A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky."

Transkript

1 A Daimler company FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky.

2 FleetBoard Vám pomůže optimálně řídit Váš vozový park! Vhodné pro dálkovou, distribuční a stavební dopravu. S pomocí služeb FleetBoard jsou vozové parky řízeny hospodárně. Systémy určené ke zjišťování klíčových provozních hodnot, jako je osvědčená Analýza výkonu FleetBoard, dlouhodobě slouží managementu a řidičům jako pomocný nástroj při snaze dosáhnout předvídavého způsobu jízdy s nižším opotřebením a nižší spotřebou. Intervaly údržby až po km a kratší doba prostojů navíc zvyšují ekonomickou efektivnost. Díky jedinečné kombinaci sledování pozic vozidel, komunikace s řidičem, zobrazení zbývající doby řízení, úspory nákladů na spotřebu paliva až o 15 % a začleněním těchto dat do Vašeho informačního systému se stává FleetBoard nepostradatelným systémem pro řízení vozových parků. Pomocí FleetBoard ovlivníte 80 % nákladů Kdo chce dnes i v budoucnu jezdit úsporně, musí v souvislosti s náklady přesně plánovat. Pokud vezmeme v úvahu celkovou životnost vozidla, patří především spotřeba paliva, personální náklady a náklady na údržbu k největším položkám, které ovlivňují ekonomickou efektivnost vašeho vozového parku. S využitím systému FleetBoard budete jezdit výhodněji a s vyšším ziskem již od prvního dne. Snižte nyní: Náklady na spotřebu paliva a emise CO 2 Náklady na administrativní činnost Náklady na údržbu a opotřebení Prostoje Administrativa personálu a výdajů * 34.5 % Pohonné hmoty * 25.1 % Administrativa* 13.5 % Opravy a údržba * 4.8 % Pneumatiky* Návěs 1 Pojištění 2.2 % 2.6 % vozidel / daně* 2.3 % 1 Náklady na odpisy (odpis opotřebovaného materiálu) popř. financování Mýtné 6.9 % Vozidlo % Zdroj: Comite National Routier Satelit GPS Lokalizace GPS Přenos dat GPRS Přenos dat prostřednictvím internetu Vozidlo FleetBoard Service Center Vyhodnocení u zákazníka Napevno instalovaný palubní počítač s modemem a GPS přijímačem je propojen přes datové rozhraní s elektronikou vozidla a prostřednictvím GSM/GPRS přenáší data týkající se vozidel, řidičů a zakázek na server FleetBoard. Zde jsou všechny důležité informace o vozovém parku zabezpečeny a po zadání bezpečnostního hesla poskytovány prostřednictvím Internetu.

3 Dosáhněte svých cílů s pomocí FleetBoard. Možnost snížení spotřeby paliva a emisí CO 2 o 5 % až 15 % Vyškolení a motivovaní řidiči Méně nehod díky zvýšené bezpečnosti při jízdě Častější dostupnost vozidla Méně zajížděk a jízd s prázdným vozidlem Efektivnější a méně nákladná komunikace Minimalizace nákladů na administrativní činnost Větší spokojenost zákazníků, např. z důvodu včasného hlášení o zpoždění Naše know-how pro váš úspěch: Flexibilní integrace do stávající datové sítě Vaší společnosti prostřednictvím standardizovaného rozhraní Snadný přístup k datům z celého světa přes internet na vašem PC, iphone či ipadu Paušální sazba za služby včetně nákladů na komunikaci GPRS Certifikované koncové zařízení s ověřenou kvalitou služeb v provozu Aktualizace prostřednictvím dálkové údržby Zabezpečení dat na úrovni bankovních standardů Bezpečná investice do 100% dceřiné společnosti Daimler

4 Jednotlivé služby FleetBoard Management vozidla Snižte své náklady na palivo o 5 % - 15 %. Analýza výkonu: Nižší spotřeba paliva již od zahájení jízdy. Analýza výkonu FleetBoard eviduje a zpracovává technická data z každého užitkového vozu*. Na základě těchto dat je způsob jízdy řidičů hodnocen známkou. Individuální rady sdělované při školení řidičů přispívají ke zlepšení stylu jízdy. Trvale tak lze snížit náklady vozového parku. Naši zákazníci uvádí, že lze reálně docílit úspory paliva o 5 až 15 procent! Analýza výkonu poskytuje mimo jiné následující informace: Známka za styl jízdy od 1 do 10 Rychlost Používání brzd Použití správných otáček motoru Doby stání se zapnutým motorem Obtížnost přeprav při průměrném sklonu a průměrné hmotnosti vozidla Měřič Kickdown (nové konstrukční řady Mercedes-Benz) Podíl EcoRoll (nové konstrukční řady Mercedes-Benz) * s vyhovující elektronikou vozidla (např. standardní rozhraní FMS) ** pouze v kombinaci se službou Analýza výkonu Reporty: Měsíční reporty přehledně přímo na Váš pracovní stůl.** Reporty FleetBoard poskytují společnostem a manažerům vozových parků jednoduchý přehled a vyhodnocení dat ze systému FleetBoard. Data jsou k dispozici online. Reporty poskytují mimo jiné následující informace: Celkový přehled o nejdůležitějších údajích a o vývoji vozového parku v posledních třech měsících. Doporučení vedoucí ke zlepšení stylu jízdy. Exekutivní zpráva: měsíční zpráva pro Váš vozový park Profitují také smíšené vozové parky. FleetBoard nabízí objektivní, srovnatelná data ze všech vozidel* Vašeho vozového parku. Získáte tak přehled o ujeté vzdálenosti, hmotnosti vozidla včetně nákladu, spotřebě a profilu činnosti řidičů včetně celkového hodnocení způsobu jízdy. To vše podle potřeby ve vztahu k řidičům nebo ve vztahu k vozidlům. Takto můžete určit příčinu vysoké spotřeby paliva a využít tyto znalosti k individuálnímu proškolení řidičů. Jelikož jsou při hodnocení zohledněny pouze faktory, které může řidič ovlivnit, představuje FleetBoard optimální základ pro spravedlivý systém odměňování. Spravedlivý je také proto, že díky kartě řidiče FleetBoard nebo kartě pro digitální tachograf jsou data spolehlivě přidělena pouze k danému řidiči, kterému karta náleží.

5 Od teď spořte metr po metru. Objektivní vyhodnocení způsobu jízdy poskytne možnost individuálního školení Možnost porovnání způsobu jízdy s ostatními značkami v kombinovaných vozových parcích Jednoduchá interpretace díky grafickému znázornění důležitých kritérií Snížení spotřeby paliva a opotřebení vozidla Méně škod vzniklých při nehodě díky předvídavému stylu jízdy Hodnocení stylu jízdy FleetBoard jako základ pro systém odměňování Motivovaní řidiči Odpovídá způsob řazení ekonomicky efektivní jízdě? Ještě větší úspora při jízdě: FleetBoard v novém Actrosu, Arocsu a Antosu FleetBoard Eco-Support Přímá podpora řidiče Virtuální školitel v kabině řidiče (na přístrojové desce v novém Actrosu, Arocsu či Antosu) Přináší aktuální hodnocení způsobu jízdy Bezprostřední srovnání s dlouhodobými výsledky jízdního stylu Zlepšení způsobu jízdy v návaznosti na aktuální situaci Je motorové brždění používáno efektivně? Nyní nově: Rozšířená analýza výkonu pro nový Actros, Arocs a Antos Ještě více hodnot pro interpretaci stylu jízdy, např.: Asistent dodržování vzdáleností EcoRoll Kick-Down Je rychlostní profil úměrný provozu?

6 Jednotlivé služby FleetBoard Management vozidla Kompletní dokumentace Vašich cest. Mapping a FleetBoard Track&Trace: Přehled o vozidlech v jakoukoli dobu. Prostřednictvím služby Mapping je kdykoli možné zobrazit různé informace o vozidle na digitální mapě. Průběh trasy popř. ujetá vzdálenost je přesně sledována (díky GPS stopě). Mapping a Track &Trace poskytují mimo jiné následující informace: Sbírání informací o pozici v 30sekundových intervalech, posílání těchto informací každých 10 minut (volitelná služba) Sídlo servisního partnera FleetBoard POI (Point of Interests) zákazníka (lze vygenerovat vlastní body zájmů) Mapa přizpůsobená pro užitková vozidla Integrovaný plánovač trasy Monitorování oblasti s ohlášením příjezdu a výjezdu Pozice vozidla a průběh trasy lze u každého vozidla zobrazit na digitální mapě světa.

7 Všechna vozidla jedním kliknutím. Přehled všech vozidel na digitální mapě Žádné zajížďky díky uložení adresy místa naložení a dodání zboží Kontrola na základě monitorování oblasti Vysoká kvalita servisních služeb díky transparentnosti Transparentnost díky výpočtu trasy v rámci celé Evropy včetně upozornění na trasy podléhající povinnosti platby mýtného (jen v Německu) Záznam jízd FleetBoard: Vaše elektronická kniha jízd. Pomocí elektronického záznamu jízd můžete sledovat dobu jízdy a stání vozidel a přepínání stavů na tachografu. Záznam jízd poskytuje mimo jiné následující informace: Pozice Doba jízdy Délka přestávek Jméno řidiče Stav hladiny paliva v nádrži Počet ujetých kilometrů Hmotnost Zobrazení pozic, doby jízdy a přestávek (se spotřebou) i data tachografu v záznamech o jízdě.

8 Jednotlivé služby FleetBoard v Managementu vozidel Vaše nákladní vozy jsou tam, kde vyděláváte peníze: na cestě. Služby Servis a Uptime zaměřené na bezporuchový provoz: Optimální intervaly údržby, rychlý zásah v nouzových případech. Jak moc je opotřebované brzdové obložení? Kolik kilometrů může ještě vozidlo ujet do dalšího termínu plánované údržby? Tyto a další informace o opotřebitelných dílech a provozních kapalinách Vašich vozidel získáte jedním kliknutím v sekci služeb FleetBoard Servis a Uptime. To umožňuje realizaci preventivní údržby vozidel a co nejlepší plánování intervalů údržby za účelem častější dostupnosti vozidla. Služba Servis poskytuje mimo jiné následující informace: Technický stav vozidla Plánovaná údržba pro účely určení místa provedení údržby Čas údržby v závislosti na zatížení Informace o opotřebitelných dílech a o provozních kapalinách Služba Uptime poskytuje následující informace: Seznam a verze řídících jednotek vozidel Aktivní a uložené chybové kódy pro telematickou diagnostiku Mercedes-Benz Prognóza údržby/podrobný přehled: Propojené plánování odstavení vozu na servise Kontrola technického stavu vozidel Management údržby nákladních vozidel a telematická diagnostika nákladních vozidel. Prostřednictvím FleetBoard můžete využít také management nákladních vozidel Mercedes-Benz, který vám usnadní administrativní práci a přispěje ke snížení nákladů a zkrácení prostojů. Pokud budete mít zájem, lze zajistit pravidelné předávání údajů o údržbě z vozidla vašemu servisnímu partnerovi Mercedes-Benz prostřednictvím FleetBoard TiiRec. Management údržby nákladních vozidel Vy řídíte, my se staráme! Aktivní management údržby prostřednictvím servisního střediska Mercedes-Benz Poradce v oblasti servisních služeb plánuje a iniciuje termín jejich realizace Minimalizace nákladů na údržbu a prostojů Telematická diagnostika nákladních vozidel optimální dostupnost vozidla Rychlá telematická diagnostika nákladních vozidel v případě nehody Přenos dat vyhodnocených diagnostikou prostřednictvím výpočetního centra FleetBoard přímo na servis Technik, který je k dispozici 24 hodin denně, obdrží ještě před odjezdem pomocné informace o závadě pro účely zajištění potřebných dílů Minimalizace prostojů

9 Expertiza vozidla a managementu vozového parku. 100% dceřiná společnost Daimler nabízí investiční jistotu K dispozici ve více než 50 zemích Možnost individuálního sestavení služeb Telematické služby pro řidiče, vozidla a nakládání zboží K dispozici pro všechny značky nákladních vozidel Dostupné pro nákladní vozidla, dodávky i autobusy Hardware přímo z výroby pro nákladní vozy Mercedes-Benz, případné dovybavení pro vozidla všech značek Široká nabídka školení a služeb po realizovaném prodeji Pomocí FleetBoard aplikací na iphone a ipadu můžete řídit Váš vozový park odkudkoliv. Pomocí FleetBoard aplikací na iphone a ipadu máte po ruce všechny důležité informace o vozovém parku, i když jste na cestách. Prostřednictvím Vašeho Rozsáhlá nabídka služeb pro splnění všech požadavků. Management vozidel 1 Lepší způsob jízdy snižuje spotřebu paliva a emise CO 2 opotřebení škody vzniklé při nehodě Častější dostupnost vozidla a delší doba provozu díky optimálnímu plánování údržby telematické diagnostice rychlé pomoci v případě poruchy Management přepravy 1 + 2/3 Profesionální realizace zakázky s pomocí flexibilního systému pro individuální přizpůsobení požadavkům přepravních společností Větší jistota, pohodlí a profesionální podpora pracovní činnosti Vašich řidičů díky zobrazení pracovního plánu na zařízení DispoPilot Standardizované rozhraní WebService pro možnost integrace FleetBoardu do Vašeho spedičního softwaru Management času 1 Optimální využití času řízení a odpočinku Nízké procesní náklady při administrativě karet řidičů a stahování velkokapacitní paměti Dokonalý přehled o nákladech díky evidenci pracovních činností pomocí možného připojení k Vašemu systému pro zpracování mezd a výdajů. Potřebný hardware: iphone nebo ipad máte přístup k datům FleetBoard online. Budete tak mít přehled o všech pozicích vozidel a zbývající době řízení a můžete si informace vyměňovat s řidičem. Řidiče, který má ještě dostatek času k dosažení cíle, tak můžete lokalizovat v blízkosti místa, kde má být narychlo vyřízena objednávka nebo můžete získat rychlou odpověď na dotaz, zda trasa probíhá podle plánu. Lze rychle reagovat v případě urgentně zadané zakázky na přepravu zboží nebo v případě zpoždění z důvodu dopravní zácpy. FleetBoard TiiRec 1 DispoPilot.guide 2 DispoPilot.mobile 3

10 Profitujte ze služeb FleetBoard ve všech oborech! Dnes propojíte vozový park, zítra budete jezdit úsporněji. FleetBoard balíček služeb 24 hodin denně a bez starostí: Individuální poradenské služby Dodání Zaškolení Po realizovaném prodeji Infolinka a podpora zákazníků Individuální analýza a poradenství Speciální nabídka softwaru a hardwaru pro konkrétní obor a společnost Objednání hardware FleetBoard a uzavření smlouvy o poskytování služeb Hardware FleetBoard je instalován přímo ve výrobním závodě nebo je dodáván jako doplňkové vybavení Dodatečné vybavení v servisní síti Mercedes-Benz Školení obsluhy systému po instalaci hardware Nabídka seminářů pro disponenty, vedoucí pracovníky vozových parků a managery Školení pro řidiče Servisní síť Mercedes-Benz pro dodatečné objednávky, výměnu nebo instalaci Profesionální a rozsáhlý servis 130 certifikovaných partnerů Premium FleetBoard s odbornými znalostmi Rychlá pomoc v případě dotazů a technických připomínek Multimediální podpora zákazníků Spolupráce s infolinkou Mercedes- Benz pro zajištění prvního stupně podpory zákazníkům Zaručena je maximální disponibilita Případné propojení s vlastním softwarem přes rozhraní WebServices Interní experti FleetBoard pro zajištění druhého a třetího stupně podpory zákazníkům

11 Náš slib: FleetBoard se vyplatí i ve Vašem vozovém parku. Zákazníci ze všech oborů věří systému FleetBoard a jsou nadšeni. Výrazná úspora v dálkové dopravě Náš zákazník Rudolph Logistik Gruppe, mezinárodní logistická společnost s 20 pobočkami v Evropě, je nadšen. Prostoje potřebné na opravy a údržbu můžeme minimalizovat díky optimální koordinaci termínů, navíc vycházím z toho, že prostřednictvím systému FleetBoard jsou naše náklady na pohonné hmoty o 6-7 % nižší. Při předpokládaných ujetých km za rok a průměrné ceně paliva 1,41 EUR činí úspora cca EUR na vozidlo za rok! Potenciální využití v distribuční dopravě Náš zákazník Sieber Transport AG, poskytovatel komplexních, propojených logistických řešení v oblasti švýcarské logistiky a přepravy, se profesionalizuje prostřed ni ctvím FleetBoard. Pomocí datového rozhraní jsme FleetBoard napojili na náš systém ERP a zasíláme kompletní zakázku včetně všech podrobných informací přímo a rychle našim řidičům do zařízení DispoPilot. Optimální řešení pro oblast stavební dopravy Náš zákazník Bärnreuther+Deuerlein Schotterwerke, profesionál v oblasti dopravy sypkých materiálů pro stavební průmysl a téměř komplexní logistiku v místě stavby říká: FleetBoard se dokonale hodí do našeho obchodního systému, neboť zohledňuje způsob využití.

12 A Daimler company FleetBoard Bezpečná investice do budoucnosti. Daimler FleetBoard GmbH je po celé Evropě vedoucí společností na trhu v oblasti telematiky užitkových vozů a za svůj růst a inovace byla vyznamenána renomovaným oceněním Frost & Sullivan Award. Koncová zařízení a služby jsou utvářeny podle vedoucích pracovníků vozových parků, disponentů a řidičů nákladních vozů, autobusů a transportérů všech oblastí a značek. FleetBoard je již několik let etablován jako systém řízení vozových parků za účelem docílení větší hospodárnosti a inteligentních logistických procesů. Snadno ovladatelná technika podporuje řidiče při jejich každodenní obchodní činnosti. 100% dceřiná společnost Daimler se sídlem ve Stuttgartu je podnik kontrolovaný a certifikovaný společností DEKRA dle DIN EN ISO 9001:2008. Jako jeden z prvních poskytovatelů přinesl FleetBoard na trh telematické služby jako standardní vybavení nákladních vozů v novém Mercedes-Benz Actros. Máte ještě nějaké dotazy? Pracovníci podpory hovořící několika jazyky vám od pondělí do soboty poskytnou aktuální odpovědi v případě dotazů týkajících se servisních služeb na telefonním čísle nebo na ové adrese Další informace týkající se nabídky produktů od společnosti Daimler FleetBoard jsou k dispozici na adrese Daimler FleetBoard GmbH, Stuttgart 27/0313 Printed in Federal Republic of Germany/Imprimé en Allemagne

Management času FleetBoard Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu.

Management času FleetBoard Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu. A Daimler company Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu. 2014 Driver and logistics management Daimler FleetBoard 1 To se vyplatí. Ekonomicky, efektivně a transparentně

Více

Individuální řízení logistických procesů větší efektivnost pro Vaše využití!

Individuální řízení logistických procesů větší efektivnost pro Vaše využití! A Daimler company Management Přepravy FleetBoard Individuální řízení logistických procesů větší efektivnost pro Vaše využití! 1 Management Přepravy FleetBoard Inteligentní průběh přepravních procesů Služby

Více

MAN TeleMatics Vaše cesta k efektivnímu vozovému parku

MAN TeleMatics Vaše cesta k efektivnímu vozovému parku Downloading % 99 SYSTEM Downloading % 71 % 25 Downloading % 25 % 16 % 88 START % 29 % 06 Downloading % 34 Downloading % 23 % 16 % 48 % 65 Downloading % 75 Downloading % 23 MAN TeleMatics Vaše cesta k efektivnímu

Více

Transparentní stav dodavatelského řetězce 3. Jak funguje telematický systém 4. Přehled funkcí 5. Funkce a využití 6. Hardware 8

Transparentní stav dodavatelského řetězce 3. Jak funguje telematický systém 4. Přehled funkcí 5. Funkce a využití 6. Hardware 8 Kögel Telematics Transparentní stav dodavatelského řetězce 3 Jak funguje telematický systém 4 Přehled funkcí 5 Funkce a využití 6 Hardware 8 Balíčky telematických systémů / vozidla 9 Webový portál 10 Přímé

Více

STARÁME SE O VÁS. MAN ServiceCare. Zvýšení dostupnosti vozidel díky proaktivnímu managementu údržby. MAN kann.

STARÁME SE O VÁS. MAN ServiceCare. Zvýšení dostupnosti vozidel díky proaktivnímu managementu údržby. MAN kann. STARÁME SE O VÁS MAN ServiceCare. Zvýšení dostupnosti vozidel díky proaktivnímu managementu údržby. MAN kann. Zapomeňte vše, co jste potřebovali vědět o údržbě. My na vás nezapomeneme nikdy. Tlak na náklady

Více

23042012_WORKsmart_ECO_bro_CZ. WORKsmart -Eco. Pečujte o životní prostředí i svůj zisk. Let s drive business. www.tomtom.

23042012_WORKsmart_ECO_bro_CZ. WORKsmart -Eco. Pečujte o životní prostředí i svůj zisk. Let s drive business. www.tomtom. 23042012_WORKsmart_ECO_bro_CZ WORKsmart -Eco Pečujte o životní prostředí i svůj zisk www.tomtom.com/business Let s drive business Obsah 2 Jak ekologické je vaše podnikání? 3 Optimalizace využití vozidel

Více

Mercedes-Benz CharterWay: Řešení mobility bez hranic

Mercedes-Benz CharterWay: Řešení mobility bez hranic Mercedes-Benz CharterWay: Řešení mobility bez hranic Na cestách vždy v čele se službani šitými na míru: Mercedes-Benz CharterWay International. Prodejní společnosti Mercedes-Benz CharterWay jsou zastoupeny

Více

SVĚT WEBDISPEČINKU 01/2007 ČERVENEC

SVĚT WEBDISPEČINKU 01/2007 ČERVENEC SVĚT WEBDISPEČINKU 01/2007 ČERVENEC VÍTEJTE Obsah Úvodník 2 WEBDISPEČINK: Novinky a přehledy 3 Téma měsíce : Vedení knihy jízd 1. 4 GPS on-line jednoty 5 Redakce Adresa redakce: HI Software Development

Více

Role technologií v čisté mobilitě. 20.9.2012 Ing. Vlastimil Vyskočáni Manažer M2M Vertical

Role technologií v čisté mobilitě. 20.9.2012 Ing. Vlastimil Vyskočáni Manažer M2M Vertical Role technologií v čisté mobilitě 20.9.2012 Ing. Vlastimil Vyskočáni Manažer M2M Vertical Obsah 1. Trendy v oblasti automotive a monitoringu vozidel 2. Řešení O2 Car Control a reference 3. Obchodní příležitosti.

Více

Závazné nabídky. Okamžitá rezervace. Bez čekání.

Závazné nabídky. Okamžitá rezervace. Bez čekání. Závazné nabídky. Okamžitá rezervace. Bez čekání. SEND Objednávejte leteckou přepravu rychleji než kdykoli předtím. Změna je ve vzduchu Získávání nabídek, provádění rezervací a sledování zásilek představuje

Více

T-Cars Fleet Management

T-Cars Fleet Management Elektronická správa vozového parku Provozovatel: Obsah 1. INFORMACE O SPOLEČNOSTI... 2 1.1 Základní údaje...2 1.2 Charakteristika...3 2. SPECIFIKACE NABÍZENÝCH SLUŽEB... 3 2.1 Specifikace systému správy

Více

5. PRAKTICKÁ REALIZACE ON LINE VMS

5. PRAKTICKÁ REALIZACE ON LINE VMS 5. PRAKTICKÁ REALIZACE ON LINE VMS Maximální vytížení vozidlového parku a krátké prostoje silničních vozidel jsou dnes měřítky pro úspěšné podniky v oblasti přepravy a logistiky. Stále většího významu

Více

Řešení Vašeho nástrojového managementu

Řešení Vašeho nástrojového managementu Řešení Vašeho nástrojového managementu TDM Systems komp TDM Systems profesionálové pro správu nástrojových dat Již více než 20 let vyvíjí a prodává společnost TDM Systems GmbH software pro organizaci nástrojů

Více

ŘÍZENÍ DOPRAVY VE MĚSTECH

ŘÍZENÍ DOPRAVY VE MĚSTECH DOPRAVNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ DOPRAVY VE MĚSTECH Řídit dopravu ve městě znamená mít systém složený z částí, které si vzájemně rozumí. ? Dáváte si za cíl zlepšit plynulost dopravy a snížit tvorbu kolon? Snažíte

Více

EVO 3 Návod k obsluze

EVO 3 Návod k obsluze ALTEA Czech, a.s. Pod Průsekem 1348/12 102 00 Praha 10 Hostivař Tel.: +420 272 650 587 +420 608 965 292 +420 777 915 292 EVO 3 Návod k obsluze Fax: +420 272 650 699 e-mail : altea@altea.cz Web: www.altea.cz

Více

Elektronická kniha jízd

Elektronická kniha jízd Elektronická kniha jízd ÚVOD Elektronická kniha jízd Vám pomocí systému GPS (Global position system) umožní jednoduše sledovat pohyb všech Vašich vozidel a zároveň zpracovat a vytvořit elektronickou knihu

Více

ukázka výstupů ze systému

ukázka výstupů ze systému ukázka výstupů ze systému Commander Control Car Začněte s Commander Systems, s.r.o. Česká republika Slovenská republika România Российская Федерация. Řešení pro On-line monitoring vozidel. Obsah: Úvod....

Více

ESI[tronic] základ moderní diagnostiky vozidel, techniky, údržby a servisu. Informace Obsah Rozsah. Výbava vozidel. Náhradní díly diesel

ESI[tronic] základ moderní diagnostiky vozidel, techniky, údržby a servisu. Informace Obsah Rozsah. Výbava vozidel. Náhradní díly diesel ESI[tronic] základ moderní diagnostiky vozidel, techniky, údržby a servisu Servisy mohou v budoucnu nabízet veškeré služby pro stále komplikovanější vozidla pouze s profesionálním diagnostickým a informačním

Více

ISM Online. Informační systém pro správu flotily

ISM Online. Informační systém pro správu flotily ISM Online Informační systém pro správu flotily ISM Online spojuje obchodní a technická data vozíku. ISM Online je webová aplikace s intuitivním ovládáním, která nabízí celou řadu možností reportingu.

Více

Školení řidiču Scania. Ceská ˇ republika

Školení řidiču Scania. Ceská ˇ republika Školení řidiču Scania Ceská ˇ republika Kateřina Hanzlíková, jednatelka společnosti EUROFRIGO Trucking, s.r.o. Systém Ecolution jsme si poprvé vyzkoušeli při testování nových tahačů EURO 6. Na základě

Více

MATERNA GmbH 2013 www.materna.de 1

MATERNA GmbH 2013 www.materna.de 1 MATERNA GmbH 2013 www.materna.de 1 O nás 1980 založena MATERNA. 1.400 zaměstnanců v 11 národních a 11 mezinárodních pobočkách v Evropě. 158 milionů Euro obrat v roce 2013. MATERNA působí úspěšně v oboru

Více

CAR MONITOR. MONITORING VOZIDEL - SYSTÉMY GPS a GSM

CAR MONITOR. MONITORING VOZIDEL - SYSTÉMY GPS a GSM PREZENTACE CAR MONITOR CAR MONITOR MONITORING VOZIDEL - SYSTÉMY GPS a GSM CAR MONITOR 1.1FUNKCIONALITY SYSTÉMU Monitoring vozidel Generování automatické knihy jízd On-line sledování pohybu vozidel Sledování

Více

Satelitní vyhledávání a monitorování vozidel

Satelitní vyhledávání a monitorování vozidel Satelitní vyhledávání a monitorování vozidel www.carloc.cz Měnící se potřeby a přání klientů spolu s rozvojem techniky, inovací produktů a vývojem legislativy vytvářejí základ pro strategii naší společnosti.

Více

SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ VOZIDEL ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD

SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ VOZIDEL ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ VOZIDEL ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD PRODUKTOVÝ LIST GSM/GPS komunikační modul Výrobce: F&B COMPANY s.r.o. Čajkovského 18 779 00 Olomouc IČO 25384775 www.fbcom.cz www.knihajizd.info 1)

Více

Software pro vyhodnocení dat z tachografu. jednoduchý Snadné používání Jednoduché čtení údajů tachografu Smysluplné a jasné grafické znázornění

Software pro vyhodnocení dat z tachografu. jednoduchý Snadné používání Jednoduché čtení údajů tachografu Smysluplné a jasné grafické znázornění 2.0 Software pro vyhodnocení dat z tachografu jednoduchý Snadné používání Jednoduché čtení údajů tachografu Smysluplné a jasné grafické znázornění v souladu se zákony Splňuje zákonné požadavky Přesný seznam

Více

Die Online Zusatzdienste der. UTA MultiBox. Online služby UTA MultiBox

Die Online Zusatzdienste der. UTA MultiBox. Online služby UTA MultiBox Die Online Zusatzdienste der UTA MultiBox Online služby UTA MultiBox Allgemein Při příležitosti představení nového UTA MultiBoxu můžeme našim zákazníkům poprvé nabídnout dodatečný online servis. Na zprovoznění

Více

Neomezená mobilita, jistota a nezávislost po celé Evropě. Karta MercedesServiceCard pro užitková vozidla.

Neomezená mobilita, jistota a nezávislost po celé Evropě. Karta MercedesServiceCard pro užitková vozidla. Neomezená mobilita, jistota a nezávislost po celé Evropě. Karta MercedesServiceCard pro užitková vozidla. ...s kartou MercedesServiceCard se dostanete dále! Lahůdky z Francie, solární panely z Německa,

Více

Náš zákazník Jaguar Land Rover. Vše v jednom-speciální na míru šité služby pro Vás

Náš zákazník Jaguar Land Rover. Vše v jednom-speciální na míru šité služby pro Vás Náš zákazník Jaguar Land Rover Vše v jednom-speciální na míru šité služby pro Vás Outsourcing reklamy. Pro obchodní a marketingová oddělení je v dnešní době stále více důležité udržet náklady na minimu.

Více

3. Očekávání a efektivnost aplikací

3. Očekávání a efektivnost aplikací VYUŽÍVANÍ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ V ŘÍZENÍ FIREM Ota Formánek 1 1. Úvod Informační systémy (IS) jsou v současnosti naprosto nezbytné pro úspěšné řízení firem. Informačním ním systémem rozumíme ucelené softwarové

Více

PŘÍPADOVÉ STUDIE. AGADOS, s.r.o. Situace: Výchozí stav: Obchodní cíle: Řešení mygem :

PŘÍPADOVÉ STUDIE. AGADOS, s.r.o. Situace: Výchozí stav: Obchodní cíle: Řešení mygem : PŘÍPADOVÉ STUDIE AGADOS, s.r.o. AGADOS s.r.o. je společnost, která vyrábí vysoce spolehlivé výrobky. Jednou z priorit firmy je kvalita vyráběných přívěsů. Jejich dlouhověkost je zajištěna kvalitním designérským,

Více

OBJEDNÁVACÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉMY

OBJEDNÁVACÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉMY OBJEDNÁVACÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉMY STAkis-W STAkis-S Již dnes k dispozici všem zákazníkům společnosti Stahlgruber bez výjimky! www.stahlgruber.cz STAkis-W OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM BEZ NUTNOSTI INSTALACE Jako výchozí

Více

Servis pro trvalou a permanentní energii

Servis pro trvalou a permanentní energii Servis pro trvalou a permanentní energii Motive Power Systems Reserve Power Systems Special Power Systems Service Trvalé servisní řešení pro: Trakční systémy Motive Power všech technologií Bateriové nabíjecí

Více

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService Komplexní služba Nákladní pneumatiky Continental jsou konstruovány pro vaši maximální hospodárnost. Ovšem nejsou to jenom pneumatiky,

Více

www.dtco.com Remote Download Device (DLD ) rychlé, pohodlné, úsporné Bezdrátový př enos prostřednictvím WLAN/GPRS

www.dtco.com Remote Download Device (DLD ) rychlé, pohodlné, úsporné Bezdrátový př enos prostřednictvím WLAN/GPRS www.dtco.com Remote Download Device (DLD ) rychlé, pohodlné, úsporné Bezdrátový př enos prostřednictvím WLAN/GPRS Co je DLD a jaké výhody mohou mít bezdrátové přenosy? Remote Download Device (DLD ) je

Více

Efektivní řízení vozového parku

Efektivní řízení vozového parku Efektivní řízení vozového parku Jak snížit investiční a provozní náklady vozového parku? Václav Štefl Fleet manager Tel. 775 85 85 85 vaclav.stefl@domansky.cz Historie společnosti Založena 21.2.1995 Od

Více

LORI. Instalační balíček 1. CID International, a.s. Informační systém pro silniční nákladní dopravu a spedici

LORI. Instalační balíček 1. CID International, a.s. Informační systém pro silniční nákladní dopravu a spedici LORI Informační systém pro silniční nákladní dopravu a spedici Instalační balíček 1 CID International, a.s. OBECNÉ VLASTNOSTI Aktualizační balíček č.1 (dále jen balíček) vychází z bohatého know-how a dlouholeté

Více

ČSAD Uherské Hradiště a.s.

ČSAD Uherské Hradiště a.s. ČSAD Uherské Hradiště a.s. Váš spolehlivý dopravce firemní prezentace ZÁKLADNÍ INFORMACE česká dopravní firma s 60-letou historií v r. 1993 transformována na akciovou společnost roční obrat 21 mil EUR

Více

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Pro jednoduchou centralizovanou správu tiskáren a multifunkčních systémů ŘÍZENÍ PROVOZU SNADNÁ METODA PRO SPRÁVU VAŠICH TISKÁREN A MULTIFUNKČNÍCH SYSTÉMŮ Udržet

Více

Elektronické mýto z pohledu uživatele. Elektronické mýtné v České republice: Provozní a technické důsledky pro dopravní firmu

Elektronické mýto z pohledu uživatele. Elektronické mýtné v České republice: Provozní a technické důsledky pro dopravní firmu Elektronické mýtné v České republice: Provozní a technické důsledky pro dopravní firmu Obsah: Kategorie zpoplatněných vozidel Jednotka PREMID Možnosti úhrady mýtných transakcí Ekonomické dopady Provozní

Více

BMW SATELITNÍ VYHLEDÁVÁNÍ VOZIDEL.

BMW SATELITNÍ VYHLEDÁVÁNÍ VOZIDEL. Originální příslušenství BMW BMW Satelitní vyhledávání vozidel Radost z jízdy BMW SATELITNÍ VYHLEDÁVÁNÍ VOZIDEL. BEZPEČÍ PRO VÁS A VÁŠ VŮZ. RADOST VÁM V PŘÍPADĚ POTŘEBY POMŮŽE. POSTARÁME SE O VÁS. BEZPEČÍ

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL. Monitorovací systém AUTOPATROL ONLINE. verze CAN a CAN+

UŽIVATELSKÝ MANUÁL. Monitorovací systém AUTOPATROL ONLINE. verze CAN a CAN+ UŽIVATELSKÝ MANUÁL Monitorovací systém AUTOPATROL ONLINE verze CAN a CAN+ UŽIVATELSKÝ MANUÁL (ver. 1/2014) Obsah Obsah 3 Úvod 4 Ovládání přepínače služební/soukromá jízda 4 Monitorovací systém AUTOPATROL

Více

Avis váš celosvětový partner v mobilitě

Avis váš celosvětový partner v mobilitě Avis váš celosvětový partner v mobilitě Kontaktní osoba Ing. Petr Vlček Account Manager CR / Obchodníředitel ČR Tel.: +420 221 851 232 Mobil: +420 725 769 711 E-mail: petr.vlcek@avis.cz Přehled Avis údaje:

Více

V lednu 2015 končí plošné zasílání poštou! Přichází nová faktura DKV.

V lednu 2015 končí plošné zasílání poštou! Přichází nová faktura DKV. V lednu 2015 končí plošné zasílání poštou! Přichází nová faktura DKV. Praktická, funkční, přehledná pro zákazníky: vaše nová faktura DKV Opět o krok napřed: K 1. lednu 2015 přechází DKV Euro Service přední

Více

Náš zákazník Henkel. Centrální uzel pro složité přepravní úkoly

Náš zákazník Henkel. Centrální uzel pro složité přepravní úkoly Náš zákazník Henkel Centrální uzel pro složité přepravní úkoly Shrnutí Přeprava zboží z různých míst v Evropě zákazníkům v Bulharsku, Rumunsku, Srbsku nebo Chorvatsku po nejjednodušší trase, v různých

Více

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector.

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. LEHKÉ A JEDNODUCHÉ Je vašim cílem udržení stálé teploty na dlouhé vzdálenosti s maximálním užitečným zatížením a minimálním prostojem? Jednotka Vector 1350 v sobě

Více

AKTIVNÍ PREFERENCE DOPRAVY VE MĚSTĚ

AKTIVNÍ PREFERENCE DOPRAVY VE MĚSTĚ DOPRAVNÍ SYSTÉMY AKTIVNÍ PREFERENCE DOPRAVY VE MĚSTĚ Zaměřujeme se na 4 základní faktory: rychlost, plynulost, bezpečnost a nižší náklady. ? Potřebujete vozidlům MHD a IZS zajistit rychlejší a bezpečnější

Více

Specifické obchodní podmínky WebStep, s.r.o. pro poskytování služeb Technické podpory

Specifické obchodní podmínky WebStep, s.r.o. pro poskytování služeb Technické podpory Specifické obchodní podmínky WebStep, s.r.o. pro poskytování služeb Technické podpory také jen Podmínky technické podpory, platné od 21.10.2011 Preambule Níže uvedené Specifické obchodní podmínky poskytování

Více

Energetický management na Vašem objektu

Energetický management na Vašem objektu Energetický management na Vašem objektu Úkolem Energetického managementu je dosažení optimalizace provozu budov a areálu s dosažením co nejnižších nákladů na energie v souladu s platným energetickým zákonem

Více

EXTRAKT z české technické normy Extrakt nenahrazuje samotnou technickou normu, je pouze informativním materiálem o normě

EXTRAKT z české technické normy Extrakt nenahrazuje samotnou technickou normu, je pouze informativním materiálem o normě EXTRAKT z české technické normy Extrakt nenahrazuje samotnou technickou normu, je pouze informativním materiálem o normě ICS 35.240.60, 43.080.20, 45.060.01 Veřejná doprava osob Pracovní rozhraní pro informace

Více

AUDIS. strategický nástroj vzájemné komunikace mezi managementem společnosti, odbornými pracovníky i zástupci zaměstnanc. stnanců

AUDIS. strategický nástroj vzájemné komunikace mezi managementem společnosti, odbornými pracovníky i zástupci zaměstnanc. stnanců AUDIS strategický nástroj vzájemné komunikace mezi managementem společnosti, odbornými pracovníky i zástupci zaměstnanc stnanců Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s. Jednotka Provoz Autobusy odbor Řízení provozu

Více

Transport a logistika

Transport a logistika 2012 Transport a logistika O nás Firma Hral byla založena 3. 8. 1998. Je zaměřena na projekty v oblasti retail logistiky a zásobování obchodních sítí dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme služby v oblasti

Více

ČD Telematika a.s. Efektivní správa infrastruktury. 11. května 2010. Konference FÓRUM e-time, Kongresové centrum Praha. Ing.

ČD Telematika a.s. Efektivní správa infrastruktury. 11. května 2010. Konference FÓRUM e-time, Kongresové centrum Praha. Ing. ČD Telematika a.s. Efektivní správa infrastruktury 11. května 2010 Konference FÓRUM e-time, Kongresové centrum Praha Ing. František Nedvěd Agenda O společnosti ČD Telematika a.s. Efektivní správa konfigurací

Více

Efektivní řízení vozového parku

Efektivní řízení vozového parku Efektivní řízení vozového parku Jak snížit investiční a provozní náklady vozového parku? Václav Štefl Fleet manager Tel. 775 85 85 85 vaclav.stefl@domansky.cz Historie společnosti Založena 21.2.1995 Od

Více

Páteřní linky v Praze i v zahraničí

Páteřní linky v Praze i v zahraničí Páteřní linky v Praze i v zahraničí Ing. Martin Jareš, Ph.D., ROPID ROPID Regionální organizátor Pražské integrované dopravy 1/13 Hierarchizace sítě linek především ve velkých městech je potřeba zjednodušit

Více

Mobilní aplikace Tankefekt účinný nástroj pro snižování nákladů na pohonné hmoty

Mobilní aplikace Tankefekt účinný nástroj pro snižování nákladů na pohonné hmoty Mobilní aplikace Tankefekt účinný nástroj pro snižování nákladů na pohonné hmoty www.tankefekt.cz powered by Mobilní aplikace Tankefekt přináší na trh unikátní informace o aktuálních cenách paliv, kterými

Více

Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte

Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte hned! LFS Vaše softwarové řešení pro optimalizaci řízení skladu, které zároveň snižuje celkové náklady na logistiku 100% zaměřeno na řízení skladu

Více

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Název projektu: Inovace magisterského studijního programu Fakulty ekonomiky a managementu

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Název projektu: Inovace magisterského studijního programu Fakulty ekonomiky a managementu Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Název projektu: Inovace magisterského studijního programu Fakulty ekonomiky a managementu Registrační číslo projektu: CZ.1.07/2.2.00/28.0326 PROJEKT

Více

www.se5000.com ČKS 9.-10.4. 2013

www.se5000.com ČKS 9.-10.4. 2013 www.se5000.com ČKS 9.-10.4. 2013 1 Téma přednášky - Seznámení s tachografy SE5000Exakt TM a SE5000Exakt Duo TM - protokol o manipulaci - DDS (podpora rozhodování řidiče) - druhý signál pohybu vozidla 2

Více

Pilíře, možnosti a společenský přínos výcviku řidičů ECODrive. Ing. Jiří Čumpelík / CE Solutions s.r.o.

Pilíře, možnosti a společenský přínos výcviku řidičů ECODrive. Ing. Jiří Čumpelík / CE Solutions s.r.o. Představení projektu Pilíře, možnosti a společenský přínos výcviku řidičů ECODrive Ing. Jiří Čumpelík / CE Solutions s.r.o. ww ww.eco odrive.cz 2.říjen.2009 Co je ECODrive? 1 Snížení spotřeby paliva =

Více

Program přednostního dodání GoTo Europe

Program přednostního dodání GoTo Europe 2 Jakmile objednáte, hned expedujeme V globální konkurenci se počítá každý den. Rychlá reakce představuje pro výrobce strojů a zařízení rozhodující faktor úspěchu. Spolehlivá, přesná dodávka součástí strojů

Více

Snižte provozní náklady vozového parku.

Snižte provozní náklady vozového parku. Scania Fleet Management C200 Snižte provozní náklady vozového parku. Vaše Scania vám pomůže. Řiďte svůj tým Scania Fleet Management představuje soubor nástrojů, které propojují vaše vozidla s vaší kanceláří.

Více

Helios Easy. integrované řešení pro řízení

Helios Easy. integrované řešení pro řízení integrované řešení pro řízení Skupina ASSECO je jedním z nejvýznamnějších softwarových domů ve střední Evropě. Chcete držet své náklady více pod kontrolou? Potřebujete, aby vaše investice měly rychlou

Více

OBJEDNÁVACÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉMY

OBJEDNÁVACÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉMY OBJEDNÁVACÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉMY AUTOCORA ONLINE AUTOCORA E-SHOP AUTOCORA APP Již dnes k dispozici všem zákazníkům společnosti Autocora bez výjimky! www.autocora.cz AUTOCORA ONLINE www.autocora.cz/online

Více

Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby

Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby Tisková zpráva Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby Září 2012 PI 7811 Zvýšení hospodárnosti a

Více

Paython www.paython.cz

Paython www.paython.cz Paython www.paython.cz Nejvyspělejší platební centrum pro bezpečné internetové platby Komplexní řešení pro vaše internetové platby Platební centrum Paython je unikátní systém pro komplexní správu internetových

Více

Buďte Společně vždy vpřed na stopě vozidlům a pohonným hmotám. pilotní řešení O 2 Car Control pro TNT Post ČR

Buďte Společně vždy vpřed na stopě vozidlům a pohonným hmotám. pilotní řešení O 2 Car Control pro TNT Post ČR Buďte Společně vždy vpřed na stopě vozidlům a pohonným hmotám pilotní řešení O 2 Car Control pro TNT Post ČR Proč společný projekt 1. Výchozí podmínky: 2. Cíl: Telefónica O2 se stala poskytovatelem ucelených

Více

Kritéria efektivnosti, hospodárnosti a účelnosti ve smyslu 4 zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole

Kritéria efektivnosti, hospodárnosti a účelnosti ve smyslu 4 zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole Kritéria efektivnosti, hospodárnosti a účelnosti ve smyslu 4 zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole Poliklinika Žďár nad Sázavou, PO, Studentská 4, 59101 Žďár nad Sázavou si tímto ve smyslu 4 zákona

Více

Monitoring vozového parku, zaměstnanců a jejich efektivní řízení O2 CAR CONTROL

Monitoring vozového parku, zaměstnanců a jejich efektivní řízení O2 CAR CONTROL Monitoring vozového parku, zaměstnanců a jejich efektivní řízení O2 CAR CONTROL Trendy a bolesti v oblasti monitoringu vozového parku Kontrola nad chováním řidiče - Sběr dat o řidičích a jejich vyhodnocování

Více

Systém FuelOmat revoluční tankování paliva

Systém FuelOmat revoluční tankování paliva Systém FuelOmat revoluční tankování paliva FUELOMAT A.S. Naše společnost v současné době nabízí v České republice revoluční systém tankování paliva FuelOmat, který je odlišný od karetních systémů pro tankování

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nová California Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

www.productoo.com E-SHOP

www.productoo.com E-SHOP Jedinečný způsob on-line prezentace, prodeje a řízení výroby Vašich produktů. Productoo je původní český software určený pro on-line prezentaci a prodej produktů. Kombinuje klasický způsob prodeje na internetu

Více

CNG zemní plyn. Alternativní palivo v dopravě

CNG zemní plyn. Alternativní palivo v dopravě CNG zemní plyn Alternativní palivo v dopravě CNG (compressed natural gas) stlačený zemní plyn Hlavní výhody zemního plynu CNG levný Ekonomické efekty jsou nejvíce patrné u vozidel s vyšším počtem ujetých

Více

Web dispečink PDA. www.webdispecink.cz/pda manuál. Květen 2006. HI Software Development s.r.o.

Web dispečink PDA. www.webdispecink.cz/pda manuál. Květen 2006. HI Software Development s.r.o. Web dispečink PDA manuál 1 Květen 2006 Rychlá orientace strom vozidel SMS komunikace správa zakázek odhlášení jazykové mutace Zobrazení označených vozidel na mapě Informace o aktuální poloze Zobrazení

Více

Neporazitelné od samého začátku!

Neporazitelné od samého začátku! MANN-FILTER Neporazitelné od samého začátku! Skutečné hodnoty, které platí >> Kvalita originálního dílu Moderní kompresory vyžadují vyzrálou filtrační techniku v kvalitě prvovýroby. Termín OE kvalita není

Více

OPER:03. Otázky ke službě Provozní Analýza. cs-cz. Vydání 2. Scania CV AB 2014, Sweden

OPER:03. Otázky ke službě Provozní Analýza. cs-cz. Vydání 2. Scania CV AB 2014, Sweden OPER:03 Vydání 2 cs-cz Otázky ke službě Provozní Analýza FQ Scania CV AB 2014, Sweden Úvod Úvod Tento dokument má za cíl zjednodušit řešení problémů s portálem Provozní analýza 1 Byl vytvořen na pomoc

Více

DEFEND Locator Fleet NÁVOD NA POUŽITÍ

DEFEND Locator Fleet NÁVOD NA POUŽITÍ DEFEND Locator Fleet NÁVOD NA POUŽITÍ Rev. 1/2011 Obsah: Popis zařízení Defend Locator... 2 Hlavní funkce verze Fleet:... 3 Volitelné funkce výrobku... 3 Správa dat... 3 Zjištění polohy vozu pomocí SMS

Více

Inteligentní firemní mobilita - komfort i úspory současně

Inteligentní firemní mobilita - komfort i úspory současně Inteligentní firemní mobilita - komfort i úspory současně Několik faktů o firmě Fleet Partners Aktivní v České republice a dalších zemích Evropy Orientace na: podporu efektivní správy firemních vozových

Více

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody:

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody: BEZSTAROSTNÁ JÍZDA Profitujte z dlouhodobé záruky. Váš prodejce Opel Vám nabízí optimální jistotu. Díky prodloužené záruce pro nové vozy Opel budete jezdit i po uplynutí dvouleté výrobní záruky i nadále

Více

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE Vám přináší efektivní řešení servisu Vašeho vozového parku: Prokazatelné snížení nákladů na servis vozidel Provádění oprav a pravidelného

Více

Remarketing ojetých vozidel 11. ZÁŘÍ 2014 AUTOauction Group s.r.o. -FRANTIŠEK DRAŽINA-

Remarketing ojetých vozidel 11. ZÁŘÍ 2014 AUTOauction Group s.r.o. -FRANTIŠEK DRAŽINA- Remarketing ojetých vozidel 11. ZÁŘÍ 2014 AUTOauction Group s.r.o. -FRANTIŠEK DRAŽINA- Prodejní cena jako nezanedbatelná nákladová složka Možné způsoby prodeje firemních vozidel (výhody a nevýhody) Minimalizace

Více

Náš zákazník Mall. Nejlepší logistický poskytovatel pro koncové zákazníky

Náš zákazník Mall. Nejlepší logistický poskytovatel pro koncové zákazníky Náš zákazník Mall Nejlepší logistický poskytovatel pro koncové zákazníky Flexibilní logistické řešení B2C Ve velkém internetovém obchodě zákazníci najdou vše, co potřebují ke svému každodennímu životu.

Více

PROCE55 Scheduling. (Přehled)

PROCE55 Scheduling. (Přehled) (Přehled) Obsah Představení PROCE55 Scheduling... 3 Přínosy řešení... 3 Integrace POCE55... 4 PROCE55 Manufacturing... 4 PROCE55 Warehouse... 4 PROCE55 Maintenance... 4 Vlastnosti řešení PROCE55 Scheduling...

Více

Alfa Brera a Alfa Spider

Alfa Brera a Alfa Spider Alfa Brera a Alfa Spider Řešení na míru PŘEDNÍ SPOILER ** č. 50903198 ZADNÍ SPOILER ** Pouze Brera. č. 50903199 2 Řešení na míru ZADNÍ SPOILER ** Pouze Spider. č. 50903200 SADA PRAHOVÝCH NÁSTAVCŮ ** č.

Více

trak systems Systémy trakční energie

trak systems Systémy trakční energie trak systems trak systems Systémy trakční energie trak Hoppecke - systémy trakční energie Žádný pohyb není možné uskutečnit bez energie. Materiál je třeba přepravovat z místa A do místa B. Trh vyžaduje

Více

Transparentní náklady. Optimalizované procesy. Vyšší efektivita

Transparentní náklady. Optimalizované procesy. Vyšší efektivita Transparentní náklady Optimalizované procesy Vyšší efektivita Iden fikovat skryté náklady a uvědomit si potenciál pro op malizaci Počty fyzických dokumentů, čas na zpracování a náklady na tisk jsou obvykle

Více

Přednáška č. 9 AUTOBUSOVÁ NÁDRAŽÍ

Přednáška č. 9 AUTOBUSOVÁ NÁDRAŽÍ Přednáška č. 9 AUTOBUSOVÁ NÁDRAŽÍ 1. Pojmy a definice Řešení autobusových nádraží v ČR upravuje ČSN 73 6075 Navrhovanie autobusových staníc. Při navrhování autobusových nádraží se přiměřeně uplatní pravidla

Více

v Praze Fakulta dopravní Ústav řídicí techniky a telematiky Aktuální stav a rozvoj ITS hl. města Prahy Doc. Ing. Bc. Tomáš Tichý, Ph.D.

v Praze Fakulta dopravní Ústav řídicí techniky a telematiky Aktuální stav a rozvoj ITS hl. města Prahy Doc. Ing. Bc. Tomáš Tichý, Ph.D. České vysoké učení technické v Praze Fakulta dopravní Aktuální stav a rozvoj ITS pro řízení dopravy na území hl. města Prahy Doc. Ing. Bc. Tomáš Tichý, Ph.D. Obsah prezentace Rozvoj dopravy v ČR a v Praze

Více

S námi víte nabeton, kde jsou vaše auta

S námi víte nabeton, kde jsou vaše auta Oborové řešení pro sledování betonárenských mixů S námi víte nabeton, kde jsou vaše auta Sledování betonárenských mixů automatizované vyhodnocování a hlídání míst vykládky. pro stavebnictví Řešení jsme

Více

administrativní systém, samostatný a přesný

administrativní systém, samostatný a přesný Moje Inteligentní Administrativa je centrální on-line evidence klientů, obchodníků, produkce, provizí, pojistných událostí, má unikátní poštovní komunikátor a CRM systém Software MIA je určen pro pojišťovací

Více

Náš zákazník Tesco. Veškerá starost o skladování majetkového vybavení prodejen je v rukou GW

Náš zákazník Tesco. Veškerá starost o skladování majetkového vybavení prodejen je v rukou GW Náš zákazník Tesco Veškerá starost o skladování majetkového vybavení prodejen je v rukou GW Skladování, doprava a správa vybavení prodejen Všechny Tesco obchodní jednotky potřebují, mimo samotné vlastní

Více

SKLADOVACÍ VĚŽ LOGIMAT. Výkonná technologie pro skladování a vychystávání drobných dílů

SKLADOVACÍ VĚŽ LOGIMAT. Výkonná technologie pro skladování a vychystávání drobných dílů ogimat SKLADOVACÍ VĚŽ LOGIMAT Výkonná technologie pro skladování a vychystávání drobných dílů Výhody Skladovací věž LogiMat Ergonomický a výkonný systém pro skladování a vychystávání drobných dílů LogiMat

Více

OBSAH. Nasazení standardního podnikového informačního systému 9. Přehled komponent systému SAP 13. Úvod do používání systému SAP 31

OBSAH. Nasazení standardního podnikového informačního systému 9. Přehled komponent systému SAP 13. Úvod do používání systému SAP 31 3 Kapitola 1 Nasazení standardního podnikového informačního systému 9 Standardní podnikový informační systém 10 Podnikové informační systémy 10 Zavádění systémů ERP 12 Kapitola 2 Přehled komponent systému

Více

ZÁKLADNÍ PRINCIPY PRAŽSKÉ INTEGROVANÉ DOPRAVY

ZÁKLADNÍ PRINCIPY PRAŽSKÉ INTEGROVANÉ DOPRAVY APEX ZÁKLADNÍ PRINCIPY PRAŽSKÉ INTEGROVANÉ DOPRAVY Jednotný regionální dopravní systém, založený na preferenci páteřní kolejové dopravy (železnice, metro, tramvaje), autobusová doprava je organizována

Více

Logistika v údržbě. Logistika - definice

Logistika v údržbě. Logistika - definice Logistika v údržbě Řízení zásob náhradních dílů a toků materiálu Logistika - definice Logistika představuje integraci materiálového a informačního toku jedná se o integrující vědu (Filkenstein 1988) Logistika

Více

trak power Vysokofrekvenční nabíjecí technologie Made in Germany premium charge

trak power Vysokofrekvenční nabíjecí technologie Made in Germany premium charge Vysokofrekvenční nabíjecí technologie Made in Germany premium charge POWER FROM INNOVATION Společnost Hoppecke se již 75 let zabývá výrobou a prodejem nových systémových řešení pro pohon vozidel. Výrobní

Více

Zvýšení kvality a efektivnosti systému transportu vzorků biologického materiálu ve FN Plzeň

Zvýšení kvality a efektivnosti systému transportu vzorků biologického materiálu ve FN Plzeň Zvýšení kvality a efektivnosti systému transportu vzorků biologického materiálu ve FN Plzeň Plzeň, 11.6.2014 Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Šance pro

Více

ZÁKLADNÍ POVINNOSTI DOPRAVCE PŘI PRÁCI S DATY Z DIGITÁLNÍHO TACHOGRAFU

ZÁKLADNÍ POVINNOSTI DOPRAVCE PŘI PRÁCI S DATY Z DIGITÁLNÍHO TACHOGRAFU ZÁKLADNÍ I DOPRAVCE PŘI PRÁCI S DATY Z DIGITÁLNÍHO TACHOGRAFU Tato informace je určena dopravcům s cílem je informovat o povinnostech uložených předpisy ES a ČR, které se týkají stahování dat, jejich archivace

Více

EUROPART CZ Školení pro zákazníky 2015. V této brožurce najdete termíny technických školení firmy EUROPART a našich dodavatelů

EUROPART CZ Školení pro zákazníky 2015. V této brožurce najdete termíny technických školení firmy EUROPART a našich dodavatelů Školení pro zákazníky 2015 V této brožurce najdete termíny technických školení firmy EUROPART a našich dodavatelů Slovo úvodem... Vážení zákazníci společnosti EUROPART, také v roce 2015 Vám nabízíme kompaktní

Více

CONSTRUCT: VÍCE NEŽ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ VOZIDEL PROTI KRÁDEŽI

CONSTRUCT: VÍCE NEŽ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ VOZIDEL PROTI KRÁDEŽI CONSTRUCT: VÍCE NEŽ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ VOZIDEL PROTI KRÁDEŽI Nová filozofie společnosti Nové portfolio Registrovaná montáž NOVÁ FILOZOFIE SPOLEČNOSTI Společnost CONSTRUCT již více než 20 let vyrábí

Více