Wave IP Firemní komunikační systémy. Výkonné. Flexibilní. Spolehlivé.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Wave IP Firemní komunikační systémy. Výkonné. Flexibilní. Spolehlivé."

Transkript

1 Wave IP Firemní komunikační systémy Výkonné. Flexibilní. Spolehlivé.

2 Vyšší produktivita. Nižší náklady. telefon Edge 700 Wave IP - Applications Inside TM Systémy Wave IP společnosti Vertical Communications představují firemní telekomunikační řešení, které pomáhá zlepšovat produktivitu zaměstnanců a zároveň snižovat provozní náklady v oblasti komunikací. Uplatnění najdou jak v malých firmách, tak ve velkých společnostem s mnoha pobočkami. Systémy Wave IP spojují klientské a serverové aplikace s hlasovou komunikací v jeden celek, který je snadné implementovat, spravovat i ovládat. Po zavedení systému Wave IP se produktivita naší společnosti zvýšila o 15-20%. Účty za telefonování se snížily o polovinu, systém Wave IP se prostě sám zaplatí. A aplikace ViewPoint je super. Nechápu, jak jsme bez ní mohli doteď žít. Hershel Rosenberg, Voice Tech Systems, Inc.

3 Objevte výhody komunikačních aplikací Nespokojte se pouze s vyzváněcím tónem. Chtějte více. Pokud vám zavolá klient a vy mu nabídnete pouze vyzváněcí tón, můžete o hodně přijít. Se systémem Wave IP ale můžete takové situace snadno eliminovat. Wave IP je totiž víc než jen telefonní systém. Je to zároveň velmi výkonný obchodní nástroj, který umožňuje propojit telefonii s firemními aplikacemi využívanými v obchodu, což ve výsledku vede jak ke zvýšení produktivity zaměstnanců, tak k posílení obchodních aktivit společnosti. Unikátní architektura Applications Inside systému Wave IP nabízí široké portfolio komunikačních aplikací, včetně již několikrát oceněné aplikace ViewPoint Desktop Klient, rozhraní Wave API, které umí propojit aplikaci ViewPoint s dalšími firemními aplikacemi, nebo aplikace Wave Contact Center, která dokáže přeměnit oddělení služeb pro klienty na efektivní a výkonné kontaktní centrum. Více v přehledu komunikačních aplikací.

4 Nižší náklady Snížení nákladů pomocí SIP trunku SIP trunk nabízí jeden z nejlepších způsobů jak snížit provozní náklady na telefonii. Společnosti využívající SIP trunk mohou v porovnání se společnostmi využívajícími tradiční PSTN trunky ušetřit až desítky procent svých měsíčních výdajů za telefonní účty. Nezatracujte vaši současnou telekomunikační infrastrukturu Žádné přemrštěné výdaje za upgrade sítí při zavádění VoIP Většina systémů VoIP vyžaduje rozsáhlý upgrade firemních sítí kvůli vyšším nárokům na šířku přenosového pásma a zabezpečení kvality služeb (QoS) požadované pro provoz VoIP v sítích LAN a WAN. Ne tak se systémem Wave IP. Na to, abyste využili všech výhod VoIP, nemusíte upgradovat celou firemní síť. Systém Wave IP totiž může být používán jako digitální, analogový, hybridní nebo VoIP systém. Možnost bezproblémového přechodu je klíčová vlastnost systému Wave IP. Systém podporuje velké množství běžných analogových přístrojů a standardních IP telefonů a je plně kompatibilní s telefonními přístroji společností Vodavi a Comdial. Správa hlasových služeb snadno a rychle Systém Wave IP umožňuje správu pomocí webového rozhraní včetně vzdáleného přístupu. Rozhraní Wave Global Administrator má více než 50 apletů pro nastavení systému, uživatelského rozhraní, diagnostiku, licencování, správu výstrah a upozornění atd. Wave IP 2500 pro střední a velké firmy s podporou až 500 uživatelů.

5 Vyšší produktivita Snadné ovládání hlasové schránky - Pomocí jednoduchého a intuitivního rozhraní vyberete tu nejdůležitější hlasovou zprávu a jednoduše k ní přidáte poznámky. Označíte vybrané části zprávy, jako jsou telefonní číslo a číslo objednávky, což následně umožní rychlé vyhledání důležitých informací. Aby bylo možné tyto informace snadno sdílet, jsou obsaženy všechny poznámky i v přesměrovaných zprávách. Lepší vztahy s partnery a klienty Díky aplikaci ViewPoint budete hovory vyřizovat rychleji a efektivněji. Váš důležitý klient nemusí vědět, že má statut VIP volajícího, ale určitě zjistí, že jeho hovory jsou vyřizovány během několika minut a vždy s osobním přístupem. Záznam hovorů jako obchodní nástroj Nahrávání hovorů najde uplatnění při školení zaměstnanců, hodnocení jejich výkonnosti a zlepšování komunikace s klienty. Pro záznam příchozího nebo odchozího hovoru jednoduše kliknete v aplikaci ViewPoint na nahrávací tlačítko nebo nastavíte systém tak, aby automaticky nahrával všechny hovory. Zastavíte a znovu spustíte nahrávání podle potřeby. Navíc můžete k záznamu přidat psané poznámky nebo nahrát komentář a označit nejdůležitější části pro budoucí vyhledávání. Aplikace ViewPoint umožňuje v pořízených záznamech jednoduše a rychle vyhledávat. Osobní přístup ke každému klientovi - Vytvoříte si různá hlasová přivítání a nastavíte přesměrování hovorů tak, aby byl každý hovor vyřízen bez zbytečné prodlevy tím správným zaměstnancem nebo oddělením. Vybraným klientům a partnerům lze přidělit VIP status. Všechny výhody systému vždy po ruce - Funkce přesměrování hovoru follow-me zajistí, že zaměstnanec, který je často mimo kancelář a má více telefonních linek, je stále dostupný na jednom telefonním čísle a současně má k dispozici všechny funkce systému ViewPoint. Klient tak potřebuje znát pouze jedno telefonní číslo na konkrétního zaměstnance a dovolá se mu vždy, ať už se zaměstnanec nachází kdekoliv. Systémy Wave IP spojují klientské a serverové aplikace s hlasovou komunikací v jeden celek, který je snadné implementovat, spravovat i ovládat. Zasílání zpráv vybraným příjemcům snadno a rychle - Jednoduše nahrajete a pošlete hlasovou zprávu vybraným skupinám příjemců nebo všem příjemcům v konkrétní firmě. Tato funkce umožňuje rychlé doručení bezodkladných a naléhavých zpráv.

6 Architektura Applications Inside TM Systém Wave IP používá unikátní architekturu Applications Inside, což v porovnání s dalšími systémy představuje velkou výhodu. Každý systém Wave IP totiž obsahuje úplné portfolio aplikací a klient si pouze vybírá funkce, které v danou dobu potřebuje. Ostatní systémy sice také umožňují přidávání dalších hlasových aplikací, ale většinou vyžadují další servery nebo zařízení, nemluvě o dlouhé době pro zprovoznění nových aplikací a tím pádem negativním vlivu na obchodní činnost firmy. Wave IP 500 pro menší firmy nebo pobočky s podporou až 50 uživatelů. Základní aplikace Základní aplikace, jako jsou Auto Attendant (automatická spojovatelka), Call Recording (záznam hovorů) nebo Unified Messaging (správa ů a zpráv hlasové pošty prostřednictvím jednotného rozhraní), jsou dostupné v ceně systému. Rovněž klientská aplikace Wave ViewPoint, mnohokrát oceněný nástroj firemní komunikace, který poskytuje kontrolu nad každým aspektem telefonních a počítačových hovorů, je dostupná v základní konfiguraci systému Wave IP. ViewPoint Desktop Call Management - Aplikace, která umožňuje snadnou správu příchozích hovorů a kontaktů pomocí funkce drag-and-drop. Aplikace ViewPoint nabízí import kontaktů z adresáře Microsoft Outlook, a umožňuje tak zjednodušit vyhledávání telefonních čísel. Aplikace dále umožňuje přidávat a sdílet poznámky k jednotlivým hovorům a označovat důležité části hlasových zpráv. Visual Voic - Jednoduchá správa hlasové schránky pomocí aplikace ViewPoint. Podporuje až 1000 samostatných hlasových schránek. Unified Messaging - Umožňuje spravovat y a zprávy hlasové pošty prostřednictvím jednotného rozhraní (např. Microsoft Outlook). Presence Management - Pomocí přehledného rozhraní zjistíte, jestli má konkrétní kontakt (např. kolega) jednání, je na schůzce, s někým hovoří nebo je na cestě, ještě před tím, než ho zavoláte nebo mu přesměrujete hovor. Call Recording - Všechny hovory nebo pouze hovory vybrané podle určitých kritérií lze nahrávat, opatřovat poznámkami a označovat vybrané části. Záznam hovorů lze efektivně využít při školení zaměstnanců a pro zlepšení komunikace s klienty. Auto Attendant Umožňuje efektivní a rychlé vyřizování hovorů. Hovor je vždy přesměrován na toho správného zaměstnance nebo firemní oddělení. A to vše bez nákladů na lidské zdroje. Wave Global Administrator - Nástroj, který umožňuje prostřednictvím webového rozhraní jednoduše spravovat celý systém Wave IP, včetně diagnostických a monitorovacích funkcí. Wave Client API Pomocí komplexního API rozhraní lze propojit aplikaci ViewPoint s dalšími aplikacemi jiných výrobců (např. CRM, účetní, pohostinské, lékárenské softwary a další). Vše, co pak používáte v aplikaci ViewPoint, můžete následně využít i v dalších aplikacích.

7 Doplňkové aplikace Kromě základních aplikací existují ještě volitelné doplňkové aplikace. Ty jsou v systému Wave IP předinstalovány a připraveny k použití, a po zakoupení tak mohou být kdykoli snadno aktivovány. 30ti denní zkušební doba navíc dovoluje vyzkoušet si tyto aplikace zdarma ještě před tím, než si je klient zakoupí. Wave Call Classifier - Automaticky vyhodnocuje a třídí příchozí hovory v závislosti na informacích o volajícím. Díky pokročilému třídění hovorů v reálném čase dokáže systém Wave IP výrazně zlepšit poskytovaný klientský servis. Wave Contact Center & Reporter - Aplikace je vhodná pro jakékoliv firemní oddělení, které přichází do styku s klienty, tzn. obchodní oddělení, technická podpora, reklamační oddělení nebo klientský servis. Zaměstnanci využívající tuto aplikaci se mohou nacházet kdekoli, kde je internetové připojení, a všichni přitom mají k dispozici stejnou aplikaci i data. Systém dokáže pomocí přesměrování a řazení hovoru uvnitř organizace optimalizovat vytížení příslušných zaměstnanců, a maximalizovat tak spokojenost volajících. Součástí této aplikace jsou rovněž pokročilé monitorovací a oznamovací funkce. Wave Voice Server - Plně integrovatelný hlasový server umožňuje vyvíjet a využívat samoobslužné aplikace, které přispívají k rozvoji společnosti a upevnění vztahu s klienty. V závislosti na potřebách společnosti je možné vytvářet vlastní soubory pokročilých hlasových aplikací. WaveNet - Robustní řešení propojení více poboček. Prostřednictvím aplikace WaveNet lze s využitím datové sítě (např. internetu) velmi snadno a efektivně propojit až stovky zařízení Wave IP. Minulý rok jsme převedli několik našich klientů na systém Wave IP. Mohu popravdě říci, že toho žádný z nich nelituje! Steve Davidson, President U.S. INFOTEL CORP. Díky širokému portfoliu aplikací a vysoce účelové platformě můžeme nabízet systém Wave IP jako náš klíčový produkt, a současně tak, aby vždy vyhověl potřebám našich klientů. Richard Alexander, President Alexander Group V současnosti máme nainstalováno mnoho systémů Wave IP, což nám umožňuje ještě více posílit vztahy s našimi klienty. Frank Milinazzo, Vice President BT Communications, Inc. Máme nainstalováno velké množství systémů Wave IP - samostatných či vzájemně propojených, s digitálními a IP koncovými zařízeními, připojených přes E-1, analogové a SIP trunky - a všechny pracují velmi dobře. Těšíme se na další spolupráci se společností Vertical. Richard Medeiros, President Voice Systems, Inc.

8 Distributor pro Českou a Slovenskou republiku: Mopos Communications, a.s. Rokycanova 2798, Pardubice Tel.: , Fax: Web:

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ Ž VO HOVORU HOVORU ORU ÁLEŽÍ SJEDNOCENÁ KOMUNIKACE LEPŠÍ A SOUČASNĚ JEDNODUŠŠÍ Síťové komunikační platformy Panasonic (KX-NCP) představují pokročilá řešení

Více

OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE

OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE FIREMNÍ KOMUNIKAČNÍ SERVER TECHNOLOGIE PRO LÉPE FUNGUJÍCÍ SVĚT IP platforma řešení firemní komunikace Komunikační servery používané ve firemním

Více

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy Aastra IntelliGate Inovativní komunikační systémy Systémová architektura Inovace váš komunikační partner Úspěch v podnikání je závislý na efektivitě, zejména v oblasti komunikací. K úspěchu společnosti

Více

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic.

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic. KX-NCP500/1000 www.panasonic.cz Panasonic je obchodní značka firmy Panasonic Corporation Co. Ltd. Design a technické specifikace výrobků sa neustále zdokonalují a mění v zájmu vylepšení. Ačkoli byla přípravě

Více

NABÍDKA ALCATEL-LUCENT. Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 NABÍDKA ALCATEL-LUCENT

NABÍDKA ALCATEL-LUCENT. Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 NABÍDKA ALCATEL-LUCENT NABÍDKA ALCATEL-LUCENT Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 1 Alcatel-Lucent, první skutečně globální poskytovatel komunikačních řešení...3 Office Communication Solutions - řešení splňující

Více

KX-TDE600. IP telekomunikační platformy. IP komunikační systém KX-TDE600

KX-TDE600. IP telekomunikační platformy. IP komunikační systém KX-TDE600 KX-TDE600 IP telekomunikační platformy IP komunikační systém KX-TDE600 KX-TDE600 vyspělé komunikační řešení pro střední až velké firmy. Řešení, které umožní konkurenceschopný rozvoj firemní komunikace

Více

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER S HD KVALITOU HLASU PLNĚ TRANSPARENTNÍ SÍŤOVÉ FUNKCE ROZŠÍŘENÍ KAPACITY NA PŘÁNÍ STRUČNÝ PŘEHLED O SERVERU NS1000 SIP a IP server

Více

2N NetStar. Obchodní popis systému. Verze 1.0.0 www.2n.cz

2N NetStar. Obchodní popis systému. Verze 1.0.0 www.2n.cz 2N NetStar Obchodní popis systému Verze 1.0.0 www.2n.cz 1 Obsah Autoclip routing... 9 Assistant. Operátor Call Waiting... 9 CallBack... 10 CLIP modifikace... 10 Hotelové služby... 11 Incoming Hold CLIP...

Více

SYSTÉM DIGITAL IP PBX KX-TDA100 KX-TDA200 verze 2.02

SYSTÉM DIGITAL IP PBX KX-TDA100 KX-TDA200 verze 2.02 2006 SYSTÉM DIGITAL IP PBX KX-TDA100 KX-TDA200 verze 2.02 Digital IP-PBX Inteligentní řešení komunikačních potřeb vašeho podniku Obchod Zdravotnictví Průmysl Usnadňuje komunikaci Digitální telefony Panasonic

Více

HiPath otevřená komunikace

HiPath otevřená komunikace Siemens Enterprise Communications, s.r.o., člen skupiny Siemens Průmyslová 1306/7 102 00 Praha 10 Kontaktní centrum: Tel.: +420 266 066 606 e-mail: siemens.cz@siemens.com HiPath otevřená komunikace Přehled

Více

nebo zaplatit ročně odvod

nebo zaplatit ročně odvod 1 Obsah O společnosti 4 Náhradní plnění 5 Aktivní telemarketing 6 Klientské centrum 7 Mobilní služby 8 Služby IP telefonie 9 Fixní služby 10 Online konference 12 Videokonference 13 RES+ 14 RES+proLync

Více

Detailní popis komplexních telekomunikačních služeb Firemní řešení

Detailní popis komplexních telekomunikačních služeb Firemní řešení Detailní popis komplexních telekomunikačních služeb Firemní řešení Detailní popis T-Mobile Firemní řešení 1/33 Obsah: 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE O FIREMNÍM ŘEŠENÍ 3 2 POPIS SLUŽEB V RÁMCI FIREMNÍHO ŘEŠENÍ 4

Více

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM http://www.microsoft.com/cze/crm Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM

Více

Jako ve všech předchozích šesti ročnících soutěže IT produkt

Jako ve všech předchozích šesti ročnících soutěže IT produkt O soutěži Cílem soutěže IT produkt 2013 je vyzdvihnout zařízení s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní

Více

Schopné zajistit duševní pohodu Profesionální nahrávání a správa videodat

Schopné zajistit duševní pohodu Profesionální nahrávání a správa videodat Schopné zajistit duševní pohodu Profesionální nahrávání a správa videodat 2 Bosch Recording Solutions Vysoce kvalitní řešení pro každého Z naší komplexní řady řešení nahrávání si můžete zvolit to, které

Více

Call centrum jako součást podpory klienta

Call centrum jako součást podpory klienta Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra financí a ekonomie Call centrum jako součást podpory klienta Diplomová práce Autor: Bc. Adéla Jílková Finance Vedoucí práce: Ing. Marcela Soldánová Praha Duben

Více

Kancelářské komunikační systémy

Kancelářské komunikační systémy Nabídka systémových ů Panasonic IP Telefony KX-NT136 IP systémový Šestiřádkový podsvícený displej 24-programovatelných tlačítek 2. Ethernetový port Technologie PoE (Power Over Ethernet) KX-NT265 Jednořádkový

Více

IBM Lotus Notes a Lotus Domino software

IBM Lotus Notes a Lotus Domino software IBM Software Messaging and Collaboration IBM Lotus Notes a Lotus Domino software Snadná cesta k vytváření obsahu, sdílení informací a spolupráci 2 IBM Lotus Notes a Lotus Domino software Poznejte softwarovou

Více

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít ...aneb jednoduché BEZPLATNÉ ON-LINE ŠKOLENÍ pro podnikatele, který chce snižovat náklady a zvyšovat kvalitu i spolehlivost. Na přelomu listopadu a prosince 2011 pořádala Asociace malých a středních podniků

Více

VYŠŠÍ DOSTUPNOST VYŠŠÍ KVALITA KOMUNIKACE CONNECTING YOUR FUTURE PLATFORMA JEDNOTNÉ KOMUNIKACE KX-NS500

VYŠŠÍ DOSTUPNOST VYŠŠÍ KVALITA KOMUNIKACE CONNECTING YOUR FUTURE PLATFORMA JEDNOTNÉ KOMUNIKACE KX-NS500 VYŠŠÍ DOSTUPNOST VYŠŠÍ KVALITA KOMUNIKACE PLATFORMA JEDNOTNÉ KOMUNIKACE KX-NS500 CONNECTING YOUR FUTURE 1 SYSTÉM, KTERÝ ROSTE S VAŠÍ FIRMOU Úspora nákladů na komunikaci Úspora síťových nákladů Úspora počáteční

Více

NASAZENÍ IP TELEFONIE VE FIRMĚ

NASAZENÍ IP TELEFONIE VE FIRMĚ NASAZENÍ IP TELEFONIE VE FIRMĚ NOVÁ VERZE OBLÍBENÉHO OS PRO SÍŤOVÉ PRVKY NOVINKY AKTUALITY Z PODNIKOVÉHO IT DVA SVOBODNÍ VOIP PŘES JABBER A SIP DARČEK PRE ZAMESTNANCOV VYUŽITÍ IPADU VE FIRMĚ VOIP V PRAXI

Více

Informace HiPath OpenOffice ME IP komunikace pro malé a střední podniky

Informace HiPath OpenOffice ME IP komunikace pro malé a střední podniky Informace HiPath OpenOffice ME IP komunikace pro malé a střední podniky HiPath OpenOffice ME je první řešení sjednocené komunikace pro rostoucí podniky. HiPath OpenOffice ME. Otevřte svou kancelář novému

Více

Inovace LAN ve firmě MS technik. Mojmír Sedlář

Inovace LAN ve firmě MS technik. Mojmír Sedlář Inovace LAN ve firmě MS technik Mojmír Sedlář Bakalářská práce 2007 ABSTRAKT Abstrakt česky Tato bakalářská práce řeší problematiku zavedení doménového serveru 2003 ve firmě MS technik s.r.o. a s tím

Více

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ Office 365 pro vaši firmu JAK MÍT SVOU KANCELÁŘ NEUSTÁLE U SEBE A JEŠTĚ UŠETŘIT Moderní technologie byly

Více

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ pro vaši firmu ŘEŠENÍM JE nejsou pouze známé aplikace Office (Word, Excel, PowerPoint ). Je to kompletní

Více

Informace HiPath 4000 V6 Nejlepší konvergovaná komunikace pro střední a velké podniky

Informace HiPath 4000 V6 Nejlepší konvergovaná komunikace pro střední a velké podniky Informace HiPath 4000 V6 Nejlepší konvergovaná komunikace pro střední a velké podniky HiPath 4000 prodal více než 18 milionů portů do 80 zemí celého světa. Jako osvědčené konvergované komunikační řešení

Více

Otevíráte nové možnosti komunikace

Otevíráte nové možnosti komunikace Otevíráte nové možnosti komunikace Matts Johansen marketingový ředitel pro firemní zákazníky Business Segment Milí kolegové, naším společným úkolem je pomáhat zákazníkům v jejich podnikání, přinášet jim

Více

Příprava na inovaci: Změny v IT organizaci vyplývající z nasazení řešení sjednocené komunikace a jejich úspěšné využití

Příprava na inovaci: Změny v IT organizaci vyplývající z nasazení řešení sjednocené komunikace a jejich úspěšné využití Příprava na inovaci: Změny v IT organizaci vyplývající z nasazení řešení sjednocené komunikace a jejich úspěšné využití Obsah Úvod... 1 Sjednocení a změna... 2 Společnost Microsoft a sjednocená komunikace...

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

HiPath 4000 V3.0 IT systém pro střední a velké podniky

HiPath 4000 V3.0 IT systém pro střední a velké podniky HiPath 4000 V3.0 IT systém pro střední a velké podniky HiPath 4000 V3.0 je nejmodernější IP komunikační systém pracující v reálném čase. HiPath 4000 V3.0 podporuje otevřený standard SIP (Session Initiated

Více