Katalog ND a manuál. Pro moped JAWA BABETTA 210

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Katalog ND a manuál. Pro moped JAWA BABETTA 210"

Transkript

1 Katalog ND a manuál Pro moped JAWA BABETTA 210 V tomto katalogu najdete katalogové listy s rozkreslením pozic všech strojních skupin a manuál pro rychlou opravu, nebo identifikaci poruchy. poruchy motoru poruchy spojek možné poruchy karburátoru a popis základního seřízení elektrické schéma a stručný popis seřízení předstihu zapalování přehled typů všech ložisek a gufer Přípravky pro usnadnění: 1 rozdělovač skříní motoru, 2 držák bubnu spojek, 3 vytlačovák pístního čepu, 4 podložka, 5 stahovač bubnu spojky, 6 měrka předstihu,7 nasouvač gufer, 8 stahovák alternátoru, 9 háček na pružiny spojky, 10 zavaděč pístního čepu, 11 svorka pístních kroužků ALMA

2 2

3 Přehled všech rozměrů ložisek, gufer a kroužků přehled těsnících kroužků gufera O-kroužky použití rozměr počet klikový h. na straně alternátoru 17x28x7 1 klikový h. na straně převodů 22x32x7 1 malá řemenice 15x24x7 1 velká řemenice 35x47x7 1 reg. unášeč řazení rychlostí 28x38x7 1 těsnění hřídele převodovky 19x0,5 1 vypouštěcí šroub oleje 9x0,5 1 přehled ložisek použití rozměr typ počet jehly do oka ojnice průměr2x7,8 25 ložiska klikového hřídele 17x40x /C3 2 Motor jehlové ložisko malé K 15x19x13 INA 2 řemenice ložisko velké řemenice 30x55x /C3 1 převodovka ložisko výst. hřídele 15x35x /C3 1 pouzdro předloh.hřídele prům.12x18x8 2 ložiska kol 12x28x kola kuličky lož.řízení prům.5mm 42 řízení Mazací místa mopedu 3

4 Příklad několika možných příčin poruchy motoru PORUCHY MOTORU PORUCHA PRAVDĚPODOBNÁ PŘÍČINA ODSTRANĚNÍ chudá směs vyčistit trysky správná jiskra voda v palivu,karburátoru vyčistit karburátor do karburátoru teče málo paliva vyčistit pal. kohout svíčku vyčistit nebo zaolejovaná svíčka nepravidelný běh vyměnit motoru svíčku vyčistit nebo opálená elektroda svíčky špatná jiskra vyměnit porušená elektroda svíčky svíčku vyměnit zkrat v zapal. cívce vyměnit cívku vadná JTZ vyměnit JTZ přehřátý motor nechat vychladnout motor nemá trvalý detonace zakarbovaný motor dekarbonovat hlavu válce výkon velký předstih zapalování znova seřídit předstih špatně nastavený běh naprázdno nastavit šroubem běhu naprázdno ucpaný čistič vzduchu vyprat v benzínu a naolejovat vypadlá pojistka jehly šoupátka karburátoru nasunout novou pojistku motor nemá trvalý výkon malý předstih zapalování znova seřídit předstih znečištěný výfuk dekarbonovat tlumič a koleno motor nasává falešný vzduch utěsnit spoj karburátor-sací potrubí výbrus válce,výměna pístu opotřebovaný píst,kroužky,válec a kroužků Základní seřízení karburátoru a některé poruchy Jehla šoupátka by měla být zajištěna ve druhém zářezu shora. Každá změna výšky polohy jehly má za následek změnu poměru paliva dodanou karburátorem do motoru. Tím i na spotřebu paliva. Seřízení běhu naprázdno se provádí na ohřátém motoru. Nejprve se dorazovým šroubem (pozice 11) nastaví otáčky asi na 1500/ min. Babetta se nesmí pomocí rozběhových spojek samočinně rozjíždět. Potom pomocí šroubu bohatosti směsi (pozice 13) nastavíme karburátor tak, aby motor pravidelně běžel a plynule akceleroval. Některé možné poruchy : voda v palivu-plovákové komoře ucpaný otvor zátky nádrže ucpané sítko v palivové nádrži ucpané trysky ucpaný filtr vzduchu prasklé pérko sytiče prasklý plovák-vytéká palivo zaseknutý plovák zaseklý jehlový ventil spadnutá segerovka jehly šoupátka nesprávné rozměry trysek tato porucha není sice porucha karburátoru, ale patří sem. Je to možnost netěsnosti klikového prostoru. 4

5 Příklad několika možných příčin poruch spojek PORUCHY SPOJEK A ČELISTÍ PORUCHA PŘÍČINA OPRAVA Motor nelze spustit,neprotáčí se klikový hřídel Motor se spustí až při intenzivním šlapání Zadní kolo se otáčí,když je moped na stojanu Moped se nerozjíždí Moped se nerozjede na 1 stupeň, nebo se jen krátce rozjede a pohon se náhle přeruší Spojka 2.stupně prokluzuje-olej na třecí ploše,voda, reg. Unášeč sevřený,opotřebované obl. 2st. Spouštěcí spojka prokluzuje olej,voda opotřebované,nebo odtržené obložení zlomená čelist Pružiny spoušt. Čelistí mají velké předpětí.spoušt. Čelisti zadrhávají na čepech.čelisti 2 st. Dřou o unašeč čelistí vysoké otáčky,rozběhové čelisti se ztěžka vracejí opotřebovaná rozběhová spojka Volnoběžka v ozub. Kole se pevně nespojila.otlačená pracovní plocha válečků volnoběžky Odmastit uvolnit unašeč,nebo vyměnit čelisti odmasti tech.benzínem nebo acetonem vyměnit vyměnit spouštěcí čelist vyměnit,roztáhnout pružiny vyčistit-uvolnit čelisti srazit hrany listových pružin vyměnit 3 čelisti rozběhové spojky vyměnit olej, vyměnit ozubené kolo volnoběžky Při rozjezdu po rovině na 1rychl. St. Na plný plyn má motor vysoké otáčky Při rozjezdu po rovině pozdě řadí 2 stupeń. Přeřazení na 2 stupeň trvá dlouho Přeřazení na 2 stupeň trvá krátce Čelisti 2 stupně se ztěžka pohybují Velký třecí odpor mezi reg. Unašečem a mosaznou vrstvou na čelisti motor nemá výkon. Studená spojka. Olej mezi reg. unašečem a čelistmi. Nedokonalá regulace stahování řadicích čelistí Vadná chromovaná vrstva Vnější obvod vnitřního unašeče nemá dostatečnou vůli na obvodu uvolnit čelisti řazení rychlostí přeleštit chromované plošky na reg. Unašeči,plošky nemazat Odmastit plošky na reg. unašeči. vyměnit vnitřní unašeč vyměnit regulační unašeč vyměnit vnitřní unašeč Vrstva třecího materiálu na pracovní ploše. očistit 5

6 Elektro poruchy, seřízení předstihu Stator má na sobě čtyři + 1 cívečku (impuls pro jednotku), která trpí otřesy a změnami teplot. Pro úspěšnou diagnostiku poruch se musíme dokonale seznámit se zapojením alternátoru a použít měřící přístroj. Ohmmetr, kterým budeme zjišťovat odpor cívek. Cívka může být přerušena, nebo má mezizávitový zkrat, nebo má zkrat na kostru.taky může být přerušen spoj mezi dvěma cívkami. Pozor na možnost tzv. studených spojů tam kde je zaletováno vinutí cívky (měděný lakovaný vodič) a z něj pokračuje barevný drát podle schématu. Nesmíme zapomenout, že moped má vlastně dva samostatné elektrické okruhy.je to okruh světelný a cívka pro napájení elektronické jednotky + impuls do jednotky. Modelová řada s elektrickým klaksonem dokonce tři! Nejrychlejší postup hledání závady zapalování je ten, že vyšroubujeme svíčku, babettu hodíme na stojan. Svíčku přidržíme pomocí izolovaných kleští asi 5mm od hlavy motoru. Potom točíme šlapadly a sledujeme jestli háže jiskru. V případě, že jiskru nemáme musíme začít s měřením. Před započetím měření je dobré pozorně prohlédnout vodiče vedoucí k cívce, alternátoru a jednotce zapalování a tlačítku chcípáku. Dráty můžou být uhnité, přelomené, mechanicky poškozené, zaoxidované spoje... Doporučuji řádně přečíst stať o funkci zapalování! Závada může být ve vysokonapěťové části-(svíčka, vysokonapěťový kabel+koncovka), nebo v JTZ (černá krabička s které lezou 4 vývody)samotné, nebo v napájecí části pro JTZ, nebo v impulsu pro zapálení směsi, který jde do JTZ. K tomu slouží názorné barevné schéma, která by mělo být barevně shodné s barvou vodičů. Na schématu-šedá=bílý vodič. Hodnota předstihu zapalování : 1-1,5 mm před HÚ. 1.Postup seřízení předstihu zapalování : 2.místo svíčky se dá hloubkoměr 3.pootočí se rotorem ve směru hodinových ručiček až jsou rysky na rotoru a statoru proti sobě a zaznamená se poloha hloubkoměru 4.znova se pootočí rotorem alternátoru, až je ryska hloubkoměru nejvíce vysunuta 5.couvneme rotorem alternátoru o 1-1,5mm 6.rysky by měli být proti sobě 7.pokud nejsou uvolníme šrouby "E"nosníku alternátoru a pootočíme příslušným směrem (jestliže byl 8.předstih malý, nosník se natočí ve směru šipky "D", jestli byl větší než 1,5 mm tak ve směru šipky "C") 9.upevníme šrouby 10.překontrolujeme znovu vzdálenost 1-1,5mm s krytím rysek na rotoru a statorovém nosníku Pokud je vše ostatní v pořádku motor naskočí v jakékoliv poloze nosníku cívek, která je daná drážkami ve statoru (šrouby "E") Takže při hledání příčiny poruchy, proč nelze motor spustit, můžeme teoreticky hodnotu nastavení předstihu ignorovat.v provozu však má správné nastavení předstihu prioritní význam na poměr: výkon/spotřeba!) 6

7 1, Skříň motoru Motor úplný Motorové skříně úplné Motorové skříně s pouzdrama Kryt spojky / / Ložisko 6203/ C Ložisko 6202/C Ložisko 6006/C Gufero 17x28x Gufero 15x24x Gufero 22x32x Gufero 35x47x Pouzdro Těsnění skříně Šroub Kryt zapalování Péro krytu zapalování Kolík 8x Šroub M6x Šroub M5x Segerová pojistka Odvzdušňovací zátka Fíbrová podložka 14x Šroub oleje Těsnící kroužek 9x Šroub M6x Fíbrová podložka 6x

8 2, Klikový mechanismus Klikový mechanismus Ojnice s čepem a ložiskem Jehla 2x7, Čelní kroužek Píst Píst 1,výbrus Píst 2, výbrus Píst 3,výbrus Pístní kroužek 39x Pístní kroužek 1, výbrus Pístní kroužek 2, výbrus Pístní kroužek 3, výbrus Pístní čep Pojistný kroužek Jehlové ložisko K15x19x13 INA Podložka Kolík

9 3, Válec s hlavou Hlava válce Zapalovací svíčka N7R Válec úplný Těsnění pod válec Závrtný šroub Matka M Podložka B6, Hadička

10 4, Sání Těleso čističe sání Potrubí Sací potrubí svařené Těsnění pod karburátor Šroub M5x Podložka 5, Šroub M4x Těsnění Matka M

11 5, Karburátor Karburátor JIKOV 2912 DC Těleso karburátoru úplné 1 N Emulzní trubice Víko úplné Šoupátko Jehla šoupátka Pojistka Pružina šoupátka/ / Šroubek s čočkovou hlavou Vedení lanka Matička Dorazový šroub šoupátka Pružina / / Regulační šroub Hlavní tryska Tryska volnoběhu Plovák úplný Osa závěsu Jehlový ventil úplný Těsnění / / Clona Pružina clony / / Šroubek clony Přípojka Šroubek přípojky Těsnění / / Plováková komora Těsnění plovákové komory / Podložka 4, Odkapová miska Šroubek M4x Tlačítko Pružina / / Segerovka

12 6, Tlumič výfuku Tlumič výfuku kompletní Tlumič výfuku svařený Vložka úplná Koncovka úplná Těsnění pod výfuk Těsnění 2x Šroubek M6x Matička M Matička M Podložka 5,1 /pérovka/ Podložka 6,4 /hladká/ Podložka 6,1 /pérovka/ Koleno s přírubou Těsnící matice Těsnění 2x450 /azbestová šňůra/

13 7, Spojka Rozběhový buben úplný Startovací čelist úplné Pružina startovací čelisti / / Buben úplný Listová pružina Rozběhová čelist úplná Pružina rozběh.čelisti / / podložka Pojistný kroužek matička Těsnící kroužek 15x24x podložka podložka Ozubený řemen Buben svar Těsnící kroužek 28x38x Unášeč čelisti svařený Závěsný kolík Radící čelisti úplné Pojistný kroužek Těsnící kroužek 19x Vymezovací kroužek Regulační unášeč Vnitřní unášeč Opěrná deska Ochranný kryt Matička M 10x1,

14 8, Převody Hnací kolo Ozubené kolo hnané Výstupní hřídel Řetězové kolo 13 z Ochranná krytka Unášeč úplný podložka Segerovka Kuželová pružina / / podložka Segerovka Podložka Předlohová hřídel slisovaná Ozubené kolo volnoběžné Váleček III 8x Jehlový váleček III 3x11, Pružina / / Podložka Segerovka Podložka Řetěz III čl Článek 086 /spojka řetězu/

15 9, Šlapadlový převod Hřídel šlapadel svařovaná Klika levá Klika pravá Šlapadlo levé Šlapadlo pravé Klínek kliky Matička M Podložka 6, Podložka Řetěz 81 čl. 081 ČSN Spojka řetězu 081 ČSN

16 10.1, Rám Rám s kyvnou vidlicí Rám svařený Víko tlumiče sání Filtrační pletivo/ / Šroubek M5x Šroubek M5x Stojan svařený Pružina stojanu Čep stojanu Pojistný kroužek miska Typový štítek / / Klínek 3x Držák krytu svařený Podložka 5, Šroubek M8x Šroubek M8x Podložka 8, Podložka 8, Matička M Kývačka svařená Držák výfuku svařený Vložka Napínák svařený Podložka 5, Matička M Vedení řetězu Kladka řetězu

17 10.2, Rám Pouzdro Rozpěrka Šroubek M6x Podložka 6, Podložka 6, Matička M Zadní blatník svařený Podložka Přechodka 3,5x Zástěrka Šroubek M5x Šroubek M6x Kryt řetězu svař Kryt šlapadel řetězu Šroubek M5x Šroubek Mx Nosič svařený Šroubek M6x Šroubek M6x Šroubek M 5x Upevňovací oko Nálepka skříňky Automatic Víko skříňky / / Pružina / / Čep / / Zátka / / Podložka 8, Matička M

18 10A, Zadní teleskopy Teleskop zadní úplný / / Záchyt dolní úplný Záchyt horní s táhlem Gumový doraz Pružina Vložka Rozpěrka

19 11, KOLA Ráfek s nábojem /kolo/ Distanční pouzdro Náboj předního kola Miska těsnícího kroužku Těsnící kroužek Podložka Ráfek 21/4x Špice- M3x160 ONA Matička M3 ONA Ložisko Pojistný kroužek Víko přední brzdy úplné Víko přední brzdy Čelist brzdy úplná Pružina brzdy Klíč brzdy Vypínací páka Podložka 10, Podložka B 6, Matička M Podložka 6, Osa předního kola Stavicí trubička Kroužek Plášť 2 1/4x Duše 2 1/4x

20 11, KOLA Vložka Podložka B Matička M12x1, Podložka 12, Náboj zad.kola s ráfkem Náboj zad.kola Víko zad.brzdy úpl pružina Víko brzdy Řetězové kolo Miska těsnícího kroužku Osa zadního kola Distanční pouzdro Šroubek M6x Špice, M3x160 ONA Volnoběžný pastorek 18 z Záchyt reakce brzdy Páčka zadní brzdy Objímka levá Kroužek Objímka pravá Hnací kolo rychloměru Hnané kolo rychloměru Ložisko pohonu rychloměru Šroubek M5x

21 12, Přední vidlice Přední závěs úpl Miska Klouzák levý svař Klouzák pravý svař Pružina Záchyt pružiny horní Šroubek řízení svař Doraz Manžeta Pouzdro spodní Vodící pouzdro Kulička Přední blatník Vzpěra předního blatníku horní Vzpěra předního blatníku dolní Matička M Podložka Šroubek M5x Matička M Podložka 5, Podložka 5, Šroubek M5x Šroubek M6x Podložka 6, Držák rychloměru svař Kryt rychloměru / / Rychloměr Náhon rychloměru úpl./ / Šroubek M5x

22 13, Řidítka Řidítka svař Držák páčky pravý Držák páčky levý Páčka úpl Otočná rukojeť úpl Trubka rukojeti úpl Objímka rukojeti úpl zátka Páčka dekompresoru Ramínko dekompresoru úpl rozpěrka Rukojeť levá / / Bowden plynu úpl Bowden zadní brzdy úpl opěrka Bowden přední brzdy Pružina Bowden dekompresoru úpl Koncovka Šroubek Násuvka Pojistný kroužek Zvonek 1 N Zpětné zrcátko Šroubek M 5x Šroubek M5x Šroubek M5x Šroubek M5x Matička M Podložka 5, Podložka 5, Šroubek M6x Podložka 6, Váleček Matice

23 14, Kryty, nádrž, sedlo Nádrž svařená Zátka nádrže Palivový kohoutek Hadička 1= Nálepka Nálepka vrchní Návlečka Opěrka Příchytka nádrže / / Šroubek M6x Podložka 6, Kryt pravý / / Kryt levý / / Šroubek M5x Podložka 5, Sedlo /4624/ Šroubek M10x Podložka Matička M Nálepka otvírání nádrže

24 15, Alternátor Alternátor úpl. 6V/20W / / rotor / / Stator úpl / / Nosník statoru úpl./ / Zapalovací pól / / Šroubek M4x Světelný pol úpl. I. / / Světelný pol úpl. II./ / Šroubek M 4x Podložka 4, Šroubek M5x Podložka 5, Podložka 5, Šroubek M4x Ranžír alternátoru Přechodka / / 24

25 16, Světlo Světlo úpl Žárovka 6V 15W Ba 15s Žárovka 6V 1,2W Ba 7s, rychloměru Šroubek M6x Podložka 6, Podložka 6, Optická vložka Pouzdro světla 1 N Šroubek M 4x Podložka Spínač kolébkový

26 17, Zapalování Jednotka tyristorového zapalování / / Indukční cívka Držák cívky Držák dělený Vodič svíčky Kabelová koncovka Válcová dutinka Válcový kolík Plochá dutinka Kabelové oko Izolační trubička 6 N Ochranná krytka

27 18, Zadní světlo Zadní světlo úpl Držák zadního světla / / Zadní ranžír Žárovka 6V 5W BA 15a Šroubek M5x Podložka 5, Podložka 5, Matička M Kryt zadního světla / / Těleso zadního světla 1 N Šroubek M 5x Šroubek M 5x

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1 Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1. 10-217-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 13 do 7. série 1 110-940020 1. 10-231-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 18

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla CENÍK Motocyklové nádrže Jawa 500 OHC Jawa Pérák Jawa Kývačka Jawa Panelka Jawa ČZ Stadion Manet Jawa Robot Jawa Spec. 175,250 Jawa Villiers Jawa 350 OHV, SV Jawa Duplex Jawa Rumpál Ariel BSA PUCH Leštění

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Číslo Název sortimentu původ Provedení 300131 cívka zapalovací ( ČZ 125/150 ) TW 520023 cívka zapalování - bezkontakt ( S 51 ) HU neuvedeno 120007

Číslo Název sortimentu původ Provedení 300131 cívka zapalovací ( ČZ 125/150 ) TW 520023 cívka zapalování - bezkontakt ( S 51 ) HU neuvedeno 120007 Číslo Název sortimentu původ Provedení 300131 cívka zapalovací ( ČZ 125/150 ) TW 520023 cívka zapalování - bezkontakt ( S 51 ) HU neuvedeno 120007 čelist brzdová ( Babetta ) TW šedohnědé obložení 020252

Více

Číslo Název sortimentu původ Provedení 010008 koncovka kabelu - TESLA ( UNI ) neodrušená CZ plast 010009 koncovka kabelu ( UNI ) odrušená EU plast

Číslo Název sortimentu původ Provedení 010008 koncovka kabelu - TESLA ( UNI ) neodrušená CZ plast 010009 koncovka kabelu ( UNI ) odrušená EU plast Číslo Název sortimentu původ Provedení 010008 koncovka kabelu - TESLA ( UNI ) neodrušená CZ plast 010009 koncovka kabelu ( UNI ) odrušená EU plast 010031 spínač brzdový zadní ( Kýv,Pan ) orig. HU mechanický

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 27.08.2018 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2 1453,1454,1447 Rozpis díl 1 9943224 GUFERO 17x35x10 2 1

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

BVF Karburátor 16 N3

BVF Karburátor 16 N3 BVF Karburátor 16 N3 Technický popis Karburátor BVF je originální sériově montovaný karburátor pro všechny motocykly Simson. Karburátor je kvalitně vyrobený ze zinkového odlitku. Je kompletní připravený

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

PALIVOVÁ A VÝFUKOVÁ SOUSTAVA

PALIVOVÁ A VÝFUKOVÁ SOUSTAVA PALIVOVÁ A VÝFUKOVÁ SOUSTAVA Palivová soustava se skládá z palivové nádrže, palivového kohoutu, palivového čerpadla, dvou karburátorů a dvou oddělených vzduchových filtrů, pro každý karburátor zvlášť.

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2018 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 208 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 207 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 07 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 5 5 5 5 MAX evo JUNIOR MAX evo MINI MAX evo MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: - ### R959 SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, POHON E-STARTERU, KRYT ŘETĚZU Prodejní

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK 2017 NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 125 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: 1 ROTAX - Kapitola 1 SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX Prodejní cena - Kč POZICE KÓD Popis

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap 1 642100001 Levá deska Left board 2 642100002 Pravá deska Right board 3 642100003 Kryt Cover 4 642100004 Klapka Flap board 5 642100005 Opěrka Support 6 642100006 Osa kol Wheel axle 7 642100007 Kryt výhozu

Více

Prodejní cena ND včetně DPH

Prodejní cena ND včetně DPH Prodejní cena ND včetně DPH Skupina Obj. číslo-nové Obj. číslo-staré Název Cena vč. DPH Aku nůžky SOLO 12130 2200163 píst 35,00+čep+kroužky 1 413,46 Kč Aku nůžky SOLO 12341 2600141 starter kompletní 1

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

prodejní cena/ks prodejní cena celkem P.Č Registrační číslo Název Množství MJ

prodejní cena/ks prodejní cena celkem P.Č Registrační číslo Název Množství MJ P.Č Registrační číslo Název Množství MJ prodejní cena/ks prodejní cena celkem 1 7001-0374 Vložka čističe vzduchu SL 81189 - kompresor 1-12406 1,000 ks 379,20 379,20 2 7019-0218 Matice M 18x1,5 11,000 ks

Více

Registrační číslo. Množství MJ prodejní cena/ks

Registrační číslo. Množství MJ prodejní cena/ks P.Č Registrační číslo Název 1 Množství MJ prodejní cena/ks prodejní cena celkem 1 7001-0374 Vložka čističe vzduchu SL 81189 - kompresor 1-12406 1,000 ks 284,40 284,4 2 7019-0218 Matice M 18x1,5 11,000

Více

Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH )

Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH ) Prodejní cena náhradních dílů 2019 (včetně DPH ) Skupina zboží Obj. číslo-nové Obj. číslo-staré Název ND Cena vč. DPH Aku nůžky SOLO 12130 2200163 píst 35,00+čep+kroužky 1 413,46 Kč Aku nůžky SOLO 12341

Více

3. Montáž rozvodového mechanismu motoru Škoda 1.3i

3. Montáž rozvodového mechanismu motoru Škoda 1.3i 3. Montáž rozvodového mechanismu motoru Škoda 1.3i Lukáš Buřval, Pavel Klaus, Petr Tomčík Tuto akci podpořil Regionální koordinátor pro popularizaci technických a přírodovědných oborů v Moravskoslezském

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 Auto-moto díly Objednávka/datum: Žižkova 618,664 62 Hrušovany u Brna Faktura č.: Židlochovice Iveta Zoubková Odběratel: Komenského 408 667 01 Židlochovice Strana

Více

ASK AČR Registrační list motoru

ASK AČR Registrační list motoru ASK AČR Registrační list motoru Registrační list č.: M/01/08 Platné od: 01.01.2008 Platné do: 31.12.2010 1. Všeobecné 1.1 Výrobce: IAME spa - ZINGONIA (ITALY) 1.2 Obchodní označení -(Typ/model): PARILLA

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

2361 Seznam ND k prodeji - KIA

2361 Seznam ND k prodeji - KIA 2361 Seznam ND k prodeji - KIA Nomeklatura Název Množství Cena za ks bez DPH Cena celkem bez DPH 0K01A33040A Kroužek vnitří 1,00 2 317,92 2 317,92 0K01A33047 Ložisko př. kola SPORTAGE 3,00 2 566,88 7 700,64

Více

UTAHOVACÍ MOMENTY MOTOR

UTAHOVACÍ MOMENTY MOTOR Hlava válců (dan.m) 1 Šroub sacího potrubí (*) 1,3 ± 0,2 2 Šroub odlučovače oleje (*) 1,3 ± 0,2 3 4 Šroub skříní uložení vačkových hřídelů (*) Závrtný šroub skříní uložení vačkových hřídelů (*) 0,5 ± 0,1

Více

Škoda Fabia 1,2 44 kw

Škoda Fabia 1,2 44 kw Škoda Fabia 1,2 44 kw Subkritérium A1: Práce Práce (bez materiálu) Poznámka kontrola vozu: zjištění závady/ servisní prohlídka prohlédnutí vozu, ať už za účelem zjištění závady před opravou či servisní

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více