Predator Predator Predator P50R P50RX. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Predator Predator Predator P50R P50RX. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue"

Transkript

1 Predator Predator Predator P50R P50RX Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 08 / 2014

2 2

3 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že za ilustrovanou stranou následuje textová strana. Na textové straně jsou tyto kolonky : A A A A P50R P50RX 5 5 A - označení skupiny 1 - číslo položky katalogu 2 - název součásti, rozměr 3 - objednací číslo 4 - ČSN 5 - počet kusů do sestavy V obrazové části katalogu znamená: 1 - pozice dílu 1- označení rozpadajícího se dílu 1 - označení sestavy Při objednávce náhradních dílů uveďte vždy: - typ a výrobní číslo stroje - objednací číslo (kolonka 3) - přesný název součásti a počet kusů Objednávku zašlete na adresu: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic TEL.FAX: Výrobní závod stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků. Proto si vyhrazuje možnost změn na strojích i v dokumentaci. 3

4 Anweisung für die Bestellung von Ersatzteilen Dieser Katalog umfasst die Ersatzteile und deren Zusammenbau in Montagegruppen. Der Katalog ist so ausgeführt, dass jeweils nach der Bildseite die Textseite folgt. Die Textseite gibt die Bildnummer : A A A A P50R P50RX 5 5 A - Bennenung der Gruppe 1 - Die Positionennummer des Katalogs 2 - Die genaue Bennenung des Bestandteils, Dimension 3 - Bestellnummer 4 - CSN 5 - Stückzahl Im Bildnachtrag des Katalogs wird angegeben: 1 - Teilposition 1 - Zerlegens Teil 1 -Bezeichnung der Zusammensetzung Bei jeder Bestellung von Ersatzteilen führen Sie bitte an: - Type der Maschine und die Herstellungsnummer der Maschine - Bestellnummer - Die genaue Bennenung des Bestandteile und Stückzahl Die Bestellung an die Adresse: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic TEL.FAX: Das Herstellerwerk vervollkommnet ständing seine Ergzeugnisse aufgrund von Erfahrungen beim Betriebseinsatz sowie von neuesten Erkenntnissen. Deshalb behält er sich das Recht vor, Änderrungen an den Maschinen wie auch in der Begleitdokumentation vorzunehmen. 4

5 Instructions for ordering spare part This catalogue contains a specification of the spare parts and their arrangement in individual assembling groups. The catalogue is arranged so that after each illustrated page follows the respective text-page. The text includes the following: A A A P50R P50RX A 5 5 A - Designation of group 1 - Number of catalogue item 2 - Exact denomination of part, dimension 3 - Ordering number 4 - CSN 5 - Number of pieces It is specified in the figure supplement of the catalogue: 1 - part position 1 - dismanted piece 1 - assembly designation When ordering spare parts, please, always state : - Type of machine and serial number of machine - Ordering number - Exact denomination of part and number of pieces Send your order to: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic TEL.FAX: The manufacturers continuously improve their products on the basis of experience gained in the course of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifying the machine as well as the respective documentation 5

6 P50R P50RX Obsah 6

7 INHALT OBSAH CONTENS P50R P50RX 1 Hlavní sestava PR-50-GA Hauptzusammenstellung Main assembly 1.1 Náboj s kotoučem P Radnebe Hub 2 Hydraulický obvod PR-50-GA Hydraulischer Kreis Hydraulic circuit PRX-50-GA A Hydraulický obvod PRX-50-GA Hydraulischer Kreis Hydraulic circuit 2.2 Proporcionální rozvaděč PR Proportional-Wageventil Proportional distributor 2.3 Ventil "Anti-stress" PR Ventil Valve 2.4 Odpadní spojka PR Abfalkupplung Waste coupling PRX Motor a kryty PR-50-GA Motor und Decken Engine and covers PRX-50-GA Motor P50R PR Motor Engine 3.2 Motor P50RX PRX Motor Engine 4 Elektrovýzbroj PR-50-GA Elektroinstallation Electric installation PRX-50-GA Dozer P-ATP Dozer Dozer 6 Naviják P-W-GA Haspel Winch 7

8 P50R 1 P50RX 8

9 1 Hauptzusammenstellung Hlavní sestava Main assembly P50R P50RX 1 Rám P Rahmen Frame 2 Konzola otáčení P Konsole Bracket 3 Závěs ramena P Aufhängung Suspension 4 Čep otáčení P Bolzen Pin 5 Čep naklápění P Bolzen Pin 6 Rameno kotouče P Arm des Rades Arm of disc 7 Závěs válce P Aufhängung - Zylinder Suspension - Cylinder 8 Válec 50/ Zylinder Cylinder 9 Čep válce P Zylinderzapfen Cylinder pin 10 Čep válce P Zylinderzapfen Cylinder pin 11 Válec 32/ Zylinder Cylinder 12 Závěs válce P Aufhängung - Zylinder Suspension - Cylinder 13 Čep P Bolzen Pin 14 Náboj kotouče P Radnabe Hub 15 Dveře P Tür Door 16 Pant Türband Hinge 17 Nádrž paliva P Behälter Fuel tank 18 Pouzdro P Buchse Box 19 Ložisko UCF Lager Bearing 20 Šroub M10x ČSN Podložka M Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Šroub M10x30 IMBUS Šroub M8x90 IMBUS Matice M ČSN Šroub M10x Šroub M8x Podložka ČSN

10 P50R 1 P50RX 10

11 1 Hauptzusammenstellung Hlavní sestava Main assembly P50R P50RX 31 Závlačka 4x Splint Split pin 32 Šroub M12x ČSN Šroub M12x ČSN Matice M ČSN Šroub M12x ČSN Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Příchytka P Klipp Clip 40 Zátka kruhová / Propfen Plug 41 Uzávěr Verschluss Stopper 44 Hlavice mazací M8x Kopf Head 45 Šroub M6x Šroub M16x ČSN Kryt maznice P Deckel Cover 50 Podvozek pásový PT15G Wagengestell Chassis 60 Nádrž paliva P Behälter Fuel tank 61 Zátka VSCH-R1/2WD Propfen Plug 62 Víčko nádrže Deckel Cover 63 Držák aku P Halter Holder 64 Šroub P Hrdlo sání P Hadice 06/1000 DKL90 M14 pro palivo Hadice L=500 FCV Odvzdušňovací zátka P Belüftungspropfen Venting plug 69 Hadice L=700 FCV Spona hadicová Spange Clip 71 Kroužek těsnící Cu 18/14/1, Dichtring Sealing ring 72 Hladinoměr SNA176 B-S-O Pegelanzeige Level meter 11

12 P50R 1.1 P50RX 12

13 1.1 Radnabe, disc Náboj s kotoučem Hub, disc P50R P50RX 1 Náboj P Nabe Hub 2 Hřídel P Welle Schaft 3 Kroužek upínací P Spannring Clamping ring 4 Podložka MB 13 (P ) Rozpěrka P Spreize Spacer 6 Příruba hydromotoru P Hydromotorflansch Hydromotor flanfe 7 Matice KM13 (M65x2) Šroub M8x Šroub M10x Ložisko kuželíkové SKF Lager Bearing 11 Gufero GP 125x150x Dichtungsring Sealing ring 12 Hlavice mazací KM8x Kopf Head 13 Rozpěrka P Spreize Spacer 14 Podložka 0,1 P Kotouč Multi Tip P-50 P Rad Disc 16 Kotouč MultiTip P-50 W Rad Disc 17 Vložka závitová Einsatz Insert 18 Nůž Multi Tip Messer Blade 19 Držák nože Halter Holder 20 Šroub M10x Podložka 10, ČSN Šroub M10x Kotouč P Rad Disc 31 Nůž PZ F Messer Blade 32 Nůž PP F Messer Blade 33 Nůž LP F Messer Blade 34 Nůž LZ F Messer Blade 35 Šroub M12x Podložka ČSN Kotouč LASKI P-50 P Rad Disc 13

14 P50R 2 P50RX 14

15 2 Hydraulischer Kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit P50R P50RX 1 Hadice 2SC 25/400 DKL90 DKL M Hadice 2SN 20/500 DKL90 DKL M Hadice 4SP 20/1800 DKOS45 M30DKOS45 M A Hadice 4SP 20/1900 DKOS45 M30DKOS90 M Hadice 4SP 20/1050 DKOS45 1 SFL90 M Hadice 2SC 06/1000 DKOL45 RGN1/4 M Hadice 4SP 20/850 DKOS45 1 M Hadice 4SP 20/1800 DKOS45 DKOS90 M A Hadice 4SP 20/1900 DKOS45 M30DKOS90 M Hadice 2SC 06/600 DKL90 DKL M Hadice 2SN 20/1000 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/400 DKL DKL M Hadice 2SN 20/500 DKL90 DKL M Hadice 2SN 12/650 DKL90 DKL M Hadice 2SN 20/1000 DKL90 DKL M Hadice 2SN 20/500 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/600 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/600 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/2400 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/2400 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/1250 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/1250 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/600 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/600 DKL90 DKL M Hadice 2SN 10/1250 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/450 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/450 DKL90 DKL M Hadice 2SC 06/1200 DKL DKL M Hadice 2SC 06/550 DKL DKL M Hadice 2SC 10/1450 DKL 90 DKL M

16 P50R 2 P50RX 16

17 2 Hydraulischer kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit P50R P50RX 34 Hadice 2SC 06/900 DKL90 DKL M Filtr sání SUS-P-088-B24F Ansaugerfilter Suction filter 43 Hydromotor Hydromotor Hydromotor 44 Proporcionální rozvaděč PR Proportional-Wageventil Proportional distributor 45 Chladič olejový ASA0075GD Ölkühler Oil cooler 45A Ventilátor s mřížkou Ventilator Ventilator 46 Odpadní spojka PR Abfallkupplung Waste coupling PRX Hlava filtru SSF-20L Kopf Head 48 Filtr olejový SFC-5710E žlutý Ölfilter Cartridge filter 49 Olejoznak SNA 127 B-S-T Ölanzeige Oil level gauge 50 Hrdlo plnící SMBB-80E-S C-S Těsnění korkové P Liderung Packing 52 Deska uzávěru P Schlussplatte Plate's closer 53 Deska uzávěru P Schlussplatte Plate's closer 54 Ventil Anti-stress PR Ventil Valve 55 Rozvaděč KVH-6/2-6-12DC-3/ Verteiler Distributor 60 Hrdlo přímé XA 28-RL Soctet 61 Redukce RI 1.1/2WD Reduktion Reduction 62 Spojka přímá prodl. XK 20-S Kupplung Coupling 63 Příruba HF 1" Flansch Flange 64 Šroub průtokový D14-G1/ Bolt 65 Spojka přímá prod. XK 12-L Kupplung Coupling 66 Redukce RL 12/ Reduktion Reduktion 67 Hrdlo s převlečnou maticí VA30-RS/WD Soctek 68 Hrdlo přímé XA 30-SR Spojka přímá prodl. XK 08-L Kupplung Coupling 71 Hrdlo přímé XA 08-LR3/ Spojka T XG 08-L Kupplung Coupling 73 Hrdlo přímé XA 22-LR Spojka T XVD 08-L Kupplung Coupling 17

18 P50R 2 P50RX 18

19 2 Hydraulischer Kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit P50R P50RX 75 Redukce XRL 28/ Reduktion Reduction 76 Hrdlo přímé XA 08-RL 1/ Adaptér Al 1/ Adapter Adapter 78 Zátka VSCH-R1/2/WD Propfen Plug 79 Rychlospojka PPV (M16x1,5) Kupplung Coupling 80 Redukce XRLDKO 10/ Reduktion Reduction 81 Spojka úhlová XVBDKO 28-L Kupplung Coupling 82 Spojka úhlová XVBDKO 22-L Kupplung Coupling 83 Hrdlo přímé XA 12-RL3/ Spojka úhlová XVBDKO 08-L Kupplung Coupling 85 Kroužek těsnící CU 13x17x1, Dichtring Sealing ring 86 Přípojka měřící CSHE 15-L Anschlußfahne Connection 87 Potrubí P Leitung Piping 90 Šroub M6x ČSN Podložka 6, ČSN Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Šroub M16x ČSN Šroub M8x35 IMBUS Šroub M10x Zámek hydraulický VBPDE ¼ L2CEXC Schloß Lock 101 Hrdlo přímé XA 08-RL 1/ Přípojka úhlová XSBE 12-RL/WD Anschlußfahne Connection 104 Potrubí P Leitung Piping 105 Spirála ochranná SGX m 22m Spiral Schutz Spiral protective 106 Spirála ochranná SGX m 11m Spiral Schutz Spiral protective 107 Spirála ochranná SGX m 11m Spiral Schutz Spiral protective 19

20 P50RX 2A 20

21 2A Hydraulischer Kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit P50R P50RX 4 Hadice 4SP 20/1900 DKOS45 DKOS90 M Hadice 4SP 20/1900 DKOS45 DKOS90 M Hadice 4SP 20/420 DKOS90 M Hadice 2SC 06/600 DKOL90 DKOL M Hadice 2SC 06/500 DKOS90 DKOS M Hadice 2SC 08/1200 DKOL90 DKOL M Odpadní spojka PRX Abfallkupplung Waste coupling 56 Rychlospojka PLT Schnellanschluss Quick coupling 57 Rychlospojka PVV Schnellanschluss Quick coupling 58 Krytka rychlospojky SPLT RED Deckel Cover 59 Krytka rychlospojky SPAV Deckel Cover 74 Spojka T XVDDKO 08-L Kupplung Coupling 88 Držák spojek PRX Halter Holder 89 Spojka úhlová XVBDKO 10-L Kupplung Coupling 97 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Matice M ČSN

22 P50R 2.2 P50RX 22

23 2.2 Proportional-Wageventil Rozvaděč proporcionální Proportional distributor P50R P50RX 1 Rozvaděč 5 sekční prop. NVD2 12V Verteiler Distributor 2 Hrdlo přímé XA 22-RL3/4 WD Hrdlo přímé XA 15-RL1/2 WD Hrdlo přímé XA 12-RL3/8 WD Hrdlo přímé XA 08-LR3/8 WD Hrdlo přímé XA 08-RL1/4 WD Solenoid CT V Solenoid Solenoid 8 Matice solenoidu

24 P50R 2.3 P50RX 24

25 2.3 Ventil Ventil Anti-stress Valve P50R P50RX 1 Hrdlo přímé XA 08-LR3/8 WD Spojka T XVDDKO 08-L Kupplung Coupling 6 Potrubí PR Leitung Piping 7 Potrubí PR Leitung Piping 10 Rozvaděč KVH-6/2-6-12DC-3/8-S50-N Verteiler Distributor 25

26 P50R 2.4 P50RX

27 2.4 Ventil Ventil Anti-stress Valve P50R P50RX 1 Hrdlo přímé XA 22-LR1 WD Hrdlo přímé XA 22-RL3/4 WD Hrdlo přímé XA 12-RL3/8 WD Hrdlo přímé XA 10-LR3/8 WD Zátka VSCH-R3/4WD Propfen Plug 7 Redukce RI 3/4WD-3/ Reduktion Reduction 10 Odpadní spojka P Abfallkupplung Waste coupling 27

28 P50R 3 P50RX 28

29 3 Motor und Decken Motor a kryty Engine and covers P50R P50RX 1 Motor PR Motor Engine PRX Silenblok motoru HATZ 4 4 Gummipuffer Silent-block 3 Příruba vzduchového předčističe - HATZ 1 1 Vorderputzerflansch Front cleaner flange 4 Hadice vzduchová HATZ Spona hadicová - HATZ 2 2 Spange Clip 6 Předčistič cyklonový HATZ 1 1 Zyclonvorderputzer Cyclone front Cleaner 7 Kryt boční L P Seitendeckel Side cover 8 Kryt boční P P Seitendeckel Side cover 9 Kryt zadní P Hinterdeckel Rear cover 10 Zástěra boční P Seitenschütze Side apron 11 Zástěra zadní P Hinterer Schutzschirm Rear apron 12 Zástěra P Schütze Apron 13 Zástěra P Schütze Apron 15 Oblouk P Bogen Arc 20 Matice M ČSN Podložka 10, ČSN Šroub M6x ČSN Podložka 6, ČSN Matice M ČSN Šroub M10x ČSN Podložka M10 (11x34x3) Šroub M10x ČSN Podložka M10 (11x34x3) Šroub M8x ČSN Podložka M8 (9x28x3) Matice M ČSN Podložka 8, ČSN Šroub M12x ČSN Matice M ČSN Podložka ČSN

30 P50R

31 3.1 Motor Motor Engine P50R P50RX 1 Motor Hatz 3L41C.2574CC HATZ 1 - Motor Engine 2 Příruba čerpadla PR Pumpeflansch Pump flange 3 Spojka LOVEJOY LK-100 HUB42 15T16/32DP Kupplung Coupling 4 Spojka LOVEJOY LK Kupplung Coupling 5 Podložka ČSN Šroub M12x ČSN Podložka 13x30x Šroub M12x40 Imbus ČSN Šroub M10x ČSN Podložka ČSN Šroub M6x ČSN Koule M6x Kugel Sphere 13 Matice M ČSN Čerpadlo TPV 32/ Pumpe Pump 16 Přípojka RPA2/40-3/4"M Anschlußfahne Connection 17 Přípojka RQ35/15-1/2" Anschlußfahne Connection 18 Hrdlo přímé XA22-RL3/ Hrdlo přímé XA22-LR1/ Hrdlo přímé XA15-RL1/ Hrdlo přímé XA20-RS3/ Spojka úhlová XVBDKO20-S Kupplung Coupling 23 Spojka T XVDDKO20-S Kupplung Coupling 24 Redukce s tryskou PR Reduktion Reduction 25 Hrdlo přímé XA08-RS 1/4WD Spínač tlakový Druckschalter Pressure Switch 27 Přípojka měřící /CSH R1/8-WD Anschlußfahne Connection 30 Hrdlo přímé XA15-ML 18x1,5WD Hadice VT 12/500 DKOL Držák hadic F Halter Holder 33 Šroub M6x ČSN

32 P50R

33 3.1 Motor Motor Engine P50R P50RX 35 Držák tlakového ventilu PRX Halter Holder 38 Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Matice M ČSN Šroub M5x ČSN Podložka ČSN Lem chlazení PR Saum Hem 56 Matice M Šroub M4x Tlumič výfuku HATZ HATZ 1 - Aospuff Exhaust pipe 101 Klapka výfuku HATZ HATZ 1 - Klappe Clappet 102 Filtr vzduchový C HATZ 1 - Luftfilter Air filter 103 Filtr olejový HATZ 1 - Ölfilter Cartridge filter 104 Filtr paliva HATZ 1 - Kraftstofffilter Fuel filter 105 Předčistič paliva HATZ 1 - Kraftstoff-Vorfilter Fuel pre-filter 106 Řemen drážkový 9PJ HATZ 1 - Riemen Belt 107 Kryt výfuku ochranná mřížka HATZ 1 - Deckel Cover 33

34 P50RX

35 3.2 Motor Motor Engine P50R P50RX 1 Motor Hatz 3L41C.2574CC HATZ - 1 Motor Engine 2 Příruba čerpadla PR Pumpeflansch Pump flange 3 Spojka LOVEJOY LK-100 HUB42 15T16/32DP Kupplung Coupling 4 Spojka LOVEJOY LK Kupplung Coupling 5 Podložka ČSN Šroub M12x ČSN Podložka 13x30x Šroub M12x40 Imbus ČSN Šroub M10x ČSN Podložka ČSN Šroub M6x ČSN Koule M6x Kugel Sphere 13 Matice M ČSN Čerpadlo TPV 32/ Pumpe Pump 16 Přípojka RPA2/40-3/4"M Anschlußfahne Connection 17 Přípojka RQ35/15-1/2" Anschlußfahne Connection 18 Hrdlo přímé XA22-RL3/ Hrdlo přímé XA22-LR1/ Hrdlo přímé XA15-RL1/ Hrdlo přímé XA20-RS3/ Spojka úhlová XVBDKO20-S Kupplung Coupling 23 Spojka T XVDDKO20-S Kupplung Coupling 24 Redukce s tryskou PR Reduktion Reduction 25 Hrdlo přímé XA08-RS 1/4WD Spínač tlakový Druckschalter Pressure Switch 27 Přípojka měřící /CSH R1/8-WD Anschlußfahne Connection 28 Hrdlo VADKO 20-RS/WD Spojka úhlová PRX Kupplung Coupling 33 Držák tlakového ventilu PRX Halter Holder 35 Zátka STO 20-S Propfen Plug 35

36 P50RX

37 3.2 Motor Motor Engine P50R P50RX 36 Matice M Šroub M8x ČSN Podložka 8, ČSN Matice M ČSN Šroub M5x ČSN Podložka ČSN Hrdlo přímé XA15-ML18x1,5WD Hadice VT 12/500 DKOL Držák hadic F Halter Holder 53 Šroub M6x ČSN Lem chlazení PR Saum Hem 56 Matice M Šroub M4x Hrdlo přímé XA20-RS3/4 WD Hrdlo přímé XA 08-RL1/4WD Rozvaděč KV-6/ DC3/4-YZ-S Verteiler Distributor 100 Tlumič výfuku HATZ HATZ - 1 Aospuff Exhaust pipe 101 Klapka výfuku HATZ HATZ - 1 Klappe Clappet 102 Filtr vzduchový C HATZ - 1 Luftfilter Air filter 103 Filtr olejový HATZ - 1 Ölfilter Cartridge filter 104 Filtr paliva HATZ - 1 Kraftstofffilter Fuel filter 105 Předčistič paliva HATZ - 1 Kraftstoff-Vorfilter Fuel pre-filter 106 Řemen drážkový 9PJ HATZ - 1 Riemen Belt 107 Kryt výfuku ochranná mřížka HATZ - 1 Deckel Cover 37

38 P50R 4 P50RX 38

39 4 Elektroinstallation Elektrovýzbroj Electric installation P50R P50RX 1 Svazek vodičů AKU PR Kabelbaum-Schalter Cable assembly-switch 1a Svazek vodičů PR Kabelbaum Cable assembly 1b Svazek vodičů-ventil PRX Kabelbaum Cable assembly 2 Tlačítko "stop" Sicherheitsschalter Safety switch 3 Autobaterie 12 V 92 Ah 850 A (EN) Akku Accumulator 4 Odpojovač AKU 6EK Trennschalter Disconnecter 5 Dálkové ovládání SCANRECO RC400G Fernbetätigung Remote control 6 Anténa externí SCANRECO RC400G Antenne Antenna 7 Ruční vysílač Handsender Hand-sender 8 HATZ startovací modul Startmodul Starting modul 9 Držák startovacího modulu P Startmodulhalter Starting modul holder 10 Vývodka s mat. PG 13, Folgerung Inlet 11 Svorka Klemme Grip 12 Svorka Klemme Grip 13 Silenblok 20x15xM5/ Gummipuffer Silent-block 14 Konektor CABJT1N-H03-2X050X Verbindungsstecker Connector 15 Šroub M5x Matice M5 samoj ČSN Podložka 5, ČSN unterlage 18 Šroub M6x ČSN Matice M6 samoj ČSN Podložka 6, ČSN Šroub M4x ČSN Matice M ČSN Podložka M vějiř Elkrabice PR Anschluss Electricbox 26 Elkrabice PR Anschluss Electricbox 27 Deska elkrabice PR Anschlusskasten Plate's electricbox 28 Rozpěrka PR Spreize Spacer 29 Šroub ST 2.9 x

40 P50R 4 P50RX 40

41 4 Elektroinstallation Elektrovýzbroj Electric installation P50R P50RX 30 Skříňka pojistková 3WK Schaltkasten Switch box 31 Pojistka nožová 30 A Sicherung Fuse 32 Pojistka nožová 20 A Sicherung Fuse 33 Pojistka nožová 5 A Sicherung Fuse 34 Šroub M5 x Relé přepínací 12 V 40 A Umschaltrelais Change - over relay 36 Šroub M5x Podložka ČSN Vývodka SGL Folgerung Inlet 39 Matice SLN Spínač páčkový Schalter Switch 43 Svorkovnice LAM Klemmleiste Terminal board 44 Šroub M3x Šroub M5x Matice M5 samoj ČSN Dioda SB V / 5 A Diode Diode 50 Kondenzátor ELRA M / 25 V Kondensator Condenser 52 Spínač brzdový BS-01-D Bremsschalter Brake's switch 53 Matice M12x1,5 nízká Krytka EK (RED) (Ruční vysílač) Deckel Cover 55 Spínač páčkový Schalter Switch 56 Krytka pryž Deckel Cover 57 Konektor motoru PR Anschluss Connector 61 Termospínač Themoschalter Thermo switch 62 Silenblok 20x15xM5/ Gummipuffer Silent-block 63 Zásuvka 12V s krytkou Steckdose Receptacle 64 Maják 12V oranžový Warnungsbake 12V orange Warning beacon 12V orange 65 Šroub izolovaný PR Držák L P Halter Holder 67 Držák P P Halter Holder 41

42 P50R 4 P50RX 42

43 4 Elektroinstallation Elektrovýzbroj Electric installation P50R P50RX 68 Silenblok 20x15xM5/ Gummipuffer Silent-block 43

44 P50RX 5 44

45 5 Dozer Dozer Dozer P50R P50RX 1 Bočnice L P-ATP Seite Side 3 Vzpěry P-ATP Strebe Strut 5 Bočnice P P-ATP Seite Side 6 Doraz P-ATP Stop Stop 7 Šroub M12x Rozpěra P-ATP Strebe Strut 10 Podložka Šroub M12x Výložník P-ATP Boom Boom 14 Čep P-ATP Bolzen Pin 15 Kroužek P-ATP Podložka Matice M Hlavice mazací KM8x ČSN Leiter Head 20 Výložník P-ATP Boom Boom 22 Válec zvedání Zylinder Cylinder 23 Čep P-ATP Bolzen Pin 24 Čep P-ATP Bolzen Pin 25 Závlačka 4x Splint Splint pin 27 Radlice P-ATP Klinge Blade 28 Čep P-ATP Bolzen Pin 29 Podložka 25 DIN 125A Zákolík-kroužek Bolzen Pin 32 Ucho P-ATP Ohr Ear 33 Matice M Šroub M12x Čep tažný přírubový Bolzen Pin 38 Podložka 10, Šroub M10x Hadice 1SN DN06/900 DKL90, DKL M

46 P50RX 5 46

47 5 Dozer Dozer Dozer P50R P50RX 41 Rychlospojka PPV Schnellkupplung Quick coupling 42 Spojka úhlová XVB 08-L Kupplung Coupling 43 Šroub M16x Podložka Matice M Zámek hydraulický Schloß Lock 47 Hrdlo přímé Přípojka úhlová Anschlußfahne Connection 49 Potrubí P Leitung Piping 47

48 P50RX 6 48

49 6 Haspel Naviják Winch P50R P50RX 1 Držák navijáku P-W Halter Holder 2 Opěra P-W Stütze Support 4 Naviják C15000 NH P-W Haspel Winch 5 Blok hydromotoru P-W Hydraulikblock Hydraulic block 6 Rozvaděč HDM18-1 P-W Verteiler Distributor 7 Kryt horní P-W Deckel Cover 10 Hrdlo přímé XA18-RL1/2WD Spojka přímá EDKO 18-L Kupplung Coupling 12 Ventil zpětný XRD18-L Ventil Valve 15 Rychlospojka PLT L Kupplung Coupling 16 Krytka rychlospojky SPLT RED Deckel Cover 18 Hadice 2SC DN 16/1300 DKOL Šroub M16x Podložka Matice M Šroub M12x Podložka Podložka Šroub M12x Matice M Šroub M8x Podložka 8, Matice M Radlice P-ATP Klinge Blade 49

50 P50R P50RX 50

51 P50R P50RX 51

52 Autor: LASKI, s.r.o Smržice 263 Czech Republic 52

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue P50R/P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin.

Více

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R Predator Predator Predator ÚPRV RMENE - Predátor P50R RM-DJUSTIERUNG - Predator P50R RM DJUSTMENT - Predator P50R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2011 2 Pokyny k objednávání

Více

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Brzda Bremse Brake F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních

Více

Predator Predator Predator P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2010 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Predator Predator Predator P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Predator Predator Predator P50RX. Čerpadlo Heron od výr.č.2018/125. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P50RX. Čerpadlo Heron od výr.č.2018/125. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue P50RX Predator Predator Predator Čerpadlo Heron od výr.č.2018/125 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2018 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje

Více

Predator Predator Predator P50RX. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P50RX. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P50RX Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2018 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue LS 95T Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper Уборочная машина ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 11 / 2008 - 2 - Pokyny k objednávání náhradních dílů

Více

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E 51/CH 51/GX 51/E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2013 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина FZ 500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 04 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 65/CH Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2007 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E 95/CH 95/GX 95 E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vibrační deska Rüttler Vibration plate /6 /D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 08 / 008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue F 360SW Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Predator Predator Predator P50R P50RX. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P50R P50RX. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P50R P50RX Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 202 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина FZ 500 FZ 500D Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 10 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních

Více

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider sphalt & concrete cutter 14, 14 ECO Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 03 / 2009 1 2 Pokyny k objednávání náhradních

Více

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 90 T KDO 90 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 009 Pokyny k objednávání

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 360SW 360SWC réza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P 38M, P 38R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2015 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster Пылесос VD 500/18P Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 12 / 2002 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 08 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 0/12, KDO 0/1 KDO 0/12 KDO 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2010

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 0/ Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P 38M, P 38R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 0/12, 0/1 0/12 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání

Více

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 90/14 90/13 90D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2016 2 Pokyny k objednávání

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpfräse Stump Cutter 60T-RC 60T-M 60 T-RC 60T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 0 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter 560T-RC 560T-M 560 T-RC 560T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 85/12, 85 E, 85 T 85/12 85 E 85 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 12 / 2004

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Katalog náhradních dílů rsatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2011 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 160 T. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 160 T. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 160 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 550006 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 8895102-2 3 O sealing 1 "O" těsnění 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 160 T. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 160 T. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 160 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo EPH 80 W (8895105) position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump cover Kryt čerpadla 1 3 Spring washer Pružná podložka 4 4 Bolt M8x35 Šroub

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump body Tělo čerpadla 1 8895102-2 3 O sealing "O" těsnění 1 4 Washer Podložka 4 5 Hexagon screw M8

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS 03-23-K-DIN Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce: CHARVÁT CTS a. s. tel.: 00420 325 60111 Factory address: Okřínek 53 fax: 00420 325 653097,

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS 03-2-K-DIN Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce: CHARVÁT CTS a. s. tel.: 00420 325 60 Factory address: Okřínek 53 fax: 00420 325 653097,

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 100/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue. 10 / the validity from: S/N

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 100/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue. 10 / the validity from: S/N Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 00/7 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 0 - the validity from: S/N -0 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Frame Rám 1 2 Pump casing Kryt čerpadla 1 3 Handle Rukojeť 1 4 Mechanical seal Hřídelové těsnění 1 8895108F 5 O seal O kroužek 1 8895108-5 6

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Frame 1 Rám 2 Pump casing 1 Kryt čerpadla 3 Handle 1 Rukojeť 4 Mechanical seal 1 Hřídelové těsnění 8895108F 5 O seal 1 O kroužek 8895108-5 6

Více

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11 1 638900001 Silenblok Rubber foot 2 638900002 Opěrná noha Supprot leg 9 638900009 Osa Axle 10 642000010 Šroub Bolt 11 642000011 Šroub Bolt 12 638900007 Výhoz Discharge chute 13 638900008 Klapka výhozu

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

EMPH 20 ( )

EMPH 20 ( ) EMPH 20 (8895109) 21 20 19 22 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine motor 1 550301 2 Flange bolt M8 25 šroub 4 3 Flange bolt M10 25 šroub 4 4 Pump body zadní kryt čerpadla

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL. UNI 6-12 t. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL. UNI 6-12 t. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL UNI - 12 t Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 0020 25 08111 Factory address : Okřínek 5 fax : 0020 25 509,

Více

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY0218-15A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo Wheel 7 H40-06 Distanční pouzdro Spacer 11 R41000016 Unašeč nože Blade Hub 12 H4025 Nůž

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

EGM 30 AVR ( )

EGM 30 AVR ( ) EGM 30 AVR (8896116) position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Fuel meter assy 1 Sestava palivoměru 8896111J 2 Screw M5X6 2 Šroub M5X6 3 Fuel tank cap 1 Zátka palivové nádrže 4 Fuel

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS 03-28-K-DIN Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce: CHARVÁT CTS a. s. tel.: 00420 325 608111 Factory address: Okřínek 53 fax: 00420 325 653097,

Více