Mailkit. Rychlá příručka. More power to your s

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Mailkit. Rychlá příručka. More power to your emails"

Transkript

1 Mailkit Rychlá příručka

2 Úvod Tato uživatelská příručka je určena všem, jež se chystají používat Mailkit pro správu ových kampaní, a vysvětluje ty nejpodstatnější vlastnosti této aplikace. Většina otázek, které jistě máte ohledně nastavení a provozu aplikace Mailkit, bude zodpovězena v následujících kapitolách, a proto doporučujeme přečíst si tuto uživatelskou příručku před začátkem používání samotné aplikace. V případě, že se chcete dozvědět informace o Mailkit Syndicate a jeho rozšířených funkcích, prosíme, věnujte svou pozornost Uživatelské příručce Mailkit Syndicate. Nejprve Vám popíšeme základní informace o aplikaci Mailkit, o jeho uživatelském rozhraní a to, jak se v něm snadno vyznat. Jakmile porozumíte základní struktuře aplikace Mailkit, bude pro Vás snadné ji používat. Ve chvíli, kdy se naučíte orientovat v uživatelském rozhraní, se budete moci dozvědět, jak efektivně spravovat Vaše ové kampaně a jak pracovat se všemi funkcemi aplikace Mailkit. Pokud i po přečtení této uživatelské příručky budete mít stále nezodpovězené dotazy, prosím e, navštivte online dokumentaci na nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu na UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ MAILKIT 1 VYTVOŘTE 2 NAPLŇTE 3 VYTVOŘTE 4 NAPLÁNUJTE 5 SLEDUJTE SEZNAM PŘÍJEMCŮ SEZNAM PŘÍJEMCŮ DATY KAMPAŇ ROZESLÁNÍ REPORTY SPRÁVA MAILKIT ÚČTU

3 Uživatelské rozhraní Mailkit Uživatelské rozhraní Mailkit je rozděleno do dvou základních menu hlavní menu v horní části a pomocné menu vlevo. Správa kampaní, šablon, datových zdrojů, anket a ostatních funkcí týkajících se kampaní. Správa seznamů příjemců a jednotlivých adresátů, import, export a přihlašovací kódy. Reporty a informace o proběhlých kampaních, příjemcích, cílení, dosah, doručení, konverze. Profil uživatelského účtu, správa účtu, historie transakcí, platby. V zápatí aplikace se nalézají další volby a základní informace o účtu, jako je aktuální kredit, název účtu, přístup na online dokumentaci či uživatelskou podporu, volba pro odhlášení a úroveň přístupu do aplikace Mailkit. Hlavní menu je rozdělené na čtyři základní sekce pro kompletní správu ových kampaní, zatímco doplňující menu v levé části rozšiřuje nabídku funkcí pro každou sekci. Pod levým menu se zároveň zobrazuje nápověda vztažena k té funkci aplikace, na které se aktuálně nelézá kurzor myši.

4 Vytvořte seznam příjemců 1 KROK Správa seznamů příjemců se nalézá pod záložkou hlavního menu Příjemci. Nový seznam příjemců vytvoříte kliknutím na Přidat nový seznam a následným vyplněním jména seznamu a jeho popisu ve formuláři. Nově vytvořený seznam příjemců se zobrazí v přehledu pod záložkou Aktivní.

5 Naplňte seznam příjemců daty 2KROK Kliknutím na název nově vytvořeného seznamu příjemců se seznam otevře a níže uvedenými způsoby jej bude možné naplnit daty jednotlivých příjemců. Manuálně Nového příjemce přidáte do seznamu kliknutím na tlačítko Přidat příjemce a následným vyplněním údajů do zobrazeného formuláře a jeho uložením. Tyto kroky opakujte pro každého manuálně přidávaného příjemce do seznamu. Automaticky Příjemce lze do seznamu přidávat hromadně za použití tlačítka Import. Importovat příjemce lze ze souborů uložených ve Vašem počítači ve formátu CSV, XLS, LDIF a vcard. Pomocí tlačítka Procházet vyberte soubor pro import a v roletkové liště zvolte, v jakém formátu je importovaný soubor. Pro načtení souboru klikněte na tlačítko Pokračovat. Po té se zobrazí náhled importovaných dat. Pro každý sloupec je nutné z roletkové lišty vybrat odpovídající typ pole. Výběr odpovídajícího pole je zcela zásadní a nebude jej možné později změnit. Sloupce, ke kterým nebude přiřazeno pole, nebudou importovány. Jakmile jste dokončili přiřazení odpovídajících polí ke sloupcům, klikněte na tlačítko Dokončit a Vaše data se tak importují do systému dle zadání.

6 Vytvořte kampaň 3 KROK Správa kampaní se nalézá v hlavním menu Kampaně. Po kliknutí na hlavní menu Kampaně se v levém pomocném menu zobrazí všechny funkce týkající se bezprostředně kampaní a v pravém panelu budou vypsány všechny již existující kampaně. Pro vytvoření nové kampaně klikněte na tlačítko Přidat kampaň v pravém panelu. Zobrazí se formulář, do kterého je nutné vyplnit základní údaje o nově vytvářené kampani. Název Od Předmět Seznam příjemců Vyplňte název kampaně. Tento název slouží pouze pro Vaši identifikaci kampaně. Z roletkové lišty vyberte odesílatele kampaně. Kampaň může být rozeslána pouze z ověřené ové adresy. Pokud v roletkové liště není uvedena žádná adresa, znamená to, že ještě nedošlo k jejímu ověření. Pro ověření ové adresy klikněte na tlačítko Přidat adresu a zadejte požadovanou adresu. Na vloženou adresu bude zaslán ověřovací , po jehož potvrzení bude možné tuto adresu použít pro rozesílání kampaní. Vyplňte předmět kampaně. Tento předmět bude zobrazen příjemcům kampaně. Z nabídky vyberte seznamy příjemců, na které bude kampaň rozeslána. Pokud se jeden příjemce vyskytuje ve více seznamech, mu bude doručen pouze jedenkrát.

7 Vytvořte kampaň 3KROK Jakmile jste založili novou kampaň, můžete vytvořit její obsah a upravit její nastavení. Klikněte na název vytvořené kampaně a zobrazí se detaily zvolené kampaně. Detail kampaně poskytuje a zobrazuje všechny podstatné informace, jako je veškeré nastavení kampaně, SPAM kontrola, volba pro testovací zprávu, plánování rozesílání a editaci obsahu kampaně. V nastavení kampaně můžete snadno měnit a upravovat její název, předmět, odesílatele, typ a formát zprávy a připojení příloh. Formát zprávy Připojení obrázků Mailkit může rozesílat y jako prostý text / HTML kombinaci, pouze HTML nebo pouze jako prostý text. Je pouze na Vás, jaký formát upřednostňujete a jaký druh obsahu plánujete rozesílat. Ve většině případů je nejlepší volbou prostý text / HTML kombinace. Mailkit také dokáže automaticky generovat prostý text z formátu HTML, takže se při označení daného políčka nemusíte obávat o jeho kompatibilitu. Pokud Vaše zpráva bude obsahovat obrázky, je zde možnost je zahrnout do zprávy jako přílohu nebo je vložit přímo do těla zprávy, kde budou spojené s jejich příslušným umístěním. Nedoporučujeme vkládat obrázky do těla zprávy, pokud Vaše zpráva obsahuje vícero obrázků, jejichž celková velikost přesahuje 100kb.

8 Vytvořte kampaň 3KROK Pro vytvoření obsahu kampaně klikněte na tlačítko Upravit obsah. Zobrazí se WYSIWYG editor, ve kterém budete moci snadno vytvořit obsah kampaně, nebo již vytvořený obsah importovat z Vašeho místního počítače.

9 Vytvořte kampaň 3KROK Pokud již máte obsah kampaně vytvořený a uložený ve Vašem lokálním počítači jako webovou stránku či jako HTML dokument, můžete jej snadno vložit do editoru kliknutím na tlačítko Import. Do formuláře zadejte URL adresu vytvořeného obsahu kampaně, nebo jej vyhledejte ve Vašem lokálním počítači kliknutím na tlačítko Procházet. Dále z roletkové lišty vyberte kódování dokumentu a klikněte na Uložit. Obsah tak bude importován a zobrazí se ve WYSIWYG editoru. V závislosti na užitém formátování a stylu bude možná potřeba importovaný obsah upravit v editoru do výsledného vzhledu. Z Vašeho lokálního počítače není možné importovat obrázky, a proto se tyto obrázky v editoru nezobrazí. (Pro vložení obrázků použijte funkci Vložit obrázek.) Totéž platí pro vložené stylizované dokumenty, javascripty, flash atd. V případě komplikací, prosíme, kontaktujte Vašeho webmastera pro pomoc s jazykem HTML nebo naši zákaznickou podporu prostřednictvím formuláře zákaznické podpory, nebo na Jakmile máte obsah kampaně vytvořen a dokončen, kampaň si můžete vyzkoušet prostřednictvím testovací zprávy. Volba pro zaslání testovací zprávy se nalézá v detailech kampaně. Ve formuláři vyplňte ovou adresu, na kterou má být testovací zpráva zaslána. Na vložený bude zaslána Vaše kampaň, abyste si mohli ověřit, že vypadá tak, jak má, a může být rozeslána příjemcům.

10 Naplánujte rozeslání 4KROK Jakmile máte vytvořenou a otestovanou kampaň, je možné naplánovat její rozeslání. V detailech kampaně klikněte na tlačítko Naplánovat, které se nalézá v pravé dolní části hlavního panelu, a v zobrazeném formuláři budete moci naplánovat rozesílání kampaně. Mailkit Base nabízí dva základní typy možností rozesílání (třetí typ plánované rozesílání je dostupný v Mailkit Syndicate). Okamžité po kliknutí na tlačítko Naplánovat začne doručování kampaně všem příjemcům okamžitě. Bezobslužné doručování kampaně začne v závislosti na nastavených podmínkách. Nastavte datum a čas rozeslání a z roletkové lišty vyberte časové pásmo. Po kliknutí na tlačítko Naplánovat bude bezobslužné rozeslání uloženo a k rozesílce kampaně dojde v nastavený termín.

11 Sledujte reporty 5 KROK Jedním z nejdůležitějších nástrojů, poskytovaných aplikací Mailkit a určených k efektivnímu chodu Vašich ových kampaní, jsou reporty. Prostřednictvím těch nejdetailnějších statistik Vám Mailkit poskytuje přesnou analýzu Vašich kampaní. V položce Reporty v hlavním menu se nalézají desítky stránek s informacemi o průběhu kampaní a jejich doručování. Porozumění reportům Vám umožní personalizovat kampaně tak, aby měly větší efekt a zlepšila se jejich úspěšnost. Všechny reporty je samozřejmě možné pohodlně stáhnout do Excelu. Úvodní okno v menu Reporty zobrazuje celkový report všech kampaní a reporty jejich úspěšnosti. Zároveň zobrazuje seznam všech rozeslaných kampaní. Kliknutím na název kampaně necháte zobrazit reporty dané kampaně.

12 Sledujte reporty 5KROK Report doručování kampaně zobrazuje nahromaděné reporty ze všech rozesílek jedné zvolené kampaně, i když byla kampaň rozeslána vícekrát s rozdílným obsahem. To Vám pomůže rozeznat, jak si Vaše kampaň vedla v průběhu jednotlivých rozesílek. Ale v reportech můžete jít ještě hlouběji až na úroveň jednotlivých rozesílek, což Vám poskytne dokonalý přehled o jejich výkonnosti a úspěšnosti. Reporty jsou přehledně rozděleny do třech hlavních aspektů sledování: Celkový přehled zobrazuje celkovou úspěšnost doručení, čtení a kliknutí, včetně kompletních informací, které bylo možné zjistit u každého příjemce. Přehled úspěšnosti podrobně ukazuje jednotlivá kliknutí na odkazy, úspěšnost jednotlivých skupin odkazů, i počet konverzí. Přehled cílení detailně znázorňuje cílení rozesílaných kampaní, a to jak z geografického hlediska, tak z hlediska zasažených domén, prohlížečů, či operačních systémů.

13 Správa Mailkit účtu Pro plné využívání aplikace Mailkit je nutné se orientovat v základních nastaveních a správě účtu. Správa účtu a všechna potřebná nastavení se nalézá v hlavním menu Profil. Můj účet - poskytuje kompletní přehled o Vašem Mailkit účtu a jeho nastavení. Je zde možné editovat základní údaje o majiteli účtu, změnit přístupové heslo a také přidat další y pro rozesílání kampaní. y - kampaně mohou být rozesílány pouze z ověřených ových adres. Po přidání nové ové adresy na ní bude zaslán verifikační , který v sobě bude obsahovat odkaz pro ověření u. Platby - zobrazuje aktuální kredit, počet již rozeslaných ů, typ účtu, historii plateb a vystavené faktury. Je zde možné nakoupit kredit nutný k rozesílání ů, zažádat o upgrade na účet Mailkit Syndicate a také si stáhnout vystavené faktury. Nákup kreditu po kliknutí na tlačítko Koupit kredit Vám bude zobrazen průvodce nákupem kreditu. Nejdříve zvolte jakou platební metodou plánujete kredit uhradit. Na výběr je bankovní převod, Paypal či Moneybookers. Online platební systémy Paypal a Moneybookers zpracují Vaši platbu okamžitě a kredit Vám bude přidělen neprodleně. Při offline platební metodě (bankovním převodem) bude Vaše platba zpracována během několika dní a kredit Vám bude připsán, jakmile platba dorazí na náš účet. Jakmile bude platba uhrazena, bude Vám vystavena faktura, kterou si zde budete moci stáhnout ve formátu pdf.

Metodická příručka pro učitele. InspIS SET modul školní testování

Metodická příručka pro učitele. InspIS SET modul školní testování Metodická příručka pro učitele InspIS SET modul školní testování Tato Metodická příručka pro učitele byla zpracována v rámci projektu Národní systém inspekčního hodnocení vzdělávací soustavy v České republice

Více

GraphicMail. Komplexní nástroj pro email a mobil marketing s propojením na sociální sítě Manuál

GraphicMail. Komplexní nástroj pro email a mobil marketing s propojením na sociální sítě Manuál GraphicMail Komplexní nástroj pro email a mobil marketing s propojením na sociální sítě Manuál Obsah Začínáme... 3 Jak vytvořit email?... 5 Úprava emailu... 9 Správa kontaktů... 12 Vytvoření, změna názvu

Více

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s.

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s. Sticky Password 5.0 manuál 2012 Lamantine Software, a.s. 2 Sticky Password 5.0 manuál Obsah Kapitola I Sticky Password 4 Kapitola II Rozhraní Sticky Password 4 1 Tlačítko... rychlého spouštění 5 2 Okno

Více

Uživatelský manuál pro administrátory

Uživatelský manuál pro administrátory Webove stra nky pro s koly (wwwproskoly.cz) Uživatelský manuál pro administrátory 1 Obsah 1. Úvod... 4 2. Jak webové stránky pro školy fungují... 4 3. Přihlášení... 4 1. Přístup z frontendu... 4 2. Přístup

Více

Aukce online Web Revolution

Aukce online Web Revolution Aukce online Web Revolution Uživatelský manuál administračního rozhraní verze 1.0 Web Revolution s.r.o. 2008 0 Aukce online Administrace uživatelský manuál Praktický průvodce administrací webové aplikace

Více

ekomunikátor Uživatelská příručka programu

ekomunikátor Uživatelská příručka programu ekomunikátor Uživatelská příručka programu Infolinka 841 164 164 Obsah 1 Úvod...3 2 Instalační proces...4 2.1 Technické požadavky...4 2.2 Instalace ekomunikátoru...4 2.3 Upgrade ekomunikátoru...4 2.4 Poinstalační

Více

Redakční systém UNIWEBSET verze 6. uniwebset. websites management. Příručka pro administrátory. uniwebset. websites management

Redakční systém UNIWEBSET verze 6. uniwebset. websites management. Příručka pro administrátory. uniwebset. websites management verze 6 Příručka pro administrátory verze 6 Obsah 1. Úvodem 1.1. Struktura UNIWEBSET 1.2. Šablonový systém 1.2.1. Layouty 1.2.2. Šablony 1.2.3. Stránky 2. Stránky 2.1. Vytvoření nové stránky 2.2. Nastavení

Více

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku Global Payment Plus UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Commerzbank AG, pobočka Praha Banka po Vašem boku Obsah PRVNÍ KROKY... 3 Krok č. 1 Přihlašovací údaje, USB token a čipová karta... 3 Krok č. 2 Spuštění aplikace...

Více

Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4. BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777

Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4. BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777 Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4 BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777 Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4 BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777 Copyright 2008

Více

NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ SYSTÉMU ARIADNE 3 Strana 1 1 Úvod Systém Ariadne3 je systém pro správu obsahu (CMS - "Content Management System"). Umožňuje pomocí jednoduchého a intuitivního uživatelského rozhraní

Více

NÁVOD PRO POVINNÉ POSKYTOVATELE

NÁVOD PRO POVINNÉ POSKYTOVATELE NÁVOD PRO POVINNÉ POSKYTOVATELE 1 Tabulka povinností povinných poskytovatelů... 4 1. Registrace... 7 2. Ověření... 7 3. Správa všech údajů poskytovatele, registrace služeb a zveřejnění dat (Sekce MOJE)...

Více

ZEBU webdesign s.r.o. Technologická 372/2 +420 597 305 937 70800 Ostrava Pustkovec info@zebu.cz Czech Republic

ZEBU webdesign s.r.o. Technologická 372/2 +420 597 305 937 70800 Ostrava Pustkovec info@zebu.cz Czech Republic DIČ: CZ24704091 Strana: 1 / 29 Obsah Obsah... 2 1. Úvod... 3 2. Přihlášení... 4 2.1. Zapomenuté heslo... 4 3. Redakční systém... 5 3.1. Překlady... 8 3.1.1. Editace překladu... 9 3.2. Uživatelé... 10 3.2.1.

Více

Pokud chcete do textu vložit obrázek, klikněte na tlačítko Obrázek (viz. Obr. 5.13.1

Pokud chcete do textu vložit obrázek, klikněte na tlačítko Obrázek (viz. Obr. 5.13.1 5.13. Vložení obrázku do textu Pokud chcete do textu vložit obrázek, klikněte na tlačítko Obrázek (viz. Obr. 5.13.1 Vložení obrázku). Po vložení obrázku se obrázek objeví na pozici kurzoru. Obrázek můžete

Více

Zpracoval: AutoCont CZ a. s. ve spolupráci s Ministerstvem dopravy. Výstup projektu: etesty Informační systém pro vykonávání elektronických testů

Zpracoval: AutoCont CZ a. s. ve spolupráci s Ministerstvem dopravy. Výstup projektu: etesty Informační systém pro vykonávání elektronických testů Název: NOVÁ APLIKACE ETESTY (ekomunikace) Uživatelská dokumentace pro zkoušející Zpracoval: AutoCont CZ a. s. ve spolupráci s Ministerstvem dopravy Datum vyhotovení: 29. 12. 2014 Výstup projektu: etesty

Více

PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele

PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele tj. jak snadno a rychle vyplnit žádost o dotaci z Plzeňského kraje, jak vložit vyúčtování Datum: 16.7.2015 Verze: 1.0 Obsah Úvodní strana aplikace edotace... 3 Krok

Více

Manuál k redakčnímu systému WebRedakce. NETservis s.r.o.

Manuál k redakčnímu systému WebRedakce. NETservis s.r.o. Manuál k redakčnímu systému WebRedakce NETservis s.r.o. Obsah 1 Základní informace...- 4-2 Položky menu...- 5-2.1 Vytvoření menu...- 5-2.2 Popis nastavení položky menu...- 5-2.3 Modely položky menu (stránky)...-

Více

KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE

KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE BŘEZEN 2015 Obsah 1. Úvod... 3 1.1. Dostupnost a historie dat... 3 2. Než začneme... 4 2.1. Registrace... 4 2.2. Přihlášení... 6 3. Domovská stránka... 7 4. Orientace

Více

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část Uživatelská příručka aplikace WebKlient klientská část Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1 Tel.: +420 255 721 111 E-mail: info@cmzrb.cz www: http://www.cmzrb.cz

Více

Manuál pro systém WebCzech E-commerce PRO 4.0

Manuál pro systém WebCzech E-commerce PRO 4.0 Manuál pro systém WebCzech E-commerce PRO 4.0 1 / 105 Table of contents Instalace / aktivace systému... 5 Vstup / přihlášení do systému... 7 Popis administrace e-shopu... 9 Jak začít prodávat pomocí systému

Více

Manuál programu SendMails

Manuál programu SendMails Strana I Manuál programu SendMails Part I O programu SendMails 1 1 Instalace... 2 2 Registrace... 2 3 Kontakt... 3 Part II Práce s programem 3 1 Způsob... zasílání zpráv 5 Přes SMTP server... 5 Kde získat

Více

MultiCash 3.2 Základní funkce Obsah:

MultiCash 3.2 Základní funkce Obsah: MultiCash 3.2 Základní funkce Obsah: 1. Spuštění a přihlášení do programu... 2 2. Stažení informací z banky, jejich prohlížení a tisk... 3 2.1 Spuštění komunikace pro příjem dat z banky... 3 2.2 Přehled

Více

DATABOX. C O N T A C T P r o f e s s i o n a l 5. Uživatelská příručka

DATABOX. C O N T A C T P r o f e s s i o n a l 5. Uživatelská příručka DATABOX C O N T A C T P r o f e s s i o n a l 5 Uživatelská příručka Vážení uživatelé, děkujeme za váš zájem o program firmy SYSTEGRA. Chcete-li si program vyzkoušet, můžete jej z tohoto CD nainstalovat

Více

WEBOVÉ STRÁNKY PRO ŠKOLY

WEBOVÉ STRÁNKY PRO ŠKOLY WEBOVÉ STRÁNKY PRO ŠKOLY (wwwproskoly.cz) UŽIVATELSKÝ MANUÁL WWWproškoly.cz manuál verze: 2.0, poslední aktualizace: 23. 7. 2015 OBSAH 1 Úvod... 5 2 Jak webové stránky pro školy fungují... 5 3 Přihlášení

Více

Uživatelský manuál administrace FastCentrik

Uživatelský manuál administrace FastCentrik Uživatelský manuál administrace FastCentrik (popisované jsou funkčnosti administrace FastCentrik verze Gold) verze 2.7 Platnost od 10. 10. 2012 2 / 240 Obsah: 1. Úvod... 7 1.1. Výkladový slovník... 7 1.2.

Více

UŽIV ATELSKÁ PŘÍRUČKA

UŽIV ATELSKÁ PŘÍRUČKA UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Autor: Stanislav Chromý Verze dokumentu: 1.0 Poslední aktualizace: 5. dubna 2012 Obsah 1. Začínáme 4 1.1 Co je to Manažer datových shránek 4 1.2 Po prvním spuštění 4 1.4 Nastavení

Více

ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013

ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013 ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013 Centrum klientské podpory: Mobilní telefony: +420 733 530 680,

Více

FedEx Ship Manager na fedex.com

FedEx Ship Manager na fedex.com FedEx Ship Manager na fedex.com Registrace Zasílání s FedEx Ship Manager vyžaduje: 1 Devítimístné číslo účtu FedEx. 2 uživatelské ID a heslo. Zaregistrujte se na příslušné domovské stránce fedex.com a

Více

Informační systém pro vyšší odborné školy. Tiskové sestavy. Příručka uživatele. 2005 Computer Aided Technologies s.r.o.

Informační systém pro vyšší odborné školy. Tiskové sestavy. Příručka uživatele. 2005 Computer Aided Technologies s.r.o. Informační systém pro vyšší odborné školy Příručka uživatele Podrobný popis Computer Aided Technologies s.r.o. Tato příručka je součástí dokumentace k Informačnámu systému pro vyšší odborné školy Žádná

Více

Manuál k systému InChange i. Manuál k systému InChange

Manuál k systému InChange i. Manuál k systému InChange i Manuál k systému InChange ii Obsah 1 Přihlášení do systému 1 1.1 Přihlášení....................................................... 1 1.2 Problémy s přihlášením................................................

Více

Uživatelská dokumentace aplikace eportál

Uživatelská dokumentace aplikace eportál Uživatelská dokumentace aplikace eportál Strana 1 z 68 OBSAH 1. 2. 3. 1.1. 1.2. 1.3. 1.4. 2.1. 2.2. 2.3. 2.4. 2.5. 2.6. 2.7. 3.1. 3.2. 3.3. 3.4. 3.5. 3.6. 3.7. 3.8. Výchozí stránka - Přehled 5 Sekce profil

Více