NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT. Rezidence Zahrada Říčany II.etapa

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT. Rezidence Zahrada Říčany II.etapa"

Transkript

1 NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Rezidence Zahrada Říčany II.etapa Připravil: tel: Datum:

2 Investor a developer BYTY Říčany s.r.o. spolu sbretton ING, s.r.o. Společnost BRETTON ING s.r.o. odkoupila 100% podíl ve společnosti BYTY Říčany s.r.o. a to za účelem realizace developerského projektu výstavby 78 bytových a nebytových jednotek. BRETTON ING s.r.o. je dceřinou společností Bretton s.r.o. působí na českém trhu přes dvacet let. V průběhu její existence se vytvořily dvě naprosto samostatné divize v oblasti působnosti developerská činnost a sportovní velkoobchod s výhradním zastoupením exkluzivních sportovních značek. Mezi poslední realizované stavby patří: Infocentrum: Kodaňská 1516/77, Praha 10 Vršovice kontaktní osoba: Jana Krejčíková, stavbyvedoucí: Radek Novotný mobil: Bytový viladům v Kodaňské 1516/77, Praha 10 Vršovice (dokončeno březen 2003) 3 bytové viladomy U Tvrze, Praha 10 Malešice (dokončeno březen 2006) 4 bytové viladomy Park Rokytka, Praha 9 Hrdlořezy I. etapa (dokončeno listopad 2007) 1 bytovýviladům Park Rokytka, Praha 9 Hrdlořezy II. etapa (dokončeno říjen 2008) 2 bytové domy Akademia Zličín, Praha 5 Zličín I. etapa (dokončeno listopad 2011) 2 bytové domy Akademia Zličín, Praha 5 Zličín II. etapa (dokončeno listopad 2012) Rezidenční viladůmvišnová ul., Praha 4 Krč bytový dům (dokončenozáří 2015) Společnost BRETTON ING, s.r.o. při své developerské činnosti spolupracuje na výhradní bázi s realitní společností Akropolis reality, s.r.o..

3 Výhradní prodejce Společnost Akropolis reality, s.r.o. působí na českém trhu s nemovitostmi čtrnáct let. Sídlo společnosti se nachází na Novém Městě v Praze 1. Infocentrum: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1926/ Praha 1 Tel.: Mobil: Tel: Mezi poslední realizované projekty prodeje bytových či rodinných domů, kde společnost Akropolis reality, s.r.o. zajišťovala ve většině případů výhradní prodej, patří např.: 53 ŘRD Dolní Břežany Svárov (dokončeno I. a II. etapy září 2006) 36 bytových jednotek v projektu viladomy U Tvrze, Praha 10 Malešice (dokončeno březen 2006) 27 ŘRD Dolní Jirčany, lokalita K Lesu a lokalita Ke Kostelu (dokončeno červen 2006) 72 bytových jednotek v rámci výstavby 6 viladomů v projektu Rezidenční vily Park Rokytka (dokončeno I. etapy prosinec 2007, II. etapy září 2008) 16 bytových jednotek v projektu Rezidenční vila,,u Zvoničky (dokončeno prosinec 2008) 250 bytových jednotek v projektu Bytové domy Nupaky Jih a Nupaky Jih II a Jih III (prodáno) 23RD Psáry, lokalita Za Zahradami (kolaudace 2010) 63 bytových jednotek v projektu Art Rezidence Střížkov (kolaudace 2012)

4 33 bytových jednotek v projektu Rezidenční vily Zbuzany (dokončeno) 21 bytových jednotek v projektu Rezidenční vila Višňová, Praha 4, Krč (dokončeno a prodáno 2015) 82 bytových jednotek v projektu Rezidenční viladomyakadmia Zličín, Praha 5, Zličín (dokončeno a prodáno 2015) Společnost Akropolis reality, s.r.o. zajišťuje pro své klienty kompletní realitní servis, včetně zajištění financování vybrané nemovitosti. Hypoteční a úvěrový poradce je k dispozici přímo v kancelářích naší společnosti. Kompletní právní servis zajišťuje právník specializující se na oblast nemovitostí (i ten je součástí našeho týmu). Pro nalezení optimálního způsobu financování koupě nemovitostí naše společnost spolupracuje se společností ADALA Consulting s.r.o., certifikovanou všemi bankovními ústavy poskytujícími hypoteční financování na území ČR.

5 Základní informace o projektu Projekt Rezidence Zahrada Říčany II. etapa se nachází v lokalitě Říčan u Prahy. Nabízí pěkné místo pro bydlení. V rámci II. etapy budou stavěny 3 samostatné bytové domy, pod označením D, E, F a H (F a H tvoří funkčně propojený celek). Tento projekt nabízí zajímavé místo pro bydlení (nadstandardně řešené a vybavené byty, podzemní parkování, velké terasy a balkóny) v architektonicky originálně řešených domech. Domy jsou koncipovány jako stavby o 4 nadzemních podlažích a 1 podzemním podlaží. Na výběr jsou bytové jednotky od 25 m 2 do 120 m 2. Výhodou projektu je možnost výběru z velmi široké škály interiérového vybavení. Jedná se zejména o individuální výběr podlahových krytin, dlažeb a obkladů, sanity, zárubní, dveří a kování. Nabízíme také možnost individuálního uspořádání vnitřních dispozic bytu dle přání klienta. Byty budou dostatečně prosluněny po celý den. Vnitřní dispozice bytů je plně vyhovující jak pro rodiny, tak pro jednotlivce s nároky na komfort, nadstandardní vybavenost a celkovou kvalitu bydlení. Všechny bytové domy jsou řešeny jako bezbariérové. Budova je energeticky nenáročná, její energetická náročnost je vyhovující stupni C. K bytu patří garážové stání v podzemních garážích nebo venkovní parkovací stání a k většině bytových jednotek sklepní kóje. Lokalita Říčan je velmi oblíbená zejména kvůli občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti, dostupnost metra - C - Opatov - 15 minut autem a 30 minut MHD. Je zde mnoho cyklostezek, sportovišť a mnoho příležitostí na krásné procházky do širokého okolí zachovalou přírodou.

6 Prodej 68 nových bytů do osobního vlastnictví Prodej 7 ateliérů Prodej 3 nebytových jednotek bytové jednotky od 1+kk do 3+kk Balkon či terasa ke každé bytové jednotce jednotky od 25 m2 do 120 m2 Garážové či parkovací stání náleží ke každé jednotce Sklepní kóje náleží k většině bytů Nadstandardní interiérové vybavení

7 V Říčanech se nachází celkem 5 základních škol a 2 gymnázia: 1. základní škola Říčany (Masarykovo náměstí 71) 2. základní škola Říčany (Bezručova 94) 3. Základní škola u Říčanského lesa (Školní 2400/4) 4. Základní škola Nerudova (Nerudova 481) - praktická škola 5. Soukromá ZŠ s rozšířenou výukou jazyků MagicHill (Žižkova 233) 1. Gymnázium Říčany (Komenského náměstí 1280/1) 2. Masarykovo klasické gymnázium (Táborská 1685) Občanská vybavenost a také 3 státní školky (Čtyřlístek, Srdíčko, U Slunečních hodin) a celá řada soukromých školek či tzv. dětských klubů (Kolovrátek, Landie, MagicHill, Nemo, Pramínek a Sofie). Nejbližší mateřské školy a základní škola se nacházejí jen 500 m od Rezidence. Kousek od centra je vybudován přírodní park Jureček koupaliště s přilehlou restaurací, místo pro setkávání místních obyvatel bez ohledu na generaci. Na severovýchodní straně Říčan je Olivova dětská léčebna, která se specializuje na léčbu onemocnění dýchacích cest a pohybového ústrojí, nadváhy a obezity. V Říčanech se nachází několik nákupních center: Lidl, Penny market, Tesco nebo nově otevřené obchodní centrum v zrekonstruované místní továrně pod názvem OC Lihovar. Na cestě z Prahy do Říčan je vybudován vodní světaquapalace Praha a také obchodní zóna Čestlice s obchody KIKA, BAUHAUS, ELEKTROWORLD, ALBERT, a mnoho dalších.

8

9 Historie lokality Říčany u Prahy jsou atraktivním místem pro bydlení s výbornou dostupností do hlavního města Prahy, jak MHD, tak autem nebo vlakem. První písemná zmínka o obci pochází z roku Říčany mají velmi pestrou historii. Během středověku se v nich nacházel významný hrad, který však byl dobyt a vydrancován Žižkovými vojáky během husitských válek. V pozdějších letech se Říčany staly opět prosperujícím městem. Ve středu města se nachází kostel svatého Petra a Pavla. Nedaleko něj stojí sloup se sochou Panny Marie a opodál zachovalá zřícenina Říčanského hradu. Za povšimnutí rozhodně stojí kostel sv. Václava v Jažlovicích, který vznikl ve 13. století přistavěním obdélníkové lodi k původní románské rotundě. Později byl barokně upraven a byl sem přenesen oltář z kostela sv. Michala v Podskalí. Během třicetileté války byly Říčany téměř úplně zničeny, řada obcí v okolí zcela zanikla. Již ve druhé polovině 17. století měšťané říčanští obnovili městskou radu s hejtmanem v čele a úřaddvanácti konšelů.

10 Vysoký nadstandard Velkou předností projektu je vysoký nadstandard a široký výběr dlažeb, obkladů, podlah, sanitární techniky umyvadla, vany, sprchové kouty, závěsná WC, dveří a zárubní. Odpadá tak v podstatě nutnost připlácet za kvalitnější vybavení a materiály. K vybavení bytů patří dřevěné plovoucí podlahy, interiérové dveře, kvalitní sanitární technika značkových výrobců, okna se zvýšenou tepelnou a zvukovou izolací, společná kotelna v domě, k většině bytů terasa nebo balkón. Harmonogram výstavby domů D a E Harmonogram výstavby domů F a H Zahájení stavby: 07/2016 Zahájení stavby: 07/2017 Hrubá stavba: 04/2017 Hrubá stavba: 04/2018 Dokončení stavby: 10/2017 Dokončení stavby: 10/2018 Předání bytů: 12/2017 Předání bytů: 12/2018

11 Postup koupě 1) Rezervační smlouva a zaplacení rezervačního poplatku do 5ti dnů od podpisu rezervační smlouvy uhradí klient rezervační poplatek ve výši ,- Kč. 2) Možnost vrácení rezervačního poplatku - V případě, že klient oznámí investorovi do 5 pracovních dnů po uzavření rezervační smlouvy, že nemá o byt zájem, je rezervační poplatek klientovi vrácen. V případě, že nedojde k podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí do 15 dnů od podpisu rezervační smlouvy vinou investora, je rezervační poplatek klientovy rovněž vrácen v plné výši. 3) Smlouva o budoucí smlouvě do 14 dnů od uzavření rezervační smlouvy je podepsána s klientem Smlouva o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky. 4) Smlouva o převodu vlastnictví jednotky do cca 45 dnů po kolaudaci domu a po podání návrhu na vklad prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí, jímž se dům rozdělí na jednotky, podepíší investor a klient Smlouvu o převodu vlastnictví jednotky a klientovi bude jednotka předána, je-li plně uhrazena celková kupní cena. Předmětem převodu vlastnictví jednotky je: jednotka a podíl na společných částech nemovitých věcí, zahrnující podíl na pozemku společném všem jednotkám včetně práva výlučného užívání garážového stání a včetně práva výlučného užívání sklepní kóje (není-li garáž či sklep vymezen jako nebytová jednotka pokud ano, převádí se příslušný spoluvlastnický podíl na takové nebytové jednotce). Venkovní stání bude převedeno na kupujícího v katastru nemovitostí jako samostatný pozemek s parcelním číslem.

12 Platební podmínky Všechny platby se budou uskutečňovat bezhotovostním převodem na účet developera. Splátkový kalendář - rezervační poplatek ,- Kč po podpisu rezervační smlouvy, nejpozději však do 5 dnů odpodpisu rezervační smlouvy - 10% z celkové kupní ceny do 14 dnů po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví bytu - 20% z kupní ceny do 10 dnů od doručení oznámení investora o dokončení hrubé stavby bytového objektu - 70% z kupní ceny se započtením rezervačního poplatku při podpisu Smlouvy o převodu vlastnictví bytu.

13 ZÁRUBNĚ A DVEŘE Standardní vybavení bytu Položka Vstupní bezpečnostní dveře se zárubní - povrch lamino ořech ks Interiérové dveře SANDE M30 prosklené - obývající pokoj, všechny typy prosklení, 60-90/197cm, sklo činčila, kůra, float, planibel - provedení dýha dub, buk MJ ks Interiérové dveře SANDE M10 - plné 60-90/197cm - provedení dýha dub, buk ks Obložková zárubeň 60-90/197/10-17cm provedení dýha dub, buk ks Kování WB Favorit 002-R-EPR ks 330 Kování WB Favorit 002-R-EPR ks 570 PODLAHOVÉ KRYTINY dlažba interiér (koupelna, WC) bez pokládky, rozměr (200x200 až 340x340) m dlažba interiér (chodba, komora) bez pokládky, rozměr (200x200 až 340x340) m dlažba venkovní (terasa, balkon) bez pokládky* m * plovoucí podlaha laminát, včetně pokládky m obklad bez lišt (koupelna do výše 2.07 m až 2,25m, WC do výše 1,25m až 1,4m), rozměr (200x200 až 250x340) m Pokládka obkladu - listelo,listone,raccordojolly, plastická tvarovka není ve STD x x ZAŘIZOVACÍ PŘEDMĚTY koupelna a WC baterie stojánková umyvadlová ks baterie stojánková umývátková (u samostatných WC) ks baterie nástěnná vanová vč. příslušenství (hadice, hlavice, držák) ks baterie nástěnná sprchová vč. příslušenství (hadice, hlavice, držák) ks 2800 Cena bez DPH

14 umyvadlo vč. sifonu ks umyvátko (35x32) vč. sifonu (u samostatných WC) ks WC - závěsné vč. sedátka ks vana bílá akrylátová 80/160 vč. nožiček a sifonu ks sprchový kout včetně vaničky a sifonu 90 cm (sklo) ks tlačítko splachování typ 2 - provedení chrom/lesk ks pračkový ventil na studenou vodu * ks ANO * pračkový odpad se sifonem ve zdi * ks ANO * ELEKTROINSTALACE slaboproud bytové a domovní telefonní rozvody* ks ANO * elektrický vrátný s domácím telefonem* ks ANO * společná TV anténa a rozvod pro satelit* ks ANO * OKNA okna s izolačním dvojsklem se zvýšenou tepelnou odolností kw 1,1* ANO * TOPENÍ Centrální* ANO * OMÍTKY V BYTECH Vnitřní omítka vápenosádrová -gletovaná ANO VYMALOVÁNÍ STĚN A STROPŮ bílá barva - je možné za příplatek vymalovat barvami dle přání klienta ANO

15 Poznámky: U položek označených hvězdičkou* nebo bez cen nelze měnit kupujícím vzhledem k technickému řešení stavby a návaznosti těchto součástí na celkovou výstavbu a okolní prostory. Množství materiálu je dodáno s adekvátním prořezem a zaokrouhleno na celá balení V případě většího / menšího formátu, nadstandardního materiálu jsou klientovi účtovány vícepráce. BRETTON ING, s.r.o si vyhrazuje právo stanovení výhradních dodavatelů všech výše uvedených položek. Cena pokládky podlah, dlažby a obkladů, které jsou ve STD dle této přílohy, je zahrnuta v kupní ceně bytu. V případě, že si klient vybere jiné než standardní materiály dle této přílohy, doplácí rozdíl mezi pokládkou standardu a cenou pokládky materiálu dle svého výběru.

16 Kontakty na smluvní subdodavatele Podlahové studio - dveře, zárubně a podlahy: Sortim Praha Přístav čp. 19, Praha 7 - Holešovice sl. Toboličová, tel.: Vetos Pomněnice 25, Benešov p. Krejčová Koupelnové studio zařizovací předměty, obklady a dlažby: SOFI design Starodubečská 526/16a, Praha 10 Dubeč Mgr. Jana Černegová, tel.: Richter + Frenzel s.r.o. U Technoplynu 1572/1, Praha Mobil:

17 Kontakty na doporučené dodavatele nadstandardního vybavení bytů Stínící technika: MARON Kozácká 12, Praha 10 p.hrdinová, tel.: Kuchyňské studio: Bellini kuchyně Na Křivině 1/1371, Praha 4 Michle p.oubrecht, tel.: ORESI Milady Horákové 549/53, Praha 7 p. Jandová, tel.: Vestavné skříně: IBIS interier Za Zastávkou 377/3, Praha - Dolní Měcholupy p.korejtko, tel.:

18 Klientské změny Dispoziční změny: Investor provede případné změny v dispozici bytu na základě přání klienta, a to za následujících podmínek: dispoziční změny jsou možné v termínech určených investorem v nenosných příčkách budou zachovány přívody a odpady vody, nebude nutné zasáhnout do bytových jader ( stoupaček ), budou zachovány hlavní elektrické rozvody, rozvody pro topení a ventilační prostupy požadované klientské změny budou investorem oceněny a jejich rozpočet potvrzen klientem (případně bude vyhotoven dodatek ke smlouvě a oběma smluvními stranami podepsán) Změny standardního vybavení: Možnost změn standardního vybavení se týká následujících položek: obklady a dlažby, vodovodní baterie, umyvadla, vany, závěsná WC, plovoucí podlahy, vnitřní dveře a zárubně, barvy stěn, elektroinstalace, TV a WIFI, venkovní žaluzie včetně el.ovládání. Změny jsou možné pouze v rámci stanovených dodavatelských subjektů investora. Návrhy a 3D vizualizace koupelen budou pro klienty zpracovány zdarma. V případě, že si klient vybere dražší vybavení a materiály, než jsou dány standardem, budou rozdíly v cenách (klientův výběr vers. standardy) oceněny v rozpočtu, který následně klient potvrdí. V případě, že si klient vybere levnější vybavení a materiály, není mu rozdíl v cenách proplácen. Konečný výběr obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů je nutné provést a potvrdit nejpozději do 05/2017. Konečný výběr dřevěných plovoucích podlah, dveří, zárubní a barev malby bytu je nutné provést a potvrdit nejpozději do 06/2017. V případě rozdílů v cenách platí stejný postup jako u koupelen.

19 Dům NP Číslo bytu Kategorie Čistá obytná plocha bytu (m2) Plocha terasa /balkon (m2) CENÍK bytový dům - D Plocha bytu s balkonem/ terasou (m2) Cena za garážové/ venkovní stání (Kč) Prodejní cena za byt, balkon, sklep a garáž. / venkovní stání (Kč) Číslo gar./ venovního stání D 1 D101 1+kk 23,83 4,92 28, PRODÁNO VEN ,85 D 1 D102 2+kk 46,28 8,78 55, Kč ,65 D 1 D103 2+kk 52,24 7,36 59, Kč 7 9 1,89 D 1 D104 1+kk 39,03 7,36 46, PRODÁNO ,73 D 1 D105 1+kk 34,89 4,80 39, Kč VEN ,65 D 1 D106 2+kk 65,28 7,36 72, Kč ,89 D 1 D107 2+kk 49,85 11,91 61, Kč ,65 D 2 D208 3+kk 67,73 4,32 72, Kč ,65 D 2 D209 2+kk 56,20 7,39 63, Kč ,89 D 2 D210 1+kk 39,00 7,39 46, PRODÁNO ,73 D 2 D211 2+kk 51,69 7,39 59, Kč 6 8 1,89 D 2 D212 2+kk 65,37 7,39 72, PRODÁNO ,89 D 2 D213 2+kk 55,04 4,26 59, Kč ,65 D 3 D314 3+kk 64,65 2,70 67, Kč ,73 D 3 D315 2+kk 56,22 7,39 63, Kč ,89 D 3 D316 1+kk 32,45 7,39 39, PRODÁNO ,89 D 3 D317 2+kk 51,66 7,39 59, Kč 5 7 1,89 D 3 D318 2+kk 65,16 7,39 72, Kč 4 4 3,73 D 3 D319 2+kk 53,14 2,70 55, Kč ,89 D 4 D420AT 79,65 6,12 85, Kč VEN ,87 D 4 D421AT 99,05 6,12 105, Kč VEN ,87 Číslo sklepu Plocha sklepu (m2)

20 Dům NP Číslo bytu Kategorie Čistá obytná plocha bytu (m2) Plocha terasa /balkon (m2) CENÍK bytový dům - E Plocha bytu s balkonem/ terasou (m2) Cena za garážové/ venkovní stání (Kč) Prodejní cena za byt, balkon, sklep a garáž. / venkovní stání (Kč) Číslo gar./ venovního stání E 1 E101 1+kk 23,83 4,92 28, PRODÁNO VEN ,85 E 1 E102 2+kk 46,28 8,78 55, PRODÁNO ,65 E 1 E103 2+kk 52,24 7,36 59, Kč 7 9 1,89 E 1 E104 1+kk 39,03 7,36 46, PRODÁNO ,73 E 1 E105 1+kk 34,89 4,80 39, Kč VEN ,65 E 1 E106 2+kk 65,28 7,36 72, Kč ,89 E 1 E107 2+kk 49,85 11,91 61, Kč ,65 E 2 E208 3+kk 67,73 4,32 72, Kč ,65 E 2 E209 2+kk 56,20 7,39 63, Kč ,89 E 2 E210 1+kk 39,00 7,39 46, Kč ,73 E 2 E211 2+kk 51,69 7,39 59, PRODÁNO 6 8 1,89 E 2 E212 2+kk 65,37 7,39 72, PRODÁNO ,89 E 2 E213 2+kk 55,04 4,26 59, PRODÁNO ,89 E 3 E314 3+kk 64,65 2,70 67, Kč ,73 E 3 E315 2+kk 56,22 7,39 63, Kč ,89 E 3 E316 1+kk 32,45 7,39 39, Kč ,65 E 3 E317 2+kk 51,66 7,39 59, Kč 5 7 1,89 E 3 E318 2+kk 65,16 7,39 72, Kč 4 4 3,73 E 3 E319 2+kk 53,14 2,70 55, Kč ,89 E 4 E420AT 79,65 6,12 85, Kč VEN ,87 E 4 E421AT 99,05 6,12 105, Kč VEN ,87 Číslo sklepu Plocha sklepu (m2)

21 Dům NP Číslo bytu Kategorie Čistá obytná plocha bytu (m2) Plocha terasa /balkon (m2) CENÍK bytový dům - F Plocha bytu s balkonem/ terasou (m2) Cena za garážové/ venkovní stání (Kč) Prodejní cena za byt, balkon, sklep a garáž. / venkovní stání (Kč) Číslo gar./ venovního stání F 1 F101 2+kk 52,14 24,24 76, Kč ,86 F 1 F102 2+kk 49,55 0,00 49, Kč ,59 F 1 F103 3+kk 77,84 19,83 97, Kč ,31 F 1 F104 3+kk 71,61 15,74 87, Kč ,31 F 1 F105 1+kk 36,42 14,88 51, Kč VEN ,77 F 1 F106AT 1+kk 66,92 0,00 66, Kč ,31 F 1 F107NJ 106,75 0,00 106, Kč VEN ,06 F 1 F108NJ ordinace 128,62 0,00 128,62 0 PRODÁNO 5xVEN NE 0,00 F 1 F109 2+kk 73,62 17,43 91, Kč ,08 F 2 F210 2+kk 52,14 11,66 63, Kč 5 3 2,97 F 2 F211 3+kk 68,11 12,06 80, Kč ,15 F 2 F212 3+kk 69,51 9,50 79, Kč ,31 F 2 F213 2+kk 52,51 9,44 61, Kč ,88 F 2 F214 2+kk 48,09 9,07 57, Kč VEN ,55 F 2 F215 2+kk 42,86 34,49 77, Kč ,07 F 2 F216 3+kk 85,07 50,39 135, Kč ,54 F 2 F217 1+kk 24,74 9,54 34, PRODÁNO VEN ,74 F 3 F318 2+kk 52,14 12,54 64, Kč 6 2 2,97 F 3 F319 2+kk 48,41 47,78 96, Kč ,54 F 3 F320 1+kk 40,55 9,44 49, Kč ,51 F 3 F321 2+kk 48,04 7,96 56, Kč VEN ,16 F 3 F322 1+kk 43,33 7,96 51, Kč VEN ,07 F 3 F323 3+kk 88,98 0,00 88, Kč ,04 F 3 F324 1+kk 24,78 9,54 34, Kč VEN ,77 Číslo sklepu Plocha sklepu (m2)

22 Dům NP Číslo bytu Kategorie Čistá obytná plocha bytu (m2) Plocha terasa /balkon (m2) CENÍK bytový dům - F Plocha bytu s balkonem/ terasou (m2) Cena za garážové/ venkovní stání (Kč) Prodejní cena za byt, balkon, sklep a garáž. / venkovní stání (Kč) Číslo gar./ venovního stání F 4 F425 2+kk 52,22 11,67 63, Kč 4 1 2,97 F 4 F426 2+kk 48,86 12,55 61, Kč 1 8 2,16 F 4 F427 1+kk 40,80 9,55 50, Kč VEN ,05 F 4 F428 2+kk 47,58 8,06 55, Kč VEN ,08 F 4 F429 2+kk 58,75 39,66 98, Kč ,18 F 4 F430 1+kk 24,82 9,54 34, Kč VEN ,68 Číslo sklepu Plocha sklepu (m2) Dům NP Číslo bytu Kategorie Čistá obytná plocha bytu (m2) Plocha terasa /balkon (m2) CENÍK bytový dům - H Plocha bytu s balkonem/ terasou (m2) Cena za garážové/ venkovní stání (Kč) Prodejní cena za byt, balkon, sklep a garáž. / venkovní stání (Kč) Číslo gar./ venovního stání H 1 H101NJ 68,28 0,00 68, Kč VEN ,52 H 1 H102 1+kk 41,04 0,00 41, Kč VEN ,95 H 2 H203 2+kk 71,58 0,00 71, Kč ,26 H 2 H204 1+kk 34,12 7,13 41, Kč ,92 H 3 H305AT 2+kk 72,44 0,00 72, Kč 22 H01 6,08 H 3 H306AT 2+kk 34,47 0,00 34, Kč ,95 Číslo sklepu Plocha sklepu (m2) Uvedené ceny jsou včetně bytu, balkonu / terasy, sklepu, garážového / venkovního stání a DPH.

Rezidence Zahrada Říčany II. etapa

Rezidence Zahrada Říčany II. etapa Rezidence Zahrada Říčany II. etapa výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6, Praha 1 Jana Masáková +420 603 270 717 jana.masakova@akropolisreality.cz Investor a developer BYTY Říčany,

Více

Rezidenční vila VIŠŇOVÁ

Rezidenční vila VIŠŇOVÁ Rezidenční vila VIŠŇOVÁ Nové luxusní byty Praha 4 Krč, ulice Višňová č. 3 Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 603 27 07 17 tel/fax: 224

Více

Akademia Zličín Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 731 30 30 55

Akademia Zličín Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 731 30 30 55 Akademia Zličín Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 731 30 30 55 tel/fax: 224 91 90 13 zdenek.spetlik@akropolisreality.cz www.akropolisreality.cz

Více

PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ PARK NEHVIZDY IV.

PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ PARK NEHVIZDY IV. PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ PARK NEHVIZDY IV. Klient: Připravil: CANABA development, s.r.o. Zdeněk Špetlík tel: +420 731 303 055 e-mail: zdenek.spetlik@akropolisreality.cz Datum: 16.8.2015 2 / 20 CANABA

Více

NABÍDKA RODINNÝCH DOMŮ. VESTEC u Prahy

NABÍDKA RODINNÝCH DOMŮ. VESTEC u Prahy NABÍDKA RODINNÝCH DOMŮ VESTEC u Prahy Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1926/6 110 00 Praha 1 Tel.: 800 10 80 80 Mobil: 731 30 30 55 Tel: 224 91 90 13 zdenek.spetlik@akropolisreality.cz Vizualizace

Více

PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ. HORNÍ POČERNICE IV. Praha 9

PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ. HORNÍ POČERNICE IV. Praha 9 PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ HORNÍ POČERNICE IV. Praha 9 Klient: Připravil: Canaba development, s.r.o. Zdeněk Špetlík Akropolis reality s.r.o. tel.: +420 731 303 055 e-mail: zdenek.spetlik@akropolisreality.cz

Více

PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ. HORNÍ POČERNICE IV. Praha 9

PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ. HORNÍ POČERNICE IV. Praha 9 PROJEKT VÝSTAVBY BYTOVÝCH DOMŮ HORNÍ POČERNICE IV. Praha 9 Klient: Připravil: Canaba development, s.r.o. Zdeněk Špetlík tel.: +420 731 303 055 e-mail: zdenek.spetlik@akropolisreality.cz CANABA developoment,

Více

lokalita Javorová čtvrť

lokalita Javorová čtvrť Praha 10 Horní Měcholupy lokalita Javorová čtvrť Byt č. 240 / bytový dům H / 8. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 2.454.426 Kč vč. DPH (2.028.451 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy:

Více

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 81 / bytový dům Q / 3. patro Základní informace 5.638.421 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE:

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 81 / bytový dům Q / 3. patro Základní informace 5.638.421 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE: Praha 5 Zličín lokalita Metropole Byt č. 81 / bytový dům Q / 3. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.638.421 Kč vč. DPH (4.902.975 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy: 36.900 Kč/m2

Více

lokalita Rezidence Bělohorská

lokalita Rezidence Bělohorská Praha 6 Břevnov lokalita Rezidence Bělohorská Byt č. 8 / bytový dům A / 1. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.836.810 Kč vč. DPH Cena vnitřní užitné plochy: 53.900 Kč/m2 vč. DPH Příplatkové

Více

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 246 / bytový dům R / 5. patro Základní informace 5.408.188 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE:

lokalita Metropole Praha 5 - Zličín Byt č. 246 / bytový dům R / 5. patro Základní informace 5.408.188 Kč vč. DPH Celková cena ALL INCLUSIVE: Praha 5 Zličín lokalita Metropole Byt č. 246 / bytový dům R / 5. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.408.188 Kč vč. DPH (4.702.772 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy: 44.400 Kč/m2

Více

lokalita Javorová čtvrť

lokalita Javorová čtvrť Praha 10 - Horní Měcholupy lokalita Javorová čtvrť Byt č. 163 / bytový dům F / 12. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 5.122.224 Kč vč. DPH (4.454.108 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy:

Více

Viladům Sv. Václav Václavské předměstí Písek

Viladům Sv. Václav Václavské předměstí Písek Viladům Sv. Václav Václavské předměstí Písek Objevte komfort bydlení ve městě s volností výhledů do okolní krajiny. 1 POPIS PROJEKTU Představujeme Vám nově dokončený projekt viladomu Sv. Václav, jenž v

Více

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BYTOVÝCH JEDNOTEK A SPOLEČNÝCH PROSTOR

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BYTOVÝCH JEDNOTEK A SPOLEČNÝCH PROSTOR TECHNICKÁ SPECIFIKACE BYTOVÝCH JEDNOTEK A SPOLEČNÝCH PROSTOR Budovy L, M, N, O Konstrukce budovy KONSTRUKCE základy a základová deska - železobeton nosné zdi železobeton nebo zdivo nenosné zdi a příčky

Více

KVASINY - BYTOVÉ DOMY A,B,C www.k2investicni.cz

KVASINY - BYTOVÉ DOMY A,B,C www.k2investicni.cz www.kinvesticni.cz INVESTOR: K INVESTIČNÍ s.r.o. MAPA KVASIN FOTOMAPA KVASIN BYTOVÉ DOMY A, B, C INVESTOR: K INVESTIČNÍ s.r.o. www.kinvesticni.cz TŘI BYTOVÉ DOMY BD-A, BD-B A BD-C JSOU SITUOVÁNY V SAMÉM

Více

Ponavia rezidence má energetické hodnocení třídy A. Byty v projektu jsou mimořádně úsporné.

Ponavia rezidence má energetické hodnocení třídy A. Byty v projektu jsou mimořádně úsporné. Katalog standardů Ponavia rezidence má energetické hodnocení třídy A. Byty v projektu jsou mimořádně úsporné. Budova je vyzděna z vápenopískových cihel Kalksandstein, které se používají pro stavby pasivních

Více

KVALITATIVNÍ STANDARD

KVALITATIVNÍ STANDARD Příloha č. 2 KVALITATIVNÍ STANDARD BYTOVÉ OBJEKTY A, B OBYTNÝ SOUBOR KOLOVRATY OBSAH A) Konstrukce a povrchové úpravy B) Stavební prvky C) Vybavení bytových jednotek Položka standard popis A) KONSTRUKCE

Více

Praha 10 - Pitkovice lokalita Májovková

Praha 10 - Pitkovice lokalita Májovková Praha 10 - Pitkovice lokalita Májovková Rodinný dům č. 54 / Progres 13-A var. 3 / 4+kk s garáží Progres 13-A var. 3 1/7 Praha 10 - Pitkovice lokalita Májovková Rodinný dům č. 54 / Progres 13-A var. 3 /

Více

MASIVNÍ ZATEPLENÍ, DŘEVĚNÁ EURO OKNA - TROJSKLA, LAMINÁTOVÉ PODLAHY, KUCHYŇSKÉ LINKY, VYSOKÝ STANDARD KOUPELEN A WC

MASIVNÍ ZATEPLENÍ, DŘEVĚNÁ EURO OKNA - TROJSKLA, LAMINÁTOVÉ PODLAHY, KUCHYŇSKÉ LINKY, VYSOKÝ STANDARD KOUPELEN A WC - BYDLENÍ V KLIDNÉ ČÁSTI MĚSTA V BLÍZKOSTI CENTRA - JEDNOTNÁ KONCEPCE BYTOVÉHO CELKU - 100 BYTŮ S TERASAMI /OD 28 M 2 DO 117 M 2 / - 97 KRYTÝCH A VENKOVNÍCH PARKOVACÍCH STÁNÍ - ZDĚNÁ STAVBA TŘÍDY B MASIVNÍ

Více

BD3. M plus, s.r.o. Čs. armády Slavkov u Brna. RD AUDO, spol. s r.o. Čs. armády Slavkov u Brna

BD3. M plus, s.r.o. Čs. armády Slavkov u Brna. RD AUDO, spol. s r.o. Čs. armády Slavkov u Brna pohled - jihozápadní pohled - jihovýchodní Dům je postaven v lokalitě Zelnice, přístupné z ulice Slovákova. Navazuje na předchozí dva bytové domy. Většina bytů je orientována obývacím pokojem a kuchyňským

Více

můj katalog nemovitostí

můj katalog nemovitostí můj katalog nemovitostí exkluzivní lokalita kvalita & design výjimečnost trvalá hodnota nadčasovost bezpečnost dětská hřiště služby pohodlí Do svého katalogu jste si vybrali tyto nemovitosti: nemovitost

Více

bytových jednotek a společných prostor

bytových jednotek a společných prostor Technická specifikace bytových jednotek a společných prostor Budovy E1 a E2 Konstrukce budovy Kostra základy a základová deska železobeton obvodové a vnitřní nosné zdi železobeton zdi mezi byty železobeton

Více

KVALITATIVNÍ STANDARD

KVALITATIVNÍ STANDARD KVALITATIVNÍ STANDARD RODINNÝCH DOMŮ PROJEKTU Písnice - Vrtilka OBSAH A) Konstrukce a povrchové úpravy B) Stavební prvky C) Vybavení RD Položka standard popis A) KONSTRUKCE A POVRCHOVÉ ÚPRAVY základy Betonové

Více

Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek

Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek Stránka 1 z 6 Konstrukce Základy-vrtané piloty,železobetonové patky a pasy Svislé nosné konstrukce-železobetonový nosný skelet,vyzdívky-

Více

KVALITATIVNÍ STANDARD

KVALITATIVNÍ STANDARD Příloha č. 2 k SoSBK č.. KVALITATIVNÍ STANDARD RODINNÝCH DOMŮ PROJEKTŮ DOBŘEJOVICE, HOSTOUŇ, ŠKVOREC, VYSOKÝ ÚJEZD, HLUBOČINKA OBSAH A) Konstrukce a povrchové úpravy B) Stavební prvky C) Vybavení RD Položka

Více

Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek Stránka 1 z 6 Konstrukce

Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek Stránka 1 z 6 Konstrukce Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek Stránka 1 z 6 Konstrukce Základy-vrtané piloty,železobetonové patky a pasy Svislé nosné konstrukce-železobetonový nosný skelet,vyzdívky-

Více

lokalita Javorová čtvrť

lokalita Javorová čtvrť Praha 10 Horní Měcholupy lokalita Javorová čtvrť Byt č. 156 / bytový dům F / 11. patro Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE: 3.155.715 Kč vč. DPH (2.744.100 Kč bez DPH) Cena vnitřní užitné plochy:

Více

POHLED ZÁPADNÍ Z ULICE

POHLED ZÁPADNÍ Z ULICE POHLED ZÁPADNÍ Z ULICE POHLED SEVERNÍ Z ULICE POHLED VÝCHODNÍ ZE DVORA O PROJEKTU, LOKALITA Novostavba 2 bytových domů Jírovcova A a B se nachází v centru Českých Budějovic, v docházkové vzdálenosti náměstí

Více

NABÍDKA BYTŮ. PRAHA 5 ZLIČÍN / Metropole

NABÍDKA BYTŮ. PRAHA 5 ZLIČÍN / Metropole 1/5 Termíny dokončení: bytový dům A - P, Y: DOKONČENO bytový dům T, U, V, X: DOKONČENO bytový dům Q, R, S: prosinec 2014 Aktuální prospekt ke stažení na www.central-group.cz 2/5 Patro Číslo bytu Dispozice,

Více

POHLED ZÁPADNÍ Z ULICE

POHLED ZÁPADNÍ Z ULICE POHLED ZÁPADNÍ Z ULICE POHLED SEVERNÍ Z ULICE POHLED VÝCHODNÍ ZE DVORA O PROJEKTU, LOKALITA Novostavba 2 bytových domů Jírovcova A a B se nachází v centru Českých Budějovic, v docházkové vzdálenosti náměstí

Více

Praha 10 - Pitkovice lokalita Májovková

Praha 10 - Pitkovice lokalita Májovková Praha 10 - Pitkovice lokalita Májovková Rodinný dům č. 38 / Progres 16-A var. 1 / 4+kk s garáží Progres 16-A var. 1 Základní informace Celková cena ALL INCLUSIVE Příplatkové položky 6.797.892 Kč vč. DPH

Více

STANDARDY BYTOVÝ DŮM U STARÉ ELEKTRÁRNY. Společné části domu

STANDARDY BYTOVÝ DŮM U STARÉ ELEKTRÁRNY. Společné části domu STANDARDY BYTOVÝ DŮM U STARÉ ELEKTRÁRNY Společné části domu - domácí telefon s elektrickým vrátným na hlavních vstupních dveřích - poštovní schránky - čistící zóny - elektricky ovládána vjezdová brána

Více

POHLED JIHOZÁPADNÍ Z ULICE

POHLED JIHOZÁPADNÍ Z ULICE POHLED JIHOZÁPADNÍ Z ULICE POHLED SEVEROZÁPADNÍ Z ULICE POHLED VÝCHODNÍ Z ULICE O PROJEKTU, LOKALITA Novostavba bytového domu Jírovcova C se nachází v centru Českých Budějovic, v docházkové vzdálenosti

Více

YIT bezplatná zákaznická linka: 800 200 666

YIT bezplatná zákaznická linka: 800 200 666 YIT bezplatná zákaznická linka: 800 200 666 YIT STAVO Hradčanská Office Center Milady Horákové 116/109 160 00 Praha 6 domov@yit.cz www.yit.cz Hyacint Modřany A (II. fáze) Váš domov rozkvétá v Modřanech

Více

STANDARDY BYTOVÝ DŮM V PARKU SLEZSKÁ OSTRAVA. Společné části domu

STANDARDY BYTOVÝ DŮM V PARKU SLEZSKÁ OSTRAVA. Společné části domu STANDARDY BYTOVÝ DŮM V PARKU SLEZSKÁ OSTRAVA Společné části domu Byty - Domácí telefon s elektrickým vrátným na hlavních vstupních dveřích - poštovní schránky - čistící zóny - zděná sklepní kóje - elektricky

Více

Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP. Standardní vybavení bytových jednotek

Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP. Standardní vybavení bytových jednotek Polyfunkční dům Nároží 3.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek Konstrukce Základy vrtané piloty, železobetonové patky a pasy Svislé nosné konstrukce železobetonový nosný skelet, vyzdívky- cihelné

Více

Praha 5 Zličín METROPOLE. Moderní byty u metra a obchodně-zábavního centra

Praha 5 Zličín METROPOLE. Moderní byty u metra a obchodně-zábavního centra Praha 5 Zličín METROPOLE Moderní byty u metra a obchodně-zábavního centra TULEŠICKÁ Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v Praze O projektu Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v hlavním městě.

Více

Bytový dům TÁBORITSKÁ

Bytový dům TÁBORITSKÁ Bytový dům TÁBORITSKÁ ihned k nastěhování O PROJEKTU Bytový dům Táboritská se nachází na Praze 3, v ulici Táboritská. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a nástavbou dvou podlaží. V domě se nachází 19 bytových

Více

Obecný popis rodinného domu EDC

Obecný popis rodinného domu EDC Obecný popis rodinného domu EDC Popis domu KLASIK EKONOMY HOLODUM Projektová dokumentace pro st.povolení/realizační Projektová dokumnetace skutečného provedení Vyřízení stavebního povolení/ohlášení stavby

Více

KVALITATIVNÍ STANDARD

KVALITATIVNÍ STANDARD KVALITATIVNÍ STANDARD BYTOVÝ OBJEKT C JEREMIÁŠOVA OBSAH: A) Konstrukce a povrchové úpravy B) Stavební prvky C) Vybavení bytových jednotek Položka standard popis A) Konstrukce a povrchové úpravy základy

Více

Bytový dům Zlín - Štípa

Bytový dům Zlín - Štípa 3/2017 Bytový dům Zlín - Štípa Skvělé místo pro život Investor: Katalog bytů a nebytových prostor Zlín-Štípa, Mariánské náměstí Prodejce: redona s.r.o, Březnická 5565, Zlín 760 01, tel. 777 555 295, e-mail:

Více

Valašské Klobouky - ul. Luční 8/2016

Valašské Klobouky - ul. Luční 8/2016 Valašské Klobouky - ul. Luční 8/2016 IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE: H&B stavreal, s.r.o. IČ:277 51 309 Újezd 390, 763 25 Újezd Radek Hlavička, 777 092 415 info@hbstavreal.cz www.hbstavreal.cz PARTNEŘI PROJEKTU:

Více

Rezidence Pod Bertramkou

Rezidence Pod Bertramkou Rezidence O PROJEKTU Rezidence přestavuje ideální kombinaci klidného bydlení v zeleni a centra města na dosah ruky. Projekt se skládá ze dvou vzájemně propojených objektů a nabízí celkem 20 nadstandardních

Více

Vestec Střed rezidenční komplex

Vestec Střed rezidenční komplex Vestec Střed rezidenční komplex Akropolis reality, s.r.o. Zdeněk Špetlík Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 731 303 055 tel/fax: 224 91 90 13 zdenek.spetlik@akropolisreality.cz www.akropolisreality.cz

Více

PRAHA 9 LETŇANY LETŇANSKÉ ZAHRADY

PRAHA 9 LETŇANY LETŇANSKÉ ZAHRADY PRAHA 9 LETŇANY LETŇANSKÉ ZAHRADY KOMERČNÍ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE IDEÁLNÍ PROSTORY PRO REPREZENTATIVNÍ SLUŽBY Lokalita Bytový areál Letňanské zahrady se nachází poblíž ulice Veselská v

Více

DRUHY STANDARDŮ Jičín, obytný blok 11.3

DRUHY STANDARDŮ Jičín, obytný blok 11.3 DRUHY STANDARDŮ Jičín, obytný blok 11.3 Srpen 2008 str.1 Základní standard bez příplatku Zdravotní technika zařizovací předměty www.jika.cz; www.roltechnick.cz umyvadlo keramické s otvorem, JIKA CUBITO,

Více

Bytový dům Zlín - Štípa

Bytový dům Zlín - Štípa 3/2017 Bytový dům Zlín - Štípa Skvělé místo pro život Investor: Katalog bytů a nebytových prostor Zlín-Štípa, Mariánské náměstí Prodejce: redona s.r.o, Březnická 5565, Zlín 760 01, tel. 777 555 295, e-mail:

Více

Přehled standardního vybavení. Vydání 11/2016

Přehled standardního vybavení. Vydání 11/2016 Přehled standardního vybavení Vydání 11/2016 Obklady a dlažby Série A TRAVERTINO Zlatý dub Obklady 20 x 40 Šedá Béžová Tmavě béžová Dlažba 33 x 33 (pokládka na koso) Šedobéžová Obklady a dlažby Série A

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0679-115/2014 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 1165/3 a garáž č. 1165/7, vše s příslušenstvím a pozemky Katastrální údaje : Kraj Středočeský, okres Praha-západ, obec

Více

KOTI HYACINT. Váš domov rozkvétá v Modřanech WWW.YIT.CZ

KOTI HYACINT. Váš domov rozkvétá v Modřanech WWW.YIT.CZ KOTI HYACINT Váš domov rozkvétá v Modřanech WWW.YIT.CZ budova E pasivní budova F budova D Všechny vizualizace uvedené v této brožuře jsou pouze informativní. Bydlení ve finském stylu O projektu Hyacint

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo /2013

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo /2013 ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0509-198/2013 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 587/22 s příslušenstvím a pozemky Katastrální údaje : Kraj Ústecký, okres Litoměřice, obec Štětí, k.ú. Štětí I Adresa

Více

www.jiznistran.cz 1. ETAPA PROJEKTU

www.jiznistran.cz 1. ETAPA PROJEKTU TECHNICKÉ ŘEŠENÍ RODINNÝCH DOMŮ Stavební konstrukce Cihelné bloky obvodových, vnitřních nosných stěn i příček. Obvodový plášť je doplněn kontaktním zateplovacím systémem. Sendvičová, zvukově izolační stěna

Více

Standardy Bydlení / Konstrukce a povrchové úpravy

Standardy Bydlení / Konstrukce a povrchové úpravy Standardy Bydlení / Konstrukce a povrchové úpravy Základy železobetonové Svislé nosné konstrukce systém nosných stěn zděných z keramických bloků, ve vybraných pozicích stěny monolitické železobetonové

Více

Dokončení domu základní

Dokončení domu základní Svislé nosné konstrukce Obvodové konstrukce Stropy Střešní konstrukce Střešní krytina Vnitřní příčky Omítky vnitřní zděné Dokončení domu základní zděné, cihelné bloky 240 mm fasádní zateplovaní systém

Více

Praha 9 Letňany LETŇANSKÉ ZAHRADY

Praha 9 Letňany LETŇANSKÉ ZAHRADY Praha 9 LETŇANSKÉ ZAHRADY poslední možnost koupě bytu ve velmi žádané lokalitě v oblíbených komorních viladomech přímo v lokalitě prodejna potravin, restaurace a dětské hřiště jen 5 minut na metro C pěšky

Více

KVALITATIVNÍ STANDARD

KVALITATIVNÍ STANDARD KVALITATIVNÍ STANDARD BYTOVÝ OBJEKT B3 SLAVONÍN OBSAH: A) Konstrukce a povrchové úpravy B) Stavební prvky C) Vybavení bytových jednotek Položka standard popis A) Konstrukce a povrchové úpravy základy svislé

Více

Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem

Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem Druh zděná novostavba rodinného domu Velikost 5+1 Praha cca 10km Soc. zařízení ano Zdi štuk Obec Kostelec nad Labem Nadzemní podl. 2 Parkování

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4030-46/2015

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4030-46/2015 ZNALECKÝ POSUDEK č. 4030-46/2015 O ceně bytové jednotky č.985/43 zapsané v KN na LV č.7881, vymezené v bytovém domě čp.985 zapsaném v KN na LV č.6042, stojící na pozemku p.č.st.3742,zapsaném na LV č.6042,

Více

Rezidenční vila Višňová Praha 4 - Krč. Půdorysy bytů

Rezidenční vila Višňová Praha 4 - Krč. Půdorysy bytů Rezidenční vila Višňová Praha 4 - Krč Půdorysy bytů Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6, Praha 1 tel: 603 27 07 17, 802 10 80 80 mail: jana.kovarikova@akropolisreality.cz www.akropolisreality.cz

Více

Změnu prohlášení vlastníka budovy o vymezení jednotek ze dne v plném znění

Změnu prohlášení vlastníka budovy o vymezení jednotek ze dne v plném znění Bytové družstvo Zázvorkova 2007,2008, 2009, se sídlem Zázvorkova 2007, 155 00 Praha 5, IČ 276 43 875, zapsán v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl Dr, vložka 6668, jednající Josefem

Více

Luxusní byt 1+0, 43 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 1+0, 43 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 1+0, 43 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295856 2 440 000 CZK Nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

INFORMAČNÍ LIST BYTOVÉHO PROJEKTU

INFORMAČNÍ LIST BYTOVÉHO PROJEKTU MATĚJKOVA INFORMAČNÍ LIST BYTOVÉHO PROJEKTU OBSAH CODECO, a.s. 2 O projektu 3 Harmonogram 3 Dopravní dostupnost 3 Lokalita 4 Dispoziční řešení 5 Základní přehled bytů 6 Standardní vybavení 6 Financování

Více

Standardní vybavení Hanika pro rok 2013

Standardní vybavení Hanika pro rok 2013 Standardní vybavení Hanika pro rok 2013 Povrchová úprava obvodové stěny a) palubkový obklad je součástí standardní cenové nabídky b) termofasáda jednobarevná akrylátová termofasáda (polystyren 80 mm) příplatková

Více

S M L O U V U o budoucí kupní smlouvě

S M L O U V U o budoucí kupní smlouvě Podepsaní účastníci: 1. obchodní společnost IKO stavební společnost s.r.o. se sídlem v Plzni, Koterovská 177, okres Plzeň-město, IČ: 27 96 84 48, která je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu

Více

A K T U Á L N Í S T A V k 10. 10. 2014

A K T U Á L N Í S T A V k 10. 10. 2014 Z k o l a u d o v a n ý * 6 bytový Vila-dům č.p. 3224/2a * v Brně Žabovřeskách j e f a k t d o b r á a d r e s a s bydlením v dobré lokalitě, ve vlastní zahradě, byty 3+kk a 4+kk s krbem, terasami i s

Více

Luxusní byt 1+kk, 42,4 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 1+kk, 42,4 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 1+kk, 42,4 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295874 2 840 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

Luxusní byt 2+kk, 62,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 2+kk, 62,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 2+kk, 62,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295883 4 480 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

Popis standardního vybavení stavby:

Popis standardního vybavení stavby: Popis standardního vybavení stavby: Konstrukční systém základové poměry jsou složité a bude použito různých technologií, které se navzájem kombinují: základové pasy, piloty, stříkané stěny. Svislou nosnou

Více

KATALOGOVÝ LIST BD K Dolům 41, Praha 12 Modřany

KATALOGOVÝ LIST BD K Dolům 41, Praha 12 Modřany BYTY K PRODEJI Všechny byty mají skvělou dispozici, balkon nebo terasu, sklepní kóji přístupnou z 1.NP a kryté parkovací stání. Kupující si může zvolit dle svého vkusu povrchy podlah malby stěn obklady,

Více

Standardy bytového domu/společných prostor. Standardy bytu. Standardní vybavení. Standard MODERN II. 3-12

Standardy bytového domu/společných prostor. Standardy bytu. Standardní vybavení. Standard MODERN II. 3-12 STANDARD MODERN II. Standardy bytového domu/společných prostor 1 Standardy bytu 2 Standardní vybavení Standard MODERN II. 3-12 Standardy bytového domu / společných prostor Základy železobetonová základová

Více

Katalog standardů. Koupelny Dveře Kování Podlahy. Václav Černý e-mail: vaclav.cerny@passerinvest.cz, tel.: +420 724 607 209

Katalog standardů. Koupelny Dveře Kování Podlahy. Václav Černý e-mail: vaclav.cerny@passerinvest.cz, tel.: +420 724 607 209 Katalog standardů PASSERINVEST GROUP, a.s. Želetavská 1525/1, 140 00 Praha 4 Koupelny Dveře Kování Podlahy Václav Černý e-mail: vaclav.cerny@passerinvest.cz, tel.: +420 724 607 209 Standardy bytového domu/společných

Více

Standardy. Projekt řadových rodinných domů č. 1-6 a 7-9 v Řevnicích

Standardy. Projekt řadových rodinných domů č. 1-6 a 7-9 v Řevnicích Standardy Projekt řadových rodinných domů č. 1-6 a 7-9 v Řevnicích je řešen jako řadové rodinné domy o třech sekcích vždy po třech domech, celkem devět řadových domů. Řadové domy jsou buď třípodlažní (1-6)

Více

Katalog OBKLADY DLAŽBY SANITA. Standard C

Katalog OBKLADY DLAŽBY SANITA. Standard C Katalog OBKLADY DLAŽBY SANITA Standard C Bytový dům Divadelní Bytový dům Divadelní vyroste v centrální části Plzně ve stávající proluce na nároží ulic Divadelní a Kovářská. Kompozičně je objekt navržen

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014 ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014 NEMOVITOST: Bytová jednotka, č. 1055/6 v Plzni, část Bolevec, Komenského 1055/33 Katastrální údaje : Kraj Plzeňský, okres Plzeň-město, obec Plzeň, k.ú.

Více

Polyfunkční dům Nároží 2.NP 9.NP. Standardní vybavení bytových jednotek

Polyfunkční dům Nároží 2.NP 9.NP. Standardní vybavení bytových jednotek Polyfunkční dům Nároží 2.NP 9.NP Standardní vybavení bytových jednotek Konstrukce Základy vrtané piloty, železobetonové patky a pasy Svislé nosné konstrukce železobetonový nosný skelet, vyzdívky- cihelné

Více

Luxusní byt 3+kk, 112,7 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 3+kk, 112,7 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 3+kk, 112,7 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295877 11 530 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost

Více

ETAPA II. Katalog standardů

ETAPA II. Katalog standardů ETAPA II Katalog standardů Dlažby a obklady (koupelny, chodby, komory) S1 PAMESA CERAMICHE Rozměry dlaždice: 300x613x9 mm rektifikované Lišty ukončovací: profil L 10 mm Eloxovaný hliník MARTE NATURAL MARTE

Více

STANDARDY APARTMÁNY DOLNÍ MORAVA

STANDARDY APARTMÁNY DOLNÍ MORAVA STANDARDY APARTMÁNY DOLNÍ MORAVA Společné části domu: - Domácí telefon s elektrickým vrátným, elektrický zámek - částečně zděná - drátěná sklepní kóje, pletivo - pozink - dlažba ve spol. prostorách a klepech

Více

Luxusní byt 2+kk, 65 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 2+kk, 65 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 2+kk, 65 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295882 4 710 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

KATALOGOVÝ LIST RD Fata Morgana, Praha Trója

KATALOGOVÝ LIST RD Fata Morgana, Praha Trója RODINNÝ DŮM K PRODEJI Dům je na výjimečném místě pod zahradami Fata Morgany s jedinečným výhledem do Pražské Zoo a na Vinice Sv. Kláry. Kupující si může zvolit dle svého vkusu povrchy podlah malby stěn

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3986-2/2015

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3986-2/2015 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3986-2/2015 O ceně ocenění bytu č.830/4 zapsaného v KN na LV č.3444, vymezeném dle bytového zákona v bytovém domě čp.829,830,831,832,833 stojícím na pozemcích p.č.st.1568 zastavěná

Více

Praha 4 Kamýk NAD MODŘANSKOU ROKLÍ. Nové byty u přírodního parku a budoucí stanice metra

Praha 4 Kamýk NAD MODŘANSKOU ROKLÍ. Nové byty u přírodního parku a budoucí stanice metra Praha 4 Kamýk NAD MODŘANSKOU ROKLÍ Nové byty u přírodního parku a budoucí stanice metra Nové byty u přírodního parku a budoucí stanice metra O projektu Nové moderní byty přímo u budoucí stanice metra linky

Více

STANDARD VYBAVENÍ A PROVEDENÍ

STANDARD VYBAVENÍ A PROVEDENÍ STANDARD VYBAVENÍ A PROVEDENÍ BYTOVÝCH DOMŮ STAVBY 150 B.J. KARLOVY VARY - DRAHOVICE I. STANDARD VYBAVENÍ DŮM A A ) SPOLEČNÉ PROSTORY : SPOLEČNÉ GARÁŽE - 8 stání v 1.NP, nevytápěné s přirozeným větráním

Více

PRAHA 7 HOLEŠOVICE REZIDENCE NAD VLTAVOU NEBYTOVÉ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE

PRAHA 7 HOLEŠOVICE REZIDENCE NAD VLTAVOU NEBYTOVÉ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE PRAHA 7 HOLEŠOVICE REZIDENCE NAD VLTAVOU NEBYTOVÉ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE Lokalita Bytový projekt Jankovcova se nachází na křižovatce ulic Jateční a V Háji v Praze 7 Holešovicích. Dnem

Více

Luxusní byt 1+kk, 43,2 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 1+kk, 43,2 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 1+kk, 43,2 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295865 2 900 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

STATUTÁRNÍ MĚSTO OPAVA

STATUTÁRNÍ MĚSTO OPAVA STATUTÁRNÍ MĚSTO OPAVA MMOPP00EIPAX SMLOUVA O PŘEVODU VLASTNICTVÍ NEBYTOVÉ JEDNOTKY uzavřená dle zák. č. 72/1994 Sb., kterým se upravují některé spoluvlastnické vztahy k budovám a některé vlastnické vztahy

Více

K v a l i t a t i v n í s t a n d a r d Kaskády u Botiče - 2. etapa (objekty B, CDE, F)

K v a l i t a t i v n í s t a n d a r d Kaskády u Botiče - 2. etapa (objekty B, CDE, F) K v a l i t a t i v n í s t a n d a r d Kaskády u Botiče - 2. etapa (objekty B, CDE, F) 1 BYTOVÉ JEDNOTKY Součástí standardů není: dodávka kuchyňské linky, digestoře, dřezové baterie a spotřebičů (dodávají

Více

Luxusní byt 1+kk, 42,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory

Luxusní byt 1+kk, 42,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Luxusní byt 1+kk, 42,9 m2 v Rezidenci Kavčí Hory Ev. č. Cena Poznámka k ceně 092-101-295868 2 590 000 CZK nejnižší podání Fotografie Popis Ukazatel energetické náročnosti budovy Energetická náročnost budovy

Více

Popis nemovitostí Oceňovaná nemovitost Byt č. 1391/27 (4+kk) Krakovská, Praha 1 - Nové Město zdroj informací: VÝPOČET POROVNÁVACÍ HODNOTY nemovitost č. 1 nemovitost č. 2 nemovitost č. 3 nemovitost č. 4

Více

Přehled standardního vybavení Domy Jahodnice. Vydání 03/2017

Přehled standardního vybavení Domy Jahodnice. Vydání 03/2017 Přehled standardního vybavení Domy Jahodnice Vydání 03/2017 Obklady a dlažby Série A TRAVERTINO Douglaska Ořech Obklady 20 x 40 Šedá Béžová Tmavě béžová Mahagon Dlažba 33 x 33 (pokládka na koso) Šedobéžová

Více

Srovnávací tržní analýza

Srovnávací tržní analýza Srovnávací tržní analýza 1/6 Srovnávací tržní analýza Ladislav Jandáček ladislav.jandacek@re-max.cz +420 727 832 834 Klient : Potanková Jaroslava Nemovitost : Prodej bytové jednotky Adresa : Čimická 2

Více

STANDARD PANORAMA PLZEŇ

STANDARD PANORAMA PLZEŇ STANDARD PANORAMA PLZEŇ OBKLADY A DLAŽBY KOUPELNA Ve standardním provedení obkladu a dlažby lze volit z těchto dvou variant: PANEL A PANEL B BÍLÁ 39,8x19,8x0,7 cm BÍLÁ 39,8x19,8x0,7 cm ŠEDÁ 39,8x19,8x0,7

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO UPLATŇOVÁNÍ KLIENTSKÝCH ZMĚN

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO UPLATŇOVÁNÍ KLIENTSKÝCH ZMĚN VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO UPLATŇOVÁNÍ KLIENTSKÝCH ZMĚN Uplatňování Klientských změn Po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní a po uhrazení první zálohy na Kupní cenu je Klient oprávněn požadovat na Prodávajícím

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0784-220/2014 NEMOVITÁ VĚC: Bytová jednotka, Bytová jednotka č. 1002/13 s příslušenstvím a pozemky Katastrální údaje : Kraj Karlovarský, okres Karlovy Vary, obec Ostrov,

Více

Standardní vybavení bungalov A 2010 pro rok 2011

Standardní vybavení bungalov A 2010 pro rok 2011 Standardní vybavení bungalov A 2010 pro rok 2011 Fasáda: Difúzně uzavřeného panelu - jednobarevná akrylátová termofasáda (polystyren 80 mm). Okapy, svody: Okapové žlaby, svodové roury jsou z pozinkplechu

Více

Smlouva o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky č.. v rezidenčním objektu Rezidence Hronovická

Smlouva o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky č.. v rezidenčním objektu Rezidence Hronovická Smlouva o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky č.. v rezidenčním objektu Rezidence Hronovická 1. Smluvní strany 1.1. Budoucí prodávající: Společnost: Pardubická developerská a.s. IČO: 288 16

Více

Smlouva o převodu družstevní jednotky do vlastnictví člena

Smlouva o převodu družstevní jednotky do vlastnictví člena Smlouva o převodu družstevní jednotky do vlastnictví člena níže uvedeného dne, měsíce a roku Bytové družstvo IMOBILIEN sídlem družstva je : Hanychovská 886/16b, Liberec 3, 46010 IČ : 27291120 zapsané v

Více

Přehled přípustných změn Rezidenční park Švýcarská - I. etapa - jednotka I1.02-1.NP - dispozice 2+kk Řádný termín: 15.09.2014

Přehled přípustných změn Rezidenční park Švýcarská - I. etapa - jednotka I1.02-1.NP - dispozice 2+kk Řádný termín: 15.09.2014 Řádný termín: 15.09.2014 Nejpozději přípustný termín: 15.10.2014 Možné 030 hrubá stavba Vnitřní příčky - keramické 900 Kč 090 práce po dokončení hrubé stavby Finální podlahovina 1 800 Kč 765 dveře vnitřní

Více

Pravidla pro provádění klientských změn projekt Prague Marina

Pravidla pro provádění klientských změn projekt Prague Marina Pravidla pro provádění klientských změn projekt Prague Marina 1. UPLATŇOVÁNÍ KLIENTSKÝCH ZMĚN Po uzavření Smlouvy o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky (dále jen Smlouva ) ohledně převodu bytové

Více

Postup při koupi bytové jednotky

Postup při koupi bytové jednotky Na Vackově s.r.o. člen skupiny Metrostav Development Zenklova 2245/29 180 00 Praha 8 IČ 01620142 DIČ CZ01620142 Společnost je zapsána v OR u MS v Praze, oddíl C 208479 www.metrostavdevelopment.cz www.metrostav.cz

Více