CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST"

Transkript

1 ANGLIČTINA NĚMČINA FRANCOUZŠTINA RUŠTINA ŠPANĚLŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST jazyková škola ILC International House Brno Sukova 2, Brno Tel. : ; cz www. ilcbrno. cz

2 Obsah UŽITEČNÉ informace ŠKOLNÍ ROZVRH...02 POMATURITNÍ studium angličtiny...03 SYSTÉM POSKYTOVANÝCH SLEV (docházkové kurzy)...04 KURZY PRO DOSPĚLÉ všeobecná angličtina...04 Denní INTENZIVNÍ studium angličtiny...06 Příprava ke zkouškám CAMBRIDGE...07 Příprava na IELTS Příprava na STÁTNÍ MATURITU...12 Angličtina pro PRÁCI SPECIALIZOVANÉ kurzy...14 Kurzy pro DĚTI a MLÁDEŽ Příprava na dětské jazykové zkoušky - CAMBRIDGE YLE...21 Příprava na jazykové zkoušky pro základní školy...22 DALŠÍ vyučované JAZYKY...23 E LEARNING (angličtina, španělština)...26 KURZY pro UČITELE ANGLIČTINY...27 FIREMNÍ a INDIVIDUÁLNÍ výuka...28 LETNÍ KURZY (červenec a srpen 2013)...29 JAK SE PŘIHLÁSIT ke studiu...30 ZÁKLADNÍ PODMÍNKY přijetí a studia...30 POZNÁMKY UŽITEČNÉ informace ŠKOLNÍ ROZVRH Výuka denního pomaturitního studia ve školním roce 2013/2014 začíná v pondělí 2. září 2013 a končí v pátek 27. června Výuka standardních docházkových kurzů pro veřejnost, včetně kurzů pro děti a mládež, začíná v týdnu od 23. září 2013 a skončí v týdnu do 13. června Celkem je vyučováno přibližně 35 týdnů. Výuka docházkových kurzů, které připravují na zkoušky PET, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS, češtiny pro cizince (CFF) a specializovaných kurzů začíná v týdnu od 30. září 2013 a končí v týdnu do 13. června Výuka neprobíhá ve dnech: státních svátků ČR ( , , , , ) vánočních prázdnin od pondělí 16. prosince 2013 do neděle 5. ledna 2014 (vyučování začne v pondělí 6. ledna 2014) jarních prázdnin od do velikonočních prázdnin 17. a

3 POMATURITNÍ studium angličtiny Denní intenzivní (pomaturitní) studium angličtiny platba za celý školní rok do do semestr od KET 5 x 180 po pá, PET 5 x 180 po pá, FCE 5 x 180 po pá, CAE 5 x 180 po pá, Poskytované slevy U denního pomaturitního studia poskytujeme našim studentům slevu za platbu na celý školní rok předem 1000 Kč, dále slevy za včasné přihlášení do Kč, a do Kč. Celková výše slevy tak může dosáhnout až 3000 Kč! Splátkový kalendář 3 splátky splátka 1. splátka 2. splátka splatnost splatná do / splatná do výše splátky při platbě do do od splátka celkem: Platba na splátky je bez navýšení kurzovného. V ceně studia je první učebnice (student book). Počet studentů ve skupině: Splátkový kalendář 2 splátky splátka 1. splátka 2. splátka splatnost splatná do / splatná do výše splátky při platbě do do od celkem:

4 SYSTÉM POSKYTOVANÝCH SLEV (docházkové kurzy) Systém poskytovaných slev Pro studenty všech našich docházkových kurzů pro veřejnost (kromě pomaturitního studia a krátkodobých kurzů) poskytujeme systém slev, díky kterému mohou naši studenti získat až 20% slevu z kurzovného (slevy se sčítají!): V případě přihlášení se do druhého a dalších kurzů zároveň platí student příslušnou cenu za nejdražší kurz a na další kurz(y) má navíc 40% slevu ze základní ceny. V ceně výuky je i pracovní sešit (workbook), pokud je k dispozici. Studenti, kteří doporučí nového studenta ke studiu na naší škole, obdrží bonus 500 Kč (u pomaturitního studia) nebo 300 Kč (u docházkových kurzů pro veřejnost). za zaplacení celého kurzovného (dva semestry) nejpozději týden před zahájením kurzu -6% za přihlášení a zaplacení celého kurzovného do % za přihlášení a zaplacení celého kurzovného do % za studium na naší škole druhým rokem -3% a studium na naší škole po tři a více let -3% je li zájemce o studium žákem či studentem základní, střední nebo vysoké školy (nutno doložit dokladem o studiu) -3% senioři - 60 a více let -3% KURZY PRO DOSPĚLÉ všeobecná angličtina Kurzy všeobecné angličtiny ceny a termíny 1 x 90 výuky pro studenty ILC IH Brno od 1) do do od 2) od 3) 2 x 90 (úroveň A1.1 B1.2) x 90 (úroveň B2 C2.2) semestr od 4) x ) maximální sleva při uplatnění všech možných slev, tj. 20%; 2) maximální sleva pro NOVÉ studenty, tj. všechny slevy kromě věrnostních, platná do 30.6., ve výši 14%; 04 3) maximální sleva pro NOVÉ studenty, tj. všechny slevy kromě věrnostních, platná do , ve výši 11%; 4) maximální možná sleva při platbě na semestry, tj. bez slevy za platbu na celý školní rok, ve ýši 14%.

5 Všeobecná angličtina dny a časy výuky Pokročilost A1.1 Beginners úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek A1.2 False beginners středa + pátek středa + pátek úterý + čtvrtek A2.1 Elementary úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa A2.2 Pre-Intermediate středa + pátek středa + pátek B1.1 Low Intermediate středa + pátek středa + pátek úterý + čtvrtek B1.2 Intermediate pondělí + čtvrtek pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek B2 Upper Intermediate úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek čtvrtek pondělí středa C1 Pre-Advanced úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek úterý + čtvrtek úterý úterý pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa úterý + čtvrtek pondělí + středa pondělí + čtvrtek úterý + čtvrtek C2.1 Advanced pondělí + středa pondělí + středa pondělí + čtvrtek úterý úterý + čtvrtek C2.2 Proficiency pondělí + středa středa Standardní kurzy angličtiny se zaměřují na všechny aspekty jazyka komunikaci, psaní, gramatiku, rozšiřování slovní zásoby a porozumění slyšenému textu. V hodinách se také naučíte správně používat různé společenské fráze, idiomy a další nuance jazyka. Ve výuce se obvykle střídají čeští lektoři a rodilí mluvčí. Vyučujeme podle osvědčených britských učebnic (např. New English 05 File, Straightforward, atd.), studenti dále dostávají navíc i doplňkový studijní materiál v podobě kopií. Pracovní sešit je v ceně, učebnice je možné zakoupit přímo v kanceláři školy. Počet studentů ve skupině: ILC IH Brno si vyhrazuje právo při nedostatečném počtu platících studentů neotevřít nebo uzavřít kurz.

6 Denní INTENZIVNÍ studium angličtiny Jednoleté denní intenzivní studium angličtiny je určeno především pro zájemce, kteří chtějí v relativně krátké době významným způsobem zlepšit úroveň své angličtiny. Studium probíhá denně od 9.30 do hod, pondělí až pátek, s 15 minutovou přestávkou. Studium je koncipováno jako příprava ke zkouškám Cambridge (složení zkoušky není povinné!), vstupní úrovně jsou úplní začátečníci, mírně pokročilí a středně pokročilí. Během studia jsou probrány tři sady učebnic (první je v ceně kurzu). Při řádném studiu lze očekávat, že během školního roku dojde ke zvýšení jazykové úrovně o přibližně dvě úrovně. Ve výuce střídají kvalifikovaní a zkušení čeští lektoři a rodilí mluvčí. Rozvrh a ceny kurzů viz strana 3. Počet studentů ve skupině: Anglická konverzace s rodilým mluvčím studenti ILC IH Brno od 1) AK34U 1 x 90 út, AK34S 1 x 90 st, AK56PO 1 x 90 po, AK56C 1 x 90 čt, AK78S 1 x 90 st, AK78PA 1 x 90 pá, m cílem těchto kurzů je rozvíjet schopnost mluvit a rozumět mluvenému slovu. V hodinách však budete dělat mnohem více než pouze hovořit; součástí lekcí bude i procvičování výslovnosti, naučíte se nezbytné společenské fráze a idiomy a také jak a kde je vhodně používat, rozšíříte si slovní zásobu a dle potřeby učitel vysvětlí i obtížné gramatické jevy. 06 Tyto kurzy jsou vhodné zvláště pro ty, kteří potřebují zlepšit především svoji schopnost přirozené komunikace nebo pro ty, kteří si chtějí udržet svoji současnou znalost. V případě přihlášení do druhého a dalších kurzů zároveň platí student příslušnou cenu za nejdražší kurz a na další kurz(y) má 40% sle vu ze základní ceny. Počet studentů ve skupině: 5 10.

7 Příprava ke zkouškám CAMBRIDGE Příprava na PET studenti ILC IH Brno od 1) PET-PS3 2 x 90 po + st, Příprava na FCE studenti ILC IH Brno od 1) FCE-UC2 2 x 90 út + čt, FCE-PS3 2 x 90 po + st, FCE-UCA 2 x 90 út + čt, FCE-PA4 1 x 180 pá, Zkouška FCE Nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge ESOL. Jedná se o úroveň pokročilí a vyžaduje znalosti všech jazykových schopností. Zkouška FCE je široce uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, např. pro pracovníky v klientských službách nebo pro administrativní práce v bankovnictví, aeroliniích, zásobování atd., a na jednotlivých univerzitních fakultách, technických školách a dalších institucích. Tato zkouška se obvykle podstupuje po 500 až 600 hodinách výuky. Pro zařazení zájemců do kurzů připravujících na zkoušky je velmi důležitý vstupní rozřazovací test a dosažená úroveň znalosti angličtiny. Přesné termíny tříměsíčních přípravných kurzů budou stanoveny na základě informací o termínech konání zkoušek. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

8 Příprava na FCE tříměsíční kurzy (minut týdně) studenti ILC IH Brno > 2 měsíce před > 1 měsíc před FCE-UC2-3M-A 2 x 90 út + čt, FCE-UC2-3M-W 2 x 90 út + čt, FCE-UC2-3M-S 2 x 90 út + čt, V krátkodobých tříměsíčních přípravných kurzech ke zkoušce FCE připravujeme naše studenty na formát a průběh zkoušky jako takové, proto je pro zařazení do kurzu nutné, aby studenti byli na odpovídající jazykové úrovni. Počet studentů ve skupině: Příprava na CAE studenti ILC IH Brno od 1) CAE-PS2 2 x 90 po + st, CAE-UC3 2 x 90 út + čt, CAE-UC2 2 x 90 út + čt, Zkouška CAE Úspěšné složení této zkoušky dokladuje velmi dobrou úroveň znalosti angličtiny. Studenti již dosahují plnohodnotného standardu jazyka ve většině situací při práci i při studiu. Zkoušku například uznává většina britských univerzit jako doložení způsobilosti studovat obory vyučované v angličtině. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

9 Příprava na CAE tříměsíční kurzy (minut týdně) studenti ILC IH Brno > 2 měsíce před > 1 měsíc před CAE-UC2-3M-A 2 x 90 út + čt, CAE-UC2-3M-W 2 x 90 út + čt, CAE-UC2-3M-S 2 x 90 út + čt, V krátkodobých tříměsíčních přípravných kurzech ke zkoušce CAE připravujeme naše studenty na formát a průběh zkoušky jako takové, proto je pro zařazení do kurzu nutné, aby studenti byli na odpovídající jazykové úrovni. Příprava na CPE studenti ILC IH Brno od 1) do do od 2) od 3) semestr od 4) CPE-PS2 2 x 90 po + st, CPE-UC3 2 x 90 út + čt, CPE-UCA 2 x 90 út + čt, CPE je prestižní zkouška z angličtiny. Zkouška CPE testuje praktickou znalost angličtiny na nejvyšší úrovni pokročilosti a ověřuje všechny čtyři jazykové dovednosti - četbu, poslech, psaný a mluvený projev. Hodnotí se také znalost gramatiky a slovní zásoby. Tyto znalosti jsou ověřovány na materiálech, vycházejících z každodenních situací. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

10 Příprava na Cambridge BEC obchodní angličtina studenti ILC IH Brno od 1) BEC Preliminary BEC1-UC2 2 x 90 út + čt, BEC Vantage BEC2-UC3 2 x 90 út + čt, BEC Higher BEC3-PS3 2 x 90 po + st, Zkoušky Business English Certificates (BEC) jsou navrženy tak, aby otestovaly úroveň anglického jazyka používaného v obchodní sféře, ve službách a administrativě. Kandidáti, kteří chtějí složit tyto zkoušky, nepotřebují konkrétní obchodní znalosti, protože zkoušky hodnotí především schopnost komunikovat v obchodním kontextu. Zkoušky jsou vhodné nejen pro ty, kdo již pracují a musí komunikovat se svými zahraničními partnery, ale také pro ty, kteří plánují svou kariéru v obchodním sektoru a rádi by zvýšili své šance na pracovním trhu. Zkoušky BEC využívá vzrůstající počet mezinárodních společností v programu rozvoje svých zaměstnanců. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině: Příprava na Cambridge ILEC právnická angličtina studenti ILC IH Brno od 1) do do od 2) od 3) semestr od 4) ILEC-UC3 2 x 90 út + čt, Angličtina pro právníky kurz právnické angličtiny pro pokročilé (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate) s přípravou na mezinárodní zkoušky ILEC (International Legal English Certificate). Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

11 Příprava na IELTS Příprava ke zkouškám IELTS akademická angličtina studenti ILC IH Brno od 1) do do od 2) od 3) semestr od 4) IELTS-UCA 2 x 90 út + čt, IELTS-UC2 2 x 90 út + čt, IELTS (International English Language Testing System) jsou mezinárodně platné zkoušky z angličtiny. Můžete si zvolit buď Akademické nebo Všeobecné moduly. Akademický modul doporučujeme těm, kteří chtějí studovat na univerzitě v zahraničí. Všeobecný výukový modul je vhodný pro studenty, kteří chtějí završit svá středoškolská studia v anglicky mluvících zemích, pro lidi na pracovních či studijních stážích nebo pro imigrační účely. V obou modulech se testuje poslech, čtení, psaní a mluvení. Oba moduly se liší pouze v části psaní a čtení. Zbývající části mají oba moduly společné. Výsledky IELTS zkoušek jsou platné dva roky. Dvouměsíční přípravné kurzy ke zkoušce IELTS (vždy před termínem konání zkoušky) připravujeme naše studenty na formát a průběh zkoušky jako takové, proto je pro zařazení do kurzu nutné,aby studenti byli na odpovídající jazykové úrovni. Cena zkoušky není v ceně kurzu. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu - u celoročních kurzů! Počet studentů ve skupině: Příprava na IELTS dvouměsíční kurzy (minut týdně) studenti ILC IH Brno > 2 měsíce před > 1 měsíc před IELTS-SEP 2 x 90 út + čt, IELTS-NOV 2 x 90 út + čt, IELTS-MAR 2 x 90 út + čt, IELTS-MAY 2 x 90 út + čt,

12 Příprava na STÁTNÍ MATURITU Příprava na státní maturitu angličtina/němčina studenti ILC IH Brno od 1) Angličtina ASM-C3 1 x 90 čt, Němčina NSM-S3 1 x 90 st, Přípravné kurzy jsou zaměřeny na rozvíjení dovedností potřebných k úspěšnému složení všech částí nové maturity z anglického nebo německého jazyka. Osvojíte si nejen gramatiku a slovní zásobu, ale také nezbytné techniky a strategie pro jednotlivé části nové maturity. Vyučující mají dlouholeté zkušenosti s přípravou na maturitu na gymnáziích a jsou také proškoleni jako examinátoři pro ústní části nové maturity. Náplní kurzu jsou všechny 3 části maturity: didaktický test, ústní zkouška a písemná práce. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině:

13 Angličtina pro PRÁCI Angličtina pro práci studenti ILC IH Brno od 1) do do od 2) od 3) semestr od 4) AFW34C2 1 x 90 čt, AFW56C3 1 x 90 čt, AFW78C3 1 x 90 čt, Kurzy angličtina pro práci jsou speciální kurzy přímo zaměřené na praktické používání angličtiny v každodenní praxi v kanceláři, obchodě, službách. Zahrnují potřebná témata, která Vám zajistí větší sebejistotu ve vystupování při zahraničních návštěvách ve Vaší firmě nebo na služební cestě do zahraničí (např. jednání v hotelu, na letišti, společenská konverzace s kolegy/partnery na konferencích či na obchodní večeři,atd.), dále se budete věnovat správnému telefonování v angličtině, zásadám v písemné komunikaci ( ech, dopisech nebo třeba psaní reportů). Naučíte se jak vést obchodní jednání nebo schůzi, jak má vypadat profesionální prezentace a mnoho dalšího. Důležitým faktorem při určování náplně těchto kurzů jsou však i sami studenti. V případě zájmu (u většiny studentů) o konkrétní téma, je lektor samozřejmě do výuky zařadí. Počet studentů ve skupině:

14 SPECIALIZOVANÉ kurzy Specializované kurzy angličtina studenti ILC IH Brno od 1) Angličtina pro marketing AMS2 1 x 90 st, Angličtina pro turismus a cestovní ruch ATP2 1 x 90 po, Angličtina pro medicínu AMEDPO3 1 x 90 po, Angličtina pro marketing kurz zahrnuje hlavní oblasti teorie a praxe marketingových profesionálů. Je určen pokročilým studentům (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate) a zaměřuje se hlavně na komunikaci (business simulations, role plays, discussions), rozvoj slovní zásoby a obchodních frází. Angličtina pro turismus a cestovní ruch kurz je určen zájemcům o práci v oblasti průvodcovské činnosti nebo cestovního ruchu, zahrnuje hlavní oblasti teorie a praxe a zaměřuje se na rozvoj slovní zásoby, písemný projev, komunikaci a fráze s tématem spojené. Tento kurz je určen pokročilým studentům (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate). Angličtina pro medicínu vzhledem k tomu, že se otevírá čím dál více příležitostí práce v zahraničí pro lékařské odborníky a pracovníky ve zdravotnictví, nabízíme kurz, který se zaměřuje na odbornou slovní zásobu a odborné texty z této oblasti. Kurz je určen pokročilým studentům (minimální vstupní úroveň B2 Upper Intermediate). 14

15 Kurzy pro DĚTI a MLÁDEŽ Naše škola nabízí širokou škálu kurzů různého zaměření. Mladí žáci a studenti jsou rozděleni do kurzů podle věku a podle úrovně znalostí, tak, aby pracovali ve skupině, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám a možnostem. Ve všech kurzech používáme učebnice, které byly vybrány s ohledem na jazykovou úroveň a věkovou skupinu. K tomu mají učitelé navíc k dispozici velké množství dalších doplňkových materiálů. Naši učitelé jsou profesionální lektoři, kteří prošli speciální kvalifikací pro výuku dětí. Výuka probíhá interaktivní formou s využitím videa, písniček a her tak, aby kurzy byly pro děti přitažlivé a zábavné. Klademe velký důraz na komunikaci a získávání všeobecných znalostí. Tímto způsobem výuky získají děti dobrý základ pro další studium jazyka a efektivní studijní návyky. V ILC IH Brno učíme děti přímo v naší jazykové škole v centru Brna (Sukova 2), případně i na základních školách, kam lektoři docházejí. Učíme děti od 6 do 15 let. Děti jsou rozděleny do tříd podle věku a úrovně pokročilosti v angličtině. Většina dětí z našich kurzů je jazykově připravena na zkoušky Cambridge ESOL (Starters, Movers, Flyers) viz info na straně 19. Děti 6 7 let všeobecná angličtina studenti ILC IH Brno od 1) A1.1 Beginners začátečníci AYLA1S 1 x 60 st, AYLA1UC 2 x 60 út + čt, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AYLA2PS 2 x 60 po + st, AYLA2C 1 x 60 čt, Ve výuce této věkové kategorie používáme zábavná cvičení, hry a miniprojekty s praktickou činností, písničky a vyprávění s dramatizací. Vedle jazykových dovedností se také snažíme rozvíjet u dětí motoriku, společenské a poznávací dovednosti se zapojením smyslového vnímání. Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině:

16 Děti 8 9 let všeobecná angličtina studenti ILC IH Brno od 1) A1.1 Beginners začátečníci AYLB1PS 2 x 60 po + st, AYLB1U 1 x 60 út, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AYLB2UC 2 x 60 út + čt, AYLB2C 1 x 60 čt, A2.2 Pre Intermediate mírně pokročilí II. AYLB3PS 2 x 60 po + st, AYLB3C 1 x 60 čt, AYLB3S 1 x 60 st, B1.1 Low-Intermediate středně pokročilí I. AYLB4PS 2 x 60 po + st, AYLB4U 1 x 60 út, V tomto věku si děti osvojují základní slovní zásobu, gramatické vazby a jednoduchá slovní spojení. Učí se, jak se vyjadřovat v celých větách. Do výuky jsou zařazeny praktické činnosti a hry k rozvoji celé osobnosti dítěte. Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině:

17 Děti let všeobecná angličtina studenti ILC IH Brno od 1) A1.1 Beginners začátečníci AYLC1UC2 2 x 90 út + čt, AYLC1S 1 x 90 st, A1.2 False Beginners falešní začátečníci AYLC1+PS2 2 x 90 po + st, AYLC1+C 1 x 90 čt, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AYLC2PS2 2 x 90 po + st, AYLC2C 1 x 90 čt, A2.2 Pre-Intermediate mírně pokročilí II. AYLC3PS2 2 x 90 po + st, AYLC3PO 1 x 90 po, V této věkové kategorii si děti začínají uvědomovat a osvojovat gramatická pravidla. Učí se používat anglický jazyk v kontextu každodenních situací. Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině:

18 Mládež let všeobecná angličtina studenti ILC IH Brno od 1) A1.1 Beginners začátečníci AT1PS2 2 x 90 po + st, AT1UC2 2 x 90 út + čt, A2.1 Elementary mírně pokročilí I. AT2PS2 2 x 90 po + st, AT2UC2 2 x 90 út + čt, A2.2 Pre-Intermediate mírně pokročilí II. AT3PS2 2 x 90 po + st, AT3UC2 2 x 90 út + čt, B1.1 Low-Intermediate středně pokročilí I. AT4PS2 2 x 90 po + st, AT4UC2 2 x 90 út + čt, B1.2 Intermediate středně pokročilí II. AT5PS2 2 x 90 po + st, AT5UC2 2 x 90 út + čt,

19 Mládež let všeobecná angličtina (pokračování) studenti ILC IH Brno od 1) B2 Upper-Intermediate pokročilí I. AT6PS2 2 x 90 po + st, AT6UC2 2 x 90 út + čt, Témata jazykových cvičení jsou přiměřena tomuto věku, tak, abychom u náctiletých prohlubovali zájem o výuku. Zábavnou formou v hodinách procvičují všechny jazykové dovednosti a slovní zásobu. Učí se vyvozovat pravidla anglické gramatiky a používat je v komunikaci ústní i písemné. Hodiny probíhají v anglickém jazyce s použitím komunikativní metody. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině:

20 Konverzační kurzy pro mládež studenti ILC IH Brno od 1) ATK3S2 1 x 90 st, ATK4C2 1 x 90 čt, ATK5U2 1 x 90 út, ATK6PO2 1 x 90 po, Výuka všeobecné angličtiny je obvykle zaměřena hlavně na gramatiku, slovní zásobu, čtení, poslech a psaní. Na mluvení už pak dost často nezbývá dostatečný prostor a čas. Protože umět aktivně komunikovat je velmi důležité, rozšiřujeme naši nabídku o kurzy konverzace pro mládež ve věku 13 až 15 let. Tyto kurzy jsou určeny jak studentům našich kurzů, tak i například studentům vyšších ročníků základní školy, jako doplněk jejich školní výuky. Konverzační témata se týkají života a zájmů mladistvých. Počet dětí ve skupině:

21 Příprava na dětské jazykové zkoušky - CAMBRIDGE YLE Zkoušky Cambridge pro děti (Cambridge Young Learners English Tests, YLE) vycházejí ze zásady, že základem učení dětí je úspěch a dosažené výsledky. Tyto zkoušky byly navrženy pro konkrétní věkové skupiny a dosahují mezi studenty stále vyšší obliby jako první cíl ve studiu anglického jazyka. Nabízíme několik typů zkoušek pro mladé studenty angličtiny, jimiž je chceme motivovat k dalšímu studiu jazyků. Cambridgeské zkoušky pro děti jsou vytvořeny pro děti mezi 7 12 lety, které se učí angličtinu jako cizí jazyk na základních nebo jazykových školách. Zkoušky prověřují všechny 4 jazykové dovednosti čtení, psaní, poslech a mluvení. Hlavním cílem těchto zkoušek je motivace dětí ke studiu. Testy například neobsahují žádná hodnocení typu prospěl/neprospěl. Každý žák bude oceněn za svou snahu a dostane tak pozitivní impulz do dalšího studia. YLE zkoušky jsou dostupné ve třech úrovních: Starters, Movers a Flyers. STARTERS základní úroveň zkoušek pro děti od 7 let, které již absolvovaly přibližně 100 hodin studia angličtiny. MOVERS druhá úroveň zkoušek pro děti je vhodná pro děti mezi 8 a 11 lety, které za sebou mají asi 175 hodin jazykové výuky. FLYERS třetí a nejnáročnější z testů byl navržen pro děti od 9 do 12 let, které završily zhruba 250 hodin jazykových studií. Je srovnatelná s úrovní zkoušek Cambridge Key English Test (KET) a je tak prvním krokem k hlavnímu souboru mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek pro mládež a dospělé. Ke zkouškám jsou děti volitelně připravovány v rámci dětských kurzů. CENA ZKOUŠKY NENÍ ZAHRNUTA V CENĚ KURZU. 21

22 Příprava na jazykové zkoušky pro základní školy Naše škola nabízí přípravné kurzy na Cambridge zkoušky pro děti a dospívající na základních školách: Cambridge English: KEY (KET) for schools první krok pro žáky od 11 do 14 let, kteří chtějí postoupit k vyšším úrovním. KET je určen začátečníkům, kteří chtějí získat základní znalost angličtiny. Zkoušku lze složit po cca hodinách výuky. Cambridge English: Preliminary (PET) for schools zkouška testuje komunikativní způsobilost žáků ve věku od 11 do 14 let v každé ze čtyř jazykových dovedností na úrovni dvou třetin znalostí nutných pro zkoušku FCE. Žák na tomto stupni by měl být schopný se jazykově vyrovnat s řadou každodenních situací, které vyžadují použití angličtiny v kontaktu s rodilými mluvčími i cizinci. K dosažení této úrovně je potřeba okolo 380 hodin studia. Cambridge English: First for Schools běžně známa jako FCE pro školy; zkouška má stejný formát jako klasická zkouška FCE a úroveň obou zkoušek je shodná. Jediným rozdílem je téma v dílčích částech zkoušky, které je vybráno s ohledem na zájmy a zkušenosti školáků. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet dětí ve skupině: Příprava na zkoušky KET, PET a FCE pro školy studenti ILC IH Brno od 1) KET pro školy KET S PS2 2 x 90 po + st, PET pro školy PET S UC2 2 x 90 út + čt, FCE pro školy FCE S UC2 2 x 90 út + čt,

23 DALŠÍ vyučované JAZYKY Další jazyky němčina, francouzština, ruština, španělština a čeština pro cizince jsou v ILC IH Brno vyučovány stejným způsobem jako angličtina, tj. komunikativní metodou. Výuka se zaměřuje na všechny aspekty jazyka komunikaci, psaní, gramatiku, rozšiřování slovní zásoby a porozumění slyšenému textu. Vstupní úrovně jsou naprostí začátečníci, mírně pokročilí a středně pokročilí. Vyučujícími jsou převážně rodilí mluvčí, s kvalifikací dle standardů International House a s několikaletou praxí. Pracovní sešit (workbook) je v ceně kurzu! Počet studentů ve skupině: Kurzy všeobecné němčiny studenti ILC IH Brno od 1) do do od 2) od 3) semestr od 4) N1UC2 2 x 90 út + čt, N2UC3 2 x 90 út + čt, N3PS2 2 x 90 po + st,

24 Kurzy všeobecné francouzštiny pro studenty ILC IH Brno od 1) F1PS2 2 x 90 po + st, F2UC3 2 x 90 út + čt, F3PS3 2 x 90 po + st, Kurzy všeobecné ruštiny studenti ILC IH Brno od 1) R1PS2 2 x 90 po + st, R2UC3 2 x 90 út + čt, R3PS3 2 x 90 po + st, Kurzy všeobecné španělštiny studenti ILC IH Brno od 1) S1PS2 2 x 90 po + st, S2UC3 2 x 90 út + čt, S3PS3 2 x 90 po + st,

25 Kurzy češtiny pro cizince studenti ILC IH Brno od 1) C1UB 1 x 60 út, C1UC3 2 x 90 út + čt, C3UB 1 x 60 út, C3PS3 2 x 90 po + st, Příprava ke zkoušce A1 / Preparation for A1 exam CPS2A1 2 x 90 po + st, Kurzy češtiny vedené komunikativní metodou, které se zaměřují na praktické využití jazyka v každodenních situacích. We offer classes using communicative methodology, which means you will learn through active learning techniques. This course emphasizes the practical use of the language. Příprava ke zkoušce A1 / Preparation for A1 exam Kurz Příprava na zkoušku A1 (CPS2A1) je určena těm studentům cizincům, kteří žijí v České republice, žádají o trvalý pobyt a musí složit zkoušku z českého jazyka na úrovni A1. Are you living in the Czech Republic and want to apply for permanent residency? The A1 Czech language course (CPS2A1) is designed with you in mind, in preparation for the A1 residency exam. 25

26 E LEARNING (angličtina, španělština) Nemáte dost času navštěvovat docházkové kurzy? Nevyhovuje Vám výuka ve skupině a individuální kurz je příliš drahý? Nemáte problém s využíváním moderních technologií? Pokud si alespoň na jednu otázku odpovíte kladně, zvažte možnost učení se angličtiny (a španělštiny) interaktivní formou prostřednictvím Internetu. Online kurzy angličtiny a španělštiny mohou být jak doplňkem klasického prezenčního studia, tak mohou být i samostatnými výukovými prostředky. ILC International House Brno nabízí využití systému Net Languages. Net Languages je komplex e-learningových programů určený pro výuku cizích jazyků. Programy byly vytvořeny spoluprací naší partnerské školy International House Barcelona s Grupo Santillana (přední evropský vydavatel vzdělávacích materiálů) a s britskou Aston University. Přednosti e-learningu angličtiny s Net Languages: časová flexibilita - 24 hodin denně, 365 dní v roce; prověřený a osvědčený systém (statisíce uživatelů po celém světě); kvalitní a atraktivní zpracování výukových materiálů; možnost kombinovaného studia (samostudium s NL + prezenční studium) on-line konzultace a spolupráce s učitelem (hlas, chat, mail, video); Můžete si vybrat mezi samostudiem (untutored Essential) a studiem s asistencí lektora (tutored Premium). V nabídce jsou kurzy všeobecné angličtiny/španělštiny, angličtina pro práci, příprava ke zkouškám (FCE, IELTS), angličtina pro děti i dospívající, různé moduly pro procvičování gramatiky, slovní zásoby, psaní, poslech, atd. Bližší informace o e-learningovém systému včetně ukázek jednotlivých kurzů a modulů lze nalézt přímo na webu Net Languages. Vstup do portálu: 26

27 KURZY pro UČITELE ANGLIČTINY Methodology Course for Teachers Metodologický kurz pro učitele angličtiny (na základních a středních školách a v jazykových školách), zaměřený na nové metodické postupy a tipy ve výuce a jak je prakticky aplikovat. Kurz je určen pro začínající i zkušené učitele. Akreditace MŠMT.. IHCYLT pátek, CELTA IHBET pátek, IH pátek, International House Certificate in Teaching Young Learners (International House certifikát pro výuku anglického jazyka u dětí a mládeže) IHCYLT je komplexní mezinárodně uznávaný kurz akreditovaný MŠMT. Jeho obsahem je metodika výuky anglického jazyka u dětí od 3 do 16 let. Kurz učitelům poskytne moderní metodické postupy ve výuce angličtiny. Všechny semináře obsahují jak teorii, tak příklady přímo použitelné v praxi. Cílem kurzu je výrazné zkvalitnění výuky angličtiny především na základních školách. Certificate in English Language Teaching to Adults CELTA je nejznámější a nejpopulárnější certifikát pro učitele angličtiny. CELTA je určena pro osoby, které chtějí začít kariéru učitele angličtiny nebo už učí angličtinu a chtějí se jazykově vyvíjet. International House Business English Teaching Level 1 Kurz určený pro učitele, kteří mají malé, případně žádné zkušenosti s výukou obchodní angličtiny. Cílem kurzu je dát účastníkům nezbytné specifické dovednosti a znalosti. Akreditováno MŠMT. IH Certificate in teaching Hlavním cílem tohoto kurzu je příprava učitelů angličtiny na individuální výuku a poskytnout jim přehled vhodných technik a metod pro tento způsob výuky. Akreditováno MŠMT. Bližší informace včetně termínů a cen uvedených kurzů naleznete na 27

28 FIREMNÍ a INDIVIDUÁLNÍ výuka Firemní jazykové kurzy jsou zásadně nabízeny a organizovány individuálně, dle potřeb a požadavků zákazníka. Kurzy zpravidla probíhají v prostorách zákazníka. Pokud toto z jakýchkoliv důvodů (např. zajištění nepřerušování výuky z pracovních důvodů, atp.) nevyhovuje, mohou být kurzy realizovány v učebnách jazykové školy (Sukova 2, Brno). Kurzy je možné zahájit kdykoliv během roku. Studenti jsou během výuky pravidelně testováni, informace o jejich pokrocích ve výuce jsou pravidelně poskytovány jejich zaměstnavateli. Cílem je, aby tyto kurzy byly maximálně efektivní a účelné. Součástí administrace těchto kurzů je vedení docházky a její předávání objednateli. Výuku zajišťují profesionální a vysoce kvalifikovaní lektoři, rodilí mluvčí i čeští učitelé, často s praxí v zahraničí. Při ukončení výuky je účastníkům - studentům firemních kurzů s docházkou alespoň 60% vystaven ILC International House Brno certifikát s vyznačením dosažené úrovně pokročilosti nebo certifikát o absolvování kurzu. Samostatnou kapitolou jsou kurzy pro top management; při organizaci těchto kurzů respektujeme nutnou flexibilitu v době a délky trvání kurzů, zaměření a obsahu kurzu, atd., samozřejmě v rámci možností daných rozvrhem a kapacitními možnostmi školy. Tyto kurzy jsou téměř vždy pořádány stylem one-to-one a zajištovány našimi nejzkušenými lektory (senior teachers). Výše kurzovného závisí na časové náročnosti kurzu, specializaci kurzu, celkovém počtu hodin, dostupnosti místa konání kurzu atd. Více informací na NABÍZENÉ SLUŽBY: vyučované jazyky: angličtina, němčina, francouzština, ruština, čeština pro cizince; individuální přístup ke každému zákazníkovi; skupinová i individuální výuka; tým kvalifikovaných a zkušených lektorů; jazykový audit; výuka v prostorách zákazníka nebo případně v prostorách jazykové školy; výuka v v pracovní dny od 7.30 do hodin, po předchozí domluvě je možné i v sobotu; demo lekce zdarma. ZAMĚŘENÍ FIREMNÍ JAZYKOVÉ VÝUKY: všeobecný jazyk obchodní angličtina/němčina příprava na jazykové zkoušky (KET, PET, FCE, CAE, CPE; BEC; IELTS; ILEC) oborové zaměření výuky: účetnictví a finančnictví právo marketing obchodní administrativa specializované (ESP) 28

29 LETNÍ KURZY (červenec a srpen 2013) ILC International House Brno v době hlavních letních prázdnin nabízí jako doplněk celoročních nebo semestrálních kurzů řadu programů a kurzů zaměřených především na angličtinu. Nabízené kurzy mohou sloužit jako doplněk celoročního studia nebo jako intenzivní jazyková příprava např. před dovolenou NAŠE NABÍDKA: Angličtina za 12 Intenzivní dvoutýdenní kurzy, vyučujícími jsou lektoři z České republiky i z okolních zemí v rámci metodického programu Cambridge CELTA (mezinárodně uznávaný certifikát pro lektory angličtiny). Kurz je pro studenty starší 16 let. Dvoutýdenní cyklus zahrnuje 20 hodin (á 60 minut) výuky v ceně 1200 Kč. Speciální cenové podmínky: při 80% účasti na kurzu bude vráceno 600 Kč, při 100% docházce bude vráceno 960 Kč! O vrácení peněz je nutno požádat do Poznámka: V případě, že tyto kurzy nepoběží v rámci CELTA, budou platit standardní podmínky pro kurzy letní školy. Vyučujícími budou lektoři jazykové školy, frekvence výuky bude 5 x 90 týdně (celkem 20 vyuč. hodin á 45 minut), po pá POČET STUDENTŮ VE SKUPINĚ: Jedno- a dvoutýdenní intenzivní kurzy angličtiny Intenzivní dvoutýdenní/týdenní kurzy jsou určeny především pro ty studenty,kteří chtějí zdokonalit své komunikační schopnosti v co nejkratší době. Kurzy se zaměřují na mluvenou angličtinu a poslechové schopnosti v širokém kontextu každodenních situací. Každý den bude zaměřen na určité téma (např. Travelling, Hobbies, Holidays, atd), studenti se také naučí správně používat běžné společenské fráze a idiomy. POČET STUDENTŮ VE SKUPINĚ: Kurzy anglické konverzace s rodilým mluvčím, kurzy 2x90 týdně Konverzační kurzy a kurzy 2x týdně jsou určené především těm studentům, kteří si i přes prázdniny chtějí udržet dosaženou úroveň angličtiny, aby pak mohli od nového školního roku plynule pokračovat v dalším studiu. POČET STUDENTŮ VE SKUPINĚ: Kurzy angličtiny pro děti a mládež (6 15 let) Kurzy pro děti a mládež jsou dále děleny dle věkových skupin 6 7 let, 8 9 let, 10 12, let, let. POČET STUDENTŮ VE SKUPINĚ: y konání a ceny naleznete na: 29

30 JAK SE PŘIHLÁSIT ke studiu Pro správné zařazení studenta do kurzu je nezbytné, aby každý zájemce absolvoval vstupní rozřazovací test, sestávající z části písemné (gramatika) a z části konverzační. Test obvykle trvá cca minut, vyhodnocení probíhá ihned po jeho ukončení. Na základě výsledku testu si student může vybrat vhodný kurz z naší nabídky. Rozřazovací testy je možné absolvovat kdykoliv během otevírací doby kanceláře školy v průběhu září až října, v ostatních měsících jsou preferované termíny přezkoušení vždy uveřejněny na našich webových stránkách Na základě předchozí domluvy je možné absolvovat vstupní test i v individuálním termínu. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY přijetí a studia Vztah mezi studentem a jazykovou školou ILC International House Brno se stává závazným po podepsání přihlášky nebo smlouvy o studiu a zaplacení zápisného a/nebo školného. Řídí se občanským a obchodním zákoníkem. Doba trvání kurzu ( její rozsah počet týdnů/hodin) je stanovena před zahájením kurzu. Jazyková škola si vyhrazuje právo z organizačních nebo technických důvodů, zejména pak při nedostatečném počtu přihlášených a platících účastníků daný kurz nezahájit nebo i předčasně ukončit. V tomto případě jsou platby za kurz vráceny v plné, respektive poměrné výši bez jakýchkoli manipulačních či storno poplatků. Do již zahájeného kurzu je možné přistoupit, pokud je v tomto kurzu volné místo a zároveň nový účastník splňuje podmínky pro přistoupení zejména je na odpovídající jazykové úrovni zjištěné po absolvování vstupního rozřazovacího testu. Cena kurzu je stanovena jazykovou školou a zahrnuje doplňkové materiály použité ve výuce. V ceně denních pomaturitních kurzů je 1. učebnice v ceně (student book). V ceně standardních docházkových kurzů je pracovní sešit (workbook). Cena kurzu je stanovena s ohledem na rozsah výuky vyplývající ze školního rozvrhu. Podrobné podmínky studia jsou obsaženy ve Všeobecných obchodních podmínkách, které jsou nedílnou součástí přihlášky ke studiu. Uzávěrka: květen Změny a tiskové chyby vyhrazeny. Aktuální informace na 30

31 POZNÁMKY 31

32 ILC International House Brno jazyková škola Sukova 2, Brno, Czech republic 2. poschodí tel.: (+420) , (+420) tel.:/fax: (+420) skype: ilcbrno Otevírací doba kanceláře školy: pondělí až čtvrtek: pátek: Úrovně pokročilosti CEFR UCLES Děti do 12 let Děti od 12 let IELTS IH Network IH Network names ILC IH Brno YLE Starters A1.1 Breakthrough YLE Movers 1 Beginner začátečníci A1.2 Breakthrough YLE Movers 1+ False beginners falešní začátečníci A2.1 Waystage KET YLE Flyers KET for schools 2 Elementary mírně pokročilí I. A2.2 Waystage KET YLE Flyers KET for schools 3+ 3 Pre-Intermediate mírně pokročilí II. B1.1 Threshold PET; BEC Preliminary PET for schools 4+ 4 Low -Intermediate středně pokročilí I. B1.2 Threshold PET; BEC Preliminary PET for schools 4,5 5 5 Intermediate středně pokročilí II. B2 Vantage FCE; BEC Vantage FCE for Schools 5,5 6,5 6 Upper Intermediate pokročilí I. C1 Effective Operational Proficiency CAE; BEC Higher Pre-Advanced pokročilí II. C2.1 Mastery CPE 9+ 8 Advanced velmi pokročilí C2.2 Mastery Proficiency

ANGLIČTINA CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST 2012 2013 NĚMČINA FRANCOUZŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE RUŠTINA

ANGLIČTINA CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST 2012 2013 NĚMČINA FRANCOUZŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE RUŠTINA ANGLIČTINA NĚMČINA FRANCOUZŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE RUŠTINA CENÍK DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ PRO VEŘEJNOST 2012 2013 jazyková škola ILC International House Brno Sukova 2, 602 00 Brno Tel. : 542 210 216; 736 726

Více

Všeobecná angličtina

Všeobecná angličtina Všeobecná angličtina Zkoušky Cambridge ESOL Zkoušky Cambridge ESOL patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech,

Více

Katalog jazykových kurzů

Katalog jazykových kurzů 2015 2016 Katalog jazykových kurzů jazyková škola ILC International House Brno Sukova 2, 602 00 Brno Tel. : 542 210 216; 736 726 302 E-mail: info@ilcbrno. cz www. ilcbrno. cz Obsah UŽITEČNÉ informace ŠKOLNÍ

Více

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 Jednoleté denní intenzivní studium na základě vyhlášky MŠMT ČR. Školní rok: září 2012 - červen 2013 Rozsah výuky: 4 vyučovací hodiny denně v

Více

Zkoušky Cambridge. Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny

Zkoušky Cambridge. Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny Zkoušky Cambridge Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny Proč skládat zkoušky Cambridge ESOL? Uznávané certifikáty nové možnosti Přípravné materiály a podpora pro učitele Nové možnosti Certifikáty

Více

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1...

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1... Obsah Úroveň A1...2 Obecná angličtina Úroveň A2...2 Obecná angličtina Úroveň B1...3 Obecná angličtina Konverzace Úroveň B2...4 Obecná angličtina Konverzace Krátkodobá příprava FCE Úroveň C1...6 Obecná

Více

NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Než si začnete vybírat: Můžete se přihlásit do nových i pokračujících kurzů, vhodnou úroveň Vám pomůžeme vybrat (rozřazovací test). Níže uvedené délky

Více

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY Preliminary English Test PET (úroveň B1) nebo First Certificate in English FCE (úroveň B2) nebo Certificate of Advanced English CAE (úroveň

Více

AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVACÍ KURZY

AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVACÍ KURZY AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVACÍ KURZY se zaměřením na výuku cizích jazyků v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Školní rok 2015/2016 Základní informace o kurzech Kvalifikační programy Metodické kurzy

Více

kód kurzu pokročilost den čas učebnice + lekce cena / pololetí zahájení info

kód kurzu pokročilost den čas učebnice + lekce cena / pololetí zahájení info Angličtina klasické (dopolední + odpolední) v kurzu "mini" / min. 7 - max. 8 v kurzu "Maxi" mini 13 AJ 1 úplní začátečníci úterý 16:30-18:00 mini 15 AJ 1 začátečníci úterý 18:30-20:00 mini 10 AJ 1 začátečníci

Více

... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ?

... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ? ... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ? Pomaturitní studium 2008/2009 Nepřijali Tě na VŠ nebo si chceš prostě jen prodloužit školní léta? Výhody pomaturitního studia u Tutoru: Status

Více

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Projekt vznikl za přispění Nadace ČEZ Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Jak na cizí jazyky? Proč se učím? Čeho chci dosáhnout? Konkrétní cíle v jazyce

Více

Můžeš být čím chceš, ale

Můžeš být čím chceš, ale Můžeš být čím chceš, ale Cesta vpřed Ke zkouškám Cambridge English K přípravě Ke zkouškám ÖSD Proč se nesnažit? Cambridge English Mezinárodní zkoušky Cambridge English University of Cambridge Celosvětová

Více

Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora

Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (ÚJOP UK) je jediným pracovištěm v České republice,

Více

VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE

VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE JAZYKOVÉ KURZY PRO VEŘEJNOST V HRADCI KRÁLOVÉ 2. SEMESTR_JARO 2013 Vážená paní, vážený pane, děkujeme Vám za zájem o naše služby. Předkládáme Vám základní

Více

Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy. Senta Shandová British Council Prague

Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy. Senta Shandová British Council Prague Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy Senta Shandová British Council Prague Seminář se jmenuje Než vyrazím za studiem do Evropy ale lze říci do světa, protože Cambridgeské zkoušky můžete využít

Více

školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu?

školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu? Chcete si prodloužit školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu? pomaturitní studium 2010/2011 Studium je [KU:L] anglický jazyk Přípravné kurzy na VŠ Nultý

Více

Charakteristika kurzu IE3/3

Charakteristika kurzu IE3/3 CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu IE3/3 Aktualizace: 11. 5. 2015 Kurz vytvořil: Open-IT cz, s.r.o. Kurz ověřil: Jazyková škola

Více

Připravte se s Tutorem na život!

Připravte se s Tutorem na život! Studium je [ ku:l ] > > Školní rok 2012/2013 Připravte se s Tutorem na život! Proč Tutor Největší vzdělávací společnost zaměřená na studenty středních škol a zároveň největší jazyková škola pro veřejnost

Více

Charakteristika kurzu BE5

Charakteristika kurzu BE5 CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu BE5 Aktualizace: 11. 5. 2015 Kurz vytvořil: Open-IT cz, s.r.o. Kurz ověřil: Comenius Collegium

Více

Intenzivní jednoleté studium

Intenzivní jednoleté studium Intenzivní jednoleté studium V září jdeme do pomaturitka, tam nesmíš chybět! Přidáš se? angličtina, němčina, španělština Jednoleté pomaturitní studium je určeno Vám absolventům úplného středního vzdělání,

Více

Charakteristika kurzu SEE

Charakteristika kurzu SEE CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu SEE Aktualizace: 31. 3. 2015 Kurz vytvořil: Open-IT cz, s.r.o. Kurz ověřil: Gymnázium a Jazyková

Více

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz Vybírat si můžete ze široké nabídky různých typů kurzů: - intenzivní týdenní - víkendové - měsíční - celoprázdninové - individuální - nebo můžete využít některý z vypsaných kurzů viz. níže Proč letní kurzy?

Více

angličtina Osvědčení o základní znalosti jazyka

angličtina Osvědčení o základní znalosti jazyka Přehled nejběžnějších dostupných jazykových zkoušek sestavený podle informací poskytnutých jazykovými školami s právem státní jazykové zkoušky a zahraničními kulturními instituty v České republice Název

Více

Jazyková škola ETC nabízí Jazykové kurzy pro učitele s pedagogickou a odbornou kvalifikací jinou než daný cizí jazyk v rámci programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Angličtina Němčina Francouzština

Více

Angličtina. obecný jazyk a konverzace. (7-10 studentů) (8-12 studentů) kurzy 50+ (7-10 studentů) WWW.IJV.CZ. Počet hodin. Cena

Angličtina. obecný jazyk a konverzace. (7-10 studentů) (8-12 studentů) kurzy 50+ (7-10 studentů) WWW.IJV.CZ. Počet hodin. Cena Angličtina obecný jazyk a konverzace Kód Název kurzu SERR Den a čas Termín S13101 AJ pro úplné začátečníky S13102 AJ pro falešné začátečníky S13103 AJ pro falešné začátečníky ÚT 16:00-17: S13104 AJ pro

Více

Charakteristika kurzu SEBC

Charakteristika kurzu SEBC CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu SEBC Aktualizace: 31. 3. 2015 Kurz vytvořil: Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové

Více

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ ZADÁVACÍ PODMÍNKY

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ ZADÁVACÍ PODMÍNKY VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ ZADÁVACÍ PODMÍNKY Název zakázky Kurzy angličtiny 1. Identifikační údaje zadavatele Název zadavatele CCFT Services, s.r.o. Sídlo IBC, Pobřežní 3, 186 00 Praha

Více

ZKOUŠKY CITY & GUILDS

ZKOUŠKY CITY & GUILDS ZKOUŠKY CITY & GUILDS JŠ Threshold Training Associates (TTA) je akreditovaným zkušebním centrem zkoušek City & Guilds z anglického jazyka. Zkoušky zastřešuje City & Guilds, největší britská vzdělávací

Více

B. Speciální roční kurz: Intenzivní roční kurz jazykové a odborné přípravy ke studiu na českých vysokých školách pro cizince

B. Speciální roční kurz: Intenzivní roční kurz jazykové a odborné přípravy ke studiu na českých vysokých školách pro cizince Cenová ujednání I. Ceny kurzů ve školním roce 2014/15 A. Standardní kurzy Typ kurzu Počet hodin týdně Cena - Kurzy základní a přípravné (140 hodin/šk. rok) Kurzy konverzační (5-6 posluchačů ) - 140 hodin/šk.

Více

ANGLIČTINA ODPOLEDNÍ 111, 113 (minulý semestr 111, 113) Angličtina velmi mírně pokročilí (3. semestry) Výukové materiály Předpokládaný rozsah učiva:

ANGLIČTINA ODPOLEDNÍ 111, 113 (minulý semestr 111, 113) Angličtina velmi mírně pokročilí (3. semestry) Výukové materiály Předpokládaný rozsah učiva: ANGLIČTINA ODPOLEDNÍ 111, 113 (minulý semestr 111, 113) Angličtina velmi mírně pokročilí (3. semestry) Předpokládaný rozsah učiva: 8. 12. lekce Gramatika: bude probráno základní použití následujících gramatických

Více

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY Místo Shrewsbury, Shropshire úžasná atmosféra starobylého města s rozmanitou architekturou místo, kde nenajdete mnoho turistů, výhodou je možnost komunikovat s místními menší

Více

Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ

Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ 1. ročník NI-4hod/týdně ( začátečníci) Učebnice: Themen aktuell 1 (A1) 2. ročník NII-4hod/týdně ( mírně pokročilí) Učebnice: Themen aktuell

Více

Studijní pobyty v ČR

Studijní pobyty v ČR Studijní pobyty v ČR Studijní pobyty v Koutech nad Desnou Prodloužené víkendy, týdenní kurzy s angličtinou Au pair pobyty v Evropě a USA Pracovní pobyty v Anglii a Irsku Studium jazyků a odborných kurzů

Více

ANGLIČTINA OBECNÝ JAZYK A KONVERZACE (7-10 STUDENTŮ) OBECNÝ JAZYK (4-6 STUDENTŮ) KURZY 50+ (7-10 STUDENTŮ) WWW.IJV.CZ. Počet hodin.

ANGLIČTINA OBECNÝ JAZYK A KONVERZACE (7-10 STUDENTŮ) OBECNÝ JAZYK (4-6 STUDENTŮ) KURZY 50+ (7-10 STUDENTŮ) WWW.IJV.CZ. Počet hodin. ANGLIČTINA OBECNÝ JAZYK A KONVERZACE (7-10 STUDENTŮ) Kód Název kurzu SERR Den a čas Termín 18.10. - 16.5. S12101 AJ pro úplné začátečníky ČT 17: - 19:00 S12102 AJ pro začátečníky PO, ST 17: - 19:00 15.10.

Více

Charakteristika kurzu IET

Charakteristika kurzu IET CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu IET Aktualizace: 11. 5. 2015 Kurz vytvořil: Open-IT cz, s.r.o. Kurz ověřil: Comenius Collegium

Více

Jazykové kurzy pro veřejnost. Trutnov

Jazykové kurzy pro veřejnost. Trutnov Jazykové kurzy pro veřejnost Trutnov (Pražská 59) jaro 2011 Trutnov 2010/2011 - nabídka kurzů a ceník ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY Termín konání: 14.2. - 1.7.2011 NOVÉ KURZY: Angličtina pro dospělé (1x týdně

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

S13001 AJ pro úplné začátečníky A1 ÚT 17:30-19:00 19.2. - 28.5. 30 2 990 Kč

S13001 AJ pro úplné začátečníky A1 ÚT 17:30-19:00 19.2. - 28.5. 30 2 990 Kč ANGLIČTINA OBECNÝ JAZYK A KONVERZACE (7-10 STUDENTŮ) S13001 AJ pro úplné začátečníky A1 ÚT 17:30-19:00 19.2. - 28.5. 30 2 990 Kč S13002 AJ pro falešné začátečníky A1 ÚT 16:00-17:30 19.2. - 28.5. 30 2 990

Více

Nabídka volitelných předmětů výtah z ŠVP

Nabídka volitelných předmětů výtah z ŠVP Literární seminář Volitelný předmět doplňuje výuku předmětu Český jazyk a literatura. Je koncipován jako jednoletý, určený pouze pro žáky maturitních ročníků. Konverzace v anglickém jazyce Volitelný předmět

Více

Výuka angličtiny na FEL

Výuka angličtiny na FEL Výuka angličtiny na FEL Nová koncepce 5.12.2014 Vypracovala: Katedra jazyků Východiska: Studenti FEL ČVUT by měli nejpozději na konci bakalářské etapy složit zkoušku na úrovni B2 Společného evropského

Více

BULATS. Informace o jazykových testech BULATS. Business Language Testing Service. www.j-c-l.cz

BULATS. Informace o jazykových testech BULATS. Business Language Testing Service. www.j-c-l.cz Business Language Testing Service Informace o jazykových testech BULATS Co je BULATS BULATS je komplexní služba, která umožňuje provedení odborných jazykových testů ve firmách. Pomocí BULATS můžeme rychlým

Více

etestme.com pro jednotlivce pro uchazeče o zaměstnání, studenty, absolventy, zaměstnance, pro všechny, kteří používají cizí jazyk v každodenní praxi

etestme.com pro jednotlivce pro uchazeče o zaměstnání, studenty, absolventy, zaměstnance, pro všechny, kteří používají cizí jazyk v každodenní praxi pro jednotlivce pro uchazeče o zaměstnání, studenty, absolventy, zaměstnance, pro všechny, kteří používají cizí jazyk v každodenní praxi 1. O testovací platformě LANGMaster 1.1. Představení LANGMaster

Více

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město PŘEDSTAVENÍ REKVALIFIKAČNÍHO ZAŘÍZENÍ Mgr. Zbyněk Rybka, Opava Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka působí

Více

Nabídka individuální výuky

Nabídka individuální výuky EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM Gymnázium Boženy Němcové, HK 495 581 645 775 27 00 17 777 16 00 17 733 35 04 24 www.evcentrum.cz info@evcentrum.cz Nabídka individuální výuky Přehled jazykových služeb: Pomaturitní

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

Čl. 2 Seznam standardizovaných jazykových zkoušek je uveden v příloze k tomuto rozhodnutí.

Čl. 2 Seznam standardizovaných jazykových zkoušek je uveden v příloze k tomuto rozhodnutí. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Č.j. 8 428/2007-23 V Praze dne 29. 5. 2007 Rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se stanoví Seznam standardizovaných jazykových zkoušek

Více

Obchodní podmínky EDUA Languages, s.r.o. - Pomaturitní studium jazyků

Obchodní podmínky EDUA Languages, s.r.o. - Pomaturitní studium jazyků Obchodní podmínky EDUA Languages, s.r.o. - Pomaturitní studium jazyků 1. společnost Společnost EDUA Languages, s.r.o., IČ: 290 133 72, (dále jen EDUA Languages, s.r.o.), poskytuje služby v oblasti jazykového

Více

1. Identifikační údaje programu dalšího. vzdělávání Název školy Adresa školy Slovanského bratrství 1664, 393 01 Pelhřimov Zřizovatel školy

1. Identifikační údaje programu dalšího. vzdělávání Název školy Adresa školy Slovanského bratrství 1664, 393 01 Pelhřimov Zřizovatel školy 1. Identifikační údaje programu dalšího Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD, Pelhřimov, s.r.o. vzdělávání Název školy Adresa školy Slovanského bratrství 1664, 393 01 Pelhřimov Zřizovatel

Více

(7-10 studentů) S15001 AJ pro úplné začátečníky A0 ČT 16:00-17:30 26.2. - 4.6. 30 2 990 Kč

(7-10 studentů) S15001 AJ pro úplné začátečníky A0 ČT 16:00-17:30 26.2. - 4.6. 30 2 990 Kč Angličtina obecný jazyk a konverzace S15001 AJ pro úplné začátečníky A0 ČT 16:00-17:30 26.2. - 4.6. 30 2 990 Kč S15002 AJ pro falešné začátečníky A1 ÚT 16:00-17:30 24.2. - 2.6. 30 2 990 Kč S15003 AJ pro

Více

Kurzy češtiny pro cizince. Otevřené kurzy bez registrace, přijďte rovnou na lekci! Typ kurzu Termín Den Čas Místo Cena

Kurzy češtiny pro cizince. Otevřené kurzy bez registrace, přijďte rovnou na lekci! Typ kurzu Termín Den Čas Místo Cena Milí příznivci CIC, zde jsou novinky z Centra pro integraci cizinců, o.p.s., zaměřené na prázdninový režim. Kurzy češtiny pro cizince Kurzy češtiny budou probíhat i v létě ještě než si přečtete jejich

Více

ANGLICKÝ JAZYK - II. období (3. 5. ročník)

ANGLICKÝ JAZYK - II. období (3. 5. ročník) ANGLICKÝ JAZYK - II. období (3. 5. ročník) Charakteristika předmětu V návaznosti na obsah učiva 1. a 2. ročníku žáci začínají vytvářet jednoduché věty, kde se potřebné výrazy a spojení procvičují. Žáci

Více

" Management + studijní sylaby (pracovní listy) BI. ( ing. Radek Maxa a kol., FORTUNA + BOHEMIA INSTITUT, 2011) cena: 250,- Kč

 Management + studijní sylaby (pracovní listy) BI. ( ing. Radek Maxa a kol., FORTUNA + BOHEMIA INSTITUT, 2011) cena: 250,- Kč LITERATURA ZAJIŠŤOVANÁ BOHEMIA INSTITUTEM V PRODEJI PO ZAHÁJENÍ VÝUKY 1) FIREMNÍ MANAGEMENT: " Management + studijní sylaby (pracovní listy) BI ( ing. Radek Maxa a kol., FORTUNA + BOHEMIA INSTITUT, 2011)

Více

Jazykové kurzy pro veřejnost. Červený Kostelec

Jazykové kurzy pro veřejnost. Červený Kostelec Jazykové kurzy pro veřejnost Červený Kostelec (Horní Kostelec 113) jaro 11 Červený Kostelec 10/11 - nabídka kurzů a ceník ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY Nový kurz: od 15.3.11-1.7.11 NOVÉ KURZY: Angličtina

Více

Charakteristika kurzu SEB2

Charakteristika kurzu SEB2 CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu SEB2 Aktualizace: 31. 3. 2015 Kurz vytvořil: Lingua Live o.p.s. Kurz ověřil: Lingua Live o.p.s.

Více

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Č.j. 10 640/2008 23 V Praze dne 15. července 2008 Rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se stanoví Seznam standardizovaných jazykových

Více

BLENDED LEARNING. (v souladu s výzvou 57) NET University s.r.o.

BLENDED LEARNING. (v souladu s výzvou 57) NET University s.r.o. BLENDED LEARNING (v souladu s výzvou 57) NET University s.r.o. V Olomouci 5. 8. 2015 1. E-learning Způsob výuky, vzdělávací proces, využívající ICT, je tvořen: > vzdělávacím obsahem (studijní materiály

Více

jednooborové (tříleté) Magisterské studium (navazující na bakalářské studium) jednooborové (dvouleté)

jednooborové (tříleté) Magisterské studium (navazující na bakalářské studium) jednooborové (dvouleté) ANGLICKÝ JAZYK A LITERATURA Katedra anglistiky a amerikanistiky (KAA) FF MU nabízí tyto studijní programy: Prezenční studium Anglický jazyk a literatura Bakalářské studium dvouoborové (tříleté) jednooborové

Více

2 Angličtina pro pedagogy 2 (několikanásobní začátečníci)

2 Angličtina pro pedagogy 2 (několikanásobní začátečníci) 2 Angličtina pro pedagogy 2 (několikanásobní začátečníci) 2.1 Podrobný přehled témat výuky (obsah), hodinová dotace Kurz je určen pro pedagogy, kteří potřebují komunikovat v cizím jazyce se zahraničními

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky společnosti The Cambridge Centre, s.r.o se sídlem Kněžská 18, 37001, České Budějovice IČ: 26086140 Zapsané v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích

Více

AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE www.amakcz.cz BŘEZEN 2015

AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE www.amakcz.cz BŘEZEN 2015 NEWSLETTER AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE www.amakcz.cz BŘEZEN 2015 AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE AMAK je mezinárodní vysoká škola realizující bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy

Více

Studijní portál. Na našich stránkách: www.cizijazyky.info v pravém horním rohu naleznete odkaz Přihlásit se:

Studijní portál. Na našich stránkách: www.cizijazyky.info v pravém horním rohu naleznete odkaz Přihlásit se: Studijní portál Jako student naší školy získáváte zároveň přístup na studijní portál, kde naleznete informace o obsahu výuky, odkaz na české překlady k nahrávkám a jiné užitečné materiály, které Vám usnadní

Více

MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE STRATEGIE STRETEGIE MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE STRATEGIE STRETEGIE MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE 2009 MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE STRATEGIE 2009 STRETEGIE MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE Obsah Úvod... 2 1. Studenti VŠEM... 3 1.1 Studijní pobyty - Erasmus... 3 1.2 Krátkodobé studijní pobyty... 3 1.3 Intenzivní jazykové

Více

reg. č. CZ.1.07/1.1.16/02.0099

reg. č. CZ.1.07/1.1.16/02.0099 reg. č. CZ.1.07/1.1.16/02.0099 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky Cíle projektu: je zkvalitnit výuku anglického a německého jazyka na naší škole

Více

6 12 tř 6 12 t ída na ída na B

6 12 tř 6 12 t ída na ída na B 6 12 třída na ISB The International School of Brno, o.p.s. Čejkovická 10, Brno, Czech Republic, 628 00 Telefon: 00 420 544 212 313 gsm: +420 776 490 120 info@isob.cz www.isob.cz Rozdělení tříd / stupňů

Více

Školní řád pro školní rok 2013/2014

Školní řád pro školní rok 2013/2014 Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc Pöttingova 2, 771 00 Olomouc IČ: 00601713, TEL.: 585243563, e-mail:info@sjs-olomouc.cz, www.sjs-olomouc.cz, ID datové schránky: efsgisp Školní řád

Více

(7-10 studentů) S14101 AJ pro úplné začátečníky A0 ÚT 16:00-17:30 14.10. - 10.2.15 30 2 990 Kč

(7-10 studentů) S14101 AJ pro úplné začátečníky A0 ÚT 16:00-17:30 14.10. - 10.2.15 30 2 990 Kč Angličtina obecný jazyk a konverzace S14101 AJ pro úplné začátečníky A0 ÚT 16:00-17:30 14.10. - 10.2.15 30 2 990 Kč S14102 AJ pro falešné začátečníky A1 ST 17:35-19:05 15.10. - 4.2.15 30 2 990 Kč S14103

Více

čtvrtka 5. 3. 2015 do 13:00 hodin.

čtvrtka 5. 3. 2015 do 13:00 hodin. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRAKTICKOU STÁŽ V ZAMBII, AFRIKA V RÁMCI PROGRAMU Internacionalizace TF JU, IP 2015 V KALENDÁŘNÍM ROCE 2015 Vypisuji výběrové řízení na následující praktickou stáž v Zambii, Afrika v

Více

Návrh aktualizovaného znění rozhodnutí MŠMT, kterým se stanoví Seznam standardizovaných zkoušek

Návrh aktualizovaného znění rozhodnutí MŠMT, kterým se stanoví Seznam standardizovaných zkoušek Návrh aktualizovaného znění rozhodnutí MŠMT, kterým se stanoví Seznam standardizovaných zkoušek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy V Praze dne 24. srpna 2011 Č.j. 17575/2011-23 Rozhodnutí Ministerstva

Více

JAK SE PŘIHLÁSIT KE STUDIU NA AMAZON - 1. kolo pro šk. rok 2015/16

JAK SE PŘIHLÁSIT KE STUDIU NA AMAZON - 1. kolo pro šk. rok 2015/16 JAK SE PŘIHLÁSIT KE STUDIU NA AMAZON - 1. kolo pro šk. rok 2015/16 Chcete studovat cizí jazyky v prestižní lokalitě centra Prahy? Využijte možnosti přihlášení nebo přestupu. Gymnaziální školní vzdělávací

Více

SMĚRNICE REKTORA č. 001/2013

SMĚRNICE REKTORA č. 001/2013 SMĚRNICE REKTORA č. 001/2013 pro přijímací řízení v akademickém roce 2013/2014 na bakalářský studijní program Ekonomika a management V souladu se zákonem č. 111/1998 Sb., o vysokých školách, ve znění pozdějších

Více

RNDr. Jana Marková Tel. 548 424 112 Email: markova@soups.cz. PaedDr. Jan Marek Tel. 602 772 022 Email: marek.jan69@gmail.com

RNDr. Jana Marková Tel. 548 424 112 Email: markova@soups.cz. PaedDr. Jan Marek Tel. 602 772 022 Email: marek.jan69@gmail.com VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ Jazykové kurzy pro SŠPOS Brno 2 zadávací dokumentace Výzva k podání nabídek nejméně 5 dodavatelům s uveřejněním Název zakázky: Jazykové kurzy pro SŠPOS Brno Identifikace zadavatele: Název/

Více

Masarykova univerzita Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky. Služby pro žáky základních a středních škol se zrakovým postižením

Masarykova univerzita Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky. Služby pro žáky základních a středních škol se zrakovým postižením Masarykova univerzita Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky Služby pro žáky základních a středních škol se zrakovým postižením Středisko Teiresiás V roce 2000 zřídila Masarykova univerzita

Více

Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Podniková ekonomika a management. pro studenty studující od roku 2011/2012

Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Podniková ekonomika a management. pro studenty studující od roku 2011/2012 Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Podniková ekonomika a management pro studenty studující od roku 2011/2012 Studijní obor Manažerská ekonomika V první fázi studia oboru Manažerská

Více

SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA PODNIKATELSKÁ, s. r. o., OPAVA 747 06 Hlavní 282/101, Opava - Kylešovice. Organizace školního roku 2012/2013

SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA PODNIKATELSKÁ, s. r. o., OPAVA 747 06 Hlavní 282/101, Opava - Kylešovice. Organizace školního roku 2012/2013 SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA PODNIKATELSKÁ, s. r. o., OPAVA 747 06 Hlavní 282/101, Opava - Kylešovice Organizace školního roku 2012/2013 PŘEHLED TŘÍD Třída Výuka Třídní učitel Učebna Šatna Obor EK1 Ekonomika

Více

CHARAKTERISTIKA PŘEDMĚTU ANGLICKÝ JAZYK

CHARAKTERISTIKA PŘEDMĚTU ANGLICKÝ JAZYK CHARAKTERISTIKA PŘEDMĚTU ANGLICKÝ JAZYK 1. Obsahové vymezení Cílem výuky anglického jazyka na vyšším stupni gymnázia je dosáhnout úrovně B2, C1 v závislosti na pokročilosti skupiny. Studenti, kteří složí

Více

Výprodej - ZK Sklep - duben 2014 Angličtina - cvičebnice gramatiky (zahr. nakl.) 2 64,00 Kč 2 64,00 Kč 2 64,00 Kč 2 64,00 Kč 2 89,60 Kč 2 89,60 Kč

Výprodej - ZK Sklep - duben 2014 Angličtina - cvičebnice gramatiky (zahr. nakl.) 2 64,00 Kč 2 64,00 Kč 2 64,00 Kč 2 64,00 Kč 2 89,60 Kč 2 89,60 Kč Angličtina - cvičebnice gramatiky (zahraniční nakladatelství) Adresa: Zásilkové knihkupectví Sklep PaedDr Jiří Šádek Kavánova 1071 512 51 LOMNICE NAD POPELKOU Email: objednavky@zksklep.cz Mobil: 420602

Více

e-lka e-learningový kurz Knihovnické Angličtiny

e-lka e-learningový kurz Knihovnické Angličtiny e-lka e-learningový kurz Knihovnické Angličtiny 14.-16. 9. 2010 Knihovny současnosti 2010 O projektu Cílová skupina Projekt se zaměřuje na pracovníky městských, vědeckých, univerzitních a vysokoškolských

Více

Více info zde: PODROBNÉ INFO

Více info zde: PODROBNÉ INFO Kurzy hebrejštiny začnou opět v září 2014, v týdnu od 2. 9. 2014. Biblická hebrejština: začátečníci - kurz čtení z učebnice rabi Richarda Federa Haleluja, pokročilí: čteme a překládáme 1. Knihu Mojžíšovu.

Více

Představení specifik ostatních šablon pro střední školy

Představení specifik ostatních šablon pro střední školy Představení specifik ostatních šablon pro střední školy 1 II V VI VII VIII Cizí jazyky Odborné kompetence Finanční gramotnost Inkluze Mentoring 2 Šablony klíčových aktivit na podporu výuky cizích jazyků

Více

VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE

VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE Historie VŠRR státní souhlas MŠMT v listopadu 2003 akreditace prvního studijního oboru Regionální rozvoj ve studijním programu Regionální rozvoj v prosinci 2003 (PS) rozšíření

Více

Zábavná forma výuky angličtiny. Delivering quality early childhood learning programs for over ten years

Zábavná forma výuky angličtiny. Delivering quality early childhood learning programs for over ten years Zábavná forma výuky angličtiny Delivering quality early childhood learning programs for over ten years Ranné dětství je pro děti ten nejlepší čas naučit se anglicky. Pružnost mozku a kapacita mozku při

Více

Ruština pro podnikání, obchod základní informace o programu dalšího vzdělávání

Ruština pro podnikání, obchod základní informace o programu dalšího vzdělávání Ruština pro podnikání, obchod základní informace o programu dalšího vzdělávání Vzdělávací akci budeme ve školním roce 2012/2013 organizovat jako večerní školu ruského jazyka, tj. jedenkrát týdně odpoledne

Více

Learning Technologies

Learning Technologies Learning Technologies e-learningový kurz Mgr. Lenka Nováková E-moderator 2012 Co je to Learning Technologies? Learning Technologies for the Classroom je on-line kurz Britské Rady (BC) Kurz představí základní

Více

vydává tuto SMĚRNICI č. 8/2014 Ceník poplatků MUP I. Předmět úpravy

vydává tuto SMĚRNICI č. 8/2014 Ceník poplatků MUP I. Předmět úpravy Metropolitní univerzita Praha, o. p. s. se sídlem Praha 3, Prokopova 16/100, PSČ 130 00 kontaktní adresa Praha 10, Dubečská 900/10, PSČ 100 31 IČ 264 82 789 zapsaná v rejstříku obecně prospěšných společností

Více

Rakouský jazykový diplom Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD)

Rakouský jazykový diplom Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) Od roku 2006 nabízí Jazykové centrum Univerzity Pardubice mezinárodní zkoušku z německého jazyka: Rakouský jazykový diplom Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) Je oficiálně uznávaný systém zkoušek

Více

Vyhláška o příjímacím řízení pro akademický rok 2015/16

Vyhláška o příjímacím řízení pro akademický rok 2015/16 Všeobecná ustanovení Vyhláška o příjímacím řízení pro akademický rok 2015/16 Vyhláška děkana Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze, v souladu s udělenými akreditacemi ve smyslu zákona

Více

Vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace Cizí jazyk

Vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace Cizí jazyk Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Vyučovací předmět Jazyk a jazyková komunikace Cizí jazyk ANGLICKÝ JAZYK Výchovné a vzdělávací strategie pro rozvoj klíčových kompetencí 1. Kompetence k učení žák dlouhodobě

Více

Obchodní podmínky. Delta School Prague

Obchodní podmínky. Delta School Prague Obchodní podmínky Delta School Prague I. Úvodní ustanovení Tyto obchodní podmínky vydané na základě 273 zákona č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník a 53a zákona č. 40/1964, Občanský zákoník, ve znění pozdějších

Více

Nabídka volitelných předmětů výtah z ŠVP

Nabídka volitelných předmětů výtah z ŠVP Literární seminář Volitelný předmět doplňuje výuku předmětu Český jazyk a literatura. Je koncipován jako jednoletý, určený pouze pro ţáky maturitních ročníků. Konverzace v anglickém jazyce Volitelný předmět

Více

SLET MANAŽERŮ A TECHNICKÝCH EXPERTŮ- 2012

SLET MANAŽERŮ A TECHNICKÝCH EXPERTŮ- 2012 SLET MANAŽERŮ A TECHNICKÝCH EXPERTŮ- 2012 13. 9-14. 9. 2012 Ing. Jitka Ondeková ondekova@cert-aco.cz CO JE E-LEARNING E-LEARNING je forma vzdělávání moderním, úsporným a efektivním způsobem, elektronickou,

Více

Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Marketing. pro studenty studující od roku 2011/2012

Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Marketing. pro studenty studující od roku 2011/2012 Studijní obor Manažerská ekonomika Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Marketing pro studenty studující od roku 2011/2012 V první fázi studia oboru Manažerská ekonomika získá student

Více

Fakulta mezinárodních vztahů. Vysoká škola ekonomická v Praze

Fakulta mezinárodních vztahů. Vysoká škola ekonomická v Praze k r o k s p r á v n ý m s m ě r e m Fakulta mezinárodních vztahů Vysoká škola ekonomická v Praze Úvodní slovo děkana Fakulta mezinárodních vztahů (FMV) vznikla v roce 1991 jako pokračovatelka jedné ze

Více

Vyhlášení 2. kola výběrového řízení - rezidenční místo

Vyhlášení 2. kola výběrového řízení - rezidenční místo Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s., nemocnice Středočeského kraje Vyhlášení 2. kola výběrového řízení - rezidenční místo Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s., nemocnice Středočeského kraje

Více

Společnost HANNAH Group s.r.o. zapsaná v OR vedeném Městským soudem v. Praze v oddíle C, vložka č. 146627, nebo společnost HANNAH SCHOOL s.r.o.

Společnost HANNAH Group s.r.o. zapsaná v OR vedeném Městským soudem v. Praze v oddíle C, vložka č. 146627, nebo společnost HANNAH SCHOOL s.r.o. HANNAH Group s.r.o. HANNAH SCHOOL s.r.o. Husova 48, 28002 Kolín 1 Husova 48, 28002 Kolín 1 DIČ: CZ28507363 DIČ: CZ29058732 Společnost HANNAH Group s.r.o. zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze v

Více

Němčina pro zdravotnické profese PhDr. Eva Formánková, Mgr. Eva Kahounová (Ústav jazykové přípravy, Západočeská univerzita v Plzni)

Němčina pro zdravotnické profese PhDr. Eva Formánková, Mgr. Eva Kahounová (Ústav jazykové přípravy, Západočeská univerzita v Plzni) Němčina pro zdravotnické profese PhDr. Eva Formánková, Mgr. Eva Kahounová (Ústav jazykové přípravy, Západočeská univerzita v Plzni) Abstrakt: Učebnice Němčina pro zdravotnické profese vznikla v rámci projektu

Více

DESETIDENNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

DESETIDENNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM OLOMOUC TRAINING CENTRE s.r.o., Brněnská 47, 779 00 Olomouc tel: 585 417 828, 723 560 038, fax: 585 417 823 e mail: jana.palkova@otc-olomouc.cz N A B Í Z Í M E V Á M DESETIDENNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM MARKETING

Více

Kvalifikační podmínky programu Erasmus + pro studijní pobyty a praktické stáže studentů Univerzity Karlovy v Praze

Kvalifikační podmínky programu Erasmus + pro studijní pobyty a praktické stáže studentů Univerzity Karlovy v Praze Kvalifikační podmínky programu Erasmus + pro studijní pobyty a praktické stáže studentů Univerzity Karlovy v Praze Čl. 1 Úvodní ustanovení Kvalifikační podmínky pro studijní pobyty a praktické stáže studentů

Více

Bakalářský studijní program Technika a technologie v dopravě a spojích

Bakalářský studijní program Technika a technologie v dopravě a spojích VYHLÁŠENÍ MIMOŘÁDNÉHO TERMÍNU PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ pro akademický rok 2012 2013 A ZVEŘEJNĚNÍ PODMÍNEK PRO PŘIJETÍ ke studiu na ČVUT v Praze Fakultě dopravní pro BAKALÁŘSKÝ STUDIJNÍ PROGRAM uskutečňovaný

Více

Informace o nahrazování maturitní zkoušky z cizího jazyka pro gymnázium

Informace o nahrazování maturitní zkoušky z cizího jazyka pro gymnázium Informace o nahrazování maturitní zkoušky z cizího jazyka pro gymnázium - od jarního zkušebního období 2016 lze nahradit maturitní zkoušku z jazyka standardizovanou jazykovou zkouškou - úroveň zkoušky

Více