa v ZRT a oba postoupili již do semifinále soutěže Ploučka cup dvouhra muži. Marcela je skvělá hráčka, která v ženském Ploučka cupu dokázala postoupit až do semifinále. Marcela je i vynikající hráčkou do debla, což již několikrát potvrdila jak ve smíšenkách, tak i právě v semifinále týmové soutěže proti sehranému a kvalitnímu páru Lukáš Mašek Ondra Nudera. Podle papírových předpokladů je tým Nadoraz mírným favoritem celého finále. Tým NeVyšNě Druhý semifinálový tým tvoří kvarteto špičkových a vyrovnaných hráčů. I bez nemocného kapitána Filipa Nešněry (semifinále) dokázal tento tým postoupit až do finále, kdy po obrovské bitvě a 3 setové výhře v závěrečné čtyřhře vyřadili velmi kvalitní tým Valdíci. Kapitán Filip má k dispozici 3 bojovné a odhodlané hráče, kteří dokáží v pravý moment vybojovat ty nejlepší výsledky. Ať to Filip postaví jakkoliv, bojovníci z týmu NeVyšNě určitě nechají na kurtu srdce a duši, aby ve velkém finále zdolali nesmírně silný tým Nadoraz. Týmu NeVyšNě budu přát, aby ve finále sehráli co nejlepší partii a uhráli co nejlepší výsledky.

Magazín 2014 2015. Ivan Lendl: Český golf jde dopředu, ale na hvězdu si ještě musí počkat. Budoucnost Motola Parta a atmosféra, ale i investice

Magazín 2014 2015. Ivan Lendl: Český golf jde dopředu, ale na hvězdu si ještě musí počkat. Budoucnost Motola Parta a atmosféra, ale i investice Budoucnost Motola Parta a atmosféra, ale i investice Magazín 2014 2015 TCDM Bavíme děti golfem Motol očima Kamila Piláta Ivan Lendl: Český golf jde dopředu, ale na hvězdu si ještě musí počkat jamek Par

Více

Obsah. partneři TK Sparta Praha. Tenis mě opět baví rozhovor s Ivanem Lendlem 4. Sparta Prague Open 2012 7

Obsah. partneři TK Sparta Praha. Tenis mě opět baví rozhovor s Ivanem Lendlem 4. Sparta Prague Open 2012 7 1 21/2012 tenisová Sparta partneři TK Sparta Praha Vážení příznivci tenisové Sparty, velice mě těší, že jste si udělali čas na další číslo sparťanského bulletinu. Zima byla opravdu nabitá úspěchy našich

Více

Libnatovské noviny ÚNOR 2013

Libnatovské noviny ÚNOR 2013 ˇ Libnatovské noviny ÚNOR 2013 Oslavy 120. výročí založení SDH Libňatov Libňatovské noviny - 2 - Úvodní slovo starosty obce Vážení spoluobčané! Držíte v rukách Libňatovské noviny s datem únor 2013 a jistě

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, EDITORIAL Vážení sportovní přátelé, na jaře letošního roku se tenisová Sparta změnila, netrvalo dlouho a začal to vnímat celý český tenis. Všichni, kdo jsme za těmito změnami stáli, z toho máme ohromnou

Více

Téma. Za poslední čtyři roky se podařilo výrazně zlepšit klubový koeficient. Doufám, že v tom budeme pokračovat.

Téma. Za poslední čtyři roky se podařilo výrazně zlepšit klubový koeficient. Doufám, že v tom budeme pokračovat. Číslo 3 Ročník 2 Jaro 2014 Téma Na lavičky se vracejí slavná jména. Trenéři Jarolím a Uhrin mladší znovu zakotvili v Gambrinus lize Workshop LFA Jak pozvednout marketing prvoligových celků? Slavní fanoušci

Více

HLUCKÉ. noviny. www.mestohluk.cz. Hlucké noviny 1 DUBEN - KVĚTEN 2010. Vydává Městský úřad Hluk Cena 15 Kč. O čem si také můžete přečíst...

HLUCKÉ. noviny. www.mestohluk.cz. Hlucké noviny 1 DUBEN - KVĚTEN 2010. Vydává Městský úřad Hluk Cena 15 Kč. O čem si také můžete přečíst... HLUCKÉ Hlucké noviny 1 noviny číslo 2/2010 DUBEN - KVĚTEN 2010 Vydává Městský úřad Hluk Cena 15 Kč Děti ze souboru Hluboček takto pózovaly v lázeňském parku v Ostrožské Nové Vsi před svým úspěšným vystoupením

Více

Investiční akce 2013/2014

Investiční akce 2013/2014 4 Kontaktní informace Obec Bílá Třemešná 544 72 Bílá Třemešná 315 okres Trutnov Internetová adresa: http://www.bilatremesna.cz/ Výběr z obsahu OBEC BÍLÁ TŘEMEŠNÁ... 1 SOKOL BÍLÁ TŘEMEŠNÁ... 6 HASIČI A

Více

PRVNÍ POUSTEVENSKÝ MASOPUST

PRVNÍ POUSTEVENSKÝ MASOPUST www.dolnipoustevna.cz ZDARMA ročník 13. BŘEZEN 2015 PRVNÍ POUSTEVENSKÝ MASOPUST Máme za sebou první novodobý masopustní pochod v Dolní Poustevně. Na začátku, někdy v listopadu, byl nápad Radka Sádovského

Více

Výtvarná soutěž telnických školáků. www.telnice.eu. Zprávičky ze školy a školičky. Rozhovor s novým starostou. Pietní akt u pomníku Kopjafa TELNICE

Výtvarná soutěž telnických školáků. www.telnice.eu. Zprávičky ze školy a školičky. Rozhovor s novým starostou. Pietní akt u pomníku Kopjafa TELNICE TELNICE www.telnice.eu TELNICKÝ ZPRAVODAJ ROČNÍK XX. ČÍSLO 4 PROSINEC 2010 Zprávičky ze školy a školičky Rozhovor s novým starostou Pietní akt u pomníku Kopjafa Výtvarná soutěž telnických školáků Autorky:

Více

Studená válka v létě. Hodně štěstí, zlatí hoši. A díky. Hráčská asociace se pustila do boje se svazem. Snaží se prosadit změny a má podporu veřejnosti

Studená válka v létě. Hodně štěstí, zlatí hoši. A díky. Hráčská asociace se pustila do boje se svazem. Snaží se prosadit změny a má podporu veřejnosti červen 2015 čtvrtletní zpravodaj 2. ČÍSLO Úvodní slovo Hodně štěstí, zlatí hoši. A díky Úvodní slovo bych tentokrát rád věnoval zlatým hochům českého hokeje. Těm, kteří letos nebo v uplynulém roce ukončili

Více

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného www.jsmepartners.cz 4/09 Petr Kroupa Lék na frustraci je zažívat úspěchy Budovat si dobré vztahy a udržovat je na co nejlepší úrovni Vyžaduji maximální nasazení v práci a fair play je důležitá podnikatelská

Více

listopad 2013 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 FOTO: DAN NOVOTNÝ Máme novou školku!

listopad 2013 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 FOTO: DAN NOVOTNÝ Máme novou školku! listopad 2013 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 Máme novou školku! FOTO: DAN NOVOTNÝ Zprávy ze zasedání rady Kompletní seznam usnesení a jejich úplné znění najdete na internetových stránkách

Více

LÉTO 2015. Téma Novinka: Spustíme další online spolupráci s Porovnej24.cz. Tentokrát neživotní pojištění

LÉTO 2015. Téma Novinka: Spustíme další online spolupráci s Porovnej24.cz. Tentokrát neživotní pojištění LÉTO 2015 Téma Novinka: Spustíme další online spolupráci s Porovnej24.cz. Tentokrát neživotní pojištění Rozhovor Petr Borkovec a Martin Hrůša: nový systém servisu klientů Třicet. Pro někoho věk, kdy mu

Více

V tomto čísle naleznete:

V tomto čísle naleznete: ZPRÁVY ZAJÍMAVOSTI NOVINKY INFORMACE Úvodní slovo generálního ředitele Vážení čtenáři našeho podnikového časopisu Kapka, rád se s Vámi opět prostřednictvím našeho čtvrtletníku setkávám. Věřím, že jste

Více

Jak na Nový rok... Přelom hospodářské krize?

Jak na Nový rok... Přelom hospodářské krize? Rozhovor na začátku volebního roku Valná hromada hasičů Zvolský ples 2010 Ohlédnutí za vánočními akcemi Hokejový úspěch našich školáků Z činnosti SK Zvole Netradiční ohlédnutí za Silvestrem VYDÁVÁ OBEC

Více

BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 10 / 2011 BEKSA magazín V ŘÍJNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Slovo k sezoně Dotazník Michala Čarneckého Štafeta: Petr Bohačík se ptá Zbyňka Pospíšila Můj svět: Martin Marek Rozhovory s trenéry mládeže

Více

Čtvrtletník obce Dlouhoňovice

Čtvrtletník obce Dlouhoňovice DLO HOŇOVICKÝ Čtvrtletník obce Dlouhoňovice CENA 6 Kč OBČASNÍK č. 62 2/2014 Setkání s důchodci Poslední květnová neděle patřila dlouhoňovickým důchodcům. Pozvání přijalo 73 spoluobčanů a strávili příjemné

Více

PRAVODAJ. 01 2015 únor. Parlament ČBA Baseball Czech E-shop ČBA. ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.cz

PRAVODAJ. 01 2015 únor. Parlament ČBA Baseball Czech E-shop ČBA. ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.cz ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.cz PRAVODAJ 01 2015 únor Parlament ČBA Baseball Czech E-shop ČBA zdroj: fotobanka ČBA Česká baseballová asociace Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6 tel./fax +420-242

Více

Sezona prvních úspěchů

Sezona prvních úspěchů 50% sleva na pronájem SPA Partner vydání Privátní sauna Bio sauna Fyzioterapie Finská sauna Jacuzzi Masáže platí při první návštěvě pro členy hráčské asociace a jejich rodinné příslušníky www.samuispa.cz

Více

SOKOL. SokolGym 2015 25 let znovu spolu. Èasopis Èeské obce sokolské

SOKOL. SokolGym 2015 25 let znovu spolu. Èasopis Èeské obce sokolské Èasopis Èeské obce sokolské SOKOL leden 2015 Tak se znovu obnovoval Sokol Ustavující sjezd ČOS, konaný 7. ledna 1990, očima přímé účastnice Úspěchy a cíle Martina Zozuláka Rozhovor s úspěšným reprezentantem

Více

Město Morkovice-Slížany

Město Morkovice-Slížany Zpravodaj Město Morkovice-Slížany ročník -XVII, číslo 2 - červen 2014 B družstvo mužů vítězem OP Kroměříž Již 4 kola před koncem soutěžního ročníku 2013 14 se B tým mužů FC Morkovice stal jistým vítězem

Více

Hráči projevují důvěru

Hráči projevují důvěru 50% sleva na pronájem SPA Partner vydání Privátní sauna Bio sauna Fyzioterapie Finská sauna Jacuzzi Masáže platí při první návštěvě pro členy hráčské asociace a jejich rodinné příslušníky www.samuispa.cz

Více

www.praha14.cz měsíčník Městské části Praha 14 NEPRODEJNÉ UVNITŘ NAJDETE ODSTRAŇUJEME BARIÉRY STR. 04 05

www.praha14.cz měsíčník Městské části Praha 14 NEPRODEJNÉ UVNITŘ NAJDETE ODSTRAŇUJEME BARIÉRY STR. 04 05 měsíčník Městské části Praha 14 NEPRODEJNÉ UVNITŘ NAJDETE ODSTRAŇUJEME BARIÉRY STR. 04 05 PSÍ STRÁNKA POPLATKY ZA PSY DO KONCE BŘEZNA STR. 19 ROZHOVOR: MICHAL BROŠ KAŽDÉ NOVÉ SPORTOVIŠTĚ MŮŽE DĚTI VYTÁHNOUT

Více

Lidé mezi námi Rozhovor s Luckou Macíkovou

Lidé mezi námi Rozhovor s Luckou Macíkovou SMSka je společným projektem nás všech Setkání Strategického týmu SMS ve dnech 19. - 20. 6. 2014 s akčními závěry Reprezentační kanceláře ve Frýdku-Místku lákají Rekonstrukce v Back office vrcholí Evoluci

Více

Jak se dělá školní časopis. aneb. Školní časopisy pod lupou

Jak se dělá školní časopis. aneb. Školní časopisy pod lupou Jak se dělá školní časopis aneb Školní časopisy pod lupou Návodný a prakticky zaměřený text Jak se dělá školní časopis aneb Školní časopisy pod lupou vydala Základní škola, Mendelova v Karviné - Hranicích

Více

2/10. www.jsmepartners.cz. Radim Lukeš. Jsme teprve na začátku

2/10. www.jsmepartners.cz. Radim Lukeš. Jsme teprve na začátku www.jsmepartners.cz 2/10 Radim Lukeš Jsme teprve na začátku TÉMA JSME PARTNERS 4 Kompletní informace o certifikátu FA a přípravném vzdělávacím kurzu. TOP ROZHOVOR 10 S pojištěním domácnosti KOMPLET Váš

Více

Česká info. Samuraj mezi námi. Japonské alter ego Václava Mádla. Na zkušené v první linii Aneb jak si manažer poradí s telefonním sluchátkem 4

Česká info. Samuraj mezi námi. Japonské alter ego Václava Mádla. Na zkušené v první linii Aneb jak si manažer poradí s telefonním sluchátkem 4 Česká info 2/ 2012 Magazín pro zaměstnance a obchodní službu ČP Česká pojišťovna a.s. březen / duben 2012 Samuraj mezi námi Japonské alter ego Václava Mádla Na zkušené v první linii Aneb jak si manažer

Více

Měsíčník Smíchovské střední průmyslové školy Březen 2009. Kindlman Ples SSPŠ. Maturitní Ples. Ohlédnutí za mistrovstvím. Poděkování od AŠSK

Měsíčník Smíchovské střední průmyslové školy Březen 2009. Kindlman Ples SSPŠ. Maturitní Ples. Ohlédnutí za mistrovstvím. Poděkování od AŠSK Měsíčník Smíchovské střední průmyslové školy Březen 2009 Maturitní Ples Kindlman Ples SSPŠ 5 6 25 Ohlédnutí za mistrovstvím Poděkování od AŠSK 22 Obsah: Audio video studio... 2 Dobrý den v březnu!... 3

Více

Slovo starosty. Výtah z 12. jednání zastupitelstva obce, konaného 24. 11. 2011

Slovo starosty. Výtah z 12. jednání zastupitelstva obce, konaného 24. 11. 2011 foto: www.nejzahradnictvi.cz V poslední době se poměrně často setkáváme ve všech médiích s různými pohledy na naše školství. Dovolte mi, abych i já vyjádřil svůj názor na tuto součást našeho celospolečenského

Více

Začínají prázdniny. Obsah:

Začínají prázdniny. Obsah: Obsah: - Z jednání zastupitelstva - Jak je to s tenisovými kurty - O historii města s naší p. kronikářkou - Nemáte doma pěkný betlém? - Hasiči předvedli dětem svou techniku - Závěr roku S flétničkou ve

Více