SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat?

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat?"

Transkript

1 SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? Chcete-li být partnerem/partnerkou společnosti FOHOW, jednoduše podepíšete registrační smlouvu a koupíte si kontrakt (své byznys místo BM) na 300 PV, jinými slovy. Cena pro Evropskou unii je Euro (podle produktu). Jakmile podepíšete kontrakt (BM), od toho okamžiku jste registrován/a ve FOHOW a získáváte své osobní identifikační číslo ID. S tímto ID číslem budete moci snadno i nadále sledovat své úspěchy v podnikání FOHOW, stejně jako každý týden vyplácené odměny! Také uvidíte, jak se rozvíjí vaše obchodní síť přímo na internetu na: FOHOW síťový marketing je kumulativní, tzn., že každé další zakoupené zboží se považuje za nové další BM, v součtu vždy za, přitom historicky nakoupené BM se vám nadále počítají. Ať už vlastní, nebo lidí zaregistrovanými pod vaším BM Nejsou zde žádná časová omezení. Můžete pracovat svým vlastním tempem z pohodlí domova ve svém volném čase, nikdo vám nemůže dát výpověď, ani vás ponížit na nižší pozici. Naopak, společnost bere v úvahu všechny vaše BM, bez ohledu na to, kdy byly zaregistrované. A jak bylo uvedeno výše, můžete pravidelně kontrolovat přehledně jejich stav, počet i strukturu přes internet. V souladu s tím si lze krásně spočítat své budoucí provize - výdělky v nové úrovni ve vyšší pozici ve firmě, naplánovat si pohodlně vlastní strategii vydělávání peněz. Ve FOHOW se nikdo podepsány pod vámi nemůže nikdy srovnat s vámi, nebo vás porazit. Provize jsou vždy vyplácené v závislosti na počtu nově uzavřených BM, které jsou podepsány pod vámi. Pokud splňujete předem určené podmínky, budou vaše provize vždy řádně vyplaceny. Provize se počítají každý týden, tzn. 4 krát za měsíc Jak systém funguje? Struktura síťového marketingu v tomto systému je cyklicky binární. Tzn., že na každém BM, které jste zakoupili, můžete podepsat pouze 2 další partnery (viz obrázek). Binární cyklus se skládá ze 4 fází - etap. Za prvé je potřeba objednávka produktů za celkem. Všechny ostatní objednávky produktů budou postaveny pod ní a tvoří následující etapy, za které se vyplácí provize: I. Etapa 6 BM: 3 + 3, nebo 4 + 2, nebo = 200 Euro II. Etapa 18 BM: 9 + 9, nebo , nebo = 250 Euro III. Etapa 36 BM: , nebo , nebo = 300 Euro IV. Etapa 72 BM: , nebo , nebo = 500 Euro 1. Binární cyklus:

2 2. První etapa se končí, když pod prvním byznys místem bude dalších 6 BM, každé za 300 bodů. Za takto ukončenou etapu dostanete výplatu provizí až 200 Euro. vaše BM Еuro Chcete-li lépe porozumět tomu, jak funguje tento systém, zkusíme binární cyklus rozdělit na polovinu. Mezi oběma stranami je třeba respektovat určité části, např. 3:3. Tzn., že obě strany jsou stejné, na každé straně máte 3 BM vašich partnerů, anebo vaše vlastní (vždy po 300 bodech). Nicméně jedna strana může vydělávat lépe a to dvojnásobnou prací a druhá k tomu jen jednu částečně. Vychází nám z jedné strany 4 BM a z druhé strany jen 2 BM = Pokud máte více než 1 BM, na to abyste dostali další výplatu na 200 Euro, vám stačí podepsat pod sebou pouze 4 BM.

3 Stejně tak za každé další vaše BM vám stačí podepsat 4 nové BM a opět dostanete zaplaceno dalších 200 Euro. 4. Chcete-li získat následující výplatu 250 Euro, budete muset projít druhou etapou a provést pod sebou, pod jedním ze svých BM 18 dalších BM (např , nebo , nebo ). 5. Vzhledem k tomu, že síťový marketing je kumulativní, pak k 18ti BM se započítá i těch původních 6 BM, za které již bylo vyplaceno. Tak spolu s výplatou za 250 Euro za jedno BM obdržíte souběžně po 200 Euro i za ostatní. A to je lepší - jednodušší a rychlejší zisk: , atd Еurо А B C D E F Podívejme se na to, jak vydělat opravdu velké peníze. 6. Začít by se mělo s nákupem minimálně 3 BM. Postavení struktury. Zde si porovnáme, kolik vyděláte, budete-li mít pouze 1 BM a kolik si vyděláte, když budete mít 3 BM:

4 1 BYZNYS MÍSTO: Еurо 18 BM VÁM VYDĚLALO: 450 Еuro 2 BYZNYS MÍSTA: Еurо 200 Eurо А В STEJNÝCH 18 BM VÁM VYDĚLALO: 850 Eurо Pro 3 byznys místa: a./ Každý ze 6ti BM, nacházející se pod Vašimi BM (nezapomeňte, že marketing je kumulativní a BM se počítají několikrát, podle počtu BM pod vámi) budete mít 200 Euro za každé BM a znamená, že vaše výplata bude: Euro b./ Jestli máte 18 BM, dostáváte další výplatu následně: = 850 Euro Je zcela jasné, že bychom měli uvažovat o nákupu většího počtu BM. Společnost FOHOW doporučuje mít 7 BM. 7. Další bonus 300 Euro se vyplácí po dokončení III. etapy, což znamená, když pod sebou budete mít 36 BM ( , nebo , nebo ). 8. A výplatu 500 Euro dostanete, až ukončíte IV. etapu. Tzn., že ve své struktuře máte 72 BM ( , nebo , nebo ). 9. Právě když máte ve své struktuře 72 BM, poprvé se zavádí pojem kompletní cyklus". To je zásadní součást marketingového systému založeného na "binárním cyklu"- kumulativní proces. Po dokončení všech 4 etap, pod jedním z vaších BM je už podepsáno 72 BM a je ukončen 1. cyklus.

5 1. CYKLUS ZAČATEK START 500 Euro 200 Euro 300 Euro IV. 72 III. 36 I. 6 B B II Euro 1. místo = Euro 2. místo = 750 Euro 3. místo = 750 Euro celkem Euro V tuto chvíli začíná další nový cyklus znovu, který už roste ale mnohem rychleji a to díky počtu aktivních lidí a nákupů, věřte nevěřte, některým to pak trvá cca už jen 1 týden. Zkusme si nyní porovnat, jak je rozdílná výplata během celého 1. cyklu v závislosti jestli máte 1 BM, nebo 3 BM: 1 BM v 1 cyklu získá: = Euro 3 BM při stejných podmínkách za 1 cyklus budou vydělávat následně: Zkuste si spočítat, kolik si můžete vydělat tím, že budete mít 7 BM. A vyberete si, kolik chcete osobně vydělat za týden. 10. Speciální odměny, když máte 7 BM: Ukončený 1. cyklus: dostanete svoji první významnou hodnost SMARAGD Ukončených 6. cyklů: dostanete další významnou hodnost SAFÍR Ukončených 12. cyklů pod 1 BM: dostanete významnou hodnost 1 karátový DIAMANT a šek na romantickou dovolenou za Euro Po ukončení 12. cyklů pod 3 BM: dostanete významnou hodnost 3 karátový DIAMANT a šek na nákup automobilu za Euro cyklů 12 cyklů 12 cyklů. auto status 36 cyklů Euro Po ukončení 12ti cyklů na 5ti BM, dostanete významnou hodnost 5 karátový DIAMANT a šek na nákup jachty za Euro, anebo možnost vzít si hotovost.

6 jachta status 60 cyklů Euro Po ukončení 12ti cyklů na 7 BM dostanete významnou hodnost "7 karátový DIAMANT " a šek na nákup nemovitosti za Euro, anebo možnost vzít si hotovost nemovitost status 84 cyklů Euro Pravděpodobně dáte za pravdu, že dostat šek na Euro je vážně velká motivace ke koupi 7 BM. NOVÁ EXKLUZIVNÍ MOTIVAČNÍ NÁBÍDKA OD FIRMY FOHOW: 11. Pro nováčky, kteří chtějí vstoupit do firmy a rovnou podepsat kontrakt na 7 BM máme ekonomicky výhodnou nabídku a to za 750 bodů. V tomto případě máte rovnou 2 plné BM po 300 bodech (celkem 600 bodů) a 5 neplných BM po 30 bodech (celkem 150 bodů), které mohou být doplněné nejpozději do 2 let. A tak my máme: = 750 bodů. Podívejme se, jak to vypadá na grafu: POZOR, navíc k tomuto ekonomicky výhodnému startu: a./ obdržíte 10% z platu každého, koho jste doporučili do společnosti FOHOW.

7 = 490 Еurо C A D 6 B E F 1 10% 10% b./ Jestli vaši 2 obchodní partneři vámi doporučení dosáhli významné hodnosti "7 karátový DIAMANT ", stanete se PARTNEREM společnosti FOHOW a dostáváte dalších 0,5% od celosvětového obratu celé společnosti FOHOW. AKTIVNNÍ STATUT: 12. Abych měl/a pravidelně výplatu každý týden, musím minimálně 1x za 4 týdny splnit 1kritérium aktivního statutu nejen pro udržení motivace, ale i více produktivní práce při budování svého byznysu: a./ Sám si nakoupím produkty za na své ID a vytvořím si tak nové BM (sleduji si promotions slevové akce i dárky). anebo: b./ Doporučit někoho nového do své struktury, kdo si koupí BM. anebo: c./ V případě, že jsem si hned na začátku koupil ekonomicky výhodnou nabídku (za 750 bodů) musím 1 z neplných 30ti bodových BM doplnit o 270 bodů, do a uzavřít tak BM. anebo: d./ Nakoupit výrobky za 50 bodů (za 62 Euro). Zde se automaticky zúčastňuji slosování v LOTERII (díky svému ID) o výhry až do 500 Euro. Pakliže nesplním alespoň 1 z výše uvedených 4 podmínek, stává se moje ID neaktivní. V tuto chvíli všechny BM podepisované pode mnou se mi ale nebudou počítat. Pro opětovnou aktivaci svého ID, musím splnit opět 1 ze čtyř podmínek. A na závěr: Přátelé, při plánování svých byznys míst pro své úspěšné podnikání včetně správné strategie práce pamatujte, že kromě platu je také důležitá filozofie společnosti FOHOW. Tím je unikátní nový rozvoj a inovace, kariérní růst a pravidelné dary. Není zapomenuto na hodnotné ceny pro ty nejpracovitější, jako je například každoroční bezplatná 14ti denní cesta do vzdálené, tajuplné, starobylé a nádherné Číny

8 FOHOW vám zajistí pravidelný pasivní příjem v Euro po zbytek života. Je to tak jednoduché, každý člověk se v životě potkává s lidmi a ti zase s jinými lidmi. Pro všechny jsou ale ZDRAVÍ a PENÍZE ty nejdůležitější věci v životě, tak nabízejte všude kolem sebe tuto úžasnou možnost vydělávání o svém volném čase, hledejte aktivně sami lidi, kteří se rádi připojí a chtějí také vydělávat peníze. Uvědomte si, že si můžete vydělat ve společnosti FOHOW Euro týdně, už za cca 3-5 let. Kde jinde vyděláte takovéto peníze? Nežijte průměrný život, neváhejte ani minutu a připojte se k nám. Neustále myslete na svůj životní sen! Právě tyto životadární pozitivní myšlenky vás budou celou dobu v podnikání FOHOW pohánět a dovedou vás až k vytouženému cíli. Jen vy sami určujete, kam a jak se bude vyvíjet váš život Jaké je to vaše rozhodnutí?..

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ Datum účinnosti: 15. červen 2015 W W W. T A L K F U S I O N. C O M Vítejte V Talk Fusion považujeme naše nezávislé spolupracovníky za nejdůležitější

Více

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech CZECH GENERATION aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech StiforP - Odhlate tajemnství úspěchu!!! Dostává se Vám k dispozici první

Více

Vítáme Vás v týmu GM Collection

Vítáme Vás v týmu GM Collection Cesta k uspechu Vítáme Vás v týmu GM Collection Gratulujeme Vám k rozhodnutí stát se obchodními partnery mezinárodní společnosti GM Collection. Každá společnost, stejně tak, jako každý člověk má svoji

Více

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE [Zadejte text.] ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE Napište ebook, který Vám bude vydělávat napsala STANISLAVA MRÁZKOVÁ Expertka na Online marketing 2012-2013 Stanislava Mrázková, www.jak-napsat-ebook.cz [Zadejte

Více

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC PRVNÍ HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission Nabízíme našim partnerům možnost neomezených výdělků a finanční svobodu. To zajišťuje nejvíce inovativní systém odměňování

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o.

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ PLÁN společnosti O SPOLEČNOSTI Společnost HANSLEY vznikla v roce 2005, jako nástroj vize zakladatelů, přinést v oblasti wellness novou kvalitu a inspirovat zákazníky novým pohledem na užívané

Více

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Kühn Company Kühn Company Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Slovo úvodem Vážení obchodní přátelé, dovolte mi, abych vám poblahopřál k odhodlání stát se svobodným a nezávislým poradcem naší společnosti

Více

Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í

Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í M a r k e t i n g o v ý p l á n 1 OBSAH První marketingový plán Úvod Seznam se s FM GROUP Multi-level marketing Zlaté zásady prodeje Proč stojí za to stát se distributorem

Více

Založení živnosti krok za krokem

Založení živnosti krok za krokem Založení živnosti krok za krokem Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, září 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který

Více

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní.

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní. Kompenzační plán Základní informace o kompenzačním plánu společnosti Conligus. Jedná se o kompenzační plán, který byl navržen přímo pro Vás tak, abyste s námi uspěli tak rychle jak to jen bude možné, díky

Více

Základní provize v systému MLM ZetClub

Základní provize v systému MLM ZetClub Základní provize v systému MLM ZetClub Každý prodejce může pod sebou zaregistrovat dalšího prodejce, ten zas dalšího atd. Každý prodejce, tedy může být buď zaregistrován přímo pod firmou, nebo má nad sebou

Více

OBSAH. 1. Úvod. 2. Definice. 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení. 4. Struktura bonusů / Marketingový plán

OBSAH. 1. Úvod. 2. Definice. 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení. 4. Struktura bonusů / Marketingový plán OBSAH 1. Úvod 2. Definice 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení 4. Struktura bonusů / Marketingový plán 5. Statut a kvalifikace manažera 6. Bonus za vedoucí postavení 7. Dodatečné motivační

Více

INCOME FOR LIFE. Vaše finanční svoboda. Práce bez šéfů a zbytečné administrativy. Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí

INCOME FOR LIFE. Vaše finanční svoboda. Práce bez šéfů a zbytečné administrativy. Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí INCOME FOR LIFE Vaše finanční svoboda Práce bez šéfů a zbytečné administrativy Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí Buďte výdělečně činní, nemusíte být podnikateli a přeci budete pracovat legálně!

Více

Příručka pro začínající podnikatele

Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Evropský sociální fond. Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti. Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Dominika Špačková (autorka

Více

Průvodce distributora OKG

Průvodce distributora OKG Průvodce distributora OKG PRŮVODCE DISTRIBUTORA OKG je nedílnou součástí DISTRIBUTORSKÉ SMLOUVY OKG. PRŮVODCE DISTRIBUTORA OKG byl vypracován za účelem stanovení závazných práv a povinností všech distributorů

Více

Český a Slovenský preppers team Karatbars International Kompletní manuál

Český a Slovenský preppers team Karatbars International Kompletní manuál Český a Slovenský preppers team Karatbars International Kompletní manuál Začínám V těchto slovech je skrytý klíč k úspěchu. Těmito slovy si nejlépe posvítíš na lidi. Začínám to je program odvahy, kuráže

Více

Vezměte budoucnost do vlastních rukou

Vezměte budoucnost do vlastních rukou InvestIce a spoření Řešení Vaší bezstarostné penze Vezměte budoucnost do vlastních rukou 1 Obsah Vaše bezstarostná penze........... 2 Jak funguje penzijní systém v České republice?................ 4 Kdy

Více

Vklady a investice aneb kam s penězi?

Vklady a investice aneb kam s penězi? Vklady a investice aneb kam s penězi? Pokud vám v rodinném rozpočtu zbývají peníze nebo najednou něco zdědíte či dostanete, jistě přemýšlíte o tom, kam tyto peníze vložit a jak je nejlépe zhodnotit. Je

Více

Změny v důchodovém pojištění a penzijním připojištění, předčasné důchody a předdůchody

Změny v důchodovém pojištění a penzijním připojištění, předčasné důchody a předdůchody Změny v důchodovém pojištění a penzijním připojištění, předčasné důchody a předdůchody Dne 7.11.2012 byly Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR schváleny zákony o pojistném na důchodové spoření, tzv. důchodová

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

4/10. Petr Borkovec. Akciový program Partners. www.jsmepartners.cz

4/10. Petr Borkovec. Akciový program Partners. www.jsmepartners.cz www.jsmepartners.cz 4/10 Petr Borkovec Akciový program Partners TÉMA JSME PARTNERS 4 Petr Borkovec představuje akciový program Partners, který startuje již v lednu 2011 ROZHOVOR 10 S Martinou Kudrovou

Více

Natalie Samarec: 10 RAD PRO ZAČÍNAJÍCÍ DISTRIBUTORY

Natalie Samarec: 10 RAD PRO ZAČÍNAJÍCÍ DISTRIBUTORY Natalie Samarec: 10 RAD PRO ZAČÍNAJÍCÍ DISTRIBUTORY Každý člověk, který začíná nové podnikání, se řídí souborem pravidel, která ho mají dovést k úspěchu. Tato pravidla jsou velmi jednoduchá. V síťovém

Více

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět.

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. ! Vlastí WEB pdf! Webová stránka Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. www.bohatycech.cz Tento dokument je možné dále šířit

Více

NEWS. Nejlepší výsledek v 10-ti leté historii společnosti Energetix Česká ENERGETIX. Číslo 01,/2014 leden a únor 2014 MK ČR E 17131

NEWS. Nejlepší výsledek v 10-ti leté historii společnosti Energetix Česká ENERGETIX. Číslo 01,/2014 leden a únor 2014 MK ČR E 17131 Číslo 01,/2014 leden a únor 2014 MK ČR E 17131 ENERGETIX NEWS Nejlepší výsledek v 10-ti leté historii společnosti Energetix Česká Leták s Valentýnskými bonusy Zároveň jste s tímto číslem NEWS dostali zdarma

Více

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3 J AK... PROVOZOVATÚSPĚŠNÝE SHOP Ana l y z uj t et r h Obj ev t ev a š es i l nés t r á nk y Pr opa guj t ev á šes hop Zí s k ej t ez á k a z ní k y Vy děl á v ej t e! Obsah 1. Úvod, bez kterého to nejde.......................

Více

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít ...aneb jednoduché BEZPLATNÉ ON-LINE ŠKOLENÍ pro podnikatele, který chce snižovat náklady a zvyšovat kvalitu i spolehlivost. Na přelomu listopadu a prosince 2011 pořádala Asociace malých a středních podniků

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

Změny v důchodovém pojištění a penzijním připojištění, předčasné důchody a předdůchody

Změny v důchodovém pojištění a penzijním připojištění, předčasné důchody a předdůchody Změny v důchodovém pojištění a penzijním připojištění, předčasné důchody a předdůchody Dne 7.11.2012 byly Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR schváleny zákony o pojistném na důchodové spoření, tzv. důchodová

Více

ZÁKLADY PODNIKÁNÍ. Projekt Školní firmy registrační číslo CZ.1.07/1.1.00/54.0020

ZÁKLADY PODNIKÁNÍ. Projekt Školní firmy registrační číslo CZ.1.07/1.1.00/54.0020 Projekt Školní firmy registrační číslo CZ.1.07/1.1.00/54.0020 ZÁKLADY PODNIKÁNÍ 1 Obsah Úvod... 5 1. Zahájení podnikání... 5 1.1. Podnikatelský záměr... 6 1.1.1. Rozhodnutí podnikat... 6 1.1.2. Základní

Více