ANGLIČTINA CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST NĚMČINA FRANCOUZŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE RUŠTINA

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ANGLIČTINA CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST 2012 2013 NĚMČINA FRANCOUZŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE RUŠTINA"

Transkript

1 ANGLIČTINA NĚMČINA FRANCOUZŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE RUŠTINA CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST jazyková škola ILC International House Brno Sukova 2, Brno Tel. : ; cz www. ilcbrno. cz

2 OBSAH UŽITEČNÉ informace ŠKOLNÍ ROZVRH...02 POMATURITNÍ studium angličtiny...03 SYSTÉM POSKYTOVANÝCH SLEV...04 KURZY PRO DOSPĚLÉ všeobecná angličtina...04 Kurzy všeobecné angličtiny ceny a termíny...04 Všeobecná angličtina dny a časy výuky...05 Anglická konverzace...06 Příprava ke zkouškám CAMBRIDGE...07 Příprava na PET...07 Příprava na FCE...07 Příprava na FCE tříměsíční kurzy...08 Příprava na CAE...08 Příprava na CAE tříměsíční kurzy...09 Příprava na CPE...09 Příprava na Cambridge BEC obchodní angličtina...10 Příprava na IELTS Příprava na IELTS dvouměsíční kurzy Příprava na STÁTNÍ MATURITU...12 Angličtina pro PRÁCI SPECIALIZOVANÉ kurzy...14 Kurzy pro DĚTI a MLÁDEŽ Děti 6 7 let všeobecná angličtina Děti 8 9 let všeobecná angličtina...16 Děti let všeobecná angličtina Mládež let všeobecná angličtina...18 Mládež let všeobecná angličtina (pokračování)...19 Konverzační kurzy pro mládež...19 Dětské jazykové zkoušky - CAMBRIDGE YLE...20 Příprava na zkoušky KET, PET a FCE pro školy...21 NĚMČINA...22 ČEŠTINA pro cizince (Czech for Foreigners)...23 KURZY pro UČITELE ANGLIČTINY...24 FIREMNÍ a INDIVIDUÁLNÍ výuka...25 JAK SE PŘIHLÁSIT ke studiu...26 ZÁKLADNÍ PODMÍNKY přijetí a studia...26 POZNÁMKY...27 UŽITEČNÉ informace ŠKOLNÍ ROZVRH Výuka denního pomaturitního studia ve školním roce 2012/2013 začíná v pondělí 3. září 2012 a končí v pátek 28. června Výuka standardních docházkových kurzů pro veřejnost, včetně kurzů pro děti a mládež, začíná v týdnu od 24. září 2012 a skončí v týdnu do 14. června Celkem je vyučováno 35 týdnů. Výuka docházkových kurzů, které připravují na zkoušky PET, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS a specializovaných kurzů začíná v týdnu od 1. října 2012 a končí v týdnu do 14. června Výuka neprobíhá ve dnech: státních svátků ČR ( , , , , ) vánočních prázdnin od pondělí 17. prosince 2012 do středy 2. ledna 2013 (vyučování začne ve čtvrtek 3. ledna 2013) jarních prázdnin od do velikonočních prázdnin 28. a

3 POMATURITNÍ studium angličtiny Denní intenzivní (pomaturitní) studium angličtiny platba za celý školní rok od KET 5 x 180 po pá, PET 5 x 180 po pá, FCE 5 x 180 po pá, CAE 5 x 180 po pá, Poskytované slevy U denního pomaturitního studia poskytujeme našim studentů slevu za platbu na celý školní rok předem 1000 Kč, dále slevy za včasné přihlášení do Kč, a do Kč. Celková výše slevy tak může dosáhnout až 3000 Kč! Platba na splátky je bez navýšení kurzovného. V ceně studia je první učebnice (student book). Počet studentů ve skupině: Splátkový kalendář 3 splátky splátka 1. splátka 2. splátka splatnost splatná do / splatná do výše splátky při platbě od splátka celkem: Splátkový kalendář 2 splátky splátka 1. splátka 2. splátka splatnost splatná do / splatná do výše splátky při platbě od celkem:

4 SYSTÉM POSKYTOVANÝCH SLEV Systém poskytovaných slev Pro studenty všech našich docházkových kurzů pro veřejnost (kromě pomaturitního studia a krátkodobých kurzů) poskytujeme systém slev, díky kterému mohou naši studenti získat až 20% slevu z kurzovného (všechny slevy se sčítají!): za zaplacení celého kurzovného (dva y) nejpozději týden před zahájením kurzu 6% za studium na naší škole druhým rokem 3% za studium na naší škole po tři a více let 3% je li zájemce o studium žákem či studentem základní, střední nebo vysoké školy (nutno doložit dokladem o studiu) 3% za přihlášení a zaplacení celého kurzovného do % za přihlášení a zaplacení celého kurzovného do % V případě přihlášení se do druhého a dalších kurzů zároveň platí student příslušnou cenu za nejdražší kurz a na další kurz(y) má navíc 40% slevu ze základní ceny. V ceně výuky je i pracovní sešit (workbook), pokud je k dispozici. Studenti, kteří doporučí nového studenta ke studiu na naší škole, obdrží bonus 500 Kč (u pomaturitního studia) nebo 300 Kč (u docházkových kurzů pro veřejnost). KURZY PRO DOSPĚLÉ všeobecná angličtina Kurzy všeobecné angličtiny ceny a termíny výuky 1 x x 90 (úroveň A1.1 B1.2) x 90 (úroveň B2 C2.2) x ) maximální sleva při uplatnění všech možných slev, tj. 20%; 2) maximální sleva pro NOVÉ studenty, tj. všechny slevy kromě věrnostních, platná do 30.6., ve výši 14%; 3) maximální sleva pro NOVÉ studenty, tj. všechny slevy kromě věrnostních, platná do , ve výši 11%; 4) maximální možná sleva při platbě na y, tj. bez slevy za platbu na celý školní rok, ve ýši 14%. 04

5 Všeobecná angličtina dny a časy výuky Pokročilost A1.1 Beginners úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek A1.2 False beginners středa + pátek středa + pátek úterý + čtvrtek A2.1 Elementary úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa A2.2 Pre-Intermediate středa + pátek středa + pátek B1.1 Low Intermediate středa + pátek středa + pátek úterý + čtvrtek B1.2 Intermediate pondělí + čtvrtek pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek B2 Upper Intermediate úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek čtvrtek pondělí C1 Pre-Advanced úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek úterý středa úterý pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek C2.1 Advanced pondělí + středa pondělí + středa pondělí + čtvrtek úterý úterý + čtvrtek C2.2 Proficiency pondělí + středa středa Standardní kurzy angličtiny se zaměřují na všechny aspekty jazyka komunikaci, psaní, gramatiku, rozšiřování slovní zásoby a porozumění slyšenému textu. V hodinách se také naučíte správně používat různé společenské fráze, idiomy a další nuance jazyka. Ve výuce se obvykle střídají čeští lektoři a rodilí mluvčí. Vyučujeme podle osvědčených britských učebnic (např. New English File, Straightforward, atd.), studenti dále dostávají navíc i doplňkový studijní materiál v podobě kopií. 05 Pracovní sešit je v ceně, učebnice je možné zakoupit přímo v kanceláři školy. Počet studentů ve skupině: si vyhrazuje právo při nedostatečném počtu studentů neotevřít nebo uzavřít kurz.

6 Anglická konverzace AK45PO 1 x 90 po, AK45U 1 x 90 út, AK45C 1 x 90 čt, AK67S 1 x 90 st, AK67PA 1 x 90 pá, m cílem těchto kurzů je rozvíjet schopnost mluvit a rozumět mluvenému slovu. V hodinách však budete dělat mnohem více než pouze hovořit; součástí lekcí bude i procvičování výslovnosti, naučíte se nezbytné společenské fráze a idiomy a také jak a kde je vhodně používat, rozšíříte si slovní zásobu a dle potřeby učitel vysvětlí i obtížné gramatické jevy. Tyto kurzy jsou vhodné zvláště pro ty, kteří potřebují zlepšit především svoji schopnost přirozené komunikace nebo pro ty, kteří si chtějí udržet svoji současnou znalost. V případě přihlášení do druhého a dalších kurzů zároveň platí student příslušnou cenu za nejdražší kurz a na další kurz(y) má navíc 40% sle vu ze základní ceny. Počet studentů ve skupině:

7 Příprava ke zkouškám CAMBRIDGE Příprava na PET PET-PS3 2 x 90 po + st, Příprava na FCE FCE-UC2 2 x 90 út + čt, FCE-PS3 2 x 90 po + st, FCE-UCA 2 x 90 út + čt, FCE-PA4 1 x 180 pá, Zkouška FCE Nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge ESOL. Jedná se o úroveň pokročilí a vyžaduje znalosti všech jazykových schopností. Zkouška FCE je široce uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, např. pro pracovníky v klientských službách nebo pro administrativní práce v bankovnictví, aeroliniích, zásobování atd, a na jednotlivých univerzitních fakultách, technických školách a dalších institucích. Tato zkouška se obvykle podstupuje po 500 až 600 hodinách výuky. Pro zařazení zájemců do kurzů připravujících na zkoušky je velmi důležitý vstupní rozřazovací test a dosažená úroveň znalosti angličtiny. Přesné termíny tříměsíčních přípravných kurzů budou stanoveny na základě informací o termínech konání zkoušek. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

8 Příprava na FCE tříměsíční kurzy > 2 měsíce před > 1 měsíc před FCE-UC2-3M-A 2 x 90 út + čt, FCE-UC2-3M-S 2 x 90 út + čt, FCE-UC2-3M-W 2 x 90 út + čt, V krátkodobých tříměsíčních přípravných kurzech ke zkoušce FCE připravujeme naše studenty na formát a průběh zkoušky jako takové, proto je pro zařazení do kurzu nutné, aby studenti byli na odpovídající jazykové úrovni. Počet studentů ve skupině: Příprava na CAE CAE-PS2 2 x 90 po + st, CAE-UC3 2 x 90 út + čt, CAE-UCA 2 x 90 út + čt, Zkouška CAE Úspěšné složení této zkoušky dokladuje velmi dobrou úroveň znalosti angličtiny. Studenti již dosahují plnohodnotného standardu jazyka ve většině situací při práci i při studiu. Zkoušku například uznává většina britských univerzit jako doložení způsobilosti studovat obory vyučované v angličtině. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

9 Příprava na CAE tříměsíční kurzy > 2 měsíce před > 1 měsíc před CAE-UC2-3M-A 2 x 90 út + čt, CAE-UC2-3M-W 2 x 90 út + čt, CAE-UC2-3M-S 2 x 90 út + čt, V krátkodobých tříměsíčních přípravných kurzech ke zkoušce CAE připravujeme naše studenty na formát a průběh zkoušky jako takové, proto je pro zařazení do kurzu nutné, aby studenti byli na odpovídající jazykové úrovni. Příprava na CPE CPE-PS2 2 x 90 po + st, CPE-UC3 2 x 90 út + čt, CPE-UCA 2 x 90 út + čt, CPE je prestižní zkouška z angličtiny. Zkouška CPE testuje praktickou znalost angličtiny na nejvyšší úrovni pokročilosti a ověřuje všechny čtyři jazykové dovednosti - četbu, poslech, psaný a mluvený projev. Hodnotí se také znalost gramatiky a slovní zásoby. Tyto znalosti jsou ověřovány na materiálech, vycházejících z každodenních situací. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

10 Příprava na Cambridge BEC obchodní angličtina BEC Preliminary BEC1-UC2 2 x 90 út + čt, BEC Preliminary BEC2-UC3 2 x 90 út + čt, BEC Preliminary BEC3-PS3 2 x 90 po + st, Zkoušky Business English Certificates (BEC) jsou navrženy tak, aby otestovaly úroveň anglického jazyka používaného v obchodní sféře, ve službách a administrativě. Kandidáti, kteří chtějí složit tyto zkoušky, nepotřebují konkrétní obchodní znalosti, protože zkoušky hodnotí především schopnost komunikovat v obchodním kontextu. Zkoušky jsou vhodné nejen pro ty, kdo již pracují a musí komunikovat se svými zahraničními partnery, ale také pro ty, kteří plánují svou kariéru v obchodním sektoru a rádi by zvýšili své šance na pracovním trhu. Zkoušky BEC využívá vzrůstající počet mezinárodních společností v programu rozvoje svých zaměstnanců. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

11 Příprava na IELTS Příprava ke zkouškám IELTS akademická angličtina IELTS-PSC 2 x 90 po + st, IELTS-UCA 2 x 90 út + čt, IELTS-UC2 2 x 90 út + čt, IELTS (International English Language Testing System) jsou mezinárodně platné zkoušky z angličtiny, které uznává většina univerzit ve Velké Británii, Austrálii, Novém Zélandu, Kanadě a v USA. IELTS vyhodnocuje Vaši schopnosti studovat či jinak se vzdělávat v angličtině. Můžete si zvolit buď Akademické nebo Všeobecné moduly. Akademický modul doporučujeme těm, kteří chtějí studovat na univerzitě v zahraničí. Všeobecný výukový modul je vhodný, kteří chtějí završit svá středoškolská studia v anglicky mluvících zemích, pro lidi na pracovních či studijních stážích nebo pro imigrační účely. V obou modulech se testuje poslech, čtení, psaní a mluvení. Oba moduly se liší pouze v části psaní a čtení. Zbývající části mají oba moduly společné. Výsledky IELTS zkoušek jsou platné dva roky. Dvouměsíční přípravné kurzy ke zkoušce IELTS (vždy před termínem konání zkoušky) připravujeme naše studenty na formát a průběh zkoušky jako takové, proto je pro zařazení do kurzu nutné,aby studenti byli na odpovídající jazykové úrovni. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině: Příprava na IELTS dvouměsíční kurzy > 2 měsíce před > 1 měsíc před IELTS-SEP 2 x 90 út + čt, IELTS-NOV 2 x 90 út + čt,

12 Příprava na STÁTNÍ MATURITU Příprava na státní maturitu angličtina/němčina Angličtina ASM-C3 1 x 90 čt, Němčina NSM-S3 1 x 90 st, Přípravné kurzy jsou zaměřeny na rozvíjení dovedností potřebných k úspěšnému složení všech částí nové maturity z anglického nebo německého jazyka. Osvojíte si nejen gramatiku a slovní zásobu, ale také nezbytné techniky a strategie pro jednotlivé části nové maturity. Připravíme Vás na základní i vyšší úroveň obtížnosti! Vyučující mají dlouholeté zkušenosti s přípravou na maturitu na gymnáziích a jsou také proškoleni jako examinátoři pro ústní části nové maturity. Náplní kurzu jsou všechny 3 části maturity: didaktický test, ústní zkouška a písemná práce. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

13 Angličtina pro PRÁCI Angličtina pro práci (English for Work) AFW23C2 1 x 90 čt, AFW45C3 1 x 90 čt, AFW67C3 1 x 90 čt, Kurzy angličtina pro práci jsou speciální kurzy zaměřené na praktické používání angličtiny v každodenní praxi v kanceláři, obchodě, službách. Zahrnují témata jako telefonování, písemná komunikace, obchodní jednání, prezentování, apod. 13 Počet studentů ve skupině: 5 12.

14 SPECIALIZOVANÉ kurzy Specializované kurzy angličtina Angličtina pro marketing AMS2 1 x 90 st, Angličtina pro právníky (přípravný kurz na zkoušku ILEC) ALC3 1 x 90 čt, Angličtina pro turismus a cestovní ruch ATP2 1 x 90 po, Angličtina pro medicínu AMEDPO3 1 x 90 po, Angličtina pro marketing kurz zahrnuje hlavní oblasti teorie a praxe marketingových profesionálů. Je určen pokročilým studentům (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate) a zaměřuje se hlavně na komunikaci (business simulations, role plays, discussions), rozvoj slovní zásoby a obchodních frází. Angličtina pro právníky kurz právnické angličtiny pro pokročilé (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate) s přípravou na mezinárodní zkoušky ILEC (International Legal English Certificate). Angličtina pro turismus a cestovní ruch kurz je určen zájemcům o práci v oblasti průvodcovské činnosti nebo cestovního ruchu, zahrnuje hlavní oblasti teorie a praxe a zaměřuje se na rozvoj slovní zásoby, písemný projev, komunikaci a fráze s tématem spojené. Tento kurz je určen pokročilým studentům (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate). Angličtina pro medicínu vzhledem k tomu, že se otevírá čím dál více příležitostí práce v zahraničí pro lékařské odborníky a pracovníky ve zdravotnictví, nabízíme kurz, který se zaměřuje na odbornou slovní zásobu a odborné texty z této oblasti. Kurz je určen pokročilým studentům (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate). 14

15 Kurzy pro DĚTI a MLÁDEŽ Naše škola nabízí širokou škálu kurzů různého zaměření. Mladí žáci a studenti jsou rozděleni do kurzů podle věku a podle úrovně znalostí, tak, aby pracovali ve skupině, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám a možnostem. Ve všech kurzech používáme učebnice, které byly vybrány s ohledem na jazykovou úroveň a věkovou skupinu. K tomu mají učitelé navíc k dispozici velké množství dalších doplňkových materiálů. Naši učitelé jsou profesionální lektoři, kteří prošli speciální kvalifikací pro výuku dětí. Výuka probíhá interaktivní formou s využitím videa, písniček a her tak, aby kurzy byly pro děti přitažlivé a zábavné. Klademe velký důraz na komunikaci a získávání všeobecných znalostí. Tímto způsobem výuky získají děti dobrý základ pro další studium jazyka a efektivní studijní návyky. V učíme děti přímo v naší jazykové škole v centru Brna (Sukova 2), případně i na základních školách, kam lektoři docházejí. Učíme děti od 6 do 15 let. Děti jsou rozděleny do tříd podle věku a úrovně pokročilosti v angličtině. Většina dětí z našich kurzů je jazykově připravena na zkoušky Cambridge ESOL (Starters, Movers, Flyers) viz info na straně 19. Děti 6 7 let všeobecná angličtina A1.1 Beginners začátečníci AYLA1C 1 x 60 čt, AYLA1UC 2 x 60 út + čt, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AYLA2PS 2 x 60 po + st, AYLA2S 1 x 60 st, Ve výuce této věkové kategorie používáme zábavná cvičení, hry a miniprojekty s praktickou činností, písničky a vyprávění s dramatizací. Vedle jazykových dovedností se také snažíme rozvíjet u dětí motoriku, společenské a poznávací dovednosti se zapojením smyslového vnímání. 15 Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině: 5 10.

16 Děti 8 9 let všeobecná angličtina A1.1 Beginners začátečníci AYLB1PS 2 x 60 po + st, AYLB1U 1 x 60 út, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AYLB2UC 2 x 60 út + čt, AYLB2C 1 x 60 čt, A2.2 Pre Intermediate mírně pokročilí II. AYLB3PS 2 x 60 po + st, AYLB3S 1 x 60 st, B1.1 Low-Intermediate středně pokročilí I. AYLB4PS 2 x 60 po + st, AYLB4U 1 x 60 út, V tomto věku si děti osvojují základní slovní zásobu, gramatické vazby a jednoduchá slovní spojení. Učí se, jak se vyjadřovat v celých větách. Do výuky jsou zařazeny praktické činnosti a hry k rozvoji celé osobnosti dítěte. Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině:

17 Děti let všeobecná angličtina A1.1 Beginners začátečníci AYLC1PS2 2 x 90 po + st, AYLC1C 1 x 90 čt, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AYLC2PS2 2 x 90 po + st, AYLC2C 1 x 90 čt, A2.2 Pre-Intermediate mírně pokročilí II. AYLC3PS2 2 x 90 po + st, AYLC3PO 1 x 90 po, V této věkové kategorii si děti začínají uvědomovat a osvojovat gramatická pravidla. Učí se používat anglický jazyk v kontextu každodenních situací. 17 Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině: 5 10

18 Mládež let všeobecná angličtina A1.1 Beginners začátečníci AT1PS2 2 x 90 po + st, AT1UC2 2 x 90 út + čt, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AT2PS2 2 x 90 po + st, AT2UC2 2 x 90 út + čt, A2.2 Pre-Intermediate mírně pokročilí II. AT3PS2 2 x 90 po + st, AT3UC2 2 x 90 út + čt, B1.1 Low-Intermediate středně pokročilí I. AT4PS2 2 x 90 po + st, AT4UC2 2 x 90 út + čt, B1.2 Intermediate středně pokročilí II. AT5PS2 2 x 90 po + st, AT5UC2 2 x 90 út + čt,

19 Mládež let všeobecná angličtina (pokračování) B2 Upper-Intermediate pokročilí I. AT6PS2 2 x 90 po + st, AT6UC2 2 x 90 út + čt, Témata jazykových cvičení jsou přiměřena tomuto věku, tak, abychom u náctiletých prohlubovali zájem o výuku. Zábavnou formou v hodinách procvičují všechny jazykové dovednosti a slovní zásobu. Učí se vyvozovat pravidla anglické gramatiky a používat je v komunikaci ústní i písemné. Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině: Konverzační kurzy pro mládež ATK3S2 1 x 90 st, ATK4C2 1 x 90 čt, ATK5U2 1 x 90 út, ATK6PO2 1 x 90 po, Výuka všeobecné angličtiny je obvykle zaměřena hlavně na gramatiku, slovní zásobu, čtení, poslech a psaní. Na mluvení už pak dost často nezbývá dostatečný prostor a čas. Protože umět aktivně komunikovat je velmi důležité, rozšiřujeme naši nabídku o kurzy konverzace pro mládež ve věku 13 až 15 let. Tyto kurzy jsou určeny jak studentům našich kurzů, tak 19 i například studentům vyšších ročníků základní školy, jako doplněk jejich školní výuky. Konverzační témata se týkají života a zájmů mladistvých. Počet dětí ve skupině: 5 10.

20 Dětské jazykové zkoušky - CAMBRIDGE YLE Zkoušky Cambridge pro děti (Cambridge Young Learners English Tests, YLE) vycházejí ze zásady, že základem učení dětí je úspěch a dosažené výsledky. Tyto zkoušky byly navrženy pro konkrétní věkové skupiny a dosahují mezi studenty stále vyšší obliby jako první cíl ve studiu anglického jazyka. Nabízíme několik typů zkoušek pro mladé studenty angličtiny, jimiž je chceme motivovat k dalšímu studiu jazyků. Cambridgeské zkoušky pro děti jsou vytvořeny pro děti mezi 7 12 lety, které se učí angličtinu jako cizí jazyk na základních nebo jazykových školách. Zkoušky prověřují všechny 4 jazykové dovednosti čtení, psaní, poslech a mluvení. Hlavním cílem těchto zkoušek je motivace dětí ke studiu. Testy například neobsahují žádná hodnocení typu prospěl/neprospěl. Každý žák bude oceněn za svou snahu a dostane tak pozitivní impulz do dalšího studia. YLE zkoušky jsou dostupné ve třech úrovních: Starters, Movers a Flyers. STARTERS základní úroveň zkoušek pro děti od 7 let, které již absolvovaly přibližně 100 hodin studia angličtiny. MOVERS druhá úroveň zkoušek pro děti je vhodná pro děti mezi 8 a 11 lety, které za sebou mají asi 175 hodin jazykové výuky. FLYERS třetí a nejnáročnější z testů byl navržen pro děti od 9 do 12 let, které završily zhruba 250 hodin jazykových studií. Je srovnatelná s úrovní zkoušek Cambridge Key English Test (KET) a je tak prvním krokem k hlavnímu souboru mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek pro mládež a dospělé. Ke zkouškám jsou děti volitelně připravovány v rámci dětských kurzů. CENA ZKOUŠKY NENÍ ZAHRNUTA V CENĚ KURZU. 20

21 Příprava na zkoušky KET, PET a FCE pro školy KET pro školy KET S PS2 2 x 90 po + st, PET pro školy PET S UC 2 x 90 út + čt, FCE pro školy FCE S UC2 2 x 90 út + čt, KET pro školy první krok pro žáky od 11 do 14 let, kteří chtějí postoupit k vyšším úrovním. KET je určen začátečníkům, kteří chtějí získat základní znalost angličtiny. Zkoušku lze složit po cca hodinách výuky. PET pro školy zkouška testuje komunikativní způsobilost žáků ve věku od 11 do 14 let v každé ze čtyř jazykových dovedností na úrovni dvou třetin znalostí nutných pro zkoušku FCE. Žák na tomto stupni by měl být schopný se jazykově vyrovnat s řadou každodenních situací, které vyžadují použití angličtiny v kontaktu s rodilými mluvčími i cizinci. 21 K dosažení této úrovně je potřeba okolo 380 hodin studia. FCE pro školy zkouška má stejný formát jako klasická zkouška FCE a úroveň obou zkoušek je shodná. Jediným rozdílem je téma v dílčích částech zkoušky, které je vybráno s ohledem na zájmy a zkušenosti školáků. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině: 5 10.

22 NĚMČINA Kurzy všeobecné němčiny N1UC2 2 x 90 út + čt, N2UC3 2 x 90 út + čt, N3PS2 2 x 90 po + st, Kurzy němčiny vedené komunikativní metodou, které se zaměřují na praktické využití jazyka v každodenních situacích. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině: Unsere Kurse folgender kommunikativen Methodik und zeichnen sich durch einen hohen Anteil von aktiven Lehrmethoden aus, d.h. von Anfang an wird Wert auf kommunikative Fertigkeiten gelegt. 22

23 ČEŠTINA pro cizince (Czech for Foreigners) Kurzy češtiny pro cizince C1UB 1 x 60 út, C1UC3 2 x 90 út + čt, C3UB 1 x 60 út, C3PS3 2 x 90 po + st, Příprava ke zkoušce A1 / Preparation for A1 exam CPS2A1 2 x 90 po + st, Kurzy češtiny vedené komunikativní metodou, které se zaměřují na praktické využití jazyka v každodenních situacích. We offer classes using communicative methodology, which means you will learn through active learning techniques. This course emphasizes the practical use of the language. 23 Příprava ke zkoušce A1 / Preparation for A1 exam Kurz Příprava na zkoušku A1 (CPS2A1) je určena těm studentům cizincům, kteří žijí v České republice, žádají o trvalý pobyt a musí složit zkoušku z českého jazyka na úrovni A1. Are you living in the Czech Republic and want to apply for permanent residency? The A1 Czech language course (CPS2A1) is designed with you in mind, in preparation for the A1 residency exam.

Katalog jazykových kurzů

Katalog jazykových kurzů 2015 2016 Katalog jazykových kurzů jazyková škola ILC International House Brno Sukova 2, 602 00 Brno Tel. : 542 210 216; 736 726 302 E-mail: info@ilcbrno. cz www. ilcbrno. cz Obsah UŽITEČNÉ informace ŠKOLNÍ

Více

Všeobecná angličtina

Všeobecná angličtina Všeobecná angličtina Zkoušky Cambridge ESOL Zkoušky Cambridge ESOL patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech,

Více

Zkoušky Cambridge. Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny

Zkoušky Cambridge. Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny Zkoušky Cambridge Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny Proč skládat zkoušky Cambridge ESOL? Uznávané certifikáty nové možnosti Přípravné materiály a podpora pro učitele Nové možnosti Certifikáty

Více

Jazykový kurz. jenom pro vás

Jazykový kurz. jenom pro vás ZÁŘÍ PROSINEC 2007» ROČNÍK 6 JAZYKOVÉ ŠKOLY Falešný začátečník není věčný E-learning zažívá boom VŠ A VOŠ Připravte se na přijímačky na vysokou školu Do Anglie na studia PRÁCE Jak si najít práci či brigádu»

Více

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 Jednoleté denní intenzivní studium na základě vyhlášky MŠMT ČR. Školní rok: září 2012 - červen 2013 Rozsah výuky: 4 vyučovací hodiny denně v

Více

brno Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz 2500 kurzů 730 jazykových škol a agentur jazykových škol a kurzů

brno Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz 2500 kurzů 730 jazykových škol a agentur jazykových škol a kurzů Rejstříky jazykových škol a kurzů Průvodce doporučená prodejní cena: 10 Kč brno ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí jazykové zkoušky

Více

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce Průvodce průvodce brněnskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů doporučená prodejní cena: 10 Kč brno ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce jazykové školy,

Více

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce Rejstříky jazykových škol a kurzů Průvodce doporučená prodejní cena: 10 Kč praha ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí jazykové zkoušky

Více

jazyky.studium.práce

jazyky.studium.práce Průvodce světem jazyků jazykovky, výuka, překlady, zahraničí www.jazyky.com praha jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí vydání pro léto a podzim 2006 9 771801 712003

Více

www.jazyky.compraha jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí

www.jazyky.compraha jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí Průvodce www.jazyky.compraha jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí vydání pro léto 2005 doporučená prodejní cena: 15 Kč Elearning English for Business Proč studovat

Více

Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi

Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi 3 ročník 4 září 2005 8 Studentův průvodce Několik rad při výběru kurzu 9 Kolik jazyků umíš Soutěžní anketa Vyhrajte jízdenku do

Více

praha jazykovky.cz číslo 2 pro školní rok 2003/2004 průvodce pražskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů

praha jazykovky.cz číslo 2 pro školní rok 2003/2004 průvodce pražskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů jazykovky.cz průvodce pražskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů praha číslo 2 pro školní rok 2003/2004 jak vybrat dobrou jazykovku firemní jazykové kurzy jak vybírat

Více

Přijde takhle student do jazykovky

Přijde takhle student do jazykovky do jazyka s chutí Češi mají obrovské předpoklady naučit se cizí jazyk!!! Přijde takhle student do jazykovky na pohovor a povídá: Víte slečno, se mnou to budete mít fakt těžký. Já jsem totiž strašně blbej

Více

Agentura VIKA Jazyková škola A N FR IT ŠP RUŠ NOR denní pomaturitní studium 2008/2009 odpolední a večerní kurzy individuální a firemní kurzy

Agentura VIKA Jazyková škola A N FR IT ŠP RUŠ NOR denní pomaturitní studium 2008/2009 odpolední a večerní kurzy individuální a firemní kurzy KVĚTEN SRPEN 2008» ROČNÍK 7 JAZYKOVÉ ŠKOLY Učíme se u televize Denní pomaturitní studium VŠ A VOŠ Přípravné kurzy na vysokou Dálkové studium na MZLU PRÁCE Hon na letní brigády» KURZY Na maturitu není nikdy

Více

ASTRA. Pomaturitní studium. Letní intenzivní kurz? a nevíte jak na to? [ www.menu.kult.cz ] Léto je tady! Kterou si vybrat?

ASTRA. Pomaturitní studium. Letní intenzivní kurz? a nevíte jak na to? [ www.menu.kult.cz ] Léto je tady! Kterou si vybrat? ročník 2 03 číslo 2 02 Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi ı Léto je tady! využijte letních intenzivních kurzů Kterou si vybrat? anketa jazykových škol... str. 2 Pomaturitní

Více

jazyky.studium.práce

jazyky.studium.práce Průvodce světem jazyků jazykovky, výuka, překlady, zahraničí www.jazyky.com brno jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí vydání pro léto a podzim 2006 9 771801 713000

Více

www.jazyky.combrno jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí

www.jazyky.combrno jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí Průvodce www.jazyky.combrno jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí vydání pro léto 2005 doporučená prodejní cena: 15 Kč E-learning English for Business Proč studovat

Více

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1...

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1... Obsah Úroveň A1...2 Obecná angličtina Úroveň A2...2 Obecná angličtina Úroveň B1...3 Obecná angličtina Konverzace Úroveň B2...4 Obecná angličtina Konverzace Krátkodobá příprava FCE Úroveň C1...6 Obecná

Více

Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi

Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi 1 ročník 5 únor 2006 6 Zkoušky z angličtiny IELTS versus TOEFL 10 Anglicky už od školky Výuka cizích jazyků u dětí 13 Půl roku

Více

Proč studovat jazyky v zahraničí

Proč studovat jazyky v zahraničí KVĚTEN SRPEN 2007» ROČNÍK 6 JAZYKOVÉ ŠKOLY Pomaturitní jazykové studium Asijské jazyky na vzestupu VŠ A VOŠ Studijní pobyty v zahraničí Univerzity třetího věku PRÁCE Jak se připravit na pohovor KURZY Právní

Více

Jak na pomaturitní studium jazyka. Agentura VIKA Jazyková škola A! N! FR! IT! ŠP! RUŠ! NOR. www.vika.cz

Jak na pomaturitní studium jazyka. Agentura VIKA Jazyková škola A! N! FR! IT! ŠP! RUŠ! NOR. www.vika.cz KVĚTEN 2006» ROČNÍK 5 JAZYKOVÉ ŠKOLY Jazykové pobyty v ČR i v zahraničí Dětské jazykové tábory VŠ A VOŠ Vyšší odborné školy nabízejí druhou šanci KURZY Tipy na léto pro děti i dospělé Počítačové kurzy

Více

Ceník 2014 LANGUAGES. Moderní zpusob. výuky jazyku. www.leolanguages.com. Vydán v srpnu 2013

Ceník 2014 LANGUAGES. Moderní zpusob. výuky jazyku. www.leolanguages.com. Vydán v srpnu 2013 Ceník 2014 o Moderní zpusob o výuky jazyku LANGUAGES www.leolanguages.com Vydán v srpnu 2013 LANGUAGES www.leolanguages.com Ceník LANGUAGES www.leolanguages.com Kompletní jazykové řešení pro všechny jazykové

Více

VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE

VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE JAZYKOVÉ KURZY PRO VEŘEJNOST V HRADCI KRÁLOVÉ 2. SEMESTR_JARO 2013 Vážená paní, vážený pane, děkujeme Vám za zájem o naše služby. Předkládáme Vám základní

Více

OBCHODNÍ AKADEMIE A JAZYKOVÁ ŠKOLA S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY, LIBEREC, ŠAMÁNKOVA 500/8, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

OBCHODNÍ AKADEMIE A JAZYKOVÁ ŠKOLA S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY, LIBEREC, ŠAMÁNKOVA 500/8, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE OBCHODNÍ AKADEMIE A JAZYKOVÁ ŠKOLA S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY, LIBEREC, ŠAMÁNKOVA 500/8, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE TEL. 485 106 143, FAX 485 105 120, E-MAIL: INFO@OALIB.CZ, WWW.OALIB.CZ ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ

Více

KATALOG SLUŽEB 2015/2016

KATALOG SLUŽEB 2015/2016 KATALOG SLUŽEB 2015/2016 Vy s námi, my pro vás. Jazyk je jediný nástroj, který se užíváním ostří (Washington Irving). Stejně tak jsme my partnerem, který je rostoucími potřebami svých klientů motivován

Více

Večerní jazykové kurzy

Večerní jazykové kurzy ÚNOR DUBEN 2008» ROČNÍK 7 JAZYKOVÉ ŠKOLY Na prázdniny do ciziny Jak se učí učitelé VŠ A VOŠ Do Německa na studia Dálkové studium při zaměstnání PRÁCE Kolika jazyky mluvíš...» KURZY Umělecké kurzy pro děti

Více

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Šumperk, Gen. Krátkého 30, 787 01 Šumperk REDIZO 600171388 IČ 00851167. Školní vzdělávací program

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Šumperk, Gen. Krátkého 30, 787 01 Šumperk REDIZO 600171388 IČ 00851167. Školní vzdělávací program Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Šumperk, Gen. Krátkého 30, 787 01 Šumperk REDIZO 600171388 IČ 00851167 Školní vzdělávací program Obchodník 1 Varianta A-n Naše zboží: znalost a kompetence

Více

pro výuku cizích jazyků, ale využívá se všude, kde běžné metody učení selhávají. Prozatím však není v jazykových školách příliš rozšířená.

pro výuku cizích jazyků, ale využívá se všude, kde běžné metody učení selhávají. Prozatím však není v jazykových školách příliš rozšířená. ÚNOR DUBEN 2007» ROČNÍK 6 JAZYKOVÉ ŠKOLY Evropa nemluví jen anglicky Jazykové kurzy pro děti VŠ A VOŠ Proč studovat na VOŠ Za studiem do Francie KURZY Účetnictví v malíčku Vyzkoušejte výtvarky pro dospělé

Více

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty Austrálie & Nový zéland jazykové a studijní pobyty Mapa našich jazykových a studijních pobytů v Austrálii a na Novém Zélandu Perth Cairns Melbourne Sydney Brisbane Gold Coast Auckland Slovo úvodem Milí

Více

Individuální, nebo skupinový kurz?

Individuální, nebo skupinový kurz? ZÁŘÍ 2006» ROČNÍK 5 JAZYKOVÉ ŠKOLY Certifikáty ze španělštiny Kde a jak studovat jazyk VŠ A VOŠ Studentské bankovní účty Soukromé vysoké školy KURZY Přípravné kurzy na VŠ Alternativní způsoby relaxace

Více